13.05.2016; piątek, g.17:37

DZISIAJ 99 ROCZNICA OBJAWIEŃ FATIMSKICH , KIEDY MATKA BOŻA PRZYSZŁA OBJAWIĆ ŚWIATU TO CO NIE DŁUGO SIĘ DOPEŁNI.

O DZIECKO! MOJE DZIĘKUJĘ CI , ŻE W TYM TYGODNIU POMOGŁAŚ MI DŹWIGAĆ MÓJ KRZYŻ , KTÓRY ZNOWU MUSZE NIEŚĆ, KIEDY ŚWIAT JEST TAK ODE MNIE ODDALONY. POMOGŁAŚ MI TYM CIERPIENIEM DUCHOWYM WIELE DZIECI DOPROWADZIĆ DO MOJEGO MIŁOSIERDZIA , KTÓRE NIE DŁUGO ZEŚLĘ DLA ŚWIATA. PROMIENIE MOJEGO MIŁOSIERDZIA WYLEJĘ W OBFITOŚCI ŁASK ABY DZIECI MOGŁY JESZCZE BARDZIEJ PRZYLGNĄĆ DO MNIE A TE KTÓRE ZUPEŁNIE MNIE NIE ZNAJĄ MIAŁY SZANSĘ POZNANIA MNIE – JAKO JEDYNEGO PRZEZ KTÓREGO MOŻNA PRZEKROCZYĆ BRAMĘ NIEBIESKĄ.

TO WSZYSTKO …………..! CO ZROBIŁAŚ ZAPLANOWAŁEM. CELOWO ZOSTAŁYŚCIE TAM POSŁANE , ABY ŚWIAT ZOBACZYŁ JAK NISZCZY SIĘ PROROKÓW , KTÓRYCH POSŁAŁEM PO TO ABY PRZYPROWADZILI ZAGUBIONE DUSZE. MĄDRE I ROZTROPNE DZIECI ROZPOZNAŁY PRZEZ TO ,ŻE JESTEŚ PRAWDZIWYM POSŁAŃCEM BOŻYM , KTÓRY MA ZANIEŚĆ DO MOICH DZIECI TO MIŁOSIERDZIE , KTÓRE MA NADEJŚĆ.

PRZEZ TA CAŁA DROGĘ CO CIĘ PROWADZIŁEM POKAZAŁEM CI I MOIM DZIECIOM , ŻE FATIMA MIAŁA NA CELU POKAZANIE JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY CZASY OSTATECZNE I ŻE DO KOŚCIOŁA WKRADŁ SIĘ WRÓG , KTÓRY PRZEZ TE LATA NISZCZYŁ I BURZYŁ JEGO PODWALINY. PONIEWAŻ 3 TAJEMNICA FATIMSKA NIE ZOSTAŁA POKAZANA DO KOŃCA MOIM DZIECIOM DLATEGO POSŁAŁEM MOJĄ MAMĘ DO GARABANDAL , ABY ONA ZNOWU PRZEKAZAŁA PRAWDĘ OBJAWIONĄ. JEDNAK ŚWIAT NIE CHCIAŁ WIERZYĆ I W TE OBJAWIENIA MARYJNE TO MARYJA ZACZĘŁA MÓWIĆ W MEDJUGORJE . DZIECI WIERZCIE W TE OBJAWIENIA I OCZEKUJCIE ICH WYPEŁNIENIA DO KOŃCA. PROWADZĘ WAS PRZEZ TEGO PROROKA , ABYŚCIE UWIERZYLI , ŻE TO MY DO WAS MÓWIMY OD WIELU LAT ABY DOPROWADZIĆ WAS DO KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO., KIEDY JUŻ NIE DŁUGO NIEBO POŁĄCZY SIĘ Z ZIEMIĄ I NIE BĘDZIE JUŻ TEGO CIERPIENIA, BÓLU , ZABIJANIA DZIECI NIE NARODZONYCH, ZWAD RODZINNYCH ORAZ MORDERSTW I KRZYWDY LUDZKIEJ. ALE PRZEDTEM PRZEJDZIECIE PRZEZ OCZYSZCZENIE ABY SZATAN MÓGŁ BYĆ STRĄCONY I ZWIĄZANY NA 1000 LAT. 1000 LAT TO NIE ODBIERAJCIE TEGO DOSŁOWNIE , BO TRZEBA BADAĆ I CZYTAĆ PISMO ŚWIĘTE ABY TO ZROZUMIEĆ. ROZTROPNI TO ZROZUMIEJĄ I DAM IM TO POZNAĆ TAKŻE.

ZIEMIA JEST JUŻ TAK BRUDNA I ZANIECZYSZCZONA GRZECHEM , ŻE DZIECI BOŻE NIE ZNAJDUJĄ JUŻ MIEJSCA CZYSTEGO ABY PO NIEJ STĄPAĆ.

……………………………………………( bardzo długi fragment jednak nie do opublikowania)

A TERAZ USPOKÓJCIE SWOJE SERCA I POMYŚLCIE JAK DALEJ PRZEKAZYWAĆ MOJE SŁOWO. JA BĘDĘ WAM PODPORĄ A PO ODMÓWIENIU NOWENNY DO DUCHA ŚWIĘTEGO PRZYJDZIEMY WAM Z POMOCĄ CO DO OPIEKUNA DUCHOWEGO.

( i Jezus dotrzymał słowa, w Cudowny zresztą sposób odnalazła się karteczka gdzie moja znajoma miała zapisanych trzech teologów . Tę karteczkę otrzymała właśnie od Specjalisty ( kapłana) od rozeznań, zresztą też teologa, i 2 lata temu gdzie robił jedno z pierwszych rozeznań wypisał tych teologów. Jednak Pan Bóg najpierw pokierował do innego kapłana i egzorcysty. I tak trzeba by było do egzorcysty na pewno pojechać. Bóg tak to zaplanował by umocnić nas w tej drodze nie ponosząc jakiegoś ogromnego zranienia, że to ktoś inny  odsyła nas tam do egzorcysty. On po prostu od razu tak nas pokierował. To Jezus nam go wyznaczył w przesłaniu i w cudowny sposób i przez nikogo innego nie byłyśmy tam kierowane. Ponieważ opiekun duchowy już był, karteczka wydawała się nam, że  nie jest już  potrzebna, ostatni raz widziałam ją  u mnie w kalendarzyku i tak zapamiętałam, bo znajoma mi ją dała jak jechałyśmy z figurką Maryi ze ściekającego wosku do kapłana. Obszukałam wszystkie kalendarzyki , religijne książki, zapiski i od m-ca jak kamień w wodę. Z młodym kapłanem modliliśmy się w tej intencji Nowenną do Ducha Świętego, którą zamieściłam na blogu MS. Korzystajcie z tej modlitwy kochani. We wtorek , dwa dni po Uroczystości Zesłania Ducha Świętego kapłan  udzielił mi błogosławieństwa. Wieczorem odmówiłam Różaniec bolesny żaląc się Jezusowi gdzie jest jego słowo dane  co do naszego następnego opiekuna duchowego. Natychmiast po modlitwie wstałam poszłam kierowana jakąś siłą do przedpokoju. Otworzyłam szafę wnękową i sięgnęłam na półkę gdzie mam ze 30 torebek. Powiecie 30 – większość do odrzutu ale każda jest mi oczywiście potrzebna . Otworzyłam jedną i zamknęłam nie wiedząc zupełnie po co przyszłam. Sięgnęłam po 2 torebkę i jej nie otworzyłam , lecz ona miała boczną kieszonkę i tam zajrzałam i wyciągnęłam poszukiwaną od ponad m-ca karteczkę z 3 nazwiskami księży. Wszystko trwało ze 2 minuty i gdy wróciłam do kuchni to pomyślałam , przecież ja nawet o tej karteczce dzisiaj nie pomyślałam, bo dawno dałam sobie z nią spokój wiedząc, że jej nie znajdę w takiej ilości papierów co ja mam w domu. Teraz , który z 3 teologów?. Jezus pomoże na pewno!

………………………………………………( długi fragment bardzo osobisty do członka rodziny).

KOCHAM WSZYSTKIE DZIECI , LECZ GDY WRACAJĄ DO GRZECHÓW TO ODTRĄCAM I JUŻ NIE CHCĘ ABY MNIE ZNOWU RANIŁY.

DROGIE DZIECI ! PRZYSZEDŁ CZAS NA PRZYGOTOWANIE DUSZ I MAŁYCH ZAPASÓW.

JEZUS , KTÓRY KOCHA WASZĄ RODZINĘ I PROSI O MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ ZA WASZĄ OJCZYZNĘ , KTÓRA ZNALAZŁA SIĘ W NIEBEZPIECZEŃSTWIE.

NIECH WAM BŁOGOSŁAWI CAŁA TRÓJCA ŚWIĘTA! –

JEZUS ZBROCZONY KRWIĄ I PŁACZĄCY NAD NARODEM POLSKIM , KTÓRY Z TAKIM WIELKIM OPOREM WCIĄŻ NIE DOPROWADZA DO ŻĄDANIA PŁYNĄCEGO Z NIEBA.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „13.05.2016; piątek, g.17:37

 1. Bill pisze:

  I will immediately seize your rss as I can not in finding your
  e-mail subscription hyperlink or e-newsletter service.
  Do you have any? Kindly permit me know in order that I may subscribe.
  Thanks.

  Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  Bill! so much I am pleased that you wrote to us. Write since when you are reading messages and whether it from 13 May 2016 is first which you read. Let for you God the Almighty is blessing. And perhaps you will start with us praying? What you to it. On the Holy Rosary with Mary. Gosia 3

  Polubienie

 3. Jane pisze:

  This is a topic that’s close to my heart… Take care!
  Where are your contact details though?

  Polubienie

 4. Gosia 3 pisze:

  Jane! I understand that you want to warn me. What you wrote is nice that you are caring about me. You are right many is attacking me. Don’t you worry I have a Seal of the living God. Write where from you come and please yourself I will send it is you the Medallion of the Salvation and the Seal blest by the Priest. For you let Mr Bóg bless for these times.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s