27.05.2016; piątek, g. 9:17

WYBRAŁEM CI DZISIAJ OPIEKUNA DUCHOWEGO ABY ROZEZNAŁ WEDŁUG WOLI BOŻEJ.

PRZYNIOSŁAŚ ……..! TE LOSY PRZED NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT I JA CZEKAŁEM NA CIEBIE MOJE KOCHANE DZIECKO. MIAŁEM WYBRAĆ SPOŚRÓD TRZECH I TY ZAWIERZYŁAŚ MI DO KOŃCA. ODNALAZŁYŚCIE TĄ KARTECZKĘ GDZIE MIAŁAŚ WYPISANYCH TRZECH TEOLOGÓW I ZROBIŁAŚ LOSY TAK JAK KIEDYŚ BÓG KAZAŁ WYBRAĆ DWUNASTEGO APOSTOŁA GDY NIE BYŁO JUŻ JUDASZA. PAN BÓG ZNA SERCA LUDZI NAJLEPIEJ I SPOŚRÓD DWÓCH: MACIEJA I JÓZEFA WYBRAŁ TEGO , KTÓREGO UWAŻAŁ ZA LEPSZEGO W PRZEKAZYWANIU SŁOWA BOŻEGO SWOIM DZIECIOM .
TERAZ TEŻ UWAŻAM, ŻE TEN KAPŁAN JEST NAJLEPSZY NIE TYLE W TEOLOGII ALE NAJLEPSZY DO ROZPOZNANIA TWOJEGO SERCA.
ROZPŁAKAŁAŚ SIĘ BO ZANIM OTWORZYŁAŚ LOS Z KARTECZKĄ TO JA JUŻ CI PODAŁEM IMIĘ JAKIE TAM BĘDZIE. WYPOWIEDZIAŁAŚ DOKŁADNIE TE SŁOWA Z PISMA ŚWIĘTEGO , KTÓRE ZAWARTE SĄ W SŁOWIE BOŻYM. ( Dzieje Apostolskie 1. 15-26 ” Ty Panie! który znasz serca wszystkich wskaż z tych trzech- jednego, którego obrałeś aby zajął miejsce w tej służbie i w posłannictwie , któremu ustąpił poprzedni ks. opiekun duchowy). I JA CI ODPOWIEDZIAŁEM NATYCHMIAST, ŻE JEGO IMIĘ …… . TY WTEDY DOPIERO ROZWINĘŁAŚ TEN LOS I ODCZYTAŁAŚ TO IMIĘ. ALE MOJE DZIECKO! NIELICZNI UWIERZĄ W TO CO TERAZ DO CIEBIE MÓWIĘ I MY SOBIE TAK DO KOŃCA ZAUFALIŚMY – TY MNIE A JA TOBIE. ALE SĄ JESZCZE TAKIE OSOBY , KTÓRE JEDNAK WIERZĄ W TO CO CI PRZEKAZUJĘ , DLATEGO DZIECKO WARTO I PRZYCHODŻ DO MNIE W DALSZYM CIĄGU PRZED NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT.
DZIEJE TEJ ZIEMI SIĘ KOŃCZĄ I NADCHODZI ANTYCHRYST, KTÓRY CHCE POŻREĆ MOJE DZIECI. BĘDZIE OBIECYWAŁ MOIM DZIECIOM ZŁOTE GÓRY ALE TO NIE BĘDZIE PRAWDĄ. ZWIĄŻE JE ŁAŃCUCHEM DO SWOJEGO NICESTWA I BĘDZIE ICH WODZIŁ NA POKUSZENIE. DA IM RZECZY MATERIALNE ALE W TEN SPOSÓB DZIECI BĘDĄ JUŻ W JEGO POSIADANIU I NIE WYRWĄ SIĘ Z TEGO ŁAŃCUCHA. DLATEGO DZIECI OBSERWUJCIE KTO SIĘ POJAWI W TV I MEDIACH I BĘDZIE CHCIAŁ PIĘKNĄ POWIERZCHOWNOŚCIĄ PRZEKONAĆ DO SIEBIE I BĘDZIE WIELE OBIECYWAŁ ALE NIC WAM NIE DA CO POCHODZI OD NATCHNIENIA DUCHOWEGO, KTÓRE MOŻE WAM TYLKO DAĆ BÓG WSZECHMOGĄCY W TRÓJCY JEDYNEJ.
KOCHANE MOJE DZIECI! BEZE MNIE NIE JEST MOŻLIWE OSIĄGNIĘCIE ŻYCIA WIECZNEGO. PRZEZE MNIE I MOJA MATKĘ -MARYJĘ MOŻECIE TYLKO ODNALEŻĆ ZBAWIENIE WASZYCH DUSZ.
UWAŻAJCIE WIĘC ABY WAS NIE OSZUKANO BO ODWROTU TO JUŻ TERAZ NIE BĘDZIE. ZA DUŻO WAM JUŻ POWIEDZIAŁEM NA TEN TEMAT W OBJAWIENIACH MARYJNYCH ABYŚCIE MOGŁY POBŁĄDZIĆ I WYBRAĆ ZŁĄ DROGĘ.
ŚWIAT POGRĄŻY SIĘ W OGROMNYM KRYZYSIE , KTÓRY BĘDZIE SZTUCZNIE WYWOŁANY. DUŻE MOCARSTWA , KTÓRE JUŻ NIE NADĄŻAJĄ ZA DODRUKOWYWANIEM PIENIĘDZY WE WŁASNYCH NARODACH , CHCĄ ZNALEŻĆ ROZWIĄZANIE PRZEMOCOWE ABY WYWOŁAĆ WOJNY NA SZEROKĄ SKALĘ .
WCIĄGNĄ W TO NIEWINNE NARODY , ALE SWOJE NARODY BĘDĄ CHRONIĆ PRZED WALKAMI NA ICH TERENIE. BARDZO SIĘ PRZELICZĄ BO BÓG WSZECHMOGĄCY DO TEGO NIE DOPUŚCI , ABY BIEDNE NARODY JESZCZE RAZ PRZECHODZIŁY KRWAWE OFIARY.
DROGIE DZIECI! MY TO POWSTRZYMUJEMY I TE NARODY POGRĄŻĄ SIĘ SAME WE KRWI PRZELANEJ U NICH I W NĘDZY WŁASNEJ ROZPACZY.
MUSI BYĆ BOŻA INTERWENCJA , ABY ICH ZATRZYMAĆ W TYM WIELKIM OSZUSTWIE , KTÓRE CHCĄ ZNISZCZYĆ MOJE WYBRANE NARODY. DWUNASTU APOSTOŁÓW, DWANAŚCIE POKOLEŃ I TERAZ MAM 12 NARODÓW , GDZIE JESZCZE W MIARĘ WIARA JEST OCALONA. DLATEGO OCHRONIMY WAS DROGIE DZIECI.
POLSKO! POMIMO ,ŻE ZADAJESZ MI TERAZ TYLE BÓLU TO NALEŻYSZ JESZCZE DO JEDNEGO Z NICH. DZIĘKI MOJEJ MAMIE MARYI A WASZEJ KRÓLOWEJ ZALICZAM WAS DO TYCH NARODÓW. ALE OGROM BÓLU JAKI PRZECHODZĘ TERAZ Z WASZEGO POWODU MUSI WAS TAKŻE DOŚWIADCZYĆ I OCZYŚCIĆ TEN NARÓD SPOŚRÓD WAS WSZYSTKICH DOBRYCH I ZŁYCH. ZOSTAWIĘ TYLKO DOBRE DZIECI , KTÓRE MI UFAJĄ I ZAPROWADZĘ DO JERUZALEM ABY POWSTAŁA TA RESZTA , KTÓRA ZSTĄPI W CHWALE RAZEM ZE MNĄ NA SAMYM KOŃCU. ROZUMIECIE TO DZIECI , ŻE PRZEZ KAŻDY NARÓD MUSI BYĆ OCZYSZCZENIE ZIEMI Z GRZECHU , KTÓRY MNIE RANI.
OWCZARNIA MA BYĆ JEDNA I JEDEN PASTERZ A NIE WCIĄGANIE DO OWCZARNI WILKÓW ABY WAS ZJADŁY. BENEDYKT XVI TERAZ BARDZO CIERPI BO ON WIE CO SIĘ DZIEJE W MOIM KOŚCIELE ŚWIĘTYM. ON DZIĘKI TYM CIERPIENIOM POMAGA MI WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE W NIESIENIU KRZYŻA. DZIĘKI JEGO MODLITWOM I WYBRANYM DUSZOM PAN BÓG JESZCZE TRZYMA ZIEMIĘ W SWOICH DŁONIACH , ABY ZEBRAĆ RESZTKI ROZPROSZONYCH OWIEC.
DZIECI MOJE! ALE TO JUŻ SIĘ KOŃCZY. MUSICIE OD DZISIAJ BYĆ GOTOWE KAŻDEGO DNIA NA INTERWENCJE BOŻĄ. BÓG STRACIŁ CIERPLIWOŚĆ , BO ZAMIAST ARMIA SIĘ POWIĘKSZAĆ TO CORAZ BARDZIEJ SZCZUPLEJE A WROGÓW WASZYCH PRZYBYWA Z DNIA NA DZIEŃ .
TAK JAK MÓWIŁEM , OJCZYZNA WASZA JEST W NIEBEZPIECZEŃSTWIE I DLATEGO NIE PRZERYWAJCIE RÓŻAŃCA. KTOŚ BARDZO CHCE ZNISZCZYĆ CIĄGŁOŚĆ WASZEJ MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ. PAMIĘTAJCIE JEST TO 9 NOWENNA POMPEJAŃSKA. KTÓRĄ ODMAWIACIE. POWINNO WAS TO ZASTANOWIĆ Z ILU DNI SKŁADA SIĘ ZWYKŁA NOWENNA. KTO MA ROZUM NIECHAJ SŁUCHA, KTO MA OCZY NIECH ROZPOZNAJE ZNAKI JAKIE WAM PRZYBLIŻAM.
NIE LĘKAJCIE SIĘ JEDNAK , BO JA OBIECAŁEM WAM ŁÓDŻ BEZPIECZNĄ, NA KTÓRĄ WAS WSZYSTKICH MI UFAJĄCYCH I TRWAJĄCYCH W TEJ MODLITWIE ZABIORĘ. BĘDZIECIE BEZPIECZNI NA TEJ ŁODZI , KTÓRA NIE ZATONIE POMIMO SILNEGO WICHRU I OGROMNEJ FALI.
MÓDLCIE SIĘ TERAZ  O WIELKĄ BRYTANIĘ, STANY ZJEDNOCZONE I O ROSJĘ.
KOCHAM WAS DZIECI! I PAMIĘTAJCIE , ŻE JERUZALEM CZEKA NA WAS I JA WAS TAM PRZYWITAM.

JEZUS , KTÓRY BŁOGOSŁAWI CAŁEMU ŚWIATU I PRAGNIE WASZEGO ZBAWIENIA.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „27.05.2016; piątek, g. 9:17

  1. małgorzata pisze:

    Dziękuję Panie Jezu za Twoje słowa.Bądż uwielbiony mój Panie i Królu.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s