Krwawiące Oko?

Kochani w Chrystusie Panu! pragnę się z Wami podzielić opisem tego zdjęcia i jak doszło do jego wykonania .
Otóż 27 maja jak zwykle w piątek adorowałam Pana Jezusa. Po tej Adoracji wyjechałam kilkadziesiąt kilometrów od mojego miasta do siostry na działkę.Tam w gronie rodzinnym spędzaliśmy miło czas. Nawet pierwszy raz w sobotę w tym roku grilowaliśmy. Gdy wieczorem w sobotę wszyscy wyjechali my z mężem zostaliśmy sami jeszcze na niedzielę. Rzadko tak nam się udaje spędzić czas na świeżym powietrzu. Był wieczór. Ja byłam w domu a mój mąż poszedł na zewnątrz wszystko pozamykać. I wtedy zaczął mnie wołać z działki abym szybko przyszła. Gdy wyszłam nie trzeba mi było nic tłumaczyć. Nad zachodnim horyzontem nad płynącą opodal Wisłą, widniała świetlista gwiazda tak duża że jeszcze takiej nie widziałam . Imponowała wielkością i jej promienie porównałam do Najświętszego Sakramentu. Nie wiem może to Venus powiedziałam do męża, na co mąż powiedział a może to jakaś latarnia ze stacji kolejowej. Mąż poczuł takie pragnienie aby wsiąść do samochodu i zmierzać w tym kierunku tej świetlistej gwiazdy. Znamy tą okolicę od dawna jednak nigdy nic takiego tam nie widzieliśmy. Sięgnęłam po komórkę i zrobiłam zdjęcie. Pierwsze dokładnie właśnie 28 maja o 21 min 34 sek 11. Nie znałam tej godziny ale poznałam dopiero jak potem przeglądałam zdjęcia, to zwróciłam na to uwagę. Nakręcałam filmiki bo fascynowała mnie ta gwiazda.
Następnego dnia pojechaliśmy na mszę św do pobliskiej miejscowości i tam Komunia Św tylko na stojąco. Uklękłam przed Chrystusem nie mając żadnych oporów przed miejscowymi ludżmi. Wróciliśmy na działkę i wtedy ja sięgnęłam znowu do komórki aby zobaczyć gwiazdę i zobaczyłam to co pragnę Wam pokazać. Zobaczyłam oprócz gwiazdy oczy Jezusa. Na początku to lewe oko jakby pomalowane egipskie i nie podobało mi się dlatego. Ale potem odkryłam że ono jest zakrwawione a nie pomalowane i wewnętrznym kącikiem spływają 2 strugi krwi na Ziemię polską. Prawe to sam oczodół bez gałki ocznej bo wszyscy wiemy co stało się z tym okiem na Golgocie. Oniemiałam i dostrzegłam że Bóg to wszystko otoczył Sercem Jezusa jakie wytworzyła natura z gałęzi pobliskich drzew. Widzę jeszcze więcej ale to zostawiam Wam Kochani do indywidualnego rozeznania. Jeszcze dodam, że na żadnym ze zdjęć i filmikach nie ma nic oprócz gwiazdy , która na póżniej wykonanych zdjęciach jakby się rozpołowiła. Ale tak oprócz ciemności i gwiazdy nic nie widać. A Jezus w przesłaniu z 13 maja tak powiedział na końcu ” JEZUS ZBROCZONY KRWIĄ I PŁACZĄCY NAD NARODEM POLSKIM , KTÓRY Z TAKIM WIELKIM OPOREM WCIĄŻ NIE DOPROWADZA DO ŻĄDANIA PŁYNĄCEGO Z NIEBA.” Tak krwawi jego lewe oko i krew spływa na Ziemię polską.
Wyjrzałam jeszcze przed 24 na działkę ale była tylko jedna ciemność i gwiazdy już nie było. Szczęść Boże wszystkim ufającym Jezusowi i Maryi. !!!!
JEZU UFAM TOBIE!!!!
Jeszcze Kochani! małe sprostowanie otóż 3 czerwca pojechałam znowu na działkę i była też tam moja siostra. Specjalnie o tej porze wyszłam na działkę i spojrzałam na zachód. I znowu była ta ” gwiazda „. Mówię do siostry chodzmy razem w tym kierunku. I gdy tak szłyśmy kawałek zapalone były latarnie w tej miejscowości i wtedy zauważyłyśmy że jedna z lewej strony ma żarówkę w kształcie kuli i jest taka biała inna od tych po prawej stronie drogi. Kochani to ta latarnia dawała taki efekt i dlatego ja się wstrzymywałam aby Wam to przekazać. Ale mój mąż powiedział to nie ważne , że to nie jest gwiazda, mieliśmy tak to w tamtej chwili odebrać a Ty miałaś zrobić to zdjęcie. Tak ja również dokładnie tak to odebrałam.
Pozdrawiam Was Kochane Boże dzieci i po niedzieli odezwę się na tym blogu w sprawie Nowenny, ale wyłącznie na tym blogu Mariusza, bo to jest polecenie i żądanie Pana Jezusa a ja teraz go dokładnie słucham. Niech Wam Pan Bóg błogosławi i Maryja strzeże każdego dnia.
POSTANOWIŁAM JESZCZE RAZ ZAMIEŚCIĆ TO ZDJĘCIE I PROSZĘ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ABY PRZYBLIŻYLI KRWAWIĄCE OKO NASZEGO ZBAWICIELA. SZCZĘŚĆ BOŻE!
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Krwawiące Oko?

 1. bozena2 pisze:

  Dziękuję za wspólną modlitwę i pozdrawiam.

  Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  Witam Was Kochani! a może ktoś jeszcze chce dołączyć do Nowenny to są jeszcze dziesiątki do podarowania. Jezus z Maryją zapraszają.

  Polubienie

 3. Małgosia 4 pisze:

  Ja chciałabym dołączyć. Czy możesz mi Gosiu 3 przydzielić tajemnicę?

  Polubienie

 4. Gosia 3 pisze:

  Kochana Malgosiu4! tak martwiłam się o Ciebie , co słychać u Ciebie. Mariusz przesłał mi od Ciebie Twoją prośbę. . Mogę Cię obdarować 1 dziesiątką od Moni tj. Odnalezienie Pana Jezusa w Świątyni. Napisz czy już dzisiaj chcesz się modlić czy od jutra. Niech Ci Pan Bóg błogosławi. i Twojej całej rodzinie. Z moją modlitwą za Ciebie i duszę Twojego taty. Szczęść Boże! ( przepraszamy że komentarze nie wszystkie mogą się wyświetlić bo mała pojemność bloga)

  Polubienie

 5. Małgosia 4 pisze:

  Dziękuję Gosiu 3 🙂 Zacznę od dziś 🙂 Szczęść Boże! 🙂

  Polubienie

 6. Gosia 3 pisze:

  Kochani! proponuję od siebie tę Nowennę. Ja osobiście zaczynam się nią modlic od 10 lipca aby skończyć 18 lipca tuż przed 19 lipca kiedy po raz pierwszy Pan Jezus przemówił do mojej znajomej przed 3 laty. Miesiąc lipiec jest m-cem Krwi Pańskiej naszego Jezusa Chrystusa. Wzywa nas do tego ktoś bardzo ważny w Kościele Świętym i z jego zdaniem należy się liczyć.Szczęść Boże!!

  II NOWENNA DO NAJDROŻSZEJ KRWI JEZUSA CHRYSTUSA POLECANA PRZEZ G. AMORTHA. – NA ZDJĘCIU KTÓRE WCZEŚNIEJ WKLEIŁAM WIDZICIE JAK DWOMA STRUŻKAMI KREW Z OKA PANA JEZUSA SPŁYWA NA ZIEMIĘ POLSKĄ. CÓŻ WIĘCEJ PISAĆ-MÓDLMY SIĘ!!!!

  Litania do Krwi Chrystusa:

  Kyrie eleison, Chryste eleison, Kyrie eleison.
  Chryste, usłysz nas, Chryste, wysłuchaj nas.
  Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
  Synu Odkupicielu świata, Boże,
  Duchu Święty, Boże,
  Święta Trójco, Jedyny Boże,
  Krwi Chrystusa, Jednorodzonego Syna Ojca
  Przedwiecznego, wybaw nas!
  Krwi Chrystusa, wcielonego Słowa Bożego,
  Krwi Chrystusa nowego i wiecznego Przymierza,
  Krwi Chrystusa, przy konaniu w Ogrójcu
  spływająca na ziemię,
  Krwi Chrystusa, tryskająca przy biczowaniu,
  Krwi Chrystusa, brocząca spod cierniowej korony,
  Krwi Chrystusa, przelana na krzyżu,
  Krwi Chrystusa, zapłato naszego zbawienia.
  Krwi Chrystusa, bez której nie ma przebaczenia,
  Krwi Chrystusa, która w Eucharystii poisz i oczyszczasz dusze,
  Krwi Chrystusa, zdroju miłosierdzia.
  Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy,
  Krwi Chrystusa, męstwo Męczenników,
  Krwi Chrystusa, mocy Wyznawców,
  Krwi Chrystusa, rodząca Dziewice,
  Krwi Chrystusa, ostojo zagrożonych,
  Krwi Chrystusa, ochłodo pracujących,
  Krwi Chrystusa, pociecho płaczących,
  Krwi Chrystusa, nadziejo pokutujących,
  Krwi Chrystusa, otucho umierających,
  Krwi Chrystusa, pokoju i słodyczy serc naszych,
  Krwi Chrystusa, zadatku życia wiecznego,
  Krwi Chrystusa, wybawienie dusz z otchłani czyśćcowej,
  Krwi Chrystusa, wszelkiej chwały i czci najgodniejsza,
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,
  przepuść nam, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,
  wysłuchaj nas, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata,
  zmiłuj się nad nami.
  K: Odkupiłeś nas, Panie, Krwią swoją.
  W: I uczyniłeś nas Królestwem Boga naszego.
  Módlmy się: Wszechmogący wieczny Boże, któryś Jednorodzonego Syna swego ustanowił Odkupicielem świata i Krwią Jego dał się przebłagać, daj nam, prosimy, godnie czcić zapłatę naszego zbawienia i dzięki niej doznawać obrony od zła doczesnego na ziemi, abyśmy radowali się wiekuistym szczęściem w niebie. Przez tegoż Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  II Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa,
  polecana przez G. Amortha
  krew Jezusa
  O niezmierny i wieczny Majestacie Boży, Najświętsza Trójco: Ojcze, Synu i Duchu Święty, ja najpokorniejsze Twoje stworzenie adoruję i wielbię Ciebie, z wielkim uczuciem i uległością, które mogą ofiarować stworzenia. W obecności Twojej i Najświętszej Maryi Panny, Królowej nieba, w obecności mojego Anioła Stróża, moich Świętych Patronów i całego dworu niebiańskiego, potwierdzam, że tę modlitwę i prośbę, którą za chwilę rozpocznę do litościwej i miłosiernej Dziewicy Maryi przez zasługi drogocennej Krwi Jezusa, zamierzam uczynić z czystą intencją i przede wszystkim dla Twojej chwały, dla zbawienia mojego i mojego bliźniego. Z tego powodu oczekuję od Ciebie, mój Boże, najwyższe Dobro, za wstawiennictwem Najświętszej Dziewicy, otrzymać łaskę, o którą pokornie proszę ze względu na nieskończone zasługi Najdroższej Krwi Jezusa. Ale cóż mogę uczynić w obecnym stanie, w którym się znajduję, jeśli nie wyznać Tobie, mój Boże, wszystkie moje grzechy popełnione, aż do dzisiaj, prosząc Ciebie na nowo o oczyszczenie we Krwi Jezusa? Tak mój Boże, żałuję i boleję z tego powodu ze szczerego serca, nie z bojaźni przed piekłem, na które zasłużyłem, ale dlatego że obraziłem Ciebie, najwyższe Dobro. Postanawiam stanowczo z Twoją świętą łaską nie obrażać Ciebie więcej w przyszłości i unikać najbliższych okazji do grzechu. Miej miłosierdzie nade mną, Panie, przebacz mi. Amen.
  Pod Twoją obronę uciekam się o Święta Matko Boża, nie lekceważ modlitwy, którą do Ciebie kieruję, o Dziewico chwalebna i błogosławiona.
  O Boże, przybądź, by mnie zbawić. Panie, pośpiesz mi na pomoc. Chwała Ojcu…
  „Wszystka piękna jesteś, o Maryjo i skazy pierworodnej nie ma w Tobie”. Jesteś najczystsza, o Dziewico Maryjo, Królowo Nieba i Ziemi, Matko Boża. Pozdrawiam Cię, czczę i błogosławię Cię na wieki. O Maryjo, do Ciebie się uciekam, Ciebie wzywam. Pomóż mi, o najsłodsza Matko Boża, pomóż mi, Królowo nieba, pomóż mi, najlitościwsza Matko i Ucieczko grzeszników, pomóż mi, Matko mojego najsłodszego Jezusa. A ponieważ nie ma rzeczy, o którą nie prosiłoby się Ciebie na mocy męki Jezusa Chrystusa, której, by się nie otrzymało od Ciebie, z żywą wiarą proszę Cię, byś udzieliła mi łaski, która tak bardzo leży mi na sercu. Proszę Cię o nią przez Boską Krew Jezusa wylaną dla naszego zbawienia. Nie przestanę wołać do Ciebie, aż mnie nie wysłuchasz. O Matko miłosierdzia, ufam, że otrzymam tę łaskę, ponieważ proszę Cię o nią przez nieskończone zasługi Najdroższej Krwi Twojego umiłowanego Syna. O Matko najsłodsza, przez zasługi Najdroższej Krwi Twojego Bożego Syna udziel mi łaski (tutaj prosi się o łaskę, której się pragnie).
  1. Proszę Cię o nią, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał w czasie swojego obrzezania we wczesnym dzieciństwie, zaledwie ósmego dnia.
  Zdrowaś Maryjo…
  O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.
  2. Proszę Cię o nią, o Maryjo Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał obficie w czasie agonii w Ogrodzie.
  Zdrowaś Maryjo…
  O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.
  3. Błagam Cię o nią, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał obficie, gdy odarty i przywiązany do kolumny, był okrutnie biczowany.
  Zdrowaś Maryjo…
  O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.
  4. Proszę Cię o nią, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, która wypłynęła z głowy Jezusa, kiedy był ukoronowany bardzo ostrymi cierniami.
  Zdrowaś Maryjo…
  O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.
  5. Proszę Cię o nią, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, którą Jezus przelał, niosąc krzyż na drodze Kalwarii, a szczególnie przez tę żywą Krew zmieszaną ze łzami, którą Ty wylałaś, towarzysząc Mu w najwyższej ofierze.
  Zdrowaś Maryjo…
  O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.
  6. Błagam Cię o nią, Matko Najświętsza, przez tę czystą, niewinną i błogosławioną Krew, która wypłynęła z ciała Jezusa, gdy był odarty z szat, tę samą Krew, którą przelał z rąk i ze stóp, kiedy był przybity do krzyża ciężkimi i bardzo kłującymi gwoździami. Proszę Cię o nią przede wszystkim przez Krew, którą przelał podczas swojej najsurowszej i rozdzierającej agonii.
  Zdrowaś Maryjo…
  O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.
  7. Wysłuchaj mnie, najczystsza Dziewico i Matko Maryjo, przez tę najsłodszą i mistyczną Krew i wodę, która wypłynęła z boku Jezusa, gdy włócznią przebito Mu Serce. Przez tę najczystszą Krew udziel mi, o Dziewico Maryjo, łaski, o którą Cię proszę, przez tę Krew Najdroższą, którą głęboko czczę i która jest moim napojem na ołtarzu Pana Boga, wysłuchaj mnie o litościwa i słodka Dziewico Maryjo.
  Zdrowaś Maryjo…
  O Dziewico Maryjo, przez zasługi drogocennej Krwi Twojego Bożego Syna wstawiaj się za mną przed Ojcem niebieskim.
  Aniołowie i Wszyscy Święci w niebie, którzy kontemplujecie chwałę Boga, zjednoczcie waszą modlitwę z tą modlitwą drogiej Matki i Najświętszej Królowej Maryi i uzyskajcie dla mnie u Ojca niebieskiego łaskę, o którą proszę przez zasługi drogocennej Krwi naszego Bożego Odkupiciela.
  Również do Was się uciekam, Dusze Święte w czyśćcu, módlcie się za mnie i proście Ojca niebieskiego o łaskę, o którą błagam przez tę Krew Najdroższą, którą mój i wasz Zbawiciel przelał ze swoich Najświętszych Ran. Ja także ofiaruję za was Ojcu Przedwiecznemu Krew Przenajdroższą Jezusa, żebyście mogły radować się Nim w pełni i chwalić Go na wieki w chwale nieba, śpiewając: „Odkupiłeś nas, o Panie Boże, Twoją Krwią i uczyniłeś z nas królestwo dla naszego Boga”. Amen.
  O dobry i umiłowany Panie Boże, słodki i miłosierny, zmiłuj się nade mną i nad wszystkimi duszami, tak żywymi, jak zmarłymi, które odkupiłeś Twoją Krwią drogocenną. Amen.
  Niech będzie błogosławiona Krew Jezusa teraz i zawsze!

  Polubienie

  • Bryza pisze:

   Witam, Gosiu i dołączam do przepięknej Nowenny.
   Serdecznie wszystkich pozdrawiam.Szczęść Boże Wszystkim!!!

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Witam Cię Bryzo! faktycznie piękna ta Nowenna i tak sobie pomyślałam czy ktoś odpowie na to wezwanie. Dziękuję Ci Bryzo że chociaż Ty się odezwałaś. Z informacji od Mariusza wiem , że w niecały m-c weszło na nasz blog ponad 4 tys. ludzi a blog jest przecież nowy. Ale dlaczego tak mało osób deklaruje modlitwę. Pan Jezus mówił prawdę , że na sam koniec wielu odpadnie.
    Przed chwilą czytałam to niby fałszywe orędzie na KP co jesteśmy ostrzegani że coś z piątku na sobotę ma się wydarzyć , potem przeczytałam ostatnie orędzie co zamieścił Mat gdzie Pan Jezus pyta czy jesteśmy gotowi utrzymać jego Słowo Boże w miejscu spustoszenia, a Pan Jezus 3 razy do mojej znajomej mówił że grozi Polsce niebezpieczeństwo. Gdy te trzy wiadomości zestawiłam w całość przyznam że się zaniepokoiłam.
    Bryzuniu! bardzo dziękuje to będziemy modlić się we dwie i już Pan Jezus będzie pośród nas. Niech Ci Pan Bóg błogosławi i obdarza łaskami. Szczęść Boże!!!

    Polubienie

   • Mat pisze:

    Fragment orędzia wklejonego na blogu KP

    Czy ten papież, który to wszystko dobrze wiedział miał prawo oficjalnie przedstawiać się jako „Syn Narodu Polskiego”, a o Polsce mówić, że jest jego „Matką, którą kocha?!”… Niestety, ale odpowiedzią na to są tylko słowa Mojego Syna Jezusa, który mówił: „Nie wierzcie im, bo to są wilki w owczej skórze!” oraz „Poznacie ich po owocach!”
    ———————-

    Dla nas wierzących ze Jan Paweł 2 jest święty to wskazówka że to nie są słowa Matki Bożej. Natomiast niewykluczone ze masoneria planuje taki atak z piątku na sobotę i robi takie wrzutki . Wtedy pewnie Bóg by zainterweniował i przywoła siły natury żeby nas ocalić ale może nie wszystkich.9 Nowenna się skończyła, Pan Jezusa ostrzegał już Polskę 3 razy więc coś wisi w powietrzu.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Witam Cię Mat! ja przyznam się nie czytałam całego tego orędzia i w związku z tym nie wiedziałam , że coś jest tam żle napisane na naszego kochanego rodaka – papieża Jana Pawła II. Dlatego uważam , że orędzie jest nieprawdziwe ale spreparowane po to by Polaków zastraszać i jeszcze bardziej zachęcać do opuszczania ojczyzny.
    Pozdrawiam serdecznie!

    Polubienie

 7. Gosia 3 pisze:

  Witam Was Kochani!
  i zachęcam jeszcze raz do wspólnej modlitwy tą Nowenną, właściwie to nie był mój pomysł lecz księdza naszego opiekuna duchowego. Ja zaczynam w dzień Pański w jutrzejszą niedzielę. Proszę dołączcie do mnie. Gdyby ktoś się odezwał i potwierdził byłoby mi niezmiernie miło , że wciąż łączymy się wspólnotowo i wypełniamy słowo Boże : ” gdzie dwóch , trzech modli się w imię moje tam ja jestem pośród Was”. Pozdrawiam NIECH WAM PAN BÓG BŁOGOSŁAWI!

  Polubienie

  • Bryza pisze:

   Kochana Gosiu , u mnie dzieją się cuda tak, cuda . Sprawy , które po ludzku nie dały się rozwiązać.Poznałam osobę , którą postawił na mojej drodze Pan Bóg to, anioł . Prosiłam Pana Boga o tą osobę , a Pan Bóg mnie wysłuchał.Jestem bardzo ale to bardzo szczęśliwa , dlatego dzielę się swoim szczęściem żebyście i Wy moi Kochani mogli się nim ze mną cieszyć.Serdecznie Ciebie , Gosiu pozdrawiam jak i Całą Rodzinę Blogową.Szczęść Boże!!!

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Witam Cię Bryzo! może napisz nam coś więcej jeśli oczywiście możesz z nami się tym podzielić. Sadzę, że nie tylko ja jestem ciekawa tego cudu. Szczęść Boże!!! Pozdrawiam serdecznie.

    Polubienie

 8. Bryza pisze:

  Witam Gosiu, to że trafiłam na blog nie było przypadkiem ,o czym gdzieś wspomniałam . Było mi bardzo ciężko i nie widać było końca moich zmartwień niestety nie mogłam o tym pisać na forum. Spotykałam na swojej drodze tylu ludzi których znałam i którzy mogli mi pomóc gdyby tylko chcieli ,niestety tak się nie stało , wiem że byli postawieni na mojej drodze żeby zauważyli człowieka czyli mnie i moją rodzinę. Tak jak napisałam bardzo prosiłam Pana Boga żeby na mojej drodze postawił dobrego człowieka , modliłam się o to intensywnie moje zdziwienie i miłe zaskoczenie ,że taka osoba się pojawiła nazywam cudem.Wyczuwam obecność Pana Boga cały czas i Jego opiekę .Opisałam ogólnikowo , ale jeśli będziesz chciała żebym opisała bardziej szczegółowo to Kochana Gosiu mogę to zrobić tylko na maila.Dlatego ,że to co doświadczyłam i co dzieje się wokół mnie odczuwam swoim duchem nic więcej dodać nie mogę. Serdecznie Cię pozdrawiam, Szczęść Boże!!!

  Polubienie

 9. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię Bryzuniu! ja także trafiając na różne blogi w przeciągu kilku ostatnich lat nie trafiałam tam przypadkowo. Tak chciał Pan Bóg i ja wiem .że on tego pragnął. Jednak nie jestem w stanie pisać z tak wieloma osobami indywidualnie i sądzę , że jak opowiadamy o tym na blogu i dajemy świadectwa wiary jest milsze Panu Bogu niż nasze prywatne korespondencje. I uwzględniam to także, ze jak to już napisałaś o tym cudzie to oprócz mnie inni także chcieli by znać rozwiniecie tej Twojej tajemnicy. Ale jak nie możesz to zatrzymaj dla siebie. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Szczęść Boże na każdy dzień.!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s