10.06.2016; piątek, g. 17:31

NIE PRZERYWAJCIE RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO!!!

DROGIE DZIECKO! W DNIU TWOICH URODZIN PRZYBYŁAŚ DO MNIE ABY ZNOWU ZAPROSIĆ MNIE DO SWOJEGO SERCA . JA JAK ZWYKLE CZEKAŁEM KIEDY NASZE SERCA SIĘ POŁĄCZĄ ABY ŚWIATU PRZEKAZAĆ SŁOWO BOŻE. JAK BARDZO MNIE RANIĄ LUDZIE KIEDY TAK BARDZO WYŚMIEWAJĄ MOJE WYBRANE DUSZE. MARTWIĘ SIĘ BARDZO JAK ONE SĄ BARDZO OTUMANIONE I NIE CHCĄ PRZYJĄĆ MOICH SŁÓW DO SWOICH SERC . SKUPIAJĄ SIĘ WCIĄŻ NA MARNOŚCIACH TEGO ŚWIATA I NAWET NIE CHCĄ TRWAĆ NA DALSZEJ MODLITWIE , KTÓRĄ ZALECAM DLA WASZEJ OJCZYZNY.

POWTARZAM JUŻ PO RAZ TRZECI – WASZA OJCZYZNA JEST W NIEBEZPIECZEŃSTWIE I TYLKO MOŻE OCHRONIĆ JĄ RÓŻANIEC ŚWIĘTY, KTÓRY ODMAWIAĆ BĘDZIECIE Z MOJĄ MATKĄ – MARYJĄ.

MNIE KOCHANE DZIECI! OBWOŁACIE KRÓLEM WASZEGO NARODU, WTEDY GDY WRÓG WAS TAK OTOCZY, ŻE NIE BĘDZIECIE JUŻ W OGÓLE MIELI  WOLNOŚCI W WASZYM NARODZIE.  NIE SŁUCHAJĄ WASI PRZYWÓDCY NARODU I BISKUPI KOŚCIOŁA NASZYCH PRÓŚB Z NIEBA. TAK MAŁO Z WAS BĘDZIE OCALONYCH GDY BÓG OJCIEC OPUŚCI RĘKĘ SWOJĄ NA CAŁY ŚWIAT. INTRONIZACJĘ PRZEPROWADZICIE W OSTATNIEJ CHWILI GDY MOŻNA RZEC BĘDZIE JUŻ ZA PÓŻNO ABY WAS OCALIĆ. TYLE WAM ZNAKÓW PRZEKAZAŁEM TAK JAK OBIECYWAŁEM , ŻE NA WIOSNĘ ONE BĘDĄ DLA WAS PRZEKAZANE. ALE WRAZ DLA NIEKTÓRYCH JEST TO SZYDERSTWEM CZYM OBDAROWUJE WAS NIEBO. WCIĄŻ WAM MAŁO I MAŁO TYCH PODARUNKÓW, KTÓRE DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY. WASZE SERCA SĄ TAK SKAMIENIAŁE, ZE NIE ROZKRUSZY ICH NAWET TO GDYBYM TERAZ STANĄŁ PRZED WAMI. ALE TEGO ZROBIĆ NIE MOGĘ BO PAN BÓG WYZNACZYŁ INNY CZAS KIEDY WAM SIĘ UKAŻĘ NA OBŁOKU NIEBIESKIM. ALE WTEDY TO JUŻ BĘDZIE ZA PÓŻNO BYŚCIE ZDĄŻYLI NAPRAWIĆ WŁASNE DUSZE. TERAZ BYŁ TEN CZAS, KTÓRY WAM PODAROWALIŚMY I CAŁY CZAS MIELIŚCIE SIĘ ZAGŁĘBIAĆ W TYCH ZNAKACH I PRAWDACH WIARY. TEN CZAS MOJE KOCHANE DZIECI JUŻ MIJA I GDY BÓG WYLEJE MIŁOSIERDZIE SWOJE TO WIELU O TYCH KRNĄBRNYCH SERCACH WRAZ NIE UWIERZY, ŻE TO WŁAŚNIE INTERWENCJA BOGA, ABY URATOWAĆ WASZE DUSZE. JESTEŚCIE TAK MOCNO USADOWIENI W TYM ŚWIECIE DOCZESNYM , ŻE NIE POTRAFICIE PRZYJMOWAĆ TYCH DARÓW Z NIEBA. TYLE RAZY MARYJA –  MOJA MATKA DO WAS MÓWIŁA PRZEZ DOBRE DUSZE I TYLE RAZY PROSIŁA ABY POKUTOWAĆ, MODLIĆ SIĘ I CZYNIĆ POSTY. WY KOCHANE DZIECI! WOLICIE NIE SŁYSZEĆ TEGO GŁOSU I WRAZ JESTEŚCIE ZANURZENI W TYM CZYM OBDAROWUJE WAS ŚWIAT. TEN ŚWIAT , KTÓRY OGLĄDACIE PRZEMINIE I NIC NIE ZOSTANIE WAM OPRÓCZ MIŁOŚCI BOŻEJ. TERAZ TO DLA WAS SIĘ NIE LICZY , ALE GDY ZOBACZYCIE WASZ ŚWIAT ZBURZONY POGRĄŻYCIE SIĘ W SMUTKU I WTEDY ZABRAKNIE WAM TEJ MIŁOŚCI , KTÓRĄ JA WAM TERAZ ROZDAJĘ KAŻDEGO DNIA.
NIE ODTRĄCAJCIE MNIE DZIECI, BO MOJE CIERPIENIE BYŁO OGROMNE ABY PRZYNIEŚĆ WAM ŻYCIE WIECZNE. MÓJ POBYT W CIEMNICY BYŁ CIERPIENIEM GORSZYM OD SAMEGO UKRZYŻOWANIA. CZY WY SOBIE MOŻECIE WYOBRAZIĆ JAK CIĘŻKO JEST WIEDZIEĆ, ŻE NA PEWNO MUSICIE ODDAĆ ŻYCIE Z WIELOMA ZADAWANYMI RANAMI. WAM BÓG ZOSTAWIŁ PODWÓJNĄ NADZIEJĘ, ŻE POMIMO ŻE ZBLIŻA SIE DO WAS ŚMIERĆ TO NIE JESTEŚCIE TAK NAPRAWDĘ DO KOŃCA PEWNI CZY W DANEJ CHWILI ODEJDZIECIE. WIERZYCIE DO KOŃCA , ŻE MOŻE JEDNAK BÓG UCZYNI CUD I BÓG JESZCZE WAS NIE ZABIERZE. JA WIEDZIAŁEM ŻE MUSZĘ ODEJŚĆ DO OJCA I TO PRZEJŚĆ I TEJ DRUGIEJ NADZIEI NIE MIAŁEM BO MUSIAŁO SIĘ DOKONAĆ. PO TO SIĘ TO DOKONAŁO ABYŚCIE WY MIELI ŻYCIE WIECZNE. WYKAZAŁEM WAM RÓŻNICĘ JAKA BYŁA  CIERPIENIA DUCHOWEGO W UMIERANIU JEZUSA I W WASZYM UMIERANIU. WY ZAWSZE MOŻECIE LICZYĆ NA CUD, ZE TO MOŻE BÓG WAM ZABRAĆ  A U MNIE NIE BYŁO TEGO ODWROTU . WIEDZIAŁEM PO CO BYŁEM POSŁANY NA TEN ŚWIAT I WIEDZIAŁEM ŻE MOJE CIERPIENIA PRZYNIOSĄ WAM  NADZIEJĘ NA TE CUDA UZDROWIENIA I GDY UMRZECIE TO NAJWAŻNIEJSZE NADZIEJĘ NA ŻYCIE WIECZNE. WYBAWIŁEM WAS DZIECI OD ŚMIERCI A WY WRAZ PODĄŻACIE ZA ZŁEM I NIE CHCECIE TEGO ŻYCIA WIECZNEGO. NIE CHCECIE GO BO NIE WIERZYCIE WE MNIE ,ŻE PO TO UMARŁEM. BARDZO MNIE TO BOLI , BO KOCHAM WAS WSZYSTKICH JEDNAKOWO I WIEDZĄC TO ZE MIŁOSIERDZIE JEST U WASZEGO PROGU JESZCZE RAZ DO WAS MÓWIĘ: NAWRÓĆCIE SIĘ I I SAMI GŁOŚCIE SWOIM BRACIOM EWANGELIĘ. TAKĄ  EWANGELIĘ JAKĄ JA WAM PRZEKAZAŁEM. NIE NACIĄGAJCIE NIC CO MA WAM TUTAJ NA ŚWIECIE  DAĆ WYGODNE ŻYCIE. DZIECI MÓWIĘ DO WAS, BO CZAS JESZCZE PRZYŚPIESZYŁ JUŻ NIEODWRACALNIE. POKAZAŁEM WAM MOJE KRWAWIĄCE OKO, KTÓRE PATRZY NA POLSKĘ I CAŁY ŚWIAT. DWIE STRUGI SPŁYWAJĄ NA ZIEMIĘ. A GDY MOJA KREW TERAZ SPŁYWA NA ZIEMIĘ TO JUŻ NIEDŁUGO ZIEMIA POŁĄCZY SIĘ Z NIEBEM ABY POWSTAŁO KRÓLESTWO BOŻE ZAPISANE W EWANGELII.
ZAWSZE KOCHANI MÓWIĘ PRAWDĘ I NIE ZWLEKAJCIE, BO ZANIM KUR ZAPIEJE BĘDĘ JUŻ BLISKO WAS.
POLSKO! TRZYMAJ W RĘKACH RÓŻANIEC BO ZBLIŻA SIĘ DZIEŃ KIEDY ZAPŁACZESZ BO MNIE NIE SŁUCHAŁAŚ. WASZE DZIECI ZACZĘŁY DRWIĆ Z PRZEKAZÓW , KTÓRE DO WAS KIERUJĘ. MUSZĘ WAS OCZYŚCIĆ BO JESTEŚCIE RÓWNIEŻ BRUDNI JAK INNE NARODY. KOCHAM WSZYSTKIE DZIECI , LECZ DZIECI KTÓRE MI ZAUFAŁY NIECH SIĘ NIE OBAWIAJĄ BO JEZUS ZAPROSI ICH NA TEN CZAS DO SWOJEGO SERCA PEŁNEGO MIŁOŚCI I BĘDZIECIE BEZPIECZNI PRZEZ NIEPOKALANE SERCE MARYI. ZOSTAŃCIE Z ŁASKAMI MOJE WIERNE OWCE.

JEZUS , KTÓRY CIERPI I PŁACZE NAD ŚWIATEM.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „10.06.2016; piątek, g. 17:31

 1. Sławik pisze:

  Módlmy się, módlmy się, módlmy się.

  Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię serdecznie Sławiku! często modlę się za Ciebie abyś nie załamywał się kiedy przychodzą trudności i cierpienia. Ja stale modle się krucjatą 41 ( nie wybrałam jej sama , to podarunek) i tak w tej modlitwie krucjaty pełni świadomości przyjmuję cierpienia za inne niewierzące dusze. Mam tę modlitwę odmawiać aż do Bożego Narodzenia bo ona jest związana z Adopcją Duchową dziecka za które modlę się od Zwiastowania NMP. Niech Ci Pan Bóg błogosławi.!!!
  Cieszę , się że tutaj zaglądasz.

  Polubienie

 3. Bryza pisze:

  Witam wszystkich serdecznie i gorąco Was pozdrawiam!!!
  Jestem,Czytam ,Zaglądam i jestem z Wami w moich zmawianych modlitwach.
  Szczęść Boże, Wam wszystkim!!!

  Polubienie

 4. Szafirek pisze:

  Szczęść Boże Wszystkim!

  Polubienie

 5. KIELICH pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus

  Polubienie

 6. Gosia 3 pisze:

  Kiliszku Kochany! na wieki Wieków Amen. Ja mam pomysł i przedstawiam propozycję
  Adminowi bloga Kochanemu Mariuszkowi: piszmy komentarze a za kilka dni przygotujemy Panu Jezusowi miejsce na przesłanie i Mariuszek komentarze usunie. I znowu będziemy pisać. I znowu usunie. itd. Po co nam Archiwum, dla Pana Boga jest najważniejsze aby jak najwięcej owiec mu przyprowadzić. Ale jak zatrzymać niepożądanych.?
  Bryzo. Małgosiu4, wszystkim , którzy się odezwali. Szczęść Wam Boże!!!

  Polubienie

 7. Mat pisze:

  Nie możecie prawdziwie iść za Mną bez dźwigania bólu Krzyża
  środa, 17 lipca 2013 roku, godz. 11.40

  „Nadszedł dla was czas, abyście wyszli i mówili o Moich Orędziach”

  http://jezusdoludzkosci.pl/2013-07-17-11-40-nie-mozecie-prawdziwie-isc-za-mna-bez-dzwigania-bolu-krzyza

  Polubienie

 8. Sławik pisze:

  Szczęść Boże,
  Witam w miesiącu lipcu, w miesiącu adoracji i kontemplacji Najdroższej Krwi Pana Jezusa.

  Rz 8,35.37 „Któż nas może odłączyć od miłości Chrystusowej? Utrapienie, ucisk
  czy prześladowanie, głód, czy nagość, niebezpieczeństwo czy miecz?
  ….We wszystkim tym odnosimy pełne zwycięstwo dzięki Temu, który nas
  umiłował”

  Polubienie

 9. małgosia MK pisze:

  Witam wszystkich serdecznie Szczęść boże!

  Polubienie

 10. Gosia 3 pisze:

  Szczęść Boże Małgosiu MK! i wszystkim którzy tutaj zaglądają. Ja Kochani nie piszę , już tak często bo jestem nieżle smagana przez niedobrych ludzi, których chyba opętał szatan aby mi dokuczyć. Nie wymyślam tego lecz piszę Wam prawdę. Czasami sobie myślę, czyżby Jezus mojej rodzinie skutecznie obrzydził ten istniejący świat abyśmy się do niego nie przywiązywali. Abyśmy przestali do niego tęsknić o nim marzyć.Można to rozumieć w dwójnasób jednak myślę , że jest tak jak napisałam.
  Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie i życzę wielu łask Bożych i przyjmujmy nasze własne Krzyże z godnością a nie z buntem przeciwko Bogu bo Zbawienie przyjdzie przez Krzyż- ogromna to tajemnica każde cierpienie ma sens prowadzi do pełni życia. Dlatego chciejmy naśladować Jezusa i mu pomagać w Zbawieniu nie tylko siebie lecz całego świata. Szczęść Boże!!!

  Polubienie

 11. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię Sławiku! Kilka dni temu napisałam do Ciebie na Twoją prośbę. Ponieważ odpowiedzi nie otrzymałam, mam pytanie czy w ogóle otrzymałeś tę wiadomość?.
  Moje wiadomości czasami nie dochodzą , dlatego o to pytam. Serdecznie pozdrawiam. Szczęść Boże!!!

  Polubienie

 12. Gosia 3 pisze:

  Wschód Słońca 4:30 dzisiaj 5 lipca 2016 roku. Wybrzeże naszego kraju.

  Polubienie

 13. Gosia 3 pisze:

  Witam Was wszystkich , których zastanawia to zdjęcie. Otóż wyobrażcie sobie jak bardzo pomogła mi opina Wojtka na Królowej Pokoju w przekonaniu mnie ,że zdjęcie ukazuje naprawdę jakieś ciało nam nieznane w pobliżu Słońca.
  Wojtek sugeruje że ktoś użył programu ” photoshop”. Pierwszy raz w życiu o tym słyszę i dopiero sięgnęłam do Wikipedii internetowej i przeczytałam co to w ogóle jest. Otóż przytaczam: ”

  Photoshop CS6 to profesjonalny i cieszący się ogromną popularnością zarówno wśród początkujących jak i zaawansowanych użytkowników program do edycji grafiki rastrowej. Wśród jego głównych zastosowań wymienić należy edycję i obróbkę fotografii cyfrowej, tworzenie grafiki na potrzeby Internetu, poligrafii oraz wiele więcej.
  …….

  Osoba , która mi przesłała to zdjęcie ma tak zajęty czas i nie w głowie jej robienie zdjęć przy pomocy jakiś programów. Jak już to robi je własnym dzieciakom a to wykonała zupełnie przypadkowo udając się na urlop , fotografując wschód Słońca. Przysłała mi je natychmiast jak to zauważyła gdy spojrzała do komórki. Mogę Was zaręczyć że nic na zdjęciu nie było „podrasowane” bo takiego określenia użył Wojtek. Przedstawił na KP zdjęcie z takim odbiciem światła ale niestety to zdjęcie zasadniczo różni się od tego naszego bo widać kilka takich odbić i bezpośrednio w zasięgu promieni słonecznych a tutaj zupełnie z lewej strony w oddali . Zresztą tłumaczą się tylko winni.

  Wojtku! bardzo Ci dziękuję bo jeszcze bardziej uwiarygodniłeś to że mamy do czynienia z czymś bardzo zjawiskowym i wręcz niespotykanym. Widocznie Pan Bóg przez niektórych chce coś nam pokazać. Pozdrawiam i zapewniam że mówię i piszę tylko prawdę i nie w głowie mi jakieś czarowanie i ogłupianie ludzi.
  Poza tym proponuję dyskusję na temat tego zdjęcia przenieść w to miejsce.
  I z tego miejsca pozdrawiam wszystkich blogowiczów z KP łącznie z Adminem. Szczęść Boże!!!

  Polubienie

 14. Gosia 3 pisze:

  Marii! Bóg zapłać.! Serdecznie pozdrawiam.
  Nawiązuję do wysłuchania wyżej zamieszczonego wywiadu ks. Murzyńskiego.
  Ostatnio w Kościele słuchałam jak ks. mówił na temat Intronizacji zaplanowanej na 19 listopada 2016 roku. I w pewnym momencie powiedział, że ten planowany Akt Jubileuszowy nie będzie zwieńczeniem ( zakończeniem ) Intronizacji. I zrozumiałam , że Kościół na ten dzień jej nie planuje bo wszystko musi mieć swój początek i koniec aby się dokonało. Jak alfa i omega. Polska musi więc przejść oczyszczenie i wtedy dopiero dojrzeje do wywyższenia Chrystusa na Króla Polski. W pewnej kwestii mam odmienne zdanie co do tego że my nie jesteśmy przygotowani na ten akt. Uważam , że Reszta Kościoła jest przygotowana i bardzo pragnie jednak brakuje Króla a najbardziej Pasterza , który pochwyciłby Niewiastę i dał jej możliwość nałożenia Korony Jezusowi. I dodam Koronę Chwały Jezusowi nakłada się nie w sobotę lecz w Dzień Pański w niedzielę i w obecności jego Matki Maryi Królowej Polski w Częstochowie. Amen.

  Polubienie

 15. Sławik pisze:

  Gosiu3,
  Dostałem maila ale leżał tydzień w spamie.
  Odpisałem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s