11 NOWENNA POMPEJAŃSKA

Zaczynamy nową Nowennę Pompejańską 11 sierpnia 2016 roku w dniu, kiedy Kościół Święty modli się właśnie tajemnicami światła. Jest to 11 przeze mnie tworzona Nowenna Pompejańska na prośbę Jezusa w przesłaniach do mojej znajomej. Jezus w przesłaniu z 10 czerwca 2016 nadal o to prosi i mówi: „NIE PRZERYWAJCIE RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO!!!
A w jednym z przesłań powiedział tak: DZIĘKI MOJEJ MAMIE MARYI A WASZEJ KRÓLOWEJ ZALICZAM WAS DO TYCH (12) NARODÓW. „ Jest to Żywe Słowo z Nieba, dlatego proszę, odpowiedzcie Jezusowi i Maryi – Matce Boga – na Jego wezwanie.  Kochane dzieci, uczestniczycie w wielkiej łączności z samym Bogiem. On do Was mówi, a my odpowiadamy w tym dziejowym momencie czasu wyznaczonego: dwóch czasów i pół czasu wg Księgi Daniela. Gdy u naszych sąsiadów z lewej strony granicy we Francji, Niemczech niepokoje, spowodowane najazdami imigrantów, u nas w miarę spokojnie.  Jednak istnieją nasze wewnętrzne niepokoje i nie dajmy się w żaden sposób sprowokować. Potrzebna jest modlitwa za Polaków inaczej myślących niż my, a nie słowa nienawiści. Jednak Różaniec Święty będzie łagodzić te spory i jest bronią nie do pokonania. Ale Chrystus Król, uznany przez władze państwowe i kościelne, przyniósł by naszej Ojczyźnie największą ochronę i Boże błogosławieństwo aby Polska rosła w Chwale Boga. Wiem , że pisałam że być może 10 NP nie ukończymy ale zauważcie była to moja interpretacja i muszę prosić nieustanne Boga o pokorę aby nie ponosiły mnie już te daty bo też jestem marnością. Ale z kolei nie wiem czy na pewno w naszych gdybaniach jest pycha bo w księdze Daniela jest powiedziane , że poznamy prawdę i część będzie przed niektórymi odsłonięta co nie oznacza że ja do nich należę. Teraz podczas każdej Komunii Św proszę Boga o pokorę, bo ona jest nam najbardziej potrzebna do zbawienia. Najważniejsze co powiedział Jezus a on dał do zrozumienia że po tych 9 NP coś się wydarzy ale mowa Boga jest prosta ale nie zawsze łatwo odczytywana. Aby ją poznać to jednak musi przyjść łaska z Nieba. Po 9 NP nie oznacza że nie ma być następnych i mamy modlić się dalej i dlatego wzywam Was umiłowani w Chrystusie Panu módlmy się nadal i nieustannie. Jezus prosi : nie przerywajcie Różańca Świętego a nie mówi Nowenny ale najlepiej w sposób wspólnotowy łączyć się jednak Nowenną w ten sposób modlitwą  Niech się stanie wola Nieba.
INTENCJA: O JAK NAJSZYBSZE I MIŁE BOGU PRZEPROWADZENIE AKTU INTRONIZACJI JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI.

Wspominajmy w innych naszych modlitwach o Światło Ducha Świętego i odwagę dla kapłanów polskich oraz Światło Ducha Św dla nowego Prezydenta i nasz nowy Rząd, bo to o nich zależy zwieńczenie dzieła Intronizacji. Módlmy się również o nasze granice, aby były bezpieczne, a szczególnie o jak najszybszą Intronizację.

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni. Każdego dnia odmawiamy trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną). Jeśli ktoś chce, może odmawiać czwartą część z Tajemnicami Światła. Przed rozpoczęciem każdej z wszystkich czterech części różańca, wymieniamy najpierw intencję (tylko jedną), a następnie mówimy:

Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego.

Przez 27 dni: od 11 sierpnia do 6 września 2016 odmawiamy część błagalną nowenny pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Przez pozostałe 27 dni: od 7 września do 3 pażdziernika 2016 roku odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Niezależnie od modlitw końcowych, różaniec kończymy trzykrotnym zawołaniem do Matki Bożej:

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami

Zgłoszenia do NP proszę kierować tym razem w komentarzach na tym blogu. Tak pomyślałam że będzie najlepiej ponieważ nie jest Was tak dużo jak przedtem dlatego damy radę z miejscem. Ja postaram się przydzielić Wam tajemnice wg waszych pragnień serca, jednak nie zawsze będzie to możliwe i zgodne z Waszym życzeniem w związku z tym, że zawsze w pierwszej kolejności będę chciała zamknąć 1 nowennę. Na końcu wyświetlę układ ułożonych Nowenn i wtedy możecie zgłosić gdy komuś nie będzie odpowiadała przydzielona tajemnicą.

Nowenna Nr 1

Część pierwsza — Tajemnice Radosne
Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie KIELICH
Nawiedzenie świętej Elżbiety BRYZA
Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MAŁGOSIA MK
Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MAŁGOSIA MK

Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MARIUSZ
Cud w Kanie Galilejskiej MARIUSZ
Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARIUSZ
Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIUSZ
Ustanowienie Eucharystii MARIUSZ

Część trzecia — Tajemnice Bolesne
Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MAŁGOSIA MK
Biczowanie Pana Jezusa KRZYSZTOF
Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA-3
Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa BRYZA

Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
Zmartwychwstanie Pana Jezusa ŻONA SŁAWIKA
Wniebowstąpienie Pana Jezusa SŁAWIK
Zesłanie Ducha Świętego SŁAWIK
Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MONI
Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SZAFIREK

Nowenna nr 2

Część pierwsza — Tajemnice Radosne
Zwiastowanie Najświętszej Maryi  BARBARA Z KANADY ( STRAŻNIK -BOŻENNA)
Nawiedzenie świętej Elżbiety ULOTNOŚĆ
Narodzenie Pana Jezusa JOLA
Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni DANUTA
Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni ALICJA

Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MAMA MARIUSZA
Cud w Kanie Galilejskiej MAMA MARIUSZA
Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BEATA1 Z KANADY
Przemienienie Pańskie na górze BEATA2 Z KANADY
Ustanowienie Eucharystii MAMA MARIUSZA

Część trzecia — Tajemnice Bolesne
Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MAT
Biczowanie Pana Jezusa MAT
Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MAT
Dźwiganie krzyża na Kalwarię MAT
Ukrzyżowanie i śmierć Pana MAT

Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
Zmartwychwstanie Pana Jezusa MĄŻ JOLI
Wniebowstąpienie Pana Jezusa ZOFIA
Zesłanie Ducha Świętego AVISO
Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny BOŻENA 2
Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi BOŻENA 2

UWAGA:” NA ŻADNYM INNYM BLOGU JUŻ SIĘ NIE UDZIELAM I DLATEGO NIE  TWORZĘ TAM NOWENNY  TYLKO I WYŁĄCZNIE W TYM MIEJSCU NA BLOGU MARIUSZA.”

NIECH NAM PAN BÓG BŁOGOSŁAWI A MARYJA PRZYPROWADZA DZIECI DO MODLITWY.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

62 odpowiedzi na „11 NOWENNA POMPEJAŃSKA

 1. Gosia 3 pisze:

  Tak Szafirku! te Serduszka z Nieba są dla wszystkich. Szafirek ma rację i ja też się pod tym podpisuję. Ale pocieszyłaś mnie , że to także jest i dla mnie. Piękne to serce i załączam go do Różańca Świętego z miłością dla Was wszystkich. Dziękuje wszystkim którzy trwają nadal z Maryją w modlitwie. Niech Ci Pan Bóg błogosławi Szafirku!

  Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  BURZYLI MOJE KOŚCIOŁY, SPADAŁY KRZYŻE NA ZIEMIĘ, I MIEJSCA ŚWIĘTE BEZCZEŚCILI. ZNISZCZYLI POSĄG WASZEGO JANA PAWŁA II, BO IM BARDZO PRZESZKADZAŁ TO TERAZ ZBIERAJĄ ŻNIWA NIEWINNIE PRZELANEJ KRWI. PEŁNE MECZETY A PUSTE KOŚCIOŁY I DLATEGO PAN BÓG KARZE FRANCJĘ

  Polubienie

 3. Gosia 3 pisze:

  Módlmy się za wczoraj wypędzonych z Kościoła Św Rity w Paryżu i o zamordowanych w ostatnich zamachach terrorystycznych. Maryjo-Najświętsza Panienko módl się za nami co się do Ciebie uciekają i ufność w Tobie mają. Amen.

  Polubienie

 4. Gosia 3 pisze:

  Witam Was Kochani! teraz pokażę Wam ten półksiężyc o którym Jezus mówi w przesłaniu z 19 lipca 2016 roku. Taki widok miałam podczas modlitwy Różańcowej od dłuższego czasu. Na początku w ogóle nie zwracałam na to uwagi. Pierwsze zdjęcie mam udokumentowane z 23.08.2015 ( właśnie to które Wam pokazuję), potem z 7 grudnia 2015 roku, a teraz pokazało się tuż przed przesłaniem z 19 lipca 2016 roku. Było to częściej ale ja się niczego w tym nie dopatrywałam, ale rzucało mi się to bardzo w oczy. Nawet ten ostatni raz przed tym przesłaniem nie zrobiłam zdjęcia. Po tym ostatnim razie pojawienia się tego półksiężyca wyjechałam na kilkudniowy urlop.
  Gdy wróciłam 16 lipca w sobotę ( imieniny Marii) jak zwykle rozłożyłam swój ołtarzyk modlitewny i podczas modlitwy znalazłam ten półksiężyc na podłodze. Był cały zwęglony i odłożyłam. Kochani teraz przyszedł mi do głowy cytat z Pisma Świętego ” niewiasta obleczona w słońce i wokół 12 gwiazd a pod jej stopami Księżyc.” Kochani spójrzcie jak wygląda ten księżyc pod stopami Maryi jak półksiężyc. Tak Kochani Modlitwa Różańcowa pokona szatana w postaci półksiężyca. Rozumiecie teraz.
  Błagam módlcie się ze mną na Różańcu,bo tylko Maryja może zdeptać to zło!

  http://poczta.onet.pl/thumb.html?kid=30062521&mid=752721886&partPath=2&size=42×42

  Polubienie

 5. Gosia 3 pisze:

  Przepraszam żle wstawiłam, może tym razem się uda.

  Polubienie

 6. Gosia 3 pisze:

  19 lipca 2016

  OD KILKU MIESIĘCY POKAZYWAŁEM … PÓŁKSIĘŻYC, KTÓRY JEST ZAGROŻENIEM DLA ŚWIATA. JEST TO POZORNY ODŁAM RELIGIJNY, KTÓRY CHCE ZNISZCZYĆ CHRZEŚCIJAŃSTWO NA WASZEJ ZIEMI I NA CAŁYM ŚWIECIE. POWIEDZIAŁEM ODŁAM RELIGIJNY BO ONI UWAŻAJĄ SIĘ ZA RELIGIĘ ALE TO CO ROBIĄ ODDAJĄ HOŁD SZATANOWI I ICH BÓG NIGDY ICH NIE ZBAWI I NIE ZAPROWADZI ICH DO RAJU LECZ DO OTCHŁANI PIEKIELNEJ. POŚWIĘCAJĄ SWOJE ŻYCIE W MYŚL DIABELSKIEJ IDEOLOGII A NIE W IMIĘ BOGA STWÓRCY ŚWIATA. ICH PRZESŁANKI SA TAK BARDZO NIEMIŁE BOGU, BO PRAWDZIWY BÓG KAŻE KOCHAĆ BLIŹNIEGO A NIE GO ZABIJAĆ.
  NISZCZYĆ ŻYCIE LUDZKIE, KTÓRE JEST PODAROWANE PRZEZ BOGA JEST GRZECHEM ŚMIERTELNYM I NIKT IM NIE WYBACZY TYCH OKRUTNYCH CZYNÓW.

  Polubienie

 7. małgosia MK pisze:

  Gosiu3,to niesamowite ,jak Pan Jezus działa przez znaki,a pózniej to przesłanie potwierdzające prawdę.Jak sama nazwa mówi księżyc rządzi nocą!A więc religia półksiężyca to wyznawcy księcia ciemności.
  Tylko Maryją i z różańcem pokonamy zło.

  WEDLE ORĘDZI Z MEDJUGORJA MARYJA JUTRO CZYLI 5 SIERPNIA OBCHODZI SWOJE 2000.. URODZINY !!! < 3

  Szczęść Boże i błogosławionej nocy życzę wszystkim-z Bogiem i Maryją!

  Polubienie

 8. Gosia 3 pisze:

  MałgoniuMK! ja sama jestem w szoku bo zrozumiałam dlaczego pod stopami Maryi jest półksiężyc. Półksiężyc to znak islamu. Maryja pokona i zdepcze szatana. Ale jak my się od tego obronimy zależy tylko od naszej modlitwy Różańcowej. A widzę że jest nas coraz mniej. Smutno mi Boże!
  Tak Małgosiu! jutro naszej Kochanej Matki Bożej urodziny. Szczęść Boże! wszystkim czytelnikom.

  Polubienie

 9. małgosia MK pisze:

  Prawdziwy dzień
  Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  5 sierpnia
  https://wobroniewiaryitradycji.files.wordpress.com/2014/02/397239_316673278439990_2067175970_n.jpg?w=190&h=286
  W maju 1984 roku Matka Boża powiedziała do Jeleny Vasilij w Medziugorju, która w latach 1982-1987
  wraz z przyjaciółką Marijaną Vasilij otrzymywała lokucje (słyszała wewnętrznie głos Matki Bożej), że
  5 sierpnia przypadnie dwutysięczna rocznica Jej narodzin. O prawdziwym dniu swoich narodzin Matka
  Boża powiedziała też Vicce.
  Matka Boża przez Jelenę poprosiła także, aby na 5 sierpnia 1984 roku przygotowano się na dwutysięczną
  rocznicę Jej narodzin.
  W tym roku natomiast, 5 sierpnia 2016,
  przypadają dwutysięczne trzydzieste drugie
  urodziny Matki Bożej.

  Ukochana Matko Boża,
  życzymy Ci wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin!
  Dziękujemy Ci, że orędujesz za nami,jesteś z nami,że nas kochasz!Prosimy przyjmnij nasze modlitwy,trudy i cierpienia,kochamy cię Matko Boga,Matko Kościola,Królowo Polski – nasza Matko.

  Polubienie

  • bozena2 pisze:

   Orędzie nr 157 z serii Ostrzeżenie

   czwartek, 4 sierpnia 2011, godz. 20.30

   Jutrzejszy dzień, Moje dziecko, jest Moim specjalnym świętem, twojej ukochanej Matki, bo są to Moje urodziny.

   Moje serce pulsuje bólem z powodu udręki, jaką Mój ukochany Syn cierpi za grzechy człowieka. Uśmiecham się, gdy widzę Moje oddane dzieci czyniące wszystko, co tylko są w stanie, aby ratować dusze, ale moje łzy wciąż płyną, bo nie mogę znieść widoku cierpień w waszym świecie.

   Moje dziecko, nie odwracaj się nawet na moment od rozpowszechniania przesłań Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, i Najwyższego Boga, ponieważ czas się kończy. Przeznacz cały czas, jaki tylko możesz, na tę Misję. Nie poddawaj się, Moje dziecko. Ja będę cię okrywać Moim Świętym płaszczem przez cały czas.

   Twoja ukochana Matka

   Królowa Niebios

   Polubienie

 10. Gosia 3 pisze:

  O Maryjo – Matko Boga – Jezusa Chrystusa! w Dniu Twoich Urodzin my Polacy przyrzekamy strzec wiary w narodzie polskim i modlić się z Tobą na Różańcu Świętym aby pokonać szatana z którym Ty Mateńko w czasach ostatecznych rozprawisz się miażdżąc mu głowę. Bardzo Cię Kochamy i cieszymy się że jesteś naszą Królową i zawsze nam pomagasz gdy jesteśmy w dużym zagrożeniu. Maryjo ufamy Tobie i wierzymy że ciągle orędujesz za nami u swojego Syna Jezusa Miłosiernego.
  Czytamy Twoje orędzia podawane z Nieba i oczekujemy Powtórnego Przyjścia Twojego Syna w wielkiej chwale gdy Bóg ostatecznie wyznaczy ten Dzień dla Twojego Triumfu Niepokalanego Serca Maryjo i Twojego Syna.
  Dziękujemy, że okrywasz nas swoim świętym , niebieskim płaszczem każdego dnia i każdej nocy. Amen.

  Polubienie

 11. małgosia MK pisze:

  DLA NAJLEPSZEJ MAMUSI NA ŚWIECIE !

  Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Nie mogę Ci kwiatów posłać
   na dzień Twojego święta,
   Niepokalana i Wniebowzięta.
   Nie mogę Ci wysłać listu serdecznego,
   ani depeszą dać znać,
   że pamiętam, że myślę dnia każdego,
   że przy Tobie chcę trwać.

   Ale mogę odmówić różaniec,
   a to jest bukiet róż,
   który może wręczyć Ci posłaniec
   mój Anioł Stróż.

   Ale mogę odmówić różaniec.
   a to jest list pisany maczkiem
   z pocałunkiem na krzyżyku
   jak z pocztowym znaczkiem.
   List, w którym wszystko opisuję Ci
   do ostatniego ziarnka,
   do ostatniej kropki nad i.

   Tłoczcie się paciorki różańca.
   Sypcie się ziarnem złocistym.
   U stóp Jej wijcie się wdzięcznie
   sznurami pereł najczystszych !
   Kłaniajcie się śliczne zdrowaśki
   naszej niebieskiej Pani.
   Małemu Jej Dzieciątku
   różowymi zakwitajcie różami.

   Zofia Bohdanowiczowa

   Polubienie

 12. małgosia MK pisze:

  KRZYŻ JEZUSA jest krzyżem człowieka.Jest to krzyż bólu ,cierpienia,przebaczenia,zbawienia i moiłości.

  Jezus otworzył swe ramiona na krzyżu i objał ludzkośc swoją miłością.
  Bóg Ojciec.

  Polubienie

 13. Gosia 3 pisze:

  Moi Kochani czytelnicy! mam teraz taką prośbę organizacyjną. Otóż przyjmijmy taką zasadę że Wasze ważne komentarze i nasze dyskusje umieszczajmy pod przesłaniami bo one pozostaną. Natomiast jak jest na wpisie głównym np ” Nowenna do Boga Ojca ” to tam już nie bo ten wpis zniknie wraz z komentarzami ( a dlatego że Nowenna po jej odmówieniu nie musi zajmować już miejsca a przecież mamy ograniczoną pojemność bloga). To samo tworzenie nowenny to tylko jej tworzenie a nie dyskusje. Można powiedzieć, że ja popełniłam błąd zaczynając tam dyskusję za co przepraszam. To samo zrobiłam , ze pod tworzeniem Nowenny zaczęłam inne dyskusje. Może Mariusz zostawi teraz te wpisy ale na przyszłość pamiętajmy aby trzymać się tej zasady, bo naprawdę szkoda niektórych Waszych wartościowych wpisów. To piszę tak na przyszłość a na razie każdy niech z tych dwóch wpisów zabezpieczy swoje komentarze i je najwyżej poprzenosimy.A może Admin Drogi Mariusz jednak na razie pozostawi.
  Czyli zasada- pod PRZESŁANIAMI – nasze wartościowe linki, dyskusje , komentarze.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

 14. Sławik pisze:

  jeszcze tym razem tutaj wpisałem.

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  Sławiku! Piękna Matka Boża! i te 12 gwiazdek a ta jedna świecąca gwiazdka to jest Modlitwa Różańcowa nas Polaków bo przecież jesteśmy jednym z tych 12 narodów. Śmiało jeszcze tutaj piszcie. Zaczniemy już inaczej od następnego wpisu.
  Pozdrawiam i Szczęść Boże!!!

  Polubienie

 16. Zofia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Matka Maryja. Gosiu proszę o przydzielenie Tajemnicy Różańca. Jeśli można to Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

  Polubienie

 17. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię Droga Zofio! Wczoraj prosiłam Pana Jezusa przed Najświętszym Sakramentem aby przyprowadził mi Boże dzieci. Ty jesteś jednym z nich. Oczywiście dla Ciebie jest tajemnica Wniebowstąpinia Pana Jezusa.
  Nie wiem dlaczego Twój wpis dopiero dzisiaj się wyświetlił? , dlatego odpowiadam dopiero teraz.
  Jest piękne przesłanie z wczoraj o Matce Bożej – prawie całe. Jezus potwierdza że 5 sierpnia Maryja się urodziła. Opowiada o swoich relacjach ze swoją mamą i wzywa nas ponownie aby modlić się na Różańcu. Jezus mówi ,że modlitwa różańcowa jest tak czysta jak Maryja – Jego mama i zawsze wysłuchiwana. Niech Ci Pan Bóg błogosławi i Maryja oręduje za Tobą do Boga Ojca.!

  Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Gosiu, ks. dr Paweł Murzyński i jego 4 przesłania do obejrzenia na naszym blogu przy ostatnim Przesłeniu. Są krótkie…

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Mariuszku! Bardzo dziękuję nasz Drogi Adminie! Na pewno obejrzę. Niech Ci Pan Bóg błogosławi i doda sił i zdrowia.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Mariuszku! pod tym ostatnim przesłaniem pod przesłaniami ks. dr Murzińskiego wkleiłam następnego Bożego kapłana ks. Międlara. Bogu niech będą dzięki za tych kapłanów. Módlmy się za nich nieustannie. Pozdrawiam wszystkich.

    Polubienie

  • Zofia pisze:

   Witam Cię Gosiu i wszystkich Blogowiczów w ten Dzień Pański w Święto BOGA OJCA. Dziękuję za przydzielenie Tajemnicy Różańca w kolejnej Nowennie. Czekamy na publikację przesłania, o którym napisałaś i inne wpisy. Nie sądź – jak to kiedyś napisałaś coś w sensie, że prowadzisz monolog, bo Czytelników jest wielu i zapewne odpowiadają Ci myślą i sercem. Nie każdy jednak, z różnych przyczyn, ma możliwość pisania.
   Dzięki wielkie Administratorowi Panu Mariuszowi za prowadzenie bloga.

   Serdecznie pozdrawiam Ciebie, Pana Mariusza i Całą Rodzinę Blogową życząc obfitości Bożych Łask na każdą chwilę i opieki Matki Bożej Niepokalanej Maryi.

   Ps. Też nie wiem dlaczego tak długo nie ukazał się wpis, ale to już nie jest istotne 😉 sprawdzałam przez ponad 2 godz., powstrzymałam się jednak od zamieszczania go drugi raz z nadzieją, że się ukaże i żeby nie robić zamieszania – i udało się.

   Polubienie

 18. Sławik pisze:

  Posłuchajcie tej piosenki. Autorem jest żyjąca połowa duetu Univers.

  https://gloria.tv/audio/aW7wNQJQDKgKJFeL7RoYX76xr

  Polubienie

 19. Mat pisze:

  Jutro Święto Boga Ojca więc warto sobie przypomnieć to orędzie.

  Czcijcie Mojego Ojca
  środa, 18 maja 2011 roku, godz. 17.00

  Moja szczerze umiłowana córko, tęskniłem za czasem, który Mi wczoraj obiecałaś. Zdaję sobie sprawę, że prowadzisz bardzo pracowite życie, ale pamiętaj, że Ja Jestem Życiem, Którego musisz szukać przed wszystkimi swoimi codziennymi zajęciami.
  Czas, by człowiek szczerze zastanowił się nad swoim życiem

  Nadszedł czas, aby ludzkość zastanowiła się nad swoim życiem w naprawdę szczery sposób. Wszystkie Moje dzieci, wszędzie, w każdym zakątku świata, muszą zadać sobie to pytanie. Czy wierzą, czy nie wierzą, że Bóg Ojciec istnieje? Przepowiedziany koniec czasów jest coraz bliżej i bliżej, musicie teraz dokonać kilku wyborów. Czy wy, Moje dzieci, uznajecie, że stworzył was Bóg, Mój Ojciec Przedwieczny? Jeśli tak, to odpowiedzcie na kolejne pytanie. Ile czasu spędzacie, dziękując Mu za Dar Życia, rodziny i przyjaciół? Za dom, w którym żyjecie? Za pokarmy, które spożywacie? Jeśli tego nie robicie, nie podążacie za Prawdą.
  Okażcie szacunek Mojemu Ojcu

  Wy, którzy nie wierzycie w Boga, Stworzyciela wszystkich rzeczy, czy nie wiecie, że modlitwa jest niezbędna, jeśli macie skorzystać z chwalebnego życia przyszłego, które On dla was zaplanował? Mówcie do Niego codziennie. Okażcie Mu szacunek, na który zasługuje, bo nie zważając na Niego, obrażacie Mnie. Ja, wasz Boski Zbawiciel, Jezus Chrystus, wzywam was teraz, byście zrozumieli, jak ważne jest oddawanie czci Mojemu Ojcu. Nie poświęca Mu się uwagi, na którą zasługuje. Wiele osób ma ten obraz Boga Ojca – surowego, przerażającego i zagniewanego. Odczuwacie taki respekt, że odsuwacie Go na bok. Gdybyście wiedzieli, jak On bardzo pragnie waszej miłości, upadlibyście natychmiast na kolana i poprosili Go, aby wam przebaczył. Proszę, módlcie się do Boga Ojca. On potrzebuje waszej miłości. On potrzebuje waszej pobożności. Modlitwa do Mojego Ojca przynosi ogromne Miłosierdzie. Kiedy w Moje Imię prosicie Mojego Ojca, aby was chronił i ratował, On rzadko oddala waszą prośbę, zgodne ze Swoją Najświętszą Wolą. Bóg, Mój Ojciec Przedwieczny, jest bardzo kochający, współczujący, a wierność wobec Niego przyniesie światu wielkie Łaski i zbawienie.
  Módlcie się do Mojego Ojca, aby oddalił globalne katastrofy

  Módlcie się do Mojego Ojca, aby oddalił globalne katastrofy, w imieniu Jego Syna umiłowanego, a On wysłucha waszych modlitw. Szczególnie tak bardzo niewielu chrześcijan na świecie już dłużej nie woła do Niego o pomoc. On, Który z taką miłością stworzył człowieka na Swój Obraz, został zapomniany. Okażcie mu cześć, która jest teraz niezbędna, aby pomóc złagodzić katastrofy ekologiczne, które pojawią się na ziemi podczas Wielkiego Ucisku.

  Mój Ojciec trzyma świat w Swoich Rękach. Jego dzieci jednak nie oddają Mu już dłużej czci i nie adorują Go. Nie są świadomi faktu, że gdy szatan dalej kradnie dusze, jest tylko jedna Moc, która wytrzyma wieczność, i jest to Moc Boga. W Swoim Miłosierdziu usłyszy wasze krzyki o pomoc. Proszę, wołajcie do Niego teraz, szczególnie w tych czasach wielkiej zmiany.

  Wasz umiłowany Zbawiciel
  Syna Boga, Ojca Wszechmogącego
  Jezus Chrystus

  http://jezusdoludzkosci.pl/2011-05-18-17-00-czcijcie-mojego-ojca

  Polubienie

 20. Mat pisze:

  Nie musicie rozumieć dróg Boga – musicie je po prostu zaakceptować
  piątek, 23 maja 2014 roku, godz. 18.00

  Jeśli jesteście naprawdę Moi, będziecie spędzać Mniej czasu starając się zdefiniować to, co wam powiedziałem; czego was nauczyłem i co obiecałem. Proszę, abyście przyszli do Mnie i spędzali więcej czasu na cichej kontemplacji Mnie. Gdy będziecie tak robili, ukażę się wam wyraźniej i w swoich sercach poznacie, co naprawdę znaczy szczerze Mi służyć.

  Wasz Jezus

  http://jezusdoludzkosci.pl/2014-05-23-18-00-nie-musicie-rozumiec-drog-boga-musicie-je-po-prostu-zaakceptowac

  Polubienie

 21. bozena2 pisze:

  Serdecznie witam Gosiu i wszystkich, proszę o 2 dowolne tajemnice.

  Polubienie

 22. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię Bożenko2! i z radością powierzam Ci do modlitwy 2 tajemnice chwalebne:Wniebowzięcie NMP i Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi. Bardzo dziękuję za udział. Niech Ci Pan Bóg błogosławi.

  Polubienie

  • bozena2 pisze:

   Piękne tajemnice wysławiające chwałę Maryi . Może po części na tym świecie zdołam zrekompensować to, że kiedyś przez długi czas Jej się zaparłam.

   Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  Kochani ! czy może ktoś wie co słychać u Kasi1. Kasiu jak nas czytasz to odezwij się. Serdecznie Cię pozdrawiam.

  Polubienie

 24. małgosia MK pisze:


  Akt uwielbienia Boga Ojca

  Ojcze Niebieski, który stworzyłeś niebo
  i ziemię, ludzi i aniołów i każdy włos na mojej
  głowie policzyłeś, jak dobrze być Twoim dzieckiem. Wierzę, że kochasz mnie tak, jak nie kocha mnie nikt na świecie, że kochasz mnie bardziej niż moja matka i ojciec, i pragniesz mnie uszczęśliwić, ofiarując mieszkanie w Twoim Królestwie.
  Oddaję Ci siebie i wszystko co posiadam
  tak, abyś mógł mnie prowadzić do Siebie drogą,
  którą Ty mi przeznaczyłeś. Jak szczęśliwy ten, kto Cię pozna i pokocha jako Ojca. Bądź błogosławiony i wywyższony w każdym stworzeniu. Niech każda chwila mojego życia będzie stałym uwielbieniem Ciebie i dziękczynieniem za dzieła Twej miłości, którymi mnie obdarowałeś. Amen.

  Akt miłości ku czci Boga Ojca

  Akt miłości ku czci Boga Ojca

  / mów Mu ciągle,że Go kochasz/
  Ojciec Niebieski powiedział:Kto Mi te akty ofiarowuje,kto w dodatku czyni wszystko,by je rozpowszechniać,bedzie Mi w szczególny sposób dzieckiem a Ja mu bedę kochajacym Ojcem.Jakże tęsknię za tym,żeby i o Mnie możliwie często i serdecznie myślano.Duch święty jest mało czczony. Ale Mnie czci się jeszcze mniej. Nabożeństwo do Mnie wynagradzam w całkiem wybitny sposób. Ofiarujcież Mi często akty miłości, które tak radują Moje Serce.

  Ojcze,kocham Cię serdecznie,ratuj dusze!
  Ojcze, kocham Cię czule, ratuj dusze!
  Ojcze, kocham Cię delikatnie,,ratuj dusze!
  Ojcze, kocham Cię jak Twoje dziecko,ratuj dusze!
  Ojcze, kocham Cię żarliwie,ratuj dusze!
  Ojcze ,kocham Cię płomiennie,ratuj dusze!
  Ojcze, kocham Cię niewypowiedzianie,ratuj dusze!
  Ojcze, kocham Cię bezgranicznie,ratuj dusze!
  Ojcze, kocham Cię nade wszystko,ratuj dusze!
  Ojcze ,kocham Cię bez miary,ratuj dusze!
  Ojcze ,kocham Cię niewymownie,ratuj dusze!
  Ojcze,kocham Cię ponad miarę,ratuj dusze!
  Ojcze, kocham Cię bez końca,ratuj dusze!
  Ojcze, wysławiam Cię,kocham Cię,dziekujeCi,ratuj dusze!
  Ojcze, chciałbym Cie kochać,jak Cie kochają wszyscy Aniołowie i Święci,ratuj dusze!
  Ojcze ,chciałbym Cię kochać,jak kochał Cię na ziemi Święty Józef i jak Cię teraz kocha w Niebie,ratuj dusze!
  Ojcze,chciałbym Cie kochać jak kochała Cię na ziemi Maryja i jak Cię teraz kocha w Niebie,ratuj dusze!
  Ojcze, chciałbym Cie kochać jak Cię kocha Twój Syn i Duch Święty ,ratuj dusze!
  Módlmy się:
  Ojcze,przez Niepokalane serce Maryi,dla ratowania tych wszystkich dusz,ktore są w niebezpieczeństwie wiecznego potępienia,ofiaruję Ci ostatnie krople Krwi,które Twój Boski Syn,ostatkiem sił Swej Miłości wylał, i ofiaruję Ci Je nieskończoną ilość razy.Amen
  Niech nas błogosławi † Bóg Ojciec i Syn i Duch Święty.Amen
  Ze Swoim Ukochanym Dziecięciem,niech nas błogosławi Dziewica Maryja.Amen

  Polubienie

 25. małgosia MK pisze:

  Polubienie

 26. Kochana Gosiu, przyjmuje „Zwiastowanie NMP” (bede rozpoczynala z intencja, zawolaniem do Maryi.. a nastepnie Wierze w Boga, Ojcze Nasz i 3 Zdrowas Maryjo..
  i wowczas moja dziesiatke). Beatkom przekaze nastepne dwie tajemnice.
  Bog Ci zaplac za Twoje dobre i od serca plynace zyczenia/slowa. Dla Ciebie i wszystkich blogowiczow rowniez zycze wielu Bozych Lask, niech Milosierny Bog prowadzi nas wszystkich Swoimi drogami, zgodnie z Jego Swieta Wola.

  Polubienie

 27. Gosia 3 pisze:

  Tak Mat! prawdziwe Miłosierdzie nie jest bezwarunkowe, bo Boża Sprawiedliwość nad nami czuwa i za dobro wynagradza a za zło karze. Inaczej być nie może bo wtedy niepotrzebny by był Sąd Boży. Ostatnie Słowo należy bowiem do Pana Boga bo po to dał nam Dekalog na kamiennych i niezmiennych tablicach.

  Polubienie

 28. Gosia 3 pisze:

  Kochana Basiu! Bóg Wam zapłać że Wy z odległej Kanady troszczycie się o losy własnej Ojczyzny i walczycie o Jezusa Króla. Niech Was broni moc Chrystusa. Amen.

  Polubienie

 29. małgosia MK pisze:

  Cud w Wenezueli ,tysiące ryb dla głodujących / Esto ocurrió en Venezuela, milagro en medio de crisis económica

  Chrześcijański serwis Bibliatodo informuje o wyjątkowym zjawisku u wybrzeży Wenezueli. — Jego świadkami byli mieszkańcy miasta Carupano na północnym-wschodzie kraju, gdzie panuje bardzo trudna sytuacja ekonomiczna.

  W przybrzeżnych wodach pojawiło się ogromnie dużo ryb, miliony ryb i gatunków morskich (live) we wszystkich rozmiarach — ludzie łowili je wiadrami, siatkami i gołymi rękami.

  Chrześcijanie są przekonani, że Bóg zesłał im w ten sposób pomoc, ponieważ cierpią głód… — tak samo nasz Pan Jezus Chrystus rozmnożył ryby.

  Tak jak Bóg zapewnił lud Izraela podczas jego przejścia przez pustynię po raz kolejny pozostaje wierny swoim dzieciom, a szczególnie w Wenezueli, gdzie nadprzyrodzona moc Boża została pokazana.

  Niesamowite wydarzenie stało się w środę, 27 lipca 2016 w carupanero Litoral, Wenezuela.

  Zobaczcie sami !

  Polubienie

 30. Gosia 3 pisze:


  JEZU UFAM TOBIE!

  Polubienie

 31. Alicja pisze:

  Gosiu 3 czy tajemnica odnalezienie Pana Jezusa w świątyni jest jeszcze wolna? Jeśli tak to poprosiłabym.

  Polubienie

 32. Gosia 3 pisze:

  Alicjo! tak jest wona i z wielką radością Jezus Cię nią obdarowuje. Nawet wspomina w swoim ostatnim przesłaniu ten moment kiedy rodzice go odnależli w Świątyni. Tak jakby czekała wlaśnie dla Ciebie. Uwierz mi dopiero przed chwilą to skojarzyłam, Szczęść Boże!!! Niech ta tajemnica przypomina Ci tę radość odnalezienia Jezusa przez Ciebie czasami wtedy gdy jest taki opuszczony w tym miejscu gdzie nie powinien. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuję za udział w Nowennie.

  Polubienie

 33. Gosia 3 pisze:

  W związku z tym , że dzień prawie się kończy a od jutra zaczynamy się modlić nową Nowenną a trzeciej raczej nie utworzymy przedstawiam troszkę inny układ drugiej Nowenny. Mama Mariuszka odstąpi 2 tajemnice Beatkom z Kanady . Niestety będą inne niż początkowo niż im przydzieliłam ale pewnie mi wybaczą tą zmianę. Dla Basi z Kanady zostaje Zwiastowanie NMP. Basieńko z Kanady dopóki nie potwierdzisz że koleżanki wiedzą o tej zmianie to mama Mariusza będzie się nimi modliła.
  Jest nas mało ale czy naprawdę mało dla Pana Boga stanowimy na pewno solidną cząstkę podwaliny Kościoła. Wszyscy jesteśmy grzesznikami – upadamy i podnosimy się ale ufamy Jezusowi. Ja już Was trochę poznałam i Wiem co mówię. Staramy się od początku trwać w tej modlitwie gdy Jezus o to nas poprosił, słuchajcie my modlimy się nieustannie od wiosny ubiegłego roku. Jutro kończymy 10 NP tj 10 x 54 dni = 540 dni nieustannej modlitwy razem z Wami jest dla mnie a przede wszystkim dla Jezusa i Maryi wielką radością. Bardzo , bardzo Wam za to dziękuję.
  Niech Bóg Wszechmogący w Trójcy Świętej prowadzi nas przez te czasy ostateczne a Maryja zawsze podaje rękę i prowadzi do Swojego Syna. Szczęść Boże! dla wszystkich ufających Bogu. BÓG ZAPŁAĆ!

  Nowenna nr 2

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi BARBARA Z KANADY ( STRAŻNIK- BOŻENNA)
  Nawiedzenie świętej Elżbiety ULOTNOŚĆ
  Narodzenie Pana Jezusa JOLA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni DANUTA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni ALICJA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MAMA MARIUSZA
  Cud w Kanie Galilejskiej MAMA MARIUSZA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BEATA 1 Z KANADY
  Przemienienie Pańskie na górze BEATA2 Z KANADY
  Ustanowienie Eucharystii MAMA MARIUSZA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MAT
  Biczowanie Pana Jezusa MAT
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MAT
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MAT
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana MAT

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MĄŻ JOLI
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa ZOFIA
  Zesłanie Ducha Świętego AVISO
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny BOŻENA 2
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi BOŻENA 2

  Polubienie

  • Szczesc Boze Gosiu!!!
   Cale szczescie, ze zajrzalam tutaj przed chwila…
   Potwierdzam, ze zarowno ja, jak i Beatka 1 (Gloszenie Krolestwa Bozego i wzywanie do nawrocenia) bedziemy modlily sie juz jutro tak, jak napisalas (Ona mi juz potwierdzila).
   Natomiast napisze o Beatce 2 wtedy, kiedy dostane od Niej informacje.
   Zycze wielu Lask Bozych dla wszystkich czytelnikow i niech Matuchna Najswietsza stokrotnie uswieci i wspomoze nasza modlitwe !!!

   Polubienie

 34. Gosia 3 pisze:

  Oczywiście dzisiaj mija ten 540 dzień modlitwy a nie jutro.

  Polubienie

 35. Gosia 3 pisze:

  Basiu! ja też zajrzałam teraz i już jestem spokojna. Niech Wam Pan Bóg błogosławi. Bądzmy w kontakcie. Ok?

  Polubienie

  • Szczesc Boze Gosiu i wszystkim czytajacym !!!
   Wczoraj w nocy otrzymalam potwierdzenie od Beatki 2, iz bedzie modlila sie nowa tajemnica, czyli „Przemienienie Panskie na gorze Tabor”. Wszystko wiec jest teraz pewne i wyprostowane. Niech Pan Bog prowadzi nas, a Matuchna Najswietsza uprasza nam wszelkie potrzebne laski.

   Polubienie

 36. Gosia 3 pisze:

  Kochana Basiu! bardzo się cieszę z tego że Beatka 2 już wie jaką ma przydzieloną tajemnicę. Teraz módlmy się z wielką wiarą że wyprosimy potrzebne łaski dla naszej Ojczyzny i aby jak najszybciej Chrystus był ogłoszony Królem naszego narodu.
  Szczęść Wam Boże! i jeszcze raz z całego serca dziękuję za Wasz cenny udział w modlitwie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s