XVIII Nowenna Pompejańska

https://www.youtube.com/watch?v=4doRTwzx6hU

Witam Was bardzo serdecznie Kochani słowami:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica, Ukochana nasza Matka Boża – Matka Zbawienia i Oblubienica Ducha Świętego!

Następną już 18 Nowennę Pompejańską zaczynamy dokładnie:   24 sierpnia . Moja argumentacja aby dalej kontynuować  modlitwę Różańcową w sprawach Kościoła Świętego i własnej Ojczyzny nie zmieniła się moi Drodzy bracia i siostry w Chrystusie Panu.

Gdyby Intronizacja była przeprowadzona prawidłowo nasz Król Jezus Chrystus osłonił by swoją Koroną 2600 zerwanych dachów, połaci lasów i zniszczonych czasami całkowicie domów oraz ocalił by istnienie tych 6 osób i nie dopuścił aby ranni teraz cierpieli a wielu ludzi przez wiele lat się nie podniesie z rozpaczy. Ciekawa jestem czy wszyscy Ci ludzie z Pomorza słyszeli o Rozalii Celak, że żyła kiedyś taka pokorna pielęgniarka do której zaczął mówić Jezus . Mówił do niej bo ukochał nas Polaków i przez nią nawoływał aby nas ochronić. Teraz też nawołuje ale niektórzy mają zatkane uszy bo nadal grzech zalewa Ziemię Polską . Świadczy o tym Woodstock ( tarzanie się w błocie i lejący się tam strumieniami alkohol, narkotyki), dopuszczane aborcje, skażone szczepienia małych dzieci, parady gejowskie , przenoszenie Pana Jezusa z Tabernakulum z Ołtarzy głównych, brak patenek przy udzielaniu Komunii Św, Komunia na stojąco, do rąk , okrajanie Sakramentów Świętych Chrztu z wartościowych chociażby modlitw ( Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu), Chrzty Św poza mszą św. , tańce na Ołtarzu , koncerty w Świątyniach z nie nabożnymi instrumentami , bluźnierstwa z ust młodych ludzi w autobusach i nie tylko, bicie małych niewiniątek. Nie krycie się już z grzechem Sodomy i Gomory lecz w ten sposób szerzenie demoralizacji innych, filmy porno itd.

Ja nie słyszałam o takiej wichurze jak żyję tyle lat w Polsce, to gniew Boży spowodowany czynami grzesznymi ludzi do tego doprowadził. Nie koniecznie wszystkich których spotkała ta krzywda . Może gdyby mieli Pieczęcie po dachami ale przecież nie wszyscy słyszeli o orędziach MBM. My jesteśmy po prostu szczęściarzami .

Poniższy link  sprzed prawie roku  oraz to co wydarzyło się na Pomorzu w okolicach Słupska sygnalizuje nam, że o zwieńczenie Intronizacji i o miłosne jego brzmienie w ochach Pana Boga  trzeba nadal się modlić . Przytoczę znowu fragment tego linka, który świadczy, że nie błądzimy a wsłuchujemy się dokładnie co nam mówi Kościół w Polsce – nasi biskupi i księża z Hierarchii. Sam tytuł artykułu daje nam odpowiedz . Oto on: „Biskupi-orzekli-To-nie-bedzie-intronizacja-ale…..”

 

Oto cytat z artykułu gazety kościelnej:

 

„Mam nadzieję, że odmówienie Aktu w Krakowie-Łagiewnikach i na innych miejscach zapoczątkuje i wesprze tak bardzo dziś potrzebne dzieło odnowy wiary w Polsce i w narodzie polskim” – powiedział Biuru Prasowemu KEP przewodniczący Zespołu Episkopatu ds. Ruchów Intronizacyjnych.” 

 

Na pewno słowo zapoczątkuje nie świadczy o tym że Akt Intronizacyjny został zwieńczony. A tak naprawdę nazywał się Akt Jubileuszowy 1050 lecia Chrztu Polski w Gnieżnie. ( tutaj z Wikipedii : Chrzest Polski, współczesny fresk w Gnieźnie, obok pomnika Bolesława Chrobrego, w pobliżu katedry) Kochani zobaczcie dlaczego tak zostało zniszczone Gniezno ( katedra też) bo zamiast nazwać ten Akt po imieniu Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski  to nazwano to Jubileuszowym.Ważna bardzo ta rocznica ale Jezus ważniejszy od naszych jubileuszy.  To tak jakby chciano przykryć Intronizację tym Jubileuszem .  

A teraz przeczytajmy gdzie nazwano ten Akt Jubileuszowym: ( następny fragment z linka)

 

Treść Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana zatwierdzili polscy biskupi podczas niedawnego Zebrania Plenarnego KEP w Gnieźnie i Poznaniu.

Określenie „akt intronizacyjny” nie zawsze jest dobrze rozumiane w społeczeństwie, dlatego w tytule nie ma nazwy intronizacja – tłumaczy bp Andrzej Czaja, przewodniczący Zespołu Episkopatu ds. Ruchów Intronizacyjnych.”

 

 To niech teraz społeczeństwo dobrze zrozumie jak ma się nazywać ten Akt bo to nie koniec kary dla Polski. Bóg nie da się oszukać bo on jest Wszechmądry i Może teraz więcej osób się do nas przyłączy  w modlitwie aby chronić swój dobytek i mieć tą ufność ,że bez prawidłowej Intronizacji grozi nam wiele nieszczęścia. Dlatego módlmy się w tej intencji  nadal. Przeglądając przesłania zwróciłam uwagę w jednym z nich że Pan Jezus prosi o modlitwę w sprawie ogłoszenia V Dogmatu o jego Mamie Maryi jako uznanie jej jako Współodkupicielkę  naszych grzechów, Pośredniczkę w przekazywaniu naszych modlitw i Orędowniczkę na te czasy ostateczne.

 

 

W związku z powyższym ,że przeważnie modlimy się 3 Nowennami to proponuję aby 2 NP utworzyć w sprawie Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski a 1 w intencji ogłoszenia Dogmatu Maryjnego. ( mam nadzieję że będzie ich więcej ).

Dlatego przy zgłoszeniach proszę zaznaczyć w której intencji chcecie się modlić 1 czy 2.

http://gosc.pl/doc/3111636.Biskupi-orzekli-To-nie-bedzie-intronizacja-ale

Kochane Boże i Maryjne Dzieci!

 

dzisiaj i do 23 sierpnia składajmy jeszcze dziękczynienie w 17 Nowennie Pompejańskiej a naprawdę mamy za co bo nasze modlitwy zostały po części wysłuchane i  19 listopada 2016 roku zapoczątkowano Aktem Jubileuszowym Intronizację Pana Jezusa. Jednak nie odbyło to się  zgodnie z tym czego sobie życzył Pan Jezus w objawieniach przekazanych Rozalii Celak i w tych przesłaniach do mojej znajomej. Pan Jezus określił inne miejsce oraz wskazał Rozalii kto ma uczestniczyć. To ma być miłosne i radosne wyznanie  narodu polskiego – Panu Jezusowi  Dlatego musimy nadal się modlić aby wola Pana Boga została do końca wypełniona.  A wiemy, że Pan Jezus mówiąc do Rozalii oczekiwał czegoś więcej aby wszystkie stany w narodzie polskim tego dokonały i aby było to w miejscu jak określił Jezus a mianowicie na Jasnej Górze w Częstochowie. To nie prawda, że natychmiast wszystkie prawa mają być dostosowane  do Przykazań Bożych. Ta przewrotność myślenia nigdy by nie doprowadziła do Intronizacji. To ten Cud Królowania Jezusa nad Polską spowoduje łaskę nawrócenia i zmiany prawa państwowego  i ochroni przed kataklizmami. Dlatego trwajmy w tej modlitwie aby się dokonało to co zaoferowało nam Niebo. Przedstawiam przypomnienie, jak modlić się Nowenną Pompejańską. Wiem, że większość z Was to wie, ale to dla osób, które modlą się z nami po raz pierwszy.Kochani! Zobaczcie jak długo już wypełniamy wolę Jezusa. 18 lutego 2017 minęło 2 lata jak bez przerwy modlimy się  a rozpoczęliśmy na prośbę Jezusa w środę popielcową 18 lutego 2015 roku. Bądźmy nadal wytrwali w tej modlitwie Różańcowej, bo właśnie ta Nowenna Pompejańska mogła nas zjednoczyć łańcuszkiem koralików dziesiątek naszej miłości i zaufania Maryi. Wielu modli się ze mną od początku a jeszcze więcej odeszło. Nie muszą się ze mną modlić bo i tak Niebo łączy wszystkie wspólnoty modlitewne w jeden wielki hymn prośby o jak najszybszą i zgodną z planem Bożym pełną Intronizację Jezusa na Króla narodu polskiego. Za nami inni przyjdą i ogłoszą i uznają go królem swoich narodów. I wtedy Jezus wybierze te 12 narodów.

Zaczynamy nową Nowennę Pompejańską 24 sierpnia 2017  roku w dniu, kiedy Kościół Święty modli się tajemnicami światła.

Jest to 18 przeze mnie tworzona Nowenna Pompejańska na prośbę Jezusa w przesłaniach do mojej znajomej. Jezus w ostatnim przesłaniu z 16 września 2016 nadal o to prosi i mówi abyśmy teraz stali z Maryją pod Krzyżem i ocierali mu łzy. A we w wcześniejszym przesłaniu powiedział tak: DZIĘKI MOJEJ MAMIE MARYI A WASZEJ KRÓLOWEJ ZALICZAM WAS DO TYCH (12) NARODÓW. „ Jest to Żywe Słowo z Nieba, dlatego proszę, odpowiedzcie Jezusowi i Maryi – Matce Boga . Potrzebna jest modlitwa za Polaków inaczej myślących niż my, a nie słowa nienawiści. Jednak Różaniec Święty będzie łagodzić te spory i jest bronią nie do pokonania. Ale Chrystus Król, uznany przez władze państwowe i kościelne, przyniósł by naszej Ojczyźnie największą ochronę i Boże błogosławieństwo aby Polska rosła w Chwale Boga.

Maryja także stała pod Krzyżem i zdajemy sobie z tego sprawę jak cierpiała gdy jej Dziecko umierało przybite do Krzyża. Przeszła z nim całą drogę i jej serce pękało z żalu gdy inni krzyczeli ”Ukrzyżuj go”.

Dlatego módlmy się także o jak najszybsze ogłoszenie V Dogmatu Maryjnego.

INTENCJA 1:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O ZWIEŃCZENIE AKTU INTRONIZACJI W TEN SPOSÓB JAKI POKAZAŁEŚ NAM POPRZEZ OBJAWIENIA I ABY W KOŃCU PADŁO MIŁOSNE WYZNANIE – JEZUS KRÓL POLSKI NASZYM NAJWAŻNIEJSZYM WŁADCĄ.”

INTENCJA 2:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM O WYRÓŻNIENIE MARYI NASZEJ MATKI BOŻEJ POPRZEZ OGŁOSZENIE JAK NAJPILNIEJ V DOGMATU MARYJNEGO O WSPÓŁODKUPICIELCE, POŚREDNICZCE I ORĘDOWNICZCE.”

Wspominajmy w innych naszych modlitwach o Światło Ducha Świętego i odwagę dla kapłanów polskich oraz Światło Ducha Św dla naszego Prezydenta i nasz nowy Rząd, bo to o nich zależy zwieńczenie dzieła Intronizacji. Módlmy się również o nasze granice, aby były bezpieczne, a szczególnie o jak najszybszą Intronizację.

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni. Każdego dnia odmawiamy trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną). Jeśli ktoś chce, może odmawiać czwartą część z Tajemnicami Światła. Przed rozpoczęciem każdej z wszystkich czterech części różańca, wymieniamy najpierw intencję (tylko jedną), a następnie mówimy:

Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego.

Przez 27 dni: od 24 sierpnia 2017 roku  do 19 września 2017 r. odmawiamy część błagalną nowenny pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Przez następne 27 dni: od czyli od 20 września 2017 r. do 16 pażdziernika 2017 roku   odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Niezależnie od modlitw końcowych, różaniec kończymy trzykrotnym zawołaniem do Matki Bożej:

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Zgłoszenia do NP proszę kierować w komentarzach na tym blogu.  Ja postaram się przydzielić Wam tajemnice wg waszych pragnień serca. Bo zawsze w pierwszej kolejności będę chciała zamknąć 1 nowennę. Na końcu wyświetlę układ ułożonych Nowenn i wtedy możecie zgłosić gdy komuś nie będzie odpowiadała przydzielona tajemnica. Spróbuję coś temu zaradzić.

NIECH NAM PAN BÓG  W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁOGOSŁAWI A MARYJA PRZYPROWADZA JESZCZE WIĘCEJ DZIECI DO MODLITWY. PAN JEZUS  WCIĄŻ NA WAS CZEKA BO JEST CIERPLIWY I MIŁOSIERNY I PROSI JAK ŻEBRAK NA ULICY. WCIĄŻ JESZCZE PROSI.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

161 odpowiedzi na „XVIII Nowenna Pompejańska

 1. Mariusz pisze:

  Szczęść Boże Gosiu,
  Proszę o Tajemnice Światła dla mamy (rozdziel intencję wg. uznana) i Tajemnice Światła dla Mariusza (z większym naciskiem na Intronizację). Pozdrawiam.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Mariuszku!
   Taki sam układ dla Was jak ostatnio. Tajemnice światła niech Wam rozświetlają Bramę Niebieską do której pragniecie się dostać.
   Pozdrawiam. Szczęść Boże!

   Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Bóg zapłać Gosiu 🙂

   Polubienie

  • MariaF pisze:

   Prosze o dziesiątkę dla mnie i Marysi z Wrocławia w 1 intencji

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Witam Cię MarioF!
    Bardzo dużo się modlę w intencji Twojej córki bo martwi mnie to , że minął ten termin porodu a Ty nam nic nie piszesz co słychać. Tak naprawdę to chyba to jest normalne , że termin porodu oscyluje + i – w dacie ale dla każdego jest bardziej stresujące jak termin minie i wyczekuje. Nie martw się Mario F. wszystko będzie dobrze bo dzieciaczek widocznie jeszcze nie śpieszy się na świat i musi jeszcze coś tam sobie od mamy pobrać do tego aby był gotowy. Może teraz pobiera wiarę od babci która w genach Twojej u córki .
    Jak pobierze to wszytko będzie już gotowe aby Pan Bóg przyjął go na tym świecie.
    Dla Ciebie mam przygotowaną tajemnicę radosną Nawiedzenie Św Elżbiety abyś jak Maryja przyszła i podzieliła się z nami tą dobrą nowiną Narodzenia Twojego wnuczka.
    Dla Marysi z Wrocławia Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni.
    Pozdrawiam serdecznie i odezwij się co słychać.
    Niech cała Trójca Św Wam błogosławi. !

    Polubienie

 2. KIELICH pisze:

  Gosiu. Proszę o jedną dziesiątkę za intronizacje i jedną za dogmat. Z Panem Bogiem 🙂

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szczęść Boże! Kielichu!
   Dla Ciebie proponuję Chrzest Pana Jezusa w Jordanie w intencji Intronizacji. gdy w dzisiejszym czytaniu Bóg Jordan powstrzymał aby Arka Przeszła bezpiecznie. Dlatego Ty Kielichu krocz też bezpiecznie przez swoje życie i nie wracaj do starego ale podążaj naprzód aby fala grzechu Cię nie zalała.
   W intencji V Dogmatu Maryjnego Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi.
   Bóg zapłać Ci w Twoim świadectwie wiary i tej dziecięcej ufności , której oczekuje od nas Jezus który wkrótce powróci. 🙂

   Polubienie

  • MariaF pisze:

   Kochana Gosiu3. ! Serdecznie dziękuję za przydzielone tajemnice. Bóg zapłać także za troskę i modlitwy w intencji mojej córki. Dziękuję także Szafirkowi.
   Otóż zawiadamiam Was, że urodził mi się wnuczek rano 16 sierpnia. Wszystko odbyło się bardzo dobrze. Aktualnie jeszcze jest w szpitalu bo musi poprawić cpr i za kilka dni będzie w domu, więc ja też się tam wybiorę. Wczoraj go widziałam , jechaliśmy ponad 100 km w wielkich korkach, ponieważ wszyscy wracali znad morza. Nie mogłam wcześniej Was powiadomić, ponieważ byłam bardzo zapracowana, że nawet nie miałam siły pisać. Cały dzień od rana do wieczora w pracy, później rekolekcje / u nas przez całe wakacje są rekolekcje i co tydzień przyjeżdża inny rekolekcjonista, było o Gemmie Galgani, przysięganie na krzyż Chrystusa itp/. Także miałam to wielkie szczęście, że mogłam codziennie adorować Pana Jezusa ok. godziny i msza z kazaniem./
   Bóg zapłać za Wasze modlitwy i wsparcie, szczególnie Gosi3, Szafirkowi i Mariuszowi oraz wszystkim, którzy za moją córkę i wnuka modlili się. Cieszę się, że jest już na tym świecie. Niech będzie Bóg uwielbiony za wszystko, czym nas obdarzył, bo ten wnuczek to dla nas największy cud i wielka radość.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    MarioF! a teraz powiem Ci jak Pan Jezus wczoraj dał mi znać że już nie trzeba modlić się za szczęśliwy poród Twojej córki. Otóż pierwotnie wstawiłam Koronkę bez tej modlitwy za szczęśliwe rozwiązanie Twojej córki. I się zmartwiłam że tak zrobiłam a czekał na moderację i napisałam do Mariusza na prywatną pocztę aby ją usunął a ja dam z tą modlitwą. I tak Mariusz zrobił, że jednak wstawił z tą modlitwą a tą bez usunął. na początku nie załapał o co mi chodzi.
    Ale ponieważ Ty nic nie pisałaś to dalej się o to modliłam i pewnie się nie zmarnowała bo może Pan Bóg innej rodzącej ją przekazał . Ale to nie był przypadek.
    Teraz trzeba modlić się aby crp się poprawiło i niech Wam Pan Bóg błogosławi i Maluszka otacza szczególną opieką Bożego Miłosierdzia.
    Pewnie oznaki porodu zaczęły się już w to Wielkie Święto Wniebowzięcia NMP i Maryja Wniebowzięta już czuwała.
    Wielkie gratulacje dla Ciebie i całej Rodziny i Chwała za to Bogu Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz i zawsze i na Wieki Wieków Amen.

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Szczęść Boże! Mario! Również gratuluję,to wielka radość 🙂
    Pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubienie

 3. Szafirek pisze:

  Gosiu,dla mnie dwie dziesiątki jeśli można te same,czyli IV i V Chwalebna,jedna za Intronizację ,a druga za Dogmat i dla męża tez ta sama dziesiątka IV Bolesna za Intronizację.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

 4. Gosia 3 pisze:

  Kochany Szafirku! wszystko wg życzenia Ci przydzieliłam. Niech Cię chroni moc Chrystusa a Maryja zawsze otacza opieką. 🙂

  Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Gosiu,przepraszam,że dopiero teraz,ale jednak czy tym razem nie mogłabym mieć IV tajemnicy za Dogmat,a V za Intronizacje??? Bo przez całą tą Nowennę mam tak,że jak odmawiam te dziesiątki to ciągle myli mi się intencja i przy Wniebowzięciu mówię ,że za Dogmat i się ciągle na tym łapie zaraz i mówię jak mam przydzielone,ale pomyślałam,że jak tak się mylę to może tak mam odmawiać,a nie jak teraz? To jeśli można to chciałabym odwrotnie IV Chwalebna za Dogmat,a V za Intronizację.
   Pozdrawiam.

   Polubienie

 5. Gosia 3 pisze:

  Szafirku! dokładnie tak Ci przydzieliłam jak pragniesz nie pamiętając o tym że miałaś inaczej.
  V chwalebna za Intronizację a IV chwalebna za Dogmat. 🙂

  Polubienie

 6. Marcin pisze:

  Witaj Gosiu,

  Prosiłbym jedną Dziesiątkę w intencji Intronizacji i jedną o ogłoszenie V Dogmatu.

  Pozdrawiam.

  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Cię Marcinie!
   Biczowanie Pana Jezusa odmawiaj w intencji ogłoszenia V Dogmatu a Modlitwę Pana Jezusa w Ogrójcu w intencji Intronizacji. Twoje życie jest naznaczone Krzyżem i pokusami a Pan Jezus także był kuszony w Ogrójcu to ofiaruj te swoje cierpienia Panu Jezusowi rozważając tajemnice bolesne.
   Niech Dobry Bóg osłania Cię swoją mocą byś nigdy tych pokus nie realizował w grzeszności. Niech Maryja w modlitwie Różańcowej wzmacnia Cię każdego dnia gdy upadasz. Szczęść Boże!

   Polubienie

 7. Mateusz pisze:

  Proszę dla mnie 1 część różańca w intencji Intronizacji i V Dogmatu.
  Dla Tereski 1 tajemnice w Intencji Intronizacji i 1 w intencji V Dogmatu
  Dla Kasi 1 tajemnice w intencji Intronizacji.

  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Drogi Mateuszu! Twoje życie też jest bolesne od najmłodszych lat dlatego odmawiaj całą część bolesną bo Jezus pragnie Twojego zjednoczenia z jego drogą Krzyżową w tajemnicach bolesnych. Potrafisz zanurzać się w jego ranach podczas modlitwy bo jesteś jego ukochanym uczniem.
   Modlitwa w Ogrójcu w intencji V Dogmatu Maryjnego a 4 dalsze tajemnice bolesne w intencji Intronizacji.
   Niech Ci cała Trójca Św błogosławi a Maryja pociesza i w dniach przygnębienia i smutku.
   Dla Tereski naszej Kochanej Zwiastowanie NMP w intencji V Dogmatu i cierniem Ukoronowanie Pana Jezusa w intencji Intronizacji.
   A dla Kasi Zwiastowanie NMP w intencji Intronizacji .
   Pozdrawiam je obie , niech modlitwa Różańcowa uświęca je i prowadzi do wąskiej Bramy Niebieskiej.

   Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Bóg zapłać! Matka Boża Bolesna jest moja Patronką na ten rok i jej święto przypada 15 września w trakcie ten nowenny. Więc tajemnice bolesne były mi widocznie pisane:)
    Szczęść Boże!

    Polubienie

 8. Bryza pisze:

  Witaj Gosiu !
  Proszę o przydzielenie 3 dziesiątek (intencje w/g Twojego uznania).
  Pozdrawiam Cię i CRB .Szczęść Boże!

  Polubienie

 9. Gosia 3 pisze:

  Witaj Droga! wierna naszej modlitwie Bryzo!
  Ponieważ Bóg dał Ci dzień Narodzenia w Boże Narodzenie to tę tajemnicę ofiaruj dla Maryi i odmawiaj w intencji V Dogmatu.
  W intencji Intronizacji odmawiaj 2 bolesne tajemnice: Biczowanie Pana Jezusa i Ukrzyżowanie i Śmierć Pana Jezusa.
  Niech Sprawiedliwy Bóg ogarnia Cię swoją miłością poprzez właśnie tę Twoją zaletę w Twojej osobowości.
  Pozdrawiam. szczęść Boże! na każdy dzień.

  Polubienie

  • Bryza pisze:

   Kochana Gosiu, Bóg zapłać za przepiękne tajemnice i pokrzepiające słowa natchnione Duchem Świętym, Niech Pan Bóg Cię chroni i Twoja Rodzinę , a Maryja okrywa Niebieskim Płaszczem ,Zostań z Panem Bogiem Boża Sekretarko mam Wielką Nadzieję ,że Pan Bóg sprawi w swojej łaskawości i poznamy się wszyscy twarzą w twarz.Szczęść Boże!!!
   Pozdrawiam CRB.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Bóg zapłać Bryzuniu!
    za Twoje dobre słowa i życzenia opieki Bożej i Maryjnej.
    Tak to byłoby piękne abyśmy się mogli kiedyś poznać i cieszyć swoją obecnością.
    Pozdrawiam serdecznie. Szczęść Boże! 🙂

    Polubienie

 10. bozena2 pisze:

  Witam , pięknie pod natchnieniem Ducha Świętego napisany tekst przedmowy. Ja proszę o dwie tajemnice w jednej i drugiej intencji. Z Panem Bogiem.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Cię Bożenko! cierpiąca Matko! niosąca brzemię Swojego własnego Syna.
   Nikt nie zrozumie Twojego Krzyża tak dobrze jak Maryja co stała pod Krzyżem. W intencji V Dogmatu Maryjnego rozważaj 4 tajemnicę bolesną Dźwiganie Krzyża i swój własny połącz z ciężarem Krzyża jaki niósł Jezus na własną śmierć aby na nim umrzeć.
   W intencji Intronizacji rozważaj Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni i Ty ciągle ofiarowuj własnego Syna Jezusowi.
   Twoje zwycięstwo przyjdzie przez ten Krzyż jak wytrwasz do końca.
   Wytrwasz bo idziesz z Maryją Różańcową a ona prowadzi do Jezusa i życia wiecznego.
   Błogosławionej nocy dla Ciebie i innych czytających jeszcze bloga.

   Polubienie

 11. Millka pisze:

  Gosiu byłam w Gnieźnie na pielgrzymce. Wcale się nie dziwię , że Pan Bóg grzmi. W katedrze ,gdzie koronowani byli nasi królowie ,wyprowadzono z ołtarza głównego Tabernakulum – do nawy bocznej. Trudno było się zorientować , że tam – w nawie jest Najświętszy Sakrament. Piękny zabytkowy ołtarz stoi moim zdaniem jako ozdoba , bo msza jest sprawowana przy „stole” w dużej odległości od niego. Trudno tam znaleźć klęczniki- co oznacza że się stoi , a nie klęczy . Byłam święcie przekonana, że spotkam się tam – w kolebce chrześcijaństwa z przedsoborową oprawą katedry. Niestety modernizm zaatakował najbardziej dla nas kultowe miejsca.
  A tak przy okazji chciałam podziękować wszystkim tworzącym oprawę Słowa Bożego. Jak wy to robicie ?. Coś pięknego dla duszy !
  Gosiu przydziel mi całą część z modlitwami końcowymi. Z Panem Bogiem i Maryją zawsze Dziewicą.

  Polubienie

 12. Gosia 3 pisze:

  Droga Millko!
  Proponuję Ci całą część Radosną z tym że Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni w intencji V Dogmatu Maryjnego, a pozostałe w intencji Intronizacji.
  Niech Cała Trójca Św Ci błogosławi a Maryja będzie Twoją Pocieszycielką w trudnych chwilach.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

 13. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, zawsze Dziewica !!!
  Kochana Gosiu, Bog Ci zaplac za tworzenie kolejnej Nowenny.. 🙂
  Poprosze dla mnie po jednej dziesiatce w obydwu intencjach, a dla obydwu Beatek po jednej dziesiatce w intencji Intronizacji.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Na Wieki Wieków Amen.
   Kochana Basiu!
   Jak moje serce się raduje że Ty i Beatki wciąż pragniecie modlić się w tej ważnej intencji uznania Jezusa Królem naszej Ojczyzny. Jesteście tak daleko ale Wasze Serca wciąż tak blisko nas ale najbliżej Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. To ja Wam Kochane dziękuję że trwacie z ufnością i nie tracicie Ducha Św. To dzięki natchnieniom Ducha Świętego rozumiecie to wezwanie nas przez Niebo do tej modlitwy.
   Dla Ciebie Basiu! Zesłanie Ducha Świętego w intencji ogłoszenia V Dogmatu, w intencji
   Intronizacji – Wniebowstąpienie Pana Jezusa.
   Dla Beatki 1 Zesłanie Ducha Świętego a dla Beatki 2 Wniebowzięcie NMP.
   Serdecznie Was pozdrawiam i zapewniam że modlę się za Twojego Proboszcza Czesława i wierzę że Pan Bóg go Wam od nowa podaruje.
   Niech Wam Bóg Wszechmogący błogosławi a Matka Boża osłania Niebieskim Płaszczem tam w odległej od nas Kanadzie. 🙂

   Polubienie

   • Bog zaplac Kochana Gosiu !! Za dobre slowo i za przydzielone tajemnice.. 🙂
    Bog zaplac rowniez za modlitwe za kazdego z nas i rowniez za naszego Ksiedza Czeslawa !! My rowniez ufamy w Boze Milosierdzie, ze zostanie nam Ksiadz „podarowany” na kolejne dlugie lata !!!
    Szczesc Boze Tobie, Twoim bliskim i calej rodzinie blogowej !!!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Bóg zapłać Droga Basiu!
    z całego mojego Serca. 🙂 🙂 🙂

    Polubienie

 14. Halina pisze:

  Szczęść Boże Gosiu!
  Chciałabym bardzo podziękować Ci za wielką prace jaką włożyłaś w zorganizowanie Nowenny Pompejańskiej.Tak bardzo szybko przelaciało te ponad 2 lata/dobrze nie pamiętam, ale chyba w kilku początkowych nie uczestniczyłam/.Bardzo podobał mi się wpis bieżący dotyczący XVIII Nowenny Pompejańskiej.Przeczytałam go 2 razy i to jest wszystko prawda co piszesz.Masz racje ludziom nie przychodzi do głów,że to Pan Bóg w ten sposób przemawia do nich aby zwrócili się do niego
  i prosili o przemianę ich serc, a gdy już nastąpi tragedia to zadają pytanie dlaczego Bóg na to zezwolił a siebie nie zapytają gdzie oni byli do tej pory,gdy Pan prosi nawracajcie się.
  Wiesz Gosiu,ja myślę,że nasza Ojczyzna potrzebuje oczyszczenia i to co się dzieje to jest potrzebne aby ludzie przejrzeli na oczy.
  To piękne co opisałaś i włożyłaś tyle wysiłku i każdy czytający powinien to zrozumieć i jeszcze
  z większa gorliwością modlić się w tej Nowennie którą wkrótce rozpoczynamy.
  Serdeczne dzięki Gosiu i niech Ci Pan Bóg błogosławi a Najświętsza Panienka ma w swojej opiece.
  a teraz proszę o przydział tajemnic do Nowenny:

  Intencja I -Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski
  ————————————————————————–
  Halina – III Tajemnica Radosna – Narodzenie Pana Jezusa
  Marlenka -IV Tajemnica Bolesna- Dżwiganie Krzyża

  Intencja II- O ogłoszenie Dogmatu Maryjnego
  ——————————————————————–
  Ryszard – IV Tajemnica Radosna – Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Cię Halinko! i Bóg zapłać za miłe słowa.
   Samo ułożenie tekstu do tej XVIII już Nowenny nie było dla mnie trudne ale żeby przesłać do Mariusza to już bardzo. Otóż co wstawiałam tekst do wysłania to patrzę że nie ta treść mi się ostateczna wyświetla ale ta robocza i sporo mnie to kosztowało zanim poszła do niego prawidłowa. Ale wczoraj spotkało mnie jeszcze coś bardzo przykrego. Stało się to póżno wieczorem po tym jak przydzieliłam tajemnice Bożence2.
   Wydaje mi się że to sprawka szatana on się tak na mnie wściekł za to co robię , że układam tę Nowennę. Wydaje mi się że miało to także pewien związek z moją wczorajszą Adoracją Pana Jezusa.
   Gdy byłam na adoracji to rozpamietywalm tortury Pana Jezusa w ciemnicy , które przeszedł w nocy z czwartku / piątek. Tych tortur było 15 i ja jak doszłam do 4 tortury:
   „Zawiesili mnie na belce , na luźnym węźle , ktory rozwiązał się i spadłem na ziemię.Tą torturą rozbity płakałem krwawymi łzami”
   Powiedziałam do Jezusa: ” O Panie Jezu jak ja Ci bardzo współczuję”
   Ale przejdę do tego co mi się przydarzyło. Po tym wpisie do Bożenki weszłam do ciemnego pokoju modlić się , było przed 24 ale chciałam przed tym zaciągnąć żaluzję. Nie chciałam zapalać światła aby nikt mnie z ulicy nie zobaczył i podeszłam do okna , opuściląm żaluzje i odwracajać sie zaczepiląm nogą o krzesełko które tam stało i wtedy z wielką siłą jakby mnie ktoś rzucił spadłam na rozłożoną kanapę. Miałam wrażenie jakby mnie coś podrzuciło do góry i spadam z dużej wysokości. Jak spadłam mialąm wrażenie że jestem połamana i nie wiem o co uderzyłam że mam w” pewnym miejscu” zdarty naskórek i zaczerwienienie w kształcie łódki szerokości ok 1 cm. Myślałam , że się nie podniosę ale Kochani kompletnie nic mi nie jest poza tym śladem. Do tej pory jednak w psychice zostało mi to spadanie z wysokości. I dopiero dzisiaj skojarzyłam to z tą torturą Pana Jezusa.
   Rozpisałam się trochę ale piszę Wam szczerze jak mnie szatan nie nawidzi.
   Halinko Kochana! dla Ciebie jest tajemnica wg życzenia jednak chcąc ukończyć 3
   rozpoczete Nowenny mogę Ci zaproponować:
   dla Ryszarda: Odnalezienie Pana Jezusa w Światyni a dla Marlenki Zesłanie Ducha Świętego.
   Co Ty na to Kochanie!
   Niech Wam cala Trójca Św błogosławi!

   Polubienie

   • Halina pisze:

    Gosiu zgadzam się na Twoją propozycję.Piszesz,że szatan Cię nienawidzi , bo widzi ,że robisz mu na złość , ale z pomocą Bożą na pewno mu dasz rade,czego życzę Ci z całego serca.
    z Panem Bogiem!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Halinko! cieszę się ja , Pan Jezus i Maryja że przyjęliście wg woli Bożej.
    Szczęść Boże! 🙂 🙂 🙂

    Polubienie

   • MariaF pisze:

    Serdecznie Ci współczuję Gosiu3 za to przykre zdarzenie. Ale to już tak jest , że szatan nas nienawidzi za to co robimy. U mnie też jest jakiś ciąg przykrych zdarzeń, nieraz brak mi cierpliwości do najbliższych, ale tak mi dokucza, szczególnie najbliższa osoba, że ta cierpliwość się kończy , staram się modlić w myślach, żeby nie nagrzeszyć, ale jest ciężko to utrzymać. Pozdrawiam i niech Cię Bóg błogosławi.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Wielki Dar .

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Mario F!
   zobacz co Ci napisałam pod Słowem Bożym bo czułam Twoje cierpienia. Jednak do końca nie wiedziałam co jest ich przyczyną. Mario F! czy możesz się za mnie pomodlić w środę tak po 9 rano. Proszę Cie z całego serca.
   Pozdrawiam Cię . Cieszę się bardzo na tego Twojego wnuczka – to wieki Dar z Nieba.
   Niech Ci daje wiele radości. 🙂

   Polubienie

 15. Sławik pisze:

  Szczęść Boże,
  Bardzo sie cieszę ze dalej prowadzisz kolejne trudne tworzenie NP.
  Bardzo proszę o przydzielenie 1 dziesiątki dla mojej żony oraz 1 dziesiątki dla mnie w intencji Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla.
  Jutro bede na rowerze w Częstochowie. Będę prosić naszą Matkę żeby w końcu zatriumfowała jako współodkupicelka, pośredniczka i orędowniczka. Poproszę tez o łaski i opiekę dla wszystkich blogowiczów. Miałem już jutro jechac do Niemiec. Niestety jadę w poniedziałek ale myślę ze wrócę przed 23/24 września.Pozdrowienia dla Ciebie i CRB. ☺☺☺

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Sławku!
   Dzisiaj poleciłam Cię Panu Jezusowi przed NS na tę podróż i aby Bóg dał Ci siłę do pracy i otaczał swoją opieką. Niech Ci Pan Bóg błogosławi a Maryja będzie Pocieszycielką gdy będzie Ci ciężko. Szczęść Boże! 🙂

   Polubienie

   • Sławek pisze:

    Serdeczne Bóg zapłać Gosiu.
    Byłem u Matki Częstochowskiej w sobotę i poleciłem jej Ciebie i wszystkich z bloga. Było bardzo dużo ludzi. Pogoda tam, dopisała, z powrotem było gorzej bo cały czas lało i złapałem „gumę”.
    Do Niemiec wyjazd się przesunął i jadę jutro.
    Bóg zapłać.
    Serdecznie pozdrawiam !!!!

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Sławku! Bóg zapłać!
    A co do wyjazdu,to ja miałam nadzieję,ze nie będziesz musiał wyjeżdzać,ale jak tak się przesuwa ten wyjazd to może jednak coś się wydarzy,że nie będziesz musiał wcale tam jechać?
    Pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Sławku! ach to jutro jedziesz, nie wiedziałam.
    Bóg Ci zapłać że poleciłeś nas Matce Bożej Częstochowskiej – naszej Królowej. Matka Boża Częstochowska też wciąż czeka na tą pełną uwielbienia Intronizację aby Jej Syn Był Królem Polski. I tak dla nas jest Królem ale wiesz przecież o co chodzi. Mojej siostry przyjaciel nawet nie słyszał o Intronizacji a na mszę św chodzi co niedzielę. I czy to tak miało być.? Jak mu o tym mówiłam to oczy otwierał ze zdziwienia. To ma być Akt, że każdy Polak ma o tym wiedzieć.
    Niech Jezus Chrystus Król i Jego Mama Królowa swymi Koronami Cię strzegą w każdej chwili na obcej ziemi. 🙂 Tak Ci dopomóż Bóg!

    Polubienie

 16. Gosia 3 pisze:

  Witaj Sławku!
  Bóg Ci zapłać za deklarowaną modlitwę.
  Dla Ciebie Pan Jezus przygotował tajemnicę Światła – Cud w Kanie Galilejskiej a dla Twojej żony Zmartwychwstanie Pana Jezusa. Zostańcie oboje z łaskami od Pana Boga na wasze tymczasowe rozstanie małżeńskie. Niech Maryja tam w Niemczech się Tobą opiekuje a Zmartwychwstały Pan Jezus w modlitwie Twojej żony łączy ten Cud z nadzieją na życie wieczne.
  Pozdrawiam serdecznie i wracaj prędko. Z Panem Bogiem i Maryją.

  Polubienie

 17. Sławik pisze:

  Bóg zapłać stokrotne!!!! Potrzebuje modlitwy i siły.

  Polubienie

 18. Szafirek pisze:

  „Niewiasta obleczona w słońce…”

  Przemija lato z rokiem
  i już sie zbliża jesień,
  ja patrzę smutnym wzrokiem,
  już zaraz będzie wrzesień.

  I znikną zielone liście
  i kwiaty.. i odlecą ptaki,
  i tylko nadzieja w myślach,
  że nadchodzą boże znaki,

  na niebie co też się zasmuci,
  gdy słońce zaświeci niżej,
  i wiatr swym szumem zanuci,
  że zima coraz bliżej.

  Znak sie ukaże w gwiazdach
  Królowej Nieba i Ziemi,
  co słońce otacza Jej Majestat
  i księżyc ma pod stopami.

  Może będzie mi dane,
  doczekać wiosny zielonej,
  i słońce wesołe znowu,
  ogrzeje uśpione skronie.

  i rozkwitną drzewa zielone
  i kwiaty tęczy barwami
  i może za rok juz wtedy
  Pan Jezus bedzie z nami?

  I lato już nie przeminie
  kwiat nie zwiędnie i nie odleci radosny ptak,
  tak bardzo serce pragnie,
  by stało się już tak.

  19.08.2017r.

  Polubienie

 19. Marcin pisze:

  Szczęść Boże,

  Ja miałem dzisiaj krótki sen, że wybierałem się z moją rodziną do Spowiedzi św.

  Z Panem Bogiem.

  Polubienie

 20. Niech tak sie stanie Marcinie !!! Moze miales proroczy sen 🙂
  Szczesc Boze dla Ciebie i Twoich bliskich !!

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Witaj Basiu,

   Bóg zapłać.

   A jak Tobie się żyje tam w tej dalekiej Kanadzie. To bardzo daleko, drugi koniec świata 🙂
   Może będziesz mogła zobaczyć to zaćmienie słońca, które ma wystąpić teraz pojutrze w poniedziałek. W internecie piszą, że to zjawisko będzie widoczne chyba tylko w USA. Ale w końcu Kanada leży niedaleko USA. A może w ten dzień będzie miał miejsce jakiś znak dla wszystkich ludzi na całym świecie. Kto wie. W końcu cały Wszechświat, Słońce i planety należą do Pana Boga i On w każdej chwili może całej ludzkości zaprezentować na Nieboskłonie spektakularny przewrót planetarny.

   Pozdrawiam serdecznie.

   Szczęść Boże!

   Polubienie

 21. Aviso pisze:

  Poproszę o jedną tajemnicę w 1 intencji i jedną w 2-giej (środkowe).Pozdrawiam wszystkich.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szczęść Boże! Aviso!
   W intencji Intronizacji ciesz się jak Maryja i Józef gdy odnaleźli Jezusa w Świątyni gdy im zaginął. ( 5 radosna) a w intencji ogłoszenia V Dogmatu przejdź do 5 bolesnej tajemnicy gdy Maryja cierpiała jak widziała przybicie Jezusa na Krzyżu i jego śmierć.
   Przy tych tajemnicach nie musisz odmawiać dodatkowych modlitw.
   Niech Dobry Bóg obsypuje Cię łaskami a Matka Boża pomaga dźwigać własny Krzyż.

   Polubienie

 22. Marcin pisze:

  Chciałbym się z Wami czymś podzielić.
  Byłem właśnie sobie pospacerować tutaj nieopodal po tym cmentarzu katolickim, o którym jakiś czas temu tutaj na blogu wspominałem, że czasami chodzę sobie tam pospacerować. Tak sobie spacerowałem i w pewnym momencie z odddali zauważyłem na trawie taką ok. pół metrową szarą figurę buddy jak siedzi po turecku i się modli. Podszedłem, wziąłem ją i wyrzuciłem na śmieci tam na cmentarzu. Odkąd chodzę tam na cmentarz to jeszcze nigdy tam takiego czegoś nie widziałem. Nie wiem kto mógłby taką figurę tam zostawić. Przedwczoraj, czy to wczoraj przeczytałem na blogu KP dyskusję na temat reinkarnacji. Trochę dziwna sytuacja.

  Polubienie

  • bozena2 pisze:

   Marcinie nie reinkarnacji, to jest inny termin.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Szczęść Boże Bożeno,

    Czytałem ostatnio tam na blogu komentarze i padało w nich słowo reinkarnacja. Myślę, że nie powinno się szukać zbyt daleko, bo może być to niebezpieczne dla ducha. Byłbym też ostrożny jeśli chodzi o charyzmatyków. Myślę, że nie każdy kto się zwie charyzmatykiem, ma rozeznanie co do prawdziwości otrzymywanych charyzmatów – darów Ducha Świętego.

    Polubienie

 23. Mateusz pisze:

  Ciekawa rzecz że część błagalna 18 nowenny pompejańskiej się kończy 19 września czyli rocznice objawień w La Salette a część dziękczynna 16 października czyli początek pontyfikatu Jan Pawła 2. Dwa bardzo ważne wydarzenia w kontekście czasów ostatecznych.

  Polubienie

 24. Gosia 3 pisze:

  Mateuszu! dobrze że to zauważyłeś . Cały czas Pan Bóg odkrywa nam nowe znaki że jest z nami i opiekuje się nami.
  Szczęść Boże! 🙂

  Polubienie

 25. Adrian pisze:

  Asteroida o średnicy około 4.5 km zbliży się do Ziemi na odległość 7 mln km już 1 września 2017 roku, poprzednio tak blisko przeleciała w 1890 roku, a kolejny raz będzie w 2500 roku
  http://losyziemi.pl/asteroida-o-srednicy-okolo-4-5-km-zblizy-sie-do-ziemi-na-odleglosc-7-mln-km-juz-1-wrzesnia-2017-roku-poprzednio-tak-blisko-przeleciala-w-1890-roku-a-kolejny-raz-bedzie-w-2500-roku
  =====================

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami,
  będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy,
  formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację,
  otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu,
  obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.

  Dla przypomnienia, wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871.

  Oto ich Masoński plan ………….oczywiście ślepy powie, że czysty przypadek………..itd…..

  Polubienie

 26. Marcin pisze:

  ”Teren klasztoru w Brusach zniszczony przez nawałnicę. Siostry zakonne: ocalały wszystkie figury świętych”
  https://trojmiasto.onet.pl/teren-klasztoru-w-brusach-zniszczony-przez-nawalnice-siostry-zakonne-ocalaly/xdcmntf

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Marcinie!
   to wielki znak, widocznie te siostry zakonne na to zasłużyły że Pan Bóg ich dom ochronił i te wszystkie figury świętych. Moc Boga jest przeogromna i zawsze postępuje sprawiedliwie. Jak komuś coś zniszczy to czasami wystawia na próbę sąsiada czy pomoże bo jego chce naprawić a nie skrzywdzić tego co utracił dom.. Bóg w ten sposób ratuje cały świat przed wiecznym potępieniem. My go nigdy do końca nie zrozumiemy. Zabiera domy biednym i bogatym ale jego ręka działa bardzo Sprawiedliwie. I trzeba zawsze przyjmować wszytko z pokorą. Ja sama wiem że to łatwo tak powiedzieć ale gorzej samemu tego doświadczyć. Boże ratuj nas i opiekuj się nami.!

   Polubienie

 27. Marcin pisze:

  „Powroty z sercem w moje miasto”

  Wita kościół;
  Widzę wieżę już z daleka,
  Kiedy bliżej, coraz bliżej mego miasta;
  Dom już czeka!

  Bo to tutaj – tu gdzie mieszkam,
  Skąd odchodzę, gdzie powracam,
  Dokąd tęsknię, gdzie zasypiam,
  Gdzie się budzę; w snach tu wracam.

  Już za mostem, wjazd brukowy,
  Za szlabanem na Toruńskiej,
  Tu wysiadam – moje miasto!
  Ku radości mojej ludzkiej!

  Polubienie

 28. Mateusz pisze:

  czwartek, 24 maja 2012 roku, godz. 18.30

  Kiedy nadejdzie czas na Ostrzeżenie, Moja szczerze umiłowana córko, zostanie danych wiele znaków. Mówię wam to, aby przypomnieć wszystkim dzieciom Bożym, że muszą się wcześniej przygotować.

  Zderzą się dwie gwiazdy i wielu będzie pełnych lęku. Nie ma się czego bać, bo jest to największy dar, który przynoszę, żeby ani jedna dusza nie została utracona w ogniu piekielnym.

  Wtedy pojawi się na niebie Mój Krzyż i nie będzie ani jednej osoby, która by go nie spostrzegła. Wielu upadnie w lęku i doświadczycie wielkiego wstrząsu podobnego do trzęsienia ziemi. Potem nastanie cisza.

  Zawsze przygotowujcie się na ten dzień, jakby to było jutro. Szukajcie teraz odkupienia i wyjawiajcie Mi swoje grzechy.

  Katolicy muszą chodzić do spowiedzi. Ci, którzy nie są katolikami, muszą odmawiać tę Modlitwę Krucjaty 24, którą daję reszcie świata jako Mój Odpust Zupełny.

  Ten Dar Mojego Odpustu Zupełnego jest dla wszystkich dzieci Bożych każdego wyznania i ofiaruje wielkie oczyszczenie. Nie odrzucajcie tego Daru. Przyjmijcie go. Katolikom, którzy podważają Mój Dar i z zazdrością krytykowali Mój Dar, to mówię. Czy uważacie, że nie obdarzyłbym tym sakramentem wszystkich dzieci Bożych? Musicie być szczodrzy w sercu i szczęśliwi, że to czynię. Czy myślicie, że nie powinni oni otrzymać takiego Daru? Jeśli tak, to nie kochacie Mnie prawdziwie. Pochylcie głowy i wychwalajcie Boga za ten wspaniały Dar dany ludzkości dla ratowania dusz.

  Wtedy, podczas Ostrzeżenia, wszyscy ci, którzy odkupili się w Moich Oczach, nie będą cierpieć bólu czyśćca. Ci, którzy ujrzą swoje grzechy odsłonięte przed nimi, tak jak widzą je Moje Oczy, będą wstrząśnięci. Wielu trudno będzie przyjąć, jak bardzo ich dusze są sczerniałe. Ci, którzy to przyjmą i okażą skruchę, poproszą Mnie, abym im przebaczył. I przebaczę.

  Ale niektórzy nie będą żałować i w swoich sercach będą bronić popełnionych okrucieństw, gdy takimi się ukażą w Moich Oczach. Nie będą pokutować i uderzą Mnie w Twarz. Tak czy inaczej wszyscy grzesznicy doświadczą ogni oczyszczenia i cierpienia. Czas tego będzie zależał od ciężaru ich grzechów. Ci, którzy odsuwają się ode Mnie, potrzebują waszych modlitw. Otrzymają więcej czasu, aby powrócić do Mnie i prosić Mnie, abym im przebaczył. Ale ten czas może być tak krótki jak dzień albo tak długi jak kilka lat. Nikt oprócz Mojego Ojca nie zna daty Mojego Powtórnego Przyjścia. Czas pomiędzy tymi dwoma wydarzeniami nie będzie tak odległy, jak może myślicie.

  Moje dzieci zdadzą sobie w końcu sprawę z czasu, w którym żyją, i przyjmą prawdę. Wy, którzy znacie teraz prawdę i którzy wierzycie we Mnie, macie obowiązek modlić się za te dusze, które nie przyjmą Mojego Miłosierdzia.

  Moja córko, Moim największym pragnieniem jest zbawienie całego świata, łącznie z tymi, którzy są dla Mnie utraceni. Wszystkie modlitwy Moich wyznawców, którzy łączą się w jeden głos, mogą Mi pomóc to uczynić.

  Idźcie w Miłości. Zawsze Mi ufajcie, bo czas jest krótki, a plany zbawienia ludzkości spoczywają w Rękach Mojego Ojca Przedwiecznego.

  Wasz umiłowany Jezus

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   „Ale ten czas może być tak krótki jak dzień albo tak długi jak kilka lat. Nikt oprócz Mojego Ojca nie zna daty Mojego Powtórnego Przyjścia. Czas pomiędzy tymi dwoma wydarzeniami nie będzie tak odległy, jak może myślicie.”

   Bardzo budujący fragment, może już jesteśmy bardzo blisko przyjścia Pana Jezusa 🙂

   Polubienie

 29. Gosia 3 pisze:

  Mateuszu! Bóg zapłać że przypomniałeś to orędzie MBM.
  Tutaj cytuję i kieruję szczególnie dla Marcina i Mariusza .
  „Katolicy muszą chodzić do spowiedzi. Ci, którzy nie są katolikami, muszą odmawiać tę Modlitwę Krucjaty 24, którą daję reszcie świata jako Mój Odpust Zupełny.”
  Czy Wy Kochani nie rozumiecie tego zdania jest to modlitwa dla tych co nie są katolikami lub nimi są lecz nie chodzą do Spowiedzi.
  Pan Jezus dał tę modlitwę Reszcie Świata , która albo nie może przyjmować Sakramentów Świętych ( związki niesakramentalne), albo jeszcze nie uznali go jako Mesjasza i nie przystąpili do Sakramentu Chrztu lub wciąż się wahają przed przystąpieniem do Sakramentu Pokuty.
  Także do tych co przystąpili do Spowiedzi a nie dostali rozgrzeszenia.
  Przynajmniej ja to tak zrozumiałam.
  Miałam jeszcze przytoczyć ten drugi fragment co Ty Mateuszu zamieściłeś bo to jest bardzo ważne zdanie. Jeden Dzień wg Boga Ojca jest jak 1000 lat a 1000 lat jak 1 dzień. Musimy o tym pamiętać. Wszystko może zrealizować się w ciągu jednego Roku lub … .
  Szczęść Boże ! wszystkim czytającym. 🙂

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Witaj Gosiu,

   Tak, ja rozumię to zdanie. Jeśli chodzi o mnie to ja chodzę do spowiedzi św, ale mimo to chciałem po prostu przez te siedem kolejnych dni wstawić tą modlitwę i też przy okazji podpisać pod spodem ”Amen” 🙂

   Pozdrawiam serdecznie.

   Szczęść Boże!

   Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Chyba Gosiu nie sądzisz, że nie spowiadam się regularnie, a Krucjatę Modlitwy 24
   odmawiam przez 7-dni:

   Odpust Zupełny dla rozgrzeszenia

   Modlitwa Krucjaty 24. Ta Modlitwa dana jest dla katolików i niekatolików, ale katolicy muszą cały czas regularnie chodzić do spowiedzi, tak jak polecił Jezus.

   Jezus: „Musicie okazywać prawdziwą skruchę i chodzić teraz do spowiedzi. Jeśli nie macie możliwości pójść do spowiedzi, to odmawiajcie Moją Modlitwę Krucjaty”.

   „[Ci, którzy chcą uzyskać Odpust Zupełny dla rozgrzeszenia], muszą odmawiać tę Modlitwę przez siedem kolejnych dni, a otrzymają Dar zupełnego rozgrzeszenia i Moc Ducha Świętego”.

   O mój Jezu, Ty jesteś Światłem ziemi. Ty jesteś Płomieniem, który ogarnia wszystkie dusze. Twoje Miłosierdzie i Miłość nie znają granic. Nie jesteśmy godni Ofiary, której dokonałeś przez Swoją Śmierć na Krzyżu, wiemy bowiem, że Twoja Miłość do nas jest większa od tej miłości, którą my darzymy Ciebie. Udziel nam, o Panie, Daru pokory, abyśmy zasługiwali na Twoje Nowe Królestwo. Napełnij nas Duchem Świętym, abyśmy mogli maszerować naprzód i prowadzić Twoją Armię, by głosiła Prawdę Twojego świętego Słowa i przygotowywała naszych braci i siostry na chwałę Twojego Powtórnego Przyjścia na ziemię. Czcimy Cię. Chwalimy Cię. Ofiarujemy samych siebie, nasze smutki, nasze cierpienia jako dar dla Ciebie, by ratować dusze. Kochamy Cię, Jezu. Zmiłuj się nad wszystkimi Swoimi dziećmi, gdziekolwiek mogą się znajdować. Amen.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Mariuszku!
    tak nie uważam ale ta dyskusja była potrzebna aby ktoś inny nie został zwiedziony. Ta modlitwa i dla nas jest potrzebna bo już czasami po Spowiedzi zgrzeszymy myślą , mową lub uczynkiem ale nie jest wystarczająca dla katolika żeby było to wyrażnie „wyartykułowane”. Pan Jezus przygotował ją przede wszystkim też dla tych też co są obłożnie chorzy i czasami nie zawsze łatwo im dotrzeć do częstej Spowiedzi no i dla innych szczególnych sytuacji co też wymieniłam wcześniej. Dał ten wielki Dar bo kocha nas wszystkich jednakowo i ja to rozumiem ale nie chciałabym by ktoś nas żle zrozumiał co wchodzi na nasz blog i tym się tylko zadowolił i się już nie spowiadał.

    Polubienie

 30. Gosia 3 pisze:

  I jeszcze dodam , że dla niektórych którzy są katolikami niech ta modlitwa nie zastępuje Sakramentu Pokuty. Nie tędy droga Kochani, to by było za łatwo i bardzo sprytnie może szatan Wam to podsuwać zamiast Spowiedzi u Kapłana. Ta modlitwa jest przeznaczona dla wyjątkowych sytuacji ale zły duch wszytko przekręci i odwróci na lewą stronę.

  Polubienie

 31. Zofia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna!
  Gosiu poproszę o przydzielenia jednej dziesiątki Różańca w intencji Intronizacji Pana Jezusa i jednej w intencji ogłoszenia V Dogmatu Maryjnego.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Na wieki Wieków Amen.
   Kochana Zosiu!
   Proponuję Ci dwie tajemnice chwalebne następujące po sobie : W intencji Intronizacji Zmartwychwstanie Pana Jezusa a w intencji V Dogmatu Maryjnego Wniebowstąpienie Pana Jezusa.
   Bóg Ci zapłać za Twoją wierność Jezusowi i Maryi w modlitwach ratujących naszą Ojczyznę. Niech te modlitwy dają Ci radość ze Zmartwychwstałego Pana Jezusa a Jego Wniebowstąpienie niech będzie nadzieją także dla Ciebie że tam także kiedyś się znajdziesz w samym Niebie. Zostań z Panem Bogiem, Matką Bożą i łaskami w Nieba. 🙂

   Polubienie

   • Zofia pisze:

    Bóg zapłać Kochana Gosiu! Niech Dobry Bóg wynagrodzi Ci miłość do Pana Jezusa i Jego Najświętszej Matki Maryi i gorliwość w służbie Jemu.
    Pozdrawiam całą Rodzinę blogową. Szczęść Boże! 🙂

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    🙂 Bóg zapłać Zosiu!

    Polubienie

 32. Marcin pisze:

  jakie życie jest kruche…

  Polubienie

 33. Gosia 3 pisze:

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie KASIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MILLKA
  Narodzenie Pana Jezusa MILLKA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni BOŻENKA 2
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MILLKA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MARIUSZ
  Cud w Kanie Galilejskiej MARIUSZ
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARIUSZ
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARCIN
  Biczowanie Pana Jezusa BRYZA
  Cierniem ukoronowanie TERESKA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa BRYZA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ZONA SŁAWKA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa BASIA Z KANADY
  Zesłanie Ducha Świętego BEATKA1
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny BEATKA 2
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MILLKA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIA F
  Narodzenie Pana Jezusa HALINA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARYSIA Z WROCŁAWIA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni AVISO

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie KIELICH
  Cud w Kanie Galilejskiej SŁAWEK
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MONI
  Ustanowienie Eucharystii KASIA M

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu KRZYSZTOF
  Biczowanie Pana Jezusa MATEUSZ
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MATEUSZ
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MATEUSZ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MATEUSZ

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ZOSIA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MARTA
  Zesłanie Ducha Świętego MARLENKA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny ASIA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SZAFIREK

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie TERESKA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety …
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MILLKA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni RYSZARD

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia ……
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIUSZ
  Ustanowienie Eucharystii MARIUSZ

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MATEUSZ
  Biczowanie Pana Jezusa MARCIN
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię BOŻENKA 2
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa AVISO

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ….
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa ZOSIA
  Zesłanie Ducha Świętego BASIA Z KANADY
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi KIELICH

  Polubienie

 34. Gosia 3 pisze:

  CNN: Korea Płn. grozi „bezlitosnym uderzeniem”
  dzisiaj 19:14
  Groźba to odpowiedź na manewry wojsk USA i Korei Południowej, które rozpoczną się jutro. Pjongjang nazwał je „ryzykanckim zachowaniem”, mogącym spowodować wojnę nuklearną – podaje w CNN.
  CNN: Korea Płn. grozi „bezlitosnym uderzeniem” Foto: Attila JANDI / Shutterstock
  CNN: Korea Płn. grozi „bezlitosnym uderzeniem”

  Groźba pojawiła się w oficjalnym dzienniku Korei Płn. „Rodong Sinmun”
  Wg dziennika, Korea Płn. może uderzyć w dowolny punkt USA
  W ubiegłym tygodniu Waszyngton oznajmił, że USA nie wyklucza opcji militarnej w odpowiedzi na groźby Pjongjangu

  Ostrzeżenie zamieścił północnokoreański oficjalny dziennik „Rodong Sinmun”. Reżim oznajmił, że w każdej chwili jego siły zbrojne mogą obrać za cel Stany Zjednoczone i „ani Guam, ani Hawaje, ani kontynentalne terytoria Ameryki nie mogą uniknąć bezlitosnego uderzenia”.

  Opisał też Koreę Płn. jako „najsilniejszego posiadacza” międzykontynentalnych rakiet balistycznych (ICBM), zdolnych uderzyć w dowolny punkt kontynentalnej Ameryki.

  „Ludowa Armia Korei jest w stanie najwyższej gotowości (…). Podejmie ona zdecydowane kroki w tej samej chwili, w której zaobserwowane zostaną jakiekolwiek oznaki wojny prewencyjnej” – pisze dziennik. CNN podkreśla, że „Rodong Sinmun” nie wyjaśnia co rozumie przez wojnę prewencyjną.
  Tillerson: nie wykluczamy opcji militarnej, preferujemy pokojową presję dyplomatyczną

  W ubiegłym tygodniu zarówno sekretarz stanu USA Rex Tillerson, jak i szef Pentagonu Jim Mattis powiedzieli, że Waszyngton nie wyklucza opcji militarnej jako sposobu rozwiązania kryzysu wywołanego przez prowokacje Pjongjangu. Tillerson podkreślił jednak, że USA preferują „pokojową presję dyplomatyczną”, która miałaby skłonić Koreę Płn. do zrezygnowania z programu nuklearnego.

  REKLAMA
  Odbywające się zawsze w sierpniu lub wrześniu ćwiczenia pod kryptonimem Ulchi Freedom Guardian, które tym razem potrwają do 31 sierpnia, są największym w świecie przedsięwzięciem sprawdzania gotowości bojowej komputerowego systemu dowodzenia, ukierunkowanego w tym przypadku na obronę Korei Południowej przed atakiem północnokoreańskim. Pjongjang potępia je jako przygotowania do wojny.

  W manewrach weźmie udział ok. 17,5 tys. żołnierzy amerykańskich, a także kontyngenty z Australii, Kanady, Kolumbii, Danii, Nowej Zelandii, Holandii i Wielkiej Brytanii
  Napięcie na linii Pjongjang-Waszyngton

  W ostatnich tygodniach Korea Płn. przeprowadziła próby rakietowe (w tym z pociskiem dalekiego zasięgu), które znacznie spotęgowały napięcie w stosunkach Pjongjangu z Waszyngtonem i krajami regionu.

  Prezydent USA Donald Trump kilkakrotnie zapowiadał zdecydowaną reakcję USA w przypadku spełnienia przez Koreę Płn. groźby ataku na Guam, gdzie znajdują się amerykańskie bazy wojskowe. W środę Trump z zadowoleniem przyjął wstrzymanie przez przywódcę Korei Północnej Kim Dzong Una decyzji o ataku na to terytorium zamorskie USA; określił ją jako „mądrą i rozsądną”.

  Polubienie

 35. Szafirek pisze:

  „Przyjdzie Pan winnicy…”

  I dojrzeją winogrona jesienią
  i Pan Jezus przyjdzie je zerwie,
  gdy słońce czerwone,zaświeci na niebie
  i nikt Mu zbioru nie przerwie.

  I zbierze dorodne owoce,
  do spiżarni Serca Swojego,
  a zgniłe i brudne,co dojrzeć nie chciały,
  wrzuci do ognia strasznego.

  I usiądzie Pan nad strumieniem,
  szczęśliwy ze zbioru pięknego,
  i zabierze owoce,które ma w Sercu,
  do Swego Królestwa Wiecznego.

  19.08.2017r.

  Polubienie

  • KIELICH pisze:

   Pragnę być Owocem dorodnym w Sercu Jezusa. Wspaniały wiersz Szafirku 🙂 Szczęść Boże

   Polubienie

  • Marcin pisze:

   Szafirku, stworzyłaś piękny wiersz 🙂
   Pozdrawiam serdecznie.

   Szczęść Boże!

   Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Szczęść Boże! Marcinie 🙂

    Muszę jeszcze co do tego wiersza coś dopisać.Oczywiście napisałam go też w sobotę zaraz po tamtym wierszu.Ale nie zamieściłam,bo nie mogłam tytułu wymyślić.Bo jak już jest tak,że mi sie tworzy wiersz,to słowa się układają,wiersz powstaje,a potem dopiero dopisuję tytuł.No i z tym tytułem się długo zastanawiałam,a póżniej jeszcze pomyślałam,że jak zamieszczę ten wiersz to właśnie chciałabym z obrazkiem takim najlepiej jak by były winogrona w słońcu.Tylko nie mogłam znależć takiego ładnego zdjęcia,jak na coś natrafiłam to nie było to co sobie wymyśliłam w głowie 🙂
    Niedawno Marcinie pisałeś,że są takie sytuacje,niby nic wielkiego mozna by powiedzieć,a Bóg daje znać o Swojej obecności i opisałeś sytuację w sklepie,dokładnie nie pamiętam.
    No i ja miałam tak z tym obrazkiem sytuację,że nie mogłam znależć i sprawdzałam póżniej pogodę w internecie,weszłam na stronę i patrzę,a tam to zdjęcie właśnie,które zamieściłam 🙂 akurat na stronie z pogodą winogrona w słońcu 🙂 Tak jakby mi Ktoś podsunął to zdjęcie ,aż się zdziwiłam,że akurat taka fotografia na stronie z pogodą 🙂

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Szafirku! właśnie przeczytałam dopiero jak to napisałam.
    Szczęść Boże! Ale ostatnio jak byłam Szafirku to zerwałam już właśnie takie dojrzałe grono i tego koloru ale jak pisałam kwaśne i większość zielona.
    Także czas winobrania u mnie jeszcze nie dojrzał. 🙂

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Ten obrazek też piękny 🙂
    Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Marcinie już wiem,to chodziło o kwotę jaką miałeś do zapłaty i wiek Pana Jezusa.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Tak, dokładnie.
    Wyszło mi wtedy do zapłaty równe 33 euro bez żadnych centów. Taka myśl mi wtedy od razu przyszła, że to wiek Pana Jezusa. W tamten dzień byłem bardzo zdołowany i w wielkiej pustce i beznadziei. A jak robiłem tamte zakupy i pani kasjerka mówiła ile do zapłaty, to trochę moje serce się wtedy rozradowało. Wiem, że komuś może to wydawać się głupie i infantylne. Ale myślę, że jeśli ktoś wierzy w Pana Jezusa, to On przez takie małe, wydawałoby się dziwne sytuacje, też może okazywać swoją obecność, dać znak że jest przy nas i o nas nie zapomniał. To są takie małe cuda, małe znaki. Bo ja czasami tak mam że w tej mojej beznadziei i pustce czuję się tak jakby Pan Jezus o mnie zapomniał i zostawił samego. Czasami czuję się tak jakbym popadł w jakąś depresję i nic mnie kompletnie nie cieszy, ale te małe znaki od Pana Boga zawsze mnie podtrzymują i dają nadzieję.

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Mariuszku!
   moja wielka prośba zrób z tego zdjęcia i wiersza wpis główny. To prawda te dwa wiersze Szafirek napisała pod wpływem Ducha Św gdy ona jeszcze nie przeczytała ode mnie wiadomości że ks po obejrzeniu wizerunku Pana Jezusa na okiennicy przekazał dla nas Błogosławieństwo i powiedział, że to wielka łaska dla nas a szczególnie ja tak uważam dla Szafirka. Ona zrobiła zdjęcie i ona napisała wiersze. A że to na mojej działce to bardzo jestem z tego powodu szczęśliwa, że zagląda tam Pan Jezus.
   Ja nawet nie mam jak przygotować nowego wpisu z przesłaniem. Uwierzcie mi strasznie ciężko mam w pracy i jakby wszyscy się na mnie zawzięli. W środę czeka mnie tez coś bardzo ważnego i proszę Was o modlitwę po 9.
   Koronkę w pracy odmawiałam w takim cierpieniu psychicznym ( nagłe ataki w pracy ) że myślę że Bóg to cierpienie przyjął gdy modliłam się za innych i wysłucha mojej modlitwy.
   Pod tym wierszem zapraszam do tworzenia dalej Nowenny Pompejańskiej.
   Szafirku! a zapytam czy to zdjęcie winogrona z mojej działki? bo u mnie taki winogron właśnie rośnie lecz tylko niektóre są dojrzałe, ostatnio sprawdzałam ale jeszcze kwaśne.
   Szczęść Boże! Pozdrawiam wszystkich . Ten drugi wiersz tak samo piękny i może będzie na drugi wpis bliżej daty 23/24 września. Zobaczymy.

   Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Gosiu,co do winogron to wyżej napisałam jaki miałam „przypadek” z tym zdjęciem.To nie z Twojej działki,tam jeszcze widziałam są zielone,poza tym mój aprat nie robi takich zdjęć ładnych,wyrażnych.
    A co do wierszy,to będzie mi bardzo miło jeśli będą na wpisie głównym 🙂 Do tego pierwszego też można by jakieś zdjęcie odpowiednie dołączyć.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Gosiu,
    Czyli jak rozumiem jutro z rana Szafirek prześle mi na maila jeden wiersz z grafiką do wstawienia na jutro, – czy tak? Jak ma być dalszy ciąg Nowenny Pompejańskiej i tytuł.
    Zredaguj ten fragment, ja się nie wcinam, bo lepiej jak to robi autor niż ktoś kto w tym nie uczestniczy. Myślę, że rozumiesz. Pozdrawiam serdecznie.
    Z Jezusem i Maryją.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Drogi Mariuszku! wszystkim nam zależy aby pisać i dalej układać Nowennę to jakbyś to Skarbie zrobił teraz to wszyscy by byli zadowoleni. Wystarczy to zdjęcie i ten wiersz z tytułem powiększonym. I niech Szafirek teraz Ci to wyśle! Nie trzeba pisać nic o Nowennie każdy to zrozumie że tutaj się przenosimy z jej tworzeniem.
    BARDZO WAS OBOJE O TO PROSZĘ! 🙂

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Mariuszu,link i wiersz już masz na poczcie.Jedynie nie poprawiłam tytuły na duże litery to jak możesz Ty to już zrób.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Piękny wiersz 🙂 Pozdrawiam 🙂

   Polubienie

 36. Sławik pisze:

  Piękna poezja Szafirku. Ten wiersz jak i poprzedni trochę jest taki „ostateczny”.

  Polubienie

 37. Gosia 3 pisze:

  Sławku! a Ty już jesteś w Niemczech?
  Pozdrawiam serdecznie. 🙂

  Polubienie

  • Sławik pisze:

   Czekam na telefon, juz prawie spakowany.
   Pozdrawiam 😘😘😘

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Witaj Sławku,

    Ja mogę sobie wyobrazić co czujesz.
    U mnie jest tak, że jak przyjeżdżam do domu do Polski to potem nie mam ochoty z powrotem wracać na obczyznę, mimo że u nas u mojej mamy w mieszkaniu gdzie wtedy jestem jest bardzo ciasno.
    Opatrzność Boże będzie czuwała nad Tobą.

    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Sławku,jeśli już będziesz jechał (bo ja jakoś cały czas myśle,ze może jednak jakiś cud się wydarzy) to niech Matka Boża Cię prowadzi!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Sześć miesięcy więzienia za krytykę islamu. Bloger skazany przez niemiecki sąd
    kch, biw publikacja: 21.08.2017 aktualizacja: 11:26
    wyślij
    drukuj
    fot
    Michael Stürzenberger skazany za artykuł w sieci (fot. yt)
    Działacz polityczny i bloger Michael Stürzenberger został skazany przez sąd w Monachium na sześć miesięcy więzienia. Powodem był artykuł z czerwca 2016 roku umieszczony na portalu Pi-NEWS.

    Więzienie, tysiąc batów i ćwierć miliona dolarów za obrazę islamu. Saudyjski sąd podtrzymał wyrok na blogera
    Krytyk islamu – bo tak nazywa siebie Stürzenberger – chciał pokazać podobieństwa między tą religią i nazizmem. Użył do tego dwóch historycznych zdjęć pokazujących muftiego Jerozolimy Muhammada Amina al-Husajni’ego, palestyńskiego nacjonalisty i politycznego przywódcy ruchu muzułmańskiego, który doprowadził do wybuchu arabskich zamieszek antyżydowskich. Przywódca religijny pozował na nich z nazistami.

    Prokuratura oskarżyła blogera o „szerzenie propagandy organizacji niekonstytucyjnych”. W opinii prokuratury artykuł to „podżeganie przeciwko islamowi”. Sędzia skazał Stürzenbergera na 6 miesięcy więzienia i 100 godzin prac społecznych. Bloger zapowiedział nie tylko apelację, ale także oskarżenie sędziego o zniesławienie go i naruszenie prawa.
    #wieszwiecej | Polub nas
    Michael Stürzenberger był kandydatem partii „Wolność,” skrajnie prawicowego stronnictwa o antyislamskich tendencjach. Sam Stürzenberger nazywa się krytykiem islamu. Opowiada się przeciwko budowie meczetów w Niemczech. Twierdzi, że władze Niemiec nie biorą zagrożenia islamistycznego na poważnie. Porównuje też Koran do „Mein Kampf” Adolfa Hitlera, a islam do nazizmu.

    Polubienie

   • Sławik pisze:

    Wyjazd się opóźnia i jest przesunięty na środę. Może jednak nie mam tam jechać.
    To miasto, które Gosia wymieniła w cytowanym artykule o wyroku sądowym.
    Marcinie, wcale nie chce wyjeżdżać i wolałbym mieć prace w miarę blisko domu.
    Traktuję to jako chwilowy epizod i później wszystko się jakoś ułoży. Taką mam nadzieję.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Sławku,

    Tak, ja Ciebie rozumię. Może nie będziesz musiał tam jechać.
    Pomódlmy się, aby wszystko wypełniło się według Woli Bożej.

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Sławku,to Ty raczej nie pojedziesz,bo to dziwne jest, już drugi raz przełożony wyjazd.A dlaczego tak znów przełożone?Napisz jeśli możesz,jak nie to nie pisz.Ale to tak zastanawiające,miałes jechać w sobotę,przełożone na poniedziałek,a teraz na środę znowu…
    Pozdrawiam.

    Polubienie

 38. Gosia 3 pisze:

  W nie tym miejscu ta odpowiedz ale trudno. 😦

  Polubienie

 39. Marcin pisze:

  Niesamowite.
  Właśnie otworzyłem Pismo Św. na przypadkowej stronie. Otworzyło mi się na Księdze Izajasza, na rozdziale 5, który rozpoczyna się podtytułem: „Pieśń o winnicy”

  Księga Izajasza, Rozdział 5: „Pieśń o winnicy”

  5
  1 Chcę zaśpiewać memu Przyjacielowi1
  pieśń o Jego miłości ku swojej winnicy!
  Przyjaciel mój miał winnicę
  na żyznym pagórku.
  2 Otóż okopał ją i oczyścił z kamieni
  i zasadził w niej szlachetną winorośl;
  pośrodku niej zbudował wieżę,
  także i tłocznię w niej wykuł.
  I spodziewał się, że wyda winogrona,
  lecz ona cierpkie wydała jagody.
  3 «Teraz więc, o mieszkańcy Jeruzalem
  i mężowie z Judy,
  rozsądźcie, proszę, między Mną
  a między winnicą moją.
  4 Co jeszcze miałem uczynić winnicy mojej,
  a nie uczyniłem w niej?
  Czemu, gdy czekałem, by winogrona wydała,
  ona cierpkie dała jagody?
  5 Więc dobrze! Pokażę wam,
  co uczynię winnicy mojej:
  rozbiorę jej żywopłot, by ją rozgrabiono;
  rozwalę jej ogrodzenie, by ją stratowano.
  6 Zamienię ją w pustynię,
  nie będzie przycinana ni plewiona,
  tak iż wzejdą osty i ciernie.
  Chmurom zakażę spuszczać na nią deszcz».
  7 Otóż winnicą Pana Zastępów
  jest dom Izraela,
  a ludzie z Judy szczepem Jego wybranym.
  Oczekiwał On tam sprawiedliwości, a oto rozlew krwi,
  i prawowierności, a oto krzyk grozy.

  Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Marcinie,ja dziś na tą pieśń też natrafiłam w internecie,a od siebie dołączę ten fragment:

   Ewangelia według św. Jana (15,1-8)
   1 Ja jestem prawdziwym krzewem winnym, a Ojciec mój jest tym, który [go] uprawia. 2 Każdą latorośl, która we Mnie nie przynosi owocu, odcina, a każdą, która przynosi owoc, oczyszcza, aby przynosiła owoc obfitszy. 3 Wy już jesteście czyści dzięki słowu, które wypowiedziałem do was. 4 Wytrwajcie we Mnie, a Ja [będę trwał] w was. Podobnie jak latorośl nie może przynosić owocu sama z siebie – jeśli nie trwa w winnym krzewie – tak samo i wy, jeżeli we Mnie trwać nie będziecie. 5 Ja jestem krzewem winnym, wy – latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić. 6 Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją, i wrzuca do ognia, i płonie.7 Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni. 8 Ojciec mój przez to dozna chwały, że owoc obfity przyniesiecie i staniecie się moimi uczniami.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Piękny fragment Szafirku.
    Czasami to wszystko wydaje się aż niewiarygodne 🙂
    Co będzie kiedy ukaża się nam wszystkim ludziom wielkie znaki na Niebie.

    Pozdrawiam.

    Polubienie

  • Aviso pisze:

   Kochani! Modlmy się, żebyśmy nie byli (my Naród Polski) jak ta winnica, która rodzi cierpkie winogrona. Nie możemy zawieść naszego Króla i naszej Królowej.

   Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Komentarz Marcina o 17:17… kolejny znak

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Witaj Mateusz,

    Dopiero jak Gosia poniżej napisała czy zauważyłem Twój komentarz, to dopiero teraz go przeczytałem 🙂
    Pozdrawiam.

    Szczęść Boże!

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Przyznam ,że przeraził mnie ten fragment jak go przeczytałam 1 raz. Pomyślałam że Bóg nas karci i do nas mówi.Ale czytając drugi raz zrozumiałam że Panu Bóg ubolewa nad własnym narodem wybranym – Izraelem i pewnie do nich mówi bo zawiódł się na nich.
   Jak musi to być bolesne gdy Bóg jest patriotą i serce go boli o zbawienie własnego narodu – Żydów
   Kochani módlmy się o tych Żydów , którzy nie uznają Jezusa jako Mesjasza aby uznali go podczas Miłosierdzia Bożego.
   Amen.

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Miałam na myśli fragment zamieszczony przez Marcina. 17:17

   Polubienie

 40. Marcin pisze:

  To chyba kolejny piękny znak.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Marcinie! w tej chwili przyszło mi do głowy a jakbyś Przemka poprosił czy by z nami 1 dziesiątki nie zechciał odmawiać. Przecież leży i nie ma nic do roboty. Spróbuj mu to zaproponować. Jego modlitwa była by cenna w tym cierpieniu . Jezus mu na pewno odpowie.
   Co Ty na to?

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Gosiu,

    On nie będzie chciał odmawiać. On leży w łóżku i patrzy w telewizor albo nieraz znajomi do niego przychodzą i zabierają go na wózku inwalidzkim na spacer. Nigdy się nie modlił. Ostatnio słyszałem, że zrobił kilka kroków w mieszkaniu. Nikt u mnie w domu nie modli się żadnymi modlitwami i nie chodzą w ogóle do kościoła. Kiedyś tylko moja babcia i mój dziadek jak żyli to modlili się i chodzili do kościoła.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Marcinie! ale ja na Twoim miejscu bym spróbowała, powiedz mu że są osoby co codziennie się o niego modlą i one go oto proszą , a Ty tylko przekazujesz mu to. A co zrobi to już my na to nie mamy wpływu. Wyślij mu krótki liścik i tam wydrukuj to co wcześniej napisałam. I zostaw to. Zobaczymy co zrobi.
    Pozdrawiam. 🙂 17:17 Marcinie! także to zauważyłam a Ty sam też to spostrzegłeś czy dopiero jak Mateusz o tym napisał.? 🙂

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Gosiu,

    Rzeczywiście, ten komentarz wysłałem o 17:17 🙂
    Teraz dopiero z Twojego komentarza to wyczytałem bo nie czytałem jeszcze komentarza Mateusza.
    Ale jaki liścik miałbym mu wysłać. To trochę czasu potrwa zanim otrzymałby list ode mnie. Już wolałbym do niego zadzwonić i przez telefon mu to zaproponować, chociaż będę się czuł niezręcznie.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Gosiu,

    A jaką dziesiątkę różańca miałbym mu zaproponować? Może w intencji Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski.
    On nie wie w ogóle jak odmawiać Różaniec. Powiem mu po prostu żeby najpierw wymienił tą powyższą intencję, potem jeden raz „Ojcze nasz” a następnie 10 razy „Zdrowaś Maryjo”. Powiem mu tak jak Ty mi napisałaś, że piszę w internecie z ludźmi o dobrym sercu, którzy codziennie się o niego modlą i one go proszą o tą modlitwę.
    Może jutro zadzwoniłbym. Już sam nie wiem jak on zareaguje, ale liczę się z tym że on może po prostu się ze mnie śmiać.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Marcinie! podaruj mu Biczowanie Pana Jezusa bo w jego ranach jest jego zdrowie duchowe i fizyczne.
    A niech Cię wyśmieje , zrób to dla Jezusa. I niech tylko powie że:” Jezusie ja wiem że jesteś Królem świata ale pragnę byś został ogłoszony Królem naszego narodu”. Lub niech wypowie tylko że odmawia w intencji Intronizacji Jezusa na Króla Polski. I raz Ojcze nasz i 10 razy Zdrowaś Maryjo.I niech rozważa jak bardzo Jezus cierpiał jak był biczowany.
    Marcinie! Bóg tego od Ciebie żąda a co On z tym zrobi to zobaczymy.
    Niech Ci na tę rozmowę Pan Bóg Zastępów co stworzył Niebo i Ziemię błogosławi a Maryja doda odwagi w tej rozmowie a Duch Św za Ciebie mówi. Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Postaram się jutro zadzwonić.
    Nie wiem już sam jak on zareaguje.

    Szczęść Boże!

    Polubienie

 41. Mateusz pisze:

  Proszę dla Leopolda o 1 tajemnice w intencji Intronizacji i 1 w intencji 5 Dogmatu.

  Polubienie

 42. Gosia 3 pisze:

  Drogi Mateuszu! bardzo Ci dziękuję że przyprowadzasz ten owoc co będzie słodki w oczach Pana Boga i dojrzeje do Winobrania.
  Dla Leopolda w intencji Intronizacji Wniebowzięcie NMP a w Intencji V Dogmatu Zmartwychwstanie Pana Jezusa.
  Niech Wam Pan Bóg błogosławi a Leopolda Matka Boża prowadzi za rękę do Jezusa Miłosiernego.
  Z Panem Bogiem i Maryją.

  Polubienie

 43. bozena2 pisze:

  Wiele już powiedziane, a nie przyjęte w serca wasze!
  Były wytyczne, uwagi, drogowskazy, kierunki dróg wskazane, napomnienia i nakazy, lecz nie dochodziły one serc waszych. Uszy wasze słyszały, oczy widziały lecz serca nie przyjmowały!
  Jeśli serca nie przyjęły co wam wskazywane, to i w pamięci swej nie zachowaliście.

  http://www.mirjan-milosierdzie.pl
  Katedra Wawelska
  Kraków, 16.08.2017

  (M):(…) Boże Ojcze, czy zagniewanie Swe ukazujesz teraz (burze, huragany) i żądasz przemiany naszych serc? Czego pragniesz, o Panie, Wszechmocny Boże… ?
  Usłysz tylko serca wiernych Tobie, spójrz na tych, którzy całym sercem błagają o swych braci odwróconych od Ciebie. Wysłuchaj modlitw tych maluczkich, którzy z serc wołają, błagając o przemianę serc braci i sióstr – wysłuchaj, przebacz, przemień, błogosław i chroń od nieprzyjaciół.

  Bóg Ojciec
  Bóg twój mówi do ciebie, dziecino wybrana, a tak posłuszna, wierna i oddana! Otwarte twe serce przyjmuje Moje Słowa, o które prosisz, by jasne stało się, co szykowane dla was, Mego narodu wybranego.
  Wiele już powiedziane, a nie przyjęte w serca wasze!
  Były wytyczne, uwagi, drogowskazy, kierunki dróg wskazane, napomnienia i nakazy, lecz nie dochodziły one serc waszych. Uszy wasze słyszały, oczy widziały lecz serca nie przyjmowały!
  Jeśli serca nie przyjęły co wam wskazywane, to i w pamięci swej nie zachowaliście.
  Dzieci Moje, czy chcecie być ze Mną, żyć wedle Mych wskazań?…
  Dobry Ojciec wasz tego pragnie! Niech wasze serca otworzą się na Moje pragnienia i niech odpowiedzą gromkim wezwaniem do wspólnoty duchowej.
  Nie zostawiam was i nie zostawię lecz napominam, byście usłyszeli Mój Głos, wzywający was pod Mój płaszcz ochronny, w Moje Serce miłujące Swe wybrane dzieci.
  Przychodźcie, nawracajcie się, oddawajcie swe serca, bo w przemianie waszych wnętrz przyjmę was i ochronię, obronię.
  Miłuję was, dzieci Moje i nie opuszczam lecz wymagam jako Ojciec wasz
  – posłuszeństwa, miłości, czystości, jedności, zgody i podążania ku Mnie, Ojcu waszemu,
  wedle Mych wskazań- przykazań, wydanych dla uporządkowania waszego życia, które wam dałem.
  Słuchajcie Matki waszej, Maryi Dziewicy, której wezwania są naglące do poprawy!.
  Słuchajcie i pamiętajcie o co prosi, z czym przychodzi ku wam na ziemię. Wypełniajcie Jej prośby!
  Taka Moja Wola, Ojca waszego, Stworzyciela!
  (……..)

  św. Królowa Jadwiga
  (…) Niech uwielbienie nasze, wspólnotą znaczone pod Czarnym Krzyżem, stanie się także wyrazem prośby o naród polski. (…)
  W narodzie zaczyna powoli budzić się jego duch!
  Nie wolno wam czekać aż trąby zagrają!
  Nie czekajcie, powracajcie do Ojca swego, Boga Wszechmocnego, oczekującego każdego, kto skruszony przyjdzie i zapragnie przebaczenia, Miłości.
  Wracajcie, zawracajcie, przemieniajcie się, bo krótki czas na to przeznaczony!
  Słów Bożych nie odrzucajcie, a utrwalajcie w swych wnętrzach. Każde Słowo dane wam jest ważne,
  w przestrodze a z Miłości i z troski Ojcowskiej.
  Naród wasz wybrany i umiłowany wielce!
  Pan Bóg strzeże Swych wybrańców i prowadzi, ale ostrzega i nakazuje z Miłości Swej i troski, opieki nieustannej.
  Jesteście bardzo strzeżeni, macie pomoc wielką z Nieba.
  Szanujcie wezwania, nie zatwardzajcie się w niewierze!
  Nawracaj się, narodzie ukochany!
  Ujrzyjcie znaki, dawane wam. W waszym życiu wielkie zmiany, dobre przemiany, a jednocześnie zaprzeczacie Miłości, gdy Dobro zstępuje na waszą ziemię, w wasze progi. Nieliczni idą za głosem poruszonego serca i pociągają innych, lecz to za mało.
  Trzeba ofiarnych serc wielu z was, by nastąpiła przemiana ducha narodu.
  Narodzie wybrany!
  Stań u progu Serca Wszechmocnego, Wszechwładnego Boga, Ojca waszego,
  proś o przebaczenie,
  uczyń przemianę swego wnętrza
  a w Miłosierdziu Bożym przyjdzie wyzwolenie wasze w odkupieniu,
  i błogosławieństwo szczególne spłynie na was, wybrany narodzie polski!

  Polubienie

 44. bozena2 pisze:

  Drogie dzieci, TEN TYDZIEŃ TEMU AMNESTIA do nieba dusze PRZEZ święto moje założenie!

  15 SIERPNIA 2017 – 4: 55 P.M.

  ODLEGŁO OD WŁAŚCICIELA WIELKICH MARY DO LUDZI BOGA

  Niewielki, pokój mojego Pana, bądź z tobą i zawsze towarzyszy Ci moja ochrona matki.

  Moje dzieci, dziś jest wyjątkowym dniem w niebie, świętujemy raz jeszcze mój Wspaniały Wniebowstąpienie. I została podjęta w ciele, duszy i ducha przez aniołów w chwale Boga, dzisiaj jest wielka radość w królestwie Ojca mojego, wszyscy aniołowie i dusze błogosławione powtarzają chórem Nazywam i pochwały Chwała Boga, dając dzięki Najwyższej przez Jej skromnego niewolnika. Ojciec mój raduje, a niebo daje błogosławieństwo wszystkim duszom i istotom.

  Małe dzieci, w tym tygodniu w duszach nie ma w amnestii, w święto Mojego Wniebowstąpienia. Uczestniczyć w Świętej Eucharystii i uczestniczyć w bankiecie Boskiego Baranka; modlić się żarliwie modlić mój różaniec i intencji Papieża i otrzymać odpust zupełny tylko raz; Który pomoże Ci usunąć wiele swoich grzechów. Można również przewidzieć wiecznego spoczynku tych błogosławionych dusz w czyśćcu, zwłaszcza dla tych, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia.

  Dzisiaj wszystkie dusze w niebie w towarzystwie aniołów, świętują ze szczególną radością moją chwalebną Wniebowstąpienie. Powstanie mojego Ojca dzisiaj jest błogosławione, a miliony dusz wstąpiło do nieba przez łaskę Bożą i na cześć swego skromnego niewolnika. Wszystkie dusze w czyśćcu są przenoszone tego dnia; Kilka dusze wznieść w wiecznej chwały, inni są brane do miejsc, gdzie ich oczyszczanie jest bardziej znośne i dusze w czyśćcu Trzeciego dostać resztę.

  W tym tygodniu małe dzieci, w Niebie wiele wstawiennictwo dusz; Więc cieszyć się moje dzieci, aby modlić się za dusze zmarłych swojej rodziny i swoich przodków i do drzewa genealogicznego, aby się wyleczyć i który może być zwolniony, a wasze pokolenia Łańcuchy międzypokoleniowe. Błogosławieństwa nieba płyną obficie w tym tygodniu; Postępuj zgodnie z instrukcjami, które dałem wam, abyś mógł otrzymać to wielkie błogosławieństwo, które Heaven ofiaruje w święto Mojego Wniebowstąpienia.

  Daj mi wiele róży, moje małe dzieci; Zjednoczyć się w modlitwie z Matką, z Aniołami i Błogosławionymi Duszami, abyśmy razem chwalił Boga. Po modlitwie Mojego różańca pragnę małych dzieci, które śpiewasz Salve Mater, nie zapomnij.

  Niech pokój mojego Pana trwa w tobie.

  Kocham cię, twoją matkę, Mary z Nazaretu.

  Spraw, by moje wiadomości były znane, małe dzieci mojego Serca.
  http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

  Polubienie

 45. Mateusz pisze:

  Obecną nowennę kończymy i zaczynamy nową na przełomie dni 23/24 sierpnia w więc równo miesiąc przed znakiem Niewiasty obleczonej w słońce 23/24 wrzesień. Chyba wkraczamy właśnie w decydujący moment historii ludzkości.Niesamowite.

  Polubienie

 46. Gosia 3 pisze:

  Panika na włoskiej wyspie po trzęsieniu ziemi
  Świat
  1 godz. 3 minuty temu Aktualizacja: 49 minut temu

  W rezultacie trzęsienia ziemi na włoskiej wyspie Ischia w poniedziałek zawaliły się niektóre budynki mieszkalne, są zaginieni i ranni – poinformowały media. Wieczorny wstrząs miał magnitudę 3,6.

  Włoskie stacje telewizyjne pokazują zdjęcia zawalonych domów. Zniszczony jest też jeden z kościołów.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-panika-na-wloskiej-wyspie-po-trzesieniu-ziemi,nId,2431340#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 47. Gosia 3 pisze:

  Turyści przerażeni:
  Panika na włoskiej wyspie po trzęsieniu ziemi
  Świat
  1 godz. 3 minuty temu Aktualizacja: 49 minut temu

  W rezultacie trzęsienia ziemi na włoskiej wyspie Ischia w poniedziałek zawaliły się niektóre budynki mieszkalne, są zaginieni i ranni – poinformowały media. Wieczorny wstrząs miał magnitudę 3,6.

  Włoskie stacje telewizyjne pokazują zdjęcia zawalonych domów. Zniszczony jest też jeden z kościołów.

  Polubienie

 48. Gosia 3 pisze:

  A Wezuwiusz tak blisko tego miejsca.

  Polubienie

 49. Marcin pisze:

  Szczęść Boże,

  Ja jednak nie zadzwonię. Czuję, że może zostać tak jak jest w tym przypadku.
  Ciężko mu odmówić jeden raz Zdrowaś Maryjo albo jeden raz Ojcze nasz, a co dopiero 10 razy.
  Inaczej byłoby gdybym miał to zaproponować osobie która jednak odmawiała wcześniej albo odmawia jakieś modlitwy, a w tym przypadku jednak nie. Tak się nie da z dnia na dzień żeby człowiek który wcześniej w ogóle się nie modlił zebrał się nagle do odmawiania 10 różańca. Chyba żeby jakiś konkretny znak – cud się wydarzył. Najpierw człowiek musi się nawrócić żeby zebrał się do odmawiania przez jakiś czas 10 różańca i na dodatek jeszcze w takiej intencji jak Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski. Nawet ogromna liczba osób, które chodzą regularnie do kościoła nie słyszała o Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski. On nawet nie wie co to znaczy intronizacja.
  Niech zostanie tak jak jest w tym przypadku.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s