XIX Nowenna Pompejańska


https://www.youtube.com/watch?v=4doRTwzx6hU

Witam Was bardzo serdecznie Kochani słowami:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica, Ukochana nasza Matka Boża – Matka Zbawienia i Oblubienica Ducha Świętego!

Wybaczcie mi, że czasami się powtórzę ale te słowa co będą poniżej w tekście nadal aktualne a wydarzyło się jeszcze więcej smutnych klęsk żywiołowych  ostatnio w naszym kraju i podtopienia na Warmii i silne wiatry w Wielkopolsce , Śląskim i w zachodniopomorskim i w związku z tym śmierci ludzi i zniszczeń domostw, także uważam że wszystko to palec Boży. Jednak nasza modlitwa Różańcowa na pewno jest Panu Bogu  miła.

Dzisiaj stajemy już w innej rzeczywistości kiedy po narodowej  modlitwie Różańcowej  7 października Pan Bóg zawarł z Polską Przymierze a dokładniej z jej owieczkami , które wciąż walczą o prawidłową Intronizacją Jezusa na Króla Polski . Przemówił do narodu polskiego tęczą na wschodzie, zachodzie, południu i północy naszego kraju. Pokazał nam wszystkim do kogo należy ten barwny znak. I Słońce w wielu miejscach pulsowało bo Bóg ,że ono także do niego należy i ON je stworzył aby nam świeciło i ogrzewało Ziemię. Teraz Pan Bóg chwilę odczeka i zobaczy co zrobią nasi przywódcy Kościoła i całego Parlamentu łącznie z władzami. Nie będzie już długo czekał bo czasu coraz mniej do przesypania zegara z klepsydrą. My wiemy czego pragną nasze serca i Niebo wie to samo. Możemy być spokojni bo Bóg jest z nami. Cały czas módlcie się na Różańcu bo o to prosił nas Jezus aby stanąć z Maryją pod jego Krzyżem.

Następną już 19 Nowennę Pompejańską zaczynamy dokładnie:  17 października 2017r . Moja argumentacja aby dalej kontynuować  modlitwę Różańcową w sprawach Kościoła Świętego i własnej Ojczyzny nie zmieniła się moi Drodzy bracia i siostry w Chrystusie Panu.

Gdyby Intronizacja była przeprowadzona prawidłowo nasz Król Jezus Chrystus osłonił by swoją Koroną ostatnie nieszczęścia w kraju i te wcześniej ok 4000 zerwanych dachów, połaci lasów i zniszczonych czasami całkowicie domów oraz ocalił by istnienie tych  osób i nie dopuścił aby ranni teraz cierpieli a wielu ludzi przez wiele lat się nie podniesie z rozpaczy. Ciekawa jestem czy wszyscy Ci ludzie z Pomorza słyszeli o Rozalii Celak, że żyła kiedyś taka pokorna pielęgniarka do której zaczął mówić Jezus . Mówił do niej bo ukochał nas Polaków i przez nią nawoływał aby nas ochronić. Teraz też nawołuje ale niektórzy mają zatkane uszy bo nadal grzech zalewa Ziemię Polską . Świadczy o tym Woodstock ( tarzanie się w błocie i lejący się tam strumieniami alkohol, narkotyki), dopuszczane aborcje, skażone szczepienia małych dzieci, parady gejowskie , przenoszenie Pana Jezusa z Tabernakulum z Ołtarzy głównych, w niektórych Kościołach polskich rozdawanie niegodnym tego krwi pańskiej z Ołtarza, brak patenek przy udzielaniu Komunii Św, Komunia na stojąco, do rąk , okrajanie Sakramentów Świętych Chrztu z wartościowych chociażby modlitw ( Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu), Chrzty Św poza mszą św. , tańce na Ołtarzu , koncerty w Świątyniach z nie nabożnymi instrumentami , bluźnierstwa z ust młodych ludzi w autobusach i nie tylko, bicie małych niewiniątek. Nie krycie się już z grzechem Sodomy i Gomory lecz w ten sposób szerzenie demoralizacji innych, filmy porno itd.

Ja nie słyszałam o takiej wichurze jak żyję tyle lat w Polsce, to gniew Boży spowodowany czynami grzesznymi ludzi do tego doprowadził. Nie koniecznie wszystkich których spotkała ta krzywda . Może gdyby mieli Pieczęcie po dachami ale przecież nie wszyscy słyszeli o orędziach MBM. My jesteśmy po prostu szczęściarzami .

Poniższy link  sprzed prawie roku  oraz to co wydarzyło się na Pomorzu w okolicach Słupska sygnalizuje nam, że o zwieńczenie Intronizacji i o miłosne jego brzmienie w ochach Pana Boga  trzeba nadal się modlić . Przytoczę znowu fragment tego linka, który świadczy, że nie błądzimy a wsłuchujemy się dokładnie co nam mówi Kościół w Polsce – nasi biskupi i księża z Hierarchii. Sam tytuł artykułu daje nam odpowiedz . Oto on: „Biskupi-orzekli-To-nie-bedzie-intronizacja-ale…..”

 

Oto cytat z artykułu gazety kościelnej:

 

„Mam nadzieję, że odmówienie Aktu w Krakowie-Łagiewnikach i na innych miejscach zapoczątkuje i wesprze tak bardzo dziś potrzebne dzieło odnowy wiary w Polsce i w narodzie polskim” – powiedział Biuru Prasowemu KEP przewodniczący Zespołu Episkopatu ds. Ruchów Intronizacyjnych.” 

 

Na pewno słowo zapoczątkuje nie świadczy o tym że Akt Intronizacyjny został zwieńczony. A tak naprawdę nazywał się Akt Jubileuszowy 1050 lecia Chrztu Polski w Gnieżnie. ( tutaj z Wikipedii : Chrzest Polski, współczesny fresk w Gnieźnie, obok pomnika Bolesława Chrobrego, w pobliżu katedry) Kochani zobaczcie dlaczego tak zostało zniszczone Gniezno ( katedra też) bo zamiast nazwać ten Akt po imieniu Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski  to nazwano to Jubileuszowym.Ważna bardzo ta rocznica ale Jezus ważniejszy od naszych jubileuszy.  To tak jakby chciano przykryć Intronizację tym Jubileuszem .  

A teraz przeczytajmy gdzie nazwano ten Akt Jubileuszowym: ( następny fragment z linka)

 

Treść Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana zatwierdzili polscy biskupi podczas niedawnego Zebrania Plenarnego KEP w Gnieźnie i Poznaniu.

Określenie „akt intronizacyjny” nie zawsze jest dobrze rozumiane w społeczeństwie, dlatego w tytule nie ma nazwy intronizacja – tłumaczy bp Andrzej Czaja, przewodniczący Zespołu Episkopatu ds. Ruchów Intronizacyjnych.”

 

 To niech teraz społeczeństwo dobrze zrozumie jak ma się nazywać ten Akt bo to nie koniec kary dla Polski. Bóg nie da się oszukać bo on jest Wszechmądry i Może teraz więcej osób się do nas przyłączy  w modlitwie aby chronić swój dobytek i mieć tą ufność ,że bez prawidłowej Intronizacji grozi nam wiele nieszczęścia. Dlatego módlmy się w tej intencji  nadal. Przeglądając przesłania zwróciłam uwagę w jednym z nich że Pan Jezus prosi o modlitwę w sprawie ogłoszenia V Dogmatu o jego Mamie Maryi jako uznanie jej jako Współodkupicielkę  naszych grzechów, Pośredniczkę w przekazywaniu naszych modlitw i Orędowniczkę na te czasy ostateczne.

 

 

W związku z powyższym ,że przeważnie modlimy się 3 Nowennami to proponuję aby 2 NP utworzyć w sprawie Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski a 1 w intencji ogłoszenia Dogmatu Maryjnego. ( mam nadzieję że będzie ich więcej ).

Dlatego przy zgłoszeniach proszę zaznaczyć w której intencji chcecie się modlić 1 czy 2.

http://gosc.pl/doc/3111636.Biskupi-orzekli-To-nie-bedzie-intronizacja-ale

Kochane Boże i Maryjne Dzieci!

jeszcze muszę Wam dopowiedzieć, że jak byłam w Częstochowie to 30 września 2017 roku przed Świętym Obrazem  Matki Bożej Częstochowskiej i wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówiłam swoją 10 różańcową w intencji Intronizacji – Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi. Powiem prawd,ę że ja pojechałam tam składać dziękczynienie za lata życia w jednym związku Sakramentalnym i planowałam sobie w takim spokoju porozmawiać sobie z Matką Bożą też o innych sprawach i naszych blogowych.Jednak jak pisałam były tłumy ludzi i ja po tej mszy zostałam na Różańcu. Właściwie to wyszłam na początku Różańca bo mąż już się krzywił i ja w przyległym korytarzu przy Kaplicy zobaczyłam, że ktoś do mnie dzwoni i oddzwoniłam i wtedy poczułam tak mocny zapach kadzidła ( Chrystus), że mówię do męża ja wracam a Ty jak chcesz to idż. Mąż nie znosi tłumu, też liczył na taką osobistą modlitwę w spokoju. Zostaliśmy oboje lecz ja dostałam się jak najbliżej Matki Bożej i czułam że jakby Pan Bóg kazał mi modlić się o Intronizację w imieniu Was wszystkich. I to był jeden moment kiedy mogłam być tak blisko Matki Bożej Częstochowskiej podczas mojego krótkiego pobytu. Poczułam jakbym miała misję do spełnienia i dziwiłam się, że w sobotę akurat trafiłam na część chwalebną. Jeszcze wam coś opowiem liczyliśmy z mężem że rano następnego dnia dostaniemy się bliżej i dlatego wstaliśmy bardzo rano jednak staliśmy w przedsionku pod rusztowaniami na mszy św. I stanęliśmy z prawej strony i gdy uklękłam podczas podniesienia to miałam widok drzwi wejściowych do kaplicy tych po prawej stronie i akurat w tych drzwiach miałam obraz Jezusa na Krzyżu – tego co jest z prawej części Kaplicy. Było to dla mnie coś bardzo cudownego i znamiennego w tym momencie – a byłam poza kaplicą tylko w przedsionku. Nie widziałam wizerunku Maryi ( a tak pragnęliśmy) lecz czułam że klęczę właśnie z nią pod tym Krzyżem Chrystusa, który podczas przeistoczenia widziałam. I znowu poczuliśmy z mężem – ” łamanie Hostii Świętej”. A potem poszliśmy znowu pod pomnik Chrystusa Króla.

 

dzisiaj i do 16 pażdziernika składajmy jeszcze dziękczynienie w 18 Nowennie Pompejańskiej a naprawdę mamy za co bo nasze modlitwy zostały po części wysłuchane i  19 listopada 2016 roku zapoczątkowano Aktem Jubileuszowym Intronizację Pana Jezusa i teraz ten znak Przymierza. Jednak nie odbyło to się  zgodnie z tym czego sobie życzył Pan Jezus w objawieniach przekazanych Rozalii Celak i w tych przesłaniach do mojej znajomej. Pan Jezus określił inne miejsce oraz wskazał Rozalii kto ma uczestniczyć. To ma być miłosne i radosne wyznanie  narodu polskiego – Panu Jezusowi  Dlatego musimy nadal się modlić aby wola Pana Boga została do końca wypełniona.  A wiemy, że Pan Jezus mówiąc do Rozalii oczekiwał czegoś więcej aby wszystkie stany w narodzie polskim tego dokonały i aby było to w miejscu jak określił Jezus a mianowicie na Jasnej Górze w Częstochowie. To nie prawda, że natychmiast wszystkie prawa mają być dostosowane  do Przykazań Bożych. Ta przewrotność myślenia nigdy by nie doprowadziła do Intronizacji. To ten Cud Królowania Jezusa nad Polską spowoduje łaskę nawrócenia i zmiany prawa państwowego  i ochroni przed kataklizmami. Dlatego trwajmy w tej modlitwie aby się dokonało to co zaoferowało nam Niebo. Przedstawiam przypomnienie, jak modlić się Nowenną Pompejańską. Wiem, że większość z Was to wie, ale to dla osób, które modlą się z nami po raz pierwszy.Kochani! Zobaczcie jak długo już wypełniamy wolę Jezusa. 18 lutego 2017 minęło 2 lata jak bez przerwy modlimy się  a rozpoczęliśmy na prośbę Jezusa w środę popielcową 18 lutego 2015 roku. Bądźmy nadal wytrwali w tej modlitwie Różańcowej, bo właśnie ta Nowenna Pompejańska mogła nas zjednoczyć łańcuszkiem koralików dziesiątek naszej miłości i zaufania Maryi. Wielu modli się ze mną od początku a jeszcze więcej odeszło. Nie muszą się ze mną modlić bo i tak Niebo łączy wszystkie wspólnoty modlitewne w jeden wielki hymn prośby o jak najszybszą i zgodną z planem Bożym pełną Intronizację Jezusa na Króla narodu polskiego. Za nami inni przyjdą i ogłoszą i uznają go królem swoich narodów. I wtedy Jezus wybierze te 12 narodów.

Zaczynamy nową Nowennę Pompejańską 17 października 2017  roku w dniu, kiedy Kościół Święty modli się tajemnicami bolesnymi.

Jest to 19 przeze mnie tworzona Nowenna Pompejańska na prośbę Jezusa w przesłaniach do mojej znajomej. Jezus w ostatnim przesłaniu z 16 września 2016 nadal o to prosi i mówi abyśmy teraz stali z Maryją pod Krzyżem i ocierali mu łzy. A we w wcześniejszym przesłaniu powiedział tak: DZIĘKI MOJEJ MAMIE MARYI A WASZEJ KRÓLOWEJ ZALICZAM WAS DO TYCH (12) NARODÓW. „ Jest to Żywe Słowo z Nieba, dlatego proszę, odpowiedzcie Jezusowi i Maryi – Matce Boga . Potrzebna jest modlitwa za Polaków inaczej myślących niż my, a nie słowa nienawiści. Jednak Różaniec Święty będzie łagodzić te spory i jest bronią nie do pokonania. Ale Chrystus Król, uznany przez władze państwowe i kościelne, przyniósł by naszej Ojczyźnie największą ochronę i Boże błogosławieństwo aby Polska rosła w Chwale Boga.

Maryja także stała pod Krzyżem i zdajemy sobie z tego sprawę jak cierpiała gdy jej Dziecko umierało przybite do Krzyża. Przeszła z nim całą drogę i jej serce pękało z żalu gdy inni krzyczeli ”Ukrzyżuj go”.

Dlatego módlmy się także o jak najszybsze ogłoszenie V Dogmatu Maryjnego.

INTENCJA 1:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O ZWIEŃCZENIE AKTU INTRONIZACJI W TEN SPOSÓB JAKI POKAZAŁEŚ NAM POPRZEZ OBJAWIENIA I ABY W KOŃCU PADŁO MIŁOSNE WYZNANIE – JEZUS KRÓL POLSKI NASZYM NAJWAŻNIEJSZYM WŁADCĄ.”

INTENCJA 2:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM O WYRÓŻNIENIE MARYI NASZEJ MATKI BOŻEJ POPRZEZ OGŁOSZENIE JAK NAJPILNIEJ V DOGMATU MARYJNEGO O WSPÓŁODKUPICIELCE, POŚREDNICZCE I ORĘDOWNICZCE.”

Wspominajmy w innych naszych modlitwach o Światło Ducha Świętego i odwagę dla kapłanów polskich oraz Światło Ducha Św dla naszego Prezydenta i nasz nowy Rząd, bo to o nich zależy zwieńczenie dzieła Intronizacji. Módlmy się również o nasze granice ( Różaniec 7 X nazwany do Granic), aby były bezpieczne, a szczególnie o jak najszybszą Intronizację.

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni. Każdego dnia odmawiamy trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną). Jeśli ktoś chce, może odmawiać czwartą część z Tajemnicami Światła. Przed rozpoczęciem każdej z wszystkich czterech części różańca, wymieniamy najpierw intencję (tylko jedną), a następnie mówimy:

Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego.

Przez 27 dni: od 17 października2017 roku  do 12  listopada2017 r. odmawiamy część błagalną nowenny pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Przez następne 27 dni: od czyli od 13 listopada 2017 r. do 9 grudnia 2017 roku   odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Niezależnie od modlitw końcowych, różaniec kończymy trzykrotnym zawołaniem do Matki Bożej:

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Zgłoszenia do NP proszę kierować w komentarzach na tym blogu.  Ja postaram się przydzielić Wam tajemnice wg waszych pragnień serca. Bo zawsze w pierwszej kolejności będę chciała zamknąć 1 nowennę. Na końcu wyświetlę układ ułożonych Nowenn i wtedy możecie zgłosić gdy komuś nie będzie odpowiadała przydzielona tajemnica. Spróbuję coś temu zaradzić.

NIECH NAM PAN BÓG  W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁOGOSŁAWI A MARYJA PRZYPROWADZA JESZCZE WIĘCEJ DZIECI DO MODLITWY. PAN JEZUS  WCIĄŻ NA WAS CZEKA BO JEST CIERPLIWY I MIŁOSIERNY I PROSI JAK ŻEBRAK NA ULICY. WCIĄŻ JESZCZE PROSI. ŁUK TĘCZY NIECH NAS POŁĄCZY W TEJ MODLITWIE Z CAŁYM NIEBEM. AMEN.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

72 odpowiedzi na „XIX Nowenna Pompejańska

 1. mariusz2015 pisze:

  Gosiu, mam prośbę dla mojej mamy Tajemnice Światła rozbite na 2 intencje, a dla mnie Tajemnice Radosne III za Intronizację i II za V Dogmat. Błogosławionej pracy na rzecz Królestwa Bożego na naszym blogu. Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Was Kochani! moi wierni blogowicze. Dzisiaj pewnie za tą zamieszczoną NP musiałam być przybita razem z Jezusem do Krzyża. Może przesadziłam że tak napisałam ale dawno tak mnie szatan w ludzkiej osobie nie zaatakował. Zastraszał mnie i dosłownie ryczał, przyniósł wiele udręki że dopiero teraz się od rana podniosłam. Cierpiałam bardzo uwierzcie i w tym czasie myślałam o Jezusie że on także cierpiał. A w nocy usłyszałam módl się i wynagradzaj. Nie wiedziałam co mnie czeka. Gdy losowo wybierałam modlitwę krucjaty już trwałam w tym Krzyżu i to nie przypadek że tą modlitwę Jezus wybrał. Bo w chodzę na stronę ” Krucjaty modlitw – Jezus dla ludzkości” Żegnam się codziennie i proszę Ducha Św aby wybrał krucjatę na dany dzień. Przesuwam kursor w dół i zatrzymuję. Przeczytajcie sobie dzisiejszą , ja ją odmówiłam lecz nie miałam jak napisać Amen. Teraz Jezus z Maryją będą Wam rozdzielać dziesiątki Różańcowe,
   Pozdrawiam Was serdecznie. Wg kolejności aby było sprawiedliwie. 🙂

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Drogi Mariuszku! Ty zaczniesz pierwszą NP w intencji intronizacji 3 pierwszymi tajemnicami radosnymi a 2 pozostałe za Dogmat. Dla mamy Twojej cała część Światła 3 pierwsze za Intronizację 2 pozostałe za Dogmat. Niech zawsze Duch Święty Cię prowadzi i pomaga dokonywać dobrych wyborów. Dla mamy Basi życzę dużo zdrowia i wiele radości ze wspólnej modlitwy blogowej. Szczęść Boże Mariuszku! dla Ciebie i całej Twojej Rodziny a także dla Twojego opiekuna Duchowego. Może podaruj mu od Jezusa od nas jedną dziesiątkę, chętnie mu przydzielę. 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

 2. Marcin pisze:

  Szczęść Boże,

  Gosiu, prosiłbym o przydzielenie jednej dziesiątki Różańca w intencji Intronizacji i jednej dziesiątki za V Dogmat Maryjny. Mogą być te same co ostatnio: Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu za Intronizację i Biczowanie Pana Jezusa za V Dogmat.

  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Drogi Marcinie!
   Dobrze niech zostaną te same tajemnice dla Ciebie i dla Przemka. Dobrze Marcinie , że Ty jesteś z nami i pamiętaj nie wracaj do grzechów przeszłych. Ja widzę jak Bóg Cię niesie na swoich ramionach i nie chce Cię wypuścić spod swojej opieki. Ty trzymaj się go mocno i dawaj świadectwa bo czasami aż miło przeczytać co piszesz. Chociaż nie zawsze, jak piszesz o tych pokusach to mnie zasmucasz ale przecież szatan nas wszystkich mami swoimi srebrnikami. Odtrąć je a będziesz miał życie wieczne. Niech Jezus Zmartwychwstały będzie dla Ciebie nadzieją i wiarą na przyszłość. Szczęść Boże dla Ciebie , całej Rodziny a najwięcej dla cierpiącego Przemka. O mój Jezu ulituj się nad nim gdy pobożnie rozważa tajemnicę Twojego Biczowania.

   Polubienie

 3. Halina pisze:

  Szczęść Boże!

  Gosiu,proszę o przydzielenie tajemnicy IV Radosnej-Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni
  dla Haliny
  tajemnicy IV Chwalebnej Wniebowzięcie NMP
  dla Marlenki
  w pierwszej intencji -Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski.
  oraz I Tajemnicy Światła – Chrzest Pana Jezusa w Jordanie dla Ryszarda w intencji ogłoszenia Dogmatu Maryjnego.
  z Panem Bogiem!

  Polubienie

 4. MariaF pisze:

  Witaj Gosiu3!
  Proszę o 1 dziesiątkę w intencji Intronizacji dla mnie i jedną dla Marysi z Wrocławia.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Droga mojemu Sercu Mario!
   i jeszcze raz Ci dziękuję że modlisz się za mnie i moją Rodzinę. Dla Marysi z Wrocławia 5 Radosna a dla Ciebie Przemienienie Pańskie na Górze Tabor.
   Niech Dobry Bóg daje Ci wiele radości z wnuczka i całej Rodzinie Błogosławi. Dla Marysi z Wrocławia życzę dużo zdrowia i opieki Matki Bożej. 🙂 🙂

   Polubienie

   • MariaF pisze:

    Bóg zapłać Gosiu3 za dobre Słowo i przydzielone dziesiątki. Akurat przydzieliłaś mi moją ulubioną tajemnicę – Przemienienie na Górze Tabor. Chyba ostatnio mam taką Górę Tabor w moim życiu, ale wszystko oddaję Panu Jezusowi. Mój wnuczek wspaniale się rozwija, tylko nie lubi spać w nocy i muszę jeździć do córki w tygodniu, żeby jej pomóc a na weekendy wracam do domu . Dziękuję za życzenia i również życzę opieki Bożej dla Ciebie i Twojej Rodziny. Bóg zapłać za trud poprowadzenia kolejnej nowenny pompejańskiej. Pozdrawiam serdecznie. Szczęść Boże!

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   🙂

   Polubienie

 5. Marcin pisze:

  Chciałbym jeszcze powiedzieć, że jeśli o Przemka chodzi to ja nie mówiłem mu wtedy że to jest Nowenna Pompejańska, kiedy ona się kończy i do kiedy powinien on odmawiać tę dziesiątkę Różańca. Wtedy poprosiłem go po prostu aby odmawiał tę modlitwę w takiej intencji. On miał wtedy przydzieloną II Tajemnicę Bolesną – Biczowanie Pana Jezusa w intencji Intronizacji. Dlatego możliwe że on odmawia ją cały czas i może niech tak zostanie.

  Polubienie

 6. Szafirek pisze:

  Gosiu,dla mnie te same mogą być Tajemnice czyli Chwalebne,Wniebowzięcie w intencji V Dogmatu,a Ukoronowanie w intencji Intronizacji.
  Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
  Ave Maryja!

  Polubienie

 7. KIELICH pisze:

  Proszę Gosiu o jedną dziesiątkę za Intronizacje i jedną dziesiątkę za Dogmat. Szczęść Boże

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochany Kielichu! dziel Kielich Cierpienia z Chrystusem jak tylko dasz radę. Jezus Cię kocha bardzo i zna Twój ból a Ty mu ofiaruj swój i wynagradzaj za grzechy świata.
   Jezus pragnie bardzo byś w intencji Intronizacji przeżywał Kielich jego śmierci na Krzyżu a Maryja pragnie byś w intencji V Dogmatu odmawiał Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi. Niech łaska Ducha Św z Nieba na Ciebie spływa – da siłę i umacnia w modlitwie każdego dnia. Szczęść Boże!

   Polubienie

 8. Millka pisze:

  Gosiu proszę o przydzielenie całej tajemnicy – 5 dziesiątek w dwóch intencjach.
  Z Bożym Błogosławieństwem! Pozdrawiam.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Droga Millko! Bóg Ci zapłać że piszesz na blogu i w ten sposób go podtrzymujesz bo ja ostatnio mało co piszę bo nie mam jak. Wszyscy macie tutaj swój wkład i możecie zawsze coś zaproponować na główny wpis. Ja już tyle razy miałam o tym napisać ale jakoś umykało.
   Millko! dla Ciebie cała tajemnica bolesna do rozważania z tym że pierwsze cztery tajemnice w intencji Intronizacji a ostatnia Ukrzyżowanie i Śmierć na Krzyżu w intencji V dogmatu.
   Millko! wszyscy mamy jakieś wyobrażenia ale mnie się wydaje że jednak do ważnego momentu Apokalipsy jest mniej niż Ci się wydaje. Pan Bóg skrócił ten czas dla tych , którzy szczerze go wyczekują. Szczęść Boże!

   Polubienie

 9. Gosia 3 pisze:

  Kochani! wszystkim Wam przydzielę wieczorem bo teraz nie mam jak 😦

  Polubienie

  • BRYZA pisze:

   Witaj , Kochana Gosiu, dla mnie poproszę 3 dziesiątki w/g Twojego uznania w jakiej intencji. Pozdrawiam Ciebie , Twoją rodzinę oraz Twoją znajomą.Szczęść Boże!!!
   Niech Cię Pan Bóg Błogosławi za wytrwałość i piękną prace w układaniu NP.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kochana Bryzuniu!
    miałam już dla Ciebie napisane i mi zniknęło. Wobec tego z przydzieleniem tajemnic będzie troszkę inaczej. Miały być trzy radosne ale jednak inaczej. Dla Twojego męża jeśli z nami się modli Ukrzyżowanie i Śmierć Pana Jezusa a dla Ciebie 2 radosna. To w intencji intronizacji. A na Ciebie czeka jeszcze Boże Narodzenie w intencji V dogmatu Maryjnego.
    Jezus uważa że tak będzie najlepiej. Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za życzenia i niech Maryja okrywa Was swoim niebieskim Płaszczem a Bóg Wszechmogący ma w swojej opiece.

    Polubienie

   • BRYZA pisze:

    Dziękuję za piękne dziesiątki.Bóg zapłać!!!

    Polubienie

 10. Mateusz pisze:

  Proszę o przydzielenie 1 części w Intencji Intronizacji i w intencji dogmatu.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochany Mateuszu! zaczniesz 2 tajemnicami radosnymi modlitwę o V dogmat Maryjny a 3 następne w intencji Intronizacji. Maryja Cię bardzo kocha i pragnie byś zaczął 3NP w intencji jej Dogmatu. A jak Ty kochasz Maryję to ona Cię zawsze zaprowadzi do Swojego Syna. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Ci że tak długo modlisz się z nami i wkład Twój na blogu i za to że aż całą część Różańca poświęcasz Bożym sprawom. Niech Ci cała Trójca Św błogosławi.

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Mateuszu! Bóg zapłać! 🙂

   Polubienie

 11. giovanna pisze:

  Gosiu ,poproszę o dziesiątkę dla mnie i męża w intencji intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski.
  Pozdrawiam z Panem Bogiem.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Giovanno! dla was Pan Jezus przeznaczył 2 pierwsze tajemnice chwalebne. Niech Zmartwychwstanie i Wniebowstąpienie Jezusa będzie radością w tej modlitwie Różańcowej a Duch Święty pociesza Was każdego dnia i daje zawsze natchnienia gdy macie jakieś wątpliwości. Szczęść Boże!

   Polubienie

 12. hanna pisze:

  Proszę jeżeli mogę się włączyć z wami do modlitwy o dziesiątkę w intencji intronizacji i w intencji dogmatu.Z Panem Bogiem.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochani!
   co ja chciałam pokazać Wam zamieszczając to zdjęcie. Otóż przy modlitwie przeważnie wieczornej Różańcowej na świeczkach zawsze pojawia się z jednej strony jakby główka Maryi. Czasami jest tak pięknie wykształcona lecz świeca jest jeszcze tak duża że musiałabym ciągle zaczynać nową. Przedstawiłam wam kilka ( a mogłabym przedstawić co najmniej 100 lub więcej) już prawie wypalonych i chcę Wam powiedzieć że Matka Boża jest z nami pod Krzyżem w tej modlitwie ( bo zapalona Świeca – to Światło Chrystusa ). I teraz muszę to obserwować kiedy się pojawia a wydaje mi się że zawsze w czwartek póznym wieczorem kiedy męka Pańska się zaczęła gdy był wtrącony do tej ciemnicy. Tam przeszedł wiele tortur gdy spadł z dużej wysokości uwiażany na wężle. Opowiedział widzącej że tą jedną torturą rozbity płakał krwawymi łzami. Był czas, że zaczęła pojawiać się druga główka i nawet chyba trzecia tak jakby Maryja mówiła że pod Krzyżem stały też inne kobiety .Druga to na pewno a ta trzecia nie jestem już pewna. Nie dawno to zrozumiałam. Także bądżcie pewni, że tak jak Jezus prosił abyśmy stanęli – uklękli pod jego Krzyżem z Maryją i siostrą Matki jego – to dzieje się podczas modlitwy nawet jednej dziesiątki Różańcowej.

   Polubienie

 13. hanna pisze:

  Bóg zapłać Gosiu.

  Polubienie

 14. Gosia 3 pisze:

  Pozdrawiam Cię Haniu! z całego mego serca! 🙂

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  Jakie dzisiaj piękne Słowo Boże!
  Bogu niech będą dzięki!
  „A dla was, czczących moje imię, wzejdzie słońce sprawiedliwości i uzdrowienie w jego promieniach”.

  Polubienie

 16. Sławik pisze:

  Witaj Gosiu3,
  Ty wiesz czego potrzebuję.
  Proszę o dziesiątkę dla mojej żony i dla mnie.

  P.S.
  Wiem co to za uczucie kiedy się przyjedzie do Częstochowy a tam akurat dużo ludzi i nie ma jak „zwierzyć” się z wszystkiego naszej Matuli.
  Chciało by się tak na osobności i w ciszy i spokoju.

  Polubienie

 17. Gosia 3 pisze:

  Drogi Sławiku! tak też Was wczoraj już odznaczyłam że w Intencji Intronizacji. Otóż Ty zaczniesz 2NP – 1 tajemnicą radosną Zwiastowaniem NMP a Twoja żona niech się modli zesłaniem Ducha Świętego.
  Tak Sławiku ja znałam Twoje potrzeby duchowe i nie myliłam się tak odznaczając, jednak innych niestety nie znam bo zna je Jezus i Maryja. Niech Jezus z Maryją dalej Was prowadzą przez życie.
  Szczęść Boże! 🙂 🙂

  Polubienie

 18. Basia z Kanady pisze:

  Kochana Gosiu, poprosze po jednej dziesiatce w intencji intronizacji dla obydwu Beatek i dla mnie. Dla mnie rowniez poprosze jedna dziesiatke w intencji 5 dogmatu..
  Niech Ci Pan Bog wynagrodzi wszelkie trudy w zyciu i rowniez ten trud tworzenia obydwu Nowenn..
  Z Panem Bogiem i Maryja !!! 🙂

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochana Basiu!
   Bardzo się cieszę że trwasz Ty i Beatki z nami w modlitwie Różańcowej. Pan Bóg na pewno Was tam widzi daleko i zawarł z Wami przymierze, bo słyszałam że w czasie gdy trwała modlitwa Polonii w Chicago 7 października tam też w tym samym czasie pojawiła się tęcza nad Polakami za granicą. Dla mnie troszkę niefortunnie nazwano tę modlitwę ” Różaniec do granic” ona powinna brzmieć ” Różaniec bez granic” bo Bóg pamięta o swoich dzieciach na całym świecie. Ale pomysłodawcom na pewno chodziło o tym by osłonić granice Polski i stąd ta nazwa, aby znowu nie napadł na nas wróg. To rozumiem bo Polska tak wiele razy była zagrożona i napadnięta przez wrogów zewnętrznych.
   Tym razem Jezus z Maryją przygotował dla Was tajemnice Światła. Dla Ciebie Basiu ! Chrzest Pana Jezusa w Jordanie, dla Beatki 1 – Cud w Kanie Galilejskiej a dla Beatki 2 Ustanowienie Eucharystii. A w intencji V Dogmatu Maryjnego dla Ciebie Basiu! Jezus wybrał Niesienie Krzyża abyś w tej modlitwie razem z Maryją przeżywała jak Maryja cierpiała gdy widziała Swojego Syna gdy dżwigał Krzyż na własną śmierć i 3 krotnie z bólu upadał.
   Niech Bóg Wszechmogący osłania Was w Kanadzie i Maryja roztacza nad Wami niebieski Płaszcz w tych czasach. Szczęść Boże Basieńko dla Ciebie i Beatek. 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

   • barbara1kanada pisze:

    Serdecznie dziekuje w iminiu Beatek i swoim za przydzielenie nam tych pieknych tajemnic.. Wszystkie zgodnie przyjmujemy !! 🙂

    Kochana Gosiu, masz racje z tym „Rozancem do granic”.. Moim zdaniem (chociaz rowniez rozumiem intencje tej nazwy), to byl „Rozaniec bez granic”. gdyz mysle Polacy modlili sie na calym swiecie. My rowniez w naszej parafii Sw. Antoniego z Padwy, laczylismy sie w modlitwie 4 czesciami ze wszystkimi modlacymi sie na calym swiecie. Nasza modlitwe rozpoczelismy o 8 rano, aby dostosowac sie czasowo do 14:00 w Polsce. Nasz Ksiadz jest prawdziwie Maryjnym kaplanem i stara sie , jak tylko potrafi, przewodniczyc nam w tej drodze do Nieba.. Bogu dziekujemy za Niego, modlimy sie i dziekuje tutaj rowniez Tobie Gosiu i Mariuszowi, iz jetescie tak kochani, ze wciaz zawieracie rowniez w Jego intencji (i naszej rowniez) westchnienie do Boga i Matuchny Najswietszej w modlitwie AniolPanski i Koronce.. Bog Wam zaplac !!!

    Polubienie

 19. Mateusz pisze:

  Proszę po 1 tajemnicy w Intencji Intronizacji i i Dogmatu dla: Tereski, Marii, Leopolda, Marty oraz 1 w intencji Intronizacji dla Kasi.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  Witam Mateuszu! dla Tereski : Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia w intencji Intronizacji , w intencji V Dogmatu Zmartwychwstanie Pana Jezusa,
  dla Marii w intencji Intronizacji Zmartwychwstanie Pana Jezusa a w intencji Dogmatu Cud w Kanie Galilejskiej,
  dla Leopolda: w intencji Dogmatu Wniebowstąpienie Pana Jezusa a w intencji Intronizacji Zesłanie Ducha Świętego,
  dla Marty w intencji Intronizacji Wniebowstąpienie Pana Jezusa a w intencji V Dogmatu Głoszenie Królestwa Bożego zaś dla Kasi w intencji Intronizacji Wniebowzięcie NMP.
  Mateuszu! przekaż moje serdecznie podziękowania swoim siostrom i braciom w Chrystusie Panu.
  Niech Tobie i im wszystkim Pan Bóg w Trójcy Świętej błogosławi a Maryja będzie dla was Pośredniczą Łask.
  🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  Polubienie

 21. Gosia 3 pisze:

  Witam Was Kochani! na ta chwilę mamy już 3 pełne nowenny. I następną rozpoczętą.
  Szczęść Boże!

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIUSZ
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa MARIUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni HALINKA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIA Z WROCŁAWIA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIA F
  Ustanowienie Eucharystii HANNA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARCIN
  Biczowanie Pana Jezusa PRZEMEK
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa KIELICH

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa GIOVANNA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MĄŻ GIOVANNY
  Zesłanie Ducha Świętego ŻONA SŁAWKA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny MARLENKA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SZAFIREK

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie SŁAWEK
  Nawiedzenie świętej Elżbiety BRYZA
  Narodzenie Pana Jezusa MATEUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BASIA Z KANADY
  Cud w Kanie Galilejskiej BEATKA1
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia TERESKA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MONI
  Ustanowienie Eucharystii BEATKA 2

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MILLKA
  Biczowanie Pana Jezusa MILKA
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MILLKA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MILLKA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MĄŻ BRYZY

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MARIA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MARTA
  Zesłanie Ducha Świętego LEOPOLD
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny KASIA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MATEUSZ
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MATEUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie RYSZARD
  Cud w Kanie Galilejskiej MARIA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARTA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA ( PIOTR )
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu KRZYSZTOF
  Biczowanie Pana Jezusa MARCIN
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię BASIA Z KANADY
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MILLKA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa TERESKA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa LEOPOLD
  Zesłanie Ducha Świętego HANNA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi KIELICH

  Polubienie

 22. bozena2 pisze:

  Jestem z wami ,jak najbardziej, Gosiu proszę o dwie tajemnice-dowolne.

  Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  Witaj! Bożenko!
  To się bardzo cieszymy że jesteś z nami w modlitwie Różańcowej.. My już niektórzy z nas modlimy się 32 miesiące jak upłynie 18 października a w lutym 2018 roku jak dotrwamy to równo 3 lata.
  Dla Ciebie Pan Jezus przygotował rozpoczęcie Zwiastowaniem NMP IV NP w intencji Intronizacji a w intencji V dogmatu Maryjnego Modlitwę Pana Jezusa w Ogrójcu.
  Bożenko 2! niech Tobie i Twojej Rodzinie Pan Bóg błogosławi za Twoje zaangażowanie w krzewieniu wiary na różnych blogach. Szczęść Boże!

  Polubienie

 24. Małgosia 4 pisze:

  Gosiu 3 proszę o tajemnicę w intencji V Dogmatu Maryjnego 🙂

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Witaj Małgosiu4 🙂
   Bardzo się cieszę że jesteś z nami. Nie odzywałaś się przez jakiś czas a wszyscy myśleliśmy o Tobie.

   Pozdrawiam Ciebie serdecznie.

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochana Małgosiu4! pewnie nie uwierzysz ale dzisiaj myślałam o Tobie. Jak sprawdzałam intencje Koronki to zobaczyłam że my nadal modlimy się za Ciebie i Twoich zmarłych bliskich. Pomyślałam czy chociaż tej Małgosi nic się złego nie przydarzyło. Dlaczego do nas się nie odzywa ani słówkiem.
   Ale Małgosiu! nie musisz się w ogóle tłumaczyć, ważne że żyjesz i wróciłaś do nas.
   Pan Jezus z Maryją bardzo się ucieszyli i dlatego i my się radujemy.
   Dla Ciebie Narodzenie Bożego Dziecięcia – 3 radosna. Niech w Twoim serduszku od nowa narodzi się Jezus Chrystus – Syn Boży a Maryja przytula do Niepokalanego Serca.
   Pozdrawiam. szczęść Boże! 🙂

   Polubienie

 25. Zofia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja zawsze Dziewica!
  Droga Gosiu poproszę o przydzielenie dwóch dowolnych Tajemnic Różańca Świętego.

  Polubienie

 26. Gosia 3 pisze:

  Kochana Zosiu! tym razem proponuje Ci Niebo dwie tajemnice Radosne : Zwiastowanie NMP w intencji V dogmatu Maryjnego i Nawiedzenie Św Elżbiety w intencji Intronizacji.
  Droga Zosiu! musisz teraz przebiec ok 153 km tak jak Maryja pokonała tę drogę aby zanieśc tę radosną nowinę do Elżbiety i może modląc się napotkasz kogoś aby zachęcić do modlitwy Różańcowej i powiesz, że właśnie nadchodzi Królestwo Boże. Życzę powodzenia w tej drodze ,bo głoszenie Ewangelii jest naszą powinnością wszak jesteśmy małymi apostołami. Nie zrażaj się jak ktoś Ci odmówi ale Jezus takie Ci dał zadanie. Dasz radę. Może w następnej NP.
  Niech łaska Boża na Ciebie spłynie w tej modlitwie i wyda owoce nawrócenia dla innych,
  Szczęść Boże ! Kochana Zosiu na każdy dzień i niech Maryja Cię pociesza nieustannie.

  Polubienie

 27. Gosia 3 pisze:

  WITAM WAS KOCHANI! CHCIAŁAM WAM POWIEDZIEĆ ŻE PAN JEZUS WCZORAJ PRZEKAZAŁ ODEZWĘ ( JUŻ OD TYGODNIA NALEGAŁ NA OSOBĘ MAJĄCĄ PRZEKAZY ABY TO PRZEKAZAĆ) DO NARODU POLSKIEGO I TO BARDZO PILNĄ I ODNIÓSŁ SIĘ DO MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ I POWIEDZIAŁ MIĘDZY INNYMI, ŻE OCHRONI WSZYSTKIE DZIECI KTÓRE WCIĄŻ BĘDĄ MODLIĆ SIĘ NA RÓŻAŃCU! SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA. ZAPRASZAM WIĘC , I PROSZĘ AVISO ABY NIE GNIEWAŁ SIĘ NA PANA JEZUSA I MARYJĘ , BO JEŚLI DO MNIE COŚ MA TO GO BARDZO PRZEPRASZAM. ALE AVISO NIE MOŻNA BYĆ LETNIM A TRZEBA BYĆ GORĄCYM JAK OGIEŃ.
  POZDRAWIAM WSZYTKICH!

  Nowenna nr 4 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie BOŻENA 2
  Nawiedzenie świętej ZOSIA
  Narodzenie Pana Jezusa ASIA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni DANUTA Z
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni KASIA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie ….
  Cud w Kanie Galilejskiej …..
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia ……
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor ….
  Ustanowienie Eucharystii …….

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BOŻENNA
  Biczowanie Pana Jezusa ….
  Cierniem ukoronowanie …..
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię …..
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa …..

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ….
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa …..
  Zesłanie Ducha Świętego …..
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny …..
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi ……

  Nowenna nr 5 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie ZOSIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety DANUTA Z
  Narodzenie Pana Jezusa MAŁGOSIA 4
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni ,,,,.
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni …..

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie ……
  Cud w Kanie Galilejskiej …….
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia …..
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor PIOTR
  Ustanowienie Eucharystii …..

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BOŻENNA
  Biczowanie Pana Jezusa ……
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa …..
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ……
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa ……

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ….
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa …..
  Zesłanie Ducha Świętego ……
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi …….
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi …….

  Polubienie

 28. Gosia 3 pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Boża – Oblubienica Ducha Świętego!

  No niestety tym razem Leszek nas nie zasilił ani swoją osobą ani grupą owiec co przez ostatnie 2 NP z nami się modlili. .Bardzo żałuję bo Pan Jezus mówi w ostatnim , nowym przesłaniu z 15. X. 2017 roku i jeszcze raz powtarza słowa z Ewangelii , że wielu jest wybranych a mało powołanych. Ale ja nikogo nie osądzam bo być może Leszek i jego grupa modlą się w innej wspólnocie, ale trochę to dla nas przykre.
  Pan Jezus powiedział też że odkąd z nami zawarł Przymierze 7 X to wymaga jeszcze więcej modlitwy na Różańcu i działania. A u nas wręcz z modlitwą bardziej ubogo. Ale to nie szkodzi została stała pewna Armia co nie znaczy że jedyna u nas.
  Dlatego nie zważajmy na to lecz nadal módlmy się gorliwie. Wszystkim uczestnikom serdeczne Bóg zapłać za podtrzymywanie bloga bo bez Was nic by nie było i Pan Jezus nie miał by jak dalej mówić.
  I właśnie w ostatnim przesłaniu Pan Jezus przekazał swoje błogosławieństwo dla wszystkich dzieci bożych co nadal odmawiają Różaniec i przyrzekł że ich ochroni.
  I ja to błogosławieństwo teraz Wam przekazuję.
  ” BŁOGOSŁAWIĘ DZIECIOM BOŻYM, KTÓRE MODLĄ SIĘ NA RÓŻAŃCU:
  W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO AMEN”.

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIUSZ ( BOŻENA2)
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIUSZ (ZOSIA)
  Narodzenie Pana Jezusa MARIUSZ ( ASIA)
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni HALINKA ( DANUTA Z)
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIA Z WROCŁAWIA ( KASIA)

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIA F ( PIOTR)
  Ustanowienie Eucharystii HANNA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARCIN ( BOŻENNA)
  Biczowanie Pana Jezusa PRZEMEK
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa KIELICH

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa GIOVANNA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MĄŻ GIOVANNY
  Zesłanie Ducha Świętego ŻONA SŁAWKA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny MARLENKA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SZAFIREK

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie SŁAWEK
  Nawiedzenie świętej Elżbiety BRYZA
  Narodzenie Pana Jezusa MATEUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BASIA Z KANADY
  Cud w Kanie Galilejskiej BEATKA1
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia TERESKA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MONI
  Ustanowienie Eucharystii BEATKA 2

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MILLKA
  Biczowanie Pana Jezusa MILKA
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MILLKA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MILLKA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MĄŻ BRYZY

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MARIA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MARTA
  Zesłanie Ducha Świętego LEOPOLD
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny KASIA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MATEUSZ (ZOSIA)
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MATEUSZ ( DANUTA Z)
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA ( MAŁGOSIA 4)
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie RYSZARD
  Cud w Kanie Galilejskiej MARIA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARTA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA ( PIOTR )
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu KRZYSZTOF ( BOŻENA2)
  Biczowanie Pana Jezusa MARCIN (BOŻENNA)
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię BASIA Z KANADY
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MILLKA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa TERESKA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa LEOPOLD
  Zesłanie Ducha Świętego HANNA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi KIELICH

  Mamy bardzo modlitwy wzmocnione wartownikami i zawsze możemy jeszcze przyjąć chetnych do modlitwy.
  Mariuszku Drogi ! to daj na wpis główny. Szczęść Boże!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s