XXI Nowenna Pompejańska

NIECH BĘDZIE POCHWALONE NAJŚWIĘTSZE SERCE PANA JEZUSA CHRYSTUSA I NIEPOKALANE SERCE NAJŚWIĘTSZEJ  MARYI PANNY  – OBLUBIENICY DUCHA ŚWIĘTEGO!
https://www.youtube.com/watch?v=1n0GrxoAYXQ

Dzisiaj stajemy już w innej rzeczywistości kiedy po narodowej  modlitwie Różańcowej  7 października 2017 roku Pan Bóg zawarł z Polską Przymierze a dokładniej z jej owieczkami , które wciąż walczą o prawidłową Intronizacją Jezusa na Króla Polski . Przemówił do narodu polskiego tęczą na wschodzie, zachodzie, południu i północy naszego kraju. Pokazał nam wszystkim do kogo należy ten barwny znak. I Słońce w wielu miejscach pulsowało bo Bóg pokazał ,że ono także do niego należy i ON je stworzył aby nam świeciło i ogrzewało Ziemię. Teraz Pan Bóg chwilę odczeka i zobaczy co zrobią nasi przywódcy Kościoła i całego Parlamentu łącznie z władzami. Nie będzie już długo czekał bo czasu coraz mniej do przesypania zegara z klepsydrą. My wiemy czego pragną nasze serca i Niebo wie to samo. Możemy być spokojni bo Bóg jest z nami. Cały czas módlcie się na Różańcu bo o to prosił nas Jezus aby stanąć z Maryją pod jego Krzyżem.
A ostatnie prośby Jezusa brzmią”

05.01.2018 r. piątek godz. 16:49

„BŁOGOSŁAWIĘ WAM I TRZYMAM WAS BLISKO MOJEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA A WY BĄDŹCIE BLISKO NIEPOKALANEGO SERCA MARYI, KTÓRA WSKAŻE WAM DROGĘ DO MNIE.
RÓŻANIEC ŚWIĘTY, RÓŻANIEC ŚWIĘTY, RÓŻANIEC ŚWIĘTY TO JEST WASZA OCHRONA NA TE CZASY.
KOCHAM WAS MOJE DZIECI I BARDZO ŻAŁUJE ŻE NIE DOSZŁO DO PRAWIDŁOWEJ INTRONIZACJI – WTEDY BYŁOBY WAM ŁATWIEJ PRZEJŚĆ PRZEZ TE TRUDNE DNI, KTÓRE NADCHODZĄ.
BŁOGOSŁAWIĘ WAM W IMIĘ OJCA I MOJE IMIĘ JEZUS I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN.
WASZ JEZUS.”

Gdy wstawiłam ten fragment nagle dostałam olśnienia że 24 stycznia 2018 roku przecież już po tym przesłaniu poznałam datę swojego Chrztu Świętego i opisałam Wam to i jakże ten fragment pasuje do tego co powiedział Pan Jezus. Mój Chrzest odbył się 9 czerwca ( a Święta w tym roku identycznie ) po oktawie Bożego Ciała a więc zaraz po Święcie NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA a w ŚWIĘTO NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. DWA SERCA OBOK SIEBIE. To nie rodzice wybrali mi ten dzień lecz Duch Święty nimi pokierował abyście uwierzyli że jeśli tak się stało to Bóg chciał Wam powiedzieć , że nie prowadzę was na manowce. A jeszcze Wam napiszę , że jak ja byłam chrzczona to to Święto NIEPOKALANEGO SERCA MARYI było obchodzone jeszcze wtedy 22 sierpnia ale to miejsce obok SERCA JEZUSA JUŻ BYŁO WYZNACZONE PRZEZ NIEBO I CZEKAŁO , kiedy zostanie przeniesione na ten dzień. I to się dokonało, bo w pewnym okresie zostało przeniesione obok serca Pana Jezusa.
Nie ma w tym mojej pychy lecz ma to Was jakoś przekonać do tego co mówi do nas Jezus na te czasy.

A w ostatnim przesłaniu JEZUS – MESJASZ PRAWDZIWY tak powiedział do nas ( 19.01.2018 godz. 17:11 )

„TAK WAS JUŻ PRZYGOTOWYWAŁEM OD LIPCA 2013 ROKU NA NASZE SPOTKANIE I SPRÓBUJCIE TERAZ SAMI ROZPOZNAĆ TO ILE CZASU TO UPŁYNĘŁO JAK DO WAS MÓWIŁEM I ODEJMIJCIE CZAS PRZERWY.
KTO MA OCZY NIECHAJ WIDZI KTO MA USZY NIECHAJ SŁUCHA CO DO WAS MÓWIĘ TERAZ.”

Mateusz to obliczył że to wypada na 18 lutego tego roku ale wg mnie to jeszcze nie data Przyjścia Pana Jezusa. Coś ważnego może się tego dnia wydarzyć dla Kościoła Świętego. Ja wiem tylko to, że jak będziemy modlić się w tej Nowennie Pompejańskiej to 18 lutego 2018 minie równo 3 lata jak Jezus poprosił nas o modlitwę Różańcową. A poprosił nas w tym przesłaniu w ROCZNICĘ WIELKIEGO ŚWIĘTA . I czy to też przypadek , że to Najświętsze Serce Jezusa zaprasza nas do modlitwy na Różańcu po raz pierwszy w środę popielcową 18 lutego 2015 roku. Nie wiem czy pamiętacie jak Zdravko chciał te datę przesunąć ale ja wiedziałam że Jezusa trzeba słuchać. Gdy Jezus mówi o Rodzinie ma na myśli całą Rodzinę blogową dzieci Bożych i na KP bo tam wtedy byliśmy i teraz tutaj gdzie jesteśmy.

„6.02.2015 rok, piątek godz. 15 min 54
DZISIAJ ROCZNICA USTALENIA MOJEGO ŚWIĘTA – ŚWIĘTA MOJEGO SERCA JEZUSOWEGO

DZIECKO! MOJE SERCE TAK BARDZO CIERPI W WASZYM POLSKIM KOŚCIELE. KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO……….

 POLSKĘ SZCZEGÓLNIE UMIŁOWAŁEM I PRZEZ ROZALIĘ CELAKÓWNĄ PROSIŁEM O PRZEPROWADZENIE INTRONIZACJI. NAWET KAPŁANI I CAŁY EPISKOPAT NIC NIE ROBIĄ W TEJ SPRAWIE. WTEDY ZAPEWNIŁBYM WAM OCHRONĘ, I NIE DOSZŁOBY DO TEGO, CO SIĘ DZIEJE W WASZYM KRAJU. PRZYJDZIE WAM PRZEZ TO WIELE WYCIERPIEĆ, MÓJ UMIŁOWANY KRAJU – POLSKO! MACIE JUŻ KRÓLOWĄ, I ONA WIELE POWSTRZYMUJE. MÓDLCIE SIĘ, DZIECI, NA RÓŻAŃCU, A WASZYCH DROGICH KAPŁANÓW PROSZĘ, BY OD ŚRODY POPIELCOWEJ CODZIENNIE W CZASIE EUCHARYSTII ZANOSILI BŁAGANIA O PRZEPROWADZENIE INTRONIZACJI. WASZA OJCZYZNA JEST ZAGROŻONA, I TO MOŻE WIELE POWSTRZYMAĆ. DOCENIAM WASZE CICHE BŁAGANIA W TEJ SPRAWIE. WIEM ……………………………., ALE OD ŚRODY POPIELCOWEJ TY I TWOJA CAŁA RODZINA MÓDLCIE SIĘ W TEJ WŁAŚNIE SPRAWIE CODZIENNIE PRZY RÓŻAŃCU.

JEZUS JEST KRÓLEM, I JEMU AŻ TO NIE JEST TAK POTRZEBNE, BY WYNOSIĆ GO TAK PUBLICZNIE. ALE BÓG OJCIEC MIAŁ W TYM ZAMIERZENIE, ŻE DAŁ W TEJ INTENCJI PRZEPROWADZENIA INTRONIZACJI – PRZESŁANIE. TO, DROGIE DZIECI, WAS MA RZUCIĆ NA KOLANA PRZEDE MNĄ – TO JEST WYZNANIE WIARY NARODU POLSKIEGO, KTÓRY WE MNIE MA MIEĆ ZAWIERZENIE I UPODOBANIE. A WTEDY OBEJMĘ WAS SZCZEGÓLNĄ OPIEKĄ. ŚPIESZCIE SIĘ, DRODZY KAPŁANI, BO WASZA MATKA ZIEMIA – WASZA OJCZYZNA TEGO POTRZEBUJE DLA WASZEGO WYWYŻSZENIA W OCZACH BOGA OJCA.

NIE USTAWAJCIE TERAZ W TYCH MODLITWACH, BO CZEKA WAS WIELKIE CIERPIENIE. DOBRZE, DZIECI, ŻE ODMAWIACIE RÓŻAŃCE DO MOJEJ KOCHANEJ MATEŃKI, A TO, ŻE JAN PAWEŁ II PRZYGOTOWAŁ WAM TAJEMNICE ŚWIATŁA, TO WŁAŚNIE NA TE CZASY TO PRZYGOTOWAŁ. WASZ PAPIEŻ JAN PAWEŁ II, DZIECI, MIAŁ DUŻE ZJEDNOCZENIE W MODLITWACH Z BOGIEM OJCEM, I ON MIAŁ WIZJE DLA PRZYSZŁOŚCI ŚWIATA. W TEJ TAJEMNICY JEST PRZYJŚCIE KRÓLESTWA NIEBIESKIEGO, I DLATEGO MÓDLCIE SIĘ I GŁOŚCIE EWANGELIĘ, BO ONO WŁAŚNIE TERAZ NADCHODZI. CZASU ZOSTAŁO NAPRAWDĘ NIEWIELE I PROSTUJCIE SWOJE ŚCIEŻKI DO MNIE, TRWAJĄC W ŁASCE UŚWIĘCAJĄCEJ. …………………………………………………. SZATAN PODEJMUJE OSTATNIĄ WALKĘ I WIE O TYM, ŻE JEGO DNI SĄ POLICZONE, DLATEGO UDERZA W KAPŁANÓW I ODBIERA IM SIŁĘ. WSZYSTKIE MOŻLIWE DEMONY ATAKUJĄ Z WIĘKSZĄ SIŁĄ, NIŻ DOTYCHCZAS, BO I DUŻO JEST GRZECHU WEWNĄTRZ KOŚCIOŁA. ……………………………………………………………. . …………………………………………………………………………………………………….

BŁOGOSŁAWIE WAM W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN.

ZATROSKANY O POLSKĘ JEZUS

I my podjęliśmy to wezwanie i gratuluję wszystkim , którzy od tamtej środy popielcowej 18 lutego 2015 roku modlą się bez ustanku na Różańcu za Ojczyznę. 3 lata modlitwy to 36 miesięcy minie właśnie za chwilę 18 lutego 2018 a do 42 miesięcy zostało 6 miesięcy i znowu wypada Cudowna Data 18 sierpnia 2018 , Sprawdźcie w kalendarzu jakie to wielkie Święto związane z Pieczęcią Boga Żywego gdzie mamy na niej Krzyż Święty odnaleziony przez Św Helenę. Kościół obchodzi wspomnienie Św Heleny właśnie tego dnia. Czy to przypadek , wydaje mi się że nie. Niczego na pewno nie wiem ale wiele wskazuje na ten Rok 2018 i że niektórzy z nas dotrwają do 24 Nowenny Pompejańskiej. A kto dotrwa do 1335 dni ten będzie szczęśliwy. Ale jeszcze  po drodze mamy 1290 dni.
Księga Daniela:
Znaczenie zapieczętowanych słów
5 Wtedy ja, Daniel, ujrzałem, jak dwóch innych [ludzi] stało, jeden na brzegu po tej stronie rzeki, drugi na brzegu po tamtej stronie rzeki. 6 Powiedziałem do męża ubranego w lniane szaty i znajdującego się nad wodami rzeki: „Jak długo jeszcze do końca tych przedziwnych rzeczy?” 7 I usłyszałem męża ubranego w lniane szaty i znajdującego się nad wodami rzeki. Podniósł on prawą i lewą rękę do nieba i przysiągł na Wiecznie Żyjącego: „Do czasu, czasów i połowy [czasu]. To wszystko dokona się, kiedy dobiegnie końca moc niszczyciela świętego narodu”.
8 Ja wprawdzie usłyszałem, lecz nie zrozumiałem; powiedziałem więc: „Panie, jaki będzie ostateczny koniec tego?” 9 On zaś odpowiedział: „Idź, Danielu, bo słowa zostały ukryte i obłożone pieczęciami aż do końca czasu. 10 Wielu ulegnie oczyszczeniu, wybieleniu, wypróbowaniu, ale przewrotni będą postępować przewrotnie i żaden z przewrotnych nie zrozumie tego, lecz roztropni zrozumieją. 11 A od czasu, gdy zostanie zniesiona codzienna ofiara, zapanuje ohyda ziejąca pustką, [upłynie] tysiąc dwieście dziewięćdziesiąt dni. 12 Szczęśliwy ten, który wytrwa i doczeka tysiąca trzystu trzydziestu pięciu dni. 13  Ty zaś idź i zażywaj spoczynku, a powstaniesz, by [otrzymać] swój los przy końcu dni”.

Reszty nie mogę Wam podać bo na nasz blog wpada cały czas szatan i mąci. Ale Dzieci Boże same zrozumieją bo są roztropne.

10.11.2017 r.:
TERAZ WZYWAM WAS ABYŚCIE JAK NAJWIĘCEJ MODLILI SIĘ ZA WASZYCH KAPŁANÓW . TA MODLITWA ZAMIESZCZONA NA BLOGU JEST DOBRA ALE WŁĄCZCIE TAKŻE DO TEGO MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ I W NASTĘPNEJ NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ UŁÓŻCIE CHOĆ JEDNĄ NOWENNĘ W TEJ INTENCJI.”

Przeglądając przesłania zwróciłam uwagę w jednym z nich że Pan Jezus prosi o modlitwę w sprawie ogłoszenia V Dogmatu o jego Mamie Maryi jako uznanie jej jako Współodkupicielkę  naszych grzechów, Pośredniczkę w przekazywaniu naszych modlitw i Orędowniczkę na te czasy ostateczne. Zastanawia mnie jedno dlaczego Pan Jezus każe nam się modlić o ten V Dogmat a Mateusz wstawił orędzie MBM że to tego nie dojdzie. I tutaj w tym miejscu nie ma spójności przesłań a może ktoś już coś pozmieniał w tych orędziach MBM aby się o to nie modlić. Żałuję że nie kopiowałam ich na bieżąco.

i w  przesłaniu z 24. XI. 2017 roku Pan Jezus jeszcze powtarza:

„KOCHANE DZIECI! MÓDLCIE SIĘ  NA WASZYM BLOGU TYMI 3 INTENCJAMI PODANYMI PRZEZ NIEBO. DOPÓKI TRWACIE W
TEJ MODLITWIE Z MOJĄ MAMĄ A WASZĄ KRÓLOWĄ JESTEŚCIE W MARĘ BEZPIECZNI.”

Jakie to intencje:
– w intencji kapłanów,
– w intencji ogłoszenia V Dogmatu Maryjnego i
– w intencji dokonania Intronizacji wg woli Bożej

Dlaczego wymieniłam taką kolejność intencji otóż zauważmy że aby do Intronizacji doszło potrzebna jest przemiana serc Kapłanów na szczeblu władzy , którzy dojdą do porozumienia z władzami świeckimi oraz to Kościół Święty ma ogłosić V Dogmat Maryjny a nie Pan Prezydent. A wtedy dokona się najważniejsze – Akt Intronizacji ogłoszony przez Pana Prezydenta w obecności Rządu i innych stanów w Kościele Świętym w Polsce.

To wszystko od Was zależy czy spełnimy prośbę Pana Jezusa. Kochani! dlaczego Pan Jezus prosi aby modlić się za kapłanów, bo bez ich działania i akceptacji do niczego nie dojdzie. To Kościół ma przygotować Intronizację w wymiarze duchowym i przekonać władzę świecką, że musi dojść do prawidłowej Intronizacji.  Ale jak czytamy powyżej w Episkopacie polskim jest opór.”W NIM JEST WIELKI OPÓR BO SIŁY ZŁA MIESZKAJĄ W WASZYM KOŚCIELE „. Pan Jezus powiedział jak ma przebiegać ta prawidłowa Intronizacja w której mają uczestniczyć wszystkie stany i gdzie powinna się odbyć: „„PRAGNĘ, BY MOJA INTRONIZACJA ODBYŁA SIĘ W SANKTUARIUM JASNOGÓRSKIM OBOK MOJEJ NAJDROŻSZEJ MATKI – KRÓLOWEJ WASZEJ OJCZYZNY. TO MIEJSCE JEST WYBRANE OD DAWNA NA PIELGRZYMKI CAŁEGO NARODU DO MOJEJ MATKI – MARYI. MOJE KONANIE I MOJA DROGA KRZYŻOWA BYŁY NIEROZŁĄCZNE Z MATKĄ BOŻĄ. DLATEGO MOJA KORONACJA TAKŻE MUSI BYĆ W POBLIŻU KLASZTORU JASNOGÓRSKIEGO. JAM, JEZUS CHRYSTUS, WAM TO PRZEKAZUJĘ I Z WIELKIEJ MIŁOŚCI DO WASZEGO NARODU TO WAM ROZKAZUJĘ, ŻE MOJE MIEJSCE JEST RAZEM Z MOJĄ MATKĄ, KTÓRA STAŁA POD KRZYŻEM I MNIE PORODZIŁA Z DUCHA ŚWIĘTEGO” (Przesłanie  z dn. 16.09.2016).
To Pan Prezydent jako Król narodu polskiego ma odczytać ten Akt Intronizacyjny oddając swoją władzę w ręce Pana Jezusa Chrystusa uznając go Królem naszego narodu i przyjmując wszelkie jego prawa przykazań Bożych ,wyryte na tablicach kamiennych. A większość władz Kościelnych twierdzi że Intronizacja się odbyła, nie mówię o tych kapłanach którzy mało mają do powiedzenia w mediach i na ambonach. Oni w większości cierpią i za nich należy się także modlić.  Nie Intronizacji nie było ,bo o co tutaj w tym wszystkim chodzi. PAN JEZUS JEST KRÓLEM WSZECHŚWIATA CZYLI NIEBA I ZIEMI, NAMASZCZONYM PRZEZ PANA BOGA I NIKT Z LUDZI NIE MA PRAWA TEGO PODWAŻAĆ ALE TO KRÓL NASZEGO KRAJU ( W TYM WYPADKU PAN PREZYDENT) MA ODDAĆ PANU JEZUSOWI WŁADZĘ W JEGO RĘCE I TYM SAMYM ZOSTANIE NASZYM KRÓLEM POLSKI.  WG MNIE TAK TO TRZEBA ROZUMIEĆ I WYKRZYKNĄĆ NA KOŃCU PRZEZ PANA PREZYDENTA : ” KRÓLUJ NAM CHRYSTE W NASZYM NARODZIE”. ALE CZY TO JEST TAKIE PROSTE ABY ODDAĆ SWOJĄ DOCZESNĄ WŁADZĘ JEZUSOWI – OKAZUJE SIĘ ŻE IDZIE TO BARDZO OPORNIE. MAŁO KTO JUŻ DO KOŃCA WIERZY KTO TUTAJ NA ŚWIECIE JEST NAJWAŻNIEJSZY. KAŻDY KURCZOWO TRZYMA SIĘ SWOICH STANOWISK I WYDAJE MU SIĘ ŻE NA SWOJĄ WŁADZĘ SOBIE ZASŁUŻYŁ SAM. NIESTETY WŁADZA NA ZIEMI JEST PODAROWANA Z NIEBA I TUTAJ TRZEBA POTRAFIĆ POWIEDZIEĆ : TY KRÓLU – JEZU CHRYSTE RZĄDŹ W NASZYM KRAJU A JE BĘDĘ WYKONYWAŁ TYLKO TWOJĄ WOLĘ.
To Pan Prezydent ma najwięcej do powiedzenia podczas Aktu bo on ma władzę w narodzie a Kościół ma jedynie przygotować piękną Eucharystię na ten dzień, no i to odpowiednie miejsce jej sprawowania.

Dzisiaj i do 1 lutego 2018 składajmy jeszcze dziękczynienie w XX Nowennie Pompejańskiej a naprawdę mamy za co bo nasze modlitwy zostały po części wysłuchane i  19 listopada 2016 roku zapoczątkowano Aktem Jubileuszowym Intronizację Pana Jezusa i ostatnio  ten znak Przymierza. Jednak nie odbyło to się  zgodnie z tym czego sobie życzył Pan Jezus w objawieniach przekazanych Rozalii Celak i w tych przesłaniach do mojej znajomej. Pan Jezus określił inne miejsce oraz wskazał Rozalii kto ma uczestniczyć. To ma być miłosne i radosne wyznanie  narodu polskiego – Panu Jezusowi  Dlatego musimy nadal się modlić aby wola Pana Boga została do końca wypełniona.  A wiemy, że Pan Jezus mówiąc do Rozalii oczekiwał czegoś więcej aby wszystkie stany w narodzie polskim tego dokonały i aby było to w miejscu jak określił Jezus a mianowicie na Jasnej Górze w Częstochowie. To nie prawda, że natychmiast wszystkie prawa mają być dostosowane  do Przykazań Bożych. Ta przewrotność myślenia nigdy by nie doprowadziła do Intronizacji. To ten Cud Królowania Jezusa nad Polską spowoduje łaskę nawrócenia i zmiany prawa państwowego  i ochroni przed kataklizmami i wojną. Dlatego trwajmy w tej modlitwie aby się dokonało to co zaoferowało nam Niebo. Przedstawiam przypomnienie, jak modlić się Nowenną Pompejańską. Wiem, że większość z Was to wie, ale to dla osób, które modlą się z nami po raz pierwszy.
Kochani! Zobaczcie jak długo już wypełniamy wolę Jezusa. 18 lutego 2018 minie 3 lata a będzie to 17 dzień XXI NP w części błagalnej  jak bez przerwy modlimy się  a rozpoczęliśmy na prośbę Jezusa w środę popielcową 18 lutego 2015 roku. Bądźmy nadal wytrwali w tej modlitwie Różańcowej, bo właśnie ta Nowenna Pompejańska mogła nas zjednoczyć łańcuszkiem koralików dziesiątek naszej miłości i zaufania Maryi. Wielu modli się ze mną od początku a jeszcze więcej odeszło. Nie muszą się ze mną modlić bo i tak Niebo łączy wszystkie wspólnoty modlitewne w jeden wielki hymn prośby o jak najszybszą i zgodną z planem Bożym pełną Intronizację Jezusa na Króla narodu polskiego. Za nami inni przyjdą i ogłoszą i uznają go królem swoich narodów. I wtedy Jezus wybierze te 12 narodów.
Moja argumentacja aby dalej kontynuować  modlitwę Różańcową w sprawach Kościoła Świętego i własnej Ojczyzny nie zmieniła się moi Drodzy bracia i siostry w Chrystusie Panu. Nie będę już tego wszystkiego jeszcze raz pisać bo wystarczy nam to co napisałam powyżej. Po prostu odpowiedzieć na prośby Pana Jezusa.

Zaczynamy nową XXI Nowennę Pompejańską w Wielkie Święto MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ CZYLI W OFIAROWANIE PAŃSKIE 2 LUTEGO 2018 roku w dniu, kiedy Kościół Święty modli się tajemnicami bolesnymi.

Jest to 21 przeze mnie tworzona Nowenna Pompejańska na prośbę Jezusa w przesłaniach do mojej znajomej. Jezus w  przesłaniu z 16 września 2016 nadal o to prosi i mówi abyśmy teraz stali z Maryją pod Krzyżem i ocierali mu łzy. A we w wcześniejszym przesłaniu powiedział tak: DZIĘKI MOJEJ MAMIE MARYI A WASZEJ KRÓLOWEJ ZALICZAM WAS DO TYCH (12) NARODÓW. „ Jest to Żywe Słowo z Nieba, dlatego proszę, odpowiedzcie Jezusowi i Maryi – Matce Boga . Potrzebna jest modlitwa za Polaków inaczej myślących niż my, a nie słowa nienawiści. Jednak Różaniec Święty będzie łagodzić te spory i jest bronią nie do pokonania. Ale Chrystus Król, uznany przez władze państwowe i kościelne, przyniósł by naszej Ojczyźnie największą ochronę i Boże błogosławieństwo aby Polska rosła w Chwale Boga.

Maryja także stała pod Krzyżem i zdajemy sobie z tego sprawę jak cierpiała gdy jej Dziecko umierało przybite do Krzyża. Przeszła z nim całą drogę i jej serce pękało z żalu gdy inni krzyczeli ”Ukrzyżuj go”.

Dlatego módlmy się także o jak najszybsze ogłoszenie V Dogmatu Maryjnego.

INTENCJA 1:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O ZWIEŃCZENIE AKTU INTRONIZACJI W NASZEJ OJCZYŻNIE WEDŁUG TWOJEJ WOLI”

INTENCJA 2:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM O TO ABY KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY OGŁOSIŁ JAK NAJSZYBCIEJ V DOGMAT MARYJNY O WSPÓŁODKUPICIELCE, POŚREDNICZCE I ORĘDOWNICZCE.”

INTENCJA 3:

„BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O JAK NAJSZYBSZĄ PRZEMIANĘ SERC KAPŁANÓW DECYDUJĄCYCH O PRZEPROWADZENIU PRAWIDŁOWEJ INTRONIZACJI ORAZ ZA KAPŁANÓW CIERPIĄCYCH W KOŚCIELE POLSKIM”

Wspominajmy w innych naszych modlitwach o Światło Ducha Świętego i odwagę dla kapłanów polskich oraz Światło Ducha Św dla naszego Prezydenta i nasz nowy Rząd, bo to o nich zależy zwieńczenie dzieła Intronizacji. Módlmy się również o nasze granice ( Różaniec 7 X nazwany do Granic), aby były bezpieczne, a szczególnie o jak najszybszą Intronizację.

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni. Każdego dnia odmawiamy trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną). Jeśli ktoś chce, może odmawiać czwartą część z Tajemnicami Światła. Przed rozpoczęciem każdej z wszystkich czterech części różańca, wymieniamy najpierw intencję (tylko jedną), a następnie mówimy:

Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego.

Przez 27 dni: od 2 lutego 2018 roku do 28 lutego 2018 r. odmawiamy część błagalną nowenny pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Przez następne 27 dni: od czyli od 1 marca 2018 r. do 27 marca 2018 roku   odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Niezależnie od modlitw końcowych, różaniec kończymy trzykrotnym zawołaniem do Matki Bożej:

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Zgłoszenia do NP proszę kierować w komentarzach na tym blogu.  Ja postaram się przydzielić Wam tajemnice wg waszych pragnień serca. Bo zawsze w pierwszej kolejności będę chciała zamknąć 1 nowennę. Na końcu wyświetlę układ ułożonych Nowenn i wtedy możecie zgłosić gdy komuś nie będzie odpowiadała przydzielona tajemnica. Spróbuję coś temu zaradzić. Proszę podawać tez nr intencji wg nr treści modlitw.

NIECH NAM PAN BÓG  W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁOGOSŁAWI A MARYJA PRZYPROWADZA JESZCZE WIĘCEJ DZIECI DO MODLITWY. PAN JEZUS  WCIĄŻ NA WAS CZEKA BO JEST CIERPLIWY I MIŁOSIERNY I PROSI JAK ŻEBRAK NA ULICY. WCIĄŻ JESZCZE PROSI. ALE CZY MY POTRAFIMY SPEŁNIĆ JEGO ŻYCZENIA ZAWARTE W TYCH 3 INTENCJACH. ODPOWIEDZMY JEZUSOWI – SWOJE „TAK” BO NA TO ZASŁUGUJE NASZ KRÓL I PAN , KTÓRY ODDAŁ ZA NAS SWOJE ŻYCIE NA KRZYŻU. AMEN.
” KRÓLUJ NAM CHRYSTE W POLSCE „

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

127 odpowiedzi na „XXI Nowenna Pompejańska

 1. bozena2 pisze:

  Pięknie, niech Bóg nas prowadzi. Szczęść Boże. Proszę o dwie dowolne tajemnice do rozważania.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Cię Bożenko2! i wszystkich , którzy już zgłaszają udział w modlitwie NP.
   Przepraszam , że tak długo czekaliście ale byłam zajęta Rodziną.
   A Ciebie Bozenko2! proszę sama sprecyzuj intencje ponieważ są 3 a dla mnie wszystkie jednakowo ważne a ja wtedy dobiorę Ci tajemnice wg wolnych miejsc i woli Pana Boga.
   OK? Pozdrawiam.

   Polubienie

   • bozena2 pisze:

    Dobrze, nie wzięłam pod uwagę wszystkich , daj mi po 1 tajemnicy w każdej intencji.
    Wklejam tez linki o Współodkupicielce Maryi może coś wyjaśnią:
    http://www.duchprawdy.com/maryja_wspolodkupicielka_adam_czlowiek.htm
    Warszawa Jelonki 26 stycznia 2018 godz. 11:50. Przekaz nr 777
    Bóg Ojciec.
    Żywy Płomieniu, w swoim czasie wpłyń, gdy będziesz miał taką możliwość na ustanowienie tego dogmatu. W dniu, w którym będzie Ona ogłoszona przez Papieża, jako dogmat, że jest Współodkupicielką i Pośredniczką Wszystkich Łask, uwolnię na całej ziemi wszystkich ludzi spod zależności demonicznych, staną się wolni od zniewoleń i opętań.
    https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm
    https://dzieckonmp.wordpress.com/2017/05/10/najswietsza-maria-panna-era-pokoju-o-ktorej-mowilam-w-fatimie-zostala-zapomniana/

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Witam Bożenko 2!
    W intencji Intronizacji – Odnalezienie Pana Jezusa w Świątyni
    Za kapłanów – Narodzenie Pana Jezusa
    Dogmat – Nawiedzenie Świętej Elżbiety
    Także dla Ciebie wszystkie radosne tajemnice. Szczęść Boże! Niech Duch Święty napełnia Cię łaską dobrego poznania prawdy.

    Polubienie

   • bozena2 pisze:

    Odebrałam. Dziecko Maryi, którym jestem, bo taką nazwę ma moja wspólnota, dobrze zna i czuje swoją Matkę, jej rangę i zasługi. Z Panem Bogiem. Odwracam te życzenia, by właśnie inni doszli do pełnego poznania prawdy. Szczęść Boże.

    Polubienie

   • bozena2 pisze:

    Nowy fałszywy Papież już intryguje, nawet jeszcze przed wstąpieniem na tron Siedziby Piotrowej, aby piętnować Nauki Mojego Syna. Następnie potępi Mnie, Błogosławioną Bożą Matkę, i wyszydzi Moją rolę, jako Współodkupicielki.
    Najświętsza Maria Panna: Przybliżył się dla Mnie czas, aby zgnieść węża.

    Polubienie

 2. Mateusz pisze:

  Proszę przydzielenie 1 części różańca w 3 intencjach

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochany Mateuszu!
   Dla Ciebie cała część Radosna. Dwie pierwsze 10 w intencji Intronizacji. 2 następne w intencji V Dogmatu Maryjnego i ostatnia za Kapłanów.
   Niech Dobry Wszechmogący Bóg Ci błogosławi a Maryja zawsze pociesza w Twoich dolegliwościach i czuwa nad Twoim zdrowiem każdego dnia i nocy.

   Polubienie

 3. mariusz2015 pisze:

  Proszę o przydzielenie 2 części różańca dla mnie i mojej mamy Barbary. Obie w 3 intencjach. Mam jeszcze uprzejmą prośbę, – czy mogą to być Tajemnice Światła?

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Tak Mariuszku! dla Ciebie są dwie części tajemnicy Światła.
   Dla Ciebie Skarbie:
   1 i 2 tajemnica Światła – w intencji Intronizacji
   3,4 tajemnica – w intencji V Dogmatu
   5 za kapłanów
   Dla Mamy Basi:
   1 i 2 tajemnica Światła – w intencji V Dogmatu
   4,5 tajemnica – w intencji Intronizacji
   3 tajemnica – w intencji za kapłanów.
   Pozdrawiam serdecznie i chyba rozmowę przez tel odłożymy na inny czas.
   Szczęść Boże! dla Ciebie i Mamy. 🙂 🙂

   Polubienie

  • mariusz2015 pisze:

   Gosiu, serdeczne Bóg zapłać! (Również w imieniu mamy.) 🙂 🙂

   Polubienie

 4. Marcin pisze:

  Prosiłbym Gosiu o 3 Tajemnice Różańca. Mogą być te co poprzednio, tj. w intencji prawidłowej Intronizacji: Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu; o ogłoszenie V Dogmatu Maryjnego: Biczowanie Pana Jezusa; za kapłanów: Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa na Krzyżu.

  Pozdrawiam.

  Szczęść Boże.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Drogi nasz Buntowniku! Pan Jezus bardzo Cię kocha i z radością przekazuje Ci te wszystkie 3 tajemnice do modlitwy. Tylko nie zawiedź go tym razem bo i Jezusowi i Maryi będzie bardzo przykro i następnym razem może już nie wyciągnąć do Ciebie ręki bo za dużo było tych Twoich odejść i powrotów.
   Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam Marcinie! Niech Anioł Stróż okrywa Cię swymi skrzydłami w Twej samotności na Obczyżnie a Maryja przytula do swojego Niepokalanego Serca.

   Polubienie

 5. Szafirek pisze:

  Szczęść Boże! Gosiu Tobie i Wszystkim.
  Gosiu,proszę trzy dziesiątki,w trzech intencjach,mogą być te same,a jeśli nie to chociaż jedna czyli ostatnia Chwalebna ,bo chcę odmawiać modlitwę końcową.I dla męża w intencji Intronizacji ten sam dziesiątek.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Ave Maryja!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochany Szafirku! wybacz , że Cię tak pominęłam ale pamiętaj kto jest ostatni ten będzie pierwszy u Boga . Masz tak jak pragnęłaś:
   Mąż Twój zostaje przy niesieniu Krzyża i on biedny go niesie Wiem od Ciebie że cały czas. A że czasami Cię rani to ofiaruj to cierpienie Bogu Ojcu , i módl się o jego nawrócenie i z tego co opowiadasz to łaska prawdy na niego spływa. Nawet zaczyna śnić.
   Dla Ciebie : 4 chwalebna w intencji V Dogmatu
   5 chwalebna w intencji Intronizacji
   Dźwiganie Krzyża – za kapłanów.
   Łączcie oboje z mężem ten własny Krzyż i podtrzymujcie Jezusowy w 4 tajemnicy bolesnej jego własny bo oboje odmawiacie tę tajemnicę. Niech Niepokalane Serce Maryi prowadzi Was do Serca Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

   Polubienie

 6. Mateusz pisze:

  Jeśli chodzi o orędzie MBM które by mówiło że do ogłoszenia V dogmatu nie dojdzie to ja nie kojarzę żeby coś takiego było.Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Mateuszu! właśnie Ty wstawiłeś to orędzie MBM i ja miałam się zaraz odnieść i niestety umknęło i teraz szukałam na blogu aż mnie oczy bolą i nie znalazłam. Wydaje mi się że to tak nie dawno było i od razu to zauważyłam. Ale ja w tych orędziach , które czytałam na bieżąco nigdy na to nie natknęłam się.

   Polubienie

 7. Jola pisze:

  Proszę dla mnie i męża 1 i 2 Tajemnicę Bolesną w intencji 2.
  BÓG zapłać.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Droga Jolu!
   Proponuję dla męża Modlitwę w Ogrójcu a dla Ciebie Dżwiganie Krzyża bo Biczowanie już zajęte. Wybraliście intencję dla Maryi. Niech Niepokalane Serce Maryi pociesza Was w tym dźwiganiu Krzyża utraty Kochanej córki Agnieszki. Niech Dobry Bóg wysłucha waszych i naszych modlitw w tym cierpieniu. Ja dzisiaj podczas przeistoczenia na mszy św prosiłam o jej zbawienie. Niech cała Trójca Święta Was pociesza każdego dnia i Wasze cierpienie niech przyniesie owoce nawrócenia dla dalszej Rodziny.
   Szczęść Wam Boże!

   Polubienie

   • Jola pisze:

    Dziękuję Ci droga Gosiu, za przydzielenie tajemnicy w NP ,po wysłaniu wiadomości zauważyłam,ze moja tajemnica Biczowanie, jest już zajęta, ale nie pisałam, bo wiedziałam że Ty dokonasz właściwego wyboru. Razem z mężem, dziękujemy za modlitwy za naszą zmarłą córkę i za możliwość wspólnej modlitwy w NP. Niech dobry Bóg Ci błogosławi. Pozdrawiamy, zostań z Bogiem.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Bóg zapłać! Kochana Jolu! za dobre słowo. Z moją modlitwą za zbawienie Waszej córki Agnieszki. Szczęść Boże!

    Polubienie

 8. Millka pisze:

  Proszę o całą część, czyli 5 dziesiątek. Z Panem Bogiem.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Cię Millko!
   Cała część chwalebna dla Ciebie Millko!
   1,2 tajemnica w intencji Intronizacji
   3,5 w intencji V Dogmatu Maryjnego
   4 za kapłanów
   Serdecznie Cię pozdrawiam. Niech Matka Najświętsza Cię prowadzi do Jezusa a Duch Święty zawsze daje dobre rozeznanie. 🙂

   Polubienie

 9. BRYZA pisze:

  Szczęść Boże ! Gosiu , proszę o 3 dziesiątki w intencjach 1,2,3 Pozdrawiam Ciebie i CRB.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Cię Kochana Bryzo!
   Dla Ciebie ! no tak znowu wypadło Narodzenie Pana Jezusa w intencji Intronizacji ,
   Zwiastowanie NMP w intencji V Dogmatu Maryjnego i za kapłanów Biczowanie Pana Jezusa . Pan Jezus zapragnął abyś tym razem rozważała właśnie jedną bolesną tajemnicę gdy tak bardzo cierpiał podczas biczowania.
   Serdecznie pozdrawiam. Niech Matka Boża przytula Cię do swojego Niepokalanego serca tak mocno jak tuliła małe Dzieciątko Jezus. Szczęść Boże!

   Polubienie

   • BRYZA pisze:

    Bóg zapłać ! Kochana Gosiu za piękne tajemnice .Niech Pan Bóg Cię Błogosławi a Maryja ochrania Swoim Płaszczem.Pozdrawiam Ciebie i Twoją Rodzinę oraz Twoją Znajomą.Szczęść Boże!!!

    Polubienie

 10. Milena88 pisze:

  Szczęść Boże! Ja również pragnę się przyłączyć i po proszę o 3 dziesiątki we wszystkich intencjach i o 3 dziesiątki też we wszystkich intencjach dla mojej mamy.

  Polubienie

  • Milena88 pisze:

   Tzn po jednej dziesiatce na każdą intencje

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Cię Milenko88! to bardzo Jezus z Maryją się cieszą że chcecie się przyłączyć.
   Dla Ciebie Pan Jezus przeznaczył abyś rozpoczęła Nowennę za kapłanów Zwiastowaniem NMP. W intencji V Dogmatu Maryjnego – Odnalezienie Pana Jezusa w Świątyni a w intencji Intronizacji Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni.
   A dla Twojej mamy też piękne tajemnice chwalebne Jezus przygotował:
   w intencji Intronizacji – Wniebowzięcie NMP,
   w intencji V Dogmatu Zmartwychwstanie Pana Jezusa
   w intencji za kapłanów – Wniebowstąpienie Pana Jezusa
   Droga Milenko! jeśli nie jest to wielką tajemnicą co chcesz do mnie napisać to wyślij na adres do mariusza na blog – kontakt i on mi przekaże. I ja Ci tą drogą odpiszę. W wyjątkowych sytuacjach podaję swój adres bo naprawdę uwierz mi nie mam czasu na prywatne korespondencje bo wciąż mam dużo pracy osobistej i duchowej. A jeśli to coś bardzo prywatnego i bardzo ważnego to podam Ci adres ale przez Mariusza i dopiero pod koniec tygodnia i tylko ten który jemu wskażę. Przyznam , że wolałabym tą pierwszą drogą bo nawet nie wiesz ile mnie przykrości spotkało przez takie korespondencje – bardzo dużo i tylko jeden Pan Bóg o tym wie co ja przeszłam.
   Bóg zapłać za udział w modlitwie . Niech cała Trójca Tobie i mamie błogosławi!

   Polubienie

 11. Milena88 pisze:

  Gosiu w jaki sposób mogłabym do Ciebie napisać prywatna wiadomość?

  Polubienie

 12. Halina pisze:

  Szczęść Boże !
  Gosiu proszę o :
  I intencja -Intronizacja Pana Jezusa-II Tajemnica Radosna- Nawiedzenie Św. Elżbiety – Halina
  II intencja-Ogłoszenie Dogmatu Maryjnego- III Tajemn. Radosna- Narodzenie P.Jezusa-Marlenka
  III intencja – za kapłanów w naszej Ojczyżnie-IV Tajemn. Radosna- Ofiarowanie P.Jezusa – Ryszard

  Polubienie

 13. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię Droga Halinko!
  Wszystkie ofiarowuję wg Waszej prośby chociaż przyznam że była tylko wolna dla Ryszarda a tak rozpoczęłam następne nowenny i nie mam pewności że je ukończę. Łatwiej Halinko! przyjmować to co Jezus rozdaje i ja to tak rozumiem. Ale najwyżej Marlenka będzie wartownikiem jak 2 NP w intencji V Dogmatu nie utworzymy bo w intencji Intronizacji wydaje mi się że damy radę.
  Bóg zapłać za udział. Szczęść Boże!
  To jest taka moja uwaga dla innych zgłaszających – poddajmy się woli Bożej , co Bóg nam przygotował do modlitwy. 🙂

  Polubienie

 14. Mateusz pisze:

  Proszę o tajemnice dla Teresy:
  1 tajemnica światła- za kapłanów
  2 tajemnica światła- Intronizacja
  3 taj. światła -Dogmat

  Polubienie

 15. hanna pisze:

  Szczęść Boże. Bardzo proszę o część Różańca w trzech intencjach dla mnie i jedną dziesiątkę w intencji za kapłanów dla mego męża.Bóg zapłać.Z Panem Bogiem.

  Polubienie

 16. Aviso pisze:

  Proszę o 3 tajemnice, po jednej w każdej intencji. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Drogi Aviso!
   W intencji Intronizacji – Biczowanie Pana Jezusa,
   W intencji V Dogmatu – Cierniem Ukoronowanie
   W intencji kapłanów Zesłanie Ducha Świętego
   Właśnie tak piękne tajemnice Ci Pan Jezus przygotował, właściwie Tobie i Twojej mamie.
   Serdecznie was pozdrawiam i Pan Jezus dziękuje za ufność w jego Słowo , które nam przekazuje. Szczęść Boże!

   Polubienie

  • Wanda Z pisze:

   Proszę o 3 dziesiątki w trzech intencjach. Z Panem Bogiem.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kochana Wandziu!
    Jezus pragnie byś modliła się trzema tajemnicami bolesnymi i swoje cierpienie łączyła z jego cierpieniem podczas tej modlitwy.
    W intencji Intronizacji – Ukrzyżowanie i Śmierć Pana Jezusa
    Za kapłanów – Cierniem Ukoronowanie
    A za V dogmat Maryjny – Dźwiganie Krzyża.
    Niech Najświętsze Niepokalane Serce Maryi wysłucha Twoich modlitw i przyprowadzi Martę do Najświętszego Serca Jezusowego. Niech całej Twojej Rodzinie błogosławi cała Trójca Święta. Pozdrawiam. 🙂

    Polubienie

   • Wanda Z pisze:

    Bóg zapłać Gosiu za tak piękne tajemnice.

    Polubienie

 17. Gosia 3 pisze:

  Kochana Haniu! Tobie Pan Jezus ofiarowuje część chwalebną .
  I tak
  1 chwalebna Zmartwychwstanie Pana Jezusa – za kapłanów
  2, chwalebna – w intencji – V Dogmatu Maryjnego
  3,4, 5 – w intencji Intronizacji
  A dla Twojego męża Pan Jezus przygotował Modlitwę Pana Jezusa w Ogrójcu
  Bardzo Wam dziękuję za udział w modlitwie. Niech Bóg Wszechmogący czuwa nad Wasza Rodziną a Matka Boża prowadzi Was do Najświętszego Serca Jezusa. 🙂 🙂

  Polubienie

 18. Gosia 3 pisze:

  Moi Kochani! wierni i ufni Panu Jezusowi blogowicze dziękuję, ze odpowiadacie na prośby Jezusa – Prawdziwego Mesjasza i zgłaszacie się do modlitwy. Chciałam Was przeprosić , że jutro będę obecna tylko po 17 w związku z bardzo ważnymi sprawami osobistymi i nie tylko osobistymi. Dlatego bądźcie spokojni, ja wszystkim poprzydzielam tajemnice i dla nikogo ich nie zabraknie. Jutro w pracy mam ważne zadania do wykonania , może rano uda mi się wstawić jedynie modlitwy. Po 17 się pojawię i wszystkim porozdaję od Jezusa tajemnice.
  Tymczasem muszę się jeszcze dzisiaj pomodlić , także wszytko dokończymy jutro późnym popołudniem.
  Marlenko! jutro też Tobie odpowiem bo tak naprawdę muszę zapytać o to Mariusza.
  Niech Wam Pan Bóg błogosławi. Bóg zapłać za zgłoszenia.

  Polubienie

  • Halina pisze:

   Gosieńko!
   Proszę Ciebie przydziel mi taką dziesiątkę , jaka Tobie pasuje.Dla mnie to jest obojętne, a Ty wkładasz tyle wysiłku i nie chcę utrudniać.
   pozdrawiam Marlenka

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kochana Halinko! niech już zostanie jak pragnęłyście. Tak zrobimy następnym razem.
    Pozdrawiam serdecznie. Niech Marlenka cieszy się Narodzeniem Dzieciątka Jezus bo i tak już tworzymy 2 NP w intencji V Dogmatu.
    Niech Was strzeże moc Chrystusa.

    Polubienie

 19. Basia z Kanady pisze:

  Szczesc Boze Gosiu i wszyscy Blogowicze !!!
  Poprosze o 3 tajemnice dla mnie (jedna w kazdej intencji) i po jednej tajemnicy dla obydwu Beatek w intencji Intronizacji.
  Bog zaplac za trud tworzenia kolejnej Nowenny !!!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Och Ty moja Kochana Basiu z Kanady! Chociaż jesteś tak daleko wszyscy jesteśmy blisko Niepokalanego Serca Maryi czyli jesteśmy tak naprawdę blisko siebie.
   Głoś w Kanadzie że nadchodzi Królestwo Boże i wzywaj do nawrócenia ( 3 Światła) w intencji Intronizacji.
   Za kapłanów 4 światła – Przemienienie na Górze Tabor
   Dogmat Maryjny – Zesłanie Ducha Św.
   Dla Beatek : Beatka 1 Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu, a Beatka 2 – Biczowanie Pana Jezusa.
   Pozdrawiam Was trzy kochane rodaczki z prześladowanej Polski gdzie wiele narodów ma ciągle do nas o coś pretensję i wtyka nos w nasze ustawy. I po tym widać , że Jezus sobie Polskę upodobał bo sam był prześladowany przez faryzeuszy i uczonych w Piśmie.
   Niech cała Trójca Św Wam błogosławi a Maryja przytula do Niepokalanego Serca coraz bliżej i nierozerwalnie. 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

   • Basia z Kanady pisze:

    Dzieki serdeczne za dobre slowo i piekne zyczenia ! 🙂
    Z checia przyjmujemy podane tajemnice..
    Szczesc Boze Gosiu i niech Tobie i Twoim Bog Wszechmogacy blogoslawi i obdarza potrzebnymi Laskami, a Matuchna Najswietsza otacza plaszczem Swej opieki !!
    Rowniez te zyczenia sle dla Admina Mariusza i wszystkich Blogowiczow !!
    Bog zaplac za wspolna modlitwe..

    Polubienie

 20. Sławik pisze:

  Na Wieki Wieków, Amen.
  Proszę o przydzielenie jednej dziesiątki dla mojej „połówki” w intencji księży oraz jednej dziesiątki dla mnie w intencji Intronizacji.
  Serdecznie pozdrawiam Ciebie Gosiu3 oraz wszystkich blogowiczów.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Sławiku!
   Również Cię serdecznie pozdrawiam. Staraj się Sławiku! pogodzić się z własnym losem bo dzięki tym naszym kłopotom jesteśmy blisko Boga. Często Jezus nas w ten sposób trzyma przy sobie bo człowiek żyjący beztrosko zazwyczaj zaczyna oddalać się od Boga.
   Piszę to z perspektywy własnego doświadczenia i dlatego tylko mogę tak Cię rozradować, że gdy jesteś smagany rózgą żelazną to znaczy że Jezus Cię bardzo kocha. Jezus nas wychowuje jak Dobry Ojciec własne dziecko i nie opierajmy się mu.
   Sławku! dla Twojej żony : Cud w Kanie Galilejskiej a dla Ciebie Dźwiganie Krzyża.
   Niech Dobry Bóg i najbardziej Miłosierny Was pociesza każdego dnia swoimi darami duchowymi a Maryja zawsze ochrania i dla Was prosi Jezusa o ten Cud jak w Kanie Galilejskiej zapewniający dla Rodziny chleb powszedni. 🙂

   Polubienie

   • Sławik pisze:

    Serdeczne Bóg zapłać za przydzielone tajemnice Gosiu3. Już się pogodziłem z tym co się stało i dalej z tym co będzie jutro.
    Długo to chyba nie potrwa. Ta rózga zawsze może być dla mnie jeszcze gorsza i z tego się raduję. Dziękuję za dobre słowo. Niech Maryja ma Cię w opiece. Szczęść Boże.😇😇😇

    Polubienie

 21. KIELICH pisze:

  Proszę o trzy dziesiątki po jednej w każdej intencji. Szczęść Boże Gosiu.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochany Kieliszku! jak my długo razem się modlimy , napisz mi czy Ty od samego początku , czy trochę później zacząłeś z nami modlitwę. Moje serce pragnie nawrócenia Twojej żony i dlaczego Ty Panie Jezu nas nie wysłuchujesz?. Czasami tak długo trzeba modlić się o to nawrócenie jak Św Monika modliła się za swojego Syna. Może pomódlmy się za jej wstawiennictwem tej Świętej a ona nam pomoże.
   Kielichu czy mógłbyś rozpocząć 2NP w intencji Intronizacji Zwiastowaniem NMP , za kapłanów – Nawiedzenie Św Elżbiety a w intencji V Dogmatu Cud w Kanie galilejskiej.
   Niech Maryja tym Cudem wyprosi u Swojego Syna łaskę nawrócenia dla Twojej żony.
   Szczęść Boże ! Kielichu . Pozdrawiam . 🙂

   Polubienie

   • KIELICH pisze:

    Dziękuję za piękne tajemnice i za modlitwę za moją Żonę. Ja od początku modlę się z Tobą Gosiu. Tyle że w pierwszej nowennie zabrakło dla mnie miejsca i bylem strażnikiem. Szczęść Boże 🙂

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kielichu! to ja tak umownie wymyśliłam tych strażników aby wszystkich przyjmować a Ty w oczach Boga byłeś pierwszym wiodącym a ja mogłam być tym Twoim wartownikiem.
    Tak się cieszę że do tej pory wytrwaliśmy, to Cud Boży i łaska Boża dała nam tę siłę i moc modlitwy. Niech Dobry Bóg mocno Cię obejmuje swoim ramieniem gdy upadasz i masz wątpliwości. Ja też mam wątpliwości ale zaraz Pan Jezus mnie ustawia do pionu i wzmacnia swoim Miłosierdziem. Wszyscy jesteśmy nędznikami i niedowiarkami. Tutaj bardziej o sobie mówię niż o Tobie.
    Serdecznie pozdrawiam. 🙂

    Polubienie

 22. MariaF pisze:

  Proszę o 1 dziesiątkę w intencji intronizacji dla Marysi z Wrocławia, 1 dziesiątkę w intencji kapłanów dla mnie i 1 dziesiątkę w intencji kapłanów dla Irenki.
  Bóg zapłać.
  Szczęść Boże wszystkim modlącym się!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochana MarioF! jak tam Twoje zdrowie? Czy jest jakaś poprawa. Życzę Ci tego z całego serca. Dla Marysi z Wrocławia proponuję Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni. W to Święto rozpoczynamy naszą XXI NP . Dla Ciebie ta sama tajemnica za kapłanów . a dla Irenki Ukrzyżowanie i Śmierć Pana Jezusa . Pozdrawiam Was serdecznie i każdej z was życzę wiele łask duchowych podczas modlitwy. Szczęść Wam Boże!

   Polubienie

   • MariaF pisze:

    Kochana Gosiu3, Ty zawsze o wszystkich pamiętasz. Czuję się już znacznie lepiej i wszystkie cierpienia ofiarowuję w intencji nawrócenia pewnej osoby. Może dobry Bóg się zlituje i okaże swoje miłosierdzie tej osobie. Bóg zapłać za przydzielone dziesiątki i pozdrowienia. Również Cię pozdrawiam i życzę wielu łask bożych dla Ciebie i Twojej Rodziny. Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    MarioF! przepraszam , że tak późno odpisuję ale nie miałam jak i bardzo się cieszę, że jest poprawa Twojego zdrowia. Staram się , jak mogę pamiętać o Was i współczuć Wam wszystkim w waszych problemach a najlepszy na to sposób to modlitwa. A jak jeszcze Pan Bóg wysłucha to serce rośnie.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

 23. Elżbieta pisze:

  Proszę o wyznaczenie po 1 dziesiątce dla mnie i mojego męża Bogdana w intencji – V Dogmatu Maryjnego.Dziękujemy z całego serca że możemy się z Wami modlić Pozdrawiamy.Szczęść Boże

  Polubienie

 24. Gosia 3 pisze:

  Droga Elżbieto!
  jak się czuje Twój wnuczek, czy jest jakaś poprawa. Tak się modlę o tego maluszka tylko nie jestem pewna czy to Ty prosiłaś o modlitwę za niego.
  Tobie Elżbieto! powierzam wielkie zdanie rozpoczęcia II NP w intencji ogłoszenia V Dogmatu Maryjnego Zwiastowaniem NMP a mężowi Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni.
  Niech Najświętsze Serce Jezusa będzie blisko Waszej Rodziny teraz i zawsze. Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Elżbieta pisze:

   Tak to ja prosiłam o modlitwę .To wspaniałe że są tacy kochani ludzie na których można liczyć . Mój wnuczek czuje się dobrze jest już w domu.Jeszcze raz bardzo dziękujemy . Serdeczne Bóg zapłać za przydzielone tajemnice dla męża i dla mnie.Dziękujemy z całego serca że możemy razem z .Wami się modlić Pozdrawiamy.Z Panem Bogiem.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Elu! to bardzo się cieszę , że już lepiej. A zapytałam bo jeszcze dzisiaj dla Jezusa było takie przy Koronce zawołanie. : ” NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA WYLEJ Z NIEGO STRUMIEŃ ŁASKI DLA ZDROWIA MAŁEGO WNUCZKA ELŻBIETY! ”
    Jutro napiszę dziękczynienie przy Koronce. I trzeba teraz dziękować Jezusowi.
    A teraz zwracam się do wszystkich aby podawali na bieżąco czy jest poprawa czy nie abym mogła aktualizować intencje. Ja już nie długo zdejmę prośbę co do mojej siostry bo też okazało się że to nie tętniak aorty a taka uroda przebiegających tętnic ( inaczej niż zwykle u wszystkich ludzi) , które dawały cień i taką wstępną diagnozę. Tomografia wszytko wyjaśniła i Bogu dzięki. Ale ponieważ bardzo jest teraz przeziębiona i gorączkuje jeszcze poczekam. Nie możemy nadużywać Miłosierdzia Jezusa, dlatego to piszę.
    Chciałam Wam powiedzieć że co do ks. infułata jest też poprawa i to znaczna ( a było dramatycznie) ale jeszcze ze względu na wiek będziemy prosić o zdrowie.
    JEZU UFAM TOBIE!.
    Pozdrawiam Cię Elu i męża a także maluszka, niech w szczęściu i zdrowiu daje radość całej Rodzinie.

    Polubienie

 25. Zofia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna!
  Kochana Gosiu poproszę o przydzielenie trzech Tajemnic Różańca Św.. po jednej w każdej z intencji.

  Polubienie

 26. Mateusz pisze:

  Proszę o przydzielenie tajemnic:
  Maria, Leopold- 1 część różańca w 3 intencjach
  Lucyna,Grażyna,Marta- po 1 tajemnicy w 3 intencjach
  Kasia- 1 tajemnica w intencji Intronizacji
  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Cię Mateuszu! z przyjemnością przydzielam:
   Dla Drogiej Marii cała część Bolesna z podziałem:
   – 1 bolesna – w intencji V dogmatu Maryjnego
   – 2 i 4 bolesna – w intencji kapłanów
   – 3 i 5 bolesna w intencji Intronizacji
   zaś dla Leopolda cała chwalebna
   – 1,2 chwalebna w intencji Intronizacji
   – 3 – za kapłanów
   4,5 chwalebna w intencji V dogmatu Maryjnego
   Dla Lucynki:
   W intencji Intronizacji – Odnalezienie Pana Jezusa w Świątyni
   za kapłanów – Narodzenie Pana Jezusa
   w intencji dogmatu – 3 światła – Głoszenie Królestwa i wzywanie do narwócenia
   Dla Grażynki:
   – w intencji Intronizacji – Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
   – w intencji V dogmatu – Biczowanie Pana Jezusa
   – za kapłanów – Cierniem Ukoronowanie
   Dla Marty:
   W intencji Intronizacji – Głoszenie Królestwa i wzywanie do nawrócenia,
   W intencji za kapłanów – Cud w Kanie Galilejskiej,
   W intencji dogmatu – Przemienienie Pańskie
   a dla Kasi: Przemienienie Pańskie na Górze Tabor
   Dziękuję Ci Mateuszu! za przyprowadzone owce a Tobie niech Pan Bóg wynagrodzi dobrym zdrowiem. Niech Wam wszystkim Pan Bóg błogosławi!
   Wysyłam Wam 7 uśmiechów. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

 27. Gosia 3 pisze:

  Na wieki Wieków Amen. Kochana Zosiu!
  Dla Ciebie 2 tajemnice Radosne.
  W intencji Intronizacji – Narodzenie Pana Jezusa ,
  W intencji V Dogmatu Maryjnego – Odnalezienie Pana Jezusa w Świątyni i jedna bolesna za kapłanów – Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu.
  Bardzo Ci Droga Zosiu! dziękuję że z nami trwasz tak długo w modlitwie. Niech Niepokalane Serce Maryi prowadzi Cię do Najświętszego Serca Jezusa, a droga ta jest bardzo bliska bo Te Dwa Serca zawsze obok siebie. Niech Cię strzeże moc Chrystusa. Pozdrawiam. 🙂

  Polubienie

  • Zofia pisze:

   Serdeczne Bóg zapłać Droga Gosiu!
   Niech Wszechmogący Dobry Bóg błogosławi Ciebie, Twoich Bliskich i wszystkich Blogowiczów, a Matka Boża otacza nieustanną opieką.
   Szczęść Boże! 🙂

   Polubienie

 28. Gosia 3 pisze:

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MATEUSZ
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MATEUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MILENA88
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni BOŻENA2

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MARIUSZ
  Cud w Kanie Galilejskiej MARIUSZ
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BASIA Z KANADY
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARCIN
  Biczowanie Pana Jezusa AVISO
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa WANDA Z.

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MILLKA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MILLKA
  Zesłanie Ducha Świętego GOSIA3
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny MAMA MILENY88
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SZAFIREK

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie KIELICH
  Nawiedzenie świętej Elżbiety HALINA
  Narodzenie Pana Jezusa ZOSIA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARYSIA Z WROCŁAWIA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni LUCYNA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie GRAŻYNA
  Cud w Kanie Galilejskiej TERESA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARTA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor KASIA
  Ustanowienie Eucharystii MONI

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BEATKA1
  Biczowanie Pana Jezusa BEATKA2
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MARIA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię SŁAWIK
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MARIA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa LEOPOLD
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa LEOPOLD
  Zesłanie Ducha Świętego HANNA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny HANNA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi HANNA

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie BRYZA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MILENA88
  Narodzenie Pana Jezusa MATEUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MILENA88

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARIUSZ
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIUSZ
  Ustanowienie Eucharystii TERESKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MĄŻ JOLI
  Biczowanie Pana Jezusa MARCIN
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię JOLA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa KRZYSZTOF

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MAMA MILENY88
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa HANNA
  Zesłanie Ducha Świętego MILLKA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MILLKA

  Nowenna nr 4 DOGMAT

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie ELŻBIETA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety BOŻENA 2
  Narodzenie Pana Jezusa MARLENKA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni BOGDAN
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni ZOSIA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie ……
  Cud w Kanie Galilejskiej KIELICH
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARTA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BOŻENA 2
  Ustanowienie Eucharystii ……

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARIA
  Biczowanie Pana Jezusa GRAŻYNKA
  Cierniem ukoronowanie AVISO
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię WANDA Z.
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa …….

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ….
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa ….
  Zesłanie Ducha Świętego BASIA Z KANADY
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny LEOPOLD
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi LEOPOLD

  Nowenna Nr 5 ZA KAPŁANÓW

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MILENNA 88
  Nawiedzenie świętej Elżbiety KIELICH
  Narodzenie Pana Jezusa BOŻENA2
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni RYSZARD
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie TERESKA
  Cud w Kanie Galilejskiej ŻONA SŁAWIKA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BASIA Z KANADY
  Ustanowienie Eucharystii MARIUSZ

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MĄŻ HANNY
  Biczowanie Pana Jezusa BRYZA
  Cierniem ukoronowanie WANDA Z
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię SZAFIREK
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MARCIN

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa HNNAA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MAMA MILENY88
  Zesłanie Ducha Świętego AVISO
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny MILLKA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA3

  6 NP W INTENCJI KAPLANÓW TAKŻE W POŁOWIE UTWORZONA

  KOCHANI POSPRAWDZAJCIE SIĘ !!!!! TO ZNACZY NIEKTÓRZY SĄ W TEJ 6NP TAKŻE MOGĄ SIEBIE NIE WIDZIEĆ. POZDRAWIAM

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Szczęść Boże,

   Widzę, że Szafirek wstawiła powyższe zdjęcie. To jest zapewne zdjęcie ołtarzyka u Gosi w domu i dostrzegam tam takie świetliste serce odbijające się na obrazku Matki Bożej z Medjugorie. Może to serce symbolizuje Serce Najświętszej Maryi Panny.
   A poniżej jest ta żółta figurka bardzo przypominająca Matkę Bożą z La Salette, która wtedy utworzyła się z wosku.

   Pozdrawiam.

   Polubienie

  • Halina pisze:

   Ja widzę tak samo jak Marcin.
   Tak ,to są znaki na te czasy w których , żyjemy i nie możemy ich lekceważyć.Według mnie płomień świecy przypomina figurkę Matki Bożej.
   z Panem Bogiem!

   Polubienie

  • Szafirek pisze:

   I ja oczywiście też widzę serduszko na obrazku Matki Bożej.
   Ave Maryja!

   Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Piękne serduszko! 🙂 Matka Boża zachęca do włączenia się do nowenny 🙂

   Polubienie

  • BRYZA pisze:

   Widzę piękne serce z którego wychodzą białe promienie.U góry nad sercem widzę patrząc na wprost niebiesko czerwoną wstęgę.Świeca -jej płomień jest bardzo jasny i kształt przypomina figurkę Matki Bożej.
   Pozdrawiam.

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Was Kochani!
   podobnie myślę, że to jest Niepokalane Serce Maryi , które zaprasza jeszcze do Nowenny Pompejańskiej . A swoją drogą to szatan dzisiaj zniszczył Matkę Bożą z La Salette ( na cztery części się połamała) bo się na mnie zemścił i ja wiem za co ale na razie nie mogę napisać. Ale udało mi się ją połączyć .
   Nie pisałam też że kilka dni temu wchodzę do pokoju a na podłodze ta biała figurka Matki Bożej ze świecy co jako pierwsza powstała w 2015 roku i to w takiej dalekiej odległości od półki tam gdzie stała ,że mało jej nie rozdeptałam. Ale leżała w całości tylko bez korony i ją podniosłam lecz nie mogłam znaleźć korony . Po kilku dniach okazało się że jest między świeczką a Matką Bożą z La Salette w takiej małej szczelince.
   Nie mam jednak do końca pewności czy to ta korona, ale z drugiej strony myślę skąd by się wciął biały wosk w żółtej świecy koło Matki Bożej z La Salette. : (

   Polubienie

 29. giovanna pisze:

  Szczęść Boże Gosiu.
  Proszę o przydzielenie tajemnicy dla mnie i dla męża w intencji nawrócenia kapłanów.
  Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szczęść Boże! Giovanno!
   Z przyjemnością chciałabym Ci przydzielić te same tajemnice , które odmawialiście z mężem do tej pory. Tak po prostu Pan Jezus Wam wyznaczył bo one są wolne w pierwszej kolejności. Dla Ciebie Droga Giovanno 1 radosna – Zwiastowanie NMP a dla męża Odnalezienie Pana Jezusa w Świątyni.
   Bardzo dziękuję za wytrwałość w modlitwie. Niech Niepokalane Serce Maryi prowadzi Was
   do Najświętszego Serca Pana Jezusa. 🙂 🙂

   Polubienie

 30. BRYZA pisze:

  Kielichu, z okazji Twoich urodzin przyjmij spóżnione ale serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności spełnienia wszystkich marzeń , Błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej .
  Szczęść Boże!!!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochany Kielichu!
   ja z okazji Twoich Urodzin również życzę Ci aby spełniły się Twoje najgorętsze pragnienia serca , najwięcej łaski od Boga Ojca w Trójcy Świętej oraz gdy Ci ciężko niech Niepokalane Serce Maryi zawsze będzie blisko Twojego Serca.
   Bóg zapłać za Twoje świadectwo wiary i za to że wciąż jesteś tutaj z nami .
   Wiele, wiele radości i wszystkiego najlepszego!!!!!!! 🙂

   Polubienie

 31. Marcin pisze:

  Kielichu – Mariuszu, ja również przyłączam się do życzeń.
  Z okazji urodzin przesyłam Tobie najserdeczniejsze życzenia, wielu łask Bożych. Niech Pan Bóg umacnia Cię w drodze do świętości i nieustannie wspiera, a Matka Boża ma Cię w Swojej opiece.

  Pozdrawiam .

  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Wygląda na to,że coś mi umknęło…KIELICHU w takim razie i ja dołączam się do życzeń urodzinowych i życzę Ci błogosławieństwa Bożego na każdy dzień,opieki Mateńki Najświętszej,dużo zdrowia i spełnienia marzeń!
   Pozdrawiam serdecznie 🙂
   Z Panem Bogiem i Maryją

   Polubienie

 32. KIELICH pisze:

  Dziękuję Bryza, dziękuję Marcin. 🙂
  Tak wspaniałe życzenia. Nawet nie wiedziałem że podałem na blogu datę moich urodzin. Bardzo to miłe. Szczęść Boże 🙂

  Polubienie

 33. Mateusz pisze:

  Kielichu wszytskiego najlepszego z okazji urodzin. Niech Ci Bóg błogosławi!

  Polubienie

 34. Małgosia 4 pisze:

  Gosiu 3, proszę Cię o przydzielenie mi dziesiątki w intencji V Dogmatu Maryjnego 🙂

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Małgosiu4!
   Chrzest Pana Jezusa w Jordanie niech będzie dla Ciebie wspomnieniem własnego Chrztu i przyczyni się dzięki Twojej modlitwie do ogłoszenia przez Kościół Święty V Dogmatu Maryjnego. Niech Bóg Wszechmogący ma Cię w swojej opiece a zaufanie do Maryi prowadzi do Jezusa – Mesjasza który żył, żyje pośród nas w Eucharystii i niedługo powróci w Wielkiej Chwale na obłoku Niebieskim.Szczęść Boże!

   Polubienie

 35. Mateusz pisze:

  Gosiu, tajemnicę która była przeznaczona dla Kasi tj. Przemienienie Pańskie podaruj komu innemu. Nie mam z nią kontaktu, zmieniła nr telefonu. Przepraszam za kłopot, mogłem wcześniej sprawę wyjaśnić.

  Polubienie

 36. Mateusz pisze:

  GDY MODLISZ SIĘ ŻARLIWIE , TWOJE SERCE I SERCE BOGA STAJĄ SIĘ JAK DWA KAWAŁKI WOSKU , KTÓRE STAPIAJĄ SIĘ ZE SOBĄ .

  Św. Jan Maria Vianney

  Polubienie

 37. Sławik pisze:

  Kielichu, najserdeczniejsze Życzenia z okazji urodzin.
  Miej serce i patrzaj w serce.
  Szczęść Boże!!!

  Polubienie

 38. Gosia 3 pisze:

  WITAM WAS KOCHANI!
  MOŻE JESZCZE KTOŚ Z WAS COŚ DOBIERZE BO NAPRAWDĘ JEDYNIE 6 TAJEMNIC JEST WOLNYCH ABY BYŁY UTWORZONE PEŁNE 6 NP.
  MOŻE KTOŚ Z WAS SIĘ ZDECYDUJE KTO MA TYLKO JEDNĄ 10 DO ODMAWIANIA. WARTO BY BYŁO ABY UZUPEŁNIĆ TE NOWENNY I JE ZAMKNĄĆ. CZASU JEST JUŻ NIEWIELE I ZAPRASZA WAS CAŁE NIEBO DO MODLITWY.
  BRAKUJE NASZEGO BRATA LESZKA I TAK SIĘ ZASTANAWIAM DLACZEGO NA FINISZU OD NAS ODPADŁ ZE SWOIMI OWCAMI A TAK PIĘKNIE Z NAMI SIĘ MODLIŁ.
  ALE ROZUMIEM ŻE NIC NA SIŁĘ I NIKOGO NIE MA CO ZMUSZAĆ ABY MODLIŁ SIĘ W TAKICH PIĘKNYCH INTENCJACH O KTÓRE PROSI JEZUS CHRYSTUS. WSZYSTKO SIĘ WYPEŁNIA W PRZESŁANIACH BO PAN JEZUS MÓWIŁ O WROGACH WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH I TO JEST PRAWDĄ. TERAZ JEST TO BARDZO WIDOCZNE CO SIĘ DZIEJE W POLSCE.

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MATEUSZ
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MATEUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MILENA88
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni BOŻENA2

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MARIUSZ
  Cud w Kanie Galilejskiej MARIUSZ
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BASIA Z KANADY
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARCIN
  Biczowanie Pana Jezusa AVISO
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa WANDA Z.

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MILLKA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MILLKA
  Zesłanie Ducha Świętego GOSIA3
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny MAMA MILENY88
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SZAFIREK

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie KIELICH
  Nawiedzenie świętej Elżbiety HALINA
  Narodzenie Pana Jezusa ZOSIA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARYSIA Z WROCŁAWIA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni LUCYNA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie GRAŻYNA
  Cud w Kanie Galilejskiej TERESA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARTA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor ASIA
  Ustanowienie Eucharystii MONI

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BEATKA1
  Biczowanie Pana Jezusa BEATKA2
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MARIA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię SŁAWIK
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MARIA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa LEOPOLD
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa LEOPOLD
  Zesłanie Ducha Świętego HANNA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny HANNA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi HANNA

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie BRYZA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MILENA88
  Narodzenie Pana Jezusa MATEUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MILENA88

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARIUSZ
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIUSZ
  Ustanowienie Eucharystii TERESKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MĄŻ JOLI
  Biczowanie Pana Jezusa MARCIN
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię JOLA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa KRZYSZTOF

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MAMA MILENY88
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa HANNA
  Zesłanie Ducha Świętego MILLKA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MILLKA

  Nowenna nr 4 DOGMAT

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie ELŻBIETA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety BOŻENA 2
  Narodzenie Pana Jezusa MARLENKA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni BOGDAN
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni ZOSIA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MAŁGOSIA4
  Cud w Kanie Galilejskiej KIELICH
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARTA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BOŻENA 2
  Ustanowienie Eucharystii DANUTA Z

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARIA
  Biczowanie Pana Jezusa GRAŻYNKA
  Cierniem ukoronowanie AVISO
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię WANDA Z.
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa …….

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa KASIA 2
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MĄŻ KASI 2
  Zesłanie Ducha Świętego BASIA Z KANADY
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny LEOPOLD
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi LEOPOLD

  Nowenna Nr 5 ZA KAPŁANÓW

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MILENNA 88
  Nawiedzenie świętej Elżbiety KIELICH
  Narodzenie Pana Jezusa BOŻENA2
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni RYSZARD
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie TERESKA
  Cud w Kanie Galilejskiej ŻONA SŁAWIKA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BASIA Z KANADY
  Ustanowienie Eucharystii MARIUSZ

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MĄŻ HANNY
  Biczowanie Pana Jezusa BRYZA
  Cierniem ukoronowanie WANDA Z
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię SZAFIREK
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MARCIN

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa HANNA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MAMA MILENY88
  Zesłanie Ducha Świętego AVISO
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny MILLKA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA3

  Nowenna Nr 6 ZA KAPŁANÓW

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie GIOVANNA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety TERESKA K
  Narodzenie Pana Jezusa LUCYNA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIA F
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MĄŻ GIOVANNY

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BOŻENNA
  Cud w Kanie Galilejskiej MARTA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia ……
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor ……
  Ustanowienie Eucharystii …….

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu ZOSIA
  Biczowanie Pana Jezusa MARIA
  Cierniem ukoronowanie GRAŻYNA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MARIA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa IRENKA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ANNA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa DANUTA Z
  Zesłanie Ducha Świętego LEOPOLD
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny …..
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi ……

  Polubienie

 39. Sławik pisze:

  Szczęść Boże,
  Poproszę tajemnicę Wniebowzięcia NMP w Nowennie za kapłanów.
  Pogadam z „mamusią” i przekażę jej tę Tajemnicę.
  Pozdrawiam
  Z Bogiem.

  Polubienie

 40. Gosia 3 pisze:

  Kochany Sławiku! Bóg zapłać za ratowanie sytuacji zamknięcia Nowenn. Niech Ci Pan Bóg w Trójcy Św błogosławi a Maryja dopomaga każdego dnia. Pozdrowienia dla ” mamusi”.
  Z moją modlitwą za Ciebie! 🙂

  Polubienie

 41. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

  • Milena88 pisze:

   Gosiu dwa razy mnie wystawiłas w Nowennie nr 3. Ale niech już tak zostanie będę miała 4 cząstki do odmawiania zamiast trzech, niech będzie ☺️

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Droga Milenko88! bardzo przepraszam i faktycznie sprawdziłam że masz dodatkowo Nawiedzenie Św Elżbiety. Jak zechcesz to ja od Ciebie przejmę a jak nam się nie uda uzupełnić tych tajemnic to będą strażnicy z tej IV NP i nie będziesz musiała tej tajemnicy odmawiać.
    Chciałam Cię zapytać czy Ty napisałaś na ten adres co podał Ci Mariusz, bo jak dotąd Mariuszek żadnej wiadomości mi nie przekazał.
    Jeszcze raz Cię przepraszam ale czasami tak się zdarza, choć rzadko. To zadecyduj ostateczne. Szczęść Boże! 🙂

    Polubienie

   • Milena88 pisze:

    Gosiu ja odmawiam tą dodatkowa dziesiątkę więc niech już tak zostanie. Czekam na Twoja odpowiedź jak znajdziesz chwilkę to napisz maila do mnie, pozdrawiam i z góry dziękuję.

    Polubienie

  • Milena88 pisze:

   Gosiu ja odmawiam tą dodatkowa dziesiątkę więc niech już tak zostanie. Czekam na Twoja odpowiedź jak znajdziesz chwilkę to napisz maila do mnie, pozdrawiam i z góry dziękuję.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Droga Milenno88! to dobrze , że odmawiasz tę dziesiątkę , ale jeśli chodzi o moją odpowiedz do Ciebie to na temat świec Ci odpisałam bo to było pilne a co do tych innych pytań to przepraszam ale to potrwa ponieważ mam bardzo dużo zobowiązań wobec własnej Rodziny oraz wiele spraw duchowych i to jest u mnie priorytetem.
    Jeśli chodzi o podawanie jakiś dat to nikomu nie podaję i wybacz to jest mi zabronione przez opiekuna duchowego.
    Również serdecznie pozdrawiam. 🙂

    Polubienie

 42. Małgosia 4 pisze:

  Proszę o Przemienienie Pańskie na górze Tabor w intencji za kapłanów 🙂

  Polubienie

 43. Milena88 pisze:

  https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm

  „Maryja jest Współodkupicielką, bo to wysłużyła swoim wielkim cierpieniem na Drodze Krzyżowej Jezusa. Odczuwała Ona ten sam ból, co Mój Boski Syn, dodatkowo zniosła mężnie nienawiść szatana i ludzi. Nigdy nie zgrzeszyła, zawsze wstawiała się za innymi, nawet wtedy, gdy nasycona była tak wielkim cierpieniem. Ustanowiłem Ją dla Jej zasług i miłości, którą żywiła do ludzi, Pośredniczką Wszystkich Łask. Mogłem tego nie czynić, lecz kto Mi da zakaz? Przecież mogę uczynić z Moim to, co zechcę?!!

  Żywy Płomieniu, w swoim czasie wpłyń, gdy będziesz miał taką możliwość na ustanowienie tego dogmatu. W dniu, w którym będzie Ona ogłoszona przez Papieża, jako dogmat, że jest Współodkupicielką i Pośredniczką Wszystkich Łask, uwolnię na całej ziemi wszystkich ludzi spod zależności demonicznych, staną się wolni od zniewoleń i opętań.”

  Polubienie

 44. Gosia 3 pisze:

  Droga Małgosiu4! Dobrze to przekazuję Ci tę piękną tajemnicę Światłą do modlitwy.
  Niech Ci Pan Bóg w Trójcy Św. błogosławi! 🙂

  Polubienie

 45. Alicja pisze:

  Witaj Gosiu 3 jeśli jest jeszcze wolna tajemnica”Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi” w nowennie nr 6 za Kapłanów, to bym poprosiła. Dziękuję

  Polubienie

 46. Gosia 3 pisze:

  Witaj Alicjo! tak jest ta piękna tajemnica i wolna jeszcze dla Ciebie. Sama modlę się już jakiś czas tą tajemnicą , wcześniej w intencji Intronizacji a od dzisiaj będę modliła się tak samo jak Ty w intencji kapłanów.
  Jestem świeżo po rozmowie z Wielkim kapłanem Bożym i on potwierdza że teraz jest czas aby bardzo dużo modlić się za kapłanów. O Dogmacie też rozmawialiśmy i jest wielka potrzeba o to się modlić , bo Kościół Święty właśnie się przygotowuje do jego ogłoszenia.
  A została jeszcze jedna dziesiątka Ukrzyżowanie i Śmierć Pana Jezusa aby były dwie pełne w tej intencji.
  Kochana Alicjo! Bóg zapłać za udział i niech Ci Bóg błogosławi w to wielkie Święto Matki Bożej Gromnicznej kiedy mały Jezusek był przyniesiony do Świątyni i ofiarowany Bogu Ojcu – Stwórcy Świata.

  Polubienie

 47. Alicja pisze:

  Jeszcze raz dziękuję Gosiu 3, ja również czuję ogromną potrzebę modlitwy za naszych księży. Pozdrawiam serdecznie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s