Orędzie z Medziugorje, 25 czerwca 2018

Marija during an apparition
Drogie dzieci! To jest dzień, który dał mi Pan, abym Mu dziękowała za każdego z was, za wszystkich, którzy się nawrócili i przyjęli moje orędzia i poszli drogą nawrócenia i świętości. Radujcie się dziatki, bo Bóg jest miłosierny i wszystkich was kocha niezmierną miłością i prowadzi was w kierunku drogi zbawienia poprzez moje objawienia [w Medziugorju]. Kocham was wszystkich i daję wam mego Syna, aby On dał wam pokój. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

40 odpowiedzi na „Orędzie z Medziugorje, 25 czerwca 2018

  • MariaF pisze:

   Słowo na dziś
   28 czerwca 2018 r., Czwartek
   Ewangelia
   Mt 7, 21-29 Dom zbudowany na skale i dom zbudowany na piasku

   Jezus powiedział do swoich uczniów:
   „Nie każdy, który Mi mówi: «Panie, Panie», wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?» Wtedy im oświadczę: «Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości».
   Każdego więc, kto tych słów moich słucha i wypełnia je, można porównać z człowiekiem roztropnym, który dom swój zbudował na skale. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony.
   Każdego zaś, kto tych słów moich słucha, a nie wypełnia ich, można porównać z człowiekiem nierozsądnym, który dom swój zbudował na piasku. Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry, i rzuciły się na ten dom. I runął, a upadek jego był wielki”.
   Gdy Jezus dokończył tych mów, tłumy zdumiewały się Jego nauką. Uczył ich bowiem jak ten, który ma władzę, a nie jak ich uczeni w Piśmie.

   Oto słowo Pańskie

   Dzisiejsza ewangelia kojarzy mi się z wizytą papieża Jana Pawła II w Pelplinie, gdzie byliśmy z rodziną. To było niezapomniane przeżycie. Zawsze powtarzam moim dzieciom:
   budujcie swoje życie na skale!
   Homilia podczas Mszy św. w Pelplinie – Jan Paweł II …
   opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/jan_pawel_ii/homilie/pelplin…
   Homilia Ojca Świętego Jana Pawła II podczas Mszy św. w Pelplinie w trakcie podróży apostolskiej do Polski 5-17.06.1999 (6.06.1999)

   Polubienie

 1. bozena2 pisze:

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dawcy-narzadow-wciaz-jeszcze-zyja-podczas-pobierania-narzadow-do-przeszczepow-2018-06
  Dawcy narządów ciągle jeszcze żyją w czasie pobierania narządów do przeszczepów! Dawcom przy tym wprowadza się środek paraliżujący. A znieczulenia nie stosuje się!
  Kiedyś czytałam o tym z ust Pana Jezusa do… teraz nie pamiętam i to było okrutne, a teraz gdy czytam ten artykuł, to już horror. Panie Jezu Przyjdź! I zaprowadź swoje królestwo!

  Polubienie

 2. Mateusz pisze:

  Już w lipcu zdominuje nas medialna klika. PE na wojnie z blogerami i memami

  Już w lipcu Parlament Europejski zajmie się ograniczaniem wolności w internecie. Ma zaproponować podatek od linków a także penalizację memów. Doprowadzi to do absolutnej dominacji wielkich koncernów medialnych – właścicieli dużych portali i serwisów internetowych.
  Parlament Europejski może ograniczyć wolność w Internecie przy pomocy specjalnej dyrektywy, dotyczącej praw autorskich na jednolitym rynku cyfrowym. O co chodzi? O dodatkowy podatek oraz ograniczenia dzielenia się treściami w mediach społecznościowych.

  Artykuł 11. rezolucji wprowadza „podatek od linków”, którym obciążone będą serwisy i portale, udostępniające skrócone treści z innych, większych portali lub serwisów informacyjnych. Nie chodzi jedynie o strony internetowe łamiące prawo autorskie, lecz o wszystkie, które czerpią z informacji zamieszczanych w innym miejscu. Artykuł obejmuje więc wyszukiwarki, a nawet serwis Google News.

  Część europosłów alarmuje, że proponowana Parlamentowi Europejskiemu dyrektywa stanowi narzędzie walki wielkich koncernów z mniejszymi portalami oraz niezależnymi blogerami. Tak stało się na przykład w Hiszpanii, gdzie podobny podatek doprowadził do poważnych strat wśród mniejszych właścicieli serwisów w Internecie.

  Innym niepokojącym internautów punktem rezolucji może być artykuł numer 13. Ten z kolei zakłada stosowanie specjalnego algorytmu do kontroli własności treści, jakimi internauci dzielą się w sieci. Z pozoru pozytywna regulacja, w istocie może stanowić poważne ograniczenie dla aktywności w sieciach społecznościowych. Może to oznaczać m.in. koniec słynnych memów, czyli przeróbek zdjęć.

  Rezolucja przeszła już przez sito komisji prawnej. 20 czerwca została przegłosowana przez jej członków.

  Teraz regulacje czekają na akceptację Parlamentu Europejskiego. Do głosowania na sali plenarnej ma dojść 5 lipca. Jaki będzie rezultat? To wielka niewiadoma. Oficjalnie ustawy wspiera mocno EPP (chadecja) i ALDE (liberałowie) oraz ENF (eurosceptycy). Wolnym elektronem są konserwatyści z ECR, którzy na komisji wstrzymali się od głosu. Przeciwko są ugrupowania lewicowe, a także populiści z EFDD.

  Polubienie

 3. Mateusz pisze:

  nr 114 sb. 21 VI 86, g. 7
  + Określone są granice ludzkich możliwości. Ale trzeba usilnie dążyć, aby zbliżyć się do tych
  granic jak najbardziej.
  Jest to program całego życia. Po to daje czas. Szkoda go na byle jakie sprawy i byle jakie myśli.
  Straconego czasu nie da się odzyskać nigdy, bo droga twoja ku Mnie jest nieskończona. Będzie
  ona trwać także po śmierci, chociaż inaczej.
  Moment zatrzymania się, czy cofnięcia, jest autentyczną stratą.

  Polubienie

 4. Mateusz pisze:

  nr 1143 wt 22 VII 86, g. 22
  + Bardziej cenne jest służenie drugiemu człowiekowi i rezygnacja ze swej
  wygody, niż dbanie o własne dogodne warunki dla modlitwy i obcowania
  ze Mną. Pamiętaj, że Ja także jestem w drugim człowieku, i unikając go, rzekomo
  dla spotkania ze Mną, właśnie odwracasz się ode Mnie.

  Polubienie

 5. Mateusz pisze:

  nr 150 pn. 28 VII 86, g. 19
  + Dziś potrzebne są radykalne postawy, które będą znakiem
  sprzeciwu. Półśrodki nie wystarczą.

  Polubienie

 6. Mateusz pisze:


  Po 9 min na temat Intronizacji. Czy podczas Intronizacji należy zawierzyć nie tylko Polskę ale cały świat?

  Polubienie

 7. Gosia 3 pisze:

  UWAGA,UWAGA,UWAGA !!!!!
  W TEJ CHWILI ZACZYNAJĄ SIĘ UROCZYSTOŚCI ROCZNICY OBJAWIEŃ W GIETRZWALDZIE.
  TRANSMISJA NA INFO I PEWNIE NA TRWAM TAKŻE!

  Polubienie

 8. Gosia 3 pisze:

  C.D.

  W piątek 30 czerwca 1961 roku wszystko było takie samo.

  Tego dnia tylko tyle jest zapisane w dzienniczku Conchity.

  IMG_5231

  (fot. miejsce wizji Najświętszego Serca Pana Jezusa)

  Warto w tym czasie wspomnieć o wizji Jacinty Najświętszego Serca Jezusa.

  Stało się to na samym początku objawień, w czerwcu 1961 roku, podczas gdy cztery dziewczęta widziały Świętego Michała, zanim Matka Boska objawiła się po raz pierwszy. Dzięki najnowszym informacjom od Jacinta i jej męża, Jeffa Moynihana, możemy podać kilka szczegółów, aby dopełnić historię, kiedy, gdzie i jak ta wizja miała miejsce.

  W dzień po pierwszym objawieniu św. Michała w dniu 18 czerwca 1961 r. Cztery dziewczynki wróciły dokładnie do tego samego miejsca w calleja, mając nadzieję na ponowne ujrzenie anioła. Niektórzy chłopcy, młodsi od widzących, widzieli ich i rzucali kamieniami. W związku z tym następnego dnia dziewczęta podniosły się nieco wyżej na linii (Calleja) wokół pierwszego zakrętu w prawo, gdzie były ukryte przed prawą boczną ścianą. To tutaj, w tym nowym miejscu, nadal widzieli Świętego Michała i gdzie Jacinta widziała jej wizję Najświętszego Serca. Jeff wspomniał mi, że jedna z książek o Garabandal błędnie powiedziała, że ​​anioł zwrócił dziewczyny wyżej na pas. To, co się naprawdę wydarzyło, to fakt, że z ich nowego punktu widzenia dziewczęta zobaczyły duży, gładki kamień, na którym wszyscy mogli uklęknąć, i to właśnie tutaj po raz pierwszy ujrzeli Błogosławioną Dziewicę.

  Hiacynta nie pamięta dokładnej daty swojej wizji Jezusa, ale nie było to w święto Najświętszego Serca, które w tym roku 1961 było przed 18 czerwca.

  Jak powstała wizja? 23 grudnia 1978 r. Jacinta udzieliła wywiadu księdzu Francisowi Benacowi S.J. w jej domu w Kalifornii. Oto fragmenty tego wywiadu:

  Ojcze Benac- Przeczytaliśmy o waszej wizji Najświętszego Serca. Opowiedz mi o tym doświadczeniu.
  Jacinta- Przypominam sobie dzień, kiedy nasza czwórka poszła nieco dalej [na ścieżkę] od miejsca, gdzie po raz pierwszy pojawił się anioł – nikt z wioski nie podążał za nami – kiedy nagle pozostali trzej wpadli w ekstazę, widząc anioła. Byłem trochę z tyłu i widząc ich w ekstazie, powiedziałem sobie: „Ale nic nie widzę”. Nagle, jak błyskawica, ujrzałem Najświętsze Serce Jezusa, które wywarło na mnie głębokie wrażenie. Nie mówił do mnie, ale Jego wzrok przeniknął głęboko w moje serce.

  Benac – Co najbardziej zrobiło na tobie wrażenie?
  Jacinta– Jego oczy, Jego spojrzenie – spojrzenie, które przeniknęło tak głęboko we mnie, że nie potrafię tego wyjaśnić.

  Benac- Jakie były twoje myśli w tej chwili?
  Jacinta– Ojcze, bardziej niż widząc Matkę Bożą, ta wizja Najświętszego Serca wywarła na mnie największy wpływ, mimo że już Go nie widziałam. Kiedykolwiek widzę Jego obraz, odczuwam intensywne uczucie, że nagle widzę kogoś bardzo kochanego.
  Benac- Czy wciąż to czujesz?
  Jacinta – Oh tak. Kiedykolwiek widzę Jego obraz lub rozmawiam o Nim tak jak teraz, czuję we mnie coś, czego nie potrafię wyjaśnić.Benac -Kiedy przeszedłeś okres wątpliwości, wątpiłeś w tę wizję?
  Jacinta– Nie Ojcze. Ta wizja zawsze pozostała żywa w moim umyśle. Pamiętam, jak mówiłam mojej matce, że mogłem wątpić, że widzę Matkę Bożą lub anioła, ale jeśli chodzi o tę wizję Najświętszego Serca, nawet gdybym umarł, nalegałbym na jej prawdę. To jest coś, czego nigdy nie wątpiłem.Benac -Czy ta szczególna wizja doprowadziła cię do większej miłości Boga? Czy myślałeś, że chciał od ciebie czegoś wyjątkowego?
  Jacinta– Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ On nie mówił do mnie. Ale moje serce znacznie przybliżyło się do Niego.

  Opis wizji

  Odkąd Jacinta po raz pierwszy wspomniała o swojej wizji Najświętszego Serca Pana Jezusa w 1976 r., Została poproszona o przedstawienie jej opisu. Ostatni czas był w sierpniu zeszłego roku. Pojechała do hiszpańskiego miasta Logroño z Jeffem i ich córką, Marią, aby odwiedzić sparaliżowaną kobietę o imieniu Olga, która spytała, czy widzący przyjdzie ją zobaczyć. Podczas ich wizyty zostali zaproszeni przez grupę Garabandal z około 30 osób na lunch do pobliskiego miasta Navarrete. Po obiedzie wszyscy chcieli usłyszeć o wizji Najświętszego Serca Jacinty, a ona łaskawie przestrzegała wszystkich szczegółów. Oto, jak konsekwentnie to opisuje.

  Podczas gdy pozostałe trzy dziewczyny były w ekstazie, widząc świętego Michała, Jacinta widziała Jezusa. Znajdował się w odległości około dziesięciu stóp, stojąc na małej, białej chmurze nad ziemią. Był nieporównywalnie piękny; „najprzystojniejszy z ludzi”, jak powiedziała Jacinta. Jego włosy i broda były ciemne, a cera „normalna”. Miał na sobie białą szatę z czerwoną szatą wierzchnią, która wisiała ukośnie na Jego ciele z prawego ramienia. Jego serce, odsłonięte poza jego środkiem, było jaskrawo czerwone, a promienie zarówno bieli, jak i złota płynęły z niego. Lewą ręką wskazał na swoje serce i prawą ręką skinął na dziewczynę, aby przyszła. Całe jego ciało wydzielało wspaniałe promienie, które prześcignęły w jasności kolejne pojawienia się Matki Bożej. Wizję ustalono na tle chmury.

  Jak wspomniano powyżej w wywiadzie Ojca Benaca, najbardziej fascynującą częścią tej wizji dla Jacinty było intensywnie kochające, przenikliwe spojrzenie Jezusa, które napięło jej serce. Miłemu spojrzeniu Naszego Pana towarzyszyły gesty Jego rąk, zapraszając ją i nas wszystkich do wejścia do Jego Najświętszego Serca.

  Jeff opowiedział mi o tym, co niedawno powiedziała mu Jacinta: po tych wszystkich latach wciąż wyraźnie pamięta jej wizję Najświętszego Serca i za każdym razem, gdy ją pamięta, czuje coś bardzo duchowego.

  Polubienie

 9. Mateusz pisze:

  Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Oglądałam na info,a to chyba nie jest nagranie z info,więc tu chyba nie ma tego momentu jak upadła Hostia.Otóż jak się zaczęła Komunia św. to widziałam,pokazane było,jak ksiądz podawał Komunię i dwie panie stały za taką barierką.I ja myślałam,że ta jedna starsza pani chce uklęknąć,bo jakieś takie zamieszanie się zrobiło jakby (tylko,że wtedy ksiądz by miał kłopot aby podać jej Komunię),ale ona się schylała po Hostię! Bo patrzę,a ona w palcach trzyma Hostię i potem znów się schylała.Nie wiem, może jej też upadła jak podawała księdzu albo była jeszcze jedna Hostia na trawie,ale tego nie widziałam ,bo już kamera pokazywała co innego i w ogóle juz byłam tak przejęta tą sytuacją co widzę,ze nawet nie pamiętam czy podała tą Hostię księdzu czy tej pani właśnie upadła znowu….Ale widziałam jak ta pani podniosła i trzymała Hostię w palcach.Może ktoś oglądał na info i widział? Chciałam dziś odszukać ten moment,ale nie ma nigdzie tego nagrania z info.Tu patrzyłam to nie widzę tego momentu.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Też oglądałem i widziałem jak podnosi Hostię.Bardzo przykry widok.Później natomiast byłem pod wrażeniem że tak wiele osób przyjmowało Pana Jezusa na klęcząco w tym wielu Rycerzy Chrystusa Króla. A potem widok jak kilku Rycerzy leżało krzyżem na trawie w dziękczynieniu po Komunii św …bezcenny. Niesamowita wiara tych ludzi, chciałbym mieć taka wiarę i odwagę. Piękne wynagrodzenie za nieodpowiednie udzielanie Komunii św przez kapłanów. Więc z jednej strony mamy wielu ludzi pełnych pobożności a z drugiej duże zaniedbania kapłanów.
    Homilia niesamowita, płakać się chciało.
    Szczęść Boże

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Mateuszu,tak,to prawda co napisałeś…
    I ja też byłam wzruszona homilią.
    Pozdrawiam serdecznie.

    Polubienie

 10. Mateusz pisze:

  nr 251 śr. 15 X 86, g. 9:50
  + Całę życie jest nieostająca próbą i nie ma w nim miejsca na wypoczynek.
  Wypoczynek i nagroda będą u Mnie w Niebie.

  Polubienie

 11. Mateusz pisze:

  nr 678 wt. 22 IX 87, g. 00:10
  + Bacz, by rozum nie był ci przeszkodą wierze.

  nr 679 śr. 23 IX 87, g. 9
  + Życie na ziemi nie jest przyjemnością, ale koniecznością. Trzeba je
  przyjmować z poddaniem, nadzieją i miłością.

  Polubienie

 12. Mateusz pisze:

  nr 736 pn. 16 XI 87, g. 9:30
  + Każdy Mój uczeń musi przejść całe Moje życie od narodzin w ubóstwie
  przez zagrożenia, wygnanie, poddanie, namaszczenie, oczyszczenie,
  apostolstwo, męczeństwo – do śmierci z miłości.

  Polubienie

 13. Mateusz pisze:

  Po 8:20 na temat modlitwy językami, po 19:30 na temat krzyża którzy noszą niektórzy kapłani(papież Franciszek także)

  Polubienie

 14. Gosia 3 pisze:

  c.d. z Dzienniczka Conchity:

  1 lipca 1961 roku (sobota)

  clip_image008

  Tego dnia przybyło wielu ludzi, odkąd był dzień Dziewicy. Być może ona się nam wyda.

  Poszliśmy do Calleja jak zawsze, aby odmawiać Różaniec i ludzie towarzyszyli nam. Pod koniec Różańca Świętego ukazał się nam Anioł, uśmiechając się i powiedział:

  ─ „Przychodzę ogłosić wam wizytę Dziewicy pod tytułem Matki Bożej z Mt. Carmel, który pojawi się jutro w niedzielę.

  Byliśmy bardzo szczęśliwi i powiedzieliśmy mu:

  ─ Niech zaraz przyjdzie !

  Uśmiechnął się, a potem powiedzieliśmy mu:

  ─ Co oznacza ten znak, który przyniosłeś?

  ─ Dziewica powie ci o tym.

  Tego dnia mówił nam o wielu rzeczach.

  Powiedział Jacinta, Loli i Mari Cruz, jak pierwszego dnia mieli zadzwonić do matki Conchity, ponieważ sądzili, że miała atak

  [Anioł powiedział dziewczynom o wydarzeniach, które miały miejsce podczas pierwszego objawienia 18 czerwca] .

  Śmiali się …

  ─ Ponieważ oni byli ─ Nie wiem co tego dnia.

  Był tak dwie godziny, ale dla nas to dwie sekundy. Po tym, jak nam powiedział:

  ─ Przyjdę jutro z Dziewicą. I odszedł.

  Jakież to dla nas smutne! Ludzie byli bardzo szczęśliwi i zapytali nas:

  ─ Co ci powiedział?

  I powiedzieliśmy im, co powiedział.

  Ludzie z innych miejsc wierzyli i byli bardzo szczęśliwi i chcieli powiedzieć tym, którzy nie widzieli.

  Anioł był ubrany w długą, przepływającą niebieską tunikę bez paska. Jego skrzydła są nieco długie, bardzo piękne i różowawe. Jego twarz nie była ani długa, ani okrągła; jego nos był przystojny; jego oczy są ciemne; i jego opalona twarz. Ręce miał gładkie, krótkie paznokcie; jego stopy nie były widziane.

  [W tym portrecie możemy podziwiać kolorystykę, precyzję i bogate cienie literackie, które pokazują prosty styl, w którym to zostało napisane] .

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 16. Gosia 3 pisze:

  Gdy mówimy w Pacierzu:
  Ojcze święć się imię Twoje to znaczy że mamy zrobić wszytko aby jak ktoś na nas patrzy to nie widział nas tylko Boga. Jest to uświęcenie imienia Pana Boga – męczeństwo i wierność do Słowa Bożego i samego Boga. Jakże piękna ta nauka ks. Pelanowskiego.

  Polubienie

 17. Mateusz pisze:

  Polubienie

 18. Gosia 3 pisze:

  ipiec 1, 2018/Dodaj komentarz

  W niedzielę 2 lipca 1961 roku.

  2lipca

  Poszliśmy na mszę i odmawialiśmy Różaniec. Różaniec był o trzeciej po południu [To odnosi się do różańca, który jest powiedziany w wioska Kościół w każdą niedzielę, do której przychodzą prawie wszyscy mieszkańcy wioski. Zwykle odbywa się po obiedzie] .

  Po Różańcu poszliśmy na ulicę poniżej, ponieważ niektórzy z moich braci przybyli tego dnia i chcieliśmy sprawdzić, czy przybyli.

  Jest pięć kilometrów od San Sebastián do Cossío, a my przeszliśmy cztery [W rzeczywistości jest to około sześciu kilometrów] . Ludzie znali nas od czasu, gdy razem poszliśmy razem i widzieli nas na zdjęciach [Na początku objawień fotograf zrobił kilka zdjęć, które zostały sprzedane w Cossío, ale nie w San Sebastián de Garabandal] . Zatrzymali nas i dali nam prezenty, pudełka cukierków, różańce, karmelki i mnóstwo rzeczy.

  Kiedy przybyliśmy do wioski, czekał duży tłum. Było 10 lub 11 księży, lekarzy, opata i wiele samochodów.

  Ponieważ byliśmy bardzo daleko od wioski, postanowiliśmy wrócić. Niektórzy ludzie ze wsi zjechali na konie, aby nas znaleźć. Jedna osoba, którą znaliśmy, zobaczyła nas i powiedziała nam, że jeśli chcemy się podnieść, to zaprowadzą nas do wioski.

  Powiedzieliśmy tak, ponieważ moi bracia nie przyszli.

  Kiedy dotarliśmy do wioski, czekało na nas wielu ludzi i kapłanów.

  Było 6 po południu.

  Poszliśmy do Calleja, aby odmawiać różaniec. I zanim tam przybyliśmy, Dziewica ukazała się nam z Aniołem z każdej strony.

  Jednym z nich był św. Michał. [Po raz pierwszy Conchita używa w swoim dzienniku imienia Świętego Michała] Nie rozpoznaliśmy drugiego. Był ubrany jak św. Michał. Wyglądały na bliźnięta.

  Po stronie Anioła po prawej stronie, na tej samej wysokości co Dziewica, ujrzeliśmy wielkie oko. Wyglądało na to, że jest Okiem Boga.

  Tego dnia dużo rozmawialiśmy z Dziewicą. I rozmawiała z nami. Powiedzieliśmy jej wszystko: że codziennie chodziliśmy na pole, że byliśmy opaleni, że siano włożyliśmy w stosy, itd … Zaśmiała się; powiedzieliśmy jej tyle rzeczy! …

  Powiedzieliśmy, że Różaniec patrzy na nią, a ona modliła się z nami, aby nauczyć nas modlitwy. [Jak wyjaśnia Conchita, na początku Wizja nauczyła ich, jak dobrze odmawiać Różaniec. Potem Wizja mówiła tylko o Glorii] Kiedy skończyliśmy Różaniec, powiedziała, że ​​odchodzi.

  I powiedzieliśmy jej, żeby została przez chwilę, ponieważ była tam bardzo krótko. Roześmiała się i powiedziała nam, że wróci w poniedziałek.

  Kiedy odeszła, nas to zasmuciło.

  Potem ludzie pocałowali nas i zapytali, co powiedziała. Niektórzy ludzie nie wierzyli, odkąd tak dużo rozmawialiśmy. Jak Maryja mogła tak dużo mówić i słuchać? Ale większość uwierzyła, ponieważ powiedzieli, że to tak jak w przypadku matki, która nie widziała jej córki przez długi czas, która mówi jej wszystko. I o ile więcej my, którzy nigdy jej nie widzieliśmy. Poza tym jest naszą matką w niebie.

  Zabrali nas do zakrystii i księdza o. Fr. Francisco Odriozola [Kapłan z diecezji Santander . Został nazwany kanonem na początku objawień. Był jednym z głównych informatorów biskupa o tym, co dzieje się w diecezji od czasu pierwszych objawień. Jeśli wierzymy słowom wikariusza generalnego diecezji, kanonik Pan Odriozola był przewodniczącym Komisji wymienionym w nocie 8 lipca. Jeśli należycie respektujemy tego samego pana Odriozolę, jego stanowisko było sekretarzem tej Komisji.] Przesłuchiwał nas jeden po drugim. Potem powiedział ludziom, co mu powiedzieliśmy.

  Tak zakończyła się niedziela, 2 lipca. To był bardzo szczęśliwy dzień, ponieważ po raz pierwszy zobaczyliśmy Dziewicę. Wszyscy bowiem jesteśmy z nią zawsze, ilekroć chcemy być.

  Dziewica przychodzi w białej szacie, niebieskim płaszczu [Obecny sposób ukazania Dziewicy z Mt. Carmel jest z brązowym płaszczem. Cztery dziewczyny o tym wiedzieli. Nie byli świadomi, że istnieje jakaś reprezentacja Matki Boskiej z Mt. Karmel z białą szatą i niebieskim płaszczem.] I koroną złotych gwiazd. Stóp nie widać; ręce są otwarte i po prawej jest szkaplerz: szkaplerz jest brązowy. [Dziewica nosi szkaplerz w dłoni. Dziewczyny powiedziały, że malowano na niej małą górę. Nie rozumiałem powodu tego. W Hiszpania nazywa się po prostu Dziewicą z Carmen. Na zewnątrz Hiszpania , jest ogólnie nazywana Matką Bożą Mt. Carmel. ] . Jej włosy są długie, ciemnobrązowo-brązowe, falujące i rozchylone w środku; twarz jest nieco wydłużona; nos jest również nieco długi i delikatny; usta bardzo piękne z lekko pełnymi ustami. Kolor jej twarzy jest opalony, ale znacznie jaśniejszy niż kolor Anioła, inny. Głos jest bardzo piękny, bardzo nietypowy. Nie wiem, jak to wyjaśnić. Nie ma innej kobiety, która przypominałaby Dziewicę, czy to w głosie, czy w czymkolwiek. [Interesujące jest porównanie tego sposobu pisania z innymi mistycznymi przeżyciami. Afirmacje i zaprzeczenia zdarzają się, tak jakbyśmy rozumieli, że to, co zostało powiedziane, nie jest dokładnie tym, co przeżyliśmy, że nie można tego wyjaśnić słowami] . Czasami nosiła dziecko w ramionach. [Wielokrotnie wizja pozostawiła Dziecię w ramionach widzących. Mówią, że odczuwają ciężar Dziecka, ale w pewnym sensie jest tak, jakby go nie dotykały] . Jest bardzo mały, jak noworodek, o okrągłej twarzy w tym samym kolorze co Dziewica. Ma bardzo małe usta, a jego włosy są lekko długie. Ma małe ręce. Ubrany jest w coś podobnego do niebieskiej tuniki.

  Polubienie

 19. Gosia 3 pisze:

  NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA!

  Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  Leki na nadciśnienie wycofane z aptek! GIF masowo wstrzymuje sprzedaż leków na nadciśnienie. Sprawdź, czy je masz!
  Aż 48 leków na nadciśnienie Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofał z aptek w Polsce! Chodzi o leki na nadciśnienie zawierające w swoim składzie valsartanum.

  Aż 48 leków na nadciśnienie Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofał z aptek w Polsce! Chodzi o leki na nadciśnienie zawierające w swoim składzie valsartanum. Pochodząca od chińskiego producenta substancja mogła być zanieczyszczona. fot. Freeimages.com
  Brak zdjęcia autora

  mw-g

  Data dodania: 03.07.2018, 17:36 Ostatnia aktualizacja: 03.07.2018, 17:41

  Skomentuj
  Aż 48 leków na nadciśnienie Główny Inspektorat Farmaceutyczny wycofał z aptek w Polsce! Niewykluczone, że w najbliższym czasie będą decyzje o wstrzymaniu w obrocie kolejnych leków na nadciśnienie. Chodzi o leki na nadciśnienie zawierające w swoim składzie valsartanum. Pochodząca od chińskiego producenta substancja mogła być zanieczyszczona.
  GIF wstrzymuje obrót 48 leków na nadciśnienie

  Główny Inspektorat Farmaceutyczny wstrzymał obrót aż 48 preparatów na nadciśnienie. Wszystkie leki, których dotyczy decyzja GIF zawierają w swoim składzie substancję czynną valsartanum.

  Jak czytamy w komunikacie Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego: „Produkty te zostały wytworzone z użyciem substancji czynnej valsartanum zakupionej od chińskiego producenta Zheijang Huahai Pharmaceuticals Co.

  Mieszkanie Plus. Dopłaty do czynszu mieszkań na wynajem przedmiotem obrad Sejmu
  Sejm postanowi: będą dopłaty do czynszu. Ile i dla kogo?
  Lot z Ryanairem w lipcu 2018? Przeczytaj koniecznie, by przygotować się na przykre niespodzianki
  Planujesz loty w lipcu? Pracownicy Ryanaira mogą zastrajkować
  17-latka zarobiła na Porsche klikaniem w sieci Bez wiedzy i doświadczenia znalazła sposób na zarabianie kokosów!
  17-latka zarobiła na Porsche klikaniem w sieci Bez wiedzy i doświadczenia znalazła sposób na zarabianie kokosów!
  sponsorowane
  Urlop 2018. Sześć sposobów na tani urlop z dziećmi – w kraju i za granicą
  Sześć pomysłów na tani urlop

  Ltd. Informacja o podejrzeniu braku spełnienia wymagań jakościowych dla substancji czynnej wpłynęła poprzez system Rapid Alert z Europejskiej Agencji Leków (EMA). EMA zawiadomiła kraje członkowskie o potencjalnym zagrożeniu związanym z zanieczyszczeniem substancji czynnej valsartanum dostarczanej przez chińskiego wytwórcę.”
  Historia medycyny pełna jest opowieści o dziwnych tonikach, zaskakujących środkach medycznych i ciekawych "lekach". O tym, dlaczego
  10 zdjęć
  Myszy w ustach, odchody krokodyla, ucinanie języka… Top 8 najdziwniejszych metod leczenia!
  fot. Freeimages.com

  O podejrzeniu niespełnienia wymagań jakościowych, GIF został poinformowany przez system Rapid Alert z Europejskiej Agencji Leków (EMA).

  Na razie nie powiadomiono czy zażycie leków na nadciśnienie z substancją chińskiego producenta może spowodować zagrożenie dla życia. Pacjenci mogą więc na razie jedynie czekać na nowe informacje. Osoby zażywające leki na nadciśnienie z listy wycofanych powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, by zdecydować o kolejnych krokach.
  Leki na nadciśnienie. GIF wstrzymał obrót 48 następujących leków na nadciśnienie:

  Avasart 80 mg,
  Avasart 160 mg,
  Avasart Plus (Amlodipinum + Valsartanum), 5 mg + 80 mg,
  Avasart Plus (Amlodipinum + Valsartanum), 5 mg + 160 mg,
  Avasart Plus (Amlodipinum + Valsartanum), 10 mg + 160 mg,
  Avasart Plus (Amlodipinum + Valsartanum), 10 mg + 160 mg,
  Awalone 80 mg,
  Awalone 160 mg,
  Axudan 80 mg,
  Axudan 160 mg,
  Axudan 320 mg,
  Axudan HCT 80 mg + 12,5 mg,
  Axudan HCT 160 mg + 12,5 mg,
  Axudan HCT 160 mg + 25 mg,
  Axudan HCT 320 mg + 12,5 mg,
  Axudan HCT 320 mg + 25 mg,
  Co-Nortivan (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 80 mg + 12,5 mg,
  Co-Nortivan (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 160 mg + 12,5 mg,
  Co-Nortivan (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 160 mg + 25 mg,
  Nortivan Neo 160 mg,
  Nortivan Neo 80 mg,
  Vanatex HCT (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 160 mg + 25 mg,
  Vanatex HCT (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 160 mg + 12,5 mg,
  Vanatex HCT (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 80 mg + 12,5 mg,
  Vanatex 160 mg,
  Vanatex 80 mg,
  Vanatex 80 mg,
  Vanatex 160 mg,
  Vanatex HCT (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 80 mg + 12,5 mg,
  Vanatex HCT (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 160 mg + 12,5 mg,
  Vanatex HCT (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 160 mg + 25 mg,
  Valsotens HCT (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 160 mg + 25 mg,
  Valsotens HCT (Valsartanum + Hydrochlorothiazidum), 160 mg + 12,5 mg,
  Ivisart 160 mg,
  Ivisart 80 mg,
  Tensart 80 mg,
  Tensart 160 mg,
  Tensart HCT 160 mg + 12,5 mg,
  Tensart HCT 160 mg + 25 mg,
  Valsotens 160 mg,
  Valorion 160 mg (podmiot odpowiedzialny: Zentiva k.s.),
  Valorion 80 mg (podmiot odpowiedzialny: Zentiva k.s.),
  Valtap 160 mg,
  Valtap 80 mg,
  Valtap HCT 160 mg + 12,5 mg,
  Valtap HCT 160 mg + 25 mg,
  Valorion 160 mg (podmiot odpowiedzialny: Orion Corporation),
  Valorion 80 mg (podmiot odpowiedzialny: Orion Corporation)

  Zobacz też: Kryminalni z Bydgoszczy zabezpieczyli kolejne dopalacze

  GIF masowo wycofuje leki na nadciśnienie

  W związku z decyzją Głównego Inspektora Farmaceutycznego, sprzedaż wymienionych leków we wszystkich aptekach i hurtowniach nie będzie możliwa do czasu uzyskania wyników badań laboratoryjnych sprawdzających ich jakość. Inspektorzy GIF czekają na raport końcowy z postępowania wyjaśniającego i dalsze rekomendacje Europejskiej Agencji Leków.

  Jednocześnie nie wykluczają, że decyzje o wstrzymaniu sprzedaży mogą dotyczyć kolejnych preparatów z tego samego powodu.

  Cała sprawa zanieczyszczonej substancji w lekach na nadciśnienie koordynowana jest na szczeblu unijnym, gdyż sytuacja dotyczy nie tylko polskiego nadzoru lekowego i pacjentów, lecz większości państw Unii Europejskiej. Gdyby okazało się, że wada jakościowa zagraża ludzkiemu zdrowi, prawdopodobnie mielibyśmy do czynienia z największą aferą farmaceutyczną w historii!

  Tagi:

  GIF leki na nadciśnienie GIF wycofane leki gif wycofuje leki leki na nadciśnienie wycofane gif wycofane leki na nadciśnienie

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.
  forum.pomorska.pl

  Polubienie

 21. Gosia 3 pisze:

  O mój Boże!
  jak można było dopuścić do sprzedaży te leki bez wcześniejszego sprawdzenia. Sama przyjmuję leki od nadciśnienia.
  I jak tu nie lękać się o nasze maleństwa , które zmusza się do szczepień.

  Polubienie

 22. Gosia 3 pisze:

  ” tych leków „

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s