XXIV Nowenna Pompejańska

NIECH BĘDZIE POCHWALONA NAJŚWIĘTSZA I NAJDROŻSZA KREW PANA JEZUSA CHRYSTUSA WYLANA NA KRZYŻU DLA NASZEGO ZBAWIENIA I  POCHWALONA NIEPOKALANA NAJŚWIĘTSZA MARYJA – MATKA BOŻA , KTÓRA WIDZIAŁA TĘ KREW PŁYNĄCĄ  Z RAN JEJ SYNA I WYTRYSKAJĄCĄ Z SERCA JEZUSOWEGO PODCZAS AGONII. JAK BARDZO CIERPIAŁA – OBLUBIENICA DUCHA ŚWIĘTEGO NASZA ARKA PRZYMIERZA GDY PATRZAŁA NA MĘKĘ I ŚMIERĆ NA KRZYŻU SWOJEGO DZIECKA ORAZ GDY KREW ŚWIĘTA SPŁYWAŁA NA ZIEMIĘ. ABY TA KREW NIE BYŁA ZMARNOWANA MÓDLMY SIĘ O RATOWANIE WIELU DUSZ I OCALENIE KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO – JEGO RESZTY ABY PAN JEZUS MÓGŁ DO NAS POWRÓCIĆ ZE SWOIM KRÓLESTWEM BOŻYM. !
MIESIĄC LIPIEC JAK JUŻ WCZEŚNIEJ PISAŁAM DO 1969 ROKU BYŁ MIESIĄCEM ADORACJI NAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA W KOŚCIELE NA CAŁYM ŚWIECIE. JEDNAK MODERNIZM DOPROWADZIŁ DO ZANIECHANIA ODDAWANIA CHWAŁY DZIĘKCZYNIENIA ZA PRZELANĄ KREW JEZUSOWĄ W TEN SPOSÓB JAK BYŁO WCZEŚNIEJ.
NIE CHCĘ SIĘ JUŻ POWTARZAĆ ALE TERAZ OD 1 LIPCA ŻYJĘ JUŻ W INNEJ RZECZYWISTOŚCI , KIEDY JEZUS CHRYSTUS UPOMNIAŁ SIĘ O TO ŚWIĘTO UROCZYSTOŚCI NAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA. PONIEWAŻ CUDA EUCHARYSTYCZNE WCIĄŻ MAJĄ MIEJSCE NA ŚWIECIE NIE ZAWSZE DO KOŃCA POPRAWNIE JE ODCZYTUJEMY. PAN JEZUS CHCE NAM RÓWNIEŻ POWIEDZIEĆ ŻE PODCZAS PRZEISTOCZENIA SĄ DWIE POSTACIE EUCHARYSTYCZNE PANA JEZUSA : HOSTIA ŚW I KREW W KIELICHU. ZARÓWNO CAŁE JEGO CIAŁO I KREW , DUSZA I BÓSTWO PANA JEZUSA JEST W HOSTII ŚW I TO SAMO W KIELICHU.
ZNISZCZENIE EUCHARYSTII , ZAMACH NA NIĄ DOKONUJE SIĘ WG MOJEJ SKROMNEJ OSOBY WŁAŚNIE PRZEZ TĘ KREW CHRYSTUSA ABY JAKBY ZAPRZECZYĆ ŻE NIE MA CAŁEGO PANA JEZUSA W HOSTII I KRWI. NO BO PO CO KOCHANI MOCZYĆ CAŁEGO JEZUSA W CAŁYM JEZUSIE I PODAWAĆ GO WIERNYM TO WG MNIE WIELKIE RANIENIE JEZUSA.
ANIOŁ W FATIMIE POKAZAŁ NAM WIELE I WYDAJE MI SIĘ ŻE JA TO DOBRZE ZROZUMIAŁAM. CZY W DZIENNICZKU ŚW FAUSTYNY JEST MOWA ŻE ŚW FAUSTYNA PRZYJMUJE KOMUNIĘ ŚW POD DWOMA POSTACIAMI ?
PO RAZ PIERWSZY ZAUWAŻYŁAM KREW W SOLI EGZORCYZMOWANEJ 14 LIPCA 2014 ROKU. DLACZEGO PAN JEZUS WYBRAŁ TĘ DATĘ?  OTÓŻ TEGO DNIA OBCHODZIMY WSPOMNIENIE WIELKIEGO ŚWIĘTEGO Kamil de Lellis
Święty
Kamil de Lellis MI – włoski duchowny katolicki, założyciel Zakonu Kleryków Regularnych Posługujących Chorym, święty Kościoła katolickiego i jedyny święty o imieniu Kamil.  Pierwszym generałem zakonu został Kamil. 8 grudnia 1591 roku złożył śluby wieczyste. Prócz trzech podstawowych ślubów: czystości, ubóstwa i posłuszeństwa, wprowadził czwarty ślub, dotyczący całkowitego oddania się i niesienia pomocy ludziom chorym, także na choroby zakaźne. 2 listopada 1607 roku zrezygnował z urzędu Generała Zakonu. Zmarł 14 lipca 1614 w Rzymie.

OTÓŻ ŚWIĘTY KAMIL SŁUŻYŁ CHORYM I WIATYK  MA SŁUŻYĆ LUDZIOM BARDZO CHORYM I PODOBNIE KREW PAŃSKĄ W KIELICHU OTRZYMALI FRANCISZEK I HIACYNTA BO BARDZO CHOROWALI I NIEBAWEM ODESZLI W DZIECIŃSTWIE DO PANA BOGA. TO ROZRÓŻNIENIE PODCZAS PRZEISTOCZENIA TYCH DWÓCH POSTACI EUCHARYSTYCZNYCH JEST DLA WIERNYCH LECZ DLA KAPŁANA JEST WSZYSTKO BO KAPŁAN ZANOSI OFIARĘ CAŁĄ SWOJĄ I NAS WSZYSTKICH DO PANA BOGA DO NIEBA I LUDZI ZDROWYCH I CHORYCH.

WIEM JEDNO ŻE CUD EUCHARYSTYCZNY BYŁ PRZEZNACZONY DLA TEGO KOŚCIOŁA ŚW W KTÓRYM W DNIU ŚW ANTONIEGO PAN JEZUS UPADŁ NA POSADZKĘ CZEGO BYŁAM ŚWIADKIEM ALE PONIEWAŻ KAPŁAN NIE WRZUCIŁ HOSTII ŚW DO CYBORIUM CO JEST ZGODNE Z PRZEPISAMI KOŚCIELNYMI ( KIELICHA Z WODĄ TYLKO PODAŁ JĄ OSOBIE DLA KTÓREJ BYŁA PRZEZNACZONA )BO WIDOCZNIE NIE WIERZY ŻE W HOSTII JEST CAŁY ŻYWY I PRAWDZIWY JEZUS CHRYSTUS TO PAN JEZUS POKAZAŁ WAM TEN CUD W MOICH USTACH. MÓJ OPIEKUN DUCHOWY O TYM WIE I PROSIŁ ABYM WAM O TYM  CUDZIE NAPISAŁA ALE OCZYWIŚCIE NIE MUSICIE W TO WIERZYĆ. BYĆ MOŻE W CZYMŚ SIĘ MYLĘ BO NIE JESTEM ŚWIĘTĄ ALE KTO DOKŁADNIE ŚLEDZI BLOG TO CHYBA MA SWÓJ ROZUM I WIE ŻE JA TEGO WSZYSTKIEGO BYM TAK NIE WYMYŚLIŁA.

ZAUWAŻCIE ŻE 14 LIPCA ZACZYNAMY XXIV NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ GDY OBCHODZIMY WŁAŚNIE WSPOMNIENIE ŚW KAMILA A WŁAŚCIWIE KOŚCIÓŁ OBCHODZI WSPOMNIENIE Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie św. Kamila de Lellis, prezbitera albo wspomnienie św. Henryka

31 LIPCA MINIE 1260 DNI JAK BĘDZIEMY SIĘ WSPÓLNIE MODLILI. TO WSZYTKO MA SWÓJ SENS I PROSZĘ WAS NIE ZAWIEDŹCIE PANA JEZUSA, KTÓRY WCIĄZ CIERPI TAKŻE W NIEKTÓRYCH NASZYCH POLSKICH KOŚCIOŁACH. SZCZĘŚLIWI Z WAS CI CO MAJĄ ODDANYCH JEZUSOWI KAPŁANÓW. POTRZEBA WIĘC WIELKA MODLITWA ZA NASZYCH KAPLANÓW , POTRZEBA MODLITWY W INTENCJI  PRAWIDŁOWEJ INTRONIZACJI I W INTENCJI OGŁOSZENIA V DOGMATU MARYJNEGO

INTENCJA 1:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O ZWIEŃCZENIE AKTU INTRONIZACJI W NASZEJ OJCZYŹNIE WEDŁUG TWOJEJ WOLI”

INTENCJA 2:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM O TO ABY KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY OGŁOSIŁ JAK NAJSZYBCIEJ V DOGMAT MARYJNY O WSPÓŁODKUPICIELCE, POŚREDNICZCE I ORĘDOWNICZCE.”

INTENCJA 3:

„BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O JAK NAJSZYBSZĄ PRZEMIANĘ SERC KAPŁANÓW DECYDUJĄCYCH O PRZEPROWADZENIU PRAWIDŁOWEJ INTRONIZACJI ORAZ ZA KAPŁANÓW CIERPIĄCYCH W KOŚCIELE POLSKIM”

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni. Każdego dnia odmawiamy trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną). Jeśli ktoś chce, może odmawiać czwartą część z Tajemnicami Światła. Przed rozpoczęciem każdej z wszystkich czterech części różańca, wymieniamy najpierw intencję (tylko jedną), a następnie mówimy:

Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego.

Przez 27 dni: od 14 lipca 2018 roku do 9 sierpnia 2018 r. odmawiamy część błagalną nowenny pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Przez następne 27 dni: od czyli od 10 sierpnia 2018 r. do 5 września 2018 roku odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Niezależnie od modlitw końcowych, różaniec kończymy trzykrotnym zawołaniem do Matki Bożej:

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Zgłoszenia do NP proszę kierować w komentarzach na tym blogu. Ja postaram się przydzielić Wam tajemnice wg waszych pragnień serca. Bo zawsze w pierwszej kolejności będę chciała zamknąć 1 nowennę. Na końcu wyświetlę układ ułożonych Nowenn i wtedy możecie zgłosić gdy komuś nie będzie odpowiadała przydzielona tajemnica. Spróbuję coś temu zaradzić. Proszę podawać tez nr intencji wg nr treści modlitw.
Na koniec żeby nie być gołosłowną może przypomnę wg Wikipedii jak ta Uroczystość Najdroższej Krwi Chrystusa była czczona przez wieki w naszym Kościele Świętymi i która to postać Świętego przyczyniła się do obchodzenia tego święta.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nabo%C5%BCe%C5%84stwo_lipcowe

A więc do rozwoju kultu przyczynił się św. Kasper del Bufalo i założone przez niego Zgromadzenie Misjonarzy Krwi Chrystusa. Chwała mu za to i warto zapoznać się z biografią tego świętego.

ZAPRASZAM WAS I JA MOJA SKROMNA OSOBA , KTÓRA TYLKO WAM WSZYSTKIM TO PRZYPOMNIAŁA I ŻYCZĘ WIELE RADOŚCI Z MODLITWY W TAK SZCZYTNYCH INTENCJACH O KTÓRE PROSI SAM JEZUS CHRYSTUS . GDY DOTRWAMY DO KOŃCA TEJ XXIV NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ TO BĘDZIE NASZ 1296 DZIEŃ WSPÓLNEJ MODLITWY.

A MOŻE PODCZAS TEJ 24 NP WYDARZY SIĘ COŚ BARDZO WAŻNEGO?

ZOSTAŃCIE Z PANEM BOGIEM I MATKĄ JEZUSA – MARYJĄ – NASZĄ KRÓLOWĄ POLSKI I Z ŁASKAMI Z NIEBA.

DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ I ROZJAŚNIJ OBLICZE TEJ ZIEMI – POLSKIEJ ZIEMI. AMEN.

KRWI CHRYSTUSA, KTÓRĄ W EUCHARYSTII POISZ I OCZYSZCZASZ DUSZE WYBAW NAS!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

84 odpowiedzi na „XXIV Nowenna Pompejańska

 1. mariusz2015 pisze:

  Witaj Gosiu,
  poproszę dla mnie i dla mojej mamy to samo co zawsze czyli 2x Tajemnice Światła. Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szczęść Boże! Mariuszku!
   Wszystko przekazuję Ci wg Twojego i Twojej mamy życzenia.
   Bardzo Ci dziękuję za wszystko co robisz i nich Ci cała Trójca Św błogosławi w tym co robisz i Maryja okrywa Twoją całą Rodzinę Niebieskim Płaszczem.
   Dużo , dużo zdrowia Ci życzę i pozdrawiam z Całego Serca.

   Polubienie

  • mariusz2015 pisze:

   Dziękuję Ci Kochana za te piękne słowa i na Twoje ręce przekazuję
   podziękowania za wkład pracy w tworzenie kolejnej Nowenny…
   Niech Cię Jezus i Maryja prowadzą do Nieba.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Mateuszu!
    Dobrze niech tak zostaną te tajemnice dla Marty, może jeszcze jakoś uzupełnię te brakujące.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

 2. Mateusz pisze:

  Proszę dla mnie o 1 część różańca w 3 intencjach
  Dla Tereski: 1,2,5 taj. światła
  Dla Lucyny i Grażyny: 3 tajemnice
  Dla Marii I Leopolda po 1 części w 3 intencjach
  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Drogi Mateuszu!
   Dla Waszej grupy modlitewnej Armii Chrystusa zostawiam dokładnie te same tajemnice z tym że mała zmiana dla Marii ponieważ ona pragnie tym razem modlić się w 3 intencjach a więc 3 pierwsze tajemnice chwalebne w intencji Intronizacji, w intencji V Dogmatu Maryjnego 4 chwalebna i w intencji za kapłanów 5 chwalebna.
   Wszystkich was niech okrywa Najdroższa Krwi Chrystusa i prowadzi do Zbawienia a Arka Przymierza osłania od złego. Szczęść Boże! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Krew Chrystusa.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Maria oczywiście modli się dalej 1 częścią . Proszę o korektę 🙂
    Bóg zapłać! Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Przepraszam, wszystko jest ok.źle przeczytałem 🙂

    Polubienie

   • Jola pisze:

    Kochana Gosiu, proszę po 1 dziesiątku, dla mnie i dla mojego męża. Intencję i tajemnicę wybierz sama. Pozdrawiam. Zostań z Bogiem

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Jeszcze dla Marty 3 tajemnice proszę 🙂 te same co poprzednio najlepiej

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kochana Jolu!
    Dla Ciebie ! Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni – 4 radosna w intencji Intronizacji, a dla Twojego męża Niesienie Krzyża 4 bolesna w intencji ogłoszenia V Dogmatu.
    Niech Najświętsza Krew Jezusa obmyje Waszą ranę utraty dziecka a Niepokalane Serce Maryi pociesza każdego dnia gdy przychodzi to wspomnienie.
    O Kamilu ! zawsze pamiętam przy Koronce i proszę dla niego o Miłosierdzie dla jego bólu.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Jola pisze:

    Kochana Gosiu, dziękuję za przydzielone nam tajemnice, a szczególnie za modlitwy za naszą zmarłą córkę, jak również za Kamila, wdowca po niej. BOGU dziękujemy za to, że obdarzył nas łaską wiary i daje nam siłę do niesienia krzyża, za to,ze Jest, czujemy Jego wsparcie.Cieszymy się, że razem ze wszystkimi na tym blogu możemy się wspólnie modlić. Pozdrowienia dla Ciebie Gosiu i dla wszystkich tutaj się modlących. Szczęść Boże.

    Polubienie

 3. BRYZA pisze:

  Witaj Kochana Gosiu,
  poproszę o 3 dziesiątki w 3 intencjach w/g Twojego uznania.
  Szczęść Boże!!!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Kochana Bryzuniu!
   Tobie również zostawiam te same tajemnice.Bardzo Ci dziękuję za Twoją wierność i przywiązanie do Jezusa i Maryi.
   Niech Dobry Bóg Wszechwidzący i Wszechmocny osłania Cię swoją Przenajświętszą Krwią a Królowa Polski obdarza wieloma łaskami.:)

   Polubienie

   • BRYZA pisze:

    Bóg zapłać!!! Za pracę jaką wykonujesz mimo ,że masz wiele obowiązków ,za świadectwa którymi się z nami dzielisz ….i wiele , wiele pięknych modlitw staram się je zmawiać chociaż jest nie ukrywam trudno jak jeszcze zmawia się swoje modlitwy które też są piękne i potrzebne.Tym bardziej rozumiem Ciebie i wszystkich udzielających się na blogu . Niech Pan Bóg da Wam dużo siły , determinacji do realizacji wszystkich celów,a Nasza Kochana Mama w Niebie ochrania to wielkie dzieło i nas na blogu żebyśmy wytrwali i pozostali wierni Panu Bogu!!!
    Pozdrawiam CRB .

    Polubienie

 4. KIELICH pisze:

  Gosiu,proszę o 3 dziesiątki po jednej w każdej intencji. Szczęść Boże 🙂

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochany Kielichu! dla Ciebie zostawiam także te same tajemnice radosne.
   Chociaż przyznam że bardzo chętnie obdarowałabym Cię 1 tajemnicą światłą w intencji V
   dogmatu Maryjnego. a te dwie pozostawiłabym tak jak ostatnio.
   Jeśli wolisz bez zmian to napisz ale zawsze kojarzę Cię z tą tajemnicą Chrztu Pana Jezusa w Jordanie.
   Niech ten Chrzest przypomina Ci Twój własny i ciekawa jestem kiedy Ty byłeś ochrzczony?.
   Serdecznie Cię pozdrawiam i pamiętaj że Jezus zawsze mówi prawdę i nas nie zawiedzie i nie długo do nas przyjdzie. Nawet ks. Rydzyk w Radio Maryja potwierdził że żyjemy w czasach ostatecznych. Dlatego bądżmy gotowi każdego dnia.
   Życzę Ci wielu łask płynących z Nieba a najbardziej nawrócenia Twojej żony,
   Niech Cała Trójca Św Wami się opiekuje a Matka Boże przytula do Swojego Niepokalanego Serca i prowadzi do Jezusa. .:)

   Polubienie

   • KIELICH pisze:

    To poproszę Gosiu o 1 światła. Dziękuję za słowa pocieszenia. Szczęść Boże Gosiu 🙂

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kielichu!
    To masz Zwiastowanie NMP w intencji Intronizacji, Nawiedzenie Św Elżbiety w intencji za kapłanów i Chrzest Pana Jezusa w Jordanie za jak najszybsze ogłoszenie V Dogmatu Maryjnego.
    Szczęść Boże! 🙂

    Polubienie

 5. Szafirek pisze:

  Gosiu,dla mnie proszę te same:
  I tajemnica Chwalebna-Dogmat
  IV Chwalebna-za kapłanów
  III Światła-Intronizacja
  i dla męża IV Bolesna-Intronizacja
  Pozdrawiam.Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Sławik pisze:

   Na Wieki Wieków Amen.

   Szczęść Boże!
   Poproszę o 1 dziesiątkę dla mojej mamy – intencją 3, 1 dziesiątkę dla mojej żony – intecja 3 oraz jedną tajemnicę dla mnie w intencji 1.
   Pozdrowienia dla Ciebie Gosiu i wszystkich blogowiczów.

   Polubienie

   • MariaF pisze:

    Szczęść Boże!
    Proszę te same dziesiątki dla:
    MariaF – w int. Intronizacji – Narodzenie Pana Jezusa
    Marysia z Wrocławia – Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni
    ———————————————————————————————–
    w intencji kapłanów
    Irenka – IV Światła – Przemienienie na Górze Tabor
    Zosia – V Światła – Ustanowienie Eucharystii
    Bóg zapłać!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kochany Sławiku! witam Cię serdecznie i cieszy mnie to ze nadal z nami się modlisz.
    Dla Ciebie także wszystko bez zmian tylko dla Twojej żony tym razem za kapłanów Śmierć na Krzyżu Pana Jezusa.
    Niech Najdroższa Krew Chrystusa uleczy Wasze rany i chroni od złego a Niepokalane Serce Maryi zawsze osłania od złego i prowadzi do Najświętszego Serca Jezusa. 🙂
    Bóg zapłać za pozdrowienie.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Witaj MarioF!
    Wg Twojego życzenia także pozostawiam te same tajemnice dla was z tym że dla Zosi proponuję 2 tajemnicę Światła Cud w Kanie Galilejskiej zamiast Ustanowienie Eucharystii , no chyba że koniecznie o ta prosi. Ja Kochani tak wszystko układam aby zamknąć daną nowennę i dlatego czasami proszę o zmianę. Napisz Mario czy Zosia przyjmuje tą przeze mnie zaproponowaną a podarowaną przez Pana Jezusa. Pamiętajcie nic tu ja nie decyduję .
    Opowiem Wam jak Duch Święty to wszystko prowadzi. Wczoraj gdy wieczorem tworzyłam wpis główny do NP chciałam na początku zamieścić jakiś ładny obrazek i nawet zwróciłam się z tym do Szafirka o pomoc. Było już późno i ona była zajęta i mnie przyszło do głowy wstawię na początku tę piękną Pieśń ” O krwi Chrystusa co splywała na Ziemię …”i tak wysłałam do Mariuszka późnym wieczorem.
    Ale Szafirek jest niezawodna i napisała mi smsa że wyslała mi na pocztę obrazki abym wybrała. I ja weszłam na pocztę i patrzę mam wiadomośc także od ks. A on przysłał mi tę samą pieśń którą ja zamieściłam do Nowenny nie znając przeciez tej wiadomości. 🙂
    Niesamowite prawda.
    Niech Dobry Bóg Wam błogosławi i okrywa Najświętszą Krwią Jezusa.
    Pozdrawiam Was serdecznie.

    Polubienie

   • Sławik pisze:

    Bóg zapłać Gosiu.

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochany Szafirku!
   Wg Twojego życzenia tak wszystko zarezerwowałam dla Ciebie , ja równiez pozostawiam sobie te same tajemnice.
   Niech Najświętsza Maryja Dziewica opiekuje się Tobą , chroni od złego, Najświętsza Krew Chrystusa Cię uświęca i obmywa Wasze dusze i prowadzi do Jezusa Chrystusa i wiecznego zbawienia. 🙂 🙂

   Polubienie

 6. Halina pisze:

  Szczęść Boże!
  Proszę o jedną dziesiątkę w int. Intronizacji -Halina
  – ” – w int.Dogmatu Maryjnego – Marlenka
  – ” – w int. Duchowieństwa – Ryszard
  Gosiu mogą być te same co w poprzedniej Nowennie kolejno tj./II Radosna, I Bolesna i I Chwalebna/ albo jak Tobie pasuje.

  Polubienie

 7. Gosia 3 pisze:

  Kochana Halinko!
  Dla Ciebie pan Jezus zostawia wszystko to samo, widocznie bardzo mu zależy że modlicie się tymi tajemnicami.
  Niech cała Trójca Św Wam błogosławi a Niepokalane Serce Maryi prowadzi do Serca Jezusowego.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

 8. Gosia 3 pisze:

  Pan Jezus oczywiście.

  Polubienie

 9. Halina pisze:

  Panie Boże zapłać!

  Polubienie

 10. Małgosia 4 pisze:

  Gosiu 3, proszę o dziesiątkę w intencji Dogmatu Maryjnego 🙂

  Polubienie

 11. Gosia 3 pisze:

  Witam Kochana Malgosiu4!
  Dla Ciebie Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa w intencji V Dogmatu Maryjnego.
  Niech Maryja prowadzi Cię do Jezusa Chrystusa i zawsze chroni od złego. 🙂
  Szczęść Boże!

  Polubienie

 12. Millka pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o przydzielenie całej części.
  Z Panem Bogiem – pozdrawiam.

  Polubienie

 13. Gosia 3 pisze:

  Witaj Millko!
  Dla Ciebie Pan Jezus przekazuje tajemnice bolesne: ,2,4 tajemnica w intencji Intronizacji, 1 tajemnica w intencji za kapłanów, 3,5 w intencji V Dogmatu Maryjnego
  Bóg zapłać za wytrwałość w modlitwie i ufność Jezusowi i Maryi.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

 14. Gosia 3 pisze:

  Millko! ja tak przy okazji czy mogłabym Cię poprosić abyś zrobiła zdjęcie tej książki z dedykacją od rodziców Pana Prezydenta i nam to pokazać. Bardzo by mnie to ucieszyło i pewnie nie tylko mnie. Również Cię pozdrawiam.

  Polubienie

 15. bozena2 pisze:

  Niechaj będzie pozdrowiony Pan Jezus i Matka Maryja. Ja również pozdrawiam Gosię oraz wszystkich i łączę się w modlitwie. Proszę o 3 tajemnice w tych różnych intencjach.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Bożenko2!
   W intencji Intronizacji Chrzest Pana Jezusa w Jordanie, w intencji V Dogmatu Maryjnego Boże Narodzenie a w intencji za kapłanów Nawiedzenie Św Elżbiety.
   Również Ciebie pozdrawiam. Szczęść Boże!

   Polubienie

   • Millka pisze:

    Gosiu -zrobienie zdjęcia jest raczej niemożliwe – nie posiadam sprzętu do wykonania. Telefon, który posiadam jest w zasadzie najstarszy z możliwych do osiągnięcia na rynku, a poza tym nie mam wiedzy jak to się robi. Nigdy nie ciągnęło mnie do pogłębiania wiedzy w tym zakresie. Pozdrawiam serdecznie . Z Panem Bogiem.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Millko!
    Ty pisałaś coś o dzieciach i wnukach. Może ktoś z nich zrobiłby Ci to zdjęcie i przysłał na pocztę do Mariuszka. My już z tego zrobimy linka i pokażemy wszystkim.
    Z moim specjalnym pozdrowieniem i Błogoslawieństwem od Trójcy Świetej w tej sprawie.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Millka pisze:

    Książka nosi tytuł :”Rodzice Prezydenta ”
    Autor: Janina Milewska-Duda, Jan Duda.
    Zdjęcie okładki jest dostępne w internecie.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Millko! ale to chodzi abyśmy zobaczyli tę dedykację dla Ciebie. To tak jakbyśmy i my ją otrzymali i się tym ucieszymy. Jak nie możesz nam tego pokazać to napisz do Mariusza na jaki adres wysłałaś te przesłania. Będę Ci niezmiernie wdzięczna.
    Serdecznie pozdrawiam. 🙂

    Polubienie

   • Millka pisze:

    Gosiu : książka została przysłana jako odpowiedź, że rodzice Pana Prezydenta zapoznali się z treścią przesłań. Nigdy ich nie prosiłam o jakąkolwiek odpowiedź.. Książka została mi przysłana bez jakiejkolwiek adnotacji , a tym bardziej dedykacji. W słowach przewodnich prosiłam tylko o zapoznanie się z przesłanymi materiałami i zaznaczyłam , że nie oczekuję na nie odpowiedzi, a także ocenę zawartości pozostawiam całkowicie ich sercu.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Millko! ja pamiętam jak pisałaś , że z dedykacją ale ja już nic nikomu nie będę udowadniać. Niech tak zostanie na osąd Boży. Jakbyś mogła jednak ten adres przekazać Mariuszkowi!
    Szczęść Boże!

    Polubienie

 16. Szczesc Boze Gosiu i Wszystkim Blogowiczom !!!
  Poprosze po jednej dziesiatce dla obydwu Beatek w intencji Intronizacji.
  Poprosze dla mnie po jednej dziesiatce w kazdej intencji.

  Polubienie

  • Wanda Z pisze:

   Kochana Gosiu ! Poproszę po jednej dziesiątce w trzech intencjach . Pozdrawiam serdecznie. Szczesc Boze!

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Niepokalana Maryja – Najświętsza Matka Boża!
    Witaj Wandziu!
    Proponuję Ci w intencji Intronizacji – Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrocenia, w intencji Przemienienie Pańskie na górze Tabor, w intencji za kapłanów – Dzwiganie Krzyża przez Pana Jezusa.
    Kochana Wandziu! niech Wszechmocny Bóg Wam błogosławi, Najświętsza Krew Chrystusa odkupi grzechy Twojej córki i ją oczyści do nawrócenia a Matka Boża Wami się opiekuje.
    Szczęść Boże! 🙂

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Kochana Basiu! z dalekiej Kanady.
   Dla Ciebie pozostały te same dziesiątki do odmawiania i w tych samych intencjach te same. A dla Beatek w intencji Intronizacji : Wniebowstąpienie Pana Jezusa -Beatka 1 ,i Zesłanie Ducha Świętego Beatka2..
   Niech Najdroższa Krew Chrystusa w Hostii Św podczas Eucharystii obmywa Wasze dusze a Maryja – Arka Przymierza będzie przystanią na zawsze.
   Szczęść Boże! niech Wam Pan Bóg błogosławi!

   Polubienie

 17. Aviso pisze:

  Szczęść Boże wszystkim!
  Gosiu, proszę o trzy tajemnice (raczej środkowe), po jednej w każdej intencji.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Aviso! Bóg zapłać że z nami się modlisz już tak długo.
   Tobie Pan Jezus przekazuje tajemnicę Modlitwy w Ogrójcu w intencji Intronizacji,
   w intencji V Dogmatu Boże Narodzenie a w intencji za kapłanów Biczowanie Pana Jezusa.
   Niech te tajemnice przynoszą Ci wiele łaski i siły w opiece nad rodzicem a Matka Boża zawsze przygarnia do Serca i prowadzi prosto do jej Syna. 🙂

   Polubienie

 18. Zofia pisze:

  Szczęść Boże!
  Kochana Gosiu, poproszę o przydzielenie po jednej dziesiące Rózańca w każdej intencji.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochana Zosiu! dla Ciebie Pan Jezus ma również piękne tajemnice do przekazania.
   Cierniem Ukoronowanie w intencji Intronizacji, Pan Jezus prosi Cię abyś rozpoczęła Ty tym razem 2 NP w intencji V Dogmatu Zwiastowaniem NMP a w intencji za kaplanów módl się tajemnicą 5 tajemnicą światła Ustanowienia Eucharystii.
   Zosiu! Ty z nami także długo sie modlisz i jestem bardzo ciekawa jak Ty do nas trafiłaś po raz pierwszy.. Bardzo Ci dziękuję za udział w modlitwie. Na pewno bardzo ona pomaga naszej Ojczyźnie ale jak wiemy pełna Intronizacja byłaby prawdziwym trumfem w przygotowaniu podnóżka dla Jezusa gdy zejdzie z całym Jeruzalem nas sądzić.
   Niech Cała Trójca Św Ci blogosławi a Niepokalane Serce Maryi będzie w Twoim Sercu na zawsze i pociesza każdego dnia. 🙂

   Polubienie

   • Zofia pisze:

    Bóg zapłać Gosiu za wszystko!
    Faktycznie już długo trwamy w tej można powiedzieć, modlitewnej Wspólnocle blogowej. Ja zaczynałam nowennę jeszcze na blogu Królowej Pokoju. Ten blog odnalazłam, dość szybko, o ile dobrze pamietam, poprzez link zamieszczony na KP przez . Bożenkę2.
    Niech Bóg w Trójcy Świętej Jedyny darzy obfitością Łask Ciebie i wszystkich Blogowiczów i Matka Boża otacza nieustannie czułą opieką.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Droga Zosiu! Bóg zapłać za odpowiedź to z niej wynika , że Bożenka2 zrobiła też dużo dobrej roboty zamieszczając tam naszego linka. Chwała jej za to!
    Serdecznie pozdrawiam!

    Polubienie

 19. Gosia 3 pisze:

  Aviso! Zosiu! Wam przydzielę jutro to znaczy dzisiaj przed południem.
  Serdecznie Was pozdrawiam. 🙂 🙂
  BŁOGOSŁAWIONEJ NOCY ŻYCZĘ WSZYSTKIM , KTÓRZY JESZCZE SĄ NA BLOGU I CZYTAJĄ NAS I OCZYWIŚCIE TYM KTÓRZY JUŻ SMACZNIE ŚPIĄ. DOBRANOC.

  Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  O jeszcze zapomniałam o Wandzi Z. Także jutro Wandziu! 🙂

  Polubienie

 21. hanna pisze:

  Szczęść Boże.Poproszę o Część Różańca dla mnie i o jedną dziesiątkę dla mojego męża Genia. Z Panem Bogiem.

  Polubienie

 22. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię Kochana Haniu!
  Dla Ciebie Pan Jezus przygotował całą część chwalebną. Piękne to tajemnice.
  Tak więc proszę Cię odmawiaj w intencji V Dogmatu Maryjnego 1,2,i 3 tajemnicę , w intencji Intronizacji 4 tajemnice i w intencji za kapłanów 5 tajemnicę a dla Twojego męża Gienia proponuję Biczowanie Pana Jezusa w intencji V Dogmatu Maryjnego.
  Haniu Bóg zapłać za szczodrość w modlitwie. Niech Najdroższa Krew Chrystusa wylewa łaski Miłosierdzia w Twojej Rodzinie a Maryja zawsze Wam pomaga w każdej chwili.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • hanna pisze:

   Bóg zapłać Gosiu za piękne tajemnice Różańcowe dla mnie i mego męża. Pozdrawiamy i życzymy Błogosławionej nocy dla Ciebie i całej rodziny .Z Panem Bogiem.

   Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  Bóg zapłać! Haniu! i również życzę Błogosławionej nocy.

  Polubienie

 24. Leszek pisze:

  Witaj w Panu Gosiu3! Różne okoliczności sprawiły że nie odzywałem się na blogu, za chwilę m m pociąg do Bielska Białej, wyjeżdzam na kilka dni w góry. „Moja grupa” trwa dalej na modlitwie w ramach już teraz blogowej XXIV NP w intencjach takich jak za poprzedniej edycji NP. Tymczasem pozdr. w Panu i do usłyszenia.

  Polubienie

 25. Gosia 3 pisze:

  Kochany Leszku! martwiłam się o Twoje zdrowie i miałam właśnie napisać do Ciebie jak wypadło to Twoje badanie. Szatan nas wciąż straszy, chorobami również, ale nic nie zdoła nam zrobić groźnego kiedy trwamy w Panu Bogu w Trójcy Świętej i pracujemy w tej misji.
  Po ludzku życzę Ci szerokiej Drogi i szczęśliwej podróży a po Bożemu : Niech Ci Pan Bóg błogosławi. Bóg zapłać że to napisałeś bo za chwilę maiłam wstawić układ Nowenn ale bez Twoich przyprowadzonych owiec. A teraz to już uzupełnię. 🙂

  Polubienie

 26. Gosia 3 pisze:

  WITAM WAS KOCHANI!
  Z POMOCĄ BOŻĄ UŁOŻYŁAM NOWENNY ALE TAK SZATAN PRZESZKADZAŁ JAK NIGDY DOTĄD.JAK JUŻ MIAŁAM GOTOWE DO WSTAWIENIA TO NAPISAŁ LESZEK ALE CAŁY CZAS MUSIAŁAM ZAGLĄDAĆ DO STARYCH NOWENN ABY STAMTĄD PRZENOSIĆ DO JUŻ PRZYGOTOWANYCH. NIESTETY NIE MAM W DOMU DRUKARKI ABY SOBIE TO WYDRUKOWAĆ I PRZENOSIĆ . WTEDY BYŁOBY DUŻO ŁATWIEJ. JEŻELI BĘDĄ JAKIEKOLWIEK BŁĘDY TO POPRAWIĘ. DLATEGO PROSZĘ POSPRAWDZAJCIE CZY JEST WSZYSTKO DOBRZE. UBOLEWAM NAD TYM ŻE MARCIN ZNIKNĄŁ I MOŻE POMÓDLMY SIĘ W JEGO INTENCJI – BO PRZECIEŻ MOGŁO MU SIĘ COŚ PRZYDARZYĆ.
  W 3 NP W INTENCJI INTRONIZACJI BRAKUJE JEDNEJ OSOBY – DO TAJEMNICY ZESŁANIE DUCHA ŚW , W INNYCH JEST NADMIAR I TO SPORY. ROZPOCZĘTA JEST TAKŻE 7NP W INTENCJI ZA KAPŁANÓW ALE GDY NIE UDA SIĘ JEJ DO JUTRA WIECZORA UZUPEŁNIĆ TO BEDA TO WARTOWNICY JAK W INNYCH WCZEŚNIEJSZYCH.
  SERDECZNIE WAM DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ W MODLITWIE I POZDRAWIAM Z CAŁEGO SERCA.

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie KIELICH
  Nawiedzenie świętej Elżbiety HALINKA
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni JOLA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni LUCYNA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MARIUSZ
  Cud w Kanie Galilejskiej MARIUSZ
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia SZAFIREK
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu HANNA 2
  Biczowanie Pana Jezusa MARTA
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa BASIA Z KANADY

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa LEOPOLD
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa BEATKA1
  Zesłanie Ducha Świętego BEATKA 2
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny LEOPOLD
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MATEUSZ
  Nawiedzenie świętej MATEUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa MARIA F.
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARYSIA Z WROCŁAWIA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BOŻENA 2
  Cud w Kanie Galilejskiej DANUTA Z.
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia WANDA Z
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MONI
  Ustanowienie Eucharystii TERESKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu AVISO
  Biczowanie Pana Jezusa MILLKA (HANNA 2)
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa ZOSIA 2
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MILLKA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa GRAŻYNA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MARIA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MARIA
  Zesłanie Ducha Świętego MARIA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny HANNA 1
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SŁAWIK

  Nowenna nr 3 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie JOLA L
  Nawiedzenie świętej Elżbiety LESZEK H
  Narodzenie Pana Jezusa DANUTA L
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni GRAŻYNA K
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni HENRYKA S

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie KAZIMIERZ S. ( IRENA G)
  Cud w Kanie Galilejskiej HALINA Ś
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia LESZEK ( IRENA K)
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor KAZIMIERA CH
  Ustanowienie Eucharystii LIDIA D

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu PIOTR
  Biczowanie Pana Jezusa GRAŻYNA CZ
  Cierniem ukoronowanie STANISŁAW P
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię KASIA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa WIESŁAW

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa DANUTA R
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa JANINA K ( JANINA P)
  Zesłanie Ducha Świętego ……
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny BASIA N
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi BOGDAN A

  Nowenna nr 4 dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie BASIA Z KANADY
  Nawiedzenie świętej Elżbiety BRYZA
  Narodzenie Pana Jezusa AVISO
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni DANUTA Z

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARIUSZ
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIUSZ
  Ustanowienie Eucharystii KRZYSZTOF

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARLENKA
  Biczowanie Pana Jezusa GIENIO
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MAŁGOSIA 4
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MĄŻ JOLI
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa GOSIA 3

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa SZAFIREK
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa HANNA 1
  Zesłanie Ducha Świętego LEOPOLD
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MARIA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi LEOPOLD

  Nowenna nr 5 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie ZOSIA 2 ( MAŁGOSIA Z KĘTRZYNA)
  Nawiedzenie świętej Elżbiety LUCYNA (JOLA L)
  Narodzenie Pana Jezusa HENRYKA S ( BOŻENA 2)
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni HALINA Ś ( EUGENIUSZ)
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni HELENA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie KIELICH ( ELŻBIETA R)
  Cud w Kanie Galilejskiej TERESKA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARTA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor WANDA Z (IRENA K)
  Ustanowienie Eucharystii ZOSIA 2

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu KAZIMIERA CH
  Biczowanie Pana Jezusa LESZEK
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MILLKA ( HANNA 2)
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię GRAŻYNA( STANISŁAW P) ( HANNA 2)
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MILLKA TADEUSZ F

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa HANNA 1( ZBYSZEK)
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa BEATA
  Zesłanie Ducha Świętego HANNA 1 ( WIESŁAW K)
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi DANUTA R
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi EWA

  Nowenna nr 6 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie LUCYNA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety KIELICH
  Narodzenie Pana Jezusa MATEUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni DANUTA Z
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni BRYZA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie TERESKA
  Cud w Kanie Galilejskiej ZOSIA1
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor IRENKA
  Ustanowienie Eucharystii MARIUSZ

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MILLKA
  Biczowanie Pana Jezusa GRAŻYNA
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię WANDA Z
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa ŻONA SŁAWIKA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa RYSZARD
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa LEOPOLD
  Zesłanie Ducha Świętego MAMA SŁAWIKA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARIA

  Nowenna 7 w intencji za kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie …
  Nawiedzenie świętej Elżbiety BOŻENA 2
  Narodzenie Pana Jezusa …..
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni …..
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni …..

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie …..
  Cud w Kanie Galilejskiej MARTA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia ….
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor ….
  Ustanowienie Eucharystii ZOSIA 2

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BOŻENA 2
  Biczowanie Pana Jezusa AVISO
  Cierniem ukoronowanie …..
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię WANDA Z
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa HANNA 2

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa …
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa …..
  Zesłanie Ducha Świętego ….
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny …..
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi HANNA 1

  Polubienie

  • bozena2 pisze:

   Gosia, w intencji kapłanów jestem dwa razy, ale to nie szkodzi, tak ma być, jestem im to dłużna, możesz nie prostować, niech tak zostanie, chyba że przez pomyłkę tam się znalazłam i to był czeski błąd, czyli któraś z tych tajemnic jest dla kogoś innego przydzielona. Pozdrawiam.

   Polubienie

  • Zofia pisze:

   Kochana Gosiu, mam dwa razy przydzieloną tajemnicę Ustanowienie Eucharystii tj. w nowennie 5 i 7. W 5 nowennie mam też Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie tak jak pisalaś wczoraj oraz w nowennie 2 Ukoronowanie cierniem Pana Jezusa..

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Droga Zosiu! faktycznie błąd już drugi niestety. Ustanowienie Eucharystii masz tylko w intencji za kapłanów w 7NP. I jak nie utworzymy tej 7 całej to będziesz i tak modliła się jako wartownik przy boku Mariusza w tej intencji w 6NP . Ale teraz muszę kogoś innego poszukać do tej tajemnicy. Masz tak Kochanie jak Ci napisałam pierwotnie.
    Jutro zrobię korektę jak będę wstawiała na wpis główny a może jeszcze wcześniej.
    Pocieszę siebie sama , kto nic nie robi ten się nie myli. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję że mi to wskazałaś.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

 27. Gosia 3 pisze:

  Bożenko2! mam nadzieję że nie będzie więcej pomyłek ale pewnie i tak nie uda się utworzyć tej pełnej 7NP to odmawiaj tylko Nawiedzenie Św Elżbiety tak jak Ci przekazałam w odpowiedzi. Chyba , że uda się utworzyć tę następną to wtedy może Cię poproszę.
  Również pozdrawiam i życzę błogosławionej nocy.

  Polubienie

 28. Marcin pisze:

  Witam,
  Prosiłbym o jedną dowolną Tajemnicę w intencji prawidłowej Intronizacji Pana Jezusa.
  Bóg zapłać.

  Szczęść Boże.

  Polubienie

 29. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię Kochany Marcinku! i zapytam czemu z nami się już nie modlisz od kilku dni.
  Ale może lepiej nie będę pytała tylko zaproponuję Ci za karę 🙂 2 tajemnice, bo tym rozwiążesz mój problem pomyłek. W intencji Intronizacji – Zesłanie Ducha Świętego a w intencji V Dogmatu Maryjnego Ustanowienie Eucharystii.
  Co Ty na to? Serdecznie pozdrawiam.
  Szczęść Boże!
  Marcin ! pamiętaj wielu na końcu odpadnie pomimo że otrzymali tyle łask. Do siebie też to mogę odnieść bo mam już dość jak mnie szatan atakuje. Rozumiesz to?

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Dobrze.
   Jutro jadę do Polski na urlop i wracam za tydzień 21 lipca. Chciałbym żeby już wydarzyło się to co ma się wydarzyć jak będę w domu.
   U mnie wielka beznadzieja. Jak wrócę to będzie chyba jeszcze gorsza beznadzieja.

   Szczęść Boże.

   Polubienie

 30. barbara1kanada pisze:

  Kochana Gosiu..,
  Chyba nie widze siebie w Nowennie w intencji Kaplanow..(mowilas o 1tajemnicy Bolesnej-Modlitwa Pana Jezusa).

  Polubienie

 31. Gosia 3 pisze:

  Kochana Basiu! wszystko dzisiaj wyprostuję i teraz wiem dlaczego Bożenie2 przydzieliłam dwa razy za kapłanów w 7NP , Ta modlitwa w Ogrójcu Pana Jezusa za kapłanów należy więc do Ciebie a nie do Bożenki2,. Zaraz wszytko poprawiam. Przepraszam bardzo ale trochę za dużo ostatnio wzięłam na siebie ale tej pracy dla Jezusa na pewno nie odpuszczę. To co wydarzyło się 1 lipca w moim życiu było czymś nadzwyczajnym i trochę w związku z tym miałam dodatkowej korespondencji i telekomunikacji i poruszenia emocjonalnego.
  Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

 32. Gosia 3 pisze:

  KOCHANI TERAZ POWINNO BYĆ DOBRZE ALE JESZCZE SPRAWDŹCIE.!

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie KIELICH
  Nawiedzenie świętej Elżbiety HALINKA
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni JOLA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni LUCYNA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MARIUSZ
  Cud w Kanie Galilejskiej MARIUSZ
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia SZAFIREK
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu HANNA 2
  Biczowanie Pana Jezusa MARTA
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa BASIA Z KANADY

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa LEOPOLD
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa BEATKA1
  Zesłanie Ducha Świętego BEATKA 2
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny LEOPOLD
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MATEUSZ
  Nawiedzenie świętej MATEUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa MARIA F.
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARYSIA Z WROCŁAWIA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BOŻENA 2
  Cud w Kanie Galilejskiej DANUTA Z.
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia WANDA Z
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MONI
  Ustanowienie Eucharystii TERESKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu AVISO
  Biczowanie Pana Jezusa MILLKA (HANNA 2)
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa ZOSIA 2
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MILLKA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa GRAŻYNA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MARIA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MARIA
  Zesłanie Ducha Świętego MARIA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny HANNA 1
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SŁAWIK

  Nowenna nr 3 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie JOLA L
  Nawiedzenie świętej Elżbiety LESZEK H
  Narodzenie Pana Jezusa DANUTA L
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni GRAŻYNA K
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni HENRYKA S

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie KAZIMIERZ S. ( IRENA G)
  Cud w Kanie Galilejskiej HALINA Ś
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia LESZEK ( IRENA K)
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor KAZIMIERA CH
  Ustanowienie Eucharystii LIDIA D

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu PIOTR
  Biczowanie Pana Jezusa GRAŻYNA CZ
  Cierniem ukoronowanie STANISŁAW P
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię KASIA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa WIESŁAW

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa DANUTA R
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa JANINA K ( JANINA P)
  Zesłanie Ducha Świętego MARCIN
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny BASIA N
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi BOGDAN A

  Nowenna nr 4 dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie BASIA Z KANADY
  Nawiedzenie świętej Elżbiety BRYZA
  Narodzenie Pana Jezusa AVISO
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni DANUTA Z

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARIUSZ
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIUSZ
  Ustanowienie Eucharystii KRZYSZTOF

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARLENKA
  Biczowanie Pana Jezusa GIENIO
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MAŁGOSIA 4
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MĄŻ JOLI
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa GOSIA 3

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa SZAFIREK
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa HANNA 1
  Zesłanie Ducha Świętego LEOPOLD
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MARIA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi LEOPOLD

  Nowenna nr 5 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie ZOSIA 2 ( MAŁGOSIA Z KĘTRZYNA)
  Nawiedzenie świętej Elżbiety LUCYNA (JOLA L)
  Narodzenie Pana Jezusa HENRYKA S ( BOŻENA 2)
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni HALINA Ś ( EUGENIUSZ)
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni HELENA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie KIELICH ( ELŻBIETA R)
  Cud w Kanie Galilejskiej TERESKA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARTA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor WANDA Z (IRENA K)
  Ustanowienie Eucharystii MARCIN

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu KAZIMIERA CH
  Biczowanie Pana Jezusa LESZEK
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MILLKA ( HANNA 2)
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię GRAŻYNA( STANISŁAW P) ( HANNA 2)
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MILLKA( TADEUSZ F)

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa HANNA 1( ZBYSZEK)
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa BEATA
  Zesłanie Ducha Świętego HANNA 1 ( WIESŁAW K)
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi DANUTA R
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi EWA

  Nowenna nr 6 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie LUCYNA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety KIELICH ( BOŻENA2)
  Narodzenie Pana Jezusa MATEUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni DANUTA Z
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni BRYZA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie TERESKA
  Cud w Kanie Galilejskiej ZOSIA1 ( MARTA )
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor IRENKA
  Ustanowienie Eucharystii MARIUSZ ( ZOSIA 2)

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MILLKA ( BASIA Z KANADY)
  Biczowanie Pana Jezusa GRAŻYNA ( AVISO)
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię WANDA Z
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa ŻONA SŁAWIKA ( HANNA2)

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa RYSZARD
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa LEOPOLD
  Zesłanie Ducha Świętego MAMA SŁAWIKA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARIA (HANNA1)

  Polubienie

 33. Gosia 3 pisze:

  Ta Pieśń miała rozpoczynać naszą NP , to może chociaż tutaj zamieszczę bo Mariuszkowi jednak się nie udało. Nie wiem dlaczego ale trudno. A może jutro mu się uda jak wyślę układ Nowenn na wpis główny.

  Polubienie

 34. Gosia 3 pisze:

  Krew Chrystusa

  1. Gdy pod krzyżem upadał
  Krew spływała na bruk
  Spod cierniowej korony
  Z rąk zranionych i nóg

  Ref.:
  Ta Krew Jezusa
  Co spływała na Ziemie.
  Ziemię z Niebem łączyła
  Bo Bóg cierpiał wśród nas.

  2. Gdy na Krzyżu umierał
  W drzewo wsiąkała Krew.
  Matka stała pod Krzyżem
  Posąg żalu i łez.

  Ref.:
  Ta Krew Jezusa
  Z łzami Matki zmieszana.
  Matkę z Synem łączyła
  Bo cierpiała wraz z nim.

  3. Gdy na Krzyż Twój spoglądam
  Widzę wciąć Twoją Krew.
  Krople Krwi co spływają
  na kolejny nasz wiek.

  Ref.:
  Ta Krew Jezusa
  Niech świat w jedno połączy
  Bo za wszystkich umierał
  On nasz Bóg i nasz Brat.

  Polubienie

  • Halina pisze:

   Gosiu, przepiękna ta pieśń na ten miesiąc lipiec poświęcony Przenajdroższej Krwi
   Naszego Zbawiciela.
   Serdecznie dziękuję za zamieszczenie tekstu.
   Z _Panem Bogiem!

   Polubienie

 35. Gosia 3 pisze:

  Droga Halinko!
  mnie też się bardzo podoba ta pieśń. I pisałam już że chciałam aby ona zaczynała tworzenie naszej Nowenny. Ale gdy zajrzałam późnym wieczorem ( już po wysłaniu Mariuszkowi na wpis główny) to patrzę z wielkim zdziwieniem skąd ks wiedział co ja mam w sercu i, że tą samą przysłał mi jeszcze przed południem mój opiekun duchowy i razem z tym tekstem wcale nie sugerując abym ją zamieściła przed tworzeniem Nowenny lecz myślę że to była jego reakcja po tym jak opowiedziałam mu o tym moim ” Cudzie Eucharystycznym” pokazując mu te zdjęcia .
  Z Panem Bogiem i Maryją. Pozdrawiam Ciebie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s