Matka Boża z Medziugorje, orędzie dla Mirjany; 2.11.2018r.

Mirjana during an apparition,,Drogie dzieci, moje matczyne serce goreje, kiedy patrzę na dzieci, które nie lubią prawdy, które ją skrywają,  kiedy patrzę na swoje dzieci, które nie modlą się z uczuciem i poprzez uczynki. Jest mi przykro, kiedy mówię  mojemu  Synowi, że już wiele moich dzieci utraciło wiarę, że  Go  nie znają.  Dlatego więc, wzywam was,  apostołów mojej miłości, abyście usiłowali docierać do samego dna ludzkiego serca, gdyż tam na pewno odnajdziecie  małe ukryte dobro. W takim sposobie patrzenia zawarte jest miłosierdzie Ojca Niebieskiego. Należy szukać dobra nawet tam, gdzie jest największe zło, starać się zrozumieć drugiego , a nie osądzać go. Tego właśnie żąda od was mój Syn, a ja,  jako Matka,  wzywam was, byście Jego posłuchali. Drogie dzieci, duch jest mocniejszy niż ciało,  bowiem niesiony miłością i uczynkami pokonuje wszelkie przeszkody. Nie zapominajcie o tym, że Mój Syn was umiłował i miłuje. Będąc z Nim w jedności, Jego miłość jest w was i z wami. On jest światłem świata, więc nic i nikt nie może powstrzymać Jego ostatecznej chwały. Dlatego wy, apostołowie mojej miłości, nie bójcie się świadczyć o prawdzie. Świadczcie o niej z zachwytem, poprzez  uczynki, miłość, poświęcenie, lecz czyńcie to zawsze  z pokorą. Dajcie świadectwo prawdzie wszystkim,  którzy nie poznali mojego Syna.  Ja  będę z wami i będę  dodawać wam odwagi. Dajcie świadectwo  miłości, która nigdy nie ustaje, gdyż pochodzi od Ojca Niebieskiego, który jest wieczny i oferuje wieczność wszystkim moim dzieciom, Duch mojego Syna będzie z wami. Ponownie wzywam was moje dzieci,  do modlitwy za swoich pasterzy, módlcie się, by mogli być prowadzeni przez miłość mojego Syna. Dziękuję wam.”

https://medziugorje.blogspot.com/

Obrazek | Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

117 odpowiedzi na „Matka Boża z Medziugorje, orędzie dla Mirjany; 2.11.2018r.

 1. Szafirek pisze:

  „W Twoje ręce Maryjo…”

  Przepraszam Cię Maryjo,
  że ranię Twoje Serce,
  lecz tak tu czasem trudno,
  w tej ziemskiej poniewierce.

  By trwać przy Synu Twoim,
  i przy Tobie Matko,
  ja błagam dzisiaj Ciebie,
  Ty wybacz swoim dziatkom.

  Daj siłę i odwagę,
  bo droga pełna cierni,
  dopomóż Matko Święta,
  byśmy zostali wierni.

  I nie ustali w drodze,
  i podnieś gdy upadam,
  dziś w Twoje ręce Matko,
  me życie całe składam.

  Chroń mnie od złego ducha,
  od pokus,przed słabością,
  miej litość dziś nade mną,
  nad nędzą i marnością…

  02.11.2018r.

  Polubienie

 2. Mateusz pisze:

  A tu coś dla ks Michała Woźnickiego: Objawienia do ks. Gobbiego i Vassuli Ryden na temat Jana Pawła 2 i arc. Lefebvre

  385 – 29.06.1988 (objawienie „Do Kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej”)
  MATKA BOŻA:
  f Podtrzymujcie Papieża waszą synowską jednością. Módlcie się za niego, cierpcie z nim, miłujcie go, otaczajcie potężną siłą pokornego i odważnego posłuszeństwa.
  g Serce Papieża krwawi dziś z powodu Biskupa [abp Marcel François Lefebvre] Świętego Kościoła Bożego, który przez samowolne konsekrowanie biskupów – podjęte niezgodnie z jego wolą – otwiera w Kościele katolickim bolesną schizmę.
  h Lecz to dopiero początek. Dziś bowiem wielu Biskupów nie trwa już w jedności z Papieżem i idzie drogą sprzeciwu wobec jego wskazań. Ten podział jest większy i bardziej niebezpieczny – choć jeszcze niewidoczny. Wywołuje on cierpienie i krwawienie Mojego Serca Mamy oraz sprawia, że Mój Papież prawie chwieje się pod ciężarem zbyt ciężkiego krzyża.
  i Przygotowałam was, abyście mogli pomóc mu nieść jego wielki krzyż. Nadeszła godzina ukazania się – w całej mocy i wspaniałości – wielkiej armii, którą przez te lata formowałam, w milczeniu i ukryciu, we wszystkich częściach świata przez Mój Kapłański Ruch Maryjny, dla obrony i silnego wsparcia Papieża.

  Zeszyt 25 (objawienie „Prawdziwe Życie w Bogu”)
  21.06.88
  Vassula Ryden: – Panie?
  JEZUS CHRYSTUS: – Jestem. Módl się o Odnowę Mojego Kościoła. Módl się za te dusze, które sprzeciwiają się Piotrowi. Módl się za tych, którzy usiłują doprowadzić Piotra do milczenia. Teraz dni są policzone. Moją Duszę napełnia smutek, Moje Najświętsze Serce przepełnione jest goryczą. Moja dusza pragnie, by uświadomili sobie swój Błąd. Ci, którzy sprzeciwiają się Piotrowi, przeciwstawiają się Mojemu Kościołowi, sprzeciwiają się Mojemu Prawu, sprzeciwiają się Mnie, swemu Panu i Bogu. Potępiając Piotra-Moich-Baranków, potępiają Moje Prawo. Zaślepieni samą Próżnością, nie zdają już sobie sprawy z tego, że potępiając Piotra, nie idą za Prawem, lecz stają się sędziami Mego własnego Prawa! O, posłuchajcie, co Duch mówi do Kościoła! Powróć, powróć, umiłowany,[23] to Ja, Pan, wybrałem Piotra, Piotra, noszącego dziś imię Jana Pawła II. Mówię ci, umiłowany, wybrało go Moje Najświętsze Serce. Powróć. Pojednaj się ze względu na Moją Miłość, umiłowany. Ja, Pan, wybaczę ci twoje grzechy i oczyszczę cię. POWRÓĆ! Powróćcie wszyscy do Piotra, bo wybrałem go Ja, wasz Bóg. To Ja udzieliłem mu języka ucznia i dzięki Mnie jest on zdolny odpowiadać wyczerpanym. O stworzenie! Czy nie ma już w tobie mądrości? Stworzenia! Choć nie potraficie docenić Nieskończonej Miłości, którą mam do was, to jednak odpowiadam wszystkim, wzywającym Mnie. Jestem z wami, gdy doznajecie udręczenia. Ja jestem waszym Schronieniem. Ja, Pan, dodaję dziś jeszcze jedno przykazanie. Napisz: «Ugnijcie się! Ugnijcie się, abyście mogli pojednać się i zjednoczyć. Uniżcie się, aby się zjednoczyć.» (…)
  Przypisy: [23] Arcybiskup M. Lefebvre. * Naraził się tym na ekskomunikę na mocy kanonu 1382 Kodeksu Prawa Kanonicznego.

  Polubienie

 3. Mateusz pisze:

  Osobiście mam dylemat czy wybierać msze trydencką czy zwykłą. Z jednej strony piękno mszy trydenckiej z drugiej modlitwa sercem( bo po polsku). Matka Boża często mówi o modlitwie sercem. I trudno mi na mszy trydenckiej np sercem odmówić „Chwała na wysokości…” gdy jest po łacinie.
  Czy nie po to była reforma mszy św żeby ludzie ze zrozumiem się modlili?
  Czytałem że biskup Atanazy Shneider mówił że można podczas mszy trydenckiej odmawiać różaniec…Nie rozumiem takiego podejścia. Czy Matka Boża w Amsterdamie przed soborem nie mówiła że nauka musi pozostać taka sama ale przepisy mogą się zmieni? Wydaje mi się że modlitwa językami narodowymi jest lepsza. Może słowa konsekracji i błogosławieństwo powinny być po łacinie. ale pozostałem części mszy chyba już nie.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Ja uważam że wprowadzenie mszy św w językach narodowych było czymś pozytywnym ale nie w całości. Właśnie konsekracja powinna być tajemnicą po łacinie dla nas bo jest to zjednoczenie kapłana i Boga w tej wielkiej chwili na Ołtarzu. Są rzeczy zakryte dla zwykłych ludzi i tajemne a ten moment powinien być właśnie wyróżniony i konieczne oddający chwałę Bogu czyli kapłan przodem do Boga i z nim w tym momencie zjednoczony a nie do ludzi. I to był błąd że wszystko zostało nam odkryte Wielkim błędem było oddzielenie Stołu Pańskiego od Tabernakulum, ta spójność przyklejenia Stołu do ściany Tabernakulum było prawdziwym Ołtarzem a w tej chwili rozbito Ołtarz i wyrwano stół Pański od Jezusa w Tabernakulum.
   Najświętsza Ofiara jest oderwana od Przybytku Pana i ta likwidacja balasków miała nas postawić przed Jezusem a nie uniżyć w pozycji klęczącej. Wydaje mi się że rok 2000 był przełomowy w Kościele polskim z podniesienia nas z kolan. Ja to tak kojarzę z pewnym faktem nawrócenia w mojej Rodzinie. Ale jak łatwo daliśmy się postawić i ja przyznam nie widziałam w tym nic niepokojącego. A nastąpił wielki dramat bo w odwrotną stronę trudniej wiernych przekonać. Takie drobne niby gesty a miały wielkie znaczenie w odstąpieniu młodych Polaków od wiary. Każdy moment Eucharystii jest bardzo istotny w kształtowaniu wiary i trzeba pamiętać że najlepszymi obserwatorami są dzieci. Ja byłam takim małym obserwatorem bo moja mama bardzo często zabierała mnie na majowe Nabożeństwa i msze św. i Adorację przed NS. Pamiętam jak moja mama podczas podniesienia biła się w piersi i mówiła to prawie na głos ” Boże bądź miłościw mnie grzesznej” Pewnie mówiła też co wiemy należy mówić, ale ja to zapamiętałam
   Modlitwa językiem narodowym miała nam zamydlić oczy abyśmy nie zauważyli poważnych błędów. Było krok do przodu i 3 do tyłu.
   Ja na tej mszy trydenckiej całej po łacinie i brak nagłośnienia przy kazaniu poczułam się duchowym trupem pełnym smutku i myślałam cały czas jak ja do tego przywyknę do tej łaciny. Brakowało wielbienia Pana Boga , bardzo brakowało a może to kwestia przyzwyczajenia . Osobiście uważam że Pan Jezus nas kocha wtedy gdy my też go wysławiamy nie tylko sercem ale także wargami i musimy czuć jego obecność.
   Wierzę że przyjdzie taki dzień , że każdy z nas będzie zadowolony z Eucharystii i Ci co uznają mszę trydencką i my co uczestniczymy w mszy posoborowej. Kochani nie obwiniajcie się, my za to nie odpowiadamy ale musimy pisać i mówić co czujemy podczas mszy świętej . Rozwiązanie przyjdzie z góry i nikt z nas nie popełnia błędu gdy wybiera jedną lub drugą z tych mszy. Pan Jezus jest za bardzo Miłosierny żeby swoje dzieci za to karał. On zna pragnienia naszych serc że my chcemy aby był jak najwięcej Kochany i adorowany i abyśmy go nie obrażali. A że obrażają Pana Jezusa np księża to my za to nie odpowiadamy ale musimy mówić co nam się nie podoba bo w ten sposób bronimy wiary i przekazanych nam jej wartości czyli tradycji dla potomnych – dzieci i wnuków.

   Polubienie

 4. Mateusz pisze:

  Objawienia w Amsterdamie:

  19. Oredzie
  3 grudnia 1949

  Zmienic przepisy
  Wtedy widze bazylike Sw. Piotra. Pani mówi:
  „Dziecko, widzisz tam papieża, w pełnym ornacie, z dwoma podniesionymi
  palcami. Słuchaj uważnie. Nauka jest własciwa, jednakże papież jest
  upoważniony do zmiany przepisów. Pozwólcie mu to przeprowadzic!”
  Ciagle widze przed soba siedzacego papieża, z dwoma podniesionymi palcami.
  Teraz widze duża sale narad, w której znajduje sie papież.
  „Dziecko” – mówi Pani – „te przepisy można zmienic. To można, to musi byc
  zmienione. Różne stany musza sie bardziej do siebie zbliżyc. Oni powinni to
  przeprowadzic w Rzymie i dac przykład całemu swiatu. Rozważ i powiedz to. I
  powtarzam tobie: Miłosc jest przecież pierwszym przykazaniem, a oprócz
  tego, jakby łukiem ze soba połaczone: Prawda i Sprawiedliwosc.”

  Polubienie

 5. Mateusz pisze:

  27 Oredzie
  11 lutego 1951

  „Ty możesz uratowac ten swiat. Mówiłam o tym czesto, Rzym ma swoja
  szanse. Uchwyc ten moment! żaden Kosciół na swiecie nie jest tak
  rozbudowany jak twój. Ale idz z czasem i wywieraj nacisk na wprowadzenie
  dostosowanych do czasu zmian wsród zakonników, ksieży, seminarzystów itp.
  Miej oczy otwarte. Przeprowadz to w szczegółach. Nauka pozostanie, ale
  przepisy można zmienic. Pozwól dzieciom tego swiata wiecej radowac sie
  rozmyslaniem o moim Synu.”

  Polubienie

  • bozena2 pisze:

   Skasowane – admin (patrz Regulamin).

   Polubienie

   • Mateusz pisze:

    „Msza Rzymska – 62 powody, dla których katolik nie powinien uczęszczać na nową mszę”
    to jest cytat z linku który wstawiłaś.
    Może Ty też masz sobowtóra, jeden chodzi na mszę trydencką a drugi bardzo lubi Odnowę w Duchu św. a może i dalej protestantów słucha?
    Jak można takie linki wstawiać na katolickim blogu?

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    U mnie się to nie wyświetlało?
    Chwała Panu Bogu za to!

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Ja nie wiem o co chodzi,bo weszłam na blog jak już było usunięte.

    Polubienie

   • bozena2 pisze:

    Ja też nie wiem o co chodzi, ale nieważne, link do dobrego tekstu, może tylko niezbyt zręcznie tytuł jest zredagowany. Prawda sama się obroni. Może zaszkodził tekst o sobowtórze. Cenię jednocześnie mszę trydencką i katolicki ruch Odnowy w Duchu Świętym.Skąd ten kolejny atak na Odnowę? O charyzmatach w kościele pisał już św. Tomasz z Akwinu. W swojej książce pisze o tym Tomasz Gałuszka OP – teolog (UPJPII), dr hab. historii średniowiecza (UJ). Zajmuje się historią papiestwa, teologii i biblistyki średniowiecznej, prawa karnego, herezjami i ruchami świeckich. Pracuje nad średniowiecznymi rękopisami m.in. dzieł św. Tomasza z Akwinu.
    „Odnowa w łasce. Teologia charyzmatów św. Tomasza z Akwinu. Jak dotknąć Boga i otrzymać charyzmaty”, wyd. Esprit, Kraków 2018.
    https://pl.aleteia.org/2018/10/18/czy-charyzmaty-to-specjalna-droga-do-boga-wyjasnia-sam-sw-tomasz-z-akwinu/

    Polubienie

   • bozena2 pisze:

    I aby nie być gołosłownym:
    T. Kolberg „Oszustwo stulecia”. Dramatyczne wołanie nieżyjącego już Papieża Pawła VI, że „dymy piekła przez jakąś szczelinę weszły do Kościoła” pogrążonego w największym upadku w całej swojej historii, znajduje w tej książce pełne naukowe potwierdzenie. Niepodważalne dowody na istnienie sobowtóra Papieża Pawła VI . Zostają wyjaśnione wszelkie wątpliwości jak doszło do samowolnych, niedopuszczalnych i rewolucyjnych reform w Kościele w okresie posoborowym, które doprowadziły Kościół, a szczególnie większość pasterzy oraz miliony wiernych do – jak to określił Jan Paweł II – „prawdziwego kryzysu wiary” (Veritatis splendor).

    Polubienie

   • mariusz2015 pisze:

    Bozenko2, nie lubię takich akcji, ale tu niestety cały tekst musiał pójść do kosza.
    Działałem nie przeciwko Tobie, bo to nieładnie, ale aby uchronić blog od pewnego
    rodzaju zbyt daleko idącym wnioskom. Ufam, że się na mnie nie gniewasz!

    Polubienie

   • bozena2 pisze:

    Serdecznie dziękuję Panie Aminie za wyjaśnienie. Tak trzeba, bo ataki zewsząd.

    Polubienie

 6. Gosia 3 pisze:

  To wspaniała wiadomość że powstaje nowy film o świętej Faustynce.
  🙂

  Polubienie

 7. Gosia 3 pisze:

  DZISIAJ JEST TEŻ PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA!
  wynagradzajmy więc Maryi za grzechy przeciwko niej popełniane:
  1. Obelgi i szyderstwa przeciwko jej Niepokalanemu Sercu .
  2. Obelgi przeciwko Niepokalanemu Poczęciu Maryi.
  3. Szyderstwa przeciwko jej Bożemu Macierzyństwu.
  4. Szyderstwa i obelgi przeciwko jej Dziewictwu wiecznemu.
  5. Nakłanianie dzieci do wrogości w stosunku do Matki Bożej i wtłaczanie im do ich serc obojętności
  i złości wobec Maryi a także kpienie z jej świętych wizerunków oraz czasami niszczenie tych wizerunków.

  Polubienie

 8. Marcin pisze:

  Szczęść Boże,

  Miałem dzisiaj w nocy dziwny krótki sen. Może nie powinienem pisać bo nie wiadomo z czym to powiązać. Śniło mi się, że tutaj na blogu Gosia zwróciła się do mnie w jednym komentarzu z zapytaniem czy mógłbym jej napisać na komputerze dwa zdania, która on wcześniej napisała sobie na kartce, bo mówiła że nie potrafi ona na komuterze. W tym czasie jak chciała mi powiedzieć jak brzmią te dwa zdania to się przebudziłem.
  A kilka dni temu miałem sen, że jechałem tutaj gdzie jestem metrem i jak metro dojeżdżało już do ostatniej stacji to natrafiło na wielką taflę wody i wpadło do tej wody. Ja szybko uciekłem stamtąd. Wyglądało jak jakaś powódź.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Jeszcze co do tych dwóch zdań, to już zbytnio nie pamiętam czy w tym śnie chodziło jej o to żebym przetłumaczył jej te dwa zdania na inny język czy też właśnie dlatego że ona nie potrafiła tego napisać na komuterze. To był taki trochę zamglony ten krótki sen i trochę dzwiny. Nie wiem o jakie to dwa zdania chodziło bo się przebudziłem.

   Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Marcinie teraz jak napisałeś o swoim śnie to mi się przypomniało,że ja w tym śnie o babci co opisałam,to w nim jeszcze taka rzecz była,że ja miałam coś zapisane na kartce i czułam,że to było coś od Papieża J.P II ,jakieś słowa,ale ich nie zapamiętałam aż bardzo żałuję.
   A dziś w nocy miałam sen też dziwny,że byłam w kościele,że wszyscy księża spowiadali,w każdym konfesjonale był kapłan i,że trzeba było coś przepisywać do zeszytów,a ja jedynie tego nie zrobiłam i jeden ksiądz mnie pytał dlaczego jeszcze nie przepisałam nic i był jakby zawiedziony,że ja tego nie zrobiłam.I widziałam numery takie jak wersety są w Dz.s.Faustyny,tak mi się skojarzyło bo były z trzech czy czterech liczb,ale jak na złość znów nie pamiętam.Coś mi świta,ale jednak nie mam pewności co do tych cyfr.Ale co było takie w tym śnie najdziwniejsze,zastanawiające to to,że kościół wyglądał dziwnie.Bo był jakby z dwóch części,ten w którym byłam było jasno,a zobaczyłam nagle,że jest korytarz i tam poszłam a,za nim był piach,a na nim widziałam takie ślimaki bez muszli,takie brzydkie (ja mówię na nie,że to są kabanoski dla jeży 🙂 I za tym piachem był drugi kościół taki sam,ale było w nim prawie całkiem ciemno,paliło się tylko kilka świec i bardzo mało ludzi,prawie puste ławki.To tak było jakby dwa takie same kościoły,budynki były połączone korytarzem cienkim,ale w jednym było jasno,a w drugim ciemno.
   To tak pomyślałam,że się też podzielę tym snem.Tylko strasznie żałuję,że nie pamiętam co ja w tych snach miałam napisane na tych kartkach,ale może jak się nie pamięta to nic ważnego?

   Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Dziś w nocy i juto będą bardzo silne oddziaływania magnetyczne. Mogą być niekorzystne zjawiska np trzęsienia ziemi ,wybuchy wulkanów itp.

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Marcin pisze:
   23 października 2018 o 16:41

   THE UNITED STATES OF AMERICA IS GOING TO COLLAPSE IN A WHILE. PEOPLE, FLEE THE COUNTRY !!! IN POLAND YOU WILL BE SAFE !!!

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Witaj Marcinie!
    Próbowałam, przetłumaczyć translatorem te dwa zdania i pierwsze jest dla mnie niezrozumiałe:
    STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI MOGĄ ZWIĘKSZYĆ PODCZAS GODZINY. LUDZIE, UMIEŚĆ KRAJ !!! W POLSCE BĘDZIESZ BEZPIECZNE !!!
    A ponieważ Ty jesteś ich autorem to nam przetłumacz i napisz skąd to wstawiłeś , czy może z tamtego video co zamieściłeś.?
    Pozdrawiam.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    collapse znaczy upadek.rozpad,zapaść. Więc te słowa można odnieść do USA.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Po południu 1 listopada rozpocznie się słabe oddziaływanie magnetyczne, którego szczyt wystąpi w nocy z 2/3 listopada. Kolejne, silne oddziaływania wystąpią od 4-12 listopada, najsilniejszy szczyt wystąpi w nocy z 5/6 listopada, silny szczyt 6 listopada w południe oraz w południe 9 i 11/12 listopada.

    W okresie od 4-12 listopada może również wzrosnąć aktywność sejsmiczna i wulkaniczna, a szczyt tej aktywności może wystąpić między 5-9 listopada oraz 11/12 listopada.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Bóg zapłać Mateuszu!
    Tak się domyślałam że może chodzić o zniszczenie a nie zwiększenie.
    Serdecznie pozdrawiam. 🙂 Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    W orędziach do Luz de Maria było na temat kryzysu gospodarczego że uderzy mocno w USA

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Ale Wy pamiętacie co ja widziałam 6 listopada 2013 Pana Jezusa na obłoku. Minie za chwilę już pięć lat a obraz Jezusa jak żywy w mojej pamięci. A u nas może to być 7. Różnica czasowa a Pan Jezus zawsze mówi do świata a nie do jednego kraju.
    Na jednym ze zdjęć mojego Ołtarzyka widziałam datę 13.11. na Koronie Matki Bożej Częstochowskiej na buteleczce z wodą święconą. Próbowałam wczoraj odnaleźć i nie mogłam. Czasami mnie coś nachodzi i zaczynam wszystkie zdjęcia usuwać bo wydaje mi się że to może diabeł mnie tak kusi do ich robienia. Ale z drugiej strony ja widzę na nich tylu świętych w historycznych odzieniach , jakbym całe Niebo widziała.
    Być może , że to zdjęcie też usunęłam. Najbardziej to mi żal zdjęcia z rozświetlonym Najświętszym Sakramentem ale o jaśniutko seledynowych promieniach.
    Szafirkowi pokazywałam jak się spotkałyśmy ale potem jak chciałam Wam pokazać już nie mogłam tego zdjęcia odnaleźć. Ten kolor seledynowy jakby Pan Jezus kazał nam zwrócić uwagę na ten właśnie Synod. Nie wiem czy słuchaliście co mówił kardynał Burke ale ja byłam zdziwiona jak on mówił że w końcowym dokumencie synodalnym jest zapis o LGBT.
    I wyraźnie powiedział że teraz przyszedł czas na zniszczenie Eucharystii w Polsce. A od siebie dodam, że i kultu Maryi. Wczoraj w pierwszą sobotę miesiąca byłam tego świadkiem w Kościele.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Myślę, że Pan Bóg może zainterweniować właśnie teraz gdy niszczy mu się ostatni bastion wiary. Bo uważam że nadzieje na prawidłową Intronizację są bardzo nikłe gdy słyszymy propagandę aby szczepić dzieci bo panuje Odra i gdy mówi się o smogu a węgiel toksyczny ( wielka trucizna) na składach skupu leży. Wczoraj podawali to w tv , dziennikarz prowadzący śledztwo w tej sprawie trafił na ślad wiodący do Rosji. Ale musiał uciekać bo czuł zagrożenie. Podobnież wchodzi ustawa mająca temu zapobiec otóż punkty muszą posiadać certyfikat jego pochodzenia. I ludzie palący w piecach muszą tego żądać. Ale na tą chwilę to jesteśmy truci totalnie chemitralis i to co napisałam, pożary składowisk śmieci.
    Panie Boże miej litość nad nami.! Amen.

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Co do tego oddziaływania magnetycznego,o którym piszesz Mateuszu.Mi się dziś okropnie chwilami kręci w głowie,może to przez to? A ja nie wiedziałam,że takie coś ma być,teraz dopiero przeczytałam.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Pewnie od tego ja rowniez mam silne bole głowy. Ale u mnie to czesto występuje

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Stany Zjednoczone Ameryki za chwilę się zapadną!!! Ludzie, uciekajcie z tego kraju!!! W Polsce będziecie bezpieczni!!!

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Już wszystko przeczytałam w linku o tym oddziaływaniu,czyli dlatego tak się czuję pewnie.

    „…Z badań, jakie dotychczas przeprowadziliśmy wynika, że najczęściej odczuwalne efekty to: Szumy uszne, modulacje szumów, chwilowe zaburzenie słuchu, ból głowy, bóle stawów (szczególnie przy RZS), efekt drżenia i problemy z błędnikiem, ukłucia w głowie, zaburzenie ostrości wzroku, otępienie, zmęczenie, problemy ze snem, gwałtowny spadek odporności organizmu. …”

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Rozbijając część błagalną nowenny wygląda to tak:
    1 część się kończy 7 listopada
    2 część 16 listopada św. Matki Bożej Ostrobramskiej
    3 część 25 listopada św Chrystusa Króla

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Marcinie!
    a czyj to przekaz?

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Ja to napisałem…

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    To że to Ty napisałeś to nie odkryłeś tym mi Ameryki 🙂 bo przecież Cię zacytowałam ale do kogo należy ten przekaz i skąd to wiesz?
    Czy ot tak sobie to napisałeś?

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Mateuszu! pięknie to zauważasz w naszej NP jak to się układa nasza modlitwa a współczesne objawienia Luz de Maria są bliskie mojemu sercu ale czytam je tylko to co Ty zamieszczasz bo nie wiem gdzie to znaleźć.
    Zresztą ja wcześniej już pisałam na temat tych Objawień tylko nie pamiętam co jest w nich na temat Franciszka.
    Serdecznie pozdrawiam. 🙂

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Ot tak.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Dziękuję Marcinie za odpowiedz i teraz rozumiem ale czegoś nie mogę zrozumieć.
    A mianowicie dlaczego wciąż gdy odmawiasz Koronkę nie wyznasz Jezusowi:
    „JEZU UFAM TOBIE” Jeśli mu nadal nie ufasz a tego do końca nie wiem na pewno to przekaz raczej nie może pochodzić z Nieba. Chyba tutaj zgodzisz się ze mną?
    Pozdrawiam.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Gosiu, ależ ja napisałem wczoraj że tak od siebie to napisałem. Nie mam żadnego daru słyszenia głosu z Nieba. Tak po prostu pewnego razu w komentarzu to napisałem jak oglądnąłem wtedy tamten teledysk muzyczny po angielsku na którym Ameryka doświadcza kataklizmu. W różnych przekazach było mówione że Stany Zjednoczone ucierpią chyba najbardziej a Polska będzie jedynym albo jednymz niewielu krajów które ucierpią najmniej. Kiedyś też już dawno temu zauważyłem że od czasu do czasu pojawia się ktoś na blogu kto chyba nie zna j. polskiego i nie jest z Polski bo czasami pojawiają się tutaj komentarze ale po angielsku, ale to bardzo ale to bardzo rzadko, pojedyńcze przypadki. Może czyta nas ktoś kto nie mówi i nie pisze po polsku ale tłumaczy sobie nasze komentarze na inny język.

    Pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Marcinie! no nie dziwię Ci się że napisałeś to po angielsku bo najbardziej powinni to wiedzieć mieszkańcy USA. Ale pytanie czy ten przekaz jest prawdziwy? I może faktycznie czytają nas obcokrajowcy i nawet bym chciała aby znali te przesłania. Tak bym chciała aby pojawiły się u nas na blogu tak jak u Pana Michała wszystkie. Przecież źródłem ich jestem ja tutaj na blogu. Łatwo by było je sobie przypominać bo przyznam że na tamten blog nie mam ochoty wchodzić Może Mariuszek by je nam w jednym wpisie głównym przekleił ale tytuł byłby inny..Cały czas chodzi mi po głowie że są jeszcze te nie opublikowane i powinnam się tym zająć.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

 9. Marcin pisze:

  czy to prawda, że oczy są zwierciadłem duszy człowieka…? wzrok…spojrzenie…głębia…?

  Polubienie

 10. Marcin pisze:

  ludzie są jak niewierny Tomasz…potrzebują wielkich znaków, prawdziwych cudów…dopiero wtedy uwierzą…inaczej się nie nawrócą…wiara człowieka słabnie…Pan Bóg musi przyjść z Wielkimi Znakami, prawdziwymi cudami…

  Polubienie

 11. Marcin pisze:

  …musi wydarzyć się coś co jeszcze nigdy nie miało miejsca…

  Polubienie

 12. bozena2 pisze:

  Prawdziwy ekumenizm, tak jak go rozumiał Kościół przez prawie 2000 lat, polega na tym, że Jezus Chrystus jest jedyną Prawdą. My musimy się do tej Prawdy przyznać, to znaczy zjednoczyć się z jedynym, prawdziwym Bogiem i tym, którego On posłał – Jezusem Chrystusem. Trzeba doprowadzić do jedności człowieka z Bogiem w jedynej prawdziwej religii rzymskokatolickiej. Wszystkich ludzi. Także niewierzących, nie wiedzących. – Czy to oznacza, że prawdziwy ekumenizm to skupienie wszystkich w ramach Kościoła rzymskokatolickiego? – Papież Pius XII dokładnie wytłumaczył, na czym polega katolicki ekumenizm. Na tym, że katolik spotyka się z wyznawcami innych religii, aby im dać katolicką prawdę. I powinien starać się – przez modlitwę, dobry przykład, ofiarę i rzetelną, merytoryczną argumentację – o ich nawrócenie na łono Kościoła katolickiego.

  Czytaj więcej: https://nowiny24.pl/ks-karl-stehlin-kosciol-po-soborze-jest-w-kryzysie/ar/6036625
  ks. Karol Stehlin FSSPX | Niepokalana ratunkiem w czasach ostatecznych

  Polubienie

 13. Gosia 3 pisze:

  Bardzo WAŻNE!

  Polubienie

 14. Gosia 3 pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!
  Dzisiaj po raz pierwszy odważyłam się obejrzeć ten film o Annelies i co mnie zastanowiło i wg mnie jest bardzo znaczące, że ona zmarła 1 lipca w zlikwidowaną Uroczystość Przenajdroższej Krwi Chrystusa w ten dzień gdzie mnie też spotkało coś bardzo niezwykłego co Wam na zdjęciach pokazałam. Kiedyś tam zajrzałam na ten wpis ale po tych zdjęciach nie ma już śladu. Zostały zlikwidowane i nie można ich wyświetlić. A szkoda.
  Błogosławionej niedzieli.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  Chciałam Was zapytać, czy u was też od góry ekranu wyświetlają się reklamy i zasłaniają mi 1/4 ekranu. Co jedną zamknę to na jej miejsce następna się pojawia. Jeszcze z boku mi nie przeszkadzały ale te okropnie mi zasłaniają.
  Jakieś m-c temu na moim ekranie wyświetliła się propozycja możliwości zarobienia dużych pieniędzy na naszym blogu. Pomyślałam po co to mi wyświetlają bo i tak mnie to nie dotyczy. I ja za żadną kwotę bym się i tak nie sprzedała. Ciekawa jestem kto tak kusi do złego na religijnym blogu? A tak w ogóle zarabianie za prowadzenie bloga jest prawdą bo ktoś tak wcześniej na KP pisał?
  Pytam ze zwykłej ciekawości jak to się odbywa i czy osoba prowadząca musi coś opłacać?.

  Polubienie

  • mariusz2015 pisze:

   Witaj Gosiu,
   Wordpress.com z reklamami to znak, że blog jest bezpłatny. Owszem, otrzymałem ofertę bez reklam, ale za miesiąc min. 50 PLN rozbite na rok. Blog na którym ja piszę jest bez
   reklam na przeglądarce Google Chrome, a odnośnie reklam wyświetlanych na naszym
   blogu dogadują się nad naszymi głowami.
   Błogosławionej niedzieli.

   Polubienie

 16. Szafirek pisze:

  4 listopada
  Święty Karol Boromeusz, biskup

  Karol urodził się na zamku Arona 3 października 1538 r. jako syn arystokratycznego rodu, spokrewnionego z rodem Medici. Ojciec Karola wyróżniał się prawością charakteru, głęboką religijnością i miłosierdziem dla ubogich. To miłosierdzie będzie dla Karola, nawet już jako kardynała, ideałem życia chrześcijańskiego.
  Już w młodym wieku Karol posiadał wielki majątek. Kiedy miał zaledwie 7 lat, biskup Lodi dał mu suknię klerycką, przeznaczając go w ten sposób do stanu duchownego. Takie były ówczesne zwyczaje. Dwa lata później zmarła matka Karola. Aby zapewnić mu odpowiednie warunki na przyszłość, mianowano go w wieku 12 lat opatem w rodzinnej miejscowości. Młodzieniec nie pochwalał jednak tego zwyczaju i wymógł na ojcu, żeby dochody z opactwa przeznaczano na ubogich.
  Pierwsze nauki pobierał Karol na zamku rodzinnym w Arona. Po ukończeniu studiów w domu wyjechał zaraz na uniwersytet do Pawii, gdzie zakończył studia podwójnym doktoratem z prawa kościelnego i cywilnego (1559). W tym samym roku jego wuj został wybrany papieżem i przyjął imię Pius IV. Za jego przyczyną Karol trafił do Rzymu i został mianowany protonotariuszem apostolskim i referentem w sygnaturze. Już w rok później, w 23. roku życia, został mianowany kardynałem i arcybiskupem Mediolanu (z obowiązkiem pozostawania w Rzymie), mimo że święcenia kapłańskie i biskupie przyjął dopiero dwa lata później (1563). W latach następnych papież mianował siostrzeńca kardynałem-protektorem Portugalii, Niderlandów (Belgii i Holandii) oraz katolików szwajcarskich, ponadto opiekunem wielu zakonów i archiprezbiterem bazyliki Matki Bożej Większej w Rzymie. Urzędy te i tytuły dawały Karolowi rocznie ogromny dochód. Było to jawne nadużycie, jakie wkradło się do Kościoła w owym czasie. Pius IV był znany ze swej słabości do nepotyzmu. Karol jednak bardzo poważnie traktował powierzone sobie obowiązki, a sumy, jakie przynosiły mu skumulowane godności i urzędy, przeznaczał hojnie na cele dobroczynne i kościelne. Sam żył ubogo jak mnich.
  Wkrótce Karol stał się pierwszą po papieżu osobą w Kurii Rzymskiej. Praktycznie nic nie mogło się bez niego dziać. Papież ślepo mu ufał. Nazywano go „okiem papieża”. Dzięki temu udało się mu uporządkować wiele spraw, usunąć wiele nadużyć. Nie miał względu na urodzenie, ale na charakter i przydatność kandydata do godności kościelnych. Dlatego usuwał bezwzględnie ludzi niegodnych i karierowiczów. Takie postępowanie zjednało mu licznych i nieprzejednanych wrogów. Dlatego zaraz po wyborze nowego papieża, św. Piusa V (1567), musiał opuścić Rzym. Bardzo się z tego ucieszył, gdyż mógł zająć się teraz bezpośrednio archidiecezją mediolańską. Kiedy był w Rzymie, mianował wprawdzie swojego wikariusza i kazał sobie posyłać dokładne sprawozdania o stanie diecezji, zastrzegł sobie też wszystkie ważniejsze decyzje. Teraz jednak był faktycznym pasterzem swojej owczarni.

  Święty Karol Boromeusz Z całą wrodzoną sobie energią zabrał się do pracy. W 1564 r. otworzył wyższe seminarium duchowne (jedno z pierwszych na świecie). W kilku innych miastach założył seminaria niższe, by dla seminarium w Mediolanie dostarczyć kandydatów już odpowiednio przygotowanych. Prowadzenie seminarium powierzył oblatom św. Ambrożego, zgromadzeniu kapłanów diecezjalnych, które istnieje do dziś. Zaraz po objęciu rządów bezpośrednich (1567) przeprowadził ścisłą wizytację kanoniczną, by zorientować się w sytuacji. Popierał zakony i szedł im z wydatną pomocą. Dla ludzi świeckich zakładał bractwa – szczególnie popierał Bractwo Nauki Chrześcijańskiej, mające za cel katechizację dzieci. Dla przeprowadzenia koniecznych reform i uchwał Soboru Trydenckiego (1545-1563) zwołał aż 13 synodów diecezjalnych i 5 prowincjalnych. Dla umożliwienia ubogiej młodzieży studiów wyższych założył przy uniwersytecie w Pawii osobne kolegium. W Mediolanie założył szkołę wyższą filozofii i teologii, której prowadzenie powierzył jezuitom. Teatynom natomiast powierzył prowadzenie szkoły i kolegium w Mediolanie dla młodzieży szlacheckiej.
  Był fundatorem przytułków: dla bezdomnych, dla upadłych dziewcząt i kobiet, oraz kilku sierocińców. Kiedy w 1582 r. została przeprowadzona reforma mszału i brewiarza, zdołał obronić dla swojej diecezji obrządek ambrozjański, który był tutaj w użyciu od niepamiętnych czasów. Kiedy za jego pasterzowania wybuchła w Mediolanie kilka razy epidemia, kardynał Karol nakazał otworzyć wszystkie spichlerze i rozdać żywność ubogim. Skierował także specjalne zachęty do duchowieństwa, aby szczególną troską otoczyło zarażonych oraz ich rodziny. Podczas zarazy w 1576 r. niósł pomoc chorym, karmiąc nawet 60-70 tysięcy osób dziennie; zaopatrywał umierających; oddał cierpiącym wszystko, nawet własne łóżko. W czasie zarazy ospy, która pochłonęła ponad 18 tysięcy ofiar, zarządził procesję pokutną, którą prowadził idąc ulicami Mediolanu boso. W 1572 r. na konklawe był poważnym kandydatem na papieża.
  Ulubioną rozrywką Karola w młodości było polowanie i szachy. Był także estetą i znał się na sztuce. Grał pięknie na wiolonczeli. Z tych rozrywek zrezygnował jednak dla Bożej sprawy, oddany bez reszty zbawieniu powierzonych sobie dusz. Wyróżniał się szczególnym nabożeństwem do Męki Pańskiej. Dlatego nie rozstawał się z krzyżem. Tkliwą miłością darzył też sanktuaria maryjne.
  Największą zasługą Karola był jednak Sobór Trydencki. Sobór, rozpoczęty z wieloma nadziejami, wlókł się zbyt długo z powodu złej organizacji. Trwał aż 18 lat (1545-1563). Dopiero kiedy Karol przystąpił do działania, sobór mógł szczęśliwie dokończyć obrady. Dyskutowano na nim o wszystkich prawdach wiary, atakowanych przez protestantów, i gruntownie je wyjaśniono. W dziedzinie karności kościelnej wprowadzono dekrety: nakazujące biskupom i duszpasterzom rezydować stale w diecezjach i parafiach, wprowadzono stałe wizytacje kanoniczne, regularny obowiązek zwoływania synodów, zakazano kumulacji urzędów i godności kościelnych, nakazano zakładanie seminariów duchownych – wyższych i niższych, wprowadzono do pism katolickich cenzurę kościelną, jak też indeks książek zakazanych, wreszcie wprowadzono regularną katechizację. Większość z tych uchwał wyszło z wielkiego serca kapłańskiego Karola Boromeusza. On też był inicjatorem utworzenia osobnej kongregacji kardynałów, która miała za cel przypilnowanie, by uchwały soboru były wszędzie zastosowane.
  Zmarł w Mediolanie 3 listopada 1584 r. wskutek febry, której nabawił się w czasie odprawiania własnych rekolekcji. Pozostawił po sobie duży dorobek pisarski. Beatyfikowany w 1602 r., kanonizowany przez Pawła V w 1610 r. Jego relikwie spoczywają w krypcie katedry mediolańskiej. Jest patronem boromeuszek, diecezji w Lugano i Bazylei oraz uniwersytetu w Salzburgu; ponadto czczony jest jako opiekun bibliotekarzy, instytutów wiedzy katechetycznej, proboszczów i profesorów seminarium.

  W ikonografii św. Karol Boromeusz przedstawiany jest w stroju kardynalskim. Jego atrybutami są: bicz, czaszka, gołąb, kapelusz kardynalski, krucyfiks; postronek na szyi, który nosił podczas procesji pokutnych.

  Polubienie

 17. Gosia 3 pisze:

  Mariuszku! ja do Ciebie nie mam pretensji tylko jak napisałam zasłania mi to ekran i gdy jedną zamknę to jeszcze wyświetlają 4 pytania aby odpowiedzieć na jedno z nich i dopiero znika ale na sekundę i znowu zasłania. Z boku mi nie przeszkadzało a tak bardzo .
  Błogosławionej niedzieli Mariuszku!. 🙂 Pa.

  Polubienie

 18. Mateusz pisze:

  Franciszek napisze adhortację posynodalną

  Według źródeł watykańskich, na które powołuje się amerykański dziennikarz, Edward Pentin należy oczekiwać papieskiej adhortacji posynodalnej, która będzie podsumowywała XV Zwyczajne Zgromadzenie Ogólne poświęcone młodzieży, wierze i rozpoznawaniu powołania.

  Pentin twierdzi, że osoby z Sekretariatu Generalnego Synodu miały powiedzieć uczestnikom zgromadzenia, aby nie przywiązywały przesadnej uwagi poszczególnym sformułowaniom, ponieważ synod zostanie podsumowany przez Ojca Świętego w adhortacji apostolskiej, która zostanie napisana w ciągu kilku miesięcy.

  Dokument podsumowujący Zgromadzenie Synodu Biskupów składa się z trzech części, 12 rozdziałów, 167 paragrafów i w oryginalnej wersji włoskiej liczy 60 stron. Jego myślą przewodnią jest opis wędrówki uczniów do Emaus, przedstawiony w Ewangelii św. Łukasza. Stanowi dopełnienie Instrumentum Laboris – roboczego materiału Synodu.

  Polubienie

 19. mariusz2015 pisze:

  https://www.facebook.com/grupaJDL/ – Krucjata Modlitwy Live
  w niedziele transmisja o godz. 9:00,
  w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o 15:00,
  w środy o 15:50,
  a w soboty o 7:00.
  Nigdy nie przerywa się podczas transmisji!
  http://paruzja.info

  Polubienie

 20. Szafirek pisze:

  „(151) + Dziś usłyszałam te słowa: Widzisz, jak jesteś słaba, i kiedyż będę mógł liczyć na ciebie? — Odpowiedziałam: Jezu, Ty zawsze bądź ze mną, bo ja jestem maleńkim dzieckiem Twoim; Jezu, Ty wiesz, co dzieci małe robią.” (Dz.722)

  Polubienie

 21. Szafirek pisze:

  5 listopada – święci Elżbieta i Zachariasz, rodzice św. Jana Chrzciciela https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-05a.php3
  5 listopada – św. Gerald, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-05b.php3
  5 listopada – bł. Franciszka Amboise, zakonnica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-05c.php3

  Polubienie

 22. Gosia 3 pisze:

  MUSICIE TO OBEJRZEĆ,!!!!!!!!!! JEST TO ŚWIADECTWO JEDNEGO Z TWÓRCÓW POKUTY NARODOWEJ I RÓŻAŃCA DO GRANIC.
  POKAŻCIE TO SWOIM DZIECIOM I WNUKOM.

  Polubienie

 23. Marcin pisze:

  ”Francjo! Co z sobą zrobiłaś. Czarne chmury nad tobą. Zasmakujesz smaku Krzyża…lecz odrodzisz się nowa, piękniejsza…”

  Polubienie

  • bozena2 pisze:

   3 listopada 2018 r. Pan Jezus …
   „Otwórz się Pisma”, aby otworzyć tę część: „Ponieważ to będzie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. Gdybym nie skracał tych dni, nie byłoby żadnego żywego stworzenia; ale skróć dni wybranych „(Mateusza 24: 21-22)

   Jezus kontynuował: „Drogie dzieci! Ten czas już jest tutaj. Przygotuj się! Będzie tak wielki niepokój, jakiego nie było, odkąd istnieje ten świat. Wkrótce wybuchnie III wojna światowa. Wszystko jest gotowe. To będzie wojna nuklearna. Spełnione słowa Pisma: „Pan nie zawodzi aby spełnić swoją obietnicę, jak niektórzy uważają opóźnień, ale viseltetik pacjenta do siebie, bo nie chce, aby ktokolwiek zginął, lecz wszyscy do pokuty. Jak złodziej nadchodzi dzień Pański. W tym dniu, gdy niebiosa z trzaskiem, elementy rozkładają się w ciepło ognia, ziemi, i to jest to, znika. Ponieważ więc wszystko jest zniszczone, a święty pod każdym względem być religijnie élnetek, jak czekać na i przyspieszyć przyjście dnia Bożego, kiedy niebiosa w ogniu i rozpuszcza, elementy topi w ogniu ogień. Obiecujemy nowe niebo i nową ziemię, dom sprawiedliwości „(2 Piotra 3: 9-13)

   Moje dzieci! Przygotuj się na śmierć, która jest po prostu śmiercią ciała. Właściwie licząc twoich ludzi przed moim sądem. Czas już jest. Mówię do ciebie. Przygotuj się! Gotowi na śmierć! Ci, którzy żyją zgodnie z moimi prawami, oczekują, że obejmą moje ramiona. Ale ci, którzy są w grzechu, przychodzą dzisiaj, ponieważ jeśli znajdą śmierć w tym stanie, zginą na wieki. Błogosławię was z nieskończoną miłością mego serca, z moim potwierdzeniu błogosławieństwo, w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego „.

   Pismo potwierdzające: Mt 24, 4: „Jezus odpowiedział”
   http://jezusuzenete.hu/2018-november-3-az-ur-jezus/

   Polubienie

 24. Marcin pisze:

  Dusza człowieka ustawicznie tęski za czymś – to tęsknota nieopisana i piękna. Człowiek dość często nie wie za czym w głębokościach serca tęskni. To tęsknota czysta – tęsknota za swoim Stwórcą.

  Polubienie

  • bozena2 pisze:

   WIADOMOŚĆ OD NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA
   DO SWOJEJ KOCHANEJ CÓRKI LUZ DE MARIA
   22 PAŹDZIERNIKA 2018
    Mój umiłowany lud:
    
   KIEDY PRZYJDŹCIE DO MNIE, WIDZĘ WAS PIERWSZYM CZASEM, JEŚLI TWOJE SERCE JEST KONTYNUOWANE I WYCISZONE PRZEZ PRZESTĘPSTWA ZAANGAŻOWANE PRZECIWKO NASZEJ ŚWIĘTEJ TRÓJCY.
    
   Szukaj mnie, zanim będzie za późno! Syn nieprawości przyjdzie (1), zajmując Moje miejsce i myląc tych, którzy Mnie nie rozpoznają; uczyni ich prześladowcami ich braci i sióstr oraz sługami zła.
    
   Mój umiłowany lud:
    
   W NAJBLIŻSZYM ZDANIEM JESTEŚMY OGŁASZANI …
    
   Ci, którzy służą elicie, która wysyła polecenia syna nieprawości, zaczęli mylić tych, którzy są Moi, aby się odwrócili ode Mnie.
    
   Syn nieprawości wysyła rozkazy, aby jego naśladowcy spowodowali niestabilność na świecie poprzez bezpośrednią konfrontację z Boskim Prawem, tak aby jego naśladowcy zbuntowali się przeciw sakramentom, odrzucając Boskość i przyjmując to, co ludzkie.
    
   Tak będzie, póki nie wyślę tego, co ludzie dobrej woli, ci, którzy żyją w duchu i prawdzie, ci, którzy są wierni Mojemu Słowu, miłości Boga i bliźniego, nieustannie mnie pytają, mówiąc: „PANU, PRZYCHODZIĆ, SIŁO, MÓJ OBJAWIENIA SPEŁNIJ SIĘ, WYŚLIJ OSTRZEŻENIE „.
    
   Jest za dużo brudu: jaka powinna być czystość została najechana przez nieczystość, a to, co nieczyste, zostało zamaskowane, powitane, oklaskiwane i zgodzone się z wilkami w owczej skórze, kłaniając się przed nią (7:15) .
    
   Mój umiłowany lud:
    
   OZNACZENIA NIE ZAINTERESOWUJĄ MANÓW; NIE ROBIĄ TO ŻADNEGO RECENZENTA. NIE PŁACISZ UWAGI DO ZNAKÓW, ale udręka pojawia się wśród narodów, zakłopotana szumem morza i fal, wydarzeniem, które nie zdarza się rzadko, ale nastąpi to z wielką regularnością.
    
   ZŁA WPROWADZA SIEBIE W SERCA TYCH, KTÓRZY UWAŻAJĄ MOJE SŁOWIE LEKKO BEZ ŻYCIA MODLITWY I JEJ PRAKTYKI, NIE JEST CHARYTATYWNE I SPODZIEWAJĄCE SIĘ DO SWOICH SĄSIADÓW. Samolubstwo jest takie, że ten, kto chce mieć więcej, a ten, który nie ma, nie myśli o tych, którzy umierają z powodu głodu, braku lekarstw, życia w niezdrowych środowiskach.
    
   Myśl ludzka jest przytępiona rozpustą: niektóre z Moich Kościołów przestały być domami modlitwy i przemieniają się w miejsca wstydu i hipokryzji, przekazując je służbie kultu zła, gdzie ludzie w szaleństwie z powodu bezczelności piosenki i głośna muzyka otwierają się na insynuacje diabła.
    
   Mój lud musi zwracać uwagę na to, co dzieje się wokół nich, nie może zaakceptować współczesnych trendów, ale musi przestrzegać Mojej Doktryny i Mojego Prawa, które zawiera Odwieczną Wiadomość, która odnosi się do wszystkich czasów. PRAWO BOSKIE NIE JEST UDZIELANE W SZCZEGÓLNYM CZASIE, ALE ZA WSZYSTKIE WIEK LUDZKOŚCI; NIE JEDNA LITERA ZOSTANIE ZABLOKOWANA, ANI NIE ZOSTANIE DODANA (Mt 5:18).
    
   Moi umiłowani, otrzymacie miłosne Ostrzeżenia, abyście się nawrócili, chociaż ich nie słuchacie, lecz zwracajcie uwagę na zło, na niemoralność.
    
   Umysł człowieka ulega atrofii poprzez światowość; twój umysł jeździ po burzy i czuje się dobrze robiąc to. Rozum nie jest używany do odróżniania dobra od zła, lecz przeciwnie, do uczestnictwa w nowych formach deprawacji.
    
   Łatwość, z jaką mężczyźni mogą liczyć się na wejście w to, co zakazane, przyczyniła się do tego, że ego człowieka wymaga pożywienia; taki pokarm nie jest pokarmem z Mojego Słowa, ale to, co sprawia, że ​​ego wzrasta w złu. Niewielu jest Moich dzieci, które cieszą się rzeczami Mymi, aby je odżywiać: niewielu jest, którzy Mnie kochają Duchem Prawdy.
    
   Jak Mnie dręczysz, dzieci, kiedy przychodzisz, aby przyjąć Mnie, nie wiedząc, kim Ja Jestem, bez uprzedniej pokuty, bez kochania Mnie! Nie wiesz, ilu jest potępionych z powodu tych postaw lub bierze to za próżne słowo, ale jest tak wielu, którzy wykuwają własne potępienie!
    
   MÓJ OSOBISTY LUDZIE, NATURALNE WYDARZENIA SĄ WZROST SILNIEJSZY W SPOJRZENIU I NIEPRAWIDŁOWEJ DROGI.
    
   Zapomniałeś, że zanim pojawi się Ostrzeżenie, zobaczysz niesamowite rzeczy w Naturze? Czy zapomniałeś, że będzie zamieszanie?
   Czy zapomniałeś, że ludzie będą się przemieszczać z jednego kraju do drugiego w poszukiwaniu pomocy?
   Zapomniałeś, że klimat nie będzie taki sam, ale w miejscach, gdzie pory roku były wyraźnie oznaczone, nie będzie już tak; w większości krajów będą dwa sezony, a tam, gdzie było zimno, będzie ciepło i gdzie będzie ciepło, będzie zimno?
    
   Człowiek, zmieniony przez to, co je, przez to, co otrzymuje jego mózg i zanieczyszczenie, na które jest narażony pod każdym względem, będzie tak gwałtowny, że nie będzie się kontrolował, atakując wszystko, co go czeka.
    
   Mój umiłowany lud:
    
   DLA NIEKTÓRYCH SŁÓW SŁUCHAJĄ SIĘ, DLA INNYCH SĄ MIŁOSIERDZI …
   WSZYSTKO PODEJMUJE SWOJĄ WŁASNĄ POMIĘDZY, JA PRZESŁAJEMY DLA KAŻDEGO.
    
   TYLKO SŁOŃCE DAJĄ ŚWIATŁO DO WSZYSTKICH, WIĘC MIŁA JEST DLA WSZYSTKICH: WŁAŚNIE I NIEWYMIENIU.
    
   SŁOŃCE UTWORZONE BY OŚWIETLIĆ DZIEŃ I MÓJ SŁOWO JEST UDOSTĘPNIONE DO DUSZENIA DUSZ.
    
   Nie wstydź się tym z was, którzy Mnie kochacie; Nie będę cię wstydzić.
   Módlcie się i bądźcie modlitwą w praktyce; zaoferować Włochom, doznają spustoszenia. W swoich modlitwach nie zapominajcie o Stanach Zjednoczonych, o przyczynie skandalu na świecie.
    
   Mój umiłowany lud:
    
   NIE CZEKAJ NA KONWERT …

   CO ZOSTANIE ZE MNĄ, JEŚLI MOJE DZIECI NIE CHCĄ PRZYJŚĆ DO MNIE?
    
   Kochaj moją matkę: słucha cię i pociesza, kocha i wstawia się za każdym z was, nawet za tych, którzy jej nie kochają i którzy nie okazują jej szacunku.
    
   Bądźcie stworzeniami pokoju, nie tylko przed waszymi braćmi i siostrami, ale w głębi duszy.
   Bądźcie miłością, nie tylko przed waszymi braćmi i siostrami, ale w głębi waszych serc.
    
   JESTEŚ MOIMI LUDZI I MOI LUDZIE SĄ MOJĄ WINOGRANĄ, JA PRZESZĘŁAM SIĘ SPECJALNĄ OPIEKĄ …
    
   MOJA MIŁOŚĆ JEST DOSTOSOWANA DO CIEBIE.
    
   Wasz Jezus.
    
   ZWYCZAJCIE MARYJNIE NAJCZĘŚCIEJ CZYSTYM, NIEPRZERWANĄ BEZ GRZECHU
   ZWYCZAJCIE MARYJNIE NAJCZĘŚCIEJ CZYSTYM, NIEPRZERWANĄ BEZ GRZECHU
   ZWYCZAJCIE MARYJNIE NAJCZĘŚCIEJ CZYSTYM, NIEPRZERWANĄ BEZ GRZECHU
    
   (1) Objawienia dotyczące pojawienia się antychrysta …
   https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm

   Polubienie

   • bozena2 pisze:

    Przesłanie Naszego Pana Jezusa Chrystusa i Najświętszej Maryi Panny, otrzymane przez ucznia 2 listopada 2018 roku.
    Sonora Mexico. 10:30 rano.

    Nasz Pan Jezus Chrystus przemawia:

    Umiłowani Ludzkości, Moje Serce pozostaje smutne i pragnie otrzymać zadośćuczynienie za wszystkie grzechy, zniewagi i herezje, którymi obrażam się w Najświętszej Eucharystii.
    Głównie, zasmucam tych, którzy są zaangażowani przez poświęcone dusze. To oni najbardziej ranią Moje Serce, to oni najbardziej mnie biczują i zabierają mnie do Madero de la Cruz, codziennie umieram …. ale każdego dnia znowu powstał … aby wzmocnić dusze, które są wierne Mojemu Słowu i Mojej Doktrynie.
    W tej chwili pojawia się Matka Boska …
    Narracja uczniowska:
    Nasza Błogosławiona Matka przynosi jej prawą rękę, Szkaplerzową Kawy, a na lewej ręce przynosi Dzieciątko Jezus!
    W jego głowie znajduje się Korona złożona z dwunastu gwiazd z diamentów i bardzo drobnych pereł, które świecą światłem o 10 razy jaśniejszym niż słońce, ze światłami wszystkich kolorów tęczy.
    Jej sukienka jest biało-niebieska … jego spojrzenie jest delikatne …
    Uczeń słucha tego, co mówi.
    Przesłanie Matki Najświętszej;
    Dzisiaj pragnę dać wam wszystkim Moje dzieci bardzo szczególne błogosławieństwo! W tym dniu Święty Józef, umiłowany mąż i święty Franciszek z Asyżu, pójdzie w tym momencie do czyśćca i pójdzie do wszystkich miejsc, aby zdobyć dusze, które dzisiaj powinny wyjść …
    Jestem wdzięczny i szczęśliwy w Moim sercu, ponieważ modlisz się o wieczny odpoczynek dusz zmarłych wiernych.
    Dzisiaj jest dzień łaski i błogosławieństwa!
    Dzisiaj jest wielki dzień, ponieważ oni otrzymają Światło i polecą do Obecności waszego Niebieskiego Ojca i będą przyobleczeni w barwy łaski, prawdy, czystości i świętości.
    Dołączą do chóru w Los Angeles i wychwalają i błogosławią radośnie i proszą o ciebie.
    Dziś chcę dać im ten dar mego serca, bo zmartwienie za dusze wszystkich, którzy umierają, głównie tych, którzy umierają bez spowiedzi dla tych, którzy giną w wypadkach na drogach, na drogach, na polach, w górach, na pustyni … … to znaczy wszystkich, którzy umierają w grzechu śmiertelnym i którzy mogli osiągnąć wieczne zbawienie.
    Ale niektórzy z nich potępili samych siebie, odrzucając dobrowolnie zbawienie wieczne.
    Ale módlcie się za wszystko, co można zapisać …
    Głównie będę dostać się do swoich krewnych wszystkich, którzy słuchają tej wiadomości na całym świecie przyjdzie w tym dniu, od mąk czyśćca, od pierwszego do siódmego miejsca.
    Z każdego obszaru czyśćca odejdą i będą szczęśliwi i szczęśliwi
    Ja, uczeń, widzę w tej chwili, naszego Pana Jezusa Chrystusa przebranego za Pana Miłosierdzia. W tej inwokacji spojrzał na niego!
    Z Jego Serca wychodzą promienie, widzę Jego ręce, które podniosły je z dziurami gwoździ, ale Krew nie wychodzi. Pochodzą tylko promienie światła.
    Mówi te słowa:
    Umiłowani Ludzkość … rozpoczęła się wojna ze świętymi …
    Antychryst i jego perwersyjny umysł chcą wymazać słowo świętości wszystkich dusz, które są Mi wierne i adorują Mnie, błogosławią i naprawiają Moje Najświętsze Serce.
    Ale dam wam moc i siłę, abyście się opierali, których wybrałem, abyście mogli żyć w świętych miejscach Ochrony aż do ostatnich czasów.
    Dam im siłę, aby umysł antychrysta i umysł antypapieżnika nie wyrządził im żadnej krzywdy i stali mocno w wierze.
    Rozpoczęła się wojna ze świętymi
    Na razie nie zostaną pokonani, wy jesteście Moimi świętymi …… .. … jeśli będziecie postępować według Moich przykazań i czynić Moją Wolę każdego dnia.
    Doceniam waszą ofiarę, post i modlitwę, a także chcę wam powiedzieć, że post i modlitwa wraz z nadzieją, wiarą i miłością uczyni was odważnymi.
    Pan Miłosierdzia ma, ale teraz mój anioł Obed zobaczyć kto gra Krzyż Dozulé, wydaje się, że promienie słoneczne padają bezpośrednio na nim i nie udało się wyróżnić jego możliwości.
    Ponieważ przy innych okazjach mogłem dostrzec rysy twarzy mojego anioła stróża, ale przy tej okazji ubrany jest w światło. Widzę tylko jego figurę. Wydaje się, że promienie słoneczne skierowane są bezpośrednio na niego i na ten krzyż, aż do tego miejsca
    Nasz Pan Jezus Chrystus ponownie powtarza się w inwokacji Najświętszego Serca z rękami dotykającymi Jego Serca …
    Pokuta, dobre uczynki, Moje dzieci pozwolą ci wejść w życie łaski, czystości i świętości!
    Ponieważ wojna została ogłoszona świętym … .. Ja ich ochronię!
    Ponieważ oni są Moi, ponieważ prowadzą ostateczną bitwę w wiernej Reszcie.
    Od tego dnia wezwę wszystkich Moich kapłanów z całego świata. Ci, którzy nie popadli w grzech lub herezję, którzy byli pogardzani przez swoich biskupów i zwalniani do narodów gór, do jaskiń, do gór.
    Dam wam w swoim sercu Moje przesłanie, ponieważ nadszedł czas, aby uformować Wierną, kapłańską Resztę całego świata!
    Ostrzeż Moje dzieci! Alert!
    Nie zostawiajcie modlitwy i postu ani pokuty.
    Dzisiejszy dzień jest szczególnym dniem łaski i błogosławieństwa!
    Dziś błogosławię to miejsce i chcę, abyście przyszli w pierwszy piątek przyszłego miesiąca, ponieważ dam bardzo szczególny dar dla wszystkich, którzy przyjdą.
    Z tego miejsca objawię Moją Chwałę całemu światu!
    W tym celu zgromadzę 50% wiernych resztek kapłańskich, którzy będą walczyć z prawdziwymi wojownikami wiary. Z Moimi prawdziwymi prorokami, ci, z których każdy trzyma laskę proroka, będą przemawiać w Moje Imię i potępiać herezje antychrysta.
    Mój prawdziwy Kościół zatriumfuje, jesteś Moją Prawdziwą Stadą!
    Rozpoczęła się Wojna do Świętych … ale Miguel Gabriel i Rafael są w Moich wspólnotach i Moich projektach!
    Moja Najdroższa Krew błogosławi was i błogosławi wam także Mojego Ojca Niebieskiego i Ducha Świętego.
    Amen, amen, amen.
    Ave María Purísima … bez poczęcia grzechu.
    Ave María Purísima … bez poczęcia grzechu.
    Ave María Purísima … bez poczęcia grzechu.
    https://sagradoscorazones.wixsite.com/apostolado/2018-marzo

    Polubienie

 25. Szafirek pisze:

  6 listopada – bł. Józefa Naval Girbes, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-06a.php3
  6 listopada – św. Kalinik, męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-06b.php3
  6 listopada – bł. Krystyna https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-06c.php3
  6 listopada – błogosławieni męczennicy japońscy Alfons Navarrete, prezbiter, i Towarzysze https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-06d.php3
  6 listopada – św. Leonard z Limoges, pustelnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-06e.php3

  Polubienie

 26. Szafirek pisze:

  Dziś spotkała mnie dziwna rzecz,właściwie niesamowita jak dla mnie,ale jednocześnie taka trochę smutna,bo się teraz nad sobą zastanawiam,że chyba zły uczeń ze mnie Pana Jezusa.Podczas modlitwy strasznie się poczułam,bo uważam,że nie kocham Pana Jezusa tak jak powinnam,że za mało Go kocham,tak czasem mi się zdaje…I przepraszałam Pana Jezusa,że Go za mało kocham,że inni ludzie tak potrafią Go kochać bardzo,a ja za mało Go kocham.I nagle usłyszałam słowa,tak jakoś wewnętrznie,pierwszych nie zapamiętałam,ale potem było moje imię i dalej „miłość miłości jest nierówna”,tak usłyszałam.Dziwne mi się to wydało,ale ten głos był taki dobry,ciepły,że zapisałam te słowa,bo też jeszcze trochę mi różańca zostało i stwierdziłam,że mogę zapomnieć te słowa mimo,że krótkie.Pomyślałam też,że w sumie i prawda, każda miłość inna,każdy kocha inaczej,inaczej okazuje uczucia,ale potem po modlitwie pomyślałam,że wpiszę w google te słowa,że może jakieś będzie religijne wyjaśnienie tych słów w internecie i m.in. wyświetliło się jedno tylko,kazanie na temat Ewangelii Łk.14,25-33 właśnie pod takim prawie identycznym tytułem.Potem pomyślałam,że sprawdzę jakie dziś czytania,że może akurat takie,bo jeszcze nie czytałam na tamtą chwilę,ale jak wiadomo dziś inna Ewangelia,ale za chwilę coś mnie tknęło zobaczyć jakie jutro i jutro akurat będzie ta Ewangelia.Dziwne to wszystko,możecie nie wierzyć ,ale takie coś mi się dziś przydarzyło.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Piękne…

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szafirku! coś pięknego Cię spotkało. Sam Pan Jezus Ci odpowiedział Słowem Bożym.
   To są dla mnie cuda i znaki mowy Boga do nas. Nie potrzeba więcej – gdy ktoś z Jezusem rozmawia całym swoim sercem, całą swoją duszą to jest znak że mu ufa to On wielki Król zawsze odpowie.
   Bogu niech będą dzięki! za to świadectwo Szafirka.

   Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Piękne świadectwo 🙂

   Polubienie

  • Marcin pisze:

   …Szafirku, Ty nie gadaj głupot 🙂 Ja chciałbym tak bardzo kochać Pana Boga jak Ty to czynisz. Nie jeden chciałby mieć taką miłość i tak wielką i żywą wiarę jaką Ty masz.

   Pozdrawiam serdecznie.

   Polubienie

  • bozena2 pisze:

   Flp 4,9 „Czyńcie to, czego nauczyliście, co przejęliście i co zobaczyliście u Mnie, a Bóg pokoju będzie z wami.”
   Śr. 11.X.89 godz.10:45 Dziecko Moje, jeśli trwasz wraz ze Mną w bólu i miłości, jeśli trwasz przy Mnie jak Maryja, to nie jest bezczynność. To wielki czyn miłości i miłosierdzia. I wielki wysiłek twój pochłaniający uwagę i siły. Czyny duchowe są ważniejsze i donioślejsze niż czyny materialne. Twoje apostolstwo jest apostolstwem modlitwy i łez – cierpienia duszy twojej. Tak, jak apostolstwo Mojej Mamy.
   https://docplayer.pl/27308383-Alicja-maria-lenczewska.html

   Polubienie

   • bozena2 pisze:

    Moja interpretacja jest taka: „Miłość(twoja) miłości(MIŁOŚCI JEGO) jest nierówna”
    Zraniłaś Serce moje, siostro moja, oblubienico moja [Pnp 4,9], zraniłaś je gorącym pragnieniem miłości – ale jest to rana, która nie sprawia bólu, ale ulgę przynosi. Ja sam spowodowałem w twej duszy to pragnienie miłości, aby ulżyć swemu Sercu. Posłuchaj jego uderzeń i wiedz, że pragnienie, by być przez ludzi kochanym, sprawia Mi niekiedy ból równy konaniu. http://www.duchprawdy.com/s_leonia_nastal_milosc_jezusa.htm

    Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Marcinie dziękuję Ci za te słowa,bardzo mi miło,że tak o mnie myślisz,ale ja jednak myślę inaczej o sobie czasami.Oczywiście,że kocham bardzo Pana Jezusa,ale jak patrzę,widzę jak ludzie są oddani Panu Bogu to nie raz stwierdzam,że ja jestem daleko za nimi,niestety,tak uważam.To co mnie spotkało wczoraj jest piękne,ale biorąc pod uwagę tą Ewangelie ,którą odkryłam pod tymi słowami,które usłyszałam, to mnie zasmuciło,bo to jakby Pan Jezus chciał mi coś powiedzieć,że coś robię żle,że jednak dobrym uczniem nie jestem.Domyślam się już o co chyba m.in. chodzi i Bożenko dziękuję za te fragmenty,które zamieściłaś.

   To jest ta Ewangelia, tak jak pisałam z dzisiejszych czytań.
   Łk 14, 25-33 Kto nie wyrzeka się wszystkiego, nie może być uczniem Jezusa

   Wielkie tłumy szły z Jezusem. On zwrócił się i rzekł do nich: «Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem. Kto nie nosi swego krzyża, a idzie za Mną, ten nie może być moim uczniem.
   Bo któż z was, chcąc zbudować wieżę, nie usiądzie wpierw, a nie oblicza wydatków, czy ma na wykończenie? Inaczej, gdyby założył fundament, a nie zdołałby wykończyć, wszyscy patrząc na to zaczęliby drwić z niego: „Ten człowiek zaczął budować, a nie zdołał wykończyć”.
   Albo który król, mając wyruszyć, aby stoczyć bitwę z drugim królem, nie usiądzie wpierw i nie rozważy, czy w dziesięć tysięcy ludzi może stawić czoło temu, który z dwudziestu tysiącami nadciąga przeciw niemu? Jeśli nie, wyprawia poselstwo, gdy tamten jest jeszcze daleko, i prosi o warunki pokoju.
   Tak więc nikt z was, kto nie wyrzeka się wszystkiego, co posiada, nie może być moim uczniem».

   a to ta strona co mi się wyświetliła, gdy wpisałam te słowa „miłość miłości jest nierówna” i to kazanie tam jest pod takim tytułem do tej Ewangelii ,tylko tam jest „miłość miłości nierówna”.
   http://slowojakziarno.pl/2014/11/milosc-milosci-nierowna-refleksja-na-dzis-lk-14-25-33/

   Szczęść Boże!

   Polubienie

 27. Mateusz pisze:

  W sobotę Żywy Różaniec obejmie całą Polskę! Modlić się będą ponad 2 miliony osób
  74

  Już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 rozpocznie się piękna inicjatywa modlitewna. Przez trzy godziny, do 21:00, za Ojczyznę modlić się będą ponad 2 miliony osób!

  Jak informuje „Nasz Dziennik”, tego dnia, w wigilię 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpocznie się program czuwania, który opracował krajowy moderator Żywego Różańca, ks. Szymon Mucha. Przekazał on go do wszystkich parafii.

  Program ów obejmuje Mszę świętą w intencji Ojczyzny, modlitwę różańcową oraz adorację Najświętszego Sakramentu oraz, w łączności z Królową Polski, Apel Jasnogórski.

  „Nasz Dziennik” podkreśla:

  „Ponad 2 miliony osób modlić się będzie za Ojczyznę w wigilię Święta Niepodległości. Żywy Różaniec obejmie całą Polskę”.

  Przypomina, że wspólnoty Żywego Różańca obecne są w prawie każdej parafii w Polsce.

  Polubienie

 28. Gosia 3 pisze:

  U mnie też ani mru, mru na ten temat. Przecież to w niedzielę w czasie ogłoszeń powinno być podane do wiadomości!

  Polubienie

 29. Marcin pisze:

  …którego listopada teraz mają ułożyć się w wymowny sposób planety na nieboskłonie? i jakie planety w jaki sposób mają się ułożyć? czy mógłby ktoś przypomnieć?
  wiem, że Mariusz jakiś czas temu o tym pisał ale uciekło mni to z głowy a nie chcę szukać pośród wszystkich komentarzy bo jest dużo tego…
  to ma być 13 czy 14 listopada?

  Polubienie

 30. Marcin pisze:

  …dla bardzo wielu Polska jest bee…taka biedna, szara, nic nie znacząca, zacofana, średniowieczna, zdewociała…albo dla innych jest ładna, piękna ale na odległość i będąc z dala od niej kiedy się w niej nie mieszka…głupcy, głupie ułomki…
  Jeszcze będą biegli tłumem do Polski…może ja i też…

  Polskę i Polaka cechuje Boża charyzma…

  Polubienie

 31. Mateusz pisze:

  Żądamy azylu dla Asi Bibi! Już ponad 8 tysięcy Polaków wystosowało apel do polskich władz!

  Już ponad 8 tysięcy osób podpisało petycję do polskich władz o ułatwienie procedury azylowej Asi Bibi oraz jej rodzinie. Rzeczpospolita Polska jest bowiem krajem, w którym prześladowanym w Pakistanie przez islamskich ekstremistów chrześcijanom nie grozi żadne niebezpieczeństwo! Zachęcamy do podpisania petycji na stronie Popierajmy.pl!

  Pakistańska chrześcijanka Asia Bibi spędziła ostatnie osiem lat w więzieniu w Pakistanie. Jej jedyną winą było wyznanie wiary w Chrystusa w prywatnej rozmowie z koleżankami – została jednak oskarżona o bluźnierstwo, karane przez wyznawców islamu karą śmierci! 31 października 2018 roku pakistański Sąd Najwyższy zdecydował o uniewinnieniu Asi Bibi, ale wciąż zagraża jej – oraz jej rodzinie – śmiertelne niebezpieczeństwo. Tysiące islamskich fanatyków pragną śmierci chrześcijanki – tuż po ogłoszeniu uniewinniającego ją wyroku wyszli na ulice i wywołali zamieszki!

  „Zdaję sobie sprawę, że to Asia Bibi musiałby wystąpić z prośbą o azyl, ale jestem przekonany, że po ośmiu latach pobytu w więzieniu może nie poradzić sobie ze zorganizowaniem wszystkiego samodzielnie. Dlatego apeluję by polscy dyplomaci pracujący w ambasadzie w Islamabadzie zwrócili się do niej z ofertą zorganizowania pomocy prawnej i logistycznej”, podkreślono w petycji do polskich władz.

  Z każdą godziną do akcji polskich katolików dołączają kolejne setki osób!

  Nie zwlekaj! Dołącz i Ty, zanim nie jest za późno. Polskie władze mogą ocalić prześladowaną chrześcijańską rodzinę.

  Wesprzyj akcję i pokaż, że tak jak wielu Polaków oczekujesz od polskich władz podjęcia energicznych działań. Wystarczy gest dobrej woli, by uratować życie Asi Bibi i jej bliskich.

  Ocalmy życie Asi Bibi! Podpisz apel do polskich władz o ułatwienie procedury azylowej

  Read more: http://www.pch24.pl/zadamy-azylu-dla-asi-bibi–juz-ponad-8-tysiecy-polakow-wystosowalo-apel-do-polskich-wladz-,63980,i.html#ixzz5W6HuHbe7

  Polubienie

 32. Marcin pisze:

  Ciemiężyciele!!…którzy myślą że mogą tak bezczelnie i bez końca w białych rękawiczkach wykorzystywać słabszych i bezbronnych. Czas wyzysku się skończył. Teraz właśnie tobie – ciemiężycielu przyjdzie zapłacić za swoje uchybienia i zbrodnie względem świata i ludzkości…człowiek wybaczył ale rana pozostaje…Pan Bóg wszystko pamięta…

  Polubienie

 33. Mateusz pisze:

  Trevignano Romano 6 listopada 2018
  Kochana córko, musisz powiedzieć wszystkim, aby patrzyli na to, co dzieje się na świecie, teraz wszystko jest w ruinie, powodzie, osunięcia ziemi, ulewne deszcze, grad, to, co powiedziałem, dzieje się. Moi umiłowani, kiedy proszę o szybką konwersję, mam na myśli TERAZ, ludzkość nie może pozwolić sobie marnować więcej czasu na daremne rzeczy, podczas gdy prawdziwe oczyszczenie zostanie osiągnięte, gospodarka różnych krajów również ulegnie silnemu zniszczeniu. Mój maluczku, bądź silny, nie bój się mówić prawdy, tylko tyle zrozumie. To krótki czas, który oddziela cię od Zbawiciela, teraz niebo jest połączone z ziemią, tylko przez powrót do Boga może nastąpić zbawienie. Moje błogosławieństwo spływa na was i na wasz dom, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, amen „.

  Polubienie

 34. Mateusz pisze:

  Proszę o modlitwę za duszę Kaliny która sobie odebrała wczoraj życie po depresji poporodowej a także za jej męża Krystiana żeby się nie załamał i nie zrobił tego samego.

  Polubienie

 35. Mateusz pisze:

  Intensywne opady deszczu i dotkliwa powódź w Melbourne w Australii

  Silne ulewy wywołały powodzie, które sparaliżowały komunikację w Melbourne w południowo-wschodnim stanie Wiktoria. We wtorek, w ciągu zaledwie trzech godzin na miasto spadło więcej deszczu, niż zwykle spada w całym wrześniu i październiku.

  Za fatalną pogodę w Melbourne odpowiada wolno przemieszczający się sztorm. Najgorsza sytuacja panuje w północno-zachodniej części miasta. W ciągu dwóch godzin spadło 35 mm deszczu.

  Na ulicach miasta zapanował chaos. Tysiące budynków straciło dostęp do prądu. Z powodu intensywnych opadów deszczu, wiele samochodów zostało porzuconych na zalanych ulicach. Niekorzystne warunki pogodowe wymusiły przekierowanie niektórych lotów.

  Służby otrzymały setki zgłoszeń od poszkodowanych mieszkańców. Mimo fatalnej pogody, nie ma żadnych doniesień o ofiarach śmiertelnych.

  Polubienie

 36. Gosia 3 pisze:

  A właśnie dzisiaj Pan Bóg wybrał modlitwę za Australię i Nową Zelandię i pamiętam że kilka dni temu także tą samą.
  JEZU UFAM TOBIE!

  Polubienie

 37. Gosia 3 pisze:

  Gosia 3 pisze:
  6 listopada 2018 o 10:54

  Modlitwa Krucjaty 99
  O uratowanie Australii i Nowej Zelandii

  O Boże, Ojcze Wszechmogący, w Imię Twojego Syna umiłowanego, Jezusa Chrystusa, zmiłuj się nad wszystkimi Swoimi dziećmi w Australii i Nowej Zelandii.

  Przebacz nam odrzucenie Twojego świętego Słowa.

  Przebacz nam grzech obojętności.

  Uwolnij nas od naszej pogańskiej kultury i okryj nas Łaskami, by wzbudzić nadzieję, wiarę i miłość wśród naszych braci i sióstr.

  Błagamy Cię o Dar rozeznania i prosimy, abyś udzielił nam wszystkim Błogosławieństw, których potrzebujemy, by zapewnić, że będzie można usłyszeć tylko Prawdę Twojego świętego Słowa i aby wszystkim duszom zostały przyznane klucze do Życia Wiecznego.

  Amen.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s