XXVII Nowenna Pompejańska


NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS – KRÓL ODWIECZNY I MARYJA MATKA BOŻA  – MATKA JEZUSA I NASZA MATKA KRÓLOWA POLSKI!

WITAM WAS KOCHANI W CHRYSTUSIE PANU!

W OSTATNIM CZASIE RADIO MARYJA OBCHODZIŁO  XXVII ROCZNICĘ POWSTANIA TEGO RADIA I NASZ ABP ANDRZEJ DZIĘGA WYGŁOSIŁ PRZEPIĘKNA HOMILIĘ ,JAKŻE MOCNO UKAZUJĄCĄ SYTUACJĘ W NASZYM NARODZIE. PRAWO BOŻE NADAL JEST STOSOWANE POŁOWICZNIE I W TEJ OTO HOMILII NA SAMYM POCZĄTKU POWIEDZIAŁ, ŻE PRZED NAMI JEST KONIECZNOŚĆ INTRONIZACJI JEZUSA NA KRÓLA POLSKI. JA WYRAŹNIE ZROZUMIAŁAM Z TEJ HOMILII ŻE TO JEST WCIĄŻ PRZED NAMI. DZIĘKUJMY PANU BOGU ZA TEGO ABP ALE DLACZEGO NIE JEST TO JEDEN I TEN SAM GŁOS CAŁEGO EPISKOPATU POLSKIEGO. W DALSZEJ CZĘŚCI HOMILII NAWIĄZUJE ABP DO TEJ UROCZYSTOŚCI , KTÓRA ODBYŁA SIĘ 19 LISTOPADA 2016 ROKU ALE WSZYSCY JAKBY O TYM ZAPOMNIELI. NO WŁAŚNIE – BO PRAWDZIWEJ INTRONIZACJI NA PEWNO NIKT Z NAS BY NIE ZAPOMNIAŁ A NA PEWNO NASZ PAN JEZUS BY JĄ UZNAŁ I MÓGŁ ROZPOCZĄĆ DZIAŁANIE. WCIĄŻ CZEKA NA SWĄ KRÓLEWSKĄ KORONĘ, BERŁO OBOK SWOJEJ MATKI BOŻEJ A WTEDY JEGO WŁADZA CZYNIŁA BY CUDA NA NASZEJ POLSKIEJ ZIEMI.
MOŻE WSTAWIĘ TEN FRAGMENT GDZIE JEST O TYM MOWA CO WYPOWIEDZIAŁ ŚWIĘTY KAPŁAN  ABP ANDRZEJ DZIĘGA.

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/xxvii-rocznica-powstania-radia-maryja-homilia-ks-abp-andrzeja-dziegi-metropolity-szczecinsko-kamienskiego/

…..”

Trudny był ten dwudziesty wiek. Szatan uwolniony z uwięzi rozszalał się na świecie, ale także w ludzkim myśleniu i działaniu. Dopełnia się setna Rocznica zakończenia pierwszej światowej wojny i odzyskania niepodległości Ojczyzny. PRZED NAMI kolejne setne rocznice powstawania instytucji państwowych i społecznych. Także setne rocznice zmagania o granice Polski i o sprawy Polski. Jeszcze setna rocznica chwalebnego Cudu nad Wisłą, ale i trudnego pokoju w Rydze, po którym miliony polskich serc pozostawiliśmy na pastwę wschodnich bezbożników. Jeszcze setne rocznice powstań śląskich – ale i nieuczciwych kombinacji międzynarodowych. A potem jeszcze setne rocznice wskazywania na Boże Miłosierdzie i I NA KONIECZNOŚĆ INTRONIZACJI JEZUSA CHRYSTUSA . I jeszcze nadejdą setne rocznice drugiej wojny światowej i jej tragicznych owoców. Byliśmy pozostawiani na pastwę bezbożników i wschodnich, i zachodnich. Każda kolejna z tych setnych rocznic będzie jednak możliwa do przeżywania tylko wtedy, gdy trwałe i żywe będą owoce wcześniejszych rocznic…….”

A TUTAJ NA POTWIERDZENIE JEST VIDEO Z HOMILIĄ:

https://www.youtube.com/watch?v=tTcjuED9ycg

MODLĄC SIĘ  W INTENCJI ZA KAPŁANÓW OBEJMUJMY ZAWSZE NASZ EPISKOPAT BO JA TAK ROBIĘ ABY GŁOS ABP ANDRZEJA DZIĘGI BYŁ GŁOSEM KAŻDEGO BISKUPA CZY ABP W POLSCE. BO WYGLĄDA NA TO , ŻE KOŚCIÓŁ W POLSCE JEST PODZIELONY I DLATEGO TAK TRUDNO ABY PRZEPROWADZIĆ PRAWIDŁOWĄ INTRONIZACJĘ.
MOŻE JESZCZE WARTO POSŁUCHAĆ CO POWIEDZIAŁ NA REKOLEKCJACH W CZERWCU 2018 ROKU W CHICAGO DRUGI NASZ ŚWIĘTY KAPŁAN KS. TOMASZ JOCHEMCZYK , KTÓRY JAK WIEMY NIE PRZEBYWA W POLSCE ALE JEGO SERCE JEST BLISKO POLSKI.
https://youtu.be/JoEKYdDd0Ps

POWYŻSZE VIDEO MA CIEKAWY PIERWSZY KADR GDZIE KS. JOCHEMCZYK STOI OBOK POMNIKA CHRYSTUSA KRÓLA W CZĘSTOCHOWIE. WYOBRAŹCIE SOBIE , ŻE JA JAK BYŁAM W 2O17 ROKU W CZĘSTOCHOWIE GDY STAŁAM KOŁO TEGO POMNIKA I ROZMAWIAŁAM Z NIEZNAJOMĄ MI KOBIETĄ TO W TYM CZASIE MÓJ MĄŻ ZROBIŁ MI ZDJĘCIE I NA TYM ZDJĘCIU JAKBY CHRYSTUS KRÓL WSKAZAŁ NA MNIE SWOJĄ DŁONIĄ. DOPIERO JAK PRZYJECHALIŚMY DO DOMU TO MĄŻ MI TO ZDJĘCIE POKAZAŁ A JA W OGÓLE NIE WIEDZIAŁAM , ŻE ON MI ZROBIŁ TO ZDJĘCIE. I MOŻE WAM POKAŻE TO ZDJĘCIE BO STOJĘ PRZODEM DO CHRYSTUSA KRÓLA A TYŁEM DO KADRU. ALE WIDAĆ TWARZ TEJ KOBIETY TO NIE WIEM CZY TO SIĘ UDA.
TAKICH KAPŁANÓW ODWAŻNYCH MAMY JESZCZE KILKU I ZA NICH SZCZEGÓLNIE TRZEBA SIĘ MODLIĆ ALE ZA TYCH BŁĄDZĄCYCH TAKŻE. WY WIECIE NAJLEPIEJ O KIM MÓWIĘ. NIE MOŻEMY ICH UTRACIĆ – ROZUMIECIE TO KOCHANI.
MUSIMY ICH WSPIERAĆ , ZE Z NIMI JESTEŚMY. MODLĄC SIĘ ZA INTRONIZACJĘ MÓDLMY SIĘ W TEJ DZIESIĄTCE ZA NASZEGO PREZYDENTA ABY ZREALIZOWAŁ CO DO NIEGO NALEŻY.

ZACZYNAJĄC W WAMI TĄ NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ W LUTYM 2015 ROKU NIE SĄDZIŁAM ŻE TA NASZA WALKA BĘDZIE TAKA DŁUGA I TRUDNA. ALE NIE PODDAWAJMY SIĘ I JA WIERZĘ ŻE DOTRWAMY DO KOŃCA I ZWYCIĘŻYMY CHOCIAŻ MOŻEMY BYĆ JUŻ POD OSTRZAŁEM KIEDY JEZUSOWI NASZ PREZYDENT ODDA WŁADZĘ W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU . PRAGNĘŁABYM ABY BYŁ TO TEN PREZYDENT ALE NIE WIADOMO JAK TO SIĘ WSZYSTKO DALEJ POTOCZY.

JESZCZE RAZ
PONIŻEJ ZAMIEŚCIŁAM VIDEO Z PRZEKAZANIA OBRAZU CHRYSTUSA KRÓLA W UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 15.08.2011 R. MINĘŁO 7 DŁUGICH LAT JAK CHRYSTUS JEST WIĘZIONY.

https://www.youtube.com/watch?v=cThtKCCSImA

Módlmy się więc z wielką wiarą w następujących intencjach.

INTENCJA 1:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O ZWIEŃCZENIE AKTU INTRONIZACJI W NASZEJ OJCZYŹNIE WEDŁUG TWOJEJ WOLI”

INTENCJA 2:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM O TO ABY KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY OGŁOSIŁ JAK NAJSZYBCIEJ V DOGMAT MARYJNY O WSPÓŁODKUPICIELCE, POŚREDNICZCE I ORĘDOWNICZCE.”

INTENCJA 3:

„BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O JAK NAJSZYBSZĄ PRZEMIANĘ SERC KAPŁANÓW DECYDUJĄCYCH O PRZEPROWADZENIU PRAWIDŁOWEJ INTRONIZACJI ORAZ ZA KAPŁANÓW CIERPIĄCYCH W KOŚCIELE POLSKIM”

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni. Każdego dnia odmawiamy trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną). Jeśli ktoś chce, może odmawiać czwartą część z Tajemnicami Światła. Przed rozpoczęciem każdej z wszystkich czterech części różańca, wymieniamy najpierw intencję (tylko jedną), a następnie mówimy:

Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego.

Przez 27 dni: od 23 grudnia 2018 roku do 18 stycznia 2019 r. odmawiamy część błagalną nowenny pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Przez następne 27 dni: od czyli od 19 stycznia 2019 r. do 14 lutego 2019 roku odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Niezależnie od modlitw końcowych, różaniec kończymy trzykrotnym zawołaniem do Matki Bożej:

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Zgłoszenia do NP proszę kierować w komentarzach na tym blogu. Ja postaram się przydzielić Wam tajemnice wg waszych pragnień serca. Bo zawsze w pierwszej kolejności będę chciała zamknąć 1 nowennę. Na końcu wyświetlę układ ułożonych Nowenn i wtedy możecie zgłosić gdy komuś nie będzie odpowiadała przydzielona tajemnica. Spróbuję coś temu zaradzić. Proszę podawać tez nr intencji wg nr treści modlitw.

ZAPRASZAM WAS- JA GOSIA3, KTÓRA TYLKO WAM WSZYSTKIM TO PRZYPOMNIAŁA I ŻYCZĘ WIELE RADOŚCI Z MODLITWY W TAK SZCZYTNYCH INTENCJACH O KTÓRE PROSI SAM JEZUS CHRYSTUS .

ZOSTAŃCIE Z PANEM BOGIEM I MATKĄ JEZUSA – MARYJĄ – NASZĄ KRÓLOWĄ POLSKI I Z ŁASKAMI Z NIEBA.

DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ I ROZJAŚNIJ OBLICZE TEJ ZIEMI – POLSKIEJ ZIEMI. AMEN.

„O Maryjo, bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają , a zwłaszcza za masonami i poleconymi Tobie”.
( Św. Maksymilian Kolbe )

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

66 odpowiedzi na „XXVII Nowenna Pompejańska

 1. mariusz2015 pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja, Matka Zbawienia!
  Witaj Gosiu,
  Proszę o dwie tajemnice: światła – dla mamy i chwalebną dla mnie we wszystkich wymienionych intencjach. Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  Mariuszku! no to w jakich intencjach dla mamy bo jak dwie tajemnice a przecież są trzy intencje. Rozumiem że dla Ciebie cała część chwalebna czy 3 tajemnice z części chwalebnej?.
  Prosiłabym o precyzyjne formułowanie składania zamówień w deklaracji modlitewnej.
  Szczęść Boże! i Bóg zapłać za pozdrowienie.

  Polubienie

  • mariusz2015 pisze:

   Gosiu, źle się wyraziłem dla mamy Tajemnice Światła, a dla mnie Tajemnice Chwalebne czyli 2 różańce poproszę.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kochani! wybaczcie mi ale byłam zajęta opieką nad „Wielkim Czwartkiem” i stąd moje opóźnienie.
    Mariuszku! Na wieki Wieków Amen. bo nie odpowiedziałam wcześniej. Dla Twojej mamusi te same tajemnice i w tych samych intencjach a dla Ciebie całą część chwalebna.
    I tak : 1,2 tajemnica w intencji Intronizacji, 3,4 w intencji V Dogmatu i 3 środkowa Zesłanie Ducha Św – za kapłanów .
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • mariusz2015 pisze:

    Bóg zapłać!

    Polubienie

 3. KIELICH pisze:

  Gosiu. Poproszę 3 tajemnice. Po jednej w każdej intencji. Szczęść Boże.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Kielichu!
   Tym razem Kielichu! proszę módl się trzema tajemnicami bolesnymi:
   w intencji Intronizacji 5 bolesna, w intencji v dogmatu 3 bolesna a w intencji za kapłanów 4 bolesna.
   Bóg zapłać Kielichu! że tak oddanie modlisz się wciąż z nami. Niech Ci Pan Bóg wynagradza to Twoje przywiązanie do Różańca Świętego bo tylko przez Maryję będzie można zobaczyć chwałę Jej Syna.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

   • Jola pisze:

    Gosiu, proszę dla mnie i dla mojego męża po jednej tajemnicy. Bóg zapłać. Pozdrawiam. Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Witam Cię Droga Jolu!
    Da Was Pan Jezus przygotował tym razem dwie tajemnice chwalebne : dla Twojego męża Zmartwychwstanie Pana Jezusa a dla Ciebie Jolu _ Wniebowstąpienie Pana Jezusa.
    Niech Dzieciątko Jezus , które ma się narodzić w Betlejemskiej Stajence pociesza Was każdego dnia a Maryja prowadzi prosto do Swojego Syna – Chrystusa.

    Polubienie

   • Jola pisze:

    Dziękuję Ci Gosiu, tylko napisz proszę jaką intencję dla nas wybrałaś.Jeszcze raz Bóg zapłać.Z Panem BOGIEM

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Jolu! w intencji Intronizacji.
    Zapomniałam podziękować za pozdrowienie.
    Szczęść Boże! 🙂

    Polubienie

 4. Szafirek pisze:

  Gosiu,dla mnie może być jak poprzednio i dla męża.
  I Chwalebna-Dogmat
  IV Chwalebna-za Kapłanów
  III Światła-Intronizacja
  IV Bolesna-Intronizacja
  Pozdrawiam.Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szafirku!
   W której to piekarni kupujesz ten chlebek, wiem powiesz mi później. Pytam bo wygląda smakowicie i pewnie na zakwasie . Kiedyś piekłyśmy same ale nam się znudziło i czasu brakuje. Ale najlepszy ten Chleb Św dany nam z Nieba w Hostii Świętej – prawda?
   Wszystkie tajemnice wg życzenia.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Tak,chlebek, o który pytasz jest bardzo dobry,oczywiście przed krojeniem zawsze błogosławię chleb.A ostatnio tak się cieszę właśnie,bo na osiedlu otworzono piekarnię, gdzie jest taki dobry i pachnący chleb.Jak go kroję to się w duchu uśmiecham.Oczywiście żadnym chlebem nie można gardzić,ważne,że mamy chleb,ale ten jest jak dla mnie wyjątkowo dobry w porównaniu z takimi np. krojonymi.
    Dziękuję za dziesiątki.
    Szczęść Boże!

    „Najlepszy Chleb”

    O Panie Jezu nasz,
    Tyś słodki jest jak miód,
    Twa Krew i Ciało w Hostii,
    to Największy Cud.

    W Niej Ty nam dajesz siebie,
    co w zamian dać ja mogę?
    gdy serce jest tak wdzięczne,
    że słowem nie wypowie…

    Więc przyjmij Dobry Panie,
    dwa słowa znane te,
    Najsłodszy Panie Jezu,
    ja bardzo, KOCHAM CIĘ.

    17.12.2018r.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Szafirku!
    No piękny ten wierszyk. Cudowny.
    Na pewno Pan Jezus się bardzo ucieszył z niego.
    Szczęść Boże! 🙂

    Polubienie

   • Sławik pisze:

    :))
    +++

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    🙂 🙂

    Polubienie

 5. MariaF pisze:

  Bóg zapłać Gosiu3 za tworzenie kolejnej Nowenny. Pięknie napisałaś wstęp.
  Bóg zapłać!!!
  Dla mnie i Marysi z Wrocławia proszę po 1 dziesiątce w intencji Intronizacji,
  Dla Irenki i Zosi po 1 dziesiątce w intencji kapłanów.
  Pozdrawiam serdecznie . Niech Ci Pan Bóg błogosławi a Maryja przytuli do Swojego Serca..

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj MarioF!
   Ten wstęp to Pan Jezus mi zawsze dyktuje także ja tylko piszę pod dyktando. Nic nie należy się mnie a chwalmy za to Jezusa- Chrystusa – Mesjasza.
   Dla Ciebie MarioF Przemienienie Pańskie na Górze Tabor a dla Marysi z Wrocławia Ustanowienie Eucharystii, dla Irenki ta sama tajemnica a dla Zosi – Głoszenie Królestwa i wzywanie do Nawrócenia.
   Niech Dzieciątko Jezus napełnia Was radością i obsypuje łaskami a Dzieciątko Twojej córki zdrowo się rozwija w łonie mamy. Bóg zapłać za piękne życzenia.

   Polubienie

   • MariaF pisze:

    Bóg zapłać za dziesiątki.
    Dzieciątko jest w porządku, zdrowo się rozwija.
    Jeszcze raz Bóg zapłać.

    Pozdrawiam serdecznie.

    Polubienie

 6. Marcin pisze:

  Witaj Gosiu,

  Prosiłbym o jedną dziesiątkę w intencji nr 1: O zwieńczenie Aktu Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski według woli Bożej.

  Bóg zapłać.

  Polubienie

 7. Halina pisze:

  Witaj Gosiu!
  Słuchałam homilię Abpa Dzięgi na rocznicy Radia Maryja i chciało by się krzyczeć,gdzie jest takich biskupów więcej,gdzie się oni poukrywali, żal serce ściska.Ale dobrze ,że jest ich chociaż kilku i musimy się modlić aby było ich więcej.
  Gosiu proszę o jedną tajemnicę w intencji INTRONIZACJI dla mnie, w intencji DOGMATU dla
  Marlenki oraz w intencji DUCHOWIEŃSTWA dla Ryszarda.
  Serdecznie pozdrawiamy i niech Ci Pan Bóg błogosławi.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szczęść Boże Halinko!
   i przepraszam że tak nie po kolei ale najpierw chciałam całe części zagospodarować aby pojedynczymi tajemnicami uzupełniać NP.
   Ale Ciebie znowu poproszę abyś rozpoczęła Zwiastowaniem NMP II NP w intencji Intronizacji , Marlenka także tę samą tajemnicą niech się modli a Ryszard – 2 bolesna Biczowanie Pana Jezusa.
   Bóg zapłać i niech Was broni i osłania Krew Chrystusa na te czasy a Maryja chroni od złego. Szczęść Boże!

   Polubienie

 8. Millka pisze:

  Szczęść Boże – witam wszystkich serdecznie. Proszę o przydzielenie całej części. Już teraz składam wszystkim życzenia świąteczne : dużo zdrówka , pogody ducha i błogosławieństwa Bożej Dzieciny na każdy dzień. Trochę mi się skomplikowała sytuacja rodzinna i nie mam zbytnio czasu dla siebie.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Millko! dla Ciebie cała część bolesna tak jak poprzednio:
   3,4,5 w Intencji Intronizacji, , za kapłanów 1 bolesna i 2 w intencji ogłoszenia V Dogmatu Maryjnego.
   Bóg zapłać za życzenia na Święta Narodzenia Dzieciątka Jezus.
   Tobie również niech Pan Bóg w Trójcy Św błogosławi i to co skomplikowane dla Twojej Rodziny będzie darem Serca dla cierpienia Pana Jezusa w dzisiejszym czasie gdy Jezus tak bardzo jest często poniżany i odrzucony.
   Dzięki za wytrwałość w modlitwie z Maryją.

   Polubienie

 9. Mateusz pisze:

  Szczęść Boże!
  Proszę o przydzielenie po 1 części różańca w 3 intencjach dla mnie, Marii i Leopolda
  Dla Tereski 3 tajemnice( te same co ostatnio)
  Dla Lucyny, Grażyny, Marty po 3 tajemnice
  Dla Janiny 1 tajemnice bolesną w intencji Intronizacji
  Dla Jana 1 tajemnice w intencji Intronizacji
  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

 10. Gosia 3 pisze:

  Witaj Drogi Mateuszu!
  Ty naprawdę przyprowadzasz najwięcej owiec do modlitwy i patrzę że jeszcze jeden Jan nam przybył.
  Bardzo serdecznie go witamy i pozwól że jemu przydzielę jako pierwszemu. Będzie to piękna tajemnica Światła – Przemienienie Pańskie na Górze Tabor gdy Pan Bóg pokazał Mesjasza w wielkiej światłości i powiedział to jest mój Syn umiłowany – jego słuchajcie. I nie wiem czy nie pomyliłam ale Janina jest też nową owcą i po raz pierwszy z nami w modlitwie. Oczywiście Jezus obdarowuje ją Modlitwą w Ogrójcu i niech się pięknie z nami modli tą tajemnicą przenikniętą lękiem i obawą Chrystusa przed tym co ma przejść na Golgocie. Ją również serdecznie witamy.
  Dla Ciebie Mateuszu tym razem część bolesna: 1,2,3 w intencji Intronizacji, 4 w intencji V Dogmatu, 5 za kapłanów, dla Mari cała część Radosna – 3,4,5 w intencji Intronizacji, 1 w intencji Dogmatu i 2 w intencji za kapłanów.
  Dla Leopolda tym razem cała radosna część :1,2, w intencji Intronizacji, 3 w intencji V Dogmatu i 4,5 w intencji za kapłanów.
  Dla Tereski wszytko wg życzenia beż zmian
  Dla Lucynki 5 radosna w intencji Intronizacji, 4 radosn w intencji dogmatu i 3 radosna w intencji za kapłanów
  Dla Grażynki w intencji Intronizacji 4 radosna, w intencji za kapłanów 1 radosna i w intencji 5 dogmatu 2 radosna.
  Dla Marty w intencji Intronizacji Zesłanie Ducha Św, w intencji V dogmatu 2 chwalebna i w intencji za kapłanów 1 chwalebna.
  Niech Wam wszystkim Wszechmogący Bóg w Trójcy Świętej błogosławi a Niepokalane Serce Maryi wysyła promienie miłości i ochrony do każdego z Was każdego dnia i nocy w wielkiej obfitości . 🙂 🙂 :)….

  Polubienie

 11. Sławik pisze:

  Na Wieki, Wieków, Amen.
  Witaj Gosiu3,
  Prośba o to samo, jeśli można, co było w ubiegłej Nowennie dla Mamy, żony i dla mnie.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Sławiku!
   Dobrze , proszę módlcie się tymi samymi dziesiątkami i w tych samych intencjach.
   Bóg zapłać za wytrwałość w modlitwie Różańcowej.
   Niech Was osłania Najdroższa Krew Chrystusa i Niepokalana Maryja zawsze jest blisko Was,
   Szczęść Boże!

   Polubienie

 12. BRYZA pisze:

  Witaj , Gosiu 3, proszę o przydzielenie mi 3 dziesiątek w 3 intencjach w/g swojego uznania.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

 13. Gosia 3 pisze:

  Witaj Bryzuni!
  Ja już na Twoje Urodziny obchodzone razem z Jezusem składam Ci najserdeczniejsze życzenia, aby Dzieciątko Jezus zawsze się Tobą opiekowało. Pamiętałam a w czasie Świat mogę zapomnieć i dlatego zrobiłam Ci rezerwację tajemnicy Bożego Narodzenia w intencji Intronizacji.
  W intencji V Dogmatu Maryjnego – Chrzest Pana Jezusa w Jordanie a w intencji za kapłanów – Cud w Kanie Galilejskiej.
  Niech Wam cała Trójca Św błogosławi a Niepokalane Serce Maryi daje schronienie na te czasy.
  Wszystkiego najlepszego , długich lat życia w dobrym zdrowiu i w przyszłości dojście do Bramy Niebieskiej. 🙂

  Polubienie

  • BRYZA pisze:

   Kochana Gosiu , Bóg zapłać za piękne Tajemnice , za życzenia urodzinowe – jesteś Kochana , pamiętasz ……..a tyle masz spraw , a zawsze znajdziesz pokrzepiające słowo.Pozdrawiam Ciebie i Twoją Rodzinę Serdecznie . Pozdrawiam CRB. Bóg zapłać!

   Polubienie

 14. elzbieta pisze:

  Gosiu poprosze o piec tajemnic pozdrawiam wszystkich Zdrowych Radosnych Swiot Bozego Narodzenia

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię Elu!
  Dla Ciebie nadal Pan Jezus przeznaczył całą część Radosną z Bożym Narodzeniem .
  I módl się jak dotychczas tymi samymi tajemnicami w tych samych intencjach jak w dotychczasowej Nowennie.
  Droga Elu! napisz nam jak Ty do nas trafiłaś i od kiedy czytasz nasz blog. ? Bardzo mnie to cieszy że trwasz z nami w modlitwie Różańcowej. Nie wiem dlaczego wydaje mi się że jesteś osobą w jakimś cierpieniu i smutku, a może się mylę i nie mam racji.
  W jakiej części Polski mieszkasz , czy możesz nam powiedzieć.?
  Ja też Tobie życzę aby to Boże Narodzenie było dla Ciebie szczególną radością z Przyjścia na Świat Dzieciny Bożej. Niech Dziecię Boże pobłogosławi Cię swoją małą rączyną i napełni Ci zdrowiem, radością i zagości w Twoim sercu na zawsze. A Matka Boża przy Stajence Betlejemskiej ukołysze z Jezusem wszystkie Twoje troski.
  Szczęść Boże na ten Cudowny czas oczekiwania Bożego Narodzenia.

  Polubienie

 16. elzbieta pisze:

  Dziekuje za przydzielenie mi tajemnic Bóg zaplac za dobre slowa w zyciu so i radosci i smutki jestes Gosiu dobro duszo ten blog czytam od trzech lat a trafilam od Królowej Pokoju jestem z okolic Grudziodza pozdrawiam wszystkich kochanych wszystkiego najlepszego Szczesc Boze

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   I Bóg zapłać za dobre słowo i to że podzieliłaś się z nami gdzie mniej więcej mieszkasz. To tak dobrze wiedzieć gdzie mniej więcej ta osoba jest co z nami się modli i za którą się modlimy.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

 17. Gosia 3 pisze:

  Droga Elu! jak przydzieliłam Ci te tajemnice to poszłam do modlitwy i po Różańcu odmówiłam Nowennę do Dzieciątka Jezus a na dzisiejszy dzień przecież jej nie znałam i nie czytałam . Ale zobacz jaka ta modlitwa na dzisiaj :
  „Modlitwa
  Boskie Dziecię, z najwyższą czcią całujemy Twe wszechmocne rączki, które skruszyły więzy naszej niewoli i otworzyły nam bramy niebios. One podtrzymują cały świat, a tak drżące i bezsilne wydają się być w żłóbku. O najsłodsze Dziecię, w Twe rączki składamy ofiarę naszych serc. Przyjmij nas, oddajemy Ci się zupełnie. Podnieś swoje rączki nad nami i błogosław nam. Błogosław nasze myśli, uczucia i sprawy, błogosław krzyże i cierpienia, którymi nas nawiedzasz, abyśmy żyjąc, pracując i cierpiąc jedynie dla Ciebie, z Twoich rąk mogli kiedyś otrzymać koronę wiecznej chwały. Amen.”

  I oniemiałam Jezus pragnął bardzo właśnie Tobie pobłogosławić swoją rączką bo tak napisałam nie znając jeszcze modlitwy :
  ” Niech Dziecię Boże pobłogosławi Cię swoją małą rączyną i napełni Ci zdrowiem, radością i zagości w Twoim sercu na zawsze.” To Jezus napisał za mnie Elu abyś to usłyszała.
  CZCIJMY I CAŁUJMY TE JEZUSOWE RĄCZKI I SKŁADAJMY W NIE OFIARĘ NASZYCH SERC.
  POZDRAWIAM CIE ELU SERDECZNIE.

  Polubienie

 18. elzbieta pisze:

  BÓG zaplac

  Polubienie

 19. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica !!!
  Szczesc Boze Tobie Gosiu i wszystkim czytajacym !!!
  Poprosze, jak zwykle, po jednej dziesiatce dla obydwu Beatek w intencji Zwienczenia Aktu Intronizacji, natomiast dla mnie po jednej dziesiatce w kazdej intencji.
  Bog zaplac za kolejny trud tworzenia Nowenn Kochana Gosiu!! Niech Pan Bog blogoslawi to dzielo jak najliczniejszymi zgloszeniami do modlitwy, a Matuchna Najswietsza otacza nas Swa opieka !!!
  Ja rowniez, obawiajac sie, ze nie bede miala zbyt duzo czasu byc przy komputerze, zycze dla Wszystkich Was Kochani Blogowicze, jak i dla Waszych Bliskich, radosnych dni w oczekiwaniu przyjscia naszego Pana Jezusa Chrystusa !! W najblizszym czasie w tej postaci Nowonarodzonej Dzieciny.. Niech odsuniete beda troski i klopoty, a radosc niech zamieszka w sercu kazdego z Was 🙂

  Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię Kochana Basiu! Na Wieki Wieków . Amen.
  Bardzo Cie serdecznie witam i tak się cieszę , że Ty i Twoje koleżanki będziecie nadal walczyć o zwieńczenie Intronizacji Chrystusa na Króla Polski i modlić w innych intencjach potrzebnych Kościołowi Świętemu .
  Dla Ciebie! Basieńko!
  w intencji Intronizacji – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
  w intencji V Dogmatu Maryjnego – ta sama tajemnica czyli 1 bolesna
  w intencji za kapłanów – 5 chwalebna Ukoronowanie Maryi na królową Nieba i ziemi
  Dla Kochanych Beatek pozostają te same bolesne tajemnice ale jeśli chcą mogą się nimi zamienić.
  Dziękuję za piękne życzenia i ja życzę Wam aby na te Święta Bożego Narodzenia małe ale jakże wszechmocne rączki małego Dzieciątka Jezus błogosławiły z ubożuchnej stajenki Wam i waszym Rodzinom a Niepokalane Serce Maryi było stałą przystanią w tej Arce Przymierza aż do Przyjścia Pana Jezusa w chwale.
  Z wyrazami mojego szacunku dla Was za troskę o Ojczyznę i Kościół Święty.
  PA,PA PA Wiele radości i zdrowa w nadchodzącym czasie 🙂 🙂 🙂

  Polubienie

  • barbara1kanada pisze:

   Bóg zapłać za dobre słowo i piękne życzenia !!!
   Przekaże informacje o kolejnych dziesiątkach Beatkom..
   Gosiu, natomiast ja mam pytanie.. czy w przypadku intencji za kapłanów, gdzie mam przyznana ostatnia tajemnice chwalebną, czy mam się modlić też jakaś dodatkowa modlitwa ? Nigdy tak nie miałam, więc chce się upewnić..
   Szczęść Boże !!

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kochana Basiu! tak , ja również modlę się tą samą tajemnicą i tak od 23 grudnia przez 27 dni modlić się będziesz tą modlitwą po odmówionej tej dziesiątce :

    Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

    Przez następne 27 dni: od czyli od 19 stycznia 2019 r. do 14 lutego 2019 roku odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

    Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

    Niezależnie od modlitw końcowych, różaniec kończymy trzykrotnym zawołaniem do Matki Bożej:

    Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

    I przez cały okres modlitwy to powyższe 3 krotne zawołanie.
    Także myślę że Basiu! dasz radę . Serdecznie pozdrawiam.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Dobrze Gosiu.., postaram sie modlic ta dziesiatka najlepiej jak bede umiala 🙂
    Bog zaplac !!!
    Pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubienie

 21. bozena2 pisze:

  Niech będzie czczony nasz Pan Jezus i nasza matka Maryja. Proszę o jedną tajemnicę w każdej intencji. Dziękuję ci Gosiu za trud jej tworzenia. Niech Pan Bóg prowadzi i strzeże Ciebie i nas na tym blogu.

  Polubienie

 22. Gosia 3 pisze:

  Bożenko2!
  Dla Ciebie następujące tajemnice
  Zwiastowanie NMP – w intencji Intronizacji
  Nawiedzenie Św Elżbiety – w intencji dogmatu
  Boże Narodzenie – za kapłanów
  Bożenko! i już w tej radości nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia uspokój swoją duszę w stosunku do mojej osoby a ja życzę Ci wiele łask Bożych od Dzieciątka Jezus i spójrz na mnie oczami małego Jezuska a nie oczami psychologa. Bo Dziecię Jezus kocha nas wszystkich nawet z naszymi wadami.
  Niech Ci cała Trójca Św błogosławi a Matka Boża okrywa Niebieskim Płaszczem Swojego Miłosierdzia.

  Polubienie

  • bozena2 pisze:

   Gosiu, dziękuję za przydzielenie świętych tajemnic. Życzę ci najpiękniejszych uczuć w święta Bożego Narodzenia oraz wolności i godności Dziecka Bożego. Mt 12.1-8

   Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS I MARYJA NASZA MATKA ZBAWIENIA!

  WITAM WAS KOCHANI!
  PROSZĘ ZERKNIJCIE CZY JESTEŚCIE NA SWOICH MIEJSCACH, KTÓRE WAM PRZYDZIELIŁAM.
  SERDECZNIE POZDRAWIAM W TYM PIĘKNYM OKRESIE OCZEKIWANIA NA NARODZENIE DZIECIĄTKA JEZUS.

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie LEOPOLD (BOŻENA2)
  Nawiedzenie świętej Elżbiety LEOPOLD
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni GRAŻYNA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni LUCYNA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIA F
  Ustanowienie Eucharystii MARYSIA Z WROCŁAWIA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MATEUSZ
  Biczowanie Pana Jezusa MATEUSZ
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF (MILLKA)
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa KIELICH

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MARIUSZ
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MARIUSZ
  Zesłanie Ducha Świętego MARTA
  Wniebowzięcie Najświętszej BARBARA Z KANADY
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie HALINKA ( ELŻBIETA )
  Nawiedzenie świętej Elżbiety ELŻBIETA
  Narodzenie Pana Jezusa MARIA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie PIOTR
  Cud w Kanie Galilejskiej DANUTA Z.
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia SZAFIREK
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor JAN
  Ustanowienie Eucharystii TERESKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu JANINA
  Biczowanie Pana Jezusa MARCIN
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MATEUSZ
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię BEATKA 1 (MILLKA )
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa BEATKA 2 ( MILLKA )

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MĄŻ JOLI
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa JOLA
  Zesłanie Ducha Świętego KASIA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny MONI
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SŁAWIK

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety GRAŻYNA ( BOŻENA2)
  Narodzenie Pana Jezusa LEOPOLD ( ELŻBIETA )
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni LUCYNA ( ELŻBIETA )
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni DANUTA Z

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BRYZA
  Cud w Kanie Galilejskiej TERESKA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARLENKA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii KRZYSZTOF

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BASIA Z KANADY
  Biczowanie Pana Jezusa MILLKA
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa KIELICH
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MATEUSZ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa GOSIA 3

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa SZAFIREK
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MARTA
  Zesłanie Ducha Świętego ….
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MARIUSZ
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARIUSZ

  Nowenna nr 4 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie GRAŻYNA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIA
  Narodzenie Pana Jezusa LUCYNA ( BOŻENA 2)
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni LEOPOLD ( DANUTA Z)
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni LEOPOLD( ELŻBIETA )

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie TERESKA
  Cud w Kanie Galilejskiej BRYZA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia ZOSIA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor IRENKA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MILLKA
  Biczowanie Pana Jezusa RYSZARD
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię KIELICH
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MATEUSZ ( ŻONA SŁAWIKA)

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MARTA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa ……
  Zesłanie Ducha Świętego MARIUSZ ( MAMA SŁAWIKA)
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi BARBARA Z KANADY

  Polubienie

 24. Gosia 3 pisze:

  MOJA WIELKA PROŚBA DO ELŻBIETY:
  JA W NOWENNIE ZOSTAWIŁAM WOLNE JESZCZE DWIE TAJEMNICE A NIEKTÓRE Z NICH KTÓRYMI TY SIĘ MODLISZ SĄ ZDUBLOWANE. PRAGNĘŁABYM JEDNAK DO JUTRA WIECZORA GDY NIKT SIĘ JUŻ NIE ZGŁOSI UZUPEŁNIĆ TE TAJEMNICE.
  i TAK ELU : DLA CIEBIE ZAMIAST 4 RADOSNEJ W INTENCJI DOGMATU MIAŁABYŚ ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO , A W INTENCJI ZA KAPŁANÓW ZAMIAST 5 RADOSNEJ MIAŁABYŚ WNIEBOWSTĄPIENIE PANA JEZUSA. NAPISZ CZY WYRAŻASZ NA TO ZGODĘ BO JAK NIE TO COŚ INNEGO MOŻE WYMYŚLĘ.
  ALE TO TYLKO WARUNKOWO JAK NIKT SIĘ NIE ZGŁOSI DO JUTRA DO 16.
  W INTENCJI INTRONIZACJI ZOSTAJĄ CI TE DOTYCHCZAS PRZYDZIELONE A WIEC BEZ ZMIAN.
  SERDECZNIE CIĘ POZDRAWIAM.

  Polubienie

 25. Zofia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja zawsze Dziewica!
  Droga Gosiu, jeśli jeszcze można, to poproszę po jednej dziesiątce Różańca Świętego w każdej z intencji.

  Polubienie

 26. Gosia 3 pisze:

  Na wieki Wieków Amen.
  Kochana Zosiu! Bogu dzięki że jesteś . Przydzielę Ci zaraz po 15 bo teraz muszę wyjść
  Szczęść Boże!

  Polubienie

 27. Gosia 3 pisze:

  Kochana Zosiu!
  W intencji Intronizacji – 3 radosna Boże Narodzenie,
  W intencji V Dogmatu Maryjnego – Zesłanie Ducha Świętego
  W intencji za kapłanów – Wniebowstąpienie Pana Jezusa
  Niech Najświętsze Serce Jezus bijące miłością z ubożuchnej stajenki zsyła potrzebne łaski a Troskliwe Niepokalane Serce Maryi będące blisko Dzieciątka Jezus w żłóbku także Zosiu otacza Cię swoją opieką.
  Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie Zosui i najbliższych.

  Polubienie

  • Zofia pisze:

   Bóg zapłać Ci Gosiu za pracę na Chwałę Bożą m. in. przy tworzeniu Nowenn oraz za piękne życzenia 🙂
   Z wzajemnością gorąco życzę obfitości Łask Bożej Dzieciny i opieki Jego Najświętszej Matki Maryi dla Ciebie Gosiu i dla bliskich Ci Osób.
   Błogosławionych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia ! 🙂

   Polubienie

 28. Gosia 3 pisze:

  🙂

  Polubienie

 29. Leszek pisze:

  Zawiadamiam, że cały czas modlę się w następujących intencjach dwoma dziesiątkami Różańca Św.:
  1. Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski – 3-ią tajemnicą światła
  2. ogłoszenia w Kościele V dogmatu Maryjnego o Maryi Współodkupicielce – 2a tajemnicą Bolesną/dodają dona końcu po każdej dziesiątce 3x:
  Królowo Różańca Św. módl się za nami za tymi, którzy w Kościele sprzeciwiają się:
  – Intronizacji… (w Kościele, w zwłaszcza w Episkopacie polskim)
  – ogłoszenia w Kościele V dogmatu…
  Nie wiem, czy wszyscy, ale na pewno jaka część osób zgłoszonych przeze mnie wcześniej do modlitwy w ramach intencji blogowej NP, trwa na modlitwie wedle przydzielonych lub tych, które chciały dziesiątek Różańca Św.
  Pozdr. w Panu

  Polubienie

 30. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię Leszku!
  Pan Jezus na pewno bardzo się cieszy z Twojej deklaracji modlitwy z nami i przyznam się , że nawet tak sobie ciepło Cię wspominam i byłam troszkę zawiedziona że nie przyprowadzasz już do nas owiec. Ale Pan Jezus przecież wszystko widzi że niektóre pozostałe osoby z nami się duchowo także łączą w tej modlitwie Różańcowej. Ja oczywiście Ciebie uwzględnię w tej modlitwie naszej tworzonej Nowenny Pompejanskiej i będziesz za kilka dni na świeczniku w wykazie utworzonych Nowenn.
  Taka prawda że jednak ten świecznik Panu Jezusowi jest potrzebny aby Jezus wiedział że my z Maryją modląc się cały czas o nim pamiętamy i jesteśmy Kościołem walczącym o jego Królestwo.
  Walczymy też o to co należy się naszej Matce Bożej – naszej Matce ale przede wszystkim Matce Boga.I modlimy się za Kapłanów bo nie daj Boże aby ich zabrakło.
  Niech Ci Dziecina Jezus małymi rączkami błogosławi Rycerzu Armii Bożej !
  Błogosławionych Świąt Narodzenia Bożego Króla. !!!

  Polubienie

  • Wanda Z pisze:

   Droga Gosiu! Jestem bardzo zabiegana ostatnio, ja też pozostaję z Wami w modlitwie , nie wiem czy mogą pozostać poprzednie tajemnice, które już dzisiaj odmówiłam. Jeżeli pragniesz je zmienić to proszę o wyznaczenie mi innych. Szczęść Boże. Pozdrawiam

   Polubienie

 31. Gosia 3 pisze:

  Kochana Wandziu! dobrze módl się tymi samymi. Martwiłam się że nas opuściłaś ale bardzo mnie ucieszyło że jesteś. Dopiero teraz u mnie się wyświetliłaś ale ja jeszcze nie śpię bo kończy mi się piec biszkopt. Pa. Ale teraz to już idę spać.
  Zostań z Panem Bogiem i Maryją i łaskami z Nieba. Twoja Marta pojechała do tej Francji na samą zawieruchę. Ale módlmy się za nią , ja to czynię codziennie.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Wanda Z pisze:

   Kochana Gosiu! Bóg zapłać za modlitwę,Marta mieszka na szczęśćie tuż przy granicy z Luxemburiem, tam jest spokojnie,, Właśnie na kilka dni przyjechałado nas. Drugiego stycznia wracają do Francji. A Marta od 3 stycznia będzie pracować w Luxemburgu, gdyż tu zarobki są znacznie wyższe niż we Francji.Dostała pracę w swoim zawodzie .Ale ja i tak wolałabym żeby mieszkała tu w Polsce, chociaż ekonomicznie miałaby znacznie gorzej. Cóż wybór należał nie do mnie. Ale nie byłam w stanie jej tego wszystkiego przetłumaczyć. bo jak tylko mówiłam o tym wszystkim co ma się wydarzyć łącznie z ostrzeżeniem to patrzyła na mnie jakbym postradała rozum. Pozostaje tylko modlitwa. Pozdrawiam i życzę Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia .

   Polubienie

 32. Gosia 3 pisze:

  Droga Wandziu!
  Odpisuję dopiero teraz bo sama wiesz jak to jest tuż przed świętami. To dobrze , że tam gdzie mieszka Marta jest bezpiecznie. Ty już chyba pisałaś gdzie ona mieszka ale pewnie mi to wyleciało z głowy.
  Masz rację w wielu sprawach pozostaje tylko nam modlitwa a ona bardzo duże ma znaczenie.
  Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę aby Marta rozpoznała znaki czasu , chociażby to co wydarzyło się w okresie Świąt Bożego Narodzenia , fala tsunami w Indonezji i tyle istnień utraconych może na zawsze, wulkan Etna odezwał się akurat w Wigilię Bożego Narodzenia , trzęsienie ziemi w okolicach wyspy Tonga na Oceanie Spokojnym , zamieszki we Francji i w innych krajach i tak należy to odczytywać jako Palec Boży. Ale niektórzy będą ślepcami aż do końca aż zobaczą tak zniszczony świat i zatopione całe lądy i wraz nie zobaczą aż przyjdzie Ostrzeżenie i zobaczą własne sumienie.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s