XVIII Nowenna Pompejańska

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS – KRÓL ODWIECZNY I MARYJA MATKA BOŻA  – MATKA JEZUSA I NASZA MATKA KRÓLOWA POLSKI!

WITAM WAS KOCHANI W CHRYSTUSIE PANU! JUŻ W KOLEJNEJ XXVIII NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ.
18 LUTEGO MINIE 4 LATA JAK SIĘ WSPÓLNIE MODLIMY TĄ PRZEPIĘKNĄ MARYJNĄ MODLITWĄ. TO DŁUGO PRAWDA? ALE INNI ŚWIĘCI MODLILI SIĘ WYTRWALE I WCIĄŻ Z UFNOŚCIĄ JESZCZE DŁUŻEJ ABY WYPROSIĆ TĄ POTRZEBNĄ ŁASKĘ. NP ŚW MONIKA O NAWRÓCENIE SWOJEGO SYNA MODLIŁA SIĘ BARDZO DŁUGO.
NAJPIERW WYSŁUCHAJCIE SOBIE I PRZYPOMNIJCIE CO POWIEDZIAŁ PAN JEZUS DO ROZALII CELAK NA TEMAT INTRONIZACJI.

https://www.youtube.com/watch?v=cVvunEttfyU

A TERAZ GDY MEDIA PODAJĄ ,ŻE U NAS NA POLSKIEJ ZIEMI W DNIACH 13-14 LUTEGO 2019 ROKU ODBĘDZIE SIĘ KONFERENCJA POKOJOWA W SPRAWIE BLISKIEGO WSCHODU TO PRZYZNAM SIĘ ŻE TAK BARDZO SIĘ ZMARTWIŁAM I  POGUBIŁAM I UZNAŁAM, ŻE MÓJ LIST ZOSTAŁ WYSŁANY NIE DO TEGO  ADRESATA O KTÓRYM MÓWIŁ JEZUS. ALE JEZUS NIGDY SIĘ NIE MYLI I UPADA W SWEJ HOSTII POD SAME NOGI ALE JEGO SŁOWO ZOSTAŁO PO PROSTU ODRZUCONE. BO JAK TO ZROZUMIEĆ, ZAMIAST PRZYGOTOWYWAĆ PODNÓŻEK DO PRZYJŚCIA PANA JEZUSA TO POLSKA BIERZE UDZIAŁ W TYM CHYTRYM PLANIE, KTÓRY PRZYGOTUJE NADEJŚCIE ANTYCHRYSTA. O TYM 7 LETNIM PLANIE MÓWIŁ W VIDEO KS. DR TEOLOG MURZIŃSKI ” JEROZOLIMA W CZASACH OSTATECZNYCH ” DZIĘKUJMY PANU BOGU ZA TEGO KAPŁANA , ŻE POLSKA ZIEMIA WYDAŁA TAKI OWOC NA NASZE ZROZUMIENIE CO SIĘ DZIEJE WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE. BŁAGAM WSŁUCHAJCIE SIĘ CHOCIAŻ OD 37 MINUTY A ZROZUMIECIE WSZYSTKO.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=9uLZxz-aH9g

MOŹE NIEKTÓRZY Z WAS KTÓRZY CODZIENNIE MODLĄ SIĘ ZE MNĄ POD SŁOWEM BOŻYM, ZAUWAŻYLI ŻE PRZY KORONCE DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA ZMIENIŁAM ZAWOŁANIE Z :
„JEZUSIE SYNU DAWIDA ULITUJ SIĘ NAD NAMI” NA ” JEZUSIE SYNU DAWIDA I SYNU CZŁOWIECZY ULITUJ SIĘ NAD NAMI”
OTÓZ ROZWAŻANIA KS. DR MURZIŃSKIEGO DAŁY MI TO ŚWIATŁO, ŻE PRZECIEŻ W PIŚMIE ŚW NIE RAZ JEST PAN JEZUS NAZWANY NIE TYLKO SYNEM DAWIDA ALE TEŻ SYNEM CZŁOWIECZYM. TO CO MÓWI PISMO ŚWIĘTE JEST NIEPODWAŻALNE. OTÓŻ GDYBY JEZUS CHRYSTUS BYŁ TYLKO SYNEM DAWIDA TO BYŁBY TYLKO KRÓLEM ŻYDOWSKIM ALE ON JEST PRZECIEŻ TAKŻE SYNEM CZŁOWIECZYM CZYLI KRÓLEM KAŻDEGO NARODU – KAŻDEGO CZŁOWIEKA. TEN TYTUŁ SYN DAWIDOWY I SYN CZŁOWIECZY POWODUJE, ŻE PRZYSŁUGUJE MU TYTUŁ PANA PANÓW I KRÓLA KRÓLUJĄCYCH. GDYBY BYŁ TYLKO SYNEM DAWIDOWYM TO BYŁBY TYLKO KRÓLEM IZRAELA ALE PAN JEZUS POWIEDZIAŁ I U NAS W PRZESŁANIACH, ŻE JEST KRÓLEM ŻYDOWSKIM I  KAŻDEGO NARODU I TO JEST PRAWDĄ. ALE PONIEWAŻ JEST TAKŻE SYNEM CZŁOWIECZYM TO PRZYSŁUGUJE MU TYTUŁ WCIELONEGO SYNA BOŻEGO JAKO KRÓLA WSZECHŚWIATA . JEST KRÓLEM WIĘC I ŻYDÓW I KAŻDEGO Z NARODÓW. DLATEGO JAK NAJBARDZIEJ PRZYNALEŻY MU TYTUŁ KRÓLA POLSKI JAK I KRÓLA KAŻDEGO NARODU.
ALE NARÓD ŻYDOWSKI SŁYSZY TYLKO – SYN DAWIDOWY I POMIMO ŻE W OGÓLE W WIĘKSZOŚCI GO NIE UZNAŁ TYLKO CZEKA NA INNEGO MESJASZA , UWAŻA ŻE W ZWIĄZKU Z TYM MA PANOWANIE NAD CAŁYM ŚWIATEM Z RACJI TEGO WYBRAŃSTWA I ŻE DYNASTIA DAWIDOWA MU TO ZAPEWNIA. OCZYWIŚCIE, ŻE ZAPEWNIA MU ALE TYLKO TO ŻE MOGĄ GO NAZWAĆ SWOIM KRÓLEM WŁASNEGO NARODU ALE TO NIE ZMIENIA FAKTU ŻE JEZUS JEST KRÓLEM KAŻDEGO NARODU Z RACJI ŻE PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT JAKO SYN CZŁOWIECZY – SYN BOGA ABY WSZYSTKICH NAS ZBAWIĆ
JAKŻE PRZEWROTNE TŁUMACZONE SA SŁOWA ” KRÓLESTWO MOJE NIE JEST Z TEGO ŚWIATA ” BO TO PRAWDA , BO KRÓLESTWO JEZUSA JEST Z CAŁEGO WSZECHŚWIATA I Z NIEBA I ZIEMI A NIE Z SAMEJ ZIEMI.
ALE WG KSIĘGI DANIELA PRZECIEŹ JEGO KRÓLESTWO OBEJMIE CAŁĄ ZIEMIĘ ALE TO JUŻ W ODNOWIONEJ ZIEMI I NIEBIE GDY PRZYJDZIE 1000 LETNIE KRÓLOWANIE. PAMIĘTAJMY PRZY TYM ŻE TYSIĄC LAT JEST JAK JEDEN DZIEŃ A JEDEN DZIEŃ JAK TYSIĄC LAT.
JEROZOLIMA  CZASÓW OSTATECZNYCH UZNANA NIE DAWNO PRZEZ PREZYDENTA TRAMPA JAKO STOLICA IZRAELA POKAZUJE NAM JAK JUŻ SIĘ ROZPOCZĄŁ PLAN PRZYGOTOWANIA DO NADEJŚCIA ANTYCHRYSTA. PRASA IZRAELSKA I ŚWIATOWA W OGÓLE TEGO NIE UKRYWA , ŻE PRZENOŚNE OŁTARZE JUŻ DO 3 ŚWIĄTYNI SĄ PRZYGOTOWANE, ŻE CZERWONA JAŁÓWKA TEŻ SIĘ URODZIŁA I OTWARCIE MÓWI SIĘ O 7 LETNIM PLANIE POKOJOWYM. PISZĘ TO WAM ABYŚCIE ZNALI CZAS W JAKIM JESTEŚMY I ŻE PREZYDENT MACRON TEŻ KRZYCZY ŻE MA PLAN „B” JAK TERAZ TEN PLAN SIĘ OPÓŹNI. NIC SIĘ NIE OPÓŻNI I TO JEST MOMENT PRZED NAMI. TRZEBA BYĆ ŚLEPCEM ABY TEGO NIE ZAUWAŻYĆ. I NIE WIEM CZY TO NIE JEST TEN MOMENT GDY BĘDĄ MÓWIC ” POKÓJ I BEZPIECZEŃSTO TO PRZYJDZIE NAGŁA ZAGŁADA ” . TAK PRAWDA , ŻE JEDNAK MY MUSIMY OBSERWOWAĆ WSZYSKO CO DOTYCZY NARODU ŻYDOWSKIEGO BO NASZ MESJASZ JEZUS CHRYSTUS JEST ŻYDEM A MY GO TAK BARDZO KOCHAMY I TAK BYŚMY PREGNĘLI ABY CAŁY NARÓD ZYDOWSKI GO UZNAŁ.
JAK BARDZO MUSI BYĆ PRZYKRO JEZUSOWI ŻE WŁASNY NARÓD GO TAK NIE UZNAŁ ( NIE MÓWIĘ O TEJ RESZCIE KTÓRA PODOBNIE JAK MY GO UZNAŁA) – A PRZECIEŻ WYSZEDŁ Z NICH A ONI GO NIE POZNALI.

I JESZCZE OSTATNIO ABP LENGA W JEDNYM ZE SWOICH WYWIADÓW POTWIERDZIŁ, ŻE GDYBY PAN JEZUS BYŁ UZNANY KRÓLEM POLSKIM PRZEZ NASZE WŁADZE TO BYŁOBY ZUPEŁNIE INACZEJ A JA OD SIEBIE DODAM, ŻE NIE BYŁOBY TYCH PODZIAŁÓW W NASZYM NARODZIE I TEGO CO SIĘ WYDARZYŁO PODCZAS WOŚP. ALE PYTANIE CZY NA PEWNO SIĘ WYDARZYŁO? CZY MY JESTEŚMY TAK OGŁUPIANI BY NIE ZAUWAŻAĆ TEGO CO SIĘ DZIEJE ISTOTNEGO W NASZYM NARODZIE. TO JUZ NIE PIERWSZY KAPŁAN KTÓRY UTWIERDZA NAS ŻE NIE BŁĄDZIMY. DLATEGO JEST WIELKA POTRZEBA MODLITWY TAKŻE ZA KAPLANÓW I NOWE POWOŁANIA ZAKONNE I KAPŁAŃSKIE I DOBRE DLA MŁODYCH LUDZI ROZEZNANIA W CHWILI PODEJMOWANIA TYCH DUCHOWYCH DECYZJI.
JA MAM WŁAŚNIE TAKĄ INTENCJĘ ZADANĄ PRZY WYBORZE PATRONA NA TEN ROK – UKOCHANA MATKA BOŻA MOJĄ PATRONKĄ.

Módlmy się więc z wielką wiarą w następujących intencjach.

INTENCJA 1:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O ZWIEŃCZENIE AKTU INTRONIZACJI W NASZEJ OJCZYŹNIE WEDŁUG TWOJEJ WOLI”

INTENCJA 2:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM O TO ABY KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY OGŁOSIŁ JAK NAJSZYBCIEJ V DOGMAT MARYJNY O WSPÓŁODKUPICIELCE, POŚREDNICZCE I ORĘDOWNICZCE.”

INTENCJA 3:

„BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O JAK NAJSZYBSZĄ PRZEMIANĘ SERC KAPŁANÓW DECYDUJĄCYCH O PRZEPROWADZENIU PRAWIDŁOWEJ INTRONIZACJI ORAZ ZA KAPŁANÓW CIERPIĄCYCH W KOŚCIELE POLSKIM”

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni. Każdego dnia odmawiamy trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną). Jeśli ktoś chce, może odmawiać czwartą część z Tajemnicami Światła. Przed rozpoczęciem każdej z wszystkich czterech części różańca, wymieniamy najpierw intencję (tylko jedną), a następnie mówimy:

Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego.

Przez 27 dni: od 15 lutego 2019 roku do 13 marca 2019 r. odmawiamy część błagalną nowenny pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Przez następne 27 dni: od czyli od 14 marca 2019 r. do 9 kwietnia 2019 roku odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Niezależnie od modlitw końcowych, różaniec kończymy trzykrotnym zawołaniem do Matki Bożej:

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Zgłoszenia do NP proszę kierować w komentarzach na tym blogu. Ja postaram się przydzielić Wam tajemnice wg waszych pragnień serca. Bo zawsze w pierwszej kolejności będę chciała zamknąć 1 nowennę. Na końcu wyświetlę układ ułożonych Nowenn i wtedy możecie zgłosić gdy komuś nie będzie odpowiadała przydzielona tajemnica. Spróbuję coś temu zaradzić. Proszę podawać tez nr intencji wg nr treści modlitw.

ZOSTAŃCIE Z PANEM BOGIEM I MATKĄ JEZUSA – MARYJĄ – NASZĄ KRÓLOWĄ POLSKI I Z ŁASKAMI Z NIEBA.

DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ I ROZJAŚNIJ OBLICZE TEJ ZIEMI – POLSKIEJ ZIEMI. AMEN.

MODLITWA ANIOŁA Z FATIMY:

BOŻE MÓJ ADORUJĘ CIEBIE, UFAM TOBIE I KOCHAM CIEBIE.
PROSZĘ CIEBIE O PRZEBACZENIE DLA TYCH WSZYSTKICH ,
KTÓRZY NIE ADORUJĄ CIEBIE ,NIE UFAJĄ TOBIE I NIE KOCHAJĄ CIEBIE.

PRZENAJŚWIĘTSZA TRÓJCO ŚW OFIARUJĘ TOBIE NAJDROŻSZE CIAŁO JEZUSA
JAKO WYNAGRODZENIE ZA GRZECHY WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE. AMEN.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

98 odpowiedzi na „XVIII Nowenna Pompejańska

 1. Mateusz pisze:

  ŻYDZI CZEKAJĄ NA MESJASZA, (FAŁSZYWEGO JEZUSA, ANTYCHRYSTA) OGŁOSILI JEGO PRZYJŚCIE NA ŚWIĘTO PURIM (Purim 2019r. od wieczora: środa, 20 marca – do wieczora: czwartek, 21 marca)
  TŁUMACZONE TRANSLATOREM

  Rabin Chaim Kanievsky, jeden z najwybitniejszych rabinów tego pokolenia, wygłosił szokujące oświadczenie, twierdząc, że przyjście Mesjasza poprzedzi zbliżające się wybory w Izraelu (mające się odbyć 9 kwietnia 2019 r.).
  _____________________________________________________

  Kilku rabinów zauważyło, że pismo jest na ścianie i znaki, że proces prowadzący do Mesjasza już się rozpoczął … dla tych, którzy mają oczy, aby to zobaczyć.

  Rabin Yekutiel Fish, ekspert od kabały (żydowski mistycyzm) dał lekcję w tym tygodniu, w której omawiał, w jaki sposób nadszedł Mesjasz. Rabbi Fish przywołał rabina Chaima Kaniewskiego, jednego z najwybitniejszych charedich (ultraortodoksyjnych) rabinów tego pokolenia, który zaczął zapowiadać nadejście Mesjasza zaledwie kilka lat temu.

  „Jest napisane, że w dniach poprzedzającsyresjasza, cadykowie (prawi ludzie) zaczną ogłaszać jego przybycie, ale niektórzy ludzie, którzy nie przygotowali się na Jego przybycie, będą śmiać się z prawych i uczonych:” Rabbi Fish powiedział ostrzegając, że nie wolno kpić z prawych.

  Ryba podkreśliła, że Kaniewski był szczególnie odpowiedni do zapowiadania przybycia Mesjasza. Rabi Kaniewski jest dziś nie tylko jednym z najbardziej uczonych i sprawiedliwych Żydów żyjących dzisiaj, ale jest także inny dowód na jego związek z Mojżeszem (Mesjaszem). Pełne imię rabina Kaniewskiego to Szmaryahu Josef Chaim ben (syn) Miriam. Rabbi Fish zauważył, że pierwsze litery każdego hebrajskiego imienia rabina Kaniewskiego można zmienić tak, by oznaczało „Moshiach”.

  Rabbi Fish opowiedział historię, którą właśnie opowiadano w kręgach charedich w Izraelu. Młody uczony Tory, spoza Izraela, kilka tygodni temu był gospodarzem szabatu w domu wyznawcy rabina Kaniewskiego. Młody człowiek odwiedził Kaniewskiego w szabat. Zapytał rabina, czy powinien ubiegać się o obywatelstwo izraelskie, aby głosować na stronę charedich w wyborach izraelskich, które odbyły się 9 kwietnia.

  „Nie ma potrzeby” – odpowiedział rabin Kaniewski. „Mesjasz będzie już tutaj przed wyborami”.

  Młody człowiek nie był pewny, czy dobrze usłyszał rabina, więc po wyjściu z domu poprosił wnuka Kaniewskiego, czcigodnego rabina, by potwierdził odpowiedź. Wnuk wszedł do izby rabina i zapytał ponownie: „Czy młody człowiek powinien ubiegać się o obywatelstwo przed wyborami?”.

  Rabin Kaniewski odpowiedział: „Już mu powiedziałem, że nie ma potrzeby. Mesjasz będzie tutaj przed wyborami. ”

  Rabin Fish podkreślił potrzebę rabin Kaniewskiego do składania takich oświadczeń.

  „Ludzie muszą działać w sposób praktyczny, aby przygotować się do Mesjasza, a nie tylko o tym mówić” – powiedział Rabbi Fish w „Breaking Israel News”. „Rabin Kaniewski wzywa wszystkich religijnych Żydów i wszystkich Żydów w ogóle, aby się zebrali, aby pokazać jedność, nie tylko dla wyborów izraelskich czy interesów narodowych. Naszym ostatecznym celem jako narodu jest sprowadzenie Mesjasza i musimy się zjednoczyć, abyśmy się wzajemnie miłowali. ”

  Rabbi Pinchas Winston, ekspert od żydowskich źródeł dotyczących Mesjasza, zwykle unika przepowiedni o przybyciu Mesjasza w oparciu o dokładną datę, ale zauważa, że takie oświadczenie dokonane przez uczonego i sprawiedliwego Żyda rabin Kaniewskiego należało powiązać z innym sposób.

  „Powinieneś wiedzieć, że Żydzi, którzy żyją w świadomości Mesjasza, poważnie traktują te przepowiednie” – powiedział rabin Winston w „Breaking Israel News”. „Ludzie, którzy nie zostali odpowiednio przeszkoleni, aby to zobaczyć, nie widzą tego. Nie zobaczą tego nawet, gdy dzieje się to na naszych oczach. ”

  Winston zauważył, że paradygmat tej zdolności widzenia Odkupienia był ukryty w historii Wyjścia z Egiptu.

  „Mojżesz chodził przez 79 lat, a kiedy się ujawnił, tak wielu ludzi, Żydów i Egipcjan, było zaskoczonych”.

  Winston zauważył, że wielu ludzi nie widzi początków Mesjasza, ponieważ tak naprawdę się pojawiają, ponieważ zostali nauczeni, że odkupienie nigdy nie miało miejsca.

  „Współczesne państwo Izrael po raz drugi Żydzi wrócili do Izraela” – zauważył rabin Winston. „W Jerozolimie istniały już dwie świątynie żydowskie. Ludzie, którzy nie są wykształceni lub żyją w kontekście Mesjasza, nie odnoszą się do tego, więc nie widzą tego jako możliwości, nawet gdy to się dzieje. „

  Polubienie

 2. MariaF pisze:

  Bóg zapłać Gosiu3 za tworzenie kolejnej Nowenny Pompejańskiej. Niech Ci Pan Bóg wynagrodzi a Maryja osłania płaszczem swej opieki.
  Dla mnie i Marysi z Wrocławia po jednej dziesiątce w intencji Intronizacji,
  dla Zosi i Irenki po jednej dziesiątce w intencji kapłanów.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Z Panem Bogiem!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam MarioF!
   Ponieważ jako pierwsza się zgłosiłaś proponuję abyś rozpoczęła 1NP Zwiastowaniem NMP. Dla Marysi z Wrocławia Nawiedzenie Świętej Elżbiety.
   Dla Zosi w intencji za kapłanów Zwiastowanie NMP a dla Irenki Nawiedzenie świętej Elżbiety.
   Bóg zapłać za cieple słowa. Niech cała Trójca Św Wam błogosławi a Niepokalane Serce Maryi prowadzi do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
   Bóg zapłać za wytrwałość dla Was wszystkich ale moim pragnieniem byłoby byście każda z Was przyprowadziła do modlitwy choć jedną owcę aby Armia Reszty rosła w siłę. A jakby Pan Jezus się ucieszył. 🙂
   Szczęść Boże!

   Polubienie

 3. Leszek pisze:

  Z treści Wpisu Głównego Gosi-3:
  … A TERAZ GDY MEDIA PODAJĄ ,ŻE U NAS NA POLSKIEJ ZIEMI W DNIACH 13-14 LUTEGO 2019 ROKU ODBĘDZIE SIĘ KONFERENCJA POKOJOWA W SPRAWIE BLISKIEGO WSCHODU…
  Co więc do tej konferencji, o czym już pisałem w styczniu na blogu dzieckonmp:
  „To będzie kolejna ludzka przegadana sprawa (przy dobrej kawie, jedzeniu, w świetle jupiterów, propagandy TVP, mediów, że tj. sukces polskiej dyplomacji w sojuszu z USA i diabeł wie jeszcze czego…) polityków tego świata, która do żadnego pokoju nie doprowadzi. Gdyby ci wszyscy politycy, zechcieli posłuchać, co ntt. miałaby do powiedzenia Matka Boża i zechcieli z Jej rady skorzystać, to zaprawdę istniałaby wielka, realna szansa na prawdziwy pokój. O jakim więc koniecznym warunku mówi Matka Boża, by tak mogło się stać?
  Trzeba to nam jeszcze raz! sobie przypomnieć i może podpowiedzieć Panu prezydentowi A. Dudzie (zamierzam jutro wysłać do niego, do kancelarii prezydenckiej) treść tego wpisu, jego otoczeniu i wszystkim, którzy mniemają, że owa międzynarodowa konferencja coś „przyniesie dobrego” oprócz… by zechciał wysłuchać i wziąć sobie do serca słowa Matki Bożej, Królowej Pokoju.
  Zatem, co takiego ma do powiedzenia Matka Boża? Proszę więc posłuchać?
  Tak mówiła w Orędziach do swoich umiłowanych synów, Kapłanów, a te słowa nic a nic nie straciły ze swej aktualności, a wręcz powinny być dziejową koniecznością, w powadze chwili, bo inaczej…

  „Jestem drogą, którą przyjdzie do was pokój.
  Niezdolność ludzi do zbudowania dziś pokoju wynika z ich uporczywej negacji Boga. Dopóki ludzkość będzie stale odrzucać Boga i buntować się przeciwko Jego prawu, dopóty nie będzie pokoju. Zamiast niego zwiększy się tylko egoizm i przemoc, a wojny będą następować po sobie, coraz bardziej krwawe i okrutne.
  Jeśli ludzie nie postanowią poważnie powrócić do Boga, może też dojść do wybuchu trzeciej wojny światowej, tyle razy już przewidywanej, zdolnej zniszczyć swą straszliwą mocą dużą część ludzkości.
  Pan gotów jest wylać na wasze zagubione i tak bardzo zagrożone pokolenie rzekę Miłosierdzia, pod jednym jednak warunkiem: że powróci ono, skruszone, w ramiona Swego Niebieskiego Ojca.
  Ja Sama wysławiałam Jego Boskie miłosierdzie, które rozciąga się z pokolenia na pokolenie nad bojącymi się Pana. W powrocie do miłości i bojaźni Bożej znajduje się jedyna możliwość ocalenia”. (219ab, 1.01.1981)
  i
  „W dniu, w którym gromadzą się przedstawiciele wszystkich religii, prosicie usilnie o Pokój – we wspólnocie modlitwy i postu. Taką właśnie drogę wam wyznaczyłam. Pokój może zstąpić na was jako dar Boga. Im bardziej będziecie chcieli zbudować pokój w oparciu o same tylko
  l u d z k i e d y s k u s j e i negocjacje, tym bardziej będzie się on od was oddalał. Aby zaistniał pokój, ludzkość musi powrócić do Boga – drogą nawrócenia i przemiany serc.
  Sam Jezus Chrystus wyznaczył wam drogę pozwalającą dojść do Ojca, w Jego Duchu Miłości. Wszyscy ludzie mają dojść do poznania Prawdy, przyjąć Ewangelię Jezusa i żyć nią.
  Takie zadanie zostało powierzone Kościołowi. Oto co powinni dziś czynić Jego słudzy konsekrowani i wszyscy wierni: z odwagą męczenników i nieugiętością wyznawców wiary ogłaszać całemu światu dobrą nowinę, że jedynie Jezus Chrystus jest waszym Zbawicielem i Odkupicielem. Tylko Jezus Chrystus może was doprowadzić do pokoju”. (337a-d, 27.10.1986)
  i
  „Nie pozwólcie się zwodzić. Pokój nie nastanie na świecie dzięki spotkaniom tych, których nazywacie wielkimi tej ziemi, ani dzięki ich negocjacjom. Pokój przyjdzie do was jedynie poprzez powrót ludzkości do Boga, poprzez nawrócenie, do którego w dniu Mego święta znowu was wzywam, oraz dzięki modlitwie, postowi i pokucie” (368c, 8.12.1987)

  I tj. polityka, która może doprowadzić do prawdziwego pokoju między narodami! cdn

  Polubienie

  • Leszek pisze:

   W podobny sposób, jak Maryja (no, bo jakże mogłoby być inaczej!), wypowiada się Pan Jezus, Syn Boży choćby w tym przesłaniach danych śp. Zofii Nosko, zwanej „Centurią”, mieszkającej za czasu swego ziemskiego życia niedaleko mojego domu.
   I tak w przesłaniu/dyktandzie z 29 marca 1984r. mówił:
   … Ja, Bóg z tego (polskiego) narodu od wieków upatrzyłem (por. 2Krl 19,25; Iz 37,26) i usadowiłem na Stolicy Piotrowej, syna Mojego, pasterza Mojej trzody, trzody, w którą ze zdwojoną mocą w obecnych czasach swoja nikczemnością uderza zły duch. Ręce jego nawet dotknęły Mojego Pasterza, nie oszczędzono mu bólu, cierpienia.
   Ale on, Mój wielki Wikariusz (JP II)musi pamiętać, że pokona złego ducha swoja łagodnością, cierpieniem i szerzeniem prawdziwego Bożego pokoju, a nie tego, który głoszą mężowie f a ł s z y w e j p o l i t y k i na wszystkich kontynentach i zgromadzeniach, cj. przewrotnością i kłamstwem, i nie ma nic wspólnego z prawdziwym Bożym pokojem.
   Pokój sprawiedliwy głosi tylko Mój umiłowany Wikariusz. Tylko ten pokój jest prawdą, bo wypływa ze źródła prawdy, oparty jest na przykazaniach Bożych i miłości bliźniego (por. J 14,27). Tylko pokój wynikający z zachowania Bożych przykazań może dać światu zwycięstwo dobra. Każdy inny pokój głoszony przez fałszywych polityków jest kłamstwem i przewrotnością, jest brataniem się z szatanem-diabłem na zgubę ludzkości, bo mówiąc o pokoju liczy się czas i gra na zwłokę po to, by móc się uzbroić i w zaskoczeniu rzucić się do gardła drugiemu.
   Nikt z tych fałszywych głosicieli pokoju nie myśli o prawdziwym pokoju, nie myśli też, że żyje i widzi ich wieczny, sprawiedliwy Bóg i zna ich serca, ich chęci, zamysły i czyny.
   Ja was ostrzegam kłamliwi politycy, fałszerze prawdy Bożej, jeśli się nie nawrócicie do praw Bożych, jeśli nie zmienicie serc waszych, nigdy nie osiągnięcie pokoju, albowiem obrazem pokoju jest obraz Boga Najświętszego, który jest prawdziwym pokojem, ładem i miłością, życiem i dobrocią. usuńcie z serc waszych zło i wszelką grę przeciw ludowi Bożemu, usuńcie kłamstwo, a pozwólcie, by w sercach waszych znalazł miejsce obraz Boga Najświętszego. Otrzymacie wtedy pokój, zdrowie i radość. Ale wy fałszywi politycy, głosiciele fałszywego pokoju, naprawdę nie chcecie tego pokoju i nie szukacie go, zwodzicie lud.
   Ostrzegam was! Mój święty miecz Boży dotknie każdego, który w swoim sercu gromadzi fałsz, kłamstwo, chciwość, przewrotność, grabież, zaborczość. Fałszywi mężowie, fałszywi polityce uciskacie narody, tumanicie, głosicie fałszywy pokój. a pokoju w waszych sercach nie ma i nie będzie, bo pokój prawdziwy, święty, Boży, pochodzi tylko od Boga, Władcy wiecznej miłości i przebaczenia, Króla Miłosierdzia. Amen

   Polubienie

   • Leszek pisze:

    I jeszcze jakże wymowne słowo Pana dane „Centurii” do zapisania z 17.XI.1983r.:
    „Ja jestem wśród was, Syna Boga Wiecznie Żyjącego, Jezus Chrystus. Jam jest mądrość, doskonałość, wszelki prawy ład. Dlaczego nikt mnie nie zaprasza i nie prosi na wasze
    k o n f e r e n c j e, posiedzenia, narady?
    Zbudowaliście Dom Narodów Zjednoczonych, wygodny i piękny, ustaliliście sale różnych potrzeb. Tylko brak sali, w której Ja, Jezus Chrystus mógłbym królować, zasiadać i spocząć wśród was i waszych problemów. Czyż nie powinienem być przez was zaproszony do udziału w waszych k o n f e r e n c j a c h? A każda sprawa wtedy nabrałyby rozmiarów Bożej roztropności, mądrości i miłości. Sale wasze są martwe, bo brak Znaku Mojego, choć ściany tych sal wystrajacie w różne plakaty i obrazy. Mój Znak – to Krzyż Święty, Jego potęga strąca złe moce w dno piekieł.
    Ten dom (w tym wypadku pałac prezydencki – dop. mój), w którym się zbieracie wszyscy i wszystkie narody na posiedzenia, powinien i musi mieć ustalone i honorowe miejsce dla Władcy wszech narodów, Jezusa Chrystusa.
    Gdzie jest miejsce przy waszym stole obrad? Gdzie jest Mój Znak – Krzyż Święty?
    O, zapamiętajcie pyszne narody XX/XXI-go wieku całego świata (Zachodu – dop. mój) – beze Mnie nie dojdziecie nigdy do Bożego ładu, prawdziwego pokoju (w tym wypadku na Bliskim Wschodzie; zresztą, któraż to już konferencja w tej sprawie! – dop. mój), miłości szlachetnej.
    Miejsce i posłuch daliście złemu duchowi i widzicie jakie są skutki. Jakże zastraszająca liczba narodów głodujących dlatego tylko, że się zbroicie w straszliwą broń zbrodni. I wszelkie dobra ziemi, które wam dałem ku pożytkowi – topicie w tej broni, odejmując od ust głodnym dzieciom chleb. Mordujecie siebie nawzajem, niszczycie wszystko i wszystkich, wielki dorobek praojców, obwołujecie siebie bogami.
    Ale musie pamiętać: beze Mnie nikt nie znajdzie d r o g i w y j ś c i a, ani tu na ziemi, ani w życiu pozaziemskim, bo tylko Jam jest Światło, Droga i Prawda. Kto we Mnie wierzy, ufa Mi i jest ze Mną – zwycięży wszelkie zło, nigdy nie zbłądzi w oparciu o Moje prawa, które przyniosłem od Boga Ojca.
    Bo prawo Boże jest uzdrowieniem dla wszelkiej duszy ludzkiej, a prawem tym jest miłości, posłuszeństwo Bogu w Trójcy Jedynemu. I tylko w prawie Bożym, w miłości, każdy naród znajdzie drogę wyjścia z wszelkich ucisków, które stosuje zły duch…

    Polubienie

 4. mariusz2015 pisze:

  Gosiu, proszę dla mojej mamy Barbary ponownie o Tajemnice Światła (full), a dla mnie tym razem skromniej bowiem 3 środkowe tajemnice radosne we wszystkich intencjach. Pozdrawiam Cię serdecznie. Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szczęść Boże! Mariuszku!
   W takim razie dla Twojej mamusi Barbary zostają tajemnice bez zmian a dla Ciebie Mariuszku!
   4 radosna – Intronizacja
   2 radosna – Dogmat
   3 radosna – za kapłanów
   Bardzo dziękuję za wielki wkład modlitewny i zaufanie do końca Jezusowi i Maryi.
   Niech Wam Bóg Wszechmogący błogosławi a Maryja ochrania od złego.

   Polubienie

  • mariusz2015 pisze:

   Gosiu, dziękuję w imieniu mamy i własnym. Niech Ci Pan Bóg wynagrodzi ten czas, trud, przeciwności, a Maryja – Matka Boga broni przed każdym złem. Serdeczne Bóg zapłać!

   Polubienie

 5. Szafirek pisze:

  Gosiu,dla mnie może być tak jak do tej pory i dla męża.Czyli:
  IV-Bolesna-Intronizacja
  I Chwalebna-Dogmat
  IV-Chwalebna-za Kapłanów
  III Światła-Intronizacja
  Chyba,że trzeba by coś zmienić,to już wtedy przydziel jak uznasz,ale IV Bolesna niech zostanie.

  Pozdrawiam serdecznie.
  Szczęść Boże!
  Ave Maryja!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szafirku!
   zostawiam Ci wszystko bez zmian a w intencji Intronizacji zaproponuję Ci 5 tajemnicę bolesną Ukrzyżowanie i Śmierć na Krzyżu naszego Kochanego Jezusa Chrystusa.
   Chyba że jednak wolisz tą co miałaś.
   Buziaczki Szafirku! Niech Cię Wniebowzięta Matka Boża prowadzi do Jezusa Zmartwychwstałego tak jak wybrałaś tajemnice.
   Szczęść Boże ! dla Ciebie i dla męża.

   Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Gosiu,to już Ty zadecyduj.Dziękuję i pozdrawiam.
    Z Panem Bogiem i Maryją

    Ps.ja też nadal wszystko muszę wpisywać od nowa,adres itd., aby wstawić komentarz.

    Polubienie

 6. Teraz i zawsze i na wieki wiekow ! Amen.
  Kochana Gosiu, prosze o przyznanie dla obydwu Beatek po jednej dziesiatce w intencji Intronizacji.
  Dla mnie poprosze po jednej dziesiatce w kazdej intencji.
  Bog zaplac za kolejny trud tworzenia Nowenny !!! Niech Pan Bog wynagrodzi, a Matuchna Najswietsza otacza Ciebie i Twoich Bliskich i nas wszystkich plaszczem Swojej opieki !!!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochana Basiu!
   Dla Ciebie w intencji Intronizacji – Zesłanie Ducha Świętego
   w intencji Dogmatu – Modlitwa w Ogrójcu
   intencji za kapłanów – Wniebowstąpienie Pana Jezusa
   A dla Beatek:
   Beatka 1 Wniebowstąpienie Pana Jezusa
   Beatka 2 Wniebowzięcie NMP
   Bardzo Wam dziękuję że wciąż z nami trwacie na modlitwie ale same czujecie że jest taka potrzeba .
   Niech Matka Boża – nasza Królowa Polski ma Was w swojej opiece każdego dnia i nocy i strzeże od wszelkiego nieszczęścia a Cała Trójca Święta Wam błogosławi.
   Pozdrawiam Was z całego mojego Serca.

   Polubienie

   • Bog zaplac Gosiu za piekne zyczenia !!! Ty zawsze umiesz pieknie napisac dobre slowo 🙂
    Niech Ci Bog wynagradza prace na Jego niwie !!
    Tajemnice przyjmujemy..
    Blogoslawienstwa Bozego zycze dla kazdego blogowicza !!!

    Polubienie

 7. Millka pisze:

  Witam wszystkich serdecznie. Proszę o całą część- czyli pięć dziesiątek.
  Z Panem Bogiem.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Millko!
   Nie pomyśl , że Cię pominęłam jednak chciałam zobaczyć gdzie mam największe braki w tworzeniu Nowenny. Po sprawdzeniu z całego serca przekazuję Ci całą część światła.
   A gdybyś była taka dobra i poczekała jak wyświetlę układ NP w jakich intencjach jakie tajemnice Ci przydzieliłam to bardzo się ucieszę.
   Napisz co u Ciebie słychać bo tak zamilkłaś. Szczęść Boże!

   Polubienie

  • Millka pisze:

   Jestem trochę zagoniona. Mam u siebie mamę, która w tym roku ukończy 90 lat. Najbardziej dokucza mi brak snu nocnego – takiego nieprzerywanego. Z uwagi na dolegliwości podeszłego wieku, opieka równoznaczna jest z opieką nad maleńkim dzieckiem. Poza tym nie narzekam. Uświadomiłam sobie przy okazji , co to znaczy niedołężność w praktyce.
   Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 8. Halina pisze:

  Gosiu!
  Serdecznie dziękuję za następną Nowennę Pompejańską,za Twoje zaangażowanie w to dzieło tak bardzo ważne.Niech Najświętsza Maryja Panna otoczy Cię opieką i błogosławieństwem.
  Proszę o kolejne tajemnice dla:
  w intencji Intronizacji dla Haliny–Nawiedzenie Św.Elżbiety
  ” Dogmatu dla Marlenki– Przemienienie na Górze Tabor
  ” Duchowieństwa dla Ryszarda -Cierniem Ukoronowanie

  Polubienie

  • BRYZA pisze:

   Szczęść Boże! Gosiu, poproszę o trzy dziesiątki w 3 intencjach w/g Twojego uznania.Pozdrawiam Ciebie i CRB, zostań z Panem Bogiem.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Moja Kochana Bryzo!
    Jak zwykle trzymam dla Ciebie Boże Narodzenie w intencji Intronizacji .
    W intencji Dogmatu prosiłabym Ciebie o Zwiastowanie NMP a w intencji za kapłanów Odnalezienie Pana Jezusa w Świątyni.
    Na te Twoje dni żałoby pragnęłabym byś odnalazła Pana Jezusa w Świątyni podczas Eucharystii i żeby to było dla Ciebie siłą do dżwigania tego Krzyża.
    Ja jak pisałam jestem cały czas z Tobą w Twoim bólu i modlitwie.
    Wiem że rozpaczać po zmarłym to tak nie trzeba ale my jesteśmy tylko zwykłymi ludźmi i bardzo Cię rozumiem i współczuję . Tym bardziej jak jest kogo dobrze wspominać.
    Niech te radosne tajemnice staną się dla Ciebie ukojeniem bólu a Niepokalane Serce Maryi pociesza Cie każdego dnia bo najbardziej rozumie każdego gdy kogoś utraciło a Maryja straciła Syna na Krzyżu ale wszytko zakończyło sie szczęśliwie bo są teraz razem w Niebie ze swoim Synem. I tobie tego życzę abyście tam się kiedyś spotkali.
    Niech Dobry Bóg w Trójcy Św Ci błogosławi.

    Polubienie

   • BRYZA pisze:

    Bóg zapłać! Kochana Gosiu za piękne dziesiątki, wsparcie modlitewne i za każdy odruch Twojego czułego serduszka .Niech Pan Bóg Ci Błogosławi , a Maryja osłania Ciebie i Twoich Bliskich Swoim Niebieskim Płaszczem, Zostań z Panem Bogiem i Maryją.

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Halinko!
   A gdybym Ci trochę zmieniła te tajemnice np;
   dla Ciebie : Odnalezienie Pana Jezusa w Światyni
   dla Marlenki Głoszenie Królestwa i wzywanie do nawrócenia
   dla Ryszarda Dźwiganie Krzyża
   Jeśli musi być tak koniecznie jak poprosiłaś to tak Ci przydzielę ale przyznam że na tą chwilę mam zajęte a zawsze dążę aby ukończyć 1NP i dopiero zaczynam tworzyć następną .
   Niech Wam Cała Trójca Św błogosławi. Proszę więc o odp odnośnie zamiany.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

 9. Jola pisze:

  Droga Gosiu, proszę jak zwykle dla mnie i dla mojego męża po 1 dziesiątce, wybór intencji zostawiam Tobie. Niech Ci Bóg błogosławi. Pozdrawiam Cię serdecznie. Króluj nam Chryste !!!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochana Jolu!
   Dla Ciebie proponuję Modlitwę Pana Jezusa w Ogrójcu a dla Twojego męża Biczowanie Pana Jezusa. A więc dwie tajemnice bolesne tym razem . Ja również Cie bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję za życzenia.
   Niech Dobry i Sprawiedliwy Bóg w Trójcy Św Wam błogosławi a Maryja będzie najlepszą Opiekunką i Pośredniczką na te czasy. 🙂 🙂

   Polubienie

   • Jola pisze:

    Gosiu, napisz proszę, w której intencji mamy się modlić.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Droga Jolu!
    W intencji Intronizacji. Przepraszam , że nie napisałam ale to utrudnienie na blogu co się pojawiło od wczoraj mnie rozprasza .
    Pozdrawiam . 🙂 🙂

    Polubienie

 10. KIELICH pisze:

  Na Wieki Wieków, Amen.
  Proszę Cię Gosiu o trzy tajemnice. Po jednej w każdej intencji. Szczęść Boże Gosiu.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Drogi Kielichu!
   Dla Ciebie Pan Jezus przekazuje trzy tajemnice chwalebne:
   Intronizacja – Zmartwychwstanie Pana Jezusa
   Dogmat – Wniebowstąpienie Pana Jezusa
   za kapłanów – Zesłanie Ducha Świętego
   Kielichu! wiesz o tym , że Pan Jezus bardzo Cię kocha i Ty odwzajemniasz Mu to w Twojej wielkiej ufności że On na obłoku przyjdzie bo przyjdzie ale nie wiemy kiedy, Jednak to co obserwujemy to świadczy o tym że już niedługo i nie spóźni się.
   Niech ta wiadomość trzyma Cię w tym ciągłym przygotowaniu duszy na jego powitanie.
   Niech całe Święte Niebo Ci błogosławi za Twoje wcześniejsze świadectwo i tą gotowość do modlitwy która jest wyznaniem wiary i tego kontynuacją świadectwa. Szczęść Boże!

   Polubienie

 11. Gosia 3 pisze:

  Kochana Jolu!
  Tobie proponuję Modlitwę Pana Jezusa w Ogrójcu a dla Twojego męża Biczowanie Pana Jezusa
  Tak więc tym razem dwie bolesne tajemnice.
  Bóg zapłać za życzenia. Ja również Twojej Rodzinie życzę wielu łask z Nieba, opieki Matki Bożej i jej Syna Jezusa Chrsytusa – Zbawiciela Świata.

  Polubienie

 12. Gosia 3 pisze:

  Jolu! ktoś mi siedzi w komputerze i wiecie co robi że muszę pisać 2 razy to samo bo się nie pojawia 1 wpis. I dodatkowo za każdym razem muszę wpisywać adres i-mailowy i imię .
  Mariuszku! może Ty temu zaradzisz bo naprawdę to bardzo uciążliwe. Pomocy !!!!!!!! 🙂

  Polubienie

 13. Sławik pisze:

  Szczęść Boże,
  Gosiu3,
  Poproszę dla nas to samo co ostatnio w tych samych intencjach.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Drogi Słowiku!
   Dobrze będziesz miał jak wcześniej i żona również , ale dla Twojej mamusi zaproponowałabym tym razem Zmartwychwstanie Pana Jezusa.
   Napisz czy mama się zgadza a jak nie to postaram się jakoś zaradzić.
   Pozdrawiam serdecznie i życzę Błogosławieństwa Bożego i Opieki Niepokalanej Matki Bożej.

   Polubienie

 14. Gosia 3 pisze:

  MOI KOCHANI! KTOŚ SKUTECZNIE BLOKUJE MNIE I GDYBY SIĘ TAK STAŁO ŻE NIE UTWORZYMY TEJ NOWENNY TO PAMIĘTAJCIE ŻE W TAKIM PRZYPADKU ZOSTAJEMY PRZY DZIESIĄTKACH RÓŻAŃCOWYCH Z 27 NP.
  Z PANEM BOGIEM I Z MARYJĄ.

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  Kilkanaście razy próbowałam wstawić Różaniec Święty po łacinie pod Słowem Bożym a i Amen pod modlitwą to samo. A gdzie jest Mariusz ? aby coś temu zadziałać.
  Pewnie ktoś ze mnie zrobi głupka i za chwilę wstawi ten Różaniec. Także przepraszam że coś wyświetla się po kilka razy.

  Polubienie

 16. Leszek pisze:

  Gosiu-3! Na razie proszę dla siebie, jak miało/ma to miejsce do tej pory w moim przypadku w intencjach:
  – Intronizacji Pana Jezusa na króla Polski (wydaje mi się, że intencje 1-a i 3-ia dublują się, mówią o tym samym i stanowią jedno!) : 3-ia Tajemnica Światła czyli głoszenie Ewangelii o Królestwie Bożym.
  – ogłoszenia w Kościele powszechnym 5-go dogmatu maryjnego o Maryi Współodkupicielce czyli intencja 2-a: druga tajemnica bolesna, tj. u/biczowanie Pana Jezusa.
  Pozdr. w Panu.

  Polubienie

 17. Gosia 3 pisze:

  Leszku!
  miałam nawet poprawić tę intencję za kapłanów dodając za ocalenie tych natchnionych Kapłanów prowadzących owieczki do Nieba i tych błądzących opluwających Jana Pawła II i cierpiących i prześladowanych oraz za odłączonych od Kościoła i ja tak generalnie się modlę. Codziennie modlę się za Abp Dzięgę, Abp Lengę , ks Glasa i innych wielu cennych mi kapłanów oraz za cały Episkopat Polski. Proszę o przemianę serc dla błądzących i Wy się też tak módlcie.
  To jest intencja za wszystkich kapłanów ale nie zdążyłam już tego poprawić. Modlę się za wielu innych mi cennych duchownych codziennie. Dlatego i Ty módl się za kapłanów ale to wielkie wyzwanie. Prawda.? Będą tego konsekwencje osobiste – na pewno. Nie doszukuj się błędów bo na wszytko nie mam czasu.
  A jeśli Ty chcesz wysłać coś o czym pisałeś powyżej to nie bardzo Cię rozumiem co. Pisz w swoim imieniu bo ja jedynie napisałam list i to za zgodą mojego opiekuna duchownego. Każdy ma prawo coś od siebie napisać w swoim imieniu i powinien to zrobić ba zarówno Ty jak i ja jesteśmy równi względem Pana Boga ale możemy mieć różne zdania i inaczej wszytko spostrzegać. Masz czym się wesprzeć a mam na myśli objawienia Maryi co na ten temat mówi i tak pięknie wybrałeś nam fragmenty a ja napisałam to pod wpływem tego video ks. teologa – bo można powiedzieć że to dało mi pewne skojarzenia i natchnienia.
  Szczęść Boże! Jutro przydzielę Ci 3 tajemnice. Zgadzasz się ?
  O ile da się coś wstawić bo nie żartuję .

  Polubienie

  • Leszek pisze:

   Witaj w Panu Gosiu-3! Wydaje mi się koniecznym od siebie dodać co następuje:
   1. List e-mailowy do kancelarii prezydenta Polski rzecz jasna napiszę w swoim imieniu, od siebie samego, choć podobnie myśli sporo osób, jakie znam. Właściwie to użyczę głosu Matce Bożej. Czy Jej rady mogą być czy też będą wzięte pod uwagę? Osobiście wątpię, bo politycy, tak są zapatrzeni w swoje ludzkie pomysły, że … zob. Jr 17,5nn.
   2. Nie doszukuję się błędów, ale nadal uważam, że pierwszą i trzecią intencję można połączyć w jedno! bo dot. tej samej sprawy.
   Na początku intencji o Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski, proszę też, za kapłanów, w Kościele polskim, a zwłaszcza za hierarchów Episkopacie, którzy sprzeciwiają się, uznają za bezzasadne ogłoszenie Pana Jezusa za… bo… aby co rychlej w tej sprawie przejrzeli na oczy, bo jeśli nie będzie Intronizacji, to naród polski b. boleśnie to odczuje na własnej skórze.
   3. Co do modlitwy za kapłanów, to często się za nich modlę, zwłaszcza w czwartek!
   Mam przyjaciółkę tutaj w Szczecinie, Twoją imienniczkę, która miewa sny, m.in. o ks. abp A. Dziędze; po jednym z takich ostatnich snów zawiązała się wspólnota (z udziałem piszącego te słowa) modlących się codziennie za naszego Arcybiskupa, któremu co jakiś czas przesyłam to i owo Smsem bądź e-mailowo.
   4. Będę odmawiał dwie dziesiątki Różańca, o jakie prosiłem. Tymczasem pozdr. w Panu.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Leszku!
    Zazdroszczę Wam że macie takiego Abp. i tej wspólnoty. To ma oznaczać „(z udziałem piszącego te słowa) że Ty do niej należysz?. Jak uważasz , ja zmienię tą intencję bo nie uwierzysz że sama układając tą NP to dostrzegłam ale potem umknęło i nawet nie wiesz jakie mam teraz problemy z ułożeniem tej NP. Dlatego ofiarowuję Ci dziesiątkę taką samą jaką ja mam ” Cierniem Ukoronowanie Pana Jezusa” . Ale Twoja wola jest ważniejsza niż mój podarunek.
    Czy to jest normalne że jak układam tą NP to takie problemy z blogiem , przecież na KP też układają i u pana Michała i czy ktoś ich tak prześladuje jak mnie? Na pewno nie. ( I w tym czasie gdy to pisałam do Ciebie na ekranie tv wyświetliło się : ” okrutne to . Dziękuję za rozmowę. Zrozumiałam że Pan Jezus odniósł się do osoby , która to zło czyni na blogu. Zrobiłam zdjęcie. )
    Może przytoczę kawałek treści tego listu ale maleńki fragment:
    ” To co piszę do Pana wynika z mojej miłości do Jezusa i Maryi a tym samym do mojej Ojczyzny”
    A ona jest w dużym niebezpieczeństwie bo o tym Pan Jezus mówił w przesłaniach . Pan Jezus nie kazał opierać się na zbrojach i nawet sojuszach bo to są zawodne sprawy lecz przede wszystkim na Bogu w Trójcy Św i Matce Bożej naszej Królowej Polski.
    Powiedział gdy będą mówić ” pokój i bezpieczeństwo przyjdzie nagła zagłada( ja jeszcze w tym czasie nie znałam video ks. Murzińskiego bo ono jakoś w grudniu się pojawiło i to co w nawiasie nie jest treścią listu tylko Tobie do wyjaśnienia). ……”
    ( List z datą 16 .10.2018r. nie przypadkowo z datą rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II ale ja tego nie zaplanowałam a tak wyszło że treść aktu Intronizacji datowany na Święto Matki Bożej Częstochowskiej 26.08.2018 r i też bez żadnego planowania przynajmniej przeze mnie.)
    To jeszcze raz mi napisz czy przyjmujesz czy nie ? Ja intencję poprawię . Ale pamiętaj ja do niczego nie zmuszam ale ktoś z góry na mnie nalega aby tak Ci to podarować.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    OTO MOJA NOWA PROPOZYCJA INTENCJI:
    „„BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM OKRYJ NAJDROŻSZĄ KRWIĄ CHRYSTUSA WSZYSTKICH KAPŁANÓW , KTÓRZY NIEZMIENNIE GŁOSZĄ TWOJĄ EWANGELIĘ I PROWADZĄ OWCE DO WIECZNEGO ZBAWIENIA. UDZIEL ŁASKI WSZECHMOCNEJ POZNANIA PRAWDY CAŁEMU EPISKOPATOWI POLSKIEMU, ZDEJM BIELMO Z OCZU BŁĄDZĄCYM KAPŁANOM , WSPOMAGAJ W SWEJ LITOŚCI MIŁOSIERNEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA CIERPIĄCYCH I PRZEŚLADOWANYCH KAPŁANÓW .”

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    OTO MOJA NOWA PROPOZYCJA INTENCJI MODLITWY ZA KAPŁANÓW:

    „„BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM OKRYJ NAJDROŻSZĄ KRWIĄ CHRYSTUSA WSZYSTKICH KAPŁANÓW , KTÓRZY NIEZMIENNIE GŁOSZĄ TWOJĄ EWANGELIĘ I PROWADZĄ OWCE DO WIECZNEGO ZBAWIENIA. UDZIEL ŁASKI WSZECHMOCNEJ POZNANIA PRAWDY CAŁEMU EPISKOPATOWI POLSKIEMU, ZDEJM BIELMO Z OCZU BŁĄDZĄCYM KAPŁANOM , WSPOMAGAJ W SWEJ LITOŚCI MIŁOSIERNEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA CIERPIĄCYCH I PRZEŚLADOWANYCH KAPŁANÓW .”

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    A NAPIS UTRZYMUJE SIĘ DALEJ JUŻ PONAD GODZINĘ – BIADA TEMU CO TO CZYNI.

    Polubienie

   • Leszek pisze:

    Witaj w Panu Gosiu-3! Temu, że ‚ktoś’/zły duch przeszkadza w układaniu blogowej NP w jakże ważnych intencjach nie dziw się, bo złemu duchowi tj. bardzo nie na rękę, sprzeciwia się jego niszczycielskim planom i o tym daje znać.
    Pozwolę sobie przytoczyć ten mały, ale jakże wymowny fragment z cz. 1. „Bożego Wychowania” Anny, pochodzący z XVI ROZMOWY:
    16 II 1983 r., to mówi Pan:
    … Chcę, żebyś wiedziała, że jesteś i będziesz atakowana przez nieprzyjaciela, a on najczęściej posługuje się ludźmi, którzy sami nie wiedzą, komu służą – bo służą przez swoje wady i grzech. Dlatego nie przejmuj się uwagami i złośliwościami innych, a oddawaj je pod Mój osąd.
    Nie wszystko, co spotykasz w życiu, ma służyć twojemu wzrostowi wewnętrznemu jako Moja pomoc. Wiele bólu i zła wyrządza nieprzyjaciel, aby wam szkodzić i przeszkadzać w drodze, zwłaszcza gdy już rozpoczynacie swoją pracę dla Mnie. Wiecie przecież, że życie wasze na ziemi jest bojowaniem (por. Hi 7,1a; Ef 6,12nn). Dlatego nie chronię was przed pociskami wroga (por. Ef 6,16), ale nie pozwalam was zniszczyć. Nieprzyjaciel może was razić z daleka, ale przystępu do waszej duszy Ja bronię, jeśli oddajecie mi się – jeżeli dopuszczę do cięższego, doświadczenia, to wyłącznie po to, abyście okrzepli i nabrali odwagi zwyciężając.
    Zwyciężysz, Anno, zawsze – chroniąc się w Mojej obecności i Mnie oddając obronę siebie (por. Ps 31,3-5). Lepsze jest to niż występowanie samemu do walki z przeciwnikiem potężnym a niewidzialnym. Pamiętaj zawsze o Mojej obecności i gotowości do obrony i proś o nią…
    i z ROZMOWY LI
    25 VII 1983 r., Śląsk
    … Chciałbym, ażebyś zrozumiała, córko, wartość orędownictwa. Kiedy w rozmowie ze Mną szczerze przedstawiasz swoje zamierzenia, troski i pragnienia w stosunku do bliźnich twoich i ciebie samej, dzieje się tak, iż to, co dotąd tylko ciebie przygniatało i napełniało żalem, teraz staje się naszą wspólną troską. Przyjaciel bowiem dzieli wszystkie myśli i dążenia tych, których kocha. Ja, nieskończenie wierny i miłujący przyjaciel, nie tylko przejmuję je, ale natychmiast zaradzić pragnę, dopomóc, rozwiązać trudności, ulżyć tobie i tym, za których prosisz. A to dlatego, iż mam moc uczynić to, kocham ciebie i kocham tych, o których Mnie prosisz.
    Pytasz, dlaczego trzeba Mnie prosić, jeśli sam wiem, czego, wam potrzeba. Ty prosisz Mnie, gdy sama pomóc nie możesz, prawda? Ja zaś związany jestem wolnością woli waszej, którą wam dałem; jej pokonać ani naruszyć nie chcę. Jeśli jednak prosicie Mnie – ze względu na waszą dobrą wolę, zaufanie Mi i pragnienie dopomożenia tym, co się źle mają, Ja potrafię okoliczności tak ułożyć, by zła wola, opory i niechęci ucichły, a nieprzyjaciel wasz porzucił swój łup.
    – Jak rozpoznać jego obecność i co wtedy robić?
    – Jeżeli z nim się spotkacie, a wyczuwacie to po niepokoju, który was ogarnia, po bezowocności waszych starań, po nienawiści z jaką – poprzez człowieka – darzy was wróg wasz, wtedy zwracajcie się do Mnie i proście, a nie ustawajcie. Szatan i słudzy jego bardzo was niszczą. Opanowali rządy wielu krajów i dusze milionów ludzi. A jednak Ja zwyciężę. Gdy oni przystąpią do żniwa, plony wy – Mnie przynosić będziecie. Na ten czas potrzeba Mi wielu pomocników. Szykuję sobie spośród was tych, którzy pragną ratunku dla świata i we Mnie szukają go. Ty, dziecko, jesteś jednym z nich, lecz pracuje was wielu.
    Dlatego ty kończysz to, co inni zaczęli; a obok ciebie trudzi się mnóstwo. I każdego z was wezwę, gdy jego udział stanie się niezbędny; jeśli czuwa i przy Mnie trwa, wezwanie usłyszy. Dlatego czuwajcie, abyście pory stosownej nie przespali. Trwajcie w miłości Mojej i w niej szukajcie ucieczki, pomocy i nadziei (por. J 15,7-10). Kocham was i błogosławię wam. cdn

    Polubienie

   • Leszek pisze:

    cd.: Czyli jednak będą nie dwie, a trzy intencje NP. No cóż trzeba się z tym pogodzić, a zatem przyjmuję tą Twoją propozycje do odmawiania za kapłanów 2B, której nigdy za mało.
    Korzystając z okazji chciałbym zaproponować Tobie Gosiu-3 i każdemu z uczestników NP w intencji Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski, przed rozpoczęciem NP zaprosić na cały przeciąg jej trwania do współmodlitwy świętych i święte, błogosławionych i błogosławione i wszystkie inne dusze ze społeczności polskiej z Kościoła tryumfującego i cierpiącego w czyśćcu, którym zapewne bardzo leży na sercu pomyślność i dobra naszej ojczyzny, by stała się królestwem Bożym. No i można dodać, że tą modlitwą włączamy się duchowo z tymi wszystkimi duszami polskimi z kościoła walczącego (spoza uczestników tej blogowej NP), które też trwają na modlitwie w tej intencji/tych intencjach.
    Tymczasem pozdr. w Panu

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Drogi Leszku!
    jak dobrze że jesteś i możemy się uzupełniać i poprawiać. Dzięki Tobie wreszcie ta intencja za kapłanów jest prawidłowa i jeśli chcesz to możesz ją jeszcze poprawić bo zaczynamy dopiero jutro. Jeśli chodzi o mnie codziennie przywołuję wstawiennictwo Świętych przy pacierzu porannym aby wstawiali się za nami w naszych prośbach i modlitwach. A więc mam nadzieję że wszyscy tak robią.
    Bardzo Ci dziękuję że przyjąłeś tą 10 za kapłanów bo i tak mówiłeś że się za nich modlisz.
    oraz fragment z Bożego Wychowania jak była atakowana Anna i w ten sposób mnie pocieszyłeś. Ale szatan mnie zaatakował w ostatnich jeszcze dotkliwiej ale ponieważ nie zawsze chcę być rozpoznawalna dlatego nie mogę napisać.
    Serdecznie również pozdrawiam.
    Niech Ci Pan Bóg w Trójcy Św błogosławi. 🙂

    Polubienie

 18. Mateusz pisze:

  Szczęść Boże!
  Proszę o przydzielenie po 1 części różańca w 3 intencjach dla mnie, Marii i Leopolda
  Dla Tereski 3 tajemnice( te same co ostatnio)
  Dla Lucyny, Grażyny, Marty po 3 tajemnice
  Dla Janiny 1 tajemnice bolesną w intencji Intronizacji
  Dla Jana 1 tajemnice w intencji Intronizacji
  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Drogi Mateuszu!
   Dla Ciebie całą radosna część i tym samym rozpoczniesz 2 NP w intencji Intronizacji , dla Leopolda nie może byś inna jak część Światła a dla Marii całą część bolesna. Tajemnice przypisane do intencji wyświetlę w układzie nowenn.
   Dla Tereski zostaje to samo.
   Dla Lucynki : 4 radosna – Intronizacja
   4 światła – za kapłanów
   3 radosna i dogmat
   Dla Grażynki :
   5 radosna – Intronizacja
   3 bolesna – dogmat
   2 bolesna – za kapłanów
   Dla Marty:
   1 chwalebna – Intronizacja
   4 chwalebna – dogmat
   5 chwalebna – za kapłanów
   Dla Janiny w intencji Intronizacji Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu a dla Jana Biczowanie Pana Jezusa.
   Wszystkim Wam bardzo dziękuję za udział w modlitwie i życzę wielu łask płynących z Nieba od całej Trójcy Świętej, Matki Bożej i wszystkich Świetych.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

 19. Marcin pisze:

  Szczęść Boże,

  Proszę o przydzielenie jednej dziesiątki w intencji nr 1 o zwieńczenie Aktu Intronizacji w naszej ojczyźnie według woli Bożej.

  Pozdrawiam.

  Polubienie

  • elzbieta pisze:

   Szczesc Boze Gosiu prosze o przydzielenie mi piec tajemnic

   Polubienie

   • elzbieta pisze:

    Gosiu mi tez cos blokowalo ale trzeba prubowac

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Witaj Droga Elu!
    Dla Ciebie Elu cała część chwalebna i układ wyświetlę później.
    Ja bardzo mam utrudnioną pracę z tworzeniem NP bo raz że muszę za każdym razem wpisywać te adresy to jeszcze kopiuję aby mi nie przepadło w razie niewyświetlenia, to samo było w wstawianiem modlitw pod Słowem Bożym. Ale ten kto robi to celowo będzie mocno ukarany przez Pana Boga bo przecież Pan Bóg powiedział że za dobro wynagradza a za zło karze. Jest Sędzią Miłosiernym ale i Sprawiedliwym.
    Mnie już trochę wzrok od laptopa wysiada ale wszytko poświęcam na Chwałę Boga i nie zamierzam rezygnować.
    Szczęść Boże! Elu i Opieki Mateńki Przenajświętszej życzę każdego dnia i nocy.

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szczęść Boże! Marcinie
   Co Ty tak cienko ostatnio się modlisz? ale nic na siłę taka Twoja wola.
   Dla Ciebie Zesłanie Ducha Świętego w intencji Intronizacji . Niech Duch Święty Cię oświeca i daje światło prawdy i nadziei dla Ciebie i całej Twojej Rodziny.
   Niech przyjdą dla Ciebie lepsze dni radości i uwielbienia Pana Boga w Trójcy Św Jedynego.

   Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  Mariuszku!
  Czy Ty na pewno nie masz wpływu na to utrudnienie na blogu podczas tworzenia NP?.
  Jeśli masz to proszę pomóż w tym temacie.
  Pozdrawiam.

  Polubienie

  • mariusz2015 pisze:

   Gosiu, a co się dzieje?

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    1. Komentarze nie wyświetlają się w ogóle albo z dużym opóźnieniem
    2. Nie ma przypisanego adresu tylko od początku trzeba wpisywać za każdym razem.
    Przy tworzeniu NP jest to dla mnie duży problem. Pod Słowem Bożym też to samo.
    Dawno deklarowałam że się modliłam daną modlitwą i tego nie ma do tej pory.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • mariusz2015 pisze:

    Gosiu, proponuję Ci łatwiejsze rozwiązanie, a mianowicie przejście na przeglądarkę Firefox. Tu ja mam tak samo, ale były względy, że trzeba było wybrać mniejsze zło. Przenieść się możesz w każdej chwili. Inni także. Pozdrawiam.

    Ps. Nie rozumiem co znaczy ostatnie zdanie.

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Mariuszu,np. u mnie w firefox też nie ma logowania wpisanego,jest w explorer, ale tam wszystko chodzi tak wolno,że wychodzi prawie na równi z ponownym logowaniem się za każdym razem.Ktoś znowu coś psuje i tyle,pewnie po to żeby teraz utrudnić tworzenie Nowenny.
    Pozdrawiam.Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Mariuszku!
    moje ostatnie zdanie oznacza się że nie pojawia się ” AMEN” pod odmówioną modlitwą ale nie zawsze. Albo z dużym opóźnieniem.
    Poza tym jest tak jak pisze Szafirek. Diabeł w ludzkiej skórze to robi i tak prawda.
    Ale współczuję tej osobie.

    Polubienie

  • Wanda Z pisze:

   Szczęśc Boże ! Droga Gosiu ja jak zwykle poproszę 3 dziesiątki w trzech intencjach.Pozdrawiam.

   Polubienie

  • mariusz2015 pisze:

   Moi Drodzy,
   problem o którym pisze Gosia, Szafirek i nie tylko związany jest z tym, że gdy mnie nie ma przy przeglądarce to należy dla natychmiastowego pojawienia się wpisu nacisnąć ,,reflesz” czyli po lewej stronie przeglądarki na wysokości paska adresu są dwie strzałki i koło i chodzi o tą strzałkę w kształcie koła.

   Polubienie

 21. Gosia 3 pisze:

  Kochana Wandziu!
  Przepraszam, ze tak długo czekałaś.
  Dla Ciebie :
  W intencji intronizacji – Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi.
  W intencji Dogmatu – Dzwiganie Krzyża
  W intencji za kapłanów – Głoszenie Królestwa i wzywanie do nawrócenia

  Nich Wam Pan Bóg w Trójcy Św błogosławi a Najdroższa Krew Chrystusa ochrania swoją mocą od złego.
  Z Panem Bogiem i Maryją oraz moją modlitwą w intencji Marty.

  Polubienie

 22. Sławik pisze:

  Ok, może być ta tajemnica dla mojej mamusi.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  Sławiku !
  tak bym zawsze pragnęła spełnić Wasze prośby ale najpierw chcę ukończyć i mieć pełną. I tym się tylko kieruję a w pewnym momencie myślę mogłam dać bo już tutaj mam następną osobę chętną osobę i tak to wygląda, Ale ufam że to nie ja a Niebo wam rozdaje a ja tylko jestem narzędziem do wykonania tej pracy.
  Również Sławiku! serdecznie Cię pozdrawiam.

  Polubienie

 24. Mateusz pisze:

  Jared Kushner (ur. 10 stycznia 1981[1]) – amerykański inwestor i przedsiębiorca żydowskiego pochodzenia[2].

  Jared Kushner
  Ilustracja
  Data urodzenia
  10 stycznia 1981[1]
  Zawód, zajęcie
  przedsiębiorca, inwestor[2]
  Commons Multimedia w Wikimedia Commons
  Jared Kushner z zawodu jest inwestorem i biznesmenem[2]. W 2017 został mianowany na doradcę ds. umów handlowych i Bliskiego Wschodu w gabinecie Donalda Trumpa[3].

  Od 2009 jego żoną jest Ivanka Trump, z którą ma trójkę dzieci[2].

  Polubienie

 25. Mateusz pisze:

  Delegacja USA zaprezentuje podczas szczytu bliskowschodniego w Warszawie założenia „umowy stulecia” o pokoju między Izraelem a Palestyną. Treść proponowanego porozumienia zna pięć osób, z prezydentem Donaldem Trumpem na czele – informuje „Rzeczpospolita”.
  Jared Kushner /AFP
  Jared Kushner /AFP
  Jared Kushner, zięć Donalda Trumpa, pracował nad tym dokumentem od dwóch lat – czytamy w artykule Jędrzeja Bieleckiego.
  REKLAMA

  Pełna treść liczącego 180 stron porozumienia ma zostać opublikowana po wyborach w Izraelu, które odbędą się 9 kwietnia.
  Jednak już podczas warszawskiego szczytu Kuschner będzie chciał przekonać do umowy przede wszystkim szefów dyplomacji Arabii Saudyjskiej i innych monarchii Zatoki Perskiej.
  USA liczą, że niechęć do Iranu połączy Izrael z pozostałymi krajami arabskimi, a porozumienie przyczyni się do ograniczenia wpływów Teheranu w regionie. Eksperci zaznaczają jednak, że wątpliwym jest, by porozumienie zaakceptowali Palestyńczycy, mimo że Waszyngton byłby gotów uznać państwo palestyńskie na terenie Strefy Gazy i 90 proc. terytorium Zachodniego Brzegu.
  Konferencja bliskowschodnia w Warszawie, z udziałem m.in. wiceprezydenta USA Mike’a Pence, rozpoczyna się już w środę (13 lutego).
  Więcej w „Rzeczpospolitej”.

  Polubienie

 26. Gosia 3 pisze:

  Witam was Kochani!
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Boża – Królowa Polski!
  Sprawdźcie czy nie ma jakiś pomyłek.
  Serdecznie was pozdrawiam.

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIA F
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARYSIA Z WROCŁAWIA
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni HALINKA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MILLKA ( MARTA M)
  Ustanowienie Eucharystii MILLKA ( TOMASZ M)

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu JOLA
  Biczowanie Pana Jezusa MAŻ JOLI
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa SZAFIREK

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa KIELICH
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa BEATKA 1
  Zesłanie Ducha Świętego BASIA Z KANADY
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny BEATKA 2
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MATEUSZ
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MATEUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa MATEUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni LUCYNA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni GRAŻYNA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie LEOPOLD
  Cud w Kanie Galilejskiej DANUTA Z.
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia LEOPOLD ( LESZEK )
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor LEOPOLD
  Ustanowienie Eucharystii TERESKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu JANINA
  Biczowanie Pana Jezusa JAN
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MARIA ( KASIA )
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MARIA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MARIA ( PIOTR )

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MARTA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa ELŻBIETA
  Zesłanie Ducha Świętego MARCIN
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny ELŻNIETA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SŁAWIK (WANDA Z)

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie BRYZA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa LUCYNA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni DANUTA Z

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MILLKA
  Cud w Kanie Galilejskiej TERESKA ( LEOPOLD
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARLENKA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii KRZYSZTOF

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BASIA Z KANADY
  Biczowanie Pana Jezusa MARIA ( LESZEK )
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GRAŻYNA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię WANDA Z
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa GOSIA 3

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa SZAFIREK
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa KIELICH
  Zesłanie Ducha Świętego MONI
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MARTA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi ELŻBIETA

  Nowenna nr 4 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie ZOSIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety IRENKA
  Narodzenie Pana Jezusa MARIUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni DANUTA Z
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni BRYZA ( MATEUSZ)

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie TERESKA
  Cud w Kanie Galilejskiej MILLKA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MILLKA ( WANDA Z)
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor LUCYNA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA ( LEOPOLD )

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARIA
  Biczowanie Pana Jezusa GRAŻYNA
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3 ( LESZEK ?)
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię RYSZARD
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa ŻONA SŁAWIKA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MAMA SŁAWIKA ( ELŻBIETA)
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa BASIA Z KANADY
  Zesłanie Ducha Świętego KIELICH ( ELŻBIETA )
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARTA

  Polubienie

 27. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 28. Gosia 3 pisze:

  PAMIĘTAM JAK PAN JEZUS POWIEDZIAŁ W NASZYM PRZESŁANIU ŻE GARABANDAL I MEDUGORJE SĄ KONTYNUACJĄ FATIMY .

  Polubienie

 29. Zofia pisze:

  Szczęść Bożę!
  Kochana Gosiu jeśli jeszcze można to poproszę o trzy dziesiątki Różańca Św. w dowolnych intencjach.

  Polubienie

 30. Gosia 3 pisze:

  Witaj Kochana Zosiu!
  Myślałam o Tobie czy aby nie zrezygnowałaś ale całe szczęście że jesteś. Bardzo mnie to cieszy.
  W intencji Intronizacji – módl się 1 tajemnicą bolesną – Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu
  W intencji Dogmatu – Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
  W intencji za kapłanów – Objawienie Pana Jezusa w Kanie Galilejskiej
  Niech Cię osłania Najdroższa Krew Jezusa a Niepokalane Serce Maryi które wkrótce zatriumfuje prowadzi przez Jezusa Chrystusa do wiecznego zbawienia.
  Zostań z Panem Bogiem i z Maryją i z łaskami z Nieba. 🙂

  Polubienie

 31. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 32. Gosia 3 pisze:

  Przyznam , że jeszcze nawet nie obejrzałam ale posłuchajmy.

  Polubienie

 33. Mateusz pisze:

  Trevignano Romano 12 lutego 2019 r
  Umiłowane dzieci, dziękuję, że jesteście tu zgromadzeni na modlitwie. Kiedy patrzę na ciebie, gdy pomagasz sobie nawzajem jako bracia, moje Niepokalane Serce jest pełne radości. Dzieci, moje objawienia nie są akceptowane, ani przez jedną część Kościoła, ani przez wiele moich ulubionych dzieci, nie poważnie wierzę, że Trójca dała ludzkości wielką szansę, pozwalając Mnie, Współodkupicielowi, ostrzec jej dzieci, aby powrócili do Boga, Bóg jest dobry i miłosierny, ale nie marnuj czasu, jeśli poprosisz Jezusa o przebaczenie sercem, On weźmie cię za rękę, nawróci dzieci i będzie gotowy na Ostrzeżenie, będzie to ważne wydarzenie duchowe dla każdego z was , Szukajcie siły w Różańcu, w Eucharystii i w Spowiedzi, bądźcie gotowi i żyjcie codziennie tak, jakby był ostatnim. Teraz, błogosławię was, wasze rodziny i wasze serca w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego, amen „.

  Polubienie

 34. Mateusz pisze:

  Polubienie

 35. Gosia 3 pisze:

  DLACZEGO TEGO MEDIA NIE POKAŻĄ TYLKO W INTERNECIE MOŻNA O TYM USŁYSZEĆ.
  SERWUJE NAM SIĘ NON STOP PRZEZ TYDZIEŃ ŻAŁOBĘ NARODOWĄ JUŻ TRZECIĄ Z KOLEI W OSTATNIM CZASIE. PRZECIEŻ TO ROZUMIEM ZMARŁ BYŁY PREMIER ALE PRZECIEŻ TO COŚ NATURALNEGO JEST UMRZEĆ W WIEKU 88 LAT. I ŻEBY TAK NA OKRĄGŁO TO POKAZYWAĆ.
  A TUTAJ TAKI PIĘKNE DZIECKO ZOSTAŁO ZMARNOWANE I NIKT NAWET O TYM NIE WSPOMNI.
  JAK SIĘ LINK WYŚWIETLI WEJDŹCIE KONIECZNIE NA TĘ STRONĘ I ZOBACZCIE CO ZROBIONO Z PIĘKNEGO 6 MIESIĘCZNEGO CHŁOPCZYKA I NA DODATEK CHCE SIĘ APARATURĘ ODŁĄCZYĆ.”Lekarze powiedzieli brutalnie rodzicom: Nie ma szans! Nie „będziemy wentylować zwłok”
  CHODZI MI O TO ŻEBY NIE TO ŻEBY NIE BYŁO ŻAŁOBY NARODOWEJ ALE POKAZYWAĆ TEŻ TAKIE SPRAWY , KTÓRE POLAKÓW BARDZO BOLĄ BO TO PRZECIEŻ MŁODE ŻYCIE KTÓRE ZOSTAŁO TAK OKRUTNIE ZNISZCZONE. NIE WSPOMNĘ O CHEMITRALIS – CHCE SIĘ DOSŁOWNIE KRZYCZEĆ NA TĄ OBOJĘTNOŚĆ W STOSUNKU DO CODZIENNEGO NAS TRUCIA. U MNIE WSZYSTKIE WNUKI W TEJ CHWILI BARDZO KASZLĄ. I PODEJRZEWAM ŻE WŁAŚNIE OD TEGO CHORUJĄ.
  MÓDLMY SIĘ O MAŁEGO SZYMONKA.!

  Szymon walczy o życie – kilka dni wcześniej został zaszczepiony – aktualne informacje
  9 lutego 2019 Admin
  7-miesięczny chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kilka dni wcześniej został zaszczepiony przeciw pneumokokom szczepionką Synflorix nr serii ASPNB005AE. Zgłaszają się do nas kolejni rodzice dzieci z NOP (email stopnop@gmail.com). W akcję wsparcia chłopczyka angażują się ludzie z innych krajów.
  Lekarze powiedzieli brutalnie rodzicom: Nie ma szans! Nie „będziemy wentylować zwłok”. A przecież już raz postawili błędną diagnozę orzekając śmierć i odłączając chłopca od aparatury podtrzymującej życie.

  Chłopiec jednak żyje i badania wykazują przepływy w mózgu. Profesor widzi nadzieję na poprawę, ale konieczna jest odpowiednia stymulacja.

  W czwartek 7 lutego pod warszawski szpital wesprzeć rodziców przyszło 20 osób. Spontaniczne zgromadzenie ogłosiła administratorka byłej grupy „Polska dla Alfie Evans”. To historia uderzająco podobna do historii tego angielskiego chłopczyka. Głęboko wierzymy jednak, że skończy się inaczej. Mama wyszła do nas i dziękowała ze łzami w oczach…

  Jak się zaczęła?

  Szymek 16 stycznia tego roku otrzymał szczepionkę na pneumokoki. 5 dni od szczepienia pojawiły się drgawki. Teraz postawiono diagnozę: immunologiczne zapalenie mózgu.

  Rodzice zgłosili się do STOP NOP po pomoc. Społeczność skupiona wokół stowarzyszenia pomaga rodzinie z Radomia pokryć koszty noclegu w Warszawie, by mogli być przy synku i opiekować się też starszym dzieckiem. Nadal trwa zbiórka na ten cel. Zapewniamy też opiekę prawnika. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2515997658427647&id=206336526060450

  Największe poruszenie wzbudził jednak apel cioci chłopca, który udostępniono w mediach społecznościowych do chwili obecnej prawie 40 tysięcy razy!
  Można go przeczytać tutaj:
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1318218974987295&id=100003976154186

  Kochani pół roku temu cieszyłam się z moim bratem i bratowa szczęściem jakie ich spotkało na świat przyszedł Szymonek. Zdrowy, radosny dzidziuś. 16 01 2019r zgodnie z kalendarzem szczepień mama poszła na szczepienie pneumokoki. Na 4 dobę wystąpiła gorączka. Zaniepokojona bratowa poszła z Szymonem do lekarza. Może być po szczepieniu taka temperatura. Wieczorem 21.01. 2019ok 22 Szymonek dostał drgawek I sztywności trafił do szpitala.Nastepnego dnia rano atak się powtórzył zrobiono TK głowy. Padło podejrzenie zapalenia mózgu. Dziecko dostało dużo leków wyciszajacych po których drgania ustąpiły. Został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala w Warszawie. Szpital Dziecięcy na ul. Niekłańskiej 22.01 dziecko trafiło w stanie krytycznym na OIT. W nocy zaczęły zanika funkcje życiowe dziecko było reanimowane, po czym zrobiono kolejne TK głowy powstał obrzęk mózgu. Rodzice usłyszeli prawie na 100%jest śmierć mózgu. Proszę się pożegnać z dzieckiem i zmowic modlitwę. W piątek 25. 01 mama dostaje informacje ze dziecko dołączone zrozpaczona poinformowała lekarz że ona nie wyraża zgody. USŁYSZELI ŻE ZWŁOK TO ONI NIE BĘDĄ WENTYLOWAC. po przeprowadzeniu procedur związanych ze stwierdzeniem śmierci mózgu zebrała się komisja I jeden z badajacych lekarzy wyczuł delikatne tętno ciemiaczku. Zaprzestali dalszych czynności. Nie znają przyczyny stanu Szymonka. Zostały odstawione leki na zapalenie mózgu po 14 dniowe kuracji. Zaczęliśmy szukać pomocy u innych profesorów. Profesor Talar z Bydgoszczy podjął się pomocy. Dał nam iskierka nadziei tylko trzeba Szymonka stymulować aby sam zaczął oddychać. Wczoraj Szymonek miał robione próby odruchów drgala mu nóżka ale podobno to z rdzenia takie odruchy. Dziś miał kolejne badania EEG i rezonans eeg nie wyszło dobrze. MAMA SZYMONKA POPROSIŁA P ORDYNATOR BY SPOWOLNIĆ TE PROCEDURY ŻE CHCĄ GO STYMULOWAĆ TAK JAK POWIEDZIAŁ PROFESOR. OBURZONA POWIEDZIAŁA ŻE NIE WYRAŻA ZGODY BY. MARTRETOWAC ZWLOKI. I NIE BĘDZIE CZEKAĆ. JAK BĘDĄ WYNIKI REZONANSU TO ZNOWU BĘDZIE KOMISJA LEKARZY I CHCĄ ODŁĄCZYĆ SZYMONKA. BOŻE NIE MOŻEMY POZWOLIĆ BO TEN MAŁY WIELKI CZŁOWIEK WALCZY SERDUSZKO BIJE INNE NARZĄDY TEŻ PRACUJĄ BEZ ZARZUTÓW. PROSZĘ UDOSTEPNIAJCIE TEN POST. BŁAGAMY Was dołączam zdjęcia Szymonka w chwili narodzin 30.07. 2018. 25.12.2018.i zdjęcie z 4.02.2019

  Szymon cały czas przebywa w warszawskim szpitalu

  Zaalarmowaliśmy posła Pawła Skuteckiego. W czwartek 7 lutego spotkał się z dyrektorem szpitala i od tej pory stosunek do rodziny diametralnie się zmienił. Poseł rzucił wszystko, wsiadł w auto l i poświęcił połowę dnia dla Szymka. Tutaj jego relacja wraz z komunikatem szpitala: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1097143230465077&id=487884664724273

  W odpowiedzi oświadczenie dla mediów opublikował pełnomocnik rodziców, Arkadiusz Tetela
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10215727706299699&id=1654356292&ref=content_filter
  Szymon cały czas przebywa w warszawskim szpitalu

  A także wysłał wniosek z pytaniem w jakim celu w szpitalu był minister Pinkas i konsultant Teresa Jackowska.
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10215729247698233&id=1654356292
  Obraz może zawierać: tekst

  W związku z niezgłoszeniem ciężkiego niepożądanego odczynu poszczepiennego co dla bezpieczeństwa dzieci POWINNO WSTRZYMAĆ PODAWANIE TEJ SERII SZCZEPIONKI, którą dostał Szymek, pełnomocnik zawiadomił organa ścigania.
  AKTUALNE INFORMACJE
  9 lutego 2019 r. ciocia Szymonka napisała:

  „Wszyscy pytajcie co u Szymonka. Nasz mały Wielki wojownik walczy i daje sygnały w postaci drżenia nóżki, ruchem rączki, poruszaniem paluszkami u stopki. Dziś Anetka zaczęła stymulować Szymonka, by powrócił samodzielny oddech. Wszyscy wierzymy że tak będzie.”

  12 lutego 2019 r.
  Prokuratura wyznaczyła termin przesłuchania mamy Szymonka. Zostały zabezpieczone dokumenty oraz seria szczepionki, którą otrzymał chłopczyk. Rodzina nadal poszukuje osób, których dzieci miały NOP po tej samej serii szczepionki. Informacje poniżej.
  14 lutego 2019 rok
  Mama Szymonka była wczoraj przesłuchiwana. Była bardzo dzielna. Prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie nie zgłoszenia ciężkiego niepożądanego odczynu poszczepiennego w związku z zawiadomieniem złożonym przez pełnomocnika rodziców. Świadkami mają być rodzice innych dzieci z NOP po tej samej serii szczepionki. Wystąpił u nich m.in. udar, drgawki, bezdechy, problemy skórne, wymioty, obniżone napięcie mięśniowe, zaburzenia snu, nieustanny płacz, zaburzenia łaknienia, niektóre dzieci były hospitalizowane. Prosimy o zgłaszanie się kolejnych osób na stopnop@gmail.com – Synflorix nr serii ASPNB005AE (tytuł wiadomości Synflorix NOP)
  Ciocia Alina Drabik napisała wczoraj:

  Pytajcie co u Szymonka naszego malego Wielkiego Wojownika. Stan jest bez zmian. Mama stymuluje Szymonka by mógł podjąć samodzielny oddech. Oczywiście cały czas daje znaki że walczy. Poruszenie paluszkami u stopki ruchem ramionka. Wszyscy wierzymy że zdazy się ten malenki cud. Dziękujemy za takie ogromne zainteresowanie losem Szymusia. Prosimy o modlitwę. Ja obiecuję że codziennie będę aktualizować informacje dotyczące Szymusia. Pozdrawiam

  Stąd: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1323081117834414&set=a.715765288566003&type=3&theater
  Nasz Dziennik napisał:

  Swoją pomoc zadeklarował prof. Jan Talar, chirurg, specjalista rehabilitacji, ekspert w wybudzaniu ze śpiączki. – Nauczyłem rodziców neurostymulacji i neuroprotekcji, które pomagają w takich sytuacjach. W mojej ponadczterdziestoletniej praktyce widzę, że są po tym zdecydowane efekty – mówi prof. Talar w rozmowie z „Naszym Dziennikiem”. – Dziecko we właściwym czasie trafi do mnie. Wtedy, kiedy odzyska własny oddech – deklaruje specjalista. – Im szybciej ta terapia zostanie wdrożona, tym lepiej dla pacjenta – dodaje prof. Talar.

  Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/205797,pomoge-szymkowi.html

  Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie śpią i niemowlę
  Co teraz?

  Mają być wykonane kolejne badania. Rodzice stymulują dziecko w celu odzyskania samodzielnego oddechu metodą profesora Jana Talara, który widzi dla niego nadzieję. Gdy odzyska oddech chcą wnioskować o możliwość przeniesienia dziecka do innego szpitala lub hospicjum.

  Jak można pomóc?

  NAPISZ!
  Do szpitala na email szpital@nieklanska.pl pisały setki osob. Te działania mają sens! Nie ustawajmy! Alarmujmy też media!

  UDOSTĘPNIJ!
  STOP NOP szuka rodziców dzieci z NOP po tej samej serii szczepionki. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2534315576595855&id=206336526060450&ref=page_internal
  Czy Twoje dziecko miało problemy zdrowotne po szczepionce SYNFLORIX seria ASPNB005AE? Spodziewane objawy tutaj http://www.stopnop.com.pl/nop Prosimy o pilny kontakt! Zgłoś się na adres e-mail: stopnop@gmail.com Tytuł wiadomości: NOP SYNFLORIX
  WESPRZYJ!

  Wesprzyj rodzinę Szymka w trudnych chwilach. Każde 5, 10 czy 15 zł pozwoli im być blisko synka.

  Dotyczy: Na cele statutowe (Szymek)

  DotPay:
  https://ssl.dotpay.pl/t2/?id=361533

  Przelew tradycyjny:
  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP
  NR KONTA:
  08 2490 0005 0000 4500 7712 1442

  DZIĘKUJEMY!

  Dla Szymka zebraliśmy od Was 5 tys zł. Dziękujemy!
  Opłaciliśmy koszty pobytu trzyosobowej rodziny w hostelu (450 zł plus 690 zł) oraz koszty zakupu paliwa (219,18 zł). Będą kolejne koszty, noclegu, podróży, konsultacji oraz prawne. Prosimy o dalsze wsparcie!
  Media o historii Szymonka
  1. https://plus.gloswielkopolski.pl/7miesieczny-chlopiec-w-ciezkim-stanie-trafil-do-szpitala-kilka-dni-wczesniej-zostal-zaszczepiony-przeciw-pneumokokom/ar/13873341
  2. wReau24 https://youtu.be/Sf4duQNCalM
  3. https://naszdziennik.pl/polska-kraj/205797,pomoge-szymkowi.html

  Obraz może zawierać: 8 osób
  Posted in Aktualności, Inne, NOP and tagged niepożądane odczyny poszczepienne, nop, pneumokoki, poszczepienne zapalenie mózgu, powikłania poszczepienne, synflorix, szczepionka, szpital niekłańska, szymon, szzepienia.
  Post navigation
  Vaccinegate – Wstępne wyniki analizy składu chemicznego Hexacima/Hexyon
  Kolejne dziecko po Szymonie z ciężkim NOP po szczepionce nr serii ASPNB005AE – zawiadomienie do prokuratury

  Polubienie

  • Szafirek pisze:

   W takich chwilach zawsze się zastanawiam,a gdzie pieniądze z Orkiestry tej wielkiej????? Ciągle ludzie muszą zbiórki organizować jak się taka tragedia dzieje,a gdzie te pieniądze co ludzie wrzucali do puszek??? Dlatego nie warto wrzucać tylko zostawić na takie chwile gdy dzieje się tragedia i trzeba pomóc,bo z orkiestry nie ma żadnej pomocy.Jak dziecko umiera,jest tragiczna sytuacja to nie ma ani sprzętu ani leków ani nic aby pomóc dziecku i rodzicom,zawsze trzeba pieniędzy na wszystko i muszą organizować takie zbiórki i aby ludzie pomogli i musza sobie sami radzić.Tak to wygląda…

   Matko Boża Kębelska,ratuj Szymonka!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s