25.10.2013; piątek, godz. 17:18

SPOTKANIE Z PANEM JEZUSEM W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE I JEGO MATEŃKĄ W MODLITWIE BOLESNEJ NA RÓŻAŃCU.
TAK DZIECKO MOJE KOCHANE GDY ŁAMIĘ SIĘ W KOMUNII ŚWIĘTEJ TO MÓWIĘ DO TWOJEJ RODZINY . JESTEŚCIE MOJĄ WYBRANĄ , UKOCHANĄ RODZINĄ U KTÓREJ ZAWSZE ZNALAZŁBYM MIEJSCE GDYBYM DO WAS ZAPUKAŁ. INFORMUJĘ WAS PRZEZ TO , ŻE JESZCZE JESTEM Z WAMI I POSILAM WAS MOIM CIAŁEM I KRWIĄ. GDY TEGO ŁAMANIA WAM ZABRAKNIE ROZPOZNACIE , ŻE MNIE JUŻ NIE MA W KOŚCIELE I  ŻE WASI KSIĘŻA  WYRZUCĄ MNIE NA BRUK.  ( i w tym Kościele  do tego doszło i dlatego Pan Jezus zaczął mówić o tym na co najmniej pół roku wcześniej zanim do tego doszło ale w Kościele nikt jeszcze o tym nie mówił głośno. I to jest główna przyczyna że Pan Jezus zaczął mówić w tych przesłaniach. Zanim do tego doszło Koronka była odmawiana przed Najświętszym Sakramentem w Głównym Ołtarzu tego Kościoła.  A potem już nigdy to nie nastąpiło i odmawiana jest tylko przed obrazem ” Jezu ufam Tobie. I właśnie z tego powodu osoba mająca przesłania została wezwana przed Najświętszy Sakrament w Ołtarzu aby wiedziała o tym wcześniej co ma nastąpić i jak bardzo Jezus zostanie zraniony w tym właśnie Kościele.)
TAK MOJE DROGIE DZIECKO! DOJDZIE DO TEGO , ŻE MOJE TABERNAKULUM BĘDZIE PUSTE. NIE MA JUŻ DLA  MNIE PRAWIE NIGDZIE MIEJSCA NA TYM ŚWIECIE W WASZYCH KOŚCIOŁACH .
NIE CHCĄ MNIE OGŁOSIĆ KRÓLEM I WSZYSTKIE TAJEMNICE BOŻE ZAMYKAJĄ PRZED WAMI.
TOBIE DROGIE MOJE DZIECKO UJAWNIŁEM TĄ WIELKĄ TAJEMNICĘ APOKALIPSY I ZOBACZ JAK NIE WIELU TO ROZUMIE CHOĆ INNYM DZIECIOM TAKŻE JĄ OBJAWIŁEM . MOJE DZIECI NIE MODLĄ SIE DO DUCHA ŚWIĘTEGO I DLATEGO TAK NIE WIELE  ROZUMIEJĄ CO IM PRAGNĘ PRZEKAZAĆ. BARDZO DOBRZE, ŻE TO NAPISAŁA. , KTO PRZECZYTA MA DROGĘ DO OPAMIĘTANIA SIĘ W GRZESZENIU.
WIEM ……..! ŻE MNIE KOCHASZ ALE ZOBACZ DZIECKO JAK INNI LUDZIE BŁĄDZĄ. MYŚLĘ O TEJ … – POMÓŻCIE JEJ ODNALEŹĆ DROGĘ DO MNIE BO TO ZAGUBIONE DZIECKO. SZKODA BY MI BYŁO JĄ UTRACIĆ. I TAK WIELU INNYCH DUSZ MI SZKODA , ZE TAK BŁĄDZĄ I SZUKAJA WIELU DRÓG . A TAK NAPRAWDĘ  DROGA JEST TYLKO JEDNA PRZEZ MARYJĘ DO MNIE.  ODMAWIAJCIE MOJE DZIECI RÓŻANIEC BO WIELBICIE W TEN SPOSÓB MOJA MAMĘ A TAKŻE WSPOMINACIE NA NIM MOJE TAJEMNICE ŚMIERCI , RADOŚCI , CHWAŁY A TAKŻE ŚWIATŁA ŻYCIA WIECZNEGO. ( jak ważne są tajemnice ułożone przez Jana Pawła II)
CIERPIĘ TERAZ ZNOWU RAZEM Z WAMI GDY ŚWIAT TAK PĘDZI I ZAPOMINA O BOGU. WSZYSTKO CO ZAPISANE W PIŚMIE ŚWIĘTYM WKRÓTCE SIĘ WYPEŁNI I ZABIORĘ WAS RESZTO KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO DO KRAINY SZCZĘŚLIWOŚCI  GDZIE NIE BĘDZIE JUŻ WASZYCH CHORÓB , ZMARTWIEŃ I TEGO OKRUCIEŃSTWA NA KTÓRE PATRZYCIE. ŁĄCZYMY SIĘ W TYM CIERPIENIU NA SMUTEK TEGO ŚWIATA I TEGO ZATRACENIA WIELU DUSZ, KTÓRE CHOĆBY MNIE ZOBACZYŁY TO NIE UWIERZĄ.TO DLA MNIE WIELKA PORAŻKA , BO DOBRY BÓG NIE RAZ JUŻ ODKŁADAŁ MOJE POWTÓRNE PRZYJŚCIE . ALE DŁUŻEJ JUŻ NIE MOŻE CZEKAĆ BO UTRACIŁBY JESZCZE WIĘCEJ TYCH DUSZ.
CIESZĘ SIĘ ,ŻE JEDZIECIE DO SANKTUARIUM MOJEJ MAMY I STAMTĄD PRZYWIEZIECIE SZEREG DALSZYCH ŁASK. BŁOGOSŁAWIĘ  WAM NA TA DROGĘ I CZEKAM …….! PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM ABYŚMY MOGLI SIĘ POŁĄCZYĆ W TYM WIELKIM DARZE DANYM LUDZIOM PRZEZ BOGA OJCA
BŁOGOSŁAWIĘ WAM Z MOJĄ MATEŃKĄ – WASZ JEZUS
UWAGA :
ZACHĘCA SIĘ DO ROZPOWSZECHNIANIA POWYŻSZEGO PRZESŁANIA ŁĄCZNIE Z TĄ UWAGĄ ORAZ ŹRÓDŁEM POCHODZENIA, JEDNAK Z ZASTRZEŻENIEM DO DOKONYWANIA SAMOWOLNYCH, JAKICHKOLWIEK ZMIAN W TREŚCI ORAZ USUWANIA FRAGMENTÓW TREŚCI PRZESŁANIA. NIECH TRÓJCA ŚWIĘTA BŁOGOSŁAWI A MATKA BOŻA STRZEŻE KAŻDEJ OSOBY, KTÓRA Z WIARĄ TEGO DOKONA. 
NINIEJSZA UWAGA POWSTAŁA NA SKUTEK ZAUWAŻENIA TAKICH NIEPRAWIDŁOWOŚCI.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „25.10.2013; piątek, godz. 17:18

 1. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  DZISIAJ USŁYSZAŁAM : UCZNIOWIE Z EMAUS
  EWANGELIA WG ŚW ŁUKASZA 24
  Uczniowie z Emaus

  13 Tego samego dnia dwaj z nich byli w drodze do wsi, zwanej Emaus, oddalonej sześćdziesiąt stadiów2 od Jerozolimy. 14 Rozmawiali oni z sobą o tym wszystkim, co się wydarzyło. 15 Gdy tak rozmawiali i rozprawiali z sobą, sam Jezus przybliżył się i szedł z nimi. 16 Lecz oczy ich były niejako na uwięzi, tak że Go nie poznali. 17 On zaś ich zapytał: «Cóż to za rozmowy prowadzicie z sobą w drodze?» Zatrzymali się smutni. 18 A jeden z nich, imieniem Kleofas, odpowiedział Mu: «Ty jesteś chyba jedynym z przebywających w Jerozolimie, który nie wie, co się tam w tych dniach stało». 19 Zapytał ich: «Cóż takiego?» Odpowiedzieli Mu: «To, co się stało z Jezusem Nazarejczykiem, który był prorokiem potężnym w czynie i słowie wobec Boga i całego ludu; 20 jak arcykapłani i nasi przywódcy wydali Go na śmierć i ukrzyżowali. 21 A myśmy się spodziewali, że On właśnie miał wyzwolić Izraela. Tak, a po tym wszystkim dziś już trzeci dzień, jak się to stało. 22 Nadto jeszcze niektóre z naszych kobiet przeraziły nas: były rano u grobu, 23 a nie znalazłszy Jego ciała, wróciły i opowiedziały, że miały widzenie aniołów, którzy zapewniają, iż On żyje. 24 Poszli niektórzy z naszych do grobu i zastali wszystko tak, jak kobiety opowiadały, ale Jego nie widzieli».
  25 Na to On rzekł do nich: «O nierozumni, jak nieskore są wasze serca do wierzenia we wszystko, co powiedzieli prorocy! 26 Czyż Mesjasz nie miał tego cierpieć, aby wejść do swej chwały?» 27 I zaczynając od Mojżesza poprzez wszystkich proroków wykładał im, co we wszystkich Pismach odnosiło się do Niego.
  28 Tak przybliżyli się do wsi, do której zdążali, a On okazywał, jakoby miał iść dalej. 29 Lecz przymusili Go, mówiąc: «Zostań z nami, gdyż ma się ku wieczorowi i dzień się już nachylił». Wszedł więc, aby zostać z nimi. 30 Gdy zajął z nimi miejsce u stołu, wziął chleb, odmówił błogosławieństwo, połamał go i dawał im. 31 Wtedy oczy im się otworzyły i poznali Go, lecz On zniknął im z oczu. 32 I mówili nawzajem do siebie: «Czy serce nie pałało w nas, kiedy rozmawiał z nami w drodze i Pisma nam wyjaśniał?»
  33 W tej samej godzinie wybrali się i wrócili do Jerozolimy. Tam zastali zebranych Jedenastu i innych z nimi, 34 którzy im oznajmili: «Pan rzeczywiście zmartwychwstał i ukazał się Szymonowi». 35 Oni również opowiadali, co ich spotkało w drodze, i jak Go poznali przy ŁAMANIU CHLEBA.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s