XXIX Nowenna Pompejańska

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS – KRÓL ODWIECZNY I MARYJA MATKA BOŻA  – MATKA JEZUSA I NASZA MATKA KRÓLOWA POLSKI!

WITAM WAS KOCHANI W CHRYSTUSIE PANU! JUŻ W KOLEJNEJ XXIX NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ.

MODLIMY TĄ PRZEPIĘKNĄ MARYJNĄ MODLITWĄ JUŻ PIĄTY ROK A DOKŁADNIE GDY ZAKOŃCZYMY TĘ XXVIII NP TO MINIE JUŻ 1512 DNI NASZEJ BŁAGALNEJ I DZIĘKCZYNNEJ MODLITWY. NIE WIEM JAK DŁUGO JESZCZE BĘDZIEMY SIĘ MODLIĆ ALE PATRZĄC NA WIEK PAPIEŻA BENEDYKTA XVI TO WYDAJE MI SIĘ, ŻE MY JEDNAK Z WYŁĄCZENIEM TYCH , KTÓRYCH WCZEŚNIEJ POWOŁA DO SIEBIE PAN BÓG  JESTEŚMY TYM POKOLENIEM CO PRZEJDĄ OCZYSZCZENIE I ZOBACZĄ ODNOWIONĄ ZIEMIĘ I NIEBO . NIEKTÓRZY Z NAS W NIM ZAMIESZKAJĄ A NIEKTÓRZY ZOSTANĄ PORWANI A INNI NIESTETY ZNAJDĄ SIĘ W PIEKLE. BO CZYŚĆCA PO OSTRZEŻENIU JUŻ NIE BĘDZIE. DO TYCH OSTATNICH NA PEWNO NIE BĘDĄ NALEŻEĆ DZIECI CO WALCZĄ O INTRONIZACJĘ CZYLI UZNANIE WŁADZY JEZUSA JAKO KRÓLA POLSKI CHOCIAŻ JEŚLI NADAL GRZESZĄ I OBRAŻAJĄ PANA BOGA TO NIESTETY MOŻE SIĘ TAK ZDARZYĆ.
ZANIM PRZYSTĄPIMY DO ODMAWIANIA NASTĘPNEJ NOWENNY CHCIAŁABYM WAS ZAPROSIĆ DO OBEJRZENIA VIDEO O HISTORII KS. KTÓRY BYŁ PREKURSOREM W WALCE O INTRONIZACJĘ PANA JEZUSA NA KRÓLA POLSKI W POWOJENNEJ POLSCE. JEMU JEDNAK NIE UDAŁO SIĘ TEGO ZOBACZYĆ ZA JEGO ŻYCIA BO ODSZEDŁ DO BOGA OJCA W TRAGICZNYCH OKOLICZNOŚCIACH. MY KROCZYMY JEGO ŚLADAMI W TEJ WALCE I PROSZĘ NIE PRZERYWAJMY ALE PODĄŻAJMY DALEJ BO WYDAJE MI SIĘ ŻE MOŻE TO BYĆ NASZA NIE OSTATNIA ALE PRZEDOSTATNIA NOWENNA.

GDYBY NIE HEROICZNA WALKA KSIĘDZA KIERSZTYNA NIEWIELE OSÓB BY O TYM SIĘ DOWIEDZIAŁO ALE PAN BÓG ZAWSZE NA DANY CZAS WYZNACZA KOGOŚ DO POPROWADZENIA JEGO DZIEŁA. MY JESTEŚMY TYLKO JEGO MAŁYMI NARZĘDZIAMI ABY MISJĘ DALEJ POPROWADZIĆ I DOCZEKAĆ DAJ BOŻE JEJ ZWIEŃCZENIA.
ZATEM OBEJRZYJMY WSPÓLNIE BO JA TEŻ W CAŁOŚCI NIE ZDĄŹYŁAM TEGO OBEJRZEĆ.

I MOŻE JESZCZE TO VIDEO ABY ZROZUMIEĆ DLACZEGO NALEŻY MODLIĆ SIĘ ZA NASZĄ HIERARCHIĘ  KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO I OGÓLNIE ZA KAPŁANÓW.

https://www.youtube.com/watch?v=huuupaIRbJs

a w odniesieniu do ostatniego przesłania sprzed Najświętszego Sakramentu :

29.03. 2019 R – PIĄTEK – SŁOWA PANA JEZUSA SPRZED NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

DZIECKO MOJE!
TERAZ WIDZISZ MNIE NA OŁTARZU TWOJEGO KOŚCIOŁA W SZKARŁATNEJ SZACIE I W KORONIE CIERNIOWEJ TAK JAK ZOBACZYŁAŚ MNIE WTEDY W TEJ WIZJI GDY CHWYCIŁEM CIĘ ZA DŁONIE. REALNIE W TYM OBRAZIE JESTEM NA TYM OŁTARZU A PRAGNĄŁBYM BYĆ JUŻ W KORONIE POLSKIEJ JAKO UZNANY PRZEZ WASZ NARÓD JAKO KRÓL.
POWIEDZ MOIM DZIECIOM , ŻE PREZYDENT DUDA ZOSTAŁ PRZEZE MNIE NAMASZCZONY I WYBRANY Z MOJEJ WOLI I JA UPADŁEM PRZED NIM DO JEGO STÓP ABY MNIE PODNIÓSŁ I WYWYŻSZYŁ. NIE ZROBIŁ TEGO O CO PROSIŁEM ALE NADAL JEST WASZYM KRÓLEM PRZEZE MNIE PODAROWANYM DLA WASZEGO NARODU.
JEŚLI DOKONACIE INNEGO WYBORU WASZE ŻYCIE ZAMIENI SIĘ W OKROPNE CIERPIENIE I DOZNACIE OGROMNYCH PRZEŚLADOWAŃ A JA DLA MOICH DZIECI TEGO NIE CHCĘ.
PROSZĘ WAS O MODLITWĘ ZA WASZEGO PREZYDENTA BO GROZI MU NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE WY WASZYMI MODLITWAMI MOŻECIE TO ZMIENIĆ.
WYBIERAJCIE: BŁOGOSŁAWIEŃSTWO LUB PRZEKLEŃSTWO.
JEZUS, KTÓRY KOCHA SWOJE OWCE I JE KARMI SWOIM SŁOWEM POMIMO SWOJEGO PONIŻENIA W …… KOŚCIELE.

módlmy się o naszego Pana Prezydenta.

Módlmy się więc z wielką wiarą w następujących intencjach.

INTENCJA 1:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O ZWIEŃCZENIE AKTU INTRONIZACJI W NASZEJ OJCZYŹNIE WEDŁUG TWOJEJ WOLI”

INTENCJA 2:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM O TO ABY KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY OGŁOSIŁ JAK NAJSZYBCIEJ V DOGMAT MARYJNY O WSPÓŁODKUPICIELCE, POŚREDNICZCE I ORĘDOWNICZCE.”

INTENCJA 3:

”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM OKRYJ NAJDROŻSZĄ KRWIĄ CHRYSTUSA WSZYSTKICH KAPŁANÓW , KTÓRZY NIEZMIENNIE GŁOSZĄ TWOJĄ EWANGELIĘ I PROWADZĄ OWCE DO WIECZNEGO ZBAWIENIA. UDZIEL ŁASKI WSZECHMOCNEJ POZNANIA PRAWDY CAŁEMU EPISKOPATOWI POLSKIEMU, ZDEJM BIELMO Z OCZU BŁĄDZĄCYM KAPŁANOM , WSPOMAGAJ W SWEJ LITOŚCI MIŁOSIERNEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA CIERPIĄCYCH I PRZEŚLADOWANYCH KAPŁANÓW.”

KAZANIE INTRONIZACYJNE Z CZĘSTOCHOWY!

https://www.dropbox.com/s/ia0we1c1sdbuufx/Cz%C4%99stochowa_30-03-2019_kazanie.mp4?dl=0&fbclid=IwAR3Gm6NSAHolZOfJ-rMf0psu80tWDk-eaxnjy196B8ABjMUctnX4wd4dGZU

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni. Każdego dnia odmawiamy trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną). Jeśli ktoś chce, może odmawiać czwartą część z Tajemnicami Światła. Przed rozpoczęciem każdej z wszystkich czterech części różańca, wymieniamy najpierw intencję (tylko jedną), a następnie mówimy:

Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego.

Przez 27 dni: od 10 kwietnia 2019 roku do 6 maja 2019 r. odmawiamy część błagalną nowenny pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Przez następne 27 dni: od czyli od 7 maja 2019 r. do 2 czerwca 2019 roku odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Niezależnie od modlitw końcowych, różaniec kończymy trzykrotnym zawołaniem do Matki Bożej:

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Zgłoszenia do NP proszę kierować w komentarzach na tym blogu. Ja postaram się przydzielić Wam tajemnice wg waszych pragnień serca. Bo zawsze w pierwszej kolejności będę chciała zamknąć 1 nowennę. Na końcu wyświetlę układ ułożonych Nowenn i wtedy możecie zgłosić gdy komuś nie będzie odpowiadała przydzielona tajemnica. Spróbuję coś temu zaradzić. Proszę podawać tez nr intencji wg nr treści modlitw.

ZOSTAŃCIE Z PANEM BOGIEM I MATKĄ JEZUSA – MARYJĄ – NASZĄ KRÓLOWĄ POLSKI I Z ŁASKAMI Z NIEBA.

DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ I ROZJAŚNIJ OBLICZE TEJ ZIEMI – POLSKIEJ ZIEMI. AMEN.

MODLITWA ANIOŁA Z FATIMY:

BOŻE MÓJ ADORUJĘ CIEBIE, UFAM TOBIE I KOCHAM CIEBIE.
PROSZĘ CIEBIE O PRZEBACZENIE DLA TYCH WSZYSTKICH ,

KTÓRZY NIE ADORUJĄ CIEBIE ,NIE UFAJĄ TOBIE I NIE KOCHAJĄ CIEBIE.

PRZENAJŚWIĘTSZA TRÓJCO ŚW OFIARUJĘ TOBIE NAJDROŻSZE CIAŁO JEZUSA
JAKO WYNAGRODZENIE ZA GRZECHY WSZYSTKICH LUDZI NA ŚWIECIE. AMEN.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

85 odpowiedzi na „XXIX Nowenna Pompejańska

 1. MariaF pisze:

  Gosiu dla mnie i koleżanek te same tajemnice.
  Pozdrawiam i dziękuję.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj MarioF!
   bardzo duży prezent na Urodziny z samego rana zrobiłaś mi swoją obecnością na blogu.
   Wg życzenia Twojego zostawiam Wam te tajemnice o które prosicie.
   Życzę Ci MariF! szybkiego powrotu do zdrowia i niech Ci błogosławi cała Trójca Święta a Matka Boża czuwa nad Twoją rehabilitacją.
   Z moją codzienną modlitwą za Ciebie.

   Polubienie

   • MariaF pisze:

    Kochana Gosiu niech Bóg blogoslawi każdy dzień Twojego życia . Bóg zaplac za pamięć i dziesiątki.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    MARIOF!
    JAK CI ZDROWIE POZWOLI TO NAPISZ COŚ WIĘCEJ JAK SIĘ CZUJESZ I CZY LEŻYSZ W SZPITALU CZY DOJEŻDZAŚZ NA TĄ REHABILITACJĘ?
    WSZYTKIEGO NAJLEPSZEGO. 🙂
    PA. 🙂 BARDZO , BARDZO DZIEKUJĘ ZA TE ŻYCZENIA.

    Polubienie

 2. Mateusz pisze:

  Kochana Gosiu z okazji urodzin życzę Ci serdeczne życzenia szczęścia, zdrowia, pokoju i wypełnienia woli Bożej. Dziękuję za piękne wpisy na blogu i poniesiony trud w szerzeniu wiary.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Mateuszu! też mogę napisać do Ciebie bo tak pięknie się do mnie zwróciłeś , że Cię Kocham i miłuję jak brata w Chrystusie Panu i zawsze o Tobie pamiętam i Twoim tacie w modlitwie oraz dalszej Rodzinie. Modlę się codziennie także za chorego Leopolda. Napisz jak u niego wygląda sytuacja zdrowotna ?
   Bóg Ci zapłać że pamiętałeś o moich Urodzinach.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Jeśli chodzi o Leopolda to powierzył chorobę Panu Bogu i kiedyś mi mówił że nie chce się poddawać operacji.Nie pytam bo to dla niego wstydliwe sprawy chyba że sam mi coś powie.Ostatnio go widziałem w kościele jak leżał krzyżem przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.Pozdrawiam.

    Polubienie

   • KIELICH pisze:

    Gosiu. Ja też w dniu urodzin życzę Ci by szczęście Twoje w tym roku dokonało się z Jezusem. Dziękuję że jesteś na tym blogu. Szczęść Boże.

    Polubienie

 3. Mateusz pisze:

  Proszę o 1 część różańca w 3 intencjach dla mnie.
  Dla Tereski te same tajemnice co poprzednio
  Dla Leopolda i Marii 1 część w 3 intencjach
  Dla Lucyny, Grażyny i Marty 3 tajemnice w 3 intencjach
  Dla Janiny i Jana po 1 tajemnicy w Intencji Intronizacji.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochany Mateuszu! zostawiam Wam wszystkim te same tajemnice w związku z tym że łatwiej mi będzie utworzyć Nowennę. Od dłuższego czasu utrzymuje mi się alergia wokół oczu i nie wiem od czego może też być to też od ekranu laptopa.
   Ponieważ lekarze mi w ogóle z tym nie pomogli ( jedynie steryd od nich mi pomaga a nie chcę ciągle tego stosować) poszłam do apteki i kupiłam sobie na własną rękę emulsję na powieki i po niej jeszcze gorzej. Wczoraj miałam taką opuchliznę wokół oczu a oczy jak szparki i jeden czerwony ogień wokół nich.
   Dlatego proszę wybaczcie mi że tak pójdę tym razem na łatwiznę .
   Niech Wam wszystkim Bóg Wszechmogący błogosławi a Maryja strzeże Was od złego.
   Poniekąd rozumiem decyzję Leopolda, pociesz go ode mnie i powiedz że ciągle wstawiam się do Boga Ojca w Trójcy Św i Ojca Pio przed relikwią w jego intencji wyzdrowienia.
   Szczęść Wam Boże!

   Polubienie

 4. Szafirek pisze:

  Gosiu,dla mnie te same tajemnice,chyba ,że będzie potrzeba coś zmienić.
  dla mnie:
  I Chwalebna-Dogmat
  IV Chwalebna-za Kapłanów
  V Bolesna-Intronizacja
  dla męża:
  IV Bolesna -Intronizacja

  Życzenia wysłałam smsem,ale jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochany Szafirku! piękny ten sms z życzeniami od Ciebie i te róże takie śliczne . Jedną z nich wstawiałam w Ołtarzyku dla Jezusa i Maryi.
   Tajemnice zostawiam te same.
   Niech Cała Trójca Św Wam błogosławi a Św Józef błogosławi Twojemu mężowi w pracy.
   Z Panem Bogiem i z Maryją i z moją modlitwą za Was.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

  • Jola pisze:

   Kochana Gosiu, proszę po jednym dziesiątku różańca dla mnie i dla mojego męża w dowolnej intencji. Z Panem Bogiem. Bóg jest naszą siłą. Pozdrawiam.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kochana Jolu!
    Nadal dwie tajemnice bolesne Wasze. Przytulcie je z mężem do swojego serca i i rozpamiętujcie z czułością mękę Jezusa. Dla męża Biczowanie jak dotychczas w intencji Intronizacji a dla Ciebie za kapłanów Ukrzyżowanie i Śmierć na Krzyżu.
    Niech Bóg Stwórca Nieba i Ziemi Wam błogosławi a z Maryją przeżywajcie mękę naszego Zbawiciela i idźcie z nią pod Krzyż Jezusa w waszej modlitwie.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

 5. Mariusz pisze:

  Kochana Gosiu,
  W Dniu Urodzin życzenia zdrowia, szczęścia i wiele radości oraz wielu Łask z Nieba i wszystkiego czego Ci jeszcze trzeba.

  Życzenia z upominkiem muzycznym:

  Polubienie

 6. Mariusz pisze:

  Gosiu, co do Różańca to tak jak w poprzedniej Nowennie – Mama Barbara – Tajemnice Światła, moja osoba 3 środkowe radosne (choć odmawiam cały, ps – tajemnica 🙂 )

  Polubienie

 7. Marcin pisze:

  Gosiu,
  całkiem zapomniałem że dzisiaj są Twoje urodziny.
  Ja również życzę Tobie wszystkiego co najlepsze!
  Przy okazji prosiłbym o przydzielenie dowolnej tajemnicy w intencji 1 i 3 ale bez końcowych modlitw.

  Pozdrawiam.

  Bóg zapłać.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Marcinie! nic nie szkodzi że nie pamiętałeś bo ja też wielu rzeczy nie pamiętam.
   Bardzo Ci dziękuję za życzenia.
   Pierwsza tajemnica niech zostanie dla Ciebie ta sama a w intencji za kapłanów módl się 1 bolesną -Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu.
   Szczęść Boże! Niech Matka Boża ochronia Cię od złego.

   Polubienie

 8. Halina pisze:

  Gosiu!
  Błogosławieństwa Bożego i zdrowia w Dniu Twoich urodzin.
  Odnośnie Nowenny to poproszę jeżeli można te same tajemnice:
  Intronizacja– V Radosna – Halina
  Dogmat – III Światła– Marlenka
  Za duchowieństwo – IV Bolesna – Ryszard

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Droga Halinko!
   Tak wszytko zostawiam dla Was bez zmian wg Waszego życzenia.
   Bóg zapłać za życzenia urodzinowe.
   Niech Niepokalane Serce Maryi prowadzi Was do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

 9. Millka pisze:

  Witaj Gosiu . Proszę o przydzielenie całej części. Pozdrawiam serdecznie wszystkich blogowiczów . Pozostańcie w zdrowiu ; z Panem Bogiem.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Millko! Witam Cię serdecznie.
   Dla Ciebie ta sama część Różańca Świętego co dotychczas.
   Również życzę Ci zdrowia.
   Z Panem Bogiem i z Maryją.

   Polubienie

 10. KIELICH pisze:

  Gosiu proszę o przydzielenie 3 tajemnic po jednej w każdej intencji. Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus .

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   KIELICHU! NIECH TAK ZOSTANIE JAK JEST- CHYBA , ŻE CHCESZ JAKIEŚ NOWE TAJEMNICE. GDY DOTRWAMY DO NASTĘPNEJ NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ TO POZMIENIAM NAM WSZYSTKIM NA NOWE . NO CHYBA ŻE KTOŚ NIE ZECHCE.
   A TYMCZASEM TO SAMO. OK?
   BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA URODZINOWE. TO JA TOBIE DZIĘKUJĘ ŻE NAS WSPIERASZ I TAK DŁUGO Z NAMI JESTEŚ NA BLOGU. BO TAK NAPRAWDĘ BLOG TRWA DZIĘKI DOSŁOWNIE KILKU OSOBOM CO MOŻNA NA PALCACH WYLICZYĆ.
   I CZASAMI SOBIE MYŚLĘ , ŻE MARIUSZEK COŚ NAS ” KITUJE” Z TYMI 1000 WEJŚĆ NA BLOGA, NO MOŻE 700 ALE TO BYŁABY DLA MNIE PRAWDZIWA RADOŚĆ.
   ZASTANAWIAM SIĘ WOBEC TEGO DLACZEGO KOMUŚ TAK CIĘŻKO KLIKNĄĆ W ŁAPKĘ NAWET NA MINUS. A TAK PRZY SŁOWIE BOŻYM GÓRA 8 ŁAPEK I TO MNIE TAK WŁAŚNIE ZASTANAWIA.
   NIECH CI DOBRY BÓG W TRÓJCY ŚWIĘTY BŁOGOSŁAWI ZA TO WSPARCIE I ZA TWOJE ŚWIADECTWO A NIEPOKALANA MATKA BOŻA MA CIĘ W SWOJEJ OPIECE .

   Polubienie

 11. Gosia 3 pisze:

  PRZYPOMNIAŁAM SOBIE ŻE TRZECIA INTENCJA ZA KAPŁANÓW ZOSTAŁA ZMIENIONA NA :
  „„„BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM OKRYJ NAJDROŻSZĄ KRWIĄ CHRYSTUSA WSZYSTKICH KAPŁANÓW , KTÓRZY NIEZMIENNIE GŁOSZĄ TWOJĄ EWANGELIĘ I PROWADZĄ OWCE DO WIECZNEGO ZBAWIENIA. UDZIEL ŁASKI WSZECHMOCNEJ POZNANIA PRAWDY CAŁEMU EPISKOPATOWI POLSKIEMU, ZDEJM BIELMO Z OCZU BŁĄDZĄCYM KAPŁANOM , WSPOMAGAJ W SWEJ LITOŚCI MIŁOSIERNEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA CIERPIĄCYCH I PRZEŚLADOWANYCH KAPŁANÓW .”

  I TERAZ MOJA PROŚBA DO MARIUSZKA! JAKBYŚ MÓGŁ TO ZMIENIĆ W TEJ NOWEJ NP TO BYŁABYM CI BARDZO WDZIĘCZNA. ALE NA SPOKOJNIE W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH DNI.
  A JAK SIĘ NIE DA TO TRUDNO. W KAŻDYM RAZIE PRZYPOMINAM ŻE TAK JEST PRAWIDŁOWO.

  Polubienie

 12. Wanda Z pisze:

  Gosiu! Z okazji Twoich urodzin życzę Tobie moc Lask Bożych płynących z nieba, dużo, dużo zdrowia. Ja również proszę o te same tajemnice. Gosiu , ja przez długi czas miałam podobne objawy alergii, żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc tylko maści ze sterydami przynosiły ulgę. Robiłam różne testy alergiczne , a przyczyna nadal nie była znana. Przez przypadek kupiłam książkę Pani Bożeny Kropki 7 kroków wyjścia z alergii i wyobraż sobie po odstawieniu różnych grup pokarmowych doszłam do wniosku że to uczulenie powoduje laktoza. Teraz jest o niebo lepiej. W necie możesz też znaleść wykłady tej pani tak że może i u Ciebie ta metoda diagnozy będzie pomocna. Na początek odstawiamy nabiały /laktoza/, gluten i cukry, już nie pamiętam jak długo ale ok po dwóch tygodniach jak uczulenie minęło zaczęłam wprowadzać tylko np, gluten kilka dni i patrzymy na reakcje, potem laktoza i znowu jaka reakcja itd.Pozdrawiam Wanda

  Polubienie

 13. Gosia 3 pisze:

  Kochana Wandziu ja Ci odpowiedziałam w takim długim komentarzu i w tym czasie nie zauważyłam że mam rozłączony internet i wszytko poszło na marne ale spróbuję jeszcze raz .

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Wandziu! przepraszam że tak długo czekałaś odnośnie mojej odpowiedzi ale oczywiście odmawiaj te same tajemnice, ja także przywykłam do swoich.
   Ale przede wszystkim pragnę podziękować Ci za życzenia urodzinowe i troskę o moje zdrowie. Ty jedna tak doklaniej do tego się odniosłaś za co Ci bardzo dziękuję.
   Ja mam wykonane testy alergologiczne i jestem bardzo uczulona na dwa metale chrom i kobalt. A one są prawie wszędzie obecne i trudno wyeliminować z życia codziennego .
   Od roku leczę intensywnie zęby i jak je prześwietliłam przed leczeniem to się okazało np w kilku mam włożone do wewnątrz- przed laty płytki metalowe mające wzmocnić ułamanie zęba. I one zawierają te stopy . Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem na te metale uczulona. Obecna pani stomatolog uwzględnia to w leczeniu ale nie widzi dla mnie czasami rozwiązania.
   Poza tym jak mówiłam teraz u mnie jest remont mieszkania i ja mam wypisane na kartce czego powinnam unikać. I tak te stopy są w gipsie, cemencie , w farbach do malowania , emaliach,barwnikach , masach akrylowych stosowanych w stomatologii, w druku offsetowym, nawozach sztucznych środkach ochrony roślin, płynach do mycia szkła, w detergentach itp. Nie mogę jeść razowego chleba, który uwielbiam jednak go nie jem z wiadomych względów oraz na witaminę B12. Także być może jak zjem pomidora lub rzodkiewkę potraktowaną środkami ochrony roślin to też niebezpieczne. Ale dziwne że ja tego nie miałam tak drastycznie przez całe życie a teraz mi się nasiliło.
   Przestałam nosić złoty łańcuszek z Krzyżykiem bo na szyi dosłownie rana mi się pojawiała. Ponoć złoto zawiera też domieszki tych stopów. Czasami płakać mi się chce ale żeby tylko to. Jak już napisałam o tym że nie mogę nosić łańcuszka z Krzyżykiem to doszła jeszcze jedna udręka duchowa.
   Miałam Wam o tym nie pisać aby się nie użalać ale Twoje zainteresowanie moją alergią jakby wyzwoliło we mnie chęć napisania o tym i macie pewnie się dowiedzieć jak dręczy mnie szatan albo to dopust Boży.
   To wydarzyło się 7 lutego br. Około południa rozmawiałam ze znajomym ks. egzorcystą i zawsze na końcu rozmowy on mnie błogosławi. I tego dnia po południu siedzieliśmy z mężem przed akwarium patrząc na rybki i krewetki – jak krewetka taka mała zadziorna wyrywała glonojadowi ( w porównaniu do niej wieloryb) jakiś pokarm i wtedy nagle położyłam rękę na kolanie i poczułam że coś mi wystaje . Przesuwający się guzek. Poszłam z tym do ortopedy i jemu opowiedziałam że z rok temu gdy uklękłam z „Wielkim Czwartkiem ” do zabawy kolejką całym impetem uklękłam na resorka a dokładnie ten kant przy kółku. Po prostu go nie zauważyłam – a leżał gdzieś obok. Czarno wtedy mi się zrobiło przed oczami. Ale przeszło minęło i nic mnie nie bolało. Lekarz mnie pocieszył , że to nic takiego że pewnie kawałek chrząstki mi się odłupał i otoczył w torbiel. Ale na usg wyszło że to włókniak i żebym się nie przejmowała i nic z tym nie robiła. Ale lekarz nie wie, że mi to kolano jest potrzebne do Adoracji i do długich modlitw w domu. Gdy opowiedziałam o tyk ks. też mi nie pozwolił tego ruszać i nie klękać na to kolano. Pomyślałam Panie Boże dlaczego mi to odbierasz – tej co w wielu Kościołach klękała czasami jako jedna do Komunii Św. Jednak pomyślałam też że jest to dla mnie jakieś Błogosławieństwo od Pana Boga bo stało się to zaraz po błogosławieństwie od ks. i jeszcze ks. Egzorcysty co wyrzuca demony. Najgorzej mnie to denerwuje że z tego cieszy się szatan. A jeszcze chciałam Wam napisać że na drugi dzień od chwili wykrycia guzka gdy w piątek byłam na Adoracji i wyjęłam Różaniec zauważyłam że zgubiłam Cudowny Medalik podarowany dawno właśnie od tego ks. egzorcysty. Nosiłam go przy Różańcu bo jak mówiłam nie mogę nic nosić na szyi. Wpadłam w rozpacz jakbym zgubiła największy Skarb. Gdy szłam go szukać do Kościoła wieczorem to spotkałam samego Chrystusa w starszej kobiecie ciągnącej wózek z makulaturą i jakimiś kartonami pewnie do ogrzewania w piecu. Zaczepiła mnie i zapytała mnie czy nie mogłabym ją wesprzeć finansowo i ja zatrzymałam się przy niej . Potem szłam i wydawało mi się że za mało jej pomogłam i znowu z tego powodu cierpiałam. Na drugi dzień zadzwoniłam do ks. i powiedziałam o zagubionym od niego podarunku. Powiedział przyjedz to Ci dam.I dał całą garść abym rozprowadziła. Gdy przeliczyłam było ich 13.
   Wandziu! wczoraj jak to opisałam i mi to zniknęło pomyślałam że może pan Bóg nie chce abym o tym napisała, a dzisiaj jak przyszłym z mszy Św pomyślałam że jednak to opiszę .
   Uwierzcie są to dla mnie ogromne cierpienia duchowe bo ja klękam nie dlatego aby dawać popis ale w sercu czuję że klękam przed Wielkim Królem i Panem i nie jestem godna dotknąć nawet jego stóp a jedynie najwyżej skrawka szaty.
   Wandziu! przepraszam że tak długo ale jakoś Ty właśnie dałaś mi przyzwolenie aby o tym opowiedzieć.
   Z moją modlitwą za Ciebie i Martę i rodzinę.
   Niech Wam Pan Bóg Wszechpotężny w Trójcy Świętej błogosławi.

   Polubienie

   • Wanda Z pisze:

    Kochana Gosiu! Wielkie cierpienia znosisz, wiem coś o tym ja też już od kilku lat nie noszę zadnej biżuterii, bo moja szyja to był jeden ogień, ale to nic najgorsze to opuchnięte piekące oczy, na szczęście u mnie jakoś to się unormoało.Postaraj się oczyścić organizm.Poszukam tą książkę i może jakieś rady dla Ciebie znajdę. Dziękuję za modlitwy i pamięć, Szczęść Boże Pozrawiam Wanda Z

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    KOCHANA WANDZIU!
    BÓG ZAPŁAĆ ZA DOBRE SERCE , ALE MYŚLĘ ŻE INNI JESZCZE BARDZIEJ CIERPIĄ I MOŻE NAM NIE PISZĄ. NIE ZAMIERZAŁAM SIĘ Z TYM OBNOSIĆ ALE U MNIE TE ZNAKI CIERPIENIA SĄ TAKIE WYMOWNE W DUCHOWOŚCI MOJEJ I MOŻE PAN JEZUS CHCE ABYŚCIE O TYM WIEDZIELI.
    Faktycznie te oczy to przeszkadza bardzo i ja miałam najgorszy stan w piątek. Całe życie w piątek miałam jakieś najgorsze problemy i nawet urodziłam sie w piątek. Kiedyś to bym nie poszła w takim stanie do Kościoła ale mnie nie jest tak łatwo zatrzymać bo przy tym jestem uparta. NO CHYBA ŻE PAN JEZUS SZYKUJE DLA MNIE COŚ TAKIEGO ŻE NIE BĘDĘ MIAŁA JUŻ JAK DOJŚĆ TO WTEDY SIĘ Z TYM POGODZĘ I POKORNIE ZOSTANIE MI W DOMU MODLITWA. NIECH SIĘ STANIE WOLA PANA BOGA , KTÓREJ SIĘ PODDAJĘ.

    OD KILKU DNI PIJĘ OSTROPEST PLAMISTY BO ON PONOĆ OCZYSZCZA A TO SZAFIREK MI POLECIŁA. TYLKO KOCHANI JAK KTOŚ PRZYJMUJE LEKI TO NIE WOLNO ICH MIESZAĆ BO WYPŁUCZE Z ORGANIZMU. PRZYJMOWAĆ PO CO NAJMNIEJ 3 GODZINACH PO ZAŻYCIU LEKÓW . TAK Z SZAFIRKIEM POMYŚLAŁYŚMY ŻE MOŻE MARIAF NIE STOSOWAŁA SIĘ DO TEGO I LEKI NIE DZIAŁAŁY I MOŻE NIE DAJ BOŻE DLATEGO DOSZŁO DO UDARU. ALE TEGO NIE JESTEM PEWNA, ONA SAMA MUSI SIĘ WYPOWIEDZIEĆ.
    BĄDŹMY OSTROŻNI!
    KOCHANA WANDZIU! JESZCZE RAZ BÓG ZAPŁAĆ ZA TWOJE MIŁOSIERNE SERCE.CHĘTNIE CIĘ POSŁUCHAM JAK COŚ DLA MNIE DORADZISZ. 🙂

    Polubienie

   • Wanda Z pisze:

    Gosiu! Piszesz, że te problemy z alergią nabyłaś z wiekiem, czyli nastąpiło coś w organizmie co to spowoowało. Uważam, że to to środowisko i to co jemy jest za to odpowiedzialne. Za oczyszczanie organizmu jest odpowiedzialna głównie wątroba , nerki jelita. Wątroba gromadzi w sobie przez lata te szkodliwe wszystkie toksyny w tym metale ciężkie, jak już nie radzi sobie to wtedy zaczynają się problemy. W jelitach natomiast dochodzi do tz. jelita nieszczelnego. Wątrobę należy oczyścić, ale najlepsze są środki naturalne a więc tz. witamina c ja używam kwas L-ascorbinowy /C6H806/ lewoskrętną w proszku, używać kilka razy dzieńnie/ 5-6 razy /po ok. 1/2 łyżeczki najlepiej do soku owocowego.Bardzo dobrze działa też witamina na przeziębienia, ja leczyłam zatoki, wtedy co godz. po pół łyżeczki kilka dni. Dla różnych osób dawka może troszeczkę się różnić zacząć od 1/3 łyżeczki i po troszeczkę zwiększać.Objawem przedawkowania jest lekkie rozwolnienie, tak że nie jest to obarczone żadnym ryzykiem zdrowotnym. Tak dla zainteresowanych nawet w przypadkach ciężkich chorob np. nowotwory stosuje się wlewy z wit C. Ja jeszcze stosuję na uszczelnienie jelit pyłek pszczeli 1-2 razy dziennie po pół łyżki do letniej wody. Na oczyszczanie wątroby można jeszcze stosować ostropest plamisty w proszku lub oleju, ziele dziurawca. Na wątrobę i jelita mąż stosuje olej z konopii siewnych CBD wystarczy 1-2 krople raz dwa dziennie. Co do pieczywa ja kupuję chlebek żytni z takiej małej piekarni bez chemii, przestrzegam przed pszenicą większości osób szkodzi i chochodzi tu tylko o gluten. Czytałam bardzo ciekawy artykł na ten temat znajziecie go w necie wpisując w goglach ,,brzuch pszeniczny,,. Natomiast Gosiu pisałaś, że nie służy Tobie pieczwo gracham, mąka gryczanna kasza gryczanna jest ciężko strawna i jak wątroba żle funkcjonuje to oranizm tak reaguje. Gosiu , uważam że powinnaś sprobować nic nie tracisz te środki nie są takie drobie stosuj kilka tygodni a napewno będzie lepiej. Najdroższy jest ten olej z konopii ale on na długo wystarcza i trzeba kupić dobry. Jak coś to pytaj. Witaminę C dostaniesz w sklepach zielarskich lub ze zdrową żywnością. Ja kupuję to wszystko w hurtowni ze zdrową żywnością. Jeszcze na sawy polecam żelatynę ;;Gelatine Pulver,, imp GmbH /Niemcy/ w proszku można kupić przez internet , opakowanie zawiera ok. 50dawek to koszt ok. 30 zł. Mąż stosuje i jest zadowolony.To na razie tyle, jak będą jakieś pytania to bardzo proszę, jak tylko będę wiedzieć to odpowiem. Pozdrawiam Wanda.

    Polubienie

   • Wanda Z pisze:

    Gosiu, jeszcze sobie przypomniałam, że w tym takim ciężkim okresie jak oczy mi puchły i piekły bardzo pomagało mi mleko kobyle, nie jest to tania rzecz ale polecam . Kupowałam w sklepie internetowym w tabletkach. Szczególnie polecany na alergie skórne. Ale kochana trzeba próbować , bo sama wiesz jedna maść oczna to koszt 80 zł a sterydy wiesz jakie są szkodliwe.Z Panem Bogiem!

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Mariuszku! sprawdź czy nie masz czegoś w spamie bo już drugi raz ginie to co odpisałam do Wandzi!

   Polubienie

  • W pisze:

   Gosiu, jeszcze jedno jakby kotoś wybierał się do Chorwacji to można tam kupić taki specyfik rewelacyjny na skórę, alergie, oparzenia słoneczne. Ja jak byłam kilka lat temu na wyspie Iż to tam dostałam to od Chorwatki. Z tego co się dowiedziałam to zbierają tam w maju kwiat dziurawca, zalewają go oliwą z oliwek, wkładają to wszystko do takich dużych 5 l. flaszek i umieszczają to na mocnym słońcu na kilka miesięcy. Póżniej stosują na różne problemy skórne. U nas szukałam czegoś podobnego ale niestety nie znalazłam. A tam prawie na każdym domu wisiał taki baniaczek.Natura sama nas leczy tylko trzeba wiedzieć gdzie i po co sięgać. Po to Pan Bóg dał zioła aby jego dzieci miały leki na wszystko, tylko nie jest podawanie tego w interesie firm farmaceutycznych,bo wtedy jaki los by je czekał. Wanda

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kochana Wandziu! ja uważam podobnie jak Ty ,że Pan Bóg dał naturalne lekarstwa i trzeba nimi się leczyć. Bardzo Ci dziękuję za cenne porady i wszystkie je uwzględnię w moim leczeniu.
    Niech Ci Pan Bóg szczodrze odpłaci Ci za te Twoje starania niesienia mi pomocy.

    Polubienie

 14. Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica !!!
  Kochana Gosiu 3, co prawda z jednodniowym opoznieniem, nie mniej jednak plynace z serca zyczenia urodzinowe pragne przeslac w Twoja strone 🙂
  Niech najlepszy Bog w Trojcy Swietej Jedyny udziela Ci zawsze wszelkich potrzebnych Lask do pokonywania trudow codziennego zycia.. niech obdarza Cie zdrowiem duszy i ciala, niech odsuwa wszelkie klody, ktore zagrazaja dobru Twojego zycia !! Niech Matuchna Najswietsza otacza Cie plaszczem Swojej przemoznej Opieki i chroni przed zakusami zlych mocy..
  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

  Polubienie

 15. A teraz odnosnie Nowenny..
  Serdecznie dziekuje za trud tworzenia kolejnej Nowenny !! 🙂
  Obydwie Beatki prosza o przydzielenie kazdej z Nich jednej tajemnicy w intencji Intronizacji.
  Ja natomiast poprosze o przydzielenie po jednej tajemnicy w kazdej z 3-ch intencji.
  Szczesc Boze na tworzenie kolejnych Nowenn ! Oby dobry Bog przyprowadzil jak najliczniejsze rzesze chetnych do modlitwy !!

  Blogoslawionego Dnia Panskiego dla wszystkich blogowiczow i Waszych bliskich !!! 🙂

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochana Basiu!
   Wam również proponuję te same tajemnice w tych samych intencjach.
   Bardzo dziękuję za piękne życzenia i jeśli nie macie nic przeciwko temu to również podajcie swoje daty urodzenia ( oczywiście bez roku) a będziemy Wam odwzajemniać błogosławieństwem i życzeniami. To dotyczy także innych osób , które modlą się z nami w Nowennie, jeśli nie mają nic przeciwko temu.
   Serdecznie Was pozdrawiam i Bóg zapłać za to zaufanie Jezusowi i Maryi do końca aż do do Dnia Powtórnego Przyjścia Jezusa w Wielkiej Chwale.
   Z moja pamięcią w modlitwie o Was i Proboszczu Czesławie.
   Niech Niepokalana Maryja Was ochrania w dalekiej od nas Kanadzie. Matka Boża jest przecież wszędzie a jako Królowa Polski pamięta o każdym dziecku gdyby nawet był tak daleko od Ojczyzny. 🙂 🙂 🙂
   Szczęść Boże!

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   BASIU! NA WIEKI WIEKÓW AMEN.
   ZAPOMNIAŁAM ODP NA TWOJE PIĘKNE WEZWANIE.

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   NA WIEKI WIEKÓW AMEN. Kochana Zosiu!
   Aż mi tak przykro ,że wszystkim Wam przydzielam te same dziesiątki i tak mało staram się dla Jezusa i dla Maryi. Ale tak się na mnie posypało w tym Wielkim Poście i muszę oprócz tego co opisałam do Wandzi robić opatrunki i jechać na zdjęcie w tym tygodniu szwów.
   Może to jest potrzebne abym odpokutowała za siebie i za tych co się modlę a może to wystawienie mnie na próbę przez Boga Ojca Najwyższego i dalsze mnie oczyszczanie .
   Bardzo dziękuję za piękne życzenia i jeśli zechcesz Zosiu! to możesz napisać kiedy się urodziłaś to ja na pewno odwzajemnię życzenia.
   Niech Najświętsza Panienka opiekuje się Tobą a Pan Jezus przytula do Swojego Najświętszego Serca z którego wytrysnęła Krew i Woda jako Miłosierdzie dla nas.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

   • Zofia pisze:

    Kochana Gosiu współczuję Ci serdecznie z powodu cierpień i kłpotów zdrowotnych. Podziwiam jak ze wszystkim dajesz radę. Dziękuję za wspólną modlitwę.
    Niech Pan Jezus Ci będzie pociechą, a Matka Najświętsza utuli do Niepokalanego Serca.
    Życzę Ci szybkiej poprawy zdrowia.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Kochana Zosiu! Bóg zapłać za dobre słowa!
    🙂
    Sadzę że inni mają jeszcze gorzej .

    Polubienie

 16. BRYZA pisze:

  Kochana Gosiu pragnę złożyć Ci, życzenia urodzinowe , dużo zdrowia, szczęścia , moc radości, zadowolenia z wnucząt i męża, spełnienia wszystkich Twoich marzeń, Opieki Naszej Niebieskiej Mamy,Tylu Łask Bożych ile jest odprawianych Mszy Świętych na Świecie , Niech Pan Bóg Błogosławi Ciebie i Twoją Rodzinę.Szczęść Boże!

  Gosiu poproszę o 3 tajemnice w 3 intencjach, w/g Twojego uznania , Serdecznie Cię pozdrawiam i CRB.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochana Bryzuniu! tak bardzo martwiłam się o Ciebie że Ty tak bardzo cierpisz i nawet miałam napisać prywatnie do Ciebie. Dobrze że się odezwałaś a ja pamiętaj że codziennie obejmuję Cię modlitwą bo zawsze wczuwam się w sytuację danej osoby.
   Ja już tak mam że np codziennie modlę się za rodzinę , która utraciła 3 dzieci w morzu. To już prawie rok minął a ja wciąż nie mogę o nich zapomnieć i wczuwam się w ten ból tej Rodziny.
   Proszę zostań również przy swoich tajemnicach a w następnej zrobimy inaczej.
   Niech Matka Boża pociesza Cię każdego Dnia a dzisiaj są Urodziny Twojego małżonka. Tak mi przykro nadal że tak się stało a Ty nic nie wołałaś o pomoc wstawienniczą w modlitwie. Czasami wydaje nam się że sami damy radę ale tutaj mamy taką mocną Armię Żołnierzy Chrystusa Króla , No może przesadziłam że to Armia ale Kompania to na pewno ( 60-110 żołnierzy ). I może dalibyśmy radę coś wybłagać Miłosiernego Jezusa. Ale nie chcę już Cię ranić bo nie cofniemy ale najważniejsze że Jezus nie długo przyjdzie.
   Szczęść Boże! wierna Bryzo! Jezusowi i Maryi w modlitwie.

   Polubienie

   • BRYZA pisze:

    Kochana Gosiu, Bóg zapłać za modlitwy, staram się żyć dalej chociaż przyznam jest mi czasami ciężko.Moje życie wygląda trochę inaczej . Na mojej drodze Pan Bóg stawia ludzi dzięki którym nie pogrążam się w rozpaczy , a dostrzegam jak inni cierpią , i jakie maja problemy,a mój mąż odszedł do Pana Boga i wierzę mocno ,że jest Mu tak bardzo dobrze.Cały czas czuję opiekę wiem ,ze nie zostałam pozostawiona samej sobie .Jak będę miała więcej czasu, to napiszę do Ciebie na pocztę wtedy dam Ci znać na blogu.
    POZDRAWIAM CIEBIE SERDECZNIE , ZOSTAŃ Z PANEM BOGIEM !

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   CHWAŁA TOBIE CHRYSTE ZA TE SŁOWA KAPŁANA, KTÓRE PADŁY W CZĘSTOCHOWIE U STÓP MARYI – KRÓLOWEJ POLSKI!
   MÓDLCIE SIĘ O TĘ INTENCJĘ – SŁOWA KAPŁANA.
   A JA PYTAM DLACZEGO WCIĄŻ NA BLOGU KRÓLOWEJ POKOJU NIE MA TEJ INTENCJI? 😦
   KOCHANY MATEUSZU! BÓG ZAPŁAĆ!
   MARIUSZKU MOJA PROŚBA DAJ TO KAZANIE NA WPIS GŁÓWNY, TO ZA WAŻNE ABY TYLKO W KOMENTARZU BYŁO.NIECH USŁYSZY CAŁA POLSKA JAKI GŁOS PŁYNIE Z CZĘSTOCHOWY OD KRÓLOWEJ POLSKI.
   NIECH BÓG BĘDZIE UWIELBIONY I WYWYŻSZONY W TRÓJCY ŚWIĘTEJ I MARYJA MATKA BOŻA NASZA KRÓLOWA POLSKI.

   Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Gosiu, dam to kazanie tu na wpis główny, bo mam przygotowany inny temat. Można, a nawet trzeba zrobić inaczej, ale to video, ale póki co jest link do portalu społecznościowego.

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Kochana,
    to kazanie w tej formie z podpisem ”kazanie o Intronizacji z Częstochowy” umieściłem pod intencją za kapłanów. Mirjana i Vicka z Medziugorje tak opisują czasy z tajemnicami: my i kapłani – most – raj. Nie inaczej. Odpowiadając potrzebom chwili wprowadziłem wpis główny: Orędzia Matki Bożej do Kapłanów – Ks. Stefano Gobbi. Buziaki.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    MARIUSZKU! BARDZO DOBRZE ZROBIŁEŚ ŻE TAM UMIEŚCIŁEŚ TO KAZANIE.
    BARDZO DZIĘKUJĘ, JAK BĘDZIE OPRACOWANE VIDEO TO JESZCZE RAZ WSTAWIMY NA WPISIE GŁÓWNYM. WSPANIAŁA TWOJA PRACA.
    SZCZĘŚĆ BOŻE!

    Polubienie

 17. Zofia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus nasz Zbawiciel i Najświętsza Maryja Współodkopicielka.
  Kochana Gosiu z okazji urodzin życzę Ci błogosławieństwa Bożego na każdy dzień dalszego Twojego ,zycia i nieustannej opieki Matki Bożej. 🙂

  Poproszę o przydzielenie po jednej tajemnicy Różańca Św, w kazdej z intencji. Mogą być te co poprzednio.

  Polubienie

 18. Gosia 3 pisze:

  Zosiu! do Ciebie wpis pojawił się wyżej. Przepraszam.

  Polubienie

 19. elzbieta pisze:

  Kochana Gosiu zycze Ci wszystkiego dobrego blogoslawienstwa Bozego zyczliwosci od ludzi usmiechu slonca bliskosci Boga opieki Maryi poprosze o 5 tajemnic

  Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  Kochana Elżuniu!
  nadal cała Twoja część chwalebna jak poprzednio. Dziękuję że do nas od pewnego czasu dołączyłaś ( TO KTÓRA TO Z NAMI TWOJA NOWENNA?) i tak szczodrze bo modlisz się całą częścią.
  Bóg zapłać za serdeczne życzenia.
  NIECH MATKA BOŻA CO DO ŚWIĘTEJ BERNADETKI POWIEDZIAŁA : ” JESTEM NIEPOKALANE POCZĘCIE” BĘDZIE TWOJĄ OPIEKUNKĄ I PROWADZI DO JEZUSA. 🙂

  Polubienie

 21. elzbieta pisze:

  Gosiu nie wiem moze druga dziekuje i pozdrawiam

  Polubienie

 22. Sławik pisze:

  Gosiu, przyjmij ode mnie, spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe, zdrowia, szczęścia, błogosławieństwa Bożego oraz opieki naszej królowej – Matki.
  Poproszę jeśli jest to jeszcze możliwe o 3 dziesiątki tak jak poprzednio w tych samych intencjach dla żony, mamy i dla
  mnie.
  Pozdrawiam Ciebie oraz wszystkich blogowiczów.
  Szczęść Boże!!!

  Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  Witaj Kochany Sławku!
  Widzę , ze nasza część Armii Jezusa Chrystusa potrafi zebrać się w całą Kompanię Honorową do modlitwy z Matką Bożą w ponad dwie doby i już możemy składać Meldunek gotowości do modlitwy Jezusowi Królowi bo 4 Nowenny gotowe i jeszcze mnóstwo strażników ochrony Kompanii.
  Szkoda tylko , że nas nie przybywa czego bardzo żałuję. Ubył Aviso i Małgosia4 ale może nie daj Bóg coś się im przykrego wydarzyło, że nie mogą napisać. Różnie to bywa , może z czasem poznamy prawdę dlaczego tak się stało.
  Sławiku! wierny Rycerzu bardzo się cieszę że jesteś tak ufny Jezusowi i Maryi.Niech Najświętsza Panienka nasza Królowa Polski osłania Ciebie i Twoją Rodzinę Niebieskim Płaszczem swojej opieki i zabierze do Arki Zbawienia która popłynie do Jezusa.

  Polubienie

 24. Gosia 3 pisze:

  Sławiku! Bóg zapłać za życzenia. 🙂

  Polubienie

 25. Sławik pisze:

  Bóg zapłać!

  Polubienie

 26. Leszek pisze:

  Po kliku dniach przerwy zaglądam na blog, by móc zapisać się do udziału w kolejnej edycji blogowej NP, o czym za chwilę, a tu widzę i czytam, że Gosia3 obchodziła w tych dniach swoje kolejne urodziny. No cóż prawda jest taka, że z każdym ziemskim rokiem (a ten czas tak szybko mija i odlatujemy jak ptaki: por. Ps 90,10) naszego tutaj życia jesteśmy starsi, ale za to o kolejny rok młodsi dla narodzin w wieczności. Może więc zacznę od chyba trochę spóźnionych życzeń urodzinowych. Gdy ukształtowana zostałaś, Gosiu3 w łonie swej Mamy (2Mch 7,22; Ps 139, 14-16) opuściłaś te bezpieczne mieszkanie, wydając z płaczem swój pierwszy głos, podobny do wszystkich mówiąc: ‚Oto już jestem’. W pieluszkach i wśród trosk Rodziców wychowano Cię, żadna bowiem z królowych nie miała innego początku narodzin (wedle Mdr 7,1-5) i zadbano też nie tylko o ciało, ale też i Twoja duszę, wzrastanie w prawdziwej wierze. A teraz jesteś w tym życiu tu i tam, gdzie jesteś służąc Bogu i bliźnim, nie tylko w Swoje Rodzinie. Niech droga Twego życia w wierze, prawdzie i miłości, która nie wyrządza zła bliźniemu (Rz 13,10), w której jest odbicie Boga Samego doprowadzi Cię w asyście Twojego Anioła Stróża, Gosiu3 do Narodzin do życia wiecznego w pokoju, radości i w niewyobrażalnym szczęściu (1Kor 2,9) w Domu Ojca (J 14,2), gdy Pan ponownie odda Ci tchnienie i życie (2Mch 7,23), gdzie czeka i na Ciebie przygotowane niebieskie mieszkanie. Co z płatnością za ten niebieski czynsz, kwaterunek? Został już na całą wieczność (por. Syr 18,9n) opłacony przez mękę, przelaną krew i śmierć krzyżową Pana Jezusa.
  Na czym będzie polegała wieczna szczęśliwość” Posłuchaj i Ty, Gosiu3, jak o tym mówi, Bóg Ojciec w „Dialogu o Bożej Opatrzności czyli Księdze Boskiej Nauki” św. Katarzyny ze Sieny (XIV w.), w rozdz. «Nauka o Moście»:
  … Nikt z urodzonych nie przechodzi przez to życie bez trudu bądź ciała, bądź ducha. Trudy ciała znoszą słudzy Moi, lecz duch ich jest wolny; to znaczy, że nie czują oni smutku z powodu trudu, gdyż wola ich jest w zgodzie z wolą Moją, a wola właśnie zadaje cierpienie człowiekowi. Czy wiesz, na czym głównie polega szczęśliwość błogosławionych? Na tym, że mają wolę pełną tego, czego pragną. Pragną Mnie, a pragnąc Mnie, posiadają Mnie i kosztują Mnie bez przeszkody, uwolnieni od ciężaru ciała, które jest prawem powstającym przeciwko duchowi. Ciało było przeszkodą, która nie pozwalała im poznać doskonale prawdy; uwięzieni w ciele, nie mogli oglądać Mnie twarzą w twarz.
  Lecz odkąd dusza zrzuciła ciężar ciała, wola jej jest pełna Mnie: gdyż pragnąc widzieć Mnie, widzi Mnie i na tym widzeniu polega wasza szczęśliwość. Widząc poznaje; poznając kocha; kochając kosztuje Mnie, najwyższego i wiecznego Dobra; kosztując Mnie nasyca i napełnia swą wolę, zaspokaja pragnienie widzenia i poznania Mnie; jednocześnie pragnąc posiada i posiadając pragnie; i jak ci rzekłem, pragnienie to dalekie jest od cierpienia, a posiadanie od przesytu (por. Ap 7,16-17). Więc widzisz, że szczęśliwość sług Moich polega przede wszystkim na widzeniu i poznaniu Mnie; to poznanie i widzenie napełnia ich wolę. Dusza widzi to, czego pragnie, i tak jest nasycona.
  Jak ci rzekłem, radować się życiem wiecznym, to posiadać to, czego wola pragnie. Teraz wiedz, że życie wieczne, to widzenie Mnie, poznanie Mnie (por. Ps 17,15). Ludzie w tym życiu mają przedsmak życia wiecznego, jeśli w tym kosztują tego samego dobra, jakim będą kiedyś nasyceni.
  Na czym polega ten przedsmak w tym życiu? … Ale o tym przeczytasz już pod linkiem:
  http://sienenka.blogspot.com/2011/02/nauka-o-moscie-xlv.html

  A teraz co do sprawy mojego udziału w tej kolejnej blogowej edycji NP. Dalej proszę, jak to miało miejsce dotychczas o przydzielenie mi 2-ch dziesiątek Różańca Św., tj. w intencji:
  1. Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski – 3-ią tajemnicę Światła
  2. ogłoszenia dogmatu o Maryi Współodkupicielce – 2-a tajemnica Bolesna.
  Na razie z racji moich obciążeń modlitewnych nie podejmuje się więcej, a za kapłanów odmawiam w każdy czwartek cały- jak się uda – Różaniec.
  Przy okazji dodam, że zapisałem się (przydzielono mi całą część bolesną) na trwającą od dn. 1 kwietnia do 24.05.2019 Nowennę „O Miłosierdzie Boże dla Polski w miejsce zasłużonej kary” (pierwotna nazwa: Za Polskę wolną od aborcji, eutanazji, lgbt i wszelkiego diabelstwa) na str. https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ (jest 639 5-cio osobowych grup).

  I jeszcze jedna sprawa, do której muszę się odnieść. W Głównym Wpisie o NP, Gosia3 błędnie napisała o tym, że CZYŚĆCA PO OSTRZEŻENIU JUŻ NIE BĘDZIE. Otóż Czyściec będzie istniał aż do skończenia tego świata, do chwili Powszechnego Sądu Ostatecznego, o czym tak np. możemy przeczytać w książce „Koniec Czasów” M. Valtorty, w rozdz. zatyt. «Zmierzch Wszechświata»:
  … córko, Bóg będzie dobry do końca: dobry i sprawiedliwy. Nie wszyscy żyjący w ostatniej godzinie (por. Ap 20,7-15) będą święci, ale też nie wszyscy będą godni potępienia. Pośród tych pierwszych będą tacy, którzy – choć przeznaczeni do Nieba – będą jeszcze coś mieć do odpokutowania. Byłbym niesprawiedliwy, gdybym im anulował pokutę, jaką zadałem tym wszystkim, którzy ich poprzedzili i którzy w chwili śmierci znajdowali się w takim samym stanie (i trafili do czyśćca – dop. mój). (…). Żyjący ostatniej godziny świata oraz umarli w ostatniej godzinie, godni Nieba, ale potrzebujący jeszcze oczyszczenia, pójdą do oczyszczającego ognia. Zwiększę żar tego ognia, aby oczyszczenie stało się szybsze i aby błogosławieni niedługo czekali na uwielbienie swoich świętych ciał i na radość oglądania swego Boga, swego Jezusa, w Jego doskonałości i tryumfie. (…). Śmierć, Moja ostatnia służąca na Ziemi, wykona swe ostatnie zlecenie, a potem i ona zostanie usunięta. Nie będzie już śmierci. Tylko Życie wieczne. W szczęśliwości lub w grozie. Życie w Bogu albo życie w szatanie – dla waszego ja, ponownie złożonego z duszy i z ciała…
  [w książce: str. 271/272;
  http://www.mocmodlitwy.info.pl/files/Maria_Valtorta-KONIEC_CZASOW.pdf (pkt 81, str. 158/159)]
  Zresztą np. w książce „Rękopis z Czyśćca” jest mowa o duszach, które będą przebywać w nim aż do skończenia świata. (zob. KKK 1030-1032 i 1472)
  Owszem jest napisane w Apokalipsie św. Jana apostoła, że w czasie Nowego Nieba i nowej ziemi nie będzie morza (21,1), a morze jest ty symbolem i czyśćca i świata złych duchów, które będą zamknięte na jakiś czas w piekle (Ap 20,3), więc nie będzie pokuszeń, i tez cierpień w tym wyjątkowy i najszczęśliwszym okresie rodziny ludzkiej po upadku Adama i Ewy. nie będzie czyśćca na tej nowej ziemi (w ziemskim życiu w tym czasie), ale Czyściec pozaziemski będzie istniał nadal, ale już było powiedziane aż do końca tego świata, kiedy to – jak możemy o tym przeczytać w dziele „Żywot i bolesna męka Pana naszego Jezusa Chrystusa i …” bł. A.K. Emmerich – ostatni zbawiony człowiek zajmie miejsce po ostatnim z upadłych aniołów.
  Pozdr. w Panu

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Leszku!
   Piękne od Ciebie są te życzenia za które z całego serca dziękuję.
   Pamiętam , jak kiedyś na blogu KP złożyłeś mi jeszcze piękniejsze z okazji imienin.
   Bóg zapłać!
   Jeśli chodzi o to czy będzie czyściec po Ostrzeżeniu to ja miałam na myśli, że Ci co przeżyją Ostrzeżenie i poznają dobrze swoją grzeszność a wiadomo że to będzie mały Sąd to będą mieli już ostatnią szansę do poprawy. Jeśli z tego nie skorzystają to wiadomo co ich czeka. Takiego Miłosierdzia nie zaznało wcześniej żadne pokolenie a to przygotował dla nas Pan Jezus. I Ci którzy tego doświadczą to niestety nie pójdą już do czyśćca tylko albo do Raju albo do piekła bo takie jest założenie tego Wielkiego Miłosierdzia. Poznać swoje życie krok po kroku i zobaczyć co było w nim złe a co dobre i nic z tym nie zrobić to wiadomo że to już grzech przeciwko Duchowi Świętemu.
   I ja Leszku nie miałam na myśli ludzi , którzy bez takiej szansy rozeznania odeszli i odejdą przed Oświetleniem Sumień. Także z tymi ludźmi Czyściec będzie nadal aż do Ostatecznego Sądu chyba że Pan Bóg ma jednak inny plan aby przed powstaniem odnowionej Ziemi i Nieba jednak dusze z czyśćca pozabierać do Nieba aby on już nie istniał.
   Wydaje mi się, że było nawet takie orędzie MBM , które o tym mówiło.
   Serdecznie pozdrawiam. Szczęść Boże! i Dobranoc dla tych , którzy jeszcze nie śpią a szykują się do snu. 🙂

   Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Też pamiętam,że było o tym w orędziach MBM,wczoraj nawet szukałam,ale nie znalazłam tego orędzia.Jedynie wyświetla się dużo stron,że o tym,że czyśćca nie będzie po Ostrzeżeniu,mówi ks.Adam Skwarczyński.Ale już nie miałam czasu zaglądać i czytać na tamtych stronach.
    Uważam podobnie,bo po Ostrzeżeniu będzie trzeba już zdecydować na co się piszemy,albo piekło albo Niebo.To będzie ostatnia szansa na poprawę,bo jasno zostanie ukazane ludziom co robili i robią żle i będzie czas na ostateczny wybór i zmianę.Albo odrzucimy to co złe z naszego życia co nam zostanie ukazane jasno,albo nie i już tego miejsca na poprawę czyli czyśćca nie będzie.To będzie uważam bardzo ciężki czas dla tych którzy zostaną.Wczoraj nawet szukając tego orędzia o czyśćcu to kilka orędzi tak na szybko innych przeczytałam i to będzie bardzo wszystko ciężkie.Tylko zazdrościć tym co się przygotowali odpowiednio i zostaną porwani.Tak ja uważam.Chyba ,że ja to wszystko żle rozumiem,ale raczej nie…
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    28.11.2012, 19:40 – NIEWAŻNE, JAK BARDZO WASZ DOBYTEK NA TEJ ZIEMI JEST DLA WAS WAŻNY, ON NIE JEST NIC WART
    Moja szczerze umiłowana córko, podczas zmian, które bardzo szybko wybuchną na świecie, nikomu, nigdy nie wolno zapomnieć, że to Bóg stworzył świat i że to z Jego Ręki i tylko przez Jego Moc przyjdzie koniec w taki sposób jak wiecie.
    Żaden rząd, przywódca ani człowiek nie może mieć władzy nad istnieniem ludzkości czy śmiercią, tylko Bóg może decydować, kiedy dusza może opuścić ciało.
    Nieważne, jak bardzo wasz dobytek na tej ziemi jest dla was ważny, on nie jest nic wart. Jednak wiele osób spędza większą część swojego życia na realizowanie marzeń o sławie, bogactwie i zbieraniu rzeczy materialnych, które mogą im być zabrane w każdej chwili.
    Dlatego właśnie te dusze, które darzę głębokim współczuciem, cierpią z powodu straty bogactwa. Pozwalam, aby zostali ogołoceni ze wszystkiego, abym mógł je oczyścić.
    Wielu ludzi na świecie dużo straciło z rąk zepsutych i chciwych organizacji. Jednak choć potrzebują oni jedzenia i dachu nad głową, to zezwalam na te cierpienia.
    Bowiem dopiero wtedy, te dusze zwrócą się do Mnie o pomoc. Jest to forma oczyszczenia, aby człowiek mógł przyjść do Mnie w pokorze, gdyż posiadanie tej cechy jest konieczne, aby wejść do Mojego Królestwa.
    Nie bójcie się, gdy znajdziecie się w takim położeniu. Będzie ono trwało tylko chwilę, a jest ono wynikiem waszego błędnego mniemania. Z czasem wszystko będzie dobrze. Będzie to czas zastanowienia się nad waszą przyszłością i miejscem, które mam dla was w Moim Nowym Raju.
    Musicie zasłużyć na prawo pójścia ze Mną. Wasz czas na ziemi jest tymczasowy. Wiele dusz, które widzą świat jako miejsce cudów materialnych muszą zrozumieć, że one są tylko przedsmakiem obfitych i wspaniałych darów, czekających na wszystkich, którzy będą żyć w Nowej Chwalebnej Erze.
    Wasz czas jest tutaj przeniknięty cierpieniem, niezadowoleniem, nienawiścią i rozpaczą z powodu obecności szatana.
    Nie widzicie go, ale on i jego upadli aniołowie wszędzie szturchają, popychają i kuszą ludzkość przez cały dzień.
    Wiele osób nie może pogodzić się z faktem jego istnienia i to jest bardzo niepokojące. Jednak wielu może odczuć tę nienawiść, gdy pada ofiarą wściekłości innej osoby. Nienawiść może pochodzić tylko z jednego źródła. Nie jest ona czymś, co istnieje samo z siebie. Ona wylewa się z paszczy bestii.
    Dusze, które pozostają otwarte, ponieważ nie akceptują istnienia grzechu, będą łatwym celem tego złego ducha. Będą one ulegały pokusom, jakie on postawi przed nimi, zazwyczaj poprzez grzechy ciała. Dusze te są łatwym łupem i nie będą cierpieć tak, jak te dusze, które stawiają mu opór. Zły duch koncentruje się bowiem najbardziej na duszach, które kochają Mnie, swojego Jezusa, i które z pokornym sercem przestrzegają Mojego Nauczania.
    Są to te dusze, które niezwykle trudno pozyskać szatanowi. Są to te same dusze, które poprzez swoje modlitwy i cierpienia dla Mnie, sprawiają, że kuli się on i wyje w bólu nie do zniesienia.
    Mówię do tych, którzy Mnie kochają: to dzięki swojej wytrwałości i wytrzymałości możecie pokonać jego władzę, która słabnie z godziny na godzinę dzięki tej Misji.
    Kiedy jesteście bez powodu atakowani słownie lub gdy jesteście oczerniani w Moje Imię, to wiedzcie, że wasze modlitwy ratują dusze.
    Proszę, zachowujcie milczenie podczas tych ataków, bo gdy zajmujecie się swoimi napastnikami, udzielacie złemu duchowi dużo mocy.
    Moi umiłowani uczniowie, bądźcie silni, ze względu na Mnie. Będę was podtrzymywać i wkrótce wasze cierpienie dobiegnie końca.
    Wasz Ukochany Jezus

    20.10.2012, 23:20 – MILIARDY DUSZ, KTÓRE SĄ JUŻ W PIEKLE TO CI, KTÓRZY ZUCHWALE ODRZUCILI MNIE W TRAKCIE SWOJEGO ŻYCIA

    Moja szczerze umiłowana córko, zeszłej nocy pozwoliłem, abyś doświadczyła tej wizji po to, by wzmocnić twoją duchowość i aby pokazać ci Prawdę o życiu po śmierci.
    W ciągu pierwszych godzin po śmierci szatan wysyła swoje demony, aby kusiły dusze – nawet na tym etapie.
    On kusi je, aby odrzuciły stan Czyśćca. On robi to samo tym, którzy umarli w stanie łaski, a którzy są przeznaczeni do Nieba.
    Pokazałem ci szybkość z jaką dusze zanurzają się w piekle i przerażające prześladowania przed jakimi stają, aby ostrzec tych, którzy nie wierzą, że ono istnieje.
    Są tam już miliardy dusz i tak wielu tam wchodzi w każdej sekundzie, że postrzegasz to jak deszcz spadających gwiazd, jak burza gradowa spadająca do jeziora ognia.
    Pokazałem ci także szok i radość na twarzach tych dusz, kiedy zostają one wyrwane w ostatniej chwili i uratowane. To za sprawą przyjęcia cierpienia przez ofiarne dusze, dla ocalenia takich dusz od piekła.
    Najpierw widziałaś przerażenie, a potem strach na ich twarzach, gdy zaświtała im Prawda o ich ostatecznym miejscu spoczynku. Potem pokazano ci radość na ich twarzach, gdy uświadomiły sobie, że zostały oszczędzone.
    Miliardy dusz, które są już w piekle to ci, którzy zuchwale odrzucili Mnie w trakcie swojego życia. Wielu z nich było mądrymi, inteligentnymi ludźmi na wpływowych stanowiskach na świecie, którzy zadali sobie wiele trudu, aby zapewnić, aby Słowo Boże nie zostało usłyszane. Wielu było odpowiedzialnych za zlecanie zabójstw tysięcy niewinnych ludzi. Wykonywali egzekucje na dzieciach Bożych bez odrobiny skruchy w swoich sercach. Dopuszczali się ohydnych aktów, obejmujących seksualne perwersje, które obrażają Boga i którymi On się brzydzi.
    Wielu spowodowało prześladowania Kościołów Boga przez świeckie działania, a w niektórych przypadkach przyłączyli się do wroga odprawiając czarne msze, gdzie oddawali pokłon bestii.
    Są to dusze, które ocalasz, Moja córko. Osoby z poczerniałymi duszami i kamiennymi sercami.
    W Piekle jest dziesięć razy więcej dusz niż w Czyśćcu. Miliardy dusz w Piekle, wszystkie na różnych poziomach, przewyższają liczebnie te, które w są Niebie, trzydzieści trzy przypadają na każdą jedną duszę w Niebie.
    Nie jest łatwo pójść do Nieba, musicie się mocno poświęcić, aby przygotować wasze dusze do wejścia przez jego bramy.
    Jest to czas Prawdy. Prawda nie zawsze jest przyjemna, ale konieczne jest, aby wszystkie dzieci Boże ją zrozumiały.
    Moje Miłosierdzie jest jednak wielkie. Kiedy będziecie prosić o nie dla siebie, wasze modlitwy zostaną wysłuchane. Kiedy będziecie prosić za inne dusze, aby zostały zbawione, zwłaszcza w chwili śmierci, wasze wołanie zostanie wysłuchane. Jeśli nie będziecie prosić o Moje Miłosierdzie, nie będzie mogło być udzielone.
    W czasie Ostrzeżenia, Moje Miłosierdzie zostanie wylane na całą ziemię. Wtedy musicie prosić Mnie o Moje Wielkie Miłosierdzie, aby was chronić.
    Ci, którzy odrzucą Moje Miłosierdzie, uczynią to ze swojej własnej woli.
    Moje Miłosierdzie jest obfite, a jednak tak niewielu o nie prosi.
    Wasz Jezus
    _____________________________________
    26.09.2012, 22:12 – GRZECH MOŻE BYĆ ODPUSZCZONY ZA ŻYCIA. NIE PO ŚMIERCI.
    Moja szczerze umiłowana córko, dopuszczam na ciebie dzisiaj te intensywne cierpienia fizyczne, aby uratować więcej dusz. Ofiaruj ten ból za te wybrane dusze, które musisz Mi pomóc ocalić. Ten ból nie będzie trwał długo, ale kiedy ustąpi, pamiętaj, że wiele dusz zostało uratowanych od ognia Piekła i są teraz w Czyśćcu oczekując oczyszczenia.
    Jako dusza ofiarna musisz przyjąć fakt, że mogę pozwolić ci na chwile cierpienia, aby pomóc uratować dusze dzieci Bożych. Pewnego dnia spotkasz te dusze i wtedy zrozumiesz, jak wiele szczęścia przyniosło to Mojemu Ojcu. Pamiętaj, że kiedy cierpisz, cierpię z tobą, aby złagodzić twój ból. Nie jesteś sama. Kiedy czujesz, że nie możesz oddychać, jest to takie same uczucie duszenia się, jakie jest odczuwane przez dusze, które po śmierci stają w dymie ogni Piekła.
    Gdyby tylko ludzie znali Prawdę o życiu po śmierci. Gdy dusza opuszcza ciało, bez względu na to czy jest w stanie Łaski czy też nie, szatan dręczy mocą uwodzenia. Próbuje nawet wtedy przyciągnąć dusze do siebie. Modlitwa za te dusze, jest bardzo ważna.
    Przyciągam dusze do Mojego Światła. Ale tylko te, które są w Stanie Łaski mogą znieść Moc Mojego Światła Miłosierdzia. Jeśli nie są czyste na duszy, to muszą zostać oczyszczone w Czyśćcu.
    Istnieje, Moja córko, wiele kręgów w Czyśćcu i w zależności od popełnionych grzechów przez dusze, będą one wypełnione oczyszczającym Ogniem Ducha Świętego.
    Czyściec jest bolesny dla duszy i ci, którzy muszą tam przebywać odczuwają to jako fizyczny ból, jak gdyby jeszcze żyli.
    Niech nikt nie lekceważy poświęceń koniecznych do utrzymania swojej duszy w stanie godnym Królestwa Mojego Ojca.
    Mój Ojciec kocha wszystkie Swoje dzieci, ale dusze muszą zasłużyć na prawo, aby nadawać się do wejścia do Królestwa Mojego Ojca. Aby być tego godnymi muszą odkupić się w Moich Oczach, gdy jeszcze żyją. Muszą odpokutować za swoje grzechy ze szczerym sercem.
    Nawet w chwili śmierci grzesznik może skorzystać z Mojego Wielkiego Miłosierdzia, prosząc Mnie o wybaczenie mu jego grzechów. Porwę go i wezmę w Moje Ramiona. Wyleję wtedy Moje Miłosierdzie nad nim, a następnie wezmę go za rękę do Bram Raju.
    Grzech może być odpuszczony za życia. Nie po śmierci.
    Wasz Jezus

    23.04.2014, 15:30 – Nie pozwolę, aby ci z was, którzy przyjdą do Mojego Nowego Raju, cierpieli ból śmierci fizycznej

    Moja szczerze umiłowana córko, wiele osób błędnie uważa, że Moje Ostrzeżenia dla ludzkości wywołują uczucie rozpaczy i niepotrzebne obawy. Jest to zrozumiałe, ale wiedzcie o tym. Przyszłość nadchodzącego świata zapiera dech w piersiach i jest Chwalebna pod każdym względem. Raj, który został dla was przygotowany, napełniłby was podziwem, zdumieniem i wspaniałym uczuciem uniesienia, gdybym ukazał wam go choćby na mgnienie oka. Ponieważ człowiek ma lęk przed nieznanym i brakuje mu ufności w obietnicę doprowadzenia każdego z was do Życia Wiecznego, trudno jest wielu tym, którzy próbują przygotować się do Mojego Królestwa.

    Moi ukochani wyznawcy, Moje umiłowane maleństwa, proszę wiedzcie, że nie pozwolę, aby ci z was, którzy przyjdą do Mojego Nowego Raju, cierpieli ból śmierci fizycznej – to jest Mój Dar dla tego pobłogosławionego pokolenia. To przejście ze świata, w którym dziś żyjecie, do Mojego Nowego Raju, nastąpi w mgnieniu oka; taka jest Moja Wielka Miłość do was. Przed tym Wielkim Dniem, muszę was przygotować, abyście wszyscy odziedziczyli Moje Królestwo. Nie muszę poddawać was tym próbom, które znosicie i tym, które jeszcze nadejdą – to prawda. Jednak muszę je przygotować dla wielu ludzi, którzy zapomnieli o Moim Słowie i Moim Miłosierdziu. Jak mogę was oczyścić, dopóki nie przypomnę wam Prawdy? Tylko Prawda was wyzwoli z kajdan wiążących was ze złym duchem, który będzie odciągał was ode Mnie przy każdej okazji, jaka mu się nadarzy. On wie, że jeśli nie odpowiecie na Moje Wołanie, by osiągnąć prawowite dziedzictwo w Moim Królestwie, wtedy on wygra. Wówczas, będąc wprowadzonymi w błąd, nie będziecie w stanie pojednać swojej duszy z Moim Bożym Miłosierdziem.

    Tylko tym, którzy krok w krok idą za Mną do Raju, uda się dostąpić Wiecznego Zbawienia. Proszę, bądźcie cierpliwi. Bądźcie czujni na Moje Wołanie. Nie odpychajcie Mnie, gdy próbuję pozyskać was poprzez te Orędzia. Uczcie się ufać Mi przez Moje Święte Słowo, które jest już wam znane z Księgi Mojego Ojca.

    Kiedy mówię o złu, po prostu odkrywam wam oszustwo, któremu będziecie musieli stawiać czoła. Problem tkwi w tym, że oszustwo zaślepia was na Prawdę i sprawia, że odchodzicie od wyznania wiary, co przysysa was do fałszywych doktryn. Jeśli w tej nowej doktrynie Ja, Jezus Chrystus nie jestem czczony, to możecie być pewni, że Duch Święty jej nie podyktował.

    Uspokójcie swoje serca, zaufajcie jak dzieci i po prostu kochajcie Mnie w taki sposób, w jaki Ja was kocham. Nigdy nie stawiajcie oporu Mojemu Miłosierdziu, nigdy się Mnie nie bójcie, nigdy nie odczuwajcie gniewu wobec Mnie, zwłaszcza wtedy, gdy cierpicie w tym życiu. Gdyż wkrótce, sprowadzę was do domu. Gdy tylko zaświta ten Wielki Dzień, świat się narodzi i nowe, wspaniałe życie będzie czekało na was i wszystkich waszych bliskich. Każdy z was będzie związany ze Mną bez wroga w zasięgu wzroku – bez strachu, zagrożenia i wszelkiego rodzaju cierpienia. Dlaczego więc obawiacie się Mojego Królestwa? Ono przyniesie wam szczęście i miłość, których szukacie przez całe swoje życie na Ziemi – ale, które nigdy nie były naprawdę do osiągnięcia bez względu na to, jak bardzo staraliście się o te dary.

    Moim Największym Darem dla was jest Życie Wieczne. Oczekujcie Mojego Daru bez strachu. Czekajcie natomiast na Moje Nowe Królestwo z miłością i niecierpliwością, ponieważ jest na co czekać.

    Wasz Jezus

    23.04.2014, 15:30 – Nie pozwolę, aby ci z was, którzy przyjdą do Mojego Nowego Raju, cierpieli ból śmierci fizycznej

    Moja szczerze umiłowana córko, wiele osób błędnie uważa, że Moje Ostrzeżenia dla ludzkości wywołują uczucie rozpaczy i niepotrzebne obawy. Jest to zrozumiałe, ale wiedzcie o tym. Przyszłość nadchodzącego świata zapiera dech w piersiach i jest Chwalebna pod każdym względem. Raj, który został dla was przygotowany, napełniłby was podziwem, zdumieniem i wspaniałym uczuciem uniesienia, gdybym ukazał wam go choćby na mgnienie oka. Ponieważ człowiek ma lęk przed nieznanym i brakuje mu ufności w obietnicę doprowadzenia każdego z was do Życia Wiecznego, trudno jest wielu tym, którzy próbują przygotować się do Mojego Królestwa.

    Moi ukochani wyznawcy, Moje umiłowane maleństwa, proszę wiedzcie, że nie pozwolę, aby ci z was, którzy przyjdą do Mojego Nowego Raju, cierpieli ból śmierci fizycznej – to jest Mój Dar dla tego pobłogosławionego pokolenia. To przejście ze świata, w którym dziś żyjecie, do Mojego Nowego Raju, nastąpi w mgnieniu oka; taka jest Moja Wielka Miłość do was. Przed tym Wielkim Dniem, muszę was przygotować, abyście wszyscy odziedziczyli Moje Królestwo. Nie muszę poddawać was tym próbom, które znosicie i tym, które jeszcze nadejdą – to prawda. Jednak muszę je przygotować dla wielu ludzi, którzy zapomnieli o Moim Słowie i Moim Miłosierdziu. Jak mogę was oczyścić, dopóki nie przypomnę wam Prawdy? Tylko Prawda was wyzwoli z kajdan wiążących was ze złym duchem, który będzie odciągał was ode Mnie przy każdej okazji, jaka mu się nadarzy. On wie, że jeśli nie odpowiecie na Moje Wołanie, by osiągnąć prawowite dziedzictwo w Moim Królestwie, wtedy on wygra. Wówczas, będąc wprowadzonymi w błąd, nie będziecie w stanie pojednać swojej duszy z Moim Bożym Miłosierdziem.

    Tylko tym, którzy krok w krok idą za Mną do Raju, uda się dostąpić Wiecznego Zbawienia. Proszę, bądźcie cierpliwi. Bądźcie czujni na Moje Wołanie. Nie odpychajcie Mnie, gdy próbuję pozyskać was poprzez te Orędzia. Uczcie się ufać Mi przez Moje Święte Słowo, które jest już wam znane z Księgi Mojego Ojca.

    Kiedy mówię o złu, po prostu odkrywam wam oszustwo, któremu będziecie musieli stawiać czoła. Problem tkwi w tym, że oszustwo zaślepia was na Prawdę i sprawia, że odchodzicie od wyznania wiary, co przysysa was do fałszywych doktryn. Jeśli w tej nowej doktrynie Ja, Jezus Chrystus nie jestem czczony, to możecie być pewni, że Duch Święty jej nie podyktował.

    Uspokójcie swoje serca, zaufajcie jak dzieci i po prostu kochajcie Mnie w taki sposób, w jaki Ja was kocham. Nigdy nie stawiajcie oporu Mojemu Miłosierdziu, nigdy się Mnie nie bójcie, nigdy nie odczuwajcie gniewu wobec Mnie, zwłaszcza wtedy, gdy cierpicie w tym życiu. Gdyż wkrótce, sprowadzę was do domu. Gdy tylko zaświta ten Wielki Dzień, świat się narodzi i nowe, wspaniałe życie będzie czekało na was i wszystkich waszych bliskich. Każdy z was będzie związany ze Mną bez wroga w zasięgu wzroku – bez strachu, zagrożenia i wszelkiego rodzaju cierpienia. Dlaczego więc obawiacie się Mojego Królestwa? Ono przyniesie wam szczęście i miłość, których szukacie przez całe swoje życie na Ziemi – ale, które nigdy nie były naprawdę do osiągnięcia bez względu na to, jak bardzo staraliście się o te dary.

    Moim Największym Darem dla was jest Życie Wieczne. Oczekujcie Mojego Daru bez strachu. Czekajcie natomiast na Moje Nowe Królestwo z miłością i niecierpliwością, ponieważ jest na co czekać.

    Wasz Jezus

    23.04.2014, 15:30 – Nie pozwolę, aby ci z was, którzy przyjdą do Mojego Nowego Raju, cierpieli ból śmierci fizycznej

    Moja szczerze umiłowana córko, wiele osób błędnie uważa, że Moje Ostrzeżenia dla ludzkości wywołują uczucie rozpaczy i niepotrzebne obawy. Jest to zrozumiałe, ale wiedzcie o tym. Przyszłość nadchodzącego świata zapiera dech w piersiach i jest Chwalebna pod każdym względem. Raj, który został dla was przygotowany, napełniłby was podziwem, zdumieniem i wspaniałym uczuciem uniesienia, gdybym ukazał wam go choćby na mgnienie oka. Ponieważ człowiek ma lęk przed nieznanym i brakuje mu ufności w obietnicę doprowadzenia każdego z was do Życia Wiecznego, trudno jest wielu tym, którzy próbują przygotować się do Mojego Królestwa.

    Moi ukochani wyznawcy, Moje umiłowane maleństwa, proszę wiedzcie, że nie pozwolę, aby ci z was, którzy przyjdą do Mojego Nowego Raju, cierpieli ból śmierci fizycznej – to jest Mój Dar dla tego pobłogosławionego pokolenia. To przejście ze świata, w którym dziś żyjecie, do Mojego Nowego Raju, nastąpi w mgnieniu oka; taka jest Moja Wielka Miłość do was. Przed tym Wielkim Dniem, muszę was przygotować, abyście wszyscy odziedziczyli Moje Królestwo. Nie muszę poddawać was tym próbom, które znosicie i tym, które jeszcze nadejdą – to prawda. Jednak muszę je przygotować dla wielu ludzi, którzy zapomnieli o Moim Słowie i Moim Miłosierdziu. Jak mogę was oczyścić, dopóki nie przypomnę wam Prawdy? Tylko Prawda was wyzwoli z kajdan wiążących was ze złym duchem, który będzie odciągał was ode Mnie przy każdej okazji, jaka mu się nadarzy. On wie, że jeśli nie odpowiecie na Moje Wołanie, by osiągnąć prawowite dziedzictwo w Moim Królestwie, wtedy on wygra. Wówczas, będąc wprowadzonymi w błąd, nie będziecie w stanie pojednać swojej duszy z Moim Bożym Miłosierdziem.

    Tylko tym, którzy krok w krok idą za Mną do Raju, uda się dostąpić Wiecznego Zbawienia. Proszę, bądźcie cierpliwi. Bądźcie czujni na Moje Wołanie. Nie odpychajcie Mnie, gdy próbuję pozyskać was poprzez te Orędzia. Uczcie się ufać Mi przez Moje Święte Słowo, które jest już wam znane z Księgi Mojego Ojca.

    Kiedy mówię o złu, po prostu odkrywam wam oszustwo, któremu będziecie musieli stawiać czoła. Problem tkwi w tym, że oszustwo zaślepia was na Prawdę i sprawia, że odchodzicie od wyznania wiary, co przysysa was do fałszywych doktryn. Jeśli w tej nowej doktrynie Ja, Jezus Chrystus nie jestem czczony, to możecie być pewni, że Duch Święty jej nie podyktował.

    Uspokójcie swoje serca, zaufajcie jak dzieci i po prostu kochajcie Mnie w taki sposób, w jaki Ja was kocham. Nigdy nie stawiajcie oporu Mojemu Miłosierdziu, nigdy się Mnie nie bójcie, nigdy nie odczuwajcie gniewu wobec Mnie, zwłaszcza wtedy, gdy cierpicie w tym życiu. Gdyż wkrótce, sprowadzę was do domu. Gdy tylko zaświta ten Wielki Dzień, świat się narodzi i nowe, wspaniałe życie będzie czekało na was i wszystkich waszych bliskich. Każdy z was będzie związany ze Mną bez wroga w zasięgu wzroku – bez strachu, zagrożenia i wszelkiego rodzaju cierpienia. Dlaczego więc obawiacie się Mojego Królestwa? Ono przyniesie wam szczęście i miłość, których szukacie przez całe swoje życie na Ziemi – ale, które nigdy nie były naprawdę do osiągnięcia bez względu na to, jak bardzo staraliście się o te dary.

    Moim Największym Darem dla was jest Życie Wieczne. Oczekujcie Mojego Daru bez strachu. Czekajcie natomiast na Moje Nowe Królestwo z miłością i niecierpliwością, ponieważ jest na co czekać.

    Wasz Jezus

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    26.09.2012, 22:12 – Grzech może być odpuszczony za życia. Nie po śmierci.

    |Moja szczerze umiłowana córko, dopuszczam na ciebie dzisiaj te intensywne cierpienia fizyczne, aby uratować więcej dusz. Ofiaruj ten ból za te wybrane dusze, które musisz Mi pomóc ocalić. Ten ból nie będzie trwał długo, ale kiedy ustąpi, pamiętaj, że wiele dusz zostało uratowanych od ognia Piekła i są teraz w Czyśćcu oczekując oczyszczenia.
    Jako dusza ofiarna musisz przyjąć fakt, że mogę pozwolić ci na chwile cierpienia, aby pomóc uratować dusze dzieci Bożych. Pewnego dnia spotkasz te dusze i wtedy zrozumiesz, jak wiele szczęścia przyniosło to Mojemu Ojcu. Pamiętaj, że kiedy cierpisz, cierpię z tobą, aby złagodzić twój ból. Nie jesteś sama. Kiedy czujesz, że nie możesz oddychać, jest to takie same uczucie duszenia się, jakie jest odczuwane przez dusze, które po śmierci stają w dymie ogni Piekła.
    Gdyby tylko ludzie znali Prawdę o życiu po śmierci. Gdy dusza opuszcza ciało, bez względu na to czy jest w stanie Łaski czy też nie, szatan dręczy mocą uwodzenia. Próbuje nawet wtedy przyciągnąć dusze do siebie. Modlitwa za te dusze, jest bardzo ważna.
    Przyciągam dusze do Mojego Światła. Ale tylko te, które są w Stanie Łaski mogą znieść Moc Mojego Światła Miłosierdzia. Jeśli nie są czyste na duszy, to muszą zostać oczyszczone w Czyśćcu.
    Istnieje, Moja córko, wiele kręgów w Czyśćcu i w zależności od popełnionych grzechów przez dusze, będą one wypełnione oczyszczającym Ogniem Ducha Świętego.
    Czyściec jest bolesny dla duszy i ci, którzy muszą tam przebywać odczuwają to jako fizyczny ból, jak gdyby jeszcze żyli.
    Niech nikt nie lekceważy poświęceń koniecznych do utrzymania swojej duszy w stanie godnym Królestwa Mojego Ojca.
    Mój Ojciec kocha wszystkie Swoje dzieci, ale dusze muszą zasłużyć na prawo, aby nadawać się do wejścia do Królestwa Mojego Ojca. Aby być tego godnymi muszą odkupić się w Moich Oczach, gdy jeszcze żyją. Muszą odpokutować za swoje grzechy ze szczerym sercem.
    Nawet w chwili śmierci grzesznik może skorzystać z Mojego Wielkiego Miłosierdzia, prosząc Mnie o wybaczenie mu jego grzechów. Porwę go i wezmę w Moje Ramiona. Wyleję wtedy Moje Miłosierdzie nad nim, a następnie wezmę go za rękę do Bram Raju.
    Grzech może być odpuszczony za życia. Nie po śmierci.

    Wasz Jezus

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Zapomniałam dopisać,że tutaj nie ma tego orędzia,którego szukałam,ale są związane z tematem ostrzeżenia,czyśćca,piekła i Nieba,dlatego zamieściłam.
    I przepraszam,że aż trzy razy jest to samo orędzie,nie wiem jak to się stało bo dodawałam jeszcze dwa inne ,a zamiast nich jest trzy razy to samo jedno…
    Nie pamiętam już jakie były tamte co się nie wkleiły,może jak odnajdę to jeszcze dodam.

    Polubienie

   • Leszek pisze:

    cd. mojego wpisu (adresow. do Gosi3 i Szafirka), który w swej 1-ej części oczekuje (opublikow. między g. 19-19.30) na ukazanie się., dot. „analizy” zamieszcz. przez Szafirka (10.04, g. 11.21) Orędzia Pana z 28.11.2012, 19:40:
    … Dusze, które pozostają otwarte, ponieważ nie akceptują istnienia grzechu, będą łatwym celem tego złego ducha. Będą one ulegały pokusom, jakie on postawi przed nimi, zazwyczaj poprzez grzechy ciała. Dusze te są łatwym łupem i nie będą cierpieć, tak, jak te dusze, które stawiają mu opór….
    Tutaj od razy na myśl mi przyszły (trzeba to lepiej powiedzieć: zostało mi to podsunięte z Góry, podpowiedziane przez Górę w myślach) te fragmenty Pisma: Ps 73,2-5 i chyba cały ten psalm 73; Ml 3,13-19.
    Może na tym skończę „analizę”, bo dalsze dwa Orędzia są b. czytelne i jasne więc jej nie potrzebują. a tak w ogóle to b. dziękuję Szafirkowi za ich umieszczenie na blogu.

    Co zaś się tyczy CZYŚĆCA w czasie Ostrzeżenia, czy po nim. Pozostaję nadal przy swoim zdaniu. Bowiem jak Bóg działa nieustannie też i w szabat (co jak wiemy ze św. Ewangelii nie podobało się Żydom, faryzeuszom, uczonym w Piśmie w sporach ntt. z Panem Jezusem, kiedy w szabat uzdrawiał), tak też (i) bramy Czyśćca są bez żadnej przerwy otwarte, bowiem nie ma takiej chwili, kiedy byłyby zamknięte. Tak też będzie w czasie Ostrzeżenia (bo przecież, jeśli będą – a są zapowiadane – masowe zgony, to nie wszystkie dusze trafią do piekła, przed którym ‚uchowaj nas Boże!’, jak mówił nieodżałowany JP II, „mała”część z nich dostanie się do Nieba, a większa część dusz do Czyśćca) czy też po nim, gdy będzie dana przez Pana Boga szansa na poprawę swego życia, by nie trafić do piekła, a znaleźć się w Niebie, też i po drodze Czyśćca; bowiem owa poprawa może okazać się w oczach Pana Boga choć niewystarczająca, to jednak wystarczająca by poprzez właśnie Czyściec dostać się do Nieba. Oczywiście będą też i takie dusze, które dalej będą kroczyć złą drogą i z szansy Miłosierdzia Bożego nie będą chciały skorzystać i nie skorzystają, idąc tam do tego miejsca, gdzie przez całą wieczność nie ma żadnego, choćby najmniejszego przejawu Jego miłości, bo gdyby tak było, to piekło nie byłoby piekłem, o czym tak możemy przeczytać w cz. 2 ” Świadków Bożego Miłosierdzia” Anny:
    1/. na początku rozdz. VI ‚Świadectwa dane na życzenia Pana’
    15 IX 1987 r., PAN:
    … Chcę, abyście zrozumieli, że kocham was od chwili waszego zaistnienia i nie przestaję kochać nigdy; że życie wasze tu, na ziemi jest terenem nieustannej walki(por. Hi 7,1a) i wyborów, które powoli krystalizują się i po śmierci ciała ustawią w stałości wedle prawdziwej woli waszego serca (por. Syr 15,14.17).
    Jeżeli wybierzecie nienawiść do Mnie i bliźnich waszych, sami uciekać będziecie od światła, od prawdy, od potęgi miłości Mojej – bo znieść Jej nie możecie, kiedy przesyca was nienawiść (por. Lb 10,35; Ps 68,2n; J 3,19n). Sami się osądzacie i sami wybieracie wieczność beze Mnie: straszliwą otchłań bezlitosności, w całym jej okrucieństwie i wieczystej agonii ducha.
    Ja nie zabijam istnień tych, których powołałem do bytu, lecz że powołała je Miłość w pragnieniu uszczęśliwienia miłością, odrzucenie jej powoduje wieczystą udrękę, głód i powolne konanie z braku Mojej obecności. … cdn

    Polubienie

   • Leszek pisze:

    cd.: 2/. z rozdz. VII ‚Pan mówi sam o swoich dzieciach – ludziach’
    16 marca 1989 r.
    W świecie duchowym istnieje również zło, niewidzialne, potężne, nienawidzące was i wolności waszej woli – wolności wyboru, którą was obdarowałem, gdyż nigdy żadnemu bytowi powołanemu przez siebie do istnienia bytu jego nie odbieram. Jednak zło czysto duchowe nie może istnieć w Mojej obecności, a więc aby ich nie zniszczyć, wycofałem swoją obecność, pozostawiając im możność dalszego istnienia w największej „odległości”, w której się schronili w ucieczce przed mocą miłości. Piekło jest pełnią Mojej nieobecności, tragedią, wieczystym nieszczęściem i rozpaczą. Nie Ja je stworzyłem, lecz podtrzymuję jego istnienie, aby nie zniszczyć nikogo, kto jest (por. Mdr 11,24n).
    Tam, gdzie działa nienawiść – mówię ci o waszym życiu na ziemi – tam sami wzywacie moce nienawiści, przyzywacie anioły piekieł. I sami wasze życie zamieniacie w stan bliski piekłu. Przypomnij sobie tylko obozy koncentracyjne, łagry, więzienia i wszelkie domy duchowego zniewolenia: stan narkomanów, alkoholików, ofiar zboczeń i nałogów bywa bliski piekłu. I zawsze macie w nim towarzyszy pragnących posiadania was już na zawsze. Nienawiść pragnie pociągać za sobą inne ofiary, pragnie współwinnych, równie okrutnie cierpiących. Piekło jest wieczystym konaniem z braku miłości. Jest tęsknotą zrozpaczoną i beznadziejną.
    Czy możesz przypuścić, że Ja sam, Miłość, mógłbym którekolwiek z Moich dzieci „skazać na piekło”? Ja jedynie podtrzymuję ich istnienie, ograniczając ich ból i odsuwając Moją miłość, aby ich nie unicestwiła.
    – Czy to nie jest okrutniejsze niż nieistnienie?
    – Jest to istotnie straszliwe, lecz przecież z ich własnego wyboru. Dałem wam wszystkim wolność, a anioły Moje miały wspaniały rozum, jasną świadomość i zrozumienie. Wy, ludzie, jesteście wobec nich jak małe dzieci; choć często bardzo złe, ale „ślepe”, „głuche” i nierozumne. Dlatego tak was bronię i osłaniam. Jeśli odnajduję w was najsłabszy cień miłości, a więc choćby ślad podobieństwa do Mnie, nie wydam takiego dziecka na zatratę, gdyż po to właśnie sam na śmierć krzyżową poszedłem, abyście wy mogli być ocaleni. Maryja, Matka Moja i wasza, oręduje wciąż, a Krew Moja przez Nią oddawana Ojcu za wasze winy i zbrodnie wciąż was ratuje, pomimo iż coraz dalej odchodzicie ode Mnie.
    Nie znaczy to jednak, że Ja i Matka wasza opuszczamy was. Przeciwnie, coraz bliżej wychodzimy wam na spotkanie. Czymże jest to, co piszesz teraz, jeżeli nie nowym darem Mojej miłości pragnącej was przygarnąć, wyzwolić z lęku i nauczyć przyjaźni ze Mną. Słowa Moje są żywą Miłością nieustannie działającą…

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Leszku,napiszę jeszcze raz,bo może niejasno się wyraziłam.Osobiście uważam,że czyśćca może nie być po Ostrzeżeniu,nie ,że już w czasie Ostrzeżenia zostanie zamknięty,że Ci co w trakcie umrą już tam nie będą mieli szansy trafić,ale po Ostrzeżeniu to wydaje mi się ,że na pewno.Bo Ostrzeżenie samo w sobie będzie zbyt wielkim Aktem Bożego Miłosierdzia aby po nim Ci co je przeżyją dalej sobie bimbali i szli złą drogą.Bo nie będą już mogli wtedy powiedzieć,że nie wiedziałem,nie rozumiałem itp.,że żle robiłem.Więc wydaje mi się,że tak może być,że już po Ostrzeżeniu czyściec zostanie zamknięty,już „żartów” nie będzie,po tym jak ludziom zostanie ukazane dokładnie co robili żle i co mają poprawić aby wejść do Królestwa Niebieskiego.To będzie już wóz albo przewóz jak to się zwykło mówić.
    Miłosierdzie Boże jest Wielkie,ale skoro zostanie nam okazane poprzez Ostrzeżenie,jasno czarne na białym pokazane co mamy zmienić to wymówek już nie będzie,że nie zdawało się sobie sprawy do końca,że coś robiliśmy żle.Tak ja uważam,że to bardzo prawdopodobne,że już po Ostrzeżeniu czyśćca może nie być.Pewna nie jestem,bo to wiadomo tylko Bóg wie,wszystkim kieruje i nawet jak tak gdzieś w przekazie powiedział,(bo prawie pewna jestem,że tak było w orędziu MBM,ale nie moge tego odnależć) to może zmienić zdanie.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    LESZKU! WYRAŹNIE NAPISAŁAM PO OSTRZEŻENIU A NIE W CZASIE OSTRZEŻENIA A TY NAPISAŁEŚ TAK:
    CYT: ” Co zaś się tyczy CZYŚĆCA w czasie Ostrzeżenia, czy po nim. ” A TO JEDNAK ZASADNICZA RÓŻNICA. JESZCZE RAZ POWTARZAM , ŻE DOTYCZY TO LUDZI , KTÓRZY DOZNAJĄ OŚWIETLENIA SWOICH SUMIEŃ A NIE DLA TYCH CO ODESZLI WCZEŚNIEJ I NIE NAPISAŁAM TEGO NA PODSTAWIE TEGO CO JA WIEM LECZ NA PODSTAWIE ORĘDZI MBM. TAKIE PRZESŁANIE BYŁO NO CHYBA ŻE TY TYCH ORĘDZI NIE UZNAJESZ BO TEGO NIE WIEM.
    MNIE SIĘ WYDAJE TO BARDZO PRAWDOPODOBNE ŻE CI CO ZOSTANĄ PRZY ŻYCIU PO OSTRZEŻENIU BĘDĄ WIEDZIEĆ JUŻ ZNACZNIE WIĘCEJ A OSTRZEŻENIE BĘDZIE WIELKIM DAREM ŁASKI POZNANIA SIEBIE W ŚWIETLE BOGA. WSZYSCY POCZUJĄ, ŻE PODCZAS OSTRZEŻENIA POCZUJĄ BLISKOŚĆ BOGA- SPOTKANIA GO NIEMALŻE TWARZĄ W TWARZ W JEGO WIELKIEJ ŚWIATŁOŚCI MIŁOSIERDZIA.
    WSZYSCY BĘDĄ BIEC CZYM PRĘDZEJ DO KONFESJONAŁU I CO UWAŻASZ ŻE CO PO CO TEN MAŁY SĄD ABY NADAL CZŁOWIEK BEZKARNIE GRZESZYŁ.
    TO JUŻ NIE BĘDZIE ŻARTÓW Z PANEM BOGIEM BO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ TEJ ŚWIADOMOŚCI ŻE BÓG NAPRAWDĘ ISTNIEJE.
    ALE GDY UPŁYNIE TROCHĘ CZASU TO CZĘŚĆ UZNA TO ZA ZŁY SEN I NADAL ODWRÓCĄ SIĘ OD PANA BOGA. BO TAKA NATURA LUDZKA – ŻE NAWET GDY DOZNAJĄ CZEGOŚ NADZWYCZAJNEGO TO POTRAFIĄ SOBIE TO Z CZASEM ROZMYDLIĆ I WYTŁUMACZYĆ ŻE TO NIE POCHODZIŁO OD PANA BOGA ABY MÓC SOBIE DALEJ ŻYĆ KONSUMPCJĄ TEGO ŚWIATA A NIE ŚWIATŁOŚCIĄ TEGO ŚWIATA KTÓRA PRZYSZŁA NA TEN SĄD OD STWÓRCY WSZECHŚWIATA.
    LESZKU! UCZENI W PIŚMIE JAKŻE CZĘSTO SIĘ MYLILI POMIMO ŻE W ODRÓŻNIENIU OD INNYCH WIEDZIELI DUŻO WIĘCEJ O ŻYCIU JEZUSA ALE NIE UMIELI JEGO SŁUCHAĆ BO CZASAMI PRZEKRĘCALI JEGO SŁOWA.
    TAK: P R Z E KR E C A L I S Ł O W A J E Z U S A.
    A TY LESZKU! PRZEKRĘCIŁEŚ TYM RAZEM MOJE .
    JA NIE UPIERAM SIĘ PRZY SWOIM CO NAPISAŁAM BO NICZEGO NIE JESTEM PEWNA LECZ ZAUWAŻYŁAM TO JEDNO NIEPRAWDZIWE TWOJE ZDANIE , KTÓRE PRZYTOCZYŁAM NA POCZĄTKU. I WYBACZ MI , ŻE TO BEDZIE MOJE OSTATNIE ZDANIE NA TEN TEMAT BO NAPRAWDĘ SZKODA CZASU I ZOSTAWMY PANU BOGU JEGO PLAN DO WYKONANIA WG JEGO WOLI A NIE NASZEJ PYCHY.
    SZCZĘŚĆ BOŻE!

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   I MATCE BOŻEJ TEŻ MÓWIĘ DOBRANOC.

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Leszku! oczywiście tajemnice przydzieliłam Ci wg życzenia. Głoszenie Królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia to w intencji Intronizacji i Biczowanie Pana Jezusa w intencji ogłoszenia V Dogmatu Maryjnego.
   Błogosławionego Dnia życzę. Pozdrawiam. 🙂

   Polubienie

  • Leszek pisze:

   Po przeczytaniu Twojego dzisiejszego, nocnego (00.16) Gosiu3 wpisu i też dzisiejszych przedpołudniowych wpisów Szafirka uważającej podobnie jak Ty, że po Ostrzeżeniu [ten czas Ostrzeżenia: można to rozumieć – wg mnie – dwojako, tj. albo zamykający się trakcie jego trwania do jego zakończenia (czyli powiedzmy: kilka czy kilkanaście minut) albo/i już po jego zakończeniu, gdy dany będzie przez Pana Boga krótki czas (słyszałem o roku) na poprawę, nie będzie CZYŚĆCA – przerywając „na chwilę” przygotowywany do blogowego wpisu, komentarz do dzisiejszej św. Ewangelii wg św. Jana: 8,31-42 – chciałbym się jeszcze raz odnieść do tej sprawy.
   Wcześniej jednak, napiszę parę słów, odnoszących się do treści przytoczonych przez Szafirka, Orędzi Pana danych poprzez MBM, znajdując w nich osadzenia, odniesienia w Piśmie Świętym, co mi się od razu skojarzyło (można powiedzieć: wyświetliło w głowie) + ze skrutacji Pisma, przy czytaniu ich treści. A zatem, po kolei – co do treści Orędzi(a) z:
   1. 28.11.2012, g. 19:40
   … tylko Bóg może decydować, kiedy dusza może opuścić ciało… : 1Sm 2,6; Pwt 32,39; 2Krl 5,7; Mdr 16,13; Tb 13,2; Ps 90,3.5n i 146,4; Syr 17,1n
   Z dyktanda zatyt. «Godzina śmierci jest zawsze słuszna» z „Końca Czasów” M. Valtorty:
   … Kiedy bowiem zostanie wyznaczona godzina, żadne środki ostrożności nie zdołają uchronić od śmierci. Godzina śmierci jest zawsze słuszna, gdyż daje ją Bóg. Ja sam jestem Panem życia i śmierci. Nawet jeśli nie są Moimi pewne sposoby umierania, jakimi człowiek się posługuje za namową demona, to zawsze są Moimi wyroki śmierci wydawane po to, aby unieść duszę ze zbyt wielkiego cierpienia ziemskiego lub zapobiec większym grzechom tej duszy… (napis. 9.08.1943r.; w książce: str. 74).

   … Nieważne, jak bardzo wasz dobytek na tej ziemi jest dla was ważny, on nie jest nic wart.
   Jednak wiele osób spędza większą część swojego życia na realizowanie marzeń o sławie, bogactwie i zbieraniu rzeczy materialnych, które mogą im być zabrane w każdej chwili.

   „6 Wielkim zaś zyskiem/O tak, bogatym źródłem zysku/ jest pobożność wraz/o ile łączy się/ z poprzestawaniem na tym, co wystarczy.
   7 Nic/niczego bowiem nie przynieśliśmy na ten świat; nic też nie możemy [z niego] wynieść/zabrać.
   8 Mając natomiast żywność i odzienie, i dach nad głową, bądźmy z tego zadowoleni!
   w innym tłumacz.: Skoro więc mamy się czym pożywić i przyodziać, poprzestajmy na tym.

   Dlatego właśnie te dusze, które darzę głębokim współczuciem, cierpią z powodu straty bogactwa. Pozwalam, aby zostali ogołoceni ze wszystkiego, abym mógł je oczyścić.
   9 A ci, którzy chcą się bogacić/pragną bogactw, wpadają w pokusę i w zasadzkę (diabła)/sidła diabelskie/ oraz w liczne nierozumne/bezsensowne i szkodliwe pożądania. One to pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie.
   10 Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy/przywiązanie do pieniądza. Za nimi to uganiając się, niektórzy zabłąkali się z dala od wiary/odstąpili od wiary/ i siebie samych przeszyli wielu boleściami/sprawili sobie wiele udręki (jak to np. było w przypadku klientów banku Amber Gold) „. (2Tm 6,6-10; por. Hbr 13,5)

   … zezwalam na te cierpienia. Bowiem dopiero wtedy, te dusze zwrócą się do Mnie o pomoc. Jest to forma oczyszczenia, aby człowiek mógł przyjść do Mnie w pokorze, gdyż posiadanie tej cechy jest konieczne, aby wejść do Mojego Królestwa. Nie bójcie się, gdy znajdziecie się w takim położeniu…

   Bóg w „Dialogu o Bożej Opatrzności czyli Księgi Boskiej Nauki” św. Katarzyny ze Sieny (XIVw.), z rozdz. «Nauka o łzach» http://sienenka.blogspot.com/2011/08/nauka-o-zach-xciv.html), mówi o czterech wiatrach, czyli czterech zrządzeniach Opatrzności Bożej, co uważa za słuszne i potrzebne dla zbawienia człowieka, gdyż właśnie dla tego tylko celu zsyła te próby, doświadczenia:
   Są cztery wiatry: wiatr pomyślności, wiatr przeciwności, wiatr bojaźni i wiatr sumienia.
   Wiatr pomyślności żywi pychę wielką zarozumiałością, wysokim mniemaniem o sobie i pogardą bliźniego. (…). Ja zsyłam i daję wam wszystko, co istnieje. Ja, który jestem nieskończenie dobry, więc dobry jest i ten wiatr pomyślności. Jeśli dla człowieka świata wynika zeń płacz, przyczyną tego jest nienasycenie serca. Pragnie ono tego, czego mieć nie może. Nie mogąc tego posiąść, jest smutne. Smutek ten wyciska Mu łzy, bo, jak ci rzekłem, oczy chcą uczynić zadość uczuciom serca.
   Potem zaczyna wiać wiatr bojaźni służalczej. Pod jego tchnieniem człowiek boi się własnego cienia, lękając się stracić to, co kocha. Boi się utraty życia, boi się utraty dzieci lub kogo ze swoich; boi się stracić stanowisko, zaszczyty i bogactwa swoje i swoich, przez miłość własną. Obawa ta nic daje mu spokoju, mąci jego radość. Dóbr tych nie posiada w sposób uporządkowany, wedle mojej woli: stąd ta bojaźń służalcza, stąd ten strach.
   Wiatr bojaźni nie przestał go chłostać, gdy oto nadciąga wiatr udręczenia i przeciwności, którego się boi i odziera go w części lub w całości z wszystkiego, co posiadał. W całości, gdy traci życie, gdyż śmierć pozbawia go wszystkiego; w części, gdy traci to czy owo: albo zdrowie, albo dzieci, albo bogactwa, albo stanowisko, albo zaszczyty, wedle tego, co Ja dobry lekarz, uważam za potrzebne dla jego zbawienia.
   Gdyż dla zbawienia jego zsyłam nań te próby. Lecz ułomność jego jest zepsuta, pozbawiona poznania siebie i Mnie, i niszczy owoc cierpliwości. Rodzi więc tylko niecierpliwość, zgorszenie, szemranie, odrazę do Mnie i stworzeń Moich. To co jest darem mym dla życia, przyjmuje jako śmierć. Boleść jego równa jest miłości tego, co utracił. (…).
   Lecz oto nadchodzi wiatr sumienia. W boskiej dobroci swej, spróbowawszy przez pomyślność pociągnąć grzesznika ku sobie miłością, pobudzałem go potem strachem, aby przez niepokoje ukierunkować serce do cnotliwego a nie nieudolnego kochania. Doświadczałem go udręczeniami, aby ukazać mu kruchość i niestałość świata. Kiedy to nie pomaga, jako że kocham ludzi niewymownie, zsyłam niektórym wyrzuty sumienia, aby wreszcie otwarli usta i wyrzucili z siebie zgniliznę grzechu przez świętą spowiedź. …
   Więcej i całość: http://sienenka.blogspot.com/2011/08/nauka-o-zach-xciv.html

   … Nie bójcie się, gdy znajdziecie się w takim położeniu. Będzie ono trwało tylko chwilę, a jest ono wynikiem waszego błędnego mniemania. Z czasem wszystko będzie dobrze…
   „wszystko będzie uznane za dobre w swoim czasie” (Syr 39,33b; jak to np. było w historii Józefa egipskiego)
   „Z całą ufnością i nadzieją zdaje się całkowicie na Boga. … Bądź więc dobrej myśli, moja Córko i zanadto się o mnie nie troskaj, cokolwiek przydarzyłoby mi się na tym świecie. Nic nie może się zdarzyć, czego by Bóg nie zechciał. Cokolwiek zaś On chce, choćby nam się wydawało złe, w rzeczywistości jest najlepsze”.
   [Św. Tomasz More (+1535) w swym więziennym liście przed swoim męczeństwem, tak pocieszał swoją ukochaną córkę, Małgorzatę;
   źródło: KKK 313, str. 83 i Liturgia Godzin, t. III, Godzina czytań z 22 czerwca, str. 1252].

   … Wasz czas jest tutaj przeniknięty cierpieniem, niezadowoleniem, nienawiścią i rozpaczą z powodu obecności szatana…
   Powie Pan Jezus w Rozmowie z Anną: „Cierpienia odjąć wam nie mogę, bo ono jest gruntem ziemi skażonej grzechem, ale zarazem pewnością zbawienia dla tych, któryż nic innego na swoje usprawiedliwienie nie mają” („Świadkowie Bożego Miłosierdzia”, cz. 2, str. 247, w rozdz. VII zatyt. ‘Pan mówi o swoich dzieciach – ludziach’, 12.V.1984r.) cdn

   Polubienie

 27. Gosia 3 pisze:

  WITAM WAS KOCHANI!
  PROSZĘ WAS POSPRAWDZAJCIE CZY ZNAJDUJECIE SIĘ W ODPOWIEDNICH MIEJSCACH W TYM UKŁADZIE – W NOWEJ , NASTĘPNEJ NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ.

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIA F
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARYSIA Z WROCŁAWIA
  Narodzenie Pana Jezusa MATEUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni LUCYNA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni GRAŻYNKA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie LEOPOLD
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia LEOPOLD (LESZEK)
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor LEOPOLD
  Ustanowienie Eucharystii TERESKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu JANINA
  Biczowanie Pana Jezusa JAN
  Cierniem ukoronowanie MARIA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MARIA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MARIA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MARTA
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa BEATKA 1
  Zesłanie Ducha Świętego MARCIN
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny BEATKA 2
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MATEUSZ
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MATEUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni HALINA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej DANUTA Z.
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MILLKA (MARTA)
  Ustanowienie Eucharystii MILLKA (TOMASZ)

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu ZOSIA2
  Biczowanie Pana Jezusa MĄZ JOLI
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa KRZYSZTOF
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa SZAFIREK

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa KIELICH
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa ELŻBIETA
  Zesłanie Ducha Świętego BASIA Z KANADY
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny ELŻBIETA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi WANDA Z ( SŁAWIK)

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie BRYZA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa LUCYNA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni DANUTA Z

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MILLKA (ZOSIA2)
  Cud w Kanie Galilejskiej LEOPOLD ( TERESKA )
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MARLENKA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii KRZYSZTOF

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BASIA Z KANADY
  Biczowanie Pana Jezusa MARIA ( LESZEK )
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GRAŻYNA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię WANDA Z
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa GOSIA 3

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa SZAFIREK
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa KIELICH
  Zesłanie Ducha Świętego MONI
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MARTA
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi ELŻBIETA

  Nowenna nr 4 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie ZOSIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety IRENKA
  Narodzenie Pana Jezusa MARIUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni DANUTA Z
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MATEUSZ (BRYZA)

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie TERESKA
  Cud w Kanie Galilejskiej MILLKA (ZOSIA2)
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MILLKA ( WANDA Z)
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor LUCYNA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA ( LEOPOLD )

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARIA (MARCIN)
  Biczowanie Pana Jezusa GRAŻYNA
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3 (BOŻENA)
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię RYSZARD
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa JOLA (ŻONA SŁAWIKA)

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ELŻBIETA (MAMA SŁAWIKA)
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa BASIA Z KANADY
  Zesłanie Ducha Świętego KIELICH ( ELŻBIETA )
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARTA

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s