Matka Boża z Medziugorje, orędzie dla Mirjany; 2.08.2019r.

Mirjana during an apparition„Drogie dzieci!
Wielka jest miłość mojego Syna. Jeślibyście poznali wielkość Jego miłości, nie przestalibyście Go adorować i Mu dziękować. Zawsze jest żywy z wami w Eucharystii, bo Eucharystia jest Jego Sercem. Eucharystia jest sercem wiary. On was nigdy nie porzucił. A kiedy próbowaliście odejść od Niego, On od was nie próbował. Dlatego moje matczyne serce jest szczęśliwe, kiedy patrzę, jak napełnieni miłością wracacie do Niego; kiedy widzę, że przychodzicie do Niego drogą pojednania, miłości i nadziei. Wie moje matczyne Serce, że kiedy podążycie drogą wiary, jesteście młodymi pędami – pączkami. Ale poprzez modlitwę i post przyniesiecie owoc, będziecie moimi kwiatami, apostołami mojej miłości; będziecie nieść światło i rozświetlać miłością i mądrością wszystkich dookoła siebie. Dzieci moje, jako matka proszę was: módlcie się, rozmyślajcie i rozważajcie. Wszystko, co się wam wydarza pięknego, bolesnego czy radosnego – wszystko to sprawia, że wzrastacie duchowo, że mój Syn wzrasta w was. Dzieci moje, oddajcie się Mu, wierzcie Mu, zaufajcie Jego miłości, niech On was prowadzi. Niech Eucharystia będzie miejscem, gdzie będziecie karmić swoje dusze, a potem będziecie szerzyć miłość i prawdę, dając świadectwo o moim Synu. Dziękuję wam. ”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

79 odpowiedzi na „Matka Boża z Medziugorje, orędzie dla Mirjany; 2.08.2019r.

 1. Marcin pisze:

  Mariusz dlaczego usunąłeś mój komentarz o usypianiu czujności z tymi odległymi datami chronologicznymi? Przecież on nie był do Ciebie skierowany…

  Polubienie

 2. Mariusz pisze:

  Drogi Marcinie, zrobiłem to z dwóch powodów:
  – może mamy rację, a może nie (chodzi mi o to, że tam gdzie nie ma dostępu zwykły śmiertelnik, tam są wypowiedzi autorytetów w różnych tematach, świętych, widzących)
  – możesz do niego napisać na maila i wtedy nie grozi Ci Sąd Cywilny.
  Marcinie, też mam inne zdanie jako Mariusz.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

 3. hallinna pisze:

  Z tego orędia wynika że mimo iż miał szatan władzę przez 100 lat i mógł przejąc swiat i człowieka , zarazić go piekielna zarazą ,i wprowadzić na droge do piekła , to nie udało mu sie .
  Bo Maryja Królowa przedstwaiąc wiadomości z Nieba mówi ,
  że zdrowe Mistyczne Ciało Chrystusa bez domieszki szatańskiej zarazy wzrasta, tak jak zaplanował to Bóg w Trójcy św .
  Dowodzi temu to ,że wszyscy, którzy zaufali Maryji podążają wraz z Nią do Chrystusa Króla ,aby wraz z Nim budować Jego Królestwo Miłości ……..
  A więc przychodzący Chrystus Król po raz drugi, ma z kim współpracować ,
  Bo utrzymanym jest przyczółek ,którego nie zdobył przeklety szatan , do którego nie wpuściła go Maryja królowa i wolna wola oraz swiadomośc człowieka, wsłuchanego w Jej słowa .

  Prawda jest ,że to Maryja Mateńka i Królowa po raz drugi przygotowała Bogu w Trójcy św miejsce na Ziemi tak jak On tego życzył sobie .
  Po raz drugi Maryja pokonała szatana , przez pokorę , miłosc i wiernośc Bogu w Trójcy św .
  Bo po raz drugi przygotowała wszystko co było potrzeba ,aby na Ziemi wykonanym było , by wbrew dążeniom szatana, Bóg w Trójcy św dokonał dokończenia Dzieła Bożej Miłości i Miłosierdzia .
  By zaczął istniec nowy człowiek i nowy swiat ,do którego nie ma dostępu szatan .

  W orędziach MBM było mówione ,że wzrasta drzewo genealogiczne zakotwiczone w Bożej Prawdzie Bożej sprawiedliwości , by przynieśc owoce Bożej Miłości .
  By dac Bogu Ojcu to co On chce otrzymac od człowieka zyjącego na Ziemi , prowadzonego przez Maryje Królowa Chrystusa króla i Ducha św .
  Z Nimi współpracując każdy człowiek , jest w stanie dac Bogu Ojcu wsystko to, co On chce otrzymac od człowieka zyjącego na Ziemi .
  A więc moze On osiagnąc swój cel ,jaki miał i ma względem człowieka i świata .

  Szczęśliwy ten człowiek , który mimo cierpienia i przeciwności szatana, nie poddał sie, lecz szedł wytrwale u stóp Maryji Królowej pełen wiary ufności i miłości , by wykonac to co potrzebne jest Bogu do realizacji Jego planów na ten czas ostateczny .

  Polubienie

 4. Szafirek pisze:

  Akt wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu Maryi

  Najświętsza i Najdroższa Matko moja, Królowo Pokoju i Matko Miłosierdzia, ja, nędzny grzesznik, w uniżeniu najgłębszym, upadam przed Tobą i z miłością najgorętszą przepraszam Ciebie za grzechy swoje i za grzechy wszystkich grzeszników, że w takiej boleści pogrążaliśmy Twoje Niepokalane Serce. Ty się gniewać nie umiesz. Matko Najsłodsza, Ty kochać i cierpieć umiałaś, żyjąc na tej ziemi, a teraz, gdy królujesz w niebie, kochać i przebaczać umiesz. Więc przebacz nam, że tak okrutnie umęczyliśmy i tak strasznie ukrzyżowaliśmy Syna Twojego: przebacz nam, że dotąd grzechy nasze nieustannie Go na krzyż przybijają, przebacz, że tak znieważamy Jego łaski. Jego natchnienia, Jego słowa głoszone w Kościele i Jego święte Sakramenty. Przebacz wszystkie bluźnierstwa bezbożnych przeciw Tobie miotane. Przebacz nam wszystkie grzechy nasze: przebacz wszystkie zbrodnie całego świata, które ja, najniegodniejszy twój sługa, jako moje własne do Ciebie przynoszę. Zdejmij Je ze mnie, Matko Miłosierdzia, i rzuć w Rany Boskiego Syna Twojego, Przenajdroższą Krew Jego ofiarując za nas ojcu Przedwiecznemu, uproś łzy pokuty i zechciej od nas odwrócić straszne karanie, na które tak słusznie zasłużyliśmy. O Maryjo, Matko nasza, wszystkie krzywdy przez nas Twemu Niepokalanemu Sercu wyrządzone, nagradzamy Ci Przenajdroższym Sercem Jezusa, Jego miłość i błogosławieństwo ofiarując Tobie. O Maryjo, bądź za wszystko i bez końca uwielbiona! Niech będzie uwielbione Twoje Niepokalane Poczęcie, Twoje nienaruszone Dziewictwo, Twoje cudowne Wniebowzięcie, Twoje chwalebne królowanie nad niebem i ziemią. Twoje wszechmocne do Boga pośrednictwo, Twoje miłosierdzie bez granic, Twoje boleści na ziemi wycierpiane i wiekuiste radości Twoje. Cała i we wszystkim bądź pochwalona, o Maryjo wszelkiej chwały i miłości godna. Pozwól nam wielbić Ciebie nieustannie na tej ziemi i rozszerzać coraz więcej cześć ku Niepokalanemu Sercu Twojemu, a po śmierci zaprowadź nas do nieba, abyśmy z Tobą, o Matko Jezusa i Matko nasza. Trójcę Przenajświętszą po wszystkie wieki chwalili. Amen.

  Polubienie

 5. Marcin pisze:

  9 wrzesień 2019.

  Asteroida QV89 leci wprost na Ziemię? NASA ostrzega: Asteroida jest niebezpieczna. Jackowski mówi o końcu świata.

  Asteroida 2006 QV89 może spaść na Ziemię. Jeśli tak się stanie, zapewne oznacza to koniec świata, który przepowiada właśnie na wrzesień jasnowidz Krzysztof Jackowski. To obiekt, który znajduje się na 7 miejscu planetoid, które są najbardziej niebezpieczne. Ostrzeżenie NASA mówi jedno – asteroida QV89 jest niebezpieczna. Jej uderzenie w Ziemię jest prawdopodobne. Może to nastąpić 9 września 2019 roku. Czy z związku z tym możliwy jest koniec świata? Naukowcy z NASA wkrótce ustalą jakie mogą być konsekwencje upadku asteroidy QV89 na Ziemię.

  Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski od wielu miesięcy przepowiada koniec świata. Jego najnowsze wizje związane są z wrześniem – mówi wprost o wybuchu wojny, ale nie wyklucza także innej przyczyny końca świata, w tym także kolizji z asteroidą.

  Polubienie

  • hallinna pisze:

   Jeżeli sługusy szatana będą chcieli rozpętac III wojne swiatową ,
   to Pan Bóg poprzez kataklizm spowoduje to ,że do niej niedojdzie .

   Gdy jest kataklizm , wielkie nieszczęscie na Ziemi , to przyczynia sie on do wylewu dobrych cech z serca człowieka, to znaczy bezinteresownej pomocy , wspołczucia itd .
   Gdy jest wybuch wojny , to jest wylew przemocy krzywd nienawiści niesprawiedliwości itd .

   jeżeli nie będzie miał innego wyjścia Pan Bóg ,to na powstrzymanie ludzi przed rozkręceniem spirali nienawiści ,bedzie musiał dać kataaklizm .

   Tak przez logike patrząc , jakbym miała wybierac, co ma nastąpic jako kara dla ludzi ,wojna czy kataklizm ,to wybieram kataklizm .

   A jak bedzie to od nas nie zależy .
   To Pan Bóg rozdaje karty .I wybierze najodpowiedniejszą opcję dla nadchodzących sytuacji .
   Trzeba Mu ufac i wierzyć ,że to co idzie z Jego ręki , chociaż przykre i bolesne jest ,to ono prowadzi do nastania dobra ..I w pokorze trzeba to przyjąc .

   Polubienie

   • MArcin pisze:

    Witaj Halino, może tak będzie.
    Może jedno poprzedzi drugie albo drugie pierwsze. Może dojdzie do obu.

    Pozdrawiam.
    Szczęść Boże.

    Polubienie

   • hallinna pisze:

    Albo wcześniej w swiecie duchowym zakonczy sie walka zwycięstwem Chrystusa Króla ,i wszystkie serca beda uwolnione spod wpływu obecności działania szatana .A wówczas z secrc będzie wypływało wszystko dobro, bo wszystkie serca zostana wypełnione Duchem Sw i Boża Jasnościa , w której kazdy bedzie widział wszystko w kryteriach Bozej Sprawiedliwości.
    Prawdą jest ze z człowieka wypływa na świat ziemski to ,co u człowieka w sercu jest .
    A w takich warunkach będzie niemozliwe aby rozpetali wojne , i nie bedzie potrzeba aby karać ludzi kataklizmami , bo w czasie trwania Bożego Miłosierdzia dokonało sie zwycięstwo Chrystusa Króla .
    I przychodzi do człowieka na Ziemi Zwycięski Król Miłosierdzia , który chce wszystkim wybaczyć to ,czego dopuszczali sie w zniewoleniu szatanskim .
    Pod warunkiem że przeprosi , zadośc uczyni i wejdzie z własnej i nieprzymuszonej woli na droge prawidłowej współpracy z Nim, Królem Bogiem Wszechmogacym ..
    Bo w takiej sytuacji samoistnie zacznie sie formować zdrowe i wolne od szatańskiej zarazy Mistyczne Ciało Chrystusa Króla .

    Wiemy ze od postawy ludzi wszystko jest uzaleznione .
    I koniec czasów może przejśc najbardziej lagodnie.

    Wiemy także to ,że dzisiaj ks Natanek wraz z swoimi Rycerzami ,rozbudzonym z szatańskiego letargu , oddaje Bogu Ojcu należna cześc i wyraża zgode na to ,aby przyjąc ze zrozumieniem sercem DEKALOG , przepisy do bezpiecznego podażania autostradą życia .Do nich się dostosowac i w zgodzie z nimi ruszyc autostrada życia .
    Gdy reprezentanci Narodu Polskiego uczynią to dzisiaj ,
    to bedzie miał czas człowiek jeszcze nie obudzony z szatańskiego letargu dostosowac sie i świadomie wejśc na droge Boża i podązyc do Bozego celu.
    By żyjąc cały czas pełnic Wole Boga Ojca Wszechmogacego .

    Wierze i ufam, że gdy człowiek świadomie dobrowolnie dostosuje sie do Bozych zyczeń i oczekiwań , to zniszczeń nie będzie .

    Przecież w oredziach MBM było mówione że Niebo robi wszystko aby przez ten Koniec czasów człowiek przeszedł najmniej bolesnie .
    Bo to jest czas wyrzucania szatana z człowieka i świata .
    Przecież Pan Bóg nie walczy z człowiekiem , lecz z szatanem .
    I chce by nastał nowy czas na Ziemi , w którym nikt i nic nie przeszkadza człowiekowi w pełnieniu Woli Boga . By człowiek na Ziemi służył Bożej radości i chwale tak jak czyni to Anioł w Niebie .

    Pan Bóg nigdy nie niszczy tego co dobre jest .
    Usuwa tylko to co zle jest . By mogło byc dobrze .
    Faktem jest ,że przyszedł czas wyznaczony przez Boga na zrobienie porządku na Ziemi .
    tego swiadomym powinien byc każdy człowiek , i ustawic sie jaknajlepiej do nadchodzących wydarzeń .

    Teraz najrozsadniejsze jest to ,aby świadomie i dobrowolnie powiedziec szatanowi NIE , by wejśc na droge prawidłowej współpracy z Bogiem Ojcem Stworzycielem .
    By dostosowywac wszystko na Ziemi do Jego pragnień zyczeń oczekiwań ……

    Polubienie

 6. Szafirek pisze:

  4 sierpnia
  Święty Jan Maria Vianney, prezbiter

  Jan urodził się w rodzinie ubogich wieśniaków w Dardilly koło Lyonu 8 maja 1786 r. Do I Komunii przystąpił potajemnie podczas Rewolucji Francuskiej w 1799 r. Po raz pierwszy przyjął Chrystusa do swego serca w szopie, zamienionej na prowizoryczną kaplicę, do której wejście dla ostrożności zasłonięto furą siana. Ponieważ szkoły parafialne były zamknięte, nauczył się czytać i pisać dopiero w wieku 17 lat.
  Po ukończeniu szkoły podstawowej, otwartej w Dardilly w 1803 roku, Jan uczęszczał do szkoły w Ecully (od roku 1806). Miejscowy, świątobliwy proboszcz udzielał młodzieńcowi lekcji łaciny. Od służby wojskowej Jana wybawiła ciężka choroba, na którą zapadł. Wstąpił do niższego seminarium duchownego w 1812 r. Przy tak słabym przygotowaniu i późnym wieku nauka szła mu bardzo ciężko. W roku 1813 przeszedł jednak do wyższego seminarium w Lyonie. Przełożeni, litując się nad nim, radzili mu, by opuścił seminarium. Zamierzał faktycznie tak uczynić i wstąpić do Braci Szkół Chrześcijańskich, ale odradził mu to proboszcz z Ecully. On też interweniował za Janem w seminarium. Dopuszczono go do święceń kapłańskich właśnie ze względu na tę opinię oraz dlatego, że diecezja odczuwała dotkliwie brak kapłanów. 13 sierpnia 1815 roku Jan otrzymał święcenia kapłańskie. Miał wówczas 29 lat.
  Pierwsze trzy lata spędził jako wikariusz w Ecully. Na progu swego kapłaństwa natrafił na kapłana, męża pełnego cnoty i duszpasterskiej gorliwości. Po jego śmierci biskup wysłał Jana jako wikariusza-kapelana do Ars-en-Dembes. Młody kapłan zastał kościółek zaniedbany i opustoszały. Obojętność religijna była tak wielka, że na Mszy świętej niedzielnej było kilka osób. Wiernych było zaledwie 230; dlatego też nie otwierano parafii, gdyż żaden proboszcz by na niej nie wyżył. O wiernych Ars mówiono pogardliwie, że tylko chrzest różni ich od bydląt. Ks. Jan przybył tu jednak z dużą ochotą. Nie wiedział, że przyjdzie mu tu pozostać przez 41 lat (1818-1859).
  Całe godziny przebywał na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem. Sypiał zaledwie po parę godzin dziennie na gołych deskach. Kiedy w 1824 r. otwarto w wiosce szkółkę, uczył w niej prawd wiary. Jadł nędznie i mało, można mówić o wiecznym poście. Dla wszystkich był uprzejmy. Odwiedzał swoich parafian i rozmawiał z nimi przyjacielsko. Powoli wierni przyzwyczaili się do swojego pasterza. Kiedy biskup spostrzegł, że ks. Jan daje sobie jakoś radę, erygował w 1823 r. parafię w Ars. Dobroć pasterza i surowość jego życia, kazania proste i płynące z serca – powoli nawracały dotąd zaniedbane i zobojętniałe dusze. Kościółek zaczął się z wolna zapełniać w niedziele i święta, a nawet w dni powszednie. Z każdym rokiem wzrastała liczba przystępujących do sakramentów.

  Święty Jan Maria Vianney Pomimo tylu zabiegów nie wszyscy jeszcze zostali pozyskani dla Chrystusa. Ks. Jan wyrzucał sobie, że to z jego winy. Uważał, że za mało się za nich modli i za mało pokutuje. Wyrzucał także sobie własną nieudolność. Błagał więc biskupa, by go zwolnił z obowiązków proboszcza. Kiedy jego błagania nie pomogły, postanowił uciec i skryć się w jakimś klasztorze, by nie odpowiadać za dusze innych. Biskup jednak nakazał mu powrócić. Posłuszny, uczynił to.
  Nie wszyscy kapłani rozumieli niezwykły tryb życia proboszcza z Ars. Jedni czynili mu gorzkie wymówki, inni podśmiewali się z dziwaka. Większość wszakże rozpoznała w nim świętość i otoczyła go wielką czcią.
  Sława proboszcza zaczęła rozchodzić się daleko poza parafię Ars. Napływały nawet z odległych stron tłumy ciekawych. Kiedy zaś zaczęły rozchodzić się pogłoski o nadprzyrodzonych charyzmatach księdza Jana (dar czytania w sumieniach ludzkich i dar proroctwa), ciekawość wzrastała. Ks. Jan spowiadał długimi godzinami. Miał różnych penitentów: od prostych wieśniaków po elitę Paryża. Bywało, że zmordowany jęczał w konfesjonale: „Grzesznicy zabiją grzesznika!” W dziesiątym roku pasterzowania przybyło do Ars ok. 20 000 ludzi. W ostatnim roku swojego życia miał przy konfesjonale ich ok. 80 000. Łącznie przez 41 lat jego pobytu w tym miejscu przez Ars przewinęło się około miliona ludzi.
  Nadmierne pokuty osłabiły już i tak wyczerpany organizm. Pojawiły się bóle głowy, dolegliwości żołądka, reumatyzm. Do cierpień fizycznych dołączyły duchowe: oschłość, skrupuły, lęk o zbawienie, obawa przed odpowiedzialnością za powierzone sobie dusze i lęk przed sądem Bożym. Jakby tego było za mało, szatan przez 35 lat pokazywał się ks. Janowi i nękał go nocami, nie pozwalając nawet na kilka godzin wypoczynku. Inni kapłani myśleli początkowo, że są to gorączkowe przywidzenia, że proboszcz z głodu i nadmiaru pokut był na granicy obłędu. Kiedy jednak sami stali się świadkami wybryków złego ducha, uciekli w popłochu. Jan Vianney przyjmował to wszystko jako zadośćuczynienie Bożej sprawiedliwości za przewiny własne, jak też grzeszników, których rozgrzeszał.

  Święty Jan Maria Vianney Jako męczennik cierpiący za grzeszników i ofiara konfesjonału, zmarł 4 sierpnia 1859 r., przeżywszy 73 lata. W pogrzebie skromnego proboszcza z Ars wzięło udział ok. 300 kapłanów i ok. 6000 wiernych. Nabożeństwu żałobnemu przewodniczył biskup ordynariusz. Śmiertelne szczątki złożono nie na cmentarzu, ale w kościele parafialnym. W 1865 r. rozpoczęto budowę obecnej bazyliki. Papież św. Pius X dokonał beatyfikacji sługi Bożego w 1905 roku, a do chwały świętych wyniósł go w roku jubileuszowym 1925 Pius XI. Ten sam papież ogłosił św. Jana Vianneya patronem wszystkich proboszczów Kościoła rzymskiego w roku 1929. W stulecie śmierci proboszcza z Ars Jan XXIII wystosował osobną encyklikę, w której przypomniał tę piękną postać.

  W ikonografii Święty przedstawiany jest w stroju duchownym ze stułą na szyi, często w otoczeniu dzieci.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/08-04a.php3

  4 sierpnia – św. Rajner, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/08-04b.php3
  4 sierpnia – bł. Henryk Krzysztofik, prezbiter i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/08-04c.php3

  Polubienie

 7. Marcin pisze:

  Myślę że warto oglądnąć to wideo. Niech Was nie zraża to że to jakiś jasnowidz, zabobon itd. Może przekona Was do oglądnęcia tego wideo urywek od 32:00 minuty. Jackowski opowiada od tego momentu o swoim śnie który pamięta do dzisiaj który miał bardzo dawno temu, na początku swojej działalności jasowidzenia. Mówił że przyśnił mu się wtedy Pan Jezus i tak jakby to jego jasnowidzenie było też jakąś misją podyktowaną przez niebo. Ale sami oglądnijcie. Ja na początku miałem wątpliwości czy wstawiać to wideo. Wczoraj już je oglądnąłem. Ale jak wtedy oglądałem dłużej i jak mówił że miał kiedyś sen z Panem Jezusem to pomyślałem że wstawię to wideo. Wszak p. Jackowski pomógł wielu osobom, odnajdował zaginione osoby i niektóre rzeczy z tego co przepowiadał wypełniły się.

  Polubienie

 8. Marcin pisze:

  On mówi że zarzewiem do wojny będzie Iran, mocno powiązane z Iranem.
  Przed chwilą na nagłówku w onecie zaznaczone na czerwono jako pilne przeczytałem: ”Iran, media o przejęciu kolejnego tankowca”

  Polubienie

 9. Marcin pisze:

  My wiemy że to nie będzie koniec świata co się wydarzy ale przejście – może trochę bolesne do nowego odnowionego świata co nada kres destrukcyjnej działalności szatana na człowieka.

  Polubienie

 10. Mateusz pisze:

  Trevignano Romano 3 sierpnia 2019 r
  Drogie, umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoich sercach. Moje dzieci, ile wiary i ile cierpień jest w waszych sercach, ale dajcie wszystko mojemu Synowi, a On da światło waszej ciemności. Umiłowane dzieci, nie bójcie się orędzi z nieba, aby to się spełniło. Jestem tu, by was wszystkich uratować. Zabili mojego Syna na krzyżu, straszną śmierć dla Syna Bożego, ale pozwoliło to na nowe przymierze. Kocham was, ale teraz niebo przyłączyło się do ziemi i gdy aniołowie zstępują, aby was chronić, diabeł zyskuje siłę z powodu libertinizmu tego świata. Naucz się rozumieć, kto nienawidzi Boga i kto go kocha. Naucz się Pisma Świętego i zastanów się. Uwielbiam mojego nawróconego. E’ora. Módlcie się za Amerykę, bo jej ból będzie wielki. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. amen

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   ”…Będzie silne trzęsienie ziemi, módlcie się, módlcie się za Amerykę, ponieważ będzie pić gorzki kielich z powodu wielkich grzechów.”

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   33 min : Ks. Glas przekazuje wizję i cytuje Abp Fultona Sheena
   „Fałszywy Kościół będzie doczesny, ekumeniczny, globalny. Będzie luźną federacją kościołów i religii, tworzących swoisty rodzaj światowego stowarzyszenia…”
   SŁAWKU ! DZIĘKUJEMY CI ZA TE POBŁOGOSŁAWIONE OBRAZKI Z WIZERUNKIEM TEGO ŚWIĘTEGO KAPŁANA” JA JESZCZE NIE MAM GO W DOMU ALE PRAWIE JUŻ MAM.
   Pozdrawiam serdecznie.
   Szczęść Boże!

   Polubienie

 11. hallinna pisze:

  Ostatnio ks Natanek mając przekazy z Nieba , na podstawie nich omawia Dekalog .

  Nie słuchałam wszystkich jego wypowiedzi na ten temat ,
  ale wolałabym by dał każdemu do poczytania , by każdy w cichości sercem wszedł w problem ,który go spotyka i odnalazł sie w odniesieniu do zaleceń , które daje Niebo .
  A potem indywidualnie , gdy ktoś ma problem, w cztery oczy porozmawiac i dac wskazówki ,jak sobie poradzic z danym problemem ,
  By nie dawał swoich słów i wytłumaczeń , bo niekiedy mija sie z prawda i wprowadza w bład , zamiast pomagac w odnajdywaniu sie w kryteriach Bożej Sprawiedliwości .
  Nie do przyjęcia sa jego spostrzeżenia odnośnie 6 przykazania , .

  Sprowadza on sprawę do tego, że temu iż seks jest teraz tak bardzo rozpowszechniony na świecie ,winne sa kobiety przez to ,że chca ładnie modnie atrakcyjnie wyglądac itd .
  Bo to stanowi zły bodziec dla mężczyzn .
  [Pomijam sprawe mody i ubiorów , bo to oddzielny temat .]

  Słuchając go ,nasunął mi sie taki wątek z życia wzięty .
  Otóż muzułmanie zakrywaja swoje kobiety burkami ,by nikt ich nie widział ..
  By nie działały na mężczyzn jak płachty na byków ..
  No to wniosek na podstawie jego spostrzeżeń sie nasuwa ,
  że wsród muzułmanów nie powinno być plagi seksu .Bo kobiety w żaden sposób nie odziaływuja na mężczyzn .
  A tam mężczyzna robi wszystko co chce , seks kwitnie ,a kobieta jest sprowadzona do rangi niewolnicy i nałożnicy .
  Czy Pan Bóg stworzył kobiete do tego, aby była zabawką i niewolnica mężczyzny ?

  Zawsze mężczyzna od wydarzeń w Raju winę zrzuca na kobiete .I obarcza ja winą za wszelkie zło i nieszcząście na Ziemi .Ale czy ma rację ?
  Powinien spojrzec na swoje sprawy zgodnie z prawdą , całkowita prawdą .
  Nie z punktu własnego nosa .Bo to spojrzenie wadliwym jest .

  Adam w Raju miał opiekowac sie kobietą Ewą, by u jego boku mogła czuc sie bezpieczna ,otoczona miłościa i przyjaźnią .By była szczęśliwa i bezpieczna , .
  Przeciez po to mężczyzna dostał więcej siły od Stwórcy ,by byc obrońcą słabej kobiety , by sie troszczył o nia .
  By traktował on swoją połowicę tak ,jak Bóg Ojciec traktuje jego ,gospodarza na Ziemi .
  To znaczy z szacunkiem z godnością , z troską i miłością ..
  Przecież to logiczne .

  Po dokonaniu przewinienia względem Pana Boga , gdy nadszedł czas zdania relacji przed Boża Sprawiedliwością , Adam powiedział ,….. to Ewa mi dała ………
  Przecież w zamyśłe Boga Ojca było, by mężczyzna opiekował sie kobietą .
  No to pytanie ,
  jak Adam uchronił Ewe przed tym, by nie popełniła grzechu ?????
  Ja rozumię że opieka , to chronienie osoby chronionej przed nieszczęściem , przed popełnieniem zła ..A gdy popełni przestępstwo to problem dla ich obojga .
  Pytanie , gdzie jest widoczna troska Adama i chęc opieki nad Ewą ?
  I teraz także ,za rozwiązłośc seksualną winne sa kobiety ,bo kuszą mężczyzn .
  No to trzeba burki powprowadzać . ,,,,,haha,,,,,,,i zniknie epidemia seksu i pokus dla mężczyzn .

  czemu on nic nie mówi o tym, że rozplągwiły sie na Ziemi demony seksu ,czemu nie mówi o tym, że to z demonami seksu trzeba walczyć .
  najlepiej uprościc sprawe i wina obarczyc kobietę .Bo to nalezy do tradycji , i jest zawsze kozłem ofiarnym bo jest słabszą .

  Tak mężczyzna jak i kobieta sa narażeni na ataki demonów .
  To trzeba w sobie wyrabiac silna wolę i umiec skutecznie powiedziec demonowi NIE .
  Przecież na tym polega walka człowieka z wszelkim szataństwem .
  A nie na tym, by ubezwłasnowalniać druga osobe dlatego, bo ja sobie nie moge dac rady z pokusą i atakiem demona .
  Miłe byłoby, gdyby dawał sposoby doprowadzać swoje popędy do takiego stanu, w jakim był św Piotr , gdy zamknietym był w celi z kobietami .
  A czy wpadł w sidła i zrobił to co chciał szatan aby uczynił ?
  Nie, powiedział szatanowi zdecydowane NIE , zachował sie tak, aby Chrystus Król był z niego zadowolony .
  A któremu mężczyźnie i co przeszkadza w wyrobienie w sobie takiej osobowości >
  Tylko brak chęci .
  Przeciez mężczyzna teraz chciałby tylko brac i korzystac całymi garsciami z przyjemności , zwalniając sie z obowiązków .A wielu jest takich że dla seksu, to by dusze sprzedało szatanowi .

  A kto w obecnym czasie mówi o tym ,gdzie szukac sposobów na kształtowanie swojej osobowości ?
  By tym co soba człowiek reprezentuje i przedstawia , robić Bogu radośc i dawać zadowolenie ?

  W iluż to przekazach było mówione o tym, że wszelkiej masci demony wyplute zostały na Ziemie przez piekło , by kusiły , by nakierunkowywały uwage swiadomosc myśli człowieka na rzeczy, które prowadzą do grzechu ,których czynic nie wolno , bo to czyni przykrośc Bogu .
  To co demonowi wolno działac , bo nikt go nie widzi ?

  Coś mi sie wydaje ,że ks Natanek powinien swoje wypowiedzi uzupełnić własnie o te kwestie .
  Bo własnie tego w nich brakuje .
  On zawsze wrzeszczał na kobiety i tak mu pozostało .
  A przecież kobieta to płeć piekna , która ma swoje zadania do wykonania i mężczyzna powinien ja wspierac , a nie wieszac kołki na głowie .
  Kobietaa teraz na swiecie jest najbardziej wykorzystywanym stworzeniem Bozym na Ziemi .
  Czuje sie najbardziej oszukana wykorzystana zgwałcona ,ubezwłasnowolniona , pozbawiona wszystkiego co zagwarantował jej Bóg Stwórca .
  Tak mężczyzna , któremu sie wydaje że jest panem i władcą ,który odrzucił Boga Stwórcę ,stworzył na Ziemi cywilizacje śmierci ,w ktorej nie da sie zyc .
  Dobrze że w zasięgu ręki interwencja Boga Wszechmogącego , która zresetuje wszystkie szatańskie prawidła zła .I wszystko może dojśc do normalności ustalonej przez Boga jako prawidłowa .

  Polubienie

  • hallinna pisze:

   Na czym polega walka z szatanem .?
   Na tym, by uwagę myśłi zainteresowanie skupic na tym ,na czym Bóg chce ,
   a nie na tym, na czym szatan stara sie za wszelka cene skupic .
   Bo na czym sie skoncentruje człowiek , to tym sie zajmuje .I wokół tego buduje swoją rzeczywistośc .

   W Raju także szatan skupił uwagę Ewy na tym, na czym skupic sie nie powinna i dlatego powstał grzech .Przewinienie względem Boga Stwórcy .
   Bo człowiek poszedł za tym ,za czym szatan chciał , a nie za tym ,co wyznaczył Bóg Stwórca jako zabezpieczenie , jako granice .
   Przekroczył Bożą blokade i znalazł sie w zasięgu działania szatana .
   A gdy szatan złapał człowieka , to go trzyma do dziś dnia i w żaden sposób nie chce wypuścic .

   Powiem na swoim przykładzie , bo walka z szatanem cały czas trwa ,
   ani na chwile nie ustępuje .
   Od lat mówiłam mówie i mówic bede szatanowi NIE .
   Doszło do tego ,że nie ma sie czego złapać , bo wszędzie jest obwarowane wszystko NIE .
   Nie mam pragnień i dążeń na tym swiecie ,nie szukam szczęścia ani radości na Ziemi , a więc nie ma czym kusić.
   Nie może wprowadzić w bład , bo nie ma punktu zaczepienia , bo jestem za blisko spraw Boga .

   A gdy na Mszy św ostatnimi czasy cały czas klęcze, w podzięce Chrystusowi Królowi za to co On zrobił i robi dla człowieka . Oraz jako wynagrodzenie za niewłasciwe zachowanie sie ludzi na Mszy św , to szatan zaczął mnie tak atakować, że gdy przyjde do koscioła to za wszelką cene chce skupic moją uwagę wzrokową na ciele człowieka .
   Na siłe chce bym widziała i zainteresowała sie gołym ciałem człowieka będącego w zasięgu oka ,które kryje sie pod ubraniem .Bym patrzyła i widziała nie ubrane ciało .
   Ileż musiałam i jeszcze czasami musze zrobić wysiłku aby to odeprzeć , aby skupić sie na modlitwie , na sprawach Chrystusa .
   I cóz można począc w takiej sytuacji ?
   Gdy nawet zamknięcie oczu nic nie da ,? bo to jest widoczne nie wiem gdzie w podświadomości ?I to sie dzieje na ludziach ubranych przyzwoicie.

   Jeżeli w taki sposób działa demon seksu , to serdecznie współczuje człowiekowi , który jest słaby ,a zostanie zaatakowanym , bo nie da sobie rady z tym piekielnym szatańskim naporem .

   A skoro nic u mnie nie wskórał , bo zero zainteresowania jego propozycjami i nachalnymi pokusami , to odejść musi z kwitkiem .
   Bo cały czas prosze Boga o pomoc i interwencje , bo nie chcę tego , a on wciąż wraca jak bumerang i chce spowodowac moje zainteresowanie .
   Szatan cały czas chce oderwac moja uwage od spraw duchowych i zając ją sprawami świata ziemskiego .

   Podejrzewam że kazdy człowiek przez takie wzmagania przechodzi .
   I tragedia jest wtedy, gdy nie zorientuje sie w tym skąd sie to bierze i jak sobie z tym poradzic .
   Jeden odrzuci , a inny sie zainteresuje .
   A gdy sie zainteresuje, to zostanie złapana uwaga świadomośc koncentracja zainteresowanie, to juz potem jest już tylko gorzej , bo jest sie coraz trudniej wyrwać z tego szatańskiego nachalnego podstępnego działania , bo to bydle wrasta w serce człowieka .I staje sie niezauważalnym .Widocznym jest tylko w tym ,co wypływa z człowieka .

   Dlatego ważne jest,by mieć samokontrole w odniesieniu do DEKALOGU , by zawsze gdy jest jakiś najmniejszy upadek korzystac z sakramentu pokuty , by to odciąc . By nie dawac szansy na to, aby szataństwo wrastało , .
   Każdy kto sie poddał szatańskim pokusom poniża sie i nie jest w stanie wyobrazic sobie co przechodzi ten człowiek , który mówi szatanowi NIE .
   Ważne jest że są tacy ludzie i blokują poczynania szatana .

   W orędziach pojawiaja sie już wzmianki o tym że demon seksu zostaje pokonanym .
   No to zmniejszy sie napór na doznania zwiążane z seksem i człowiek może dostąpić wytchnienia .

   kiedyś było mówione, że mężczyzna ma ograniczoną ilośc produkcji plemników .
   Że jeżeli chce byc płodnym , to powinien unikac seksu częstego .
   By ilośc plemników była duża .
   Bo aby było poczęcie musi byc nagromadzone większe stążenie .
   Teraz przez tak częsty seks ilośc plemników zmniejsza sie do takich rozmiarów że populacja praktycznie staje sie niepłodnaa ….
   I czyja to wina ?
   Demona seksu .
   On cały czas wykorzystuje słabosc człowieka, by dokopać Bogu Stwórcy .
   O tej prawdzie świadomośc człowiek dowiaduje sie dopiero w chwili smierci .

   Polubienie

 12. Marcin pisze:

  ”marność nad marnościami, wszystko marność…”

  Polubienie

 13. Szafirek pisze:

  5 sierpnia
  Najświętsza Maryja Panna Śnieżna

  Przypadające dzisiaj wspomnienie dotyczy rocznicy poświęcenia bazyliki Najświętszej Maryi Panny „Większej” w Rzymie. Przymiotnik ten wynika z faktu, że jest to pierwszy i największy kościół rzymski poświęcony Maryi. Jest to także jedna z pierwszych na świecie świątyń poświęconych Matce Bożej. Kościół tak dalece ją wyróżnia, że należy ona do czterech tzw. bazylik większych Rzymu, które każdy pielgrzym nawiedzał w roku świętym, jeśli pragnął uzyskać odpust zupełny. Należą do nich: bazylika laterańska św. Jana (będąca katedrą biskupa Rzymu), bazylika św. Piotra na Watykanie, bazylika św. Pawła za Murami i właśnie bazylika Matki Bożej Większej.
  W Bazylice tej czci się Matkę Bożą Śnieżną. Według tradycji, w 352 r. Maryja ukazała się papieżowi Liberiuszowi i rzymskiemu patrycjuszowi Janowi, nakazując im budowę kościoła w miejscu, które im wskaże. 5 sierpnia, w okresie upałów, Wzgórze Eskwilińskie pokryło się śniegiem – tam zbudowano świątynię. Musiała być ona niewielka i być może uległa zniszczeniu. Sykstus III (432-440), pragnąc uczcić zakończenie soboru w Efezie, na którym ogłoszono dogmat o Bożym Macierzyństwie Maryi (Theotokos), postanowił przebudować gruntownie tę bazylikę. Wspomnienie tego wydarzenia obchodzono pierwotnie jedynie w samej bazylice, z czasem jednak kolejni papieże rozszerzali je najpierw na teren Rzymu, a potem już całego Kościoła.
  W ciągu wieków wielu papieży tę bazylikę upiększało i powiększało: Eugeniusz III (1145-1153) powiększył przedsionek i dał dzisiejszą przepiękną posadzkę; Mikołaj IV (1288-1293) dał nową bogatą absydę; za czasów Grzegorza XI (1370-1378) wzniesiono wieżę-dzwonnicę romańską; dziełem Klemensa X (1670-1676) jest tylny front bazyliki; Benedykt XIV (1740-1758) dokonał gruntownej przebudowy wnętrza, które podziwiamy po dzień obecny, oraz dał nowy, okazały, do dziś zachowany front główny bazyliki; Pius XI dla uczczenia 1500. rocznicy ogłoszenia na soborze efeskim dogmatu o Boskim Macierzyństwie Maryi (431-1931) odnowił wspaniałe pierwotne mozaiki, które znajdują się na łuku triumfalnym. Sykstus V (1585-1590) wystawił „Kaplicę Sykstyńską” w głębi prawej nawy, gdzie jest przechowywany Najświętszy Sakrament. Tam też spoczęły relikwie papieży św. Piusa V i Sykstusa V. Dziełem Pawła V (1605-1621) jest usytuowana naprzeciw Kaplicy Sykstyńskiej wspaniała Kaplica Matki Bożej Większej z Jej cudownym wizerunkiem (w kaplicy po lewej stronie bazyliki). Tu spoczęły śmiertelne szczątki papieży: Pawła V i Klemensa VIII.
  Starożytne mozaiki rzymskiej świątyni, dotyczące Bożego macierzyństwa Maryi, świadczą o tym, że Kościół już w wieku V przejął do celów religijnych znajomość najlepszej sztuki pogańskiego cesarstwa rzymskiego. W bazylice znajdują się relikwie żłóbka betlejemskiego i starożytny obraz Matki Bożej. Jest on największym skarbem bazyliki. Paweł V wystawił ku jego czci przebogatą kaplicę, od jego rodu zwaną także Borghese. Ołtarz, w którym mieści się obraz, jest wykładany agatami, ametystami i lazurytem. Całość kaplicy jest wyłożona najkosztowniejszymi marmurami.

  Salus Populi Romani Sam obraz Matki Bożej pochodzi z XII w. Ma wyraźne cechy bizantyjskie, o czym świadczą litery greckie. Dziecię Jezus trzyma księgę Ewangelii. Maryja trzyma Dziecię na lewym ręku i obejmuje je prawą. Ma pierścień na ręku, bogaty naszyjnik na szyi z dużym, kosztownym krzyżem. Jest piękny zwyczaj, że co roku w uroczystość Matki Bożej Śnieżnej (5 sierpnia) właśnie w kaplicy Matki Bożej z kopuły zrzuca się płatki białych róż, przypominające płatki śniegu. Są one również symbolem niezliczonych łask, jakie wyprasza sobie tu lud rzymski. Obraz jest uważany za cudowny. Jest też koronowany koronami papieskimi. Lud rzymski nazywa go Salus Populi Romani – Ocaleniem Ludu Rzymskiego, gdyż w Rzymie panuje powszechne przekonanie, że ten obraz wiele razy ratował Wieczne Miasto. Był bowiem dawny zwyczaj, że – na wzór Arki Przymierza – w czasach klęsk i niebezpieczeństw obnoszono ten obraz po ulicach Rzymu. Obraz Matki Bożej Większej stał się prototypem dla wielu innych obrazów Matki Bożej tak dalece, że mamy dzisiaj setki (w Polsce kilkadziesiąt) sanktuariów, w których znajdują się kopie tego obrazu. Wiele z nich (w Polsce kilkanaście) doczekało się koronacji koronami papieskimi. Można powiedzieć, że jest to najczęściej spotykany w świecie wizerunek Maryi.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/08-05b.php3

  5 sierpnia – św. Oswald, król i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/08-05a.php3
  5 sierpnia – bł. Fryderyk Janssoone, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/08-05c.php3

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Od kiedy należy liczyć to 3,5 roku? Od czasu ustania całopalnej ofiary czy od czasu odbudowy tej Trzeciej Świątyni w Jerozolimie według tego wideo? Może od czasu ustania całopalnej ofiary? A czy może to się już nie rozpoczęło? Wedłu orędzi MBM Wielki Ucisk rozpoczął się z końcem 2012 roku. Czyli w tym roku mija 7 lat. 3,5 x 2 = 7
   Każdy myśli że Wielki Ucisk trwa 3,5 roku czyli to tak jakby dwa razy Wielki Ucisk i to upływa w tym roku.
   Zanim zaczną odbudowywać tą Trzecią Świątynię w Izraelu to myślę że minie kilka lat i dopiero wtedy liczyć 3,5 roku ?
   Myślę że to za długo.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Sprostowanie…miałem oczywiście na myśli że długo by trwało jakby odliczać to 3,5 roku od czasu ukończenia odbudowy tej Terzeciej Swiątyni według tego wideo, bo nawet jeszcze nie rozpoczęto jej odbudowy.
    Gdyby odliczać 3,5 roku od czasu rozpoczęcia jej odbudowy i gdyby w tym roku coś się wydarzyło i rozpoczęto jej odbudowę, to wtedy by się zgadzało.
    3,5 roku Wielkiego Ucisku do Powtórnego Przyjścia Pana Jezusa odliczając od tego roku mogłoby się wtedy zgadzać. Chyba że Powrót Jezusa w Chwale nastąpiłby wcześniej gdyby Pan Jezus skrócił te dni ze względu na wybranych jak jest w Apokalipsie. Ale to 3,5 roku to jednak pewne że tyle będzie trwał ten Wielki Ucisk. W tym czasie my być wypróbowana wiara każdego.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Gdzie szukać początku tego Wielkiego Ucisku od którego należy odliczać te 42 miesiące, czyli 3,5 roku ?
    Może Panie Boże dasz nam teraz nam na to światło ?

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Czytając różne orędzia to wynika raczej że Wielki Ucisk trwa ale najgorsze przed nami

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Tak jak piszesz w tym roku w grudniu roku mija 7 od zapowiedzianego WU. I będziemy wtedy w trakcie 33 nowenny pompejańskiej. Akurat w tym roku do losowania patrona wybrałem liczby 7 i 33.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Ale kiedy tak w ogóle rozpoczął się ten Wielki Ucisk? Czy w grudniu 2012 roku według przekazów MBM ?
    Wszyscy powiadają że WU ma trwać 3,5 roku. A odliczając od grudnia 2012 mija w tym roku już 7 lat.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Może w grudniu tego roku skończy się Wielki Ucisk. Tak jakby podwójny Wielki Ucisk (3,5 x 2 = 7 lat) biorąc pod uwagę orędzia MBM gdzie było mówione że rozpoczął się On w grudniu 2012 roku. Dlaczego On wtedy nie był zapowiadany z wyprzedzeniem na połowę 2016 roku? Wtedy byłoby tylko jedno 3,5 roku Wielkiego Ucisku tak jak każdy myśli że tyle On powinien trwać odliczając od połowy 2016 do grudnia 2019 roku.
    Ale co potem..Powtórne Przyjście Pana Jezusa w Chwale w przyszym roku? To w tym roku musiałoby się jeszcze dużo wydarzyć i te wydarzenia musiałyby następować błyskawicznie jedno po drugim i ciągnęłyby się te wydarzenia do przyszłego roku bo nie wiadomo w którym dokładnie miesiącu przyszłego roku nastąpiłby koniec końców.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    To długie 7 lat licząc od grudnia 2012 roku do teraz.
    Praktycznie cały mój pobyt tutaj za granicą. Wiele się wydarzyło w tym czasie w moim życiu duchowych i tak ogólnie. To była ciągła walka. Non stop wzloty i upadki. Upaść było łatwo ale trudniej powstać. Ale dopiero tutaj na obczyźnie dowiedziałem się właśnie o Czasach Ostatecznych, o czasach w których właśnie żyjemy. Czytałem tutaj o tym bardzo duuuużo. I tutaj na obczyźnie dopiero natrafiłem na te różne orędzia.
    Dziwnie to wszystko zostało dla mojej osoby przygotowane. Nawet bym nie pomyślał. Ale nie jestem zadowolony z mojego postępowanie tutaj na obczyźnie patrząc wstecz. Dość często odczuwałem brak Boga przy mnie i wtedy szamotałem się i popadałem łatwo w grzech.

    Polubienie

 14. Mateusz pisze:

  5 sierpnia – dzień urodzin Matki Bożej

  Jedno z pierwszych Orędzi Księgi Prawdy z sierpnia 2011 roku rozpoczyna się w wyraźnie zagadkowy sposób:

  Moje urodziny są bardzo szczególnym dniem świątecznym
  czwartek, 4 sierpnia 2011, godz. 20.30
  Jutro, Moje dziecko, jest dla Mnie, twojej umiłowanej Matki, bardzo szczególne święto, ponieważ są to Moje urodziny (…)

  Polubienie

 15. Slawek pisze:

  Kochani prosze Was o modlitwe. Niedawno sie dowiedzielismy ze nasza rodzina sie powiekszy. Osmioro dzieci to spora trzodka, dlatego prosze Was modlcie sie za nas. Czasy sa ciezkie i sytuacja jak widzimy na swiecie i w kosciele pogarsza sie.

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Oczywiście, pomodlę się. Bóg zapłać za obrazki 🙂

   Polubienie

  • Marcin pisze:

   Pozdrawiam Sławku 😉

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Sławku!
   Niech Wam Pan Bóg błogosławi i Temu nowemu życiu które zostało poczęte.
   Każde nowe życie zostało starannie zaplanowane przez naszego Stwórcę i widocznie Pan Bóg tak pragnął że Was nim obdarował po raz dziewiąty.
   My wiadomo po ludzku się zamartwiamy jak to będzie ale to wielkie Błogosławieństwo dla Waszego związku Sakramentalnego.
   Pocieszaj swoją małżonkę i dawaj jej teraz duże wsparcie bo jest jej bardzo ono potrzebne właśnie od Ciebie.
   Szczęść Boże! z moją modlitwą.

   Polubienie

 16. Mateusz pisze:

  Pożar w składzie amunicji w Rosji. Wielka ewakuacja w promieniu 20 km
  dzisiaj 15:59 aktualizacja 16:39

  Co najmniej osiem osób zostało poszkodowanych w wyniku pożaru i eksplozji, do których doszło w składzie amunicji w rejonie aczyńskim, w Kraju Krasnojarskim na Syberii. Ewakuowano już ok. 11 tys. ludzi.

  Wśród poszkodowanych jest czterech wojskowych
  Miejscowy zakład koncernu Rusal poinformował o wstrzymaniu pracy i ewakuacji pracowników
  TASS podaje, powołując się na resort ds. sytuacji nadzwyczajnych, że zarządzono ewakuację ludzi przebywających w promieniu 20 km od płonącego składu

  Eksplozje nastąpiły w wyniku pożaru na terytorium jednego ze składów Centralnego Okręgu Wojskowego. Pożar wybuchł w składzie nabojów prochowych. W magazynie objętym pożarem znajduje się ok. 25 tys. jednostek amunicji – podaje agencja TASS.

  Do walki z ogniem skierowano dwa pociągi pożarnicze, a na miejsce pożaru udał się wiceminister obrony Dmitrij Bułgakow wraz z grupą specjalistów.

  Wcześniej mer 100-tysięcznego Aczyńska Ilaj Achmietow zapowiedział, że mieszkańcy miasta powinni przygotować się do ewakuacji, „ponieważ przesłanki nie wyglądają dobrze”.

  Ewakuowano już wszystkich mieszkańców miejscowości Kamionka, w której mieści się płonący skład.

  Według agencji TASS, która powołuje się na źródła w regionalnych służbach, w pożarze zginął wojskowy. Źródło w resorcie obrony zdementowało jednak później tę informację. Osiem osób zostało poszkodowanych, cztery z nich to wojskowi. Interfax pisze, że wśród rannych jest dziecko.
  Wybuch w składzie amunicji był potężny Foto: Andrej Denisov / Sputnik / AFP
  Wybuch w składzie amunicji był potężny

  POLECAMY: Na Syberii spaliły się już lasy o całkowitej powierzchni Wielkopolski

  W wyniku wybuchów odłamki amunicji przelatują nawet 15 km – relacjonuje TASS, powołując się na anonimowe źródło.

  Pracownicy jednostki wojskowej, znajdującej się w pobliżu płonącego arsenału, skryli się w bunkrze – powiedział agencji przedstawiciel lokalnej administracji.

  Aluminiowy gigant Rusal poinformował o wstrzymaniu prac i ewakuowaniu pracowników w zakładzie w Aczyńsku ze względu na pożar w składzie amunicji. TASS podaje, że w tym zakładzie, będącym największym producentem tlenku glinu w Rosji, pracuje ponad 3,6 tys. ludzi.

  Lokalne media donoszą, że na drogach wyjazdowych z Aczyńska tworzą się korki, a na stacjach benzynowych brakuje paliwa. – Wybuchy słychać już od trzech godzin – mówi mieszkaniec Aczyńska, cytowany przez niezależną telewizję Dożd.

  Miejscowa rafineria koncernu Rosnieft zapewniła, że mimo pożaru w składzie przeprowadza załadunek zgodnie z planem. Rafineria mieści się ok. 30 km od bazy wojskowej, na terenie której doszło do zdarzenia.

  Polubienie

 17. Mateusz pisze:

  Na wyspie Nowa Brytania, wchodzącej w skład Papui Nowej Gwinei, wybuchł wulkan Ulawun, uważany za jeden z najniebezpieczniejszych na świecie. Wysoki na 2334 metry n.p.m. olbrzym wyrzucił kolumnę popiołu do wysokości aż 19,2 km, czyli do stratosfery.

  Ta duża erupcja z 3 sierpnia była poprzedzona dwoma mniejszymi, które posłały pióropusz popiołu i gazów wulkanicznych odpowiednio do wysokości 15,2 i 7,6 km nad poziomem morza. Wcześniej wulkanolodzy przez kilka tygodni obserwowali zwiększoną aktywność wulkanu.

  Na skutek erupcji ewakuowano już 10 tysięcy osób. Ogłoszono klęskę żywiołową a w radzenie sobie z jej skutkami została zaangażowana armia. Nie wiadomo czy to ostatnia tak znacząca erupcja, a naukowcy nie wykluczają kolejnej fazy aktywności wulkanu Ulawun.

  Warto zauważyć, że tak znacząca erupcja na niemal 20 km może mieć czasowy, ale znaczący wpływ na ziemski klimat. Cząstki wyemitowane podczas erupcji wulkanicznych na wysokość ponad 10 km mają przeważnie bezpośredni wpływ na temperaturę planetę. Powinno być to czynnikiem powodującym okresowe ochłodzenie.

  Polubienie

 18. Gosia 3 pisze:

  WITAM WAS KOCHANI!
  OD DZISIAJ ROZPOCZYNA SIĘ NOWENNA DO ŚW MAKSYMILIANA KOLBE.
  WŁAŚNIE KS. GLAS NA SWOJEJ KONFERENCJI WSPOMINA GO, ŻE MY ZNAMY GO PRZEWAŻNIE Z TEGO JAK ODDAŁ ŻYCIE ZA BLIŻNIEGO SWEGO A MAŁO SIĘ MÓWI O TYM JAK WIELE DOKONAŁ JAKO MŁODY KS. WALCZĄC Z MASONERIĄ . TEGO SIĘ NIE PRZYPOMINA ALE NAWET ZMIENIONO MODLITWĘ ORYGINALNĄ TĄ KTÓRĄ JA ZAMIESZCZAM CODZIENNIE GDZIE ZMIENIONO SŁOWA ZAMIAST „ZA MASONAMI” TO ZMIENIONO MODLITWĘ ” ZA NIEPRZYJACIÓŁMI”.
  TO JEST NA TYM PRZEDOSTATNIM VIDEO KTÓRE WSTAWIŁAM OSTATNIO .
  JUTRO UKAŻE SIĘ CAŁA NOWENNA. WIELKI ŚWIĘTY NASZ RODAK MAKSYMILIAN KOLBE.

  MODLITWA NA KAŻDY DZIEŃ NOWENNY

  Święty Maksymilianie, zapalony miłością Boga, opromieniony światłem Niepokalanej Dziewicy, wskazywałeś ludowi Bożemu rozliczne formy apostołowania do zwycięstwa dobra i dla rozszerzenia królestwa Bożego na całym świecie. Uproś nam światło i siłę, abyśmy mogli czynić dobro i pociągać innych do Chrystusowej miłości. Wstaw się do Pana o łaskę dla nas, abyśmy owładnięci tym samym zapałem miłości, wiarą i czynem mogli świadczyć o Chrystusie wśród naszych braci i dojść razem z Tobą do posiadania Boga w chwale wiecznej. Amen.

  Dzień 1
  5 sierpnia
  „Aby w duszy naszej rozkwitły kwiaty cnót, muszą być ogrzane ciepłem Matki Niepokalanej” (św. Maksymilian).
  Święty Maksymilianie, weź naszą rodzinę w swoją opiekę i wstawiaj się za nią, aby rozwijały się w niej cnoty miłości Boga i bliźnich.

  Litania do św. Maksymiliana

  Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
  Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
  Ojcze z nieba Boże – zmiłuj się nad nami.
  Synu Odkupicielu świata Boże – zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty Boże – zmiłuj się nad nami.
  Święta Trójco, Jedyny Boże – zmiłuj się nad nami.

  Święty Maksymilianie, módl się za nami
  Wielki miłośniku Boga,
  Nieustraszony rycerzu Niepokalanej,
  Apostole Niepokalanej Pośredniczki łask,
  Założycielu Rycerstwa Niepokalanej,
  Apostole Cudownego Medalika,
  Mężny szerzycielu królestwa Niepokalanej,
  Wzorze życia zakonnego,
  Pragnący śmierci męczeńskiej,
  Gorliwy apostole Japonii,
  Pełen poświęcenia dla chorych i nieszczęśliwych,
  Zdobywco dusz dla Niepokalanej,
  Ukazujący ludziom ideał życia,
  Miłośniku modlitwy,
  Wzorze niezachwianej ufności,
  Pociągający ludzi dobrocią i radością,
  Pragnący nawrócenia grzeszników,
  Pragnący zjednoczenia w Kościele wszystkich wyznawców Chrystusa,
  Pragnący nawrócenia pogan,
  Kochający bliźnich dla Boga,
  Miłośniku umartwienia i pokuty,
  Przykładzie posłuszeństwa,
  Miłośniku ubóstwa i prostoty,
  Wzorze anielskiej czystości,
  Obrońco dobrych obyczajów,
  Głosicielu odrodzenia narodu polskiego,
  Obrońco wiary świętej,
  Apostole prasy katolickiej,
  Apostole dobrego przykładu,
  Wzorze znoszenia cierpień,
  Przykładzie przebaczenia wrogom,
  Umacniający współwięźniów na duchu,
  Ofiarujący swe życie za rodzinę,
  Śpieszący z kapłańską posługą skazańcom,
  Męczenniku Oświęcimia,
  Chlubo polskiej ziemi,
  Wsławiony po całym świecie,
  Wielki nasz orędowniku w niebie.

  JEZU KRÓLU, który gładzisz grzechy świata – przepuść nam, Panie
  JEZU KRÓLU, który gładzisz grzechy świata – wysłuchaj nas, Panie
  JEZU KRÓLU, który gładzisz grzechy świata – zmiłuj się nad nami, Panie.

  K. Módl się za nami święty Maksymilianie.
  W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych

  Módlmy się: Wszechmogący, miłosierny Boże, który serce św. Maksymiliana rozpaliłeś miłością do Niepokalanej i uczyniłeś go wielkim Jej rycerzem i narzędziem do szerzenia Twojego królestwa, rozpal i nasze serca podobną miłością i ofiarnością, abyśmy w życiu swoim szukali zawsze Twej chwały. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

  Polubienie

 19. Gosia 3 pisze:

  Video powyżej z godz. 16:45

  Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  Przepraszam pomyliłam: video z 4.08.2019r z godz. 16:56

  Polubienie

 21. Marcin pisze:

  OBSERWUJCIE DZISIAJ W NOCY ZORZĘ POLARNĄ

  Trwa burza geomagnetyczna o sile G2, możliwa obserwacja zorzy polarnej…

  (Krótko przed wybuychem II wojny światowej też była widzailna w Europie zorza polarna. Siostra Łucja widziała)

  Link poniżej wyświetli się jutro kiedy Mariusz zatwierdzi.

  Polubienie

 22. Marcin pisze:

  ”Małe dzieci, przed pojawieniem się i ostatnim panowaniem mojego przeciwnika, niebo wyśle ​​wam Ostrzeżenie…”

  Ostrzeżenie będzie przed Antychrystem…?

  Polubienie

 23. Marcin pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja.

  Słuchajcie co Wam napiszę co mi się dzisiaj przytrafiło. Może to wydać Wam się dziwne ale też niewiarygodne. Ostatnio skierowali mnie na pewne szkolenie. Od wczoraj zaczynałem to szkolenie. Tzn jest tam nas pare osób w grupie. Dzisiaj mięliśmy zajęcia w sali komputerowej i pracowaliśmy w programie Word i Power Point. Ten trener który nas szkoli na zajęciach dał nam takie zadanie w tym programie żebyśmy wkleili w komputerze w tym programie rysunek z rakietą i tam też były rysunki z wszystkimi planetami układu słonecznego i była też Ziemia. Kazał nam zrobić taką animację w tym programie jak ta rakieta zmierzy w kierunku każdej z tych planet. Pierwsza miała być Ziemia według kolejności. Jak robiliśmy na komputerach tą animację to od razu przysza mi na myśl ta asteroida co ma uderzyć w Ziemię. Potem wszedłem sobie tak o w internet we wiadomości na niemieckiej stornie i wyskoczyła mi wiadomość właśnie o tej dużej asteroidzie o której NASA mówi że jest prawdopodobieństwo że może uderzyć w ziemię. Tam była nawet wiadomość że ta asteroida może minąć ziemię już 10 sierpnia czyli jeszcze w tym miesiącu.
  Potem jak to skończyliśmy to ten trener dał nam drugie zadanie ze statkiem. Tam w tym programie komputerowym była pewna mapka jakichś przybrzeżnych państw i mieliśmy tam umieścić ten statek i potem nadać mu różne kierunki ruchu w animacji jak porusza się w okół tych wysp. W tym programie była też opcja że można było ten statek zatopić. To była po prostu taka rysunkowa animacja. I jak dał nam to zadanie żebyśmy robili to skojarzyło mi się natychmiast z wojną.
  I jeszcze co do tej wiadomości o tej komecie po niemiecku jak tam w internecie czytałem to powiedziałem o tym temu trenerowi. On siedział trochę tak za mną i trochę się zmieszał jak czytałem mu tą wiadomość.
  Nie wymyśliłem sobie tego.

  Polubienie

 24. Marcin pisze:

  Poniżej wklejam link po niemiecku który czatałem dzisiaj na tych zajęciach o tej asteroidzie. Tam jest też wideo.

  ”Strach przed zderzeniem? Potężna asteroida 2006 QQ23 zagraża Ziemi. 10 sierpnia Asteroida rozmiarów XXL przeleci blisko Ziemi. ESA und NASA ostrzegają przed ciałem niebieskim. Jeśli asteroidy uderzą w Ziemię mogą powstać ogromen szkody”

  Polubienie

 25. Marcin pisze:

  Właśnie sprawdziłem w internecie i ta asteroida co ma teraz 10. sierpnia przeleciec blisko Ziemi to jest całkiem inna asteroida od tamtej co ma przeleciec blisko Ziemi we wrześniu. Ta co we wrześniu ma przelecieć blisko Ziemi ma nazwę 2006 QV89 i też NASA ostrzega przed nią. To są dwa róne ciała niebieskie ale ogromnych rozmiarów.
  Może będzie kilka tych asteroid. Albo te dwie zderzą się niedługo nad Ziemią jak było przepowiadane w różnych orędziach i wtedy na skutek tego powstanie Ostrzeżenie, Niebo całe się zaczerwieni i powstanie duży Krzyż i będzie Oświetlenie Sumień. Może jeszcze w tym miesiącu albo we wrześniu.

  Polubienie

 26. Marcin pisze:

  Może rzyczywiście jest coś na rzeczy jak NASA ostrzega przed niebezpieczeństwem.
  Nie pamiętam żeby NASA w przeszłości kiedykolwiek ostrzegała jak wcześniej przelatywały różne ciała niebieskie blisko Ziemi. NASA przedtem ani razu chyba nie zabierała głosu. Teraz dopiero ostrzega przed niebezpieczeństwem.

  Polubienie

 27. Adrian pisze:

  Witam, czy umarli tj. Nasza bliższa i dalsza rodzina wie co tu się dzieje na ziemi, nawet wiedzą o przyszłych wydarzeniach?

  Co do ostrzeżenia nastąpi najmniej oczekiwanym momencie, jak papież opuści Rosję albo opuści Watykan- nie pamiętam orędzia, co do 3 świątyni antychrysta zbuduje mgnieniu oka

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Witaj Adrian,

   Ja myślę że umarli wiedzą co się dzieje na ziemi i mogą znać przyszłe wydarzenia ale nie wszystko. Po prostu tyle ne na ile im Bóg pozwoli. Muszę Tobie powiedzieć że też się na tym zastanawiałem. Myślę że mogą zmarli komunikować się ze światem żywych ale za przyzwoleniem Pana Boga. Ale myślę że zmarli tak ogólnie wiedzą że my tutaj na ziemi żyjemy już krótko przed Drugim Przyjściem Pana Jezusa i że niedługo Niebo połączy się z Ziemią.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Oczywiście takie jest moje zdanie. Na 100% nie wiem jak jest naprawdę.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    W najmniej oczekiwanym momencie – to prawda. Ale byłoby też dobrze żeby ludzie mięli też możliwość przeczucia, chociaż np my którzy jednak wierzą że może jednak coś się wydarzyć. To właśnie dla nich byłoby dobrze. Większość i tak machnie ręką mówiąc sobie ”ach znowu jakaś asteroida i kolejny koniec świata, tyle było już tych asteroid i końców świata i nic się nie wydarzyło i teraz też nic się nie wydarzy”

    Polubienie

 28. Marcin pisze:

  Mój znajomy tutaj Polak którego kilka lat temu na obczyźnie spotkałem mówił mi kiedyś że jak było głośno o tym rzekomym końcu świata w grudniu 2012 roku to przygotowywał się do tego. On wtedy mieszkał jeszcze w Polsce ze swoją kobietą i dzieckiem. Mówił nawet kobiecie żeby zaopatrzyła ich wszystkich w konserwy itp bo może rzeczywiście coś się wydarzyć. Nic się wtedy nie wydarzyło i powiedział że od tamtego momentu już nie wierzy w żadne przepowiednie o końcu świata itd i już w ogóle on się nie przygotowuje na żadną ewentualność, a szkoda. Od tamtego czasu zdążył odejść od rodziny, opuścił kobietę i dziecko w Polsce i postanowił mieszkać tutaj za granicą i spotyka się z inną kobietą już od kilku lat. Możliwe że mieszkają razem w jednym mieszkaniu tutaj. Mówiłem mu kiedyś że on ma rodzinę w Polsce i powinien wracać do kobiety i do dziecka. Nie mam już kontaktu z nim ale czasami mijam go przypadkiem jak idą za rękę z tamtą poznaną kobietą tutaj albo jak on sami idzie. Nie wiem w ogóle jak to przychodzi że tak przypadkeim spotykam go tutaj razem z tą kobietą na mieście albo sameg, kiedy to miasto tutaj gdzie mieszkam jest ogrome. Kilka razy takie duże jak Warszawa. Może żeby na widok mojej osoby wracały do niego te słowa które mu kiedyś mówiłem żeby wracał do Polski do swojej kobiety i dziecka. Przecież on ma rodzinę a tutaj jakaś obca kobieta stoi pomiędzy nimi. Mnie to już nie interesuje co on robi ale nie rozumię dlaczego ciągle od czasu do czasu dane jest mi go spotkać przypadkiem na mieście, jego samego albo jak on idzie z tą kobietą. Ja już nawet od kilku lat z nim nie rozmawiam. Wtedy już wszystko mu powiedziałem a oni nadal się spotykają.. to po co te przypadkowe spotkania w tak wielkim mieście. Może tak do końca przez moją osobę Pan Bóg będzie mu przypominał te słowa które mu kiedyś powiedziałem żeby wracał do rodziny. Wtedy też swego czasu dużo rozmawialiśmy o Czasach Ostatecznych i o Ostrzeżeniu że wtedy każdy zobaczy stan swojej duszy i że mało czasu zostało. On wtedy w ogóle nie wiedział że takie wydarzenie ma mieć miejsce.

  Polubienie

 29. Slawek pisze:

  Taka ciekawostka krazaca po internecie odnosnie Golden Bridge. Ponoc 9-11 sierpnia ma cos sie wydarzyc…. bo to ma zwiazek z Golden Gate w Jeruzalem, gdzie ponoc wedlug wierzen zydowskich mesjasz-antychryst ma wkroczyc do Jerozolimy przez to wlasnie brame, ktora w obecnej formie została zapieczętowana przez osmańskiego sułtana Sulejmana w 1541 roku. Otoz Golden Bridge z San Francisco to cale miasto bylo zbudowane przez masonow – zydow. na podobienstwo Jeruzalem i Zlotej Bramy. Dlaczego sierpien – bo niektorzy mowia ze to jest data tzw Av oplakiwania przez Zydow zburzenia swiatyni

  Polubienie

 30. Mateusz pisze:

  Niebo nad północną półkulą Ziemi w wielu miejscach zauważalnie zmieniło kolor. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce z powodu ogromnych pożarów na Syberii, gdzie łączna powierzchnia pożaru, według niektórych szacunków przekroczyła 30 tysięcy kilometrów kwadratowych – to tyle ile ma powierzchni Belgia.
  O zmieniających się kolorach nieba docierają doniesienia z różnych miejsc na północnej półkuli Ziemi. Na przykład, w niemieckiej Saksonii sfotografowano zachodzące Słońce w dziwnym pomarańczowym, fioletowym i czerwonym odcieniu. Również w ciągu dnia można było zauważyć zmianę kolorów nieba, ale było to znacznie trudniejsze ze względu na kąt padania promieni słonecznych na Ziemię.
  Chmury toksycznego dymu zagrażają bezpieczeństwu mieszkańców syberyjskich miast. Eksperci twierdzą, że nie jest to katastrofa lokalna, rosyska, ale globalna. Według szacunków, do tej pory pożary wyemitowały do atmosfery 164 megatony dwutlenku węgla. To tyle ile 30 milionów samochodów produkuje przez rok. Niektórzy sugerują, że syberyjskie pożary przyczynią się do intensyfikacji zmian klimatu i jeszcze w tym roku doświadczymy konsekwencji tej ekologicznej katastrofy.

  Polubienie

 31. Adrian pisze:

  To już pewne! Wybory odbędą się 13 października. Prezydent Duda podpisał stosowne zarządzenie – 13 października – dzień Matki Bożej Fatimskiej.
  nic przypadkiem się nie dzieje
  ======================
  Internauta zwrócił się do osób LGBT z pewną prośbą. Jego film robi furorę w sieci! WIDEO
  „Nie daj sobie wmówić tego bełkotu, że nazwanie grzechem czegoś, czego ty nie nazywasz grzechem, jest mową nienawiści i aktem nienawiści” – tak jeden z blogerów zwrócił się do osób homoseksualnych, transseksualnych i biseksualnych w specjalnie nagranym filmie. Do katolików zaapelował z kolei, by nie dali się ponieść prowokacjom zawartym w ideologii LGBT.
  https://m.niezalezna.pl/282789-internauta-zwrocil-sie-do-osob-lgbt-z-pewna-prosba-jego-film-robi-furore-w-sieci-wideo?fbclid=IwAR28qfkNLq73Y-IPLe4Cfp89u4q6SguWU5W3Dyp5Qo6sMlRyAj0n7G_DaDk
  ==========================
  co do ostrzeżenia to będzie szokiem dla wielu, w tedy świat podzieli się na 2 obozy, jeden to wiadomo, drugi to projekt blu beam (jakieś czakry, new age, czy kosmici się z nami kontaktują, do antychrysta, że to wykorzysta światu swoje wejście, albo zwykłe kosmiczne wydarzenie, dlatego ostrzegaja nas tak nagle przed asteroidami (nikt się nawet nie zastanowił nad tym) i rozbłyskami słónca, na coś trzeba rzucić winę , masoneria wraz szatanem już są na pewno dawno na to przygotowani), na pewno będzie pełno trupów, a szatan straci swoich zwolenników, wiadomo, że po tym nastąpi pełne wylanie całego grzechu, będzie na pewno gorzej niż za dni Noego, a Sodoma i Gomora będzie przy tym tylko mała zabawą, teraz widać całe te szaleństwo z gender i LGBT, tj. tylko małe szaleństwo ale próbują wcisnąć na wszelkie możliwe sposoby, jak było powiedziane że KOMUNIZM WRACA – tj moim zdaniem jego już objawy, a kościół jest już podzielony na pół i dzieli się znów na pół, widać zamieszanie, do tego widać znaki na świecie, pogoda fiksuje, ludziom przysłowiowo ”odbija”.
  Wiemy na pewno, że Bóg przyspieszy wydarzenia i jeszcze bardziej, moim zdaniem 3,5 roku, może potrwać krócej, bo liczymy jako dobe 24h, ale z orędzie pamiętam że dzień ma być skrócony do 12 h – 1 znak ziemia się zacznie się szybciej obracać, a 2 znak – słóńce będzie większe jaśniejsze (ale będzie bladło wraz z grzechem i do 3 dni ciemności), z tgo co mi wiadomo to Bóg w tych dniach porwie osoby, biblia o tym mówi jestem zostanie wzięty drugi zostanie…….
  co do wydarzeń my widzimy je przez ludzki pryzmat ale Bóg inaczej, dla niego czas i miejsce nie ma znaczenia, bo on kontroluje wszystko, ale jego moc i potęga jest nieograniczona…
  jeszcze brakuje odwiedziny kosmicznych braci (upadli aniołowie, hybrydy wyprodukowane przez masonerie wraz na spółke szatanem, plus technologia, którą wile osób tajemniczo ginęło bo coś odkryli, albo z nich zrobili wariatów)……….dalej się nie rozpisuję bo każdy wiem z nas co będzie

  Polubienie

 32. Adrian pisze:

  Beata said
  29 Marzec 2016 @ 16:33

  Bit tak myślałam, że wykorzystasz fragment z Pisma Św. z Deonu, a ja Ci wkopiuję fragment z mojego Pisma Św. przedsoborowego z 1957r. Do tego przytoczę Ci tylko parę fragmentów z Orędzi MBM, porównaj opisy apokaliptycznych bestii z opisami z Orędzi, dostrzeżesz analogię.

  Pismo Święte Nowego Testamentu
  tłumaczył z języka greckiego ks. prof. dr Seweryn Kowalski

  Warszawa 1957

  18 Bestia z morza. I stanął na wybrzeżu morskim*. Wtedy ujrzałem bestię
  XIII 1 wychodzącą z morza. Miała dziesięć rogów i siedem głów; na swych
  rogach dziesięć koron, a na głowach swych imiona bluźniercze.
  2 A bestia, którą widziałem, podobna była do rysia. Łapy jej jako niedźwiedzie
  łapy, a paszcza jej jako lwia paszcza. I udzielił jej smok swej siły, swego
  tronu i władzy wielkiej.*
  3 Ujrzałem, że jedna z jej głów była śmiertelnie ranna. Lecz śmiertelna
  rana została uleczona.
  4 Cały świat spoglądał pełen podziwu za bestią i składał pokłon smokowi,
  ponieważ dał on władzę bestii. Kłaniał się bestii mówiąc : „Któż jest
  5 podobny do bestii i kto może z nią walczyć?”* Dano jej pysk, który
  wygłaszał przechwałki i bluźnierstwa; i dozwolono jej tak poczynać
  6 sobie przez czterdzieści dwa miesiące. Rozwarła swój pysk, aby bluźnić
  przeciw Bogu, bluźnić imieniu Jego i przybytkowi Jego, to jest tym,
  7 którzy mieszkają w Niebie. A nadto dozwolono jej toczyć walkę ze
  świętymi i zwyciężać ich. Dano jej nadto władzę nad wszystkim
  8 narodami, pokoleniami, językami i ludami. Pokłon oddadzą mu wszyscy
  mieszkańcy ziemi, których imiona nie są od założenia świata zapisane w
  księdze żywota Baranka, na ofiarę zabitego.*
  9/10 Kto ma uszy niechaj słucha. Kto przeznaczony jest na niewolę, ten idzie w
  niewolę. Kto mieczem zabija, sam zginąć ma od miecza. Tu święci winni
  okazać wytrwałość i wiarę!

  11 Bestia z ziemi. Ujrzałem jeszcze inną bestię, która z ziemi wychodziła.*
  Miała dwa rogi jak baranek, a mówiła jak smok. Wykonuje władzę
  12 pierwszej bestii na oczach jej i doprowadza ziemię i mieszkańców jej do
  tego, że oddają cześć pierwszej bestii, której śmiertelna rana uleczona
  13 została. Czyni wielkie znaki. Zrzuca nawet na oczach ludzi ogień z nieba
  14 na ziemię.* Przez znaki, które dano jej działać w obecności bestii,
  zwodzi mieszkańców ziemi, bo nakłania mieszkańców ziemi, aby
  wystawili posąg bestii, która ma ranę od miecza a jednak do życia
  15 powróciła. Dano jej także moc tchnąć życie w posąg bestii, tak że posąg
  bestii przemówił i sprawił, że pomordowano wszystkich, którzy by nie
  16 pokłonili się posągowi bestii. Sprawiła, że wszystkim, wielkim i małym,
  bogatym i ubogim, wolnym i niewolnikom, nałożono znak na prawą
  17 rękę lub czoło. Nikomu nie było wolno kupować lub sprzedawać, jeśliby
  nie miał znaku: imienia bestii lub liczby jej imienia.
  18 Tu potrzeba mądrości! Kto posiada rozum, niechaj wyliczy liczbę bestii; jest
  to liczba jakiegoś człowieka. A liczbą tą jest sześćset sześćdziesiąt sześć.*

  Widzisz teraz to dziwne wskazanie z Deonu na bestię drugą – z ziemi -, czyli fałszywego proroka? Sięgnij jeszcze dalej w przeszłość. W przekładzie Biblii z bodajże około 1650 roku również nie ma wskazania na kogokolwiek, jest tylko powiedziane o bestii z morza i bestii z ziemi, tylko tyle i nic więcej. Pytanie tylko dlaczego ktoś w ten sposób sobie tak to zinterpretował ?

  A teraz analogie;
  ——————————————————————————
  Bestia z morza
  3 Ujrzałem, że jedna z jej głów była śmiertelnie ranna. Lecz śmiertelna
  rana została uleczona.

  25.07.2013, 18.52 – Matka Zbawienia: Będzie się wydawało, że fałszywy prorok powstał z martwych, tak jakby wydarzył się cud

  „Pozostałych, ślepych na prawdę, fałszywy prorok poprowadzi w zamęt. Ich serca zostaną oszukane, a wkrótce, gdy fałszywy prorok będzie wyglądał jak umierający, będą szlochać. Ale potem będzie się wydawało, że fałszywy prorok powstał z martwych, tak jakby wydarzył się cud. Powiedzą, że jest obdarzony wielką, nadprzyrodzoną mocą z Nieba i upadną przed nim na twarze, by go adorować. Będzie kochany i uwielbiany przez tych, którzy nie widzą”.
  —————————————————————————————–

  4 Cały świat spoglądał pełen podziwu za bestią i składał pokłon smokowi,
  ponieważ dał on władzę bestii. Kłaniał się bestii mówiąc : „Któż jest
  5 podobny do bestii i kto może z nią walczyć?”* Dano jej pysk, który
  wygłaszał przechwałki i bluźnierstwa; i dozwolono jej tak poczynać
  6 sobie przez czterdzieści dwa miesiące. Rozwarła swój pysk, aby bluźnić
  przeciw Bogu, bluźnić imieniu Jego i przybytkowi Jego, to jest tym,
  7 którzy mieszkają w Niebie

  „Moja szczerze umiłowana córko, czasy, które nadchodzą wytrącą świat z letargu, ludzie bez względu na wyznanie, nawet niewierzący, pójdą za głosem małego rogu, który przyciągnie uwagę całego świata. Ten oszust, siedząc na Stolicy Piotrowej będzie głośno krzyczał i dumnie głosił swoje rozwiązanie polegające na zjednoczeniu wszystkich kościołów jako jeden. Obwołany nowoczesnym nowatorem, będzie oklaskiwany przez świecki świat, bo da przyzwolenie na grzech”. – 25.02.2013

  30.11.2012, 22:20 – Wrogowie Żydów ze wszystkich narodów jednoczą się, aby zniszczyć Izrael

  „Teraz jest czas na przygotowanie się do ich okrucieństwa, które będzie bez precedensu, gdy dojdzie do zniesienia chrześcijaństwa.
  Jak bardzo będą dumni, gdy ten niewielki, skrywający się dotąd wśród nich, wzrośnie i będzie szczycić się swoją mocą. Będą przyklaskiwać powołaniu przywódcy nowego kościoła, a jego moc będzie się rozszerzać na świat.
  Wszystko będzie działo się szybko, a wy Moi wyświęceni słudzy, którzy nie przyjmujecie Prawdy tego proroctwa, musicie wiedzieć o tym:
  Jeśli przyjmiecie nowe przepisy Rzymu, miasta, które zostanie zajęte przez kłamcę i sługę antychrysta, staniecie się więźniami tego nowego reżimu”.

  „Ten oszust, siedząc na Stolicy Piotrowej będzie głośno krzyczał i dumnie głosił swoje rozwiązanie polegające na zjednoczeniu wszystkich kościołów jako jeden. Obwołany nowoczesnym nowatorem, będzie oklaskiwany przez świecki świat, bo da przyzwolenie na grzech.” – 25.02.2013

  06.10.2013, 23:20 – Wkrótce powiedzą wam, abyście wykorzystali swoją wiarę do stworzenia kampanii politycznej na całym świecie, aby ratować biednych

  ” Moja szczerze umiłowana córko, głos fałszywego proroka grzmi na wszystko, co jest święte w Moim Kościele”.

  ————————————————————-
  Dano jej pysk, który wygłaszał przechwałki i bluźnierstwa; i dozwolono jej tak poczynać
  6 sobie przez czterdzieści dwa miesiące.

  29.03.2013, 08:45 – Niebawem Mój Umiłowany Papież Benedykt będzie przewodził dzieciom Bożym ze swojego miejsca wygnania

  „Panowanie w Domu Piotra będzie krótkie i niebawem Mój Umiłowany Papież Benedykt będzie przewodził dzieciom Bożym ze swojego miejsca wygnania”.
  ————————————————————————————-

  Dano jej nadto władzę nad wszystkim
  8 narodami, pokoleniami, językami i ludami.

  19.09.2013, 19:26 – Żaden człowiek, ksiądz, biskup, kardynał czy papież, nie jest uprawniony do przerabiania Słowa Bożego

  „Ci dwaj będą bezwzględni w dążeniu do sprawowania władzy nad wszystkimi narodami, a każdy, kto odważy się stanąć im na drodze, zostanie zniszczony”.
  ——————————————————-
  Bestia z ziemi:

  11 Miała dwa rogi jak baranek, a mówiła jak smok.

  Zostałem uznany za nikczemnika i fałszywego proroka — więc Mnie ubiczowali 13 listopada 2014, godz. 11.10

  „Fałszywy lider, antychryst, zajmie Moje miejsce i, w odróżnieniu od Baranka, będzie on nosił błyszczącą koronę ze złota. Pod tą fasadą będzie się krył przegniły rdzeń — wraz z kłamstwami, oszustwami, bluźnierstwami i herezjami, które wyleją się z jego gęby — a wszystko to przekaże on w taki sposób, jakby był to miód, który wycieka z pszczelego ula. Nie dajcie się omamić — bestia będzie mieć piękny wygląd, kojący głos, a jej zachowanie będzie budziło podziw. Będzie on przystojny i pociągający, ale z jego ust wyleje się jad, który zatruje wasze dusze”.
  ——————————————————
  13 Czyni wielkie znaki.
  14 Przez znaki, które dano jej działać w obecności bestii ,
  zwodzi mieszkańców ziemi,

  19.10.2013, 20:00 –
  Antychryst wprowadzi dotacje, aby zachęcić firmy, organizacje, jak również organizacje charytatywne, aby pracowały dla jego nowego centrum światowego handlu
  Następnie, wykorzystując moc okultyzmu, będzie postrzegany, jako ten, który leczy wielu i będzie się wydawało, że ma wielkie dary duchowe. Wielu będzie zaskoczonych „tak zwanymi” cudami, jakie będzie się wydawało, że czyni, a świat będzie go uwielbiał i padnie na twarz u jego stóp
  ——————————————————-

  Sprawiła, że wszystkim, wielkim i małym,
  bogatym i ubogim, wolnym i niewolnikom, nałożono znak na prawą
  17 rękę lub czoło. Nikomu nie było wolno kupować lub sprzedawać, jeśliby
  nie miał znaku: imienia bestii lub liczby jej imienia.

  „Antychryst wprowadzi dotacje, aby zachęcić firmy, organizacje, jak również organizacje charytatywne, aby pracowały dla jego nowego centrum światowego handlu. Wielkie bogactwo zostanie wytworzone przez tych, którzy będą chcieli być częścią imperium antychrysta. Każdy, kto złoży mu przysięgę wierności, czy to poprzez uroczystości religijne, czy też przez umowy biznesowe lub handlowe, będzie musiał przyjąć znak. Ci, którzy przyjmą ten znak, który będzie w formie karty bankowej oraz specjalnego chipu, który zostanie umieszczony w ręce, utracą swoje dusze dla niego. Wszyscy, którzy noszą Pieczęć Boga Żywego uciekną ze szponów antychrysta i staną się odporni na tę ohydę”.

  nie wiem jak Bóg liczy 42 miesiące…

  Polubienie

 33. Adrian pisze:

  https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/6zt9aW7RHkY~CgphwaLxR6gWnx00Sm
  widziałem to już na przystanku, im bliżej wyborów. tym gorzej, Soros i pozostała agentura już zaczyna działać…….
  ==============================
  https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/FayZPQcs_JWunmSecY3HqVuz20IGIR
  ZARAZ PO MIŁOSIERDZIU MOIM BĘDZIE WOJNA A POTEM UKAŻE SIĘ ANTYCHRYST – SYN ZATRACENIA

  Polubienie

 34. Gosia 3 pisze:

  MARIUSZKU! CZEMU NIE ZAMIEŚCIŁEŚ TEJ NOWENNY ?
  OD DZISIAJ SIĘ ZACZĘŁA PRZECIEŻ.

  NOWENNA przed uroczystością WNIEBOWZIĘCIA NMP

  Dzień pierwszy, 6 sierpnia
  Za wszystkich rodziców o wierność powołaniu, którym zostali obdarzeni, o jego realizację zgodną z nauką Chrystusa. By byli świadkami Jego miłości, by On sam był jej fundamentem.
  Maryjo, Wspomożycielko nasza, wstawiaj się za nami u Twojego Syna.
  MODLITWA
  Maryjo, przez Twoje orędownictwo wołamy, aby moc Twego Syna pomogła człowiekowi naszych czasów zwyciężać to, co niszczy jego godność, a moc Chrystusowych darów dała siłę do walki o prawdziwe wartości rodzące pokój i radość w drodze do życia wiecznego.Amen
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Gosiu, moje serce przecież wież, że zawsze z rana wstawiam to co mi dajesz i ponieważ św. Maksymilian był kompletny to został natychmiast wstawiony natomiast do Wniebowziętej nie było obrazka to napisałem do Szafirka, ale blogowicze czasem nie mają czasu, czasem nie spojrzą. Szanuję to. To tak jak ja się zainstalowałem po kościele w niedziele, coś potwierdziłem i musiałem zamykać kompa ze względu na bardzo silne burze

   Polubienie

 35. Marcin pisze:

  ”Zbliżają się silne oddziaływania magnetyczne, 10, 12-14 sierpnia wystąpią silne oddziaływania, 9 sierpnia wystąpi średnie.

  Od 9 do 15 sierpnia wystąpią oddziaływania magnetyczne o różnej sile. Średnie wystąpi 9 sierpnia, silne 10, 12 i w nocy z 13/14 sierpnia.

  Może w tym czasie wzrosnąć aktywność sejsmiczna i wulkaniczna.

  Uważajcie szczególnie 10 oraz od 12 do 14 sierpnia.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s