25.X.2019 R. PIĄTEK, GODZ. 15:03

PRZECHODZENIE PRZEZ BRAMĘ NIEBIESKĄ TRZECH RADOŚCI

O DROGIE DZIECKO DZISIAJ NAD RANEM USŁYSZAŁAŚ TE SŁOWA. SĄ TO SŁOWA , KTÓRE PRZEKAZAŁ CI BÓG OJCIEC W TRÓJCY ŚWIĘTEJ.
KAŻDY Z WAS KTO BĘDZIE ŻYŁ W ŚWIĘTOŚCI I PORZUCI SWOJE GRZECHY, OSTATECZNIE DOSTANIE SIĘ DO TEJ BRAMY NIEBIESKIEJ WYPEŁNIONEJ CHWAŁĄ BOŻĄ. PRZEJDZIE NAJPIERW PRZEZ RADOŚĆ SPOTKANIA Z MARYJĄ – GWIAZDĄ ZARANNĄ , KTÓRA WEŹMIE WAS ZA RĘKĘ I PRZYPROWADZI DO MNIE DO DRUGIEJ WASZEJ RADOŚCI . JA JEZUS CHRYSTUS ZAPROWADZĘ WAS PRZED TRON BOGA OJCA I TO BĘDZIE WASZA TRZECIA NAJWIĘKSZA RADOŚĆ. WTEDY TO ZDOBĘDZIECIE ŻYCIE WIECZNE W WIELKIEJ RADOŚCI I CHWALE.
JA JEZUS CHRYSTUS – BARANEK PASCHALNY KOCHAM WAS Z CAŁEGO MOJEGO SERCA Z KTÓREGO WYTRYSNĘŁA PODCZAS MOJEJ ŚMIERCI KREW I WODA.  PRZEZ KREW I WODĘ JESTEŚCIE OCZYSZCZENI W DUCHU ŚWIĘTYM I MACIE WSZYSCY MOI KOCHANI PRAWO WEJŚCIA DO WIECZNEJ CHWAŁY. JEDNAK MUSICIE MOJE DROGIE DZIECI TO WIEDZIEĆ , ŻE JEDNAK NIE WSZYSCY MOGĄ OSIĄGNĄĆ TO ŻYCIE WIECZNE. CI KTÓRZY ODRZUCĄ MOJE MIŁOSIERDZIE I NIE POZBĘDĄ SIĘ GRZECHÓW BĘDĄ UTRACENI NA ZAWSZE. MIŁOŚĆ BOGA DO WAS JEST WIELKA JEDNAK JEST WARUNKOWA I NIECH SIĘ NIE ZDAJE CO NIEKTÓRYM ,ŻE BEZ ŻALU ZA GRZECHY I POPRAWY SWOJEGO ŻYCIA MOGĄ LICZYĆ NA ŁASKĘ ZBAWIENIA.
WSZYSTKICH KOCHAMY JEDNAKOWO JEDNAK WY NIE WSZYSCY CHCECIE PRZYJĄĆ NASZĄ MIŁOŚĆ.
PIERWSZĄ RADOŚCIĄ , KTÓRA MOŻE WAS DO NAS PRZYPROWADZIĆ JEST MOJA NAJDROŻSZA MATKA , KTÓRA WCIĄŻ ORĘDUJE ZA WAMI I UPRASZA U BOGA OJCA WSZELKIE ŁASKI. MUSICIE Z NIĄ SIĘ ZAPRZYJAŹNIĆ A MARYJA PRZYWIEDZIE WAS DO SWOJEGO SYNA  CZYLI DO MNIE JEZUSA CHRYSTUSA.
JA JESTEM RADOŚCIĄ , KTÓRA ZRODZIŁA SIĘ NA KRZYŻU ABY WYPEŁNIĆ WOLE BOŻĄ I CZEKAM NA WAS Z OTWARTYMI RAMIONAMI AŻ WYZBĘDZIECIE SIĘ GRZECHU.
WASZE POKOLENIE JEST BARDZO PORANIONE , PRZEZ TO ŻE WASI KAPŁANI NIE PROWADZILI WAS PRZEZ DŁUGIE LATA  DO NAS DROGĄ PRAWDY LECZ ZŁUDZENIA , ŻE SŁYSZYCIE OD NICH PRAWDĘ.
KOŚCIÓŁ MÓJ ZOSTAŁ BARDZO ZNISZCZONY OD JEGO WNĘTRZA. NIE JESTEŚCIE TEMU WINNI , ALE PRZEZ TO ŁASKI ZOSTAŁY WAM W DUŻEJ MIERZE  ODEBRANE. BÓG OJCIEC BIERZE TO POD UWAGĘ I DLATEGO DO OSTATNIEJ CHWILI PRZEZ PROROKÓW POKAZUJE BŁĘDY KOŚCIOŁA I SŁUG BOŻYCH, DLATEGO MIŁOSIERDZIE JEST WARUNKOWE. NIE MOŻECIE BYĆ Z TEGO USPRAWIEDLIWIENI , ŻE NIE MIELIŚCIE PRAWIDŁOWYCH NAUK. PISMO ŚWIĘTE JEST NAUKĄ I WZOREM DLA KAŻDEGO CZŁOWIEKA. GDY BĘDZIECIE GO Z WIARĄ CZYTALI ZROZUMIECIE CO PAN BÓG OD WAS WYMAGA.

KOCHANE DZIECI! JAKŻE SMUTNO NAM JEST PATRZEĆ NA DZISIEJSZY ŚWIAT, KIEDY WASZĄ PLANETĘ ZIEMIĘ PRZEDSTAWIA SIĘ WAM JAKO BÓSTWO, KTÓRE MACIE CZCIĆ. WY KOCHANE DZIECI MUSICIE SZANOWAĆ ZIEMIĘ ALE ONA JEST WAM PODDANA I MA WAM SŁUŻYĆ JAKO MATKA KARMIĄCA SWOJE DZIECI. PAN BÓG STWORZYŁ ZIEMIĘ DLA CZŁOWIEKA A NIE CZŁOWIEKA DLA ZIEMI. MUSICIE CZCIĆ BOGA OJCA W TRÓJCY ŚWIĘTEJ I DZIĘKOWAĆ MU ZA WSZELKIE DARY JAKIE OTRZYMALIŚCIE PODCZAS STWORZENIA ŚWIATA. PAN BÓG STWORZYŁ TEZ ZWIERZĘTA I ROŚLINY ABYŚCIE SIĘ NIMI KARMILI I PO TO JE STWORZYŁ A NIE ŻEBYŚCIE JE CZCILI I POKŁON IM SKŁADALI.
PAN BÓG Z WIELKIEJ MIŁOŚCI DO WAS W WASZEJ ZIEMI UMIEŚCIŁ SKARBY , KTÓRE SĄ WAM POTRZEBNE DO PRZEŻYCIA .
TO WIELKA NIEDORZECZNOŚĆ ABY TO CO STWORZYŁ PAN BÓG STAŁO SIĘ WAŻNIEJSZE OD JEGO STWÓRCY.
W CZASIE KIEDY W NIEKTÓRYCH KRAJACH BRAKUJE KAPŁANÓW WY ZAMARTWIACIE SIĘ O DOBRA NATURY , O KLIMAT A NAWET O CZAS. WSZYSTKO TO POCHODZI OD BOGA I TAK JAK WŁOSY SA POLICZONE NA WASZEJ GŁOWIE TO PAN BÓG WIE CO SIĘ DZIEJE W PRZYRODZIE I TO DOPUSZCZA CO SIĘ W NIEJ DZIEJE.
PRZESTAŃCIE INTERESOWAĆ SIĘ TYM CO NIE OD WAS ZALEŻY  LECZ JEDYNIE OD STWÓRCY.

MOI UMIŁOWANI KAPŁANI! WASZYM ZADANIEM JEST KRZEWIĆ WIARĘ I GŁOSIĆ EWANGELIĘ A NIE ZAJMOWAĆ SIĘ EKOLOGIĄ . JEST TO OBRAZA DLA STWÓRCY NIEBA I ZIEMI, KTÓRY ZNA ZASOBY ZIEMI I WASZE PROBLEMY Z TYM ZWIĄZANE. ZAWSZE WAS KARMIŁ W OBFITOŚCI , DOPÓKI SZATAN NIE ZAKRÓLOWAŁ NA ZIEMI.
JA JEZUS CHRYSTUS ZWRACAM SIĘ DO KAPŁANÓW ABY SWOJE  MSZE ŚWIĘTE ODPRAWIALI PRZODEM DO MNIE W GŁÓWNEJ CZĘŚCI EUCHARYSTII. NIE MOŻE BYĆ DWÓCH OŁTARZY W ŚWIĄTYNI , BO WSZYSCY MUSZĄ BYĆ SKIEROWANI W JEDNYM KIERUNKU W STRONĘ BOGA. MÓWIĘ TO BO DOPEŁNIAM SŁOWO, KTÓRE PRZEKAZAŁEM W OSTATNIM PRZESŁANIU.  Z TEGO MIEJSCA ŚWIĘTEGO UCZYNILIŚCIE  WIELKĄ OBRAZĘ DLA STWÓRCY. POWTARZAM JEDEN OŁTARZ , JENO TABERNAKULUM I JEDEN KIERUNEK PODCZAS PRZEISTOCZENIA ZADOWOLI BOGA OJCA. SAM KRZYŻ NA STOLE PAŃSKIM TO ZA MAŁO BO MIEJSCEM ŚWIĘTYM JEST NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT W TABERNAKULUM GDZIE PALI SIĘ WIECZNA LAMPKA.
ODWRÓĆCIE OCZY W MOIM KIERUNKU KAPŁANI , O TO WAS TERAZ PROSZĘ I STAŃCIE WTEDY POD MOIM KRZYŻEM.
JA JEZUS CHRYSTUS – SĘDZIA SPRAWIEDLIWY O TO WAS PROSZĘ BO TEGO CO NIE NAPRAWICIE PÓKI PORA BĘDZIE WAM SUROWO POLICZONE.

POLSKA MA WIELKĄ ROLĘ DO SPEŁNIENIA ALE TO JEST NIEPRAWDĄ , ŻE TO JEST BEZWARUNKOWE. WIELU ŚWIĘTYCH PRZEKAZAŁO WAM CZEGO OD WAS KAPŁANI OCZEKUJEMY. ZOSTAŁA JUŻ TYLKO CHWILA ABYŚCIE PODJĘLI ODPOWIEDNIE DZIAŁANIA.
JA JEZUS CHRYSTUS Z KRZYŻA O TO WZYWAM WAS DO NAPRAWY TEGO CO ZNISZCZONE W POLSKIM KOŚCIELE , ALE TEN APEL KIERUJĘ TAKŻE DO KAPŁANÓW NA CAŁYM ŚWIECIE.

STAŃCIE PRZODEM DO WIECZNOŚCI ( lampka wieczna nad Tabernakulum) A MOŻECIE JESZCZE URATOWAĆ TO CO UTRACONE.

JEZUS OBRAŻANY PODCZAS EUCHARYSTII.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

56 odpowiedzi na „25.X.2019 R. PIĄTEK, GODZ. 15:03

 1. Gosia 3 pisze:

  Mariuszku! jest parę literówek dlatego prześlę Ci poprawione. Nie wiem jak to się dzieje. że wysyłam prawidłowo a po drodze szatan utrąca te literki. Dlatego z kopiowaniem proszę wstrzymać się do jutra.
  Dziękuję.

  Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  Witam Cię MarioF! i również Cię pozdrawiam.
  To video co zamieściłaś u mnie się nie wyświetla , a możesz nam napisać czego ono dotyczy.
  Szczęść Boże! z moją codzienną modlitwą o Twoje zdrowie.

  Polubienie

 3. Leszek pisze:

  W czytanej dzisiaj Ewangelii wg św. Łukasza (13,22-30), ktoś zapytał Pana Jezusa: «Panie, czy tylko nieliczni będą zbawieni/czy tylko mała liczba ludzi się zbawi?», a Pan w odpowiedzi powiedział: Usiłujcie/Dołóżcie starań, aby wejść przez ciasne drzwi/ciasną bramę! Gdyż powiadam wam, wielu będzie chciało wejść, a nie będą mogli”. (Łk 13,23n)
  Św. Augustyn taki, oto daje komentarz do tego fragmentu św. Ewangelii:
  „Z pewnością niewielu jest tych, co zostaną zbawieni. … Co rzekł Pan, gdy usłyszał słowa: «Czy tylko nieliczni zostaną zbawieni?», «Usiłujcie wejść przez ciasna bramę».
  Gdy więc słyszysz: nieliczni zostaną zbawieni (to wiedz, że) potwierdził Pan to, co usłyszał.
  Gdzie indziej zaś mówi: «13 Wchodźcie przez ciasną bramę! Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby/wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą /nią kroczą. 14 Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich/jakże mała jest liczba tych, którzy ją znajdują! » (Mt 7,13n)…
  Słuchajcie mnie wy, nieliczni. Wiem, że wielu słucha, ale niewielu jest posłusznych. Widzę klepisko, szukam ziarna. Gdy się młóci na klepisku, ziarno zaledwie widać, trzeba je przewiać. Nieliczni są ci, którzy zostaną zbawieni, w porównaniu z licznymi, którzy zginą, ale ci sami nieliczni razem dadzą wielki tłum. Gdy zaś przyjdzie Ten co przesiewa niosąc w ręku wiejadło, oczyści swe klepisko: pszenicę zaniesie do spichrza, a plewy spali ogniem nieugaszonym (Łk 3,17).
  Niech plewa nie drwi z pszenicy – to mówi Prawda (por. Ps 1, 4-6; Mdr 5,1nn). Ona nikogo nie zwodzi. Bądźcie liczni między licznymi, lecz nieliczni w porównaniu z innymi licznymi. Tak wielki tłum wyjdzie z tego klepiska, że zapełni spichlerz niebios. Nie sprzeciwia się bowiem sam sobie Chrystus Pan, który powiedział: «Nieliczni są ci, co wchodzą przez wąska bramę», liczni natomiast giną na szerokiej drodze. Nie przeczy też sobie, kiedy mówi w innym miejscu: «Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu» (Mt 8,11).
  Z pewnością liczni nieliczni, nieliczni, a zarazem liczni. Jedni więc nieliczni, inni liczni? Nie, lecz ci sami liczni i nieliczni: nieliczni w porównaniu z ginącymi, liczni w towarzystwie aniołów.
  Słuchajcie, najmilsi. W Apokalipsie znajdujemy takie słowa: „Potem ujrzałem przychodzących ze wszystkich języków i ludów, i pokoleń w szatach białych i z palmami w ręku. Tłum, jakiego nikt policzyć nie zdoła” (Ap 7,9). To jest tłum świętych. O ile głośniejszym głosem odezwą się ci wywiani z klepiska, oddzieleni od tłumu bezbożnych (por. Syr 41,8-10), złych i fałszywych chrześcijan po oddzieleniu na ogień wieczny tych, którzy naciskają lecz nie dotykają: tylko bowiem pewna kobieta dotknęła rąbka szaty Jezusa (i została uzdrowiona, ocalona dzięki swej wierze), choć cały tłum naciskał na Chrystusa (Łk 8,42n).
  Po oddzieleniu więc wszystkich, którzy zostaną potępieni, oczyszczony tłum stanie po prawicy nie lękając się, że zmiesza z jakimkolwiek złem, nie lękając się utracić jakichkolwiek dóbr, aby królować z Chrystusem.
  Jeśli więc bracia moi, mówię do ziaren, to – o ile to rozumieją – są przeznaczeni do życia wiecznego; niech więc przemówią czynami, a nie słowami. Musimy mówić do was to, czego nie powinniśmy: należałoby bowiem znaleźć w was to, co należy chwalić, a nie szukać tego, w czym was upominać…”.
  (źródło: „Karmię was tym, czym sam żyję”. Ojcowie Kościoła komentują Ewangelie niedzielne roku C, w opracowaniu ks. Marka Starowieyskiego, str.237/238; ATK W-wa 1984)

  Polubienie

  • Leszek pisze:

   … Czy tylko nieliczni zostaną zbawieni?/mało ludzi się zbawi?…
   Ilu będzie tych nielicznych szczęśliwców? Na pewno zdecydowanie mniej w porównaniu z licznymi, dla których brama Królestwa Niebieskiego niestety zostanie nieodwołalnie zamknięta. Ale ilu będzie tych zbawionych, którzy wejdą do Królestwa Bożego przez ciasną bramę? Odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć w końcowej części rozdz. III zatył. ‘Stworzenie aniołów. Strącenie Lucyfera’ książki Marii z Agredy „Mistyczne Miasto Boże”, gdzie (na str. 21/22) jest napisane:
   …Niewdzięczni (tj. upadli, zbuntowani) ci aniołowie stali się przez swoje grzechy niegodni wiecznego oglądania Boga, pamięć o nich została wymazana z Jego ducha. Stracili oni prawo do miejsc, które – gdyby okazali się posłuszni – były przeznaczone dla nich; prawo to przeszło na ludzi, którym zostały przekazane te miejsca. Wszelki ślad po upadłych aniołach został zupełnie zatarty i nic już po nich w niebie nie pozostało(Ap 12,8). Natomiast dobrzy aniołowie w nagrodę za swoją wierność otrzymali możliwość oglądania Boga i zyskali wieczną chwałę”.
   Tak więc miejsca po upadłych aniołach zostały przeznaczone ludziom, zarezerwowane dla nich w domu Ojca, gdzie mieszkań jest wiele (J 14,2; por. Ba 3,24n). Ale te miejsca zajmą tylko ci nieliczni spośród wielu/mnóstwa licznych.
   Ilu zatem będzie tych nielicznych? Owszem będzie to wielki, nieprzeliczony tłum. Żeby mieć jakieś dalekie wyobrażenie ilu, jak wielu, z pomocą przychodzi nam jeden z apoftegmatów ojców pustyni. Otóż pewien abba zapytał jednego ze złych duchów: ‘Ilu was jest?’ Ów zły duch, tak mu odpowiedział: „Jest nas tylu, tak wielu, że gdybyśmy wszyscy wyszli z piekła, to zajęlibyśmy całą przestrzeń w powietrzu, tak, że zasłoniliśmy sobą słońce w południe i cała ziemia pogrążyłaby się w całkowitych ciemnościach”.

   Ilu was, złych duchów jest? Czy wszyscy jesteście równi? – pyta w czasie egzorcyzmów egzorcysta.
   … są nas miliony, jeśli liczyć wolę i umysły… jest nas niezliczona ilość, jeżeli brać pod uwagę nienawiść, uosobienia nienawiści… jeden nad drugim, żaden nie jest wszystkim, wszyscy komuś podlegamy, niektórzy z nas są blisko Najzuchwalszego, że ich inteligencji sprostać może tylko Największy Wróg, inni stoją tak nisko, że są tylko łajnem, skorupami, odciskami na jego piętach, kurzem między palcami… i kochają to wszystko, całe to zwyrodnienie… wszystko, co niweczy piękno. Jest nas mrowie… liczebność, trzymamy się razem… jesteśmy zwarci, niepoliczalni, jedna masa, jedna wola, jedna bestia…
   (źródło: Malachi Martin „Zakładnicy diabła”, str. 272/273; wydawnictwo Exter, Gdańsk 1993)
   W dziele „Żywot i bolesna męka Pana naszego Jezusa Chrystusa…” bł. A. K. Emmerich, tak mówiła o widzeniach w dyktandach pisanych przez Klemensa Brentano:
   … Człowiek został stworzony by zapełnił miejsca upadłych aniołów. Gdyby grzech w Edenie nie by popełniony, rozmnażałby się człowiek tylko dopóty, dopóki by nie wyrównał liczby upadłych aniołów; potem nastąpiłby koniec tworzenia. Gdyby Adam i Ewa jeden tylko rok bez grzechu byli przeżyli, natenczas nigdy by już nie byli upadli. Wiem na pewno, że nie prędzej nastąpi koniec świata dopóki liczba upadłych aniołów się nie wyrówna, dopóki wszystkiej pszenicy z pomiędzy plew nie sprzątną… (z rozdz. o upadku Adama i Ewy)
   … Dowiedziałam się znowu, że człowieka stworzył Bóg na to, by zajął w Niebie miejsce upadłych chórów anielskich. Gdyby nie było grzechu pierworodnego, byłby się człowiek tak długo tylko rozmnażał, dopóki liczba ludzi (zbawionych) nie zastąpiłaby odpadłych chórów anielskich i na tym skończyłaby się czynność twórcza Boga. Obecne, ciągłe własnowolne rozmnażanie się rodzaju ludzkiego wyrodziło się przez grzech pierworodny, przez grzech także tkwi w nim pierwiastek ciemnoty i nieczystości; to tez koniecznym następstwem tego jest kara śmierci, która jednak z drugiej strony jest dobrodziejstwem. Cokolwiek mówią uczeni o końcu świata, to jedno jest pewnym, że nie prędzej świat zaginie, dopóki wszelka pszenica nie oddzieli się od plewy (Mt 3,12 i 13,38-42) i nie zastąpi w Niebie miejsca chórów potępionych aniołów… (z rozdz. o pojawieniu się Zmartwychwstałego Pana Jezusa Apostołom nad morzem Galilejski: J 21,1-14).

   Zatem koniec historii rodziny ludzkiej nastąpi wtedy, gdy ostatni zbawiony człowiek z tych nielicznych zajmie ostatnie miejsce opuszczone przez upadłe anioły.

   Polubienie

 4. Adrian pisze:

  Mój pokój niech będzie z wami, Mój ludu, Moja trzodo.

  Moje stworzenie jest już w pełni przemienione, a jego drżenie wpłynie na wszystkie istoty. Wkrótce zobaczysz wiele ognistych kul spadających z nieba w różnych miejscach na ziemi; wiele z nich jest częścią mojej sprawiedliwości, którą ukarzę bezbożne narody. Czas Mojego miłosierdzia jest coraz bardziej wyczerpany z każdym dniem, bardzo niewiele brakuje aż do przyjścia mojego ostrzeżenia. Bądźcie przygotowani, Mój ludu, na przyjście tego wielkiego wydarzenia, które zmieni wasze życie.
  Ponownie mówię wam: Moje ostrzeżenie nie nadchodzi w czasie pokoju, ale kiedy ta moja trzoda jest bardzo smutna. Zbliża się kara Niebios i zaskoczy miliony dusz śpiących, oddanych grzechowi, które odwróciły się do mnie plecami! Ludu mój, mieszkający w bezbożnych narodach, słuchajcie Mojego wezwania i róbcie to tak, jak Lot i jego rodzina uciekając z tych grzesznych narodów; bo już wkrótce wyleję na nich ciężar Mojej sprawiedliwości!
  Wstrząsanie wszechświata spowoduje, że znaczna część waszych satelitów rozbije się na Ziemi, zakłócając system łączności przez długi czas. Wszystko, co wiąże się z tą technologią i kręci się wokół niej, będzie zbędne. Bądźcie rozsądne, Moje dzieci, zachowajcie jak najszybciej wszelkie informacje które dało wam niebo, abyście mogli przetrwać nadchodzące kary.
  Moje stado, Moje stworzenie zaczyna się budzić; Wściekłość wulkanów w łańcuchach przyspieszy bóle porodowe. Nie będzie bezpiecznego miejsca na ziemi, ponieważ ziemia będzie się kołysać ze wschodu na zachód i z północy na południe; jej jęki i drgawki będą wam towarzyszyć aż do narodzin Nowego Stworzenia.
  Obudźcie się, mieszkańcy ziemi, bo nadchodzi wielki i straszny dzień Pana! Nie zwlekajcie z nawróceniem, bo czasu już nie ma; Pośpieszcie się, aby naprawić swoje winy tak szybko, jak to możliwe, bo nadciągnęły dni Mojej sprawiedliwości! Odwróćcie się od grzechu i nieprawości, powróćcie na drogę zbawienia, tak żebyście mogli żyć i wasze dusze nie zostały utracone podczas nadejścia mojej sprawiedliwość!
  Nadeszła noc i wkrótce całe stworzenie będzie w ciemności; gromadźcie się na modlitwie, pośćcie i pokutujcie; noście ubrania wykonane z płótna i śpiewajcie lamentacje i mówcie; Wybacz nam, Boże, Twojemu ludowi. Niech pan młody opuści komnatę i panna młoda sypialnię swoją. (Joel 2:16)
  Zbuntowana i grzeszna ludzkości o letnich sercach, czas Mojego miłosierdzia dobiegł końca; jeśli nie porzucisz swojego grzechu, buntu i obojętności, zapewniam cię, będziesz zgubiona na zawsze. Nie powiększaj swoich win; Raczej skrusz swoje serce i działając jak celnik w świątyni z sercem skromnym i pokornym, tak aby uzyskać miłosierdzie Moje.
  Pozostańcie w Moim pokoju, Mój ludu, Moja trzodo. Twój ojciec, Jahwe, Pan wszechświata.
  Przekaż Moje przesłania całej ludzkości, Mój ludu.
  https://gloria.tv/post/jSrErQb1Fvwu21BBnDKybvyQK

  Polubienie

 5. MariaF pisze:


  „Księga Prawdy” – dr. Kelly Bowring (oświadczenie)
  Doktor teologii Kościoła Katolickiego składa jasne oświadczenie na temat „Księgi Prawdy” i ostatniego proroka na ziemi: Marii Bożego Miłosierdzia.
  Dziekuję za pozdrowienia. i modlitwę.

  Polubienie

  • MariaF pisze:

   Czy Księga Prawdy jest darem Boga w Trójcy św. Jedynego
   Teolog Kościoła Katolickiego dr Kelly Browing składa jasne oświadczenie na temat proroka końca czasów MARII BOŻEGO MIŁOSIERDZIA I KSIĘGI PRAWDY.. NAZYWAM SIĘ KELLY Bowring i jestem doktorem teologii Kościoła Katolickiego, ekspertem tematyki związanej z proroctwami . ” To jest Ostrzeżenie, Cud i Apokalipsa”, trzynastoczęściowa seria filmów video..W dzisiejszej części piątej porozmawiamy o ostatnim proroku na ziemi, o Marii Bożego Miłosierdzia.. Moje badania i wniosek:: po przeczytaniu ponad 1300 orędzi Marii Bożego Miłosierdzia, każdego z nich wielokrotnie, słowo po słowie dokonałem teologicznego dochodzenia związanego z jej orędziami., i uznałem je za wiarygodne, rzetelne w pełni zgodne z innymi źródłami związanymi z prywatnymi objawieniami dotyczącymi końca czasów. i nawet z proroctwami „końca czasów” zawartymi w Biblii, którą studiowałem i analizowałem zawodowo jako teolog przez ponad 8 lat.. Jej orędzia nie posiadają błędów są najprawdopodobniej autentyczne i z pewnością najbardziej przekonujące. A proroctwa w jej orędziach wypełniają się w sposób, którego nikt nie mógłby sobie wyobrazić zaledwie 8 lat temu.. Tak twierdzę, że orędzia Marii Bożego Miłosierdzia są wiarygodne.. Mając za sobą 10 lat pracy teologicznej w pełnym wymiarze zwiazanej z proroctwami czasów ostatecznych , trzy książki – bestsellery na temat proroctw związanych z czasami ostatecznymi i ponad 50 publicznych profesjonalnych wykładów dla dziesiatek tysięcy katolików o tematyce biblijnych i katolickich proroctw czasów ostatecznych dokładnie i wielokrotnie przebadałem jej orędzia i uważam je za rzetelne źródło informacji, które jest zgodne z innymi proroctwami Kościoła o czasach ostatecznych……………………………………………………………………………………..
   „Księga Prawdy” – dr. Kelly Bowring (oświadczenie)

   TLPQMzAxMDIwMTnsaP6YrQRT4A&index=1

   chyba” Komuś” zależy żeby nikt tego nie oglądał, więc proszę połączyć w jedno te dwa osobne napisy.
   Powodzenia.
   Pozdrawiam.

   Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Po tych długich kropkach jest dalszy ciąg,ten człowiek mówi tak dalej:

    „Nie będzie więcej Fatimy,czy Lourdes,czy Medjugorie,czy La Salette.
    Maria jest ostatnią wizjonerką,ostatnim prorokiem czasów ostatecznych.”

    Co to ma znaczyć???? czyli co?,obecne przekazy z Medjugorje są fałszywe?!

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    13.02.2015, 18:00 – Moja Misja ocalenia ludzkości jest prawie ukończona
    „…Moja Reszta została utworzona. Otrzymaliście Dary Pieczęci Boga Żywego, Medalik Zbawienia i Modlitwy Krucjaty. Będą one waszą zbroją przeciwko Mojemu przeciwnikowi. Od teraz będę rozmawiał z wami tylko od czasu do czasu i poprzez Resztę. …”

    Ja z tego orędzia rozumiem inaczej niż mówi ten człowiek.Pan Jezus jasno się tu wyraził,że będzie się kontaktował nadal,raz na jakiś czas i nie,że tylko przez Marię,ale przez osoby z Reszty.

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   MarioF!
   Ja się wcale nie dziwię że oświadczenie tego teologa ( video) co wstawiałaś 3 razy na naszym blogu Pan Bóg nie dopuścił aby się wyświetliło. A to dlatego że w jego wypowiedzi jest pół prawdy bo neguje orędzia z Medjugorje a poza tym mówi że to jest jedyny prorok czasów ostatecznych. Na video które jednak można odtworzyć na YOU TUBE jest nawet z lewej strony wizerunek Jezusa Miłosiernego z Dzienniczka Św Faustyny w tle gdzie on składa to kłamliwe oświadczenie. Czyli co nam ten teolog także przez to chciał powiedzieć że Pan Jezus do Św Faustyny też powiedział nieprawdę o Iskrze która ma przygotować świat na Powtórne Przyjście Pana Jezusa.
   Jeśli się wstawia coś takiego kontrowersyjnego to wypadałoby się MarioF! odnieść do tego. Same kropki w tekście nie wystarczą . Nie uważasz że tak należałoby postąpić.
   Czasami mam już ochotę z Wami się pożegnać, bo moja modlitwa jest szczera ale czy Wy w stosunku do mnie również jesteście szczerzy. Zaczynam w to wątpić .
   Nie jestem osłem tylko człowiekiem myślącym a nie tylko ja tutaj mam bronić wiary i prawdziwych orędzi tych np z Medjugorje. No chyba że w nie nie wierzysz.
   Wybacz mi za uniesienie ale brakuje mi Twojego stanowiska co do zamieszczanego materiału. Owszem przesłania MBM prawdziwe ale te z Medjugorje także.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    No i jak ten teolog twierdzi że czytał 3 razy orędzia MBM i analizował i nie zapamiętał tego „Od teraz będę rozmawiał z wami tylko od czasu do czasu i poprzez Resztę. …”
    Ja czytałam te orędzia tylko raz i na bieżąco i zapamiętałam to zdanie.

    :

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Polubienie

 6. Mateusz pisze:

  Trevignano Romano 26 października 2019 r
  Moje umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, jak wiele pokoju odczuwam w waszych sercach pomimo smutnych chwil, ale proszę, wzmocnijcie swoją wiarę i modlitwę, proszę o wieczerniki w waszych domach. W tym czasie moi aniołowie walczą z aniołami zła, apostazja nadal unosi się w kościele, ale tylko dzięki modlitwie wszystko może wrócić tak, jak tego chciał Jezus. Dzieci, będzie wiele Łask, które zejdą dla tych, którzy mają wiarę, moje Niepokalane Serce wkrótce zatriumfuje. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

  Trevignano Romano 30 października 2019 r
  Przesłanie Najświętszej Maryi Panny 22:30
  Moja córko, dziękuję ci za obecność w modlitwie, tyle bólów nadejdzie, ale nie męcz się, schronienie w moim Niepokalanym Sercu i tam znajdziesz pocieszenie. Moja córko, wkrótce zaczną się prześladowania chrześcijan, więc bądź bardzo ostrożny, posłuchaj rady mojej Matki i nie odwracaj się. Miejcie cierpliwość, miłość i miłosierdzie dla swoich braci, ponieważ będą ciemne momenty, w których się nie znajdziecie. Ameryka będzie cierpieć największy ból z powodu praw przeciw Bogu Zawsze bądź wierny prawdziwemu magisterium Kościoła, Bóg jest jedynym, na którym musisz polegać, trzymaj się z dala od fałszywych modernistycznych ideologii, w przeciwnym razie będziesz ślepy prowadząc innych niewidomych. Kocham was i Matczyną Miłością błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

  Polubienie

 7. Mariusz pisze:

  Małe dzieci mojego serca, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi.

  Niewielu, ludzi wie, co nadchodzi, ludzie kontynuują swoje codzienne życie i ich światowe aspiracje, zajęci tylko rzeczami tego świata. Kara się zbliża i wielu nie będzie gotowych na nią. Wszystko zmienia się w stworzeniu; pokój i spokój wkrótce zaginą, aby zrobić miejsce dla chaosu, ucisku, pragnienia, niepokoju, niepewności, strachu i innych ludzkich lęków.

  Dobrobyt i fałszywe bezpieczeństwo, jakie dają pieniądze i materialne rzeczy, wkrótce przeminą; ogromna większość ludzkości, która nadal odwraca się od Boga, będzie niezrównoważona i niechroniona, gdy ich bożkowie upadną. Kara jaka zbliża się nigdy nie była widziana na ziemi i będzie najgorszym koszmarem dla tej niewdzięcznej i grzesznej ludzkości. Biedne dusze, nie pokładają wiary, ufności i nadziei w Bogu, ale w dobrach materialnych tej ziemi i kiedy kara nadejdzie wraz z materialną i duchową ruiną, rezygnują! Arogancja ludzi będzie ukarana, zostaną pozbawieni tego, co dawało im bezpieczeństwo. Będą jak martwi ludzie w swoim życiu i zrozumieją, że pozbawieni władzy i pieniędzy pozostają jedynie słabi i bezradni; Taka jest natura ludzkiej kondycji, kiedy nie ma Boga przed sobą.

  Stado Mojego Syna, zbliżają się dni niepokoju, ale wy, nie lękajcie się; Miejcie wiarę, że Niebiosa nie opuszczą was, jeśli wasza wiara i ufność w Bogu będą trwałe. Teraz nadchodzą dni niedostatku, gdzie trzeba dzielić się wszystkim ze swoimi braćmi i siostrami, jeśli są zjednoczeni w wierze i miłości, można poradzić sobie ze zbliżającymi się cierpieniami. Tylko jeśli pozostaniecie silni w wierze i w jedności, możecie przejść tę próbę.

  Moje dzieci, wielki kryzys finansowy zbliża się, elity, które rządzą tym światem chcą zdestabilizować gospodarkę światową w celu obalenia papierowej waluty, a tym samym chcą wprowadzić erę mikroprocesora, znak bestii! Pamiętajcie, moje maleństwa, bez mikroczipa, nie będzie można korzystać z majątku materialnego, bo już wkrótce wszystko na tym świecie będzie opieczętowane znakiem bestii.

  Ludu Boży, strzeżcie się przed wszczepieniem mikroczipa, pamiętajcie, że jest to znak bestii, przed którym ostrzegam was od dawna; lepiej jest umrzeć i stracić wszystko, niż być oznaczonym! Świat materialny jest przejściowy i Bóg wynagrodzi was jutro, ale jeżeli się zachipujecie to stracicie wasze dusze na zawsze.

  Moje maleństwa, wszystkie te dusze, które mają wszczepiony mikroczip, będą cieszyć się swoimi dobrami materialnymi w czasie, gdy ostatnie panowanie Mojego przeciwnika będzie trwało 1290 dni. Później dowiedzą się, że pójdą na wieczną śmierć w otchłani, gdzie będą cierpieć straszliwe męki przez całą wieczność. Ci, którzy nie są zapisani w Księdze Życia, pobiegną, aby wszczepić mikroczip; więc wiedzcie, że nie są to owce ze stada Dobrego Pasterza. Ogłaszam to wam, moi malutcy, ponieważ wszystko jest gotowe na wprowadzenie znaku bestii, mikroczipa na całym świecie.

  Brakuje tylko krachu gospodarki, która jest już planowana przez elity, tak, że papierowe pieniądze znikną i wszystko na tym świecie zaczynie być płacone cyfrowymi pieniędzmi. Mikroczip będzie miał wszystko pod kontrolą, a ci, którzy go nie wszczepią, będą uważani za dezerterów; będą skazani, torturowani, uwięzieni i wywłaszczeni ze wszystkich swoich dóbr. Czeka was trudna próba, ale nie bójcie się, Niebo was ochroni, nakarmi i zaopiekuje się wami, jeśli staniecie mocno i pozostaniecie wierni Bogu. To będzie 3 ½ roku, które minie jak sen, kiedy wasza wiara i zaufanie zostaną utrwalone w Moim Panu. Wytrzymajcie zjednoczeni w miłości do Boga i miłośi do waszych braci i sióstr, to doprowadzi was bezpiecznie do drzwi Nowego Stworzenia, gdzie można oczekiwać wiecznego życia.

  Pokój mojego Pana, niech będzie z wami, moje umiłowane maluchy. Kocham was, wasza Matka, Maria Róża Mistyczna.

  Przekaż moje przesłania całej ludzkości, małym dzieciom mojego serca.

  Polubienie

 8. Adrian pisze:

  Bestialskie gwałty Ukraińców na kobietach i dzieciach

  Nad bestialskimi gwałtami dokonanymi przez ukraińskie bestie z OUN – UPA, SS Galizien, ukraińską policję pomocniczą w służbie III Rzeszy oraz ukraińskich chłopów z tzw. SKW, trwa w III RP ciągła ZMIOWA MILCZENIA! Do dziś, nadal nie wolno o tych faktach, nie tylko mówić oficjalnie, ale nie wolno o tym nawet wspominać. Nikt też nie zna prawdziwej liczby zgwałconych i bestialsko potem zamordowanych naszych rodaczek przez ukraińskich rezunów. Żadna instytucja naukowa w Polsce, wliczając w to uniwersytety, jak i sam IPN, nie tylko nie prowadzi żadnych badań nad samą kwestią ukraińskiego ludobójstwa dokonanego na Polakach zamieszkujących Kresy II RP, więc o badaniu tematu masowych gwałtów Polek dokonanych przez Ukraińców w latach 1939 – 1948, nie ma nawet co wspominać……………
  https://gloria.tv/post/pJSUvnXLcGQq1DRDEY6g3fbZg

  brak słów

  Polubienie

 9. Adrian pisze:

  Litania do o. Matteo

  Sługa Boży o. Matteo da Agnone, wybitny egzorcysta – zmarł 31 października i właśnie tego dnia promowany jest w sposób szczególny jego kult. Odmawiajcie tego dnia litanię do o. Mateo. Demony podczas egzorcyzmów wyznały, że to bardzo psuje im ich święto.

  Mateuszu z Agnone, módl się za nami
  Pokorny sługo Boży,
  Człowieku wiary i modlitwy,
  Wzorowy naśladowco Chrystusa,
  Przykładzie życia Ewangelią,
  Mistrzu życia duchowego,
  Czcicielu Najświętszej Eucharystii,
  Wzorze żarliwego dialogu z Bogiem,
  Pałający wzruszeniem podczas Mszy Świętej,
  Głęboki znawco Pisma Świętego,
  Mały Bracie doskonałego posłuszeństwa,
  Mały Bracie największego ubóstwa,
  Mały Bracie nieskalanej czystości,
  Blasku Braci Kapucynów,
  Miłośniku ciszy i życia ukrytego,
  Radosny w pełnieniu najskromniejszych posług,
  Nieczuły na powab dóbr doczesnych,
  Ufający Bożej Opatrzności,
  Mężny pokutniku,
  Kaznodziejo nawrócenia serc grzesznych,
  Wsłuchany w pragnienia każdęi duszy,
  Roztropny w postępowaniu,
  Czyniący cuda,
  Czci godny „ziemski aniele”,
  Wielki czcicielu Męki Pańskiej,
  Heroicznie krzyż dźwigający,
  U stóp krzyża plączący,
  Miłosierny dla grzeszników,
  Współczujący ludzkim słabościom,
  Podziwu godny w błaganiu o przebaczenie,
  Opiekunie chorych i cierpiących,
  Hojny dla potrzebujących,
  Najdroższy przyjacielu ubogich,
  Pogromco złych duchów,
  Potężny egzorcysto,
  Obrońco Wniebowzięcia Maryi,
  Czule wzywający Jezusa w chwili własnej śmierci,

  Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak było na początku,
  teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

  Niech będzie błogosławiony Bóg w swoich Świętych,
  niech będzie błogosławiony w pokornym Słudze Bożym Mateuszu z Agnone.

  Polubienie

 10. Gosia 3 pisze:

  „STAŃCIE PRZODEM DO WIECZNOŚCI ( 1 znaczenie lampka wieczna nad Tabernakulum, 2 znaczenie : do Boga w Trójcy Św który zapewnia nam życie wieczne) A MOŻECIE JESZCZE URATOWAĆ TO CO UTRACONE.
  Zwróćcie uwagę na to że lampka która się pali nad Tabernalulum nazywa się wieczna bo wiecznie się pali i zapewnia nam życie wieczne czyli zbawienie. I jak można odwracać się tyłem do Jezusa , do wieczności w czasie przeistoczenia. Nie dziwię się wcale że to obraza Pana Boga aby stać do niego tyłem.

  Polubienie

 11. Mateusz pisze:

  Ciekawostka:
  zgodnie z niedawnym orędziem Jan Paweł 2 rozpoczął pontyfikat o 17:17
  Był to 3 pontyfikat pod względem długości(niecałe 27 lat). Wychodzi to dokładnie 317 miesięcy i 17 dni.

  Polubienie

 12. Gosia 3 pisze:

  ZASTANAWIAŁAM SIĘ CZY TO W OGÓLE WSTAWIĆ. JEŻELI TO SIĘ DZIEJE W POLSCE TO DRAMAT NAD DRAMATAMI. JAK MOŻNA NISKO UPAŚĆ. SAMO PRZEBYWANIE NAWET PRZECHODZENIE NA ULICY W OBECNOŚCI TAKICH LUDZI JEST BARDZO NIEBEZPIECZNE. TO PRAWDA CO POWIEDZIAŁ PAN JEZUS JESZCZE NA POCZĄTKU PRZESŁAŃ ŻE JEST GORZEJ NIŻ ZA SODOMY I GOMORY.
  IDZIE MÓJ PAN , IDZIE MÓJ PAN I NA PEWNO NIE SPÓŹNI SIĘ!

  https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/21382-dramatyczne-sceny-z-imprezy-lgbt-drag-qeen-inscenizuje-mord-na-dziecku-nienarodzonym-film-dla-ludziach-o-bardzo-mocnych-nerwach

  Polubienie

 13. Szafirek pisze:

  1 listopada
  Wszyscy Święci

  Dzisiejsza uroczystość – jak każda uroczystość w Kościele – ma charakter bardzo radosny. Wspominamy bowiem dzisiaj wszystkich tych, którzy żyli przed nami i wypełniając w swoim życiu Bożą wolę, osiągnęli wieczne szczęście przebywania z Bogiem w niebie. Kościół wspomina nie tylko oficjalnie uznanych świętych, czyli tych beatyfikowanych i kanonizowanych, ale także wszystkich wiernych zmarłych, którzy już osiągnęli zbawienie i przebywają w niebie. Widzi w nich swoich orędowników u Boga i przykłady do naśladowania. Wstawiennictwa Wszystkich Świętych wzywa się w szczególnie ważnych wydarzeniach życia Kościoła. Śpiewa się wówczas Litanię do Wszystkich Świętych, która należy do najstarszych litanijnych modlitw Kościoła i jako jedyna występuje w księgach liturgicznych (w liturgii Wigilii Paschalnej; ponadto także w obrzędzie poświęcenia kościoła i ołtarza oraz w obrzędzie święceń).

  W pierwszych wiekach chrześcijaństwa w Kościele nie wspominano żadnych świętych. Najwcześniej zaczęto oddawać cześć Matce Bożej. Potem kultem otoczono męczenników, nawiedzając ich groby w dniu narodzin dla nieba, czyli w rocznicę śmierci. W IV wieku na Wschodzie obchodzono jednego dnia wspomnienie wszystkich męczenników. Z czasem zaczęto pamiętać o świątobliwych wyznawcach: papieżach, mnichach i dziewicach. Większego znaczenia uroczystość Wszystkich Świętych nabrała za czasów papieża Bonifacego IV (+ 615), który zamienił pogańską świątynię, Panteon, na kościół Najświętszej Maryi Panny i Wszystkich Męczenników. Uroczystego poświęcenia świątyni wraz ze złożeniem relikwii męczenników dokonano 13 maja 610 roku. Rocznicę poświęcenia obchodzono co roku z licznym udziałem wiernych, a sam papież brał udział we mszy św. stacyjnej. Już ok. 800 r. wspomnienie Wszystkich Świętych obchodzone było w Irlandii i Bawarii, ale 1 listopada. Za papieża Grzegorza IV (828-844) cesarz Ludwik rozciągnął święto na całe swoje państwo. W 935 r. Jan XI rozszerzył je na cały Kościół. W ten sposób lokalne święto Rzymu i niektórych Kościołów stało się świętem Kościoła powszechnego.

  Dziś po południu, po Nieszporach lub niezależnie od nich, na cmentarzu odprawia się procesję żałobną ze stacjami. Od południa dnia Wszystkich Świętych i przez cały Dzień Zaduszny w kościołach i kaplicach publicznych można uzyskać odpust zupełny, ale tylko jeden raz. Warunki zyskania odpustu są następujące:
  1) pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy,
  2) odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”,
  3) dowolna modlitwa w intencjach Ojca św.,
  4) Spowiedź i Komunia św.
  W dniach 1-8 listopada można także pozyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza pod wyżej wymienionymi warunkami. W pozostałe dni roku za nawiedzenie cmentarza pozyskuje się odpust cząstkowy.

  Więcej o odpustach – kliknij tutaj…

  Polubienie

 14. Mateusz pisze:

  Prawo do życia zamiast prawa do aborcji – petycja do premiera w sprawie szczytu w Nairobi

  To kolejna próba uznania aborcji za prawo człowieka i narzucenia państwom przymusu wprowadzenia edukacji seksualnej. Dojdzie do niej w listopadzie podczas szczytu ONZ w Nairobi. Organizatorzy wydarzenia nie dopuścili do udziału w nim niemal żadnej organizacji stającej w obronie życia i rodziny. Instytut Ordo Iuris przygotował petycję do premiera rządu RP z apelem o wyrażenie sprzeciwu wobec tego typu działań godzących w podstawy ustrojowe Polski i prawo międzynarodowe.

  Jeszcze przed rozpoczęciem szczytu, jego organizatorzy opublikowali wnioski, które mają być uchwalone w Nairobi. Władze ONZ oczekują, że państwa zagwarantują wszystkim dostęp do możliwości „bezpiecznego” uśmiercania nienarodzonych dzieci. Zgodnie z prawdopodobnymi postanowieniami szczytu, do szkół ma być także wprowadzona obowiązkowa edukacja seksualna. Organizatorzy wydarzenia zamierzają także ograniczyć prawa rodziców w odniesieniu do wpływu na decyzje dotyczące zdrowia ich nastoletnich dzieci w zakresie seksualności. Dokument, który ma być uchwalony na koniec szczytu przewiduje też, że pomoc rozwojowa dla biedniejszych krajów będzie uzależniona od ich aktywnego poparcia dla ideologii gender.

  Ordo Iuris zwraca się z prośbą do polskiego premiera o sprzeciwienie się tego typu postanowieniom. Instytut apeluje, aby rząd RP przypomniał Sekretarzowi Generalnemu ONZ, że w prawie międzynarodowym nie istnieje konstrukcja „prawa do aborcji”, a traktaty międzynarodowe i ustawodawstwo większości krajów w różnym stopniu chronią życie dzieci zarówno przed, jak i po ich urodzeniu.

  – Jesteśmy świadkami bezprecedensowej próby narzucenia społeczności międzynarodowej nieuprawnionego i zideologizowanego języka dotyczącego aborcji, edukacji seksualnej czy ludzkiej płciowości. Liczymy na odważny i stanowczy głos Polski, która nie tylko powinna sprzeciwić się postanowieniom szczytu w Nairobi, ale także jasno przypomnieć, że nie istnieje coś takiego, jak „prawo do aborcji” na gruncie prawa międzynarodowego i to do rodziców należy wychowywanie własnych dzieci – zaznacza Karolina Pawłowska z Centrum Prawa Międzynarodowego Ordo Iuris.

  Polubienie

  • Leszek pisze:

   Im bliżej powrotu Pana tym większe ciemności będą zalegać ten świat, o którym Matka Boża w Orędziu nr 507e do Jej umiłowanych synów, Kapłanów tak mówi:
   „Zobaczycie w tych latach wielka karę Bożą, przez którą Boża Sprawiedliwość oczyści ten świat. Stał się on tysiąc razy gorszy niż w czasie potopu. Tak bardzo opanowały go duchy zła” (8.12.1993).
   Świat – powie Pan Annie w cz. 1 „Bożego Wychowania” – tworzą ludzie żyjący poza łaską Moją, w grzechu, duchowo ślepi i martwi Ten świat jest obecnie b. silny i aktywny. atakuje was nieustannie…” (20.V.1983r.). Świat i szatan sprzeciwiają się prawdzie i walczą z nią” (29.XI.1983r.)
   To jest końcówka czasu, panowania – z dopustu Bożego – mocy ciemności (Łk 22,53c).
   To godzina przewidziana w odwiecznych wyrokach i planach Opatrzności Bożej, dana szatanowi i jego sługom, ale bliska jest już chwila, kiedy Bóg powie: „Dotąd i nie dalej!” (Hi 38,11). To czas działania wspieranej przez Smoka, pierwszej Bestii, szerzącej wszędzie prawo (obecne w strukturach ponadpaństwowych, ale też i państwowych, decyzyjnych gremiach) pozostające w zupełnej sprzeczności z Prawem Bożym. To czas wojny z Bogiem i Jego Prawem (Hi 15,25 i 22,15-17), które przecież jest nieodmienne, wyryte na kamieniu (Ps 111,7b-8). To czas/okres antychrześcijański, zmierzający do swego apogeum, za panowania Antychrysta. Oczywiście podpisze petycję.

   Polubienie

 15. Adrian pisze:

  9 listopada zachowaj post!

  Synod dla Amazonii: Nasiona apostazji z odnowioną skutecznością wydają swoje ohydne owoce.
  ==========
  Zalecamy przestrzeganie postu we wszystkich naszych domach w sobotę 9 listopada. Prosimy wszystkich wiernych, żeby uczynili to samo; zachęcamy również dzieci do modlitwy i ofiar.
  ==============
  Komunikat przełożonego generalnego Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X po zakończeniu synodu dla Amazonii
  31 października 2019,
  https://news.fsspx.pl/2019/10/komunikat-przelozonego-generalnego-bractwa-kaplanskiego-sw-piusa-x-po-zakonczeniu-synodu-dla-amazonii/
  Poniższy list został wysłany do członków Trzeciego Zakonu Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X:
  ————–
  Menzingen, 28 października 2019 r.
  W święto śś. Szymona i Judy, Apostołów

  Drodzy Członkowie Bractwa!
  Na niedawnym synodzie dla Amazonii doszło do okropnych scen, podczas których obrzydliwość bałwochwalczych obrzędów skaziła świątynię Bożą w nowych i szokujących formach.
  Co więcej, końcowy dokument tego burzliwego zgromadzenia atakuje świętość katolickiego kapłaństwa, postulując zarówno zniesienie wymogu celibatu dla członków kleru, jak i ustanowienie diakonatu kobiet.
  Zaiste, nasiona apostazji, których kiełkowanie nasz czcigodny Założyciel, abp Marceli Lefebvre, dostrzegał od samego początku obrad II Soboru Watykańskiego, z odnowioną skutecznością wydają swoje ohydne owoce.
  Coraz częściej, w imię inkulturacji, pogańskie elementy są włączane do kultu Bożego i po raz kolejny możemy zobaczyć, że liturgia wprowadzona po II Soborze Watykańskim doskonale się do tego nadaje.
  W odpowiedzi na te wydarzenia wzywamy wszystkich członków Bractwa – łącznie z Trzecim Zakonem – do ofiarowania dnia modlitwy i zadośćuczynienia, ponieważ nie możemy pozostać obojętni na te ataki przeciwko świętemu Kościołowi Bożemu, naszej Matce.
  Zalecamy przestrzeganie postu we wszystkich naszych domach w sobotę 9 listopada. Prosimy wszystkich wiernych, żeby uczynili to samo; zachęcamy również dzieci do modlitwy i ofiar.
  W niedzielę 10 listopada 2019 r. każdy kapłan Bractwa odprawi Mszę zadośćuczynienia, a w każdej kaplicy zostanie odśpiewana lub odmówiona Litania do wszystkich świętych z liturgii Dni krzyżowych (Rogationes), aby prosić Boga o ochronę Jego Kościoła i zachowanie go od kar, które takie działania muszą niechybnie sprowadzić.
  Wzywamy wszystkich kapłanów-przyjaciół Bractwa, a także wszystkich katolików, którzy kochają Kościół, aby uczynili to samo.
  Wymaga tego honor założonego przez naszego Pana Jezusa Chrystusa świętego Kościoła katolickiego, który nie jest ani bałwochwalczy, ani panteistyczny.
  ks. Dawid Pagliarani FSSPX
  przełożony generalny Bractwa Kapłańskiego Św. Piusa X
  Źródło Communiqué of the Superior General of the Society about the Synod on the Amazon
  wwww.dakowski.pl

  Polubienie

 16. Mateusz pisze:

  W kontekście odprawiania mszy św przodem do tabernakulum przypomnę co zrobił Franciszek w 2013r:

  Franciszkanie Niepokalanej bez tradycyjnej Mszy

  Papież Franciszek zaaprobował dekret Kongregacji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego, zakazujący Franciszkanom Niepokalanej celebrowania Mszy Świętej w rycie trydenckim. Dekret z 11 lipca 2013 r. wprowadza powszechny zakaz celebrowania tego typu mszy od 11 sierpnia. Decyzja jest sprzeczna z dokumentami wydanymi przez Benedykta XVI.

  Portal Rorate Caeli zwraca uwagę na próby bagatelizowania dekretu, który, choć na razie dotyczy jednego zgromadzenia, wkrótce może mieć daleko idące konsekwencje dla całego Kościoła. Wielu tradycjonalistów uważa, że decyzja papieża to zapowiedź narzucenia wszystkim kapłanom Novus Ordo.

  Watykanista Sandro Magister w artykule zatytułowanym „Po raz pierwszy Franciszek przeczy Benedyktowi” pisze właśnie o najnowszym dekrecie. Zauważa, że w Kościele od samego początku pontyfikatu Franciszka istniała grupa, która oczekiwała, iż podejmie on ważne decyzje dotyczące rezygnacji z Mszy w starym rycie.

  Zgodnie z postanowieniem zawartym w dekrecie, duchowni franciszkańscy chcący odprawiać Mszę w rycie trydenckim będą musieli uzyskać specjalne pozwolenie na to od stosownych władz. Tekst dekretu stanowi m.in.: „W uzupełnieniu do powyższego, Ojciec Święty Franciszek postanowił, że duchowny ze Zgromadzenia Franciszkanów Niepokalanej ma obowiązek sprawować liturgię według zwykłego obrządku, a jeżeli pojawią się okoliczności dot. zastosowania nadzwyczajnej formy (Vetus Ordo), to musi ona być wyraźnie dopuszczona przez właściwe władze na wniosek duchownego i / lub danej społeczności”.

  Dekret sprzeczny z dokumentami Benedykta XVI

  Magistro nie kryje zdziwienia treścią dekretu, zwłaszcza, że jest ona sprzeczna z dyspozycjami Benedykta XVI. Nic nie mówił on o potrzebie zgłoszenia wcześniejszego wniosku dopuszczającego celebrowanie mszy w starym rycie.

  Polubienie

 17. Szafirek pisze:

  2 listopada
  Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

  Kościół wspomina dzisiaj w liturgii wszystkich wierzących w Chrystusa, którzy odeszli już z tego świata, a teraz przebywają w czyśćcu. Przekonanie o istnieniu czyśćca jest jednym z dogmatów naszej wiary.

  Obchód Dnia Zadusznego zainicjował w 998 r. św. Odylon (+ 1048) – czwarty opat klasztoru benedyktyńskiego w Cluny (Francja). Praktykę tę początkowo przyjęły klasztory benedyktyńskie, ale wkrótce za ich przykładem poszły także inne zakony i diecezje. W XIII w. święto rozpowszechniło się na cały Kościół zachodni. W wieku XIV zaczęto urządzać procesję na cmentarz do czterech stacji. Piąta stacja odbywała się już w kościele, po powrocie procesji z cmentarza. Przy stacjach odmawiano modlitwy za zmarłych i śpiewano pieśni żałobne. W Polsce tradycja Dnia Zadusznego zaczęła się tworzyć już w XII w., a z końcem wieku XV była znana w całym kraju. W 1915 r. papież Benedykt XV na prośbę opata-prymasa benedyktynów zezwolił, aby tego dnia każdy kapłan mógł odprawić trzy Msze święte: w intencji poleconej przez wiernych, za wszystkich wiernych zmarłych i według intencji Ojca Świętego.

  Za pobożne odwiedzenie cmentarza w dniach od 1 do 8 listopada i jednoczesną modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny. Więcej o odpustach – kliknij tutaj…

  Polubienie

 18. Szafirek pisze:

  2 listopada
  Święty Malachiasz, biskup

  Polubienie

 19. Mariusz pisze:

  Pilne: próba zamieszania Benedykta XVI w skandal z homoseksualnym maniakiem w roli głównej

  Niemiecki tabloid Bild 30 października próbował zamieszać Benedykta XVI w skandal z udziałem homoseksualnego prałata X (nazwisko do wiadomości en.news ), który pracował w Sekretariacie Stanu.

  X rzekomo molestował innych księży. Jego niekontrolowany homoseksualizm nie był tajemnicą w Watykanie ani poza nim.

  O problemie poinformowano prywatnego sekretarza Benedykta, arcybiskupa Georga Gänsweina (63), a X został najpierw przeniesiony do służby dyplomatycznej, między innymi w Wiedniu, gdzie jego problemy miały ciąg dalszy, a następnie odesłany z powrotem do Niemiec.

  Sprawa wtoczyła się na nowe tory, kiedy jeden ksiądz, który rzekomo był molestowany przez X w Sekretariacie Stanu, poinformował watykańskich prokuratorów w dziewięciostronicowym liście i podczas czterogodzinnego przesłuchania o napadach, jakich doświadczył w Pałacu Apostolskim.

  Mówi, że X „zmusił” go do głębokich pocałunków, ścisnął jego genitalia i podduszał, tak że ten „nie był w stanie się obronić”. Podczas innego incydentu X rzekomo oparł genitalia na biurku oskarżyciela, który tym razem wiedział, co robić: kopnął X.

  Oskarżyciel poinformował Gänsweina, który odpowiedział w marcu 2012 r: „nie denerwuj się, po prostu zostałeś zaskoczony”. Gänswein wyraził nadzieję, że problem zostanie rozwiązany „wkrótce”. Biskup X został poinformowany o swojej sytuacji w grudniu 2012 r.

  W styczniu 2013 r. Gänswein otrzymał więcej informacji o X. Zaalarmował kierownika personelu, który teraz niczego nie pamięta.

  Radcą prawnym oskarżyciela jest prawnik i showman z Monachium, 38-letni Alexander Stevens, który najwyraźniej korzysta z Bilda w celu załatwienia sprawy swoimi sposobami.

  Według Bilda drugi kapłan z Sekretariatu Stanu wystąpił z kolejnymi oskarżeniami tego samego rodzaju. Prawnik X zaprzeczył wszelkim zarzutom.

  Próbując uczynić tę sprawę bardziej interesującą, Bild sugeruje, że X był kluczowy dla konklawe, ponieważ rzekomo zdemaskował próby mafii St. Gallen, by Bergoglio został wybrany już w 2005 roku, dzięki czemu na urząd mógł zostać powołany Benedykt XVI.

  Jednak już wtedy Franciszek otoczył się swoim kręgiem homoseksualistów.

  Polubienie

 20. Szafirek pisze:

  3 listopada – św. Marcin de Porres, zakonnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-03a.php3
  3 listopada – bł. Rupert Mayer, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-03b.php3
  3 listopada – św. Hubert, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-03c.php3

  Polubienie

 21. Szafirek pisze:

  3 listopada – św. Marcin de Porres, zakonnik
  3 listopada – bł. Rupert Mayer, prezbiter
  3 listopada – św. Hubert, biskup

  Polubienie

 22. Gosia 3 pisze:

  1 LISTOPADA 2019 R PIĄTEK GODZ.16:04
  fragmenty.
  „GDYBYŚCIE ZROZUMIELI TO JAK BARDZO POMAGACIE TYM DUSZOM CZYŚĆCOWYM TO WTEDY WASZYCH MODLITW BYŁOBY ZNACZNIE WIĘCEJ. ONE CZEKAJĄ Z UTĘSKNIENIEM NA TEN OKRES MIŁOSIERDZIA PRZEKRACZANIA BRAMY NIEBIESKIEJ…..
  „TEN OKRES OKTAWY OD DNIA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH JEST CZASEM GDZIE MOŻECIE WYCIĄGNĄĆ Z CZYŚĆCA WIELE DUSZ ALE WARUNKIEM JEST ŻE MUSICIE SAMI ODBYĆ SPOWIEDŹ ,ŚWIĘTĄ I BYĆ W STANIE ŁASKI.
  RATUJCIE DUSZE , BO CZASU JEST BARDZO NIEWIELE.
  W TYCH DNIACH TE DUSZE CZEKAJĄ NA WASZE ZMIŁOWANIE MODLITEWNE , NIE ZAWIEDŹCIE ICH W TYM BO OD WAS KOŚCIOŁA PIELGRZYMUJĄCEGO TAK WIELE PRZECIEŻ ZALEŻY…..
  DUSZE CZYŚĆCOWE POMIMO ŻE NIE ZNAJDUJĄ SIĘ W NIEBIE TO SĄ PRZEZNACZONE DO NIEGO I TO ICH CIERPIENIE I MĘKI WAM RÓWNIEŻ POMAGAJĄ , BO GDY WY ZA NICH SIĘ MODLICIE ONE PÓŹNIEJ WAM SIĘ ODWDZIĘCZĄ GDY TRAFIĄ DO NIEBA. JEST TO MIŁOŚĆ OBOPÓLNA BO KOŚCIÓŁ JEST NIEROZERWALNY W MIŁOŚCI”….

  Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  NAD RANEM MIAŁAM WIZJĘ KATAKLIZMU. OGROMNIE WYSOKA FALA MORSKA WYSOKOŚCI 10 PIĘTER Z ZAWINIĘTĄ GRZYWĄ ZAGROZIŁA ZIEMI . ZIEMIĘ WIDZIAŁAM Z GÓRY I WYSTAWAŁY TYLKO SZCZYTY I WIERZCHOŁKI GÓR. WYBUDZIŁAM SIĘ BO OBRAZ BYŁ PRZERAŻAJĄCY

  Polubienie

  • Slawek pisze:

   Ta wizja Lucji przypomniala mi sie:

   W tych okolicznościach, 3 stycznia 1944 r. o godz. 16:00 – jak opowiada Łucja – podczas modlitwy przed tabernakulum w klasztornej kaplicy poprosiła Jezusa, by dał jej poznać Jego wolę. Ukrywszy twarz w dłoniach zakonnica oczekiwała na odpowiedź. Poczułam wówczas, że jakaś ręka, przyjazna, czuła i macierzyńska, dotyka mojego ramienia. Podniosłam wzrok i ujrzałam ukochaną Matkę Niebieską.

   Dziewica rzekła: Nie bój się, Bóg chciał wypróbować twoje posłuszeństwo, wiarę i pokorę. Pozostań w pokoju i spisz to, co ci każą, ale nie to, co dano ci zrozumieć o znaczeniu tej tajemnicy. Poleca jej schować to, co napisze, do zalakowanej koperty i zaznaczyć, że można ją otworzyć dopiero w 1960 roku.

   Następnie, opowiada Łucja, poczułam ducha wylanego przez tajemnicze Światło, którym jest Bóg i w Nim ujrzałam i usłyszałam: grot włóczni jako strzelający płomień, który trafia w oś Ziemi. Ziemia się trzęsie: góry, miasta, wioski i osiedla wraz z mieszkańcami zostają pogrzebane. Morze, rzeki i chmury wychodzą ze swych brzegów rozlewając się, zalewając i porywając w wir domy i ludzi w ilości nieprzeliczonej, to jest oczyszczenie świata z grzechu, w którym jest zanurzony. Nienawiść, ambicja prowadzą do niszczycielskiej wojny!

   Następnie poczułam w duchu, pośród przyspieszonego rytmu serca, w duchu echo cichego głosu mówiącego: «w czasie jedna wiara, jeden chrzest, jeden Kościół, Święty, Katolicki, Apostolski – w wieczności, Niebo!»

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   21 LISTOPADA 2013 R USŁYSZAŁAM : ROZŚWIETLENIE BRAMY NIEBIESKIEJ
   22 LISTOPADA 2013 R USŁYSZAŁAM; ZJEDNOCZENIE TWARZY BOGA I CZŁOWIEKA
   A teraz ostatnio siostra mi powiedziała że asteroida leci w kierunku ziemi i ja wtedy to odnalazłam i tam było napisane , że właśnie ma uderzyć 21 listopada 2019. ( gdzieś to zamieściłam ostatnio)
   W tym dniu minie sześć lat jak to usłyszałam i zacznie się 7 rok. To siedem widzę ciągle ostatnio takie na złoto świecące.
   Przepraszam , że tak się powtarzam z tym co usłyszałam 6 lat temu ale to były mocne słowa które we śnie zapamiętałam do rana. Może to ma znaczenie co piszę a może to jeszcze nie teraz i w innym dniu. Ale dziwne to było noc za nocą usłyszałam te wyraźne Słowa.
   A tak w ogóle przesłania trwają od 19 lipca 2013 i w 2019 roku tego dnia minęło sześć lat a zaczął się 7 rok i już tyle się wydarzyło w Watykanie w tym siódmym roku. Siedem to liczba dopełnienia a może wypełnienia tego co ma nastąpić.
   Sławku! nie znałam tej wizji Łucji. Bóg zapłać!

   Polubienie

   • Slawek pisze:

    Gosia,
    Teraz pamietam cos co chyba mi sie snilo, dzisiaj czy przedwczoraj, tak jak przez mgle dostrzegam…kiedy napisalas o tej siodemce. To byl taki sen, ktory nie pamietasz az do czau tak ja by ci ktos cos przypomnial i wtedy dokladnie nie wiesz czy to byl sen czy rzeczywistosc.
    Patrzylismy wraz z zona na niebo i byla wyraznie zarysowana liczba 7 z chmur po zachodzie slonca i ja nawet w tym snie chcialem zrobic zdjecie poniewaz mialem podzielic sie tym z Toba Gosiu i tylko martwilem sie jedna rzecza, ze nie wiedzialem jak nalezy przeslac Ci to zjecie bo nigdy zjec na blogu nie zamieszczalem. Ale teraz to widze siodemke na niebie i pierwsza mysl znam jedna osobe zwiazana z numerem siedem i podziele sie z nia o tym. ty jestes ta osoba i doprawdy nie wiem co to ma znaczyc, ale chyba Ty wiesz.

    Polubienie

 24. Mateusz pisze:

  PILNE!!! Akita: nowa znacząca wiadomość

  Około 3.30 w niedzielę, 6 października 2019 r. Pojawił się ten sam anioł, który pojawił się mi 30 lat temu w Akita. Po pierwsze anioł przekazał mi prywatną wiadomość. Potem anioł powiedział mi wiadomość dla wszystkich.
  „Pokryjcie się popiołem i módlcie się codziennie pokutnym różańcem. Ty siostro Agnes stań się jak dziecko i codziennie składaj ofiary ”.

  Polubienie

 25. Leszek pisze:

  O Kościele po Synodzie i o filmie „Nieplanowane” w programie Warto rozmawiać. Poniedziałek 4 listopada 2019, 20:50, TVP Info.
  O pytaniach i obawach o przyszłość Kościoła, ale też nadziei jaką niesie film Nieplanowane warto rozmawiać! – zapraszają twórcy programu.
  W studio TVP Info zagoszczą ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, Grzegorz Górny, pisarz, publicysta, „Sieci”oraz Krystian Kratiuk, publicysta, redaktor naczelny PCh24.pl. W drugiej części programu gościem będzie Maciej Bodasiński, reżyser.
  Więcej o tym jak może wyglądać Kościół katolicki z twarzą amazońską w programie Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” – poniedziałek 20:50, TVP Info.

  Polubienie

 26. Mateusz pisze:

  Św. Jan Paweł głosił Chrystusa mieszkańcom Amazonii
  Św. Jan Paweł II podczas j pielgrzymki do krajów Amazonii 25 lutego 1985 roku nauczał:

  My jako Kościół zdajemy sobie sprawę z trudności, w jakich żyjecie, tych trudności związanych z funkcjonowaniem rodziny, z problemami zachowania waszej tożsamości plemiennej, czy narodowej, nierównościami społecznymi, z waszą walką o byt codzienny. Zdajemy sobie z tego sprawę, ale pamiętajcie, najważniejszą rzeczą w życiu człowieka jest spotkać Chrystusa, Chrystusa jako jedynego Zbawiciela. Chrystus daje człowiekowi perspektywę życia wiecznego.

  Polubienie

 27. Slawek pisze:

  Arcybiskup Wiednia mówił na antenie austriackiej telewizji ORF o przyszłości kapłaństwa po Synodzie Amazońskim. Zapewnił, że podstawową formą życia kapłańskiego pozostanie bezżenność jako bezpośrednie naśladowanie Pana Jezusa. Kapłaństwo żonatych byłoby nie jego zastępstwem, ale czymś równoległym…..

  Czyms rownoleglym…. czyms rownoleglym… czyms w takim anty-kosciele ktory sam bedzie rownoleglym do prawdziwego kosciola i bedzie mial pozory prawdziwego kosciola. Ale bedzie cialem anty-chrysta. Tak chyba mowil Fulton Sheen.Jakie te slowa sa prorocze!

  Stworzenie rownoleglego kaplanstwa! Szatan juz sie sam nie kryje w doborze slow!

  Polubienie

 28. Mateusz pisze:

  Trevignano Romano 3 listopada 2019 r
  Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moje dzieci, jak wiele radości widzę tylu pasterzy w tym błogosławionym miejscu i ilu dzieci widzę w pełni wiary, że modlą się, będąc blisko mojego Syna Jezusa, który szczególnie w tych czasach włócznia wciąż przebija jego serce. Umiłowane dzieci, św. Józef też tu jest i jest ze mną, aby się za was modlić. Moi ukochani, wzywajcie Ducha Świętego, abyście byli oświeceni w duchu i sercu. Dzieci, nie bójcie się, jestem z wami, diabeł nie może skrzywdzić wiernych Bogu, a teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s