Orędzie Matki Bożej z Medjugorje dla Mirjany; 2.02.2020

Mirjana during an apparition,,Drogie dzieci, na skutek Bożej decyzji i miłości zostałam wybrana, aby być Matką Boga i waszą Matką. Lecz także z mojej woli i dzięki mojej niezmierzonej miłości do Ojca Niebieskiego oraz mojej całkowitej ufności w Niego.
Moje ciało było kielichem Boga-Człowieka. Służyłam prawdzie, miłości i zbawieniu. Tak jak teraz jestem między wami, by was, moje dzieci, apostołowie mojej miłości, wzywać, abyście nieśli [światu] prawdę, aby was wzywać, abyście z własnej woli i miłości do mojego Syna szerzyli Jego słowa – słowa zbawienia. Abyście swoimi uczynkami pokazali miłość mojego Syna tym wszystkim, którzy Go nie poznali. Siłę znajdziecie w Eucharystii, moim Synu, który karmi was swoim Ciałem i umacnia swoją Krwią. Moje dzieci, złóżcie ręce i patrzcie na krzyż w ciszy.
W ten sposób czerpcie wiarę, by móc ją przekazywać, czerpcie prawdę, abyście potrafili dostrzegać różnice, czerpcie miłość, abyście potrafili prawdziwie kochać. Moje dzieci, apostołowie mojej miłości, złóżcie ręce, patrzcie na krzyż, tylko w krzyżu jest zbawienie. Dziękuję wam.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

49 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej z Medjugorje dla Mirjany; 2.02.2020

 1. Mateusz pisze:

  Trevignano Romano 1 lutego 2020 r
  Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moja córko, nawet dzisiaj, który jest dla ciebie szczególny dzień, mówiłeś o moim Synu i błogosławię cię dzisiaj i zawsze razem z twoim mężem. Moi umiłowani, w tym czasie brzydoty i pokus wiele serc otworzy się i wielu nawróci, tylko modlitwa będzie jedyną obroną, jaką macie. Módlcie się o pokój, aby potężni nie realizowali diabelskiego planu, módlcie się, a znajdziecie lekarstwo i zbawienie. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

  Polubienie

 2. Adrian pisze:

  Nie zapominaj o zapieczętowaniu drzwi wejściowych do waszych mieszkań i każdego pokoju, aby wszystko zostało zapieczętowane krwią i ranami Mojego Syna, tak aby przechodząc anioł Mojej Sprawiedliwości nie dotknął mieczem ludu Bożego.

  27 stycznia 2020 r., Godz. 15.30 – Wezwanie Boga Ojca do Jego wiernego ludu.Ludu mój, trzodo moja, Moje dzieci, skrócenie liczby dni z powodu niegodziwości i grzechu ludzkości w czasach ostatecznych przyspieszyły czas Mojej prawości. Kara już się rozpoczęła i jeśli będziecie bardzo zasmuceni, nadejdzie dzień mojego ostrzeżenia; jako ojciec ludzkości boli mnie, że muszę posłać wam moją sprawiedliwość, aby przywrócić porządek i prawo, ale ludzkość ta nie przyjmuje mego miłosierdzia, a grzech i złość z każdym dniem rośnie. Jeśli czas Mojej prawości nie nadejdzie szybko, Moje stworzenie ryzykuje jej utratę z powodu dumy i głodu władzy wielu królów tej ziemi.

  Ludu mój, przygotujcie się na nadejście czasu Mojej prawości, bądźcie uważni i ostrożni, nie powstrzymujcie się od modlitwy i uwielbienia; że wasza wiara jest niezachwiana pomimo cierpień i katastrof, które musicie przejść Nadejście mojego ostrzeżenia jest bliskie, musicie być na nie duchowo przygotowani, abyście nie cierpieli, gdy przechodzicie przez wieczność; odprawiajcie dobre spowiedź życiową i karmcie się ciałem i krwią Mojego Umiłowanego Syna, Boskiego Baranka Bożego, abyście byli bez zarzutu, kiedy staniecie przed Moim Najwyższym Sądem.

  Nie odmawiajcie różańca mojej ukochanej córki, waszej matki Marii, ponieważ wstawia się za wszystkimi swoimi dziećmi, a zwłaszcza za wszystkie modlitwy Różańca Świętego, które pomagają jej ocalić tak wiele dusz. Módlcie się do swojego Anioła Stróża i do Błogosławionego, bo oni też wstawiają się za wami; pozostańcie zjednoczeni z Bogiem, aby wasze przejście przez wieczność było największą radością.

  Mój ludu, Moje stworzenie woła: Sprawiedliwość, sprawiedliwość, ponieważ nie może już tak bardzo oburzyć ręki ludzkiej; budzi się gniew wszystkich sił natury i będą miliony dusz, które zostaną utracone, ponieważ nie chcą słuchać wezwań niebios, które nawołują do nawrócenia. Cała ziemia jest w punkcie, w którym zaczyna drżeć i to nie ustanie aż do końca czasów Mojej prawości; Wezwania wojskowe, panika i strach wszędzie przejmą ludzkość i nie będzie nikogo do słuchania. Ludu mój, nie obawiajcie się, że modlitwa, post i pokuta, zjednoczone w wierze, są waszą największą siłą, która pomoże wam przetrwać czas Mojej prawości.

  Kiedy ziemia jęczy, modli się i chwali chwałę Boga, a wszystko przeminie, nie straszy was; nadszedł czas, aby rano i wieczorem założyć zbroję umysłową, a następnie rozszerzyć ją na swoje dzieci i krewnych. Zapieczętuj ich krwią i ranami Mojego Umiłowanego Syna i zapieczętuj swoje rodziny i domy rano i wieczorem, abyś był dobrze chroniony. Nie zapominaj o icktusie na drzwiach wejściowych do twoich mieszkań i każdego pokoju, aby wszystko zostało zapieczętowane krwią i ranami Mojego Syna, tak aby przechodząc anioł Mojej Sprawiedliwości nie dotknął mieczem ludu Bożego. Tak więc, moje dzieci, postępujcie zgodnie z tymi instrukcjami, ponieważ czas Mojej Sprawiedliwości zaczyna się i nie będzie odwrócony.

  Pozostańcie w moim pokoju, mój ludu, moja trzodo. Wasz Ojciec, Jahwe, Pan Stworzenia.

  Podziel się moimi orędziami z całą ludzkością, moimi dziećmi.
  https://gloria.tv/post/JH2GbxfPn9zq3TtdQ8kRxWfbh

  Polubienie

 3. Adrian pisze:

  Gigantyczne stada kruków i komarów nękają chińskie miasta, w których wybuchła epidemia koronawirusa

  Niektórzy Chińczycy sądzą, że to może być bardzo zły omen. Ludzie komentują, że wrony nie mogą się doczekać śmierci, bo ponoć mogą wywąchać ją jeszcze przed nadejściem. Innymi słowy, wrony są w stanie wyczuć zapach umierającej osoby. Potem zwykle okrążą takiego człowieka, czekając na jego śmierć. Właśnie dlatego w kulturze chińskiej wrony są uważane za coś złowieszczego, co zawsze kojarzy się ze śmiercią.
  Mieszkańcy Pekinu twierdzą, że zauważyli dużą liczbę dużych komarów, które nagromadziły się w okolicy jednej z autostrad. Starożytna chińska mądrość mówi nam, że kiedy występuje duża liczba zimujących komarów lub gdy pojawiają się wczesną wiosną, prawdopodobnie doprowadzi to do wybuchu chorób zakaźnych.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gigantyczne-stada-krukow-i-komarow-nekaja-chinskie-miasta-w-ktorych-wybuchla-epidemia
  ===============================
  NORWESKI ŁOSOŚ JEST NAJBARDZIEJ TOKSTCZNYM POKARMEM NA ŚWIECIE.

  Działacz od 10 lat monitoruje duże gospodarstwa rybne i kontroluje je, zbierając dowody. Ma zapisy pokazujące, jak pracownicy tych farm rybnych wlewają do wody silnego pestycydu o działaniu neurotoksycznym.
  „Oni sami muszą nosić maski przeciwdeszczowe i kombinezony ochronne, aby nie ulegać wpływom chemikaliów stosowanych do oczyszczania zasobów wodnych ze szkodników, a w takich gospodarstwach jest to powszechne. W takim łososiu można znaleźć wiele różnych substancji chemicznych. To może nas otruć, a człowiek nie powinien tego jeść”
  Aby odkryć tajemnice tych farm, Kurd Odekalv używa statku szpiegowskiego. „Dno hodowli ryb pokryte jest 15-metrowymi osadami, jest pełne bakterii – są to resztki jedzenia i odpady chemiczne dodane do zabijania pasożytów. Poziom zanieczyszczenia substancjami chemicznymi i odchodami ryb jest bardzo wysoki.

  Dno morza jest całkowicie zniszczone, przypomina fabrykę chemikaliów.

  „Pęcherzyki metanu i inne oraz pestycydy są podobne do substancji stosowanych w atakach gazowych podczas pierwszej wojny światowej”.

  https://lupuldacicblogg.wordpress.com/2019/10/06/somonul-norvegian-este-cel-mai-toxic-aliment-din-lume-investigatie-jurnalistica/

  Polubienie

 4. Adrian pisze:

  Ojciec Kaproń chwali się: Oddałem hołd bogu słońca

  O. Kasper Mariusz Kaproń Ofm odwiedził Cusco, miasto w peruwiańskich Andach. Zwiedzał tam katolickie świątynie i… uczestniczył w pogańskim kulcie. Tak, tak, to nie żart – ojciec Kaproń pochwalił się zdjęciami z obrzędów kultycznych, w których brał udział.
  https://www.fronda.pl/a/ojciec-kapron-chwali-sie-oddalem-hold-bogu-slonca,139803.html
  duchowny, który łamie 1 przykazanie……synod amazoński już przynosi swoje owoce………..

  Polubienie

 5. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 6. Szafirek pisze:

  4 lutego – św. Joanna de Valois https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04a.php3
  4 lutego – św. Weronika https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04b.php3
  4 lutego – św. Katarzyna Ricci, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04c.php3
  4 lutego – św. Jan de Brito, prezbiter i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04d.php3
  4 lutego – św. Gilbert, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04e.php3
  4 lutego – św. Józef z Leonissy, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04f.php3
  4 lutego – św. Maria de Mattias, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04g.php3

  Polubienie

 7. Szafirek pisze:

  Od fascynacji satanizmem do miłości Jezusa | Świadectwo | Marta Przybyła

  Polubienie

 8. Adrian pisze:

  Trevignano Romano 3 lutego 2020 r
  Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Moi ukochani, módlcie się, módlcie się bardzo! Dzisiaj ludzkość zaginęła. Rozejrzyj się, co się dzieje. Spójrz na zniszczone rodziny, na młodych ludzi, którzy nie mają już żadnych wskazówek. Dzieci, ale czy nie widzicie, że diabeł chce was kusić, abyście wzięli jak najwięcej dusz? Umiłowane dzieci, małe anioły na tej ziemi, odwracajcie wzrok od ziemi i od ziemskich rzeczy, ale patrzcie na niebo z jego znakami, które prowadzą was i wskazują drogę do świętości. Teraz zostawiam wam moje macierzyńskie błogosławieństwo, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

  Polubienie

 9. Adrian pisze:

  Rekordowa liczba szwedzkich mężczyzn poddawanych sterylizacji
  Według National Board of Health, najnowsze dane liczbowe są częścią trzyletniego wzrostu.
  Trend ten objawił się w całym kraju, ale najbardziej widoczny jest w Sztokholmie, gdzie liczba wazektomii wzrosła z 260 do 2015 r. Do 854 w 2018 r., Co stanowi oszałamiający wzrost o 228 procent. Ogółem w Szwecji w 2018 r. Wykonano 2655 wazektomii, w porównaniu z 1451 w 2015 r., Co stanowi skok o 83%.
  „Nastąpił ruch polityczny mężczyzn, którzy są zainteresowani środowiskiem i równością. Naciskali na wazektomię i mówili o tym online, między innymi na YouTube. Pomogło to znormalizować ”, powiedział Perez dla SVT.
  Według niego ten trend jest kontynuacją feministycznej walki i globalnego rozwoju równości.
  „To pozwoliło kobietom uzyskać więcej samostanowienia. Teraz kolej na mężczyzn. Aby wybrać sposób na życie. Brać sprawy w swoje ręce, zamiast oddawać je partnerkom płciowym ”.
  http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&rurl=translate.google.pl&sl=en&sp=nmt4&tl=pl&u=http://choosing-him.blogspot.com/2020/02/record-number-of-swedish-men-getting.html&xid=25657,15700023,15700186,15700190,15700259,15700271,15700302&usg=ALkJrhg29__dz7qqw3P6OZvhZAmzS2arZQ
  ===========================================================
  Niemcy mają problem z migrantami. Co szósty uczestnik kursu integracyjnego jest analfabetą.

  Niemcy są przerażeni statystykami urzędu ds. Migracji i Uchodźców. Co szósty uczestnik kursu integracyjnego nie potrafi pisać i czytać.
  Po co im umieć czytać i pisać? Przecież nie przyjechali do pracy, tylko po „lepsze życie”.
  Niemal 17 proc. uczestników kursów integracyjnych w Niemczech nie potrafi ani czytać, ani pisać. Niemcy wskazują, że największą grupą wśród analfabetów stanowią uchodźcy.
  Co ciekawe – zaledwie 45 proc. szukających azylu w Niemczech może wylegitymować dokumentami tożsamości. Natomiast Niemcy nie potrafią ustalić skąd przybyło pozostałe 55 proc. i są zdani wierzyć im „na słowo”.
  https://nczas.com/2020/02/02/niemcy-maja-problem-z-migrantami-co-szosty-uczestnik-kursu-integracyjnego-jest-analfabeta/

  Polubienie

 10. Adrian pisze:


  Na okładce magazynu zapowiedzieli już na ten rok kryzys. Można tam odczytać słowo „recession” a niestety pod koniec tej układanki również słowo „war”.
  ===================================
  Carbonia 29-01-2020 16:41
  „Światowa gospodarka się skończyła, wszystko zawiedzie.”…
  ====================================
  Bank Centralny wydał oszałamiające ostrzeżenie: „Jeśli cały system się zawali, to aby zacząć od nowa potrzebne będzie złoto”.
  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/bank_centralny_wydal,p1359649117
  Uwaga…szykują kryzys bankowy…a to znak wojny wg KP
  ======================================
  Mamy jasne wskazówki po jakich wydarzeniach nastąpi Ostrzeżenie:

  1. Kiedy zostanie ogłoszona światu jedna światowa religia:

  ” Jedno-światowe rządy, utworzone w tych narodach, które niestrudzenie współdziałają razem, niemal zakończyły swą pracę, która wkrótce ma zostać przedstawiona światu.” —-13.10.2012

  Wynikiem tego będzie nowa jedno-światowa religia, odraza w Oczach Mojego Ojca.”
  Moja droga, umiłowana córko, proroctwa przepowiedziane w Fatimie zaczynają się teraz ujawniać na świecie.
  2. ” Potem nastąpi wprowadzenie globalnego szczepienia” —- 13.10.2012

  3. ” Niebawem staniecie się świadkami globalnego szczepienia….
  W wielu krajach widoczne będą sztormy, a będą trwały one całymi tygodniami. Niebawem staniecie się świadkami globalnego szczepienia, o którym wam powiedziałem w roku 2010*. Ręka Boga — w Swojej Boskiej Sprawiedliwości — będzie widoczna, kiedy dopuści On, aby pokusy zostały postawione przed tymi, którzy służą Mu w Moim Kościele. Kiedy te i wszystkie inne proroctwa się wypełnią — Ja będę czekał. A potem nastąpi Ostrzeżenie.”
  A potem nastąpi Ostrzeżenie.”” —– 03.10.2014
  =========================================
  Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości.
  Amerykański Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) rozpoczyna program opracowania szczepionki przeciwko koronawirusowi z Chin. Celem działań jest przygotowanie szczepionki do testów na ludziach w zaledwie 90 dni. NIH współpracuje z Moderna, Inc. – amerykańską firmą zajmującą się szczepionkami. Opracowywana szczepionka to nowy typ szczepionek RNA.
  Rzućmy okiem na firmę Moderna, która będzie produkować i testować nową szczepionkę RNA przeciwko chińskiemu koronawirusowi………
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szykowana_szczepionka_rna,p1909460409
  Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie.Niedziela, 17.06.2012, godz.20.15
  Moja droga, umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut, są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia, ponieważ będzie was ono zabijać. Ich złe plany zszokowałyby te wszystkie niewinne dusze, które nie mają pojęcia, jak oni są potężni. Napędzani żądzą władzy, bogactw i pragnieniem bycia boskim we wszystkim co robią, uważają, że są niezwyciężeni. Kontrolują banki, rządy i są odpowiedzialni za spowodowanie terroru na Środkowym Wschodzie. Kontrolują wiele światowych mediów i prawda o ich nikczemności ukryta jest za tak zwanymi humanitarnymi organizacjami. Niestety, bardzo niewiele Bożych dzieci wie o ich planach. Wiedzcie, że Ręka Mojego Ojca spadnie tak nagle i szybko na te narody, które chronią takich złych przywódców. Zostaną uderzone przez tsunami i trzęsienia ziemi o takiej wielkości, że zostaną całkowicie wymazane. Ci, którzy uważają, że są tak potężni, zobaczą ogień spadający z nieba tuż przed Moim Powtórnym Przyjściem………….
  http://www.paruzja.info

  Polubienie

 11. Leszek pisze:

  Wiadomość dla Gosi-3! Proszę zob. co napisałem w sprawie czasu ustanowienia przez Pana Jezusa Sakramentu Chrztu św. i zwrotu/podpisu „Jezus zrozpaczony” w końcowej części Gł. Wpisu
  24.01.2020 r. piątek, godz. 16:05, Opublikowano 31 stycznia 2020
  Pozdrawiam w Panu.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   ODP NA WIADOMOŚĆ LESZKA:

   W Ewangelii Marka 3:2 czytamy, że gdy pewnego dnia Jezus przyszedł do synagogi, Jego wrogowie byli tak rozgniewani na Niego, że “uważnie Go obserwowali”, aby znaleźć coś, za co mogli by Go skrytykować. Współcześni faryzeusze również bardzo uważnie obserwują życie porządnie żyjących wierzących, aby wypomnieć im jakiś ich błąd, za który mogliby ich skrytykować.

   Im bardziej jesteś na kogoś zły lub o niego zazdrosny, tym bardziej prawdopodobne jest, że będziesz bacznie obserwować jego życie, aby wytknąć mu jakąś jego wadę. On może popełnić jakiś błąd w swoim życiu, życiu domowym lub rodzinnym (jak to zdarza się wszystkim ludziom). Bóg jednak używa tych banalnych błędów Swoich sług, aby za ich pomocą ujawnić niegodziwość tych, którzy ich osądzają.
   ( I MOIM BŁĘDEM BYŁO TO, ŻE W PODPISIE ZROZPACZONY JEZUS – W NAWISIE NIE DOPISAŁAM UCZUĆ JEZUSA TO ŻE ZROZPACZONY ZNACZY MARTWIĄCY SIĘ O DZISIEJSZĄ SYTUACJĘ W KOŚCIELE I NASZE ZBAWIENIE .JEZUS BARDZO MARTWI SIĘ. I W DNIU GDY OTRZYMAŁAM WIADOMOŚĆ OD LESZKA CZYTANIE Z TEGO DNIA DAŁO ODPOWIEDZIĄ CO OZNACZA TA ROZPACZ JEZUSA.

   „1. czytanie

   2 Sm 18, 9-10. 14b. 24-25a. 31 – 19, 3 Śmierć Absaloma

   .
   Król zadrżał. Udał się do górnego pomieszczenia bramy i płakał. Chodząc tak mówił: „Synu mój, Absalomie! Absalomie, synu mój, synu mój! Obym był umarł zamiast ciebie, Absalomie, mój synu, mój synu!”
   Joabowi zaś doniesiono: „Król płacze. ROZPACZA z powodu Absaloma”. = „Król MARTWI się z powodu swego syna”..

   Pan mówi: „Gdyż w moim ludzie są bezbożni, którzy rozstawiają sieci jak ptasznicy, zastawiają zgubne sidła, aby łapać ludzi. Jak klatka pełna jest ptaków, tak ich domy pełne są zrabowanego mienia; dlatego stali się możni i bogaci, Są otyli i opaśli, przekroczyli nawet miarę złego; nie dbają o prawo o sprawę sieroty, aby się jej dobrze wiodło, nie bronią prawa ubogich. Czy za to nie mam ich karać? – mówi Pan. Czy na takim narodzie nie mam się mścić?” (Jer.5: 26- 29).

   I DALEJ CO NAJWAŻNIEJSZE W PRZEDSTAWIONYM ZARZUCIE UŻYCIA SŁOWA „ZROZPACZONY” MÓWI NAM SŁOWO BOŻE!

   Pewnego razu Faryzeusze, “ Czyhali nań, by go przychwycić na jakimś jego SŁOWIE.” (Łk.11:54). Innym razem, „posłali do niego niektórych z faryzeuszów i Herodianów, aby go pochwycić w mowie.” (Mk.12:13). W dzisiejszych czasach jest bardzo wielu potomków tych faryzeuszy, “którzy bacznie obserwują innych” i natarczywie zasypują sługi Boże mnóstwem pytań (aby ich przyłapać). Musimy więc być “roztropni jak węże”, gdy poruszamy się pośród nich “jak owce między wilkami”. (Mt. 10:16).

   Jednym z najszybszych sposobów, aby stać się pierwszej klasy faryzeuszem, jest “uważne obserwowanie innych wierzących”. Unikaj stawania się faryzeuszem, albo raz na zawsze skończyć z tym nawykiem – ponieważ zachowanie faryzeusza nigdy nie ma nic dobrego na celu, nie służy ku pomocy innym ludziom, a tylko ku wytknięciu ludzkich błędów.

   Miłosierdzie jest wspaniałym antidotum na faryzeizm. Uczcie się więc być miłosierni dla innych, tak jak Bóg był dla was miłosierny. Kiedy Jezus chodził po tej ziemi, miłość, miłosierdzie i dobroć Boga objawiały się przez Jego życie.

   Dzisiaj także i my możemy być napełnieni Duchem Świętym (Duchem Chrystusowym), aby ta sama miłość, miłosierdzie i dobroć objawiały się także w naszym życiu (zgodnie z obietnicą z Listu do Rzymian 5:5).

   Niech tak się stanie. Amen

   PRZEPRASZAM , ŻE TAK DŁUGO MUSIAŁEŚ CZEKAĆ ALE JA RÓWNIEŻ MAM INNE ZAJĘCIA I WYJEŻDŻAŁAM W SPRAWACH DUCHOWYCH I NIE MOGŁAM TAK SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ.
   SZCZĘŚĆ BOŻE!

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   MOŻE JESZCZE TUTAJ WKLEJĘ BO TAM SIĘ NIE POJAWIŁO.
   ODP NA WIADOMOŚĆ LESZKA:

   W Ewangelii Marka 3:2 czytamy, że gdy pewnego dnia Jezus przyszedł do synagogi, Jego wrogowie byli tak rozgniewani na Niego, że “uważnie Go obserwowali”, aby znaleźć coś, za co mogli by Go skrytykować. Współcześni faryzeusze również bardzo uważnie obserwują życie porządnie żyjących wierzących, aby wypomnieć im jakiś ich błąd, za który mogliby ich skrytykować.

   Im bardziej jesteś na kogoś zły lub o niego zazdrosny, tym bardziej prawdopodobne jest, że będziesz bacznie obserwować jego życie, aby wytknąć mu jakąś jego wadę. On może popełnić jakiś błąd w swoim życiu, życiu domowym lub rodzinnym (jak to zdarza się wszystkim ludziom). Bóg jednak używa tych banalnych błędów Swoich sług, aby za ich pomocą ujawnić niegodziwość tych, którzy ich osądzają.
   ( I MOIM BŁĘDEM BYŁO TO, ŻE W PODPISIE ZROZPACZONY JEZUS – W NAWISIE NIE DOPISAŁAM UCZUĆ JEZUSA TO ŻE ZROZPACZONY ZNACZY MARTWIĄCY SIĘ O DZISIEJSZĄ SYTUACJĘ W KOŚCIELE I NASZE ZBAWIENIE .JEZUS BARDZO MARTWI SIĘ. I W DNIU GDY OTRZYMAŁAM WIADOMOŚĆ OD LESZKA CZYTANIE Z TEGO DNIA DAŁO ODPOWIEDŹ CO OZNACZA TA ROZPACZ JEZUSA.

   „1. czytanie

   2 Sm 18, 9-10. 14b. 24-25a. 31 – 19, 3 Śmierć Absaloma

   .
   Król zadrżał. Udał się do górnego pomieszczenia bramy i płakał. Chodząc tak mówił: „Synu mój, Absalomie! Absalomie, synu mój, synu mój! Obym był umarł zamiast ciebie, Absalomie, mój synu, mój synu!”
   Joabowi zaś doniesiono: „Król płacze. ROZPACZA z powodu Absaloma”. = „Król MARTWI się z powodu swego syna”..

   Pan mówi: „Gdyż w moim ludzie są bezbożni, którzy rozstawiają sieci jak ptasznicy, zastawiają zgubne sidła, aby łapać ludzi. Jak klatka pełna jest ptaków, tak ich domy pełne są zrabowanego mienia; dlatego stali się możni i bogaci, Są otyli i opaśli, przekroczyli nawet miarę złego; nie dbają o prawo o sprawę sieroty, aby się jej dobrze wiodło, nie bronią prawa ubogich. Czy za to nie mam ich karać? – mówi Pan. Czy na takim narodzie nie mam się mścić?” (Jer.5: 26- 29).

   I DALEJ CO NAJWAŻNIEJSZE W PRZEDSTAWIONYM ZARZUCIE UŻYCIA SŁOWA „ZROZPACZONY” MÓWI NAM SŁOWO BOŻE!

   Pewnego razu Faryzeusze, “ Czyhali nań, by go przychwycić na jakimś jego SŁOWIE.” (Łk.11:54). Innym razem, „posłali do niego niektórych z faryzeuszów i Herodianów, aby go pochwycić w mowie.” (Mk.12:13). W dzisiejszych czasach jest bardzo wielu potomków tych faryzeuszy, “którzy bacznie obserwują innych” i natarczywie zasypują sługi Boże mnóstwem pytań (aby ich przyłapać). Musimy więc być “roztropni jak węże”, gdy poruszamy się pośród nich “jak owce między wilkami”. (Mt. 10:16).

   Jednym z najszybszych sposobów, aby stać się pierwszej klasy faryzeuszem, jest “uważne obserwowanie innych wierzących”. Unikaj stawania się faryzeuszem, albo raz na zawsze skończyć z tym nawykiem – ponieważ zachowanie faryzeusza nigdy nie ma nic dobrego na celu, nie służy ku pomocy innym ludziom, a tylko ku wytknięciu ludzkich błędów.

   Miłosierdzie jest wspaniałym antidotum na faryzeizm. Uczcie się więc być miłosierni dla innych, tak jak Bóg był dla was miłosierny. Kiedy Jezus chodził po tej ziemi, miłość, miłosierdzie i dobroć Boga objawiały się przez Jego życie.

   Dzisiaj także i my możemy być napełnieni Duchem Świętym (Duchem Chrystusowym), aby ta sama miłość, miłosierdzie i dobroć objawiały się także w naszym życiu (zgodnie z obietnicą z Listu do Rzymian 5:5).

   Niech tak się stanie. Amen

   PRZEPRASZAM , ŻE TAK DŁUGO MUSIAŁEŚ CZEKAĆ ALE JA RÓWNIEŻ MAM INNE ZAJĘCIA I WYJEŻDŻAŁAM W SPRAWACH DUCHOWYCH I NIE MOGŁAM TAK SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ.
   SZCZĘŚĆ BOŻE!

   Polubienie

 12. Szafirek pisze:

  5 lutego
  Święta Agata, dziewica i męczennica

  Święta Agata
  Agata (etymologicznie: „dobra”) zwana Sycylijską jest jedną z najbardziej czczonych w chrześcijaństwie świętych. Wiadomości o niej mamy przede wszystkim w aktach jej męczeństwa. W pierwszych wiekach chrześcijaństwa istniał bowiem zwyczaj, że sporządzano akta męczenników; większość z nich nie doczekała do naszych czasów. Akta męczeństwa Agaty pochodzą dopiero z V wieku.
  Według opisu męczeństwa Agata urodziła się w Katanii na Sycylii ok. 235 r. Po przyjęciu chrztu postanowiła poświęcić się Chrystusowi i żyć w dziewictwie. Jej wyjątkowa uroda zwróciła uwagę Kwincjana, namiestnika Sycylii. Zaproponował jej małżeństwo. Agata odmówiła, wzbudzając w odrzuconym senatorze nienawiść i pragnienie zemsty. Trwały wówczas prześladowania chrześcijan, zarządzone przez cesarza Decjusza. Kwincjan aresztował Agatę. Próbował ją zniesławić przez pozbawienie jej dziewiczej niewinności, dlatego oddał ją pod opiekę pewnej rozpustnej kobiety, imieniem Afrodyssa. Kiedy te zabiegi spełzły na niczym, namiestnik skazał Agatę na tortury, podczas których odcięto jej piersi. W tym czasie miasto nawiedziło trzęsienie ziemi, w którym zginęło wielu pogan. Przerażony namiestnik nakazał zaprzestać mąk, gdyż dostrzegł w tym karę Bożą. Ostatecznie Agata poniosła śmierć, rzucona na rozżarzone węgle, 5 lutego 251 r.
  Jej ciało chrześcijanie złożyli w bezpiecznym miejscu poza miastem. Papież Symmachus (+ 514) wystawił ku jej czci w Rzymie przy Via Aurelia okazałą bazylikę. Kolejną świątynię w Rzymie poświęcił jej św. Grzegorz Wielki w roku 593. Wreszcie papież Grzegorz II (+ 731) przy bazylice św. Chryzogona na Zatybrzu wystawił ku jej czci trzeci rzymski kościół. Dowodzi to wielkiej czci, jaką otaczano ją w owych czasach. Obecnie ciało Agaty znajduje się w katedrze w Katanii. Wielkiej czci doznają jej relikwie, m.in. welon, dzięki któremu, jak niesie podanie, Katania niejeden raz miała doznać ocalenia.
  W dzień św. Agaty w niektórych okolicach poświęca się pieczywo, sól i wodę, które mają chronić ludność od pożarów i piorunów. Poświęcone kawałki chleba wrzucano do ognia, by wiatr odwrócił pożar w kierunku przeciwnym. W dniu jej pamięci karmiono bydło poświęconą solą i chlebem, by je uchronić od zarazy. Św. Agata jest patronką Sycylii, miasta Katanii oraz ludwisarzy. Wzywana przez kobiety karmiące oraz w chorobach piersi.

  W ikonografii św. Agata przedstawiana jest w długiej sukni, z kleszczami, którymi ją szarpano. Atrybutami są: chleb, dom w płomieniach, korona w rękach, kość słoniowa – symbol czystości i niewinności oraz siły moralnej, palma męczeńska, obcięte piersi na misie, pochodnia, płonąca świeca – symbol Chrystusa.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-05.php3

  Polubienie

 13. elzbieta pisze:

  Przychodze do Ciebie Panie krokiem zmeczonego Nikodema w Twoim domu pali sie tylko lampka odeszli sludzy przytloczeni bezmiarem tajemnicy tak lepiej dla mnie przywolac zapomniano szczerosc siostre milosierdzia nawróconych za jedno Twoje Slowo pójde na krance swiata z odkryto na nowo Ewangelio Pokoju

  Polubienie

 14. Adrian pisze:

  FDA przyznaje, że w szczepionkach są rakotwórcze wirusy!
  https://gloria.tv/post/8h3qffCsmezw1Ttgmd84FyD6a
  ==============================================
  SZCZEPIONKA PRZECIW KORONAWIRUSOWI: 90 dni do zagłady?

  Krok do depopulacji
  Sposób, w jaki kształtuje się cała sytuacja wokół koronawirusa, dokładnie odzwierciedla to, co Bill Gates kiedyś zaproponował jako „rozwiązanie” rzekomego problemu „przeludnienia”.
  Podczas niesławnego przemówienia na konferencji naukowej TED, Gates wyjaśnił, że szczepionki są jednym z kluczy do zmniejszenia globalnego poziomu populacji.
  Jaki jest więc lepszy sposób, aby to zrobić niż to, by uwolnić masowo opatentowany koronawirus, aby później wprowadzić dla niego „cudem” opatentowaną szczepionkę?
  https://gloria.tv/post/PBUJQ4GbSTSE4yq88eqYQondh
  ==============================================
  Kard. Müller porównuje Drogę Synodalną do przekazania władzy Hitlerowi (i ja się z Nim zgadzam)!

  Kard. Gerhard Ludwig Müller porównał rozpoczętą w Niemczech Drogę Synodalną – proces dialogu na temat wewnętrznych reform w Kościele katolickim w Niemczech – z ustawą podjętą przez niemiecki Reichstag w marcu 1933, na mocy której władza ustawodawcza przeszła w ręce Adolfa Hitlera. Wypowiedź emerytowanego prefekta Kongregacji Nauki Wiary spotkała się z ostrą krytyką
  ==============================================
  Naukowcy potwierdzają, że koronawirus został stworzony przez człowieka… Zawiera sekwencję „pShuttle-SN” potwierdzającą laboratoryjne pochodzenie.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/naukowcy_potwierdzaja,p1998567103

  Zdania są podzielone:

  Jedni twierdzą, że to nic takiego, tylko niepotrzebne szerzenie paniki, podobnie jak to było z grypą N1H1, która, wygląda na to, że w Polsce została uznana za nieistniejącą. Nie była to z pewnością pandemia, ale rekonwalescenci odczuwają efekty powikłań po tej grypie do dnia dzisiejszego. Na szczęście, dzięki Ewie Kopacz, Polaków ominęły niepotrzebne szczepienia, co być może, jest największą zasługą Ewy Kopacz w jej całej karierze politycznej.
  Wiadomo, że jest to wirus wyprodukowany w laboratorium, opatentowany, podobnie jak wyprodukowane w laboratoriach i opatentowane były wirusy SARS, nile virus, świńskiej i ptasiej grypy i inne, z wirusem HIV na czele. Ponoć uczony w Indii wykrył, że coronavirus ma „wkładkę” wirusa HIV. Jeśli to prawda, to mogłoby to oznaczać, że wirusem HIV możnaby się zarazić w ten sam sposób jak zarażamy się grypą.
  Miasto Wuhan, w którym zaczęła się epidemia posiada laboratoria zajmujące się produkcja broni biologicznej, skąd wirus mógł się wydostać. Poza tym miasto to jest jednym z pierwszych, które zastosowało eksperyment na mieszkańcach z siecią 5G, dzięki czemu system odpornościowy osób tam mieszkających mógł zostać poważnie osłabiony, co ułatwiło i zwiększyło zachorowalność.

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  PRZECZYTAŁAM:
  ” Wg brytyjskich naukowców szczepionka przeciw koronawirusowi ma być za kilka miesięcy”

  Polubienie

 16. Millka pisze:

  Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy

  /Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII”
  I-sobota 01.02.2020 r.

  +++ W Imię Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Błogosławi Niepokalanie Poczęta Dziewica Królowa Polski i Wszystkich Narodów Matka Syna Bożego Jednorodzonego. Na Moją prośbę błogosławi przez Moje Niepokalane Serce Was Polaków i Wszystkie Narody Król Królów Pan Panów, Wszechmogący Bóg Ojciec Syn i Duch Święty. Amen. Amen. Amen. Po modlitwie apelowej, trwając w łączności dzieci Bożych z Jasną Górą z zapaloną świecą, usłyszałaś: „Niech to światło Mojego Niepokalanego Serca i Płomień Najświętszego Serca Jezusa, towarzyszy ci przy przyjęciu Słowa Bożego”. Potwierdzenie: Apokalipsa św. Jana Apostoła rozdział 8, werset 3 zapisz, 1 do 5 rozważać. „I przyszedł inny anioł i stanął przy ołtarzu, mając złote naczynie na żar i dano mu wiele kadzideł, aby je dać w ofierze jako modlitwy świętych…..anioł wziął naczynie na żar, napełnił je ogniem z ołtarza i zrzucił na ziemię, a nastąpiły gromy, głosy, błyskawice i trzęsienia ziemi”.

  Jest to wigilia Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Osób Konsekrowanych. Dlatego Ja Królowa Apostołów i Matka Kapłanów, szczególnie was proszę Elekci Króla Polski o gorącą modlitwę za Episkopat Polski w sprawie tej „Pełnej Intronizacji – Koronacji Króla Wszechświata na Króla Polski”.

  Wzmocnić też duchem ofiarnym: postem, modlitwą, jałmużną, ofiarą Mszy Świętej dziękczynnej do wypełnienia tej misji.

  Jest to wielkie dzieło Boże, które tylko i wyłącznie będzie zaporą przed wszelkim złem, które całą swoją mocą runęło na ten rzec można ostatni bastion wiary, Moje Królestwo, Ojczyznę twoją dziecko moje -MM od Apokalipsy, na moje dzieci polskie synów i córy, by zmiażdżyć to zarzewie Bożej łaski, którą dał wam Wszechmogący Ojciec, Syn i Duch Święty na Moją Matczyną prośbę – by zachować, obronić to Nowe Jeruzalem, któremu na imię Polska.

  Świat tak zniszczył wszystkie zarzewia Bożej Miłości na zachodzie i wschodzie na północy i południu. Odwróciliście się dzieci od Boga Ojca Wszechmogącego, który dał wam wolną wolę, ale też macie rozum, który winien współpracować ze świętą Wolą Bożą.

  Tak jak sama usłyszałaś to pytanie: Czy chcesz współpracować z łaską Bożą? Na wszystko trzeba czasu, by zrozumieć jak, kiedy, gdzie jest to miejsce działania Bożej Miłości w sercu człowieka mocą Ducha Świętego, przez Moje wstawiennictwo tj. jest Mojego Niepokalanego Serca. Bóg Ojciec dał Mi tą łaskę, a Ja wybieram dusze pokorne, małe, ciche, godne wg Mojej miary do wypełnienia Woli świętej Boga Ojca Syna i Ducha Świętego. Bo Ja Królowa przygotowuję serca dzieci Moich do zadań wielkich i małych na miarę waszych możliwości i każda ma jakieś zadanie do wykonania, szczególnie teraz.

  Wy dusze wybrane elekci Syna Mojego, któremu tak splatacie tą koronę i berło przygotowujecie – wasze żywe serca pełne miłości i MNIE DODAJĄ ODWAGI DO WYPRASZANIA WAM POLACY ŁASKI PRZEBUDZENIA. O dusze oziębłe jak bardzo ranicie serce Swojego Odkupiciela.

  Nie dziwcie się, to co dzieje sie w świecie. Chiny Komunistyczne sami sobie tego koronawirusa zafundowali, a cierpi naród cały, maluczcy. Tak napisz. Zrobiły to specjalnie wielkie korporacje farmaceutyczne za pieniądze iluminatów i masonów w białych rękawiczkach – wykradli, by zmniejszyć populację narodu. Jednak nie przewidzieli jednego, że sami też zginą od tej epidemii – mutanty klonują nie mając antidotum. To są plagi egipskie, nie można eksperymentować na ludziach w bestialski sposób. Zapisz potwierdzenie jakie otrzymałaś podczas adoracji Jezusa obecnego w tabernakulum w Kościele św. Pawła od Krzyża [Około 2 godz. medytacji z różańcem świętym]: Księga Wyjścia I – rozdział 13, werset 2 zapisz: „I Pan powiedział do Mojżesza: Poświęć Mi wszystko co pierworodne, wszystko co otwiera łono u synów Izraela, tak wśród ludzi jak i wśród bydła. To należy do Mnie”.

  Maryja: „Gorzkie zioła pić będą i to ich uleczy”. Jak to rozumieć Matko Kochana Niepokalana? Wyjaśnienie otrzymasz na modlitwie /Jest poniżej/. Najpierw trzeba dać te pierwociny na oczyszczenie narodów. Czy tak duża liczba śmierci ludzi was nie przestrasza? Trzeba modlitwy za te dusze. Umierają jak zwierzęta padając na ulicach. Szpitale, są zablokowane, głód i nędza, wiadomości podawane przez media nie są prawdziwe. Ten Rząd Komunistycznej Partii Chin, wyrządził wiele złego dla moich dzieci chrześcijan, kapłanów i pasterzy, którzy zmuszanie byli przez tortury do współpracy. W tym kraju niszczono życie poczęte nagminnie i jest prawdą, że otwierano restauracje oferując cząstki ciał zamordowanych dzieciątek jako przysmak. Na modlitwie usłyszałaś:„kanibalizm”.

  Nie lękaj się, to nie są twoje słowa, ale mocą Ducha Świętego Mówi Matka Boga Najwyższego, wylewająca łzy i cała w żałobie z tego powodu. Można powiedzieć: ”Krew niewinna przelana”. Ale Bóg Ojciec jest Bogiem Miłosiernym.

  Trzeba wielkiej międzynarodowej krucjaty modlitwy, by zatrzymać tą plagę egipską, by nie rozprzestrzeniła się na cały glob ziemski. Sługusy szatana chcą tą bronią biologiczną walczyć z całą ludzkością, a potem z szyderską odpowiedzialnością obarczyć Boga w Trójcy Jedynego, mówiąc, „A gdzie był BÓG?” Co za ironia ludzkich zakłamanych serc.

  Napisz: Niech Polacy- szczególnie wy „Apostołowie Przymierza Bożej Miłości dla pełnej Intronizacji Mojego Syna Jezusa Chrystusa na Króla Polski”- ogłoszą prawdziwy eucharystyczny post każdego piątku, prosząc wcześniej kapłana o błogosławieństwo. Woda dozwolona do picia, oraz post milczenia jak ktoś nie może ze względu na zdrowie.

  A wszystko niech będzie zanurzone w świętej Bożej Woli, prosząc by ten koronawirus nie dotknął w pełni Polski – twojej Ojczyzny, a mojego ludu w Moim Królestwie.

  Zachować umiar w jedzeniu i piciu, wszystko błogosławić znakiem krzyża, wodą egzorcyzmowaną i olejem namaszczać też dzieci i siebie nawzajem, prosząc w Imię Boga w Trójcy Jedynego, o łaskę ochrony też mienia, zapasów, a nawet zwierząt. Bo wszystko Bogu Najwyższemu podlega.

  Tak jak i Ja razem ze św. Józefem Oblubieńcem zachowaliśmy prawo, ofiarując Dziecię Jezus w Świątyni Jerozolimskiej, dając okup na oczyszczenie. Tak i wy czyńcie codzienne ofiarowanie w wielkim zaufaniu do Majestatu Trójcy Przenajświętszej. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen. Niech błogosławieństwo Boga w Trójcy Jedynego przez Moje Niepokalane Serce i Przeczyste Serce św. Józefa was zachowa w wierze, miłości i pokoju nie tracąc nadziei. W imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.

  Jeszcze św. Józef opiekun Dzieciątka Jezus, Mój Oblubieniec da święte pouczenie.

  Pozdrawiam was dzieci Królowej Polski, Fatimskiej Pani, Niepokalanej z Lurdess z La Salette, Bolesnej z Lichenia i Warszawy. Mój statut był taki: Kochać Jezusa, troszczyć się o rodzinę, byt materialny, ale też nie zaniedbywałem modlitwy. Z Dziewicą Bogarodzicą odprawiałem psalmy. Z Jezusem czytałem proroctwa Starego Testamentu i Mędrców Syjonu. Pytam was ojcowie współczesnych rodzin? Jak wypełniacie rolę w swoich rodzinach? Brak wspólnej modlitwy i Mszy Świętej? Niech każdy odpowie we własnym sercu. Przykład buduje – dziecko naśladuje Ojca. Teraz szczególny jest czas Apokalipsy, naznaczony wielkimi zmianami, ciągłym zamieszaniem, gdzie dobro jest złem. Wszystko wbrew naturze, a edukacja ma dużo do życzenia. Potem dzieci wam uciekają, bo nie wspieracie ich darem modlitwy, który jest waszym obowiązkiem odpowiedzialnością przed Bogiem Ojcem Wszechmocnym, który was wyposażył do tego zadania. A was dzieci do kochania rodziców.

  IV – przykazanie Dekalogu „Czcij Ojca swego i Matkę swoją”, a nie oddawaj do domu seniora, gdzie i autanazja jest stosowana. Tu winna iść miłość z pokolenia na pokolenie.

  Na ten czas tak trudny, trwogi i pożogi, wzywam was: Zróbcie zapasy, tak jak było powiedziane w tych przekazach jak i innych. By było z czego rozmnożyć jak czynił Jezus nauczając rzeszy na oczach tamtych Apostołów tak i wy Apostołowie Przymierza Bożej Miłości tych czasów doświadczycie tej łaski, gdy z wiarą będziecie błogosławić. A teraz jest wielki głód chleba eucharystycznego niegodnie przyjmowanego i podawanego przez szafarzy, nie zgodnie z Wolą Bożą.

  A ten chleb powszechny jest bardzo marnowany, a tam w Chinach ludzie giną też z głodu, nie tylko z braku antidotum na tego mutanta koronawirusa, szczepionki nie są adekwatne, bo się pomnaża, klonuje nieustannie.

  Ale też nie chcą Koronacji i Pełnej Intronizacji Mojego Syna Jezusa Chrystusa, któremu byłem tylko Ojcem zastępczym na ziemi. Jednak obowiązki swoje spełniałem w cichości serca i z miłością.

  Wy Polacy Elekci Chrystusa Króla, którzy stanęliście przy Jego Tronie na Błoniach Krakowskich, trwajcie w pokoju, modląc się. Słuchajcie natchnień Ducha Świętego, pouczeń Anioła AVE Stróża Polski i podpowiedzi swojego osobistego Anioła Stróża.

  Niech więc błogosławieństwo spłynie na was Jego Elektach i na wszystkich, którym będzie dana łaska zgłębiania tego świętego pouczenia.

  W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Święty Józef -patron Świętej Rodziny. Godz. 21.00 do 23.00, Italia. Dnia 01.02.2020r. A teraz złóż dziękczynienie mocą IV-tej część chwalebnej różańca świętego. I niech się tak stanie. Bóg zapłać. Uniżona służebnica NMP. MM od Apokalipsy.

  OFIAROWANE PAŃSKIE.O2.O2.2020r. MSZA ŚWIĘTA. Po przyjęciu Eucharystii-Chleba Żywego, słowo Pana Jezusa. Spisać pouczenie – potwierdzenie: Księga Zachariasza rozdział 8, werset 3 zapisz. To mówi Pan:

  W Imię Boga w Trójcy Jedynego polecam MM od Apokalipsy, wybrana duszo mistyczna, spisz Słowo Boże. Ja Król Wszechświata mocą Ducha Świętego mówię błogosławiąc.

  W Imię Mojego Ojca w Imię Moje to jest Króla Polski i Wszechświata oraz Ducha Świętego, wszystkich czytających te orędzia DM św. JPII.

  Szczególnie was Elekci Moi, którzy zaświadczyliście przez podpisanie „Petycji”, że pragną wasze serca tej pełnej Intronizacji wraz z Episkopatem Polski i Rządem na czele w myśl przesłania S.B. Rozalii Celakownej.

  Ta zgoda wystąpienia Konferencji Episkopatu Polski do Rządu III RP winna być dana jak najszybciej i Akt koronacyjny wspólny, dokonany z wielką błagalną prośbą, sercem ofiarowane Zawierzenie wszystkiego co Polskę stanowi- przymierze na wzór św. Jana Pawła II. I to ponaglenie jakie otrzymał mój wybrany syn B.Z. od Anioła Stróża Polski AVE należy wysłać wg tego wzoru jaki otrzymał, plus Słowo Boże.

  Zawierzenie:
  W pierwszej kolejności zawierzyć Episkopat Polski w tym wszystkich arcybiskupów, biskupów kapłanów, zakony męskie i żeńskie przez Niepokalane Serce Maryi do dyspozycji Trójcy Przenajświętszej.

  Niech ten Akt też wypowiedzą Rządzący Polską, to jest Prezydent jeszcze na urzędzie A.Duda – dopóki czas jest dany, jego ministrowie, członkowie Senatu i Sejmu – by nastąpiła jedność w działaniu dla dobra społeczeństwa, lud Królowej Polski, młodzież i dzieci, wszystkie uczelnie edukacyjne, uniwersytety, kadrę naukową, własność ziemi polskiej i jej złoża – by wróg nie zabrał, bo już ostrzy zęby na te dobra materialne. ….

  Bo sami nic bez Woli świętej Bożej nie zrobicie. Widzicie jakie jest rozwarstwienie wśród polityków? Przecież w przekazach powiedziałem: Zapraszam Was EXL EP i Rządu na Wolną Elekcję na Krakowskie Błonie, by stanąć przy Moim Tronie, bo inaczej wasze władanie stoi pod wielkim znakiem zapytania. Wiem, nie chcecie słuchać maluczkich narzędzi Bożej Matki, a waszej Królowej, która sama sobie was Polacy wybrała. To mówi historia i uczeni w piśmie o tym bardzo dobrze wiedzą.

  Pytam Was EXL w Episkopacie Polskim, czy nie znajdzie się pośród was jeden odważny arcybiskup, biskup, by tej pełnej Intronizacji dokonać? Berło i koronę dać Prawowitemu Władcy Nieba i Ziemi to jest Mnie Królowi Polski Waszego Narodu i Wszystkich Narodów? Dlaczego trwacie w tym milczeniu?

  Tego mianowania trzeba dokonać. Otwórzcie oczy, by zobaczyć dzieła Boże. Otwórzcie serca, by z miłością tego dokonać, otwórzcie uszy, by usłyszeć głos Boga Najwyższego i wypełnić Wolę świętą wg natchnień danych przez Ducha Świętego. Odrzucie ducha pogaństwa, który i pośród was pomieszał języki jak w Wieży Babel. Jest czas Boga.

  To czekanie nieustanne kończy się, Apokalipsa w pełni. JA bez waszego działania też ”JESTEM, KTÓRY JESTEM ” TO DLA DOBRA WAS NARODU POLSKIEGO NOWEGO JERUZALEM JEST TA PEŁNA KORONACJA POTRZEBNA, by uratować lud, wiarę zachować i dać przykład dla innych narodów, by zło was nie pochłonęło, szczególnie młode dusze dzieci Królowej Polski, by nie stoczyć się w Islam i jego odmęnty – szatańskie działanie.

  Ale co wam będę tłumaczyć, wy sami to wszystko wiecie- tak mi odpowiecie. A Ja KRÓL KRÓLÓW, PAN PANÓW JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI I WSZECHŚWIATA wam Mówię:

  TERAZ TEGO PEŁNEGO KORONOWANIA DOKONAJCIE lub nigdy, bo III wojna światowa zniszczy wszystko i was Polacy nie oszczędzę.

  Tylko wybrane dusze – Moi Elekci, mają miłość w sercu. O tym też powiedziałem u Mojego proroka Cypriana Polaka: miłością zwyciężać – to jest broń co rozbraja serce Samego Boga.

  Niech Duch Święty was oświeci, byście już nie zwlekali i nie odkładali tego Bożego Dzieła Pełnej Intronizacji, bo sami nie pokonacie tych batalionów zła, które lucyfer wysłał na Polską ziemię.

  Ale Boże Słowo, Boża miłość , Boży pokój w rękach jest Trójcy Przenajświętszej. Czyńcie starania dzieci Boże, by to dzieło w pełnym tego słowa znaczeniu dokonało się,

  Mianowania Mnie na Króla Polski. To i tylko to przyjmę!!

  MM od Apokalipsy mała duszo mistyczna, napisz, że nie są to słowa twoje, ty jesteś tylko narzędziem z woli Boga w Trójcy Jedynego i przekazujesz te święte pouczenia bo mamy w tobie małe upodobanie. Amen. Amen. Amen .

  JA KRÓL Polski dziękuję wszystkim moim elektom dzieciom wybranym, zebranym w Domu Modlitwy IMIENIA Panny Ubogiej Królowej Polski i św. JP II ZA WASZE GORĄCE MODLITWY. I mówię wam – kocham was, kocham, kocham. Trwajcie w pokoju, karmiąc się miłością Bożąi przekazujcie ten dar innym zagubionym dzieciom Boga Wszechmogącego. Miejcie nadzieję na spotkanie już rychłe w odnowionej ziemi. Polecenia podane wykonać, zaufać do końca, tak jak uczy Niepokalana Bogarodzica Dziewica i św. Józef, którzy są zawsze z wami, gdy szczerym sercem się modlicie, jak również święci jak ich zaprosicie. Łaska to wielka i ufność w moc i potęgę Boga Najwyższego. Zachować godność dziecka Bożego. To nieustanna walka o dobro, które wypływa z miłości serca. I o to trzeba się troszczyć. Dziękuję za miłosne serce Mojej Oblubienicy J.B. otwarte i gościnne, pragnące pełnić świętą wolę Bożą. Niech błogosławieństwo Boga Ojca i Moje Syna Bożego Króla Polski i Ducha Świętego spłynie na was i pozostanie na wieki. Amen. Amen. Amen.

  Potwierdzenie: Psalm 30/ 8, zapisz. Temat: „Podzięka za wybawienie od śmierci. Z łaski Twojej Panie, uczyniłeś mnie niezdobytą górą, a gdy ukryłeś oblicze, ogarnęła mnie trwoga”. Bóg zapłać, Boże Ojcze Wszechmogący, Boże Synu Człowieczy, Królu Polski i naszych serc, Duchu Święty Nauczycielu Kościoła Katolickiego, Apostolskiego. MM uniżona sługa Waszego Majestatu. Italia. O2. 02. 2020r.

  Dziękuję też za tą nową stronę internetową „Przymierza Bożej Miłości” i nazywam cię córo Królowej Polski „Małą Iskrą”. Pomyśl o tej podanej Krucjacie Modlitwy Międzynarodowej za Chiny i nie tylko.

  Błogosławię. W Imię Ojca w Imię Moje to jest Syna Bożego Króla Polski i Wszechświata oraz Ducha Świętego przez Niepokalane Serce Królowej Polski i Wszystkich Narodów.

  A teraz zapisz otrzymane po modlitwie wyjaśnienie podczas Mszy Świętej.

  „Gorzkie zioła ” to chrzan. Liście suszyć i pić jako herbatę, również używać korzeń. Jest wiele zestawów gorzkich ziół, używać profilaktycznie. Zrobić rozeznanie, nie wpadać w lekomanię, błogosławić z wiarą. Trzeba też prosić kapłanów.

  —————

  Komentarz uzupełniający „Domów Modlitwy św. JPII” odnośnie „Prawdziwego Eucharystycznego postu” i obecnych zadań.

  Post eucharystyczny to czas przed mszą świętą, w którym nie możemy jeść ani pić innych rzeczy niż woda. Tradycja istniała już u pierwszych chrześcijan., ale konkretne przepisy pojawiły się na soborze trydenckim. Wtedy ustalono, że jeśli ktoś chce przyjąć Komunię świętą, to musi powstrzymywać się od jedzenia i picia od północy, aż do momentu przyjęcia Komunii. Dlatego msza święta zwykle odbywała się rano. Kolejne zmiany wprowadzono po II soborze watykańskim, a papież Paweł VI skrócił czas postu eucharystycznego do jednej godziny.

  Prawdziwy eucharystyczny post w każdy piątek

  Teraz przyszedł czas potrzeby wielkiej modlitwy, „by ten koronawirus nie dotknął w pełni Polski”. Maryja prosi, aby w każdy piątek stosować pierwotne zasady postu eucharystycznego, a więc związanego z eucharystią. Użyte wyrażenie „post eucharystyczny” podpowiada, że Maryja pragnie, abyśmy w każdy piątek byli na Mszy Świętej i w ten dzień autentycznie pościli według dawnych zasad. Zapisane są one w najstarszych ustaleniach kościoła, uzupełnione wskazówkami płynącymi z orędzia z 1-II-2020r.

  I – Warunki prawdziwego postu eucharystycznego dla osób uczestniczących w piątki na Mszy Świętej

  1)Powstrzymanie się od wszelkich pokarmów od północy, aż do momentu przyjęcia Eucharystii. / np. do godz.18.00-jeśli ktoś przyjmie Komunię Świętą na Mszy wieczornej o godz.18.00 itp/.
  2) Dozwolone jest picie wody.
  3) W wypadkach choroby, post ten można zastąpić postem milczenia.
  4) Na powyższe formy postu prosić o błogosławieństwo kapłana.

  II Warunki prawdziwego postu eucharystycznego dla osób, które z różnych względów nie mogą uczestniczyć w piątkowych Mszach Świętych

  Orędzie o takich sytuacjach nie mówi szczegółowo, ale na zasadzie domyślności, można przypuszczać, że taki post też dla Maryi będzie bardzo ważny, ponieważ w tym orędziu wspomina Ona o generalnym „zachowaniu umiaru w jedzeniu i piciu”. Proponujemy więc sięgnąć do skarbnicy duchowej kościoła i korzystać z możliwość przyjmowania Jezusa w Komunii duchowej w dowolnym czasie i miejscu. Wtedy my sami możemy wyznaczyć sobie godzinę, do której ten post ma trwać, z uwzględnieniem różnych uwarunkowań zdrowotnych. Np. od północy do godz.12.00 w południe, lub do godz.15.00 lub dłużej. I wtedy wszystkie pozostałe warunki postu będą takie jak w wypadku postu z osobistym uczestnictwem we Mszy Świętej.

  Inne zalecenia Matki Bożej odnośnie „Pełnej Intronizacji – Koronacji Króla Wszechświata na Króla Polski” oraz „by ten koronawirus nie dotknął w pełni Polski”.

  1)”Gorąca modlitwa za Episkopat Polski w sprawie tej Pełnej Intronizacji – Koronacji Króla Wszechświata na Króla Polski”.

  2)Wzmocnienie modlitw o Pełną Intronizację „postem, modlitwą, jałmużną, ofiarą Mszy Świętej dziękczynnej do wypełnienia tej misji”.

  3) Post eucharystyczny/ j/w/

  4) „Zachowanie umiaru w jedzeniu i piciu”.

  3)Stosować błogosławieństwo. „Wszystko błogosławić znakiem krzyża, wodą egzorcyzmowaną” .
  4) Stosować namaszczenia. „Olejem namaszczać też dzieci i siebie nawzajem, prosząc w Imię Boga w Trójcy Jedynego, o łaskę ochrony też mienia, zapasów, a nawet zwierząt”.

  5) Używać profilaktycznie godzkich ziół. „Gorzkie zioła pić będą i to ich uleczy”…. „Gorzkie zioła to chrzan. Liście suszyć i pić jako herbatę, również używać korzeń. Jest wiele zestawów gorzkich ziół, używać profilaktycznie”.

  6)Uważać na leki. „Zrobić rozeznanie, nie wpadać w lekomanię, błogosławić z wiarą. Trzeba też prosić kapłanów”.

  7)Podpisywanie „Petycji”. Podpisywać „Petycję” jako dowód, że nasze serca pragną „tej pełnej Intronizacji wraz z Episkopatem Polski i Rządem na czele w myśl przesłania S.B. Rozalii Celakównej”. Z tego tytułu otrzymujemy od „Króla Wszechświata” Boże błogosławieństwo.

  8) Potrzeba Krucjaty Modlitwy Międzynarodowej.
  „Trzeba wielkiej międzynarodowej krucjaty modlitwy, by zatrzymać tą plagę egipską, /koronawirusa/, by nie rozprzestrzeniła się na cały glob ziemski”.

  Polubienie

 17. Szafirek pisze:

  6 lutego
  Święci męczennicy
  Paweł Miki i Towarzysze

  Na początku XVI wieku chrześcijaństwo w Japonii rozwijało się bardzo dynamicznie. Pierwszym misjonarzem w tym kraju był św. Franciszek Ksawery w latach 1549-1551. Niestety, pięknie zapowiadające się dzieło zostało prędko zatrzymane przez fanatyzm władców. Wybuchło nagłe, bardzo krwawe prześladowanie. Na te właśnie czasy przypada bohaterska śmierć św. Pawła Miki i jego 25 Towarzyszy. Wśród tych męczenników było 3 jezuitów, 6 franciszkanów i 17 tercjarzy franciszkańskich.
  Paweł Miki urodził się koło Kioto w zamożnej rodzinie w roku 1565. Miał zaledwie 5 lat, kiedy otrzymał chrzest – w Japonii w XVI w. zdarzało się to niezwykle rzadko. Kształcił się u jezuitów, do których w wieku 22 lat wstąpił. Będąc klerykiem, pomagał misjonarzom jako katechista. Po nowicjacie i studiach przemierzył niemal całą Japonię, głosząc naukę Chrystusa. Kiedy miał już otrzymać święcenia kapłańskie, w 1597 r. wybuchło prześladowanie. Aresztowano go i poddano torturom, aby wyrzekł się wiary. W więzieniu spotkał się z 23 Towarzyszami. Po torturach obwożono ich po mieście z wypisanym wyrokiem śmierci. Paweł wykorzystał okazję, by zebranym tłumom głosić Chrystusa. Więźniów umieszczono w więzieniu w pobliżu miasta Nagasaki. Dołączono do nich jeszcze dwóch chrześcijan, których aresztowano za to, że usiłowali nieść pomoc więźniom. Na naleganie prowincjała władze zgodziły się dopuścić do skazanych kapłana z sakramentami. Tę okazję wykorzystali dwaj nowicjusze, by na jego ręce złożyć śluby zakonne.
  Poza miastem ustawiono 26 krzyży, na których zawieszono aresztowanych chrześcijan. Paweł Miki jeszcze z krzyża głosił zebranym poganom Chrystusa, dając wyraz swojej radości z tego, że ginie tak zaszczytną dla siebie śmiercią. Zachęcał do wytrwania także swoich Towarzyszy. Męczennicy przeszyci lancami żołnierzy dopełnili swej ofiary 5 lutego 1597 r. Są to pierwsi męczennicy Dalekiego Wschodu. Do chwały błogosławionych wyniósł ich Urban VIII w roku 1627, a do chwały świętych – Pius IX w roku 1862. Ten sam papież doprowadził ponadto do beatyfikacji kolejnych 205 męczenników japońskich, którzy ponieśli śmierć w wieku XVII.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-06a.php3

  6 lutego
  Święta Dorota, dziewica i męczennica
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-06b.php3

  Polubienie

 18. Mariusz pisze:

  Polubienie

 19. Adrian pisze:

  Czy wojska USA sprowadzają aby miec wlasnie nad aszymi zlozami kontrole??
  sobota, 10 marca 2012, godz. 15:30
  Istnieje plan, zorganizowany przez antychrysta, aby kontrolować i podbić narody, które mają bogactwa naturalne.
  Gdy już będą je kontrolowali, staną się bardzo silni.
  A wojny, gdy wzmogą się na sile i staną się żmudne, to wtedy antychryst da się poznać jako pokojowy negocjator…..
  ===============================
  Chiny – Koronawirus 2019-nCoV zmutował, teraz jest groźniejszy i bardziej zaraźliwy
  https://losyziemi.pl/chiny-koronawirus-2019-ncov-zmutowal-teraz-jest-grozniejszy-i-bardziej-zarazliwy
  ===============================
  Czy chiński koronawirus to broń biologiczna wymierzona przeciwko osobom starszym?

  Jak wynika z danych statystycznych podanych przez Chińską Komisję Zdrowia, rozprzestrzeniający się obecnie koronawirus 2019-nCov zachowuje się niemal jak broń biologiczna do zabijania osób starszych i osłabionych. Zdecydowana większość przypadków zachorowań to ludzie po 60 roku życia.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-chinski-koronawirus-bron-biologiczna-wymierzona-przeciwko-osobom-starszym

  Polubienie

 20. Millka pisze:

  Koronawirus
  Marii Magdaleny

  01/30/2020, czwartek

  Widziałem ofiary koronawirusa. Na ulicach Chin było wiele trupów. Widziałem, że wirus był tak silny jak epidemia dżumy lub cholery w tym czasie. Matka Boża pochyliła się do zmarłych ze łzami w oczach, mówiąc:

  „Moje dziecko, ten wirus został stworzony sztucznie. Chiny są głównym przeciwnikiem w niektórych krajach, więc ta broń została użyta przeciwko niemu. Jest wiele niewinnych ofiar wirusa i jestem pewien, że wirus ten rozprzestrzeni się na Europę. Wirus nie ma jeszcze antidotum. Będą ludzie, którzy wymyślą antidotum na wirusa, ale będzie za późno. Módlcie się, bo to dopiero początek! ”

  Matka Boża zabrała mnie do miejsca, w którym widziałem różne rośliny. I powiedział:

  „Moja córko, wszystko, co tu widzisz, jest ziołowe. Nadszedł czas! Wzywam wszystkie moje dzieci do zbierania ziół w domu do robienia herbaty. W tym czasie podyktowałem wam wszystko (poprzez moich innych elektorów), musicie po prostu spojrzeć. Zioła będą twoim prawdziwym antidotum na epidemie, wirusy. Wasz Ojciec Niebieski z góry wiedział, która roślina odegra rolę w ochronie waszego życia. ”

  Polubienie

 21. Szafirek pisze:

  7 lutego – św. Ryszard, król https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07a.php3
  7 lutego – św. Teodor, żołnierz, męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07b.php3
  7 lutego – św. Koleta z Corbie, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07c.php3
  7 lutego – św. Gwaryn, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07d.php3
  7 lutego – św. Jan z Triory, prezbiter i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07e.php3
  7 lutego – bł. Pius IX, papież https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07f.php3
  7 lutego – bł. Klara Ludwika Szczęsna, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07g.php3

  Polubienie

 22. Mateusz pisze:

  Polubienie

 23. Mateusz pisze:

  Papieska adhortacja „Querida Amazonia” po synodzie amazońskim ukaże się w środę 12 lutego.

  Polubienie

 24. Adrian pisze:

  Carbonia 05-02-2020

  ” Teraz obficie spadnie deszcz, pąki spadną z drzew, pola nie utrzymają pędów, wszystko zostanie utracone … głód otwiera się na to pozbawione skrupułów pokolenie, … nieświadomy tego, co się stanie, postępuje bez rozeznania i nie przygotowuje się na Powrót Jezusa.”

  Księga Prawdy
  ” Z powodu wojny i braku pieniędzy znaczna część zbiorów zostanie utracona , a to doprowadzi do otwarcia III Pieczęci, która oznacza głód” — 16.05.2012

  ” Moja Drogocenna Krew okryje wszystkich , którzy wierzą w moje Ostrzeżenie dla ludzkości , Gdyż podczas otwarcia III Pieczęci rozpocznie się czas wojny…” — 31.08.2013

  Orędzia z Carbonii wskazują nam się na nadchodzący głód, wiążąc to z informacją z KP wynika, że zbliżamy się do czasu rozpoczęcia zapowiadanej wojny, a wcześniej jeszcze do upadku systemu finansowego lub początku końca prowadzącego do zapaści finansowej w świecie, końca przygotowywanego od dawna przez powiązanych ze sobą ludzi z grupy a/ch.
  =======================================
  4 lutego 2020 r. ( LifeSiteNews ) – w niektórych częściach Chin władze komunistyczne zakazały chrześcijanom pogrzebów. Kapłan z prowincji Zhejiang, który jest członkiem zatwierdzonej przez chiński rząd wersji Kościoła Katolickiego, powiedział: „Kościół na ziemi jest teraz uciskany nie inaczej niż podziemny”. Według UCA News , wiodącego niezależnego katolickiego punktu informacyjnego w Azji, rząd komunistyczny zaczyna egzekwować „zbiór przepisów” dotyczących sposobu organizacji pogrzebów. Przepisy te zabraniają kapłanom uczestniczenia w modlitwach pogrzebowych poza miejscem przeznaczonym na nabożeństwa. Jak przekonuje samorząd w prowincji Zhejiang, nowe przepisy mają na celu wyeliminowanie „złych zwyczajów pogrzebowych”, a jednocześnie ustanowienie „naukowego, cywilizowanego i ekonomicznego sposobu pogrzebów”. Duchowni nie mogą już uczestniczyć w pogrzebach, które odbywają się w domach wiernych. Ponadto „nie więcej niż 10 członków rodziny zmarłych może czytać Pismo Święte lub śpiewać hymny niskim głosem”. Przepisy surowo zabraniają „działalności religijnej poza miejscami kultu religijnego, więc kapłan nie będzie w stanie odprawiać modlitw pogrzebowych przed kościołem”. Inny katolik potwierdził, że „księża nie uczestniczą obecnie w religijnych ceremoniach pogrzebowych”. Zostało powiedziane przez ojca Guo z parafii Henan, która należy do zatwierdzonego przez państwo „kościoła” w Chinach, „że urzędnicy rządowi poprosili ich o ścisłe przestrzeganie” przepisów dotyczących wiadomości. Według Guo, będą karane kary za naruszenie, który dodał: „Karą może być nawet zamknięcie kościoła i unieważnienie” zaświadczenia potrzebnego kapłanowi do sprawowania jego posługi.
  Podczas gdy komuniści nadal mogą odbywać pogrzeby, to samo nie dotyczy już katolików. „Dlaczego my, katolicy, nie wolno nam odprawiać ceremonii? To jest dokładnie prześladowanie – stwierdził Guo.
  Chiński ksiądz ogłosił, że po prostu zejdzie do podziemia, jeśli rząd zabroni mu wykonywania pracy kapłańskiej.
  Tłumaczone Translatorem
  Źródło : LifeSiteNews

  Polubienie

 25. Adrian pisze:

  Oficjalnie zarejestrowano w Polsce Kościół błogosławiący parom homoseksualnym. Reformowany Kościół Katolicki w RP został wpisany do rejestru związków wyznaniowych pod numerem 188.

  Reformowany Kościół Katolicki deklaruje się teologicznie jako starokatolicki. Innymi słowy można powiedzieć, że od Kościoła Rzymskokatolickiego różnią się nieuznawaniem papieża jako głowy Kościoła oraz brakiem celibatu. Odrzucają także dogmat o niepokalanym poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Ponadto jak sami deklarują wyświęcają na duchownych osoby “niezależnie od płci, narodowości i orientacji seksualnej”. O małżeństwie na ich stronie można m.in. przeczytać: “Reformowany Kościół Katolicki w Polsce, podobnie jak cała Ekumeniczna Wspólnota Katolicka (ECC) oraz bardzo wiele Kościołów na całym świecie, dopuszcza osoby tej samej płci do przyjęcia sakramentu małżeństwa.” Sprawy antykoncepcji podlegają sumieniu wiernych. Co ciekawe mimo tego typu “postępu” są przeciwko aborcji. Uznawane jest siedem pierwszych soborów powszechnych. Ich wspólnoty znajdują się w takich miejscowościach w Polsce jak: Poznań, Zielona Góra, Wrocław, Grudziądz oraz Trójmiasto. Reformowany Kościół Katolicki angażuje się w ruch ekumeniczny

  ttps://www.facebook.com/groups/160807390997833/permalink
  Tak, piszą o tym, że 28 stycznia zostali zarejestrowani….

  http://www.starokatolicy.eu/rkk-prawnie-uznany-w-polsce/

  Polubienie

 26. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 27. Gosia 3 pisze:

  Leszek pisze:
  4 lutego 2020 o 20:06

  Wiadomość dla Gosi-3! Proszę zob. co napisałem w sprawie czasu ustanowienia przez Pana Jezusa Sakramentu Chrztu św. i zwrotu/podpisu „Jezus zrozpaczony” w końcowej części Gł. Wpisu
  24.01.2020 r. piątek, godz. 16:05, Opublikowano 31 stycznia 2020
  Pozdrawiam w Panu.

  Polubienie
  Odpowiedz

  Gosia 3 pisze:
  7 lutego 2020 o 21:02

  ODP NA WIADOMOŚĆ LESZKA:

  W Ewangelii Marka 3:2 czytamy, że gdy pewnego dnia Jezus przyszedł do synagogi, Jego wrogowie byli tak rozgniewani na Niego, że “uważnie Go obserwowali”, aby znaleźć coś, za co mogli by Go skrytykować. Współcześni faryzeusze również bardzo uważnie obserwują życie porządnie żyjących wierzących, aby wypomnieć im jakiś ich błąd, za który mogliby ich skrytykować.

  Im bardziej jesteś na kogoś zły lub o niego zazdrosny, tym bardziej prawdopodobne jest, że będziesz bacznie obserwować jego życie, aby wytknąć mu jakąś jego wadę. On może popełnić jakiś błąd w swoim życiu, życiu domowym lub rodzinnym (jak to zdarza się wszystkim ludziom). Bóg jednak używa tych banalnych błędów Swoich sług, aby za ich pomocą ujawnić niegodziwość tych, którzy ich osądzają.
  ( I MOIM BŁĘDEM BYŁO TO, ŻE W PODPISIE ZROZPACZONY JEZUS – W NAWISIE NIE DOPISAŁAM UCZUĆ JEZUSA TO ŻE ZROZPACZONY ZNACZY MARTWIĄCY SIĘ O DZISIEJSZĄ SYTUACJĘ W KOŚCIELE I NASZE ZBAWIENIE .JEZUS BARDZO MARTWI SIĘ. I W DNIU GDY OTRZYMAŁAM WIADOMOŚĆ OD LESZKA CZYTANIE Z TEGO DNIA DAŁO ODPOWIEDŻ CO OZNACZA TA ROZPACZ JEZUSA.

  „1. czytanie

  2 Sm 18, 9-10. 14b. 24-25a. 31 – 19, 3 Śmierć Absaloma

  .
  Król zadrżał. Udał się do górnego pomieszczenia bramy i płakał. Chodząc tak mówił: „Synu mój, Absalomie! Absalomie, synu mój, synu mój! Obym był umarł zamiast ciebie, Absalomie, mój synu, mój synu!”
  Joabowi zaś doniesiono: „Król płacze. ROZPACZA z powodu Absaloma”. = „Król MARTWI się z powodu swego syna”..

  Pan mówi: „Gdyż w moim ludzie są bezbożni, którzy rozstawiają sieci jak ptasznicy, zastawiają zgubne sidła, aby łapać ludzi. Jak klatka pełna jest ptaków, tak ich domy pełne są zrabowanego mienia; dlatego stali się możni i bogaci, Są otyli i opaśli, przekroczyli nawet miarę złego; nie dbają o prawo o sprawę sieroty, aby się jej dobrze wiodło, nie bronią prawa ubogich. Czy za to nie mam ich karać? – mówi Pan. Czy na takim narodzie nie mam się mścić?” (Jer.5: 26- 29).

  I DALEJ CO NAJWAŻNIEJSZE W PRZEDSTAWIONYM ZARZUCIE UŻYCIA SŁOWA „ZROZPACZONY” MÓWI NAM SŁOWO BOŻE!

  Pewnego razu Faryzeusze, “ Czyhali nań, by go przychwycić na jakimś jego SŁOWIE.” (Łk.11:54). Innym razem, „posłali do niego niektórych z faryzeuszów i Herodianów, aby go pochwycić w mowie.” (Mk.12:13). W dzisiejszych czasach jest bardzo wielu potomków tych faryzeuszy, “którzy bacznie obserwują innych” i natarczywie zasypują sługi Boże mnóstwem pytań (aby ich przyłapać). Musimy więc być “roztropni jak węże”, gdy poruszamy się pośród nich “jak owce między wilkami”. (Mt. 10:16).

  Jednym z najszybszych sposobów, aby stać się pierwszej klasy faryzeuszem, jest “uważne obserwowanie innych wierzących”. Unikaj stawania się faryzeuszem, albo raz na zawsze skończyć z tym nawykiem – ponieważ zachowanie faryzeusza nigdy nie ma nic dobrego na celu, nie służy ku pomocy innym ludziom, a tylko ku wytknięciu ludzkich błędów.

  Miłosierdzie jest wspaniałym antidotum na faryzeizm. Uczcie się więc być miłosierni dla innych, tak jak Bóg był dla was miłosierny. Kiedy Jezus chodził po tej ziemi, miłość, miłosierdzie i dobroć Boga objawiały się przez Jego życie.

  Dzisiaj także i my możemy być napełnieni Duchem Świętym (Duchem Chrystusowym), aby ta sama miłość, miłosierdzie i dobroć objawiały się także w naszym życiu (zgodnie z obietnicą z Listu do Rzymian 5:5).

  Niech tak się stanie. Amen

  PRZEPRASZAM , ŻE TAK DŁUGO MUSIAŁEŚ CZEKAĆ ALE JA RÓWNIEŻ MAM INNE ZAJĘCIA I WYJEŻDŻAŁAM W SPRAWACH DUCHOWYCH I NIE MOGŁAM TAK SZYBKO ODPOWIEDZIEĆ.
  SZCZĘŚĆ BOŻE!

  Polubienie

 28. Szafirek pisze:

  8 lutego – św. Hieronim Emiliani https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-08a.php3
  8 lutego – św. Józefina Bakhita, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-08b.php3
  8 lutego – św. Idzi Maria od św. Józefa, zakonnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-08c.php3

  Polubienie

 29. Adrian pisze:

  CO KRYJE SIĘ W TAJNYCH DOKUMENTACH TESLI ?

  Rankiem 7 stycznia 1943 r. Wynalazca Nikola Tesla został znaleziony martwy w swoim pokoju w hotelu ”New Yorker”. Następnego ranka jego bratanek, Sava Kosanović był jedną z pierwszych osób, które odnalazły jego ciało.
  Według niego, ktoś już przejrzał osobiste akta wuja. W rezultacie brakowało już niektórych dokumentów z jego czarnego opasłego notatnika. Kto zabrał akta? A co jest ukryte w tych tajemniczych dokumentach?
  Z rąk bratanka Tesli tylko 60 procent dokumentacji dotarło bezpiecznie do Wydziału Elektrotechnicznego Uniwersytetu w Belgradzie a rok później zostały przeniesione do Muzeum Tesli. Brakująca dokumentacja nieoficjalnie jest nadal w rękach USA i znając ich działania zatrzymali dla siebie najlepsze kąski.
  https://globalna.info/2019/12/22/co-kryje-sie-w-tajnych-dokumentach-tesli/
  ===========================
  Amerykański profesor twierdzi, że chiński koronawirus jest bronią biologiczną
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/amerykanski-profesor-twierdzi-ze-chinski-koronawirus-jest-bronia-biologiczna
  Chiny tracąc rynek ipewnie uwolnią amerykański dług i dojdzie do załamania na giełdzie a po tym wydarzeniu wszystko będzie możliwe. Jeśli zaczną upadać dwie największe gospodarki na świecie na pewno wyłoni się nowa.
  ==============================
  WMO – Na Antarktydzie zarejestrowano absolutnie rekordowe +18.3°C

  https://losyziemi.pl/wmo-na-antarktydzie-zarejestrowano-absolutnie-rekordowe-18-3c
  ===============================
  Prezydent Argentyny żyje w konkubinacie, promuje aborcję i przyjmuje komunię w Watykanie…..

  To za kilka lat do kompletu się napisze, że Komuni udzielił ksiądz żyjący w konkubinacie…
  https://gloria.tv/post/v1vxZ4fTu4Gq3wBEGGmSEKmtX

  Polubienie

 30. Adrian pisze:

  Nadejście komety będzie początkiem Mojego przyjścia !!!
  Pojawią się tylko dwa i zderzą się ze sobą, i rozpoczną manifestację Chwalebnego Krzyża w niebie !!!
  Mocni we Mnie, w Moim Świętym Słowie i w Eucharystii!

  Carbonia, 24 marca 2017 r
  19.10 / 19.22

  „Statek opuścił, wkrótce dotrze do portu ze wszystkimi, którzy słuchali Moich instrukcji i umocnili się we Mnie, w Moim Świętym Słowie i w Eucharystii !!!

  Bóg Wszechmogący Ojciec zawoła Swojego wystarczającego, a niebo zachmurzy się, a obłok obejmie całą Ziemię.

  Umiłowane dzieci, ogłaszam wam, że zbliża się ostrzeżenie, bądźcie gotowi, ponieważ wzywam was, abyście byli ze Mną, gdzie wszystko jest miłością i pokojem!
  Medytujcie Moje dzieci, te Moje słowa i postawcie się w pozycji, aby je pielęgnować w sobie, aby Moja potężna Ręka Miłosierdzia i Miłości mogła wejść w was.

  Ten sezon będzie nagły i będzie miał tyle bólu, ponieważ będzie wiele trzęsień ziemi i katastrof!

  Będę pomnażał całe moje dobro dla tych, którzy staną po mojej stronie i uznają Mnie za jedynego i prawdziwego Boga i proszą Mnie o skruszone serce za wszystkie swoje grzechy.

  Umiłowane dzieci, kocham was nieskończenie i nie mogę się doczekać, aby objąć was wszystkich Mnie.
  Oczyszczę Ziemię, aby przekształciła się na miarę Mojego Dobra i uświęcę Mojego nowego ludu, tych ludzi, których Ja sam pobłogosławię we Mnie.
  Uważaj na znaki, które teraz przyjdą zarówno w niebie, jak i na ziemi.
  Módlcie się, aby wasze życie było pełne Mnie, aby nie przekroczyć pustkowia obrzydliwości.
  Moja Dłoń będzie na tej przewrotnej ludzkości, pozbawiona współczucia dla Mnie.

  Zmiłuj się nad wami, o człowieku, który Mnie odrzuca, bo nie wiecie, co was czeka!
  Zmiłuj się nad sobą, o człowieku, który myśli, że wstąpiłeś do Mej mocy!
  Zmiłuj się nad sobą, o Boże, ciągle żyjesz w grzechu!

  Uważajcie, małe dzieci, bądźcie ostrożni!
  Jestem wystarczająco w mojej!
  Tym razem nie minie, że zobaczysz Moją Wszechmoc!

  Grecja zostanie poddana surowym testom.

  • Japonia spróbuje laski Boga Ojca.

  • Ameryka zasmakuje bólu swego grzechu i stanie się naga przede Mną, nie będzie miała ucieczki, w swojej dumie zginie.

  • Rosja ma wkrótce dyktować swoje prawo wojenne.

  • Chiny będą druzgocące „całą bronią bakteriologiczną”, która zabije jedną trzecią populacji.

  • Włochy będą płakać za to, że Mnie się nie kłaniały.

  Dynastia potężnych ludzi nagle upadnie i nic nie pozostanie w ich rękach. Będą mieli nieskończony ból i nieszczęście, ponieważ doprowadzę ich do piekła.
  • Przybycie komety będzie początkiem Mojego przyjścia.
  • Pojawią się dwa słońca, które zderzą się ze sobą i rozpoczną manifestację Chwalebnego Krzyża w niebie.

  Człowiek nauki nie będzie miał odpowiedzi i w jego nieszczęściu nic nie zginie przed Moją Mocą Boga, Jedyną i Prawdziwą.

  Teraz, gdy wszystko zaczęło się od bluźnierczego zbłąkania, tutaj spodziewam się Mojej interwencji, aby położyć kres zniszczeniu człowieka w Szatanie.

  Nieskończona prawda jest Moim Słowem! JA BÓG!

  Polubienie

 31. Gosia 3 pisze:

  Niemcy przygotowują się na nadejście potężnego orkanu
  dzisiaj 19:23 Deutsche Welle
  Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
  FACEBOOK | 9
  TWITTER
  E-MAIL
  KOPIUJ LINK
  Niemieckie służby meteorologiczne ostrzegają przed silnym wiatrem. Niebezpiecznie będzie na drogach i torach kolejowych. Niemieckie koleje odradzają podróże.
  Niemieckie służby meteorologiczne ostrzegają przed silnym wiatrem. Niebezpiecznie będzie na drogach i torach kolejowych. Niemieckie koleje odradzają podróże. Foto: istock
  Niemcy przygotowują się na nadejście potężnego orkanu
  REKLAMA
  ‹ wróć

  Niemcy przygotowują się na nadejście orkanu i utrudnienia w ruchu drogowym i kolejowym
  Będzie niebezpiecznie – ostrzegają Niemieckie Służby Meteorologiczne (DWD)
  Winny będzie niż baryczny „Sabina”

  Duże utrudnienia spodziewane są w regionalnych i międzymiastowych połączeniach kolejowych już w niedzielę wieczór, szczególnie w północnej i zachodniej części Niemiec. „Podróżującym od niedzieli do wtorku radzimy przełożyć podróż na inny dzień” – informuje koncern Deutsche Bahn.

  Ministerstwo edukacji Nadrenii Północnej-Westfalii i władze prywatnych szkół wskazują na możliwość odwołania zajęć w szkołach.

  Nawałnice w Niemczech. Jak się zachować podczas burzy?

  Niebezpiecznie w nocy

  Gwałtowny orkan nadejdzie znad Atlantyku i w niedzielę w południe dotrze do północno-zachodnich krańców Niemiec. Nad Morzem Północnym spodziewane są powiewy wiatru z prędkością 120 km/h.

  W godzinach popołudniowych silny wiatr dotrze na południe kraju. Wieczorem (z siłą 103-118 km/h) będzie na linii gór Eifel, Dolnego Renu i Kraju Saary, a w nocy także w Bawarii.

  Najbardziej niebezpiecznie będzie w nocy z niedzieli na poniedziałek – ostrzegają meteorolodzy. Wtedy do niżu dołączy chłodny front atmosferyczny. Nawet na nizinach porywy wiatru mogą osiągać jedenasty lub dwunasty stopień w skali Beauforta, czyli ponad 103 km/h.

  W górach wiatr będzie wiał z prędkością 120-150 km/h. Prognoza dla najwyższego szczytu gór Harz zapowiada nawet 175 km/h.
  Zobacz także

  Uwaga na drogach

  W wielu miejscach wichurze towarzyszyć będą ulewne deszcze i burze. Meteorolodzy ostrzegają przed powalonymi drzewami, spadającymi dachówkami i połamanymi gałęziami. Radzą, by zabezpieczyć wszystkie luźne przedmioty na zewnątrz.

  Przewiduje się utrudnienia w ruchu drogowym i kolejowym w całym kraju. Deutsche Bahn już teraz przygotowuje się do ewentualnych napraw trakcji i oczyszczania torów.
  Powodzie nad Morzem Północnym

  Federalna Agencja Morska i Hydrograficzna (BSH) ostrzega przed podwyższeniem poziomu wody Morza Północnego. Grożą powodzie od wybrzeża północnofryzyjskiego po ujście Łaby i Hamburg. Zalany może zostać rynek rybny w Hamburgu, plaże, nadbrzeża i obszary portowe.

  „Sabine” nie będzie jednak tak niebezpieczna jak orkan „Cyryl” w 2007 roku. To zimowy orkan, który pojawia się średnio co dwa lata.

  Silny wiatr utrzyma się do wtorku.

  Polubienie

 32. Adrian pisze:


  Słowa Pana Jezusa do Kapłanów w sprawie Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski

  Polubienie

 33. Adrian pisze:

  W Hangzhou zakaz sprzedaży leków na gorączkę, by wykryć zakażonych wirusem
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/W-Hangzhou-zakaz-sprzedazy-lekow-na-goraczke-by-wykryc-zakazonych-wirusem-7818354.html

  Polubienie

 34. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   KOCHANI POSŁUCHAJCIE KONIECZNIE JAKIE PYTANIE ZADAJE KS. GUZOWI JEDEN Z UCZESTNIKÓW TEGO SPOTKANIA. ( od ok 46 min)
   PRZYTACZA PRZEMÓWIENIE KARDYNAŁA SARAHA Z 5 LIPCA 2016 ROKU GDZIE ZWRACA SIĘ DO KAPŁANÓW ABY ZWRÓCILI SIĘ PODCZAS LITURGII W TYM SAMYM KIERUNKU CO I WIERNI ( PEWNIE PODCZAS PRZEISTOCZENIA) PRZODEM DO JEZUSA – DO TABERNAKULUM). PRZODEM DO WSCHODU BO TAK POWINNO BYĆ UMIEJSCOWIONE MIEJSCE PRZENAJŚWIĘTSZE GDZIE KIEDYŚ O TYM WAM PISAŁAM I PRZYTACZAŁAM ZALECENIA BUDOWANA ŚWIĄTYNI WG PISMA ŚWIĘTEGO. MÓWI DALEJ ABY BYŁA ZACHOWANA RÓWNOWAGA JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO I JĘZYKA NARODOWEGO. I TWIERDZI , ŻE PRZEPISY KOŚCIOŁA NA TO POZWALAJĄ. PAN MARIAN PYTA DLACZEGO NASI KAPŁANI W POLSCE NIE PODJĘLI TYCH KROKÓW. CHYBA JEDEN KAPŁAN PODJĄŁ TAKIE DZIAŁANIE I ZOSTAŁ ZA TO ZGANIONY.
   JA JESTEM POD WRAŻENIEM BO DOKŁADNIE O TYM PAN JEZUS POWIEDZIAŁ DO NAS W OSTATNICH PRZESŁANIACH CHYBA W 2019 ROKU A NIKT Z NAS NIE ZNAŁ TEGO PRZEMÓWIENIA KARDYNAŁA SARAHA.
   ŻYCZĘ BŁOGOSŁAWIONEJ NIEDZIELI – DNIA PAŃSKIEGO.
   NIECH TAK SIĘ STANIE – AMEN.

   Polubienie

 35. Adrian pisze:

  Trevignano Romano 8 lutego 2020 r
  Umiłowane dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Dzieci, znam wasze cierpienia spowodowane atakami diabła, ale powierzcie się Boskiej sprawiedliwości, a my przemienimy wasze cierpienia w radość i łaskę. Umiłowane dzieci, módlcie się za Kościół, który jest na rozdrożu, wszystko to by się nie stało, gdyby posłuchali tego, o co prosiłem w Fatimie. Dzieci, im bardziej zbliża się Czas Triumfu Mojego Niepokalanego Serca, tym bardziej Szatan będzie się z tobą szykał, ale nie bój się, zawsze będę z Tobą razem z Jezusem. Dzieci, teraz zostawiam wam moje macierzyńskie błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen ”.
  PS: Matka Boża płakała dziś wieczorem i trzymała w rękach krwawiące serce Jezusa.

  Polubienie

 36. Gosia 3 pisze:

  MARIUSZKU! WYSŁAŁAM CI NA POCZTĘ PRZEDOSTATNIE PRZESŁANIE.

  Polubienie

 37. Szafirek pisze:

  9 lutego – św. Apolonia, dziewica i męczennica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-09a.php3
  9 lutego – bł. Marian Szkot, opat https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-09b.php3
  9 lutego – bł. Anna Katarzyna Emmerich, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-09c.php3
  9 lutego – bł. Euzebia Palomina Yenes, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-09d.php3
  9 lutego – bł. Leopold z Alpandeire, zakonnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-09e.php3

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s