7.02.2020 r. piątek, godz. 15:40

MOJE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO CIEBIE PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM.

BARDZO DZIĘKUJĘ CI, ŻE DZISIAJ  NAWIEDZIŁAŚ  MOJĄ MAMĘ I MNIE W SANKTUARIUM MARYJNYM. DOBRZE , ŻE TAM POJECHAŁYŚCIE I ŁASKA SPŁYNIE Z TEGO MIEJSCA WIELKA, NIE TYLKO NA TWOJA CÓRKĘ ALE I NA CIEBIE.
TO CO SIĘ STAŁO BYŁO DOPUSTEM BOŻYM , ABYŚ W TYM MOMENCIE MODLITWY NAD DZIECIĄTKIEM I TWOJĄ CÓRKĄ TAK BARDZO CIERPIAŁA DUCHOWO. DO WIELU ŁASK ZAWSZE POTRZEBNE JEST CIERPIENIE DUCHOWE , KTÓRYM OBFICIE CIĘ DZIŚ OBDAROWAŁEM.
POWIEDZIAŁEM CI PODCZAS ADORACJI , ŻE CHCĘ ABYŚ BYŁA PONIŻANA , WZGARDZANA , OBRAŻANA I CIERPIĄCA DUCHOWO BO WTEDY MI POMAGASZ W ZBAWIENIU DUSZ ORAZ WYLEWAM OGROM ŁASK W TAKICH MOMENTACH.
KAZAŁEM CI POCHYLIĆ GŁOWĘ GDY KLĘCZAŁAŚ I ŻALIŁAŚ MI SIĘ NA TA CAŁĄ SYTUACJĘ . JA WIDZIAŁEM Z KRZYŻA TEN TWÓJ PŁACZ W SANKTUARIUM I BYLIŚMY ZJEDNOCZENI W TYM CIERPIENIU.
SA RÓŻNE DOPUSTY BOŻE NAWET DOTKNIĘTE WAS PRZEZ KAPŁANÓW I TAK TO TRZEBA ZROZUMIEĆ MOJE DZIECKO. NIE JESTEŚCIE DOSKONALI I BEZ GRZECHÓW DLATEGO DOTYKA WAS WIELE CIERPIENIA , KTÓRE OSOBIŚCIE POTRZEBNE JEST WAM DO ZBAWIENIA. NIKOMU NIE DAJĘ AŻ TYLE BY TEGO NIE WYTRZYMAŁ ALE BEZ WASZEGO WŁASNEGO CODZIENNEGO KRZYŻA RZADKO KTO POTRAFI DOSTRZEC MOJE CIERPIENIE. IM WIĘCEJ WAS DOŚWIADCZAM TYM BARDZIEJ ROZUMIECIE MOJE PONIŻENIE I WZGARDĘ JAKĄ ZNOSIŁEM I ZNOSZĘ OD NAJBLIŻSZYCH.
TY TEŻ TĄ WZGARDĘ  OTRZYMUJESZ  OD NAJBLIŻSZYCH A ONA JEST NAJBARDZIEJ BOLESNA GDY KTOŚ KOGO KOCHASZ POTRAFI CI UCZYNIĆ WIELKI BÓL. NIE ZWAŻAJ NA TO I SPRÓBUJ ZAPOMNIEĆ TE KRZYWDY BOLESNE OD NAJBLIŻSZYCH I WAŻNYCH DLA CIEBIE OSÓB BO WCIĄŻ MASZ WIELE ZADAŃ , KTÓRE CHCĘ CI POWIERZYĆ ABYŚ MOGŁA POMÓC MI PRZYGOTOWAĆ MOJE PRZYJŚCIE.
TO CO WYDARZYŁO SIĘ W NOCY Z 1/2 LUTEGO BR W DNIU MOJEGO OFIAROWANIA W ŚWIĄTYNI BOGU PRZEZ MOICH RODZICÓW TO WYNAGRODZIŁEM CI TE WSZYSTKIE ZNOSZONE KRZYWDY , OPLUWANIA I OSĄDÓW NA CIEBIE.
OBDAROWAŁEM CIĘ WIELKĄ TAJEMNICĄ , KTÓRĄ ZNA CONCHITA I KAPŁAN.
NAJPIERW ZAPROWADZIŁEM CIĘ W MIEJSCE Z KTÓREGO POZNAŁAŚ PEWNĄ ROZMOWĘ I POPRZEZ TO ZAPROWADZIŁEM CIĘ DO ŚW MĘCZENNIKA , KTÓRY BARDZO WYCIERPIAŁ DLA MOJEGO IMIENIA I DLA EUCHARYSTII. W TEN SPOSÓB POZNAŁAŚ DZIEŃ CUDU Z GARABANDAL ORAZ JEGO PEŁNĄ DATĘ. POWIEDZIAŁEM CI , ŻE NIE WOLNO CI W TEJ CHWILI NIKOMU TEGO PRZEKAZAĆ. PAMIĘTASZ TEN DZIEŃ KIEDY PRZYSZEDŁEM DO CIEBIE W OBFITOŚCI DWÓCH HOSTII ŚWIĘTYCH I DLATEGO UPEWNIŁEM CIĘ , ŻE TO JEST WŁAŚNIE TEN DZIEŃ , KIEDY NA NIEBIE POJAWI SIĘ TEN ZNAK……., KTÓRY BĘDZIE TRWAŁY I WIDOCZNY W MIEJSCU OBJAWIENIA . TY JUŻ WIESZ CO TO BEDZIE . WIEM , ŻE BĘDZIE CI CIĘŻKO UTRZYMAĆ TO W TAJEMNICY PRZED NAJBLIŻSZYMI I TO JEST RÓWNIEŻ TWOJE TERAZ CIERPIENIE DUCHOWE , KTÓRE MA CIĘ PROWADZIĆ DO DOSKONAŁOŚCI.

DZISIAJ KOCHANA…..! TYLKO TYLE MAM CI DO POWIEDZENIA BO WIEM JAK WYGLĄDAŁ TWÓJ DZISIEJSZY DZIEŃ . Z PODRÓŻY DO LEKARZA I OD LEKARZA PROSTO DO MNIE JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE.
BŁOGOSŁAWIĘ CI MOJE DZIECKO I TWOJEJ CAŁEJ RODZINIE NAJBLIŻSZEJ   I RODZINIE BLOGOWEJ , WSZYSTKIM  DZIECIOM BOŻYM NA CAŁYM ŚWIECIE .
ODWIEDZAJCIE JAK NAJWIĘCEJ SANKTUARIÓW MOJEJ MAMY I TRWAJCIE Z NIĄ NA MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ.

CIERPIĄCY I BOLEJĄCY JEZUS , KTÓRY Z KRZYŻA SWOJEGO KOŚCIOŁA POCHYLA SIĘ NAD WASZĄ GRZESZNOŚCIĄ.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

53 odpowiedzi na „7.02.2020 r. piątek, godz. 15:40

 1. Szafirek pisze:

  18 lutego – bł. Jan z Fiesoli (Fra Angelico), prezbiter https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-18a.php3
  18 lutego – św. Teotoniusz, zakonnik https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-18b.php3
  18 lutego – św. Konstancja https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-18c.php3
  18 lutego – św. Flawian, patriarcha https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-18d.php3

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   O JESTEŚ SZAFIRKU! I U MNIE TEŻ SZUM UCICHŁ I LAPTOP PRZESTAŁ SIĘ GRZAĆ.
   BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI!
   ZRÓB KOCHANIE TE DWA ZDJĘCIA W CHWILI WOLNEJ.

   Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Gosiu,w tej chwili już mi działa przeglądarka, z której korzystałam,nagle teraz się naprawiło zobaczyłam,mam nadzieję,że już znowu się nic nie zepsuje.Co do zdjęć,dopiero na pocztę przed chwila zajrzałam i problem w tym,że ja nie mam żadnej wiadomości od Ciebie niestety.To wyślij jeszcze raz i jak nie dziś to jutro zrobię.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  WITAM WAS KOCHANI W CHRYSTUSIE PANU!
  DZISIAJ 18 LUTEGO TO ROCZNICA ROZPOCZĘCIA NASZEJ NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ.
  ZACZĘLIŚMY WIĘC W TYM DNIU 6 ROK NASZEJ MODLITWY.
  GDY DZISIAJ PO MODLITWIE POPROSIŁAM PANA BOGA ABY PRZEMÓWIŁ DO MNIE W SŁOWIE BOŻYM I OTWORZYŁAM PISMO ŚWIĘTE LEWĄ RĘKĄ OD SERCA POD MOIM PALCEM TEJ DŁONI TO ODCZYTAŁAM:
  „Iz 26
  Proroctwo eschatologiczne

  20 Idź, mój ludu, wejdź do swoich komnat
  i zamknij drzwi za sobą!
  Skryj się na małą chwilę,
  aż gniew przeminie:
  21 bo oto Pan wychodzi ze swojego miejsca,
  by karać niegodziwość mieszkańców ziemi,
  a ziemia ukaże krew, którą nasiąkła,
  i pomordowanych kryć dłużej nie będzie. ”
  WYDAJE MI SIĘ ŻE NASZA NOWENNA BĘDZIE TRWAŁA 9 LAT TAK JAK KIEDYŚ OGŁOSIŁ INNĄ NOWENNĘ ZA OJCZYZNĘ NASZ NIEDŁUGO BEATYFIKOWANY SŁUGA BOŻY KARDYNAŁ WYSZYŃSKI. NIE JESTEM TEGO PEWNA ALE TO TYLKO MOJE TAKIE PRZYPUSZCZENIE. NAM WSZYSTKIM WYDAWAŁO SIĘ ŻE TO TAK SZYBKO WSZYSTKO NASTĄPI ALE MÓWIĘ WAM JEST BLIŻEJ NIŻ TO CO MAMY ZA SOBĄ. GDYBYŚMY TO WIEDZIELI OD POCZĄTKU NIE WIEM CZY BYŚMY SIĘ ZDECYDOWALI ALE PAN JEZUS NA PEWNO PRZYJDZIE I NIE SPÓŹNI SIĘ BO TAKIEJ ROZPUSTY , GRZECHÓW NIECZYSTYCH I BLUŹNIERSTW PRZECIWKO PANA BOGU I JEGO MATKI MARYI NIE SŁYSZANO OD WIEKÓW.
  SZCZĘŚĆ BOŻE!

  Polubienie

  • Halina pisze:

   Gosiu,niech Ci Pan Bóg błogosławi i obdarzy wytrwałością.
   Wiem,ze jesteś poniżana i krytykowana,ale Ty wszystko wiesz,że to jest potrzebne dla zbawienia nas wszystkich.Pan Bóg dotyka nas różnymi cierpieniami,ale „NIKOMU NIE DAJĘ AŻ TYLE BY TEGO NIE WYTRZYMAŁ ALE BEZ WASZEGO WŁASNEGO CODZIENNEGO KRZYŻA RZADKO KTO POTRAFI DOSTRZEC MOJE CIERPIENIE”
   z Panem Bogiem!

   Polubienie

   • MariaF pisze:

    Gosiu też zyczę Ci wytrwałości, cierpliwości i ludzkiej życzliwości. Też mam ciągle doświadczenia, dużo się modlę i wszystko oddaję Panu Jezusowi. On Wie najlepiej, dlaczego…… Od ubiegłego roku ciągle coś się zdarza i ktoś z rodziny umiera, albo coś innego…. Musimy wytrwać…..
    Pozdrawiam serdecznie…
    Maria

    Polubienie

 3. Gosia 3 pisze:

  DROGI MARIUSZKU! TO CO TO SIĘ STAŁO, ŻE DZISIAJ JEDNAK ZAMIEŚCIŁEŚ Z ODSTĘPAMI , CZYŻBY AUTOMAT SIĘ POPSUŁ? 🙂
  DZIĘKUJĘ!

  Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Gosiu, to przesłanie wstawiałem na innej przeglądarce. To zawsze ryzyko, ale okazało się jak widać. Automat swoją droga, ale tu jest szersza perspektywa.

   🙂 🙂

   Polubienie

 4. Mariusz pisze:

  Bóg Ojciec Wszechmogący obiecał nam, że ci z nas, którzy noszą na sobie albo przy sobie Szkaplerz z Pieczęcią Boga Żywego, Medalik Zbawienia oraz posiadają i przyjmują tę Pieczęć (Pieczęć Boga Żywego) z miłością i wdzięcznością w naszych sercach i w naszych domach, a także w innych miejscach, które chcemy ochronić, na przykład w miejscach pracy, samochodach, walizkach, plecakach dziecięcych itd., i jeśli codziennie modlimy się Modlitwą Krucjaty 33, nie dosięgnie nas koronawirus ani żadne inne plagi czy niebezpieczeństwa.

  Proszę, pamiętajcie przede wszystkim, drodzy bracia i siostry, że musimy całkowicie zaufać Bogu, wszystkim Jego Obietnicom, Łaskom i nadprzyrodzonym Darom danym przez Niego, abyśmy mogli podołać czasom końca przed Powtórnym Przyjściem naszego Pana Jezusa Chrystusa.

  Redakcja biuletynu Armia Jezusa Chrystusa

  (Uwaga od redakcji: powyższy wpis i jego tekst został autoryzowany przez Marię od Bożego Miłosierdzia)

  Polubienie

 5. Adrian pisze:

  Odkrycia na dnie Morza Czerwonego: miejsce przejścia odnalezione.
  Przejście Izraelitów przez Morze Czerwone, które na rozkaz Mojżesza rozstąpiło się na dwie strony, to jedna z najciekawszych i najbardziej fascynujących historii biblijnych.
  https://archeologiabiblijna.wixsite.com/archeologiabiblijna/post/znaleziska-na-dnie-morza-czerwonego-miejsce-przej%C5%9Bcia

  Polubienie

 6. Adrian pisze:

  Carbonia 15-02-2020
  16.45
  Nadchodzi Wiek opatrzności Boga dla swoich dzieci,
  przygotujcie swoje serce, aby Bóg postawił was na sobie. …
  Moje umiłowane dzieci, albo wy, którzy wciąż przychodzicie do Mnie całym sercem, zaprawdę, powiadam wam: Jesteście piękni w moich oczach … jesteście czyści w oczach waszego Boga, … wybrałem was, kiedy jeszcze was nie było. Jesteście dziećmi miłości! Miłość i miłość należą do waszego Boga, a miłość i miłość będą należeć do was jako obraz i podobieństwo do waszego Boga……
  Pozwólcie się objąć Miłości, oddajcie się Miłości, aby dołączyć do Miłości! Dzwony już dzwonią, Niebo czeka na spotkanie z dziećmi. ….
  O, oślepieni fałszywymi światłami, prawdę wam powiadam:
  … .Zejdzie na Ziemię, wielka powódź ,
  … zostaniecie przytłoczeni, … jeśli nie pokutujecie i nie powrócicie do Mnie…
  Nawet Najświętsza Maryja jest tutaj dzisiaj z wami na tym świętym wzgórzu! Dzieci, wzywam was, abyście szli za mną na tym ostatnim etapie, … ostatnim bolesnym wejściu na Kalwarię…… jak usłyszycie krzyk Ojca we Wszechświecie, wiedzcie, że jest to chwila, w której Bóg zjednoczy się z Nim….Maryja Najświętsza dodaje : nadeszła moja godzina, oto nadchodzę, aby zabrać was ze sobą, aby poprowadzić was pod koniec tej bitwy. Szatan jest u kresu; świat wejdzie w terror, jego furia będzie wielka, ale Bóg jest „Zwycięski!” amen
  Błogosławieństwo i łaska wam.
  ====================
  Carbonia 02 marca 2018 r
  Powiedz swoim braciom, aby przygotowali się do porwania!
  Najświętsza Maryjo z tobą.
  Moja słodka służebnico, wierna sługa Jezusa, mojego Syna, oto Ja, Najświętsza Matka, Matka Boża Bolesna, dziś przychodzę do was, aby wziąć was na ręce i doprowadzić do Nieba…..
  Moja umiłowana córko, powiedz swoim braciom, aby przygotowali się na uniesienie , aby włożyli w nich najpiękniejszy strój na spotkanie z Ojcem, ich Stwórcą Bogiem.
  W Najświętszym Imieniu Jezusa proście o ich prawdziwe nawrócenie, bądźcie gotowi na jego wołanie miłości i bądźcie gotowi, ponieważ wszystko ma być wyjaśnione światu!
  … kiedy widzą słowo FATIMA na niebie, to początek bólu. ……..
  Wszystko się wytrąci, głazy ognia spadną z nieba, wszystko wejdzie w ciemność nocy, głos rozdziera się w powietrzu, będzie to głos zwodziciela, diabła, który poczuje się skończony.
  Człowiek o imieniu Józef powstanie i zawoła swoją obrzydliwość w ziemskim Kościele i poprosi Ludzkość, aby dokonała wyboru: stanąć po stronie Jezusa Chrystusa lub Szatana.
  Ciepłym, grzmiącym i zdecydowanym głosem powie: „Oto Syn Człowieczy przychodzi, aby przywrócić porządek na Ziemi, jego Kościół powróci do Światła Prawdziwego, Jednego i Trójjedynego Boga!”. …
  Przygotujcie się, mój ludu, przygotujcie się na pochwycenie , bądźcie wierni Prawu Bożemu, szanując Jego przykazania. Nie bądźcie niedowierzani, ale mocno wierzcie, że ON ma zamiar zainterweniować, … że w swojej Sprawiedliwości przyjdzie! Ta wiadomość kończy starożytny sezon…
  https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=it&u=https://colledelbuonpastore.eu/&prev=search

  Polubienie

 7. Adrian pisze:

  Wirus z Chin uderzył w przewozy morskie

  Spedytorzy ostrzegają o opóźnieniach w transporcie z Chin. Z powodu zwolnień chorob. brakuje ludzi i ładunków. Rachunek za opóźnienia może być słony. Chińskie porty są otwarte, ale brakuje pracowników do obsługi terminali i transportu oraz ładunków. Z powodu koronawirusa zamknięto w Chinach 80 proc.
  https://logistyka.rp.pl/transport/5160-wirus-uderzyl-w-logistyke
  =================================
  Holenderski sąd utrzymał 50 mld dolarów kary wobec Rosji

  Sąd apelacyjny w Hadze podtrzymał w mocy decyzję Międzynarodowego Trybunału Arbitrażowego, który w 2014 roku przyznał byłym akcjonariuszom kompanii Jukos odszkodowanie w wysokości 50 mld dolarów za bezprawne znacjonalizowanie spółki przez rosyjski rząd. Utrzymanie kary z 2014 roku Według…
  https://biznesalert.pl/holenderski-sad-utrzymal-50-mld-dolarow-kary-wobec-rosji-za-nacjonalizacje-jukosu/
  =================================
  Większość składników potrzebnych do produkcji leków w Unii dostarczana jest przez Chiny. W sytuacji, gdy wraz z rozwojem epidemii koronawirusa, coraz większym zakłóceniom podlega łańcuch dostaw z Państwa Środka, istnieje obawa, że, jak ostrzega jedna z branżowych organizacji, „zabraknie nam najważniejszych lekarstw w czasie, w którym będziemy potrzebować ich najbardziej”, piszą Sarah Wheaton i Carmen Paun z POLITICO.
  https://wiadomosci.onet.pl/politico/koronawirus-w-europie-moze-zabraknac-lekow/rsj2c5f

  Polubienie

 8. Adrian pisze:


  Modlitwa o uzdrowienie, Medjugorje 17.02.2020

  Polubienie

 9. Adrian pisze:

  Rolnik oddał mocz do badania. W próbce wykryto rekordowe stężenie środka chwastobójczego
  W moczu rolnika 51-letniego rolnika z woj. dolnośląskiego ujawniono rekordowe stężenie pozostałości po środku chwastobójczym. Poziom glifosatu ponad 70 razy przekroczył poziom uznawany za bezpieczny. To jak, jakby miał 10 promili alkoholu we krwi – komentują autorzy badania.
  https://wiadomosci.wp.pl/rolnik-oddal-mocz-do-badania-w-probce-wykryto-rekordowe-stezenie-srodka-chwastobojczego-6479971293337217a
  ================================
  Arabski jest podstawowym językiem dla przedszkolaków w sześciu z dziewięciu przedszkoli w Ronneby w Szwecji
  https://www.magnapolonia.org/arabski-jest-podstawowym-jezykiem-dla-przedszkolakow-w-szesciu-z-dziewieciu-przedszkoli-w-ronneby-w-szwecji/
  ================================
  Kolejne naloty w Watykanie

  Prokurator watykański, Gian Piero Milano, zarządził dziś rano zabezpieczenie dokumentów i komputerów Monsignore Alberta Perlascy.
  Perlasca jest byłym szefem Biura Administracyjnego pierwszej sekcji Sekretariatu Stanu.
  Wszystko dzieje się w kontekście znanego dochodzenia ws. inwestycji Sekretariatu Stanu.
  https://gloria.tv/post/TCzrJjtg8YkQ388RcCsPpmJW9

  Polubienie

 10. Adrian pisze:

  Kapłani z Fatimy zorganizowali akcję modlitewną w intencji rodzin. Akcja w łączności z Fatimą na całym świecie odbędzie się 20 lutego 2020 r. W ramach tej akcji w godzinach od 20.00 do 21.00 czasu portugalskiego lub 21.00 do 22.00 czasu polskiego przed Najświętszym Sakramentem zostanie odmówiony Różaniec święty w intencji rodzin. Szczegóły na plakacie.

  ______________________________________________
  Różaniec i Eucharystia w Niepokalanowie
  Adoracja
  Sanktuarium-Kaplica św. Maksymiliana, godz. 20:00
  Różaniec
  Podczas adoracji odmówienie Różańca w różnych językach przez dzieci i młodzież.
  Intencje Różańca świętego:
  Tajemnica 1: intencja za dzieci.
  Tajemnica 2: za dorosłych.
  Tajemnica 3: za młodzież.
  Tajemnica 4: za małżeństwa i rodziny.
  Tajemnica 5: za babcie i dziadków.
  Zakończenie Adoracji: Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi dzieci, młodzieży, dorosłych i rodzin.
  Eucharystia
  Sanktuarium-Kaplica św. Maksymiliana, godz. 21:00
  Intencja Mszy świętej: o błogosławieństwo Boże i ochronę rodzin przed złem.
  https://gloria.tv/post/of1hoiPtAjnw3YWLRNDwkr97t
  ==========================================
  Spedytorzy ostrzegają o opóźnieniach w transporcie z Chin. Z powodu zwolnień chorobowych brakuje ludzi i ładunków. Rachunek za opóźnienia może być słony
  Organizacja Clecat wylicza, że co najmniej 31 rejsów zostało anulowanych w bardzo krótkim czasie, co jest bezpośrednią konsekwencją wybuchu koronawirusa (nie wliczając 61 rejsów wygaszonych, aby złagodzić słaby popyt po chińskim Nowym Roku).
  Na trasie z Azji do Europie armatorzy zawiesili do tej pory 10 rejsów z powodu koronawirusa. Liczba pustych rejsów na tej trasie wzrosła do 54, co odpowiada 151 500 TEU wycofanej dodatkowej zdolności. Maersk ogłosił dodatkową opłatę z tytułu zatoru w wysokości 1000 dol. za kontener za wszystkie ładunki chłodnicze przybywające do Szanghaju i Xingang, obowiązujące od 7 lutego, w celu pokrycia dodatkowych kosztów zmiany trasy. Koszty dla przewoźników są również znaczne; według Sea-Intelligence ocenia koszty zmiany trasy linii kontenerowych na 350 mln dol. tygodniowo.
  Clecat przypuszcza, że około 60 proc. fabryk w Chinach pozostanie zamkniętych, a wiele z nich nie będzie w stanie działać z pełną wydajnością ze względu na ogólnokrajowe blokady dróg, aby zapobiec przemieszczaniu się osób z ryzykiem infekcji.
  Jeśli spedytor nie może uniknąć dodatkowych kosztów poniesionych w celu prawidłowego wykonania swoich zobowiązań umownych, ponosi je klient pod warunkiem, że spedytor nie ponosi odpowiedzialności za wydatki związane z kosztami przetrzymania, przestoju i składowania. Ponadto, kosztami te tymi spedytor będzie mógł obciążyć klienta na zasadzie refakturowania kosztów.
  https://logistyka.rp.pl/transport/5160-wirus-uderzyl-w-logistyke

  Polubienie

 11. Gosia 3 pisze:

  NIE DAWNO W KATEDRZE LUBELSKIEJ A POTEM NA CMENTARZU NA LIPOWEJ POŻEGNALIŚMY NASZEGO LUBLINIANINA – ROMUALDA LIPKO. MUZYKĘ TO TEJ PIOSENKI WŁAŚNIE ON NAPISAŁ
  NA URODZINY 100 NASZEGO KOCHANEGO PAPIEŻA ŚW JANA PAWŁA II PRZYGOTOWAŁ. NIE DOCZEKAŁ TEJ CHWILI BO ODSZEDŁ DO PANA.
  SPOCZYWAJ W POKOJU ŚP ROMUALDZIE.
  OTO TA PIOSENKA:

  Polubienie

  • Halina pisze:

   Piękny hymn na 100 rocznicę urodzin naszego kochanego papieża Jana Pawła II.
   Muzyczny hołd od polskich artystów.
   Bardzo wzruszające i te fotki przypominające Wielkiego Polaka.
   Panie Boże zapłać.

   Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Romuald Lipko: „Śmierć? Będąc katolikiem, wierzę, że to nie koniec”

   „Staram się smakować każdy dzień. Przeżyć go tak, żeby zasypiać bez niepokoju. Trzymam się zasady, którą usłyszałem od własnej mamy: Żeby nikt przez ciebie nie płakał. Pomóż, jak możesz komuś innemu”.
   Na dwa lata przed śmiercią Romuald Lipko, jeden z twórców zespołu Budka Suflera, na łamach Dziennika Wschodniego podzielił się z Waldemarem Suliszem swoją refleksją na temat przemijania. Powiedział wtedy:
   Staram się smakować każdy dzień. Przeżyć go tak, żeby zasypiać bez niepokoju. Trzymam się zasady, którą usłyszałem od własnej mamy: Żeby nikt przez ciebie nie płakał. Pomóż, jak możesz komuś innemu. Co czynię. W różnym wymiarze finansowym. A wracając do przemijania. Dużo nauczyłem się od żony. Pochodzi w wielopokoleniowego domu w Zamościu, gdzie ludzie umierali przy dzieciach. W domu, wśród najbliższych. To także sprawiało, że dzieci były ze śmiercią oswojone. Śmierć jest ostatecznością, która powinna zjawiać się w takim momencie, kiedy życie jest w jakiś sposób skonsumowane. (…) Śmierć? Wiem, że jest, że przyjdzie. Będąc katolikiem, wierzę, że to nie koniec.

   Przyszedł czas, gdy chcę się Bogu jakoś odwdzięczyć
   W tej samej rozmowie Lipko wspominał również o pielgrzymce do Jerozolimy, która była jego wielkim marzeniem, a zarazem pomogła pogodzić się mu ze śmiercią. „Tak się z tym zbierałem, żeby pojechać, nabrać osobistej relacji z zapachem tej ziemi, ze schodami, po których szedł Jezus na Golgotę. To są rzeczy, które pomagają ułożyć się z przemijaniem” – podsumował kompozytor.

   Na dwa lata przed śmiercią muzyk razem z grupą przyjaciół nagrał również płytę z pastorałkami. W czasie koncertu jaki odbył się w kaplicy obok budującego się kościoła Trójcy Świętej w Lublinie, Lipko wyznał, że bardzo dużo od Boga otrzymał i że teraz nadszedł czas, by mu się za to wszystko odwdzięczyć. „Do tej pory nie pisałem nigdy tekstów związanych z wiarą, moje „cywilne” przeboje przemycały różne przemyślenia o życiu, ale nie były ściśle związane z wiarą. Płyta z pastorałkami jest więc jedyna w swoim rodzaju” – podsumował kompozytor.
   …”

   Polubienie

 12. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 13. Adrian pisze:

  Trevignano Romano 19 lutego 2020 r.
  Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w swoim sercu. Umiłowane dzieci, patrzcie na wszystko, co dzieje się wokół was, Kościół się rozpada, wraz z wieloma moimi konsekrowanymi, trzęsienia ziemi są wszędzie, wirusy się rozprzestrzeniły, gospodarka się załamuje, a jednak wasza Wiara wciąż trwa bądź słaby, ale czy naprawdę nie zdajesz sobie z tego sprawy? Jesteś w środku wiru i podczas bitwy, a jeśli tylko zdasz sobie z tego sprawę, wtedy zwiększysz swoją wiarę, pochylisz kolana w modlitwie. Nawracajcie się, dzieci, będę z wami za każdym razem, gdy będziecie mnie wzywać. Teraz zostawiam was z moim świętym błogosławieństwem, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen ”.

  Polubienie

 14. Szafirek pisze:

  19 lutego
  Święty Konrad z Piacenzy, pustelnik
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-19.php3

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  16.02.2020 r W CZASIE MODLITWY – ŚWIETLISTA POSTAĆ NA WIZERUNKU ŚW FAUSTYNKI I DRUGA OBOK NA OBRAZKU JEZU UFAM TOBIE

  Polubienie

 16. Gosia 3 pisze:

  A TUTAJ POWIĘKSZENIE Z POWYŻSZEGO ZDJĘCIA

  Polubienie

 17. Szafirek pisze:

  Męski Różaniec w Lublinie 7 marzec 2020

  Żołnierze Chrystusa w raz z Parafia Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Lublinie zapraszają wszystkich serdecznie do uczestnictwa w 1 Męskim Różańcu w Lublinie.
  Bardzo prosimy o udostępnianie wydarzenia oraz zapraszanie znajomych.
  https://www.facebook.com/M%C4%99ski-R%C3%B3%C5%BCaniec-Lublin-100788748157569/

  Polubienie

 18. Adrian pisze:

  Szokująco niskie ciśnienie nad Atlantykiem. Bombogeneza produkuje cyklony nadciągające nad Europę
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szokujaco-niskie-cisnienie-nad-atlantykiem-bombogeneza-produkuje-cyklony-nadciagajace-nad
  =========================
  W Chinach masowo wybijają kurczaki, bo brakuje paszy
  https://wolnemedia.net/w-chinach-masowo-wybijaja-kurczaki-bo-brakuje-paszy/
  ===========================
  Horror! W Holandii pediatrzy chcą eutanazji dla dzieci w wieku od 1 do 12 lat

  Coraz częstsze stosowanie eutanazji w Holandii budzi zaniepokojenie nawet pioniera ruchu na rzecz eutanazji w tym kraju, psychiatry Boudewijna Chabota. Ustawa dopuszczająca eutanazję w Holandii została przegłosowana w roku 2001, a od 2002 jest ona legalna. Tymczasem najnowsze badanie opinii wykazuje, że aż 84 proc. ankietowanych pediatrów opowiada się za eutanazją dla dzieci w wieku od 1 do 12 lat.
  https://www.fronda.pl/a/horror-w-holandii-pediatrzy-chca-eutanazji-dla-dzieci-w-wieku-od-1-do-12-lat,140421.html

  Polubienie

  • Adrian pisze:

   Coraz więcej wskazuje na to ze wirus s Chin spowoduje globalny krach… tam stanęły całkowicie fabryki i transport
   Clecat przypuszcza, że około 60 proc. fabryk w Chinach pozostanie zamkniętych, a wiele z nich nie będzie w stanie działać z pełną wydajnością ze względu na ogólnokrajowe blokady dróg, aby zapobiec przemieszczaniu się osób z ryzykiem infekcji.

   mam wrażenie że wszystko niedługo padnie….na razie trzyma się na resztkach paliwa….

   Polubienie

 19. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 21. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 22. Szafirek pisze:

  20 lutego – św. Zenobiusz, prezbiter i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-20a.php3
  20 lutego – św. Eleuteriusz, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-20b.php3
  20 lutego – święci Franciszek i Hiacynta Marto, dzieci fatimskie https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-20c.php3

  Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  DZIĘKUJĘ MARIUSZKU ŻE WRÓCIŁEŚ DO STAREJ NAZWY BLOGA A JEŚLI CHCESZ TO ZROBIĆ TO ZRÓB PO UTWORZENIU NOWEJ NP ABY WSZYSCY O TYM WIEDZIELI DOSTATECZNIE WCZEŚNIEJ . A NIE TAK BEZ UPRZEDZENIA.

  Polubienie

 24. Mateusz pisze:

  Abp Lenga z zakazem publicznego sprawowania liturgii i głoszenia kazań. Sprawę zbada Watykan

  Abp Jan Paweł Lenga, decyzją biskupa włocławskiego Wiesława Meringa, ma powstrzymać się od głoszenia kazań i publicznego przewodniczenia liturgii. Ten sam zakaz dotyczy wypowiedzi dla mediów – poinformował KAI kanclerz włocławskiej Kurii ks. dr Artur Niemira.

  Abp Jan Paweł Lenga, emerytowany biskup Karagandy w Kazachstanie, od 2011 roku przebywa w klasztorze księży Marianów w Licheniu Starym na terenie diecezji włocławskiej – miejscu wskazanym przez Stolicę Apostolską. Decyzje podjęte przez bp. Wiesława Meringa obowiązują do czasu ewentualnych rozstrzygnięć podjętych przez Stolicę Apostolską.

  „Do podjęcia kroków dyscyplinarnych, które mogłyby zapobiec szerzeniu się skandalu wśród wiernych, miejscowego biskupa diecezjalnego upoważnia prawo kanoniczne, zwłaszcza kanon 392 i 763 Kodeksu Prawa Kanonicznego” – tłumaczy kanclerz Kurii ks. Artur Niemira.

  Jak oceniono, abp Jan Paweł Lenga głosi kontrowersyjne tezy podważające autorytet obecnie urzędującego papieża Franciszka, nie wymienia też jego imienia podczas sprawowania Mszy świętej. Wątpliwości wzbudziły też wypowiedzi abp. Lengi w programie telewizyjnym Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać”. Po jego emisji rzecznik Konferencji Episkopatu Polski wyraził ubolewanie, że „abp Lenga występuje w środkach społecznego przekazu i wprowadza wiernych w błąd”. Ks. Paweł Rytel-Andrianik dodał również, że abp Lenga „nie reprezentuje Kościoła katolickiego w Polsce”.

  Polubienie

 25. Gosia 3 pisze:

  Warto też obejrzeć ostatnie Warto rozmawiać z 17 lutego gdzie w programie na początku wystąpił rzecznik Episkopatu Ks. Paweł Rytel-Andrianik . Posłuchajcie kochani i zwróćcie uwagę na zachowanie rzecznika. Dosłownie panu Pospieszalskiemu nie dał dojść do słowa.
  Wyglądało to tak jakby to zaproszenie do programu było wymuszone na prowadzącym.
  Pan Pospieszalski dał Gościowi się” wykrzyczeć” bo to tak wyglądało. Żałośnie to wyglądało ale ja nie chcę krytykować lecz sami sobie odnajdźcie w archiwum i oceńcie. Nie tylko ja to tak odebrałam. Bardzo mi szkoda Ojca Pelanowskiego bo on godnie się zachował i słucha przełożonych i już nie głosi nowych kazań. Pewnie gdzieś na wygnaniu jako Pustelnik siedzi i modli się za Kościół. To samo czeka Abp Lengę nie wiem jak Wy ale Ci dwaj księża są w codziennej mojej modlitwie oprócz wielu innych w tym modlę się za nasz Episkopat.
  Tracimy wspaniałych kapłanów. Smutno z tego powodu.

  Polubienie

 26. Szafirek pisze:

  21 lutego
  Święty Piotr Damiani, biskup i doktor Kościoła https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-21.php3

  Polubienie

 27. Mateusz pisze:

  Polubienie

 28. Mateusz pisze:

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Grzegorz po prostu „odleciał”. Mówi że Jezus jest już od wczoraj w pełni Intronizowanym Królem Polski. Ciekawe co teraz powiedzą osoby które promowały tego pana.

   Polubienie

  • JezusJestKrólem pisze:

   Pan Jezus już dawno powiedział do Mieczysławy Kordas, że Grzegorz kłamie, razem z tą Michaliną – namnożyło się tych fałszywych proroków.
   PAN JEZUS o INTRONIZACJI głoszonej przez GRZEGORZA „wposłudze”.

   PAN JEZUS:
   „Ja nie będę mówił przeciwko temu Grzegorzowi, oraz Michalinie lecz dowiedzą się w pewnym czasie o swojej winie. Dziwię się tylko, że on nie zna zasad Intronizacji Jezusa na KRÓLA POLSKI, bo przecież powinien być obecny Rząd i Episkopat i ustanawiać – zarządzać odpowiednie AKTY i wnioski. Nie może być przeprowadzona Intronizacja według Grzegorza pomysłów, ponieważ to Ja ustaliłem zasady uznania Mnie KRÓLEM POLSKI i tak powinno być i nie twórzcie jakieś swoje wnioski. Msze Święte mogą być, ale z prośbą o Jezusa Intronizację, a nie dziękczynne, a przy tym słyszę wasze owacje. Wszystkie Moje wymagania powiedziałem do Rozalii i w taki sposób powinna być jego realizacja. Gdy jeszcze kto co innego ustali, to nie jest Moja akceptacja. To jest smutne, że Michalina ma odwagę mówić kłamstwa o wybieraniu Andrzeja Dudy na prezydenta Polski, co nie jest zgodne z Wolą Boga Ojca. Ja wybieram osoby do przekazywania Moich Słów nie związane z żadną partią, więc nie twórzcie swoich wersji zasad przekazywania Moich Słów, aby nie był wybrany ponownie Andrzej Duda – Mój i wasz wróg. Przez niego i jego przyjaciół a Moich wrogów rządzenie do Polski przyjechali ludzie udekorowani diabelskimi rogami. Kto Mnie nienawidzi – nie może być Moim przyjacielem i spadnie do piekieł, bo jest mącicielem. Nie Błogosławę Moich wrogów, gdyż wszystko czynią przeciw Mojej Woli, a Polska jest atakowana i rozbierana powoli. Właściwie prezydent Andrzej Duda posługuje na swoją i Polski zgubę. Jeszcze Jestem Miłosierny dla Polaków niewiernych”.
   Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kapicy w Chicago – 8 luty 2020 r. o godz.6 rano.

   Polubienie

 29. Gosia 3 pisze:

  W naszym ostatnim przesłaniu, które jest w trakcie sprawdzania przez Księdza, Pan Jezus powiedział, że jednak nie. I teraz do kogo naprawdę mówi Pan Jezus.?
  Po tym co się stało ostatnio w sprawie ” Baranka Bożego” to do Mieczysławy śmiem twierdzić że na pewno nie mówi.
  Prawda się sama obroni.
  Z Panem Bogiem i z Maryją.

  Polubienie

  • JezusJestKrólem pisze:

   Tak Gosiu – Prawda sama się obroni, a Ty będziesz musiała tłumaczyć się przed Panem Bogiem, za swoje bezczelne kłamstwa i pisanie tych „przesłań” rzekomo pochodzących od Pana Jezusa i zwiedzenie tylu ludzi. Że też się ludzie Pana Boga nie boją i tak bezczelnie
   kłamią. Mamy czasy ostataczne i walka się toczy na śmierć i życie i szatan wytacza wszystkie swoje działa, aby zwieść jak najwięcej ludzi, dlatego namnożylo się tylu fałszywych proroków. Najbardziej zależy mu na zwiedzeniu nas Polaków, bo jesteśmy jeszcze ostoją katolicyzmu, ale przez kłamstwa wielu, nasz byt narodowy jest zagrożony, a to przez obecnie rządzących naszym państwem i przez prezydnta, którzy oddają naszą wolność, nasze skarby narodowe , nasze złoża pod ziemią obcym. Już niedługo będziemy płakać, bo nie będziemy mieli nic, będziemy niewolnikami we własnym kraju i nie będzie ni pomocy ni ratunku znikąd i dopiero wtedy zwrócimy się ku Bogu i będziemy prosić i błagać, aby Pan Jezus zostłał naszym Królem, bo tylko w nim będzie nasz ratunek.
   Od wielu lat właśnie M. Kordas przekazuje, że tak będzie, a wielu krzyczy i woła, że fałszywe Orędzia, bo nie podoba się im, że mówi prawdę o tym rządzie i o tym prezydencie. Zwiedzionym Polakom proponuję oglądanie filmów z prezydentem Polski na uchodźctwie hrabią Potocki, to bardzo odważny człowiek i wiele ujawnia, wtedy będziecie znać Prawdę. Czytajcie Książkę Mieczysławy Kordas „Jezuniu moja Miłości” – wystrczy wpisać tytuł w internecie i w wielu miejscach można ją kupić i wtedy też poznacie Prawdę – ludzie czytają po nocach.
   Dla Ciebie Gosiu moja dobra rada, zaprzestań już tego procederu, pisania tych”przesłań”
   przeproś wszystkich, których okłamałaś, mam nadzieję, że pisałaś je w dobrej wierze, jeżeli tak napiszesz, to mam nadzieję, że ludzie Ci wybaczą. Bardzo dużą winą jest mówienie nieprawdy przeciw prawdziwym prorokom Pana Boga.
   A, propos bardzo piękną laurkę sobie wystawiłaś w tym ostanim „przesłaniu’ – szkoda tylko,że to nie jest prawda.
   Bardzo żal mi Polakówi, którzy są obecnie strasznie zwiedzeni i własnymi rękami i wyborami przyczyniają się do własnej zagłady. Mam nadzieję jednak, że Pan Bóg uczyni „coś” że Polacy przejrzą na oczy, ale może to będzie dopiero podczas Ostrzeżenia?
   Moja wiedza jest pewna, że „przesłania” Gosi 3 są fałszywe i nie znoszę jak ktoś kłamie, więc moja reakcja musiała nastąpić – a kto jest królem kłamstwa? Wiadomo, że szatan!
   Zostańcie z Panem Bogiem – czytający ten blog!
   KRÓLUJ NAM CHRYSTE!

   Polubienie

   • Millka pisze:

    Dziewczyny – nie kłóćcie się !!!
    Każde przesłanie które jątrzy, niesie w sobie nienawiść do kogokolwiek , ocenia , sugeruje, adresowane tylko do grupy osób – w mojej ocenie jest fałszywe. Przesłania takie pomijam.
    Rywalizacja pomiędzy osobami przekazującymi jest niesmaczna i nie pochodzi od Ducha Świętego, a wzajemne ataki są odpychające.
    Każdy ” prawdziwie przekazujący ” ma inną misję do spełnienia i porusza inne tematy.
    Pozdrawiam- z Panem Bogiem

    Polubienie

 30. Mateusz pisze:

  Oficjalny Kościół w Chinach aprobuje aborcję

  Porozumienie Watykanu z chińskim rządem z roku 2018 budzi kontrowersje nie tylko dlatego, że nie zakończyło ono prześladowań katolików, ale także z powodu uznania przez Watykan oficjalnego Kościoła w Chinach, który podporządkowany jest partii komunistycznej. To z kolei oznacza, że popiera on politykę proaborcyjną i antykoncepcję, co jest sprzeczne z Ewangelią życia, którą głosi Kościół katolicki.

  Jak twierdzi ekspert od spraw chińskich Steven Mosher, Patriotyczne Stowarzyszenie Katolików Chińskich (PSKCh), które powiązane jest z oficjalnym Kościołem, „nie może odbiec od stanowiska partii [komunistycznej], gdyż jest kontrolowane przez partię. Ponadto PSKCh stwierdza, że prawa państwowe zastępują Kościół, czyli prawo kanoniczne”. A przecież „stanowisko partii jest takie, że antykoncepcja, aborcja i eutanazja są moralne” – dodaje Mosher.

  Potwierdził to konsultant watykański do spraw chińskich, ks. prałat Anthony Figueiredo, który w roku 2018 powiedział m.in., że biskupi oficjalnego Kościoła w Chinach „faktycznie wspierają rząd w tych obszarach”, tzn. w kwestii polityki dwóch dzieci i aborcji. „Muszą, bo są częścią [Stowarzyszenia Patriotycznego], istnieje lojalność wobec rządu”. Następnie Figueiredo powiedział, że myśli tak jak papież: „Nie będziemy czekać, aż wszystko będzie absolutnie doskonałe, by powiedzieć: Dobrze, teraz zaaprobujemy tych biskupów”.

  Figueiredo, który był wcześniej osobistym sekretarzem byłego kardynała Theodore’a McCarricka, sugerował też, że trudno jest odróżnić katolików z Kościoła podziemnego i oficjalnego, gdyż ze sobą współpracują i mieszają się na różnych uroczystościach i wydarzeniach.

  David Mulroney, były ambasador kanadyjski, zauważył z kolei: „Bardzo trudno określić, w jakim stopniu Kościół patriotyczny pozostaje wierny nauce katolickiej w takich kwestiach, jak aborcja, ponieważ nie ma prawa głosu w Chinach i w rzeczywistości jest pod rosnącą presją, by przekształcić się w miałką i potulną filię partii”.

  „Ustanowienie PSKCh w roku 1957 doprowadziło do konfiskaty całej własności Kościoła katolickiego. Później część ze skonfiskowanych kościołów i inne budynki zostały dane PSKCh” – przypomina portal „Life Site News”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s