13.03.2020 r. piątek, godz. 15:10

OKRES WIELKIEGO POSTU W POLSCE JEST MOIM WYDANIEM MNIE NA POWTÓRNE UKRZYŻOWANIE.

CIERPISZ DZIECKO! BO WIDZISZ MOJĄ WIELKĄ AGONIĘ GDY WASI KAPŁANI POSYŁAJĄ MNIE ZNOWU NA KRZYŻ.
POLSKO! A JA MIAŁEM W TOBIE TAKIE UPODOBANIE A TERAZ WSZYSTKO STRACIŁAŚ BO PRZYGOTOWAŁAŚ MOIM DZIECIOM GŁÓD EUCHARYSTYCZNY. MÓWIŁEM NIE ZABRANIAJCIE MOIM DZIECIOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE. TO SMUTNE , ŻE WASZA PRAWIE CAŁA HIERARCHIA STRACIŁA WIARĘ I NIE WIDZI JUŻ MOCY CHRYSTUSA W NAJŚWIĘTSZEJ EUCHARYSTII. ZAMIAST UPAŚĆ POD MOIM KRZYŻEM I MODLIĆ SIĘ O POWSTRZYMANIE EPIDEMII TO WYSYŁACIE MNIE POWTÓRNIE NA MOJĄ MĘKĘ.
ŚWIĘTA TERESA Z KALKUTY PORUSZAŁA SIĘ WŚRÓD LUDZI CHORYCH I TRĘDOWATYCH I NIE LĘKAŁA SIĘ A WASZA WIĘKSZOŚĆ BISKUPÓW SWOIMI ZARZĄDZENIAMI OGRANICZYŁA MSZĘ ŚW DO 50 OSÓB LUB W OGÓLE ZAPRZESTAŁA NAJŚWIĘTSZEJ EUCHARYSTII.
O JAKŻE WASZA MAŁA WIARA A WŁAŚCIWIE POWIADAM WAM : „ŻADNA WASZA WIARA”.
MOJE OWCE BĘDĄ TERAZ BARDZO ROZPROSZONE , POGUBIONE I BĘDĄ PRAGNĘŁY MNIE JAK NIGDY DOTĄD. ALE CZY NAPRAWDĘ W TEJ CHWILI JEST WAS WIELU KTÓRZY BARDZIEJ MARTWIĄ SIĘ O TO ,ŻE WASZ JEZUS ODRZUCONY I POSYŁANY NA GOLGOTĘ CZY JEDNAK  BARDZIEJ BOJĄ SIĘ ZARAŻENIA KORONAWIRUSEM?
O NIEWDZIĘCZNICY CI KTÓRZY NIE CHCECIE STRACIĆ TEGO ŻYCIA DOCZESNEGO A W ZAMIAN ZYSKAĆ ŻYCIE WIECZNE.
WASI RZĄDZĄCY UWIKŁALI SIĘ W PLAN ANTYCHRYSTA ( przygotowane E – recepty, E – zwolnienia lekarskie nauczanie przez internet waszych dzieci , likwidacja kas w zakładach pracy, samoobsługowe kasy elektroniczne w supermarketach, przygotowane niektóre ustawy itd), KTÓRZY WYKORZYSTALI EPIDEMIĘ CHOROBY DO NISZCZENIA KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO NA ZIEMI. ALE DROGIE DZIECI  POWIADAM WAM BRAMY PIEKIELNE KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO NIE PRZEMOGĄ. JESTEM Z WAMI AŻ DO SKOŃCZENIA ŚWIATA I PO MOIM POWTÓRNYM UKRZYŻOWANIU PRZYJDZIE MOJE POWTÓRNE ZMARTWYCHWSTANIE. KOŚCIÓŁ BĘDZIE OŻYWIONY I ROZKWITNIE JAK POLNE KWIATY WIOSNĄ NA ŁĄKACH.
NIE MARTWICIE SIĘ MOJE OWCE O JEGO PRZYSZŁOŚĆ BO TO WAM OBIECAŁEM.
JAK ŻEBRAK PROSIŁEM TYLE CZASU O DOPEŁNIENIE MOJEJ INTRONIZACJI I TERAZ WZYWAJĄ WAS ABYŚCIE ZE SWOICH DŁONI TWORZYLI TRON DLA WASZEGO JEZUSA ALE ZAPOMNIELI, ŻE TEN TRON NADAL PUSTY W POLSCE BO ZABRAKŁO KORONY KRÓLEWSKIEJ BY ODDAĆ MI DO KOŃCA WŁADZĘ DO PROWADZENIA WAS PRZEZ TE CIEMNE, OTACZAJĄCE WAS MOCE PIEKIELNE.
POLSKO! UTRACIŁAŚ WYBRAŃSTWO I BĘDZIESZ MOCNO UKARANA ZA TO, ŻE NIE PRZYOBLEKŁAŚ JEZUSA W TO CO MU SIĘ NALEŻAŁO I O TO O CO PROSIŁEM PRZEZ WASZĄ ŚWIĘTĄ ROZALIE CELAK.
TAK ONA JUŻ JEST ŚWIĘTA I JEST Z NAMI W NIEBIE I PŁACZE RAZEM ZE MNĄ , ŻE DO TEJ PORY NAWET NIE UZNANO JĄ ZA BŁOGOSŁAWIONĄ ( nawet zniszczono jej ślady życia na ziemi) .
ALE MY WIĘCEJ PŁACZEMY NAD WAMI JAK ZABRAKŁO U WAS PASTERZA OD CZASU ŚMIERCI ŚW JANA PAWŁA II. WSZYSCY WASI ŚWIĘCI PŁACZĄ RAZEM Z MATKĄ BOŻĄ – WASZĄ KRÓLOWĄ I ANIOŁAMI W NIEBIE JAK WY ZABRANIACIE MOIM DZIECIOM MODLIĆ SIĘ W ŚWIĄTYNIACH.
CI KAPŁANI , KTÓRZY POSŁUCHALI TYCH WYTYCZNYCH ( Komunia św. na rękę ) NIE SA JUŻ MOIMI SŁUGAMI LECZ FARYZEUSZAMI , KTÓRZY CHCĄ WAS POPROWADZIĆ NA ŚMIERĆ I MNIE POWTÓRNIE TYMI CZYNAMI POSYŁAJĄ NA KRZYŻ.
DZIECI MOJE! TE KTÓRE TO ROZUMIEJĄ I MACIE W TEJ CHWILI WIELKI SMUTEK W SERCU Z TEGO POWODU ŻE ZABRAKNIE WAM EUCHARYSTII NIE MARTWCIE SIĘ BO POPROWADZĘ WAS DO KAPŁANÓW , KTÓRZY DADZĄ WAM PRAWDZIWY CHLEB ŻYCIA MNIE JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO. GDY SŁYSZĘ, ŻE  W CZASIE EPIDEMII NIE BĘDZIE  ŚLUBÓW , CHRZTÓW ,  I KOMUNII ŚW, BIERZMOWANA I POGRZEBÓW TO SŁYSZĘ , ŻE MOJE NAJŚWIĘTSZE SAKRAMENTY SĄ ODRZUCONE.
O NIKCZEMNICY! KTÓRZY BARDZIEJ MARTWICE SIĘ O WŁASNE GARDŁA I WŁASNE CIAŁA CZYŻ NIE JESTEŚCIE NAJEMNIKAMI DIABŁA?
TERAZ ZACZĘŁA SIĘ MOJA POWTÓRNA MODLITWA W OGRÓJCU NA ZIEMI A POTEM BĘDĄ MOJE MĘKI W CIEMNICY GDZIE ŻOŁDACY BĘDĄ MNIE ZNOWU POPYCHAĆ, PLUĆ MI W TWARZ , ROZRYWAĆ MOJE CIAŁO , DEPTAĆ I WYSZYDZAĆ. ZBLIŻAMY SIĘ DO TEGO MOMENTU W TYM WIELKIM POŚCIE.
BARDZO CIERPIĘ POLSKO! A SĄDZIŁEM, ŻE Z WAS WEZMĄ PRZYKŁAD INNE NARODY I MNIE INTRONIZUJĄ ODDAJĄC MI W NARODACH PANOWANIE. NIE POTRZEBNY JEST WAM TAKI KRÓL W  KORONIE TYLKO NADAL UMĘCZONY WCIĄŻ WYSZYDZONY , OPLUWANY I CHCECIE ZNOWU NAŁOŻYĆ MI CIERNIOWĄ KORONĘ.
O JAKŻE POLSKO MNIE ZASMUCIŁAŚ DZISIAJ KIEDY POZWOLIŁAŚ TYLKO 50 MOIM OWCOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE. ( odrzucenie Przykazania Bożego „PAMIĘTAJ ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ -” poprzez udzielenie dyspensy i  wyznaczenie liczby osób – to postawienie się człowieka ponad prawem Bożym – )  O JAKŻE MOJA WIELKA RANA ZADANA W MOJEJ OBECNOŚCI W HOSTII ŚWIĘTEJ OD TEGO NARODU.
JAKŻE WIELKI UPADEK WIARY WŚRÓD WASZYCH DUCHOWNYCH , ALE SĄ WŚRÓD WAS MOI KOCHANI KAPŁANI , KTÓRZY SĄ PEŁNI WIARY I POPROWADZĄ MOJE OWCE I ZAWSZE PAMIĘTAJĄ O SWOIM JEZUSIE NAZAREJCZYKU, KTÓREMU TAK DOSŁOWNIE NIE ZALEŻY NA TEJ KORONIE KRÓLEWSKIEJ – LECZ KORONIE Z WASZYCH SERC , KTÓRE JĄ BUDUJĄ BO PRAGNĄ PRAWDZIWEGO MOJEGO PROWADZENIA.
BŁOGOSŁAWIĘ WAM MOI SŁUDZY UŻYTECZNI BO DO WAS NALEŻY WIENIEC CHWAŁY.
CIERPIĄCY JEZUS.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „13.03.2020 r. piątek, godz. 15:10

 1. Gosia 3 pisze:

  TO VIDEO ZNALAZŁAM 20 MARCA A WIĘC JUŻ PO PRZESŁANIU.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Oto komentarz z powyższego video:

   Obecnie niewątpliwie przeżywamy ogromną próbę wiary. I nie chodzi tutaj tylko o zachowanie zaufania względem dobroci Pana Boga w obliczu pandemii. Nie chodzi również o to, że przed nadejściem epidemii do naszego kraju wielu chrześcijan ostentacyjnie deklarowało, jakoby nie mogli żyć bez Eucharystii, i skandalem im się wydawała perspektywa fizycznego nieuczestniczenia w liturgii, natomiast zderzenie się z rzeczywistością wirusa wszystkie te deklaracje bardzo szybko zweryfikowała.”

   Polubienie

  • Iwona pisze:

   To są objawienia Matki Bożej? można prosić o źródło.

   Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  MARIUSZKU ! TEN DRUGI KOMENTARZ USUŃ BO TO JEST SAMO

  Polubienie

 3. Szafirek pisze:

  W OBLICZU PRZEŚLADOWAŃ

  Część bolesna

  I. Modlitwa Pana Jezusa w ogrójcu

  Zawzięty wróg Twój, Jezu Chryste, Annasz, był duszą spisku, który zawiązano przeciw Tobie, więc choć nie pełnił już godności arcykapłana, najpierw musiałeś przed nim stanąć, aby przesłuchał Cię…

  Za Tobą został cichy ogród oliwny, przestraszeni uczniowie, a w domu, pełna niepokoju, najmilsza Matka Twoja. Przed Tobą stanął on, twardy bezwzględny człowiek, który szedł drogą nadużyć i kłamstw. Okrutny i nie zważający na głosy protestów, które brutalnie tłumił… Bogaty, pełen pychy, przedkładający własne interesy ponad służbę Bogu, do której był zobowiązany. Bogacący się na świątynnym handlu ptactwem i zwierzętami ofiarnymi (wg ks.Adolfa Janczaka SCJ)… To właśnie on z wyrachowaniem poprzysiągł Tobie zemstę i zgubę, bo „w swej dobroci byłeś dla niego zgorszeniem, boś prowokował do ataków.. Bo to, żeś nie oddawał ciosów, owszem dodało blasku Twemu Majestatowi, ale zarazem stanowiło pokusę snucia planów pokonania Cię” (wg ks.kard.Hansa Urs von Balthasara)…

  Już przed Świętem Namiotów szukano Cię po całym mieście i w świątyni. A potem w samo święto, strażnicy już mieli pojmać Cię, lecz widocznie się zawahali, bo „nikt nie podniósł na Ciebie ręki” (J 7,30). A gdy wrócili, mimo skarcenia opowiadali: „Jeszcze nikt nie przemawiał tak, jak ten człowiek przemawia” (J 7,46)…

  O, Jezu ! Jakże dziwnie mój los splata się z Twoim. Mnie także prześladują, wciąż „depcząc mi po piętach”. I ja bez przerwy czuję, że jestem zagrożony… Co prawda, Tyś uprzedził nas, że w życiu będziemy doświadczać różnych trudności, prześladowań (Łk 21,10-19), lecz jednocześnie wielokrotnie dawałeś nam do zrozumienia, że możemy być zawsze pewni Twojego wsparcia. Proszę więc, „wybaw mnie ręką Twoją i wspomóż mnie opuszczonego, nie mającego nikogo oprócz Ciebie, o Panie” (wg Est 4,17t). Racz „wyratować mnie z ręki tych niegodziwców i zechciej mnie uwolnić od mojego lęku” (wg Est 4,17z)… Ufam, że mi „okażesz miłosierdzie Twoje, Zbawco tych, co pod Twoją prawicę chronią się przed wrogami… że będziesz strzegł mnie, jak źrenicy swego oka i w cieniu Twoich skrzydeł z łaski swej skryjesz mnie” (wg Ps 17,7)…

  Ja wiem, że Ty, przyjmując swoje ziemskie wygnanie, uczyłeś nas jak trzeba dobrem zwyciężać zło, dlatego, jeśli z Woli Twojej miałbym jeszcze przez jakiś czas znosić prześladowania, „pozwól mi zdobyć miano dobrego ucznia Twego poprzez wierne naśladowanie Ciebie w znoszeniu cierpień” (wg „Modlitewnika dla chorych” ks.SAC). I racz umocnić mnie w nadziei, że w swoim czasie „wybawisz mnie od wszelkich prześladowców” (Ps 7,1).

  Ojcze nasz… 10 Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… O mój Jezu…

  Polubienie

 4. Leszek pisze:

  Szwajcarski biskup pomocniczy diecezji Chur, Marian Eleganti, spotkał się z krytyką zarówno duchownych jak i świeckich. Powodem jest jego obrona ortodoksji katolickiej i podkreślenie nadprzyrodzonej rzeczywistości Eucharystii oraz krytyka reakcji wielu biskupów na epidemię koronawirusa.
  Read more: http://www.pch24.pl/szwajcarski-biskup-marian-eleganti-w-ogniu-krytyki–bronil-nauczania-i-katolickiej-ortodoksji,74807,i.html#ixzz6HW8KZSUt

  Polubienie

 5. Mateusz pisze:

  Boski gniew? Trzęsienie ziemi dotyka tylko kościoły nowego rytu

  Trzęsienie ziemi 22 marca w Chorwacji uszkodziło kościół Matki Bożej Narodzenia Pańskiego w Granešinie, na północy Zagrzebia.

  Sufit kościoła zawalił się, rozbijając stół Novus Ordo, a ołtarz, tabernakulum i figura Matki Bożej pozostały nieuszkodzone (film poniżej).

  W 2017 r. zawalający się sufit rozbił stół w kościele Ta’ Giezu w Rabacie na Malcie.

  To samo stało się ze stołem w katedrze Notre Dame w Paryżu podczas pożaru w kwietniu 2019 roku.

  Polubienie

 6. Mateusz pisze:

  Polubienie

 7. Szafirek pisze:

  Cytat z „Dzienniczka” nr 846

  25 XII [1936]. Pasterka. W czasie Mszy świętej obecność Boża przenikała mnie na wskroś. Chwilę przed podniesieniem ujrzałam Matkę i małego Jezunia, i starego Dziadunia270. – Matka Najświętsza rzekła do mnie te słowa: Córko Moja, Faustyno, masz ten Skarb najdroższy. I podała mi maleńkiego Jezusa. Kiedy wzięłam Jezusa na ręce, dusza moja doznawała tak niepojętej radości, że nie jestem w stanie tego opisać. Ale dziwna rzecz: po chwili Jezus stał się straszny, okropny, duży, cierpiący – i znikło widzenie, i był czas niedługo, aby iść do Komunii świętej. Kiedy przyjęłam Pana Jezusa w Komunii świętej drżała cała dusza moja pod wpływem obecności Bożej. Na drugi dzień widziałam (229) Dziecię Boże krótką chwilę w czasie podniesienia.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   NIEKTÓRZY KSIĘŻA POSŁUGUJĄ SIĘ TYM FRAGMENTEM DZIENNICZKA JAKO , ŻE PAN JEZUS SIOSTRZE FAUSTYNIE DAŁ SIEBIE NA RĘKĘ I W INNYM FRAGMENCIE ŻE UPADŁ JEJ NA DŁOŃ JAKO DRUGA HOSTIA BO PIERWSZĄ PRZYJĘŁA DO UST – JAKOBY TO WZÓR DO PRZYJĘCIA KOMUNII ŚW NA RĘKĘ. TO KŁAMSTWO BO DALEJ CZYTAMY JAKIE WIDZENIE MIAŁA SIOSTRA FAUSTYNA. WIDZIAŁA W TEJ SYTUACJI JEZUSA BARDZO CIERPIĄCEGO , OKROPNEGO I STRASZNEGO.

   Polubienie

 8. Leszek pisze:

  Takiej reakcji Pana Jezusa można było się spodziewać, że zapowiada: Hi 38,11. To Orędzie rozesłałem już do kilkunastu osób, w tym do kilku kapłanów.

  Polubienie

 9. Leszek pisze:

  Mateuszu! W Gł. Wpisie „Coroczne objawienie…” pisałeś: Mateusz pisze:
  22 marca 2020 o 07:47
  Można na facebook obejrzeć film ks. Pawła Murzyńskiego (tj. ostatnią rozmową Pani Krystyny Kiwacz z Radia Chrystusa Króla z Chicago z ks. P. Murzińskim, która została usunięta z youtube?.
  Proszę podaj dokładny link tej rozmowy na Facebooku! Dziękuję i pozdr. w Panu.

  Polubienie

 10. Szafirek pisze:

  24 marca – św. Katarzyna Szwedzka, zakonnica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/03-24a.php3
  24 marca – św. Oskar Romero, biskup i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/03-24b.php3

  Polubienie

 11. Szafirek pisze:

  Te modlitwy mogą być teraz pomocne tam gdzie pozamykano kościoły.Może takie osoby tu zaglądają więc zamieszczam te modlitwy:

  Modlitwa Krucjaty 24
  Odpust Zupełny dla rozgrzeszenia
  Ta Modlitwa dana jest dla katolików i niekatolików, ale katolicy muszą cały czas regularnie chodzić do spowiedzi, tak jak polecił Jezus.

  Jezus: „Musicie okazywać prawdziwą skruchę i chodzić teraz do spowiedzi. Jeśli nie macie możliwości pójść do spowiedzi, to odmawiajcie Moją Modlitwę Krucjaty”.

  „[Ci, którzy chcą uzyskać Odpust Zupełny dla rozgrzeszenia], muszą odmawiać tę modlitwę przez siedem kolejnych dni, a otrzymają Dar zupełnego rozgrzeszenia i Moc Ducha Świętego”.

  Modlitwa otrzymana w Orędziu z 31.01.2012, 21:30
  O mój Jezu, Ty jesteś Światłem ziemi. Ty jesteś Płomieniem, który ogarnia wszystkie dusze. Twoje Miłosierdzie i Miłość nie znają granic. Nie jesteśmy godni Ofiary, której dokonałeś przez Swoją śmierć na Krzyżu, wiemy bowiem, że Twoja Miłość do nas jest większa od tej miłości, którą my darzymy Ciebie. Udziel nam, o Panie, Daru pokory, abyśmy zasługiwali na Twoje Nowe Królestwo. Napełnij nas Duchem Świętym, abyśmy mogli maszerować naprzód i prowadzić Twoją Armię, by głosiła Prawdę Twojego świętego Słowa i przygotowywała naszych braci i siostry na chwałę Twojego Powtórnego Przyjścia na ziemię. Czcimy Cię. Chwalimy Cię. Ofiarujemy samych siebie, nasze smutki, nasze cierpienia jako dar dla Ciebie, by ratować dusze. Kochamy Cię, Jezu. Zmiłuj się nad wszystkimi Swoimi dziećmi, gdziekolwiek mogą się znajdować. Amen.

  Modlitwa Krucjaty 8
  Spowiedź
  Jezus: „Ta Modlitwa powinna być odmawiana, by błagać o łaskawość w przebaczeniu grzechów podczas i po Ostrzeżeniu”.

  Modlitwa otrzymana w Orędziu z 22.11.2011, 20:30
  Najdroższy Jezu, proszę Cię o przebaczenie wszystkich moich grzechów oraz cierpień i krzywd, które zadałem innym. Pokornie modlę się o Łaski, abym uniknął ponownego obrażania Ciebie i ofiarował pokutę zgodnie z Twoją Najświętszą Wolą. Błagam o przebaczenie wszelkich przyszłych przewinień, w których mogę mieć udział i które sprawią Ci ból i cierpienie. Zabierz mnie ze sobą do Nowej Ery Pokoju, abym mógł stać się częścią Twojej rodziny na wieczność. Kocham Cię, Jezu. Potrzebuję Cię. Szanuję Ciebie i wszystko, za czym Ty się opowiadasz. Pomóż mi, Jezu, abym był godny wejścia do Twojego Królestwa. Amen.

  Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Modlitwa Krucjaty 101

   Cudowna modlitwa o odczucie Obecności Jezusa

   Modlitwa otrzymana w Orędziu z 19.02.2013, 14:30
   O drogi Ojcze Wszechmogący, Stwórco wszystkiego, co jest i będzie, pomóż nam wszystkim, którzy potrafimy rozpoznać Obecność Twojego Syna umiłowanego w dzisiejszym Kościele, abyśmy stali się bardzo silni. Pomóż mi przezwyciężyć mój lęk, moją samotność i odrzucenie, które cierpię od moich najbliższych, gdy idę za Twoim Synem, Jezusem Chrystusem, moim Zbawicielem. Proszę, chroń moich najbliższych, aby nie wpadli w pułapkę uwierzenia w kłamstwa, które zostały wymyślone przez szatana, aby niszczyć, dzielić i powodować zamieszanie wśród wszystkich dzieci Bożych. Proszę, pomóż tym wszystkim, którzy podążają za ohydą w Twoim Kościele, aby zostali ocaleni od wiecznego ognia piekielnego. Amen.

   Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Modlitwa Krucjaty 81

   O Dar Komunii Świętej

   Modlitwa otrzymana w Orędziu z 19.10.2012, 09:06
   O Hostio Niebiańska, nasyć moje ciało pokarmem, którego ono potrzebuje. Napełnij moją duszę Boską Obecnością Jezusa Chrystusa. Obdarz mnie Łaskami, bym wypełniał Świętą Wolę Boga. Napełnij mnie pokojem i ciszą, które pochodzą z Twojej Świętej Obecności. Nigdy nie pozwól mi wątpić w Twoją Obecność. Pomóż mi przyjąć Cię w Ciele i Duszy, i aby Łaski udzielone przez Najświętszą Eucharystię pomogły mi głosić Chwałę Pana naszego Jezusa Chrystusa. Oczyść moje serce. Otwórz moją duszę i uświęć mnie, kiedy otrzymuję ten wielki Dar Najświętszej Eucharystii. Udziel mi Łask i dobrodziejstw, jakimi On obdarza wszystkie dzieci Boże, i udziel mi Ochrony przed płomieniami czyśćcowymi. Amen.

   Polubienie

 12. Gosia 3 pisze:

  Szafirku!
  Bóg zapłać!

  Polubienie

  • WandaZ pisze:

   Ale napiszę Wam coś na pocieszenie, ostatnio znajomy opowiadał, że w jego parafii ksiądz powiedział, że komunii do ust już nikt nie otrzyma, i tak żalił się do mnie.Powiedziałam mu, że jeżeli faktycznie mu nie poda do ust,: to niech przyjmie duchowo. No i dzisiaj z nim rozmawiam i postąpił tak -podszedł już jako ostatni po Ciało Jezusa, ręce miał złożone i tylko usta otworzył/ ksiądz był bardzo zły na niego, ale jakoś w końcu podał mu Komunię tak jak pragnął, Po mszy powiedział, że jeżeli zachoruje to przez niego. Dla mnie to jest swiadectwo, bo znajomy tak się z tym gryzł, nie miał odwagi sprzeciwić się księdzu, a z drugiej strony nie chciał niegodnie przyjąć Jezusa. I jednak go przekonałam i dzisiaj mu powiedziałam, ze się cieszę że taką dał lekcje wiary temu księdzu.

   Polubienie

   • maria pisze:

    a dlaczego księża nie wpadli na pomysł zeby maseczkę sobie na usta założyć na czas komunii skoro tak się boją zarazić tylko na brudną dłoń podają Ciało Chrystusa

    Polubienie

 13. Szafirek pisze:

  II. Biczowanie Pana Jezusa

  „Dotknijmy go obelgą i katuszą, by poznać jego łagodność i doświadczyć jego cierpliwości. Zasądźmy go na śmierć haniebną” (wg Mdr 2,19-20)… tak knuli, Panie Jezu, Twoi prześladowcy… „Sam widok jego – tłumaczyli – przykry jest dla nas, bo życie jego niepodobne do innych i drogi jego odmienne” (Mdr 2,14-15)…

  Ty wiesz, o Panie, że tacy ludzie nie mają żadnych hamulców… że prawie zawsze idą „po trupach” bez żadnych sentymentów, usuwając każdego, kto chciałby im przeszkodzić… Obrońców atakują, nie przebierając w środkach… Tacy też byli tamci Twoi prześladowcy… Na pewno Piłat poprowadziłby pomyślnie Twoją sprawę, gdyby nie osaczono go pogróżkami, gdyby nie szantażowano… Na pewno wszystko skończyłaby się na biczowaniu Ciebie (Łk 23,22), gdyby z góry zadecydował, że chłosta będzie w tym przypadku wystarczającą „karą”. On jednak był naiwny, bo liczył na to, że widok krwi człowieka półżywego, poruszy ich wrażliwość, a nie przewidział, że prześladowcy nie mają sumień ani serc… Nie dostrzegł, jak są zatwardziali w swojej zawziętości…

  Chryste ! I moi dręczyciele starają się, by dopaść mnie w osamotnieniu, bez obrony i bez czyjegokolwiek wsparcia… I oni szantażują potencjalnych obrońców sugestią, że i tamci mogą mieć kłopoty…

  „O jakże wielu jest tych, którzy trapią mnie… tych, którzy mówią o mnie: „Nie ma dla niego już zbawienia w Bogu”. Proszę więc Ciebie, „Panie i Królu Wszechmogący, ponieważ w mocy Twej jest wszystko i nie masz takiego kto by Ci się sprzeciwił” (Est 4,17b) – racz „nie opuszczać mnie… Nie bądź daleko ode mnie ! Śpiesz mi na pomoc, zbawienie moje” (wg Ps 38,22-23), pokornie proszę Cię… „Ku górze wznoszę swoje oczy: skądże nadejdzie mi pomoc ? Pomoc moja od Pana” (wg Ps 121,1)… „Ty, Panie, jesteś dla mnie tarczą; Tyś chwałą moją i Ty głowę mi podnosisz” (wg Ps 3,2), bo nawet karcąc, czynisz to łagodnie i z miłością… I wspierasz mnie na duchu mocą świętych swoich. Niechże więc zrozumieją to, ci wszyscy moi prześladowcy, że Tyś jest moją siłą… że przy Tobie „nie będę już obawiał się pogróżek grzesznego człowieka, bo jego chwała to gnój i robactwo: dziś się wywyższa, a jutro już nie znajdzie się go, bo wróci do swego prochu” (wg 1Mch 2,62-63)…

  A „jeśli Bogu się podoba prowadzić moją duszę przez męki, Chryste, nie pozwól mi się lękać, ale dopomóż mi, o ile to będzie mogło zależeć ode mnie – we wszystkim być Mu wiernym” (wg św.Faustyny) i z łaską Twoją „ich zdolności do zadawania cierpień, zwyciężać moją zdolnością do znoszenia ich” (wg Martina Luthera Kinga).

  Ojcze nasz… 10 Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… o mój Jezu…

  Polubienie

 14. Gosia 3 pisze:

  W ostatnią niedzielę byłam w Kościele gdzie Komunia Św była tylko do ust i ks powiedział przepiękną Homilię. Znalazłam jeszcze taki Kościół ale mam do niego niestety daleko.
  I ten ks powiedział , że wczoraj to znaczy 21marca zadzwoniła do niego znajoma z Mediolanu i powiedziała , że siedzą w domach jak w więzieniach i najbardziej cierpią bo brakuje im Boga w Hostii Św . Płakała i prosiła aby gdy my przyjmujemy jeszcze Komunię św abyśmy się z nimi duchowo połączyli i pomyśleli o nich jak pragną Chleba Świętego. Ja tak uczyniłam i wtedy Hostia Św natychmiast podzieliła się na połowę i z jednej połówki poczułam jak mały kawałek szelestnie oddzielił się pewnie dla tej Pani .
  Mówił też że zadzwonił do niego tuż przed mszą niedzielną znajomy ks z Zagrzebia z Chorwacji jak to trzęsienie ziemi także odczytał jako znak gdy w przeddzień mszy św już nie było dla wiernych .
  Kochani podejrzewam , że w Polsce po dzisiejszym ograniczeniu mszy św do 5 osób też zatrzęsie się ziemia. I jeszcze to ogłoszono w dawne Święto Archanioła Gabriela a obowiązuje od Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie
  Postrzegam że dla nas nadchodzi podobne pragnienie Hostii Św i podczas tej mszy św natychmiast pomyślałam o tych słowach Pana Jezusa z 13 marca br :
  ” POLSKO! A JA MIAŁEM W TOBIE TAKIE UPODOBANIE A TERAZ WSZYSTKO STRACIŁAŚ BO PRZYGOTOWAŁAŚ MOIM DZIECIOM GŁÓD EUCHARYSTYCZNY. ”
  JEZU UFAM TOBIE!

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

 16. Mateusz pisze:

  U mnie w diecezji calkowity zakaz udzialu wiernych na mszy św i w ogole przebywania w kosciele poza mszą! To woła o pomstę do Nieba

  Polubienie

 17. Mateusz pisze:

  Oby Ostrzeżenie nadeszło jak szybciej i kapłani otworzyli kościoły i się opamiętali. Dobrze że się modlimy za kapłanów bo widać że jest wielka potrzeba.

  Polubienie

 18. Szafirek pisze:

  25 marca
  Zwiastowanie Pańskie

  Dzisiejsza uroczystość przypomina nam o tym wielkim zdarzeniu, od którego rozpoczęła się nowa era w dziejach ludzkości. Archanioł Gabriel przyszedł do Maryi, niewiasty z Nazaretu, by zwiastować Jej, że to na Niej spełnią się obietnice proroków, a Jej Syn, którego pocznie w cudowny i dziewiczy sposób za sprawą Ducha Świętego, będzie Synem samego Boga. Fakt, że uroczystość ta przypada często w trakcie Wielkiego Postu uzmysławia nam, że tajemnica Wcielenia jest nierozerwalnie związana z tajemnicą śmierci i zmartwychwstania Chrystusa.

  Początki tej uroczystości są nadal przedmiotem dociekań. Najprawdopodobniej nie została ona wprowadzona jakimś formalnym dekretem władzy kościelnej, ale wyrosła z refleksji nad wydarzeniem tak szczegółowo przedstawionym na kartach Ewangelii.
  Uroczystość Zwiastowania zaczął najpierw wprowadzać Kościół Wschodni już od wieku V. Na Zachodzie przyjęło się to święto od czasów papieża św. Grzegorza Wielkiego (+ 604). Najstarszym świadectwem tego święta na Wschodzie jest homilia Abrahama z Efezu, wygłoszona najprawdopodobniej w Konstantynopolu między 530 a 550 r. Święto w Konstantynopolu potwierdzone jest w VI w., w Antiochii pod koniec VI w., w Jerozolimie w I połowie VII w. Na Zachodzie natomiast potwierdzenie znajdujemy w VII w. (Rzym i Hiszpania). W swoich początkach uroczystość ta miała wysoką rangę, gdyż była uważana za święto Pańskie. Akcentowano nie tyle moment zwiastowania, co wcielenia się Chrystusa Pana, czyli pierwszy akt Jego przyjścia na ziemię i rozpoczęcia dzieła naszego zbawienia. Tak jest i dotąd. Z czasem lud nadał temu świętu charakter maryjny, pierwszą osobą czyniąc Maryję jako „błogosławioną między niewiastami”, wybraną w planach Boga na Matkę Zbawiciela rodzaju ludzkiego. Liber Pontificalis papieża św. Sergiusza I (687-701) poleca, aby w święto Zwiastowania, podobnie jak w święto Ofiarowania Pana Jezusa, Narodzenia i Zaśnięcia Maryi wychodziła procesja z litanią z kościoła św. Hadriana do bazyliki Matki Bożej Większej. O święcie Zwiastowania wspominają synody w Toledo (656) i w Trullo (692). We Francji na ten dzień była przeznaczona osobna, bardzo piękna procesja.
  Wiadomo także, że już w IV wieku w Nazarecie powstała bazylika Zwiastowania. Wystawił ją bogacz żydowski, Józef z Tyberiady, który przeszedł na chrześcijaństwo. Wybudował on kościół na miejscu, gdzie według podania miał stać domek Świętej Rodziny. W roku 570 nawiedza tę bazylikę i opisuje pielgrzym, Antoni z Piacenzy. Przetrwała ona do wieku XI. Krzyżowcy na jej miejscu wystawili o wiele większą i bardziej okazałą. Ta z kolei przetrwała aż do roku 1955, kiedy to franciszkanie wystawili nową, obecnie istniejącą świątynię. W odległości ok. 200 metrów od niej znajduje się kościół św. Józefa. W wieku VI stał na tym miejscu kościół Matki Bożej Karmiącej. W pobliżu niego znajduje się także synagoga, zbudowana na miejscu tej, w której Chrystus często przebywał i nauczał. Pamiątką najpewniejszą z czasów Maryi jest jej studnia, jedyna zresztą w Nazarecie. Na tym miejscu stał kiedyś kościół poświęcony świętemu archaniołowi Gabrielowi.

  Zwiastowanie – Fra AngelicoNie mamy także pewności, dlaczego na obchód tajemnicy Zwiastowania wybrano właśnie dzisiejszy dzień. Najczęściej podaje się wyjaśnienie wiążące 25 marca z dniem, w którym celebrujemy Narodzenie Pańskie – 25 grudnia, a zatem datami, które dzieli dokładnie 9 miesięcy. Współcześni badacze genezy święta Zwiastowania wykluczają jednak ten element. Chrześcijanie pierwszych wieków przywiązywali wielką wagę do ostatnich dni marca i początku kwietnia. Związane to było z datą 14 Nizan w Starym Testamencie – ze świętem Paschy. Prawdopodobnie dlatego właśnie w ostatnich dniach marca wspominano moment Zwiastowania – początku Życia, które przez mękę, śmierć i z martwych powstanie odnowiło wszechświat.
  Powszechnie posługujemy się dwiema modlitwami, które upamiętniają moment Zwiastowania. Są to „Zdrowaś Maryjo” i „Anioł Pański”.

  Pozdrowienie Anielskie. Modlitwa ta składa się z pozdrowienia archanioła, z radosnego okrzyku św. Elżbiety i z modlitwy Kościoła. Na słowach pozdrowienia Gabriela – „łaski pełna” – Kościół oparł wiarę w Niepokalane Poczęcie Maryi. Skoro bowiem Maryja była pełna łaski, to nie mogła jej nigdy być pozbawiona. Słowa św. Elżbiety: „Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego” zawierają część pozdrowienia anioła (Błogosławionaś Ty między niewiastami). W ten sposób św. Elżbieta jakby chciała podkreślić, że znana jest jej tajemnica Zwiastowania, że w imieniu wszystkich niewiast świata winszuje Maryi tak wielkiej godności.
  Do wieku XVI odmawiano w Kościele tylko słowa anioła i Elżbiety. Papież św. Pius V oficjalnie wprowadził resztę słów, które do dnia dzisiejszego odmawiamy. Modlitwę Pozdrowienia Anielskiego odmawiały miliony wiernych i wielu świętych wielekroć na dzień. Do jej rozpowszechnienia przyczyniło się również „nabożeństwo trzech Zdrowaś”. Propagowało je wielu świętych, jak np. św. Leonard z Porto Maurizio (+ 1751), św. Alfons Liguori (+ 1787) i św. Jan Bosko (+ 1888). Jedni rozpowszechniali to nabożeństwo dla uproszenia sobie trzech cnót: wiary, nadziei i miłości; inni dla zachowania potrójnej czystości – niewinności, czystości, celibatu; inni wreszcie dla uproszenia sobie łaski dobrej śmierci i zbawienia duszy.
  Do liturgii Pozdrowienie Anielskie zostało wprowadzone w formie antyfony do Mszy świętej w IV Niedzielę Adwentu w wieku XII. Najwięcej jednak do rozpowszechnienia Zdrowaś Maryjo przyczyniła się praktyka odmawiania różańca świętego, gdzie tę modlitwę powtarza się obecnie aż 200 razy.

  Anioł Pański. Historia tej modlitwy sięga wieków średnich, kiedy to biciem dzwonów wyznaczano trzy pory dnia: rano, południe i wieczór. Z powodu braku zegarów był to zwyczaj bardzo praktyczny. Przez pobożne odmawianie tej modlitwy przypominamy sobie scenę Zwiastowania i to, co się w niej dokonało.
  Paweł VI w Adhortacji apostolskiej Marialis cultus tak zachęca do odmawiania tej modlitwy: „Gdy chodzi o modlitwę Anioł Pański, to chcemy jedynie powtórzyć naszą zachętę, prostą, lecz gorącą, aby zwyczajowe odmawianie tej modlitwy zostało zachowane. Mimo bowiem upływu wieków zachowuje ono swoją siłę i blask. Jest to modlitwa prosta, zaczerpnięta z Pisma świętego”. Papież sam tę modlitwę codziennie odmawia, często spotykając się przy tej okazji z wiernymi gromadzącymi się na placu św. Piotra, którym po modlitwie udziela błogosławieństwa.

  Scena Zwiastowania to jeden z ulubionych tematów malarstwa religijnego. Najdawniejszy wizerunek Maryi – z II w. – zachował się w katakumbach świętej Pryscylli. Maryja siedzi na krześle, przed Nią zaś stoi anioł w postaci młodzieńca, bez skrzydeł, za to w tunice i w paliuszu, który gestem ręki wyraża rozmowę. Podobne malowidło spotykamy z wieku III w katakumbach św. Piotra i Marcelina. Od wieku IV spotykamy Gabriela ze skrzydłami. Ma on w ręku laskę podróżną albo lilię. Na łuku tęczowym w bazylice Matki Bożej Większej w Rzymie wśród dziewięciu obrazów – barwnych mozaik – jest również scena Zwiastowania (z wieku IV). Maryja jest ubrana w bogate szaty i siedzi na tronie w świątyni jerozolimskiej w chwili, kiedy haftuje purpurową zasłonę dla świątyni. Na głowie ma królewski diadem. Nad Maryją unosi się Duch Święty w postaci gołębicy. W pobliżu jest archanioł Gabriel. Podobne ujęcie Zwiastowania w mozaice spotykamy w Parenze (w. IV).
  W jednym z kościołów Rawenny spotykamy mozaikę z wieku VI, na której Maryja jest przedstawiona, jak siedzi przed swoim domem i w ręku trzyma wrzeciono. Anioł stoi przed Nią z berłem. Podobną mozaikę spotkamy w bazylice świętych Nereusza i Achillesa w Rzymie (w. IX). Na Ewangeliarzu cesarza Ottona I (w. X) i w Sakramentarzu św. Grzegorza (w. X) spotykamy pięknie namalowane barwne sceny Zwiastowania. Podobnie piękne sceny Zwiastowania spotykamy w wieku XII w Ewangeliarzu z Gegenbach, z Hardhausen, św. Hildegardy i w rzeźbie w katedrze w Chartres. Tam również widzimy tę scenę na witrażu. Z wieku XIII pochodzi wspaniała mozaika w bazylice Matki Bożej na Zatybrzu w Rzymie. Scenę Zwiastowania unieśmiertelnili ponadto m.in.: Giotto, Szymon Marcin ze Sieny, Fra Angelico, Simone Martini, Taddeo Bartoli, Masaccio.
  Pierwsze wizerunki przedstawiają Maryję na tronie (do w. XII). Sztuka romańska (od w. XII) wprowadza ruch i usiłuje nawet oddać uczucia Maryi. Od wieku XIV Maryja otrzymuje często gałązkę oliwną. Anioł zaś trzyma prawie zawsze laskę podróżną, lilię, berło lub gałązkę oliwną. Maryja bywa przedstawiana w czasie modlitwy (klęcznik), z przędziwem, w domu lub koło domu, rzadko przy studni czy świątyni.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/03-25a.php3

  25 marca – św. Prokop, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/03-25b.php3
  25 marca – bł. Jozafata Michalina Hordaszewska, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/03-25c.php3

  Polubienie

 19. Szafirek pisze:

  18.03.2012, 16:00 – Przybędę w obłokach w otoczeniu wszystkich aniołów i świętych z Nieba

  Moja szczerze umiłowana córko. Moje dzieci muszą wiedzieć, że przyczyną, dla której świat jest pusty duchowo, jest to, że nie rozpoznają już one różnicy między tym, co dobrem, a co złe.
  Bez Mojego Światła, które wypełnia każdą duszę, nie wyłączając grzeszników, świat przestałby istnieć.
  Jedynie Moje Światło utrzymuje świat przy życiu.
  Wielu Moich wyznawców, którzy poświęcają się, aby cierpieć w zjednoczeniu ze Mną, także pomaga utrzymać w świecie to Światło.
  Na krótko przed Moim powtórnym przyjściem Moje światło zniknie na świecie na okres trzech dni.
  Stanie się to jednak przy samym końcu i nie należy tego mylić z Ostrzeżeniem.
  To właśnie w ciągu tych trzech dni będzie płacz i zgrzytanie zębami, ludzie zaś będą jako ostatniej deski ratunku wyglądać Mojego światła, nawet jeśli wcześniej Mnie odrzucili.
  To będzie czas Prawdy.
  Moi wyznawcy nie powinni obawiać się tych trzech dni, bo choć byście nie byli świadomi Mojej obecności, Ja będę z wami.
  Następnie po upływie trzech dni, powrócę na ziemię dokładnie w taki sposób, w jaki wstąpiłem do Nieba.
  Przybędę w obłokach w otoczeniu wszystkich aniołów i świętych z Nieba w wielkiej Chwale.
  Jak piękny i radosny będzie ten dzień, kiedy przyjdę, aby zgodnie z Wolą Mojego Ojca rozpocząć Moje Królowanie na ziemi.
  Żaden człowiek nie będzie miał jakichkolwiek wątpliwości, że to jestem Ja.
  Ludzie nie będą też mieli żadnych wątpliwości co do ich przyszłości.
  To będzie dzień, w którym przyjdę, aby sądzić.
  Dokonam podziału mojego ludu na tych, którzy Mnie kochają, i tych, którzy Mnie nienawidzą.
  Ci, którzy Mnie odrzucili i hołdowali niecnym postępkom, zostaną wydani na pastwę piekielnych ogni.
  Pozostali będą żyć ze Mną w raju pośród sprawiedliwych, którzy zmartwychwstaną.
  Takiego triumfu muszą z radością wyczekiwać wszystkie dusze, kiedy powrócę, tak jak wam obiecywałem.
  A to mówię chrześcijanom:
  Wiedzcie, że to wielkie i chwalebne wydarzenie nastąpi już wkrótce.
  Wasze pokolenie będzie świadkiem Mojego chwalebnego Powrotu.
  Kiedy ten dzień ma nastąpić, nie wyjawię wam nigdy, gdyż wie to tylko Mój Ojciec. Mogę was jednak zapewnić, że chwila Mojego Powtórnego Przyjścia jest bliska.
  Wam, Moi wyświęceni słudzy mówię, że waszym obowiązkiem jest tak przygotować Mój lud czyli te dusze, za które ponosicie odpowiedzialność, aby zostały one włączone do Księgi Życia.
  Błagam was, pracujcie usilnie, wykorzystując potęgę środków komunikacji i modlitwy, aby przygotować świat na Moje Powtórne Przyjście.
  Wasz kochający Zbawiciel
  Jezus Chrystus
  Odkupiciel całej ludzkości

  Polubienie

 20. Szafirek pisze:

  01.06.2012, 20:15 – 666 będzie wprowadzany tak samo jak każda szczepionka, jego numer będzie ukryty w chipie, do którego przyjęcia będziecie zmuszani

  Moja szczerze umiłowana córko, antychryst już przygotowuje, swój pokojowy plan, który wkrótce przedstawi, po wojnach, które staną się powszechne na Bliskim Wschodzie i kiedy ból i straszne udręczenie będzie oznaczać brak nadziei.
  Wtedy on nagle się pojawi i ogłosi się światu jako człowiek pokoju, jasny klejnot, który błyszczy w środku ciemności.
  Gdy się pojawi, będzie postrzegany jako jeden z najbardziej charyzmatycznych przywódców politycznych wszechczasów.
  Jego piękna, atrakcyjna i opiekuńcza osobowość oszuka większość ludzi.
  Będzie on roztaczać miłość i współczucie i będzie postrzegany jako Chrześcijanin. Z czasem przyciągnie wielu zwolenników, których liczba tak wzrośnie, że stanie się on jakby Mną, Mesjaszem.
  Będzie postrzegany jako głosiciel jedności między wszystkimi narodami i będzie kochany w prawie każdym kraju na świecie.
  Będzie wreszcie postrzegany jako ten, który posiada nadprzyrodzone umiejętności. Wielu będzie wierzyć, że został wysłany przez Mojego Ojca i że to jestem Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel Świata.
  Będą się do niego modlili, kochali go i oddawali swoje życie za niego, a on będzie się śmiał i drwił z nich, kiedy nie będą go widzieli.
  To będzie największe oszustwo wszechczasów, a jego planem jest ukraść wasze dusze, aby Mi was zabrać.
  On i Fałszywy Prorok, który będzie siedział jak Król na Tronie Piotra, będą potajemnie przygotowywać jedną światową religię.
  Będzie się wydawało, że jest to typ religii chrześcijańskiej, głoszącej miłość. Ona jednak nie będzie promować miłości wzajemnej, która pochodzi od Boga. Zamiast tego będzie promować miłość i przywiązanie do antychrysta i miłość do samego siebie.
  To nie koniec obrzydliwości, bo gdy uwiodą dzieci Boże, rozpocznie się właściwy atak.
  Nagle wszyscy zostaną poproszeni o zaakceptowanie jednego światowego Znaku Wierności. Znaku zjednoczonego świata, w którym wszyscy ludzie będą musieli uczestniczyć.
  Nastąpi kontrola waszych pieniędzy, waszego dostępu do żywności i tego, w jaki sposób żyjecie.
  Zasady, wiele z nich, będą oznaczały, że staniecie się więźniami. Kluczem do waszych cel, który trzymał was będzie pod ich kontrolą, będzie Znak Bestii.
  666 będzie wprowadzany tak samo, jak każda szczepionka, jego numer będzie ukryty w chipie do którego przyjęcia będziecie zmuszani.
  Raz wprowadzony zatruje nie tylko twój umysł i duszę, ale twoje ciało. To spowoduje epidemię mającą na celu zniszczenie większości ludności świata.
  Nie wolno przyjmować Znaku. Zamiast tego pouczam was, co macie zrobić.
  Wielu będzie akceptować Znak, ponieważ będą czuli się bezradni.
  Pieczęć Boga Żywego, Moja Krucjata Modlitwy (33) jest waszą ostatnią deską ratunku.
  Po otrzymaniu Mojej Pieczęci Ochrony, przekazanej wam przez Mojego Ojca Przedwiecznego, nie będziecie musieli przyjmować Znaku.
  Nie tkną was. Wasz dom nie będzie widoczny, poszukiwany czy wzięty na cel, bowiem stanie się niewidzialny w oczach armii szatana.
  Będziecie musieli przechowywać w ukryciu żywność o kilkuletniej trwałości. Będziecie musieli hodować własne uprawy, przechowywać własną wodę, a wokół siebie trzymać wszystkie Święte przedmioty.
  Moja Reszta Kościoła będzie rosnąć i rozprzestrzeniać się i otrzymacie schronienie, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  Trzeba teraz sporo planować.
  Ci, którzy śmieją się z tego, co robicie lub mówicie, czy są pewni, że Jezus nie mógłby poprosić was o to? Czyż On nie zaopatrzyłby wszystkich Jego wyznawców w czasie potrzeby?
  Nawet jeden bochenek i jedna ryba mogą być rozmnożone. Zatem nie ma znaczenia, że macie tylko trochę jedzenia, gdyż Ja was ochronię i będziecie bezpieczni.
  Módlcie się intensywnie za te dusze, które nie będą w stanie uniknąć Znaku.
  Te niewinne dusze zostaną uratowane, które będą w stanie łaski w czasie zmuszania do przyjęcia chipa.
  Reszta z was musi planować ochronę swojej rodziny i swoją wierność Świętej Eucharystii i Mszy.
  Kiedy antychryst pochłonie wszystkie religie, jedyną bronią, wobec której będzie bezsilny będzie Msza Święta i Przeistoczenie chleba i wina w Moje Ciało i Krew w Świętej Eucharystii.
  Moje Msze muszą być kontynuowane. Ci z Was, którzy o tym wiedzą, muszą się licznie zebrać i teraz rozpocząć przygotowania.
  Im wcześniej się przygotujecie, tym więcej łask otrzymacie, aby wzrastały wasze szeregi na całym świecie.
  Skała otrzyma nowy budynek, o którym powiedzą, że będzie Moją Nową Świątynią. Ale to nieprawda.
  Ale kiedy prześladowanie się skończy, Moja Reszta Kościoła i Mój Wybrany Lud będą mieli odbudowaną Świątynię i Moje Nowe Jeruzalem zstąpi z nieba.
  Ona będzie schodzić w chwale. Trąby będą słyszalne w Niebie i na ziemi w tym samym czasie.
  I wtedy przyjdę. Ty, Moja córko będziesz zwiastunem Mojego przybycia i wielu upadnie na ziemię i w ekstazie będą płakać z ulgą, miłością i radością.
  Gdyż wreszcie nastąpiła chwila, na którą czekali. Niebo rozświetli się, grzmoty będą grzmiały i chóry aniołów będą śpiewać jednym słodkim głosem, ponieważ wszystkie dzieci Boże będą radośnie witać Prawdziwego Mesjasza.
  Ja, Jezus Chrystus, przyjdę sądzić. A Niebiosa i Ziemia będą stanowiły jedno.
  Nowa Chwalebna wspaniałość, odnowiona ziemia wyłoni się i Nowy Raj obejmie wszystkich, których imiona są w Księdze Życia, a którzy połączą się w jedno.
  I choć koniec starej ziemi, splamionej grzechem, będzie musiał nastąpić, to wówczas rozpocznie się Nowa Era.
  Do tego macie dążyć. Do tego macie prawo, jako część naturalnego dziedzictwa.
  Skupcie się tylko na ratowaniu wszystkich dusz.
  Dlatego nie przejmujcie się przeszkodami, które napotkacie. Prześladowanie. Ból. Przerażające zło z ręki innych. Liczy się tylko zbawienie dusz.
  Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus

  Polubienie

  • ... pisze:

   Powiedzą wkrótce że wynaleźli szczepionkę na tego koronawirusa i każdy będzie musiał się szczepić. A tam może być ten znak bestii przepowiadany w Biblii że bez niego nikt nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać albo jakaś trucizna będzie w środku i dopiero umrze wielu ludzi.

   Polubienie

   • ... pisze:

    To było zaplanowane. Ta cała elita – illuminati już wcześniej o tej epidemii wiedziała..już w styczniu wiedzieli.

    Polubienie

 21. Gosia 3 pisze:

  OJCZE NASZ….
  3 X ZDROWAŚ MARYJO…
  CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU!
  ŁĄCZYMY SIĘ DUCHOWO Z FATIMĄ.
  „Boże Ojcze, Stwórco świata, wszechmogący i miłosierny, który z miłości do nas posłałeś na świat swojego Syna jako lekarza dusz i ciał, spójrz na swoje dzieci, które w tym trudnym momencie niepewności i lęku w wielu regionach Europy i świata, zwracają się do Ciebie szukając siły, zbawienia i pocieszenia.
  Uwolnij nas od chorób i strachu, ulecz naszych chorych, pociesz ich rodziny, daj mądrość rządzącym, energię i siłę lekarzom, pielęgniarkom i wolontariuszom, życie wieczne zmarłym.
  Nie opuszczaj nas w chwili próby, ale uwolnij nas od wszelkiego zła. O to Cię prosimy, który z Synem i Duchem Świętym żyjesz i królujesz na wieki. Amen.
  Maryjo, Uzdrowicielko chorych i Matko nadziei, módl się za nami!”

  Polubienie

 22. Gosia 3 pisze:

  KOCHANI TĄ NOWENNĘ PRZEKAZAŁ MI MÓJ OPIEKUN DUCHOWY ALE NIE WIEDZIAŁ JAKIEGO WYLOSOWAŁAM PATRONA NA TEN ROK. JA ZACZNĘ OD DZISIAJ JA ODMAWIAĆ I WAS DO TEGO ZACHĘCAM.
  MARIUSZKU ! MOJA PROŚBA ZAMIEŚĆ JĄ JESZCZE DZISIAJ BO CO DOŚLEMY.
  TYMCZASEM WSTAWIAM NA PIERWSZY DZIEŃ.

  Nowenna do Św. Andrzeja Boboli w czasie epidemii

  Nowennę do św. Andrzeja Boboli można rozpocząć dowolnego dnia w czasie zagrożenia epidemią.

  W latach 1625-1629 Wilno nawiedziło kilka niezwykle groźnych epidemii, które dziesiątkowały jego mieszkańców. Ludzie masowo opuszczali miasto, pozostawiając niejednokrotnie swych bliskich bez opieki, skazując ich na samotną śmierć. Chorzy często leżeli na ulicach lub w zamkniętych domach. Ojciec Andrzej Bobola wraz z innymi kapłanami nieśli tym opuszczonym i porzuconym swą ofiarną pomoc duchową i materialną. Nie bacząc na możliwość zarażenia się, Ojciec Andrzej opiekował się chorymi i głodnymi ludźmi. Spowiadał wiernych i udzielał im sakramentów świętych, a zmarłych grzebał. Wielu duchownych oddało swe życie w czasie tych straszliwych epidemii, służąc do końca swym braciom potrzebującym pomocy.

  Tradycja przypisuje wstawiennictwu św. Andrzeja Boboli uratowanie Pińska i jego okolic od zarazy w latach 1709 – 1710.

  Św. Andrzej Bobola wśród dotkniętych zarazą w Wilnie (obraz Jana Molgi)

  NOWENNA DO ŚWIĘTEGO ANDRZEJA BOBOLI W CZASIE EPIDEMII

  Nowennę do św. Andrzeja Boboli można rozpocząć dowolnego dnia w czasie zagrożenia epidemią.

  W latach 1625-1629 Wilno nawiedziło kilka niezwykle groźnych epidemii, które dziesiątkowały jego mieszkańców. Ludzie masowo opuszczali miasto, pozostawiając niejednokrotnie swych bliskich bez opieki, skazując ich na samotną śmierć. Chorzy często leżeli na ulicach lub w zamkniętych domach. Ojciec Andrzej Bobola wraz z innymi kapłanami nieśli tym opuszczonym i porzuconym swą ofiarną pomoc duchową i materialną. Nie bacząc na możliwość zarażenia się, Ojciec Andrzej opiekował się chorymi i głodnymi ludźmi. Spowiadał wiernych i udzielał im sakramentów świętych, a zmarłych grzebał. Wielu duchownych oddało swe życie w czasie tych straszliwych epidemii, służąc do końca swym braciom potrzebującym pomocy.

  Tradycja przypisuje wstawiennictwu św. Andrzeja Boboli uratowanie Pińska i jego okolic od zarazy w latach 1709 – 1710.

  _____________________________________________

  DZIEŃ PIERWSZY

  Modlitwa wstępna: odmawiana przez wszystkie dni nowenny

  Wszechmogący, wieczny Boże!

  Bądź pochwalony za świat, który dla nas stworzyłeś i za ludzi, których stawiasz na drodze naszego życia. Dziękujemy za wielkiego Rodaka i orędownika w niedolach i przeciwnościach losu – świętego Andrzeja Bobolę, którego wywyższyłeś ponad innych za jego wyjątkową wiarę, oddanie i miłość. Dziękujemy za pełne trudów życie Patrona Polski, który wskazywał i nadal wskazuje nam drogę rozwoju i wzrastania w Bogu. Dziś zwracamy się do Ciebie, Boże z wołaniem, aby trudne doświadczenie epidemii pogłębiło naszą wiarę i miłość oraz wzmocniło wspólnotę rodzinną, religijną i narodową. Przez naszego Pana, Jezusa Chrystusa, Amen.

  Litania do św. Andrzeja Boboli: odmawiana przez wszystkie dni nowenny

  Kyrie eleison! Chryste eleison! Kyrie eleison!
  Chryste, usłysz nas! Chryste, wysłuchaj nas!
  Ojcze z nieba Boże, zmiłuj się nad nami
  Synu, Odkupicielu świata, Boże,
  Duchu Święty, Boże,
  Święta Trójco, jedyny Boże.

  Święta Maryjo, módl się za nami

  Święty Andrzeju Bobolo, módl się za nami.

  Święty. Andrzeju, wierny naśladowco Dobrego Pasterza,

  Święty Andrzeju, napełniony duchem Bożym,

  Święty Andrzeju, czcicielu Niepokalanie Poczętej Maryi Panny,
  Święty Andrzeju, duchowy synu świętego Ignacego Loyoli,
  Święty Andrzeju, miłujący Boga i bliźnich aż do oddania swego życia,
  Święty Andrzeju, w życiu codziennym oddany Bogu i bliźnim,
  Święty Andrzeju, zjednoczony z Bogiem przez nieustanną modlitwę,
  Święty Andrzeju, wzorze doskonałości chrześcijańskiej,
  Święty Andrzeju, Apostole Polesia,
  Święty Andrzeju, powołany przez Boga do jednoczenia rozdzielonych sióstr i braci,
  Święty Andrzeju, gorliwy nauczycielu dzieci i ludzi religijnie zaniedbanych,
  Święty Andrzeju, niezachwiany w wierze mimo gróźb i tortur,
  Święty Andrzeju, wytrwały w największych cierpieniach,
  Święty Andrzeju, męczenniku za jedność chrześcijan,
  Święty Andrzeju, męczenniku i apostole,
  Święty Andrzeju, apostołujący po śmierci wędrówką relikwii umęczonego ciała,

  Święty Andrzeju, wsławiony przez Boga wielkimi cudami,
  Święty Andrzeju, chlubo naszej Ojczyzny,
  Święty Andrzeju, wielki Orędowniku Polski,
  Święty Andrzeju, proroku zmartwychwstania Polski po trzecim rozbiorze,
  Święty Andrzeju, nasz wielki Patronie.

  Abyśmy wszyscy chrześcijanie stanowili jedno, uproś nam u Boga
  Abyśmy nigdy od naszej wiary nie odstąpili,
  Abyśmy żadnego grzechu ciężkiego nie popełnili,
  Abyśmy za popełnione winy szczerą pokutę czynili,

  Abyśmy dla naszego zbawienia gorliwie z łaską Bożą współpracowali,
  Abyśmy Bogu wiernie służyli,

  Abyśmy Najświętszą Maryję Pannę jako Matkę miłowali,
  Abyśmy w znoszeniu wszelkich przeciwności wytrwali,
  Abyśmy z Tobą nieustannie Bogu chwałę oddawali,.

  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie,
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

  Kapłan: Módl się za nami, święty Andrzeju Bobolo,

  Wierni: Abyśmy się stali godni obietnic Chrystusowych.

  Módlmy się:
  Boże, nasz Ojcze, Ty przez śmierć umiłowanego Syna chciałeś zgromadzić rozproszone dzieci.

  Spraw, abyśmy gorliwie współpracowali z Twoim dziełem, za które oddał życie święty Andrzej Bobola, Męczennik.

  Prosimy o to przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  Modlitwa nowennowa:

  Święty Andrzeju Bobolo, Patronie Polski!

  Przychodzimy dziś do Ciebie, prosząc o wstawiennictwo u dobrego Boga o rychłe zakończenie epidemii w Polsce i na świecie. Sam w życiu byłeś świadkiem epidemii i chorób. Wiesz, ile wnoszą cierpienia i jak przemieniają ludzkie życie i życie narodu. Uproś nam łaskę ufności w Bożą miłość i prowadzenie. Pomóż nam zrozumieć i z zaufaniem przyjąć słowa Pana Jezusa: Nie lękajcie się. Wierzymy, że dzięki Twemu wstawiennictwu zaraza ominęła Pińsk i jego okolice podczas Wielkiej Wojny. Wierzymy, że także teraz za Twoją przyczyną wirus przestanie się szerzyć.

  Święty Andrzeju Bobolo módl się za nami! Święty Andrzeju Bobolo, oręduj za nami u Boga!

  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  DZISIAJ 25 MARCA W NOCY MATKA BOŻA POWIEDZIAŁA:
  KOCHANE DZIECI ! PRZYCHODZIŁAM DO WAS PRZEZ DŁUGIE LATA A WY WCIĄŻ SIĘ NIE NAWRACACIE. A TERAZ NADCHODZI BÓG OJCIEC , KTÓRY MA PRZYGOTOWAĆ ŚWIAT NA PRZYJŚCIE SWOJEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA.

  Polubienie

 24. Szafirek pisze:

  III. Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa

  O Jezu… Jakże wielu Twoich prześladowców posuwało się dalej, niż udręki słowne… Już na początku jeden ze sług arcykapłana spoliczkował Cię, choć było to bezprawie. Tyś bowiem jako oskarżony, był według prawa nietykalny, a jednak wobec Ciebie nikt nie liczył się prawem… Potem znów „ludzie, którzy pilnowali Cię, naigrywali się… Zasłaniali Ci oczy i [szyderczo] pytali: „Prorokuj, kto Cię uderzył ?” (wg Łk 22,63)… Na koniec ciosy pałki spadły na Twą koronę cierniową (Mk 15,19), zadając ból nie do zniesienia i wysączając strugi krwi zalewającej oczy. Wszystko to, jeszcze dziś widać na płótnie całunu.

  „Ciemne, nieregularne ślady z tyłu głowy, są śladami wycieków krwi” – orzekli naukowcy po ekspertyzie płótna. „Przyczyną tych wycieków były niezależne od siebie rany nakłuciowe czaszki, z których krew obficie wypłynęła w chwili zranienia… Na przedzie głowy – zapisali – znajdują się podobne rany nakłuciowe ze śladami krwawych wycieków”…

  Co było, Panie Jezu, dla Ciebie najstraszniejsze ? Dotkliwy ból fizyczny, czy to, że okrutnicy z cierpienia uczynili przedmiot swojej zabawy…? Pytam Cię, bo i ja znoszę podobne cierpienia… I moi prześladowcy mają upodobanie w dręczeniu mnie, swojej ofiary, a wszystko to wyzwala w nich przemożną chęć do zadawania kolejnych, dalszych ciosów… tyle, że ciosów psychicznych, które sprawiają większy ból, niż najdotkliwsze rany.

  Jezu, Ty znasz tę ich szatańską satysfakcję; tę sadystyczną radość, jakiej doznają szkodząc innym… To ich lekceważenie ewangelicznych słów: „Nad nikim się nie znęcajcie i nikogo nie uciskajcie” (Łk 3,14). Proszę więc, zechciej wejrzeć na nich i racz poskromić ich zapędy, bo nie pojmują, że choć Bóg nieraz „dopuszcza na nas cierpienie dla uświęcenia dusz, nigdy nie aprobuje tych, którzy je zadają” (wg PJ do Małgorzaty Balhan)… Przeciwnie, każdym takim czynem wzbudzają Jego gniew, który „odsłoni się wobec każdej niegodziwości” (Rz 1,18). Proszę więc, Panie, „wspomnij na mnie. Daj się rozpoznać w chwili mojego udręczenia i dodaj mi odwagi, Królu bogów i Władco nad wszystkimi władcami” (Est 4,17r), bo jeśli z Woli Twojej muszę zmagać się z prześladowaniami – „z Twoją pomocą będę mógł znieść bóle i nagany, podejrzenia, zniewagi i rozczarowania, oszczerstwa, udręki i wszelkie niepokoje, które mnie nawiedzają… Będę mógł znieść je w taki sposób, jak chciałbyś, bym to czynił” (wg „Modlitewnika dla chorych” ks.SAC)… I racz umocnić mnie w nadziei, że w oczach Twych „błogosławieni są, którzy cierpią prześladowania dla sprawiedliwości” (wg Mt 5,10)…

  Różnie bywało z moją wiarą w różnych okresach życia, lecz dziś jednego jestem pewien, że „jesteś dla mnie Ojcem, że masz ojcowskie serce… Wszak jeśli ja mam serce i rozumiem jego drgnienia, i jego tajemnice, to jakbym mógł posądzać Cię o to, że nie masz serca, i że nie umiesz nim posługiwać się” (wg Sługi Bożego Stefana Wyszyńskiego)… Wierzę więc, że gdy „noga moja się chwieje”, wtedy mnie wspiera łaska Twoja. Kiedy się w moim sercu mnożą niepokoje, Twoje pociechy mnie orzeźwiają” (Ps 94,18). Przy Tobie więc, o Boże mój, „zła nie ulęknę się” (Ps 23,4).

  Ojcze nasz… 10 Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… O mój Jezu…

  Polubienie

 25. Szafirek pisze:

  Jeszua said
  25 marca 2020 @ 13:48
  3 0 Rate This

  Trevignano Romano 8 marca 2020 r.

  Przesłanie Jezusa

  Moi drodzy bracia i Moje dzieci, dziękuję wam za wysłuchanie Mojego wołania w waszych sercach. Dziękuję za waszą miłość; Ja, wasz Król, wkrótce będę z wami, aby odebrać to, co należy do Boga. Moje dzieci, co oni ze Mną robią?! Płacze Moje Serce i Serce Mojej Najświętszej Matki, już wam mówiłem, że wkrótce nie będzie mnie już w Mym domu, nadszedł czas na Moje ukrzyżowanie. Ten kolejny raz jest gorszy, niż poprzedni, nigdy dotąd tak nie cierpiałem, a wszystko to za sprawa ludzkich decyzji, jaka głupia jest ta ludzkość! Już nie pamiętają, że dla nich umarłem. Błogosławię wam w imię Ojca, w imię Moje i Ducha Świętego, Amen.

  Trevignano Romano 10 marca 2020 r.

  Moje dzieci, dziękuję wam za to, że jesteście tu na modlitwie. Nie bójcie się tak wirusów, drogie dzieci, jak tego, że zostajecie bez Chleba Życia Wiecznego. Moi ukochani, bądźcie razem, bądźcie światłem dla świata i nigdy nie pozwólcie go zgasić. Moje dzieci, każdy sposób na wspólną modlitwę jest dobry, módlcie się za Rzym, bo on wypije kielich goryczy. Módlcie się za Rosję. Och! Ukochani synowie, gdybyście mnie słuchali! Teraz zostawiam was w pokoju i błogosławię wam w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen”.

  Trevignano Romano 11 marca 2020 r.

  Przesłanie Jezusa

  Moi Ukochani, Serce Me krwawi gdy widzę waszą bezradność, że zamiast modlić się do Mego Ojca, zamykacie się w domach. Jaka straszna jest wasza ślepota! Bo Mnie nie kochacie choć Ja jestem blisko was! Moja Matka, pogrążona w bólu, mówi wam, co macie robić, a wy Jej nie słuchacie. Gdy tylko modlitwa może was uratować, wy silicie się, aby coś zrozumieć, choć póki nie uwierzycie – duch tego, który podąża ku zbawieniu, nie może być oświecony. Mała trzódko, możesz tak wiele zrobić modląc się do Mego Ojca z szeroko otwartymi sercami, odkrywając na nowo pokłady waszej wiary, miłości bliźniego i budując pokój między wami. Moi kochani, jaki ból sprawia Mi widok was bezradnych i poranionych! Módlcie się z Moją Matką, Ona będzie z wami trwać w modlitwie, zanosząc wasze wołania do Mojego Ojca, Który choć tak bardzo was kocha, nie może dłużej patrzeć na swe ukochane dziatki idące na zatratę, nie mające nawet odwagi, aby nieść Świętą Eucharystię tym, którzy cierpią. To jest ciężka próba i pragnę, aby każdy z was przyjmował swój krzyż z miłością. Błogosławię wam w imię Ojca, w imię Moje i Ducha Świętego, Amen”.

  Trevignano Romano 14 marca 2020 r.

  Moje drogie dzieci, dziękuję wam za modlitwy, pamiętajcie, by nie odchodzić od Krzyża, wciąż zwracajcie swe oczy ku Niebu, nie bójcie się, bo mój Jezus jest blisko was, wraz z Aniołami i Archaniołami; miejcie pokój i radość w swych sercach. Dzieci, kochajcie mego Syna Jezusa i trzymajcie się mych rąk, a nigdy nie zabraknie wam niczego; Opatrzność nie opuści tych, którzy są silni w wierze. Teraz błogosławię wam w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

  Polubienie

 26. Szafirek pisze:

  Trevignano Romano 24 marca 2020 r.

  Przesłanie Jezusa

  Moi bracia, zebraliście się wszyscy w tej wielkiej rodzinie, sprawiając Memu Sercu wielką radość! Wszyscy na modlitwie, jak kiedyś bywało. Ukochane dzieci, wy, którzy staliście się teraz częścią Mojego małego stadka, podążajcie krok za krokiem za Moją Matką, będę wam towarzyszył pośród lwów i żmij, nikt was nie będzie mógł dotknąć ani nikt was nie skrzywdzi. Drodzy bracia, jak wielka jest Moja miłość do was, bądźcie zjednoczeni, bo teraz jest czas, gdy każdy potrzebuje drugiego; nie zostawiajcie swoich braci samych, ale zmiłujcie się, zmiłujcie się nad nimi, jak Ja będę miał dla was zmiłowanie i niczego wam nie zabraknie. Moc Boża jest tak wielka, że Mój płaszcz jest taki sam, jak Mojej Matki: przykryje was i uczyni niewidzialnymi dla zła. Moi bracia, światowa elita chce z was uczynić swoich poddanych, jesteście jak niewolnicy, ale Ja przyjdę i uwolnię was od całego tego zła. Bracia Moi, będę iść obok was, będę was przytulał i błogosławił jako Brat, jako Przyjaciel, jako Ojciec. W imię Ojca, w imię Moje i Ducha Świętego, Amen.

  Moja córko, nie bój się, trzymaj swoją rękę w Mojej, a będę przy tobie, już cię nie opuszczę, ta misja będzie trwać, bądź spokojna.

  Polubienie

 27. Mateusz pisze:

  Trevignano Romano 24 marca 2020 r
  Przesłanie Jezusa
  Moi bracia, wszyscy jesteście zgromadzeni tutaj w tej wielkiej rodzinie, jaka radość w moim sercu! wszystko w modlitwie jak w przeszłości. Umiłowane dzieci, wy, którzy teraz staliście się częścią mojej małej trzody, idźcie moją Matką śladami, będę wam towarzyszył między lwami i żmijami, nikt nie może was dotknąć, nikt nie może was skrzywdzić. Drodzy bracia, jak wielka jest moja miłość do was, pozostańcie zjednoczeni, ponieważ dzisiaj jest ten moment, kiedy wszyscy potrzebują drugiego, nie zostawiajcie swoich braci w spokoju, lecz miejcie litość i miłosierdzie, jak ja będę dla was mieć, nic przegapisz to. Moc Boża jest tak wielka, że ​​mój płaszcz należy do mojej Matki, przykryje cię i uczyni cię niewidzialnym dla zła. Moi bracia, światowa elita chce się wam poddać, staliście się jak poddani, ale ja przyjdę i uwolnię was od tego zła. Moi bracia, mijam jeden po drugim, pieszczę was i błogosławię jako brat, jako przyjaciel, jako ojciec, w imię Ojca w moim imieniu i Ducha Świętego, Amen ”.
  Moja córko, nie bój się, zostań z moją ręką w mojej ręce, a ja będę przy tobie, nigdy cię nie opuszczę, będę podążał za tą misją, zachowaj spokój.

  Polubienie

 28. Szafirek pisze:

  O godz. 18.30, w sanktuarium Matki Bożej w Fatimie biskup miejsca, kard. António Marto poświęci Portugalię i Hiszpanię Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. „Bezprecedensowy akt” zawierzenia poprzedzi różaniec, odmówiony w języku portugalskim i hiszpańskim – informuje sanktuarium. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski poprosił, by do aktu zawierzenia włączyć też Polskę….

  Polubienie

 29. Gosia 3 pisze:

  Mam nadzieję, że to prawda jeśli chodzi o zawierzenie Polski, a ja w tym czasie będę na mszy św i mam nadzieję że się dostanę i w tej intencji przyjmę Komunię Św .
  JEZU UFAM TOBIE!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s