Przed nami 3 lata i 3,5 roku?

 

Wiele wskazuje na to, że jest to ostatnie lato wolności ! Obym się mylił w tym oświadczeniu !

Proszę odczytać ten list jako głos jednego z wielu członków Kościoła Powszechnego, który wyraża te wszystkie opisane tu niepokoje. Proszę o przeczytanie, choćby po trochu, tego listu (dodanego także w załączniku) do końca, gdzie zawarłem kolejne niedawno odkryte rzeczy, które nieprzyjaciel nam zaplanował, a które mają na celu jak najskuteczniejsze oderwanie nas od Stworzyciela i Zbawiciela naszego.

Na wstępie informuję, że adres mailowy znalazłem przeszukując strony internetowe. Po wysłaniu adres został usunięty ze skrzynki nadawczej i z mojego komputera.

Do napisania tego listu, oprócz wielu złych znaków związanych z tą dziwną, rozdmuchaną w mediach pandemią, która uderzyła w wolność, w sposób sprawowania pamiątki ofiary Pana naszego, znaków związanych z masowym ograniczaniem liczebności ludzkości i przekształcaniem świata w elektroniczny obóz koncentracyjny bez możliwości ucieczki, przekonał mnie także alarmujący list abp Vigano
www.pch24.pl/abp-carlo-maria…
o potrzebie czujności wobec coraz bardziej widocznych znaków budowania światowego rządu (3,5 roku), pojawienia się antychrysta i wejścia w okres jego okrutnych rządów (3 lata i 7 miesięcy) opisywane przez proroka Daniela, opisanych w księdze Apokalipsy.

Czy abp Vigano i podpisani z nim pod listem sygnatariusze mają rację ? Podane tu informacje potwierdzają to o czym napisał.

Greta Thunberg w 2019r. jak meteor przeleciała po świecie i obwieściła, że ludzi jest ZA DUŻO na świecie, że bardzo śmiecą, zjadają biedne zwierzątka, że ziemia nie wytrzyma dłużej takiego wykorzystywania. Potem pojawił się wirus a po wirusie p. Bill bramy piekielne Gates ogłosił swój plan dla całej ludzkości. Czy specjaliście o programowania i komputerów, który jest zażartym zwolennikiem masowego wymierania ludzkości, aborcji i eutanazji na prawdę zależy na naszym zdrowiu ? Czy człowiek, który swoimi szczepionkami wsławił się ogromną ilością złych skutków poszczepiennych w Indiach i w Afryce, ma moralne prawo by nas „leczyć” ? Chce narzucić wszystkim rządom na świecie szczepionkę, która będzie daleko w tyle za nowymi odmianami wirusów ! Tylko, czy o ochronę przed wirusami tu chodzi ? Im więcej słyszymy o nowych lekach na tego wirusa z koronami, tym bardziej powinniśmy się bać ! Szatańscy kolaboranci rzucą na nas coś na co nie pomogą już żadne leki, nie pomoże nawet zamykanie granic !

Mówili zewsząd jeszcze do niedawna – człowieku, zostań w domu …. i czekaj na zastrzyk-szczepionkę od Billa bramy piekielne Gates’a, z funkcją całkowitej kontroli twojego życia. Otrzymasz także specjalny znak, że jesteś już innym człowiekiem. Jak na razie nie widać, nie słychać oznak żeby nasi kapłani czuwali, rozpoznawali znaki czasu. Odnoszę wrażenie, że należę już do Kościoła Rzymsko-Katolicko-Naukowego, gdyż nauki świeckie mocno zmieniły mentalność duchownych mających prowadzić nas do ZBAWIENIA. Nadzieję pokładam w Bogu, że ostrzeże nas przed tym tragicznym przymusem zwanym „wyborem”. Maria Simma dowiedziała się od dusz czyśćcowych, że Bóg przygotowuje wielkie wydarzenie. Będzie to najprawdopodobniej Ostrzeżenie, oświecenie naszych sumień. Mam nadzieję, że nastąpi ono przed znakowaniem imieniem bestii.

Czy można zaufać człowiekowi, który należy do organizacji nie przyjaznych Kościołowi, jawnie bądź ukrycie walczących z Kościołem, a co najważniejsze głosi hasła przeciwko istnieniu ludzkości w takiej jak dzisiaj liczbie ? To jest twardo myślący inżynier, biznesmen, anty-humanista. Jego, wraz z mocodawcami starannie przygotowywane od lat plany są bardzo czytelne i zapalają tylko jedno CZERWONE ŚWIATŁO ! Mam wielkie obawy, że to co głosi Bill Gates, to co już dokonał i zamierza wykonać, jest dla nas śmiertelnym ZŁEM. W planie pana Gates’a nie chodzi tylko o zbicie fortuny. Zredukowanie ludności według Gates’a ma nie tylko pomóc przetrwać planecie i zwierzętom, roślinności ale umożliwić sprawną, totalną kontrolę nad 500 mln pozostawionych przy życiu.

W jedynym wolnym (ale nie wolnym całkowicie od różnych manipulacji) miejscu, jakim jest sieć internetowa, pojawiło się mnóstwo analiz, ostrzeżeń ludzi nauki, ludzi poszukujących prawdy o trzeźwo myślących umysłach, co do źródeł wywołanej pandemii i jej celu.

Cytat: „Projekt zaczipowania ludzi forsowany przez Billa Gatesa zbliża nas do realizacji scenariusza nakreślonego w Apokalipsie św. Jana.”
zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-czipach-propo…

Czy nasz Kościół jest czujny ? Czy nie stracił czujności ???
Zadaję to pytanie jako pełen obaw o nasze zbawienie członek Kościoła, że za chwilę znajdziemy się w sytuacji, której chyba nikt z nas nie chciałby dożyć ! Gates po angielsku znaczy bramy ! Czy to o tych bramach piekielnych mówił Pan Jezus ? Nie trzeba wiele myśleć, roztrząsać aby na podstawie znalezionych w sieci (www – która zbudowała w wielu z nas bardzo silne więzi !) stwierdzić, że p. Gates nie jest takim dobroczyńcą ludzkości jak go medią malują a żona p. Gatesa, Melinda przyznająca się do wiary katolickiej bezczelnie obnosi się w mediach z odwróconym krzyżem na łańcuszku (co na pewno nie jest wynikiem roztargnienia). Czy to jest wiara chrześcijańska, czy jej zaprzeczenie ? Trzeba nie mieć trzeźwo myślącego rozumu albo mieć mocno zaczadzony naukami tego świata żeby tego nie dostrzec, bo przypadków nie ma.

Wiele wskazuje jednak na to, że dożyliśmy już tych czasów, które widział św. Jan na wyspie Patmos.

Eliminacja wiary i religii za pomocą nano-chipa. Znamię bestii.
gloria.tv/post/YFxPfdYVyvxR6d7nAx3P8oqxD

Przyszło nam żyć w najniebezpieczniejszych czasach dla zbawienia naszej duszy ! A zbawienie duszy jest najważniejszym celem naszego krótkiego pobytu na ziemi. Nie łudźmy się, że wiedza zbawi, że postęp nam pomoże w zbawieniu. Odkąd poznałem siły, które rządzą światem, stałem się przeciwnikiem postępu.

Czy Bill – Bramy piekielne – Gates przemoże Kościół Powszechny, swoimi wynalazkami odbierze wolną wolę i doprowadzi do zatracenia wszystkich 7 miliardów dusz ?

Niech kapłani na Jasnej Górze i w innych miejscach nie modlą się o jak najszybsze powstanie szczepionek, zanim nie sprawdzą co antychryści nam szykują ! Pan Jezus powiedział – bądźcie roztropni jak węże i nieskazitelni jak gołębice. Kiedyś szczepionki na choroby bakteryjne były konstruowane z materiału genetycznego bakterii. W tych nowoczesnych można odkryć aktywne wirusy, bakterie, komórki zabitych przed urodzeniem dzieci, toksyczne substancje wywołujące dotkliwe skutki uboczne na całe życie, przedwczesne zgony! Oto za co międzynarodowa społeczność powinna ścigać Billa. Za jego szczepionki ! Proszę wpisać do google: gloria.tv „Areszt i postawienie Billa Gatesa przed Międzynarodowym Trybunałem karnym – Mocne wystąpienie SARY CUNIAL” – włoska deputowana odważyła się zdemaskować „dobroczynność” p. Gates’a.

W kościołach słychać filozoficzno-humanistyczne kazania o miłości, o tym co dobre, że Jezus jest samym Dobrem i że trzeba widzieć tylko dobro i je czynić. Tak. To prawda. Jednak to jest część Ewangelii. Pan Jezus także ostrzegał, przestrzegał przed złem i nie inaczej czynili Apostołowie, uczniowie. Trzeba i nam wypatrywać i ostrzegać co siły zła za pomocą oddanych im ludzi za naszymi plecami nam konstruują. Wprowadzenie do nauczania Kościoła nauk humanistycznych spowodowało zredukowanie Ewangelii właśnie niemal tylko tych dobrych wartości. Skupienie się wokół dobra sprawia, że przestajemy dostrzegać zło wokół nas.

Czas Bożego Miłosierdzia dobiega końca.
Dlaczego ? Wystarczy poczytać proroctwa (szczególnie Maryjne), spojrzeć na dzisiejszy stan Kościoła Powszechnego chłostanego za pedofilię, wpływ homoseksualnego lobby, Watykanu ulegającego nie Chrystusowym naukom, wpływowym organizacjom, chcącym wciągnąć go do NWO i wbudować w jedną światową religię, która potem zostanie zniszczona aby rozpoczął się krótkotrwały ale bardzo bolesny okres kultu i panowania szatana. Wystarczy spojrzeć na liczbę powołań, uczestników nabożeństw (zwłaszcza młodych), zbadać poziom ufności i wiary w ten świat i w Boga, przyjrzeć się morlaności i temu co jest dla ludzi najważniejsze w życiu, za czym ciągnie ich serce. Liczba zabijanych nienarodzonych dzieci rośnie (w Chinach są one zjadane w restauracjach!) i ma to przyzwolenie wielu światowych organizacji humanistycznych! Naucza się, że świat nie potrzebuje tylu ludzi i że od ludzi ważniejsze są ptaszki, żabki czy żuczki, roślinki, drzewa, ziemia, wody, powietrze. Wzmagają się ruchy wyzwalające i wynaturzające człowieka i jego potrzeby seksualne, już od dziecka ! To tylko niektóre przykłady.

Jeżeli szatanowi nie udaje się wywołać globalnej wojny, atak na ludzkość wyszedł przez ekologię. ZA DUŻO LUDZI NA ŚWIECIE !

… i nadszedł ukoronowany przez naukowców wirus, uwieńczenie wielu tysięcy lat nauki i postępu myśli ludzkiej, który ma dopomóc w ograniczeniu ludzkości do 2040 r. Tylko z czyjej inspiracji jest ten mikrob? Bożej ?

Oto za co międzynarodowa społeczność powinna ścigać Billa. Za jego szczepionki !
Areszt i postawienie Billa Gatesa przed Międzynarodowym Trybunałem karnym – Mocne wystąpienie SARY CUNIAL
Areszt i postawienie Billa Gatesa przed Międzynarodowym Trybunałem karnym – Mocne wystąpienie CUNIAL

Wobec zgromadzonych poniżej, krótkich ale WSTRZĄSAJĄCYCH wieści, biję na alarm ! Linki do nich pochodzą ze sprawdzonych ale nie mainstreamowych witryn i mam nadzieję, że jeszcze będą aktualne (zbadane przez Norton Security 2019). Jest ich sporo ale po trochu można je ogarnąć. Zachowałem oryginalne tytuły filmów aby, gdy zostaną skasowane, łatwiej je można było gdzieś indziej znaleźć.
Jako członek Kościoła Powszechnego, wobec pokazanych tu zatrważających planów od ludzi trzeźwo myślących, duchowieństwa, któremu Pan Jezus powierzył prowadzenie Owczarni Bożej do Zbawienia ! Domagam się stanowczego stanowiska i podjęcia niezbędnych działań aby przygotować nas do Paruzji ! Tak ! Do Powtórnego przyjścia Pana Jezusa ! Pisał o tym niedawno min. o. Badeni w Uwierzcie w Koniec Świata. Na bliskość Dnia Pańskiego wskazują liczne proroctwa, zwłaszcza Maryjne.
Wobec opisanych tu rewolucyjnych zmiena w skali całego świata, wołajmy wspólnie do Pana o Jego pomoc o Jego Przyjście ! Ludzie, którzy to przygotowują mają nad nami ogromną przewagę techniczną, prawną, finansową, siłową i pod wodzą szatana użyją jej przeciwko nam !

To co do tej pory zdołałem się dowiedzieć, uświadomiło mi dlaczego Pan Jezus wyszedł do naszego i innych narodów, z prośbą o Jego Intronizację. My sami NIE OBRONIMY SIĘ przed atakiem podległych już niemal całkowicie szatanowi narodów, potężnych organizacji i przed ostatecznymi katastrofami ! Nikt nam nie pomoże ! Nie ma co liczyć na sojusze, bo Polska w planach pewnych państw ma ostatecznie zniknąć, gdyż jest państwem za słabym militarnie, ekonomicznie, kulturowo a na dodatek opiera się piekielnym przemianom.
Czas wolności kończy się ale przez dostępne jeszcze informacje, mamy możliwość uświadomienia sobie i innym co nas wkrótce czeka i jak to się dla nas skończy. A ktoś (św. Jan) już kiedyś to zobaczył i ostrzegł nas. Skorzystajmy z tej nauki ! Prośmy Niebo o pomoc ! Uświadamiajmy naszym nadmiernie skupionym na administrowaniu Kościołem hierarchom, że czas ostatecznego ataku szatańskiego jest bliski i są już tego coraz wyraźniejsze oznaki ! Niech otworzą im się oczy i uszy, że koniec tego pełnego cierpienia i niesprawiedliwości świata, który budowali nasi przodkowie, nie nastąpi za 1000 lat ale może za 10 ! Mamy rozum aby zrozumieć, mamy uszy aby usłyszeć, mamy oczy aby dostrzec. Nie popełnijmy błędów arc-kapłanów, którzy za czasów przyjścia Boga Jezusa, mieli oczy, rozum i uszy a nie zrobili z nich użytku i najpewniej spotkał ich straszny los po śmierci a naród wybrany, po wyrzeknięciu się Jezusa, zaczął prowadzić nie Bóg ale szatan !

Proszę nie lekceważyć, nie bagatelizować zamieszczonych w tym liście treści, że to wszystko to czyjeś urojenia, histeryczny głos a postęp przed którym stoimy jest całkowicie bezpieczny, jest nie do zatrzymania i dzięki niemu ludzkość dokona skoku. Tylko gdzie ? W piekielną otchłań ?
Proszę nie traktować podanych niżej wieści jako tzw. teorie spiskowe. Termin ten został wprowadzony po to aby odwrócić uwagę społeczeństwa od rzeczy, które za kulisami robią małe grupy władczych ludzi. Gdyby te działania były dobre dla naszego zbawienia, daj nam Boże więcej takich „teorii”. Jednak wielu ludzi badających zmowy, patrzących diabłu na ręce, alarmuje, że są one narzędziem nie tyle robienia ogromnych pieniędzy ale zniewolenia, prowadzącego do zatrzaśnięcia naszych dusz w pułapce i odebrania ich na wieczność Bogu. Taką pułapkę opisał św. Jan – znamię bestii, które ludzie przyjmą a bez którego nie będzie można funkcjonować w naszym technicznym świecie.
To co sygnalizuje te wszystkie nie dobre rzeczy wokół nas, za naszymi plecami to wprowadzona CENZURA treści w głównych mediach, także internetowych.

Wiele odkrywająca, bardzo niepoprawna rozmowa Krzysztofa Skowrońskiego z Wojciechem Cejrowskim w radiu wnet 18.05.2020r.
www.youtube.com/watch

Czy Bill Gates (albo Bill Bramy piekielne) przemoże Kościół nano-czipową szczepionką RNA i znakowaniem ?

Ponieważ należę do Kościoła Powszechnego chcę zabrać głos w tej oburzającej, zabierającej nasze wolności sprawie. Zgromadzonych tu materiałów wideo (krótkich) i tekstów jest tu sporo ale warto je uważnie po trochu przesłuchać (dopóki są) i przeczytać.

Tym listem chcę sprowokować do zastanowienia, wstrząsu, obudzenia się w jakim świecie już żyjemy, na jakim etapie końcowych kart Ewangelii, w części apokaliptycznej jesteśmy. Św. Jan Paweł II zapytany o proroctwo fatimskie, powiedział dziennikarzom w Fuldzie, że to co nadejdzie możemy złagodzić modlitwą. Można dodać, że także ofiarami, postem i pokutą. Jeżeli nie podejmiemy dzisiaj działań nie łudźmy się, że to co ujrzał św. Jan na wyspie Patmos nas nie dotknie z taką boleścią jaką widział. Nie łudźmy się, że Matka Boża, Pan Bóg za nas wszystko załatwią, podstawią nam cudowną drogę a my możemy spokojnie kroczyć w kierunku przepaści. Przykro to stwierdzić ale w tej sprawie na naszych arcy-kapłanów nie ma co liczyć, bo oni napełnieni wiedzą o świecie gotowi są poprzeć plany garstki ludzi chcących władać całą planetą i wszystkimi ludźmi.
Pan Jezus zapowiedział, że bramy piekielne nie przemogą Kościoła. Ale dlaczego bramy, a nie wieże, mury, drzwi, dwory ? Minęło 2000 lat i oto pojawił się wielki „dobroczyńca” ludzkości, zwolennik aborcji, depopulacji a i ukryty zwolennik eutanazji, wysłannik piekieł (no bo przecież nie Nieba), pan Bill Bramy piekielne Gates, który przez technologie bio-komputerowo-komunikacyjne chce objąć wszystkich ludzi całkowitą kontrolą. W zuchwały sposób narzuca swoje pomysły totalnej kontroli nie tylko lokalizacji wszystkich ludzi (satelity 5G starlink, p. Muska) ale kontroli ich poglądów, zachowań a nawet WOLI i długości ich życia. TAK ! To nie science-fiction ! Takie rzeczy są już możliwe !
Naukowcy nieustannie pracujący nad postępem dochodzą swoimi wysiłkami, świadomi tego lub nie świadomi, do spełnienia czasów opisanych w Księdze Apokalipsy w jej końcowej części. Przez stulecia naukowcy pracowali nad polepszeniem ludzkiego życia ale w pewnym momencie, będąc uzależnieni od pieniędzy państwa i firm, stracili trzeźwość myślenia i zdrowej nauce zaczęli się przeciwstawiać, w interesie ideologii i strategii swoich płatników ale nie dla naszego. Przykładem tego jest medycyna. Oto przez wywołaną pandemię (no bo wymyślny wirus sam siebie nie skonstruował w odróżnieniu od tego pokazanego w filmie Epidemia Strachu – film warto obejrzeć bo sugeruje że to natura wymierzyła w nas ten cios), wkrótce postawi się wszystkie narody przed wyborem, postawi w sytuacji przymusu dostosowania do nowej, kontrolowanej rzeczywistości, tzw. nowej normalności.

Krótkie wideo warte obejrzenia do końca. Nowa normalność ! Normalność ? Wprowadzona destabilizacja pod potrzebę diabelskiej inżynierii !
M.K TV ( NOWA RZECZYWISTOSC )
www.youtube.com/watch

Jeżeli PRZYJMIEMY szczepionkę i znak jej towarzyszący, będziemy mogli korzystać z tego świata. Ale co będzie w tym zastrzyku ? Tego nie dowiemy się. Jednak wiedząc o fascynacji pana Gates’a -bramy piekielne, masową i szybką depopulacją planety, można domyślać się, że będzie zawierała coś ekstra, co pozwoli nas w stopniowym tempie wyeliminować do poziomu 7%. Ale dlaczego ze szczepionką będzie związany ZNAK ?
Bill Gates nie ma czystych zamiarów, czekał na wybuch epidemii (mówił o niej już w 2015 roku) i co jest ciekawe i „przypadkowe” tuż przed jej ogłoszeniem przeprowadza symulacje jej rozprzestrzeniania się – Event 201. Z doniesień stacji Fox News dowiemy się, że p. Gates domagał się od WHO ogłoszenia pandemii. Jednak najwyraźniej łapówkarze czekali na ofertę i dopiero jak Gates wpłacił im 50 mln dol. Na drugi dzień ogłosili stan pandemii, na podstawie naciąganych faktów a info o tym jest w tym krótkim filmie.

Przyjęcie SZCZEPIONKI z nanochipem = trafienie do piekła i zakaz wstępu do nieba. Bóg to jasno mówi!
gloria.tv/post/w37F2AqSuFvm6EkCoK7a4hXnA

Ma już gotowe rozwiązania identyfikacji ID 2020, zapowiada że jest w stanie zaszczepić wszystkich ludzi ! Taka epidemia to wymarzony moment dla sił piekielnych aby nas ostatecznie zaatakować. Bill Bramy piekielne proponuje nam jeszcze dodatkowe piekielne rozwiązanie, bez którego nie będzie można ni kupić ni sprzedać, ni pracować, ani mieć gazu, ani prądu, wody, ani pójść do pracy, lekarza, ani do fryzjera, ani do szkoły ani do … kościoła ? Jeżeli na te wieści nałożymy słowa z Księgi Apokalipsy, uderzy nas podobieństwo w części w której św. Jan widział jak ludzie otrzymywali znak bestii. No ale przecież Bill to nobliwy człowiek, zasłużony dla ludzkości komputerowiec i chce naszego dobra. Musimy wiedzieć, że biznesmen, a Bill – bramy piekielne – nadal nim jest, ma zimny, bezwzględny sposób myślenia i konsekwentnie trzyma się swojego planu sukcesu. W Księdze Apokalipsy św. Jan napisał, że bramy piekielne Kościoła nie przemogą a Kościół, jako niewiasta zbiegnie na pustynię i tam będzie karmiony, gdy ci którzy przyjmą ZNAK bestii będą cieszyć się obfitością dóbr aż do czasu, gdy coś zacznie się z nimi dziać – pojawi się u nich okropna choroba.

Chip wszczepiany między kciukiem i palcem wskazującym będzie chronić przed koronawirusem.
zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chip-wszczepian…

Krótka katecheza o ,,Znaku Bestii” od Antychrysta – ks.Dawid Pietras
gloria.tv/post/bYRWRrZSswz42g9zdKxjp79us

Bill Gates chce wszczepiać ludziom urządzenie do kupowania i sprzedawania kryptowaluty
zmianynaziemi.pl/bezcenzury/bill-gates-chce…
Szczepionki odegrały kluczową rolę w ograniczeniu wielu chorób. Dzisiaj mamy o wiele doskonalsze standardy projektowania i produkcji szczepionek a jednak zdarza się duża ilość powikłań poszczepiennych tzw. NOPy. Dlaczego fabryki produkujące te preparaty nie wytłumaczą się z takich efektów ? Dlaczego w składzie zastrzyków odkryto szkodliwe substancje ? Primum Non Nocere !
Kim jest to wielkie narzędzie szatana Bill Gates ? Proszę poszukać kim był jego ojciec i dlaczego Bill finansuje (korumpuje) WHO i wziął udział w planie zlikwidowania ludzkości dla dobra planety. Czym będzie sztuczna inteligencja oparta o komputery kwantowe, której powierzy się zarządzanie planetą, odda wiele zawodów i produkcji ? Konstruktorzy komputerów kwantowych wierzą w niezliczone światy równoległe (w Niebo i piekło nie potrafią jednak uwierzyć) i że to z nich pochodzą odpowiedzi na zaprogramowane zadania, dostarczana przez qbity. Ale to jest ich wiara, bo oni nie wiedzą skąd pochodzą te odpowiedzi przekazywane przez atomy w temp. bliskiej zera absolutnego. A jaka jest prawda ? Ja jej się tylko domyślam a mam ku temu wiele podstaw. To nie bezrozumne atomy, łącząc się w stanach splątanych z atomami z innych światów, przetwarzają dane. Demony dotąd posługiwały się niedokładnymi przekaźnikami w postaci medium. Posługiwały się projekcją swoich myśli do naszych umysłów (nasza czaszka ma kształt parabolicznej anteny). Teraz przy pomocy komputerów kwantowych, będą mogły bezpośrednio sterować naszym światem i ludźmi, którzy sprzęgli swoje mózgi z komputerami (czip mózg-komputer od p. Muska a wkrótce i od google, facebooka). Brzmi to jak histeria niewyedukowanego człowieka ze średniwiecza ? Przyszłość to pokaże.

GATES pokaże Wam jak wygląda piekło!
GATES pokaże Wam jak wygląda piekło! ZASZCZEPI wszystkich trucizną, również Dudę i Kaczora!

Mógłbym jeszcze dużo pisać ale myślę, że to co już napisałem i wstawiłem wystarczy do dalszych przemyśleń, poszukiwań prawdy w jakim świecie wkrótce będziemy żyć i między jakimi światami będziemy wybierać. Dlaczego Pan Jezus powiedział – Ty jesteś Piotr Opoka i na tej opoce zbuduję mój Kościół, a bramy piekielne go nie przemogą ? Dlaczego nie powiedział wieże, drzwi, mury piekielne ale właśnie bramy ? Kościół był atakowany od samego początku ale czym ? Bramami ? Minęło 2000 lat i oto mamy człowieka co się zowie Bramy i będzie znakował nas maszyną wstrzykującą lucyferazę (linki po angielsku ale można je automatycznie przetłumaczyć np. w translatorze online albo w przeglądarce z trzema 6-tkami – chrome)
socioecohistory.x10host.com/…/shock-as-its-re…

A ten znak będzie niewidoczny
www.scientificamerican.com/…/invisible-ink-c…

Ludzie nie szczepieni nie będą mogli korzystać z komputerowo zarządzanego świata. A my mamy być oznakowani jak produkty w sklepach, które już od dawna mają trzy 6-tki w kodzie kreskowym – proszę poszukać w google barcode 666.
wolna-polska.pl/wiadomosci/bill-gates-osob…

Co jeszcze będzie zawierał bio-technologiczny zastrzyk ? Modyfikację naszego DNA na poziomie umożliwiającym zmianę naszego zachowania, poglądów, wiary ! Brzmi jak science fiction ? Niestety ale to już jest możliwe ! Zarządzanie kryzysowe planetą wymaga poddania ludzkości pod całkowitą kontrolę, oddania ich decyzji życiowych, egzystencjonalnych ale komu ? Inżynierom ? Żaden człowiek nie będzie w stanie kontrolować życia setek milionów, nie pisząc o kurczących się miliardach ludzi. Tylko sztuczna inteligencja pracująca na komputerach kwantowych będzie do tego zdolna. Ale, jak napisałem, sztuczna inteligencja nie będzie tym czym myślimy, zbiorem zakodowanych precedur matematyczno-logicznych. Nie będzie samoświadomym, samoprogramującym się organizmem binarnym. Tam podłączy się inteligencja z innego wymiaru. Jakiego ? Nie ma obcych cywilizacji. Poza nami są dwie tylko cywilizacje. Dwa królestwa. Królestwo Swiatła i ciemności.
wolna-polska.pl/wiadomosci/film-pentagonu-…

Wiedząc o planowanej masowej depopulacji ludzkości do 7% (Georgia Guide Stones), można być pewnym że „szczepionka” będzie zawierała odpowiednie do tego celu substancje ! Mamy jeszcze czas aby coś z tym zrobić.
W tym krótkim wideo z obrad bliżej nie określonej amerykańskiej komisji dowiemy się, co czują, jak źle się czują ludzie którym wszczepiono mikroczip.
Zeznanie w sprawie czipów, będą dawane nam w szczepionkach na Korona! PIS przerobi ludzi w ZOMBIE!

Po silnych protestach w USA i Niemczech zorganizowanych w ostatnim czasie pomimo pandemii, rządy tych krajów wycofały się z planów przymusowych szczepień. Każdy może odmówić wstrzyknięcia sobie potencjalnie niebezpiecznych, nie starannie, nie do końca przebadanych substancji.
zmianynaziemi.pl/wiadomosc/po-protestach-w…

Należy postawić sobie pytanie. Czy ta cała pandemia nie została wywołana po to aby wprowadzić okrutne, przepowiadane przez Pana Jezusa rządy antychrysta ? Jakiś wirus może i jest a chorują na niego najbardziej osoby, które już poddały się szczepieniom na grypę i te z zaawnasowanymi chorobami przewlekłymi Jednak objawy grypopodobne daje także choroba mikrofalowa, którą wywołuje promieniowanie o wysokiej częstotliwości a takiej pochodzi z anten 5G, a śmiertelne zmiany obserwowane u umierających w płucach widać również u ptaków, które masowo padają gdy przelecą zbyt blisko masztów 5G.
O wysokiej szkodliwości promieniowania mikrofalowego 5G napisano i powiedziano mnóstwo ale niestety nie w głównych mediach. Pan Cejrowski (wiem, że nie jest autorytetem naukowym, za to realnie myślącym człowiekiem) w wywiadzie dla radia wnet (red. prowadzący Krzysztof Skowroński – Prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich) podał takie obrazujące porównanie techniki 5G do maszyn parowych. Otóż 5G to kotły parowe pracujące na tak wysokich parametrach, że wybuchają i dalej pójść tą drogą się nie da. Pan Diesel opracował bezpieczny mały silnik, spalający ropę naftową. 5G będzie obsługiwało do miliona urządzeń na 1 km2 (internet rzeczy). Za 10 lat nadejdzie 6G (podłączenie mózgu do sieci) a częstotliwości wzrosną z 95 GHz do 3THz ! 30000x większej niż 4G (100 MHz) ! Ekolodzy troszczą się o przyrodę, szkoda że nie protestują przed 5G, które już zabija drzewa, ptaki. Nie protestują ponieważ zostali opłaceni. To promieniowanie będzie nas dosłownie grillowało,a metale ciężkie, którymi zanieczyszczone są nasze ciała będą zachowywały się tak jak włożony kawałek metalu do mikrofalówki !
My Polacy mamy być przymusowo szczepieni. Tak postanowili przez nas wybrani posłańcy i prezydent. Takich sobie wybraliśmy władców. Tylko, że oni rządzą jak król ! Bez pytania o zgodę ! Gdybym tylko oglądał wiadomości telewizyjne, czy radiowe, czytał gazety z kiosku, nie wiedział co to są NOP, nie wiedział o depopulacji, nie wiedział nic o NWO i naiwnie wierzył, że politycy i naukowcy pracują dla naszego dobra, dobrobytu i szczęścia, z utęsknieniem wyczekiwałbym wybawienia w postaci szczepionki ! W jakiej organizacji żyjemy ? W państwie. Czym jest państwo ? Organizmem zbudowanym na fundamentach nauki. Czego nauczyliśmy się ? Praw, które rządzą światem. Dzięki nauce Jezusa nie mamy państwa potwora, którym rządzą despoci. Jednak po 2000 lat okazuje się, że wychodowaliśmy sobie państwo-potworka, które zmusza nas do rzeczy wbrew zdrowej nauce, wbrew woli ludzi, którzy je tworzą. Tym państwem rządzonym przez delegowanych polityków, stara się sterować garstka ludzi chcących despotycznie władać całą planetą. Dla kogo ? Na pewno nie dla Zbawiciela. Nie dla naszego dobra. Ta planeta zdolna jest wykarmić wiele miliardów ludzi. Nie musimy bać się, że liczba populacji dohjdzie do 100 miliardów i wszystkiego zabraknie. Warto zadać sobie pytanie – dlaczego Pan Bóg stworzył ziemię i rodzaj ludzki ? Uczynił to aby wypełnić doskonałą liczbę stworzeń w Niebie, która zmniejszyła się o 1/3 po upadku i buncie, tego który chciał być jak Bóg. Skąd to wiem ? Kto szuka ten znajdzie.

Dusze czyśćcowe mówiły Marii Simma, że wielkie wydarzenie Boże jest w progu drzwi. Wydarzenie, które ma nam uświadomić, że BÓG ISTNIEJE. O tym wydarzeniu mówi objawienie z Garabandal, które początkowo zostało uznane przez Kościół (co świadczy o zbadanych i uznaniu wielu faktów) ale z powodu krytyki duchowieństwa odebrano mu akceptację (dziwne). Mówi ono, że Bóg pokaże nam nasze życie i to kim jesteśmy w JEGO Oczach. Potem zacznie się ucisk.
Wobec opisanych, okazanych tu realnych, nie wymyślonych zagrożeń, gdzie jest czujność naszych duszpasterzy ? Ulegli oni iluzji, że świat już jest i będzie dobry a z osiągniętego dobrobytu, spokoju, w swoich upiększonych świątyniach i zasobnych posesjach posnęli jak te panny nieroztropne. Nic złego nam nie powiedzą o tym świecie, karmiąc nas miłymi uchu opowiadaniami, które drugim uchem szybko wylatują. z głowy. Papież Franciszek został zwiedzony na wielu już frontach a teraz namawia do szczepień !
wolna-polska.pl/wiadomosci/franciszek-apel…
W maju pojawił się list-apel wystosowany przez abp Vigano razem z 3 kardynałami, 9-cioma biskupami i prawie 30 tyś innych sygnatariuszy, lekarzy, naukowców, wpływowych ludzi. Oto mamy realistyczny list otwierający oczy i ostrzegający Kościół przed planowanymi działaniami mającymi pozbawić nas wolności. Na naszych arcy-kapłanów nadzorców (Episkopat) nie ma co liczyć. Żaden z nich nie podpisałby się pod takim listem. Jednak jeden polski arcybiskup miał trzeźwo ocenę sytuacji i odwagę.
List w formie pisemnej
esanok.pl/2020/list-arcybiskup…

Bogu dzięki, że słyszymy w Kościele takie głosy !
www.fronda.pl/a/kardynal-muelle…

Krótki komentarz dr S. Krajskiego
Rząd światowy coraz bliżej?! Bardzo ważny apel ludzi Kościoła
Rząd światowy coraz bliżej?! Bardzo ważny apel ludzi Kościoła.

Rezolucja 6666 (House Resolution 6666, HR 6666) uchwalona przez Kongres USA, daje możliwość siłowego usuwania z domu każdego, kto jest podejrzany o zarażenie słynnym wirusem. A skąd to system będzie wiedział ? Na podstawie położenia smartfona i jeżeli ktoś potencjalnie zdrowy (kolor zielony) znajdzie się w pobliżu kogoś kto jest zaznaczony w systemie jako chory lub wyzdrowiały (kolor czerwony lub żółty) , otrzyma status żółty i otrzyma nakaz bezwzględnego poddanie się testom i ograniczenia wolności.
wolnemedia.net/nowa-rezolucja-6666/

Proszę zapoznać się także z poniższymi krótkimi materiałami

Zeznanie w sprawie czipów, będą dawane nam w szczepionkach na Korona!
Zeznanie w sprawie czipów, będą dawane nam w szczepionkach na Korona! PIS przerobi ludzi w ZOMBIE!

Gdybym nie miał wiary i nadziei popadłbym w depresję i rozpacz, że nie damy rady temu potworowi i już długo nie pożyjemy. Ale nie jesteśmy sami ! Nie jesteśmy produktami ślepej, bezmyślnej, bezkierunkowej, przypadkowej ewolucjii ale mamy Ojca, naszego Stworzyciela, Któremu zależy na nas, gdyż Jego Syn umiłowany, Jezus wydał Siebie jako ofiarę za nas. Moją wiarę przymnożoło nie błyskotliwe kazanie ale objawienia tzw. prywatne a ja nazywam je pomocnymi. Największy wpływ miało i nadal ma objawienie dane bł. Annie Katarzynie Emmerich. Wobec planów znakowania całej ludzkości, wstrzykiwania substancji o nieujawnionym składzie, prośmy szczerze i żarliwie Niebo o pomoc ! Samo nic się nie zrobi a diabeł bezwzględnie wykorzysta naszą bierność. Jemu to zależy i dba o to abyśmy nie interesowali się tym co dzieje się za kulisami świata. Abyśmy pracowali i bawili się, niepostrzeżenie wznosząc jemu tron krótkiego ale niezwykle okrutnego panowania nad nami. Trzeba patrzeć diabłu na ręce ! Jak uda mu się skonstruować ostateczną pułapkę na nas a my nadal będziemy niepokutującymi, nie szukającymi prawdziwie Jezusa grzesznikami, to Bóg wyda nas temu w co tak wierzyliśmy, w czym upatrywaliśmy swoją potęgę – postępowi !

Dlatego jako członek Kościoła Powszechnego, od naczelnych duszpasterzy Kościoła w Polsce domagam się listu ostrzegającego, no bo przecież nie milczenia ani nie przyzwolenia, przed nową bio-technologią i jej skutkami nie tylko dla ciała ale i dla duszy ! NIE WOLNO MILCZEĆ WOBEC TAKICH WIEŚCI, PLANÓW ! Milczący, akceptujący ten „postęp” duszpasterze poniosą SROGĄ i SUROWĄ odpowiedzialność za brak czujności i wprowadzenie nas w BŁĄD, gdy zapadną decyzje o masowym znakowaniu i wstrzykiwaniu substancji na miarę dr Mengele ! Może zabrzmiało to mocno ale w takich czasach żyjemy.
W Bogu nadzieja, że zanim to nadejdzie, nie przecedzający przez sito komara hierarchowie, ale Sam Bóg nas ostrzeże !

Nie chowa się światła pod korcem. A takim światłem są również zbadane przez Kościół orędzia, objawienia od Pana.
Według objawienia bł. A.K. Emmerich Łukasz i Kleofas przybyli do wieczernika gdzie było kilku innych uczniów. Łukasz, który nie był ścisłym uczniem Jezusa był chwiejny w wierze, nie dowierzał, że Jezus zmartwychwstał. Gdy dowiedzieli się, że arcy-kapłani zabronili pomagać, udzielać schronienia, dawać żywność zwolennikom Jezusa, jeszcze bardziej się przerazili i pogrążeni w smutku ustalili że udadzą się do Emaus. Rozdzielili się a po opuszczeniu Jerozolimy znów się połączyli i wkrótce przyłączył się do nich Jezus ale w zmienionej postaci. Proszę zwrócić uwagę na nałożenie przez władzę duchowną podległą już bez wątpienia szatanowi, na wyznawców Jezusa zakazu kupna i sprzedaży czegokolwiek od swoich niedawnych współbraci, współwyznawców. Fakt (tak wierzę) nałożenia kagańca na lud izraelski i wyrzucenia wyznawców Jezusa ze społeczności żydowskiej, pozbawiając ich praw. W tym opisie dowiadujemy się czegoś co nas wkrótce czeka a co ujrzał św. Jan na wyspie Patmos. Wyznawcy Jezusa zostali wyklęci, wyłączeni spośród ludu Izraela i poddani prześladowaniom. Otóż bardzo wiele wskazuje na to, że coraz szybciej zbliżamy się do czasu kiedy ci, którzy nie przyjmą znaku bestii będą pozbawieni praw, majątków, pracy i wszystkiego w czym żyli a będą to ci, którzy prawdziwie uwierzyli w Jezusa i nie przyjęli przymierza z szatanem i krótkiego życia w marnej obfitości, prowadzącego do śmierci wiecznej.

Nadchodzi potężny kryzys. Ludzie będą wyciągali ręce po pieniądze, żywność. Na taki moment czekali budowniczowie szatańskiego panowania. Planowali to dokładnie od dekad, że kryzys rozpocznie się w 2020r. Ludzie dostaną pomoc ale będzie coś za coś. Otrzymają dochód gwarantowany gdy przyjmą znak i zastrzyk. Ci, którzy nie poddadzą się szczepieniu i znakowaniu (czipowaniu ) z tym związanym, będą odczuwali presję, potem pogardę aż w końcu będą traktowani jak trędowaci, chorzy na straszną chorobę, której nie ma. Wirusy koronowe, rotawirusy, retrowirusy, adenowirusy, parvowirusy i inne, niemal każde z nich są stale obecne w naszym organiźmie. Wystarczy utrzymanie odporności wit. C a najlepiej askorbinian sodu i wit. D3, DMSO i wirusy choćby nie wiem jak zmutowane, nie mają szans rozprzestrzenić się i wywołać stanów zapalnych. W okresie 5 lat zażyłem ok. 6 kg askorbinianu sodu (2 do 10 gramów dziennie w zależności od potrzeb) i dwa badania usg nerek w ostatnim roku nie wykazały obecności kaniemi moczowych w nerkach i w pęcherzu. Natomiast zażywanie czystej witaminy C (silny kwas heksuronowy) w dużych ilościach, często zażywany powoduje podrażnienie układu pokarmowego i powoduje powstawanie kamieni moczowych, zwłaszcza gdy do organizmu dostarczane są zbyt małe ilości wody). Upadłe anioły, te złe duchy przez tysiąclecia pracowały konsekwentnie sterując kierunkami rozwoju nauk, wynalazkami aby w naszych czasach spełnił się ich plan masowego połowu ludzkich dusz. Ludzkość pod ich wpływem budowała świat, który dzisiaj miliardy ludzi kochają i chcieliby żyć w nim jak najdłużej. Ludzie, zwłaszcza młodzi w krajach wysokorozwiniętych pokochali ten świat tak bardzo, że o innym nie chcą już słyszeć, nie chcą szukać. To jest efekt rozwoju naukowo-technicznego i wpływu nauk humanistycznych. Złe duchy zbudowały na nas gigantyczną pułapkę z której tylko Bóg może nas wyrwać. Bóg ostrzeże nas przed przyjęciem znaku. W to wierzę ! Byliśmy nęceni jak ryby a teraz przynętę z ukrytym haczykiem mamy już niemal w całości ustach i wkrótce nastąpi moment zacięcia, z którego nie da się już żadna ryba wyczepić. A Pan Jezus powiedział – starajcie się wpierwej o Królestwo Boże, szukajcie go a wszystko inne będzie wam dodane. My jednak nie posłuchaliśmy tego wołania i budowaliśmy nieświadomie świat na naszą zgubę !
Jeżeli szatan pogrążonej w kryzysie ludzkości, której zabierze wszystkie oszczędności dla ratowania gospodarek, a w zamian da dochód gwarantowany aby żyli jeszcze krótki czas, to wierzmy że Bóg także zadba aby ci, którzy pozostaną z Jego Synem, przeżyli ten najtrudniejszy w dziejach czas, przed powtórnym przyjściem Jezusa.

Słucham na youtube czasami pewnego bardzo dociekliwego, wnikliwego badacza Apokalipsy. Jest dla mnie źródłem informacji o kolejnych krokach systemu antychrysta. Do niedawna wyśmiewano w mediach tych, którzy ostrzegali przed NWO (New World Order – Nowym Porządek Swiata). Zazwyczaj wyśmiewają coś ci, którzy chcą aby to pozostało ukryte albo ci, którzy mają małą wiedzę o tym świecie, naiwnie wierząc że będzie tylko dobry i jeszcze lepszy. Ja także bym tak chciał i kiedyś wierzyłem, że tak właśnie będzie. Jednak taki świat jest niemożliwy do osiągnięcia bez zastosowania całej nauki Pana Jezusa. Szatan, zanim zaatakuje okrutnie i będzie despotycznie rządził tymi, którzy przyjeli jego znak, a którzy nie będą mogli popełnić samobójstwa aby zakończyć swoje koszmarne życie (śmierć od nich ucieknie), ogłosi wspaniały plan dla ludzkości. Wciągniety do tego planu jest także Franciszek. To będzie plan niespodzianka, plan ratunkowy dla zbolałej kryzysem ludzkości – plan zrównoważonego rozwoju do 2030r. aby nie było nigdzie biedy. Plan szczęścia dla wszystkich, życia w obfitości. Ale za jaką cenę ? Jeżeli unikniemy przymusu szczepień i znakowania, to ten nowy świat będzie dostępny dla tych, którzy poddadzą się zabiegom kontroli ich życia przez czip. Zastrzyki najpewniej będą miały susbtancje określające długość życia, tak aby nie wszyscy naraz umierali. Jeden umrze za rok, drugi za trzy inny za pięć na przeróżne choroby. Ale zanim one nadejdą ludzie poczują się bezpieczni, poczują dobrobyt i radość z posiadania życia i świata. Otrzymają to za cenę oddania duszy. Ci, którzy nie poddadzą się szczepieniom i czipowaniu będą początkowo ludźmi drugiej kategorii, będą coraz bardziej dyskryminowani, piętnowani i w końcu prześladowani, ponieważ nie uwierzyli władcy tego świata a Jezusowi. Zostaną określeni jako zagrożenie epidemiczne i ideologiczne dla świata i wyklęci, tak jak za komuny żołnierze AK i tak będą ścigani. Co ciekawe ONZ ma stronę związaną z tym planem UnnWo.org.
wolna-polska.pl/wiadomosci/onz-stworzyl-st…

Dowiemy się z niej, że jest dla nas przygotowywane SZCZĘŚCIE.

Nie obawiajmy się odrzucenia znaku bestii, bo to co nam zostanie zaoferowane, tym właśnie ma być, gdyż bez tego znaku nie będziemy mogli funkcjonować w społeczestwie, nie będziemy mogli dokonywac transakcji. Zbiegniemy na pustynię. Nie wiem jak ona będzie wyglądała, bo przecież w Polsce nie ma dużej pustyni oprócz małej pustyni Błędowskiej. Ta pustynie będzie przypuszczam wewnętrzną emigracją, oddaleniem od społeczeństwa, które przyjęło znak zatracenia duszy. Nie będziemy mogli się im ujawniac a ni z nimi kontaktować, gdyż grozić to będzie śmiercią przez umęczenie. W Księdze Apokalipsy jest zapowiedziane, że Pan nas będzie kramił, podobnie jak poprzez kruki karmił proroka Eliasza.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Przed nami 3 lata i 3,5 roku?

 1. Marcin pisze:

  Oczywiście autor powyższego artykułu miał na myśli że przed nami 3 lata czyli 3 astronomiczne lata a 3,5 roku czyli licząc od teraz zostało jeszcze 3,5 roku do Powtórnego Przyjścia Pana Jezusa.
  Bo niektórzy mogą ten tytuł artykułu odczytać tak że przed nami 3 lata i 3,5 roku czyli razem 6,5 roku a to nie tak.
  Pozdrawiam wszystkich.

  Polubienie

 2. Mariusz pisze:

  Polubienie

  • Magda pisze:

   Prosze zmienic ten falszywy obraz z demonami w rekawie i w pasku – przeklenstwo…JEZUSA MILOSIERNEGO, a wstawic ten Wilenski pierwszy..ktory byl namalowany przy siostrze Faustynie..ten drugi namalowal mason …

   Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Czy Pani także wchodzi na inne blogi ze zwyczajem braku przywitania
   tylko rozpoczyna od dokazywania? Gdzie tu miłość chrześcijańska oraz szacunek.
   Nawet nie zna Pani pochodzenia tego fragmentu obrazu, który usunąłem…
   Jestem Administratorem tego bloga i jego właścicielem, ale staram się tego nie podkreślać, bowiem wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami w Bogu.
   Pomimo szatańsko-euforycznego zmieniłem obraz rozpoczynający ów artykuł.

   Pani życzę wszystkiego co najlepsze!
   W Jezusie i Maryi

   Polubienie

  • Szafirek pisze:

   W ogóle nie wiem o co chodzi…Jaki demon w rękawie??? Proszę wstawić zaznaczone,bo nie wiem osobiście o co chodzi.Mariuszku,a Ty widzisz tego demona?

   Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Szafirku, wyślę Ci po Koronce na pocztę bo szatan działa. Kochana myślę, że
    uprzejmie odpowiedziałem i zdjąłem obrazek i zamieniłem na pieczęć.

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Dobrze,to wyślij w wolnej chwili,bo ja nawet nie zauważyłam jaki obrazek był wcześniej.Myślałam,że chodzi o któryś na nabożeństwie,na wideo,które wstawiłam.No chyba,że też,ale ja tam nic złego nie widzę na wizerunku Pana Jezusa.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Ja też doprawdy nie wiem o co Pani Magdzie chodzi. Gdzie ona widzi te demony ?
    Mało robotników do żniwa ale niszczycieli co nie miara.
    Pani Magdo! proszę nam pozaznaczać lub opisać gdzie Pani widzi te demony.
    I faktycznie wpadła Pani do nas jak piorun i nawet nie powiedziała Dzień Dobry.
    Do Takich spraw trzeba łagodności serca …Pan Jezus tego masona też kocha i pragnął by jego nawrócenia.

    Polubienie

   • Krzysztof pisze:

    Dobry wieczór. Chciałbym zapytać o co chodzi z tymi demonami w obrazie, bo nie bardzo jestem w temacie. Może mi to ktoś wytłumaczyć?

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Witam Panie Krzysztofie,
    A czy Pan widzi na tym obrazie (fragmencie) Pana Jezusa Miłosiernego jakieś przekleństwa, a nade wszystko demony, bo ja nie. Nie chcę jednak roztrząsać tego tematu
    bowiem należy nam do każdego człowieka podchodzić z miłością, a prawdą jest, że namalował go mason, tylko czy masoneria to nie dzieci Boże? Jak ktoś się nie modli za nich to jak mają zostać zbawieni.

    Pozdrawiam w Panu.

    Polubienie

   • Krzysztof pisze:

    Właśnie o to chodzi, że nie widzę i dlatego zapytałem. Dla mnie obraz wygląda normalnie. Przyglądałem się temu obrazowi, ale nic nie znalazłem.

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Jeśli mogę się tak zwrócić Krzysztofie drogi,
    Także niosę ten Krzyż, myślę, że wiele wyjaśniło by tu tło i źródło pochodzenia tego
    obrazu, ale jestem akurat związany tajemnicą i nie powinienem uchylać rąbka
    tajemnicy skąd się wziął i czego to zwiastun.
    Z Panem Bogiem.

    Polubienie

 3. Gosia 3 pisze:

  Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło aplikację ProteGO Safe do śledzenia koronawirusa
  Odmrażanie gospodarki wiąże się z obawą o nową falą zakażeń. Rządowa aplikacja ma nam ułatwić życie w przypadku, gdyby doszło do nieświadomego kontaktu z zarażonym. A co z naszymi danymi? Minister cyfryzacji zapewnia o pełnej anonimowości.
  O nowej aplikacji poinformowali ministrowie cyfryzacji i zdrowia

  To najnowsza wersja aplikacji, która wykorzystuje narzędzia programistyczne udostępnione przez firmy Apple i Google. Mają one umożliwić śledzenie użytkowników bez naruszania ich prywatności.

  – Zachęcam, by wszyscy zainstalowali aplikację ProteGO Safe – mówił na wtorkowej konferencji prasowej minister zdrowia Łukasz Szumowski. – Dzięki temu cała populacja osób żyjących w Polsce będzie mogła wiedzieć, że nie stykała się z nikim chorym.

  – Ani rząd, ani administratorzy nie będą mieli dostępu do informacji zbieranych przez aplikację – mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski. – Wszystkie informacje są przechowywane na urządzeniu. Jedynie w momencie ryzyka zakażenia na aplikację przyjdzie odpowiednie powiadomienie.”

  O MÓJ BOŻE ! JAK TO SZYBKO W POLSCE PRZYŚPIESZA. PODEJRZEWAM ,ŻE ZE WZGLĘDU NA ARMIĘ RESZTY KOŚCIOŁA, KTÓRĄ CHCE SIĘ ZNISZCZYĆ.
  PANIE BOŻE RATUJ NAS! I OSŁANIAJ SWOJĄ BŁOGOSŁAWIONĄ RĘKĄ.
  JA MAM NADZIEJĘ ŻE COŚ SIĘ WYDARZY JESZCZE PRZED WYBORAMI A MOŻE NAWET W TYM DNIU.
  MARYJO KRÓLOWO POLSKI MÓDL SIĘ ZA NAMI!

  Polubienie

 4. Karolina pisze:

  Gdzie jest ten list w oryginale żeby można było wysłać komuś link ?

  Polubienie

 5. Szafirek pisze:

  10 czerwca – bł. Bogumił-Piotr, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/06-10a.php3
  10 czerwca – bł. Jan Dominici, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/06-10b.php3
  10 czerwca – bł. Eustachy Kugler, zakonnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/06-10c.php3

  Polubienie

 6. Adrian pisze:

  Trevignano Romano, 9 czerwca 2020 r.
  Drogie dzieci, dziękuję za zgromadzenie się tutaj na modlitwie i wysłuchanie mego wezwania w sercu. Drogie dzieci, zawsze pamiętajcie słowa mojego syna Jezusa: kto będzie prześladowany w moim imieniu, wejdzie do królestwa niebieskiego. Dzieci, moje maleństwa, czego się boicie, wiedzcie, że zawsze będę po waszej stronie. Niezależnie od tego, jakiego dokonasz wyboru, będziesz osądzony. Nie bądźcie bierni, wołajcie o miłości jedynego Boga, który stworzył niebo i ziemię i który wkrótce odnowi ziemię i niebiosa, aby zło powróciło z głębin podziemnego świata do miejsca, z którego pochodzi. Moje dzieci, spójrzcie na to, co dzieje się na świecie: morza wpadające do miast, trzęsienia ziemi, które będą coraz silniejsze i bardziej ciągłe. Dzieci, nawróćcie się pilnie, abyście podczas Ostrzeżenia nie odczuwali bólu, ale miłości i pokoju. Kościół zostanie odnowiony z małą trzodą pozostającą i wierną mojemu Jezusowi i słowu mego Ojca. Módlcie się za Amerykę i Meksyk. Módlcie się za wszystkich prześladowanych i wiernych świętych kapłanów. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen

  Polubienie

 7. Adrian pisze:

  UWAGA!
  w twojej okolicy
  powstał maszt sieci 5G

  https://drive.google.com/file/d/1xx1WR4V9aC3oYe54Y8IR0pcfLuVpGJD-/view
  A tu taka ciekawostka z komentarzy:

  W Grecji na FB pojawiło się ogłoszenie :
  “Do wszystkich złomiarzy …
  Każda antena 5G zawiera 300 kg miedzi i 2 kg białego złota.
  Tak tylko mówię informacyjnie…”

  Polubienie

 8. Syn Boży pisze:

  Jezus przyjdzie w tym samym czasie co antychryst.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s