Od 1 listopada 2020 r.

RÓŻANIEC DO NIEBA O BOŻĄ INTERWENCJĘ ZA WSTAWIENNICTWEM  WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

95 odpowiedzi na „Od 1 listopada 2020 r.

 1. KIELICH pisze:

  Takie spostrzeżenie przeczytałem w internecie.
  W USA numer alarmowy jest 911 i mieliśmy WTC 11 tego września, natomiast w Europie numer alarmowy to 112 i może coś szykują na 2go listopada?

  Ja osobiście chciałbym żeby jeszcze w październiku pojawił się ognisty Krzyż na Niebie i żeby jak najszybciej nastąpiło Ostrzeżenie. Żebym mógł bez strachu mówić we własnej rodzinie o Bogu.
  Dziwi mnie taka sytuacja, że nawet w komentarzach w internecie pod informacjami o covidzie nie ma nic o walce szatana z Jezusem. Przecież to oczywiste. A Ludzie śpią. Cała ta pandemia to szykowanie ludzkości na Ostrzeżenie, szpitale na stadionach, masowe pochówki po Ostrzeżeniu. Przecież na to się szykują elity . A nic nie ma w internecie. Nawet z wierzącymi znajomymi jak powiem że rozpoczęła się walka szatana z Bogiem i nadchodzi Ostrzeżenie to mnie wyśmiewają i mówią że chodzi o coś innego ale na pewno nie o Boga.
  Tęsknię Jezu.
  Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Może tak być jak piszesz Kielichu. Pewnie takie komentarze pod informacjami o covidzie odwołujące się do walki szatana z Jezusem są automatycznie usuwane.
   Pewnie elita światowa nie chce aby ludzkość była świadoma tego że żyjemy w czasach apokalipsy bo wtedy ich wszystkie plany spaliłyby na panewce.
   Dzisiaj jak przeglądałem intetnet pod względem daty 2 listopad 2020 to jest bardzo dużo wiadomości i filmików w różnych językach na temat tej asteroidy która ma przelecieć bardzo blisko ziemi tego dnia.
   Sami wpiszcie w google np 2 listopad 2020 albo po angielsku 2 November 2020 asteroid

   Polubienie

  • Adrian pisze:

   masz racje Kielich, szatan wraz z masonerią już są chyba przygotowani (w każdej rodzinie na świecie przynajmniej będzie 1 osoba na świecie co umrze zaraz po ostrzeżeniu…), testują Boga i ludzi jak głęboka można wszystko obrócić do góry nogami, brakuje tylko tutaj papieża co upuszcza Rzym + zamieszanie światowe…..chyba niewiele już brakuje…..większość ludzi oszalała i znerwicowała się, jak by ktoś mi powiedział jakiś rok temu o maskach i teraz co się teraz dzieje, to bym nie uwierzył i wyśmiał…..po prostu czas dojrzał, czas żniw i oddzielania ziarna od plew się zaczęło…..pokuta i modlitwa wraz postem….pan jest mym pasterzem i nie boję się śmierci….boję się Boga….

   Polubienie

   • Małgosia 4 pisze:

    „Brakuje tylko tutaj papieża, co opuszcza Rzym”. Może to „opuszczenie” to nie podróż do innego kraju, tylko coś zupełnie innego….

    Polubienie

 2. KIELICH pisze:

  Takie Oredzie jeszcze
  „MAŁE DZIECI CIEPŁE I GRZESZNI, BĄDŹ ŚWIADOMY, PONIEWAŻ NADCHODZĄ DNI WIELKIEGO UCZUCIA I JEŚLI PODĄŻESZ ZA SWOJĄ CIEPŁOŚCIĄ I GRZECHEM, NIE OPIERZESZ SIĘ PRZELOCIE BOŻEJ SPRAWIEDLIWOŚCI!

  19 października 2020 11:40

  WEZWANIE MARII ROSY MISTYKI DO TIBIO I GRZESZNIKÓW. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA

  Najmłodsi, Pokój Najwyższego niech będzie z wami wszystkimi i moją macierzyńską opieką, zawsze wam towarzyszy

  Dziatki, nadchodzą wielkie próby, które będą początkiem waszego oczyszczenia; Cieszcie się jako rodzina tym małym czasem, że wciąż macie moje dzieci, ponieważ zbliżają się dni ciemności, prześladowań i ucisku, jakich nigdy wcześniej nie widziano w stworzeniu. Miliony dusz, ponieważ nie są przygotowane duchowo, zginą w tych dniach; ucisk, który nadchodzi, jest tak wielki i bolesny, że wielu będzie wolało, aby umarli, niż przeżywać te dni.

  Twoje bogactwo materialne będzie dla ciebie bezużyteczne, ponieważ wszystko straci swoją wartość i potoczy się po ziemi. Tylko wiara i zaufanie do Boga będą dla was siłą i bezpieczeństwem w czasie ucisku. Ludzkość z dala od Boga oszaleje, zdesperowana i bez celu maszeruje przez pustynię oczyszczenia, bez żadnej ochrony; zdezorientowana i zmartwiona, łatwo wpadnie w otchłań. Biada tym letnim i grzesznym dzieciom, ponieważ jeśli nie staną się Ostrzeżeniem i Cudem, zostaną utracone na zawsze! Tyle wezwań, znaków i manifestacji z Nieba, aby się nawrócili, ale nie chcą słuchać Głosu Boga. Jako Matka ludzkości nie zmęczę się wstawianiem się za tymi małymi duszkami, nawet wiedząc o ich buncie; Niebo cierpi ze mną i wyczerpuje wszystkie środki, aby uratować jak największą liczbę dusz,

  Małe zbuntowane dzieci, Niebo nie chce twojej śmierci, dlaczego jesteście tacy głupi? Jeśli nie pokutujesz od razu, ryzykujesz, że zgubisz się na zawsze. Miejscem, które czeka na ciebie w wieczności, aby trwać w oziębłości i grzechu, jest piekło, w którym pan ciemności będzie cię dręczył bez wytchnienia. Gdybyś znał moje dzieci o udręce i bólu potępionych dusz, pobiegłbyś, by szukać Boga całym swoim sercem. Spójrzcie na letnie i zbuntowane dzieci, że czas nie jest już czasem i że wasze dusze są w wielkim niebezpieczeństwie zagubienia z powodu waszej oziębłości i grzechu; niektórzy z was wędrują po tym świecie w obojętności, a inni grzeszą, nie wiedząc, że w każdej chwili możecie przejść z tego świata do wieczności. Zapominasz, że granica, która dzieli życie i śmierć, jest tak krucha i że każdego dnia, który mija, trochę umierasz.

  Jasne i grzeszne dzieci, zastanówcie się ponownie, ponieważ nadchodzą dni wielkiego ucisku, a jeśli będziecie trwać w swojej oziębłości i grzechu, nie sprzeciwicie się przejściu Boskiej Sprawiedliwości. Wróćcie do Boga tak szybko, jak to możliwe, ponieważ waszym duszom grozi śmiertelne zagubienie; Posłuchaj wezwania swojej Niebieskiej Matki i jak najszybciej powróć na ścieżkę zbawienia, która doprowadzi cię do wiecznej chwały. Nie pozwól mi cierpieć bardziej, ponieważ jesteś moimi małymi letnimi i grzesznikami, za których najbardziej cierpię i płaczę. Obudź się więc ze swojej oziębłości i grzechu i biegnij, aby pojednać się z Bogiem, zanim nadejdą dni Jego Sprawiedliwości.

  Niech Pokój mojego Pana pozostanie w was, moje umiłowane dzieci

  Twoja Matka, Maria Rosa Mystica

  Moje małe dzieci, niech moje orędzia będą..”

  Polubienie

 3. Marcin pisze:

  Jakis czas temu widzialem gdzies to wideo jak ten pastor opowiada o swoich snach wizjach.
  Wiem ze to nie ksiadz ale pastor. Ale mimo to wstawiam to wideo. Tam mozna po polsku ustawic polskie napisy. On wlasnie mowi ze mial wizje jak w okolicach wyborow prezydenckich w USA teraz w listopadzie moze cos sie wydarzyc.

  Polubienie

 4. Mateusz pisze:

  Kiedy orzeczenie TK ws. aborcji wejdzie w życie? Prof. Łętowska wyjaśnia

  Trybunał Konstytucyjny orzekł dziś, że legalna aborcja jest niezgodna z konstytucją, jeśli jedyną przesłanką do zabiegu jest ciężka choroba lub upośledzenie płodu. Takie orzeczenie oznacza, że zaraz po jego opublikowaniu w Dzienniku Ustaw – co może nastąpić w ciągu kilku dni – ta konkretna przesłanka do dokonania legalnej aborcji zniknie z polskiego prawa

  Polubienie

 5. Gosia 3 pisze:

  JA TEŻ SIĘ TYM BARDZO UCIESZYŁAM BO OGLĄDAŁAM NA BIEŻĄCO NA INFO. MODLILIŚMY SIĘ Z MĘŻEM PO KORONCE Z RADIO MARYJA NOWENNĄ ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW JANA PAWŁA II W TEJ INTENCJI I PAN BÓG WYSŁUCHAŁ NASZEGO ŚWIĘTEGO PAPIEŻA.PRAWO BOŻE STAŁO SIĘ PRAWEM NASZYCH RZĄDZĄCYCH.BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI.

  Polubienie

 6. Adrian pisze:

  Carbonia 20bis.10.2020 – 21.44
  Pobłogosław jedzenie w imię Pana, zanim je zjesz.
  Piszcie, moje dzieci, piszcie do mojego ludu.
  Jestem Tym, który wzywa cię z powrotem do Siebie. Pokutujcie, moje dzieci, nie bójcie się ludzi, ale Boga! Szanuj jego przykazania, nie waż się przeciwstawić Temu, który cię stworzył.
  Szatan jest w swoim najgorszym złem, chce zniszczyć tę Ludzkość, ale nie odniesie zwycięstwa.
  Moje dzieci, wyrzeknijcie się szatana, umieśćcie Tarczę w sobie, przyjmijcie Prawo Boże i szanujcie Jego Słowo.
  Kto wierzy w Boga i klęka przed Nim prosząc o przebaczenie z prawdziwą skruchą, będzie zbawiony, ale kto się waha, nie może być zbawiony.
  Nawrócenie tego Człowieczeństwa jest pilne , Bóg spieszy się z interwencją, świat jest w wielkim niebezpieczeństwie, a człowiek podąża za Kłamstwem.
  Uważaj teraz na wstrząsy natury… oddalaj się od miejsc oznaczonych jako zagrożone.
  Módlcie się, moje dzieci, módlcie się, powietrze jest już zanieczyszczone, podobnie jak woda, pola i wszystko, co jest na tej ziemi, ponieważ człowiek w Szatanie postanowił wszystko zniszczyć.
  Pobłogosław „ pokarm ” w imię Pana
  przed spożyciem.
  Idź do świętości, módl się i pość od spraw tego świata.
  Miej wiarę w Boga i postępuj zgodnie z jego rozkazami.
  ================================
  Wielka Brytania: Od czwartku Cyfrowe Paszporty Zdrowotne śledzące status COVID19 dla podróżujących samolotem z Londynu |Dowód szczepień [WIDEO]
  Wielka Brytania: Od czwartku Cyfrowe Paszporty Zdrowotne dla podróżujących samolotem. Dwie główne linie lotnicze, United i Cathay Pacific, rozpoczną testy, podczas których będą wdrażać nowe oprogramowanie na smartfony dla podróżujących samolotem z lotniska Heathrow w Londynie.
  https://gloria.tv/post/6XkeEa2Yo6gN4RcnRBEKNseeX

  Polubienie

 7. Millka pisze:

  Na jednej ze stron czytałam, ze na świecie są „trójkąty światła” – miejsca objawień, chronione przez aniołów, a dokładniej; maleńkie rejony które będą nienaruszone podczas wszelkich kataklizmów. Trzy z nich znajdują się w Meksyku – jest tam potomstwo Józefowe. Po jednym trójkącie światła jest w Kolumbii i Wenezueli jest potomstwo Jakubowe. Poza tym jeden na Węgrzech przy Dunaju. Bałkany- Medjugorie, Hiszpania -Garabandalu.
  Rosja – będzie zniszczona jako kara za bezbożność.
  Z pozostałych państw bez podawanych miejsc to:
  Portugalia- ze względu na Fatimę
  Francja – w obszarze najważniejszych objawień – 33km wokół każdego z tych miejsc
  Polka – ze względu na swoją wiarę.
  Stany Zjednoczone- maleńki skrawek
  Wymienione miejsca zachowają dogmat , wiarę i życie.

  Polubienie

 8. Millka pisze:

  Wkradł się błąd:
  Winno być : Polska – ze względu na swoją wiarę.

  Polubienie

 9. Mateusz pisze:

  Po sześćdziesięciu latach wreszcie zwycięstwo. Tego pragnął Ojciec Święty Jan Paweł II. Jestem bardzo szczęśliwa, że tego dożyłam

  —napisała prof. Wanda Półtawska.

  Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Rozpoczęła się wielka akcja – codziennie na facebooku, youtube 4 Różańce
   codziennie na uratowanie kraju przed Bestią, a Niepokalane Serce Maryi
   zwycięży MBM orędzie z 2012 r.
   Bóg Ojciec szybko nastąpi Wielkie Miłosierdzie.

   Polubienie

 10. Szafirek pisze:

  23 października – św. Jan Kapistran, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-23a.php3
  23 października – św. Józef Bilczewski, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-23b.php3
  23 października – św. Seweryn Boecjusz https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-23c.php3

  Polubienie

 11. elzbieta pisze:

  Szczesc Boze rozmawialam z naszym proboszcem ze moze by postawil ze 3 kleczniki zeby Komunia byla przyjmowana na kleczoco bo ludzie by chcieli a moze kolana bolo to ksiodz mi powiedzial ze bedo Balaski u nas tez Komunia do ust Szczesc Boze Milego dnia dla Wszystkich bede dzwonic po innych parafiach

  Polubienie

 12. Mateusz pisze:

  Benedykt XVI w złym stanie. Apel o modlitwę w intencji byłego papieża

  Benedykt XVI w kwietniu skończył 93 lata. Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się plotki, jakoby duchowny był ciężko chory. Osobisty sekretarz emerytowanego papieża abp Georg Gänswein zaapelował do wiernych o modlitwę w jego intencji.

  Swoją prośbę o modlitwę w intencji Benedykta XVI abp Georg Gänswein opublikował w mediach społecznościowych. Osobisty sekretarz byłego papieża przekazał, że 93-latek ma problemy z samodzielnym chodzeniem oraz nie jest w stanie poprowadzić mszy świętej.

  „Jego Eminencja oświadcza, że papież Benedykt XVI jest jak świeczka, która powoli i spokojnie dogasa. Jest w pokoju z Bogiem, ze sobą i ze światem, nie jest w stanie chodzić bez pomocy i nie może już odprawić mszy” – napisał abp Gänswein na katolickiej stronie Movimiento CIEN na Facebooku.

  Duchowny podkreślił, że papież „kontynuuje drogę życia z Chrystusem, którego kocha i któremu służył z taką miłością i oddaniem, iż pragnie spotkać się z nim twarzą w twarz, aby dalej mu służyć”.

  „Módlmy się za emerytowanego papieża Benedykta XVI” – apeluje sekretarz Benedykta XVI.

  Polubienie

 13. Gosia 3 pisze:

  NIECH BĘDZIE POCHWALONY BÓG OJCIEC, JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA!
  KOCHANI NIC NIE JEST PRZYPADKIEM CO NAS TUTAJ SPOTYKA.OTÓŻ WCZORAJ W NOCY USŁYSZAŁAM PRZEKAZ OD PANA BOGA NASZEGO KOCHANEGO OJCA JEDNO IMIĘ „REMIGIUSZ”.POMYŚLAŁAM A MOŻE TO IMIĘ MOJEGO ANIOŁA STRÓŻA I CHCIAŁAM SPRAWDZIĆ CZY TO IMIĘ WYSTĘPUJE W PIŚMIE ŚWIĘTYM I WTEDY RANO WPISAŁAM W PRZEGLĄDARKĘ „BIBLIA REMIGIUSZ”
  CHCĄC SPRAWDZIĆ CZY W PIŚMIE ŚW WYSTĘPUJE TAKIE IMIĘ I WTEDY ZNALAZŁAM TAKĄ STRONĘ https://www.bogulandia.pl/product-pol-4211-Septuaginta-Grecka-Biblia-Starego-Testamentu-ks-prof-Remigiusz-Popowski-SDB-oprawa-twarda.html(teraz wstawiam tą ale wczoraj byłam na trochę innej gdzie
  czytałam,że ks Remigiusz zajmował się tłumaczeniem także tetragramu,a dzisiaj nie mogę tej strony odnaleźć więc wstawiam tą). JEŚLI TO USŁYSZAŁAM TO WIEDZIAŁAM,ŻE PAN BÓG CHCE ABYM TYM SIĘ ZAINTERESOWAŁA I PRZESZŁAM DO NASTĘPNEJ STRONY CO TO TAKIEGO JEST TEN TETRAGRAM((IMIĘ BOGA OJCA JAHVE).
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tetragram
  TO BYŁO WCZORAJ RANO A CZWARTEK TERAZ JEST DNIEM KIEDY NAWIEDZAM NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT I ROZWAŻAM W JEZUSEM JEGO POBYT W CIEMNICY I ODMAWIAM MIĘDZY INNYMI KORONKĘ POWTARZAJĄC”O MÓJ JEZU KOCHAM CIĘ I UWIELBIAM CIĘ ZA TWOJE TORTURTY I KREW PRZELANĄ W CIEMNICY”KOCHANI JA TEŻ PRZEŻYŁAM SWOJĄ CIEMNICĘ ALE NA RAZIE NIE O TYM CHCIAŁAM WAM TERAZ MÓWIĆ.
  TUŻ PRZED PÓJŚCIEM PRZED NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT OTRZYMAŁAM ZUPEŁNIE NIESPODZIEWANIE OD BOŻENY2 KSIĄŻKĘ ZRESZTĄ Z PIĘKNĄ DEDYKACJĄ A PRZEKAZANĄ MI PRZEZ SZAFIRKA.NIE WIEDZIAŁAM O CZYM ONA JEST A ZERKNĘŁAM JEDYNIE NA TYTUŁ”PAN BÓG MÓWI DO SWOICH DZIECI” I ZDĄŻYŁAM PRZECZYTAĆ SZCZERE SŁOWA OD BOŻENY2 ZAWARTE NA OKŁADCE KSIĄŻKI.
  PAN JEZUS PODCZAS ADORACJI PROSIŁ MIEDZY INNYMI O USTANOWIENIE JEGO ŚWIĘTA BOGA OJCA 7 SIERPNIA ORAZ INNE WAŻNE SPRAWY.
  GDY WRÓCIŁAM DO DOMU I NAPISAŁAM PRZESŁANIE WTEDY SIĘGNĘŁAM PO KSIĄŻKĘ I OTWORZYŁA MI SIĘ NA STRONIE 51 cyt;
  Siostra Eugenia-przełożoną generalną
  I tak 7 sierpnia 1936 to s Eugenia zostaje wybrana Matką Generalną.Jest to dzień szczególny.Zgodnie z wolą Matki Ludwiki,tak jak życzył sobie Bóg Ojciec przemawiając do s.Eugenii 7 sierpnia już od trzech lat obchodzi się święto ku czci Boga Ojca. Dzieje się to w nowicjacie oraz w licznych domach Instytutu.Dlaczego akurat 7 sierpnia? Ponieważ jest to dzień,który następuje po Przemienieniu,w którym Ojciec dał słyszeć swój głos na Taborze:«Oto mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie!(MT 17,)….
  DOKŁADNIE TO SAMO POWIEDZIAŁ DO MNIE PAN JEZUS PODCZAS ADORACJI I SZAFIREK ŚWIADKIEM,ŻE KSIĄŻKI NIE CZYTAŁAM.
  BOŻENKO2! TY WIESZ ŻE NIE NIE MAM ŁATWEGO CHARAKTERU BO ZAWSZE BRONIĘ PRAWDY I PRZEZ TO NIE ZAWSZE JESTEM LUBIANA I MASZ PRAWO DZIWIĆ SIĘ ŻE DO TAKIEJ MARNOŚCI SAM JEZUS CHRYSTUS WIELKI KRÓL CHCE MÓWIĆ ALE POMIMO NASZYCH UTARCZEK NA BLOGU BYŁAŚ PIERWSZĄ O KTÓREJ POMYŚLAŁAM W TWOJEJ CHOROBIE ABY CI POMÓC. MODLĘ SIĘ ZA TWOJE UZDROWIENIE I TAK BARDZO CHCIAŁABYM BYŚ WYZDROWIAŁA.BARDZO CI DZIĘKUJĘ ZA TĄ KSIĄŻKĘ BO ONA UTWIERDZIŁA MNIE W TYM ŻE PRZEKAZUJĘ WAM PRAWDZIWE PRZEKAZY SPRZED NS.
  KOCHAM CIĘ SIOSTRO W CHRYSTUSIE PANU I WIEM,ZE TO SAM PAN BÓG WYSŁAŁ CIĘ DO MNIE Z TĄ KSIĄŻKĄ.
  JESTEM DOPIERO NA 22 STRONIE,CZYTAŁAM DO 1 W NOCY.ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO ZAKUPIENIA I PRZECZYTANIA BO OBJAWIENIA MAJĄ IMPRIMATUR 0D 1989 ROKU.
  SZCZĘŚĆ BOŻE! BOŻENKO! BĄDŹ DOBREJ NADZIEI-PAN BÓG CIĘ KOCHA I UCZYNIŁ Z CIEBIE NARZĘDZIE.
  NIECH CI CAŁA TRÓJCA ŚWIĘTA BŁOGOSŁAWI A MATKA BOŻA OSŁANIA NIEBIESKIM PŁASZCZEM OD ZŁEGO NA TYM ŚWIECIE.

  Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Moim Aniołem Stróżem jest Barnaba i wychodziło ze Starego i Nowego Testamentu.

   Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Przepraszam Beniamin.

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   MARIUSZKU! JA NIE ZNAM IMIENIA SWOJEGO ANIOŁA STRÓŻA JA TYLKO TAK PRZYPUSZCZAŁAM ALE TO POPRZEZ OPRACOWANIE ks-prof-Remigiusz-Popowski- MIAŁAM ROZEZNAĆ JAKIE JEST IMIĘ BOGA OJCA.
   A MOŻE NAM OPOWIESZ JAK TY SIĘ O TYM DOWIEDZIAŁEŚ.
   SZCZĘŚĆ BOŻE!

   Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Na You Tube był taki filmik dwóch dominikanów jak rozpoznać imię swojego Anioła
   Stróża krok po kroku. Stwierdziłem, że to ciekawe i wziąłem Biblię i tak jak oni mówili
   krok po kroku szukając w wersach Starego Testamentu wyszło mi Beniamin, a ona Daniel.
   Poza tym do Aniołów Stróżów nie wolno się modlić, chyba, że dodasz całość Aniele Boży
   IMIĘ [prośba] bo takie samo imię może mieć demon.
   Pozdrawiam Gosiu serdecznie.
   Z Panem Bogiem i Maryją

   Dziękuję za wszystko Kochana. Pa!

   Polubienie

 14. Adrian pisze:

  Carbonia 21-10-2020 – 16.52
  Jesteś w ostatnim punkcie zwrotnym .
  Jezus w swojej nieskończonej miłości przychodzi do was, którzy znajdują się w sytuacji cierpienia.
  Nie musiciecie się bać moich dzieci, bo teraz wszystko zostanie katapultowane, kto nie ma, nie będzie miał, kto nie ma nic, będzie miał wszystko.
  Moje dzieci, umiłowane mojego Najświętszego Serca, jesteście perłami Mojego Serca, jesteście moją miłością, jedyną dobrem dla Mnie.
  Kochałem cię do tego stopnia, że ​​oddałem własne życie za twoje zbawienie, dzisiaj kocham cię bardziej niż wtedy i idę, aby zabrać cię na zawsze ze Mną.
  Miejcie miłość do tych, którzy są daleko ode Mnie, do tych, którzy nie żyją z pewnością Nieba, módlcie się za tych, którzy jeszcze się nie nawrócili i proście o łaskę dla tych, którzy się wahają.
  Moje dzieci, uwielbiane przez moje Najświętsze Serce, dzisiaj pragnę wam dać wszystko, jestem całkowicie wasze, jestem waszym Dzieciątkiem Jezus, jestem waszym Bogiem Miłości, Ukrzyżowanym z miłości i Jestem Tym, który dla was zmartwychwstał, abyście mogli cieszyć się życie wieczne we Mnie.
  Niebiańskie miasto czeka na swoje dzieci, wejdą z radością i zwycięstwem w towarzystwie aniołów, będą stróżami nowego Izraela i będą błogosławieni przez Pana.
  Światłość świata ukazuje się światu, ale świat jest ślepy, pozbawiony światła, pogrążony w całkowitej ciemności… ciemność obejmuje Ziemię i ludzkość, którą zawiera.
  Jesteś na ostatnim zakręcie, szatan jest wściekły,
  wykrzykuje pogardę dla Mnie i dla moich stworzeń
  ale jego krzyk wkrótce ustanie i
  w ciszy nocy rozbije go ogłuszający grzmot.
  Wołanie Ojca jest nawróceniem , jest miłością i czułością dla swoich dzieci , wciąż z całej miłości stara się ocalić tych, którzy zginęli w ciemnej nocy.
  Zapalę oślepiające światło na niebie i wszyscy je zobaczą, a ci, którzy go uwielbiają, zostaną skradzieni … a ci, którzy gardzą Znakiem Syna Człowieczego, zostaną odwróceni.
  Poprosiłem mój lud o pilne nawrócenie , wszystko ma być zgaszone, ból jest we Mnie, stracę wiele dzieci, ponieważ nie chcą słuchać mojego głosu.
  Najświętsza Maryja Panna, pośród was, składa ręce w waszych i błogosławi je za wszystkie przyszłe różańce.
  Módlcie się, moje dzieci, módlcie się zawsze, módlcie się nieustannie, czas jest teraz ciemny, diabeł błąka się, próbując ukraść jak najwięcej dusz.
  Kryzys finansowy rzuci teraz ludzkość na kolana!
  Znowu zacznie się inny świat! Otworzę mój nowy świat … ktokolwiek odda Mi pokłon, zamieszka w nim i będzie żył ze Mną na zawsze.
  Ci, którzy trzymali się swoich ziemskich dóbr, stracą wszystko, nic im nie zostawię, wpadną w rozpacz i będą krzyczeć cały swój ból, ale będzie za późno.
  Poprosiłem moje dzieci o pomoc, poprosiłem o współpracę przy mojej ostatniej ziemskiej pracy, ale nie było odpowiedzi, bogaci też są skąpi… jak zawsze!
  Biedni wkrótce zmartwychwstaną we Mnie, otrzymają mój wymiar i zostaną wybranymi przez Boga, niczego im nie zabraknie.
  Oto czas ogłoszony przez moich proroków i moją Matkę! Teraz wszystko jest w twoich oczach! Nie wszyscy będą cierpieć z powodu nadchodzących bólów, ponieważ zabiorę ze sobą moich wybranych.
  Naprzód, nadszedł czas, aby spotkać waszego Boga Miłości,… Miłosiernego!
  Błogosławieństwo i łaska tobie, pokój tobie. Amen
  ============================
  Kanadyjski polityk ujawnia nowy plan zamknięcia COVID i dyktaturę „Wielkiego Resetu ”
  „Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć pod rygorem blokady na czas nieokreślony. I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.
  „Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie opcje, uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą pozostawać w izolatce na czas nieokreślony w ramach kategorii poważnego ryzyka dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek”.
  https://gloria.tv/news/

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  JUTRO WYŚWIETLI SIĘ Z LINKAMI!
  NIECH BĘDZIE POCHWALONY BÓG OJCIEC, JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA!
  KOCHANI NIC NIE JEST PRZYPADKIEM CO NAS TUTAJ SPOTYKA.OTÓŻ WCZORAJ W NOCY USŁYSZAŁAM PRZEKAZ OD PANA BOGA NASZEGO KOCHANEGO OJCA JEDNO IMIĘ „REMIGIUSZ”.POMYŚLAŁAM A MOŻE TO IMIĘ MOJEGO ANIOŁA STRÓŻA I CHCIAŁAM SPRAWDZIĆ CZY TO IMIĘ WYSTĘPUJE W PIŚMIE ŚWIĘTYM I WTEDY RANO WPISAŁAM W PRZEGLĄDARKĘ „BIBLIA REMIGIUSZ”
  CHCĄC SPRAWDZIĆ CZY W PIŚMIE ŚW WYSTĘPUJE TAKIE IMIĘ I WTEDY ZNALAZŁAM TAKĄ STRONĘ Septuaginta-Grecka-Biblia-Starego-Testamentu-ks-prof-Remigiusz-Popowski-SDB-oprawa-twarda(teraz wstawiam tą ale wczoraj byłam na trochę innej gdzie
  czytałam,że ks Remigiusz zajmował się tłumaczeniem także tetragramu,a dzisiaj nie mogę tej strony odnaleźć więc wstawiam tą). JEŚLI TO USŁYSZAŁAM TO WIEDZIAŁAM,ŻE PAN BÓG CHCE ABYM TYM SIĘ ZAINTERESOWAŁA I PRZESZŁAM DO NASTĘPNEJ STRONY CO TO TAKIEGO JEST TEN TETRAGRAM((IMIĘ BOGA OJCA JAHVE).
  /Tetragram
  TO BYŁO WCZORAJ RANO A CZWARTEK TERAZ JEST DNIEM KIEDY NAWIEDZAM NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT I ROZWAŻAM W JEZUSEM JEGO POBYT W CIEMNICY I ODMAWIAM MIĘDZY INNYMI KORONKĘ POWTARZAJĄC”O MÓJ JEZU KOCHAM CIĘ I UWIELBIAM CIĘ ZA TWOJE TORTURTY I KREW PRZELANĄ W CIEMNICY”KOCHANI JA TEŻ PRZEŻYŁAM SWOJĄ CIEMNICĘ ALE NA RAZIE NIE O TYM CHCIAŁAM WAM TERAZ MÓWIĆ.
  TUŻ PRZED PÓJŚCIEM PRZED NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT OTRZYMAŁAM ZUPEŁNIE NIESPODZIEWANIE OD BOŻENY2 KSIĄŻKĘ ZRESZTĄ Z PIĘKNĄ DEDYKACJĄ A PRZEKAZANĄ MI PRZEZ SZAFIRKA.NIE WIEDZIAŁAM O CZYM ONA JEST A ZERKNĘŁAM JEDYNIE NA TYTUŁ”PAN BÓG MÓWI DO SWOICH DZIECI” I ZDĄŻYŁAM PRZECZYTAĆ SZCZERE SŁOWA OD BOŻENY2 ZAWARTE NA OKŁADCE KSIĄŻKI.
  PAN JEZUS PODCZAS ADORACJI PROSIŁ MIEDZY INNYMI O USTANOWIENIE JEGO ŚWIĘTA BOGA OJCA 7 SIERPNIA ORAZ INNE WAŻNE SPRAWY.
  GDY WRÓCIŁAM DO DOMU I NAPISAŁAM PRZESŁANIE WTEDY SIĘGNĘŁAM PO KSIĄŻKĘ I OTWORZYŁA MI SIĘ NA STRONIE 51 cyt;
  Siostra Eugenia-przełożoną generalną
  I tak 7 sierpnia 1936 to s Eugenia zostaje wybrana Matką Generalną.Jest to dzień szczególny.Zgodnie z wolą Matki Ludwiki,tak jak życzył sobie Bóg Ojciec przemawiając do s.Eugenii 7 sierpnia już od trzech lat obchodzi się święto ku czci Boga Ojca. Dzieje się to w nowicjacie oraz w licznych domach Instytutu.Dlaczego akurat 7 sierpnia? Ponieważ jest to dzień,który następuje po Przemienieniu,w którym Ojciec dał słyszeć swój głos na Taborze:«Oto mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie, Jego słuchajcie!(MT 17,)….
  DOKŁADNIE TO SAMO POWIEDZIAŁ DO MNIE PAN JEZUS PODCZAS ADORACJI I SZAFIREK ŚWIADKIEM,ŻE KSIĄŻKI NIE CZYTAŁAM.
  BOŻENKO2! TY WIESZ ŻE NIE NIE MAM ŁATWEGO CHARAKTERU BO ZAWSZE BRONIĘ PRAWDY I PRZEZ TO NIE ZAWSZE JESTEM LUBIANA I MASZ PRAWO DZIWIĆ SIĘ ŻE DO TAKIEJ MARNOŚCI SAM JEZUS CHRYSTUS WIELKI KRÓL CHCE MÓWIĆ ALE POMIMO NASZYCH UTARCZEK NA BLOGU BYŁAŚ PIERWSZĄ O KTÓREJ POMYŚLAŁAM W TWOJEJ CHOROBIE ABY CI POMÓC. MODLĘ SIĘ ZA TWOJE UZDROWIENIE I TAK BARDZO CHCIAŁABYM BYŚ WYZDROWIAŁA.BARDZO CI DZIĘKUJĘ ZA TĄ KSIĄŻKĘ BO ONA UTWIERDZIŁA MNIE W TYM ŻE PRZEKAZUJĘ WAM PRAWDZIWE PRZEKAZY SPRZED NS.
  KOCHAM CIĘ SIOSTRO W CHRYSTUSIE PANU I WIEM,ZE TO SAM PAN BÓG WYSŁAŁ CIĘ DO MNIE Z TĄ KSIĄŻKĄ.
  JESTEM DOPIERO NA 22 STRONIE,CZYTAŁAM DO 1 W NOCY.ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO ZAKUPIENIA I PRZECZYTANIA BO OBJAWIENIA MAJĄ IMPRIMATUR 0D 1989 ROKU.
  SZCZĘŚĆ BOŻE! BOŻENKO! BĄDŹ DOBREJ NADZIEI-PAN BÓG CIĘ KOCHA I UCZYNIŁ Z CIEBIE NARZĘDZIE.
  NIECH CI CAŁA TRÓJCA ŚWIĘTA BŁOGOSŁAWI A MATKA BOŻA OSŁANIA NIEBIESKIM PŁASZCZEM OD ZŁEGO NA TYM ŚWIECIE.

  Polubienie

 16. Marcin pisze:

  ”Szczepionka na koronawirusa. Dobre wieści z Niemiec”

  Niemcy przygotowują się do szczepienia obywateli przeciwko koronawirusowi. Szczepienia mają ruszyć jeszcze w tym roku – donosi piątkowy „Bild.

  Pandemia koronawirusa przybrała na sile. W związku z rosnącą liczbą zakażeń i zgonów wiele osób ze zniecierpliwieniem wyczekuje szczepionki. Jak poinformował piątkowy „Bild”, Niemcy rozpoczną szczepienia przeciwko koronawirusowi jeszcze przed końcem roku.

  Tamtejsze ministerstwo zdrowia planuje utworzyć 60 specjalnych ośrodków szczepień. Zwrócono się do 16 krajów związkowych o przesłanie do 10 listopada adresów tych placówek. To właśnie tam będą przechowywane szczepionki w odpowiedniej temperaturze.

  Rąbka tajemnicy uchylił na początku tego tygodnia minister zdrowia Jens Spahn, który sam w środę otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Podczas wideokonferencji przekazał, że niemiecka firma BioNTech jest bliska uzyskania zatwierdzenia szczepionki. Firma współpracuje z Pfizer Inc. Niemcy przekazały 745 milionów dolarów dofinansowania, aby przyspieszyć pracę i rozszerzyć zdolność produkcyjną.

  To może się zdarzyć przed końcem roku – odpowiedział minister na pytanie, kiedy spodziewa się pierwszych szczepień.

  Sytuacja epidemiczna w Niemczech w ostatnim czasie uległa pogorszeniu. Dzienne wskaźniki zakażeń rosły, pobijając kolejne rekordy. 22 października odnotowano rekordową liczbę ponad 11 tysięcy przypadków. Od początku pandemii koronawirusem w Niemczech zakaziło się ponad 400 tysięcy osób, z czego niecałe 10 tysięcy osób zmarło.

  Polubienie

 17. Marcin pisze:

  Ales spieszą się z tymi szczepionkami. Jak szczepionki spodziewane są jeszcze na ten rok to Ostrzeżenie musi być przed szczepionkami, czyli jeszcze w tym roku.

  Polubienie

 18. Adrian pisze:

  SARS-CoV-2 będzie powracał. Ekspertka nie pozostawia złudzeń
  Nadzieja, że pandemia wywołana przez SARS-CoV-2 szybko się skończy, jest złudna. Zdaniem wirusologów tylko w Polsce zaobserwowano pięć odmian koronawirusa, który będzie nas cyklicznie atakował.
  https://www.o2.pl/technologia/sars-cov-2-bedzie-powracal-ekspertka-nie-pozostawia-zludzen-6567474777697024a
  Ciekawe czy faktycznie ktoś laboratoryjnie określa, że wirus jest zmutowany…? Bo jeśli odbywa się to klasyfikowanie analogicznie do podawanych statystycznie przyczyn powodów zgonów (o czym informacja pojawiła się nawet w TVP info, że większość zgonów nastąpiła z powodów innych iż covid ale że stwierdzono wynik pozytywny – wątpliwymi testami PCR – raz tak raz siak wychodzi), to należy zastanowić się o co tu chodzi i czy komuś usilnie nie zależy żeby leczyć a nie wyleczyć (kasa dla firm farmaceutycznych). Ponadto stwierdzeń tych dokonuje się bez sekcji zwłok tylko worek i wg rekomendacji WHO, nie dotykać tylko zakopać, a szpitale chętnie korzystają bo płynie kasa za stwierdzenie covid. Profesor Marcin Maciąg jasno określił, że – „jeżeli uda się nam stworzyć lek, to z wielkim prawdopodobieństwem, gdy będziemy mieli następnego koronawirusa tej klasy, też zadziała. Jest na to większa szansa niż w przypadku szczepionek, bo te działają na zupełnie inne białka. Białka, na które nakierowane są szczepionki, mutują, a proteazy jak widać nie”. Tak więc dlaczego od razu szczepionki, a nie leki – oto jest pytanie…?

  Polubienie

 19. Gosia 3 pisze:

  Szczęść Boże,

  dziś kolejny 22 dzień modlitwy miesiąca z Maryją! Poniżej znajdziesz nabożeństwo na dzisiejszy dzień w formie nagrania.

  Zobacz nabożeństwo na Youtube tutaj!

  Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  Szczęść Boże,

  dziś kolejny 23 dzień modlitwy miesiąca z Maryją! Poniżej znajdziesz nabożeństwo na dzisiejszy dzień w formie nagrania.

  Zobacz nabożeństwo na Youtube tutaj!

  Polubienie

 21. Mateusz pisze:

  Sejm przegłosował „obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”. Czy to oznacza przymus szczepień?

  W przegłosowanej przez Sejm ustawie o zmianie niektórych ustaw w związku z przeciwdziałaniem sytuacjom kryzysowym związanym z wystąpieniem Covid-19 znalazł się niepokojący zapis, który może oznaczać de facto wprowadzenie przymusu szczepień na koronawirusa.
  Reklama

  W Art. 13 czytamy:

  W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi wprowadza się następujące zmiany: […] w art. 46 b a) pkt 4. otrzymuje brzmienie: „obowiązek poddania się badaniom lekarskim przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie”, b) po pkt 4 dodaje się pkt 4a w brzmieniu: „4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”.

  Wprawdzie w ustawie nie zostało precyzyjnie określone, że chodzi o szczepienia, ale w terminologii medycznej do zabiegów profilaktycznych pierwotnych zaliczają się właśnie m.in. szczepienia ochronne. Jeżeli ten zapis przejdzie przez Senat, będzie to oznaczało, że bez ustawowego włączania szczepień na koronawirusa do kalendarza szczepień obowiązkowych, każdy Polak – bez względu na to, czy jego sytuacja zdrowotna kwalifikuje go do zaszczepienia – może zostać przymuszony przyjąć szczepionkę.
  Duże ryzyko

  Zapis jest na tyle nieprecyzyjny, że w zasadzie otwiera drogę nie tylko do przymusu szczepień, ale do każdych innych działań, niekoniecznie uwzględniających wolę i stan zdrowia czy sytuację pacjenta.

  Polubienie

 22. Gosia 3 pisze:

  22.10.2020 R.
  ..”JA JEZUS CHRYSTUS WAM O TYM PRZYPOMINAM,ŻE MOJE ŚWIĘTO CHRYSTUSA KRÓLA WINNO BYĆ OBCHODZONE W TĄ NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ ZARAZ PRZED ŚWIĘTEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH”…
  MOJA PROPOZYCJA PRZYJMIJMY W TĄ NIEDZIELĘ KOMUNIE ŚW W INTENCJI ABY DO TEGO NIE DOSZŁO O CZYM POWYŻEJ NAPISAŁ MATEUSZ.

  Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  KOCHANI! PONADTO W TYM PRZESŁANIU PAN JEZUS WZYWA KAPŁANÓW BY PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW BŁOGOSŁAWILI WODĘ I OBFICIE NAS NIĄ POLEWAJĄC BŁOGOSŁAWILI PRZECHODZĄC PRZEZ ŚWIĄTYNIE.
  JEŚLI TEGO NIE UCZYNIĄ ZARAZA NIE USTĄPI Z NASZEGO NARODU I KAPŁANI Z BRAKU WODY ŚWIĘCONEJ CHORUJĄ.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Nie nazwałbym tego zarazą. Przecież to jest wszystko wyolbrzymione ta cała pandemia.
   Ten ks. Marek Bąk z powyższego wideo w temacie głównym którego filmiki tutaj często wstawiasz sam mówi wprost że to jest pseudo pandemia.
   Rząd światowy buduje na kłamstwie grunt pod coś innego. Wiadomo pod co. Chodzi o szczepionki.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Ja w kręgu moich znajomych i w pracy mówię że ta cała „pandemia” to jest wszystko wyolbrzymione, żeby nie dali się szczepić na tego „koronawirusa” bo tam może być trucizna i chip który będzie kontrolował nasz każdy ruch. Że tu chodzi o kontrolę nad każdym człowiekiem i że te maski które każą nam nosić i tak nic nie pomagają a tylko szkodzą bo wdycha się bakterie i dwutlenek węgla który szkodzi.

    Polubienie

 24. Szafirek pisze:

  24 października – św. Antoni Maria Claret, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-24a.php3
  24 października – bł. Jan Wojciech Balicki, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-24b.php3
  24 października – bł. Kontard Ferrini https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-24c.php3
  24 października – bł. Józefina Leroux, dziewica i męczennica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-24d.php3
  24 października – św. Alojzy Guanella, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-24e.php3

  Polubienie

 25. Marcin pisze:

  Przed chwilą przeczytałem w internecie że p. Andrzej Duda ma koronawirusa.
  Pewnie ten test pcr był wadliwy albo ma po prostu normalną grype.
  Że dał się tak omamić. I pozwolił wpuścić w eter tą wiadomość.

  Polubienie

 26. Millka pisze:

  Dla poprawy humoru w sieci krążą takie oto wpisy:
  Jak się teraz nazywają maseczki; to jest od czasu zalegalizowania obowiązku ich noszenia ?
  – maseczki antymandatowe!
  A kto pierwszy wynalazł maseczkę ?
  – Zorro
  Pozdrawiam serdecznie. Nie martwcie się . Bóg czuwa nad nami.

  Polubienie

 27. Mateusz pisze:

  Takie informacje w internecie już krążą:

  Zniesienie Mszy Świętej już w Polsce. Mszał bergogliański i zmienione słowa konsekracji czyli nieważna Msza.

  Już oficjalnie księża ogłaszają swoim parafianom, kółkom różańcowym, zelatorom, organizacjom i wspólnotom przykościelnym, że wchodzi do użytku Kościoła w Polsce nowy mszał. Niedawno słyszeliśmy o zmianie mszału dla diecezji włoskich, i po cichu mszał ten, mszał bergogliański, wchodzi do Polski. Nie wchodzi głośno i z rozmachem, aby ludzie wiedzieli, że zmienia się Mszę Świętą na nabożeństwo ekumeniczne, ale po cichu. Kto wie, ten wie, a powszechna wspólnota Kościoła właściwie tej zmiany może zupełnie nie zauważyć. Szczególnie ludzie którzy nie zwracają bacznie uwagi na słowa mówione przez księdza. Ludzie nieświadomi, którzy mogą nawet nie mieć tej świadomości, że zmiana słów konsekracji powoduje, że przeistoczenia nie ma. A taka właśnie zmiana została zaprowadzona w nowym, wchodzącym do Polski, mszale.

  Chrystus powiedział bowiem, konsekrując po raz pierwszy Ciało i Krew swoją, że to Krew „KTÓRA ZA WAS I ZA WIELU BĘDZIE WYLANA NA ODPUSZCZENIE GRZECHÓW.”.

  Bergoglio zaś, zajmując miejsce Boga, uzurpując sobie boskie stanowisko zmienił słowa Pana Jezusa które w nowym mszale brzmią: „za was i wszystkich będzie wylana”.

  Zmiana słów konsekracji wina powoduje, że to nabożeństwo, które będzie się odbywać według tej nowej książeczki fałszywie zwanej mszałem, nie będzie Mszą Świętą.

  Wierni! Pilnujcie, jakie słowa kapłan wypowiada odprawiając Mszę Świętą! Bo jeżeli zmieni słowa konsekracji, Mszy Świętej nie odprawia. Trzeba wyjść i strząsnąć pył z butów i w tym obraźliwym i bałwochwalczym pogaństwie nie uczestniczyć, by Bogu nie ubliżać.

  Polubienie

 28. Mariusz pisze:

  Pisałem już, że jeśli nie znajdzie się 100-osób odmawiających 4x Różeniec św. to Polska zginie
  w rękach złego [orędzie MBM z 2012].

  Polubienie

 29. Gosia 3 pisze:

  Szczęść Boże,

  dziś kolejny 24 dzień modlitwy miesiąca z Maryją! Poniżej znajdziesz nabożeństwo na dzisiejszy dzień w formie nagrania.

  Zobacz nabożeństwo na Youtube tutaj!

  Polubienie

 30. Gosia 3 pisze:

  Protest przeciwników obostrzeń. Policja gazuje uczestników, brutalne sceny
  Patrycja Krzymińska
  24.10.2020 13:51
  Protest przeciwników pandemii
  fot. RadioZET/Piotr Drabik

  Google News

  Oceń

  W Warszawie trwa protest przeciwników obostrzeń wynikających z drugiej fali koronawirusa oraz tych, którzy całkowicie negują istnienie pandemii. Na ulicach miasta doszło do starć z policją. Funkcjonariusze użyli gazu. W sieci pojawiły się nagrania, na których widać moment pacyfikacji uczestników.

  Protest przeciwników dodatkowych obostrzeń wynikających z pandemii – do których dołączyły środowiska kibicowskie – rozpoczął się w sobotę 24 października około godziny 12.00 na Placu Defilad w Warszawie.

  W akcji biorą udział również przedsiębiorcy. Sprzeciwiają się decyzjom rządu, m.in. tym dotyczącym zamknięcia gastronomii z powodu koronawirusa.

  Polubienie

 31. Mateusz pisze:

  Komentarz prawnika w sprawie ewentualnych obowiązkowych szczepień:

  Sprawę dla PCh24.pl komentuje adw. Marcin Iwanowski, współpracownik Instytutu Hetmana Żółkiewskiego, który uspokaja i tłumaczy, że „przepis nie powinien stanowić podstawy do nałożenia obowiązku szczepienia”.

  – Termin „zabieg” w ustawie o zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi nie jest zdefiniowany. Wobec braku definicji samego zabiegu, należy odwołać się do ustawowej definicji „zabiegu sanitarnego” tj. działań służących poprawie higieny osobistej, w tym mycia i strzyżenia, higieny odzieży, higieny pomieszczeń, podejmowane w celu zapobiegania oraz zwalczania zakażeń i chorób zakaźnych. W związku z tym przepis ten nie powinien stanowić podstawy do nałożenia na kogokolwiek obowiązkowi poddania się szczepieniom, które zresztą też są w ustawie zdefiniowane, a ustawodawca powinien tworzyć przepisy w sposób precyzyjny. W przeciwnym razie obowiązywać powinna zasada in dubio pro libertatem – w przypadku wątpliwości przepisy należy interpretować na korzyść wolności obywatelskich – podkreśla adw. Marcin Iwanowski.

  Jednocześnie dodaje, że „przepis mówiący o możliwości wprowadzenia w rozporządzeniu obowiązku poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów został wprowadzony już w marcu tego roku”. – Obowiązek taki mógł być wprowadzony jednak jedynie w stosunku do osób chorych i podejrzanych o zachorowanie. Tymczasem 23 października sejm zmienił przepis w ten sposób, że w przypadku jego wejścia w życie obowiązek stosowania innych środków profilaktycznych i zabiegów będzie mógł zostać nałożony na wszystkich – tłumaczy prawnik w rozmowie z portalem PCh24.pl.

  Read more: https://www.pch24.pl/szczepionki-na-koronawirusa-beda-obowiazkowe–kontrowersyjny-zapis-w-ustawie,79364,i.html#ixzz6bngpPaDv

  Polubienie

 32. Millka pisze:

  22.10.2020r. godz.16:49
  Jezus: Aniu, córko Moja, warunki w twojej pracy stają się coraz trudniejsze i wiedz, że firma ta niedługo ogłosi bankructwo. Dlatego staraj się o nową pracę, a Ja sam dam ci pokierowanie w tej sprawie.
  – Mój Jezu, w jakiej branży mam teraz szukać pracy?
  Jezus: Tu nie jest ważna branża, lecz firma, co ma szansę przetrwania ucisku. Może się wydawać, że dana branża jest bardziej bezpieczna, lecz i tu pewności nie ma. Jednak warto zastanowić się, co jest ważne, by przetrwać.
  W dobie kryzysu, który nadchodzi wielkimi krokami, przetrwają duże firmy, które pochłoną małe. Korporacje o światowym potencjale są w rękach władzy światowej, tak jak banki,i wiele firm ubezpieczeniowych.
  Cóż Aniu, nie szukaj pracy zgodnej z twoim wykształceniem, mimo iż wydaje się, że przetrwa branża spożywcza, lecz pracy blisko domu. I tu dam ci ścisłe prowadzenie zgodnie z Moją wolą.

  – Dziękuję Mój Jezu. Jezu, teraz jest wiele protestów i wiele jest dróg zablokowanych przez rolników. Czy mają sens te protesty?

  Jezus: Protesty, strajki, blokady świadczą o tym, jak wiele osób jest zbuntowanych, a także bezradnych. Część tych protestów, a w zasadzie większość, jest zmanipulowana przez prowokacje. Bunt to wynik ucisku i niesprawiedliwości odczuwanej przez społeczeństwo. Do czego to ma doprowadzić?

  Celem jest doprowadzenie do rewolucji, która nie będzie pokojowa. I tu władza czeka na to, by wprowadzić stan wyjątkowy i dalsze ograniczenia swobód w społeczeństwie.

  Szczepienie Polaków przeciwko wirusowi covid jest już od dawna zaplanowane i wierna modlitwa wielu Polaków sprawi, że Ja nie pozwolę na masowe, bezprawne szczepienie Polaków. Ta szczepionka, która jest już przygotowana, nikogo przed niczym nie uchroni, lecz stanie się źródłem osłabienia organizmu, źródłem powikłań i chorób niebezpiecznych dla organizmu. Nikt nic nie powie, gdy ktoś rozchoruje się po takiej szczepionce. Nikt nic nie powie, gdy czyjeś życie będzie zagrożone, i nikt nie przyzna, że ktoś umarł po zaszczepieniu się tą szczepionką.

  Rodziny poświęcone Maryi będą chronione. Wszystkie osoby, które oddały Jej swoje życie, będą chronione, a i kapłani, którzy zostaną powierzeni, będą przez Mą Matkę obronieni.
  – Tak, Mój Jezu w Maryi naszej Matce nasza opieka. Tak wiele zawdzięczam Maryi, mej Matce.
  Maryjo, opiekunko nasza, orędowniczko nasza, módl się za nami, bo Serce Twoje Matczyne jest naszą ostoją, płaszcz zbroją i tarczą, zaś Różaniec największą bronią na te czasy. Módl się za nami Matko nasza, byśmy trwali, nie ustawali, byśmy do końca byli Tobie i Twojemu Synowi Jezusowi Chrystusowi oddani. O piękna Matko, słońce naszego życia, ostojo i obrono nasza, bądź zawsze z nami…
  Maryja: Aniu, córko Moja, ty wiesz co znaczy troska Matki. I wielka jest Moja troska o naród Polski. Każda rodzina, co oddała się Mej opiece, nie zginie. I wszystkie te drogie Mi dusze, co oddały Mi się w Akcie oddania, są pod Moim płaszczem. Tak, i twoja rodzina jest pod Moim płaszczem ukryta, i wszystkie osoby, co Mi powierzyłaś. Wielka jest troska Matki o swoje dzieci, i wiele łez wylewam teraz za swe dzieci na całym świecie.
  Dzień przyjścia Mojego Syna Jezusa Chrystusa jest bardzo oczekiwany i nadejdzie w dniu zaplanowanym od stworzenia świata. Czas jest krótki i wciąż przyspiesza, lecz jest to czas ratowania dusz. Miara modlitw i ofiar wciąż się zapełnia, lecz czy wystarczy dla uratowania tak wielu dusz?
  Tak, Aniu, wiele jeszcze trzeba modlitw i ofiar, a dusze które trud podejmą, Bóg sam wynagrodzi nagrodą życia w łasce, nagrodą życia w pokoju serca, nagrodą wewnętrznej radości, a przede wszystkim nagrodą Nieba.
  – Dziękuję, Maryjo, za Twoją Matczyną opiekę i miłość, za wszystko dziękuję, Maryjo.
  Maryja: Miłość Moja ogarnia cały świat i w Moim Sercu jest miejsce dla każdej duszy.
  Lecz dzieci Moje, Polskie dzieci, chroni Mój Matczyny płaszcz i znajdzie tam każdy miejsce, co prosi Mej opieki. Tak, niech nikt nie obawia się zła, lecz walczy zbrojny modlitwą. Szatan szczególnie nienawidzi Polski kraj, bo Ja jestem tu Królową i Ja pokonam każdego wroga. Ufne serca, to oddane serca, kto wytrwa, ten ujrzy jutrzenkę zwycięstwa.

  Polubienie

 33. Adrian pisze:

  Wyjaśnienia ks.Michela Rodrigue dotyczące Ostrzeżenia:
  „….. Wtedy nadejdzie Ostrzeżenie. Widziałem to. Gwiazdy, słońce i księżyc nie będą świecić. Wszystko będzie czarne. Nagle na niebie znak Jezusa pojawi się i rozświetli niebo i świat. Będzie na krzyżu, nie w swoim cierpieniu, ale w swojej chwale. Za Nim w bladym świetle pojawi się twarz Ojca, Prawdziwego Boga. być czymś, zapewniam cię.
  Z ran na rękach, stopach i boku Jezusa jasne promienie miłości i miłosierdzia spadną na całą Ziemię i wszystko się zatrzyma. Jeśli jesteś w samolocie, zatrzyma się. Jeśli jedziesz samochodem, nie martw się – samochód się zatrzyma. Jeśli zapytasz mnie „Jak to możliwe?” Powiem: „Bóg jest Bogiem. On jest Ojcem Wszechmogącym, Stwórcą nieba i ziemi. Gdyby umieścił ks. Michel, we wszechświecie, jak pył, myślisz, że On nie może zatrzymać materii? Czy wierzysz, że Twój mały samolot będzie Mu przeszkadzał? Nie. To właśnie powiedział mi Bóg; ale powiedział też takie rzeczy innym, jak w Garabandal, w które wierzył św. Ojciec Pio.
  Wszystko zostanie ustalone w czasie, a płomień Ducha Świętego oświeci każde sumienie na Ziemi. Błyszczące promienie ran Jezusa przeszyją każde serce, jak języki ognia, i zobaczymy się przed sobą jak w zwierciadle. Zobaczymy nasze dusze, jak cenne są one dla Ojca, a zło w każdym człowieku zostanie nam objawione. Będzie to jeden z największych znaków dany światu od czasu Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. ”
  Gdzie indziej o. Michel powiedział:
  „ Po Ostrzeżeniu nikt na Ziemi nie będzie mógł powiedzieć, że Bóg nie istnieje. Kiedy nadejdzie Ostrzeżenie, wszyscy rozpoznają Chrystusa i rozpoznają także Jego Ciało, a Ciałem Chrystusa jest Kościół Katolicki.
  „… Po oświeceniu sumienia ludzkość otrzyma niezrównany dar: okres pokuty trwający około sześciu i pół tygodnia, kiedy diabeł nie będzie miał mocy działania. Oznacza to, że wszyscy ludzie będą mieli całkowicie wolny wola podjęcia decyzji za lub przeciw Panu. ”… Kiedy diabeł wróci po sześciu i pół tygodniu, przekaże światu wiadomość za pośrednictwem mediów, telefonów komórkowych, telewizji i tak dalej. Przesłanie jest takie: tego dnia wydarzyło się zbiorowe złudzenie. Nasi naukowcy przeanalizowali to i stwierdzili, że nastąpiło to w tym samym czasie, gdy rozbłysk słoneczny ze słońca został uwolniony do wszechświata. Było tak potężne, że wpłynęło na umysły ludzi na Ziemi, dając każdemu zbiorową iluzję.
  „Diabeł oszukuje nas nawet teraz poprzez nowych kapłanów świata: dziennikarzy telewizyjnych, którzy chcą, abyś myślał, co myślą, więc przedstawiają tylko wiadomości, które są ich zdaniem. Przekręcają prawdę, a ty jesteś zahipnotyzowany, zmanipulowany, aby im uwierzyć ”.
  https://garabandal2018.wordpress.com/

  Polubienie

 34. Szafirek pisze:

  25 października – święci męczennicy Chryzant i Daria https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-25a.php3
  25 października – św. Bernard Calvo, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-25b.php3
  25 października – kościół katedralny w Koszalinie https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-25c.php3

  Polubienie

 35. Mateusz pisze:

  Cóż za nagła zmiana! Poseł Konfederacji poparł wniosek do TK, teraz zapewnia: Całkowity zakaz aborcji nie może mieć miejsca

  „Całkowity zakaz aborcji i zmuszanie kobiet do rodzenia np. dzieci bez mózgu nie może mieć miejsca w cywilizowanym kraju. Takie sytuacje postrzegam jako nieludzkie” – napisał na Facebooku poseł Konfederacji Artur Dziambor. Tyle że wcześniej ten sam polityk… podpisał się pod wnioskiem do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie ustawy z 1993 roku, o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży.
  Reklama

  Wniosek poparło ponad stu posłów PiS, PSL-Kukiz‘15 oraz Konfederacji, w tym wspomniany wcześniej Dziambor. Sprawa wywołała jednak protesty, a Dziambor prezentuje odmienne stanowisko niż pierwotnie mogłoby się wydawać.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Dzisiaj słyszałam wypowiedz Kukiza ,że jego żona i córki i on są niezadowoleni z nowej ustawy o zakazie zabijania dzieci potencjalnie niepełnosprawnych, mających przyjść na świat.

   Polubienie

 36. Mateusz pisze:

  tekst tłumaczony automatycznie:

  Międzynarodowe Spotkanie Modlitewne o Pokój w Rzymie: „Najwyższa religią jest kultywowanie powszechnego braterstwa”

  0 października Bergoglio poprowadził ekumeniczną modlitwę o „” w bazylice Santa Maria in Aracoeli w Rzymie. Według serwisu prasowego Watykanu, tym w kościele katolickim odbyła się modlitwa buddyjska, a we franciszkańskim klasseztorze modlitwa sikhijska. Wszyscy wszyscy przedstawiciele wszystkich głównych religii zebrali się na placu pod Kapitolem w Rzymie, w obecności dwóch ogromnych bożków rzymskich bogów rzek Tybru i Nilu.

  W Rzymie odbyło się „Międzynarodowe spotkanie modlitewne o pokój” zorganizowane przez Wspólnotę Sant ‚Egidio, zatytułowane „Nikt sam nie jest zbawiony. Pokój i braterstwo ”.

  Przed w bazylice odbyła się modlitwa z inspektorami różnych Kościołów chrześcijańskich. Rady Kościoła Protestanckiego w Niemczech, Heinrich Bedford-Strohm, wykorzystał spotkanie, aby walczyć o międzywspólnotę. Twierdził, że „jedność przy stole Pana w moim życiu jest moim osobistym marzeniem”.

  Bergoglio zacytował Benedykta XVI, który powiedział, że „krzyż czyni nas braćmi i siostrami”.

  Po części ekumenicznej odbyła się szczera ceremonia międzywyznaniowa na scenie na placu Kapitolu. Przedstawiciel Sikhów powiedział:

  „Najwyższą religią jest kultywowanie powszechnego braterstwa”.

  Przemówienie Bergoglio zawiera jego zwykłe hasło i zawiera bezsensowne stwierdzenia, takie jak „czyjeś problemy są problemami wszystkich” lub „nikt nie jest zbawiony sam; możemy zostać zbawieni tylko razem ”.

  Bergoglio mit swoje przemówienie od przypomnienia historycznego Spotkania w Asyżu, którego pragnął papież John Paul II 27 października 1986 r., Podczas którego papież zaprosił przywódców innych wyznań, aby po raz pierwszy w historii Kościoła modlili się z nim pokój dla ludzkości . .

  Spotkanie to, powiedział Bergoglio, zawierało „prorocze ziarno, które stopniowo dojrzewało dzięki łasce Bożej poprzez bezprecedensowe spotkania, przywracanie pokoju i nowe inicjatywy braterstwa”.

  Zauważył, że od czasu tego zgromadzenia miało miejsce wiele bolesnych wydarzeń, czasami w imię religii, ale dostrzegamy również owocne kroki od tamtego czasu wyzani międzywow.

  „Jest to znak nadziei, który zachęca do współpracy jako bracia i siostry” – powiedział, przypominając dokument o ludzkim braterstwie na rzecz pokoju i współistnienia na świekimisa, Alam-Wielebównienia na świecie , Alam-Wieleb, Imam-Wieleb, 2019 .

  „ Pluralizm i różnorodność religii, kolor skóry, płci, rasy i języka pożądane przez Boga w jego mądrości, której stworzono stworzył ludzi . Ta boska mądrość jest konspektem, z którego wypływa prawo do wolności przekonań i wolność bycia odmiennym ”.

  Jorge Bergoglio i Ahmed Al-Tayeb, Abu Zabi, 4 lutego 2019

  Bergoglio odniósł się również do swojej niedawno wydanej encykliki Fratelli tutti , w której powtarza, że ​​„ przykazanie pokoju jest wyryte w głębi tradycji religijnych ”.

  Wezwał wszystkich przywódców religijnych, aby „gorąco modlili się o”, każdy do swojego boga.

  Cytując ponownie Fratelli tutti, Bergoglio powiedział: „Nie grzęźmy w teoretycznych dyskusjach, ale my rannych ciał ofiar”.

  Następnie powiedział, cokolwiek to znaczy:

  „Po raz kolejny zdaliśmy sobie sprawę, że nikt nie jest zbawiony sam; możemy być zbawieni tylko razem. ” (Por. Fratelli tutti, 32)

  Wszyscy, yak powiedział Bergoglio,, społeczności, przywódcy rządów i organizacji międzynarodowych zdać sobie sprawę, ¿e Jesteśmy rodziną rodzina ludzką i ¿e ” możemy byæ zbawieni tylko razem, spotykając się i negocjując, odkładając po ludziach nasze konflikty i dążąc do pojednania , umiaru . języka polityki i propagandy oraz prawdziwych dróg do pokoju ”(por. Fratelli tutti, 231).

  Czyli braterstwo między sektorem religiami „bycie zbawionym”? Czy to nowa definicja odkupienia?

  Jednak Ewangelia mówi, że Jesus mówi:

  „Tak, Jestem Drogą, Prawdą i Życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przeze Mnie ”. (14.6-7 stycznia)

  Polubienie

 37. Mateusz pisze:

  Wyraź poparcie dla Trybunału! DOŁĄCZ DO AKCJI!

  Trybunał Konstytucyjny orzekając 22 października niezgodność aborcji eugenicznej z konstytucją zachował się, jak trzeba. Należy okazać mu wsparcie – piszą autorzy petycji „Wyraź poparcie dla Trybunału!”

  POPIERAM OCHRONĘ ŻYCIA, WSPIERAM SĘDZIÓW TRYBUNAŁU – PODPISUJĘ PETYCJĘ!

  Na stronie Popierajmy.pl pojawiła się petycja wzywająca Polaków do okazania poparcia Trybunałowi Konstytucyjnemu. „Lewica po raz kolejny uderza w fundament państwa polskiego, którym jest rodzina. Ponownie chce nas cofnąć do czasów starożytnych, w których chore dzieci zabijano” – czytamy w opisie petycji. Polska, piszą autorzy, okazała się być przykładem tego, że prawo ma chronić wszystkich ludzi – także tych najsłabszych.

  „Trybunał Konstytucyjny wreszcie stwierdził to, o czym każdy porządny człowiek posiadający sumienie wie od dawna – aborcja z przyczyn eugenicznych jest morderstwem i nie ma żadnego poparcia w Konstytucji Rzeczypospolitej!” – czytamy.

  Niestety, przeciwko ochronie życia wzniecane są wulgarne protesty, za które odpowiadają nie tylko działacze LGBT, anarchiści i skrajna lewica, ale także zwykli ludzie, Polacy zwiedzeni proaborcyjną propagandą. W tej sytuacji trzeba okazać swoje poparcie wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego i sędziów, którzy przypomnieli o wartości życia ludzkiego. Głos poparcia jest głosem w obronie nie tylko tak silnie atakowanych dziś sędziów Trybunału – ale także, a nawet przede wszystkim, głosem w obronie życia, w obronie dzieci nienarodzonych.

  Wszystkich naszych Czytelników zachęcamy do tego, by petycję podpisać.

  POPIERAM OCHRONĘ ŻYCIA, WSPIERAM SĘDZIÓW TRYBUNAŁU – PODPISUJĘ PETYCJĘ!

  https://www.pch24.pl/wyraz-poparcie-dla-trybunalu–dolacz-do-akcji-,79358,i.html

  Polubienie

 38. Mateusz pisze:

  Trevignano Romano 24 października 2020

  Moje dzieci, dziękuję wam, że wysłuchaliście mojego wezwania w swoich sercach. Moje dzieci, mówcie o słowie Bożym i zapalajcie się na tym świecie. Dzieci, spójrzcie na zło, które rozprzestrzenia się z prędkością, wszystko, co przewidziałem, ma się wydarzyć, wojny, klęski żywiołowe, na które nawet nauka nie znajdzie odpowiedzi, a jeśli nie będziecie mocni w wierze, nie będziecie w stanie przetrwać ataku złego. Moje dzieci, zawsze jestem z wami i pamiętajcie, że wszystko, co piękne, co dzieje się w waszym życiu, nigdy nie jest zasługą waszych zasług, ale łaską Bożą. Bądźcie miłosierni wobec swoich braci i nie osądzajcie, ponieważ tylko Bóg ma to zadanie i nie człowieka. Módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, ponieważ wkrótce nadejdzie nowa choroba. Módlcie się za Włochy. Kocham was i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

  Polubienie

 39. Gosia 3 pisze:

  dziś 25 kolejny dzień modlitwy miesiąca z Maryją! Poniżej znajdziesz nabożeństwo na dzisiejszy dzień w formie nagrania.

  O NABOŻEŃSTWIE:

  Zobacz nabożeństwo na Youtube tutaj!

  Polubienie

 40. Adrian pisze:

  Nazywam się Włodzimierz Bodnar, jestem pediatrą, specjalistą chorób płuc, który leczy nieprzerwanie od 30 lat. Piszę jako lekarz, i osoba z grupy ryzyka (wiekowo i zawodowo). Chciałbym z pomocą Państwa wdrożyć/opublikować leczenie, jak można pokonać ciężki przypadek choroby wywołanej przez SARS-CoV-2.

  W okresie luty – październik mam udokumentowane ponad 100 przypadków wyleczeń i codziennie przybywa ich lawinowo po kilkanaście. Znaczna część ich była o dość ostrym przebiegu. Część chorych miała choroby współistniejące, tak obciążające przy zachorowaniu.

  Obecnie sam jestem w okresie rekonwalescencji i na kwarantannie po przeżyciu ciężkiego ataku COVID-19 (potwierdzony testem RT-PCR). Mam 59 lat i ze względów kardiologicznych należałem do wysokiej grupy ryzyka. Stosując moją metodę leczenia, objawy zaczęły się cofać po 48 godzinach od rozpoczęcia leczenia.

  Obecnie czuję się na tyle dobrze, całkowicie wyleczony i by móc samodzielnie napisać tę wiadomość, leczyć nieprzerwanie pacjentów przez telefon konsultując, pisząc im elektronicznie recepty, ponieważ mam zamontowany system komunikacji z własną przychodnią w domu. Każdy pacjent w trakcie ostrej fazy infekcji w stałym kontakcie ze mną i przez kolejne 3-4 dni codziennie informuje mnie o swoim stanie zdrowia.

  Od wielu miesięcy komunikuję o nowatorskim sposobie leczenia, m.in.:

  Marzec 2020 do Ministerstwa Zdrowia – bez odpowiedzi
  Marzec 2020 Pani Profesor Katherine Kędzierski, przewodniczący australijskich naukowców (The Peter Doherty Institute for Infection and Immunity) – bez odpowiedzi
  Kwiecień 2020 Profesor Krzysztof Simon, Klinika Chorób Zakaźnych Wrocław – bez odpowiedzi
  W międzyczasie wielokrotne próby dotarcia do rządu przez posłów – bezskuteczne
  Lipiec 2020 opublikowałem opis swoich przypadków z leczenia pacjentów, który został przesłany do wszystkich lekarzy Porozumienia Zielonogórskiego w całej Polsce – niestety bez większego odzewu.
  Lipiec 2020 także w lipcu otrzymałem jedyną odpowiedź – pozytywna odpowiedź przyszła ze Szczecina od Pana Profesora Cezarego Pakulskiego, Klinika Anestezjologii Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej, który w pełni poparł moje spostrzeżenia. Przywróciło mi to wiarę i siłę, aby dalej leczyć i pisać
  Październik 2020 Przed samym zachorowaniem opublikowałem artykuł o sposobie leczenia COVID-19 w lokalnej prasie – bez większej reakcji, jeszcze przed chorobą i ostatnimi korektami leczenia
  A obecnie mój własny, bardzo ciężki przypadek przebiegu choroby, dał mi ostateczny brakujący element, jak można pokonać SARS-CoV-2 w ciągu 48 godzin.

  Całość:
  https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Przecież te testy PCR są niewiarygodne. One na chybił trafił pokazują albo dodatni albo ujemny wynik, jak w ruletce. To co to w ogóle ma znaczyć? One pokazują że wykryty jest jakiś wirus w organiźmie. No ale jaki wirus? Nie pokazuje konkretnie jaki to jest wirus. Jest tylko wynik dodatni albo ujemny. Poza tym ktoś ostatnio tutaj wstawił z internetu artykuł w komentarzu, chyba Mateusz, że te testy PCR daja 80% wadliwych wyników!!! No to ja dziękuję za taki test. To wolę nie badać się tym testem bo jest duże prawdopodobieństwo że mimo iż jestem zdrowy to wynik tego testu pokaże że mam koronawirusa. Może niedługo rząd światowy czyli możni tego świata puszczą w świat famę o kolejnym bardziej szkodliwym wirusie tak jak jest wspomniane w ostatnim powyższym orędziu z Trevignano Romano. Może będzie kolejny groźniejszy wirus..no ale jaki wirus? Ano wyimaginowany. Może tak trzeba czytać to zdanie z ostatniego powyższego przesłania w Trevignano Romano. Wtedy to ludzie tym bardziej pobiegną dać się zaszczepić.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Teraz nie ma wirusa. Prawdziwy wirus będzie dopiero po tych szczepionkach. Kto da się zaszczepić to może spodziewać się komlikacji po tej szczepionce: bóle, wrzody itp. Ta szczepionka będzie przenosiła wirusy. Tam dopiero będzie wirus. Starszym osobom i schorowanym będą razem z tą szczepionką wstrzykiwać truciznę żeby szybciej umarli a młodym i zdrowym będą aplikować razem z tą szczepionką chip. W internecie krąży informacja że rząd światowy chce zredukować populację o 70 albo 80%. Na pierwszej lini mają znajdować się właśnie starsze i schorowane osoby. Także ma zostać tylko jedna trzecia ludności. Mają pozostać tylko młodzi i zdrowi którzy będą pod ścisłą kontrolą.

    Polubienie

 41. Marcin pisze:

  A zauważyliście? Jak ostatnio pokazują coraz to więcej znanych osobistości ze świata telwizji, sportu, polityki itd że zaraziły się one koronawirusem. Najpierw był premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson a teraz już inne znane osoby. To wszystko po to aby normalny szary człowiek myślał że ten „wirus” jest rzeczywiście tak groźny i rozprzestrzenia się w tak zawrotnym tępie że nie szczędzi nawet znanych osób. To wszystko narzędzia psychologii strachu. . Ostatnio zmanipulowali nawet wynik testu p. Andzeja Dudy i ktoś puścił w eter tą wiadomość. Pan Duda mógł przecież nie wyrazić zgody na publikację tej wiadomości. Teraz po tym coraz więcej osób drży przed tym „strasznym” wirusem.

  Polubienie

  • Adrian pisze:

   właśnie o to chodzi, zarazili się, to zaraz ja będę, trzeba uważać, trzeba się zaszczepić, trzeba się pilnować, trzeba donosić….bo ten maseczki…..strach…panika….boję się śmierci, trzeba hulać….. oddam swe prawa……
   Zło uderza coraz mocniej i nie boi się, faktycznie Marcinie czas przyspieszył, ale zaraz jeszcze bardziej przyspieszy

   Polubienie

   • Adrian pisze:

    Przerwane msze, napisy na kościołach. Protesty w wielu miastach kraju
    https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-mamy-dosc-to-jest-wojna-protesty-przed-kosciolami-incydenty-,nId,4814823

    Carbonia 20.10.2020 – 20.09.2018
    Mężczyzna boi się ataku wirusa .
    …….Mężczyzna boi się ataku wirusa
    i nie boi się Sprawiedliwości Bożej!
    Wołajcie o pomoc do Tego, który może wszystko
    ponieważ „ gdyby ” tylko uginać kolana przed Życiem, byłbyś bezpieczny!…..

    Carbonia 21-10-2020 – 16.52
    Jesteś w ostatnim punkcie zwrotnym .
    Jezus w swojej nieskończonej miłości przychodzi do was, którzy znajdują się w sytuacji cierpienia.
    Nie musicie się bać moich dzieci, bo teraz wszystko zostanie katapultowane, kto nie ma, nie będzie miał, kto nie ma nic, będzie miał wszystko.

    reasumując na mój chłopski rozum, zostało parę dni globalnego – jescze spokoju, dla wszystkich, a tych co nie mają już Boga w sercu i duszy zacznie przestawienie, zostawi chyna też co będą musieli wybrać drogę którędy chcą pójść….

    miesiąc ten kończąc-niebieski księżyć, swięto hallowen na dniach (święto pogańskie wraz masonerii i szatana), na dodatek Benedykt jest w złym stanie zdrowotnym – jak to określili gasnąca świeca (z przepowiedni wiemy, póki on żyje nie pozwala wejść antychrystowi, ale paczcie co się dzieje gdy słabnie na świecie), listopad……..

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Może w listopadzie. Chciałbym żeby za tydzień czas jeszcze bardziej przyspieszył.
    Pozdrawiam

    Polubienie

   • Adrian pisze:

    Carbonia 21-10-2020 – 16.52
    Jesteś w ostatnim punkcie zwrotnym .
    ….Kryzys finansowy rzuci teraz ludzkość na kolana!….
    zastanawiałem się kiedyć jak będzie wyglądać przebieg upadek gospodarek i bankructwo kraju po kraju i wejście NWO, ostatecznie widać to, nie trzeba pisać….
    16.05.2012, 03:10 – Druga pieczęć: III wojna światowa
    Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze Apokalipsy.
    Rozpocznie się ona w Europie.
    Przyczyną będzie Wasz system bankowy, a Niemcy po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach.
    Kiedy się rozpocznie, ocalenie gospodarki upadnie, a katastrofa dotknie Grecję z dużymi konsekwencjami we Francji.
    Bliski Wschód będzie również zaangażowany z Izraelem i Iranem w wojnę, a Syria odegra poważną rolę w upadku Egiptu.
    Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej modlitwy za Europę w tym czasie.
    http://paruzja.info/2012.05.16_03-10.php
    Carbonia 28.09.2020 – 17:52
    Nadchodzi fala śmierci.
    Nadchodzi fala śmierci, ziemski Kościół będzie teraz cierpieć z powodu największej plagi w swojej historii… splamiony krwią przez piekielnego wroga, będzie łupem tego, który jest śmiercią!Paryż wkrótce otrzyma swoją nagrodę!
    Ameryka będzie drżeć z powodu tego, co stanie u jej stóp; Jej odejście ode Mnie osłabi ją..
    Wyzwanie jest w toku, bitwa trwa, ogień szaleje w każdym zakątku Ziemi; człowiek oszalał, padł ofiarą szatana, przed niczym się nie powstrzymuje, stał się tak okrutny jak jego dyktator.
    Carbonia 16bis-09-2020 o 16.53
    Teraz nadchodzi burza, przygotujcie się w świętości i miłości.
    Moje ukochane dzieci, nadchodzi czas na moją interwencję. Z niecierpliwością czekam na przyjęcie wszystkich moich dzieci z powrotem do Mnie i uczynienie tej Ziemi zredukowanej do nowej kloaki..
    Carbonia 03.09.2020 – 18:44
    Ta jesień będzie bolesna dla wszystkiego, przez co przejdziesz.
    Carbonia 05.08.2020 – 13.19
    Ta ludzkość zostanie zniszczona przez śmiercionośną broń szczepionki.
    Carbonia 04.08.2020 – 18:14
    Ta zima będzie straszna dla tych, którzy nie trwali w Bogu!
    Carbonia 24.07.2020 – 08.26.2020
    Ameryko, Ameryko, przesyłam wam mój ostatni apel!
    Carbonia 22.07.2020-15.11
    Tej jesieni pojawi się nowy przeklęty wirus
    stworzone przez mężczyzn!
    Trevignano Romano 24 października 2020
    Módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, ponieważ wkrótce nadejdzie nowa choroba
    Carbonia 20.07.2020 – 18.18.2020
    Walka z wirusami będzie bezcelowa.
    Carbonia 09.06.2020 – 22.56
    Nadchodzi czas wielkiego bólu.
    Chrystus zmartwychwstał, alleluja! Alleluja! Alleluja!
    Medytujcie wszyscy ludzie, medytujcie nad tymi moimi słowami.
    Czas ciemnieje, mgła gęstnieje, Ziemia porusza się wstecz,
    fala magnetyczna otoczy ziemię i zatrzyma ją na chwilę,
    i będzie to płacz i zgrzytanie zębów.
    Nadchodzi czas wielkiego cierpienia dla tej złej Ludzkości; … Nadchodzi czas, aby zrozumieć, że tylko Ja jestem Bogiem Stwórcą i wszystko musi wrócić do Mnie.
    Carbonia 05.06.2020 – 16.30
    Obrót ziemi będzie się cofał.
    Carbonia 11.05.2020 – 21:18
    Zbliżająca się katastrofa uderzy w Ziemię.
    Carbonia 01.04.2020 – 13.34.2020
    Teraz narzucą szczepionkę, której żadne z moich dzieci nie będzie musiało zaakceptować.
    Carbonia 25.03.2020 21.08
    Niebiańska armia jest gotowa do zejścia
    wycofać wybranych Bożych.

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   MARCINIE! CHCIAŁAM CIĘ NAJPIERW ZAPYTAĆ CZY WIERZYSZ W TO CO MÓWI JEZUS DO NAS W TYCH NASZYCH PRZESŁANIACH? BO JEZUS TWIERDZI ŻE JEST I POTWIERDZA TO W OSTATNIM PRZESŁANIU.
   WIRUS JEST BO JA JUŻ MAM NA TO DOWODY W POBLISKIM OTOCZENIU.
   SIOSTRA MOJEGO ZIĘCIA JEST PIELĘGNIARKĄ I JEST WŁAŚNIE CHORA,NIE MA DRAMATU ALE TA JEJ CHOROBA SIĘ CIĄGNIE JUŻ ZE 2 TYGODNIE. MOJEJ SIOSTRY KOLEŻANKA TEŻ PRACUJE W SŁUŻBIE ZDROWIA I JEJ 6 KOLEŻANEK LEŻY POD TLENEM A POCZĄTKOWO TAK NAŚMIEWAŁA SIĘ Z MOJEJ SIOSTRY ŻE NIE CHCIAŁA SIĘ Z NIĄ SPOTKAĆ A TERAZ ZADZWONIŁA DO NIEJ I TO ZDEMENTOWAŁA.
   NIE BAGATELIZUJ TEGO.!!!!!!iCO WAŻNE NIE ROZSIEWAJ TEGO KŁAMSTWA ALE JA UWAŻAM,ŻE SZATAN W POLSCE POMÓGŁ TO TERAZ ROZPRZESTRZENIĆ?

   Polubienie

   • Millka pisze:

    Wirus jest i nie pozbędziemy się go. Najgorsze jest to , że w „obiegu” są nowe bardziej zjadliwe niż poprzednio. Maseczki nas przed niczym nie chronią i prędzej czy później się z wirusem zetkniemy.
    Cała rzecz polega na tym , by nas skutecznie leczono .
    Póki co mamy niszczenie całej gospodarki. Zamykanie ludzi zdrowych w domach, przypisywanie im chorób bezobjawowych jest wielką manipulacją mającą na celu wywołanie strachu . Ludzie tak bardzo boją się zarażenia , ze z ochotą pójdą się szczepić. Po pół roku covidowych obostrzeń ludzie będą wołać chleba i pracy.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    To prawda bo koronawirusy są już od lat 60-tych albo nawet i wcześniej. Słyszałem ostatnio na wideo w internecie. Z tego co wiem to Pan Jezus w przesłaniu również mówił że koronawirus istnieje od dawna. To dlaczego akurat teraz robią takie halo na temat tego wirusa. Jakbym mówił znajomym że koronawirus szaleje itd to wszyscy postanowiliby się szczepić na tego wirusa jak powstanie taka szczepionka. Dlaczego też wstawiasz widea z księżmi i różne publicystyczne reportaże gdzie księża i prowadzący bagatelizują tą całą pandemię np ks Bąk z powyższego wideo w temacie głównym. Z tego wychodzi że Ty również sama sobie zaprzeczasz i rozsiewasz kłamstwa.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Gosiu, mówisz mi żebym nie rozsiewał kłamstw a sama tutaj na forum publicznym wstawiasz różne widea gdzie prowadzący czy też księża bagatelizują tego koronawirusa.
    O co tutaj chodzi??

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    MARCINIE! CZY TY ZAWSZE JAK COŚ WSTAWIASZ TO DO KOŃCA SIĘ Z KIMŚ ZGADZASZ?
    ZGADZAM SIĘ NA RÓŻANIEC DO NIEBA I TAKA BYŁA MOJA INTENCJA TEGO VIDEO
    A SKĄD WIESZ ŻE TO MOJA PROPOZYCJA NA WPISIE GŁÓWNYM A NIE MARIUSZA PRZECIEŻ TO ON WSTAWIA WPISY GŁÓWNE I CZĘŚĆ JEST JEGO AUTORSTWA.
    POZDRAWIAM .

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Marcin pisze:
    25 października 2020 o 17:41

    Teraz nie ma wirusa.
    a za 3 godz
    Marcin pisze:
    25 października 2020 o 20:50

    Z tego co wiem to Pan Jezus w przesłaniu również mówił że koronawirus istnieje od dawna.

    NO TO MARCINIE JAK WG CIEBIE JEST ?
    BO JA UWAŻAM ŻE ZARAZA JEST TYLKO WYOLBRZYMIONA I MNIEJ LUB WIECEJ WSZYSCY SIĘ MYLĄ W KAŻDYM TEMACIE NAWET KS GLAS NAJPIERW WYPOWIEDZIAŁ SIĘ COŚ NIE TAK NA TEMAT INTRONIZACJI CO MI NIE PASOWAŁO A JEDNAK ZAMIEŚCIŁAM A POTEM JUŻ INACZEJ TO ROZEZNAŁ.
    MARCINIE! NIE CHCIAŁAM CIĘ OBRAZIĆ ALE CHOROBY NIE MOŻNA LEKCEWAŻYĆ.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Miałem na myśli że nie ma tego „medialnego” wirusa jak oni to przedstawiają w mediach. Od zarania dziejów różnorakie wirusy były z nami na świecie, są i będą. Niemal każdy człowiek ma w swoim ciele chorobotwórcze wirusy, które wcale nie muszą przyczyniać się do powstawania infekcji. To jest normalna flora wirusowa w naszym organizmie. Wirusy, drożdże i ameby – wszystkie one żyją w organizmie człowieka.
    A teraz robią takie halo na temat koronawirusa.
    Nie mniej jednak Ty też wiele razy wstawiałaś wideo z ks Bąkiem tu na blogu i też z innymi osobami które bagatelizują tą pandemię.
    Tylko uważaj na szczepionki jak mówisz że choroby nie można lekceważyć, bo prawdopodobnie już w grudniu tego roku może być dostępna szczepionka w Europie na tego medialnego korona „świrusa”.
    Poniżej wideo.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    MARCINIE!
    GDYBYŚ TY BARDZIEJ ANGAŻOWAŁ SIĘ Z NAMI W MODLITWIE TO NIE PISAŁBYŚ DO MNIE W TEN AROGANCKI SPOSÓB:CYT:
    Tylko uważaj na szczepionki jak mówisz że choroby nie można lekceważyć,
    JA BARDZIEJ SŁUCHAM TEGO CO DO NAS MÓWI PAN JEZUS I ODPOWIADAM NA TO W MODLITWIE NIE TYLKO ZA WŁASNĄ RODZINĘ ALE ZA OJCZYZNĘ,KOŚCIÓŁ ŚW, O NAWRÓCENIE GRZESZNKÓW,DUSZE CZYŚĆCOWE ZA KTÓRE NIE MA SIĘ KTO POMODLIĆ ZA KOCHANEGO BENEDYKTA XVI W JEGO SAMOTNOŚCI PO STRACIE BRATA,PRACY DLA JEZUSA PO PRZEZ TWORZENIE NOWENNY I W INNY SPOSÓB A GDYBYM CIĘ ZAPYTAŁA CZY PRZEZ JAKIŚ OKRES NP WSTAWIAŁ BYŚ KILKA MODLITW WYRĘCZAJĄC MNIE I MARIUSZA TO CO NAM ODPOWIESZ.?
    TO JEST MOJA CODZIENNA MODLITWA POD SŁOWEM BOŻYM ALE TY PEWNIE NIE WIESZ BO TAM NIE ZAGLĄDASZ.NIECH ONA CI ODPOWIE NA TWOJE ROZTERKI CO
    DO MOJEJ OSOBY. OTO ONA:
    ‚MARYJO KRÓLOWO POLSKI MÓDL SIĘ ZA NAMI I OSŁANIAJ NAS SWOIM NIEBIESKIM PŁASZCZEM OD KORONAWIRUSA, 5G, CHEMITRALIS , ŚMIERCIONOŚNEJ SZCZEPIONKI I INNEJ ZARAZY ORAZ ZNAKU BESTII.
    AMEN”

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Ja sam widzę po sobie że nie jestem dość systematyczny w odmawianiu modlitw. Myślę że Różaniec i tak jest najważniejszy i Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tych modlitwach można zawrzeć wszystkie intencje w których się modlimy. Inne modlitwy to każdy może odmawiać według własnej chęci.
    Tam nie było nic aroganckiego w mojej wypowiedzi. Przez Twoją osobę skierowałem do wszystkich tą wiadomość o tych szczepionkach i poniżej wstawiłem wideo. Także ta wiadomość była do ogółu. Czasami słowo pisane a czasami też mówione jest odbierane inaczej niż było to pierwotnie w naszej intencji.
    P.S. Gdybym mówił w kręgu moich znajomych i w mojej rodzinie że ten koronawirus atakuje i gdybym to potwierdzał to z pewnością ci znajomi i moja rodzina poszłaby się bez namysłu zaszczepić. I jeszcze bym im się coś złego po tej szczepionce przytrafiło.
    Dobrze że Ostrzeżenie będzie przed szczepionkami. Tak sam Pan Bóg pokarze wszystkim że te szczepionki są złe. A potem to już każdy zrobi jak będzie chciał.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Rozważmy słowa: „Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało”. …

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Praca też może być modlitwą i akty strzeliste.
    Czasami odmawiam też Pieczęć Boga Żywego od MBM.

    Polubienie

 42. Mateusz pisze:

  Prezydent Turcji obraził Emmanuela Macrona. Francja reaguje

  Trwa napięcie między Paryżem a Ankarą, które zapoczątkował prezydent Turcji. Recep Tayyip Erdogan powiedział, że Emmanuel Macron potrzebuje leczenia psychiatrycznego w związku ze swoim stosunkiem do muzułmanów. Francja natychmiast wezwała swojego ambasadora w Turcji.

  Emmanuel Macron potępił morderstwo 47-letniego nauczyciela. Prezydent oświadczył, że Samuel Paty zginął w wyniku ataku terrorystycznego. „Był ofiarą islamistycznego ataku terrorystycznego, został zamordowany, ponieważ uczył wolności słowa, wiary oraz braku wyznania” – oświadczył prezydent Francji. Macron zapowiedział ustawę, która ma wzmocnić rozdział państwa i kościoła.

  Co można powiedzieć szefowi państwa, który traktuje w ten sposób miliony członków mniejszości religijnej w swoim kraju? Macron wymaga leczenia psychiatrycznego – mówił Recep Tayyip Erdogan.

  Komentarze prezydenta Erdogana są nie do przyjęcia. Obelga i zniewaga to nie są metody. Domagamy się, aby Erdogan zmienił kierunek swojej polityki, ponieważ jest ona pod każdym względem niebezpieczna – oświadczyła kancelaria prezydenta Francji.

  Polubienie

 43. Adrian pisze:

  Komisja Europejska poinformowała, że podpisała umowę w imieniu państw UE z amerykańskim producentem leków Johnson & Johnson na dostawę 400 mln dawek szczepionki na COVID-19.
  https://globalna.info/2020/10/25/obowiazek-szczepien-komisja-europejska-zakupi-400-mln-dawek-dla-calej-europy/
  ==========================
  KORONATERROR NWO – NA SŁOWACJI ZAKAZ WYCHODZENIA Z DOMU I TESTY WSZYSTKICH OBYWATELI.
  https://globalna.info/2020/10/25/koronaterror-nwo-na-slowacji-zakaz-wychodzenia-z-domu-i-testy-wszystkich-obywateli/
  ==========================
  NWO – ŚWIATOWI POLITYCY POTWIERDZAJĄ ISTNIENIE ”NIEWIDZIALNRJ WŁADZY”
  https://globalna.info/2020/10/25/nwo-swiatowi-politycy-potwierdzaja-istnienie-niewidzialnrj-wladzy/
  ==========================
  Polski rząd wkrótce może ogłosić „czarne strefy” COVID-19
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-wkrotce-moze-oglosic-czarne-strefy-covid-19

  Polubienie

 44. Adrian pisze:

  Carbonia 24-10-2020 – 16.50
  Stała się zdrada! Niebo nakazuje ostrzeżenie.
  Mam zamiar zawołać moje dzieci do schronisk , będą bezpieczne i będą w warunkach mojego dobra, nie pozwolę, by moim dzieciom niczego brakowało.
  Carbonia 25.10.2020 – 02.50
  Ta zima to wielki ból.
  Moja córko, umiłowana mojego Serca Scaro, Ja, twój Pan Jezus Chrystus, przyszedłem ci powiedzieć, że rozpoczął się czas bólu dla tej ludzkości, czasy się wypełniły, słońce ma być przyczyną wielkiego bólu, klimat będzie szalał smutny sposób.

  Polubienie

 45. Mariusz pisze:

  „Drogie dzieci! W tym czasie wzywam was, abyście wrócili do Boga i modlitwy. Wzywajcie pomocy wszystkich świętych, aby byli dla was przykładem i pomocą. Szatan jest silny i walczy, aby jak najwięcej serc przyciągnąć do siebie. Chce wojny i nienawiści. Dlatego jestem z wami tak długo, aby was prowadzić [na] drogę zbawienia, do Tego, który jest Drogą, Prawdą i Życiem. Dziatki, wróćcie do miłości do Boga, a On będzie waszą siłą i ucieczką. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. ”

  Polubienie

 46. Szafirek pisze:

  26 października – bł. Celina Borzęcka, zakonnica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-26a.php3
  26 października – święci męczennicy Lucjan i Marcjan https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-26b.php3
  26 października – bł. Bonawentura z Potenzy, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-26c.php3
  26 października – św. Fulcjusz z Pawii, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-26d.php3
  26 października – św. Dymitr z Salonik, męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-26e.php3

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s