22.X.2020 r. godz. 22:11

PRZYSZEDŁEM OGIEŃ RZUCIĆ NA ZIEMIĘ I PRAGNĘ ABY JUŻ ZAPŁONĄŁ.

DZISIAJ OBCHODZICIE W KOŚCIELE ŚWIĘTYM WSPOMNIENIE WASZEGO ŚWIĘTEGO PAPIEŻA JANA PAWŁA II. MODLILIŚCIE SIĘ PRZEZ 9 DNI NOWENNĄ DO TEGO ŚWIĘTEGO ABY UPRASZAŁ ŁASKĘ ODRZUCENIA ABORCJI EUGENICZNYCH W WASZYM NARODZIE.MÓJ OJCIEC WSZECHMOGĄCY KOCHA KAŻDE SWOJE STWORZENIE I JEST MU OJCEM, WYSŁUCHAŁ WAS PRZEZ WASZEGO RODAKA I CAŁE NIEBO SIĘ TEGO DNIA RADUJE RAZEM Z WAMI DZIEĆMI BOŻYMI. INNE DZIECI W WASZYM NARODZIE PO STRONIE ZŁA BARDZO SĄ NIEZADOWOLONE I ATAKUJĄ DZIECI BOŻE I CAŁY TRYBUNAŁ WASZ KONSTYTUCYJNY ,ŻE USTANOWIŁ TAKIE PRAWO JAKIE PODOBA SIĘ W NIEBIE.
ALE JA PRZYSZEDŁEM ABY RZUCIĆ NA ŚWIECIE OGIEŃ DUCHA ŚWIĘTEGO I ZAWSZE BEDZIE WAMI ROZŁAM BO DO KOŃCA BĘDZIE WALKA POMIĘDZY DOBREM A ZŁEM,POMIĘDZY DZIEĆMI BOGA I DZIEĆMI SZATANA.W JEDNEJ RODZINIE BĘDZIECIE PORÓŻNIENI I W JEDNYM NARODZIE BRAT PRZECIWKO DRUGIEMU I TAK BĘDZIE AŻ DO MOJEGO POWTÓRNEGO PRZYJŚCIA.
NA CHWILĘ TYLKO ZAPANUJE POKÓJ POZORNY MIĘDZY WAMI KIEDY PRZYJDZIE WAM DOŚWIADCZYĆ MOJEGO MIŁOSIERDZIA – AKTU OSTRZEŻENIA. WTEDY WIELU SIĘ NAWRÓCI,WIELU Z WAS UMRZE BO ŚWIATŁO BOGA NIE BĘDZIE PRZEZ NIEKTÓRYCH WIDOCZNE I ICH WŁASNE GRZECHY POWALĄ ICH NA ZAWSZE.W WIELKIM ZACIETRZEWIENIU NIE ROZPOZNAJĄ TEGO MIŁOSIERDZIA I PÓJDĄ ICH DUSZE NA ZATRACENIE NA ZAWSZE.

WIELKI TO CUD DZISIAJ WYDARZYŁ SIĘ W WASZYM NARODZIE I TAK BARDZO ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II SIĘ Z TEGO CIESZY RAZEM Z WAMI.TĄ NOWENNĄ DO ŚW JANA PAWŁA II MÓDLCIE SIĘ DZIECI TAKŻE O INNE ŁASKI DLA WASZEGO NARODU.
DZISIAJ USŁYSZAŁAŚ W NOCY IMIĘ „REMIGIUSZ” I GDY WPISAŁAŚ W PRZEGLĄDARKĘ „REMIGIUSZ BIBLIA”TO ZNALAZŁAŚ AUTORA O TYM IMIENIU ,KTÓRY ROZPRAWIA W SWYM DZIELE O ŚWIĘTYM IMIENIU JAHVE- BOGA OJCA.
GDY MOJŻESZ ZAPYTAŁ BOGA OJCA,MOJEGO OJCA, KTÓRY,MNIE POSŁAŁ NA ZIEMIĘ, JAK MA NAZYWAĆ STWÓRCĘ NIEBA I ZIEMI, GDY ZAPYTA GO O TO LUD TO BÓG WSZECHMOGĄCY ODPOWIEDZIAŁ :” JA JESTEM,KTÓRY JESTEM”
CO TO OZNACZA,ŻE PAN BÓG WASZ I MÓJ OJCIEC JEST OD ZAWSZE OBECNY W KAŻDYM SWOIM DZIECKU I JEST BOGIEM ABRAHAMA,BOGIEM IZAAKA I BOGIEM JAKUBA I DLA WAS WASZYM OJCEM PRZEDWIECZNYM”JA JESTEM „TO ZNACZY, ŻE NIE ODSTĘPUJE OD ŻADNEGO SWOJEGO STWORZENIA ANI NA CHWILĘ BO TAK BARDZO WAS KOCHA JAK PRAWDZIWY OJCIEC SWOJE KAŻDE DZIECKO, I JEST, BYŁ I BEDZIE I TAKIE JEST JEGO IMIĘ.
BÓG OJCIEC OCZEKUJE OD WAS NARODZIE POLSKI! ABYŚ PRZYWRÓCIŁ MU ODEBRANE JEGO ODDZIELNE ŚWIĘTO BOGA OJCA.
JA JEZUS CHRYSTUS PROSZĘ WAS O TO ABY PIERWSZY DZIEŃ PO PRZEMIENIENIU PAŃSKIM-7 SIERPNIA BYŁ DNIEM POŚWIĘCONYM DLA BOGA OJCA W KOŚCIELE ŚW LUB 1 NIEDZIELA PO PRZEMIENIENIU PAŃSKIM BYŁA OBCHODZONA KU CZCI WASZEGO I MOJEGO OJCA.
TO BÓG MNIE POSŁAŁ NA TEN ŚWIAT ABYM WAS ODKUPIŁ I DLATEGO POWINNIŚCIE JEMU ZANOSIĆ DZIĘKCZYNIENIE ZA TEN DAR ODKUPIENIA DLA WAS. OBCHODZICIE PRZECIEŻ ŚWIĘTO ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO,TRÓJCY ŚWIĘTEJ,MOJE OSOBISTE ŚWIĘTO CHRYSTUSA KRÓLA A DLA BOGA OJCA NIE MACIE WDZIĘCZNOŚCI ZA TO, ŻE STWORZYŁ CZŁOWIEKA NA SWÓJ WZÓR I PODOBIEŃSTWO I DAŁ WAM MNIE AŻ DO SKOŃCZENIA ŚWIATA W NAJŚWIĘTSZEJ EUCHARYSTII.
TO NIE JEST PRZYPADKIEM,ŻE DZISIAJ KAZAŁEM CI SIĘ NAD TYM ZASTANOWIĆ I, ŻE TEGO DNIA OTRZYMAŁAŚ
TĄ KSIĄŻKĘ:” BÓG OJCIEC MÓWI DO SWOICH DZIECI” S .EUGENII E. RAVASIO MAJĄCĄ IMPRIMATUR JUŻ OD 13 MARCA 1989ROKU. PRZECZYTAJ JĄ JAK NAJSZYBCIEJ A ZROZUMIESZ ,ŻE W TYM OBJAWIENIU BÓG PROSI O TO SAMO MÓJ KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY CO W TEJ CHWILI MÓWIĘ DO CIEBIE SPRZED NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.
BÓG OJCIEC POTRZEBUJE TEGO ŚWIĘTA A POMIMO TEGO, ŻE OBCHODZICIE ŚWIĘTO TRÓJCY ŚWIĘTEJ TO JEDNAK OCZEKUJEMY TEGO ODDZIELNEGO WYWYŻSZENIA BOGA OJCA W CHWALE I DZIĘKCZYNIENIU ZA TO CO UCZYNIŁ DLA ŚWIATA.
MOI SŁUDZY BOŻY! KAPŁANI! W KOŚCIELE ŚWIĘTYM
MUSICIE TO ZROZUMIEĆ, ŻE POMIMO BÓG JEST W TRZECH OSOBACH: BÓG OJCIEC,SYN BOŻY I DUCH ŚWIĘTY TO KAŻDA BOSKA OSOBA WYMAGA ODDZIELNEGO WASZEGO UNIŻENIA WOBEC Z KAŻDEJ Z TYCH OSÓB.
CODZIENNIE MODLICIE SIĘ MODLITWĄ, KTÓRĄ WAM PODYKTOWAŁEM NA CHWAŁĘ BOGA:
Ojcze nasz, któryś jest w niebie
święć się imię Twoje;
przyjdź królestwo Twoje;
bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi;
chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj;
i odpuść nam nasze winy,
jako i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie wódź nas na pokuszenie;
ale nas zbaw od złego.
Amen.
„ŚWIĘĆ SIĘ IMIĘ TWOJE” A IMIĘ BOGA OJCA TO :”JESTEM,KTÓRY JESTEM”

TERAZ ZBLIŻA SIĘ ŚWIĘTO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I PROSZĘ WAS ODPOWIEDZCIE NA TĄ MODLITWĘ:”RÓŻANIEC DO NIEBA”. NIECH KAŻDY Z WAS W GODZINIE MOJEGO MIŁOSIERDZIA PO ODMÓWIONEJ KORONCE I MODLITWIE DO BOGA OJCA PODYKTOWANEJ DO LEONII NASTAL ZA WSTAWIENNICTWEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, ARCHANIOŁÓW I ANIOŁÓW,DUSZ CIERPIĄCYCH W CZYŚĆCU I WSZYSTKICH NIEWINIĄTEK POLSKICH ZABITYCH W ŁONIE MATEK ODMÓWI CHOĆ JEDNĄ CZĘŚĆ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO W INTENCJI ABY BÓG WSZECHMOGĄCY,KTÓRY JEST POMINIĘTY W LITURGII KOŚCIELNEJ ULITOWAŁ SIĘ NAD NARODEM POLSKIM I NIE KARAŁ WAS JUŻ TĄ ZARAZĄ A DALEJ OTWIERAŁ WAM ŁASKI NA OCZYSZCZENIE KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO,PRZYWRÓCENIE WSZYSTKICH ŚWIĄT I PRZYWRÓCENIE ICH W ODWIECZNE DATOWANIE,KTÓRE WAM PODAŁEM W TYM PRZESŁANIU I INNYCH.
JA JEZUS CHRYSTUS WAM O TYM PRZYPOMINAM, ŻE MOJE ŚWIĘTO CHRYSTUSA KRÓLA WINNO BYĆ OBCHODZONE W TĘ NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ ZARAZ PRZED ŚWIĘTEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH.

MOI UMIŁOWANI KAPŁANI! ODDAJCIE MOIM DZIECIOM BOŻYM WODĘ ŚWIĘCONĄ BŁOGOSŁAWCIE JĄ NA POCZĄTKU MSZY ŚW I PRZECHODZĄC Z KROPIELNICĄ PRZEZ ŚWIĄTYNIE BŁOGOSŁAWCIE NIĄ MOJE DZIECI OBFICIE. GDY TO UCZYNICIE ZARAZA ZNIKNIE Z WASZEGO NARODU TAK SZYBKO JAK SIĘ POJAWIŁA.
WĄTPICIE JUŻ W MOC CHRYSTUSA KAPŁANA NAJWYŻSZEGO I W MOC SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH.W KOŚCIELE ŚW OBOWIĄZUJĄ PRAWA BOŻE A NIE PRAWA ŚWIECKICH I NIKT NIE MOŻE WAM ZABRONIĆ TAKIEJ MOŻLIWOŚCI BŁOGOSŁAWIENIA MOICH DZIECI (POMYSŁ Z DOZOWNIKAMI JEST BLUŹNIERSTWEM I NIEDOWIARSTWEM WASZYM). GDY TEGO NIE CZYNICIE ZŁE DUCHY WCHODZĄ DO KOŚCIOŁA ZA MOIMI DZIEĆMI( od siebie:25.10.JUŻ WESZŁY NAMACALNIE )I WTEDY SĄ BEZBRONNE. KAPŁANI DLATEGO CHORUJECIE BO ZAMIAST WODY ŚWIĘCONEJ UŻYWACIE WODY DEZYNFEKUJĄCEJ I PODSUWACIE JĄ MOIM DZIECIOM.
WZYWAM WAS KAPŁANI DO NATYCHMIASTOWEGO PRZYWRÓCENIA WODY ŚWIĘCONEJ,KTÓRA UZDRAWIA I OBMYWA GRZECHY LEKKIE I ODSTRASZA ZŁE DUCHY.

WASZ JEZUS CHRYSTUS,KTÓRY PRZYPOMINA WAM O MIESIĄCU LIPCU W KTÓRYM OBCHODZILIŚCIE 1 DNIA MIESIĄCA LIPCA ŚWIĘTO MOJEJ NAJDROŻSZEJ KRWI, O KTÓREJ CHYBA MOI KAPŁANI ZAPOMNIELI ,ŻE TAK OBFICIE BYŁA ZA WAS I ZA WIELU WYLANA.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

131 odpowiedzi na „22.X.2020 r. godz. 22:11

 1. Marcin pisze:

  Zakryte zostanie odkryte…

  Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  MATKA BOŻA W MEDJUGORJE 25.10:
  „Wzywajcie pomocy wszystkich świętych,..”
  PAN JEZUS SPRZED NS 22.10:
  „TERAZ ZBLIŻA SIĘ ŚWIĘTO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I PROSZĘ WAS ODPOWIEDZCIE NA TĄ MODLITWĘ:”RÓŻANIEC DO NIEBA”. NIECH KAŻDY Z WAS W GODZINIE MOJEGO MIŁOSIERDZIA PO ODMÓWIONEJ KORONCE I MODLITWIE DO BOGA OJCA PODYKTOWANEJ DO LEONII NASTAL ZA WSTAWIENNICTWEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, „

  Polubienie

 3. Gosia 3 pisze:

  IOANNES PAULUS PP. II

  EVANGELIUM VITAE
  Ojca Swietego Jana Pawla II do biskupów, do kaplanów i diakonów,
  do zakonników i zakonnic, do katolików swieckich
  oraz Do wszystkich ludzi dobrej woli
  o wartosci i nienaruszalnosci zycia ludzkiego

  http://www.vatican.va/content/john-paul-ii/pl/encyclicals/documents/hf_jp-ii_enc_25031995_evangelium-vitae.html

  Polubienie

 4. Szafirek pisze:

  27 października – święci męczennicy Sabina, Wincenty i Chrestyna https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-27a.php3
  27 października – św. Frumencjusz, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-27b.php3

  Polubienie

 5. Marcin pisze:

  Może tu chodzi o Ostrzeżenie

  Polubienie

 6. Marcin pisze:

  ”Unia europejska zakupila juz dla wszystkich krajow Unii szczepionke od firmy Johnson and Johnson- i nasz rzad tez ma ja zakupic. tydzien temu pisali jak duzo skutkow ubocznych objawia sie aktualnie w trakcie badan klinicznych tej szczepionki , jedna osoba nawet zmarla.
  choc jestem starsza osoba nigdy nie pozwole sie zaszczepic zadna szczepionka, ktora byla testowana tylko kilka miesiecy zamiast kilku lat.
  Fundacja B.Gatesa sfinansowala badania prowadzone w USA i Chiinach , ktore maja opracowac „kropki kwantowe w bliskiej podczerwieni”, ktore moga byc wszczepiane wraz ze szcepionka pod skore by mozna bylo kodowac w nich informacje dla ” zdecentralizowanego przechowywania danych i dla bioczujnikow”, i skanowac za pomoca smartfona, golym okiem sa niewidoczne. w ten sposob chca oczipowac ludzkosc.”

  Polubienie

 7. Gosia 3 pisze:

  Zastanawiam się czym się kierują u nas rządzący kiedy w sobotę na manifestacji przeciwko zbyt nakręconej pandemii i tej ustawie o maseczkach wysłała tyle Policji i wlepia mandaty i były zatrzymania a Ci za aborcją profanujący Koscioły spacerują jakby z przyzwoleniem bez żadnych konsekwencji.Ale tej 1 manifestacji nie pokazano w tv no może migawka na drugi dzień tymczasem marsze tych akceptujących zabijanie niewiniątek w łonie matek pokazywano na okrągło.
  To co nasi Rządzący nie bronią naszych Świątyń całe szczęście że osłaniali je sami ludzie w tym kibole.Ci ludzie powinni być wszyscy wylegitymowani i ukarani.
  A może wyrok Trybunału Konstytucyjnego ma nas oślepić bo mamy na tym się skupić a łatwiej przeforsować inne ustawy przez rządzących.
  Dla mnie jest to bardzo widoczne co się chce zasłonić.

  Polubienie

 8. Mariusz pisze:

  Bardzo ważne

  Polubienie

 9. Gosia 3 pisze:

  Szczęść Boże,

  dziś kolejny 27 dzień modlitwy miesiąca z Maryją! Poniżej znajdziesz nabożeństwo na dzisiejszy dzień w formie nagrania.

  Zobacz nabożeństwo na Youtube tutaj!

  Polubienie

 10. Gosia 3 pisze:

  UWAGA:
  PRZYPOMINAM, ŻE OD JUTRA ZACZYNAMY CZĘŚĆ DZIĘKCZYNNĄ NP.
  SZAFIRKU! PROSIŁAŚ ABYM O TYM CIĘ POINFORMOWAŁA ALE I MOŻE KTOŚ JESZCZE POTRZEBUJE TEJ INFORMACJI.
  POZDRAWIAM WSZYSTKICH. 🙂 MODLĄCYCH SIĘ Z NAMI.

  Polubienie

 11. Mateusz pisze:

  Jarosław Kaczyński: Musimy bronić polskich kościołów za każdą cenę

  Wzywam wszystkich członków Prawa i Sprawiedliwości i wszystkich, którzy nas wspierają do tego, by wzięli udział w obronie Kościoła, w obronie tego, co dzisiaj jest atakowane i jest atakowane nieprzypadkowo – ocenił lider PiS.

  – Mamy całkowitą rację, jeśli chodzi o kwestie prawne. Tego wyroku (Trybunału Konstytucyjnego) nie można zmienić w trakcie obowiązywania obecnej konstytucji. Nie można tym bardziej uchwalić ustawy, który by dopuszczała „aborcję na życzenie”, a takie jest żądanie skrajnej Lewicy, sformułowane dzisiaj w Sejmie wśród okrzyków „Wojna, wojna!” – podkreślił Kaczyński.

  Jego zdaniem, „dziś jest czas, w którym musimy umieć powiedzieć „nie” temu wszystkiemu, co może nas zniszczyć, ale to zależy od nas, państwa, jego aparatu, ale przede wszystkim zależy od nas, od naszej determinacji, odwagi”.

  – Obrońmy Polskę – zaapelował prezes PiS.

  Polubienie

 12. Adrian pisze:

  jeszcze pare dni do listopada (miesiąc decydujący – wybory, asteroida, wulkan i giełda + kombinacja nastrojów Coronkowych), a robi się gorąco……a na dodatek plan masona dotyczącej 3 wojny światowej układa się (wolnomularz Albert Pike napisał list, w którym nakreślił plan trzech wojen światowych – dla innych zwykły przypadek)
  “Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury iluminatów pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

  Polubienie

 13. Adrian pisze:

  Carbonia 26.10.2020 – 19:13
  Bóg ogłasza koniec wszystkiego, co dziś wiesz!

  Ludu mój, stawiam mój kielich przed wami, cały jest wasz, zjednoczcie się ze Mną, jestem siłą i jestem zwycięstwem, każdy, kto jest we Mnie, jest bezpieczny.
  Najświętsza Maryja Panna ofiaruje wam moją miłość poprzez swoją interwencję w postać Królowej Miłości. Przychodzi, aby zabrać ze sobą swoją armię, małą resztkę, aby poprowadzić ją do zwycięstwa nad Szatanem.
  Głos woła z nieba:… to Bóg ogłasza koniec wszystkiego, co znacie dzisiaj! … To Bóg prosi o pilne nawrócenie dla waszego wyzwolenia! W Bogu jest zbawienie! Żaden człowiek na Ziemi nie może wam pomóc, tylko JESTEM!
  Włochy są zagrożone przez złoczyńców, ich plan polega na zniszczeniu ich, aby je posiąść i uczynić niewolnikiem, ale nadchodzi czas końca ich pragnień, Ja jestem Tym, który położy kres wszystkim tym rzeczom.
  Szatanowi skończył się czas, będzie jeszcze trochę ucztował, ponieważ… Niebo jest już na swoim miejscu! Wszystko jest gotowe, Bóg jest na Swojej Sprawiedliwości! Jego gniew będzie skierowany przeciwko zdrajcom, tym, którzy porzucili Jego Słowo i zastąpili je swoim własnym, ale wszystko jest już naznaczone na ich końcu. Bóg jest! … Miserum est!
  Głoście Słowo Boże wszystkim narodom,
  moi kapłani!
  O wy, nieliczni, którzy mi jeszcze odpowiadacie, nie lękajcie się stawić czoła wrogowi twarzą w twarz, będę po waszej stronie, zyskacie we Mnie siłę i we Mnie odniesiecie zwycięstwo.
  Koniec tej historii jest teraz oznaczony upadkiem Szatana.
  Naprzod, moje dzieci, wasz Bóg wzywa was do walki, nie wahajcie się dać mi wszystkiego, nie poddawajcie się, Niebo czeka na was, aby dać wam życie wieczne w miłości i radości.
  Jestem cały Twój, jestem Twoim Jezusem, Twoim Zbawicielem, płonę miłością do Ciebie i cieszę się, że mam was wszystkich ze Mną na wieczność.
  Niebo grzmi pogardą dla tej złej ludzkości. Serce Jezusa wciąż wylewa krew za utratę wielu dzieci.
  Pokutujcie, ludzie, nie czekajcie dłużej, wasze zniszczenie już się przygotowuje, jeśli nie wrócicie teraz do Mnie!
  Amen.
  =====================
  Mija około 10 lat od orędzi KP, to był ostatni czas na przygotowanie duchowe przed tym co właśnie nadchodzi….
  Nigdy przedtem, od czasu Mojego Ukrzyżowania, chrześcijaństwo nie znosiło takich prześladowań
  Bez kategorii
  środa, 6 maja 2015, godz. 22.31
  http://ostrzezenie.net/wordpress/
  http://www.paruzja.info/

  Polubienie

 14. Adrian pisze:

  dla przypomnienia………………..

  Wezwanie do zaprzestania mordu — aborcji
  czwartek, 16 grudnia 2010, godz. 13.10
  Napisz tak, Moja córko. Śmierć zadawana niewinnym ofiarom jest jednym z najcięższych grzechów, które człowiek jest w stanie wyrządzić swemu bratu. Jest to najbardziej dotkliwy grzech ciała i sprawia mi ogromny ból. Brak poszanowania, który ludzkość dziś okazuje w stosunku do ludzkiego życia, staje się coraz bardziej widoczny.
  Życie jest cennym darem Boga. Nikt, żaden człowiek nie ma prawa odbierać życia innemu człowiekowi. Nikt nie ma prawa odbierać życia dziecku, które ciągle ma przed sobą swój pierwszy oddech, który nastąpi w momencie narodzin. Ten grzech jest ohydny i niewybaczalny. Wszystkie dusze pochodzą od Mojego Przedwiecznego Ojca i tworzone są w momencie poczęcia. Małe dzieci, niewinne dusze, są mordowane właśnie przez te, które zostały posłane, by je karmić i wychowywać — przez ich własne matki, które są odpowiedzialne za to, że ich dzieciom odmówiono prawa do tego, by się narodziły.
  Dlaczego Moje dzieci stoją z boku i nie reagują? W imię wolności te małe aniołki z Królestwa Mojego Ojca są zabierane z tej ziemi przed wyznaczonym im czasem, mimo że otrzymały swoje miejsce na ziemi jako Boże dzieci. Czy te kobiety nie rozumieją, że życie, które tak nisko cenią, należy do Boga? Te dzieci cierpią. Gdy są mordowane, doświadczają rozdzierającego bólu. I to jest usprawiedliwiane przez rządy, całe środowisko lekarskie i rodziny tych kobiet. Czy nie mają oni wyrzutów sumienia w swoich duszach?
  Czy nie zdają sobie sprawy z tego, że ich potworny czyn nie różni się niczym od tego, gdy człowiek zabija drugiego człowieka?
  W zasadzie jest to grzech nawet cięższy, gdyż te dzieci są bezbronne. Te kobiety muszą prosić o litość, jeżeli są winne. Lub prosić o Moje prowadzenie, jeżeli rozważają dokonanie aborcji. Jakkolwiek by nie było, będą sądzone z tego grzechu. Grzechy ciała są najbardziej obraźliwe w oczach Mojego Ojca. Żadne usprawiedliwienie dla morderstwa nie będzie przyjęte ani przeze Mnie, ani przez Mojego Przedwiecznego Ojca.
  Zbudźcie się teraz, Moje dzieci, i zrozumcie, że odbieranie życia zaprowadzi sprawcę do wiecznego ognia piekielnego. Nie będzie powrotu z tej otchłani pełnej demonów. Tych samych demonów, które za sprawą zwodziciela — szatana — przekonują, że morderstwo, które ona lub on popełniają, jest czymś właściwym! Będzie on podstępnie przekonywał matki, że na przykład podejmują ‘właściwą decyzję’. Używając wszystkich podstępów związanych z ludzkim rozumowaniem sprawi, że taka osoba będzie usprawiedliwiać ten czyn, mimo że jest to niewłaściwe. Będzie używał kłamstwa, które mówi, że mordujący ma swoje prawa. Że musi przede wszystkim zadbać o własny interes. W imię praw człowieka promuje się kłamstwo, tak aby taka postawa, gdzie gloryfikuje się prawa matki i jej wolność do prowadzenia takiego życia, jakie ona wybierze, była podziwiana. Następnie przy pomocy tego kłamstwa przekonuje się ją, że zamordowanie swojego własnego dziecka jest rzeczą właściwą i odpowiednią.
  Proszę, zrozumcie, że eskalacja ludobójstwa na świecie została zapowiedziana. Jest to jeden z wielu znaków, które mówią o Końcu Czasów.
  Zatrzymajcie się teraz wszyscy. Słuchajcie. Morderstwo to bardzo poważne przestępstwo. Kto tego dokona, nie będzie zbawiony. Nie ma powrotu. Ci, którzy popełniliście ten okropny grzech, żałujcie. Proście teraz o wybaczenie. Ja poprzez Moje Miłosierdzie wysłucham waszej modlitwy. Możecie i będziecie zbawieni, jeżeli tylko szczerze żałujecie swojego ciężkiego grzechu. Wysłucham was. Przebaczę wam. Ale czas nie działa na waszą korzyść.
  Wierzący, módlcie się wytrwale za te Moje zagubione i oddalone dzieci, które zostały zwiedzione przez zwodziciela i jego sługi, wśród których panuje hierarchia mocy. One, Moje dzieci, potrzebują teraz waszych modlitw. Wszyscy musicie bronić prawa człowieka do życia, które to prawo nie może być zmieniane ludzką ręką w żadnych okolicznościach.
  Módlcie się do Mnie codziennie. Ofiarujcie za te niewinne ofiary jakiekolwiek cierpienie, które was dotyka.
  Wasz kochający Zbawiciel
  Jezus Chrystus
  ================================
  Bóg Ojciec: Moja ręka spadnie z impetem na narody, które legalizują aborcji
  poniedziałek, 29 sierpnia 2011, godz. 00.05
  ================================
  Upadek, którym wiele narodów zostanie srogo ukaranych, jest skutkiem grzechu aborcji
  Orędzie 502, niedziela, 29 lipca 2012, godz. 20.10
  ================================
  Bóg Ojciec: Wiem, że plan dotyczący aborcji wszędzie na świecie jest kontrolowany
  czwartek, 4 lipca 2013, godz. 18.40
  ================================
  Grzech aborcji jest grzechem śmiertelnym — i ci, na których ciąży odpowiedzialność za ten grzech, będą płonąć w ogniu piekła przez wieczność
  środa, 1 Maja 2013, godz. 20.25

  Polubienie

  • Adrian pisze:

   Najświętsza Maryja Panna: Wszyscy ci, którzy promują aborcję i którzy są odpowiedzialni za jej wprowadzanie, winni są grzechu śmiertelnego
   Orędzia Ostrzeżenia
   Wtorek, 18.12.2012, 18:45
   ================================
   Wielu nie będzie na tyle silnymi, aby walczyć przeciwko aborcji, eutanazji i małżeństwom tej samej płci
   poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godz. 18.20

   Polubienie

 15. Adrian pisze:

  Pojawi się wiele nowych praw, które wprowadzone zostaną w każdym kraju i w każdym kościele. Większość tych praw przeciwstawi się Naukom, usankcjonowanym w Świętej Biblii. Każdy rodzaj grzechu zostanie prawnie zalegalizowany i ciemność pochodząca od bestii spowije ziemię. Ci, którzy przeciwstawią się tym prawom, zostaną odrzuceni jako dziwacy i opętańcy…Wielu nie będzie na tyle silnymi, aby walczyć przeciwko aborcji, eutanazji i małżeństwom tej samej płci. I właśnie wtedy, kiedy prawa te zostaną wprowadzone, Kościół Katolicki ogłosi reformy i zaakceptuje wszystkie prawa człowieka i wszystkie religie. Po tym nastąpi straszliwy podział pomiędzy tymi, którzy pobłogosławieni są darem wglądu, udzielonym im przez Ducha Świętego…
  http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/04/19/wielu-nie-bedzie-na-tyle-silnymi-aby-walczyc-przeciwko-aborcji-eutanazji-i-malzenstwom-tej-samej-plci/
  =============================
  Jako Stwórca wszystkiego, co żyje, Jestem Animatorem życia. Stwarzam je tak, jak sobie tego życzę, i kończę je zgodnie z Moją Świętą Wolą. Jeżeli człowiek będzie usiłował zakłócić Moją Wolę, spotka się to z Moim odwetem, bowiem takiego zła nie będę tolerował…Pozostają oni lojalni wobec bestii, której zakrojony na szeroką skalę plan, aby zniszczyć miliony ludzkich żyć, poprzez grzech aborcji odniósł sukces. Nienarodzeni są dla nich łatwym celem. Posługują się aborcją, aby niweczyć Moje Prawa i największy Dar, jaki ofiarowałem człowiekowi — Dar życia.
  http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/07/13/bog-ojciec-wiem-ze-plan-dotyczacy-aborcji-wszedzie-na-swiecie-jest-kontrolowany/
  =============================
  Każdego kolejnego dnia — poczynając od dzisiaj — będziecie słyszeć wiele donośnych głosów, żądających od was, abyście słuchali. Zaprezentują wam pochodzące od diabła kłamstwa i argumenty — obszyte w plaster miodu. Będą się oni wam przymilać, bombardując was nigdy niekończącą się lawiną argumentów, aby dotarła do was do was ich koncepcja, powstała w imię wyższych idei humanitarnych, które są pobłażliwe dla grzechu — i nie ustaną, dopóki nie zaakceptujecie tego, co zgodnie z ich życzeniem musicie jakoś przełknąć.
  Aborcja — morderstwo w Oczach Bożych — zostanie wymuszona na wszystkich narodach jako znak buntu przeciw Ojcu Wszechmogącemu, Najwyższemu Bogu.
  http://ostrzezenie.net/wordpress/2013/05/05/grzech-aborcji-jest-grzechem-smiertelnym-i-ci-na-ktorych-ciazy-odpowiedzialnosc-za-ten-grzech-beda-plonac-w-ogniu-piekla-przez-wiecznosc/
  =============================
  Wiele dusz, kiedy myślą o grzechu przez duże G – natychmiast kojarzą to z najcięższym z grzechów, jakim jest morderstwo.
  Grzech przybiera wiele form. Przykre jest to, że grzech został przypisany błędom i cechom charakteru, tak że obecnie jest brany za jakąś zwyczajną, naturalną słabość. Wielu już wcale nie wierzy w grzech.
  Aborcja, zaraz po morderstwie na swoim bliźnim, jest najgorszą formą ludobójstwa na świecie. A na dodatek jest ona nie tylko że tolerowana, ale usankcjonowana prawnie w waszych narodach, uznających ją za konieczność.Gniewu Mojego Ojca doświadczą w czasie Kary te narody, które zalegalizowały aborcję.
  Zostaną zmiecione i współczucie nie zostanie im okazane, tak jak i oni tolerowali zabójstwa Bożych dzieci w łonie matek i nie okazali za ten śmiertelny grzech żadnej skruchy.Zostaną wprowadzone prawa, które nadadzą moc prawną grzechowi śmiertelnemu, i biada tym, którzy podniosą sprzeciw.
  Ci, którzy będą propagować takie bezeceństwa, powiedzą wam, że te prawa są po to, aby ochronić słabszych; ale w rzeczywistości wszystkim, co przyniosą, będzie legalizacja morderstwa, aborcji, małżeństwa osób tej samej płci i kultu fałszywych bożków.Tolerancja jest innym sposobem usprawiedliwienia grzechu – jej celem jest wyjście naprzeciw ludzkim słabościom, co pozwala ulegać pokusom szatana.
  http://ostrzezenie.net/wordpress/2012/07/29/to-grzech-aborcji-bedzie-upadkiem-wielu-narodow-i-beda-za-niego-surowo-karane/
  =============================
  Moja kara na kraje winne legalizacji aborcji zetrze ich narody. Wasze kraje podzielą się na małe części i zapadną się w ocean.
  http://ostrzezenie.net/wordpress/2011/08/29/bog-ojciec-moja-reka-spadnie-z-sila-na-narody-ktore-legalizuja-aborcje/
  =============================
  Najświętsza Maria Panna: Wprowadzicie aborcję w Irlandii, a zerwiecie połączenie do Mojego Serca
  http://ostrzezenie.net/wordpress/2012/02/18/najswietsza-maria-panna-wprowadzicie-aborcje-w-irlandii-a-zerwiecie-polaczenie-do-mojego-serca/

  Polubienie

 16. Gosia 3 pisze:

  OBEJRZYJCIE KONIECZNIE – NADESZŁA GODZINA PRÓBY

  Polubienie

  • Halina pisze:

   Obejrzałam i polecam, bardzo prawdziwa
   rzeczywistość w której obecnie znajdujemy
   się wszyscy.
   Nie bójmy się chodzić do kościoła,tam jest
   nasz Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie,tam nic złego nas nie spotka.
   Możemy umrzeć wszędzie jeżeli taka będzie Wola Boża.

   Polubienie

 17. Adrian pisze:

  Trevignano Romano 27 października 2020 r
  Wiadomość od Jezusa 18:25
  Siostro i moja córko, zachowajcie spokój w swoim sercu, bo to, co się stanie, będzie straszne w oczach waszych i waszych braci. Ja, twój Bóg, zostałem sam, jestem sam, a ty odczuwasz całe moje cierpienie. Moja córko, wielu zastanawia się, co się powtórzy, i nie zdają sobie sprawy, że wszystko upadnie, nie przestrzegają już pierwszego przykazania, nie uwierzyli w moc modlitwy i miłości, są zdezorientowani i zagubieni. Moja ukochana, moje opróżnione kościoły stały się miejscami hipokryzji, fałszu i rozrywki, ale jestem tam, obserwując i płacząc z wielkim rozczarowaniem. Siostro, towarzysz mi w tym bólu, żeby wszystko mogło być lżejsze, to wszystko się skończy. Moje przemówienie będzie wkrótce, wielki Grzmot niedługo nadejdzie. Rozpocznie się walka partyzancka, która zamieni się w wojnę, nadejdą czasy, kiedy będą nadal trzymać cię na dystans, zmieniając twój sposób życia, prowadząc cię coraz bardziej w grzech. Sakramenty nie będą już udzielane i wszystko zostanie przemienione, kłamstwa będą dobrze zaaranżowane i będą coraz bardziej przekonywać cię do grzechu. Bracia, proszę was, nie bądźcie ślepi, tylko modlitwą, która wyjdzie z waszych serc, będziecie mogli zobaczyć zwiedzenie. Teraz zostawiam Ci słodką, ukochaną córkę, ofiaruj swój ból, razem z ukochanym małżonkiem, jesteście błogosławieni przez niebo i przez mojego Ojca, nigdy nie będziecie sami. Módlcie się za Kościół, w którym apostazja ma być oficjalna. Teraz zostawiam was z moim błogosławieństwem i będziecie codziennie namaszczani.
  Twój drogi Jezu.

  Polubienie

 18. Szafirek pisze:

  28 października
  Święci Apostołowie Szymon i Juda Tadeusz

  Święty Szymon Apostoł
  Ewangelie wymieniają św. Szymona w ścisłym gronie uczniów Pana Jezusa. Jest on chyba najmniej znanym spośród nich. Ewangelie wspominają o nim tylko trzy razy. Mateusz i Marek dają mu przydomek Kananejczyk (Mt 10, 4; Mk 3, 18). Dlatego niektórzy Ojcowie Kościoła przypuszczali, że pochodził on z Kany Galilejskiej i był panem młodym, na którego weselu Chrystus Pan uczynił pierwszy cud. Współczesna egzegeza dopatruje się jednak w słowie Kananejczyk raczej znaczenia „gorliwy”, gdyż tak je również można tłumaczyć. Łukasz wprost daje Szymonowi przydomek Zelotes, czyli gorliwy (Łk 6, 15). Specjalne podkreślenie w gronie Apostołów, że Szymon był gorliwy, może oznaczać, że faktycznie wyróżniał się wśród nich prawością i surowością w zachowywaniu prawa mojżeszowego i zwyczajów narodu.
  Szymon Kananejczyk jest we wszystkich czterech katalogach Apostołów wymieniany zawsze obok św. Jakuba i św. Judy Tadeusza, „braci” (stryjecznych albo ciotecznych) Chrystusa, czyli Jego kuzynów (Mt 10, 4; Mk 3, 18; Łk 6, 15; Dz 1, 13). Czy był nim także i Szymon? Według Ewangelii św. Mateusza wydaje się to być pewnym (Mt 13, 55). Także i w tradycji chrześcijańskiej mamy nikłe wiadomości o Szymonie. Miał być bratem Apostołów: Jakuba Młodszego i Judy Tadeusza. Będąc krewnym Pana Jezusa, miał według innych zasiąść na stolicy jerozolimskiej po Jakubie Starszym i Jakubie Młodszym jako trzeci biskup i tam ponieść śmierć za cesarza Trajana, kiedy miał już ponad sto lat.
  Są jednak pisarze, którzy twierdzą, że Szymon Apostoł nie był krewnym Jezusa i jest osobą zupełnie inną od Szymona, biskupa Jerozolimy, który poniósł śmierć męczeńską za panowania cesarza Trajana. Powołują się oni na to, że tradycja łączy go ze św. Judą Tadeuszem tylko dlatego, jakoby miał z nim głosić Ewangelię nad Morzem Czerwonym i w Babilonii, a nawet w Egipcie – i poza Palestyną razem z nim miał ponieść śmierć. Według tej tradycji obchodzi się ich święto tego samego dnia. Również ikonografia chrześcijańska dość często przedstawia razem obu Apostołów.
  O przecięciu Szymona piłą na pół, jak głosi legenda (a nawet – piłą drewnianą), dowiadujemy się z jego średniowiecznych żywotów. Ciało św. Szymona, według świadectwa mnicha Epifaniusza (w. IX), miało znajdować się w Nicopolis (północna Bułgaria), w kościele wystawionym ku czci Apostoła. W kaplicy świętych Szymona i Judy w bazylice św. Piotra, która obecnie jest także kaplicą Najświętszego Sakramentu, mają znajdować się relikwie obu Apostołów. Część relikwii ma posiadać również katedra w Tuluzie. Św. Szymon jest patronem diecezji siedleckiej oraz farbiarzy, garncarzy, grabarzy i spawaczy.

  W ikonografii św. Szymon w sztuce wschodniej przedstawiany jest z krótkimi włosami lub łysy, w sztuce zachodniej ma dłuższe włosy i kędzierzawą brodę. Jego atrybutami są: księga, kotwica, palma i piła (drewniana), którą miał być rozcięty, topór, włócznia.

  Święty Juda Tadeusz, ApostołO życiu św. Judy nie wiemy prawie nic. Miał przydomek Tadeusz, czyli „Odważny” (Mt 10, 3; Mk 3, 18). Nie wiemy, dlaczego Ewangeliści tak go nazywają. Był bratem św. Jakuba Młodszego, Apostoła (Mt 13, 55), dlatego bywa nazywany również Judą Jakubowym (Łk 6, 16; Dz 1, 13). Nie wiemy, dlaczego Orygenes, a za nim inni pisarze kościelni nazywają Judę Tadeusza także przydomkiem Lebbeusz. Mogłoby to mieć jakiś związek z sercem (hebrajski wyraz leb znaczy tyle, co serce) albo wywodzić się od pewnego wzgórza w Galilei, które miało nazwę Lebba. Był jednym z krewnych Jezusa. Prawdopodobnie jego matką była Maria Kleofasowa, o której wspominają Ewangelie.
  Imię Judy umieszczone na dalszym miejscu w katalogu Apostołów sugeruje jego późniejsze wejście do grona uczniów. To on przy Ostatniej Wieczerzy zapytał Jezusa: „Panie, cóż się stało, że nam się masz objawić, a nie światu?” Zasadne jest zatem przypuszczenie, że św. Juda, przystępując do grona Apostołów, kierował się na początku perspektywą zrobienia przy Chrystusie kariery.
  Juda jest autorem jednego z listów Nowego Testamentu. Sam w nim nazywa siebie bratem Jakuba (Jud 1). Z listu wynika, że prawdopodobnie był człowiekiem wykształconym. List ten napisał przed rokiem 67, gdyż zapożycza od niego pewne fragmenty i słowa nawet św. Piotr. Po Zesłaniu Ducha Świętego Juda głosił Ewangelię w Palestynie, Syrii, Egipcie i Mezopotamii; niektóre z wędrówek misyjnych odbył razem ze św. Szymonem. Część tradycji podaje, że razem ponieśli śmierć męczeńską. Inne mówią, że Szymon został zabity w Jerozolimie, a Juda Tadeusz prawdopodobnie w Libanie lub w Persji.
  Hegezyp, który żył w wieku II, pisał, że Juda był żonaty, kiedy wstąpił do grona Apostołów. Dlatego podejrzliwy na punkcie władzy cesarz Domicjan kazał wezwać do Rzymu wnuków św. Judy w obawie, aby oni – jako „krewni” Jezusa – nie chcieli kiedyś sięgnąć także po jego cesarską władzę. Kiedy jednak ujrzał ich i przekonał się, że są to ludzie prości, odesłał ich do domu.
  Kult św. Judy Tadeusza jest szczególnie żywy od XVIII w. w Austrii i w Polsce. Bardzo popularne jest w tych krajach nabożeństwo do św. Judy jako patrona od spraw beznadziejnych. Z tego powodu w wielu kościołach odbywają się specjalne nabożeństwa ku jego czci, połączone z odczytaniem próśb i podziękowań. Czczone są także jego obrazy. Jest patronem diecezji siedleckiej i Magdeburga. Jest także patronem szpitali i personelu medycznego.

  W ikonografii św. Juda Tadeusz przedstawiany jest w długiej, czerwonej szacie lub w brązowo-czamym płaszczu. Trzyma mandylion z wizerunkiem Jezusa – według podania jako krewny Jezusa miał być do Niego bardzo podobny. Jego atrybutami są: barka rybacka, kamienie, krzyż, księga, laska, maczuga, miecz, pałki, którymi został zabity, topór.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-28.php3

  Polubienie

 19. Gosia 3 pisze:

  OTRZYMAŁAM TO NA POCZTĘ.JESZCZE NIE SPRAWDZIŁAM TEGO DZIENNIKA USTAW.
  ALE JEŚLI TO PRAWDA TO PORAŻAJĄCE.
  Lekarz lub felczer będzie decydować o stosowaniu siły wobec pacjentów, którzy nie chcą się zaszczepić, np. przeciw covid-19 podejrzaną szczepionką wyprodukowaną przez Billa Gates’a, a reklamowaną przez fundację Rockefellera.
  Właśnie to wydarzenie przykrywane jest przez ostatnie zamieszanie w związku z ustawą aborcyjną.

  Art. 36. [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego] Stosowanie przymusu bezpośredniego w stosunku do osoby, u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną :

  1. Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków.

  2. O zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub felczer,
  który określa rodzaj zastosowanego środka przymusu bezpośredniego oraz osobiście nadzoruje jego wykonanie przez osoby wykonujące zawody medyczne. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji medycznej.

  3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji, Straży Granicznej lub Żandarmerii Wojskowej o pomoc w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego.
  Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza lub felczera.

  4. Przed zastosowaniem środka przymusu bezpośredniego uprzedza się o tym osobę, wobec której środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany, i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej. Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność i dbałość o dobro tej osoby.

  5. Przymus bezpośredni polegający na unieruchomieniu może być stosowany nie dłużej niż 4 godziny. W razie potrzeby stosowanie tego przymusu może być przedłużone na następne okresy 6-godzinne, przy czym nie dłużej niż 24 godziny łącznie.

  6. Przytrzymywanie jest doraźnym, krótkotrwałym unieruchomieniem osoby z użyciem siły fizycznej.

  7. Unieruchomienie jest dłużej trwającym obezwładnieniem osoby z użyciem pasów, uchwytów, prześcieradeł lub kaftana bezpieczeństwa.

  8. Przymusowe podanie leku jest doraźnym lub przewidzianym w planie postępowania leczniczego wprowadzeniem leków do organizmu osoby – bez jej zgody.

  Źródło: Art. 36. – [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego] – Zapobieganie oraz zwalczanie zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Dz.U.2020.1845 t.j.

  Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  Szczęść Boże,

  dziś kolejny 28 dzień modlitwy miesiąca z Maryją! Poniżej znajdziesz nabożeństwo na dzisiejszy dzień w formie nagrania.

  O NABOŻEŃSTWIE:

  Zobacz nabożeństwo na Youtube tutaj!

  Polubienie

 21. Adrian pisze:

  Singapur wstrzymuje szczepienia. 48 osób zmarło po powikłaniach
  https://nczas.com/2020/10/26/singapur-wstrzymuje-szczepienia-48-osob-zmarlo-po-powiklaniach/?fbclid=IwAR0HpcLHKaig1rHd200-CZXZe_qEYLWXIJfuxhdMwiJHUa8GVxiK-j3xnNw
  =================================
  COVID-19 a witamina D. Ponad 80 procent hospitalizowanych miało jej niedobór
  https://tvn24.pl/tvnmeteo/informacje-pogoda/nauka,2191/covid-19-a-witamina-d-ponad-80-procent-hospitalizowanych-mialo-jej-niedobor,329682,1,0.html?p=meteo
  =================================
  Ważne Ogłoszenie
  27 października 2020 r. Ojciec miłości i miłości
  Witam wszystkich, ważne ogłoszenie i prośba modlitewna Marii Divine Mercy. Ona prosi o dodatkowe modlitwy i CZUWANIA MODLITEWNE, jeśli to możliwe.
  Maria i Misja są teraz poważnie atakowane, głównie ze względu na zbliżające się obchody 10-lecia.
  Jesteśmy proszeni o koordynację modlitw na całym świecie w tej intencji: O OSOBISTE ZAMIERZENIA MARII BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, O OCHRONĘ MISJI ZBAWIENIA ORAZ O POWODZENIE NADCHODZĄCEGO 10-LECIA SPRAWOWANIA MISJI.
  Modlitwa Krucjaty (132) Wyrzeknij się szatana, aby chronić tę Misję (31/1/14) „Aby chronić tę Misję przed niegodziwością szatana, proszę, abyście zaczęli recytować tę potężną Modlitwę o wyrzeczenie się szatana.
  Kiedy odmawiasz tę Modlitwę Krucjaty, co najmniej dwa razy w tygodniu, pomożesz chronić tę Misję Zbawienia i wprowadzisz więcej dusz do
  Królestwo Królestwa Bożego ”. (Matka Zbawienia)
  O Matko Zbawienia, przyjdź z pomocą tej Misji. Pomóż nam, Boże
  Armia Reszty, by wyrzec się Szatana. Błagamy o zmiażdżenie głowy
  Bestia piętą i usuń wszystkie przeszkody w naszej misji ratowania
  dusze. Amen.
  https://fatherofloveandmercy.wordpress.com/2020/10/27/important-announcement/
  =================================
  Trevignano Romano 27 października 2020 r
  Wiadomość od Jezusa 18:25
  Siostro i córko, miejcie w sercu spokój, bo to, co się stanie, będzie straszne w oczach waszych i waszych braci. Ja, twój Bóg, zostałem sam, jestem sam, a ty odczuwasz całe moje cierpienie. Moja córko, wielu zastanawia się, co się powtórzy, i nie zdają sobie sprawy, że wszystko upadnie, nie przestrzegali już pierwszego przykazania, nie uwierzyli w moc modlitwy i miłości, są zdezorientowani i zagubieni. Moja ukochana, moje opustoszałe kościoły stały się miejscami hipokryzji, fałszu i rozrywki, ale jestem tam, obserwując i płacząc z wielkim rozczarowaniem. Siostro, towarzysz mi w tym bólu, aby wszystko mogło być lżejsze, to wszystko się skończy. Moje przemówienie będzie wkrótce, wielki Grzmot niedługo nadejdzie. Rozpocznie się walka partyzancka, która zamieni się w wojnę, nadejdą czasy, kiedy będą nadal trzymać cię na dystans, zmieniając twój sposób życia, prowadząc cię coraz bardziej w grzech. Sakramenty nie będą już udzielane i wszystko zostanie przemienione, kłamstwa będą dobrze zaaranżowane i będą coraz bardziej przekonywać cię do grzechu. Bracia, proszę was, nie bądźcie ślepi, tylko modlitwą, która wyjdzie z waszych serc, będziecie mogli zobaczyć zwiedzenie. Teraz zostawiam Ci słodką, ukochaną córkę, ofiaruj swój ból, razem z ukochanym małżonkiem, jesteście błogosławieni przez niebo i przez mojego Ojca, nigdy nie będziecie sami. Módlcie się za Kościół, w którym apostazja ma być oficjalna. Teraz zostawiam was z moim błogosławieństwem i będziecie codziennie namaszczani.
  Twój drogi Jezu.

  Polubienie

 22. Marcin pisze:

  Te szczepionki nas zabiją. Dlaczego nasz Rząd nie myśli samodzielnie. Nie rozumię.
  W przekazach Marii Bożego Miłosierdzia było orędzie żebyśmy wystrzegali się nagłej inicjatywy szczepień, nawet, gdy rządy będą kierowały się troską o zdrowie ludzi, gdyż te szczepionki nas zabiją.
  Może wcześniej Ostrzeżenie otworzy wszystkim oczy.

  Polubienie

 23. Adrian pisze:

  CO ŁACZY ”PANDEMIĘ” Z ZESTRZELENIEM SAMOLOTU NH17 NAD UKRAINĄ w 2014?
  17 lipca 2014 roku lecieli na sympozjum samolotem MH17 do Sydney: Joep Lange wybitny wirusolog ( wirusy przechodzące z matki na dziecko, HIV, ZIKA ), Glenn Thomas były dziennikarz BBC i wieloletni rzecznik Światowej Organizacji Zdrowia, Pimie de Kuijer oraz Martine de Schutter, znani aktywiści WHO.
  Przypomnę , że szczepionki jakie szykują dla nas zbrodniarze, to nie są zwykłe szczepionki , to SZCZEPIONKI WEKTOROWE. Czym różnią się od tych tradycyjnych ? Tym że w tradycyjnych szczepionkach są białka jakie łączą się z komórką i infekują komórkę. Nasz organizm zaczyna z nimi walczyć i tworzy przeciwciała jakie niszczą zaatakowane komórki razem z wirusem.
  W szczepionkach WEKTOROWYCH znajdą się wyselekcjonowane genetycznie modyfikacje wirusa które przez transfekcję połączą się z naszym DNA i spowodują że nasz organizm , na przykład wątroba, zacznie produkować kopie wirusa. Skutki na pewno będą tragiczne, wielu ludzi zacznie chorować na choroby autoimmunologiczne, na nabyty zespół braku odporności, będziemy słabnąć z każdym dniem ,bo nasz organizm będzie wyniszczany przez nieustanną walkę z tym co sam będzie produkował. Staniemy się totalnie zależni od kogoś kto rozwiązał już problem negatywnych skutków szczepionki wektorowej i kto nam sprzeda lek na przeżycie. Staniemy się organizmem modyfikowanym genetycznie GMO.
  Lecieli na sympozjum do Melbourne i zapowiadali wielki przełom. Jeżeli udałoby się im zaleźć terapię, albo wyjaśnić proces powstania i przebiegu takiego modelu choroby dla twórców obecnej pandemii, którzy chcą nam wstrzyknąć wyselekcjonowanego wirusa, to byłaby katastrofa.
  Wielu tego nie wie, ale Boeingi mają wmontowane oprogramowanie, które pozwala na sterowanie samolotem Boeing z terytorium USA. Podejrzewam, a raczej mam pewność , że system przejmuje kontrolę nad samolotem w taki sposób , że piloci nawet nie zdają sobie z tego sprawy. W ten sposób zaginął bez śladu inny Boeing MH370. I tutaj nie było przypadku , bo na pokładzie samolotu byli chińscy wspólnicy Rotschilda, współwłaściciele patentu do mikrokontrolera Kinetis KL02 i Kinetis KL03, wspólnicy w korporacji Freescale Semiconductor ( powiązana z Blackstone ).
  Dzięki którym Chiny mogły rozpocząć produkcje bojowych rojów nanorobotów niewidocznych gołym okiem.Ktoś kto porwał samolot ( Skull And Bones ) chciał wiedzieć jak daleko posunięta jest ta “owocna” współpraca, jak zaawansowane technicznie są te prace i czy stanowią zagrożenie dla interesów USA.
  Podobnie jak w dwóch wyżej wymienionych przypadkach, MH17 zestrzelony nad Ukrainą został przekierowany w strefę walk w Donbasie nad Poznaniem. Czy trafiła go ruska rakieta, czy zestrzelił go ukraiński samolot na jedno wychodzi. Skutecznie pozbyto się niewygodnych ludzi, a tym którzy wiedza o co chodzi przesłano specjalną wiadomość.
  https://globalna.info/2020/10/27/co-laczy-pandemie-z-zestrzeleniem-samolotu-nh17-nad-ukraina-w-2014/

  Polubienie

 24. Gosia 3 pisze:

  TYLKO MODLITWA MOŻE NAS URATOWAĆ Z MAŁYMI ANIOŁKAMI

  RÓŻANIEC DO NIEBA W DNIACH OD 1-8 LISTOPADA W GODZINIE MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

  22.10.2020

  TERAZ ZBLIŻA SIĘ ŚWIĘTO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I PROSZĘ WAS ODPOWIEDZCIE NA TĄ MODLITWĘ:”RÓŻANIEC DO NIEBA”. NIECH KAŻDY Z WAS W GODZINIE MOJEGO MIŁOSIERDZIA PO ODMÓWIONEJ KORONCE I MODLITWIE DO BOGA OJCA PODYKTOWANEJ DO LEONII NASTAL ZA WSTAWIENNICTWEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, ARCHANIOŁÓW I ANIOŁÓW,DUSZ CIERPIĄCYCH W CZYŚĆCU I WSZYSTKICH NIEWINIĄTEK POLSKICH ZABITYCH W ŁONIE MATEK ODMÓWI CHOĆ JEDNĄ CZĘŚĆ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO W INTENCJI ABY BÓG WSZECHMOGĄCY,KTÓRY JEST POMINIĘTY W LITURGII KOŚCIELNEJ ULITOWAŁ SIĘ NAD NARODEM POLSKIM I NIE KARAŁ WAS JUŻ TĄ ZARAZĄ A DALEJ OTWIERAŁ WAM ŁASKI NA OCZYSZCZENIE KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO,PRZYWRÓCENIE WSZYSTKICH ŚWIĄT I PRZYWRÓCENIE ICH W ODWIECZNE DATOWANIE,KTÓRE WAM PODAŁEM W TYM PRZESŁANIU I INNYCH.

  ” ODMAWIAJCIE WIĘC TĄ MODLITWĘ CODZIENNIE A PAN BÓG ZMNIEJSZY KARĘ …”

  MODLITWA DO BOGA OJCA

  Podyktowana przez Jezusa polskiej prorokini S.B. siostrze Leonii Nastał

  Uwielbiam Cię, Ojcze nieskończonego majestatu. Cieszę się chwałą Twego Bóstwa płynącą z tajemnicy przybrania i uświęcenia dusz ziemskich Twoich dzieci. Cieszę się miłością Ducha Świętego – Boga równego Ojcu i Synowi. Chwalę Cię, Ojcze. Uwielbiam, miłuję z Jezusem, z Matką Najświętszą, aniołami, świętymi i sprawiedliwymi żyjącymi na ziemi i cierpiącymi w czyśćcu. Chwała Ojcu Przedwiecznemu i Synowi Jednorodzonemu i Duchowi Świętemu. Chwała nieustanna Trójcy Przenajświętszej przez Jezusa – od Jego najmniejszego dziecka przybranego. Niech ta chwała rozbrzmiewa nieustannie w sercu moim, w moim otoczeniu, w całym świecie, jak rozbrzmiewa w domu Ojca przedwiecznego. Amen.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   KOCHANI!
   DZISIAJ GDY WRÓCIŁAM Z ADORACJI ZACZĘŁAM SIĘ ZASTANAWIAĆ DLACZEGO PAN JEZUS NAZWAŁ W NASZYM PRZESŁANIU TEN” RÓŻANIEC DO NIEBA” A NIE RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA. WYDAJE MI SIĘ ŻE ON MA DOTRZEĆ DO SAMEGO NIEBA PRZED TRON BOGA OJCA. PRZECIEŻ W NIEBIE SĄ WSZYSCY ŚWIĘCI ,ARCHANIOŁOWIE I ANIOŁOWIE,TE ANIOŁKI NIENARODZONYCH DZIECI, JEZUS Z MATKĄ BOŻA.
   JAK PIERWSZY RÓŻANIEC DO GRANIC MIAŁ UZASADNIONĄ NAZWĘ BO OBEJMOWAŁ MODLITWĄ CAŁĄ POLSKĘ I JEJ GRANICE I TRAFIŁ RÓWNIEŻ DO NIEBA TO W TEJ CHWILI TA NAZWA JAKBY BYŁA NIE ODDAJĄCA PEŁNI TEGO WIELKIEGO WYDARZENIA.
   CO O TYM SĄDZICIE I CHCIAŁAM ZAPYTAĆ KTO Z WAS DEKLARUJE SWÓJ UDZIAŁ?
   TRZEBA KONIECZNIE UWZGLĘDNIĆ TO O CZYM MÓWI W VIDEO PAN MACIEJ BODASIŃSKI. OTÓŻ 1 LISTOPADA PROSIĆ BOGA O PRZEBŁAGANIE ZABICIA TYCH NIEWINIĄTEK W NASZYCH RODZINACH NAWET JEŚLI KTOŚ NIE ZNA TAKIEGO PRZYPADKU TO ABORCJA MOGŁA WYSTĄPIĆ W NASZYCH WCZEŚNIEJSZYM DRZEWIE GENOLOGICZNYM. PONADTO OD 2 LISTOPADA ODMAWIAJMY PSALM 51 JAKO POKUTĘ NARODOWĄ KAŻDEGO Z NAS.

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   PSALM 51(50)1

   Wezwanie i prośba pokutnika

   51
   1 Kierownikowi chóru. Psalm. Dawida, 2 gdy przybył do niego prorok Natan po jego grzechu z Batszebą2.
   3 Zmiłuj się nade mną, Boże, w swojej łaskawości,
   w ogromie swego miłosierdzia wymaż moją nieprawość!
   4 Obmyj mnie zupełnie z mojej winy
   i oczyść mnie z grzechu mojego!
   5 Uznaję bowiem moją nieprawość,
   a grzech mój jest zawsze przede mną.
   6 Tylko przeciw Tobie zgrzeszyłem
   i uczyniłem, co złe jest przed Tobą,
   tak że się okazujesz sprawiedliwym w swym wyroku
   i prawym w swoim osądzie3.
   7 Oto zrodzony jestem w przewinieniu
   i w grzechu poczęła mnie matka4.
   8 Oto Ty masz upodobanie w ukrytej prawdzie,
   naucz mnie tajników mądrości5.
   9 Pokrop mnie hizopem6, a stanę się czysty,
   obmyj mnie, a nad śnieg wybieleję.
   10 Spraw, bym usłyszał radość i wesele:
   niech się radują kości, któreś skruszył!
   11 Odwróć oblicze swe od moich grzechów
   i wymaż wszystkie moje przewinienia!
   12 Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste
   i odnów w mojej piersi ducha niezwyciężonego!7
   13 Nie odrzucaj mnie od swego oblicza
   i nie odbieraj mi świętego ducha swego!8
   14 Przywróć mi radość z Twojego zbawienia
   i wzmocnij mnie duchem ochoczym!
   15 Chcę nieprawych nauczyć dróg Twoich
   i nawrócą się do Ciebie grzesznicy.
   16 Od krwi9 uwolnij mnie, Boże, mój Zbawco:
   niech mój język sławi Twoją sprawiedliwość!
   17 Otwórz moje wargi, Panie,
   a usta moje będą głosić Twoją chwałę.
   18 Ty się bowiem nie radujesz ofiarą
   i nie chcesz całopaleń, choćbym je dawał10.
   19 Moją ofiarą, Boże, duch skruszony,
   nie gardzisz, Boże, sercem pokornym i skruszonym.
   20 11 Panie, okaż Syjonowi łaskę w Twej dobroci:
   odbuduj mury Jeruzalem!
   21 Wtedy będą Ci się podobać prawe ofiary, dary i całopalenia,
   wtedy będą składać cielce na Twoim ołtarzu.

   Polubienie

 25. Millka pisze:

  Teraz rozumiem dlaczego ten rząd upadnie.
  Upadek rządu , upadek Polski , upadek gospodarki zastał przepowiedziany w jednych z przekazów Ewy Rycielskiej. Bóg ma nas w swojej opiece i nie dopuści do przymusu wyszczepiania Polaków. Co wcale nie znaczy , że będzie spokojnie. Wręcz przeciwnie, ponieważ nie Intronizowaliśmy prawidłowo Pana Jezusa na Króla Polski doświadczymy krwawej przemocy.
  Cyt.ze strony Internetowego Ruchu Katolickiego „Domy Modlitwy św. Jana Pawła II;
  Bóg w Niebie przyjął Wolną Elekcję – czyli pragnienie , żeby Jezus był Królem Polski.
  „20 lutego 2020r każdy mógł przyjechać na Błonia krakowskie zaświadczyć modlitwą i obecnością, że autentycznie tego pragnie. Wstęp mieli wszyscy na równych prawach.
  Pierwszy etap elekcyjny odbył się w wielkim skupieniu modlitewnym. Przybyło około 500 osób, a różnych stron Polski /np.: Warszawa, Białystok, Tomaszów Lub. Lublin, Kraśnik, Gdańsk itp. Z zagranicy: Bristol, Hamburg
  Kiedy odbędzie się i drugi etap czyli Koronacja /w Katedrze Wawelskiej?/ Prawdopodobnie będzie to wtedy, kiedy Polska znajdzie się na krawędzi upadku. ”
  U Żywego Płomienia była mowa, że kapłani (polscy) oczyszczą się w męczeństwie. Świątynie będą niszczone, według stopnia profanacji Najświętszego Sakramentu.
  Ścierać się będą młode pokolenia-potomkowie UB, AK. Doświadczymy ponoć interwencji zewnętrznej, poleje się krew. Warszawa będzie ponownie zniszczona. „Namaszczony”- swoją postawą i działaniem zaprowadzi pokój . Świadomie obwołamy Jezusa Króla, Królem Polski. poddając się pod Jego Królewską władzę i z Jego pomocą jako Króla będziemy zmieniać życie, wypełniać Boży DEKALOG, zabiegać codziennie o życie wieczne i Boże prowadzenie Ojczyzny.
  Fragmenty Żywego Płomienia z października:
  W niedługim czasie w Polsce będzie wiele wydarzeń, zaczną się rozruchy, nastąpi wiele zmian nie zawsze korzystnych. Jeżeli nie będzie dostatecznej ilości modlitw, postów, ofiar, a zwłaszcza jeśli nie będzie zmiany życia na lepsze, to może polać się w Polsce krew.
  Niebawem pojawi się wiele konfliktów i wojen na całym świecie, rozpocznie się wiele konfliktów wielonarodowych. Wiele krajów użyje broni masowego rażenia. Jeżeli nie będzie w Polsce wielu modlitw, postów i ofiar, napadną na was wasi starzy wrogowie, a konflikty te sprowokują agenci Mosadu. Światowa masoneria żąda, aby zmusić Polaków do szczepienia, które uśmiercą część populacji. Obecnie rządzący i inni są przez te siły zmuszani do podjęcia szeregu złych decyzji przeciwko własnym obywatelom.
  Niebawem masoneria kościelna znacznie zmieni liturgię Kościoła. Zmiana jednego słowa w formularzach konsekracji nie powoduje jej dezaktywacji, ale znacznie zmniejsza zasób Łask Bożych. Jedynie całkowite zniesienie Słów Konsekracji spowoduje zmianę Najświętszej Ofiary Mszy Świętej w zwykłe nabożeństwo.
  To co obecnie dzieje się w Moim Kościele, jest od dawna przeze Mnie przewidziane. Wydarzenia, które nastąpiły i jeszcze nastąpią, mają na celu zahartowanie was w walce ze złymi duchami, a dla wielu przyniesienie palmy męczeństwa oraz wyniesienia wielu z was do wysokiego stopnia Chwały Bożej. Niebawem wiele wydarzeń przyspieszy swój bieg, ludzie będą się coraz bardziej i bardziej buntować przeciw temu co teraz jest i co teraz funkcjonuje.

  Uczestniczcie we Mszach Świętych dopóki możecie i jesteście w stanie, bo z czasem może ich zabraknąć, bo nie będzie komu ich sprawować. Masoneria światowa zgodnie usuwa mój Kościół Święty z życia na ziemi. Ludzie coraz bardziej odchodzą od Kościoła Świętego, bo Ten już dawno utracił swoją świętość, bo większość Moich kapłanów i hierarchii zdradziła Mnie, wykonując bardziej swoją wolę i wolę szatana, a niżeli Moją Świętą Wolę.
  Dopełnia się czas, dopełniają się dni, a syn zatracenia, Antychryst już teraz wydaje władcom tego świata, ludziom masonerii i iluminatom nowe rozporządzenia i dyrektywy oraz rozkazy. Ci co w imieniu złego ducha żądzą światem, czynią wszystko to co zdołają, aby gnębić przeciętnego człowieka, nie pozwolić normalnie funkcjonować. Coraz bardziej i bardziej tępiona jest prawdziwa wiara, a zły duch przedstawia człowiekowi wiele swoich rozwiązań, wiele własnych alternatyw, które nigdy nie zastąpią Boga.

  Ci z Kościoła Świętego, którzy stanęli po stronie Lucyfera, są zwiedzeni przez ukryte działanie masonerii. Mniemają oni, że stanęli po stronie wygranego, jednak musicie wiedzieć, że każdy upadły Anioł to mistrz kłamstwa i iluzji, on sprytnie oszukuje, mami pozorami. Większość ludzkości jest pod działaniem silnej hipnozy i znieczulenia demonicznego, ci wolą pełnić bardziej wolę demona, aniżeli Wolę Boga.

  Biskupi coraz bardziej namawiają ludzi im podległych do łamania Praw Dekalogu, dają przez ustanowione przez siebie rozporządzenia dyspensy, by coraz mniej ludzi święciło święty dzień. Nie działają oni dla dobra ludzi, którzy im podlegają, lecz wciągają nieświadomych do łamania Praw Dekalogu. Rządzący Polską, co rusz się zmieniają, ale jest to iluzoryczna gra pozorów. Dyrektywy dla każdorazowego nowego rządu wydają ci sami ludzie masonerii i iluminatów. Rządzący mogą się im sprzeciwić, lecz po tym znikają, umierając w niewyjaśnionych okolicznościach, ale Trójca Święta wszystko wie i rozliczy dokładnie każdego winowajcę.
  Nim oświecę całą ludzkość Światłem Bożej Sprawiedliwości, muszą się dopełnić wydarzenia, pojawić się ci ludzie, te osoby, które są przeznaczone do zbawienia. Już nikt, ani nic nie powstrzyma Ręki Bożej Sprawiedliwości, wasz trud, wasz wysiłek, wasza modlitwa może jedynie złagodzić uderzenie Bożej Sprawiedliwości.
  Szatan porywa liczne, nawet wybrane dusze bo wie, że zwalczając je, oszuka nowe tysiące osób. Szatan zaciska mocno swoją pętlę na hierarchii Kościoła Świętego, wymuszając na nich reakcje, które on sam chce i pragnie wymusić.
  Pragnę wam oznajmić, że nie życzę sobie, aby Moje Święte, Eucharystyczne Serce było profanowane przez przyjmowanie Komunii Świętej na stojąco i do ręki. Biorąc do ręki, profanujecie i znieważacie Mnie, a na siebie zamiast Bożego błogosławieństwa i wielu wielkich Bożych Łask, ściągacie wielkie przekleństwo na siebie i na swoją rodzinę. Chcę działać w was, ale i poprzez was, lecz tam gdzie zapraszacie swoimi wyborami demona, złego ducha, tam Ja muszę się wycofać i uszanować wasz wybór, waszą wolę.
  Wielu z was oczekuje już teraz Mojej zdecydowanej reakcji, radykalnego, zdecydowanego działania Ręki Bożej Sprawiedliwości. Wydarzenia o których wiecie potoczą się niebawem, lecz nie tak, jak myślicie i oczekujecie. Wielu Moich prawdziwych, współczesnych Proroków jest zwiedziona przez złe duchy. Nie poddawajcie się psychozie, bo to jest jedna ze sztuczek złego ducha. Nie próbujcie się sztucznie nakręcać, nie dajcie sobą manipulować.
  Żyjcie zwyczajnie do chwili, kiedy nie zacznie się realizować na waszych oczach to, co było zapowiadane przez wieki i stulecia. Żyjcie nie grzesząc, a jeżeli się wam coś przydarzy, oczyśćcie się najszybciej, jak tylko możecie w Sakramencie Pokuty, nawet następnego dnia po zgrzeszeniu, po upadku. Pełnijcie jak najlepiej swoje obowiązki stanu, zawsze ignorujcie to co mówi do was zły duch, szatan, ignorujcie go. Jego czas się kończy nieubłaganie, dlatego tak bardzo się złości i ciska w każdą możliwą stronę.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Millka, wiesz co się dzieje z Bożeną2 ?

   Polubienie

   • Millka pisze:

    Marcinku- nigdy nie miałam z nią osobistego kontaktu. Od czasu do czasu pojawia się na stronie dzieckonmp.

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Bożena2 już dawno nie pojawia się na blogu Królowej Pokoju z tego co ja widęe jak tam czasem czytam.Tak samo jak i u nas długo jej nie było,ostatnio kilka razy się pojawiła.
    Pisałam pod ostatnim orędziem z Medjugorje ,że proszę o modlitwę za Bożenę,żebyśmy się pomodlili wspólnie aby się odezwała,bo jest poważnie chora (czy ktoś w ogóle to przeczytał?).Do mnie do tej pory nie odpisała na ostatniego maila i martwi mnie to bardzo…

    Polubienie

  • Marcin pisze:

   Szafirku, coś mi tutaj nie pasuje na tym blogu. Chciałbym się mylić.
   Zakryte zostanie odkryte podczas Ostrzeżenia.
   A czy wiesz na 100% że Bożena jest chora…tym bardziej że jej nigdy fizycznie nie widziałaś.
   Ja straciłem ostatnio zaufanie do ludzi.
   Jeśli ktoś wykorzystuje moją naiwność i buduje na tym swoją wyimaginowaną „świętość” to będzie sam odpowiadał za to przed Bogiem. Nic więcej nie powiem.
   Chciałbym się mylić.

   Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Marcinie,mnie też chwilami zastanawiają pewne rzeczy,więc chyba wiem co masz na myśli.
    Co do Bożenki,nie znam jej osobiście,tylko nie chce mi się wierzyć żeby ktoś aż tak kłamał i pisał mi,że jest tak poważnie chory,nie chcę nawet myśleć,że ktoś może tak kłamać.
    Też bardzo chcę żebyś się mylił i żebym ja się myliła co do tego co mnie zastanawia.A ufać to możemy tylko Panu Jezusowi.Mam czasem podobne odczucia jak Ty napisałeś,nawet ostatnio jednej osobie powiedziałam,że ja to już nikomu nie ufam,nawet w rodzinie,ale prawda taka,że człowiek zawsze w jakiś sposób zawodzi,a Pan Bóg nigdy.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Z Panem Bogiem i Maryją

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Czasami człowiek wykorzystuje naiwność drugiego człowieka do swoich celów. To mnie denerwuje.
    Niekiedy mam żal do samego siebie że jestem czasami naiwny. Ale to nie jest wina naiwnych ludzi, bo ci którzy wykorzystują tą naiwność są niekiedy tak dobrymi „aktorami”, potrafią tak dobrze „grać” że trudno na początku rozgryźć ich prawdziwe intencje. Ale prawda wyjdzie z czasem na jaw. Niekiedy z takiej naiwności Pan Bóg potrafi wyprowadzić dobro.
    Ale te osoby które żerowały na naiwności drugiego tak czy inaczej odpowiedzą za to przed Bogiem.

    Polubienie

 26. Gosia 3 pisze:


  TAKI SAM OBRAZ JEST NA JASNEJ GÓRZE I CZEKA NA ZWIEŃCZENIE INTRONIZACJI W CZĘSTOCHOWIE MILLKO! A NIE w Katedrze Wawelskiej jak Ty tutaj rozpowszechniasz.

  Polubienie

  • Millka pisze:

   Oj Gosiu : piszesz ” jak Ty tutaj rozpowszechniasz.”.
   Zacytowałam fragment ze strony ;domymodlitwyjp2.
   Uważam , że nikt tak naprawdę nie wie, kiedy i gdzie odbędzie się właściwa Intronizacja.
   Najważniejsze by się odbyła. W wielu przekazach mamy zarysowany obraz tego co może nastąpić. Wszystko jest warunkowe. Sposób przekazywania nam informacji może być różnie przez nas interpretowany.
   I tak na przykład : ostrzeżenie nastąpi gdy Benedykt XVI opuści Watykan (lub Rzym nie pamiętam dokładnie ) ale słowo opuści może oznaczać ,że wyjedzie bądź umrze. Czy to zdanie należy uznać za niewiarygodne tylko dlatego , że jest dwuznaczne. Chyba nie. I tak jest ze wszystkimi przekazami.
   Poza tym osoby-przekaźniki nie zawsze przekazują to co mówi do nich Bóg, ale są wtrącenia „obce” o czym pisze Żywy Płomień.
   Nie czuję się zobowiązana do stwierdzenia,że tylko te są prawdziwe , a inne nie, nie czepiam się drobiazgów. Ważny jest odbiór , że Iintronizacja się odbędzie, że jesteśmy pod opieką Boga i gdy nawet zostanie nas tylko 8 milionów polaków to i tak dokonamy Intronizacji.

   Polubienie

 27. Mateusz pisze:

  Dzięki Bogu że jest prawidłowa modlitwa „Ojcze nasz” podyktowana w ostatnim przesłaniu . To nikt nie będzie nas już w błąd wprowadzał.

  Polubienie

 28. Szafirek pisze:

  29 października – św. Felicjan, męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-29a.php3
  29 października – bł. Michał Rua, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-29b.php3
  29 października – bazylika metropolitalna w Częstochowie https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-29c.php3

  Polubienie

 29. Gosia 3 pisze:

  Szczęść Boże,

  dziś kolejny 29 dzień modlitwy miesiąca z Maryją! Poniżej znajdziesz nabożeństwo na dzisiejszy dzień w formie nagrania.

  Zobacz nabożeństwo na Youtube tutaj!

  Polubienie

 30. Adrian pisze:

  ” Nowy mszał rzymski, wydany przez Wydawnictwo Watykańskie, będzie obowiązywał od
  Wielkanocy 2021 r.,..”
  Jeżeli nie będzie Przeistoczenia, to nie będzie już prawdziwej Mszy Św., a wtedy …, czy może być to tylko przypadkiem ?!;
  Objawienia w Ternopil (Tarnopolu) i Liszni, Na Ukrainie
  ” Matka Boska, Lisznia:
  Napisz, Moja złota córko, że koniec ery zacznie się w Wielkanoc, po Mszy Świętej.”
  Pan Jezus, Lisznia:
  Koniec ery będzie trwać 13 lat. Dwie komety spadną na Ziemię, jedna z nich – na południową część, a druga – na wschodnią hemisferę w oceanie. Wydarzy się 37 trzęsień ziemi. Grzesznicy będą eksplodować w atmosferze, a prawi ludzie będą zbawieni w Świętych Miejscach (tam, gdzie Matka Boska się objawiała) w Lourdes, Fatimie, Garabandal, Zakarpattya i tutaj, w Prykarpattya, a także w swoich własnych domach. Wy musicie zakryć drzwi i okna białym materiałem. Podczas tego czasu prąd elektryczny i zegary nie będą działać i zwykłe świece nie będą dawały światła. Tylko świece poświęcone w Święto Matki Boskiej Gromnicznej będą dawały pewne światło. Po zakończeniu ery, ludzie powrócą i będą wierzyć w Boga, oni także będą chodzić do Kościoła.
  Wielkanoc 2021 — niedziela 4 kwietnia
  ” Wprowadzą miliony katolików w poważny błąd, a Moje Kościoły utracą swoją Świętość”
  piątek, 4 kwietnia 2014, godz. 23.20
  ” Moje Proroctwa, które tobie, Moja córko, zostały przekazane, zaczęły się prawdziwie i na dobre wypełniać. Oszuści przejęli od wnętrza kontrolę i będą zwodzić świat, by ten uwierzył, że nowa doktryna — doktryna, w której zostaną dokonane zmiany w stosunku do obecnej Świętej Doktryny, ugruntowanej przez Boga — może zostać zmodyfikowana, aby dopasować się do życia wszystkich ludzi oraz do wszystkich religii.
  Ten, kto manipuluje Liturgią, nie jest Moim autentycznym sługą, a jednak tak się dokładnie stanie.
  A jak postąpią Moi wyświęceni słudzy?
  Pochylą oni swoje głowy, wzniosą swoje ramiona w chwalebnym uwielbieniu dla nowej, fałszywej doktryny i wyprą się Wszystkiego, co Ja dałem światu. Ich miłość co spraw doczesnych, ich pragnienie, aby być podziwianym, oraz ich wyniosłe ambicje ogołocą ich z ich ślubów. Staną się zdrajcami i obrócą się do Mnie plecami. Wprowadzą miliony katolików w poważny błąd, a Moje Kościoły utracą swoją Świętość. ”
  ========================
  Matka Zbawienia: Nawrócenie, Obiecane przez Mojego Ojca, rozpocznie się w tym miesiącu
  Orędzia Ostrzeżenia
  środa, 2 kwietnia 2014, godz. 16.27
  Moje dziecko, nawrócenie, Obiecane przez Mojego Ojca, rozpocznie się w tym miesiącu( chodzi o kwiecień) i rozejdzie się po świecie za sprawą Mocy Ducha Świętego. Dusze zostaną potraktowane ulgowo i najbardziej zatwardziałym grzesznikom zostanie okazane przez Mojego Syna wielkie Miłosierdzie.
  Wielu ludzi, którzy nie posiadają żadnej wiary w Boga i żyją tak, jakby Życie Wieczne nie istniało, będzie pierwszymi ludźmi, którym Mój Ojciec Zapragnie ukazać Światło Prawdy. Ludzie ci są bardzo kochani, a ich brak wiary zostanie zastąpiony miłością i tęsknotą, aby pojednać się z Jezusem Chrystusem, Którego opuścili. Dusze tych, którzy popełnili okropny grzech i którzy są skażeni wpływem diabła, będą następnymi. Otrzymają oni wielkie Łaski, a Miłosierdzie Mojego Syna przeszyje ich serca tak nagle, że ich nawrócenie będzie natychmiastowe. Cud ten będzie tak nieoczekiwany, że kiedy zaczną rozszerzać przesłanie Ewangelii, wielu usiądzie i będzie ich słuchać.”
  ========================
  co do nowej mszy znalazłem taką interpretacje

  Jezus doznał głębokiego wzruszenia i tak oświadczył: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeden z was Mnie zdradzi.
  Jeden oznacza, że jeden zbezcześci Eucharystię czyniąc ją zwykłym chlebem.
  Jezus umoczywszy kawałek, wziął i podał Judaszowi, synowi Szymona Iskarioty.
  Wszyscy judasze będą spożywać zwykły chleb przy stole uczty, a będą to synowie nie Szymona Piotra lecz Szymona Iskarioty, Szymona z Kariotu – jedynego apostoła nie pochodzącego z Galilei, gdzie pokolenie Dana samo się tam osiedliło bez przydziału. Z Kariotu – gdzie słowo to związane jest z z sykariuszami, skrajnym odłamem zelotów, którzy ze względu na sposób działania uważani są do dziś za pierwszą organizację terrorystyczną gdyż działając wtapiali się w tłum nierozpoznani przybrawszy maskę ludu i uzbrojeni w ukryte sztylety, albo podrzynali swym wrogom gardła, albo wbijali im sztylety w plecy. Z Kariotu, gdyż słowo to pochodzi od aramejskiego słowa iszkarja – kłamca mówiący tak jak smok, a przez smoka przemawia ojciec kłamstwa.
  A po spożyciu kawałka [chleba] wszedł w niego szatan.
  Bo nie była już to Eucharystia dziękczynienia Bogu lecz będzie to chleb ofiarowany demonom.
  A on po spożyciu kawałka [chleba] zaraz wyszedł. A była noc.
  Ci, którzy spożyją okultystycznie owo ciało antychrysta wyjdą z mistycznego Ciała Chrystusa jak demony wychodzące z ludzi. Jak duchy nieczyste Legionu, które wyszły i weszły w świnie, które same się potopiły w jeziorze. A będzie to jezioro nie wody lecz jezioro ognia i siarki. I nie głośno, z krzykiem, bo będzie to dla wszystkich noc. Nawet dla uczniów, tych którzy nie słyszą.
  Jeden z uczniów Jego – ten, którego Jezus miłował – spoczywał na Jego piersi. Jemu to dał znak Szymon Piotr i rzekł do niego: «Kto to jest? O kim mówi?»
  Będą wiedzieć tylko ci, których Jezus umiłowawszy na świecie, do końca ich umiłował i ci, którym oni oznajmią.

  Polubienie

 31. Adrian pisze:

  Listopad
  W USA szykują się do gigantycznych zamieszek po wyborach… Sklepy i Banki zabudowują wejścia
  Tak naprawdę znajdujemy się na krawędzi zapowiedzianych wydarzeń.
  Za moment to się rozpocznie!

  Global Currency Reset konferencja 28 październik 2020: Pomału ogłaszają NESARA/GESARA?

  Polubienie

 32. bozna2 pisze:

  Dziękuję za troskę i pamięć. Szafirkowi i Gosi odpisałam na pocztę. Szczęść Boże wszystkim.
  Pan Jezus mówi : „Moje drogie dziecko! W tej godzinie łaski mój Duch Święty wypowiedział do was tę piękną modlitwę. Duch Święty jest Tym, który prowadzi, zbliża nas i jednoczy ze Mną. Modli się w tobie niewypowiedzianymi słowami, ponieważ tylko On wie, jaka jest wola Boża.

  Moje drogie dzieci! Przyjmijcie za wielki zaszczyt, że wy, którzy jesteście Mnie, otrzymacie maleńki kawałek mojego krzyża, ponieważ tylko wtedy możecie stać się podobni do Mnie i ratować dusze. Skłońcie się pod moim krzyżem, pokutujcie za grzechy całego świata! Kiedy to robisz, osłabiasz moc Szatana i wysyłasz wiele dusz do pokuty.

  Moje dzieci! Nigdy nie tęsknij za rzeczami, które nie są zgodne z duchem dziesięciu przykazań! Nigdy nie chcę chodzić oddzielnymi drogami! Po prostu zawsze trzymaj rękę swojej Niebieskiej Matki, chodź z Nim po wyboistych ścieżkach swojego życia. Pozostań na rozdrożu, bo to samo prowadzi do zbawienia.

  Moje drogie dzieci! Nieustannie patrzę na Ciebie. Jestem waszym strasznie kochającym Bogiem. Dbam o Ciebie, ponieważ Cię kocham i nigdy nie chcę Cię stracić. Oddanie krzyża ma jeszcze bardziej zacieśnić moją relację z tobą. Nigdy nie zapominajcie, że zawsze jestem na krzyżu w tej dolinie żałoby pośród was. Jeśli chcesz zjednoczyć się ze Mną, musisz przyjść tu ze Mną, na krzyżu. Nikogo nie zmuszam, ale przyciągam. Przyciągam do siebie wszystko cierpieniem, rozczarowaniem i bólem. Wy ludzie uwielbialiście zanurzać się w ziemskich przyjemnościach i zabawie, ale te rzeczy oddalają was ode Mnie. Ja natomiast chcę ocalić wasze dusze dla zbawienia, więc jestem zmuszony dać wam krzyże. Największym problemem nie są choroby i cierpienie, ale grzech. Ten, kto żyje w grzechu, jest duchowo martwy.

  Przyjmijcie moje błogosławieństwo, które wam daję z wieczną, nieskończoną miłością mego Serca w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego ”.
  https://jezusuzenete.hu/2020-szeptember-22-itthon-a-kegyelem-orajaban-a-szentlelek-uristen/

  Polubienie

 33. Millka pisze:

  Wstawię tutaj jeszcze przekaz ze strony amerykańskiej. Jest smutny. Czy może być prawdziwy ? Oceńcie sami.:
  ” Środa, 28 października 2020 r
  Czas Ezawa
  Od czasu do czasu Pan daje mi przebłyski tego, co nadchodzi na ziemię, abym mógł ostrzec innych. Myślałem o naszym świecie w moim spokojnym czasie z Panem tego ranka i zacząłem mocno wyczuwać, że weszliśmy w ten sezon. Wrażenia zaczęły pojawiać się szybko i zacząłem oglądać sceny w duchu i zacząłem pisać to, co widzę. Wraz z tymi scenami w moim duchu narastało głębokie poczucie smutku. Smutek zaczął się kilka dni temu i zastanawiałem się, dlaczego tu był .
  Czas wielkiej ciemności i wielu braków jest na wyciągnięcie ręki. Czas tak desperacki – inny niż wszystko, czego doświadczyliśmy tutaj w Ameryce. Czas bez pracy, rozrywki i radości. Najbliższy mi jest do porównania z Wielkim Kryzysem, ale nawet podczas Wielkiego Kryzysu tu i ówdzie odbywały się świętowanie. W tych mrocznych czasach nic z tego nie widzę.
  Pokazano mi, że On zaaranżował zabranie wszystkiego innego, więc mamy tylko Niego, na którym możemy się skupić. To jest Jego miłosierdzie, ale będzie to odczuwać coś innego niż miłosierdzie.
  Widzę zimno – mrożący krew w żyłach chłód i brak delikatnie oświetlonych lamp, ciepłe paleniska i kołdry, które nas ogrzeją. Zamiast obfitego gulaszu do jedzenia na zimno widzę wodę smakową. Widzę bardzo mało światła, a to, co jest, jest bardzo słabe. A duchowe światło jest takie samo.
  Widzę ludzi siedzących nieruchomo w swoich domach, jakby na coś czekali, i widzę desperację na ich twarzach. Wydaje się, że nikt nie porusza się ani nie odchodzi, ale nie pokazano mi dlaczego. Czy to dlatego, że jest im zimno? A może w jakiś sposób są więzieni? I zdaję sobie sprawę, że nie widzę dzieci. W tych scenach nie widzę ani jednej osoby poniżej 20 roku życia. Gdzie poszły wszystkie dzieci? Dlaczego nikt się nie uśmiecha? Ani jednego uśmiechu w żadnej ze scen.
  Zastanawiam się, czy Oblubienica została zabrana, a myślę, że tak.
  Widzę przemoc, gwałty i rabunki, kiedy ludzie już nic nie mają. Widzę, że jest jeszcze kilku, którzy mają bogactwo i widzę, jak zazdrośnie go strzegą, bo to ich bóg. Nic nie przeraża ich bardziej niż utrata majątku.
  Widzę, jak rodzice jedzą resztę jedzenia w kuchni, gdy ich głodujące dzieci śpią. Wszyscy głodują. Niewiele zwierząt, które wciąż tu widzę, cierpi i jest prawie martwe z głodu. Wydaje się, że wszyscy wszędzie głodują. Co się stało z całym jedzeniem? To rzeczywiście mroczny czas.
  Widzę ludzi chodzących po drogach w poszukiwaniu czegoś do jedzenia, ale widzę wojskowe ciężarówki, które każą im wracać do swoich domów. Potem widzę uśmiech, ale to zły. Jeden z nich – albo będziesz posłuszny, albo zabiję cię w rodzaju uśmiechów. Widzę, że niektórzy ludzie mieszkają teraz w lasach, ponieważ nie mają domów. Nie mieli pieniędzy, żeby je zatrzymać.
  Nie widzę żadnych wiadomości telewizyjnych – wydaje się, że nie ma już żadnych programów telewizyjnych – być może nie ma już prądu. Może dlatego światła są tak słabe. Nie wiem, czy wojna się toczy, słyszę tylko ciszę.
  I nie ma już rządu. Co się stało z naszym rządem? Nie widzę już naszego kapitału. Zastanawiam się, czy nasz kraj został zaatakowany i przejęty przez komunistów. Taka jest atmosfera – bardzo ciężka, przytłaczająca. Wymuszony. Jakby zostaliśmy zmuszeni do tej sytuacji. Nic dziwnego, że nie ma już nadziei.
  Próbuję zobaczyć Hollywood i jedyne, co widzę, to to, że nie powstają żadne filmy. Bliżej domu nie widzę też uprawianych sportów, nawet tych w szkole średniej czy college’u. Nie pokazano mi dlaczego.
  Wszędzie widzę zimno, rozpacz i beznadziejność. Nikt nie mówi o przyszłości. Nikt się nie uśmiecha. Ameryka nie jest już krainą nadziei i marzeń. Stało się krainą desperacji.
  Widzę, jak kilka osób próbuje po cichu rozmawiać o cierpieniu o Panu, ale ludzie są bardzo źli na Boga. O wszystko Go obwiniają. Fakt, że próbują rozmawiać po cichu, każe mi myśleć, że świadczenie zostało zakazane. Nie widzę nikogo, kto siedzi i czyta Biblie, a kościoły są zamknięte.
  Widzę kilku młodszych mężczyzn, którzy mają dość sytuacji i mówią: „Idę do wojska! Przynajmniej tam mogę zjeść! ” a ich żony i rodziny błagają ich, aby tego nie robili, mówiąc, że to wyrok śmierci.

  To jest czas Ezawa – czas, kiedy wielu wymieni swoje dusze za miskę zupy. To jest czas, kiedy dosłownie będziemy wybierać między naszym ciałem a naszym duchem. Karmisz swoje ciało czy chronisz swoją duszę? I w tym czasie, kiedy pojawia się Znak, słyszę ludzi, którym szatan kłamał, mówiąc: „Oczywiście nie ma Boga, ponieważ to się dzieje. Idę po jedzenie! ”
  To jest ciche pytanie, które zostanie zadane każdemu z nas, kiedy zostanie wprowadzony Znak Bestii.
  Powiedz Moim ludziom, córko. Powiedz moim ludziom, że jestem ich jedyną nadzieją. Powiedz im, aby zbliżyli się do Mnie teraz, aby oszczędzić im tego, co widzisz. To ci, którzy Mi odmawiają, będą cierpieć ten los. Ci, którzy Mnie odrzucają i odrzucają Moje napomnienie, zostaną skorygowani o wiele surowszymi środkami, gdy wskrzeszę wrogów przeciwko każdemu niegodziwemu narodowi, który nie uznaje Mnie za jedynego prawdziwego Boga, gdyż oddam ich ziemie w ręce ich wrogów.

  Psalm 107: 33-34
  33 Zamienia rzeki w pustynię, a źródła w suchą ziemię;
  34 Urodzajna ziemia na jałowość, z powodu niegodziwości jej mieszkańców.
  Amosa 8:11
  11 Oto nadchodzą dni – wyrocznia Pana Boga – że ześlę na ziemię głód, a nie głód chleba i pragnienie wody, ale słuchanie słów Pana.
  Kaznodziei 9:16
  16 Wtedy powiedziałem: Lepsza jest mądrość niż siła; wszakże wzgardzona jest mądrość ubogiego i nie słychać jego słów.
  Ezechiela 7:19
  19 Srebro swoje wyrzucą na ulice, a złoto zostanie usunięte; ich srebro i złoto nie zdoła ich uratować w dniu gniewu Pańskiego; nie nasycą ich dusz ani napełnią ich wnętrzności. : bo jest zgorszeniem ich nieprawości.
  Księga Przysłów 11: 4
  4 Bogactwa nie pomogą w dzień gniewu, ale sprawiedliwość wybawi od śmierci.

  Polubienie

 34. Millka pisze:

  A tu najnowszy ze strony; mensajes enoc 2020
  28 października 2020 r
  WEZWANIE JEZUSA DOBREGO PASTERZA DO SWOJEJ TRZODY. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA.

  Pokój mój z wami, owieczko mojej trzody.
  Moje dzieci, Moje stado zaczyna być prześladowane, wilki zaczęły rozpraszać Moje owce, aby spadły na klif. W wielu narodach prześladowania i znęcanie się nad Moją trzodą już się rozpoczęły; w czasach Nowego Porządku Świata we wszystkich narodach będą prześladowania, tortury, uwięzienie, zniknięcie i śmierć Mojej wiernej trzody. Wilki są na wolności i wiele z nich maskuje się w Moim stadzie, aby je rozproszyć i sprawić, że zginie. Bądźcie bardzo ostrożni, owce Mojej trzody, z tymi, którzy wam schlebiają lub wyglądają jak faryzeusze w świątyni, bardzo pobożni, aby ich zobaczyć, ale ich sposób postępowania nie jest zgodny z tym, co robią i mówią.

  Powtarzam wam: nie odsłaniajcie nikomu swego serca, słuchajcie szybko i wolno mówcie; Przeanalizuj bardzo dobrze ludzi, którzy zbliżają się do ciebie, aby zostać przyjaciółmi i poproś Mojego Ducha Świętego o duże rozeznanie, abyś mógł odróżnić dobro od zła. Zaprawdę powiadam wam: po jego owocach poznacie drzewo, bo dobrze wiecie, że każde dobre drzewo wydaje dobre owoce i każde złe drzewo wydaje złe owoce; zdrada i oszustwo to szata wilków. Uważajcie więc, Moja trzodo, na te wilki w owczej skórze, które przyjdą do was ze słodkimi słowami, ale knują zło w swoich sercach i szukają waszego zatracenia i upadku.

  Moja trzodo, Mój wcielony przeciwnik jest już wśród was w towarzystwie swoich złych sług; Jego wysłannicy starają się wszelkimi sposobami, aby jak najwięcej dusz straciło, tak aby Mój przeciwnik złożył oświadczenie światu i dał się poznać, miał miliony wyznawców. Doktryna New Age, podobnie jak chwasty, rozprzestrzeniała się na całym świecie i wielu ją przyjmuje; droga dla publicznego pojawienia się Mojego przeciwnika jest utorowana. Dzieci ciemności zaczęły ogłaszać swoje pojawienie się, fałszywy mesjasz już wkrótce pokaże się światu, mówiąc o miłości i pokoju, mówiąc, że jest mesjaszem, którego oczekuje cała ludzkość.

  Strzeżcie się Mojej trzody, popadacie w zwiedzenie fałszywego mesjasza; pamiętaj, że nie możesz go zobaczyć ani usłyszeć, ponieważ ma moc, abyś kochał i akceptował go jako Boga ! Tym, który wkrótce pokaże wam Owce Mojej Szarości, nie jestem Ja, wasz Wieczny Pasterz, jeśli nie, wilk przebrany za pasterza, który w owczej skórze przychodzi, aby ukraść duszę ogromnej większości ludzkości poza Mną. Moja trzodo, dni, w których żyjesz, są już ciemne, twoja Duchowa Zbroja jest dobrze naoliwiona modlitwą i wzmocniona Moim Psalmem 91. Jesteście żołnierzami Mojej ziemskiej milicji, Bądźcie więc gotowi: przepasajcie się pasem prawdy, włóżcie pancerz sprawiedliwości, tarczę wiary, abyście mogli zatrzymać ogniste strzały złego, mając na głowie hełm zbawienia, a na nogach sandały pokój, abyście głosili Ewangelię i miecz sprawiedliwości, którym jest Moje Słowo. (Efezjan 6, 10, 18) Rozpoczyna się ostateczna bitwa o twoją wolność; Odwagi, nie bój się, Niebo cię nie opuści; pamiętajcie, zwycięstwo należy do waszego Boga, jest napisane!
  Pokój zostawiam wam, mój pokój wam daję. Pokutujcie i nawróćcie się, ponieważ Królestwo Boże jest blisko.
  Wasz Nauczyciel i Pasterz, Jezus, Dobry Pasterz wszechczasów.
  Rozpowszechniajcie Moje orędzia o zbawieniu całej ludzkości, owcom Mojej trzody.
  Henoch.

  Polubienie

 35. Mateusz pisze:

  Wojciech Sumliński

  Apel i prośba od Roberta Bąkiewicza

  Kilka minut temu zadzwonił do mnie Robert Bąkiewicz, który poprosił o przekazanie dalej apelu: z jego wieloźrodłowych informacji (jest w kontakcie także z Policją) wynika że jutro Policja nie zabezpieczy odpowiednimi siłami ani świątyń ani innych potencjalnie zagrożonych miejsc, które – głównie w Warszawie – moga zostać zaatakowane przez złych lub zmanipulowanych ludzi. W imieniu Roberta, własnym i ludzi dobrej woli proszę zatem o wielką mobilizację. Jednocześnie prośba do kapłanów i biskupów: nie bądźcie bezczynni, jutro obrońcom wiary niezbędna będzie wasza modlitwa i wasza obecność. Na koniec apel do Policji i władz:
  jeśli potwierdzą się obawy Roberta Bąkiewicza i zostawicie tych ludzi samych sobie, to co się wydarzy, pójdzie na wasze konto!

  Polubienie

 36. Gosia 3 pisze:

  O MÓJ BOŻE! TO ZOSTALIŚMY ZUPEŁNIE BEZBRONNI NO WŁAŚCIWIE BEZ DOCZESNEJ POMOCY ALE PAN BÓG PO NASZEJ STRONIE I ON WSZYSTKO MOŻE.

  Polubienie

 37. Szafirek pisze:

  30 października – bł. Benwenuta Bojani https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-30a.php3
  30 października – bł. Dominik Collins, zakonnik i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-30b.php3
  30 października – kościół metropolitalny w Katowicach https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-30c.php3

  Polubienie

 38. Marcin pisze:

  Coś mi jest tutaj podejrzane na tym blogu.
  Dlaczego Bożena2 odezwała się dopiero wczoraj po moim wpisie na jej temat…? A wcześniej nie raczyła pisać do Szafirka.
  Na blogu Królowa Pokoju widziałem przed chwilą że też dopiero odezwała się tam po moim wczorajszym wpisie tutaj w komentarzu na jej temat.

  Jak wcześniej napisałem zakryte zostanie odkryte.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Ktoś zapewne drży o swoją reputację, że reputacja tejże osoby zostanie podważona.
   Niedługo Ostrzeżenie także wszystko zostanie odkryte.

   Polubienie

   • bozna2 pisze:

    Witaj Marcinie, uprzejmie cię informuję, że nie miałam dostępu do komputera w formie napisania komentarza, tylko mogłam czytać a od wczoraj mam. Smuci mnie że straciłeś zaufanie do ludzi i dajesz się zwodzić podejrzliwością i nieufnością, bądź jak dziecko, bo dzieci pomimo swej naiwności, łatwowierności i niewinności w myśleniu i działaniu, zgodnie ze słowami Pana Jezusa najszybciej odziedziczą królestwo Pana. Nie kalaj przewrotnymi myślami swego Ducha. Znajdź granicę między roztropnością a nieskazitelnością. Pozostań z Panem.

    Jezus błogosławi dzieci

    13 Przynosili Mu również dzieci, żeby ich dotknął; lecz uczniowie szorstko zabraniali im tego. 14 A Jezus, widząc to, oburzył się i rzekł do nich: «Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże. 15 Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego». 16 I biorąc je w objęcia, kładł na nie ręce i błogosławił je.
    https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=309

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Ciężko mi w to uwierzyć. To jest roztropność.
    A może Ty to trzy osoby w jednej. Taka wymyślona „trójca święta”.

    Zakryte zostanie odkryte.

    Polubienie

 39. Marcin pisze:

  Wybory prezydenckie w USA. Ludzie zbroją się na potęgę.

  Walmart, amerykański gigant handlu detalicznego, wycofał ze sklepowych półek broń i amunicję. Towar ten przeniesiono do magazynów, ale klienci wciąż mogą poprosić o jej kupno pracowników sklepów. To zapobiegawczy krok przed ewentualnymi niepokojami społecznymi w okresie amerykańskich wyborów prezydenckich.

  Polubienie

 40. Marcin pisze:

  Ameryki już nie ma…
  Tak jak ten pastor z tamtego wideo opowiadał swój sen, w którym Boża pięść z całym impetem uderzyła w kalendarz wiszącym na ścianie z miesiącem LISTOPAD!!! Tak mocno że ten kalendarz rorlzpadł się na kawałki. Ten pastor mówił że w tym śnie widział m.in. ludzi w strachu, uzbrojonych w karabiny i spoglądających przez okna swych domów. Widział obce wojska na ulicach amerykańskich miast. To odnosiło się do Ameryki, ale kto wie, ten stan wojenny może rozlać się na cały świat.
  Polacy mieszkający w USA wracajcie lepiej z powrotem do Polski już teraz. Ja sam mieszkam za granicą w Niemczech ale to jest jak rzut kamieniem w porównaniu z odległością jaka dzieli Polskę i USA. Mogą wtedy nie latać samoloty.

  Polubienie

 41. Marcin pisze:

  STAŁO SIĘ !!! Msza bez przeistoczenia wchodzi do Polski.

  Polubienie

 42. Adrian pisze:

  Poradnik Jak postępować w przypadku ataków na symbole religijne i miejsca sprawowania kultu

  Poradnik od Ordo iuris „Jak postępować w przypadku ataków na symbole religijne i miejsca sprawowania kultu”. Przeczytajcie, dziś może być szczególnie przydatny.
  https://gloria.tv/post/dNEzqcQpXvB74g7xSV7u4nT7Z

  Polubienie

 43. Adrian pisze:

  28.10.2020r. Godz.12:09

  Jezus: Aniu, córko Moja, teraz jest coraz więcej zamieszek i niepokojów. Szatan działa ze wzmożoną siłą i teraz okazuje się jak kto myśli, i czy kocha Boga prawdziwie. Nie chce zabić swego brata, lecz sam pierwej odda swe życie. Wielka to manipulacja, gdy dobra się używa by zwieść ludzi.
  Dusze wierne teraz cierpią w dwójnasób. Nie tylko z powodu zła wokół i jego wielkiej agresji, ale także z powodu ataków na Kościół i nienawiści do kapłanów, i wszystkiego, co jest z wiarą związane.
  Tak, Mój Jezu Umiłowany. Jestem z Tobą na Drodze Krzyżowej podczas każdej stacji. Znów jest biczowanie, cierniem koronowanie, odarcie , bezwstyd ludzi, tyle upadków, Twoja męka w ciemnicy. Wielka to męka, Mój Panie.
  Jezus: To, prawda Aniu, zwłaszcza, że teraz cierpię przez swych wybranych, wybranych świeckich, a także kapłanów. Ból ten zdwojony, lecz męka Moja bezustanna prowadzi nie tylko do śmierci, ale do Zmartwychwstania. I tak, jak Moje ciało zdjęto z Krzyża i obumarłe zaniesiono do grobu, tak jak Ja Zmartwychwstałem, Mój Kościół Zmartwychwstanie.
  Żyjcie tą wielką nadzieją, bo choć zło czyni teraz wiele hałasu, zakończy się jego działanie.
  Tak, Mój Jezu, żyje tą nadzieją i w Tobie odpoczywam. Tyś ukojeniem, Twoje Oblicze Święte pełne pokoju, choć umęczone na Krzyżu.
  Jezus: Matka Moja, Maryja, we wszystkim Mi towarzyszy i cierpienie jest Jej wielkie, lecz i wielka jest siła modlitwy. I ta siła modlitwy różańcowej zwycięży, bo do Mnie należy zwycięstwo, a zwycięstwo przyjdzie dzięki wstawiennictwu Maryi. Bo Ja, sam Bóg, narodziłem się z Maryi i z Niej na nowo narodzi się Mój Kościół Święty wielkiej potęgi, i żadne zło go nie przemoże.
  Trud, Moje dzieci, teraz wielki dla wielu dusz, lecz nie ustawajcie i trwajcie w Mej nadziei, bo Ja Jestem. Ja Jestem tam, gdzie jest Mój lud.
  Ps. 145, 13-21 Wielkość i dobroć Boga
  13 Królestwo Twoje jest królestwem wszystkich wieków,
  Twoje panowanie trwa przez wszystkie pokolenia.
  14 Pan podtrzymuje wszystkich, którzy padają,
  i podnosi wszystkich zgnębionych.
  15 Oczy wszystkich wyglądają Ciebie,
  Ty zaś dajesz im pokarm we właściwym czasie.
  16 Ty otwierasz swą rękę
  i wszystko, co żyje, nasycasz do woli.
  17 Pan jest sprawiedliwy na wszystkich swych drogach
  i łaskawy we wszystkich swoich dziełach.
  18 Pan jest blisko tych wszystkich, co wzywają Go,
  wszystkich wzywających Go szczerze.
  19 Spełnia wolę tych, którzy się Go boją,
  usłyszy ich wołanie i przyjdzie im z pomocą.
  20 Pan strzeże wszystkich, którzy Go miłują,
  a wytępi wszystkich występnych.
  21 Niech usta moje głoszą chwałę Pana,
  by wszelkie ciało wielbiło Jego święte imię
  https://anna-od-jezusa.pl.tl/2020-Pa%26%23378%3Bdziernik-%235.htm

  Polubienie

 44. Adrian pisze:

  Carbonia 28-10-2020 – 17.53
  Obdarzę was moimi świętymi darami w następnym uniesieniu!
  Pracuj dla Winnicy Pana i ubierz się Światłem.
  Bóg spieszy się, aby interweniować, aby zmienić układ rzeczy, jesteś w czasie wielkiego ucisku, chcę zabrać ze sobą wszystkie moje dzieci, zanim nadejdzie zima w mrozie.
  Dziś poświęcam mojemu Najświętszemu Sercu wszystkich was, którzy miłujecie, służycie, adorują Mnie i naśladują mnie, wszystkich, którzy macie do Mnie miłość w swoim sercu i nieustannie się rozwijacie. Chcę poświęcić wam moją Miłość, nasycić was moim nieskończonym Wszystkim, chcę być dla was życiem wiecznym i ogromną radością.
  Przestrzegajcie moich przykazań i krzyczcie do mnie z całego swego szczerego tak, bitwa jest wygrana, moi słudzy zwycięży we Mnie.
  Kochajcie się wzajemnie, tak jak ja was kocham i służę sobie jako dzieci Boże, objawiajcie się we Mnie, słuchajcie mego głosu i wołajcie do mnie swoją miłość.
  Zbliża się straszliwa fala zła, ludzie będą płakać, że nie uznali Mnie za jedynego i prawdziwego Boga, … że Mi nie zaufali. Duma tej Ludzkości musi się skończyć, będę z wami wszystkimi, którzy pójdą za Mną zgodnie z moimi przykazaniami! …
  Obdarzę was moimi świętymi darami w następnym uniesieniu!
  Moje dzieci, dzieci Jerozolimy, nadszedł dla was czas:… poznacie Mnie… ujrzycie Moje Oblicze i wejdziecie, aby cieszyć się Moim Wszystkim.
  Jestem głęboko zasmucony tymi, którzy jeszcze się nie nawrócili, idąc śladami mego wroga, … swego wroga! Są dziećmi bez oświecenia, są w ciemności, ciemność ich zaślepiła… pochłonęła ich trucizna szatana!
  Mają w sobie dreszcz zła, absolutnie nie wierzą w to, co ogłaszam, … wierzą w odrodzenie wszystkiego, ale są przekonani, że człowiek będzie architektem nowego życia, nowego zmartwychwstania na Ziemi.
  Biedne dzieci, biedne, ponieważ nic nie rozumiały, nie prały swoich szat we Krwi Baranka i były splamione krwią.
  Czas ich dumy dobiegł końca wraz z nową falą zła, przeklęty Szatanie! … cholera, która go śledziła.
  Idź naprzód lub wy, którzy za Mną podążacie, idźcie naprzód z mocą, Ja jestem z wami, będziecie mieć wszystko w mojej łasce. Moc waszego Boga wejdzie w was i będziecie architektami dobra i miłości, i dacie Nowej Erze nieskończoną miłość w Tym, który jest nieskończoną Miłością.
  Łaska i miłosierdzie wam, moje dzieci.
  Oddajcie się Mnie, o wy, którzy nie chcecie słuchać Moich wezwań, czyńcie to szybko, ponieważ nadeszła szósta godzina , bądźcie wobec siebie surowi, wybierajcie życie, a nie śmierć.
  Bóg was wszystkich błogosławi i wszyscy czekają na przebudzenie duszy.
  Amen.

  Polubienie

 45. Adrian pisze:

  W noc z soboty na niedzielę niech nikt z Was nie śpi – różańce w dłoń i na kolana!

  Ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że „marsze kobiet” służą samemu szatanowi i jemu oddają pokłon?

  Oto cytat z ich najnowszej akcji!!!

  (…) Czarownice, siostry, sojusznicy – w sobotnią noc sięgamy po starą magię! Dotąd zwane Dziadami, niech to święto odtąd będzie znane jako Baby.
  Przywołując na pomoc nasze Baby, wykonujemy obrzędy dręczenia złych duchów i rzucamy klątwy i uroki na tych, którzy sprowadzają na nas cierpienie, próbują kontrolować nasze ciała, okiełznać dusze, pozbawić praw. Lepimy pieretyczki, palimy znicze, pochodnie, ogniska (tam gdzie to bezpieczne dla przyrody), zimne ognie, lampiony (tylko nie te latające, bo siostry sowy) – dużo ognia, dużo starej przedchrześcijańskiej magii!
  W całej Polsce, za granicą, gdziekolwiek jesteście! Rozpalamy noc, śpiewamy, żeby złe duchy nie mogły znaleźć spoczynku! Umówcie się z innymi Czarownicami, im więcej nas będzie, tym klątwy będą mocniejsze. Ważne też, żeby uroki trafiły w złe duchy, więc jeżeli nie możecie urządzić obrzędów w miejscu widocznym, zróbcie zdjęcie, nagrajcie film – popchniemy je dalej….

  My zaś odpowiedzmy modlitwą za wstawiennictwem Sługi Bożego o. Matteo da Agnone, którego złe duchy bardzo się boją!

  Niech nikogo z nas nie zabraknie na nocnym czuwaniu modlitewnym!!!
  Podaję link (a robię to z wielką z niechęcią) do źródła tej szatańskiej inicjatywy:https://www.facebook.com/events/1002771676869750

  Polubienie

 46. Mateusz pisze:

  Hańba, Panie Prezydencie!”. Kaja Godek ostro o proaborcyjnym projekcie ustawy Andrzeja Dudy

  „Eugenika to eugenika, niezależnie od tego, czy dziecko cierpi na wadę lekką czy ciężką”, tymi słowami Kaja Godek skomentowała złożony w piątek w Sejmie przez prezydenta Andrzeja Dudę projekt nowej ustawy proaborcyjnej zezwalającej m. in. na zabijanie w łonach matek dzieci „z ciężkimi wadami letalnymi”.

  – Zdecydowałem się na złożenie do Sejmu projektu zmiany ustawy ws. warunków dopuszczalności przerywania ciąży – poinformował w piątek prezydent Andrzej Duda. Jak zaznaczył w oświadczeniu, „uwzględniając wskazania Trybunału, projekt ten przewiduje wprowadzenie nowej przesłanki, która przywraca możliwość przerwania ciąży, w sposób zgodny z zasadami Konstytucji RP, jedynie w przypadku wystąpienia tzw. wad letalnych, gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na wysokie prawdopodobieństwo, że dziecko urodzi się martwe albo obarczone nieuleczalną chorobą lub wadą, prowadzącą niechybnie i bezpośrednio do śmierci dziecka, bez względu na zastosowane działania terapeutyczne”.

  Działania Dudy skomentowała Kaja Godek, koordynator obywatelskiego projektu „Zatrzymaj Aborcję”, który w poprzednich latach prezydent Duda kilkukrotnie obiecał podpisać.

  „Prezydent, który przysięgał, że będzie bronił Konstytucji, właśnie zapowiedział złożenie ustawy, która ma obalić wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Eugenika to eugenika, niezależnie od tego, czy dziecko cierpi na wadę lekką czy ciężką. Hańba, Panie Prezydencie!”, napisała Kaja Godek.

  Polubienie

 47. Mateusz pisze:

  Czy pomysł prezydenta oznacza, że Andrzej Duda zaciągnie na siebie ekskomunikę?

  Wiele wypowiedzi ważnych duchownych katolickich sprzed lat pozwala sądzić, że jeśli Andrzej Duda sprawi, że chore dzieci będą jednak w Polsce zabijane w majestacie prawa to zaciągnie na siebie ekskomunikę. Czekamy na głos biskupów, którzy wyjaśnią nam tę wątpliwość.

  Prezydent Andrzej Duda wysłał marszałek Sejmu Elżbiecie Witek projekt ustawy o zmianie ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Jak zaznaczył, „uwzględniając wskazania Trybunału, projekt ten przewiduje wprowadzenie nowej przesłanki, która przywraca możliwość przerwania ciąży, w sposób zgodny z zasadami Konstytucji RP, jedynie w przypadku wystąpienia tzw. wad letalnych, gdy badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na wysokie prawdopodobieństwo, że dziecko urodzi się martwe albo obarczone nieuleczalną chorobą lub wadą, prowadzącą niechybnie i bezpośrednio do śmierci dziecka, bez względu na zastosowane działania terapeutyczne”.

  Zgodnie z Kodeksem Prawa Kanonicznego zabicie nienarodzonego dziecka – nie ważne czy chorego czy zdrowego – wiąże się z automatyczną ekskomuniką wszystkich, którzy mieli w tym współudział.

  Kto jest katolikiem, musi się liczyć z tym, że w Kościele traktuje się poważnie Dekalog i prawo naturalne. Gdy ktoś je łamie i lekceważy w jakiejś szczególnie ważnej sprawie – musi się spodziewać publicznej reakcji. Taką reakcją jest m.in. kara ekskomuniki, czyli wyłączenie ze wspólnoty Kościoła. Przypomniał o tym choćby Benedykt XVI, gdy opowiedział się za ekskomuniką polityków, którzy poparli w Mieście Meksyk decyzję o zalegalizowaniu aborcji w pierwszych 12 tygodniach ciąży. Niepotrzebna jest wtedy formalna decyzja Watykanu. Objęty ekskomuniką jest personel medyczny, sędziowie i politycy; jeśli chcą, by ekskomunika została zdjęta, muszą m.in. dokonać publicznej ekspiacji – przypominały wówczas media katolickie.

  Jeśli dziś jesteśmy w Polsce w sytuacji, w której system polityczny – a dokładniej jego część składowa, a więc Trybunał Konstytucyjny – chroni życie od poczęcia, i zakazuje aborcji również dzieci chorych, to złożenie przez Andrzeja Dudę wniosku o to, by niektóre dzieci nie były objęte ochroną państwa jest działaniem na rzecz poszerzenia prawa do aborcji. A właśnie działanie na rzecz poszerzenia prawa do aborcji równa się z ekskomuniką.

  Tak więc czekamy na głos biskupa miejsca, kardynała Kazimierza Nycza metropolity warszawskiego, który stwierdzi czy tak jest faktycznie.

  Taka sytuacja miała miejsce już nie tylko we wspomnianym Meksyku, ale również w USA. W ubiegłym roku proboszcz parafii św. Antoniego w diecezji Charleston w Karolinie Południowej nie udzielił sakramentu Komunii świętej Joe Bidenowi. Duchowny jako powód wskazał fakt, że kandydat na prezydenta USA popiera aborcję. Z kolei biskup Thomas John Paprocki, ordynariusz diecezji Springfield w amerykańskim stanie Illinois, zakazał udzielania Komunii Świętej politykom, którzy głosowali za ustawą dotyczącą liberalizacji aborcji.

  W tym roku stanowisko takie potwierdził również kardynał Raymond Burke – były prefekt Najwyższego Trybunału Sygnatury Apostolskiej w styczniu 2020 roku w wywiadzie telewizyjnym dla „Fox News” podkreślił, że polityk, który popiera aborcję nie może przystępować do Komunii Świętej.

  Andrzej Duda nie jest pierwszym z brzegu politykiem, ale prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej – wielokrotnie deklarował się jako katolik i wielokrotnie wypowiadał się przeciwko aborcji. Jego postawa może teraz być zgorszeniem dla innych katolików, nie tylko w Polsce ale i na świecie.

  Krystian Kratiuk

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Najświętsza Maryja Panna: Wszyscy ci, którzy promują aborcję i którzy są odpowiedzialni za jej wprowadzanie, winni są grzechu śmiertelnego
   Orędzia Ostrzeżenia
   Wtorek, 18.12.2012, 18:45
   TUTAJ W SŁOWACH MARYI NIE MA PODZIELENIA DZIECI NA Z WADAMI LETALNYMI CZY TEŻ Z ZESPOŁEM DOWNA LUB Z INNYMI WADAMI. KAŻDE DZIECKO MA PRAWO DO ŻYCIA BO BADANIA PRENATALNE NIE ZAWSZE SĄ WIARYGODNE A PAN BÓG MOŻE CZYNIĆ CUDA.

   Polubienie

   • Leszek pisze:

    Pan Bóg skoro te dzieci powołał do istnienia ma i dla nich swój plan. Kiedyś miałem taki artykuł (mimo moich kilku prób podejmowanych by go odnaleźć, nie udało mi się to, a bardzo wielka szkoda), w którym Pana Jezus miał słowo do Rodziców, mających dziecko z b. ciężkimi wadami i jak dobrze to pamiętam mówił, że cierpienie tych dzieci jest formą wynagradzania za grzeszników, którym groziłoby wieczne potępienie (też i w rodzinie tego dziecka). Tak, że na te sprawy nie można patrzeć tylko po ludzku (wedle 1Kor 1,14n).

    Polubienie

  • Marcin pisze:

   To wobec tego p. Andrzej Duda nie jest tym Mężem Walecznym ani Namaszczonym o którym mówiły orędzia.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    NAMASZCZONYM JEST NA PEWNO BO NAWET JEZUS UPADŁ MU DO SAMYCH STÓP W NAJŚWIĘTSZEJ HOSTII I MOŻE MIAŁ WSZELKIE CECHY WALECZNOŚCI ALE ICH NIE WYKORZYSTAŁ.
    ZRESZTĄ PAMIĘTAM JAK JUŻ DAWNO W PRZESŁANIU JEZUS POWIEDZIAŁ ,ŻE RZĄDZĄCY UWIKŁALI SIĘ W PLAN ANTYCHRYSTA. NIE PAMIĘTASZ JUŻ TEGO?

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Nie, nie pamiętam.
    Namaszczonym a tym samym i Mężem Walecznym ma być osoba kompletnie nie związana z polityką ani z hierarchią kościelną.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    NO TO SPRÓBUJ TO ODNALEŹĆ BO JA NAPRAWDĘ NIE MAM CZASU ALE W NASZYM ORĘDZIU CHYBA NIE BYŁO POWIEDZIANE ŻE TO NASZ PAN PREZYDENT TYLKO BEZOSOBOWO.
    A MUSISZ WIEDZIEĆ ŻE KAŻDY PREZYDENT CZY KIEDYŚ KRÓL BYŁ POWOŁANY PRZEZ BOGA-WYZNACZONY I NAMASZCZONY. ZARÓWNO TEN DOBRY JAK I ZŁY..I TAK JEST OBECNIE,ŻE TO Z WOLI PANA BOGA SIĘ DZIEJE.

    Polubienie

 48. Leszek pisze:

  Adrianie, Marcinie i do innych osób z blogu. Co do sprawy – zresztą niestety już obecnej nie od dziś w KK – jakoby z powodu zmian liturgii Mszy św. dokona(ny)wanych przez masonerię kościelną (Ap 13,11n) polegających na zmianie słów konsekracji wina z „za wielu” na „za wszystkich” , Msza Św. była nieważna, to powtórzę mój dzisiejszy, niedawny wpis ze strony dzieckonmp:

  Z tym stwierdzeniem, że przy konsekracji wina kapłan wypowiada – jak już się dzieje nie od dzisiaj, choć nie w Polsce /wypowiadał będzie słowa miast „za wielu” (jak też czytamy w KKK, gdzie są przytoczone słowa Pana Jezusa z Mt 26,28) – „za wszystkich”, że będzie to Msza Św. bez Przeistoczenia to ostrożnie. To nie jest prawdą! To będzie się tylko wiązało z mniejszym strumieniem łask Bożych dla wiernych uczestniczących w takie Mszy św.!
  Pan Jezus w Orędziu z dn. 25.X.2020 poprzez Żywego Płomienia powiedział m.in. to:
  … Niebawem masoneria kościelna znacznie zmieni liturgię Kościoła. Z m i a n a j e d n e g o s ł o w a w formularzach konsekracji nie powoduje jej dezaktywacji, ale znacznie zmniejsza zasób Łask Bożych. Jedynie całkowite zniesienie Słów Konsekracji spowoduje zmianę Najświętszej Ofiary Mszy Świętej w zwykłe nabożeństwo.
  Masoneria kościelna wprowadza swoje zmiany powoli, aby niewielu się zorientowało co złego czynią. To co obecnie dzieje się w Moim Kościele, jest od dawna przeze Mnie przewidziane. Wydarzenia, które nastąpiły i jeszcze nastąpią, mają na celu zahartowanie was w walce ze złymi duchami, a dla wielu przyniesienie palmy męczeństwa oraz wyniesienia wielu z was do wysokiego stopnia Chwały Bożej. …

  Podobnie wypowiada się przez osobę opętaną w czasie egzorcyzmów, opisanych w książce o. Bonawentury Meyera zat. „Ostrzeżenie z Zaświatów”, przymuszony mocą, Bożą, upadły anioł/demon Akabor/A z chóru Tronów (por. Kol 1,16), 14 sierpnia 1975 r. w kontekście szerzącego się w Kościele Katolickim (zwłaszcza wśród hierarchii kościelnej spod znaku drugiej Bestii z Ap 13,11n) modernizmu:
  A.: … Były niektóre drobne rzeczy,które powinny być zmienione, ale większość nie. Wierzcie mi! W liturgii praktycznie nic nie potrzeba było zmieniać. Ani lekcja, ani Ewangelia nie muszą być czytane w języku krajowym. Byłoby lepiej, gdyby Msza św.była odprawiana po łacinie.
  Bo spójrzcie na święte Przemienienie, jedynie na nie i to jest bardzo kłujące {rzucające się w oczy). Przy św. przemienieniu używa się tych słów: —“To jest Ciało Moje, Które za was będzie wydane”, a później jeszcze: —“To jest Krew Moja, Która za was i za wielu będzie wylana”. Tak powiedział Jezus
  E. (kapłan egzorcysta): Czy nie jest dobrze, jeżeli się mówi: —“za wszystkich?” (zamiast: za wielu będzie wylana). Mów prawdę w Imię…! Nie wolno ci kłamać!!!
  A.:Nie, właśnie nie. Przekład ten, nie jest tak całkiem dobry i mówi się po największej części (w wielu współczesnych posoborowych przekładach liturgicznych (niepolskich) — “za wszystkich”. (Zdanie nawiasowe pochodzi od tłumacza). Musi być nie “za wszystkich”, a “z a w i e l u…” . Jak tylko tekst nie jest dobry, dokładny, to natychmiast n i e m a c a ł e j p e ł n i ł a s k.
  Msza św. jest z pewnością ważna, ale nie ma tam już całej pełni łask; kanałem łask płyną one już bardzo skąpo. A święte Przemienienie nie przynosi tyle łask, jeżeli kapłan nie wykonuje (św. Obrzędu) całkowicie i według prastarej Tradycji i w Imię Boże. Musicie mówić tak jak Chrystus: — “Za was i za wielu..”
  E. Czy Chrystus nie wylał jednak za wszystkich swej Krwi? Mów prawdę w Imię…!
  A.:Nie, On pragnąłby wylać ją za wszystkich, ale faktycznie nie popłynęła za wszystkich.
  E. Czy dlatego, że wielu ją odrzuciło? Mów prawdę w Imię…!
  A.: Naturalnie, przez to właśnie, nie popłynęła za wszystkich, bo za nas w piekle także nie.
  E. Mów prawdę w Imię…!
  A.:Nowy porządek Mszy biskupi zmienili — Trydencką Mszę — Nowa Msza nie jest w całości i wcale taka, jaką chcą Ci u Góry (w Niebie). Wkrótce dojdzie do tego, że cała Msza będzie nieważna. …

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Nie wiadomo czy orędzia do Żywego Płomienia są prawdziwe. Tam chyba w pewnych orędziach do Żywego Płomienia była negacja orędzi Marii do Bożego Miłosierdzia jak dobrze pamiętam.

   Polubienie

   • Leszek pisze:

    Witaj w Panu Marcinie. Ja osobiście tym Orędziom daję wiarę. Jest tam wiele pożytecznych duchowych rad, wskazówek etc., które można dla siebie wykorzystać. Czy była negacja tego nie wiem. A tak w ogóle to uważam, że każde z objawień przez dzisiejszych posłańców Pana (a posłańcem jest też sama Matka Boża – dzisiejszy Jan Chrzciciel) to jakiś fragment, stanowiący ważny element całości Mozaiki Bożej/Głosu Pańskiego (wedle Ba 1,21). Tymczasem pozdrawiam w Panu + Ps 125,1

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Orędzia do Żywego Płomienia negują MBM. To fakt.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Ja też kiedyś kilka lat temu czytałem orędzia do Żywego Płomienia i bardzo brałem do serca te wskazówki duchowe tam zawarte, ale jak dowiedziałem się że te orędzia w pewnym momencie negowały orędzia Marii Bożego Miłosierdzia to od tamtego momentu przestałem je czytać. Tam była też wychwalana postać „papieża” Franciszka co z czasem już w następnych przekazach się zmieniało. Ja juz nie potrafie przywołać tych orędzi w których jest negowanie przesłań MBM. Może ktoś tu z czytających pamięta fragmenty tych orędzi Żywego Płomienia. Może Mateusz…?
    Myślę że niektórzy mają dar pisania i wykorzystują to nawet w takim brzydkim celu aby pisać zmyślone orędzia mówiąc że to pochodzi od Pana Boga.
    Tak poza tym to do tej pory nic się nie spełniło biorąc pod uwagę orędzia Żywego Płomienia a z orędzi Marii Bożego Miłosierdzia wszystko się spełnia.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Żywy Płomień jak spisuje orędzie to zamyka się np w pokoju na kilka godzin i pisze…tyle czasu mu to zajmuje

    Polubienie

   • Leszek pisze:

    Jeszcze tytułem dopowiedzenia Marcinie. Pisząc: … Ja osobiście tym Orędziom daję wiarę… miałem na myśli, te Orędzia, które przeczytałem. Ale sporo, dużo z nich jeszcze nie przeczytałem, więc do nich nie mogę nic powiedzieć, bo nie znam ich treści. Tymczasem pozdrawiam w Panu.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Również pozdrawiam Leszku.

    Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Medjugorje, 25 września 2012r. godz. 17:44 Przekaz nr 608

   M. z I. posiada jedynie lukier, wierzchnią fasadowość swojego działania. Owoce, które wydaje są pozornie dobre. M z I. i M. K. z Ch. wpadły w demoniczną pułapkę ich własnej podświadomości. Przekonane są one o prawdziwości tego, co głoszą, lecz jest to wyłącznie ich własna prawda. Osoby te, są tak bardzo zaślepione hipnozą demona wraz z jego znieczuleniem, że nic nie jest w stanie ich samych oraz ich działania zatrzymać, oprócz gorącej modlitwy wielu bezinteresownych serc, popartych wieloma prawdziwymi postami i ekspiacjami. Nie uczynią tego ci, co są porażeni podobną hipnozą.

   Pytałem Żywego Płomienia i potwierdził mi że M.z I. to Maria z Irlandii

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Dziękuję Mateusz za poszukanie tego orędzia.
    Jak tak można, mając dar pisania, wymyślać orędzia mówiąc że to pochodzi od Pana Boga.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Wydaje mi się że On tego nie zmyśla, raczej słyszy jakieś głosy..ale czyje…

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Możliwe….może on spisuje swoje myśli.
    To może działa na tej zasadzie jak np jakis poeta ma dar pisania książek, powieści i spisuje te swoje myśli z własnej podświadomości. Tematyka może być różna: popularno-naukowa, przyrodnicza, religijna itd. I tu chodzi o tematyke religijną, mistyczną.
    A moze jest tak jak piszesz.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Równie dobrze każdy z nas mógłby wymyśleć jakieś orędzie i mówić że to pochodzi od Pana Boga. Jednym wyszłoby to lepiej a drugim gorzej. Zależy od tego jaki kto ma zasób słów i jak mocno ma rozbujałą fantazję. Odradzam robienie takiego czegoś.
    Mi jeszcze nigdy w życiu nie przyszło takie coś do głowy i nie przyjdzie. Sam pomysł robienia takiego czegoś pochodzi od złego ducha.

    Polubienie

 49. bozna2 pisze:

  Link do zdziczenia w Warszawie strajk kobiet

  Polubienie

 50. bozna2 pisze:

  Marcin milczenie jest złotem i nie mędrkowanie też.

  Ks. Natanek – Jestem, która jestem w Trójcy Świetej tajemnica objawień w Tre Fontane cz.4
  Teraz i zawsze jestem na Tronie Trójcy Bożej (niech wszyscy usłyszą ), tak jak ciepło jest w życiu wcielonym, by to życie mogło żyć.
  Jestem, która jestem w Trójcy Świętej.
  https://dzieckonmp.wordpress.com/2018/09/14/tajemnica-przekazana-12-kwietnia-1947-r-dla-bruno-cornacchioli/
  JEJ TAJEMNICA dopiero się odkryje, jak ty to powtarzasz, to, co zakryte zostanie odkryte.

  Polubienie

 51. bozna2 pisze:

  To chyba dziwne, Adolf Kudliński nie żyje, tak nagle.

  I odeszła Agnieszka Fatyga żona Wojciecha Olszańskiego (Aleksandra Jabłonowskiego) , który też walczy o prawdę.
  https://www.onet.pl/film/onetfilm/nie-zyje-aktorka-agnieszka-fatyga-miala-62-lata/pbpx46w,681c1dfa

  Polubienie

 52. Gosia 3 pisze:

  SŁOWA KONSEKRACJI MUSZĄ POZOSTAĆ NIENARUSZONE BO JEŚLI ULEGNĄ ZMIANIE TO NIE BĘDZIE JUŻ SPRAWOWANA NAJŚWIĘTSZA OFIARA.
  I PO CO TAK PLĄTAĆ LUDZIOM W GŁOWIE I PROWADZIĆ NA ZATRACENIE. JUŻ SAMA ZMIANA JEDNEGO SŁOWA POWINNA BUDZIĆ WIELKI NIEPOKÓJ.DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH. ALE W OGÓLE JAK UZASADNIĆ JAKĄKOLWIEK ZMIANĘ?
  CHYBA JUŻ WSZYSTKIE UŚPIONE DEMONY PRZEBUDZIŁY SIĘ I TOCZĄ OSTATECZNĄ WALKĘ.

  Polubienie

  • Leszek pisze:

   Owszem powinny pozostać nienaruszone, ale jak widać nie były i nie są. Tak, zmiana choćby jednego słowa dot. Konsekracji powinna budzić wielki niepokój. Tj. domena przede wszystkim duchownych: biskupów, kapłanów. Pytasz, Gosi-3 jak uzasadnić jakąkolwiek czy te zmianę? Zapytaj biskupów włoskich, którzy – jak niedawno podawał portal Pch 24 – „ciężko pracowali” nad tą zmianą.
   Powtarzam jeszcze raz to, co powyżej napisałem, a możesz zapytać o to znanego Ci kapłana w te sprawie. I nie wyjeżdzaj mi tutaj, że „plączę ludziom w głowie [ale widać Tobie to nie grozi] i prowadzę na zatracenie”. Zastanów się dobrze nad tym, co piszesz. Ja w każdym bądź razie chwilę temu rozmawiałem z kapłanem (ponad 40 lat w kapłaństwie) i w zupełności zgodził się ze mną.

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   LESZKU! PAMIĘTAM JAK KIEDYŚ NAPISAŁEŚ MI, ŻE CI STARZY KAPŁANI NIE ZAWSZE MAJĄ RACJĘ.
   A TAK W OGÓLE NIE WYOBRAŻAM SOBIE ABY KAPŁAN O 40 LETNIM STAŻU POSŁUGI MÓGŁBY WYPOWIEDZIEĆ INNE SŁOWA KONSEKRACJI KTÓRE WYPOWIADAŁ PRZEZ TYLE LAT. NIE ZAPYTAŁEŚ GO O TO CZY NIE BĘDZIE TO DLA NIEGO BÓLEM?
   TO TY MUSISZ JESZCZE RAZ POROZMAWIAĆ Z TYM KAPŁANEM LUB TAKŻE Z INNYMI CO CI ODPOWIEDZĄ I ICH POUCZYĆ ŻE TO NIE JEST ZGODNE Z PISMEM ŚWIĘTYM.
   TY TAKI KTÓRY CAŁY CZAS NAM PRZEDKŁADAŁEŚ PRAWDZIWĄ EWANGELIĘ TAKIE RZECZY PISZESZ. AŻ NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ ,ŻE TO TY LESZKU.

   Polubienie

   • Leszek pisze:

    … NAPISAŁEŚ MI, ŻE CI STARZY KAPŁANI NIE ZAWSZE MAJĄ RACJĘ…
    Tak, pamiętam, ale tamta sprawa w kontekście ogłoszenia w KK V dogmatu maryjnego o Maryi Współodkupicielce dot. tylko jednego kapłana, o którym wspominałaś, a który uważał, że to jakoby pomniejszyło doskonałe dzieło Odkupienia Pana Jezusa czy coś w tym rodzaju.
    … KAPŁAN O 40 LETNIM STAŻU POSŁUGI MÓGŁBY WYPOWIEDZIEĆ INNE SŁOWA KONSEKRACJI, KTÓRE WYPOWIADAŁ PRZEZ TYLE LAT…
    Tak mówi teraz, że nie będzie wypowiadał tych zmienionych słów. Będzie się trzymał jak kompasu Pisma Św., choć wspominał o niuansach tłumaczeń. Również rozmawiałem z innym (b. znanym) kapłanem w tej sprawie (nie wspominałem o nim, bo nie był mi w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, napytanie dot. wiadomej sprawy konsekwencji zmiany słów konsekracji wina), ale za to powiedział mi, że będzie używał słów „za wielu”.
    Ale jak to będzie naprawdę, to się okaże w stosownym czasie i wtedy- jeśli będę żył jeszcze w ciele – to ich znowu o to zapytam
    … CO CI ODPOWIEDZĄ I ICH POUCZYĆ ŻE TO NIE JEST ZGODNE Z PISMEM ŚWIĘTYM….
    Nie trzeba mi im o tym przypominać, bo oni doskonale o tym wiedzą. A nadto, jakbyś dokładnie wczytała się w mój pierwszy wpis w te sprawie, to też o tym pisałem, że to nie zgodne ze słowami Pana Jezusa w św. Ewangelii (o czym podobnie mówił w czasie egzorcyzmów wspominany w moim wpisie, demon Akabor) i też stosowanymi artykułami w KKK..
    Pan Bóg poprzez Żywego Płomienia przestrzegał naszych biskupów/Episkopat by, w żadnym wypadku nie wprowadzali w Kościele polskim tej zmiany (ale co oni zrobią, to sie niebawem okaże). Jak znajdę ten fragment ntt. to go przytoczę. Nadto czytam na blogu dzieckonmp, ze internauci piszą o tym,że po cichu już się drukuje Mszały z tą zmianą i ze taka Msza z tą zmiana odbyła się już w Sosnowcu.
    Ale rzecz nie dotyczy tego, cj. zapisane w Piśmie Św./w KKK, (choć rzecz jasna, to nie est bez znaczenia) lecz konsekwencji, następstw tego stanu rzeczy. Czy Msza św. jest wtedy ważna czy też nie. Ja w tym względzie wyraziłem jasno swoje stanowisko, a że Ty, Gosiu-3 go nie podzielasz, to już na to nie mam żadnego wpływu.
    To tyle mam do powiedzenia. Dobranoc w Panu.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    BŁOGOSŁAWIONEJ NOCY LESZKU!

    Polubienie

 53. Mateusz pisze:

  PRZESŁANIE OD NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA
  DO JEGO UKOCHANEJ CÓRKI LUZ DE MARÍA 28 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

  Fragmenty:

  Moi umiłowani ludzie:

  OTRZYMAJ MOJE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, POBYT W MOIM KOCHAJĄCYM SERCU.

  Pod koniec miesiąca ofiarowanego ukochanej i cudownej modlitwie wstawienniczej Różańca Świętego, Moją Wolą jest, aby jako pokolenie naprawiali profanacje, herezje, świętokradztwa, zniewagi i wyrzeczenia, którymi gardzili Boską Miłością i witali Diabła i jego machinacje, w ten sposób przyciągając demoniczne zło na Ziemi.

  31 PAŹDZIERNIKA OD PIERWSZEJ GODZINY POWINNI DUCHOWO UŚCIĄĆ RĘCE I ROZPOCZĄĆ W JEDNYM SERCU ŚWIATOWEJ JEDNOŚCI MODLITWĘ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO DEDYKOWANI MOJEJ BŁOGOSŁAWIONEJ MATCE JAKO INTERCESORA LUDZKOŚCI PRZED MOJĄ BOSKĄ WOLĄ.

  Ta szczególna data jest ofiarowana szatanowi poprzez obrzędy i ofiary przez ludzi w imieniu jego wyznawców iOBOWIĄZEK MOICH LUDÓW NIE PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚCI PRZED TYMI DEMONICZNYMI AKTAMI, ALE DAĆ PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ, WIARĘ, NADZIEI I MIŁOSIERDZIE W JEDNOŚCI WSZYSTKICH MOICH LUDÓW, ABY GOSPODARZE ZŁA NIE ZASŁONIŁY KRAINY ICH ZŁA. ..

  …Módlcie się Mój ludu, módlcie się, orzeł jest wstrząśnięty atakami jego przeciwników…

  KOMENTARZ LUZ DE MARÍA

  Przyłączmy się do wezwania do zadośćuczynienia i odmawiajmy różaniec święty, obejmujący w szczególności cały dzień 31 października.

  Nie wycofujmy się, bądźmy stworzeniami wiary.

  Amen.

  Polubienie

 54. Mateusz pisze:

  I jeszcze inny ważny fragment:

  „Bądźcie posłuszni instrukcjom Mojej Matki, choroba zostanie pokonana, nie wcześniej niż ludzkość przejdzie przez sito”

  Polubienie

 55. Marcin pisze:

  Jutro też ten głupi zwyczaj halloween i blue moon – niebieski księżyc na niebie.

  Polubienie

  • Adrian pisze:

   Litania do o. Matteo
   Sługa Boży o. Matteo da Agnone, wybitny egzorcysta – zmarł 31 października i właśnie tego dnia promowany jest w sposób szczególny jego kult. Odmawiajcie tego dnia litanię do o. Mateo. Demony podczas egzorcyzmów wyznały, że to bardzo psuje im ich święto.

   Mateuszu z Agnone, módl się za nami
   Pokorny sługo Boży,
   Człowieku wiary i modlitwy,
   Wzorowy naśladowco Chrystusa,
   Przykładzie życia Ewangelią,
   Mistrzu życia duchowego,
   Czcicielu Najświętszej Eucharystii,
   Wzorze żarliwego dialogu z Bogiem,
   Pałający wzruszeniem podczas Mszy Świętej,
   Głęboki znawco Pisma Świętego,
   Mały Bracie doskonałego posłuszeństwa,
   Mały Bracie największego ubóstwa,
   Mały Bracie nieskalanej czystości,
   Blasku Braci Kapucynów,
   Miłośniku ciszy i życia ukrytego,
   Radosny w pełnieniu najskromniejszych posług,
   Nieczuły na powab dóbr doczesnych,
   Ufający Bożej Opatrzności,
   Mężny pokutniku,
   Kaznodziejo nawrócenia serc grzesznych,
   Wsłuchany w pragnienia każdęi duszy,
   Roztropny w postępowaniu,
   Czyniący cuda,
   Czci godny „ziemski aniele”,
   Wielki czcicielu Męki Pańskiej,
   Heroicznie krzyż dźwigający,
   U stóp krzyża plączący,
   Miłosierny dla grzeszników,
   Współczujący ludzkim słabościom,
   Podziwu godny w błaganiu o przebaczenie,
   Opiekunie chorych i cierpiących,
   Hojny dla potrzebujących,
   Najdroższy przyjacielu ubogich,
   Pogromco złych duchów,
   Potężny egzorcysto,
   Obrońco Wniebowzięcia Maryi,
   Czule wzywający Jezusa w chwili własnej śmierci,

   Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak było na początku,
   teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

   Niech będzie błogosławiony Bóg w swoich Świętych,
   niech będzie błogosławiony w pokornym Słudze Bożym Mateuszu z Agnone.

   Polubienie

 56. Mateusz pisze:

  Inicjatywa Andrzeja Dudy w sprawie prawa aborcyjnego. Lewica i KO nie zamierzają poprzeć

  Wiceprzewodnicząca klubu Koalicji Obywatelskiej i liderka Inicjatywy Polskiej Barbara Nowacka wykluczyła możliwość poparcia projektu prezydenta w sprawie zmian w prawie aborcyjnym. Inicjatywy nie zamierza poprzeć też Lewica.

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Prezydent Andrzej Duda nie zyskał poparcia ani zimnych ani gorących co najwyżej letnich.

   Apokalipsa 3.15-16 „Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był zimny albo gorący! A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich.”

   Polubienie

 57. Adrian pisze:

  chore to co się dzieje u nas w Polsce, w kraju Maryjnym, przeglądam internet, jest bardzo duuuużo zła – wstawki, posty, meny itd na temat Jana Pawła II czy innych świętych, wiem że każdy ma swoje zdanie, ale to już przesada, u ciapatych to by zabili jak śmierć chonorowa i naśmiewanie się….

  Zgodnie z prawem, jak widzisz, możesz prosić o interwencje policji i muszą oni zareagować
  art. 195 – złośliwe przeszkadzanie aktów religijnch (karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2)
  art. 196 – o obrażanie uczuć religijnych (JW)
  art.254 – zbiegowisko publiczne (pozbawienia wolności do lat 3)
  art. 255 nawowyłanie i pochwalenie przestępstwa (pozbawienia wolności do lat 2)
  art.256 propagowanie faszyzmu i totalizmu -(widocznie historie nie znają mają znak pioruna od grup ss),(pozbawienia wolności do lat 3)
  art. 261 znieważenie pomnika, (podega grzywnie lub karze ograniczenia wolności)
  art. 51&1 – zakłocenia spokoju lub wywołania zgorszenia, (podlega karze aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny)
  art. 141 – umieszczenia w miejscu publicznym nieprzyzwoitego ogłoszenia, napisu lub rysunku lub używanie słów nieprzyzwoitych itp (podlega karze aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny do1,5 tys zł)
  art. 140 – nieowyczalny wybryk, oddawanie moczu, pokazywanie się nago itp (JW)

  Polubienie

 58. Adrian pisze:

  co do biskupu Rzymu czyli Franciszaka, nie raz pokazał swoje prawdziwe oblicze – chodz niektórzy tego nie widzą, na temat sytuacji w Polsce kobiet powiedział dwojako – jako głowa kościoła powinna coś powiedzieć na temat aborcji – V nie zabijaj, a tu cisza w eter….halo coś tutaj nie gra – niektórym powinno się zapalić lampka kontrolna, przytoczę te słowa bo pasują
  Apokalipsa 3.15-16 „Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był zimny albo gorący! A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich.”
  a nasi zachodni sąsiedzi Niemcy, ani słowa o znaku pioruna używanych przez ss (szwadron śmierci) – oczywiście z ust polityków, nie wpominając z jednej gminy żydowskiej w Polsce co popiera protestujących….. – czuję tak jak w czasie okupacji Niemieckiej i Rosyjskiej w czasie II w.ś była V kolumna, co Polaków pokazywała…to zna historie to wie…..

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Rzeczywiście, to co obecnie dzieje się na ulicach polskich miast przypomina czasy stanu wojennego, czasy wojny. Mnie w tym czasie nie było jeszcze na świecie, ale widze w internecie zdjęcia i nagrania z tego co obecnie dzieje się w Polsce. Żandarmeria wojskowa na ulicach, policja, zaraz wyjdą żołnierze…Myślę że to rozleje się na cały świat i sytuacja się odwróci, że w innych państwach będzie gorzej. Polska ma ochronę z Nieba a inne narodowości wyrzekły się Pana Boga i pozostaną bez Bożej ochrony.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    UWAŻAM, ŻE RZĄD MA PROSTY ORĘŻ ABY ZAKOŃCZYĆ TE DEMONSTRACJE NA ULICY, WZYWANIA DO PODPALANIA KOŚCIOŁÓW I WULGARYZMÓW SPOD ZNAKU PIORUNA-SZATANA I TĘCZOWYCH LBGT KAŻDEMU ODEBRAĆ NA STAŁE 500+.
    SĄ TO PRZEWAŻNIE LUDZIE MŁODZI,KTÓRZY ALBO MAJĄ DZIECI LUB SĄ SAMI DZIEĆMI NA KTÓRE RODZICE POBIERAJĄ TO ŚWIADCZENIE.
    NIE TRZEBA POLICJI I DAĆ TE PIENIĄDZE NA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE.

    Polubienie

 59. TadeuszTT pisze:

  ODWOŁANIE OBCHODÓW ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA PRZEZ P. FRANÇOISA!
  Papież odwołuje publiczne obchody Bożego Narodzenia po wzięciu udziału w ekumenicznej ekstrawagancji. Ogłoszenie nastąpiło zaledwie dwa dni po tym, jak Papież wziął udział w osobistym spotkaniu modlitewnym z niekatolickimi przywódcami religijnymi w Rzymie.

  (Tłumaczenie artykułu Fabienne Marii)

  Papież odwołuje publiczne obchody Bożego Narodzenia po wzięciu udziału w ekumenicznej ekstrawagancji. Ogłoszenie nastąpiło zaledwie dwa dni po tym, jak Papież wziął udział w osobistym spotkaniu modlitewnym z niekatolickimi przywódcami religijnymi w Rzymie.

  29 października 2020 r. (LifeSiteNews) – Katolicka Agencja Informacyjna informuje, że widziała list od Watykańskiego Sekretarza Stanu wskazujący, że liturgie bożonarodzeniowe papieża Franciszka w Watykanie będą oferowane bez udziału społeczeństwa w tym roku. https://www.youtube.com/embed/CQIob4bpBc0?version=3&rel=1&showsearch=0&showinfo=1&iv_load_policy=1&fs=1&hl=fr&autohide=2&wmode=transparentList wysłany przez Sekretariat Stanu do ambasad watykańskich wskazywał, że Msza Bożonarodzeniowa będzie sprawowana „w formie prywatnej, bez obecności członków korpusu dyplomatycznego”. Zaznaczył również, że liturgie będą transmitowane w Internecie. Ten list, wierz lub nie, został wysłany tego samego dnia, w którym Watykan był gospodarzem ceremonii wręczenia nagród w Ogrodach Watykańskich dla filmowca, który wyreżyserował film Francesco, co wywołało mnóstwo kontrowersji wokół do uwag Papieża na temat pro-homoseksualnych związków partnerskich.

  Co więcej, nastąpiło to zaledwie dwa dni po tym, jak Papież wziął udział w ekumenicznym spotkaniu w Rzymie z przywódcami buddyjskimi, Seik, muzułmanami i innymi przywódcami religijnymi. Wydarzenie nosiło tytuł „Nikt nie jest zbawiony sam: pokój i braterstwo” i odbyło się 20 października. Dwie części wydarzenia to jednoczesne nabożeństwa modlitewne w różnych miejscach w pobliżu Piazza del Campidoglio w Rzymie. Papież Franciszek przewodniczył najpierw chrześcijańskiej służbie modlitewnej w Bazylice Najświętszej Marii Panny przy Ołtarzu Nieba (Basilica Santa Maria in Ara Coeli).

  Wszystko to przypomina mi uwagi biskupa Carlo Marii Viganò, który niedawno oświadczył, że „Stolica Apostolska chce odtworzyć niefortunną blokadę z ostatnich miesięcy, która pozbawiła wiernych mszy i sakramentów. Jego Ekscelencja powiedział również, że odwołanie Papieża „pozostawiło wiernych zakłopotanych, zgorszonych i opuszczonych przez hierarchię, która znalazła sposób na zebranie się w Bazylice Santa Maria in Ara Coeli na synkretyczny obrzęd, któremu przewodniczy Jorge Mario Bergoglio , ale którzy nie wahają się zawiesić celebracji Mszy Świętej w noc, podczas której Kościół obchodzi narodziny Zbawiciela. ”

  https://magazinelavoixdedieu.wordpress.com/2020/10/29/le-pape-annule-les-celebrations-publiques-de-noel-alors-quil-vient-dassister-a-une-extravagance-oecumenique-lannonce- interweniował tylko dwa dni po papieżu uczestniczył w spotkaniu /

  Polubienie

 60. worey pisze:


  Czy Bóg działa przez heretyków?

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   „Czy Bóg działa przez heretyków?”
   PODEJRZEWAM ŻE TO PRZYTYK DO MOJEJ OSOBY ALE ZAUWAŻ, ŻE JA PRZED TOBĄ WSTAWIŁAM CAŁE TO WIDEO CELOWO.OBEJRZAŁAM GO JESZCZE PRZED PÓJŚCIEM W CZWARTEK PRZED NS.I NAWET ZAZNACZYŁAM CZAS TEGO VIDEO TAK PO 13 MIN DO 22MIN ABYŚCIE GO ODSŁUCHALI BO CHCIAŁAM SIĘ DO TEGO ODNIEŚĆ. TY ZAMIEŚCIŁEŚ TYLKO JEGO KRÓTKI FRAGMENT MÓWIĄCY PRAWIE O TYM SAMYM.
   OTÓŻ JA JESZCZE NA POCZĄTKU OBJAWIEŃ OPOWIADAŁAM KSIĘDZU O SWOICH WĄTPLIWOŚCIACH .I ŻE TO TAKA OGROMNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA CO KS MI
   ODPOWIEDZIAŁ:ŁK9. 62 Jezus mu odpowiedział: «Ktokolwiek przykłada rękę do pługa, a wstecz się ogląda, nie nadaje się do królestwa Bożego»
   ZRESZTĄ ZAWSZE GDY WĄTPIŁAM JEZUS MNĄ POTRZĄSAŁ I PODNOSIŁ MNIE BARDZO NAMACALNIE.
   ALE GDY W TYM VIDEO USŁYSZAŁAM JAK PAN TERLIKOWSKI CYTUJE ŚW JANA OD KRZYŻA ŻE NALEZY SIĘ POMODLIĆ ABY SZYBKO TE OBJAWIENIA ODESZŁY I JA TO ZROBIŁAM PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM W OSTATNI CZWARTEK,ŻE JEŚLI JEST W TYM JAKAKOLWIEK MOJA PYCHA TO ŻEBYM JUŻ TEGO NIE MIAŁA.
   GDY PRZED WYJSCIEM PRZED NS ZOBACZYŁAM NA BLOGU JAKIŚ SPÓR CO DO BOŻENY2 POSTANOWIŁAM ZA NIĄ SIĘ POMODLIĆ BO JEST BARDZO CHORA W CO MARCIN POWĄTPIEWAŁ. MARTWIŁYŚMY SIĘ O NIĄ OBIE Z SZAFIRKIEM.
   JEZUS.TYLKO ODPOWIEDZIAŁ OD RAZU SPRZED NS :WKRÓTCE ODEZWIE SIĘ NA BLOGU.
   JA NIGDY NIE DOPYTUJĘ JEZUSA O COŚ WIĘCEJ LECZ POKORNIE PRZYJMUJĘ CO ON MI POWIE. NASTĘPNEGO DNIA BYŁ KOMENTARZ OD BOŻENY2 NA BLOGU.
   NIE WIEM CZY TO MIAŁO ZNOWU MNIE UPEWNIĆ,ŻE TO JEDNAK JEZUS DO MNIE MÓWI I PAN JEZUS W TEN SPOSÓB ODP MI NA MOJE BŁAGANIA.
   GDYBYM NIE DOSTAŁA TEJ ODP TO BYM BYŁA PEWNA,ŻE PAN JEZUS NIE CHCE DO MNIE MÓWIĆ I SAMA SOBIE TO WYMYŚLAM.
   NIE WIEM MOŻE TY WSTAWIAJĄC TO NIE MIAŁEŚ TEGO PODEJRZENIA CO DO MNIE ALE JA WSTAWIAJĄC POPRZEDNIĄ WYPOWIEDŹ PANA TERLIKOWSKIEGO MIAŁAM ZAMIAR I TAK O TYM NAPISAĆ TO DOBRZE ŻE TY TEŻ TO WSTAWŁEŚ.
   POWIEM,ŻE TERAZ TAK MI SIĘ NIE CHCE PISAĆ KOMENTARZY BO NADAL MAM CZĘŚCIOWO POPSUTĄ KLAWIATURE A ZOBILIZOWANA ODPOWIEDZIĄ NA TWÓJ WPIS JAKOŚ TO PRZEMOGŁAM.
   BÓG ZAPŁAĆ!

   Polubienie

 61. Adrian pisze:

  Można wyleczyć Covid 19 w 48 godzin / Wszystkie schematy leczenia usunięte.

  W związku z odgórnymi naciskami, proszę o przyjęcie informacji, że nie będę mógł dalej kontynować leczenia pacjentów z COVID-19 amantadyną, ponieważ amantadyna nie jest wpisana w schematy leczenia COVID-19…………
  https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/?unapproved=721&moderation-hash=ad0a04041f1139d5ac73ff2d334ebb4e#comment-721

  „Odgórne naciski” zmusiły lekarza z Przemyśla do zaprzestania terapii amantadyną
  Pamiętacie Włodzimierza Bodnara, lekarza z Przemyśla, który leczył COVID-19 tanim lekiem z amantadyną? Pod wpływem odgórnych nacisków musiał porzucić rekomendowanie tej terapii…

  Polubienie

 62. Adrian pisze:


  Uwaga ❗❗❗
  Nie pozwalajcie robić testów w poniższy sposób, skoro wiadomo, że wirus jest również w ślinie i kale, więc logiczne jest, że na tej podstawie też można go wykryć. Ponadto, warto zapytać, co nam da taka informacja, która jest bardzo często fałszywa.
  Nie pozwalacie więc wkładać sobie patyczków głęboko do nosa, przy pobieraniu wymazu ponieważ istnieje tam bardzo ważny organ. Włożenie patyczka głęboko w jamę kanału nosowego najwyraźniej powoduje uszkodzenie bariery hematoencefalicznej. Dlatego też na nagraniach z testów widocznie widać, że badanie powoduje ból. Ta bariera fizjologiczna jest częścią warstwy komórkowej, która jako granica chroni mózg……………
  https://gloria.tv/post/fkbCQpuSsFeg36qJ1Q9LqCL8c

  Polubienie

 63. Szafirek pisze:

  31 października – św. Alfons Rodriguez, zakonnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-31a.php3
  31 października – św. Anioł z Acri, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-31b.php3
  31 października – św. Wolfgang, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/10-31c.php3

  Polubienie

 64. Millka pisze:

  A ja zawiodłam się na całej linii na rządzie i prezydencie.
  Pan Prezydent jest za życiem , a nawet przeciw. (Przypomniał mi się Wałęsa.)
  Rząd wprowadza masowe testy by wyłowić „bezobjawowców”.
  Proponuję każdemu pójść do lekarza i powiedzieć, że ma grypę ale bezobjawową i że ponownie może zachorować na grypę z pełnymi objawami. Przypuszczam ,że każdy z was zostanie odesłany na leczenie psychiatryczne.
  Nie zajmują się chemtralis, które rozpyla różne dziwne rzeczy . Nie sprawdzają co to za testy i czy nimi nas nie zarażają. Chcą wyszczepiania i to na masową skalę, bo nie nabierzemy odporności „stadnej” przy covid2 . Już nawet nie silą się na ludzkie określenia – odporność zbiorowa. Jesteśmy dla nich stadem.
  Pod karą wprowadzili nakaz noszenia maseczek „antymandatowych” , bo już wiadomo , że przed niczym nie chronią. Wszyscy je noszą a epidemia się rozszerza. Czarę „ogólnej” goryczy przelali wczoraj zamykając cmentarze. Tyle kwiatów na zmarnowanie- gdzie producenci czekają cały rok na efekt swojej pracy.
  To są jak widać, faktycznie ostatnie chwile tego rządu. Oby nie przechrzcili PIS w PIN ( prawo i niesprawiedliwość). Najpewniej będzie tak jak w przekazach , że dopiero następny rząd będzie dobrym- pod patronatem Boga rządem. Ale zanim to nastąpi będzie wielkie oczyszczenie całego narodu. Karząca ręka Boga już na nas Polaków opada .

  Polubienie

 65. Leszek pisze:

  Jeszcze może słowo dot. podnoszonej kwestii nieważności Mszy Św., z tytułu zmiany słów konsekracji wina z „za wielu” na „za wszystkich”, ale z innej strony, mianowicie z powodu szerzącego się b. groźnego kościelnego wirusa podawanej i przyjmowanej Komunii św. na rękę, będącą rzecz jasna – wbrew zapewnieniom naszego Episkopatu, że tak nie jest – nie tylko formą profanacji. Wniosek taki opieram na trzech poniższych – podobnego tonu – źródłach, mianowicie:

  1. z fragmentu słów Pana Jezusa do … z przekazu/będącym zarazem Wpisem Głównym z dn. 20 marca 2020r.., który ukazał się na tym blogu:
  … Nie cierp dziecko z tego powodu bo zatwardziałość serc niektórych kapłanów jest tak ogromna, że ich wiara nie istnieje i nie wierzą w Moją obecność w Hostii świętej. (…). wiem, że bardzo cierpiałaś ze Mną widząc jak twoi bracia i siostry, którzy przychodzą na Adorację do tego kościoła bez żadnej żenady wyciągają dłonie po Moje Najświętsze Ciało. (…). Powiadam wam: tam gdzie jestem podawany na rękę – Eucharystia została zniszczona i nastąpiła ohyda spustoszenia. (…). To chciałem powiedzieć przez ciebie do Moich dzieci, że w tych kościołach Najświętsza Ofiara
  u s t a ł a, gdzie kapłan tak tę Eucharystię sprawuje, aby potem profanować Mnie w Moim mistycznym ciele podczas rozdawania na rękę Moim wiernym dzieciom. …
  [tytułem dopełnienia: Z Orędzia nr 141 (z 24,12.1977r.) Matki Bożej do Jej umiłowanych synów, Kapłanów (a od daty tego Orędzia, upłynęło już ponad 40 lat i ten stan zapewne bardzo się pogorszył – dop. mój):
  … W Eucharystii Jezus jest prawdziwie obecny ze Swoim Ciałem, Krwią, Duszą i Bóstwem. (…). W tę Świętą Noc Moje matczyne Serce jest na nowo rozdzierane. Widzę bowiem, że nawet wśród samych Kapłanów szerzą się wątpliwości co do Boskiej obecności Mego Syna Jezusa w tajemnicy Eucharystii. Przez to szerzy się obojętność wobec Sakramentu Eucharystii, zanika Adoracja i modlitwa. Mnożą się z dnia na dzień świętokradztwa popełniane przez tych, którzy zbliżają się do tego Sakramentu w stanie grzechu śmiertelnego.
  Niestety, wzrasta liczba Kapłanów, którzy sprawują Eucharystię, chociaż już w nią nie wierzą. Jedni z nich przeczą rzeczywistej obecności Mojego Syna Jezusa, inni chcieliby tę obecność ograniczyć tylko do czasu celebrowania Mszy św. Jeszcze inni sprowadzają ją do obecności czysto duchowej i symbolicznej.
  Błędy te szerzą się, mimo że właściwa nauka została jasno potwierdzona przez nauczanie Kościoła – szczególnie przez Papieża.
  Niestety przyjdzie czas, że ten błąd będzie miał jeszcze więcej zwolenników, a w Kościele prawie zaniknie woń adoracji i Najświętszej Ofiary. Przez to ohyda spustoszenia – która już weszła do Świętej Świątyni Bożej – osiągnie swój szczyt. … ] cdn

  Polubienie

  • Leszek pisze:

   cd.: 2. z fragmentu (dokładnie przetłumacz. z języka hiszpańskiego) Orędzia Pana Jezusa dla Enocha z 27.09.2020r.:
   „Pretekst pandemii, która już jest bezpośrednim atakiem na Mój Kościół, prowadzi wielu Moich pasterzy do zbezczeszczania Mnie, dając Mnie, Mojej trzodzie na rękę, jakby to był zwykły kawałek chleba. Z Moich oczu płyną krwawe łzy, widząc, jak jestem obrażany i podeptany w każdej cząstce Mojej Boskości, która spada na ziemię, za podłe świętokradztwo, które zostało popełnione w wielu Moich Domach, podając Mnie przez pasterzy na rękę. Miliony cząsteczek Mojej Najświętszej Hostii padają codziennie na ziemię, kiedy Moje dzieci biorą Mnie do ręki. Cóż za wielkie świętokradztwo popełnia się przeciwko Mojej Boskości pod pretekstem pandemii, która jest bardziej spiskiem i atakiem na Moją Świętą Ofiarę!
   Moje Najświętsze Ciało i Krew, musicie rozdawać Mojej trzodzie na kolanach i do ust, z należnym szacunkiem i uwielbieniem, na jakie zasługuje Król królów i Pan panów. Niewierni pasterze, jeśli nie zmienicie swojego postępowania i nie poprawicie swojego zachowania względem Mnie, zapewniam was, że będziecie traktowani jak osoby winne, kiedy jutro stawicie się przede Mną! Tysiące kapłanów, biskupów, kardynałów, a nawet papieży, dziś przebywają w głębi otchłani, a inni w oczyszczającym ogniu trzeciego czyśćca za niegodne traktowanie Mnie, podając Mnie na rękę, kiedy pełnili swoją kapłańską posługę na tym świecie. (…).
   Rozważcie ponownie pasterze Mojej trzody, jeśli Ja n a d a l będę niegodnie podawany Mojemu ludowi, Mój Duch Święty odłączy się od waszych konsekracji; wtedy chleb, który będziecie rozdawać, nie będzie już Moim Ciałem i Moją Krwią …
   cdn

   Polubienie

  • Leszek pisze:

   cd. 3. Po wygłoszonej porannej katechezie przez emerytowanego biskupa Antoniego Dydycza z Drohiczyna, w piątek, 9.X.2020r. w Radiu Maryja, w czasie rozmów ze słuchaczami, jeden z nich, Józef z Dolnego Śląska, to powiedział:
   „Musimy się wzorować na wielkich świętych, ale też na wielki dar Boży, jakim są Orędzia Matki Bożej z Medjugorje, gdzie przez widzących przybywający tam ludzie pytają Maryję o pewne sprawy. Z Polski pojechał do Medjugorje pewien kapłan, i zapytał Matkę Bożą jak to jest z Komunią św. na stojąco i na rękę w czasie epidemii. A Matka Boża powiedziała, że pandemia nie może być usprawiedliwieniem dla profanacji mego Syna w Najśw. Sakramencie. Kto przyjmuje Ciało Pana na stojąco i na rękę, to przyjmuje zwykły opłatek. Widząca Vicka widziała, jak kapłan otwiera Tabernakulum, wyjmuje kielich z Hostiami,z którego rozlega się wielki blask na cały kościół. Gdy kapłan wyjmuje Hostię z tego kielicha, pojawia się blask na cały kościół. Gdy klęczący przyjmuje Komunię św. do ust, ten blask wchodzi do jego ust. Natomiast, gdy kapłan podaje Komunię na stojąco lub na rękę, to ten blask wraca do Tabernakulum, bo przyjmuje jako zwykły opłatek”.

   Ks.T. Rydzyk zabierając też głos po tej, wg mnie jakże wymownej wypowiedzi pana Józefa, stwierdził, że nieprawdą jest to,że wtedy jest tylko Pan Jezus w Hostii, gdy przyjmowany jest w tradycyjny sposób w Polsce, a jeżeli nie, to wtedy jest to zwykły opłatek. Nie, zakończył,Pan Jezus jest (zawsze). I dodał, dyskredytując to, o czym mówił słuchacz z Dolnego Śląska: Różne legendy ludzie sobie tworzą i podpierają się niby objawieniami. To jest absolutnie niemożliwe,bo Pan Jezus jest w konsekrowanej Hostii, nie odchodzi.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s