Różaniec do Granic Nieba od 1 do 8 listopada 2020

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

107 odpowiedzi na „Różaniec do Granic Nieba od 1 do 8 listopada 2020

 1. Adrian pisze:

  Zamknięte cmentarze? Ksiądz spod Łodzi znalazł sposób, jak obejść rządowe restrykcje

  Jak się okazało, duchowny stworzył specjalną komisję, która przemianowała cmentarz na park cmentarny. Jak informują lokalne media, większość mieszkańców tej miejscowości doceniła działania księdza.
  Obecnie nie wiadomo, jak na ten pomysł zareagują władze.
  https://www.onet.pl/informacje/onetlodz/zamkniete-cmentarze-ksiadz-w-ksawerowie-unika-zamkniecia-nekropolii/46yk0sx,79cfc278

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   JA BARDZO SIĘ WKURZYŁAM,ŻE ZAMKNIĘTO CMENTARZE TAK BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UPRZEDZENIA A DZISIAJ MIELIŚMY Z MĘŻEM JE NAWIEDZIĆ SŁUCHAJĄC ZAPOWIEDZI ŻE MOGĄ BYĆ ZAMKNIĘTE 1 LISTOPADA.

   ADRIANIE! MAM PROŚBĘ WKLEJ TO NA TYM WPISIE O TYM SAMOLOCIE ZESTRZELONYM NAD UKRAINĄ BO CHCĘ SIĘ DO TEGO ODNIEŚĆ.

   Polubienie

   • Adrian pisze:

    CO ŁACZY ”PANDEMIĘ” Z ZESTRZELENIEM SAMOLOTU NH17 NAD UKRAINĄ w 2014?
    17 lipca 2014 roku lecieli na sympozjum samolotem MH17 do Sydney: Joep Lange wybitny wirusolog ( wirusy przechodzące z matki na dziecko, HIV, ZIKA ), Glenn Thomas były dziennikarz BBC i wieloletni rzecznik Światowej Organizacji Zdrowia, Pimie de Kuijer oraz Martine de Schutter, znani aktywiści WHO.
    Przypomnę , że szczepionki jakie szykują dla nas zbrodniarze, to nie są zwykłe szczepionki , to SZCZEPIONKI WEKTOROWE. Czym różnią się od tych tradycyjnych ? Tym że w tradycyjnych szczepionkach są białka jakie łączą się z komórką i infekują komórkę. Nasz organizm zaczyna z nimi walczyć i tworzy przeciwciała jakie niszczą zaatakowane komórki razem z wirusem.
    W szczepionkach WEKTOROWYCH znajdą się wyselekcjonowane genetycznie modyfikacje wirusa które przez transfekcję połączą się z naszym DNA i spowodują że nasz organizm , na przykład wątroba, zacznie produkować kopie wirusa. Skutki na pewno będą tragiczne, wielu ludzi zacznie chorować na choroby autoimmunologiczne, na nabyty zespół braku odporności, będziemy słabnąć z każdym dniem ,bo nasz organizm będzie wyniszczany przez nieustanną walkę z tym co sam będzie produkował. Staniemy się totalnie zależni od kogoś kto rozwiązał już problem negatywnych skutków szczepionki wektorowej i kto nam sprzeda lek na przeżycie. Staniemy się organizmem modyfikowanym genetycznie GMO.
    Lecieli na sympozjum do Melbourne i zapowiadali wielki przełom. Jeżeli udałoby się im zaleźć terapię, albo wyjaśnić proces powstania i przebiegu takiego modelu choroby dla twórców obecnej pandemii, którzy chcą nam wstrzyknąć wyselekcjonowanego wirusa, to byłaby katastrofa.
    Wielu tego nie wie, ale Boeingi mają wmontowane oprogramowanie, które pozwala na sterowanie samolotem Boeing z terytorium USA. Podejrzewam, a raczej mam pewność , że system przejmuje kontrolę nad samolotem w taki sposób , że piloci nawet nie zdają sobie z tego sprawy. W ten sposób zaginął bez śladu inny Boeing MH370. I tutaj nie było przypadku , bo na pokładzie samolotu byli chińscy wspólnicy Rotschilda, współwłaściciele patentu do mikrokontrolera Kinetis KL02 i Kinetis KL03, wspólnicy w korporacji Freescale Semiconductor ( powiązana z Blackstone ).
    Dzięki którym Chiny mogły rozpocząć produkcje bojowych rojów nanorobotów niewidocznych gołym okiem.Ktoś kto porwał samolot ( Skull And Bones ) chciał wiedzieć jak daleko posunięta jest ta “owocna” współpraca, jak zaawansowane technicznie są te prace i czy stanowią zagrożenie dla interesów USA.
    Podobnie jak w dwóch wyżej wymienionych przypadkach, MH17 zestrzelony nad Ukrainą został przekierowany w strefę walk w Donbasie nad Poznaniem. Czy trafiła go ruska rakieta, czy zestrzelił go ukraiński samolot na jedno wychodzi. Skutecznie pozbyto się niewygodnych ludzi, a tym którzy wiedza o co chodzi przesłano specjalną wiadomość.
    https://globalna.info/2020/10/27/co-laczy-pandemie-z-zestrzeleniem-samolotu-nh17-nad-ukraina-w-2014/

    Polubienie

   • Adrian pisze:

    Gosiu czy pamietasz orędzie, że za nim nastąpi oczyszczanie świata, w pierwszej kolejności odbędzie się w Polsce, ziarno od plewu……….

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    ADRIANIE! ALE TOBIE CHODZI O KTÓRE ORĘDZIA , O MBM?

    Polubienie

   • Adrian pisze:

    nie pamiętam, pytam i szukam….

    Polubienie

   • Krzysiek pisze:

    Nie dziwi Was ta fałszywa troska? Myślę, że tu chodzi o to aby ludzie nie mogli odwiedzać grobów właśnie w dzień Wszystkich Św i w dzień Zaduszny. Tak było też w czasie Triduum Paschalnego i nie zdziwię się jak w tym roku zamkną kościoły i nie będzie Pasterek w kościołach ze względu na „bezpieczeństwo obywateli”. Akurat Wielkanoc, Boże Narodzenie i Dzień Wszystkich Świętych to najważniejsze święta dla nas Polaków. Może masonom chodzi o to aby złamać ducha wiary w Polakach i dlatego atakują akurat te święta i zabraniają Polakom gromadzenia się na grobach swoich bliskich. Nie twierdzę, że ten wirus nie istnieje, ale myślę że nie na taką skalę jak podają media. Być może sztucznie wywołane strajki związane z ustawą antyaborcyjną posłużyły do wmówienia ludziom, że zwiększyła się liczba zachorowań teraz mają pretekst żeby znów rzucać katolikom kłody pod nogi, a przy okazji tracą handlowcy i producenci.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Rzecznik Episkopatu: udział wierzących w protestach proaborcyjnych jest grzechem

    Ks. Leszek Gęsiak przypomniał, że każda osoba popierająca jakąkolwiek ustawę mającą skracać życie, postępuje wbrew nauce Kościoła. – Ludzie wierzący, którzy biorą udział w demonstracjach popierających przerywanie ciąży, grzeszą – stwierdził rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.

    – Jeżeli jest to demonstracja za tym, żeby przerywać życie ludzkie, żeby przerywać ciążę i w ten sposób zabijać ludzkie płody, to oczywiście, że uczestnictwo w takiej manifestacji człowieka wierzącego, oznacza, że popełnia grzech. Nie powinien tego robić – powiedział rzecznik KEP w Polsat News, pytany o to, czy ktoś, kto idzie na taką demonstrację, jaka odbyła się w piątek w Warszawie, grzeszy.

    Jak wyjaśnił, taka osoba w ten sposób popiera coś, co jest niezgodne z prawem Pana Boga, a zatem trudno zaakceptować obecność ludzi wierzących podczas takich manifestacji.

    Na uwagę, że wśród manifestujących jest z pewnością sporo ludzi wierzących, bo tak wynika ze statystki, ks. Gęsiak, odparł, że nie może wejść w sumienie ludzi wierzących, nie może decydować o tym, kto jaką podejmuje decyzję. Jednak – jak zauważył – ktokolwiek popiera jakąkolwiek ustawę, która ma życie skracać od jego poczęcia do naturalnej śmierci, postępuje wbrew nauce Kościoła.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    W ODNIESIENIU DO KOMENTARZA ADRIANA O SAMOLOCIE:
    18.07.2014; piątek, g. 15:35
    WIGILIA NASZEGO POŁĄCZENIA SERC W CZASIE PRZEKAZYWANIA SŁOWA BOŻEGO

    ….

    fragment :
    A TERAZ … POWIEM CI, CO SIĘ STAŁO Z TYM SAMOLOTEM CO ZAGINĄŁ (8 marca 2014 zaginął samolot malezyjskich linii lotniczych – identyczny jak ten rozbity nad Ukrainą), BO TO SIĘ WIĄŻE Z TĄ WOJNĄ, KTÓRA MA WYBUCHNĄĆ. UŻYTO GO WCZORAJ PODCZAS NIBY TEGO ZESTRZELENIA, ABY POKAZAĆ ŚWIATU, ŻE ROSJA JEST NAJGORSZA. MUSI BYĆ JAKIŚ WRÓG, KTÓRY JEST WINIEN WSZYSTKIEMU, CO DZIEJE SIĘ NA WSCHODZIE EUROPY. W TO ZAMIESZANY JEST CAŁY RZĄD ŚWIATOWY( i w tym miejscu pamiętam jak szatan przerwał dalszy ciąg przekazu), I NIE WIERZCIE MEDIOM, BO KŁAMIĄ. OGLĄDACIE TO, CO ONI WAM CHCĄ PRZEKAZAĆ, I DLATEGO JESTEŚCIE ZDEZORIENTOWANI. I TAK JEST ZE WSZYSTKIM, CO WAM TELEWIZJA PRZEKAZUJE. OPRZYJCIE, DROGIE DZIECI, SERCA NA MNIE, A NIE NA OGŁUPIAJĄCYCH WAS MEDIACH. JA MÓWIŁEM, ŻE WOJNA BĘDZIE NA DWÓCH FRONTACH: NA BLISKIM WSCHODZIE I NA WSCHODZIE EUROPY. TO WSZYSTKO NA PRZYGOTOWANIE ANTYCHRYSTA, KTÓRY ZJAWI SIĘ WKRÓTCE I POWIE, ŻE ON ZAPROWADZI POKÓJ NA ŚWIECIE. ALE PRZEDTEM BĘDZIECIE MUSIELI TROCHĘ WYCIERPIEĆ…..
    JESZCZE RAZ WAM BŁOGOSŁAWIĘ I PRZYGOTUJCIE SIĘ NA TRUDNE CZASY.

    WASZ PONAGLAJĄCY JEZUS

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    ODP DO KRZYSKA:
    MŁODZIEŻ SZALEJE PO ULICACH A NAM POD PŁASZCZYKIEM PANDEMII ODBIERA SIĘ ŁASKI DLA DUSZ CZYŚĆCOWYCH I DLA NAS SAMYCH. W RZYMIE LUDZIE CHODZĄ NA CMENTARZE A POLAKÓW TRZYMA SIĘ NA UWIĘZI.
    ALE MÓDLMY SIĘ W POKORZE W DOMACH A U KOGO JEST W KOŚCIELE.
    MOŻE PRZYPOMNĘ: ROK TEMU
    1 LISTOPADA 2019 R. PIĄTEK, GODZ 16:04

    WIELKIE ŚWIĘTO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

    TO DZISIEJSZE ŚWIĘTO JEST DLA WAS DAREM Z NIEBA , BO DZISIAJ ŚWIĘTUJECIE CAŁY KOŚCIÓŁ TRIUMFUJĄCY W NIEBIE. SĄ TUTAJ Z NAMI WASI PRZODKOWIE , KTÓRZY POPRZEZ ŻYCIE NA ZIEMI ZASŁUŻYLI NA TO BY DOSTAĆ SIĘ DO NIEBA. ICH ŻYCIE BYŁO NIEKIEDY MĘCZEŃSTWEM BO UMIERALI DAJĄC ŚWIADECTWO WIARY LUB PRZEKAZYWALI WAM WIELKIE DZIEDZICTWO PRAWDZIWEJ WIARY TO POPRZEZ SWOJE POSTAWY W ŻYCIU W RÓŻNYCH OKOLICZNOŚCIACH JAKIE STAWAŁY NA ICH DRODZE.
    PRZEZ ICH WSTAWIENNICTWO MOŻECIE RÓWNIEŻ UPRASZAĆ WIELE ŁASK DLA SWOICH BLIŹNICH ŻYJĄCYCH ALE TAKŻE DLA DUSZ CZYŚĆCOWYCH. JUTRO JEST ŚWIĘTO ZMARŁYCH I JEST TO KOŚCIÓŁ CIERPIĄCY W CZYŚĆCU , KTÓRY MA SZANSĘ PRZEDOSTAĆ SIĘ DO NIEBA. W DUŻYM STOPNIU WY MOŻECIE POMÓC IM TO OSIĄGNĄĆ SZYBCIEJ POPRZEZ WASZE MODLITWY W OKTAWIE TYCH ŚWIĄT.
    1 LISTOPADA JEST TO DZIEŃ GDY WSZYSCY ŚWIĘCI ORĘDUJĄ ZA TYMI DUSZAMI DO BOGA OJCA I WIELE Z NICH TEGO DNIA PRZEKRACZA BRAMĘ NIEBA. ALE TO ŻEBY BYŁO SPEŁNIONE ZALEŻY WŁAŚNIE OD WAS MOI UMIŁOWANI UCZNIOWIE JEZUSA CHRYSTUSA , KTÓRY CZEKA NA TE WASZE MODLITWY ZA WSTAWIENNICTWEM ŚWIĘTYCH. ONI TO KOCHANI Z WASZYMI PROŚBAMI PRZYCHODZĄ DO MNIE I JA WTEDY ZANOSZĘ JE PRZED TRON BOGA OJCA NIEBIESKIEGO.
    RATUJCIE DUSZE BOŻE DZIECI! BO TO JEST TEN CZAS ŁASKI ,KTÓRY DAJE WAM NIEBO.
    ZARÓWNO DZISIEJSZY DZIEŃ JAK I JUTRZEJSZY JEST BARDZO WAŻNY W TYM WSTAWIENNICTWIE, TYLKO ŻE DZISIAJ MACIE NAJLEPSZY CZAS ABY W ŚWIĘTO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH POMAGAĆ DUSZOM CIERPIĄCYM. GDYBYŚCIE TO ZROZUMIELI TO JAK BARDZO POMAGACIE TYM DUSZOM CZYŚĆCOWYM – WASZYCH MODLITW BYŁOBY DUŻO WIĘCEJ. ONE CZEKAJĄ Z UTĘSKNIENIEM NA TEN OKRES MIŁOSIERDZIA PRZEKRACZANIA BRAMY NIEBIESKIEJ.
    MOŻECIE JUTRO MODLIĆ SIĘ RÓWNIEŻ ZA WSTAWIENNICTWEM MOJEJ MAMY – MATKI BOŻEJ I ONA RÓWNIEŻ PRZYNIESIE WASZE CENNE SKARBY DO MNIE I ZŁOŻY W SKARBCU NIEBIESKIM. WTEDY JA WYJMUJĘ JE Z TEGO SKARBCA I SEGREGUJĘ KOMU NAJLEPIEJ JE PRZYDZIELIĆ BO WY CZASAMI MODLICIE SIĘ ZA TYCH KTÓRZY SĄ JUŻ W NIEBIE LUB NIESTETY SĄ POTĘPIENI I IM JUŻ TE MODLITWY NA NIC SIĘ NIE ZDADZĄ.
    TEN OKRES OKTAWY OD DNIA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH JEST CZASEM GDZIE MOŻECIE WYCIĄGNĄĆ Z CZYŚĆCA WIELE DUSZ ALE WARUNKIEM JEST, ŻE MUSICIE SAMI ODBYĆ SPOWIEDŹ ŚWIĘTĄ I BYĆ W STANIE ŁASKI.
    RATUJCIE DUSZE! BO CZASU JEST NIEWIELE. W TYCH DNIACH TE DUSZE CZEKAJĄ NA WASZE ZMIŁOWANIE MODLITEWNE I NIE ZAWIEDŹCIE ICH W TYM BO OD WAS KOŚCIOŁA PIELGRZYMUJĄCEGO TAK WIELE PRZECIEŻ ZALEŻY.JESZCZE ŻYJECIE TAKŻE MACIE WIELKI WPŁYW NA RATOWANIE WASZYCH BRACI I SIÓSTR , KTÓRZY ZBŁĄDZILI W SWOIM ŻYCIU JEDNAK ICH GRZECHY NIE KWALIFIKUJĄ ICH DO PIEKŁA.

    JA JUŻ CI DZIECKO WCZEŚNIEJ O TYM MÓWIŁEM ŻE PRZED DWOMA TYMI ŚWIĘTAMI KIEDYŚ KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY OBCHODZIŁ MÓJ TRUMF – WASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA JAKO KRÓLA. WSZYSTKO CO DZIECKO PRZEZ CIEBIE MÓWIĘ PODAJĘ NA PRZYSZŁOŚĆ KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO , KTÓRY MA PODNIEŚĆ SIĘ ZE ZGLISZCZ I UROSNĄĆ DO WIELKIEJ CHWAŁY.

    TO SA MOJE WYTYCZNE DLA KAPŁANÓW ABY WIEDZIELI CZEGO OD NICH WYMAGAM W ODNOWIONYM KOŚCIELE. TE TRZY ŚWIĘTA – TRZECH SKŁADOWYCH KOŚCIOŁA ( Kościół Triumfujący, Kościół Pielgrzymujący i Kościół cierpiący) NIE MOGĄ BYĆ OD SIEBIE ODDALONE BO KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY JEST SCALONY W NIEBIE I WSZYSCY ŚWIĘCI SĄ Z NAMI ORAZ CI CO ZMARLI W STANIE ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ. DUSZE CZYŚĆCOWE POMIMO , ŻE NIE ZNAJDUJĄ SIĘ W NIEBIE SĄ PRZEZNACZONE DO NIEGO I TO ICH CIERPIENIE I MĘKI WAM RÓWNIEŻ POMAGAJĄ , BO GDY WY ZA NICH SIĘ MODLICIE ONE PÓŹNIEJ SIĘ WAM ODWDZIĘCZĄ GDY TRAFIĄ DO NIEBA. JEST TO MIŁOŚĆ OBOPÓLNA BO KOŚCIÓŁ JEST NIEROZERWALNY W MIŁOŚCI.
    MOI UMIŁOWANI KAPŁANI PROSZĘ WRÓĆCIE DO ROKU LITURGICZNEGO SPRZED II SOBORU WATYKAŃSKIEGO I MOJE ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA – KRÓLA CZCIJCIE ZAWSZE W OSTATNIĄ NIEDZIELE PAŹDZIERNIKA TUŻ PRZED TYMI DWOMA ŚWIĘTAMI. ( Czuję pragnienie Jezusa że chce być blisko Wszystkich świętych i cierpiących w czyśćcu w Liturgii Kościoła bo tak jest w rzeczywistości w Niebie że obcuje ze Świętymi i zajmuje się Skarbcem czyśćcowym a kolejność jest taka że Jezus pierwszy trafił do Nieba a potem świeci….).
    TO NIE BYŁ PRZYPADEK, ŻE WRACAŁA… W TE DNI Z KAWAŁKIEM HOSTII ŚW DO DOMU W MOJE DAWNE ŚWIĘTO CHRYSTUSA KRÓLA. TO BYŁ ZNAK Z NIEBA ABY PRZYGOTOWAĆ KOŚCIÓŁ DO PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA.
    JEŻELI CHODZI O MOJE ZAWOŁANIE DO KAPŁANÓW : ” STAŃCIE PRZODEM DO WIECZNOŚCI ” TO OZNACZA DOKŁADNIE CO POWIEDZIAŁEM I W TEJ CHWILI KIEDY MSZE ŚW SĄ JUŻ OD DAWNA SPRAWOWANE W JĘZYKU NARODOWYM TO TAK MA ZOSTAĆ ( Jezus martwi się o to, że niektóre jego dzieci byłyby zagubione) A JEDYNIE CHODZI O MOMENT PRZEISTOCZENIA ABY BYŁ TAJEMNICĄ BOGA ( wprowadzenie łaciny) ORAZ NIEKTÓRE TYLKO ELEMENTY MAJĄ POWRÓCIĆ SPRZED II SOBORU WATYKAŃSKIEGO. POWIEM O TYM INNYM RAZEM.
    KOCHANE MOJE DZIECI WIDZICIE SAME CO PRÓBUJE SIĘ ZROBIĆ Z MOIM KOŚCIOŁEM ŚWIĘTYM W WATYKANIE PODCZAS TEGO SYNODU. JEDNAK WASZA HIERARCHIA NADAL NABRAŁA WODY W USTA I CHCE SWOJE OWCE PROWADZIĆ NA ZATRACENIE. DZIECI STAWAJCIE W OBRONIE WIARY TRADYCYJNEJ GDZIE 10 PRZYKAZAŃ BOŻYCH JEST WCIĄŻ AKTUALNE I NIE MOŻNA W NICH NIC ZMIENIAĆ.
    JA BYŁEM PRZYKŁADEM PASTERZA OWIEC GDY CHODZIŁEM PO ZIEMI I WSZYSTKO CO MIAŁEM POŚWIECIŁEM TYLKO BOGU.
    ZNIESIENIE CELIBATU JESZCZE BARDZIEJ ODDALIŁOBY WAS OD SWOICH KORZENI CHRZEŚCIJAŃSKICH W KTÓRYCH WYROŚLIŚCIE. NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO SŁUŻENIA W SAKRAMENCIE KAPŁAŃSTWA BOGU NAJWYŻSZEMU. MOŻECIE WYBRAĆ SAKRAMENT MAŁŻEŃSTWA ZANIM WYBIERACIE TEN PIERWSZY. DLATEGO ZANIM PODEJMIECIE DROGĘ KAPŁAŃSTWA MUSICIE MODLIĆ SIĘ DUŻO DO DUCHA ŚWIĘTEGO, KTÓRY WAS OŚWIECI I DOPOMOŻE W TYM WYBORZE.

    A JA WAM POWIADAM NIE MOŻNA SŁUŻYĆ BOGU W KAPŁAŃSTWIE I JEDNOCZEŚNIE ŻONIE BO I NIE MOŻNA TEŻ SŁUŻYĆ BOGU I MAMONIE. WYBIERAJCIE JEDNO ALBO DRUGIE A PAN BÓG WAS ZROZUMIE ALE NIE STARAJCIE SIĘ POŁĄCZYĆ TYCH DWÓCH SAKRAMENTÓW W JEDEN BO UTRACICIE BOGA NA ZAWSZE. NAŚLADUJCIE W TYM MNIE JEZUSA JAKO NAJWYŻSZEGO KAPŁANA.
    ZNACIE SAKRAMENTY ŚWIĘTE TAK WIĘC NIE STARAJCIE SIĘ BISKUPI OSZUKAĆ MOJE OWIECZKI.

    JEZUS , KTÓRY PRZYPOMINA ROZDZIELNOŚĆ TYCH DWÓCH SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH DANYCH SWOJEMU KOŚCIOŁOWI.

    Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  Różaniec Do Granic Nieba
  Modlitwa

  RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA

  schemat modlitwy

  Udział w wydarzeniu (przygotowanie):

  Różaniec Do Granic Nieba trwa 8 dni, całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych.

  Do wydarzenia można dołączyć dowolnego dnia, choć zachęcamy, by aktywnie uczestniczyć przez całą oktawę.

  W zależności od sytuacji modlitwę przeżywamy na cmentarzu, w parafii lub innych dostępnych miejscach, w domu, pod przydrożnym krzyżem.

  Godzina dowolna, zachęcamy jednak do wybrania czasu powiązanego z rytmem duchowym dnia.

  Może to być, któraś z tych godzin:

  12:00 – Anioł Pański

  15:00 – Godzina Miłosierdzia

  21:00 – Apel Jasnogórski

  Jeśli modlitwa ma miejsce poza kościołem (z natury przygotowanym do liturgii), to prosimy o zorganizowanie godnego miejsca, na przykład – stolik z białym obrusem, zapalona świeczka, Pismo Święte otwarte na czytaniu z dnia, ew. obrazek, figurka.

  W czasie modlitwy przyjmij wewnętrzną postawę uniżenia przed Bogiem.

  Nie przeżywaj modlitwy, jako „cudownego zaklęcia”, Bóg Ojciec jest całkowicie wolny w swoich decyzjach, On decyduje jakie łaski nam ofiaruje, my Jego dzieci ufamy i wszystko przyjmujemy.

  Bardzo zachęcamy to przeżywania oktawy w stanie łaski uświęcającej. To bardzo ważne, by Duch Święty miał do nas dostęp. Jeśli nie możesz przystąpić do spowiedzi, tym goręcej oddawaj się Bożemu Miłosierdziu.

  I jeszcze jedna ważna rzecz: każdego dnia oktawy możesz ofiarować odpust zupełny za zmarłych. Wszystkie informacje, jak to zrobić znajdziesz tu:

  https://ekai.pl/w-tym-roku-nowe-zasady-uzyskiwania-odpustu-zupelnego-za-zmarlych/?print=1

  Całe wydarzenie przeżywamy w duchu jedności: świeckich, kapłanów, biskupów i papieża.

  Przebieg modlitwy:

  [starajmy się zachować kolejność]

  modlitwa do Boga Ojca:

  Bądź uwielbiony Boże, w Trójcy Świętej Jedyny, Stwórco wszelkiego stworzenia. Ty jesteś Miłością i Źródłem miłości. Dziękuję Ci, żeś mnie tak cudownie stworzył! Dziękuję Ci także za życie członków mojej rodziny, gdyż każdy człowiek jest wyrazem Twojego błogosławieństwa dla mnie, mojej ojczyzny i całego świata.

  Niestety my, grzesznicy, często nie potrafimy przyjąć, a niekiedy nawet wprost odrzucamy ten Owoc Twojej miłości. Dlatego bardzo przepraszam Ciebie za każdą zniewagę, jakiej dopuściłem się odrzucając dar życia. Przepraszam za każde odrzucone przez moich Rodaków dziecko poczęte, które jest przejawem obfitości Twojego miłosierdzia dla rodziców, krewnych i całego narodu. Przepraszam Cię za każdego człowieka, który w jakikolwiek sposób przyczynił się do odrzucenia miłości objawionej w zaistnieniu nowego życia. Proszę o łaskę przebaczenia dla mnie, dla mojej najbliższej rodziny, dla moich przodków i potomków.

  Jednocześnie pragnę przyjąć do swego serca każde poczęte, a odrzucone życie. Przyjmuję te dzieci, którym choć nie dano przyjść na ten świat, to jednak żyją przed Twoim Obliczem. Nadaję im prawa mojej rodziny i obywatelstwo mojej Ojczyzny. Przebacz nam i udziel daru jedności.

  Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  (imprimatur N. 5375/2020)

  modlitwa skierowana do dzieci:

  Wszystkie dzieci nienarodzone zabite w naszych
  rodzinach, te o których wiemy i te, które są nam nieznane,
  przepraszamy was i chcemy przyjąć do serca wasze przebaczenie.
  Prosimy, jeśli już oglądacie Boga twarzą w twarz, wstawiajcie się za
  nami, by śmierć nie miała dostępu do naszych rodzin. Prosimy o
  modlitwę za Polskę i cały świat, by wrócił do Boga Ojca, naszego
  Stwórcy.

  Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

  (imprimatur N. 5375/2020)

  Psalm 51:

  Zmiłuj się nade mną, Boże, w łaskawości swojej, *

  w ogromie swej litości zgładź nieprawość moją.

  Obmyj mnie zupełnie z mojej winy *

  i oczyść mnie z grzechu mojego.

  Uznaję bowiem nieprawość moją, *

  a grzech mój jest zawsze przede mną.

  Przeciwko Tobie samemu zgrzeszyłem *

  i uczyniłem, co złe jest przed Tobą,

  Abyś okazał się sprawiedliwy w swym wyroku *

  i prawy w swoim sądzie.

  Oto urodziłem się obciążony winą *

  i jako grzesznika poczęła mnie matka.

  A Ty masz upodobanie w ukrytej prawdzie, *

  naucz mnie tajemnic mądrości.

  Pokrop mnie hizopem, a stanę się czysty, *

  obmyj mnie, a nad śnieg wybieleję.

  Spraw, abym usłyszał radość i wesele, *

  niech się radują kości, które skruszyłeś.

  Odwróć swe oblicze od moich grzechów *

  i zmaż wszystkie moje przewinienia.

  Stwórz, Boże, we mnie serce czyste *

  i odnów we mnie moc ducha.

  Nie odrzucaj mnie od swego oblicza *

  i nie odbieraj mi świętego ducha swego.

  Przywróć mi radość Twojego zbawienia *

  i wzmocnij mnie duchem ofiarnym.

  Będę nieprawych nauczał dróg Twoich *

  i wrócą do Ciebie grzesznicy.

  Uwolnij mnie, Boże, od kary za krew przelaną, †

  Boże, mój Zbawco, *

  niech sławi mój język sprawiedliwość Twoją.

  Panie, otwórz wargi moje, *

  a usta moje będą głosić Twoją chwałę.

  Ofiarą bowiem Ty się nie radujesz, *

  a całopalenia, choćbym dał, nie przyjmiesz.

  Boże, moją ofiarą jest duch skruszony, *

  pokornym i skruszonym sercem Ty, Boże, nie gardzisz.

  Panie, okaż Syjonowi łaskę w Twej dobroci, *

  odbuduj mury Jeruzalem.

  Wtedy przyjmiesz prawe ofiary: dary i całopalenia, *

  wtedy składać będą cielce na Twoim ołtarzu.

  Chwała Ojcu i Synowi, *

  i Duchowi Świętemu.

  Jak była na początku, teraz i zawsze, *

  i na wieki wieków. Amen.

  4. Różaniec Święty:

  Co najmniej jedna część Bolesna (czyli wszystkie 5 Tajemnic), w zależności od możliwości i pragnienia można odmówić wszystkie 4 części.

  Podsumowanie:

  Schemat tego „nabożeństwa” jest uniwersalny i może być powtarzany.

  Zachęcamy do postawy ufności po modlitwie. Modlitwa została wysłuchana. Bóg Ojciec nas kocha i da to, co najlepsze swoim dzieciom.

  Odwagi!

  W górę serca!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   JA BEDĘ ODMAWIAŁA TĘ MODLITWĘ WG TEGO CO PODAŁ PAN MACIEJ BODASIŃSKI I WAS O TO PROSZĘ ABYŚMY BYLI ZGODNI Z TYM CO NAKAZUJE NAM KOŚCIÓŁ ŚW. JEDNAK UWZGLĘDNIĘ TO O CO NAS JEZUS POPROSIŁ. DODATKOWO ODMÓWIĘ MODLITWĘ PODYKTOWANĄ LEONII NASTAŁ I BĘDĘ JĄ ODMAWIAŁA W GODZINIE MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
   JESZCZE PRZYPOMNĘ O CO NAS POPROSIŁ JEZUS:
   RÓŻANIEC DO NIEBA W DNIACH OD 1-8 LISTOPADA W GODZINIE MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

   22.10.2020

   TERAZ ZBLIŻA SIĘ ŚWIĘTO WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH I PROSZĘ WAS ODPOWIEDZCIE NA TĄ MODLITWĘ:”RÓŻANIEC DO NIEBA”. NIECH KAŻDY Z WAS W GODZINIE MOJEGO MIŁOSIERDZIA PO ODMÓWIONEJ KORONCE I MODLITWIE DO BOGA OJCA PODYKTOWANEJ DO LEONII NASTAL ZA WSTAWIENNICTWEM WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, ARCHANIOŁÓW I ANIOŁÓW,DUSZ CIERPIĄCYCH W CZYŚĆCU I WSZYSTKICH NIEWINIĄTEK POLSKICH ZABITYCH W ŁONIE MATEK ODMÓWI CHOĆ JEDNĄ CZĘŚĆ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO W INTENCJI ABY BÓG WSZECHMOGĄCY,KTÓRY JEST POMINIĘTY W LITURGII KOŚCIELNEJ ULITOWAŁ SIĘ NAD NARODEM POLSKIM I NIE KARAŁ WAS JUŻ TĄ ZARAZĄ A DALEJ OTWIERAŁ WAM ŁASKI NA OCZYSZCZENIE KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO,PRZYWRÓCENIE WSZYSTKICH ŚWIĄT I PRZYWRÓCENIE ICH W ODWIECZNE DATOWANIE,KTÓRE WAM PODAŁEM W TYM PRZESŁANIU I INNYCH.

   ” ODMAWIAJCIE WIĘC TĄ MODLITWĘ CODZIENNIE A PAN BÓG ZMNIEJSZY KARĘ …”

   MODLITWA DO BOGA OJCA

   Podyktowana przez Jezusa polskiej prorokini S.B. siostrze Leonii Nastał

   Uwielbiam Cię, Ojcze nieskończonego majestatu. Cieszę się chwałą Twego Bóstwa płynącą z tajemnicy przybrania i uświęcenia dusz ziemskich Twoich dzieci. Cieszę się miłością Ducha Świętego – Boga równego Ojcu i Synowi. Chwalę Cię, Ojcze. Uwielbiam, miłuję z Jezusem, z Matką Najświętszą, aniołami, świętymi i sprawiedliwymi żyjącymi na ziemi i cierpiącymi w czyśćcu. Chwała Ojcu Przedwiecznemu i Synowi Jednorodzonemu i Duchowi Świętemu. Chwała nieustanna Trójcy Przenajświętszej przez Jezusa – od Jego najmniejszego dziecka przybranego. Niech ta chwała rozbrzmiewa nieustannie w sercu moim, w moim otoczeniu, w całym świecie, jak rozbrzmiewa w domu Ojca przedwiecznego. Amen.

   Polubienie

   • bozna2 pisze:

    Ja łączę się w modlitwie. Niech Bóg Ojciec ulituje się nad Polską i Polakami.

    Polubienie

   • bozna2 pisze:

    Jeszcze raz piszę, bo chyba się nie ukazało, że podejmuję modlitwę do Boga Ojca i sama miałam w rodzinie przypadek ze strony mojej siostry, że musiała poddać się zabiegowi, ponieważ dziecko umieściło się poza macicą i nie zdawałam sobie sprawy w tym czasie jak matka i dziecko wspólnie cierpiały.
    Tu wklejam ze strony w obronie wiary.. mądrą wypowiedź. Niech Duch Święty nas prowadzi w modlitwie.

    Anula pisze:
    31 października 2020 o 11:09

    Szczęść Boże!
    Wiecie co dziś w nocy przyszło mi do głowy? Że to te dzieci nienarodzone Ojciec Pio miał na myśli, mówiąc, że pod koniec czasów „modlitwa dzieci zbawi świat”. Pierwszy raz w historii Polski, a może i świata, będziemy modlić się za wstawiennictwem 1,5 miliarda dusz dzieci- mieszkańców Nieba najbardziej niewinnych i czystych. Ich cierpienie przeżyte w czasie aborcji jest jak ten czekający depozyt, którym dziś możemy zapłacić Panu Bogu, ofiarując je w intencji nawrócenia tych, którzy zabili te dzieci oraz są za zabijaniem ich. To niesamowite, że Pan Bóg może zwalczać zło, pokonując je jego własną bronią! Jeśli więc nawet garstka ludzi na ziemi będzie prosić Boga o nawrócenie grzeszników, o przemianę serc polskich i całego świata, ale za wstawiennictwem dusz dzieci zabitych przez aborcję, to już nie garstka a miliardy proszą! I to w dodatku niewiniątka – czy im Bóg czego odmówi? Wiecie, nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby prosić o coś za wstawiennictwem dusz dzieci zabitych przez aborcję. Teraz chyba nadszedł już czas, aby to zmienić. Tą akcja to wyraźny znak Bożego planu na czasy ostateczne.
    Zostańcie Kochani z Bogiem!
    P.s. mam ogromną prośbę- westchnijcie proszę do Pana Boga, kto będzie mógł, za 8- letniego chłopca. Rodzina dowiedziała się, że ma raka. Są już przerzuty na kości. Znam moc Waszego wstawiennictwa i tylko Was mam, dlatego proszę. Ja też modlę się w Waszych intencjach, i za Was codziennie.

    Polubienie

 3. Marcin pisze:

  NASA potwierdza, że 2 listopada na Ziemię może upaść asteroida.

  Rok 2020 jest bardzo dziwny, nie dość, że mamy koronawirusa dzięki któremu w kilka miesięcy zostaliśmy pozbawieni niemal wszystkich praw i zaczęliśmy żyć w totalitarnym reżimie sanitarnym, a pętla zniewolenia zaciska się, to jeszcze okazuje się, że na Ziemię może spaść asteroida. Według znanego naukowca Neila deGrasse Tysona, w Ziemię może uderzyć asteroida o średnicy wielkości dużej lodówki. Ma się to stać dzień przed listopadowymi wyborami w USA.

  Polubienie

 4. Mateusz pisze:

  Światowy Zakon Szatana odprawił „czarną mszę” o zwycięstwo aborcji w Polsce

  Jeżeli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości, że tocząca się obecnie walka o życie ma wymiar duchowy, to powinna je rozwiać wiadomość rozpowszechniona przez Światowy Zakon Szatana.

  Otóż Światowy Zakon Szatana, który poparł antyrządowe protesty w Polsce, postanowił przyzwać wszystkie moce piekielne do walki z obozem władzy w Polsce. Jak poinformowano na oficjalnej stronie internetowej Zakonu, została odprawiona specjalna „czarna msza” za Polskę w intencji wsparcia sił, które protestują na ulicach naszych miast. Uczestniczyli w niej on-line sataniści z siedmiu krajów świata. „Czarna msza” została nagrana i umieszczona na stronie internetowej Zakonu. W ten sposób organizatorzy, jak piszą, chcą udzielić „wsparcia naszym przyjaciołom w Polsce, zarówno w społeczności satanistycznej, jak i LGBTQ +”.

  Jednocześnie Światowy Zakon Szatana uruchomił zbiórkę pieniężną na rzecz takich organizacji, jak Kampania Przeciw Homofobii, Lambda w Warszawie czy inne podmioty wspierające LGBT.

  Niech ta informacja stanie się powodem do zadania sobie przez wielu chrześcijan uczestniczących w protestach pytania: po której jesteś stronie: tej, po której jest Kościół katolicki, czy po tej, po której jest Światowy Zakon Szatana? To jest chwila prawdziwego wyboru.

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Sharing this again – we originally did this Black Mass to support the LBGTQ+ community, who were being oppressed by the Duda government, but we feel that it stands with the women’s movement in Poland too.

   Polubienie

 5. Mateusz pisze:

  Odprawiają czarną mszę przeciwko władzy w Polsce! Trzeba się za rządzących w tych chwilach dużo modlić.

  Polubienie

  • Adrian pisze:

   Mateuszu z Agnone, módl się za nami
   Pokorny sługo Boży,
   Człowieku wiary i modlitwy,
   Wzorowy naśladowco Chrystusa,
   Przykładzie życia Ewangelią,
   Mistrzu życia duchowego,
   Czcicielu Najświętszej Eucharystii,
   Wzorze żarliwego dialogu z Bogiem,
   Pałający wzruszeniem podczas Mszy Świętej,
   Głęboki znawco Pisma Świętego,
   Mały Bracie doskonałego posłuszeństwa,
   Mały Bracie największego ubóstwa,
   Mały Bracie nieskalanej czystości,
   Blasku Braci Kapucynów,
   Miłośniku ciszy i życia ukrytego,
   Radosny w pełnieniu najskromniejszych posług,
   Nieczuły na powab dóbr doczesnych,
   Ufający Bożej Opatrzności,
   Mężny pokutniku,
   Kaznodziejo nawrócenia serc grzesznych,
   Wsłuchany w pragnienia każdęi duszy,
   Roztropny w postępowaniu,
   Czyniący cuda,
   Czci godny „ziemski aniele”,
   Wielki czcicielu Męki Pańskiej,
   Heroicznie krzyż dźwigający,
   U stóp krzyża plączący,
   Miłosierny dla grzeszników,
   Współczujący ludzkim słabościom,
   Podziwu godny w błaganiu o przebaczenie,
   Opiekunie chorych i cierpiących,
   Hojny dla potrzebujących,
   Najdroższy przyjacielu ubogich,
   Pogromco złych duchów,
   Potężny egzorcysto,
   Obrońco Wniebowzięcia Maryi,
   Czule wzywający Jezusa w chwili własnej śmierci,
   Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak było na początku,
   teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.
   Niech będzie błogosławiony Bóg w swoich Świętych,
   niech będzie błogosławiony w pokornym Słudze Bożym Mateuszu z Agnone.

   Chroń nasz naród od zła (Modlitwa Krucjaty 87)
   O Ojcze, przez wzgląd na Twojego Syna, zachowaj nas od komunizmu.
   Zachowaj nas od dyktatury.
   Chroń nasz naród przed pogaństwem.
   Zachowaj nasze dzieci od krzywdy.
   Pomóż nam ujrzeć Światło Boga.
   Otwórz nasze serca na Nauczanie Twojego Syna.
   Pomóż wszystkim kościołom pozostać wiernymi Słowu Bożemu.
   Błagamy Cię, abyś zachował nasze narody od prześladowań.
   Najdroższy Panie, spójrz na nas z Miłosierdziem, bez względu na to, jak bardzo Cię obrażamy.
   Jezu, Synu Człowieczy, okryj nas Swoją Najdroższą Krwią.
   Ratuj nas od sideł złego ducha.
   Błagamy Cię, drogi Boże, abyś zainterweniował w tym czasie i powstrzymał zło od pochłonięcia świata.
   Amen.
   O pokonanie zła w naszym kraju (Modlitwa Krucjaty 113)
   O Matko Zbawienia, przyjdź pomiędzy nas i okryj nasz kraj Swoją ochroną.
   Zmiażdż głowę bestii i powstrzymaj jego zły wpływ pośród nas.
   Pomóż Swoim biednym zagubionym dzieciom powstać i głosić Prawdę, gdy jesteśmy otoczeni przez kłamstwa.
   Proszę, o Matko Boga, chroń nasz kraj i zachowaj nas silnymi, abyśmy mogli pozostać wierni Twojemu Synowi, gdy będziemy prześladowani.
   Amen.

   Polubienie

 6. Mateusz pisze:

  Setki gróźb śmierci pod adresem Bąkiewicza i jego rodziny. Prezes MN: „Tak wygląda w praktyce ‚tolerancja’ cywilizacji śmierci”

  Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia „Roty Marszu Niepodległości”, poinformował w mediach społecznościowych, że dostaje setki informacji, w których znajdują się groźby i życzenia śmierci. Podkreślił, że nie ugnie się pod naciskiem.

  Działacz poinformował na Twitterze, że od momentu utworzenia straży, dostaje setki gróźb śmierci. Mimo tego, nie zamierza odpuszczać.

  Odkąd powstała Straż Narodowa dostaje setki życzeń śmierci i gróźb w kierunku moim oraz całej mojej rodziny. Tak wygląda w praktyce „tolerancja” ludzi, którzy są przedstawicielami cywilizacji śmierci. Wasze groźby nic nie dadzą. Nadal będę działał dla Polski i w obronie Wiary

  — napisał Bąkiewicz na Twitterze.

  Polubienie

  • Millka pisze:

   Dzisiaj odsłuchałam rozmowy z Panem Bąkiewiczem na kanale tv republika.
   Bardzo wiarygodny człowiek, patriota, wielki katolik (nawrócony), obrońca Najświętszego Sakramentu.
   Opowiadał jak swego czasu modlili się na różańcu przy bramach świątyń, a kapłani nie chcieli uczestniczyć, a nawet ich przepędzali. Dopiero w obliczu zagrożenia – obecne demonstracje -zwrócili się do nich o ochronę.
   Mądrze mówił o rządzących , że nie zajmują jasnego stanowiska, ale brylują pomiędzy dobrem a złem w zależności od aktualnie zaistniałej sytuacji.
   Zdziwiony był brakiem reakcji na te tłumy wbrew przepisom i wysunął wniosek , że 11 listopada na marszu niepodległości, analogicznie do obecnych zgromadzeń, nie powinni mieć kłopotów ze strony policji.
   Apelował do mężczyzn by to oni stanęli do obrony kościołów , księży , naszych chrześcijańskich wartości , bo ze swej natury mężczyźni są do tego powołani. Kobiety maja ich wspierać duchowo i modlitewnie. Mówił , że obecnie toczy się walka o nasze ” być lub nie być” – o dzieci nienarodzone, o polskość, o tradycje chrześcijańskie, dorobek całego tysiąclecia.
   Bardzo mądry młody człowiek. Żadna stacja telewizyjna poza Republiką go nie przedstawia, a szkoda; niejeden dowiedziałby się co to patriotyzm.
   Dygresja własna;
   no cóż – zamknęli cmentarze – a co maja robić ludziska ? -idą na ulice protestować. Może gdyby były otwarte, to niejeden z protestujących wraz z rodzina odwiedziliby groby, udekorował je kwiatami ,zapalił znicze . A tak mamy ,to co mamy-pozostała nam już tylko modlitwa.

   Polubienie

 7. Adrian pisze:

  zofia nosko centuria oredzia zbawienia – fragmenty

  Całe legiony demonów są jak szalona sfora wściekłych psów gotowych walczyd pazurami i kłami o każdą wymykającą się im duszę. Modlitwa wasza i pokuta rozlewa silną woo, która paraliżuje demony i złe duchy.To, co dzieje się dziś na świecie jest dziełem złego ducha, jątrzeniem demonów. Brat zabija brata, przelewa krew niewinną. Demony i złe duchy chcą w tej ostatniej godzinie zebrad jak najobfitsze plony…..Ktokolwiek chce wykorzystad wiarę świętą dla celów odbudowy swoich niecnych czynów; zginie od Bożego gniewu….Zaprawdę powiadam wam, czas jest już bliski, czas trąby, ognia, wody i Sądu Bożego…………Ludzkośd, a właściwie kilku szaleoców pragnie cały świat wtrącid w nową wojnę……Szatan posługuje się takimi terminami jak nudyzm, naturalna rodzina, rodzina świadoma, świadome macierzyostwo.Jest to świadoma zbrodnia, dzieciobójstwo w łonie matki, świadoma zbrodnia bratobójcza w imię fałszywych teorii, kłamstw szatana, w imię zła…..Już ostra siekiera jest przyłożona do korzeni drzewa tego pokolenia….Na świat zostanie wylana plaga w postaci choroby, która z trzech osób zabije dwie, a jedna zostanie.Czas jest krótki, biczem dla was będzie ten czas, ogniem, udręczeniem i plagami chorób……Patrzcie na słooce, gdy tarcza słooca obróci się 99 razy, moc Aniołów zbawienia przybędzie na ziemię…….Najbardziej szatana-diabła drażni Krzyż i Ewangelia św….DZIE KU WAM WIELKA KARA…..Noście przy sobie Różaniec gdziekolwiek jesteście, w pracy, na ulicy, w szpitalu, w szkole. On was obroni od złych mocy…..Rozszerza się po świecie zaraźliwa nauka, pochodząca z piekła, komunizm…..Szczególnie wielkie paostwa dopuszczają się strasznych zbrodni…..Przypominam wam: DNI POGAN DOBIEGAJĄ KOOCA….Przed IIwojną światową mówiłem i przestrzegałem poprzez usta Mojej służebnicy, ale kościoły były puste. Generalicja i oficerowie bawili się. Dziś kościoły są pełne, ale serce wasze są puste…..Zetrzyjcie z serc waszych wszystkie kulty pogaoskie, jak: chciwośd, pożądliwośd, rozwiązłośd, niewierne małżeostwo, alkoholizm, mord dzieci nienarodzonych, donosicielstwo, szpiegostwo, sprzedawanie braci swoich za trzydzieści srebrników………Mężowie ze wschodu i zachodu knują nieprzyjaźo. Kłamstwem karmią się wzajemnie. Siadają do stołu, podejmują rozmowy ugodowe, a kindżały trzymają tajemnie, by ugodzid swego przeciwnika —rozmówcę, by go zaskoczyd i zdobyd jego arsenały, te grzeszne śmietniska broni…….Prawo Boże mówi: Nie zabijaj!Wy, pod dyktando szatana to wszystko robicie, mordujecie dzieci poczęte, wśród których zabiliście wielkich geniuszów i wielkich świętych. Wyszkoliliście ludzimorderców, którzy mają miano lekarza. Najważniejszym obowiązkiem każdego lekarza jest ratowad zdrowie i życie ludzkie, a wy wyszkoliliście go na wielkiego zbrodniarzamordercę, który zabija, ciągle zabija życie poczęte.To wy przyuczyliście do tej zbrodni i prawnie tę zbrodnię przyjęliście………Dzieo ten dokona oczyszczenia i zmiecie zło ziemi, zmiatając na wieki wieków węża starodawnego, szatana. Łeb jego zostanie starty stopą Najwyższego i strącone też zostaną wielkie hordy szataoskie, wszelkie demony i wszelka złośd, śmierd, kłamstwo, obłuda, komunizm, demokracja, ateizm, kapitalizm, socjalizm i wszelki ustrój bezprawnie panoszący się nad ludem Bożym na ziemi.Wszystko zostanie święte i nowe…..A wy rodzice i wszyscy rządzący, stojący na czele paostw, usunęliście Boga spośród was. Usunęliście krzyż z fabryk, urzędów, szpitali, wszelkich sal konferencyjnych, bo wstydziliście się Boga, bo wasza cywilizacja i wasza nowoczesnośd udzieliły miejsca szatanowi…..Nie zabijajcie dzieci poczętych, nienarodzonych.Kobiety i panny, co wy robicie, jest to straszna i wielka zbrodnia. Kobiety, panny i dziewczynki, nie pijcie alkoholu i wina, nie palcie papierosów, nie paradujcie po ulicach, urzędach w spodniach.Macie długie suknie;noście je, nie nakładajcie sukni mini.To każe szatan, on chce was poniżyd, zniszczyd waszą godnośd kobiecą.Noście suknie przykładnej długości. Proszę też was gorąco, nie ubierajcie się w negliże i nie siadajcie przed sługami Bożymi, nie zakładajcie w kościele noga na nogę…..Świadkowie Jehowy—to jest sekta bardzo skażona. Nie przyjmujcieich, to wysłannicy piekła….Różne kraje są nawiedzane kataklizmami. A te kataklizmy są karą za grzechy, które ludzkośd tak chętnie popełnia i pod działaniem złego ducha ściąga na siebie karę….Zapamiętajcie, że rozpusta i grzech ściąga na ziemię wielkie kary. Piekło wówczas wypuszcza wszystko z rozkoszą, że niszczy człowieka. Wszelkie zniszczenia i wszelkie nowe choroby otrzymujecie w prezencie od piekła….Pamiętajcie dzieci Moje i wszyscy: Wszelkie objawienia i wszelkie proroctwa zakooczyły się na Janie Ewangeliście —o tym mówi Apokalipsa….Dałem wam dzieci, męża świętego, opatrznościowo PapieżaJana Pawła II, który przez swoje modlitwy i utrudzenie wiedzie was, wyprasza łaski dla was, dzieci Moje i dla całej ludzkości. Czasy obecne są bardzo krótkie i trudne….Ale proszę was, każde poczęte życie niech w waszym narodzie zachowane zostanie do życia….Zapamiętaj: Maksymilian Kolbe jest opiekunem tej ziemi, tego ludu i tego sztandaru, wywyższony u Boga na wieki. Ilekrod razy, ktokolwiek wyciągniedłoo po ziemię twojej Ojczyzny,ta dłoo zostanie zmiażdżona, odcięta przez świętą Wolę Bożą. Albowiem Bóg upatrzył też sobie twoją Ojczyznę i ten biedny naród. Z tego narodu wyprowadza liczne sługi Boże. Żaden naród, chod liczebnie dużynie zapełnia swoich świątyo tak pięknie, jak twój naród, bo w tej ziemi polskiej jest źródełko mocy Bożej. Tu. Matka Najświętsza, Niepokalana Dziewica upatrzyła sobie tron i na wieki związała się z Polską, jako Królowa i Matka dzieci polskich. Z tego narodu upatrzyła sobie syna na Stolicę Piotrową.
  Modlitwaza Polskę:Trójco Przenajświętsza, ześlij narodowi polskiemu radośd Zmartwychwstania Paoskiego w wolności, daj światło wiary, rozszerzaj wiarę świętą. Kościół Boży umacniaj, dźwignij świat ze zgnilizny i niewiary, zetrzyj ohydny łeb szatana-diabła, który ukrywa się w fałszu komunizmu i ateizmu. Amen.

  Polubienie

  • Adrian pisze:

   (5.XI.1986)Ja, Jezus Chrystus podaję ci do wiadomości, że Kraków będzie stolicą Polski.Na środku rynku Krakowa stanie potężny Krzyż, sięgający prawie do Nieba. Popłyną do Niego wszystkie narody świata. Polska jest Ojczyzną Polaków, ludu, który jest Mnie, Bogu w Trójcy powierzony. Polacy, już niedługo będziecie uciskani przez komunizm. Sprawa wolności waszej jest obecnie przed Obliczem Boga Najświętszego, przedktórym stoi ksiądz Jerzy Popiełuszko, Ojciec Beyzym, Ksiądz Kolbe, Kardynał Wyszyoski i Ksiądz G……..Tam, gdzie brak modlitwy, tam, gdzie brak jest kapłana, tam gdzie nie ma świątyo, świętych Bożych —działad zaczyna zły duch.

   Polubienie

 8. Gosia 3 pisze:

  Szczęść Boże,

  dziś 31 ostatni dzień miesiąca z Maryją! Poniżej znajdziesz nabożeństwo na dzisiejszy dzień w formie nagrania.

  Zobacz nabożeństwo na Youtube tutaj!

  Polubienie

 9. Marcin pisze:

  Gosiu, mogłabyś odpowiedzieć. Nawiązując do Twojego komentarza z poprzedniego tematu który to skierowałaś do użytkownika o nazwie „worey”. Wcześniej nie pytałem, ale teraz zapytam.
  Kto w końcu dostaje te przesłania sprzed Najświętszego Sakramentu? Ty czy Twoja znajoma? Bo wszystko jest pokręcone. Jak czyta się Twoje ostatnie komentarze i ostatnie przesłania to ma się wrażenie że to Ty otrzymujesz bezpośrednio sprzed NS te przekazy a nie Twoja znajoma. Myślę że inni też to zauważyli.
  A przecież Ty też jeszcze nigdy fizycznie nie widziałaś Bożeny2 na żywo to skąd wiesz że ona jest poważnie chora? Ja jakoś w to nie wierzę mimo że jak mówisz Pan Jezus powiedział że ona sie zaraz odezwie. No i się odezwała jak na zawołanie. A to dziwne. Dziwne też że ona dopiero raczyła odezwać się jak ja o to zapytałem. A może jest tutaj na blogu jedna osoba która używa dwóch albo trzech nicków i to osoba po której nawet byśmy się tego nie spodziewali. Coś mi jest tutaj podejrzane. Jakby nie było to mnie też to dotyczy bo pewnego razu, kilka lat temu w jednym przesłaniu wtedy to jeszcze do Twojej znajomej Pan Jezus skierował do mnie parę słów.
  Jak się okaże że ktoś po prostu żerował na mojej naiwności i ktoś miał tak wybujałą fantazję to ta osoba sama przed Panem Bogiem będzie za to odpowiadała.
  Niedługo będzie Ostrzeżenie. Zakryte zostanie odkryte.
  Pozdrawiam Wszystkich.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   MARCINIE!
   MIAŁAM JUŻ PRAWIE GOTOWĄ ODPOWIEDŹ DO CIEBIE(a piszę bardzo powoli na tej zepsutej klawiaturze) A ZOBACZYŁAM TWÓJ NASTĘPNY KOMENTARZ I
   PRZECZYTAŁAM:”A może Bożena2 to po prostu Gosia3.”
   TO WYBACZ MARCINIE NIE ODPOWIEM CI W ZWIĄZKU Z TYM POSĄDZENIEM.
   O WSZYSTKIM DOWIESZ SIĘ PODCZAS OSTRZEŻENIA ŻE NIGDY NIKOGO Z WAS NIE OSZUKAŁAM A SPEŁNIAŁAM JEDYNIE WOLĘ PANA BOGA.
   NIKOGO NIE BRONIĘ BO NIE ZNAM ANI CIEBIE ANI BOŻENY2 OSOBIŚCIE ANI WAS NIE OSĄDZAM BO DO MNIE TO NIE NALEŻY I NIE MAM PRAWA.
   JEDYNIE CO TO MAM TO MIŁOSIERDZIE W SERCU DLA LUDZI CHORYCH,CIERPIĄCYCH I POKRZYWDZONYCH ORAZ STARAM SIĘ O ZBAWIENIE GRZESZNIKÓW.
   ZAŁÓŻMY ŻE GDYBYM TO JA MIAŁA TE PRZESŁANIA TO PEWNIE UZNAŁBYŚ ŻE NIE JESTEM GODNA I WYOBRAŹ SOBIE, ŻE I JA BYM TAK POMYŚLAŁA BO WCIĄŻ WIDZĘ SWOJĄ NĘDZĘ.
   ŻYCZĘ TOBIE I WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEJ NOCY.PAN JEST TAK BLISKO A TY TAKIE ROBISZ ZAMIESZANIE. SMUTNO MI SIĘ ZROBIŁO BO NIE SĄDZIŁAM,ŻE TAK MNIE OBRAZISZ.
   JUŻ CI NIE ODPOWIEM BO MUSZĘ ZAMIEŚCIĆ MODLITWY NA JUTRO I SIĘ POMODLIĆ A TA ODP I TA 1 KTÓREJ NIE POZNASZ ZAJĘŁY MI PONAD GODZINĘ.
   A MOGĘ CIĘ ZAPYTAĆ CZY JUTRO PRZYSTĄPISZ DO TEJ MODLITWY NARODOWEJ,RÓŻAŃCOWEJ O RATOWANIE POLSKI ZA WSTAWIENNICTWEM…?
   POZDRAWIAM.

   Polubienie

 10. Marcin pisze:

  ..zobaczcie jak Bożena2 od kilku dni, od czasu kiedy o nią zapytałem, aktywna zrobiła się na tym blogu. I zauważyłem że na blogu Królowej Pokoju także.
  Dziwne że Gosia3 tak nagle broni Bożeny2.
  A może Bożena2 to po prostu Gosia3.
  Już nic mnie nie zdziwi.

  Polubienie

  • bozna2 pisze:

   Już zamykam komputer a mam do niego dostęp na parę dni, potem muszę się obejść, ale nie żałuję, bo więcej czasu na modlitwę, Pismo Święte itd. Marcinie tobie odpowiadam, aktywna, bo mam dostęp do komputera, nieaktywna bo nie mam dostępu, taka to prawda. Choruję, mam też swoje lata i za nic w świecie nie przyszłoby mi do głowy, bym kogoś oszukiwała czy naciągała. Wiesz, co to jest przebaczenie i jeden duch w Panu, czy to tak trudno zrozumieć. Nie wolno się gniewać, kłócić, siebie zniesławiać, sobie nie ufać czy w czymkolwiek nie kochać i nie szanować bliźniego, niech to do nas wszystkich jak najszybciej dotrze, by cieszyć się pokojem i zrozumieniem, dobrem, którego tak mało wokół. Gosia wie więcej od nas, bo jest bezpośrednio przed Panem .Poza tym nośmy nawzajem nasze ciężary i wspomagajmy się w naszych słabościach. Szczęść Boże.

   Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Marcinie,mnie też nie znasz osobiście i nie musisz mi wierzyć,ale ja wiem,że Bożenka i Gosia to dwie różne osoby,bo Gosię znam osobiście.Zapomniałeś o tym? No chyba,że mnie też podejrzewasz,że biorę udział w jakimś spisku,który ci się ubzdurał,a właściwie to uważam,że diabeł Ci to podsuwa,te myśli.Bożenka mieszka w innym mieście,ostatnio dostałam od niej przesyłkę z książkami,to niby jak Gosia miałaby wysłać mi książki z innego miasta,a gdyby było prawdą co wymyśliłeś to i musiałaby mnie okłamywać,poza tym musiałaby by być chyba nie wiem,jakimś magikiem,żeby pisać jako Gosia i jako Bożena,jak w życiu osobistym ma urwanie głowy i ledwo wyrabia żeby pisać coś od siebie na blogu i zajmować się sprawami Bożymi.Już przeszedłeś sam siebie teraz z tym podejrzeniem,naprawdę.Ręce mi opadły jak to przeczytałam co Ty wymyśliłeś.
   Nie sądziłam,że do takiego czegoś tu dojdzie…

   Polubienie

 11. Millka pisze:

  Marcinie, Marcinie – Millka i Bozena 2 , to dwie różne osoby.
  Mówisz prawdę „Niedługo będzie Ostrzeżenie. Zakryte zostanie odkryte.”

  Polubienie

  • Adrian pisze:

   8 listopada wspomnienie Świętych Czterech Koronowanych, męczenników. Określenie ich mianem Koronowanych wynika z braku informacji o ich imionach; używano tu więc starożytnego skojarzenia: męczennicy otrzymywali koronę świętości z Bożych rąk za wytrwanie w wierze. Zgodnie z tradycją tych czterech mężczyzn poniosło śmierć męczeńską w Rzymie lub w Castro Alba. Tradycja wspomina, że byli oni żołnierzami, którzy odmówili złożenia ofiary bożkowi Eskulapowi i zginęli z tego powodu z rozkazu cesarza Dioklecjana (284-305). 8 listopada 2010 r. pierwsze Orędzie dane MBM.

   Polubienie

 12. Adrian pisze:

  https://wf1.xcdn.pl/files/20/10/31/155683_sdYI_657328_7768886621871902257_o_82.jpg.webp

  Niestety, przekazujemy smutne wieści z Chrząstawy Wielkiej. 😦 W nocy z 30 na 31 października nieznany sprawca zniszczył figury dzieci fatimskich stojące przy kościele. ❌❌❌
  Najstarsi parafianie z Chrząstawy Wielkiej mówią, że taki wandalizm od II wojny światowej nie miał tam miejsca…
  https://wroclaw.gosc.pl/doc/6596567.Zniszczone-figury-przy-kosciele-w-Chrzastawie-Wielkiej

  Polubienie

 13. Adrian pisze:

  Trevignano Romano, 31 października 2020 r
  Wiadomość od Jezusa 17:45
  Moje dzieci, gdzie są moje dzieci, ci, którzy nie wierzą, ponownie odwrócili się plecami, nie wierzą w orędzia mojej Matki. Moja córko, spójrz, spójrz na Francję, spójrz, będzie płakać nad swoją śmiercią. Ludzkość i Kościół pokłoniły się światowej elicie, szatanowi, który zajął moje miejsce. Terroryzowali mój lud i masakrują kościoły, to nie koniec Europy, to koniec świata. O! jak wiele niegodziwości w moim Kościele, wkrótce powstanie wielki dym, ostrzegałem, trzęsienie ziemi będzie w Watykanie, odstępstwo, moje dzieci. Ile miłosierdzia spadnie na wierzących, ile łask otrzymają te moje dzieci. Moje dzieci, proszę, [do moich osób konsekrowanych], nie opuszczajcie Kościoła, nie rozpraszajcie trzody, ale walczcie, nie pozostawiajcie wszystkiego w rękach szatana. Jak zrobią, co moje dzieci zrobią bez was, będą apostołami, będą światłami, teraz ciemność zapadła w Kościołach. O! ile rozpaczy, ilu ludzi ogarniętych złem, ile cierpi moje serce, ale jak bardzo moje serce i moja Matka cierpią, nie mogę znieść widoku mojej Matki we łzach, zadają mi wielki ból, ale walczysz, zawsze jesteś w modlitwie módlcie się i nie zmieniajcie niczego z tego, co wam zostało, wkrótce nie będę już obecny w Eucharystii, ale walczycie o jej przyjęcie, moi aniołowie zbliżą się do świętych kapłanów, nie lękajcie się, niczego wam nie zabraknie. [Jezus pokazuje mi nowy świat i mówi]: Och! moja córko, spójrz, to jest ten wspaniały świat przygotowany dla Ciebie i wkrótce nadejdzie. [Jezus modli się do Ojca]: Ojcze mój, który jesteś w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi.
  Ojcze, nie opuszczaj ich, nie opuszczaj nikogo. Amen

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   No proszę, jest dziś w tym orędziu modlitwa „Ojcze nasz…” podobnie jak w ostatnim orędziu które Gosia zamieściła. 🙂

   Polubienie

   • Adrian pisze:

    pamietacie słowa z orędzia z tamtego roku…2019…że to są osttanie święta Bożego Narodzenia…teraz wszystko się wyjaśnia…….

    Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Po tym orędziu poczułam się jakby mi Pan Jezus odpowiedział,dosłownie:) Ostatnio wstawiam tą pieśń „Jezu,nie opuszczaj nas” i też piszę te słowa pod Koronką,a tu Pan Jezus do Swego Ojca się modli: „Ojcze, nie opuszczaj ich, nie opuszczaj nikogo.”
   Niesamowite…

   Panie Jezu! Dziękuję! Kocham Cię! Nie opuszczaj nas!

   Polubienie

 14. Szafirek pisze:

  1 listopada
  Wszyscy Święci

  Wszyscy Święci

  Dzisiejsza uroczystość – jak każda uroczystość w Kościele – ma charakter bardzo radosny. Wspominamy bowiem dzisiaj wszystkich tych, którzy żyli przed nami i wypełniając w swoim życiu Bożą wolę, osiągnęli wieczne szczęście przebywania z Bogiem w niebie. Kościół wspomina nie tylko oficjalnie uznanych świętych, czyli tych beatyfikowanych i kanonizowanych, ale także wszystkich wiernych zmarłych, którzy już osiągnęli zbawienie i przebywają w niebie. Widzi w nich swoich orędowników u Boga i przykłady do naśladowania. Wstawiennictwa Wszystkich Świętych wzywa się w szczególnie ważnych wydarzeniach życia Kościoła. Śpiewa się wówczas Litanię do Wszystkich Świętych, która należy do najstarszych litanijnych modlitw Kościoła i jako jedyna występuje w księgach liturgicznych (w liturgii Wigilii Paschalnej; ponadto także w obrzędzie poświęcenia kościoła i ołtarza oraz w obrzędzie święceń).

  W pierwszych wiekach chrześcijaństwa w Kościele nie wspominano żadnych świętych. Najwcześniej zaczęto oddawać cześć Matce Bożej. Potem kultem otoczono męczenników, nawiedzając ich groby w dniu narodzin dla nieba, czyli w rocznicę śmierci. W IV wieku na Wschodzie obchodzono jednego dnia wspomnienie wszystkich męczenników. Z czasem zaczęto pamiętać o świątobliwych wyznawcach: papieżach, mnichach i dziewicach. Większego znaczenia uroczystość Wszystkich Świętych nabrała za czasów papieża Bonifacego IV (+ 615), który zamienił pogańską świątynię, Panteon, na kościół Najświętszej Maryi Panny i Wszystkich Męczenników. Uroczystego poświęcenia świątyni wraz ze złożeniem relikwii męczenników dokonano 13 maja 610 roku. Rocznicę poświęcenia obchodzono co roku z licznym udziałem wiernych, a sam papież brał udział we mszy św. stacyjnej. Już ok. 800 r. wspomnienie Wszystkich Świętych obchodzone było w Irlandii i Bawarii, ale 1 listopada. Za papieża Grzegorza IV (828-844) cesarz Ludwik rozciągnął święto na całe swoje państwo. W 935 r. Jan XI rozszerzył je na cały Kościół. W ten sposób lokalne święto Rzymu i niektórych Kościołów stało się świętem Kościoła powszechnego.

  Dziś po południu, po Nieszporach lub niezależnie od nich, na cmentarzu odprawia się procesję żałobną ze stacjami. Od południa dnia Wszystkich Świętych i przez cały Dzień Zaduszny w kościołach i kaplicach publicznych można uzyskać odpust zupełny, ale tylko jeden raz. Warunki zyskania odpustu są następujące:
  1) pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy,
  2) odmówienie „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”,
  3) dowolna modlitwa w intencjach Ojca św.,
  4) Spowiedź i Komunia św.
  W dniach 1-8 listopada można także pozyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza pod wyżej wymienionymi warunkami. W pozostałe dni roku za nawiedzenie cmentarza pozyskuje się odpust cząstkowy.

  Więcej o odpustach – kliknij tutaj…

  Polubienie

 15. Adrian pisze:

  Dzisiaj oprócz akcji Różaniec do granic nieba rozpoczynamy miesiąc pamięci o zmarłych i pomocy duszom czyśćcowym, które odpłacają się wielokrotnie razy więcej swoim orędownictwem, dlatego opróżniamy czyściec i zwiększamy ilość naszych orędowników w niebie.
  Modlitwa Św. Gertrudy uwalnia 1000 dusz z czyśćca:
  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Najdroższą Krew Boskiego Syna Twego, Pana naszego Jezusa Chrystusa w połączeniu ze wszystkimi Mszami Świętymi dzisiaj na całym świecie odprawianymi, za dusze w Czyśćcu cierpiące, za umierających, za grzeszników na świecie, za grzeszników w Kościele powszechnym, za grzeszników w mojej rodzinie, a także w moim domu. Amen.

  Polubienie

 16. Marcin pisze:

  Szafirku, na Twój temat nic przecież nie napisałem. Nie posądzam Ciebie o nic.
  Napisałem wczoraj co napisałem. Są ostatnio niejasności i napisałem ten komentarz.
  Tak przystępuję do tej modlitwy Różaniec do granic Nieba. Ale nie muszę deklarować tego tutaj na blogu jak i żadnych innych modlitw które odmawiam. Najważniejsze że Pan Bóg widzi.

  Pozdrawiam.

  Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Marcinie,ale to co napisałeś to mogłam tak pomyśleć,skoro podejrzewasz,że Gosia i Bożenka to jedna osoba,to wychodzi na to,że nie wierzysz w to,że znam Gosię,że książki dostałam od Bożenki,która w ogóle w innym mieście mieszka niż ja i Gosia.No tak mogę to rozumieć,że i ja jestem zamieszana w to wszystko co sobie wmyśliłeś,że i ja kłamałam pisząc o tej przesyłce itp.
   Wtedy Ci napisałam,że mnie też czasem coś zastanawia,ale ja się w to nie wkręcam,bo to sensu nie ma.Kto kłamie i robi coś złego to ten ktoś za to odpowie.Już wolę być naiwna niż się nakręcać i kogoś niesłusznie podejrzewać.Nie jest to łatwe czasem,bo na takim forum się nie znamy wszyscy osobiście,czasem coś dziwnie wygląda itp.,ale już na to nic nie poradzimy.Myślę też,że może na sam koniec diabeł chce nas poróżnić.Bo takiego czegoś się nie spodziewałam co tu wynikło teraz.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Szafirku, wiem i wierzę, że znasz Gosię osobiście, bo nie raz o tym mówiłaś, i wiem że dostałaś książki. Ale resztę przemilczę.
    I nie posądzam Ciebie o nic jak wyżej napisałem. Ty nie jesteś tą osobą do której miałbym mieć wątpliwości.

    Pozdrawiam

    Polubienie

 17. Gosia 3 pisze:

  Obejmijmy go pilną modlitwą ja już wczoraj odmówiłam za niego 1 dziesiątkę Różańca Świętego.
  Teraz przy Koronce

  Polubienie

 18. Mariusz pisze:

  Drogi Żołnierzu Reszty naszego Pana Jezusa Chrystusa,

  To jest Maria Divine Mercy i piszę do was, aby osobiście zaprosić was do aktywnego udziału w bardzo ważnym kamieniu milowym tej Misji.

  W nadchodzącym 8 listopada 2020 roku obchodzimy dziesiątą rocznicę misji Jezusa dla ludzkości. Dziesięć lat temu, 8 listopada 2010 roku, odmawiając Różaniec Święty przed figurą Matki Bożej, po raz pierwszy otrzymałem Orędzie od Najświętszej Maryi Panny. O 3 nad ranem 9 listopada 2010 roku Nasz Pan Jezus Chrystus po raz pierwszy skontaktował się ze mną. Nasz Pan Jezus Chrystus powiedział mi: „Powracam na ziemię, jak przepowiedziano. Ten czas zbliża się tak szybko, że wielu nie będzie przygotowanych… Moi prorocy nie mają teraz zbyt wiele czasu, aby pomóc przygotować ludzkość na to Wielkie Wydarzenie ”.

  Teraz, dziesięć lat później, spełniło się wiele proroctw przekazanych przez Trójcę Świętą. Jednym z głównych proroctw, które się spełniły, była rezygnacja papieża Benedykta XVI 11 lutego 2013 r. Dokładnie rok wcześniej, 11 lutego 2012 r., Jezus powiedział: „Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI zostanie usunięty z Stolica Apostolska w Rzymie ”.

  Aby uczcić ten ważny kamień milowy, chciałbym osobiście zaprosić was na „Specjalną konferencję online z okazji 10. rocznicy Book of Truth”. Ta dwudniowa konferencja online odbędzie się za pośrednictwem Zoom w dniach 8 listopada, w godzinach 21: 00–22: 00 Hong Kongu i 9 listopada, 21–22: 00 Hong Kong Time. Konferencja online będzie prowadzona w języku angielskim, jednak podczas wydarzenia będą obecni tłumacze na żywo, którzy przetłumaczą ją na następujące języki: hiszpański, niemiecki, holenderski, francuski, węgierski, wietnamski, indonezyjski, koreański, portugalski i albański.

  Ponieważ zarejestrowałeś się w przeszłości, aby dołączyć do jednej z naszych sesji modlitewnych Zoom, zostaniesz automatycznie zarejestrowany na tej specjalnej konferencji online. Oczekuj e-maila od „Jesus to Mankind Global”, informującego, że zostałeś zarejestrowany na to wydarzenie. Ten e-mail od „Jesus to Mankind Global” będzie również zawierał instrukcje, jak możesz dołączyć do wydarzenia online przez Zoom.

  Jeśli to czytasz, oznacza to, że jesteś powołany przez Pana Jezusa Chrystusa w bardzo szczególny sposób, aby służyć Mu w tej Ostatniej Ważnej Misji. Wasze jest bardzo szczególne powołanie: wezwanie do pomocy Matce Bożej, Współodkupicielce i Trójcy Przenajświętszej w ich ostatecznym wysiłku, aby ocalić jak najwięcej dusz, przygotowując się na chwalebny powrót Jezusa.

  Dołącz do nas na tej specjalnej konferencji. Podczas tej internetowej konferencji przekażę Armii Pozostałości kilka ważnych instrukcji.

  Niech Dobry Bóg błogosławi Ciebie i Twoją rodzinę! Niech On wynagrodzi was obfitością łask za waszą hojność w służbie Mu w tej Misji.

  Twój w Jezusie Chrystusie,

  Maria Bożego Miłosierdzia

  P.S. Od teraz będziesz otrzymywać ważne oficjalne ogłoszenia i przypomnienia dotyczące misji Jesus to Mankind za pośrednictwem tego e-maila. Ten e-mail jest oficjalnym biuletynem e-mailowym Misji i jedynym oficjalnym źródłem wszystkich POUFNYCH ogłoszeń dotyczących Misji.

  Jeśli chcesz zaprosić swoich znajomych do udziału w zbliżającej się specjalnej konferencji online z okazji 10. rocznicy Book of Truth, poproś ich o zarejestrowanie się za pośrednictwem tej strony rejestracji:

  Polubienie

 19. Leszek pisze:

  Z wczorajszego wpisu Adriana, z g. 21:42
  Trevignano Romano, 31 października 2020 r. Wiadomość od Jezusa 17:45.
  Z fragmentu tej wiadomości:
  …nie zmieniajcie niczego z tego, co wam zostało, wkrótce nie będę już obecny w Eucharystii…
  W tym miejscu powtórzę moje trzy ostatnie wczorajsze (między g. 22-23) wpisy w poprzedniego Gł. Wpisu:

  Jeszcze może słowo dot. podnoszonej kwestii nieważności Mszy Św., z tytułu zmiany słów konsekracji wina z „za wielu” na „za wszystkich”, ale z innej strony, mianowicie z powodu szerzącego się b. groźnego kościelnego wirusa podawanej i przyjmowanej Komunii św. na rękę, będącą rzecz jasna – wbrew zapewnieniom naszego Episkopatu, że tak nie jest – nie tylko formą profanacji. Wniosek taki opieram na trzech poniższych – podobnego tonu – źródłach, mianowicie:

  1. z fragmentu słów Pana Jezusa do … z przekazu/będącym zarazem Wpisem Głównym z dn. 20 marca 2020r.., który ukazał się na tym blogu:
  … Nie cierp dziecko z tego powodu bo zatwardziałość serc niektórych kapłanów jest tak ogromna, że ich wiara nie istnieje i nie wierzą w Moją obecność w Hostii świętej. (…). wiem, że bardzo cierpiałaś ze Mną widząc jak twoi bracia i siostry, którzy przychodzą na Adorację do tego kościoła bez żadnej żenady wyciągają dłonie po Moje Najświętsze Ciało. (…). Powiadam wam: tam gdzie jestem podawany na rękę – Eucharystia została zniszczona i nastąpiła ohyda spustoszenia. (…). To chciałem powiedzieć przez ciebie do Moich dzieci, że w tych kościołach Najświętsza Ofiara
  u s t a ł a, gdzie kapłan tak tę Eucharystię sprawuje, aby potem profanować Mnie w Moim mistycznym ciele podczas rozdawania na rękę Moim wiernym dzieciom. …
  [tytułem dopełnienia: Z Orędzia nr 141 (z 24,12.1977r.) Matki Bożej do Jej umiłowanych synów, Kapłanów (a od daty tego Orędzia, upłynęło już ponad 40 lat i ten stan zapewne bardzo się pogorszył – dop. mój):
  … W Eucharystii Jezus jest prawdziwie obecny ze Swoim Ciałem, Krwią, Duszą i Bóstwem. (…). W tę Świętą Noc Moje matczyne Serce jest na nowo rozdzierane. Widzę bowiem, że nawet wśród samych Kapłanów szerzą się wątpliwości co do Boskiej obecności Mego Syna Jezusa w tajemnicy Eucharystii. Przez to szerzy się obojętność wobec Sakramentu Eucharystii, zanika Adoracja i modlitwa. Mnożą się z dnia na dzień świętokradztwa popełniane przez tych, którzy zbliżają się do tego Sakramentu w stanie grzechu śmiertelnego.
  Niestety, wzrasta liczba Kapłanów, którzy sprawują Eucharystię, chociaż już w nią nie wierzą. Jedni z nich przeczą rzeczywistej obecności Mojego Syna Jezusa, inni chcieliby tę obecność ograniczyć tylko do czasu celebrowania Mszy św. Jeszcze inni sprowadzają ją do obecności czysto duchowej i symbolicznej.
  Błędy te szerzą się, mimo że właściwa nauka została jasno potwierdzona przez nauczanie Kościoła – szczególnie przez Papieża.
  Niestety przyjdzie czas, że ten błąd będzie miał jeszcze więcej zwolenników, a w Kościele prawie zaniknie woń adoracji i Najświętszej Ofiary. Przez to ohyda spustoszenia – która już weszła do Świętej Świątyni Bożej – osiągnie swój szczyt. … ] cdn

  Polubienie

  • Leszek pisze:

   cd.: 2. z fragmentu (dokładnie przetłumacz. z języka hiszpańskiego) Orędzia Pana Jezusa dla Enocha z 27.09.2020r.:
   „Pretekst pandemii, która już jest bezpośrednim atakiem na Mój Kościół, prowadzi wielu Moich pasterzy do zbezczeszczania Mnie, dając Mnie, Mojej trzodzie na rękę, jakby to był zwykły kawałek chleba. Z Moich oczu płyną krwawe łzy, widząc, jak jestem obrażany i podeptany w każdej cząstce Mojej Boskości, która spada na ziemię, za podłe świętokradztwo, które zostało popełnione w wielu Moich Domach, podając Mnie przez pasterzy na rękę. Miliony cząsteczek Mojej Najświętszej Hostii padają codziennie na ziemię, kiedy Moje dzieci biorą Mnie do ręki. Cóż za wielkie świętokradztwo popełnia się przeciwko Mojej Boskości pod pretekstem pandemii, która jest bardziej spiskiem i atakiem na Moją Świętą Ofiarę!
   Moje Najświętsze Ciało i Krew, musicie rozdawać Mojej trzodzie na kolanach i do ust, z należnym szacunkiem i uwielbieniem, na jakie zasługuje Król królów i Pan panów. Niewierni pasterze, jeśli nie zmienicie swojego postępowania i nie poprawicie swojego zachowania względem Mnie, zapewniam was, że będziecie traktowani jak osoby winne, kiedy jutro stawicie się przede Mną! Tysiące kapłanów, biskupów, kardynałów, a nawet papieży, dziś przebywają w głębi otchłani, a inni w oczyszczającym ogniu trzeciego czyśćca za niegodne traktowanie Mnie, podając Mnie na rękę, kiedy pełnili swoją kapłańską posługę na tym świecie. (…).
   Rozważcie ponownie pasterze Mojej trzody, jeśli Ja n a d a l będę niegodnie podawany Mojemu ludowi, Mój Duch Święty odłączy się od waszych konsekracji; wtedy chleb, który będziecie rozdawać, nie będzie już Moim Ciałem i Moją Krwią …
   cdn

   Polubienie

  • Leszek pisze:

   cd. 3. Po wygłoszonej porannej katechezie przez emerytowanego biskupa Antoniego Dydycza z Drohiczyna, w piątek, 9.X.2020r. w Radiu Maryja, w czasie rozmów ze słuchaczami, jeden z nich, Józef z Dolnego Śląska, to powiedział:
   „Musimy się wzorować na wielkich świętych, ale też na wielki dar Boży, jakim są Orędzia Matki Bożej z Medjugorje, gdzie przez widzących przybywający tam ludzie pytają Maryję o pewne sprawy. Z Polski pojechał do Medjugorje pewien kapłan, i zapytał Matkę Bożą jak to jest z Komunią św. na stojąco i na rękę w czasie epidemii. A Matka Boża powiedziała, że pandemia nie może być usprawiedliwieniem dla profanacji mego Syna w Najświętszym Sakramencie. Kto przyjmuje Ciało Pana na stojąco i na rękę, to przyjmuje zwykły opłatek. Widząca Vicka widziała, jak kapłan otwiera Tabernakulum, wyjmuje kielich z Hostiami,z którego rozlega się wielki blask na cały kościół. Gdy kapłan wyjmuje Hostię z tego kielicha, pojawia się blask na cały kościół. Gdy klęczący przyjmuje Komunię św. do ust, ten blask wchodzi do jego ust. Natomiast, gdy kapłan podaje Komunię na stojąco lub na rękę, to ten blask wraca do Tabernakulum, bo przyjmuje jako zwykły opłatek”.

   Ks.T. Rydzyk zabierając też głos po tej, wg mnie jakże wymownej wypowiedzi pana Józefa, stwierdził, że nieprawdą jest to,że wtedy jest tylko Pan Jezus w Hostii, gdy przyjmowany jest w tradycyjny sposób w Polsce, a jeżeli nie, to wtedy jest to zwykły opłatek. Nie, zakończył,Pan Jezus jest (zawsze). I dodał, dyskredytując to, o czym mówił słuchacz z Dolnego Śląska: Różne legendy ludzie sobie tworzą i podpierają się niby objawieniami. To jest absolutnie niemożliwe,bo Pan Jezus jest w konsekrowanej Hostii, nie odchodzi.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    ODNIOSĘ SIĘ DO SŁÓW KS.RYDZYKA OTÓŻ MA RACJĘ ŻE PAN JEZUS JEST ZAWSZE W KONSEKROWANEJ HOSTII ŚW I NIE WRACA DO TABERNAKULUM LECZ JEST BARDZO OBRAŻANY,PONIŻANY I PROFANOWANY PODCZAS PRZYJMOWANIA NA STOJĄCO I NA RĘKĘ( i nie ma z tego łask) A GDY SATANISTA WYNOSI HOSTĘ ŚW Z KOŚCIOŁA TO PONOWNIE KRZYŻOWANY W OGROMNYCH MĘKACH
    szkoda,ze tego ks. nie dopowiedział.

    Polubienie

   • Leszek pisze:

    Szkoda Gosiu-3, że nie zwróciłaś uwagi na to, co Pan Jezus mówił Twojej znajomej w Przekazie z 20 marca br, którego stosowne fragmenty przytoczyłem, gdzie zostało jasne powiedziane, oprócz tego, co piszesz, że … w tych kościołach Najświętsza Ofiara
    u s t a ł a, gdzie kapłan tak tę Eucharystię sprawuje, aby potem profanować Mnie w Moim mistycznym ciele podczas rozdawania na rękę Moim wiernym dzieciom. …

    Polubienie

   • Leszek pisze:

    … pasterze Mojej trzody, jeśli Ja n a d a l będę niegodnie podawany Mojemu ludowi, Mój Duch Święty odłączy się od waszych konsekracji; wtedy chleb, który będziecie rozdawać, nie będzie już Moim Ciałem i Moją Krwią …
    I będzie to samo w KK, co stało się z liturgią w świątynia jerozolimskiej. Gdy zasłona Przybytku rozdarła się na dwoje (Mt 27,51a), to wtedy Bóg Jahwe opuścił synagogę.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    LESZKU!
    WYBACZ JA TEGO WSZYSTKIEGO CO ZAMIEŚCIŁEŚ NIE CZYTAŁAM I ODPOWIADAJĄC NA SŁOWA KS RYDZYKA MIAŁAM NA MYŚLI ŻE TO DOKONUJE SIĘ PO RAZ PIERWSZY W DANYM KOŚCIELE.JA OSOBIŚCIE ZNALAZŁAM KOŚCIÓŁ ,ŻE NIE UDZIELA SIĘ KOMUNII ŚW DO RĄK WŁAŚNIE PO TYM PRZESŁANIU,KTÓRE ZAMIEŚCIŁEŚ I NAWET NIE PROPONUJE SIĘ PODCZAS MSZY ŚW I PODCZAS OGŁOSZEŃ.JEDNAK,OSTATNIO PODEJRZAŁAM,ŻE JEDEN KS UDZIELIŁ JEDNEJ KOBIECIE TAK KOMUNII NA RĘKĘ TO DO NIEGO JUŻ NIE PÓJDĘ.
    PAN JEZUS PEWNIE ZNA NASZE PRAGNIENIA I ZAWSZE MOŻE NAM UDZIELIĆ KOMUNII GDZIE ANIOŁ PRZYNIESIE KOMUNIĘ Z KOŚCIOŁA GDZIE NIE MA JESZCZE OHYDY SPUSTOSZENIA LUB Z NIEBA.
    TRUDNY TO CZAS DLA NAS WIERZĄCYCH BO TAKICH KOŚCIOŁÓW JUŻ PRAWIE NIE MA A KATAKUMB TEŻ NIE MA.

    Polubienie

   • WandaZ pisze:

    GosiuIII Jeżeli masz takie pragnienie to mogę podać namiary na Bożego Kapłana mieszka w ok. Lublina a jego sytuacja jest taka , że od trzech lat stał sie nie wygony za głoszoną prawdę i wierność Chrystusowi, nie otrzymał przydziału na żadną parafie. Tu na blogu nie mogę nic więcej napisać. Wanda

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    KOCHANA WANDZIU!
    OCZYWIŚCIE ŻE CHCĘ BO TAK W RODZINIE SIĘ MARTWIMY CO MY ZROBIMY, MOJEGO OPIEKUNA DUCHOWEGO NIE MAM TEŻ NA MIEJSCU ANI W OKOLICACH LUBLINA. NAPISZ MI CZY TY PODAWAŁAŚ MI SWÓJ ADRES I-MAILOWY BO WYBACZ NIE PAMIĘTAM. JAK MOŻESZ TO PODAJ MI PRZEZ MARIUSZA.
    NIECH CI PAN BÓG BŁOGOSŁAWI!

    Polubienie

   • WandaZ pisze:

    KOCHANA GOSIU podawałam kiedyś ale jak byś to nie miała to niech Mariusz tobie poda, nie wiem jak to działa ale myślę że on ma dostęp do adresu e-mail. Pozdrawiam

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Wandziu! nie mogę znaleźć do Ciebie adresu i-mail.
    poprosiłam Mariusza ale jeszcze mi nie przysłał.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

  • Leszek pisze:

   … wkrótce nie będę już obecny w Eucharystii…
   Z końcowego fragmentu przytoczonych przeze mnie w poprzednim Gł. Wpisie wypowiedzi nt. Mszy Św. w czasie egzorcyzmów – opisanych w książce o. B. Meyera „Ostrzeżenie z Zaświatów” demona Akabora, upadłego anioła z chóru Tronów [z 14 sierpnia 1975 r. w kontekście szerzącego się w Kościele Katolickim (zwłaszcza wśród hierarchii kościelnej spod znaku drugiej Bestii z Ap 13,11n) modernizmu]:
   … Wkrótce dojdzie do tego, że cała Msza będzie nieważna. …

   Polubienie

 20. Szafirek pisze:

  LIST POLSKICH LEKARZY WS. ZAGROŻEŃ ZWIĄZANYCH Z KOMUNIĄ ŚW. NA RĘKĘ

  LIST OTWARTY POLSKICH LEKARZY KATOLICKICH W SPRAWIE ZAGROŻEŃ ZWIĄZANYCH Z PRZYJMOWANIEM KOMUNII ŚWIĘTEJ NA RĘKĘ
  Białystok, 7.10.2020

  Jego Ekscelencja Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 6 01-015 Warszawa

  Do Biskupów, Kapłanów oraz Sióstr i Braci w wierze Kościoła katolickiego

  Zaniepokojeni jesteśmy faktem, że w ostatnich miesiącach ze strony wielu kapłanów płynie zachęta (a w niektórych parafiach wręcz nakaz!) do przyjmowania Komunii Świętej na rękę jako formy bardziej higienicznej i rzekomo chroniącej wiernych przed zakażeniem SARS-CoV-2.

  Nie wiemy, na jakiej podstawie, a zwłaszcza w oparciu o jakie badania naukowe zbudowano taką tezę i jakie przesłanki medyczne ją potwierdzają. Uważamy, że z punktu widzenia medycznego nie można traktować udzielania Komunii Świętej na rękę jako formy bardziej bezpiecznej niż przyjmowanie Komunii Świętej do ust.

  Z punktu widzenia medycznego udzielanie Komunii Świętej bezpośrednio do ust i w postawie klęczącej jest formą zdecydowanie bezpieczniejszą i właściwszą niż przyjmowanie Komunii Świętej do ręki i na stojąco.

  Ludzkie ręce stanowią miejsce kontaktu pomiędzy środowiskiem zewnętrznym człowieka a jego ciałem. Prace wielu autorów podkreślają, że na naszych dłoniach mogą znajdować się bardzo liczne drobnoustroje potencjalnie chorobotwórcze. A są to między innymi: Staphylococcus aureus – bakteria wywołująca ropne infekcje skóry i tkanki podskórnej oraz posocznicę; bakterie z grupy Salmonella – odpowiedzialne za zatrucia pokarmowe; pałeczki Escherichia coli – powodujące zatrucia pokarmowe, zapalenia dróg moczowych, zatok, a nawet prowadzące do sepsy; pałeczki z rodzaju Campylobacter – wywołujące ostre biegunki; jaja różnych pasożytów, np.: Enterobius vermicularis – odpowiadający za owsicę u dzieci i dorosłych, oraz cysty pierwotniaków, np.: Giardia lamblia – powodujące uporczywą lambliozę. Mogą być także obecne grzyby wywołujące grzybicę skóry czy wirusy jak np.: wirus WZW typu A – wywołujący żółtaczkę pokarmową, rotawirusy – odpowiedzialne za biegunki, bóle brzucha, a także wirusy grypy czy wiele odmian koronawirusów, o których tak wiele ostatnio słyszymy.

  Nawet jeżeli przed wejściem do kościoła spryskamy nasze ręce środkiem dezynfekcyjnym, to musimy pamiętać, że w czasie trwania Mszy Świętej będą one dotykały rzeczy lub miejsc, których nie odkaziliśmy, np. ławek, ubrania, okularów, włosów, a także pieniędzy (będących siedliskiem bardzo wielu zarazków) składanych na tacę.

  Zatem wyciągnięta ręka do Komunii Świętej to potencjalne źródło zakażenia. Dlatego pragniemy zwrócić uwagę na bardzo ważny punkt postępowania epidemiologicznego, jaki stanowi hamowanie drogi zakażenia poprzez eliminowanie miejsc mogących być jego potencjalnym źródłem. Otóż udzielając Komunii Świętej na rękę, robimy właściwie coś odwrotnego, bo poszerzamy możliwe źródło zakażenia o dodatkowy element, jaki stanowi na tej drodze wyciągnięta ręka wiernego.

  Należy także wspomnieć o jeszcze innym ważnym aspekcie udzielania Komunii Świętej, a mianowicie przyjmowanej w tym momencie postawie (stojącej bądź klęczącej). Uważamy, że z punktu widzenia epidemiologicznego również postawa stojąca sprzyja rozszerzaniu się infekcji, bardziej bowiem naraża kapłana oraz wiernego na wzajemne zakażenie drogą kropelkową i powietrzną wydychanymi wirusami przez to, że ich drogi oddechowe (usta i nos), a także spojówki oczu są w bardzo bliskiej odległości. Odwrotnie jest w postawie klęczącej – usta, nos i oczy są na różnych wysokościach i w większej odległości, co utrudnia przedostawanie się zarazków.

  Podsumowując, należy stwierdzić, że z punktu widzenia medycznego udzielanie Komunii Świętej bezpośrednio do ust i w postawie klęczącej jest formą zdecydowanie bezpieczniejszą i właściwszą niż przyjmowanie Komunii Świętej do ręki i na stojąco.

  W trosce o zdrowie wiernych pragniemy gorąco zaapelować do Episkopatu Polski, biskupów i wszystkich kapłanów o rychły powrót do udzielania Ciała Pańskiego do ust i w postawie klęczącej.

  Szczęść Boże!

  W imieniu polskich lekarzy popierających list otwarty, z uprzejmą prośbą o jego przesłanie do wszystkich Członków Episkopatu Polski

  dr hab. n. med. Marek Baltaziak; patomorfolog
  prof. dr hab. n. med. Maria Elżbieta Sobaniec-Łotowska; patomorfolog
  prof. dr hab. n. med. Stanisław Sulkowski; patomorfolog

  Lista polskich lekarzy katolickich popierających list otwarty w sprawie przyjmowania Komunii Świętej

  Lek. Irena Andrusewicz-Szrot; anestezjologia
  Dr n. med. Tadeusz Borowski-Beszta; psychiatria
  Lek. Danuta Kossakiewicz; rehabilitacja
  Lek. Kazimiera Pawłowska; pediatria
  Lek. Alicja Przekop; choroby wewnętrzne
  Prof. dr hab. n. med. Janusz Popko; chirurgia urazowo-ortopedyczna
  Lek. Olga Szeląg; pediatria
  Lek. Małgorzata Skibko; położnictwo i ginekologia
  Lek. Wiesław Skibko; anestezjologia
  Lek. Anna Grygorczyk; psychiatria
  Lek. Justyna Piłasiewicz; psychiatria
  Dr hab. n. med. Jolanta Wasilewska; pediatria i alergologia
  Lek. Tadeusz Wasilewski; położnictwo i ginekologia
  Dr n. med. Janusz Korfel; choroby wewnętrzne, endokrynologia, diabetologia
  Dr n. med. Henryk Midro; psychiatria
  Prof. dr hab. n. med. Maria Elżbieta Sobaniec-Łotowska; patomorfologia
  Lek. Jan Kazimierz Tołwiński; neurologia
  Dr n. med. Ewa Wasilewska; choroby wewnętrzne i hematologia
  Lek. Wiesława Holak-Tałałaj; okulistyka
  Lek. Janina Ziółkowska; medycyna pracy
  Lek. Maria Konstantynowicz; laryngologia
  Lek. Barbara Bińczak; stomatologia
  Dr hab. n. med. Marek Baltaziak, patomorfologia
  Lek. Józefa Borowska; radiodiagnostyka
  Lek. Zenobia Borowska-Węsław; pediatria
  Lek. Karolina Siemienowicz; medycyna rodzinna
  Lek. Magdalena Dylewska; pediatria
  Dr n. med. Monika Jedynak; anestezjologia
  Lek. Monika Korfel; położnictwo i ginekologia
  Dr n. med. Lucjan Słomkiewicz; położnictwo i ginekologia
  Dr n. med. Anna-Maria Korfel; onkologia i radioterapia
  Dr hab. n. med. Agnieszka Korfel; onkologia, hematologia
  Lek. Aleksander Korfel Lek. Alexandra Korfel
  Lek. Hubert Czerniak; choroby wewnętrzne
  Dr n. med. Jan Szafraniec; psychiatria
  Lek. Wanda Rzeszut; psychiatria
  Prof. dr hab. n. med. Stanisław Sulkowski; patomorfologia
  Dr hab. n. med. Joanna Maria Łotowska; patomorfologia
  Dr n. med. Henryka Sobaniec; protetyka
  Lek. Milena Żochowska-Sobaniec; pediatria
  Prof. dr hab. n. med. Wojciech Sobaniec; neurologia dziecięca
  Dr n. med. Stefan Sobaniec; stomatologia
  Lek. Danuta Tarasiuk; medycyna rodzinna
  Prof. dr hab. n. med. Krystyna Lisiecka-Opalko; stomatologia zachowawcza i fizjoterapia
  Dr hab. n. med. Danuta Kijak; stomatologia zachowawcza i fizjoterapia
  Prof. dr hab. n. med. Urszula Łebkowska; radiodiagnostyka
  Dr hab. n. med. Wojciech Łebkowski; neurochirurgia
  Dr n. med. Maria Rydzewska-Dudek; medycyna sądowa
  Lek. Urszula Łapińska; choroby wewnętrzne, diabetologia; zdrowie publiczne
  Dr hab. n. med. Anna Hryniewicz; choroby wewnętrzne
  Prof. dr hab. n. med. Elżbieta Tryniszewska; pediatria i immunologia kliniczna
  Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski; choroby wewnętrzne i alergologia
  Prof. dr hab. n. med. Maciej Kaczmarski; pediatria
  Dr n. med. Anna Iwaszkiewicz-Pawłowska; pediatria
  Lek. Ewa Baltaziak; dermatologia
  Dr n. med. Dorota Korol; alergologia, pediatria
  Dr n. med. Magda Szymańska; ginekologia, naprotechnologia
  Lek. Monika Skowronek-Płachta; radiodiagnostyka
  Dr n. med. Barbara Zarzycka; choroby wewnętrzne, endokrynologia, diabetologia Lek. Halina Łupińska; alergologia, choroby płuc
  Lek. Grażyna Wiśniewska; psychiatria
  Prof. dr hab. n. med. Wiesław Zarzycki; choroby wewnętrzne, endokrynologia, diabetologia
  Lek. Waldemar Ostapiuk; położnictwo i ginekologia
  Lek. Cecylia Łuczaj; choroby wewnętrzne

  Polubienie

 21. Marcin pisze:

  Jak byłem dzisiaj na Mszy św. i było trzech kapłanów przy udzielaniu Komuni św. i ci trzej kapłani udzielali Komunię św tylko na ręke. Tak jak jeszcze kilka Mszy św wstecz polski proboszcz tej parafii udzielał i do rąk i do ust, tak jak kto chciał, to już teraz udzielał on tylko na rękę. Klęczałem w ławce i widziałem. Widziałem jak jeden chłopak chciał Komunię św do ust od tego polskiego proboszcza, to ten niestety nie udzielił do ust. A ten chlopak, widziałem, że klęczał i mówił cicho pod nosem że chciałby do ust, ale proboszcz jednak nie udzielił mu do ust i ten chłopak nie przyjął Komunii i poszedł ze smutkiem z powrotem do ławki. Ja też przyjąłem Komunię duchową.
  Myślę że już wszyscy księża tutaj gdzie jestem z Polskiej Misji Katolickiej dostali wytyczne z góry że mają kategoryczny zakaz udzielania wiernym Komunii św do ust. Tak jak jeszcze ostatnio ten proboszcz łamał w dobrej wierze ten zakaz to teraz on się niestety nie przeciwstawił temu przepisowi. Może mówiono mu że przestanie być proboszczem albo że zostanie suspendowany jak będzie dalej udzielał Komunii św do ust wiernym którzy tego pragną.
  Myślę że Pan Bóg sam mnie prowadzi. Ostatnio jak losuję patrona na dany rok, to jest to albo Pan Jezus albo Duch Św. W tym roku wylosowałem Ducha Św. Nie mam ojca, nie poznałem go wcale w życiu, nawet nie wiem jak wygląda. Pan Bóg jest moim ojcem i mnie prowadzi.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Dodam jeszcze że ten kapłan, u którego się dzisiaj spowiadałem też udzielał Komunię św. tylko do ręki. To był jeden z tych trzech kapłanów. Tutaj dość często, przeważnie to na niedzielną mszę św. przyjeżdżają nowi polscy kapłani z Polski, salezjanie.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Przeważnie albo raczej zawsze jak przyjeżdża jakiś nowy kapłan na niedzielną mszę tutaj, to on jest przydzielany do konfesjonału aby udzielać sakramentu spowiedzi św. Potem jak jest czas Komunii św. w połowie mszy św. to ten kapłan wychodzi z konfesjonału i idzie pomagać pozostałemu albo pozostałym kapłanom udzielać wiernym Komunii św.

    Polubienie

 22. Adrian pisze:

  Carbonia 31-10-2020 – 16.50
  Rzym, Rzym, Rzym… dlaczego popełniłeś samobójstwo?
  Oto jestem dla was w przebraniu Madonny Czasów Ostatecznych.

  Moje drogie dzieci, oto wszystko zostało dokonane, miłość Boga, naszego Pana, jest dla Jego ludu. Wkrótce objawi się w swojej wielkości, aby zabrać ze sobą wszystkich swoich, wszystkich, którzy z miłością, prawdą i wiernością podążali za nim, służyli mu, wielbili go i kochali.
  Jestem z wami na tym drogocennym wzgórzu w oczach Pana Boga! Jego projekt w tym miejscu jest nieskończonej wielkości, usunie wszelkie zło i umieści swoje Niebo tutaj na Ziemi i będzie panował na tym Wzgórzu na zawsze.
  Ojczyzno moja, umiłowani, co ci się stało?
  Dlaczego sprzedałeś się mojemu wrogowi?
  Dlaczego nie znalazłeś schronienia w skrzydłach twego Pana Boga?
  Dzisiaj wypijesz gorzki kielich bólu, zostaniesz zniszczony i spalony na stosie.
  Rzym, Rzym, Rzym… dlaczego popełniłeś samobójstwo?
  Dlaczego, moja córko, uczyniłaś się niewolnikiem wroga?
  Dlaczego przyozdobiłeś się złotem i diamentami?
  Teraz wszystko się skończyło, stracisz wszystko, twoja gorliwość jest tutaj, wszystko nagle zgaśnie… jak mówię, to się stanie teraz!
  Czas oczekiwania się skończył, moje dzieci muszą otrzymać moją nagrodę, ale wy, którzy wierzyliście, że byliście światłem dla moich Oczu, utracicie na zawsze swoją wielkość.
  Włochy zaraz uderzą piorun, Niebo idzie naprzód, nie będzie więcej oszustwa, całe zło musi się tutaj skończyć.
  Wierzcie w te moje słowa i módlcie się albo wy, którzy jeszcze nie raczyliście uklęknąć przed Krucyfiksem, ponieważ teraz zostaniecie postawieni w warunkach kary.
  Św. Franciszek wkrótce powstanie do wizji tej Ludzkości i ogłosi swoją prawdziwą świętość: … jest synem Boga, a nie szatana!
  Bóg zna człowieka i jego syna, zna zło i zna dobro, dlatego prawdę mówiąc wam mówię: jestem tu z wami i wam oznajmiam prawdę. Św. Franciszek jest świętym par excellence, tym, który był posłuszny Bogu i oddał swoje życie w ubóstwie dla zbawienia swoich braci, dla wypełnienia planu zbawienia.
  Kto dzisiaj odpowiada jak św. Franciszek? … może ten, który dzisiaj przewodzi Kościołowi?
  Jestem upokorzony niegodziwością człowieka, jestem zmęczony oszustwem, które nakłada na mój lud, wystarczy! … To samobójstwo. To Człowieczeństwo jest teraz na końcu, jego bóg jest w tym, który jest dziś przyciągany do kościoła Piotra.
  Ale teraz Piotr zainterweniuje, by pomóc Benedyktowi XVI, razem z nim ogłosi oszustwo i powie, że Jezus powrócił , że wszystko wydarzy się w Nim… że życie rozpocznie się od nowa w miłości, miłości, wierności i prawdzie.
  Stańcie przed Krucyfiksem i oddajcie Mu pokłon, ogłoście się mężami Bożymi, prosząc Boga o przebaczenie za wszystkie okropności, jakie popełniliście, nie ma innej chwili, oto nadchodzę. Amen
  Błogosławieństwo i łaska wam, wszystkim moim dzieciom. Amen.

  Polubienie

 23. Adrian pisze:

  Czy objawienie na lututowskiej kamienicy niesie jakieś przesłanie?

  W sobotę ok. godziny 15.00 na elewacji jednej z lututowskich kamienic pojawił się krzyż a przy nim klęcząca postać łudząco przypominająca Matkę Boską. Objawienie może być związane z obecną sytuacją, jaka ma miejsce w Polsce. Pandemia związana z zakażeniami koronawirusem przybiera w ostatnich dniach na sile i zbiera duże żniwo ofiar śmiertelnych. Od 22 października w Polsce trwały nielegalne protesty po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Tzw. ,,strajki kobiet,, przybrały formę ulicznych manifestacji a jej główne postulaty to” aborcja na życzenie i dymisja rządu,,. Powstająca przy tych wydarzeniach agresja skierowana była przeciwko kościołowi, budynkom sakralnym, pomnikom i księży.
  Czy objawienie na lututowskiej kamienicy niesie przesłanie aby ludzie w Polsce nie ulegali fałszywym prorokom, którym w rzeczywistości nie chodzi o prawa kobiet, tylko osiągnięcie celów politycznych. Powinniśmy budować swoje przekonania na bazie wiary katolickiej, która przez tysiąclecia pozwoliła istnieć naszemu narodowi i w tej sytuacji pozwoli nam wyjść obronną ręką z zagrożeń, z jakimi się zmagamy. Dbajmy o siebie, unikajmy niepotrzebnych zgrupowań, bądźmy dla siebie życzliwi, dobrzy. Bądźmy pełni ufności, miłości i przebaczenia a przetrwamy ten trudny okres w naszym kraju zwycięsko i wszystkie nasze trudności życia codziennego.
  Dziennikarze ITP i powiatowy.pl udali się na miejsce objawienia. Dla właścicieli posesji i sąsiadów tak wyraźny obraz był zaskoczeniem i powodował naturalny odruch modlitwy. W rozmowie z nami zadawali sobie pytanie ,,dlaczego u nas?,, Może dlatego, że rodzina ta jest bardzo religijna a status społeczny młodego pokolenia tej rodziny, które swoim postępowaniem, zaangażowaniem w różne akcje charytatywne i społeczne daje wspaniały przykład może mieć dobry wpływ na myślenie i działanie innych ludzi.
  W momencie, gdy dotarliśmy na miejsce objawienia wyraźnie widoczny był jeszcze krzyż, postać już zanikła. Wraz z rodziną staliśmy i rozmawialiśmy blisko przez godzinę. Na naszych oczach zanikł również krzyż. Objawienie trwało niespełna dobę. Prace przy elewacji były kontynuowane 8-10 lat temu. Nie może tu być również mowy o ingerencji ludzi. Zaświadczamy osobiście wiarygodność tego objawienia.
  Publikujemy zdjęcia udostępnione nam przez rodzinę.
  Matka Boża objawia się w różnych miejscach na świecie. Jej przekaz jest zawsze podobny: wezwanie do modlitwy i nawrócenia, wezwanie ludzi do pokuty i powrotu do Boga.
  W dniu dzisiejszym, Dniu Wszystkich Świętych pamiętajmy o naszych zmarłych bliskich i o tych co zmarli na covid-19. Módlmy się za,,strajkujących żądających aborcji,, którzy bardzo się zagubili. Módlmy się za młodzież i dzieci, które brały udział w tych nielegalnych zgromadzeniach.
  Matka Boża do swego serca przytuli nas wszystkich.


  wiadomość z https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2019/09/04/nowi-kardynalowie-franciszka-dwoch-z-nich-jest-znana-w-watykanie-jako-geje/#comments

  Polubienie

 24. bozna2 pisze:

  Benedykt XVI , czy to ten biskup w bieli z objawienia fatimskiego?
  Ale teraz Piotr zainterweniuje, by pomóc Benedyktowi XVI, razem z nim ogłosi oszustwo i powie, że Jezus powrócił , że wszystko w Nim się wznowi… że życie rozpocznie się na nowo w miłości, miłości, wierności i prawdzie.
  http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=it&u=https://colledelbuonpastore.eu/&prev=search
  Wizja s. Łucji jest niejasna i czeka na pełne wyjaśnienie. Sprawa, zdaniem Siscoe, jest tym bardziej zdumiewająca, że dość podobną wizję miał św. Pius X. Dostrzegł w niej papieża uciekającego z Rzymu. „To, co widziałem, jest przerażające” – mówił komentując swą wizję święty papież. „Czy to mowa o mnie czy o moim następcy? Pewne jest to, że papież będzie musiał opuścić Rzym, a pozostawiając Watykan przejść po trupach swoich kapłanów” – dodał. Silcoe pisze także o kolejnej wizji Piusa X, w której ujrzał on przyszłego papieża o tym samym imieniu, który ucieka mijając ciała zabitych braci. Próbuje się schronić w kryjówce, jednak zostaje zamordowany.
  https://wobroniewiaryitradycji.com/2014/08/16/kto-jest-biskupem-w-bieli-z-iii-ciej-czesci-tajemnicy-fatimskiej/

  Polubienie

 25. Millka pisze:

  Stróżu Polski, nasz Aniele,
  patrzysz ciągle w Boga Twarz,
  prowadź Polskę, prowadź śmiele,
  niech przy Bogu trzyma straż!!!

  Panie Jezu, Królu Polski, rozpal w nas
  i w naszej Ojczyźnie ogień Swojej Miłości !!!

  MODLITWA ZA OJCZYZNĘ: zakładka „Modlitwy”

  Kraków, 30.10.2020 r.
  W domu
  (Czas pandemii, wiece, protesty na ulicach miast, agresja, akty profanacji …)
  Pan Jezus
  (………)
  To ten czas już przyszedł, gdy rozkwitłą Miłość Boga i człowieka wydawać trzeba światu
  walczącemu z ogniem zła wszetecznego.
  To czas walki przyszedł, czas walki i wyborów dzieci, stworzeń Moich!…
  Niektóre dzieci, uległe czarowi świata, materii i duchem zniewoleni nie pragną Mnie,
  ich Zbawiciela. Nie pragną Mej Miłości a żyć pragną w niewoli grzechu,
  marnoty ziemskiej i materii.
  Potrzeba tym biednym, zagubionym owieczkom pomocy innych, by ujrzeli dokąd doszli
  a zatracili swe ścieżki.
  Trzeba podawać ratunek dłonią wyciągniętą z miłością i serdecznością!
  W zaciemnieniu ducha jest potrzebna pomoc , by przeprowadzić w jasności
  tego, który już nie widzi i błądzi.
  Podawajcie swą ratującą dłoń tonącym w ciemnościach ognistych.
  Niektórzy pochwycą ratującą dłoń i ujrzą ocalenie, a pozostaną bezpieczni.

  To wybór ustanowiony dla życia lub śmierci wiecznej,
  ostateczny wybór, który podjąć im trzeba.

  Nie zostawiam was samych, narodzie ukochany!
  Tyś wybrany naród, w Sercu Mym umieszczony i naznaczony Mym miłosiernym wejrzeniem.
  Czyż pozostawię ten naród wielekroć ukrzyżowany wraz ze Mną, przeżywający swą boleść,
  złączony w ofierze krwi!…Czyż pozostawię was samych? …
  Czy nie przyszedłem ku wam z pomocą, gdy serca wasze krzyczały o ratunek? …
  Tyle waszej ofiary, narodzie Mój ukochany, przyjętej i uznanej,
  a w Miłosierdziu Moim wynagradzanej.
  Zobaczcie, jaką pomoc otrzymywaliście na przestrzeni dziejów waszej społeczności!…
  Promieniami Miłosierdzia z Serca Mego objąłem świat, a z tronu ustanowionego z ofiar
  waszych serc pokornych i miłujących Boga swego.
  To was uznałem za godnych dla przyjęcia tronu Mego Miłosierdzia,
  a widocznego i odbieranego w sercach dzieci świata całego.
  Ten czas walki nie będzie trwał długo, gdy Serce Me w Miłosierdziu wydane światu
  pragnie ratunku ginących, ukochanych dzieci Moich, za które złożona ofiara życia Syna Bożego.
  Wolny wybór , wola wasza wolna a z Miłości Mej wam wydana, dzieci ukochane.
  Ten wybór teraz stać się musi!
  To ostateczny wybór, gdyż niewiele czasu waszego pozostaje.
  Wiedzcie tylko, że dana jest wam pomoc Moja a także w tym, byście ujrzeli
  i mogli rozsądzić w którą stronę pójdziecie, gdzie wyraźnie oznaczona jest wiodąca ścieżka do
  – dobra, prawdy, miłości… i droga szeroka – znaczona do śmierci wiecznej.
  Wybór wasz, dzieci ukochane!
  Wasz wybór ważny ustanawiam, nie Swój – lecz wasz, z waszej wolnej woli, bo tak was
  ukochałem, aż do krzyżowej śmierci w odkupieniu waszym!

  Jeszcze chwila pozostanie dla zastanowienia, czy własnej oceny swych poczynań.
  Jeszcze niewielu zawróci z drogi ciemnej, szerokiej i szukać będzie tej,
  na której kroczą Moje dzieci spokojne i ogarnięte pokojem i miłością.
  Czas na wybór dany wam, kochane dzieci Boże, … lecz jest już na wyczerpaniu!
  W nim teraz jesteście, gotowi na dokonania wyborów serc waszych, dzieci Moje!
  Niektóre serca oddane upraszają krzycząc o Moje Miłosierdzie nad wami.
  Miłosierdzie Moje jest nieustanne.
  Nigdy nie umniejszę Jego działania dla was, w was, ukochane stadko Moje.

  Jestem Bogiem Miłości, Miłosierdzia, Pokoju, Radości,
  wylewanych w serca dzieci, które zbliżone lub zbliżają się ku Mnie
  i pozostają ze Mną i we Mnie – a Ja w nich jako Pan i Władca.

  Te szare, trudne dni wyborów waszych przejdziecie z trudnością, lecz
  wołania waszego oczekuję jako Bóg
  w prawdziwie Ojcowskiej Miłości i Miłosierdziu Swym, wydawanym światu.

  (……….)
  Nie opuszczam dzieci Moich! Jestem z wami, dopóki wy pragniecie Mnie.
  Kierunek wam wskazany, a idący mają jasno oświetlone drogi.
  Jestem z wami i nie opuszczam, a skrywam w Swym miłosiernym Sercu Boga
  kochającego. Nie bójcie się, dzieci Moje ukochane, wybrane!

  (Widzenie)
  W trakcie pisania Słów Pana Jezusa ujrzałam tłum stojących ciemnych postaci w szeregach zwartych,
  w jakimś oczekiwaniu, jakiejś gotowości przed mającą nastąpić akcją bojową. Ten tłum był w czarnych
  mundurach, agresywny, niespokojny, drepczący nerwowo w miejscu przed otrzymaniem rozkazu.
  Z przodu ograniczała ich jakaś przeszkoda (deska, zagradzająca wyjście z tych szeregów),
  utrzymująca dyscyplinę tej hordy.
  Gdy tak przypatrywałam się temu tłumowi zauważyłam spływające z góry białe, gęste obłoczki,
  które jakby zakrywały te szeregi i w nich następowało jakieś uspokojenie.
  Zrozumiałam, że te obłoczki pochodzą od nas, oglądających tę sytuację i rozmodlonych ludzi,
  zgromadzonych na chodniku wiodącym w stronę kościoła.

  Pan Jezus

  Nie bój się (M.), Ja stanę naprzeciw hordom, Ja – Pan i Bóg, miłosierny dla was!
  Przyjmijcie Mnie do serc swoich jako Pana i Króla!
  Mój naród otoczę opieką, by nie zginął, ale nadal wybór wasz będzie.
  Walczcie miłością – to wasza broń, a pokój wniknie,
  Mój Pokój w wasze życie, Mnie oddane.

  Nie bójcie się, dziateczki, wasz Król nadchodzi!
  Pełną zbroję włóżcie ducha swego – z Moim złączonego.

  Ostoi się Mój naród, gdy Królem Ja będę,
  gdy Królestwo Moje w sercach waszych będzie.

  Sztandar wiary poniesiecie, wiary niezłomnej,
  w ognistych próbach wyzwolony z serc waszych, a ukazany światu.

  Ja – Jezus Miłosierny, Królem waszym obrany – zasiędę,
  by pokój, miłość a Moje królestwo wzrastały w potędze i w Moim Miłosierdziu.

  Kocham was, narodzie Mój wybrany!
  Pragnę was jako Swe dzieci poddane Mnie – Miłości.
  Miłosierdzie Moje nad wami i z wami!…

  Polubienie

 26. Millka pisze:

  Odnośnie dzieci nienarodzonych.
  W internecie znalazłam treść modlitwy ” Chrzest Dzieci Nienarodzonych „. Jest także wyjaśnienie- prośba Boga i Matki Najświętszej , by chrzcić te dzieci przynajmniej raz w tygodniu. One płaczą, bo zostały zabite, urodzone martwe lub zmarły po porodzie bez chrztu. Niebo dla nich jest zamknięte do czasu chrztu . Dzieci te będą darowane tym osobom co je ochrzczą i nadadzą im imiona świętych według woli Bożej. Jest ich wiele milionów. Każdego dnia zabijanych jest kilkanaście tysięcy.
  Już od dłuższego czasu codziennie chrzczę te dzieci wodą święconą. Obiecałam sobie , że będę to czynić aż do ostrzeżenia. Miałam dziwny kontakt z tymi maleństwami, bo przychodziły do mnie ze zmarłymi rodzicami w snach. Pierwszy raz tj. 40 lat temu, chrzciłam „z wody” (zwykłej- bo nie miałam święconej ) swoją córkę jak mi leciała przez ręce. Chrzest nawet ze zwykłej wody też jest ważny.
  Ratujmy dzieciaczki i chrzcijmy je, a Niebo i te dzieciaczki będą nam wdzięczne.

  Polubienie

  • Millka pisze:

   Dodam tylko , że drugi-prawidłowy chrzest córki odbył się w kościele

   Polubienie

   • bozna2 pisze:

    Tak, te dzieci nienarodzone muszą mieć chrzest i nadane imiona. Posłużę się przykładami. Moja siostra miała konieczny zabieg, bo ciąża pozamaciczna i potem nie doczekała się dziecka, bo sama uległa śmiertelnemu wypadkowi, lecz nie od razu. Jej dusza jak mniemam zdążyła się przygotować do przejścia i dojrzeć do nawiązania więzi z Ojcem. Tak przez pewien czas zostało. Nie zwracałam na to uwagi, że jej dziecko jest nieochrzczone. Aż do pewnego razu, kiedy przyszedł do mnie mój znajomy, pobożny człowiek, że musi mi coś zakomunikować i że bez zwłoki do mnie przyszedł. A ja dziwnym trafem tego dnia odmówiłam koleżance wcześniej umówione spotkanie, pod głupim pretekstem. Znajomy mi oświadcza, że miał bardzo realny sen i widział w nim moją siostrę z jakąś dziewczynką, trzymała ją za rękę i były bardzo radosne. Czy aż tak miłosierny jest nasz Bóg, że pozwala dzieciom przebywać ze swoimi matkami, taki wyciągnęłam z jego snu pierwszy wniosek. A druga rzecz jeszcze bardziej mnie zaskoczyła, bo on mówi, że spytał tę dziewczynkę, a jak ty masz na imię. A ona mu odpowiedziała, mnie jeszcze imienia nie nadano. To dla mnie był impuls, by ochrzcić moją siostrzenicę, z wody, bo jeden z księży chrzest nienarodzonego dziecka mi odradził, i nadać jej imię. O tych dzieciach nienarodzonych mówi ks. Kostrzewa

    dziewczynka rozmawia z Jezusem ks Sławomir Kostrzewa 1

    Polubienie

  • Marcin pisze:

   Pewnie wszystko zmyślone, tak samo jak u Millki.
   Bajki to Wy umiecie pisać. Życzę talentu i fantazji. Może zaczniecie jeszcze pisać zymyślone orędzia i będziecie mówić że to pochodzi od Pana Boga. A może już ktoś z kręgu Waszych koleżanek zaczął to robić…
   Coś mi jest tutaj podejrzane na tym blogu.
   Mateusz, myślę, że dostał znak jak przypadkiem przedwczoraj napisał komentarz skierowany do mnie, a dziwnym trafem wyświetlił się on „przypadkiem” pod użytkownikem o nazwie Millka.
   Tak też „bożna2” juz pisze że nie będzie jej znowu przy komputerze bo już sama nie może połapać się w tym całym tasiemcu który tutaj nam zaprezentowała. Tym samym będzie miała więcej czasu i większe pole do popisu aby pisać pod innym nickem.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Nie więrzę też w chorobę Bożeny.
    To jest wszystko zmyślone.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Pisanie pod kilkoma nickami zabiera dużo czasu…prawda?
    A może doszły nowe obowiązki w domu i nie ma się tyle czasu teraz żeby pisać pod kilkoma nickami.

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Marcinie ja bym dała sobie spokój na Twoim miejscu z tymi podejrzeniami,bo samego Ciebie to niszczy,bo wyczuwam,że jesteś tym bardzo zdenerwowany.Módl się najlepiej w tej sprawie jeśli to Ci spokoju nie daje i zobaczysz,że Pan Jezus się tym zajmie i pokaże jaka jest prawda,czy masz rację czy się mylisz i wtedy będziesz spokojny.
    Zobacz,że każdego możesz podejrzewać o takie rzeczy co piszesz.Mnie też,bo przecież mnie też nie ma ciągle na blogu,czasem piszę więcej czasem mniej,a i ktoś Ciebie mógłby podejrzewać o takie pisanie pod kilkoma nickami,bo tez czasem znikasz, nawet kiedyś na długo zniknąłeś z blogu.
    Nie wiem czy to wszystko nie jest m.in. spowodowane tym,że nie możesz przyjmować Komunii św.i przyjmujesz tylko duchowo.Ja osobiście jak nie można było chodzić do kościoła to ja nie potrafiłam,co z tego,że bardzo chciałam jak nie czułam tego tak jak się fizycznie Komunię przyjmie.I mi się zdaje,że nawet jak ktoś bardzo pragnie i można powiedzieć,że potrafi duchowo Komunię przyjąć to przez taki sposób łask nie ma i może dlatego tak Cię zły atakuje i dręczy tymi podejrzeniami.I jeśli np. jesteś w błędzie to niesłusznie tak osądzasz kogoś,a to Panu Jezusowi na pewno się nie podoba.A nawet jeśli są prawdziwe te podejrzenia to i tak myślę,ze to niepotrzebnie zajmuje Ci czas.A jakbyś przyjmował normalnie Komunię to tak byś się tym nie przejmował.Pan Jezus na pewno jest blisko Ciebie jeśli jesteś w stanie łaski i przyjmujesz Komunię duchowo,ale mi się zdaje,że przez to,że jest tak utrudnione przyjmowanie Komunii normalnie,to właśnie mniej łask jest.

    Może Marcinie w tej intencji, aby Pan Jezus pomógł Ci z tym co Cię gnębi tu na blogu,oprócz modlitwy przekaż tym księżom w kościele gdzie chodzisz, gdzie Komunii nie możesz przyjmować normalnie, ten list lekarzy na temat przyjmowania Komunii św. co zamieściłam powyżej.Może coś się zmieni tam? Oczywiście zrobisz jak uważasz,ale ja myślę,ze Pan Jezus wyjaśni Ci tą sytuację,jak będziesz się modlił o to.Bo tylko się denerwujesz,a nic z tego efektów,bo wraz nic nie wiesz na 100%.

    Co do historii ,którą opisała Bożena2 nie jest raczej zmyślona,a na pewno nie na tę chwilę,to mogę od siebie powiedzieć.Bo ja tą historię czytałam już na blogu Królowej Pokoju parę lat temu.Chyba,że była to podobna historia i ktoś inny by pisał o tym,ale jeśli dobrze pamiętam to właśnie Bożena2 to pisała.

    Z Panem Bogiem i Maryją

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Witaj Szafirku,
    Jak wcześniej napisałem, że ja Ciebie nie posądzam o nic. Myślę, że ktoś wykorzystuje Twoją naiwność, tak jak i moją.

    Pozdrawiam

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    A jeśli chodzi o Komunię duchową w tym kościele do którego chodzę, to wczoraj miałem nawet myśl aby w kościele jak się wchodzi zostawić kartkę z napisem że Komunia na rękę nie podoba się Panu Bogu.
    Kiedyś kilka lat wcześniej wydrukowałem dosyć sporo kartek na temat Ostrzeżenia z urywkami orędzi Marii Bożego Miłosierdzia gdzie była o tym mowa i zostawiłem je przed mszą św. tam z przodu w kościele na stoliku aby ludzie sobie brali i czytali. Napisałem tam też pod spodem link do tych orędzi. Nikomu o tym nie mówiłem.

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Marcinie,to może właśnie teraz zrób tak z tym apelem lekarzy,bo orędzia to jak wiadomo,nie każdy w nie wierzy.A jak lekarze tak mówią to na niektórych ludzi to prędzej podziała na ich myślenie.Ale głównie chodzi też o księży tam u Ciebie,żeby dali możliwość normalnie przyjmować Komunię św.Może się uda.U nas wiem,że np. na stronie niektórych parafii jest ten list lekarzy.Czyli kapłani niektórzy są wygląda na to za tym aby Komunii na rękę nie dawać,ale co mają zrobić jak łapy niektórzy wyciągają,z góry rozkaz żeby dawać,więc może ten list coś ludziom rozświetli i mniej chociaż takich będzie.

    Polubienie

   • Millka pisze:

    Marcinku, a ja powiem Ci tak ;
    Podejrzenia jakie czynisz wynikają z tego ,że nie masz w sobie spokoju wewnętrznego. Otarłeś się o środowisko lub ludzi ,co do których przekonałeś się , że nie można im ufać.
    Zadry w sercu drążą niezgodę i podejrzliwość. Są to cechy ludzi , którzy doświadczjąc ich „oglądają świat” przez pryzmat wewnętrznego zniewolenia (podejrzliwością, nieufnością).
    Podam taki przykład :
    Najlepszym stróżem cudzego mienia będzie „nawrócony złodziej”. Znając od podszewki sposoby kradzieży , zastawi takie pułapki, o których normalny człowiek by nie pomyślał. Tak samo jest w instytucjach ,gdzie złodziejem okazuje się księgowa. Czasami kradnie latami zanim wpadnie.
    Co chcę przez te przykłady powiedzieć; masz wybujałą podejrzliwość w sobie i stałeś się jej niewolnikiem.
    Moja rada ; patrz na ludzi z sercem takim jak ma dziecko, a dostrzeżesz w nich przyjaciół.
    A dla uzasadnienia ; podaj mi chociaż jeden rozsądny powód, dla którego miałabym się podawać za Bożenę2 ?
    To , że piszemy w podobnym stylu o niczym nie przesądza. Być może jesteśmy nawet w podobnym wieku i mamy podobne zapatrywania. Wszak spotykasz ludzi na ulicy podobnych do kogoś, o głosie identycznym . o takich samych manierach, typach urody.
    Myślę ,że to powinno Ci wystarczyć, a wszystkiego dowiesz się niebawem przy prześwietleniu sumień.
    Pozdrawiam Ciebie Marcinku i Bożenkę2

    Polubienie

 27. Leszek pisze:

  Na okoliczność dzisiejszej Uroczystości Wszystkich Świętych. Z cz. 1 „Bożego Wychowania” Anny:
  http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-03.html
  z XI ROZMOWY (między 10 a 20.I.1983r.)
  … Miłość do Mnie jest miłością do Boga, Stwórcy i Zbawcy; jest miłością istoty zależnej i żyjącej cały czas z nieskończonego zasobu Mojego miłosierdzia. Ono powoduje, że obdarzyłem was wolnością, podtrzymując nieustannie wasze życie, wspomagając, ratując, darząc i przebaczając wam wciąż na nowo wasze winy. Ale największą z nich jest w oczach Moich przywłaszczanie sobie Mojej własności. To właśnie nazywacie pychą.
  O pysze
  Dlatego tak niszczące dla was jest przyoblekanie się pychą, że zaczynacie żyć w kłamstwie. Ono was otacza i wszystko, cokolwiek robicie, robicie źle – bo przypisujecie sobie. Budujecie fałszywy obraz świata i swojego w nim miejsca. Błędny staje się wasz stosunek do Mnie. Zapominacie, że wszystko, czym jesteście, co robicie i co osiągacie, otrzymaliście z Mojej do was miłości. Jest ona tak wielka, że zezwalam wam na błędy i pomyłki, ale staram się po ojcowsku was naprowadzać na drogę prawdy. Temu służą wasze upadki, krytyka otoczenia, niepowodzenia, a nawet cięższe przypadki, które wam daję jako deskę ratunku.

  Dlatego największym Moim darem jest to, czego tak się boicie: ubóstwo fizyczne, ubóstwo darów, ubóstwo środków. Ono stosunek prawidłowy: synowskiej uległości i zawierzenia Mi czyni czymś prostym i naturalnym. Ono pozwala Mi budować – na synu ufającym Mi – Moje wielkie plany i ono zawsze prowadziło do prawdziwej świętości.

  Moja miłość do ubogich i cichych jest niezmierna. Oni są najpotężniejszymi filarami Kościoła, oni budują, odnawiają i uświęcają świat.

  Od Moich uczniów aż do Maksymiliana (Kolbego) przez wszystkie wieki te ukochane dzieci Moje służyły Mi z synowskim oddaniem tak ufnie i wiernie, że mogłem w nich i z nimi zbawiać świat. Bo nigdy żaden z nich, czy to Franciszek (z Asyżu), czy Antoni (Padewski), czy Teresa (z Avila), Katarzyna (Sieneńska), Klara, Joanna (d’Arc), Wincenty (Pallotti), Jan (Bosko), Jan (Vianney), czy wasi bliscy: Stanisław (Kostka), Albert (Chmielowski), Maksymilian i inni, których nie znacie lub czcicie zbyt mało – nikt z nich nie przypisał sobie tego, co Moje, a co darowane im było.
  Oni, poznawszy swoją własną słabość, nieumiejętność i niemoc w czynieniu dobra, Mnie wzywali na pomoc, bo serce ich krwawiło nad niedolą świata, a pomóc mu nie potrafili. Wołali Mnie i przybywałem z radością, a przyjęty z wdzięcznością i uwielbieniem – jako jedyny ratunek – pozostawałem.
  Wtedy dom ich napełniał się Moją mocą, a miłość Moja wylewała się na zewnątrz.
  Czegokolwiek dokonali kiedykolwiek święci Moi, było Moim dziełem, bo zawsze napełniam bez miary wasze puste dłonie wyciągające się ku Mnie. Jakże bym mógł odmówić pomocy tym, którzy o nią proszą, zawieść ufność i nadzieję ubogich…?…
  i
  http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-05.html
  z CIII ROZMOWY, 31 XII 1985 r., Sylwester, Warszawa

  … Służba Polsce była taka łatwa i prosta, chociaż ciężka, a służba Tobie jest po prostu niemożliwa do zrealizowania — ta prawdziwa i całkowicie Ci oddana. Nie poradzę sobie. Nie mogę przezwyciężyć przyzwyczajeń i swego charakteru, a tak bym chciała.
  – Córko. Nie zdarzyło się jeszcze nikomu z ziemi samemu osiągnąć swoje zbawienie. I nie zdarzy.
  Każdy ze świętych Moich miał stałą Moją pomoc i sam służyłem mu Moją mocą. Tylko dzięki darom łaski Mojej możliwe jest osiągnięcie Mojego królestwa. Nic sami nie możecie (por. J 15,5b). Ukazuję ci to widomie po wiele razy każdego

  Polubienie

  • Leszek pisze:

   Uzupełniam brakujące końcowe słowa:
   dnia. I nie odchodzę. Tajemnicą Mojej miłości jest to, że nie odstępuję tych, którzy potrzebuję Mnie, liczą na Mnie i nadzieje swoje we Mnie pokładają. Czyż nie tak jest z tobą…? …

   Polubienie

 28. Szafirek pisze:

  2 listopada
  Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

  Kościół wspomina dzisiaj w liturgii wszystkich wierzących w Chrystusa, którzy odeszli już z tego świata, a teraz przebywają w czyśćcu. Przekonanie o istnieniu czyśćca jest jednym z dogmatów naszej wiary.

  Obchód Dnia Zadusznego zainicjował w 998 r. św. Odylon (+ 1048) – czwarty opat klasztoru benedyktyńskiego w Cluny (Francja). Praktykę tę początkowo przyjęły klasztory benedyktyńskie, ale wkrótce za ich przykładem poszły także inne zakony i diecezje. W XIII w. święto rozpowszechniło się na cały Kościół zachodni. W wieku XIV zaczęto urządzać procesję na cmentarz do czterech stacji. Piąta stacja odbywała się już w kościele, po powrocie procesji z cmentarza. Przy stacjach odmawiano modlitwy za zmarłych i śpiewano pieśni żałobne. W Polsce tradycja Dnia Zadusznego zaczęła się tworzyć już w XII w., a z końcem wieku XV była znana w całym kraju. W 1915 r. papież Benedykt XV na prośbę opata-prymasa benedyktynów zezwolił, aby tego dnia każdy kapłan mógł odprawić trzy Msze święte: w intencji poleconej przez wiernych, za wszystkich wiernych zmarłych i według intencji Ojca Świętego.

  Za pobożne odwiedzenie cmentarza w dniach od 1 do 8 listopada i jednoczesną modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny. Więcej o odpustach – kliknij tutaj…
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-02a.php3

  2 listopada
  Święty Malachiasz, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-02b.php3

  Polubienie

 29. bozna2 pisze:

  Szczęść Panie Boże wszystkim Twoim dzieciom. Nie będzie mnie przy komputerze, aby coś napisać, ale czytać was będę.

  Polubienie

 30. Mateusz pisze:

  Antoni Macierewicz:

  Sformułowanie pana prezydenta o podpisaniu ustawy jest o tyle nieaktualne, że orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego jedynie przywraca zasadę, że Konstytucja działa bezpośrednio zawsze wtedy, kiedy jest to możliwe (…). Dyskusja nie jest zamknięta (…). Determinacja wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego w obronie życia jest jednoznaczna. To nie on bierze udział w tej dyskusji, tylko wicepremier Gowin i prezydent. Nic w tym złego nie ma. Prawo jest jednoznaczne
  — mówił.

  Opinie wicepremiera Gowina są jego osobistym zdaniem. W żadnym wypadku nie są zdaniem rządu i państwa polskiego, tylko jego dywagacjami (…). W mocy Trybunału Konstytucyjnego nie było możliwości zmiany Konstytucji RP. Jeżeli miał wydać orzeczenie, to mogło być tylko takie, jak zostało podjęte
  — dodał.

  Polubienie

 31. Mateusz pisze:

  15.07.2011, 17:30
  Człowiek przytacza wszystkie wymówki, kiedy odbiera życie drugiemu, ale żadna z nich nie zostanie uznana za uprawnioną, w żadnych okolicznościach. To odnosi się do egzekucji, grzechu aborcji i eutanazji. Usiądźcie teraz, wy wszyscy, i zapamiętajcie – będziecie surowo sądzeni, jeżeli złamiecie najświętsze ze wszystkich przykazań Mojego Ojca: Nie zabijaj. Zapamiętajcie, że jest tylko jeden Bóg i tylko On może decydować, kiedy życie ma być zabrane. Złamiecie to przykazanie z pełną świadomością tego, co czynicie, a będziecie cierpieć męki piekielne na wieki.
  Proszę, błagam was, nie uginajcie się pod naciskiem szatana, który nieustannie zachęca was do odbierania życia, tak by mógł kraść dusze, które inaczej należałyby do chwalebnego Królestwa Mojego Ojca.
  Wasz Boski Zbawiciel
  Nauczyciel i Odkupiciel
  Jezus Chrystus

  Polubienie

 32. Mateusz pisze:

  Al-Kaida grozi prezydentowi Francji. Wzywa do zabijania każdego, kto obraża Mahometa
  Świat

  Grupa dżihadystów Al-Kaida w Islamskim Maghrebie (AQIM) wezwała w poniedziałek (2 listopada) do zabijania każdego, kto obraża proroka Mahometa, i zagroziła zemstą prezydentowi Francji Emmanuelowi Macronowi – podaje agencja AFP.

  „Zabicie tego, kto obraża proroka, jest prawem każdego muzułmanina zdolnego do jego zastosowania” – napisała grupa AQIM w odpowiedzi na oświadczenia prezydenta Macrona dotyczące kontynuowania publikowania karykatur Mahometa we Francji, które prezydent wygłosił w czasie ceremonii hołdu narodowego dla nauczyciela Samuela Paty’ego, zamordowanego w czasie ataku terrorystycznego 16 października.
  Reklama

  Macron zapewnił, że Francja w imię wolności słowa nie wyrzeknie się karykatur, co wywołało falę krytyki w krajach muzułmańskich i antyfrancuskie demonstracje.
  Palili wizerunki prezydenta i francuskie flagi

  W poniedziałek odbyła się ok. 50 tys. demonstracja antyfrancuska w Bangladeszu, podczas której niektórzy protestujący palili wizerunki prezydenta Macrona i francuskie flagi.

  „Bojkot jest obowiązkiem, ale nie wystarczy”- napisała AQIM, wzywając do zemsty i przedstawiając jako męczennika 18-letniego zradykalizowanego terrorystę czeczeńskiego pochodzenia, który odciął Paty’emu głowę w akcie zemsty za prezentowanie podczas zajęć szkolnych karykatur Mahometa.

  Polubienie

 33. Mateusz pisze:

  Franciszek popiera związki homoseksualne? Watykan zaprzecza

  Dwa tygodnie temu światowe media obiegła informacja, że papież Franciszek popiera związki osób tej samej płci. Słowa te padły w filmie dokumentalnym poświęconym roli homoseksualistów w Kościele. Teraz do sprawy odniósł się Watykan.

  Sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej Pietro Parolin wysłał do ambasadorów na całym świecie pismo wyjaśniające słowa Franciszka. Watykan twierdzi, że wypowiedzi papieża zostały wyrwane z kontekstu. Parolin podkreślił, że to co powiedział Franciszek, nie oznacza poparcia przez Kościół związków osób tej samej płci.

  Oficjalne pismo z Watykanu ujawnił biograf papieża Franciszka Austen Ivereigh. W poniedziałek jego autentyczność potwierdziły źródła w Watykanie. Na Facebooku zamieścił je ambasador Watykanu w Meksyku Monsignor Franco Coppola.

  ” Jest oczywiste, że papież Franciszek odnosił się do pewnych przepisów państwowych, ale na pewno nie do doktryny Kościoła, którą wielokrotnie potwierdzał na przestrzeni lat „– czytamy w piśmie.

  Pietro Parolin podkreśla także, że w filmie „Francesco” połączone zostały dwie wypowiedzi papieża. Według wyjaśnień Watykanu, reżyser miał wyciąć pytania i zestawić ze sobą słowa Franciszka wyjęte z kontekstu. Parolin wyjaśnia, że papieżowi nie chodziło wcale o zakładanie przez homoseksualistów rodzin, a jedynie o to, że powinni być oni akceptowani przez swoje rodziny.

  Polubienie

 34. Millka pisze:

  http://listlekarzy.pl – czy ktoś to wogóle przeczytał?
  List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów
  „Zdrowie to stan pełnego fizycznego, psychicznego i społecznego dobrostanu, a nie tylko brak choroby lub innego fizycznego upośledzenia”

  WHO 1948r.
  Kodeks Etyki Lekarskiej (artykuł 2):
  „Największym nakazem etycznym dla lekarza jest dobro chorego. Mechanizmy rynkowe, naciski społeczne, wymagania administracyjne nie zwalniają lekarza z przestrzegania tej zasady”.

  List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów

  5.10.2020r

  We wrześniu bieżącego roku belgijscy lekarze i personel medyczny wystosowali list otwarty do władz i mediów swojego kraju przedstawiając rzeczywistą sytuację związaną z zakażeniami koronawirusem, wprowadzonymi obostrzeniami i konsekwencjami z tego wynikającymi dla całego społeczeństwa. List podpisało 394 lekarzy, 1340 pracowników służby zdrowia i 8897 obywateli.

  My, polscy lekarze medycyny i pracownicy służby zdrowia w pełni zgadzamy się z tezami zawartymi w liście kolegów z Belgii /1/, cytując ich doniesienia, i wyrażamy nasze głębokie zaniepokojenie dotyczące ewolucji sytuacji zdrowotnej w Polsce w ostatnich kilku miesiącach, związanej z ogłoszoną pandemią Covid 19. Wzywamy polityków, aby w sposób niezależny i krytyczny podejmowali i wdrażali decyzje dotyczące prewencji zachorowań. Oczekujemy otwartej debaty, w której wezmą udział eksperci, bez jakiejkolwiek formy cenzury. Po początkowej panice dotyczącej Covid-19, fakty obiektywne pokazują teraz zupełnie inny obraz – nie ma już medycznego i naukowego uzasadnienia dla kontynuacji stosowanych obostrzeń.

  Obecne zarządzanie kryzysowe stało się całkowicie nieproporcjonalne do zagrożenia i powoduje więcej szkody niż dobra.

  Wzywamy do zakończenia nieuzasadnionych epidemiologicznie działań i natychmiastowego przywrócenia normalnych, demokratycznych zasad funkcjonowania Państwa, struktur prawnych, wszystkich naszych swobód obywatelskich oraz przestrzegania praw człowieka.

  „Lekarstwo nie może być gorsze niż problem” to teza, która obecnie jest bardziej istotna niż kiedykolwiek wcześniej w historii. Szkody dodatkowe wyrządzone obecnie ludności będą miały większy wpływ w bliskiej i dalekiej przyszłości na całą populację niż liczba osób aktualnie ochronionych przed SARS-CoV-2.

  Uważamy, że wprowadzono obowiązkowe środki, które nie mają podstawy naukowej oraz że w mediach wykreowana została „koronapanika” bez możliwości przeprowadzenia otwartej debaty (poza jednym programem/2/), w której można by usłyszeć różne poglądy i opinie.

  Co więcej, surowa, represyjna polityka dotycząca li tylko zakażeń koronawirusem silnie kontrastuje z aktualnie minimalną polityką rządu w kwestii zapobiegania i leczenia innych chorób, wzmacniania własnego układu odpornościowego poprzez zdrowy styl życia, optymalną opiekę z dbałością o jednostkę oraz inwestowaniem w personel służby zdrowia.

  Przewidywana pandemia z milionami ofiar
  Na początku pandemii podjęte środki były zrozumiałe i szeroko popierane, nawet jeśli istniały różnice w zastosowaniu ich w poszczególnych krajach. W marcu 2020 WHO przedstawiła raport przewidujący pandemię, która pochłonie 3,4% ofiar śmiertelnych wśród stwierdzonych przypadków Covid-19, innymi słowy – miliony zmarłych i wysoce zaraźliwy wirus, na który nie będzie dostępnego leczenia ani szczepionki. Spowodowałoby to bezprecedensową presję na oddziały intensywnej terapii (OIOM) w naszych szpitalach.

  Powyższe prognozy doprowadziły do światowej sytuacji alarmowej, nigdy wcześniej nie spotkanej w historii ludzkości: „spłaszczenie krzywej” miało być osiągnięte przez lockdown, który zamknął całe społeczeństwa i gospodarkę, a zdrowych ludzi przeniósł na kwarantannę. Izolacja społeczna stała się nową normalnością w oczekiwaniu na szczepionkę-ratunek.

  Epidemia/pandemia?

  Przed 12 laty WHO zmieniło definicję „pandemii”. Wcześniej pandemią nazywano zaraźliwą chorobę z wysoką liczbą zgonów, obecnie wystarczy fakt, że wirus rozprzestrzenia się po całym świecie. Umożliwiło to np. ogłoszenie epidemii „świńskiej grypy” w 2009r, która okazała się typowym schorzeniem infekcyjnym dróg oddechowych. A pamiętamy ówczesny lęk i szczepionki, które spowodowały powikłania neurologiczne (narkolepsję).

  Covid-19 – FAKTY

  Początkowo szacowana śmiertelność (stosunek liczby zgonów do liczby wszystkich zakażonych) z powodu zakażenia SARS-Cov 2 w najmniejszym stopniu nie znalazła potwierdzenia w żadnym kraju. Z badań naukowych wynika, że śmiertelność ta sytuuje się na poziomie 0,02-0,4% czyli na poziomie normalnej fali grypy sezonowej /3/). W Polsce do dn. 7.09.2020 zmarło 300 osób z dodatnim testem PCR bez chorób współistniejących, czyli 0,01%.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s