10 Rocznica Księgi Prawdy – oficjalne wydarzenia i nowości

Drodzy Rycerze Armii Reszty Naszego Pana Jezusa Chrystusa,

Pisze do Was Maria od Bożego Miłosierdzia, a moim celem jest osobiście zaprosić Was do aktywnego uczestnictwa w pewnym bardzo ważnym, kluczowym etapie w tej Misji.

Gdy nadejdzie 8 listopada 2020 roku będziemy świętować dziesiątą rocznicę Misji „Jezus do ludzkości”. To przed dziesięciu laty, 8 listopada 2010 roku, kiedy przed figurką Matki Bożej odmawiałam Różaniec święty, po raz pierwszy otrzymałam Orędzie od Najświętszej Maryi Panny. O godzinie 3 w nocy 9 listopada 2010 roku Nasz Pan Jezus Chrystus przemówił do mnie po raz pierwszy. Nasz Pan Jezus Chrystus powiedział mi: „Wracam teraz na ziemię, jak zostało to przepowiedziane. Ten czas nadchodzi tak szybko, że wielu nie będzie przygotowanych… Nie ma teraz wiele czasu, by Moi prorocy pomogli przygotować ludzkość na to Wielkie Wydarzenie”.

Obecnie, po dziesięciu latach, wypełniło się już wiele z proroctw danych przez Najświętszą Trójcę. Jedno z bardziej znaczących proroctw, które się spełniło, dotyczy rezygnacji papieża Benedykta XVI w dniu 11 lutego 2013 roku. Dokładnie rok przed tymczasem, 11 lutego 2012 roku, Jezus powiedział: „Mój biedny święty wikariusz papież Benedykt XVI zostanie odsunięty od Stolicy Apostolskiej w Rzymie”.

Abyśmy mogli świętować ten bardzo ważny, kluczowy etap, chciałabym osobiście zaprosić Was do uczestnictwa w specjalnej konferencji internetowej z okazji 10 rocznicy Księgi Prawdy. Ta dwudniowa konferencja internetowa odbędzie się w programie zoom 8 listopada w godzinach 9-10 czasu Hongkong [8 listopada od 14 do 15 czasu polskiego – przyp. pol. red.] i 9 listopada w godzinach 9-10 czasu Hongkong [9 listopada od 14 do 15 czasu polskiego – przyp. pol. red.]. Ta konferencja internetowa będzie po angielsku, jednak będą podczas niej tłumaczenia na żywo w językach: hiszpańskim, niemieckim, niderlandzkim, francuskim, węgierskim, wietnamskim, indonezyjskim, koreańskim, portugalskim i albańskim.

Jeśli w przeszłości zarejestrowaliście się choć na jedno z naszych spotkań modlitewnych w programie zoom, zostaniecie automatycznie zarejestrowani na tę szczególną konferencję internetową. Proszę, oczekujcie maila od „Jesus to Mankind Global” informującego was, że zostaliście zarejestrowani na to wydarzenie. Ten mail od „Jesus to Mankind Global” będzie zawierał także instrukcje, w jaki sposób możecie dołączyć od tego internetowego wydarzenia poprzez program zoom.

Jeśli czytacie te słowa, to znaczy, że jesteście zaproszeni przez Naszego Pana Jezusa Chrystusa w bardzo szczególny sposób do służenia Mu w tej ostatniej, ważnej Misji. Wezwanie skierowane do Was jest bardzo szczególne: jest to wezwanie do towarzyszenia Matce Bożej, Współodkupicielce, i Najświętszej Trójcy w tym ich ostatnim wysiłku ocalenia tak wielu dusz, jak to jest możliwe, w czasie przygotowań na chwalebny Powrót Jezusa.

Proszę, dołączcie do nas w tej szczególnej konferencji. Podczas tej internetowej konferencji przekażę Armii Reszty pewne ważne wskazania.

Niech Dobry Bóg błogosławi Was i Waszą rodzinę! Niech wynagrodzi Wam obfitością łask za Waszą hojność w służeniu Mu w tej Misji.

Wasza w Jezusie Chrystusie,
Maria od Bożego Miłosierdzia

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Zbliża się 10 Rocznica Misji „Jezus do ludzkości” i Księgi Prawdy, którą będziemy świętować 8 i 9 listopada tego roku. Z tej okazji Maria od Bożego Miłosierdzia skierowała list do każdego, kto czuję się członkiem Armii Reszty Jezusa Chrystusa, a także podjęte są różne oficjalne inicjatywy.

Każdy, kto się rejestrował i brał udział w oficjalnych globalnych, angielskojęzycznych spotkaniach modlitewnych na zoomie, powinien otrzymać na swojego maila dziś (31 października 2020) lub jutro list Marii od Bożego Miłosierdzia (po angielsku) napisany z okazji 10 Rocznicy objawień. Polskie tłumaczenie tego listu powinno dotrzeć mailowo do wszystkich, którzy rejestrowali się na polskie spotkania modlitewne, jutro lub ostatecznie w poniedziałek rano.

Celebracja 10 rocznicy objawień będzie miała miejsce – tak jak minione spotkania internetowo poprzez program zoom – w dniach 8 i 9 listopada o godzinie 14 polskiego czasu (jednego i drugiego dnia powinna potrwać około godziny) w języku angielskim. Każdy, kto rejestrował się na minione spotkania, nie musi teraz rejestrować się na rocznicę, bo otrzyma maila z zaproszeniem. A dla nowych, którzy chcieliby dołączyć, są dwa oddzielne linki do rejestracji na dwa dni.
Dzień pierwszy
Dzień drugi
Podczas tych spotkań dowiemy się o nowościach w Misji od Marii, także o tym, co Jezus jej ostatnio zalecił dla Misji.

Powołana została też prosta, nowa i oficjalna strona internetowa Misji Zbawienia:
https://jtmglobal.network
mająca na celu koordynować spotkania modlitewne Krucjaty Modlitwy i przekazywać oficjalne ogłoszenia Misji Zbawienia poprzez mailową listę wysyłkową. Prosimy, aby wszyscy, którzy czują się członkami grup modlitewnych Krucjaty Modlitwy (choćby z powodu trudności jedynie jednoosobowych grup we własnym domu) lub podążają za Księgą Prawdy, a do tej pory nie byli jeszcze zapisani na zoomie na spotkania modlitewne, weszli na tę stronę i zapisali się na tę listę wysyłkową. To jest od teraz jedyna oficjalna lista wysyłkowa w Misji z oficjalnymi ogłoszeniami. Wszyscy, którzy rejestrowali się na globalne lub polskie spotkania na zoomie, zostaną zapisani na nią automatycznie. Tłumaczenie strony rejestracji na polski, jak i na dziesiątki innych języków, jest automatyczne (przez automatycznego tłumacza elektronicznego), dlatego prosimy się nie przejmować niedoskonałością tłumaczenia.

Tymczasem do 7 listopada w ramach nowenny przez 10 Rocznicą codziennie o godz. 21 polskiego czasu prowadzone są wieczorne czuwania modlitewne, międzynarodowe modlitwy różańcowe i Modlitwy Krucjaty (link do dołączenia się: https://zoom.us/j/95327393434).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

106 odpowiedzi na „10 Rocznica Księgi Prawdy – oficjalne wydarzenia i nowości

 1. Szafirek pisze:

  3 listopada – św. Marcin de Porres, zakonnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-03a.php3
  3 listopada – bł. Rupert Mayer, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-03b.php3
  3 listopada – św. Hubert, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-03c.php3

  Polubienie

 2. Marcin pisze:

  Ogromna ateroida wielkości Big Benu pędzi w kierunku Ziemi. W sobotę, 7 listopada przetnie orbitę Ziemi.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/armageddon-juz-w-sobote-7-listopada-2020-roku

  Polubienie

 3. Mateusz pisze:

  Nie opublikowano orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego gwarantującego prawną ochronę życia chorych nienarodzonych dzieci
  3 listopada 2020 09:18/w Informacje, Polska
  Radio Maryja

  Do 2 listopada miało zostać opublikowane orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego gwarantujące prawną ochronę życia dzieci poczętych. Tak się jednak nie stało. Prawo i Sprawiedliwość może czekać z wejściem w życie orzeczenia do momentu, kiedy nie zostanie przeforsowany prezydencki projekt ustawy. Już teraz są posłowie PiS-u, którzy sprzeciwiają się propozycji szefa państwa polskiego. Działania obozu władzy rozczarowują obrońców życia.

  Prezydencki projekt, który po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ma dopuszczać zabijanie dzieci najciężej chorych, może trafić do sejmowej komisji zdrowia. Prace nad nim monitoruje była wicepremier, Jadwiga Emilewicz.

  – Chciałabym przede wszystkim przekonać koleżanki i kolegów z opozycji, abyśmy wspólnie zaapelowali w tym tygodniu do tych, którzy protestują, żebyśmy te protesty przełożyli na łatwiejszy czas – powiedziała Jadwiga Emilewicz.

  Koalicja Obywatelska jest przeciwnikiem projektu prezydenta. PSL chce powrotu starego „kompromisu”, który dopuszczał tzw. aborcję eugeniczną. Z kolei za nieskrępowanym zabijaniem nienarodzonych dzieci do 12. tygodnia ciąży opowiada się Lewica. Projekt prezydenta nie znajduje też poparcia wśród wielu posłów obozu władzy.

  – Wyrok #TK wzmocnił standardy ochrony praw człowieka – ochronę życia nienarodzonych dzieci. (…) Jako poseł nigdy nie zagłosuję za jakąkolwiek ustawą rozszerzającą aborcję – poinformował Janusz Kowalski, wiceminister aktywów państwowych.

  Poseł Tomasz Rzymkowski z PiS-u przypomniał, że ustawa prezydenta Andrzeja Dudy jest sprzeczna z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego, które chroni wszystkie chore dzieci.

  – Wydaje się, że Trybunał całkowicie wyeliminował dokonywanie jakichkolwiek ustępstw – oznajmił Tomasz Rzymkowski.

  Polubienie

 4. Mariusz pisze:

  Psalm 51
  3 Zmiłuj się nade mną, Boże, w swojej łaskawości,
  w ogromie swego miłosierdzia wymaż moją nieprawość!
  4 Obmyj mnie zupełnie z mojej winy
  i oczyść mnie z grzechu mojego!
  5 Uznaję bowiem moją nieprawość,
  a grzech mój mam zawsze przed sobą.
  6 Tylko przeciw Tobie zgrzeszyłem
  i uczyniłem, co złe jest w Twych oczach,
  tak że się okazujesz sprawiedliwy w swym wyroku
  i prawy w swoim osądzie.
  7 Oto zrodzony jestem w przewinieniu
  i w grzechu poczęła mnie matka.
  8 Oto Ty masz upodobanie w ukrytej prawdzie,
  naucz mnie tajników mądrości.
  9 Pokrop mnie hizopem, a stanę się czysty,
  obmyj mnie, a nad śnieg wybieleję.
  10 Spraw, bym usłyszał radość i wesele,
  niech się radują kości, któreś skruszył!
  11 Odwróć oblicze swe od moich grzechów
  i wymaż wszystkie moje przewinienia!
  12 Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste
  i odnów w mojej piersi ducha niezwyciężonego!
  13 Nie odrzucaj mnie od swego oblicza
  i nie odbieraj mi świętego ducha swego!
  14 Przywróć mi radość z Twojego zbawienia
  i wzmocnij mnie duchem ochoczym!
  15 Chcę nieprawych nauczyć drógs Twoich
  i nawrócą się do Ciebie grzesznicy.
  16 Od krwi uwolnij mnie, Boże, mój Zbawco,
  niech mój język sławi Twoją sprawiedliwość!
  17 Otwórz moje wargi, Panie,
  a usta moje będą głosić Twoją chwałę.
  18 Ty się bowiem nie radujesz ofiarą
  i nie chcesz całopaleń, choćbym je dawał.
  19 Moją ofiarą, Boże, duch skruszony;
  nie gardzisz, Boże, sercem pokornym i skruszonym.
  20 Panie, okaż Syjonowi łaskę w Twej dobroci,
  odbuduj mury Jeruzalem!
  21 Wtedy będą Ci się podobać ofiary zgodne z Prawems, dary i całopalenia,
  wtedy będą składać cielce na Twoim ołtarzu.

  Polubienie

 5. Mateusz pisze:

  Al-Kaida grozi Macronowi. Potężna odpowiedź Francji

  Francja zadała poważny cios Al-Kaidzie. Podczas akcji francuskiej armii w Mali zabito ponad 50 terrorystów. Ponadto zatrzymano również 4 z nich.

  Francuski rząd poinformował w poniedziałek o akcji przeprowadzonej przez wojsko. Podczas interwencji w centralnej części Mali Francuzi zabili ponad 50 terrorystów. Francuska minister obrony narodowej podkreśla, że jest to poważny cios zadany Al-kaidzie. Oprócz wielu zabitych żołnierzom, udało się schwytać 4 terrorystów.

  Polubienie

 6. Mateusz pisze:

  Ani orzeczenia, ani posiedzenia. Rząd blokuje temat ochrony życia

  Premier mimo upływu terminu nie opublikował wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie uznania eugenicznej przesłanki aborcyjnej za niekonstytucyjną. Sprawą nie zajmie się też Sejm, którego posiedzenie zostało przełożone o dwa tygodnie. Czy strona rządowa chce całkowicie zablokować temat ochrony życia?

  Polubienie

 7. Mateusz pisze:

  Konfederacja nie zajęła stanowiska ws.projektu PAD o aborcji. Dokument był głównym tematem obrad Rady Liderów tej partii

  Po wtorkowych obradach Rady Liderów, poseł Kulesza poinformował PAP, że postanowiono nie przedstawiać stanowiska władz partii w tej sprawie.

  Zajmiemy się ponownie prezydenckim projektem, jeżeli znajdzie się w porządku obrad Sejmu. Będziemy go analizować i opiniować podczas prac koła parlamentarnego tak samo, jak w przypadku innych inicjatyw ustawodawczych
  — dodał.

  Polubienie

 8. Gosia 3 pisze:

  CO ZAKRYTE ZOSTAŁO UJAWNIONE TERAZ.
  PO PROSTU PAN JEZUS WIEDZIAŁ ,ŻE NIE BYŁO NA TAMTEN CZAS INNEGO WYBORU.

  Polubienie

 9. Marcin pisze:

  Pewnie ten Mąż Waleczny pojawi się dopiero po Ostrzeżeniu i podczas Ostrzeżenie ujawnią się zamysły wszystkich serc, co zakryte zostanie wtedy ujawnione.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   ROZUMIEM TWÓJ ŻAL DO MNIE BO GDY BOŻENA ATAKOWAŁA MNIE NA BLOGU TO TY MARCINIE STAWAŁEŚ W MOJEJ OBRONIE TO JA TO PAMIĘTAM.
   JA NAWET NIE SĄDZIŁAM,ŻE ONA PRZEZ SZAFIRKA PRZEŚLE MI JAKĄŚ KSIĄŻKĘ,NAWET NAPISAŁAM NA BLOGU,ŻE NIE OCZEKUJĘ REWANŻU.
   WIESZ,,ZA TĄ WODĘ ZE ŹRÓDEŁKA OD ŚW MICHAŁA ARCHANIOŁA. TO OD SZAFIRKA DOWIEDZIAŁAM SIĘ O JEJ CHOROBIE BO ONE KORESPONDUJĄ TAK TROCHĘ NA POCZCIE. CHODZI O WYDANIE JAKIEJŚ KSIĄŻKI DLA DZIECI CO SZAFIREK PRZEKAZAŁA SWOJE WIERSZE.
   BARDZO.MI JEJ ŻAL SIĘ ZROBIŁO GDY OD SZAFIRKA DOWIEDZIAŁAM SIĘ O JEJ CHOROBIE. I JAKO CHRZEŚCIJANKA ZACZĘŁAM SIĘ MODLIĆ O JEJ UZDROWIENIE I ZAPOMNIAŁAM TE PRZYKRE SŁOWA W STOSUNKU DO MNIE.NIE MOŻESZ MI MIEĆ TEGO ZA ZŁE,ŻE BOŻENIE PRZEKAZAŁAM JAKO PIERWSZEJ TĄ WODĘ UZDRAWIAJĄCĄ. TAK TRZEBA MARCINIE POSTĘPOWAĆ A NIE BYĆ PAMIĘTLIWYM W SWOJEJ KRZYWDZIE.
   TA KSIĄŻKA MIAŁA JEDNAK DO MNIE PRZYJŚĆ A JAK JEST NAPRAWDĘ TO CZAS POKAŻE I PRAGNĘ WIERZYĆ,ŻE KTOŚ NIE POSUNĄŁ BY SIĘ TAK DALEKO SZARŻUJĄC PRZED BOGIEM SWOIM ZDROWIEM.
   JEŚLI CHODZI O MNIE TO WSZYSTKO ROBIŁAM WG TEGO CZEGO ŻĄDAŁ JEZUS,NAWET NIEKTÓRYCH PRZESŁAŃ NIE MOŻECIE POZNAĆ BO TAK PROSIŁ JEZUS ABY BYŁY UKRYTE .NA NIEKTÓRE PYTANIA,CHOĆBYŚ CHCIAŁ NIE MOGĘ CI ODPOWIEDZIEĆ.
   DZIĘKUJĘ CI, ŻE PRZYSTĄPIŁEŚ DO TEJ MODLITWY.
   A TY JAK CHCESZ TO NADAL TAK UWAŻAJ ŻE JA COŚ KRĘCĘ I ŻE JA JESTEM CZASAMI KIMŚ INNYM. JA ZAUWAŻAM WIELE RZECZY NA BLOGU I CZASAMI WYDAJE MI ,ŻE TEN BLOG DZIAŁA JAKBY TROCHĘ UKRYTY ABY ŚWIATŁO BYŁO UKRYTE I NA WIELE RZECZY PRZYMYKAM OCZY I PAN JEZUS CELOWO MI TEGO NIE ODKRYWA PO TO ŻEBYM SIĘ NIE ZRAZIŁA A JEGO SŁOWO ABY BYŁO PRZEKAZYWANE.
   POZDRAWIAM.

   Polubienie

 10. Millka pisze:

  01.11.2020r. Godz.11:06
  Jezus: Aniu, córko Moja, zasmuciłaś się tym że nie możesz iść na cmentarz spotkać się ze swoimi bliskimi.
  – Tak Mój Jezu te dwa dni w roku, Święto Zmarłych to wyjątkowy czas łączności Nieba z ziemią i ziemi z czyśćcem. Trudno iść nawet pod cmentarz, gdy pilnuje go policja.
  Cóż robić Jezu?
  Jezus: Dni to trudne dla wielu dusz i cierpienie to może być ofiarowane za dusze zmarłych. Modlitwa w domu czy w Kościele lub przy kapliczce jest wielkim darem dla dusz w czyśćcu. Dziś dzień gdy Niebo łączy się z ziemią, a dusze w czyśćcu łączą się w modlitwie. I te trzy Kościoły; Kościół w Niebie, Kościół na ziemi i Kościół w czyśćcu mogą modlić się razem w jednej sprawie. Ważna jest teraz modlitwa wynagrodzenia za grzechy, ważna jest pokuta i ofiarowanie odpustu za dusze czyśćcowe, lecz najważniejsza jest teraz modlitwa za grzeszników. Krucjata modlitwy o ratunek dla dusz przez otchłanią piekła.
  I o to proście dusze dzieci nienarodzonych, bo wielka jest siła ich modlitwy, ta modlitwa może skruszyć zatwardziałe serca grzeszników.
  Czyż nie jest to prawdziwy cud, gdy grzesznik wraca do Boga?
  – Tak, Mój Jezu teraz coraz więcej dusz idzie na zatracenie. Szatan mówi duszom nie ma Boga i dusze wybierają życie bez Boga.
  Jezus: Dusze czyśćcowe mogą już teraz modlić się tylko i cierpieć. Czyściec to nie jest miłe miejsce, w którym wygodnie czeka się na przejście do Nieba. Czyściec ma wiele kręgów i stopni cierpienia. Biada temu, kto spadnie na dno czyśćca, bo dno czyśćca jest niczym piekło i różni się tylko tym, że kiedyś ta dusza przejdzie do Nieba. Cierpienie jest tam według grzechów popełnionych, lecz nie takie jak myśli się o tym powszechnie. To demony męczą duszę według ich grzechów i biada wam dusze co lekceważycie przykazania, bo tu mają największe używanie. Tak, są kręgi wielkiej samotności dla ludzi co żyli wśród rozrywek i przyjemności, kręgi tęsknoty za ludźmi dla tych co od ludzi uciekali. Są też kręgi, gdzie cierpią współmałżonkowie i rodzice co swe dzieci zabili.
  We wszystkich kręgach jest wielka tęsknota za Bogiem, Jego miłością światłem i szczęściem. Gdyż każda dusza po śmierci staje przed Bogiem i swój sąd odbywa, by zobaczyć życie swoje niczym na filmie nakręcone. Tam uczynki wszystkie i ból wielki z powodu grzechów, przewinień, zaniedbań, zaniechań dobra. Tu dusza odpowiada z każdej swej myśli i z każdego słowa. Tak, sama wie, czy może iść prosto do Nieba i już z niczego się nie usprawiedliwia, bo przed Bogiem jest tylko prawda.
  Dlatego we wstydzie widząc swe szaty brudne i duszę skalaną idzie do czyśca. Dusze co trafiają do piekła same odrzucają Boga, lecz każda dusza co szła przez całe swoje życie drogą zatracenia może Mnie wybrać. I tu ważna jest modlitwa za grzeszników, bo ta łaska, łaska modlitwy wyrywa duszę ze szponów diabła, ta modlitwa umacnia jej wole pójścia za Bogiem. Ta modlitwa już tu na ziemi sprawia, że wielu grzeszników idzie drogą nawrócenia. Tak, konająca dusza może Mnie wybrać, dzięki waszej modlitwie.
  – Dziękuje Jezu za twoją łaskę, za to że ratujesz dusze do ostatniej chwili, do ostatniej sekundy naszego życia. Wielkie jest twoje Miłosierdzie i cierpliwość bez granic. Dziękuję Jezu za Twoją litość i cierpliwość nad nami. Dziękuję Maryi, że jest ochłodą dla dusz czyśćcowych, a dla nas ratunkiem i nadzieją. Kocham Cię Jezu, kocham Cię Maryjo.
  Maryja: Aniu, choć wiele dusz jest dzisiaj zasmuconych i wiele się buntuje, Ja pragnę pokoju. Pragnę modlitwy o pokój i jedność w Polskim narodzie. Tak cenna jest teraz modlitwa za nawrócenie grzeszników.
  Ja każdego dnia nawiedzam dusze w czyśćcu cierpiące, by dodać im sił i otuchy. Jestem przy każdej duszy konającej i przeprowadzam dusze do Nieba. Troska Moja jest o wszystkie dusze. Ja Maryja pragnę wam wyprosić łaski, by Niebo stało się waszym domem, byście w nim miały życie, życie wieczne w obecności Boga.
  Są dusze co poznały czym jest Niebo i one pragną znaleźć się tam jak najszybciej, bo wiedzą że tam jest życie.
  Tak, Aniu i ty pragniesz tam powrócić i dzień jest ten coraz bliższy, lecz teraz jeszcze wiele będziesz miała trudu dla dusz wielu.
  Łaską jest życie tu na ziemi, łaską jest zbawienie, łaską jest życie w pełni szczęścia.
  Niech zawsze towarzyszy wam drogie dusze ta nadzieja.

  Polubienie

 11. Millka pisze:

  Autor: GłosWołającyNaPustyni 30 maja
  „Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam! Wasze Pokolenie stało się ostatnim Pokoleniem!” Słowa Boga Żywego z dnia 30.05.2020 roku.
  Rano modliłam się i wzięłam Pismo Święte do rąk, te które otrzymałam od Księdza. I otworzyła mi się na stronie z Psalmami i Pieśniami pochwalnymi. I czytając zostałam zanurzona w miłości i pokoju i usłyszałam to Słowo i przekazuje Tobie i wam i światu.
  Idź córko Moja i przekaż im Moje Słowo. I niech usłyszą!
  Oto mówi Zbawiciel wszelkiego stworzenia i wszystkich Pokoleń ludzkich!
  Ja Jestem Radością i Życiem!
  Ja Jestem Stworzycielem Wszelkiego Stworzenia!
  Posłuchajcie Mnie wszystkie ludy ziemi, co wasz Bóg, Stwórca mówi do was!
  Porzućcie wasze doczesne radości i zabawy, a zanurzcie się w modlitwie czuwającej i pokutujcie!
  Żałujcie za grzechy wasze popełnione względem Mnie, Boga i Pana Swego!
  Gdyż nadchodzi godzina Mojej Wielkiej Chwały i zapłata niegodziwcom za ich niegodziwość!
  Nieprawym za ich nieprawość!
  I tak jak powziąłem w Moim zamiarze oczyszczenia Mego klepiska, tak też uczynię!
  Gdyż wielkie są grzechy tego świata i wielkie odstępstwo nastało!
  Bluźniercy nie przestają Mi bluźnić!
  A szydercy, szydzić ze Mnie!
  Czyż Ja Jestem, Który zasiada na Wiecznym Tronie Swej Chwały nie mam uczynić im tego, czego oni czynią bezustannie Moim stworzeniom uderzając swą złością w Moje Dzieło Stworzenia?!
  Czyż nie Mam zrzucić na nich Ognia Mego gniewu i wylać na nich Kielich Zapalczywości Mojej?!
  Gdyż odwrócili się ode Mnie i porzucili Swego Boga!
  Siejąc swoje niegodziwości i zalewając je swymi nieczystościami!
  Jak długo będziecie krnąbrni względem Mnie i bierni w czynieniu wszelkiej nieprawości i zła?!
  Jak długo pozostaniecie głusi i ślepi na Moje znaki dane wam i na Moje wołanie?!
  Jak długo będziecie odrzucać Moje Słowo i łamać Moje Prawo Miłości?!
  Jak długo mam patrzeć na wasze złe postępowanie względem was samych?!
  Jak długo będziecie uciskać przychodnia i cudzoziemca poszukujących schronienia i Miłości bliźniego swego?!
  Jak długo ubogich będziecie odrzucać i w nich kamieniami uderzać?!
  Jak długo będziecie niesprawiedliwie postępować wobec sierot i wdów?!
  I nie bronić ich spraw?!
  A także nie wstawiać się w ich obronie?!
  Jak długo będziecie zabijać Moje Skarby będące w łonach matek?!
  Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam!
  Wasze Pokolenie stało się ostatnim Pokoleniem!
  Gdyż grzechy wasze dosięgły Nieba!
  A Sprawiedliwi wołają o Sprawiedliwość!
  A Krew niewinna, którą przelewacie bezustannie, woła z ziemi do Mnie o waszą krew!
  Abym powstał z Tronu Mej Chwały i ruszył przeciwko wam!
  Niegodziwcom i bluźniercom!
  Przeciwko wszelkim obłudnikom, którzy ośmielili się Moją Prawdę zamienić na kłamstwo!
  Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam!
  Że nim to Pokolenie przeminie, wszystko się stanie, co się stać musi!
  I wypełnią się Moje Słowa, dane Moim Prorokom i Moim Posłańcom!
  I zbiorę Moich wybranych!
  I zbiorę ich z wszelkiego Krańca Ziemi!
  I wyprowadzę ich z ciemności, do Światłości!
  I będą Moim Ludem!
  A Ja Będę ich Bogiem, Panem i Królem!
  Amen.

  Sytuacja w Polsce, która wkrótce się wydarzy. Przekaz z dnia 15.05.2020 roku.
  Przekazuję ci to, co wkrótce będzie.
  Otóż Rząd Polski upadnie.
  Oddzielą się od siebie przywódcy, oskarżając się nawzajem. Dojdzie do recesji Rządu. Tą sytuację będą chciały wykorzystać obce narodowi jednostki elitarne, które pod pozorem równowagi i spokoju będą chciały wprowadzić stan gotowości bojowej. Zaś ich majątki zostaną skonfiskowane przez tajny oddział. Oni w popłochu będą uciekać używając nieprawdziwych nazwisk. Lecz nadaremno to wszystko będzie. Bo nic im się nie uda.
  A Polska zostanie wstrząśnięta i w pokorze serca zawoła do Boga Żywego, a ON ją wysłucha i ją podniesie i wzmocni i napełni ją nowymi siłami.

  „Do wszystkich Hierarchów Kościoła Mego!! ..Spuścizna Moja stoi opuszczona i zbrukana fałszywymi doktrynami i naukami!!” Słowa Boga Żywego z dnia 25.08.2020 roku.
  Do wszystkich Hierarchów Kościoła Mego!!
  Do wszystkich Kapłanów, Pastorów, posługujących Mojemu Słowu!!
  Posłuchajcie Mnie wy wszyscy, którzy staliście na straży Świętości Mojej!!
  Gdy wziąłem Mojego ucznia i syna Szymona zwany Kefas na drugą stronę w odosobnieniu od pozostałych Mych uczniów i synów, zadałem mu trzykrotnie pytanie, choć znałem odpowiedź, gdyż jego serce odpowiedziało za niego samego.
  Wtedy nakazałem Mu, aby pasł Moje owieczki i Barany Moje. Aby pielęgnował w Miłości i wytrwałości Lud Mój.
  Tak też uczynił.
  Przekazując Moją Naukę następnym generacjom i pokoleniom.
  I choć był tylko człowiekiem, był wierny Mi Słowem i czynem.
  Lecz dziś spuścizna Moja stoi opuszczona i zbrukana fałszywymi doktrynami i naukami!!
  Tak!! Fałszywymi!!
  Gdyż nakazałem im, aby nie posiadali niczego!!
  Ani dwóch sukien, ani dodatkowej pary sandałów, ani dwóch toreb!!
  Albowiem robotnik jest godny swej strawy!!
  Jak przestrzegaliście Moich Słów i Mojej Nauki?!
  Gdzie nakazałem posługującym i Mi uświęconym budować gmachy i pałace?!
  Gdzie nakazałem czcić Mamonę i uciemiężać biednych, sierot i wdów?!
  Gdzie nakazałem wam zamykać drzwi przed opuszczonymi i odrzuconymi, którzy stojąc przed waszymi drzwiami i błagając o Miłosierdzie, zastali tylko wrogość i nienawiść?!
  Gdzie nakazałem wam posiadać majątki i dobra tego świata?!
  Czyż nie nauczałem Moich uczniów i Ludu Mego, że tam skarb twój, gdzie serce twoje, dając im do zrozumienia, iż skarby tego świata przeminą i nie mają żadnej wartości, od tych skarbów, które są w Niebie?!
  Gdyż tylko skarby duchowe, które są cnotami posiadają wartość w Niebie.
  I tylko wartości Ducha waszego są trwałe i nieprzemijające!!
  Jak bardzo zaślepiła was ciemność, że nie dostrzegacie Światłości, która was nawoływała!!
  I nawołuje, abyście powrócili do Prawdy i Słowa Mojego!!
  Dlatego powiadam wam!!
  Za to, że porzuciliście i rozproszyliście Lud Mój, Ja Jestem w Moim Gniewie uderzę w was i rozproszę i sprawię, że będziecie potykać się o siebie.
  Gdyż Sprawiedliwość Moja nadchodzi i zapłata robotnikom.
  I każdy dostanie odpłatę, według wykonanej swojej pracy!
  Amen.

  Do Kościołów!! Biada im! Biada, bo wielką chłostą uderzę w nich! Wielką!” Przekaz z dnia 16.08.2020 roku.
  Droga Doroto, opiszę Ci to co dane mi było usłyszeć i zobaczyć.
  Otóż po modlitwie poszłam spać. I w niby śnie/wizji zobaczyłam w podeszłym wieku kobietę, która została wyrzucona z mieszkania. I wszystkie jej rzeczy i meble były na dworze, na podwórku wystawione.
  I poszła do Kościoła, do Księży, aby jej pomogli.
  I powołała się na znajomego Księdza, który obiecał jej pomoc, wypożyczając jej mieszkanie, aby mogła tam zamieszkać. I nie było go, a był inny Ksiądz i powiedział, że przekaże starszemu rangą Księdzu. I poszła ta biedna i opuszczona kobieta. I widzę jak zdesperowana siedzi na fotelu na dworze. I było zimno. I widzę jak przyszli do niej Księża i ten Ksiądz wyższą rangą. Biskup. I zaczęli ją wypytywać, skąd ona o tym mieszkaniu wie i skąd zna tego Księdza?..
  Od słowa do słowa, z nie chęcią pozwolili jej tam zamieszkać na czas nieobecności tamtego Księdza.
  I widzę jego niezadowoloną minę i jego myśli.
  I jak wkłada nakrycie na głowę coś w kształcie rombu lub kwadratu, a na rogach były pompony i one coś znaczyły. To był w podeszłym wieku Ksiądz/Biskup. Był wysoki i miał siwe, lekko długawe włosy.
  I odeszli.
  po chwili ostry:
  „Widzisz córko, jak zamknęli swe serca na Miłość i Miłosierdzie względem bliźniego swego, a jak skąpe są ich uczynki.
  Biada im! Biada, bo wielką chłostą uderzę w nich!
  Wielką!”
  Po chwili znalazłam się gdzie indziej.
  I jestem w budynku, dokładnie w Kościele i widzę jak obdarty człowiek szuka schronienia przed zimnem. Jest w tym Kościele i chce się ogrzać. A jest tak zlękniony i przerażony. I widzę jak wchodzi Ksiądz i jacyś ludzie i ten Ksiądz nakazuje przeszukać Kościół, czy nikt się nie skrył. I mówił o pieniądzach z tacy. Żeby nie ukradli..
  Byłam tak wstrząśnięta tymi wizjami, ta oziębłość w ich głosach, a tym bardziej odrzucenie najbardziej potrzebujących.
  Tym, którym zabrania się i odmawia azylu w Domu Bożym.

  I słyszę Głos Boga Żywego smutny, zraniony, a po „Idź dziecko Moje i powiedz im, Pokoleniu przewrotnemu!” Słowa Boga Żywego z dnia 08.08.2020 roku.
  Te Słowa Boga Żywego usłyszałam w sercu swoim dnia 08.08.2020 roku i z Woli Boga Ojca Wszechmogącego przekazuję je wam i światu.
  Idź dziecko Moje i powiedz im, Pokoleniu przewrotnemu!
  Oto Ja Jestem, Bóg i Stwórca mówię im Dość! Dość już!
  Dość niegodziwcom i bluźniercom, obrażania Mnie i szydzenia ze Mnie!
  Gdyż Jestem Bogiem i Stwórcą i nie pozwolę z Siebie szydzić, ani dłużej drwić!
  Gdyż Jestem Stwórcą i z Mojej Ręki wychodzą wszelkie Dzieła!!
  A także mówię Dość obrażania i rzucania bluźnierczych języków przeciw Temu, Który zasiadł po Mojej Prawicy!!
  Dość lekceważenia Mego Prawa Miłości!
  Łamania Mego Przymierza!!
  Lekceważenia i odrzucania Mego Słowa!
  Okradania Moich ubogich!
  Niszczenia Mojej Winnicy!!
  Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam!
  Iż okradliście Mnie! Mnie waszego Boga i Stwórcę!
  Albowiem wy ludzie, wy stworzenia okradliście Mnie z Moich Dóbr!!
  Zabijając Moje Skarby, Moje niewiniątka!!
  Moje Dary!!
  Zabijacie je jeszcze będące w łonach matek!!
  Tym samym nie przestrzegając Mego Przykazania!!
  Nie będziesz zabijał!!
  Dniem i nocą słyszę płacz i krzyki i wołanie z ziemi przelanej niewinnej krwi.
  Waszych braci i sióstr!!
  Wołanie o Sprawiedliwość!
  O Moją Sprawiedliwość!!
  Wy ludzie myślicie, że wasze ciało będzie trwać wiecznie!!
  Pielęgnujecie wasze ciało, wasze kości, poświęcając jemu więcej uwagi, a niżeli zadbać o to co jest wieczne i nie przemijające!!
  Postawiliście ciało jako wasz posąg i oddajecie jemu cześć!!
  Zamiast skłonić wszelką uwagę na to co duchowe, na waszą duszę!
  Ja Jestem powiadam wam wszystkim!!
  Iż waszymi czynami zabijacie nie tylko wasze ciało, lecz szkodzicie waszej duszy!!
  Duszy, Która wyszła ze Mnie, tak jak życie wyszło ze Mnie!
  Gdyż Jestem Życiem i Dawcą Życia!!
  Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam!!
  Skróciłem Czas, aby chronić Moich Wybranych!!
  Moich Wybranych, którzy do Mnie należą!!
  Gdyż wielu zostało powołanych, lecz niewielu jest wybranych.
  Amen.

  Polubienie

 12. Millka pisze:

  Przesłanie„Ucznia”,zapisane14września2020. ( dane przez jego anioła stróża – OBED )
  :Przyjdzie nowa bakteria,inna niż koronawirus. Jest to nowotwór przenoszony przez powietrze i zakazi tych wszystkich co są oddaleni od Boga ,którzy go nie wzywają. W tych sercach które zakazi ta bakteria będzie wzrastała nienawiść, pragnienie zabijania i rozlewania krwi; będą chcieli zniszczyć dzieci Boże,które będą strzeżone pod płaszczem Niepokalanej. Wirusy i plagi pochodzące od Boga aby oczyścić ludzkość są pod ziemią Arktyki tam gdzie jest lód. Są jeszcze wirusy niepochodzące od Boga, lecz są robione przez Nowy Porządek Świata: władze polityczne, religijne, wojskowe i ekonomiczne. Mają oni nad sobą ukrytą osobistość aby go pózniej ukazać jako władcę rządzącego wszystkimi narodami. Kiedy wejdzie komunizm lub socjalizm do jakiegoś kraju przynosi całe to zło podlegające władzy uniwersalnej. Trzeba bardzo uważać na apatię, oddalenie się od Boga,obojętność.Osoby które będą zaszczepione z ADN syntetycznym [nowoczesna szczepionka] zmienią swoje postępowanie: nienawiść,kłamstwo, chęci zabijania,oddalenie się od spraw Bożych, adorowanie smoka piekielnego [demona]. Uważajcie na zmianę słów konsekracji; zamiast słów „To jest Ciało i Krew Moja”, będą mówić: ”to jest symbol jedności chrześcijan”. Począwszy od 27 listopada pozbądzcie się telefonów komórkowych, gdyż zaczyna funkcjonować sieć5G. Dlatego że uszkodzenie mózgu przyjdzie przez te telefony aby kontrolować osoby. Za pomocą telefonów będą wiedzieć gdzie jesteście; będą ścigać tych co się nie zaszczepili,itd.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Nie wiem skąd ta data 27 listopad. Z tego co wiadomo to sieć 5G funkcjonuje już od jakiegoś czasu. Poza tym nie wszystkie telefony obsługują sieć 5G. Tylko w tych najnowszych modelach jest wbudowana sieć 5G.
   Należy pozbyć się tych modeli najnowszej generacji które obsługują sieć 5G, a nie wszystkich telefonów komórkowych.

   Polubienie

   • Millka pisze:

    Marcinku – sama zastanawiałam się nad tą datą. Doszłam do takiego wniosku;
    ponieważ przesłanie to jest obcojęzyczne, to nie dotyczy nas Polaków. Najpewniej inwigilacja taka pełna rozpocznie się w takich państwach jak Kanada, Stany.
    Zastanowiła mnie ta bakteria powodująca raka. Warto to zapamiętać, że bakteria będzie wywoływała raka ( być może już dzisiaj nosimy w sobie bakterię z powodu której chorujemy prawie masowa na raka ).
    Jak dla mnie jest promyk nadziei, bo bakterii można się w prosty sposób pozbyć o ile nie będzie „podrasowana” laboratoryjnie.
    Swego czasu zachorowałam na boreliozę. Powiem w skrócie, ze lekarze całkowicie mnie zignorowali i nawet nie przepisali jakiegokolwiek antybiotyku tylko zewnętrznie maść. Miałam odmianę skórną, a są jeszcze dwie. Jedna atakuje stawy, a druga układ nerwowy.
    Objawy miałam prawie książkowe; rumień, bolesność skóry, bardzo nieprzyjemny prawie mysi zapach nie do usunięcia podczas kąpieli, ogromne zmęczenie, trzeszczenie stawów, suchość błon śluzowych i najgorsze to to , że czułam jak te krętki łażą w mojej skórze i przebijają się nawet do gałki ocznej.
    Ponieważ zostałam zignorowana przez lekarzy, pomyślałam że Pan Bóg ma dla mnie inne rozwiązanie tego problemu. I tak też się stało.
    Zaczęłam poszukiwać oczywiście w internecie metod leczenia. Podane były różne protokoły (metody) leczenia przez uznanych specjalistów, lecz niosły za sobą fortunę do wydania, na co nie mogłam sobie pozwolić.
    Natrafiłam na wypowiedź pewnej internautki, której anonimowo dozgonnie jestem wdzięczna.
    Mianowicie napisała , że lamblie (wypowiedź dotyczyła walki z tym paskudztwem) to są bakterie i najskuteczniejszą metodą jest nafta i terpentyna balsamiczna.
    Dodam, że nafta musi być taka do lamp naftowych , które nasze babcie używały do oświetlania, ale także do pozbywania się wszy, płazińców ludzkich w przewodzie pokarmowym. Nafta apteczna nic nie daje – najwyżej przeczyści. Obecnie można jeszcze kupić w sklepach przemysłowych lub przez internet jako nafta świetlna. Oczywiście ma etykietę, ze jest to rozpuszczalnik. Należy sprawdzić atest nafty , by nie miaał innych dodatków, tylko była frakcją destylacyjną ropy.
    Co do terpentyny balsamicznej jest o wiele skuteczniejsza od nafty, ale bardziej toksyczna.Terpentyną tą dawniej leczono kiłę. Trzeba naprawdę uważać i nie przekraczać zalecanej dawki. Terpentyna balsamiczna musi być czysta , taka którą używają artyści do rozcieńczania farb ( do nabycia w sklepach artystycznych)- czyli żywica sosnowa .
    Podam teraz jak się wyleczyłam.
    Na początku używałam tylko nafty, bo bałam się terpentyny. Zaczynałam od kilku kropel dziennie, by przyzwyczaić wątrobę. Dawkę zwiększałam do pół łyżeczki rano i wieczorem.
    Trwało to do 10 dni. Po 10 dniach 10 dni przerwy i powtórka. Ponownie 10 dni przerwy i miesiąc przerwy. Cykle te powtarzałam kilkakrotnie i po pewnym czasie zaczynałam czuć łażenie krętek w skórze. Powiem , że bardzo byłam tym wszystkim podirytowana , bo wiedziałam że krętki te mają formy przetrwalnikowe i prawie przez rok czekają sobie , aż w organizmie będą miały sprzyjające warunki. Postanowiłam zaryzykować i zastosowałam terpentynę wg wagi – 1 kropla na 10kg wagi rano i wieczorem przez 7 dni.
    To wystarczyło , by się pozbyć tego paskudztwa.
    Po co Wam to opisuję. Myślę sobie, że skoro maąa nas uraczyć „bakterią rakową „, to warto mieć w zanadrzu naftę i terpentynę. Być może pomoże .
    Dodam jeszcze , że swoją naftę ulepszyłam i zrobiłam specyfik o nazwie TADIKOMP.
    Nazbierałam czerwcowych zielonych orzechów włoskich, pokroiłam z łupiną , dodałam propolisu i zalałam naftą, W Rosji skutecznie leczą nowotwory tym specyfikiem.
    Pozdrawiam – z Panem Bogiem.

    Polubienie

   • Millka pisze:

    Zapomniałam dodać , ze naftę dajemy na kieliszek wody, a terpentynę można podać na kostkę cukru lub na wodę.

    Polubienie

   • Millka pisze:

    I jeszcze jedno- dosyć istotne. Zarówno nafta jak i terpentyna muszą być przechowywane w szklanych butelkach. To są rozpuszczalniki. Zasada tej terapii polega na tym , że rozpuszczane są błony i otorbienia bakterii. Takim sygnałem , że nafta działa i możemy ja odstawić, jest uczucie wysuszenia błon śluzowych. Poza tym nafta i terpentyna przekraczają barierę krew-mózg, która jest nieosiągalna dla antybiotyków. .Z tej to przyczyny antybiotykoterapia boreliozy jest długotrwała i nieskuteczna. Chorzy na nią muszą się przyzwyczaić do życia z borelią.
    Nafta i terpentyna oczyszczają także organizm z różnych dziwnych zwyrodnień.

    Polubienie

 13. Adrian pisze:

  Bezkompromisowy biskup Vigano pisze list do Trumpa: „realizowany jest wielki reset świata”!

  Włoski arcybiskup Carlo Maria Vigano napisał list otwarty adresowany do prezydenta USA Donalda Trumpa, w którym ostrzega USA i świat przed wielkim resetem, realizowanym przez tajne siły zła (reżimu covidovego ordo ab chao) ! Według duchownego Vigano celem tego „Wielkiego Resetu” jest „narzucenie dyktatury medycznego zniewolenia, zakładającej wykorzystanie środków przymusu, niszczących wolność, a kryjących się za zwodniczymi (filantopowskimi i banksterskimi) obietnicami powszechnego dobrobytu oraz umorzenia poszczególnych długów”.

  Jego przesłanie jest wstrząsające, włoski biskup odważnie nazywa rzeczy po imieniu, oto kilka zdań z tego niezwykłego dokumentu:

  „Niech Pan pozwoli, że się do Pana zwrócę w godzinie, w której losom całego świata zagraża globalny spisek wymierzony przeciwko Bogu ludzkości. Piszę do Pana jako arcybiskup, następca Apostołów, były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych. Piszę do Pana w czasie, w którym władze świeckie i religijne milczą. Niech przyjmie Pan moje słowa jako głos wołającego na pustyni (J 1, 23). Tak, jak stwierdziłem pisząc do Pana list w czerwcu, w obecnym momencie historycznym siły Zła jednoczą się w pozbawionej litości walce przeciwko siłom Dobra.

  Siły zła przeciwstawiające się dzieciom Światłości wydają się potężne i zorganizowane; dzieci Światłości są zdezorientowane i niezorganizowane, zostały porzucone przez swych doczesnych i duchowych przywódców. „Na co dzień czujemy, że mnożą się ataki tych, którzy pragną zniszczyć same podstawy społeczeństwa: naturalną rodzinę, szacunek względem ludzkiego życia, miłość wobec ojczyzny, swobodę edukacji i działalności gospodarczej. Dostrzegamy przywódców narodowych i religijnych wspierających samobójstwo zachodniej kultury i jej chrześcijańskiej duszy, podczas gdy obywatelom i wierzącym odmawia się poszanowania ich podstawowych praw w imię stanu zagrożenia zdrowotnego, który coraz bardziej ukazuje się jako środek do ustanowienia nieludzkiej, anonimowej tyranii.

  Globalny plan nazywany Wielkim Resetem jest już realizowany. Jego architektem jest globalna elita chcąca podporządkować sobie całą ludzkość, narzucająca środki przymusu wskutek których dochodzi do drastycznego ograniczenia wolności indywidualnych, jak i całych populacji. W przypadku kilku narodów plan ten został już zatwierdzony i sfinansowany, w przypadku innych znajduje się jeszcze na wczesnym etapie. Za światowymi przywódcami, będącymi wspólnikami i wykonawcami tego piekielnego projektu, stoją postaci pozbawione skrupułów, które promując swój program finansują Światowe Forum Ekonomiczne oraz Event 201. Panie Prezydencie, świat ten obejmuje ludzi, uczucia, instytucje, wiarę, tradycję i ideały: ludzi i wartości, które nie są automatami, nie wykazują się posłuszeństwem maszyn, posiadają oni bowiem duszę i serce, łączy ich duchowa więź czerpiąca swą siłę z Nieba, od Boga, któremu nasi przeciwnicy chcą rzucić wyzwanie, tak jak to na początku czasu zrobił Lucyfer poprzez swoje non serviam.

  To Pan jest, Drogi Panie Prezydencie, tym który „powstrzymuje” „deep state”, ostateczny atak przeprowadzany przez dzieci ciemności. Z tego też powodu rzeczą konieczną jest to, by wszyscy ludzie dobrej woli zostali przekonani o epokowym znaczeniu nadchodzących wyborów. Nie przez wzgląd na ten czy inny program polityczny, ale ze względu na ogólną inspirację Pana działań, które najlepiej uosabiają – w tym konkretnym kontekście historycznym – ten świat, nasz świat, który chcą zlikwidować za pomocą lockdownu. Pana wróg jest także naszym wrogiem: to wróg rodzaju ludzkiego, który to „od początku był (…) zabójcą (zob. J 8, 44) .

  Panie Prezydencie, jak doskonale zdaje sobie Pan sprawę, w tej decydującej godzinie Stany Zjednoczone uważane są za mur broniący wojną wypowiedzianą przez zwolenników globalizmu. Niech złoży Pan swą ufność w Bogu, czerpiąc siłę ze słów Pawła Apostoła: Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia (Flp 4, 13). Bycie narzędziem Bożej Opatrzności to wielka odpowiedzialność, do jej poniesienia otrzyma Pan wszelkie potrzebne łaski, gorąco dla Pana wypraszane przez wiele osób wspierających Pana swą modlitwą”

  Warto jeszcze zastanowić się, czy list, który tu po części przestawiliśmy, zostanie odczytany w mediach głównego nurtu dezinformacyjnego ? To retoryczne pytanie, pozostawiamy bez odpowiedzi…
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bezkompromisowy-biskup-vigano-pisze-list-do-trumpa-realizowany-jest-wielki-reset-swiata

  Polubienie

 14. Adrian pisze:

  Carbonia 02.11.2020 – 18.57
  Obudźcie się, ludzie !
  Umiłowana córko, napisz także dzisiaj dla Mnie, do mojego umiłowanego ludu.
  Ludu mój, umiłowany mojego Najświętszego Serca, przyjdź do Mnie, wróć do swojego Ojca, który jest w Niebie, nie zgub się w ciemności, Bóg jest Światłością! Nieskończone światło!
  Zwróć swoje serce do Mnie, spraw, by było bezpieczne we Mnie, zabiorę cię ze sobą, umieszczę cię we Mnie, będziesz w mojej Boskości i wejdziesz w moje Piękno.
  Dzisiaj chcę was zapytać, umiłowani: dokąd chcecie dotrzeć w takim tempie?
  Czy nie widzisz katastrofy, która jest na świecie?
  Czy nie widzisz rozpaczy, która jest w tobie?
  Wszystko przyśpiesza, upadek gospodarki doprowadzi człowieka do szaleństwa,
  wkrótce będzie głód.
  Szatan niszczy wszystko, co dobre, wrzuca mój lud w kajdany, czyniąc go niemym i zniewolonym.
  Strach jest w człowieku, którego nie ma we Mnie, nie ma on jasnej sytuacji, ponieważ Mnie nie zna, ponieważ gdyby mnie znał, nie zaakceptowałby dyktatury, którą narzuca mu Nowy Porządek Świata (NWO).
  Moje biedne dzieci, tak dalekie od prawdy, tak wyparte przez narzuty diabła!
  Wołam do ciebie, człowieku: … Wstań! … Wróć do swojego Boga! Przylgnij do Niego z całej siły, proś o pomoc, nie pozostań niewolnikiem stanu nieskończonej nędzy. Powstań, człowieku, powstań z popiołów, twój Bóg cię zbawi, jeśli tylko poprosisz o jego interwencję.
  Dni, miesiące, lata mijają szybko, ale na ciemnej Ziemi światło nie wraca, ponieważ zostało wyłączone, aby preferować ciemność.
  Obudźcie się, ludzie, obudźcie się ze snu, który chwyta wasze dusze , wzywam was do siebie, aby was zbawić, dajcie się zbawić, … wyrzeknijcie się szatana, … wyrzeknijcie się wymuszonych zmian, Bóg jest Miłością i Wolnością, u Niego nikt nie jest niewolnikiem.
  Śmiało, walka jest zacięta, ale kto chce być zbawiony, czyni akt pokory wobec swego Boga Miłości i wybija się przed Jego wolą.
  Powróćcie do Mnie, ludu mój, wróćcie do waszego Boga!
  Kocham Cię, tęsknię za Tobą, pospiesz się, bo ciemność już ogarnia całą Ziemię!

  Polubienie

 15. Szafirek pisze:

  4 listopada
  Święty Karol Boromeusz, biskup

  Święty Karol Boromeusz
  Karol urodził się na zamku Arona 3 października 1538 r. jako syn arystokratycznego rodu, spokrewnionego z rodem Medici. Ojciec Karola wyróżniał się prawością charakteru, głęboką religijnością i miłosierdziem dla ubogich. To miłosierdzie będzie dla Karola, nawet już jako kardynała, ideałem życia chrześcijańskiego.
  Już w młodym wieku Karol posiadał wielki majątek. Kiedy miał zaledwie 7 lat, biskup Lodi dał mu suknię klerycką, przeznaczając go w ten sposób do stanu duchownego. Takie były ówczesne zwyczaje. Dwa lata później zmarła matka Karola. Aby zapewnić mu odpowiednie warunki na przyszłość, mianowano go w wieku 12 lat opatem w rodzinnej miejscowości. Młodzieniec nie pochwalał jednak tego zwyczaju i wymógł na ojcu, żeby dochody z opactwa przeznaczano na ubogich.
  Pierwsze nauki pobierał Karol na zamku rodzinnym w Arona. Po ukończeniu studiów w domu wyjechał zaraz na uniwersytet do Pawii, gdzie zakończył studia podwójnym doktoratem z prawa kościelnego i cywilnego (1559). W tym samym roku jego wuj został wybrany papieżem i przyjął imię Pius IV. Za jego przyczyną Karol trafił do Rzymu i został mianowany protonotariuszem apostolskim i referentem w sygnaturze. Już w rok później, w 23. roku życia, został mianowany kardynałem i arcybiskupem Mediolanu (z obowiązkiem pozostawania w Rzymie), mimo że święcenia kapłańskie i biskupie przyjął dopiero dwa lata później (1563). W latach następnych papież mianował siostrzeńca kardynałem-protektorem Portugalii, Niderlandów (Belgii i Holandii) oraz katolików szwajcarskich, ponadto opiekunem wielu zakonów i archiprezbiterem bazyliki Matki Bożej Większej w Rzymie. Urzędy te i tytuły dawały Karolowi rocznie ogromny dochód. Było to jawne nadużycie, jakie wkradło się do Kościoła w owym czasie. Pius IV był znany ze swej słabości do nepotyzmu. Karol jednak bardzo poważnie traktował powierzone sobie obowiązki, a sumy, jakie przynosiły mu skumulowane godności i urzędy, przeznaczał hojnie na cele dobroczynne i kościelne. Sam żył ubogo jak mnich.
  Wkrótce Karol stał się pierwszą po papieżu osobą w Kurii Rzymskiej. Praktycznie nic nie mogło się bez niego dziać. Papież ślepo mu ufał. Nazywano go „okiem papieża”. Dzięki temu udało się mu uporządkować wiele spraw, usunąć wiele nadużyć. Nie miał względu na urodzenie, ale na charakter i przydatność kandydata do godności kościelnych. Dlatego usuwał bezwzględnie ludzi niegodnych i karierowiczów. Takie postępowanie zjednało mu licznych i nieprzejednanych wrogów. Dlatego zaraz po wyborze nowego papieża, św. Piusa V (1567), musiał opuścić Rzym. Bardzo się z tego ucieszył, gdyż mógł zająć się teraz bezpośrednio archidiecezją mediolańską. Kiedy był w Rzymie, mianował wprawdzie swojego wikariusza i kazał sobie posyłać dokładne sprawozdania o stanie diecezji, zastrzegł sobie też wszystkie ważniejsze decyzje. Teraz jednak był faktycznym pasterzem swojej owczarni.

  Święty Karol BoromeuszZ całą wrodzoną sobie energią zabrał się do pracy. W 1564 r. otworzył wyższe seminarium duchowne (jedno z pierwszych na świecie). W kilku innych miastach założył seminaria niższe, by dla seminarium w Mediolanie dostarczyć kandydatów już odpowiednio przygotowanych. Prowadzenie seminarium powierzył oblatom św. Ambrożego, zgromadzeniu kapłanów diecezjalnych, które istnieje do dziś. Zaraz po objęciu rządów bezpośrednich (1567) przeprowadził ścisłą wizytację kanoniczną, by zorientować się w sytuacji. Popierał zakony i szedł im z wydatną pomocą. Dla ludzi świeckich zakładał bractwa – szczególnie popierał Bractwo Nauki Chrześcijańskiej, mające za cel katechizację dzieci. Dla przeprowadzenia koniecznych reform i uchwał Soboru Trydenckiego (1545-1563) zwołał aż 13 synodów diecezjalnych i 5 prowincjalnych. Dla umożliwienia ubogiej młodzieży studiów wyższych założył przy uniwersytecie w Pawii osobne kolegium. W Mediolanie założył szkołę wyższą filozofii i teologii, której prowadzenie powierzył jezuitom. Teatynom natomiast powierzył prowadzenie szkoły i kolegium w Mediolanie dla młodzieży szlacheckiej.
  Był fundatorem przytułków: dla bezdomnych, dla upadłych dziewcząt i kobiet, oraz kilku sierocińców. Kiedy w 1582 r. została przeprowadzona reforma mszału i brewiarza, zdołał obronić dla swojej diecezji obrządek ambrozjański, który był tutaj w użyciu od niepamiętnych czasów. Kiedy za jego pasterzowania wybuchła w Mediolanie kilka razy epidemia, kardynał Karol nakazał otworzyć wszystkie spichlerze i rozdać żywność ubogim. Skierował także specjalne zachęty do duchowieństwa, aby szczególną troską otoczyło zarażonych oraz ich rodziny. Podczas zarazy w 1576 r. niósł pomoc chorym, karmiąc nawet 60-70 tysięcy osób dziennie; zaopatrywał umierających; oddał cierpiącym wszystko, nawet własne łóżko. W czasie zarazy ospy, która pochłonęła ponad 18 tysięcy ofiar, zarządził procesję pokutną, którą prowadził idąc ulicami Mediolanu boso. W 1572 r. na konklawe był poważnym kandydatem na papieża.
  Ulubioną rozrywką Karola w młodości było polowanie i szachy. Był także estetą i znał się na sztuce. Grał pięknie na wiolonczeli. Z tych rozrywek zrezygnował jednak dla Bożej sprawy, oddany bez reszty zbawieniu powierzonych sobie dusz. Wyróżniał się szczególnym nabożeństwem do Męki Pańskiej. Dlatego nie rozstawał się z krzyżem. Tkliwą miłością darzył też sanktuaria maryjne.
  Największą zasługą Karola był jednak Sobór Trydencki. Sobór, rozpoczęty z wieloma nadziejami, wlókł się zbyt długo z powodu złej organizacji. Trwał aż 18 lat (1545-1563). Dopiero kiedy Karol przystąpił do działania, sobór mógł szczęśliwie dokończyć obrady. Dyskutowano na nim o wszystkich prawdach wiary, atakowanych przez protestantów, i gruntownie je wyjaśniono. W dziedzinie karności kościelnej wprowadzono dekrety: nakazujące biskupom i duszpasterzom rezydować stale w diecezjach i parafiach, wprowadzono stałe wizytacje kanoniczne, regularny obowiązek zwoływania synodów, zakazano kumulacji urzędów i godności kościelnych, nakazano zakładanie seminariów duchownych – wyższych i niższych, wprowadzono do pism katolickich cenzurę kościelną, jak też indeks książek zakazanych, wreszcie wprowadzono regularną katechizację. Większość z tych uchwał wyszło z wielkiego serca kapłańskiego Karola Boromeusza. On też był inicjatorem utworzenia osobnej kongregacji kardynałów, która miała za cel przypilnowanie, by uchwały soboru były wszędzie zastosowane.
  Zmarł w Mediolanie 3 listopada 1584 r. wskutek febry, której nabawił się w czasie odprawiania własnych rekolekcji. Pozostawił po sobie duży dorobek pisarski. Beatyfikowany w 1602 r., kanonizowany przez Pawła V w 1610 r. Jego relikwie spoczywają w krypcie katedry mediolańskiej. Jest patronem boromeuszek, diecezji w Lugano i Bazylei oraz uniwersytetu w Salzburgu; ponadto czczony jest jako opiekun bibliotekarzy, instytutów wiedzy katechetycznej, proboszczów i profesorów seminarium.

  W ikonografii św. Karol Boromeusz przedstawiany jest w stroju kardynalskim. Jego atrybutami są: bicz, czaszka, gołąb, kapelusz kardynalski, krucyfiks; postronek na szyi, który nosił podczas procesji pokutnych.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-04.php3

  Polubienie

 16. Gosia 3 pisze:

  KOCHANA WANDZIU!
  MOJA PROŚBA PRZYPOMNIJ MI W JAKIM OKRESIE TY PRZEKAZAŁAŚ MI SWÓJ ADRES I -MAILOWY PRZEZ MARIUSZA TO JA SOBIE ODNAJDĘ NA POCZCIE.
  MARIUSZ MI RANO PRZYSŁAŁ ALE WRĘCZ NIEPRAWDOPODOBNY I NIE PRZYPOMINAJĄCY TEGO CO WTEDY MI PODAŁAŚ.
  O MÓJ BOŻE!
  SERDECZNIE POZDRAWIAM.

  Polubienie

  • WandaZ pisze:

   Kochana Gosiu!!! Teraz trudno mi sobie przypomnieć, ale być może ten wcześniejszy był od syna. mój ma 6 liter małych dwie cyfry. zaczyna trzema literami z mojego imienia. Sprawdz czy dobrze Tobie podał jak coś to napiszę.Pozdrawiam

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Zgadza się Wandziu! Własnie do Ciebie napisałam,to zajrzyj na pocztę i napisz mi na blogu czy doszło.
    Mój adres to taki infantylny bo już dawno mi dziecko założyło,to wybacz sama bym tak się nie porównała.
    Z Panem Bogiem i z Maryją

    Polubienie

   • WandaZ pisze:

    Gosiu na razie jeszcze nie doszło

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    WANDZIU! WYSŁAŁAM 18:16. TO DZIWNE ŻE JESZCZE NIE MASZ NA POCZCIE MOŻE SPRAWDŹ W SPAMIE.

    Polubienie

   • WandaZ pisze:

    Gosiu!!! Nie wiem ale nic nie mam na poczcie, podam tel i wyślę dane ks, sms-em. Tel 781 XXX 069, cyfra 1 z gmaila ,do ustalenia XXX 1Xto ta cyfra-4, drugiX to ta cyfra+2, trzeci Xto ta cyfra chyba uda się . oczytać prawidłowo.To czekam Wanda

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    WANDZIU!
    PRZY ZAŁOŻENIU ŻE W TWOIM ADRESIE NIE POZMIENIANO TEŻ CYFR, PRAWDA?
    WANDZIU! JUTRO WYŚLĘ CI SMS A NIKOMU DZISIAJ NIE ODPOWIADAJ NA SMS BO KTOŚ TEN SZYFR TEŻ MÓGŁ ROZPRACOWAĆ. NIE PODAWAJ DANYCH KS NA RAZIE,PAMIĘTAJ!!!!
    DLACZEGO JUTRO BO NIE MOGĘ TEGO ZROBIĆ ZE SWOJEJ KOMÓRKI.
    PEŁNA.KONSPIRACJA OK? 🙂

    Polubienie

 17. Mateusz pisze:

  76 proc. wyborców Konfederacji i 89 proc. wyborców PSL-Kukiz‘15 popiera strajki feministek po wyroku Trybunału Konstytucyjnego – wynika z sondażu dla United Surveys dla RMF FM i „Dziennika Gazety Prawnej”.

  Na drugim biegunie wyborcy Prawa i Sprawiedliwości, którzy w zdecydowanej większości sprzeciwiają się protestom – poparcie dla nich wyraża zaledwie 19 proc. ankietowanych.

  Polubienie

 18. Adrian pisze:

  Trevignano Romano, 3 listopada 2020 r
  Moje dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Dzieci, pamiętajcie, że Bóg jest sprawiedliwy i miłosierny, a jednak pomimo tego, że jest przeszyty tak wielkim barbarzyństwem, jest z wami każdego dnia, dziękując i miłosierdziu każdemu, kto Go woła. Mam nadzieję, że choćby na chwilę, Twoje sumienie się otworzy i zdasz sobie sprawę z niezliczonych błędów. Dzieci, nawracajcie się, bo czas się skończył. Odmawiajcie Różaniec Święty, jedyną broń do obrony przed okrucieństwami świata, które sprawiają, że cierpicie. Dzisiaj zstąpi na was wiele Łask. Dzieci, czy pamiętacie, jak Jezus uzdrowił 10 osób i tylko jedna wróciła, aby podziękować? Nie powtarzaj tego błędu, ale „zeznawaj”. Kocham was, dzieci, błogosławię was w imię Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

  Polubienie

 19. Mateusz pisze:

  – Prezydencka propozycja byłaby nową formą eutanazji – uważa przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki.

  – Z uznaniem przyjąłem decyzję Trybunału Konstytucyjnego uznającą aborcję eugeniczną za niezgodną z konstytucją. Decyzja ta potwierdza bowiem, że koncepcja „życia niewartego życia” stoi w jaskrawej sprzeczności z zasadą demokratycznego państwa prawa. Życie każdego człowieka od momentu poczęcia do naturalnej śmierci przedstawia przed Bogiem taką samą wartość i powinno być w takim samym stopniu chronione przez państwo. Zaś człowiek prawego sumienia nie może odmawiać prawa do życia komukolwiek, zwłaszcza z powodu jego choroby. Brak publikacji decyzji TK prowadzi jednak do wielu znaków zapytania – powiedział Gądecki w wywiadzie udzielonym Katolickiej Agencji Informacyjnej.

  Abp Gądecki był pytany, czy katolik może poprzeć projekt prezydenta Andrzeja Dudy, który zakłada, że aborcja może być dokonana, gdy „badania prenatalne lub inne przesłanki medyczne wskazują na wysokie prawdopodobieństwo, że dziecko urodzi się martwe albo obarczone nieuleczalną chorobą lub wadą prowadzącą niechybnie i bezpośrednio do śmierci dziecka”.

  – Niestety, nie może. Prezydencka propozycja byłaby nową formą eutanazji, która selekcjonuje osoby ze względu na możliwość przeżycia. Tym razem przypadki aborcji wynikające z przesłanki eugenicznej zostaną podciągnięte pod nowy przepis – prawdopodobnie z wyjątkiem dzieci z zespołem Downa – i wszystko pozostanie w tym samym punkcie – odpowiedział arcybiskup.

  Polubienie

 20. Millka pisze:

  3 listopada 2020 r
  WEZWANIE JEZUSA POŚWIĘCONEGO SWOIM WIERNYM LUDOM. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA.
  Pokój mój niech będzie z wami, Moje ukochane dzieci.
  Mój lud, Moje domy wkrótce zostaną ponownie zamknięte, pobiegną, aby złożyć dobrą spowiedź z życia i zrób wszystko, co możliwe, aby nakarmić siebie tak bardzo, jak tylko możesz Moim Ciałem i Moją Krwią, abyś pozostał duchowo chroniony i nadejście Ostrzeżenia, Niech Bóg łaskawie cię zabierze, a twoje przejście przez wieczność będzie bardziej znośne. Wszystkie komunii, które otrzymacie w łasce Bożej, będą chronić wasze ciało, duszę i ducha, abyście jutro mogli stawić czoła wielkiej duchowej walce. Dlatego jest tak ważne, Moje maleństwa, abyście częściej żywili się Moim Ciałem i Moją Krwią. Moim pokarmem duchowym jest potężna zbroja, która chroni cię w walce z siłami zła. W czasie wielkiej obrzydliwości, kiedy już nie będziecie mogli przyjąć Mojego Najświętszego Ciała i Krwi, wystarczy wam tylko nawiązać duchową komunię, abym ja był pośród was i chronił was.
  Moje dzieci, psychiczne ataki będą coraz silniejsze; pamiętaj, że bitwy są duchowe, a polem bitwy, na którym jesteś atakowany, jest twój umysł. Z tego powodu, Moje dzieci, musicie być duchowo wzmocnieni Chlebem spuszczonym z Nieba i swoją Duchową Zbroją, dobrze naoliwioną modlitwą, postem i pokutą, abyście mogli odeprzeć strzały zapalające, które wysyłają do was mentalne demony. umysł. Czytaj i rozważaj Moje Święte Słowo, ponieważ jest to Miecz Ducha, którym możesz zniszczyć duchowe twierdze złego ducha w swoim umyśle. Zamknij się przebaczeniem, modlitwą, postem i pokutą, wszystkie drzwi otwarte przez rany emocjonalne, urazy, odrzucenie i traumę, od dzieciństwa, młodości czy dorosłości, aby wróg twojej duszy nie mógł cię dręczyć ani ukraść pokoju
  Przebaczenie sobie i przebaczenie ludziom, którzy skrzywdzili cię przez całe życie, ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia wewnętrznego spokoju. Przebaczenie, modlitwa, post i pokuta to duchowe moce, które pomogą ci pokonać duchowe demony. Im więcej się modlicie, przebaczacie i akceptujecie, tym szybciej osiągniecie wewnętrzny spokój. Podejdź do jednego z Moich Namiotów z ufnością i przeznacz czas na wspólną rozmowę; Daj mi wszystkie swoje ciężary, trud i trudy, a zapewniam cię, że poniosę je za ciebie i uczynię twoje brzemię lżejszym. Pamiętaj: jestem Dobrym Pasterzem. Dobry Pasterz oddaje życie za swoje owce. (Jana 10, 11) Pójdźcie do Mnie, wszyscy zmęczeni i znużeni, ulgę wam. (Mateusz, 11, 28) Domagajcie się ode mnie tych obietnic, kiedy przyjdziecie do mnie. Biegnij więc, ponieważ Moje domy zostaną wkrótce zamknięte i nie będą już otwierane. Jestem Źródłem Przebaczenia, przyjdź się wykąpać, a będziesz czysty. Jestem Żywą Wodą i każdy, kto pije tę Wodę, już nigdy nie będzie spragniony. Jestem waszym uzdrowieniem, na co czekacie, aby przyjść do Mnie?
  Pokój zostawiam wam, mój pokój wam daję. Pokutujcie i nawróćcie się, ponieważ Królestwo Boże jest blisko.
  Wasz Mistrz, Jezus w Sakramencie.
  Rozpowszechniajcie Moje orędzia o zbawieniu całej ludzkości, Mojej trzodzie.
  Henoch.

  Polubienie

 21. Millka pisze:

  WTOREK, 21 STYCZNIA 2014 R.
  Kiedy obfituje bezprawie
  Moje dzieci, zawsze, przestrzeganie przykazań zawartych w Moim świętym Słowie jest waszym najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem działania. Chcesz wiedzieć, co nadejdzie w twojej przyszłości, w przyszłości ludzi na ziemi, i chcę cię ostrzec, chociaż jest wiele rzeczy, z którymi nie możesz sobie poradzić, wiedząc, bo jeśli ujawnię ci zbyt wiele, zostaniesz pokonany bojaźnią, gdy pragnę, żebyś chodził wiarą. Wiara we Mnie i Moją moc, aby was chronić; Wiara we Mnie w wyniku, chociaż będzie wiele zła; Wiara w Moje Słowo, że chociaż wszystko wokół ciebie będzie wydawało się chaosem, wciąż mam kontrolę nad tym, co widzisz.

  Chociaż bezprawie będzie obfitować, pragnę, aby Mój lud postępował tak, jak wy teraz, przestrzegając praw najlepiej, jak potraficie, będąc posłuszni Mnie i Mojemu Słowu.

  Wydaje się, że cały świat stracił rozum w nadchodzących czasach, Moje drogie dzieci, i nie bez powodu. Odrzucili Moje rozumowanie. Odrzucili Moje panowanie, Moje prawa i Moje Królestwo, więc oddam je ich.

  Wokół was zapanuje grzech, a zło będzie obfitować, jak zawsze, gdy myśli ludzi są nieustannie złe. Nie poddawajcie się grzechowi, mój ludu, ale chrońcie się przed nim, abym was chronił w tym czasie.

  Moja własna ochrona i Moje cudowne zaopatrzenie dla ciebie ujawni, kto jest Mój.

  Podobnie jak w czasie pierwotnego wyjścia Mojego ludu izraelskiego z Egiptu, tylko Moi ludzie będą karmieni manną i wodą ze Skały. Tylko Moi własne będą chronione przed plagami i złymi armiami.

  Więc widzicie, Moje dzieci, naprawdę nie macie się czego obawiać w tym, co nadchodzi. Twoja część jest prosta.
  Wierz i bądź posłuszny.

  Kocham was wieczną miłością, która nigdy nie umrze, Moje drogie dzieci.

  Nigdy Mnie nie wątp.

  Wkrótce będziesz tu ze Mną w niebie, radując się!

  Polubienie

 22. Adrian pisze:

  Jezus powiedział: „Synu mój, ostrzegałem cię przed możliwą wojną domową po wyborach. Tą wizją przypominam wam o tajnych podziemnych tunelach w całej Ameryce. Mogą zostać użyte przez twoją Gwardię Narodową do powstrzymania wszelkich zamieszek lub możesz zobaczyć, jak obce oddziały ONZ wykorzystują je do przejęcia twojego kraju w stanie wojennym. Jeśli wybuchnie wojna domowa, twoje życie może być zagrożone. Przed jakąkolwiek czynnością, która zagrozi waszemu życiu, przyniosę najpierw Moje Ostrzeżenie, a potem sześć tygodni nawrócenia. Kiedy nadejdzie wojna domowa, wezwę Moich wiernych do schronienia Moich schronień. W Moich schronieniach zostaniecie uzdrowieni z wszelkich chorób, a Moi aniołowie nałożą na was niewidzialną tarczę. Pomnożę twoje pożywienie, wodę i paliwa, abyś mógł przeżyć. Zaufaj Mi, że będę czuwał nad tobą w Mojej ochronie……….„Moi ludzie, widzieliście, jak duże firmy farmaceutyczne ciężko pracują nad wymyśleniem szczepionki, która wyleczy wasz wirus koronowy z Chin. Widzieliście również, że niektóre z tych testów zostały zatrzymane z powodu złych reakcji. Ostrzegam Moich ludzi, aby nie przyjmowali żadnych szczepionek przeciw wirusom, ponieważ zaszkodzi to układowi odpornościowemu. Szczepionki będą zawierały nanocząsteczki lub coś, co będzie przypominało znak bestii, który będzie pasował do każdej szczepionki, aby powiedzieć, kto ją otrzymał, czy nie. Unikaj również przyjmowania szczepionek przeciw grypie. Złe głębokie państwo spiskowało z Chinami, aby rozprzestrzenić chorobę, która zabije wielu ludzi na całym świecie. Stworzyli problem, a teraz stworzą rozwiązanie, upoważniając wszystkich do przyjęcia tej szczepionki. Głębokie państwo chce zmniejszyć populację świata za pomocą tego wirusa i szczepionki, które nie wyleczy wirusa. Kiedy uczynią tę szczepionkę obowiązkową, nadejdzie czas, aby przybyć do Moich schronień, aby zostać uzdrowionym. Powtarzam jeszcze raz, nie bierz szczepionki ani szczepionki przeciw grypie, nawet jeśli grożą, że cię zabiją. Zaufaj Mi, że ochronię cię przed tymi złymi ”.
  …..Rozniosą zamieszki na przedmieścia, a te tłumy próbują wywołać wojnę domową. Zobaczysz, jak Gwardia Narodowa łączy się z patriotami niosącymi broń, którzy będą walczyć z komunistycznymi tłumami o zachowanie twoich wolności. Twój prezydent może być zmuszony ogłosić stan wojenny, aby walczyć z tymi tłumami. Zaufaj Mi, że wezmę cię do Moich schronień, jeśli twoje życie będzie zagrożone. ….Moi ludzie, wasz kraj jest gotowy na wielki upadek……Po wyborach można było zobaczyć możliwą wojnę domową lub inwazję wojsk chińskich na wasze granice ….Ludu mój, w czasie ucisku antychrysta powiedziałem wam, że przyspieszy czas ze względu na Moich wybranych. Przyspieszę ziemię na jej osi, aby zminimalizować czas cierpienia Mojego ludu. W tej wizji ogromnego zegara wahadłowego można było zobaczyć, jak przyspiesza około trzy razy szybciej niż zwykle. To skróci trzy i pół roku ucisku. Będziesz chroniony w Moich schronieniach podczas tego ucisku….Moi ludzie, widzieliście kilka bliskich najazdów rosyjskich bombowców na wasz kraj, a teraz ruchy wojsk chińskich w Kanadzie i Meksyku. Przed inwazją może nastąpić atak rakietowy. Zobaczysz atak EMP z pociskami, ale najpierw pojawi się Moje ostrzeżenie. Poważniejszy atak może się zdarzyć, jeśli Twój prezydent wygra reelekcję. Najbliższe miesiące mogą zadecydować, czy zachowasz swoje wolności, czy nie. Bądźcie gotowi wyruszyć do Moich schronień, kiedy wzywam was, abyście przyszli ”.
  fragmenty z
  http://www.johnleary.com/

  Polubienie

 23. Szafirek pisze:

  5 listopada – święci Elżbieta i Zachariasz, rodzice św. Jana Chrzciciela https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-05a.php3
  5 listopada – św. Gerald, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-05b.php3
  5 listopada – bł. Franciszka Amboise, zakonnica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-05c.php3

  Polubienie

 24. Gosia 3 pisze:

  WCZORAJ ZADZWONIŁA MOJA SIOSTRA CIOTECZNA Z USA. MIESZKA W STANIE ILINOIS.
  TO CO OPOWIADAŁA TO SYTUACJA JEST DRAMATYCZNA W DUŻYCH MIASTACH.
  SĄ WIELKIE NIEPOKOJE ,SŁYCHAĆ STRZAŁY ZWOLENNICY BIDEN PRZECIWKO ZWOLENNIKOM TRAMPA. DOSŁOWNIE WOJNA DOMOWA,OKRZYKI REWOLUCYJNE.
  WYBORY FAŁSZOWANE,GŁOSÓW WIĘCEJ NIŻ MIESZKAŃCÓW DANEGO STANU. JEJ KOLEŻANKA JAK POSZŁA GŁOSOWAĆ TO POWIEDZIANO JEJ PANI PRZECIEŻ JUŻ GŁOSOWAŁA -TAKI BAŁAGAN. TEŻ MÓWIŁA ŻE JAK W OKREŚLONYM USTAWOWYM TERMINIE NIE WYŁONI SIĘ WYBRANY PREZYDENT TO JEST OPCJA OBSADZENIA TEJ KANDYDUJĄCEJ KOBIETY A WTEDY SZCZEPIENIA OD ZARAZ.ZRESZTĄ ZARÓWNO ONA I BIDEN TO MAJĄ POWIĄZANIA Z RODZINĄ Rothschildów, Rockefellerów.
  14 STYCZNIA TEGO ROKU NAD RANEM USŁYSZAŁAM” UMARŁ TRAMP”. NIE WIEM CO TO MA OZNACZAĆ, MOŻE TO PRZENOŚNIA ŻE UMRZE CZYLI SKOŃCZY SIĘ JEGO PREZYDENTURA.
  MARIUSZKU! CZY TY MOŻESZ SPRAWDZIĆ KIEDY JA TO PUBLIKOWAŁAM?

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Biden to fatalny wybór ale Trump mówił że zamierza walczyć o gospodarkę nie wprowadzając lockdown i w tym celu jak najszybciej chciał wprowadzić szczepionkę…
   Na dodatek przysłał nam tu panią ambasador Moschbaher która to jest zwolenniczką ruchu LGBT.
   Teraz może nasz rząd się obudzi i zobaczy że wszystkich mamy przeciwko sobie i jedyna nadzieja w Panu Bogu. Bo do tej pory to ufność pokładali w Ameryce…

   Polubienie

 25. Millka pisze:

  Czytałam również , ze Trampa będą chcieli zabić gdy wygra wybory. Zamieszki i stan wyjątkowy ma być zaraz po wyborach.
  A tutaj przesłanie z amerykańskich stron:
  WTOREK, 28 LISTOPADA 2017
  Świetna cena
  Wkrótce nadejdzie czas, kiedy Mój lud będzie znienawidzony przez wzgląd na Moje Imię, jak nigdy dotąd. Prześladowania nadejdą, gdy na świat, w którym się znajdujesz, nadejdzie czas gniewu szatana.
  W tym czasie będzie wielu męczenników, których nagroda będzie bardzo wielka. Pragnę, aby Mój lud nie bał się tym razem, ale pracujcie, póki jeszcze dzień jest świadomy tego, że nadchodzi, gdyż nie ma większej miłości człowieka, ale że oddaje życie za swego przyjaciela.
  UWAGA: Nie jestem pewien, dlaczego Pan powołał się tutaj na Jana 15:13.
  Moje Słowo głosi, że wszyscy, którzy żyją pobożnie, będą prześladowani, ale będzie to nowy poziom prześladowań, który spowoduje ostateczne oddzielenie. Ci, którzy wierzą we Mnie, zapłacą wysoką cenę, ale ci, którzy nie wierzą, zapłacą wyższą. Prześladowanie oczyszcza wiarę wierzących. Ci, którzy wierzą tylko trochę, muszą zdecydować się wierzyć więcej lub porzucić swoją wiarę ze względu na swój komfort i bezpieczeństwo. Ci, którzy porzucają swoją wiarę, nie są warci Mnie ani Mojej ofiary i nie będą cieszyć się życiem wiecznym w postaci nagród.

  W miarę zbliżania się czasu Gniewu Szatana nastąpi wiele wydarzeń – zabójstwo prezydenta, plagi, w tym taka, której nie można powstrzymać, oraz katastrofa o wielkości niepodobnej do niczego, co widzieliście wcześniej, a która pochłonie wiele istnień.

  UWAGA: W duchu widziałem eksplozję, która wyglądała jak wulkan, ale nie wiem na pewno.

  Jak wiecie, czas wielu boleści już się rozpoczął, ale te rzeczy jeszcze pozostają dla tych, którzy są na ziemi.
  Pozostańcie silni, Mój ludu, i często karmcie swoją wiarę. Postaw swój umysł na wytrwanie do końca, bez względu na to, jaki będzie to koniec dla ciebie, bo oto jestem z tobą zawsze, aż do końca świata, a twoja nagroda w niebie będzie bardzo wielka.

  PONIEDZIAŁEK, 20 SIERPNIA 2018 R.
  Ameryka, marnotrawstwo
  Moje dzieci, mówiłem wam wiele razy o nadchodzącym zniszczeniu. Wszystkie narody, które odwracają się ode Mnie, zostaną zniszczone, ale bardziej odrażający są dla Mnie ci, którzy prowadzą również inne narody na manowce. Do nich rezerwuję szczególną uwagę.
  Ameryko, miałeś taki potencjał w swoim świecie. Mogłeś zrobić o wiele więcej dobrego, ale zamiast tego wybrałeś niegodziwość. Wybraliście przywódców, którzy sprowadzili was na manowce, którzy wydali złe prawa, a wasz kraj jest bardziej skalany niż kiedykolwiek. Krew woła do Mnie z waszej ziemi i chociaż było wiele modlitw za Mnie, abym ją ocalił, teraz zniszczę naród Ameryki. Ameryki już nie będzie, bo spalę ją ogniem. Pozostała resztka będzie bardzo mała, gdy oczyszczę ostatnich z Mojego ludu, którzy dotychczas odmówili Mi poddania się.
  Ameryko, zostaniesz wydany swoim wrogom. Przekraczają wasze wybrzeża i nie będzie miejsca, w którym wasz lud się ukryje, bo wyciągnę miecza za bezbożnymi, którzy chcą uciec. Zaraza wypełni wasze wybrzeża. Będziesz służył swoim wrogom, ponieważ odmówiłeś służenia Mnie. Przy całej swojej dawnej dumie poznasz teraz wstyd i upokorzenie.
  Zniszczę wasze jasne miasta, a one rozsypią się w popiele. Nie okażę wam litości, skoro odwróciliście się ode Mnie i Moich dróg i postępowaliście wbrew Mnie. Wezwałem cię, abyś pokutował, ale nadal postępowałeś przeciwnie. Z tego powodu nie okażę litości, ale zniszczę twoje obrzydliwości. Zniszczę waszych złych przywódców. Zniszczę wszystko, co uczyniło cię dumnym i wolnym. To ja was pobłogosławiłem i to ja wezmę od was te błogosławieństwa.
  W końcu nic nie zostanie, a nawet nie będziesz w stanie wykarmić swoich ludzi. Wasze branże też wezmę. Nie zostawiam po tobie nic oprócz popiołu i łajna.
  Przygotuj się, Ameryko, na swój koniec, bo jest on bardzo bliski. Twoi wrogowie idą po ciebie.
  Koniec jest na tobie.

  Poniedziałek, 19 października 2020 r
  Niepokój
  W Ameryce nadchodzi wiele niepokojów. UWAGA: W Duchu widziałem ludzi niespokojnych, szurających w przód iw tył oraz rosnącego napięcia. Niektórzy zaczęli na siebie wrzeszczeć.
  Moi ludzie, musicie się przygotować na wojnę, która nadejdzie do Ameryki i trudno będzie wam zobaczyć umarłych na waszych ulicach i usłyszeć ich płacz, kiedy nie będziecie mogli im pomóc. Nadszedł czas Ameryki i musi zostać osądzona za swoje grzechy, ponieważ było mało skruchy.
  Nadchodzi głód, brak i ciemność i będziesz kuszony, by się bać, siedząc w swoich domach. Nie bój się, ale ogłoś Moją potężną moc, aby cię chronić. Zadeklaruj we Mnie swoje bezpieczeństwo, bo naprawdę będę chronił tych, którzy są naprawdę Moi. (Widziałem, że miał na myśli tych, którzy żyją dla Niego i czynią Jego wolę, a nie tych, którzy tylko nazywają siebie Jego).
  Jeśli będziecie Mnie szukać w modlitwie, poprowadzę was, jak powinniście się przygotować.

  SOBOTA, 16 LIPCA 2011

  America Shall Bow
  Byłem w czasie mojej porannej modlitwy i Pan mówił do mnie o spędzaniu więcej czasu na wstawiennictwie za zgubionymi i ogólnie na modlitwie.
  Powiedz moim ludziom, że wkrótce wrócę. Wcześniej dla jednych niż dla innych.
  W tym momencie, kiedy Pan mówił, widziałem w moim duchu takie wydarzenia, jak wraki samochodów – rzeczy, które odbierają życie bardzo nagle i bez ostrzeżenia.
  Moja potężna ręka sądu skierowana jest na niegodziwy naród Ameryki, naród pokryty brudem i przesiąknięty niewinną krwią, naród, którego grzech jest smrodem w Moich nozdrzach, naród, który obnosi się ze swoimi obrzydliwościami.
  W tym momencie w duchu ujrzałem Amerykę pod postacią taniej i tandetnie wyglądającej kobiety, która kiwała palcem. Jej usta były jaskrawo pomalowane i wydawało się, że nie ma w niej cnoty.
  Zadam go ciosem, którego nikt nie zapomni i po którym nigdy w pełni nie wyzdrowieje.
  Pan pokazał mi w moim duchu, że Ameryka poszła w ślady Lucyfera – stała się bogiem innych narodów.
  Rozkoszuje się kultem królów innych narodów, czego nienawidzę! Uderzę ją ogniem, głodem i chorobami, a ona też pokłoni się Świętemu Izraela.
  Nie myślcie, że możecie się uratować.
  Tylko moi wybrani będę chronił przed tym, co nadchodzi. Szukajcie Mojego oblicza, poprowadzę was, abyście wy i wasze rodziny byli zbawieni.

  Sobota, 10 grudnia 2011
  Zwróciła się przeciwko mnie
  Byłem dziś wieczorem w domu i nagle głęboki smutek napełnił mojego ducha i nie będąc pewnym, co to znaczy, zacząłem się modlić i pytałem o to Pana.
  Wiele zmian nadchodzi w Ameryce i nie będą one dobre. Jak wiecie, Moja ręka sądu jest skierowana na ten naród i chociaż rządzący będą próbowali naprawić to, co jest złe, nie będą w stanie, bo Ja za tym stoję. Żaden człowiek ani żaden naród nie mogą stanąć przeciwko Mojej potężnej mocy.
  Od dawna grzechy tego narodu spoczywają przede Mną i stały się dla Mnie smrodem. Narodu ludzi, którzy kiedyś głosili Moje Imię, a teraz usiłują odrzucić Mnie daleko od swojej ziemi, ale nie zrobią tego, ponieważ będę sądził wszystkich w jego granicach, którzy próbują to uczynić, a zobaczysz, jak upadają – jeden po drugim. To, co kiedyś było Moje, nigdy nie może być Mi naprawdę odebrane, chociaż może się odwrócić samoistnie.
  Mój lud długo wołał o miłosierdzie i zmianę. Nadchodzi zmiana, ludu mój, chociaż nie będzie to zmiana, której pragnąłeś. Miłosierdzie wyleję na Swoje w tym czasie. Granice pomiędzy Moim ludem a tymi, którzy należą do świata, będą dla wszystkich jasne, tak jak byli w Egipcie w czasach faraona.
  Kiedyś uczyniłem Amerykę silną przeciwko jej wrogom, ale ona zwróciła się przeciwko Mnie, Potężnemu Izraela. Teraz wzmocnię jej wrogów przeciwko niej, ale miłosierdzie Moje spocznie na moich dzieciach.

  Polubienie

 26. Mateusz pisze:


  W serialu Simpson już dawno chyba przewidywali śmierć Trumpa. Jak dla mnie jego prezydentura to ustawka. Jakby masoneria chciała koniecznie żeby on przegrał to wystawili by jakiegoś poważnego kandydata a nie prawie 80-latka który się zapomina.

  Polubienie

 27. Mateusz pisze:

  Trump jednak zabrał głos. Mówi o zwycięstwie

  – Rażące nieprawidłowości, jakie odnotowano w całym kraju podczas wyborów sprawiają, że zagrożona jest amerykańska demokracja. Jeśli zliczyć legalnie oddane głosy w wyborach, to łatwo wygrywam – stwierdził ubiegający się o reelekcję prezydent Donald Trump w swym wystąpieniu z Białego Domu – pierwszym od nocy wyborczej. W USA trwa zliczanie głosów. Według mediów bliski zwycięstwa jest demokrata Joe Biden.

  Donald Trump podczas wygłaszania oświadczenia w Białym Domu /CHRIS KLEPONIS /PAP/EPA
  Donald Trump podczas wygłaszania oświadczenia w Białym Domu /CHRIS KLEPONIS /PAP/EPA

  „Jeśli zliczyć legalnie oddane głosy, to łatwo wygrywam. Jeśli wliczać nielegalne, to mogą próbować ukraść nam wybory” – stwierdził prezydent.
  Reklama

  Jednocześnie przywódca USA wyraził opinię, że „rażące nieprawidłowości, jakie odnotowano w całym kraju podczas wyborów” sprawiają, iż zagrożona jest amerykańska demokracja.
  „Skończy się w Sądzie Najwyższym”

  W jego ocenie batalia o tegoroczne wybory „skończy się w Sądzie Najwyższym”. Tylko w ten sposób będzie można zagwarantować, że jego zwycięstwo „nie zostanie skradzione przez korupcję”. Za jej element urzędujący prezydent uznał m.in. sondaże na zlecenie Demokratów.
  Smartfony w Supercenach! Sprawdź >>>

  Występując przed kamerami, Trump zaznaczył też, że wszystkie głosy oddane po czasie są nielegalne. To właśnie „dzięki nim mogą ukraść wybory” – powiedział.

  Prezydent Donald Trump zdecydował się na wystąpienie przed przedstawicielami mediów – pierwsze od nocy wyborczej. Uchylił się jednak przed udzielaniem odpowiedzi na pytania dziennikarzy. Po wygłoszeniu oświadczenia wyszedł z sali konferencyjnej.

  Telewizja przerwała transmisję

  Ze słowami prezydenta o fałszowaniu wyborów nie zgadza się większość dużych mediów w USA. Telewizja MSNBC przerwała nawet transmitowanie wystąpienia prezydenta z Białego Domu.

  Agencja Associated Press ocenia, że twierdzenia Trumpa o fałszowaniu wyborów są bezpodstawne, a prezydent USA nie poparł ich żadnymi dowodami.

  „Władze stanowe i federalne nie informowały o przypadkach powszechnych oszustw wyborczych” – pisze AP. Zaznacza, że jest zbyt wcześnie na wskazywanie, kto zwyciężył w wyścigu o Biały Dom.

  Polubienie

 28. Mateusz pisze:

  Dania w walce z koronawirusem zabije wszystkie norki

  Wszystkie norki znajdujące się na duńskich fermach zwierząt futerkowych zostaną zabite. Taką decyzję podjęły władze kraju po odkryciu u tych zwierząt zmutowanej infekcji koronawirusa, która przenosi się na ludzi i osłabia zdolność do tworzenia przeciwciał. Decyzja została ogłoszona na konferencji prasowej duńskiego rządu.

  Duńskie media informują, że obecnie zarejestrowano 12 osób ze zmutowanym wirusem. Konieczne są zdecydowane działania, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji.

  Wojsko i duńska agencja zarządzania kryzysowego pomogą rolnikom w zabijaniu norek. Koronawirus szybko rozprzestrzenił się wśród 1139 ferm futerkowych w Danii. Szczególnie ucierpiały gospodarstwa w Północnej Jutlandii.

  Polubienie

 29. Mateusz pisze:

  Wbrew doniesieniom Benedykt XVI czuje się dobrze. Abp Gänswein: każdego dnia koncelebruje Mszę

  Wbrew wcześniejszym informacjom Benedykt XVI czuje się dobrze, stosownie do jego wieku. Choć jest już wątły, mówi cichym głosem, to jego umysł nadal pozostaje jasny. Podkreślił to osobisty sekretarz papieża seniora abp Georg Gänswein w rozmowie z włoskim tygodnikiem „Oggi” z 5 listopada.

  Zapewnił, że pojawiające się w mediach informacje o złym stanie zdrowia Benedykta XVI nie były prawdziwe. Każdego dnia koncelebruje on Mszę świętą, „modli się, przyjmuje jeszcze kilka wizyt, czyta, analizuje, słucha muzyki i koresponduje”. Jednak rytm jego dnia stał się wolniejszy.

  Benedykt XVI ma 93 lata i częściej odpoczywa, gdyż ma coraz mniej sił – powiedział abp Gänswein, dodając, że papież senior „jest dobrze usposobiony i spokojny”. Używając języka motoryzacyjnego można to określić, że „przełączył bieg z trzeciego na pierwszy”. Teraz, po trzymiesięcznej przerwie, znowu wychodzi swoim „chodzikiem” na spacer po Ogrodach Watykańskich. Odpoczywa po czerwcowej podróży do Niemiec, kiedy to odwiedził swego brata Georga Ratzingera na krótko przed jego śmiercią. Wyleczył się też z bolesnego półpaśca, wirusa, który bardzo mu dokuczał w czasie podróży do Niemiec.

  W wywiadzie dla mediolańskiego „Oggi” abp Gänswein wspomniał też o rezygnacji Benedykta XVI z tronu papieskiego w lutym 2013 roku. Przyznał, że wiedział o tym już we wrześniu 2012 roku, jednak papież prosił go, by zachował to w tajemnicy. – To zaufanie zamknąłem w swoim sercu, ale cały czas czułem, jak mnie ta wiedza przygniatała – wyznał osobisty sekretarz papieża seniora.

  https://www.pch24.pl/wbrew-doniesieniom-benedykt-xvi-czuje-sie-dobrze–abp-ganswein–kazdego-dnia-koncelebruje-msze,79750,i.html

  Polubienie

 30. Szafirek pisze:

  6 listopada – bł. Józefa Naval Girbes, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-06a.php3
  6 listopada – św. Kalinik, męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-06b.php3
  6 listopada – bł. Krystyna https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-06c.php3
  6 listopada – błogosławieni męczennicy japońscy Alfons Navarrete, prezbiter, i Towarzysze https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-06d.php3
  6 listopada – św. Leonard z Limoges, pustelnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-06e.php3

  Polubienie

 31. Millka pisze:

  Carbonia 11.04.2020 – 17.00

  Wkroczysz w nowy wymiar.

  W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen!
  Błogosławieństwo i łaska dla was, moje ukochane dzieci!
  Oto jestem wśród was, moje Najświętsze Serce bije z miłości do moich dzieci, do wszystkich, którzy Mnie szczerze kochają.

  Dziś kontempluję wasze wszystko i błogosławię was we Mnie, wkrótce będziecie we Mnie nowi, wejdziecie w nowy wymiar i będziecie tak, jak chciał was Ojciec: święci i niepokalani w miłości.
  Zachowajcie we Mnie swoje serce, cokolwiek się stanie, wiedzcie, że jestem z wami, że życie trwa i trwa wiecznie.

  Ten świat jest teraz u kresu, światowa dyktatura nie zatriumfuje, ponieważ Ja, Król Wszechświata, zstąpię z mojego Nieba i powiem „Dość”.

  Niebo drży w oczekiwaniu, wszystko jest gotowe, niebiańska armia jest już rozmieszczona, pozycje są gotowe, Anioły i Archanioły strzegą czterech zakątków Ziemi, wszystko będzie żyło w miłości Boga, wszystko wejdzie w Miłość miłość będzie wieczna.

  Uważajcie, moje dzieci, czuwajcie nad tymi, którzy przyjdą i powiedzą wam absurdalne rzeczy przeciwko Mnie, powiedzcie, że należycie do lepszego królestwa, że ​​nie jesteście z tego świata i że wkrótce powrócicie do sfer niebiańskich.

  Bóg stworzył człowieka, aby był Jego, całą swoją, czystą i niepokalaną w miłości, stworzył człowieka dla jego radości, … piękna swojej miłości.

  Czas, który jeszcze spędzisz na tej Ziemi, będzie krótki,
  ponieważ Niebo już przygotowało Uniesienie dla wszystkich swoich dzieci!

  Oto sfera Odkupienia jest blisko Ziemi, ta Ludzkość zostanie oczyszczona i będzie świecić boską miłością i będzie boska w Boskości.

  Pokaż światu swoją przynależność do Boga, Boga Miłości, Boga Stwórcy, jedynego Zbawiciela. Padnij na kolana przed Krucyfiksem i powiedz Mu o całej swojej miłości, powiedz Mu, że jesteś tylko Jego! Pociesz jego serce, dziś traci wiele dzieci.

  Prawda jest tylko w Bogu, Tym, który teraz wyśle ​​swojego Piotra, aby uzdrowił ziemski Kościół, który wpadł w ręce szatana.

  Wystarczy! Godzina nadeszła, Niebo nakazuje mu Dosyć, nadszedł koniec zła… Przyszło do was życie wieczne w Pięknie Wiecznej Miłości.

  Wkrótce otworzę drzwi mojej Piersi i wszystkich was osuszę we Mnie, radujcie się piękności mojej miłości, radujcie się, bo przyszło dla was szczęście wieczne w Bogu.

  Dzięki wam, dzieci, które dziś przybyły tutaj na to Wzgórze, święte miejsce dla Boga, … miejsce, które jest deptane przez tak wielu złych ludzi, ale teraz już nie będą stawać na nogi, ponieważ Bóg odnowił to miejsce w Sobie. Wszystko należy do Pana, Niebo już jest na tym miejscu… drogocenne w oczach Boga!
  Tutaj świetlisty Krzyż powstanie i stąd cały Wszechświat będzie promieniował, a cały Wszechświat zjednoczy się pieśniami chwały do ​​Boga Stwórcy.

  Wielkanoc nadeszła dla dzieci Bożych!

  Błogosławieństwo i łaska tobie, Jezu.

  Polubienie

 32. Adrian pisze:

  Odrażające Boże Narodzenie: Watykan wybiera szopkę na 2020

  Gubernator Watykanu ogłosił, że na Boże Narodzenie 2020 roku na placu św. Piotra zostanie wystawiona „monumentalna szopka” z Castelli (Abruzja).
  Została ona stworzona przez Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Castelli w latach 1965-1975. Tylko kilka z 54 większych od naturalnej wielkości rzeźb ceramicznych zostanie wystawionych w Watykanie.
  Brzydkie figurki będą wielkim rozczarowaniem, szczególnie dla dzieci.

  gloria.tv

  Polubienie

 33. Millka pisze:

  W przepowiedniach przekazanych Christinie w 1992 r. Przez Matkę Bożą, w których wspomniała o euro, mówiła również o zjednoczeniu wszystkich walut, prowadzącym do jednej światowej waluty, co z kolei doprowadziłoby do powstania „chipa”, czyli „znaku bestia’. W tym czasie istniałby również jeden światowy bank, jeden światowy rząd i jeden światowy Kościół, który nie byłby chrześcijański. Widzimy, jak początki tej przepowiedni się urzeczywistniają, ponieważ euro i unifikacja systemu bankowego w Europie są już realizowane. Widzimy, że reszta zaczyna się wypełniać, ponieważ wielu światowych przywódców politycznych wzywa do wprowadzenia światowych regulacji bankowych i jednej światowej waluty. „Chip” również zaczyna być wdrażany, gdy widzimy mikroczip wkładany do nadgarstków niektórych zawodów, szczególnie w Ameryce,takich jak wojsko i personel medyczny.
  Wśród tych wydarzeń są przepowiednie wojny i konfliktu na świecie. Mówi do Christiny: „Krótki jest twój czas, zanim świat zostanie wciągnięty w konflikt wojenny… Świat doświadczy Sprawiedliwości Bożej i Piołunu”.To słowo „Wormwood” to gwiazda Apokalipsy, o której mowa w Biblii (Apokalipsa 8:11), która spada z nieba i sprawia, że ​​woda staje się trująca: „Z nieba spadła wielka gwiazda, płonąca jak kula ognia i spadł na jedną trzecią wszystkich rzek i źródeł; to była gwiazda zwana Wormwood, a jedna trzecia całej wody zamieniła się w gorzki piołun, tak że wielu ludzi umarło po jej wypiciu ”. Wielu uważa, że ​​jest to kometa zmierzająca w kierunku Ziemi. Jezus wspomina o tym ponownie 26 stycznia 2013 r., Kiedy ostrzega: „Kolejnym zagrożeniem jest kometa w drodze do waszego świata, a to nakłada jeszcze większe niebezpieczeństwo z powodu dużej ilości broni jądrowej”.

  Jezus ostrzegł przed konsekwencjami tych działań 29 lipca 2010 r., Kiedy przemawia do ludzi na całym świecie, zwłaszcza do Ameryki, za pośrednictwem Christiny. Mówi: „Wkrótce… świat zostanie pogrążony w czarnej apostazji, która ogarnie świat. Będzie wojna … Bóg nie chce, żebyś się bała. Pragnie twojej odpowiedzi … Światowe moce działają, przyciągając siły zła, by spowodować zniszczenie. Wszystkie transakcje dokonywane za pośrednictwem banków i usług rządowych na całym świecie staną się bezsilne … Szpitale nie będą funkcjonować, żywność będzie ograniczona … Przygotuj się teraz. „Nadal ostrzega przed spustoszeniem ludzi i ziemi, jeśli ludzie nie zawrócą do Niego. 15 marca 2011 r. Jezus ponownie ostrzega przed wojną i zniszczeniem, które przyjdą na świat, ponieważ odrzucił miłość i miłosierdzie, jakie oferuje. Ostrzega, że „to, czego byłeś świadkiem śmierci wielu gatunków dzikich zwierząt, jest jedynie ostrzeżeniem przed śmiercią, która przyjdzie na ludzkość w wyniku grzechu i zaparcia się Mnie”. Kilka dni później, 18 marca 2011 r., Jezus ponownie ostrzega przed wojną i konfliktem nadchodzącym na świat, mówiąc: „Niepokoje prowadzące do wojny – do trzeciej wojny światowej – zadają Mi wielki ból … Ubóstwo nastąpi po niepokoje i wojny z kraju do kraju … Ja jestem Panem, ale muszę pozwolić na to w Mojej Sprawiedliwości z powodu wielkiego grzechu świata. ”
  Będą trzęsienia ziemi, susze, choroby i głód w obu Amerykach i na całym świecie. Słuchajcie, ludu mój, słuchajcie i odpowiadajcie tak, jak was wezwałem, bo nadchodzi jeszcze gorsza wrzawa … Wkrótce nadejdzie trzecia wojna światowa … Moje najdroższe dzieci, wy, którzy odpowiedzieliście, aby żyć Moim Słowem, nie bądź smutny ani przestraszony. Będziesz w świetle i bezpieczeństwie Serca mojej Matki, gdy będzie się to działo na całym świecie ”.

  Polubienie

 34. Szafirek pisze:

  7 listopada – św. Willibrord, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-07a.php3
  7 listopada – bł. Łucja a Septifonte, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-07b.php3
  7 listopada – bł. Helena Enselmini, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-07c.php3
  7 listopada – bł. Franciszek od Jezusa, Maryi, Józefa, Palau y Quer, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-07d.php3
  7 listopada – święci zakonnicy Izrael, Walter i Teobald https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-07e.php3
  7 listopada – św. Engelbert, biskup i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-07f.php3

  Polubienie

 35. Marcin pisze:

  Możliwe że wybory w USA wygra Joe Biden.
  Jego zwycięstwo przyspieszy wydarzenia Apokalipsy.
  Przecież te wydarzenia, Apokalipsa nie mogą się tak w nieskończoność przeciągać.
  Możliwe że Ostrzeżenie miałobyć już wcześniej, ale pewne wydarzenia to opóźniły. Ja nawet czasami się modlę o to aby te wydarzenia które mają się wydarzyć dotyczące Apokalipsy jak najszybciej już się wydarzyły.

  Polubienie

 36. Gosia 3 pisze:

  WCZORAJ ŚNIŁO MI SIĘ ŻE STAŁAM NA BALKONIE NA NAJWYŻSZYM PIETRZE MOJEGO BLOKU I PODFRUNĄŁ DO MNIE GOŁĄBEK TAKI SZARY I JA GO KARMIŁAM.
  A DZISIAJ NAD RANEM USŁYSZAŁAM:” WIATR-OSÓWKA”. WSTAŁAM I POSZŁAM DO KUCHNI PO DŁUGOPIS ( mąż mówi co Ty robisz,bo wstał wczesniej do pracy)ABY TO ZAPISAĆ BO NIE WIEDZIAŁAM CO TO JEST OSÓWKA i W OGÓLE NIGDY TEGO SŁOWA NIE SŁYSZAŁAM.
  WPISAŁAM W GOOGLE I NAJPIERW WYŚWIETLIŁA MIEJSCOWOŚĆ W WOJ.MAZOWIECKIM A POTEM ZNALAZŁAM TO:
  „W masywie Osówki udostępniono do zwiedzania obiekty naziemne oraz podziemne sztolnie nazistowskiego projektu „Riese” z okresu II wojny światowej[1]. Do zasadniczej części podziemnego kompleksu prowadzą dwa wejścia od strony południowo-wschodniej. W komorze kompleksu wbudowana tablica pamiątkowa z nazwiskami osób, które odbudowały i udostępniły obiekt do zwiedzania. Na zboczach widoczne pozostałości po kolejce wąskotorowej oraz fundamenty siłowni i baraków więziennych z okresu budowy kompleksu[1].

  U podnóża góry, obok potoku Kłobia, ślady wyrobisk z lat 50. XX wieku po eksploatacji rud uranu.

  Wzniesienie położone na obszarze Parku Krajobrazowego Gór Sowich[1].

  Polubienie

 37. Mateusz pisze:


  Piękna uroczystość. Widzę że Grzegorz z Leszna przekonał do siebie abp. Dzięgę. Tylko to wygląda na lokalną Intronizację, natomiast Grzegorz twierdzi że Pełna Intronizacja się odbyła 31.10.2020.

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Kilka miesięcy temu tez już mówił że Pełna Intronizacja się już dokonała, to po co kolejna? Co to za manipulacje?

   Polubienie

   • Mateusz pisze:

    aha kilka miesięcy temu duchowa a teraz już ta rzeczywista…mhmmm

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Przecież ostatni odcinek nagrania tego programu miał być we wrześniu przed uroczystością Podwyższenia Krzyża Św. I teraz mówi ten pan znowu w tym wideo że dzisiaj ostatni odcinek nagrania programu.
    Za chwilę może być tak że znowu nagra nowy odcinek i powie w nim że to będzie ostatni odcinek nagrania programu.
    To jest zaprzeczanie samemu sobie.
    Pomieszanie z poplątaniem.
    Jak człowiek wymyśla jakieś przekazy i za daleko to brnie to taka osoba już sama się gubi w tym co pisze.

    Polubienie

   • Bartek pisze:

    Co do grzegorza to on potrafi czasem coś palnąć. Myślę że nie warto słuchać tego co on sam mówi od siebie, ale same przekazy, które otrzymuje od Boga.
    Co do wcześniejszej intronizacji czyli tej z 20 lutego 2020 roku, to brali w tym udział jeszcze inni „prorocy”: cyprian polak, anna od jezusa i maria michalina od apokalipsy. W tym filmie wspominał chyba jeszcze o jakiejś innej intronizacji.
    Linki:
    https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/
    https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/
    https://anna-od-jezusa.pl.tl/
    http://www.domymodlitwyjp2.pl/
    Jeśli uda ci się w tym zwęszyć jakiś spisek to daj znać.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Witaj Bartku,
    Ja czytałem tylko kilka miesięcy temu te ostatnie przesłanie do Cypriana Polaka, gdzie to podobno Pan Jezus powiedział mu, że Ostrzeżenie miało być nie w październiku ale we wrześniu. Minął wrzesień i nic się nie wydarzyło. Od tamtej pory nie ma żadnego sprostowania i już nie interesuje mnie osoba tego pana. Okazał się po prostu fałszywym prorokiem.
    A co do pana Grzegorza, to jeśli on skłamał na forum publicznym, że niby spotkał się on czy rozmawiał ze stygmatykiem bratem Elia, co okazało się kłamstwem i było podane w linku, który wstawił Mateusz, to jaką można mieć pewność, że nie okłamuje nas czytających co do tych jego przekazów.

    Polubienie

  • Marcin pisze:

   Szkoda mi takich ludzi, naprawdę.
   Może te osoby kochają Pana Boga i się modlą ale dlaczego od razu podają w eter na różnym forum że to pochodzi od Pana Boga wymyślając ciągle coś nowego i samemu przy tym się gubiąc co nam mówią czy piszą.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Robią z siebie na przymus świetych stawiając siebie na świeczniku, czy co?
    A gdzie pokora.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Dobrze że ja nie słyszę żadnego głosu Pana Boga ani nie widzę Pana Jezusa czy Matki Bożej.
    To wiązałoby się z ogromną odpowiedzialnością.

    Polubienie

  • Dorota pisze:

   Mateusz opublikuj objawienie Pana Jezusa dane Helenie na temat prawdziwości intronizacji 31.10.2020!

   Polubienie

 38. Adrian pisze:

  28 października 2020 r. Pan Jezus…

  „Drogie dzieci! Na ten świat, który się powiększa, zapada wielka ciemność. Demony wykorzystują całą swoją moc, aby oszukiwać ludzi i popychać ich do potępienia. Jesteście świetlistymi pochodniami w tej ciemności, która otacza wszystkich. Teraz jest cisza przed burzą. Zaraz wybuchnie burza. Będzie to jak wymiotowanie, rzucanie, rzucanie i zatapianie statku w morzu. Statek jest symbolem mojego Kościoła. Jak marzył Ks. Bosko, są dwie stabilne kolumny, do których można opuścić i przywiązać kotwicę, co zapewnia bezpieczeństwo. Jedna z kolumn to Ja w Najdostojniejszym Sakramencie Ołtarzowym. Jestem tarczą przed szatanem. Ten, kto przyjmuje z czystą duszą, ma wygraną sprawę, ponieważ tam zaślepiam szatana, depczę go, czynię bezradnym, a dusza idzie naprzód pewnymi krokami na ścieżce zbawienia i osiąga wieczne szczęście. Druga kolumna to Moja Najświętsza Matka, którą dałem wam na krzyżu. Modlitwy, które powiedział, a zwłaszcza różaniec, są niewypowiedzianym źródłem, które zaślepia, wiąże szatana. Tam, gdzie odmawia się różaniec, stamtąd ucieka zło, niebo jest oczyszczone, ciemność rozprasza się, chmura jest rozrywana, a słońce pokrywa krajobraz. Udzielam wszelkiej łaski za wstawiennictwo mojej Matki. W waszych modlitwach pragnę odnowić kolor ziemi, która już długo na siebie nie czeka: to nastąpi wkrótce.
  Moje dzieci! Kościół i świat muszą teraz żyć w piekielnych głębinach, które nigdy nie istniały od czasu stworzenia świata. Teraz antychryst, wielki zwodziciel, kłamliwa bestia, która chce wierzyć, że jest mną, podejmie działanie. Jego dominacja trwa tylko godziny. Jest napisane w Księdze Objawienia i księdze proroka Daniela. Jego czas to trzy i pół roku. Ale skrócę też ten czas. W praktyce, jeśli porównamy trzy i pół roku do dawnych czasów, będzie to tylko połowa czasu. Ponieważ nie chcę, abyście oszukiwali nawet wybranych, jeśli to możliwe, i chcę ratować dusze.
  Pościg wybuchnie nagle. Mój przeciwnik już wszystko przygotował.
  Moje drogie dzieci! Nie bój się, bo ucieknę przed każdym niebezpieczeństwem. Jeśli wiesz, recytuj codziennie Psalm 91 i doświadczaj wiary i zaufania, które z niego wynikają. Moja miłość chroni cię i strzeże w niebezpieczeństwie, tak jak wtedy, gdy Piotr chodził po wodzie. Jeśli zawsze będziesz mieć na Mnie wzrok i ufać mi w nieskończoność, nie utoniesz w pianie. Uświadom sobie, że żyłeś w mojej stałej obecności i że jestem wszechmocny. Mam moc, aby was uwolnić od wszelkiego niebezpieczeństwa, ale otrzymacie ode Mnie łaskę na miarę waszego zaufania. Moja miłość was obejmuje, moje miłosierdzie towarzyszy wam przez całe życie.
  Przyjmijcie moje pełne miłości błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego ”.
  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.com&sl=hu&sp=nmt4&u=https://jezusuzenete.hu/2020-oktober-28-az-ur-jezus/&xid=25657,15700023,15700124,15700149,15700168,15700186,15700190,15700201,15700205&usg=ALkJrhiKD3ZkrvnhsaixTmrvfazdFrNlTg

  Polubienie

 39. Adrian pisze:

  5 LISTOPADA 2020 12:10

  PILNE WEZWANIE MARYI SANTIFICADORA DO LUDU BOŻEGO.
  WIADOMOŚĆ DO ENOCHA

  Moje ukochane dzieci, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi i moja macierzyńska ochrona, zawsze wam towarzyszą.
  Moje dzieci, jestem bardzo smutny i nie mogę przestać płakać, ponieważ wiele małych dusz ginie z powodu grzechów ciała, świata i jego trosk oraz nadużycia technologii, która prowadzi wiele domów i wiele dusz do odwróć się od Boga. To człowieczeństwo jest coraz bardziej zatracone. Nie mogę przestać płakać z powodu wzrostu liczby aborcji na świecie, utraty wiary i widoku, jak mój Syn jest oburzony i pogardzany przez tych, którzy twierdzą, że są jego krewnymi. Moje Serce Matki ludzkości jest codziennie przeszywane przez grzech i zło tej niewdzięcznej ludzkości.
  Dziatki, zbliża się kara dla ludzkości, nie ma powrotu; To człowieczeństwo tych ostatnich czasów jest przewrotne, aroganckie i najbardziej złe i grzeszne ze wszystkich pokoleń, jakie istniały; każdego dnia grzech i niegodziwość wzrastają coraz bardziej, sprawiedliwy gniew Boży wkrótce zostanie spuszczony na niegodziwców, na narody i władców, którzy wydali prawa przeciwko naturze. Ogień z Nieba zbliża się w ilości i technologia ludzi nauki z waszego świata nie będzie w stanie go powstrzymać. Kule ognia są ukryte, po Ostrzeżeniu wszystko zostanie uwolnione, a ludzkość oddzielona od Boga będzie wołać o miłosierdzie do nieba i nie będzie już więcej słyszana.
  Odmawiajcie moje maleństwa moim różańcem świętym rano, w południe i wieczorem, ponieważ ciemność już ogarnia ziemię; szerzy się zło jak chwasty, szerzy się kult diabła i zaraża wszystko na tym świecie; praktyka okultyzmu wzrasta i wiele małych dzieci, z powodu ich oziębłości i oddalenia od Boga, jest związanych przez mojego przeciwnika za pomocą jego narzędzi zła. Trwajcie w łasce Bożej i w swojej Zbroi rano i wieczorem, wzmocnieni Psalmem 91, modlitwą, postem i pokutą; wzywając cały czas Mocy Krwi i Ran Mojego Syna i prosząc o moje wstawiennictwo i ochronę, poprzez modlitwę mojego Różańca, abyście mogli odeprzeć moje maluczkie cały okultyzm, który obfituje w tych czasach.
  Nadchodzą ciemne dni, moje dzieci, bądźcie przygotowani duchowo, aby żadna zła siła nie mogła was skrzywdzić. Jesteście już w czasach ciemności i ciemności, niech wasza modlitwa, wiara i zaufanie do Boga będą światłem, które prowadzi was w waszej wędrówce przez ten świat. W każdej chwili schizma wybuchnie w Kościele Mojego Syna, co będzie gorsze niż wybuch wielu bomb atomowych. Miliony dusz z powodu skandali stracą wiarę i wycofają się z Kościoła Mojego Syna; duchowa katastrofa wstrząśnie fundamentami Kościoła i wydaje się, że wiara w Boga zniknie. Wysłannicy zła będą się radować i ustanowić nowy kościół, próbując zniszczyć Kościół Mojego Syna; ale nic z tego się nie wydarzy, ponieważ Kościół Boży jest zbudowany na mocnej Skale, którą jest mój Syn, a bramy piekielne go nie przemogą, napisano. Moja Armia Maryjna i Kościół Resztki, wzięci za moją rękę iw towarzystwie Michała, Armii Niebios i Błogosławionych Dusz, powstaniemy jak Feniks, Nowy Kościół Ludu Bożego, który będzie biedny, prosty, pokorny, ale pełne miłości i charyzmatów, w służbie Ludu Bożego.
  Tak więc, moje maleństwa, trzymajcie się mojego Świętego Różańca, a zapewniam was, że ani wy, ani wasze rodziny nie zginiecie; Mój Różaniec jest Kotwicą Zbawienia, to kompas, który zaprowadzi was bezpiecznie do drzwi Nowego Stworzenia. Pocieszcie moje dzieci, nie traćcie serca, brakuje wam ostatniego odcinka, który jest pełen pułapek, przeszkód i udręk, ale jeśli pójdziecie ze mną, trzymając mnie za rękę i trzymając się mojego różańca, nic wam się nie stanie! Nie bójcie się moich maluczkich, dobrze wiecie, że każda noc ma swój świt i każda ciemność ma swoje światło; światło, które sprawi, że zobaczysz koniec drogi i pokaże świt Nowego Świtu.
  Niech pokój mojego Pana pozostanie w was, a moja Miłość i macierzyńska ochrona będą wam zawsze towarzyszyć.
  Wasza Matka, Uświęcająca Maryja
  Daj dzieciom poznać moje orędzia i szerz modlitwę moich siedmiu Zdrowaś Mario
  http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html

  Polubienie

 40. Mateusz pisze:

  Jutro 10 rocznica pierwszego objawienia do MBM i zarazem ostatni dzień różańca do Nieba w Polsce. Ciekawe czy coś znaczącego dla świata się wydarzy. Jeśli chodzi o Polskę to rząd jest przygotowany wprowadzić całkowity lockdown. A może zdarzy się cud i ilość zachorowań w przyszłym tygodniu spadnie dzięki modlitwom i rząd się z tego wycofa…

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Mi też ostatnio przyszła taka myśl że może coś znaczącego dla świata będzie miało miejsce w związku jutrzejszą 10. rocznicą objawień do MBM.

   Polubienie

 41. bozna2 pisze:

  https://www.petycjeonline.com/list_otwarty_polskich_lekarzy_naukowcow_i_pracownikow_suby_zdrowia_do_polskich_wadz_oraz_mediow
  „Lekarstwo nie może być gorsze niż problem” to teza, która obecnie jest bardziej istotna niż kiedykolwiek wcześniej w historii. Szkody dodatkowe wyrządzone obecnie ludności będą miały większy wpływ w bliskiej i dalekiej przyszłości na całą populację niż liczba osób aktualnie ochronionych przed SARS-CoV-2.

  Polubienie

 42. Mateusz pisze:

  Co do Grzegorza z Leszna to tu są ciekawe informacje na stronie w obronie wiary oto treść :

  Czy brat Elia popiera i współpracuje z Grzegorzem z Leszna z kanału yt „wposłudze”? Upomnienie prawne z Włoch

  Opublikowano 11 marca 2020 by wobroniewiary

  Upomnienie prawne dla Grzegorza z Leszna z kanału „Wposłudze”
  od prawników Fra Elii Cataldo

  W styczniu 2020 r. Grzegorz z Leszna, prowadzący kanał na you tubie pt. „Wposłudze” nazywający siebie prorokiem, w nagranym wystąpieniu zaczął powoływać się na znajomość i popieranie go przez Fra Elię Cataldo z Włoch. Głosząc swoje, nie do końca zgodne z nauczaniem Kościoła, a nawet zawierające różne herezje (np. wychodzenie Pana Jezusa z hostii czy dokonywanie egzorcyzmów przez niego jako osobę świecką) tezy, posłużył się kłamstwem rzekomego popierania go i współpracowania z nim przez znanego mistyka i stygmatyka Fra Elia Cataldo z Calvii.

  Dane nagranie wraz z tłumaczeniem zostało przesłane do Fra Elii w celu weryfikacji tych dziwnych informacji. Okazało się, że jest to totalna nieprawda i w związku z powyższym prawnicy Fra Elii z Fundacji Apostoli di Dio wystosowali upomnienie prawne do Grzegorza z Leszna z nakazem usunięcia kłamliwych treści oraz następnego ich sprostowania.

  O ile nagranie zniknęło z tego kanału, o tyle kłamliwe treści nigdy nie zostały sprostowane i co więcej, w kolejnym odcinku, opublikowanym w dniu 22 stycznia 2020 r., zatytułowanym „Bóg Ojciec i Pan Jezus dają wskazówki, Błogosławią i podają ilość modlących się Koronką 20 stycznia” Grzegorz z Leszna zaatakował tłumacza, że ten źle tłumaczy wypowiedzi Fra Elii (dotyczące długości modlitwy proponowanej przez niego do codziennego odmawiania)

  W związku z tym, że nigdy nie nastąpiło sprostowanie fałszywych informacji dotyczących rzekomego popierania tego człowieka przez Fra Elię, podaje się do publicznej wiadomości (oryginał wraz z tłumaczeniem) „upomnienie”, wystosowane przez prawników Fra Elii z nadzieją, że posługa tego pokornego i posłusznego Kościołowi stygmatyka nie zostanie zakłócona przez kłamliwe informacje wątpliwego wizjonera (prawdziwy słudzy Boży nie posługują się kłamstwem w celu pozyskania słuchaczy czy w tym przypadku fanów).

  Polubienie

 43. Gosia 3 pisze:

  DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RÓŻAŃCA DO GRANIC!
  Zachęcamy do, głębokiego i uroczystego (w miarę możliwości) przeżycia zakończenia Różańca do Granic Nieba, które będzie miało miejsce w najbliższą niedzielę 08.11.2020. Prosimy wszystkich o zawierzenie się Sercu Jezusowemu i Matce Bożej (oczywiście, jeśli to zawierzenie jest zgodne z Twoją wolą i pragnieniem). Akty odmawiamy na sam koniec modlitwy. Tekst można znaleźć TUTAJ. Zawierzenie jest duchowym dopełnieniem naszej pokuty i modlitwy. Jest też otwarciem na przyjęcie woli Bożej, w kolejne dni, miesiące i lata.

  Gorąco zachęcamy do przystępowania do sakramentu spowiedzi, tak żebyśmy w niedzielę byli w stanie łaski uświęcającej. Jeśli w Twoim przypadku nie jest to możliwe, to tym mocniej pokutuj i módl się.

  Najbliższa sobota to pierwsza sobota miesiąca – tego dnia odprawiamy nabożeństwo wynagradzające za wszystkie grzechy przeciwko Matce Bożej. O to prosiła Matka w czasie objawień w Fatimie, to bardzo ważne – mówiła, że: „jeśli to nabożeństwo rozpowszechni się, to na świecie zapanuje pokój”. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie http://www.soboty.pl. Nasze wspólne czuwanie o godzinie 19:00 w Bazylice Krzyża Świętego będzie jednocześnie nabożeństwem pierwszej soboty miesiąca.

  Nie poddawajmy się w najmniejszym stopniu, pokutujmy więcej, módlmy się wytrwale. Niech dobry Bóg Ojciec nas przygarnia czule i obejmuje swoim Miłosierdziem.

  Polubienie

 44. Gosia 3 pisze:

  8 LISTOPADA – MODLITWA NA ZAKOŃCZENIE” RÓŻAŃCA DO GRANIC” W OSTATNI DZIEŃ RÓŻAŃCA DO NIEBA
  Akt zawierzenia Matce Bożej, sługi bożego kardynała Stefana WyszyńskiegoMatko Boża, Niepokalana Maryjo!Tobie poświęcam ciało iduszę moją, wszystkie modlitwy iprace, radości icierpienia, wszystko czym jestem ico posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie wniewolę miłości.Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi iku pomocy Kościołowi świętemu, któregojesteś Matką.Chcę odtąd wszystko czynić zTobą, przez Ciebie idla Ciebie. Wiem, żewłasnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą TwojegoSyna izawsze zwyciężasz.Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, bymoja rodzina, parafa icała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna iTwoim. Amen.Akt zawierzenia Sercu JezusowemuJa,… oddaję się i poświęcam Boskiemu Sercu Pana naszego Jezusa Chrystusa. Oddaję Mu swoją osobę i życie swoje, uczynki, przykrości i cierpienia, żeby żadnej cząstki swego jestestwa więcej nie używać, jak tylko dla Jego czci, miłości i chwały. Taka jest nieodwołalna wola moja, żeby całkowicie do Niego należeć, i wszystko czynić z miłości ku Niemu, wyrzekając się całym sercem wszystkiego, co by się Jemu nie podobało. Dlatego Ciebie, Najświętsze Serce, obieram sobie za jedyny przedmiot mej miłości, za opiekuna mego życia, za rękojmię mego zbawienia, za lekarstwo za moją ułomność i niestałość, za wynagrodzenie za moje grzechy całego życia i za pewne schronienie w chwili mej śmierci. Bądź przeto, Serce pełne dobroci, moim usprawiedliwieniem wobec Boga, Twojego Ojca, i odwróć ode mnie strzały słusznego gniewu Jego. O Serce pełne miłości, w Tobie pokładam całą ufność moją, albowiem wszystkiego się obawiam ze strony mojej skłonności do czynienia zła, natomiast wszystkiego się spodziewam od Twojej dobroci. Dlatego zniszcz we mnie wszystko, co Tobie może się nie podobać lub sprzeciwiać. Niech czysta miłość Twoja, tak głęboko wniknie w moje serce, bym nie mógł zapomnieć o Tobie, ani też oddalić się od Ciebie. Błagam Cię przez wszystką dobroć Twoją, by imię moje zapisane było w Tobie, gdyż to tylko pragnę uważać za szczęście swoje i swoją chwałą, żeby żyć i umierać jako Twój wierny sługa. Amen.

  Polubienie

 45. Szafirek pisze:

  8 listopada – św. Elżbieta od Trójcy Przenajświętszej, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-08a.php3
  8 listopada – bł. Jan Duns Szkot, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-08b.php3
  8 listopada – św. Godfryd z Amiens, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-08c.php3
  8 listopada – św. Adeodat I, papież https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-08d.php3
  8 listopada – święci Czterej Koronowani, męczennicy https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-08e.php3
  8 listopada – bazylika katedralna w Płocku https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-08f.php3

  Polubienie

 46. Mateusz pisze:

  Dziś w ostatni dzień różańca do nieba po raz pierwszy chyba od wielu dni liczba zajętych łóżek covidowych w szpitalach spadła.

  Polubienie

 47. Adrian pisze:

  W Ewangelii św.Łukasza napisane jest, że błyskawica ma związek z szatanem, co oczywiście nie może być inaczej, ale chciałam przytoczyć tu ten fragment . Łk 10,17-18 Wróciło siedemdziesięciu dwóch z radością mówiąc: «Panie, przez wzgląd na Twoje imię, nawet złe duchy nam się poddają». 18 Wtedy rzekł do nich: «Widziałem szatana, spadającego z nieba jak błyskawica.

  Polubienie

 48. Millka pisze:

  Odnośnie „Intronizacji” tej z 30/10/2020

  Panie Jezu dziękuję serdecznie Grzegorzowi Wróblewskiemu „Wposłudze”, że pragnie Twojego Królowania w Polsce i także dąży do Twojej Intronizacji na KRÓLA POLSKI jak najszybciej, bo widzimy, że zło ogarnia coraz więcej nasz Kraj. Dlatego bardzo proszę nasz Królu podyktuj nam Polakom Twoje Prawa i Warunki dot. rzeczywistej, trwałej, prawidłowej i ważnej Intronizacji i poucz polityków i biskupów jak powinni Ją uczynić.
  PAN JEZUS
  „Moje Prawa i Warunki każdy biskup zna.Ten, który nie zna, to nie chce znać. Oświadczam, że nikt z Rządu i z Episkopatu w Polsce nie uznał Mnie jeszcze nigdy Królem Polski i Narodu Polskiego oficjalnie i publicznie. Grzech okrutny panuje w Polsce, a największy, to mordowanie dzieci w łonie matek. Ja wiem jakie grzechy popełniają rządzący politycy dotyczące Kraju i Narodu. Ja wiem jakie grzechy popełniają biskupi rządzący Episkopatem. Dla nich popełnianie tych grzechów to rozkosz, z których lucyfer się cieszy. Pokaż Narodowi Grzegorzu Wróblewski AKTY, które powinny być sporządzone celem oddania Bogu Królowi Władzę polityczną i religijną. NIE ma AKTÓW – NIE Jestem KRÓLEM. Gdybym mógł być waszym Królem, to Obrazy i Figury Króla byłyby w Kościołach. Są ataki na Kościoły, serca są nadal bardzo grzeszne. Torturowania psychiczne ludzi są z aprobatą Episkopatu. Przecież wy organizatorzy wiecie, że kłamiecie. Radość Mnie tylko sprawiliście Mszą Świętą i że często wymieniacie Moje Królewskie Imię. Ja cieszę się, że powstają Grupy Intronizacyjne, lecz oczekuję wypełniania Moich warunków, które podałem do Rozalii Celakówny a innych przez ludzi wymyślonych nie akceptuję. Błogosławię wszystkich Polaków którzy pragną Mojego pokojowego Królowania w Polsce – w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego – Amen. Niech się tak stanie. Jezus Miłosierny szukający ludzi Mnie wiernych”.

  Świebodzin PAN JEZUS POWIEDZIAŁ:” JEŻELI PRZY POŚWIĘCENIU FIGURY CHRYSTUSA KRÓLA LUDZIE ZŁOŻĄ PRZYSIĘGĘ -INTRONIZACJĘ TO JA ODPUSZCZĘ WSZYSTKIE WINY POLSCE.” Pan Jezus mówi do Mieczysławy Kordas Córko moja, napisz w internecie, niech wie cały świat, że Jezusa Pomnik, który będzie ukoronowany złotą koroną w Świebodzinie, będzie obroną przed wszelkimi kataklizmami, które obiecałem zesłać na Polskę. Prezydent, którego naród wybierze ma dokonać Koronacji Chrystusa Króla i ma to być wielką uroczystością dla kraju i dla świata całego. Bo Pomnik Mój będzie błogosławieństwem dla całej ludzkości. Prezydenta, który włoży Złotą Koronę na Moją Głowę uczynię wielkim i możnym w działaniu. Będzie takim prezydentem, który jako jedyny w historii pójdzie z narodem drogą, którą wyznaczę Ja, Jezus Chrystus Król. Świebodzin, 31 maja 2010r.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Ręce opadają co Ty tutaj i „bozna2” na blogu Królowa Pokoju propagujecie.
   Przecież Mateusz podał wczoraj niezbity dowód w linku że ten pan Grzegorz kłamie.
   Więc nie broń tego pana.
   Jeśli o mnie chodzi to nie będę więcej wypowiadał się na ten temat.

   Polubienie

   • Leszek pisze:

    Wydaje mi się Marcinie, że ów niezbity dowód (nie mówię, że nieprawdziwy, bo tego nie wiem, choć Mateusz powołuje się na znane mi źródło) niewiele ma wspólnego ze sprawą Intronizacji. To są nieprzystające do siebie rzeczy. Można by na tej zasadzie podważyć „wiarygodność” św. Piotra apostoła (np. wedle: Ga 2,13n). Co zaś się tyczy samej sprawy Intronizacji – a pisałem o tym, również na tym blogu: zostanie ona dokonana w sposób jaki sobie Pana Jezus od b. wielu lat życzy, żąda w czasie bolesnego/krwawego oczyszczenia naszego kraju. nie wcześniej, bo nadal i ciągle są twarde karki, oporne serca i uszy (wedle Dz 7,51) osób, które są władne z wiarą tego dokonać tj. z władz świeckich i kościelnych. + Ps 67.

    Polubienie

   • Leszek pisze:

    O tym niezbitym dowodzie pisał Mateusz w tym Gł. Wpisie, 7.XI, g. 20.32; pisał w tym swoim wpisie o Grzegorzu m.in. to:
    … Głosząc swoje, nie do końca zgodne z nauczaniem Kościoła, a nawet zawierające różne herezje (np. wychodzenie Pana Jezusa z hostii…
    Gwoli owego wychodzenia Pana Jezusa jest w tym ziarno prawdy. Jeśli chcesz to zob. w poprzednim Gł. Wpisie zat. „Różaniec do granic Nieba” mój 3-częściowy wpis z 1.XI, z g. 17.29-17.31 + małą rozmowę z Gosią-3 w tej sprawie.
    Tymczasem pozdrawiam w Panu, dobranoc i do usłyszenia + Jr 32,17/Mt 27,51a

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Witaj Leszku,
    Ja wiem o prawidłowej Intronizacji, że zostanie ona dokonana w sposób jaki sobie Pan Jezus od bardzo wielu lat życzy i w czasie bolesnego oczyszczenia. Ale mi chodziło o pastać samego tego pana Grzegorza. Przecież jak ktoś kłamie, i to jest potwierdzone w tym linku, co Mateusz wczoraj podał, to taką osobę nie może uważać za wiarygodną i na dodatek osobę, która twierdzi, że otrzymuje orędzia od Pana Jezusa. Fałszywi prorocy powłują się po prostu na przekaz błogosławionej Rozalii Celakówny.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Jak fałszywi prorocy mieszają prawdę z kłamstwem, to ja już nic na to nie poradzę.
    Tak samo jak „papież” Franciszek miesza prawdę z kłamstwem i zwodzi wiernych.

    Polubienie

   • Millka pisze:

    Marcinie!
    – po pierwsze Millka nie Bożena 2
    – po drugie – umiesz czytać ze zrozumieniem treści ? przecież te słowa;
    „Pokaż Narodowi Grzegorzu Wróblewski AKTY, które powinny być sporządzone celem oddania Bogu Królowi Władzę polityczną i religijną. NIE ma AKTÓW – NIE Jestem KRÓLEM. Gdybym mógł być waszym Królem, to Obrazy i Figury Króla byłyby w Kościołach. ”
    świadczą , że nie dokonała się w tym dniu 30/12/2020 żadna intronizacja.
    Ta prawdziwa musi się odbyć zgodnie z zaleceniami opisanymi już przez mistyczkę Celakównę.
    A na dodatek pisze to osoba, która jest uważana za proroka fałszywego.

    Polubienie

   • Millka pisze:

    Pomyłka w dacie – winno być 30/10/2020

    Polubienie

  • Marcin pisze:

   To całe powyższe orędzie można odczytać dwojako. Jest podzielone jakby na dwie części. Dokładnie w stylu wypowiedzi „papieża” Franciszka.
   Więc po co wstawiać takie orędzia i mieszać w głowach.
   „Bozna2” w odróżnieniu od Mateusza i ode mnie propaguje tego pana Grzegorza na blogu Królowa Pokoju, zgadza się z tym co ten pan mówi, według niej Pan Jezus został już ogłoszony Królem Polski, co już setki razy było tutaj na blogu omawiane, że do prawidłowej Intronizacji, tak jak tego sobie Pan Jezus życzył, nie doszło.

   Polubienie

 49. Marcin pisze:

  Chodziło mi dokładnie o tą informację z tego linku, który wstawił wczoraj Mateusz, że ten pan Grzegorz kłamał w sprawie stygmatyka brata Elia, że z nim się spotkał itd.
  To już sprawiło, że zapaliła się u mnie czerwona lampka.

  Polubienie

 50. Marcin pisze:

  Jeszcze niedawno był taki Cyprian Polak, który twierdził, że otrzymuje przekazy z Nieba i mówił że Pan Jezus powiedział, że Ostrzeżenie-Oświetlenie Sumień miało być dwa miesiące temu, czyli we wrześniu. Tym samym to miało być ostatnie orędzie, które miał otrzymać od Pana Jezusa tamten pan Cyprian Kamil. Minął wrzesień i nic się nie wydarzyło, nie było Ostrzeżenia i do dzisiaj nie ma żadnego sprostowania na stronie intetnetowej tego pana. Tak jakby się pod ziemię zapadł od tamtego razu. Kolejny fałszywy prorok zwiódł ludzi. Sam dałem się nabrać ostatnio na ten jego przekaz.
  Od tamtego czasu myślę, że mam większe rozeznanie kto może być fałszywym prorokiem, kto zwodzi ludzi.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Tam miało być oczywiście Cyprian Polak…nie Cyprian Kamil.
   Mi imię Cyprian kojarzy się z zmarłym już poetą Cyprianem Kamilem Norwidem.

   Polubienie

  • Bartek pisze:

   Co do samego miesiąca kiedy prześwietlenie sumień miałoby być, to z tego co on pisał w komentarzach i na drugiej stronie wynikało, że prześwietlenie sumień było odkładane w czasie. Samo to nie świadczy, że kłamie, bo nawet żywy płomień otrzymywał orędzia, które się nie sprawdzały (wydarzenia, które miały się wydarzyć były albo odwoływane albo odwlekane w czasie). Cyprian Polak od września publikuje na drugiej stronie https://cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com/

   W piśmie świętym jest napisane „Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach.” (Mt 7, 15-16)
   Odnośnie Grzegorza i Cypriana:
   Mi samemu trudno jest dostrzec w czym oni dają złe owoce, ani tego że są drapieżnymi wilkami. Powiedziałbym, że ich działalność jest nawet pokrzepiająca, bo dają ludziom nadzieję.
   Co do ich przekazów: nawet jeśli nie pochodzi od Boga, to co oni robią, to robią to nieźle, bo potrafią zachęcić ludzi do modlitwy, sprawić, aby uwierzyli w to co mówią, zorganizować jakieś wydarzenie religijne, zaspokoić ludzką ciekawość. Otrzymują od ludzi pieniądze, a w swojej działalności są sprawniejsi niż księża. Co do samej wiary wydają się być dosyć wierzący, chyba że to tylko powierzchowne poczucie.
   Jeśli to co robią pochodzi od złego, to w jaki sposób on ich wykorzystuje do swoich celów?

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    To dziwne, że ten pan założył od października inny blog i teraz tam pisze, a na tej starej jego stronie od września, od czasu kiedy pisał to orędzie o Ostrzeżeniu, nic już nowego nie pisze.
    Tak jakby chciał się odciąć od tego co powiedział że Ostrzeżenie miało być we wrześniu a nie było. Dziwne

    Polubienie

   • Dorota pisze:

    Zgadzam się z twoim poglądem. Warto jest przeczytać przekazy np. żywego płomienia są piękne pokrzepiające wyjaśniające wiarę uczące jak żyć zgodnie z nauką katolicka. Piękne słowa Boga ojca Matki Bozej Jezusa Ducha Świętego są modlitwy nowenny. Każdy powinien te przekazy przeczytać i nimi żyć. Byłoby mniej zła na świecie gdyby ludzie żyli zgodnie z nauką Trójcy przenajświętszej. Christie Victim Christie Regnat Christie Imperat. Królują nam Chryste w Polsce.

    Polubienie

 51. Szafirek pisze:

  9 listopada
  Rocznica poświęcenia bazyliki laterańskiej

  Wiele osób sądzi, że najważniejszym kościołem papieskim jest bazylika św. Piotra na Watykanie. Nie jest to prawdą. To bazylika świętego Jana na Lateranie jest kościołem katedralnym papieża. Odegrała ona doniosłą rolę w historii chrześcijaństwa i dlatego Kościół obchodzi specjalny dzień, przypominający moment jej poświęcenia. Bazylika ta jest jedną z czterech bazylik większych Rzymu. Nazwa tego miejsca pochodzi od nazwiska starożytnych posiadaczy tych ziem. Cesarz Neron pod pozorem spisku zgładził Plantiusa Laterana i zagarnął jego pałac. Konstantyn Wielki pałac ten podarował papieżowi św. Sylwestrowi I (314-335). Do roku 1308 był on rezydencją papieży. Gdy w 313 r. cesarz Konstantyn Wielki wydał edykt pozwalający na oficjalne wyznawanie wiary chrześcijańskiej, kazał wybudować obok pałacu okazałą świątynię pod wezwaniem Chrystusa Zbawiciela, św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty. Stała się ona pierwszą katedrą Rzymu, a przylegający do niej pałac – siedzibą papieży. Jej poświęcenia dokonał papież św. Sylwester I w dniu 9 listopada 324 r.
  W ciągu kilku wieków panowało tu 161 papieży i odbyło się pięć soborów powszechnych. Bazylika na Lateranie przestała być siedzibą papieży od czasów niewoli awiniońskiej na początku XIV w. W 1377 r. papież Grzegorz IX przeniósł swą siedzibę do Watykanu.

  Do dziś bazylika laterańska zachowuje swe wyjątkowe znaczenie. W odróżnieniu od trzech pozostałych rzymskich kościołów patriarchalnych przysługuje jej tytuł arcybazyliki; każdy nowo wybrany biskup Rzymu udaje się do niej w uroczystej procesji. Nad wejściem do świątyni znajduje się łaciński napis, który najlepiej oddaje wagę i rolę tego miejsca:

  Mater et Caput omnium Ecclesiarum Urbis et Orbis

  to znaczy: Matka i Głowa wszystkich kościołów Miasta i Świata. Tu właśnie papieże odprawiali Mszę na rozpoczęcie Wielkiego Postu. Tu w Niedzielę Palmową stawia się łuk triumfalny na przyjęcie Króla męczenników. Tu papież odprawia Mszę świętą w Wielki Czwartek na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy.

  Bazylika św. Jana na Lateranie jest nieco tylko mniejsza rozmiarem od Bazyliki św. Piotra i od Bazyliki św. Pawła za Murami. Wnętrze bazyliki jest podzielone kolumnami na pięć naw. Imponujący jest fronton bazyliki z 15 potężnymi figurami u szczytu (każda o wysokości 7 m): Chrystusa, św. Jana Chrzciciela, św. Jana Apostoła i doktorów Kościoła. Z balkonu, który jest umieszczony w centrum frontonu Bazyliki, papieże udzielali ludowi błogosławieństwa apostolskiego. Do wnętrza bazyliki prowadzi pięć potężnych wejść. W nawie głównej stoją także potężne posągi 12 Apostołów i ważniejszych proroków. W nawach bocznych są nagrobki papieży. Za konfesją, czyli za ołtarzem głównym, pod baldachimem, gdzie tylko papież odprawia Mszę świętą, znajduje się bogate prezbiterium, a przy jego końcu przy ścianie na stopniach stoi tron papieski z białego marmuru, wysadzany drogimi kamieniami tworzącymi artystyczne mozaiki.
  Do bazyliki dobudowane jest baptysterium, czyli osobna kaplica z basenem (tzw. pisciną), gdzie katechumenom udzielano chrztu przez zanurzenie. Kaplica nosi imię Konstantyna, gdyż są w jej wnętrzu obrazy, przedstawiające żywot tego właśnie cesarza. Obok bazyliki znajduje się osobny budynek wybudowany na polecenie papieża Systusa V w 1589 r., w którym znajdują się „Święte Schody” (scala sancta). Według podania są to kamienne stopnie, po których Chrystus szedł na sąd do Piłata. Przywiezione zostały one z Jerozolimy do Rzymu w roku 326 przez św. Helenę, matkę cesarza Konstantyna I. Te schody pobożni pątnicy tak wytarli kolanami, że powstały w nich głębokie wyżłobienia.

  Dla pozostałych trzech bazylik rzymskich obchodzimy jedynie wspomnienie (na przykład dla bazylik św. Piotra i św. Pawła – 16 listopada). Dzisiejszy obchód ma jednak rangę święta, a więc taką, jaka przysługuje parafianom każdej świątyni na świecie w dniu rocznicy jej poświęcenia. Bazylika laterańska, jako katedra papieża, jest parafią nas wszystkich, dlatego jako cały Kościół obchodzimy dziś święto.
  Początkowo rocznicę poświęcenia bazyliki obchodzono tylko w Rzymie. Potem, za sprawą augustiańskich mnichów, święto zaczęto obchodzić także w innych miejscach. Na stałe do kalendarza liturgicznego weszło ono za sprawą papieża św. Piusa V, który kazał umieścić je w swoim mszale wydanym w 1570 roku. W nowym kalendarzu rzymskim zmieniono dotychczasową nazwę święta „dedykacja arcybazyliki Najświętszego Zbawiciela” na „rocznicę poświęcenia bazyliki laterańskiej”.

  Teksty liturgiczne kierują naszą uwagę na ważną tajemnicę. Kościół chce dziś wyrazić swoją wielką wdzięczność za wszystkie świątynie, jakie zostały przez jego wiernych i dla jego wiernych wystawione. Każdy kościół to dom Boży w pełnym tego słowa znaczeniu, a nie – jak to jest w innych religiach – jedynie dom modlitwy. Kościół zwraca nam uwagę, że wszyscy jesteśmy żywym domem Bożym. Podobnie jak z poszczególnych kamieni czy cegieł składa się budowla gmachu kościoła, tak i z wiernych składa się Chrystusowy Kościół. Bazylika laterańska była pierwszą na świecie katolicką świątynią, w sposób uroczysty dedykowaną Panu Bogu. Wcześniej świątynie chrześcijańskie były przekształconymi dla celów kultu Chrystusa świątyniami pogańskimi.
  W to święto stajemy wobec tajemnicy Kościoła, którego fundamentem jest Jezus Chrystus, a opoką – Piotr. Przypominamy sobie o mocnej więzi Kościołów lokalnych ze Stolicą Apostolską.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-09a.php3

  9 listopada
  Błogosławiona Joanna z Signy https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-09b.php3

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s