5.11.2020 r. czwartek, godz. 22:07

NIE OPUSZCZAJ MNIE JEZU, NIE OPUSZCZAJ.

TAK MÓWIŁAŚ DO MNIE PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM BO ZNOWU MIAŁAŚ TE SWOJE WĄTPLIWOŚCI.
KOCHANE DZIECI BOŻE! PRZYRZEKAM WAM,ŻE NIE OPUSZCZĘ ŻADNEGO Z WAS AŻ DO CHWILI MOJEGO PRZYJŚCIA.
JUTRO 6 LISTOPADA MINIE 7 LAT JAK POKAZAŁEM CI SIĘ NA NIEBOSKŁONIE NA BIAŁYM OBŁOKU W BIAŁEJ SZACIE. PRZYGARNIAŁEM WAS SWOIMI RĘKOMA I MIAŁEM NADZIEJĘ ,ŻE ZNAJDZIE SIĘ CHOĆ JEDEN MALARZ,KTÓRY TO PRZECZYTA I ZECHCE MNIE NAMALOWAĆ W TYM WIZERUNKU. POWIEDZIAŁEM DO CIEBIE „TAKIEGO MNIE OCZEKUJCIE”,ALE TO NIE WYDARZY SIĘ JESZCZE TERAZ KIEDY ZOBACZYCIE MNIE NA TYM OBŁOKU. NA TEN MOMENT MUSICIE JESZCZE POCZEKAĆ KIEDY PRZYJDĘ JAKO SĘDZIA SPRAWIEDLIWY ABY OSTATECZNIE WAS PRZYGARNĄĆ DO SIEBIE-TE DZIECI,KTÓRE NA TO ZASŁUŻĄ.
TERAZ JAK MÓWIŁEM BĘDZIE WIELKA BITWA MIĘDZY DOBREM I ZŁEM CZYLI MIĘDZY DZIEĆMI BOGA I DZIEĆMI SZATANA. WIDZICIE,ŻE TO SIĘ DZIEJE W WASZYM NARODZIE I NA CAŁYM ŚWIECIE. JEST TO WOJNA RELIGIJNA TO ZNACZY PRZECIWKO WAM CHRZEŚCIJANOM.
ZAPOWIADAŁEM TO JUŻ OD DAWNA,ŻE W CZASACH OSTATECZNYCH NASTĄPI NASILONA WALKA SZATANA PRZECIWKO MOIM WYBRANYM.
BARDZO DOBRZE,ŻE MODLICIE SIĘ NA RÓŻAŃCU BO WIECIE DZIECI PRZECIEŻ,ŻE ZWYCIĘSTWO PRZYJDZIE PRZEZ MATKĘ BOŻĄ OTOCZONĄ ARMIĄ ANIOŁÓW DOWODZONĄ PRZEZ ARCHANIOŁÓW A W SZCZEGÓLNOŚCI PRZEZ ARCHANIOŁA MICHAŁA,KTÓRY POMOŻE MATCE BOŻEJ ZMIAŻDŻYĆ TO ZŁO CO PANUJE NA ŚWIECIE.
WSZYSTKIE MOJE DZIECI , KTÓRE ZWRACAŁY SIĘ W MODLITWIE O TĘ POMOC DO ARCHANIOŁÓW I ANIOŁÓW SĄ TERAZ BEZPIECZNE I MAJĄ ICH W SWOJEJ BLISKOŚCI.
NIE LĘKAJCIE SIĘ WALCZYĆ PRZECIWKO SZATANOWI BO I WY MACIE W TEJ WALCE UDZIAŁ JAKO DZIECI BOŻE.
PAMIĘTAJCIE O TYM,ŻE NIC BEZ WOLI BOŻEJ TERAZ NIE DZIEJE SIĘ NA ŚWIECIE.
PAMIĘTACIE JAK MÓWIŁEM”: WYBIERAJCIE BEZPIECZEŃSTWO LUB PRZEKLEŃSTWO” ALE MUSICIE TO ZROZUMIEĆ ŻE PAN BÓG PROWADZI WAS SWOIMI DROGAMI ABY SIĘ WYPEŁNIŁA APOKALIPSA. CZASAMI MOWA BOGA NIE JEST DLA WAS ZROZUMIAŁA BO CZUJECIE SIĘ TERAZ OSZUKANI,ŻE TAK KAZAŁEM WAM WYBRAĆ.JA WAS NIE OSZUKUJĘ LECZ TEŻ JA JEZUS CHRYSTUS WYKONUJĘ W DALSZYM CIĄGU WOLĘ MOJEGO OJCA,KTÓRY JEST STWÓRCĄ NIEBA I ZIEMI I CAŁEGO WSZECHŚWIATA. PAN BÓG PRAGNĄŁ ABY TO ZŁO SIĘ OBNAŻYŁO I BYŁO DLA WAS WIDOCZNE A ZRESZTĄ WY NIE MIELIŚCIE INNEGO WYBORU.
OD WIELU LAT MACIE NARZUCONE BRZEMIĘ WYBIERANIA TYLKO LEPSZEGO ZŁA NIE SPOŚRÓD DOBRA,KTÓRE ISTNIEJE LECZ NIE JEST DOPUSZCZONE DO PANOWANIA I RZĄDZENIA NA TYM ŚWIECIE.
SĄDZĘ,ŻE MNIE ZROZUMIELIŚCIE I NIE GARDZICIE TYM CO WAM PRZEDSTAWIAMY JAKO COŚ CO JEST DLA WAS NAJLEPSZE W DANYM CZASIE.
PAN BÓG WAS KOCHA I PATRZY TERAZ NA TEN ŚWIAT ZE SMUTKIEM,ŻE TAK WIELU NIE PODĄŻYŁO ZA JEGO SYNEM,CZYLI ZA MNĄ ABY MNIE NAŚLADOWAĆ.
GARDZĄ ONI,KAŻDĄ ISTOTĄ ,KTÓRĄ PAN BÓG IM OD DAWNA ZAPLANOWAŁ,JAKO DZIECI BOŻE. U WAS W POLSCE WIELE KRWI NIEWINIĄTEK BYŁO PRZELANEJ I NADAL SIĘ PRZELEWA . JEST WIELE ABORCJI UKRYTYCH O KTÓRYCH NIE WIECIE A TERAZ KOBIETY NAWET NIE POTRAFIĄ JUŻ PRZEŻYWAĆ UTRATY WŁASNEGO DZIECKA,KTÓRE CHCĄ ZABIĆ BEZ ŻADNYCH WYRZUTÓW SUMIENIA I ZABIJAJĄ BEŻ ŻADNEGO WAHANIA. DOTYCZY TO WIĘKSZOŚCI KOBIET BO NIE MAJĄ ONE WIARY I SĄ DZIEĆMI SZATANA.
NIE MAJĄ W SERCU MIŁOŚCI ANI DO BOGA ANI DO POCZĘTEGO DZIECKA ANI DO SWOICH RODZICÓW CZY DZIADKÓW.
NASTAWIENI NA WYGODĘ PODĄŻAJĄ ZŁĄ DROGĄ,PROSTO DO PIEKŁA-KTÓRE ISTNIEJE.
PAN BÓG NIE MARNUJE TEGO ISTNIENIA POCZĘTEGO LECZ BARDZO JE PIELĘGNUJE I CZĘSTO TO ISTNIENIE PRZEKAZUJE INNEJ GODNEJ MATCE ,KTÓREJ MOŻE ZAUFAĆ,ŻE TEGO NIE ZMARNUJE. TO JEST DLA WAS ZA TRUDNE ABYŚCIE TERAZ TO ZROZUMIELI ,TEGO CO CHCIAŁEM WAM PRZEKAZAĆ.

TE DNI BĘDĄ TERAZ NAJTRUDNIEJSZE I BĘDZIECIE SZUKAĆ PRAWDZIWYCH KAPŁANÓW A ICH TRUDNO BĘDZIE ODNALEŹĆ. NAWET CI ZA KTÓRYCH TERAZ PORĘCZACIE OKAŻĄ SIĘ CZĘSTO ZDRAJCAMI.
POCZUJECIE GŁÓD BOGA W NAJŚWIĘTSZEJ EUCHARYSTII I DLATEGO JUŻ NIEDŁUGO ZATRIUMFUJE NIEPOKALANE SERCE MARYI ABYŚCIE MOGLI ODBUDOWAĆ KOŚCIÓŁ NA MIARĘ WASZYCH PRAGNIEŃ.
JESZCZE TYLKO NIECH SIĘ POJAWI ANTYCHRYST A PAN BÓG ZMIECIE GO ZE SWOJEGO TRONU Z WIELKĄ MOCĄ I Z WIELKĄ POTĘGĄ SWOJEGO WŁADANIA NAD CAŁYM ŚWIATEM.

BĄDŹCIE DZIECI CIERPLIWE I NIE UPADAJCIE W WIERZE KIEDY ZOSTAŁO WAM JUŻ TAK MAŁO CZASU DO TEGO ABY NIEBO POŁĄCZYŁO SIĘ Z ZIEMIĄ I UJRZYCIE TYSIĄCLETNIE KRÓLOWANIE W MIŁOŚCI I POKOJU.
POTEM ZNOWU NA CHWILĘ ZŁO BĘDZIE CHCIAŁO ZAMANIFESTOWAĆ ALE JA WTEDY WKROCZĘ JAKO SĘDZIA SPRAWIEDLIWY TAK JAK DROGIE DZIECKO MNIE ZOBACZYŁAŚ W TEJ WIZJI NA OBŁOKU.
I WTEDY KONIEC WASZEJ UDRĘKI.

DO ZOBACZENIA W NIEBIE- WASZ JEZUS

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

81 odpowiedzi na „5.11.2020 r. czwartek, godz. 22:07

  • MTK pisze:

   PROSZĘ wszystkich Kapłanów aby w swoich Kościołach postawili WODĘ ŚWIĘCONĄ, bodaj jako spryskiwanie lub dolewali do płynów w spryskiwaczach. mówi się że sztan boi się święconej wody, ale jak jej zabrakło to robi co chce – bije Kapłanów, profanuje Kościoły, wysyła kobiety z błyskawicami itd. słowem spadł na Polskę jak … błyskawica. Nie czekajmy co będzie dalej ale odmawiajmy egzorcyzmy, a księżą egzorcyści niech się modlą 24/h, może Pan Bóg się zlituje nad nami. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie

   Polubienie

 1. Adrian pisze:

  Trevignano Romano, 7 listopada 2020 r
  Moje dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Drogie dzieci, jakże pocieszą mnie wasze modlitwy! Pociesz też serce przebitego Jezusa. Dzieci, jak widzicie, jest to czas wielkiego zamieszania, kiedy zło kryje się za fałszywymi przebraniami, będziecie musieli być ostrożni, chodzić razem z Jezusem i karmić się Jego Słowem dla swojego zbawienia. Dzieci, moje maleństwa, wmówią wam, że wszystko będzie zrobione dla waszego dobra, ale to właśnie w tym kryje się pokusa diabła, dokonajcie rozeznania. Proszę, żyjcie tymi orędziami z radością, a będziecie świadkami prawdy, ponieważ ten, kto podąża za Jezusem, nie będzie musiał się niczego obawiać. Jeśli się nie wzmocnisz, nie będziesz w stanie stawić czoła nowym chorobom, które nadejdą. Będę was błogosławił, jeden po drugim, w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, będę z wami do końca modlitwy.

  Polubienie

 2. Adrian pisze:

  Carbonia 7.11.2020 – 17.00 – (Al Colle del Buon Shepherd).

  Moje dzieci, dziś ogłaszam wam wasze uprowadzenie.

  Jezus mówi: Będę łaskał każde dziecko, które przyjdzie do Mnie, jak zechcę. Czekam na moje dzieci, Niebo czeka na przyjęcie do szpitala wszystkich dzieci Bożych na wielką uroczystość.
  Oto słodka wiosna przychodząca do dzieci Bożych! … Niebo się otwiera i Jezus zstępuje, aby odzyskać wszystkich swoich.
  Jestem z tobą w tym świętym miejscu, biorę cię w ramiona i kładę na piersi.
  Chodźcie, moje stworzenia, moje najsłodsze miłości, chodźcie, wasz Bóg kocha was nieskończenie i daje wam łaskę wieczności w nieskończonym pięknie Jego Wszystkich .
  Dziś otwierają się Niebiosa, grzmoty czuć w całym Wszechświecie, Bóg wykrzykuje Dość głośno… czas położyć kres tej ruinie.
  Ta Ludzkość musi zrozumieć, że nie może istnieć bez Boga, prawdziwego, jedynego Boga! Jestem opuszczony, zgorzkniały, nie mogę dłużej patrzeć, jak moje stworzenie umiera z głodu i wycieńczenia, jestem zmęczony, naprawdę zmęczony, nie mogę dłużej czekać.
  Dziś zarządzam, że mój Basta e Basta będzie!
  Bębny już toczą się na śmierć, niewierni ludzie wpadną do jaskini lwa, zostaną pochłonięci, umrą w nieszczęsnych rękach szatana i spłoną w piekle.
  Bóg się spieszy, nie ma już czasu do stracenia, nie mogę dłużej czekać, świat całkowicie wpadł w ręce wroga… jest ofiarą szatana!
  Uratuję wszystkich z różańcem w ręku
  czekam na moją interwencję
  co będzie dla nich łaską uniesienia.
  Moje dzieci, ogłaszam wam dzisiaj Wasze zachwyty!
  Trwajcie mocno we Mnie, patrzcie na Tego, którego przebili, patrzcie na Boga Miłości, tylko w Nim jest wasze zbawienie.
  Najświętsza Maryja przyjdzie, aby mi towarzyszyć, przedstawi Mi was czystą i niepokalaną w miłości.
  Bóg jest miłością! Bóg jest sprawiedliwością! Bóg chce tego Człowieczeństwa, jakie widział w swoim stworzeniu, kiedy umieścił człowieka w swoim świecie i błogosławił go na zawsze, … ale diabeł przyszedł, aby zasugerować mu nieposłuszeństwo, pokazując mu możliwość bycia podobnym do Boga.
  Naprzód! Czas się skończył, minął stary czas, nowy nie będzie miał niewiernego ludu, ale będzie w świętości swego Boga.
  Wszystko się skończyło, godzina nadeszła na Kalwarię… Ukrzyżowanie nastąpi za chwilę, biedna Ludzkości.
  Niech cię Bóg błogosławi. Amen

  Polubienie

 3. Millka pisze:

  Tak to prawda- właśnie się tak dzieje. Wybory pomiędzy ” złem i mniejszym złem „. Wojna duchowa , wojna na każdej płaszczyźnie , czy to w rodzinach , czy w zakładach pracy , czy wśród duchowieństwa. Od czasu założenia nam masek tak naprawdę „maski” opadają i widzimy kto kim jest.
  Smutne to , ale musimy to przetrwać. Któż jak Bóg – nikt jak Bóg.

  Polubienie

 4. Mateusz pisze:

  „TE DNI BĘDĄ TERAZ NAJTRUDNIEJSZE I BĘDZIECIE SZUKAĆ PRAWDZIWYCH KAPŁANÓW A ICH TRUDNO BĘDZIE ODNALEŹĆ. NAWET CI ZA KTÓRYCH TERAZ PORĘCZACIE OKAŻĄ SIĘ CZĘSTO ZDRAJCAMI.”

  No właśnie, ja na przykład ostatnio przestraszyłem się bo w kościele do którego chodziłem i w którym kapłani do tej pory w miarę godnie sprawowali mszę św, ostatnio zaczęli korzystać ze środków dezynfekujących. I to w jakim momencie ! Kapłan po spożyciu komunii św udaję się zdezynfekować ręce i dopiero idzie udzielać komunię św wiernym po czy znów dezynfekuję ręce. No po prostu czysta profanacja..mając cząstki hostii na palcach spryskuje ręce środkami dezynfekującymi. Nie dam rady już chodzić na tak sprawowaną msze św. Na szczęście jest odważny kapłan w okolicy który codziennie sprawuje mszę św trydencką i teraz tam chodzę.

  Polubienie

 5. Mateusz pisze:

  Z okazji 10. rocznicy misji Jezusa dla ludzkości, zostaliśmy poproszeni o modlitwę o złagodzenie skutków pandemii Covid 19 i wszystkiego, co po niej nastąpi. Jesteśmy również proszeni o modlitwę o zbawienie dusz. Przez okres pięciu tygodni, począwszy od 10 listopada, prosimy o modlitwę w intencji tych dwóch co 15:00 czasu lokalnego. Modlitwy, które będziemy odmawiać jako minimum, to: modlitwa o godzinie 3:00, Koronka do Bożego Miłosierdzia, a także codzienne modlitwy podstawowe.

  Co 15:00 wszyscy razem odwiedzajmy tę stronę i módlmy się z resztą Armii Resztki na całym świecie, odtwarzając poniższy film z modlitwami Daily Core Prayers:

  Do Modlitwy Codzienne Rdzeń składa się z następujących czynności:

  Nasz Ojciec
  Modlitwa do Michała Archanioła
  Pieczęć Boga Żywego – Modlitwa Krucjaty 33
  Odpust zupełny za rozgrzeszenie – Modlitwa Krucjaty 24
  Błogosławić i chronić naszą Grupę Modlitwy Krucjaty – Modlitwa Krucjaty 96
  Mój dar dla Jezusa, aby zbawić dusze – Modlitwa Krucjaty 1
  Modlitwa o uniknięcie wojny, głodu i prześladowań religijnych – Modlitwa Krucjaty 30
  Przysięga wierności woli Bożej – krucjata 59
  Modlitwa Boga Ojca o przyjęcie Jego Boskiej Woli – Modlitwa Krucjaty 69
  Za dwa miliardy zagubionych dusz – Modlitwa Krucjaty 79
  Aby podtrzymać wiarę i wiarę w Boże przesłanie dla świata – Modlitwa Krucjaty 102
  Uwolnij tę duszę z niewoli bestii – Modlitwa Krucjaty 104
  Poświęcenie dzieci Jezusowi Chrystusowi – Modlitwa Krucjaty 111
  Za dar nawrócenia – Modlitwa Krucjaty 115
  Za dar miłości – Modlitwa Krucjaty 129
  Aby chronić misję zbawienia – Modlitwa Krucjaty 143
  Dla ochrony Misji Zbawienia – Modlitwa Krucjaty 155
  Chroń mnie przed jedną światową religią – Modlitwa Krucjaty 158
  Modlitwa o pokój narodów – Modlitwa Krucjaty 164

  Po odmówieniu codziennych Modlitw Podstawowych, jeśli możesz, odmawiaj Różaniec Święty, a także inne Modlitwy Krucjaty. Zachęcamy również wszystkich do przyłączenia się do codziennych Spotkań Modlitewnych Zoom Crusade odbywających się na całym świecie.

  Polubienie

 6. Millka pisze:

  A ja doskonale rozumiem te słowa :
  „PAN BÓG NIE MARNUJE TEGO ISTNIENIA POCZĘTEGO LECZ BARDZO JE PIELĘGNUJE I CZĘSTO TO ISTNIENIE PRZEKAZUJE INNEJ GODNEJ MATCE ,KTÓREJ MOŻE ZAUFAĆ,ŻE TEGO NIE ZMARNUJE. TO JEST DLA WAS ZA TRUDNE ABYŚCIE TERAZ TO ZROZUMIELI ,TEGO CO CHCIAŁEM WAM PRZEKAZAĆ.”
  Bóg zapłać.

  Polubienie

 7. Szafirek pisze:

  10 listopada
  Święty Leon Wielki, papież i doktor Kościoła

  Leon urodził się około 400 r. w Toskanii. Był synem Kwintyniana. Papież Celestyn I mianował go archidiakonem około roku 430. Od młodości wyróżniał się tak wielką erudycją i zdolnościami dyplomatycznymi, że nawet jako zwykły akolita wysyłany był przez papieża do ważnych misji. Na jego polecenie udał się m.in. z poufną misją do św. Augustyna, biskupa Hippony. Kiedy w 440 r. przebywał z misją pokojową w Galii, wysłany tam przez cesarzową Gallę Placydię, został obrany papieżem po śmierci Sykstusa III. Po powrocie do Rzymu został konsekrowany 29 września 440 r., rozpoczynając swoje ponad 21-letnie kierowanie Kościołem.
  Jego pontyfikat przypadł na czasy licznych sporów teologicznych i zamieszania pośród hierarchii kościelnej. Musiał zwalczać liczne herezje oraz tendencje odśrodkowe, podejmowane przez episkopaty Afryki Północnej i Galii. To wtedy Pelagiusz głosił, że Chrystus wcale nie przyniósł odkupienia z grzechów, a Nestoriusz twierdził, że w Jezusie mieszkały dwie osoby. Poprzez swoich legatów brał udział w soborze w Chalcedonie (451), który ustalił najważniejsze elementy doktryny chrystologicznej. W dogmatycznym liście do biskupa Konstantynopola, tzw. „Tomie do Flawiana”, odczytanym w Chalcedonie, Leon I rozwinął naukę o dwóch naturach w Chrystusie. Sobór Chalcedoński przyjął wiarę w jednego Chrystusa w dwóch naturach, obu niezmiennych i nieprzemieszczalnych, ale także nierozdwojonych i nierozdzielnych, tworzących jedną osobę. Tekst ten ojcowie soborowi przyjęli przez aklamację, a z zachowanych dokumentów wiemy, że zawołali wtedy: „Piotr przemówił przez usta Leona”.
  Papież Leon wprowadził zasadę liturgicznej, kanonicznej i pastoralnej jedności Kościoła. Za jego czasów powstały pierwsze redakcje zbiorów oficjalnych modlitw liturgicznych w języku łacińskim. Powiązał liturgię z codziennym życiem chrześcijańskim; np. praktykę postu z miłosierdziem i jałmużną. Nauczał, że liturgia chrześcijańska nie jest wspomnieniem wydarzeń minionych, lecz uobecnieniem niewidzialnej rzeczywistości. W jednej z mów podkreślał, że Paschę można celebrować w każdym okresie roku „nie jako coś, co przeminęło, ale raczej jako wydarzenie dziś obecne”.
  Leon przyczynił się do uznania prymatu stolicy Piotrowej zarówno przez cesarza zachodniego Walentyniana III, jak i przez Konstantynopol. Cesarz Walentynian III (425-455) ogłosił edykt postanawiający, że zarządzenia Stolicy Apostolskiej muszą być uważane za prawo; oznaczało to prymat jurysdykcyjny biskupa rzymskiego. Bronił Italię i Rzym przed najazdami barbarzyńców. Wyjechał naprzeciw Attyli, królowi Hunów, i jego wojskom, wstrzymał ich marsz i skłonił do odwrotu (452). W trzy lata później podjął pertraktacje ze stojącym u bram Rzymu Genzerykiem, królem Wandalów. Niestety, król nie dotrzymawszy umowy złupił Wieczne Miasto. Papież ten wsławił się także działalnością charytatywną oraz zdecydowanym przeciwstawianiem się praktykom pogańskim czy wpływom sekty manichejczyków.
  Leon był obrońcą kultury zachodniej. Jako pierwszy papież otrzymał przydomek „Wielki”. Zmarł 10 listopada 461 r. w Rzymie. Został pochowany w portyku bazyliki św. Piotra. Zachowało się po nim ok. 150 listów i prawie 100 mów wygłoszonych do mieszkańców Rzymu podczas różnych świąt. Pozwalają one poznać wiedzę teologiczną papieża oraz ówczesne życie liturgiczne. W roku 1754 Benedykt XIV ogłosił go doktorem Kościoła. Jest patronem muzyków i śpiewaków.

  W ikonografii św. Leon Wielki przedstawiany jest w szatach papieskich i w tiarze, czasami w szatach liturgicznych rytu wschodniego lub jako papież piszący. Jego atrybutami są: księga, kielich oraz orszak z półksiężycem, któremu zastępuje drogę.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-10a.php3

  10 listopada
  Święty Andrzej Avellino, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-10b.php3

  Polubienie

 8. Szafirek pisze:

  Prof. Horban: W tej chwili powinno się zamknąć także kościoły

  „….Czyli już powinniśmy zamknąć Polskę?

  Jeżeli liczba nowo zdiagnozowanych zacznie przekraczać 30 tys., zdecydowanie tak.

  Musimy zakazać ludziom wychodzenia z domu bez powodu, jedynie do pracy w zawodach, które są niezbędne do funkcjonowania kraju. Wszystko inne należy zamknąć na miesiąc.

  Czemu zamknięto galerie handlowe, a nie zamknięto kościołów?

  Bo są one dużo bardziej oblegane niż kościoły. Ale w tej chwili powinno się zamknąć także kościoły.
  …”
  https://www.rp.pl/Covid-19/311099909-Prof-Horban-W-tej-chwili-powinno-sie-zamknac-takze-koscioly.html

  Polubienie

 9. Mateusz pisze:

  Jeśli chodzi o Uroczystość która odbyła się 31.10.2020r to zadałem pytanie w e-mailu do abp Andrzeja Dzięgi za pośrednictwem kurii w Szczecinie. Taką otrzymałem odpowiedź:

  Szczęść Boże!

  W odpowiedzi na nadesłanego e-maila chciałbym przesłać odniesienie w tej kwestii Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi:

  Po dokonaniu Jubileuszowego Aktu uznania Jezusa Chrystusa za Pana i Króla w Polsce, dokonanego w Łagiewnikach 19 listopada 2016 r. biskupi polscy zachęcili różne wspólnoty intronizacyjne i środowiska duszpasterskie do ponawiania wspomnianego Aktu zgodnie z własnym charyzmatem każdej z grup lub wspólnot.

  Spora grupa tego rodzaju środowisk intronizacyjnych w Polsce jest od lat włączona w duszpasterską współpracę z Zespołem KEP ds. Ruchów Intronizacyjnych, a w ostatnich latach także z delegatem KEP ds. Ruchów Intronizacyjnych. Inne grupy, które były lub powstają ostatnio, także mają do tego prawo.

  W tym roku przypada 10. Rocznica poświęcenia figury Chrystusa Króla w Świebodzinie. Z tej racji niektóre grupy odbyły, bądź będą odbywały pielgrzymki do Świebodzina. Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga od lat jest blisko tematów intronizacji. Jest też członkiem Zespołu KEP do tych spraw. Z reguły wyraża otwartość na rozmowy i modlitwy liturgiczne w tym nurcie pastoralnym

  Liturgia 31 października br. w Świebodzinie, której przewodniczył Ksiądz Arcybiskup była spotkaniem wewnętrznym jednej z tego rodzaju grup. Ksiądz Arcybiskup był jedynie poproszony o poprowadzenie modlitwy i o błogosławieństwo.

  Za wszystkie kwestie organizacyjne, a tym bardziej za finansowe, odpowiadają bezpośrednio uczestnicy spotkania, jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej.

  Z wyrazami szacunku – ks. Julian

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   „Liturgia 31 października br. w Świebodzinie, której przewodniczył Ksiądz Arcybiskup była spotkaniem wewnętrznym jednej z tego rodzaju grup. Ksiądz Arcybiskup był jedynie poproszony o poprowadzenie modlitwy i o błogosławieństwo.”

   Trudno te słowa uznać jako ogłoszenie Pełnej Intronizacji. Myślę że teraz sprawa jest jasna.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Wszystko teraz jest jasne. To było po prostu uczczenie 10. Rocznicy poświęcania figury Chrystusa Króla w Świebodzinie, a nie Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski tak jak ten pan Grzegorz na prawo i na lewo rozpowiada. Kolejne kłamstwo tego pana.
    Co do tej figury Pana Jezusa w Świebodzinie to kilka lat temu parę razy widziałem ją z pewnej odległości jak kiedyś na początku jeździłem pociągiem z Niemczech do Polski. Trasa kolejowa biegnie przez Świebodzin i widać z daleka tą figurę z okna w pociągu. Świebodzin leży przy niemieckiej granicy.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Orędzie do Anny od Jezusa
    09.11.2020r. Godz.10:23

    „Ja jestem Królem Polskiego narodu i Moje Królowanie jest pełne, dzięki przyjęciu Mnie jako Króla przez Arcybiskupa i przedstawicieli rządu. Łaska Moja jest wielka, gdyż czynię to z miłości do Mojego narodu, by go chronić i uratować, by przyjść jako Mesjasz w dniu wyznaczonym.”

    Anno patrz wyżej na odpowiedź księdza w tej sprawie.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    „Anno patrz wyżej na odpowiedź księdza w tej sprawie.” -to oczywiście tylko mój komentarz do tego fragmentu orędzia

    Polubienie

   • Millka pisze:

    Mateuszu -ja na sprawę Intronizacji patrzę trochę inaczej, a także na słowa przekazu Anny.
    Mianowicie – w kontekście wolnej elekcji na krakowskich Błoniach.
    Pan Bóg przyjął – zaznaczam tylko w Niebie – nasz akt i ogłosił, wyraził swoja obietnicę , że na prośbę prostego ludu polskiego zostanie Królem Polski i do Intronizacji tej właściwej dojdzie. Miłe mu są akty zawierzenia dokonywane nie tylko w rodzinach, ale i w parafiach. Wszystko to zaskutkuje tym, że obnaży całe zło w Polsce i wszyscy łącznie z Episkopatem, Rządem dokonamy uroczystej Intronizacji, transmitowanej na cały kraj.
    Po prostu w wymiarze duchowym już jest Królem Polski i wszystko co się wydarzy pokaże, ze jedynym dla nas ratunkiem to Intronizacja. Jako jedyny kraj na świecie ze względu na wiarę mamy obietnicę , że nie dotknie nas bezpośrednie działanie antychrysta.
    A teraz w całości przesłanie Anny;
    09.11.2020r. Godz.10:23
    Jezus: Aniu, córko Moja, wiedz że modlitwy, które były zanoszone przez ostatnie dni przez Polaków w ,,Różańcu do Nieba” przyniosą wieki owoc. Owocem tych modlitw jest nawrócenie wielu serc, zmniejszenie kar, dar pokoju dla wielu rodzin, a także uniknięcie wojny.
    Dziękuję Jezu za tak wiele łask. Jednak czy będą zamieszki w naszym kraju?

    Jezus: Tak, Aniu będą jeszcze protesty i zamieszki, i wróg wejdzie do waszego kraju. Jednak wojny nie będzie takiej jak zaplanowano. Pokój na świecie jest wielkim darem, lecz rząd światowy nie chce pokoju. Dlatego wciąż trzeba modlitwy o pokój, by Polska choć tak bardzo atakowana, obronną ręką przeszła wszystko, co teraz musi nastąpić dla oczyszczenia kraju.
    Ja jestem Królem Polskiego nardu i Moje Królowanie jest pełne, dzięki przyjęciu Mnie jako Króla przez Arcybiskupa i przedstawicieli rządu. Łaska Moja jest wielka, gdyż czynię to z miłości do Mojego narodu, by go chronić i uratować, by przyjść jako Mesjasz w dniu wyznaczonym.
    Króluj Chryste! Dziękuję, że Królujesz nad światem i nad Polskim narodem, że wraz z Maryją jesteś Królem Polski, jesteś wraz z Maryją Królem naszych serc. Jak mamy Ci dziękować za tak wielką łaskę?
    Jezus: Tronem Moim jest Krzyż Święty i ten Krzyż jest darem dla każdego wiernego Chrześcijanina. Tak, jak Król cierpi, cierpi każdy wierny i oddany Chrześcijanin. Wyście Chrystusowi, wyście ofiarowani i cenniejsi niż złoto. Cenna jest wasza ofiara, lecz czyż nie warto cierpieć dla Króla.
    Dni ucisku się dłużą, lecz czy czas nie jest waszym najlepszym sprzymierzeńcem?
    Ja czas przyspieszam i nikomu nie dam, cierpieć ponad siły. Gdyż każdy kto Mój Krzyż niesie, otrzymuje łaskę, gdy z poddaniem przyjmie cierpienie. I w cierpieniu dusza powinna być radosna i pełna ufności. Czyż i Ja nie niosę waszego krzyża?
    Moje brzemię jest lekkie i słodkie, nie bójcie się cierpienia, nie bójcie się Mojego Krzyża.
    Dziękuję Jezu za Twój Krzyż Święty i za łaskę cierpienia w Twojej radości. Lecz nie każde cierpienie jest Twoim darem.
    Jezus: Tak, Aniu. Jest cierpienie złem spowodowane, skutkiem grzechów, błędów przeszłości, złych wyborów. Zło działa także przez przekleństwa i złorzeczenia. Tak szatan działa w wielu rodzinach i w życiu pojedynczych osób.
    I tu trzeba wielu modlitw; modlitwy wyrzeczenia się zła, szczerej spowiedzi świętej często z całego życia, modlitw egzorcyzmu, trwania w łasce uświęcającej.
    Tak wiele jest cierpienia fizycznego i duchowego, szatan łamie psychikę ludzi i pcha do samobójstwa. Jednak Ja jestem i pragnę uratować każdą duszę, jako Król i Zbawca.
    Tak, ufajcie drogie dusze i módlcie się bezustannie, gdyż Ja wraz z Maryją jestem Panem świata i nie ma takiego zła, co ugiąć się nie musi, na dźwięk Mojego Imienia.
    Wzywajcie Mojego Imienia Jezus, a zło ustąpić musi.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Grzegorz wprowadza w błąd że doszło do Pełnej Intronizacji i żadne tłumaczenie tego nie zmieni. W skutek tego ludzie którzy w to uwierzą być może przestaną się modlić w tej intencji.

    Polubienie

   • Olga pisze:

    Jeśli Jezus Chrystus został ogłoszony Królem POlski, jego Najświętszy Wizerunek powstał przy współudziale ludu całej Polski, zostały mu przekazane oznaki władzy królewskiej, a obecność swą i stosowne słowa wypowiedzieli przedstawiciele władzy kościelnej (Arcybiskup) i świeckiej (parlamentarzyści), to nie ma wątpliwości, że Jezus Chrystus został oficjalnie Królem POlski – w świątyni u stóp najwyższego Jego pomnika w świecie.
    Możemy tylko być wdzięczni Niebu za tę łaskę i tę datę – dzień, w którym siły zła wzmogły swój atak na Polskę. Jednak Bóg pokazał, że opiekuje się nami, chociaż na to nie zasługujemy i pomimo tego, że jesteśmy niewdzięczni.
    Z Panem Bogiem

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Po pierwsze jak się nazywali Ci parlamentarzyści?
    Po drugie parlamentarzyści to nie rząd. Rzad to władza wykonawcza a parlamentarzysta jest częścią władzy ustawodawczej.
    Po trzecie czy Ci parlamentarzyści odczytywali akt Intronizacji?

    Polubienie

 10. Adrian pisze:

  W dzień Wszystkich Świętych zarówno polskie państwo, jak i Kościół okazały się wydmuszkami. Gdy w piątek popołudniem, dosłownie z godziny na godzinę, premier Morawiecki ogłosił zamknięcie cmentarzy, nikt z biskupów nie zaprotestował, nikt nie poważył się nawet na zadanie głośnego pytania. Chociażby o to, jak ta decyzja ma się do ustaleń konkordatu, który chyba przecież nadal obowiązuje. Ale po co pytać, skoro wszystko stało się jasne już na wiosnę? Władza każe, my wykonujemy. Jeśli władza, w kolejnym władczym geście, z godziny na godzinę skasuje Boże Narodzenie, zniesiemy i to, bez jęku skargi. Przecież modlić możemy się w domach, prawda?
  Pozornie nic się nie zmieniło. Na liście lektur szkolnych nadal figuruje „Antygona”. To taka pani z epoki antyku, która w imię fundamentalnych ludzkich praw uczciła umarłego brata, choć zakazała tego władza, a królowi rzuciła w twarz: „Tym prawom jestem posłuszna i nie boję się przemocy”. Teraz może to zdanie ktoś wygumkuje. Ale poza tym Sofokles wielkim poetą był.
  Kościół zawiódł, ale dlaczego piszę o państwie wydmuszce? Bo jego siła też jest pozorem. Tego samego dnia, gdy premier zakazał Polakom chodzenia na cmentarze, sto tysięcy ludzi zablokowało centrum stolicy. Nieważne w tej chwili – słusznie czy nie. Ważne, że wbrew zakazowi. I co się stało? Gdzie jest sto tysięcy mandatów? Państwo zdezerterowało przed krzykiem i transparentami, na których wypisano przekleństwa. Pozwoliło obchodzić Dzień Przeklętych, a zabroniło Dnia Świętych.
  Ks. Jacek Dunin- Borkowski

  https://www.rp.pl/Plus-Minus/311069986-Jacek-Borkowicz-Dzien-przekletych-dzien-swietych.html

  Polubienie

 11. Adrian pisze:

  Przypomnę, że Rzesza Niemiecka jeszcze przed drugą wojną światową,
  prowadziła eksterminację eugeniczną swoich obywateli, wmawiając tym nieszczęśnikom,
  że będą ich leczyć, że to w trosce o ich zdrowie. Co było potem – wiemy.
  Teraz w trosce o nasze zdrowie zabiera się nam wolność i wszystkie prawa, krok po kroku.
  Następnie też w trosce o nasze zdrowie, będzie się nas szczepić, chipować i dalej zniewalać. Podczas wojny Niemcy szczepili polskie dzieci na tyfus, nie przeciwko, ale tak aby zachorowały i zmarły. Wiele dzieci wtedy zmarło. To co dziś nam wciskają w biały dzień, przypomina amosferę obozu koncentracyjnego. Tamte doświadczenia, fabryki śmierci i idea terroru niestety przetrwały. Dzisiejsze społeczeństwo niestety szybko zapomniało co naziści robili. Idźcie do Muzeum na Majdanku, poczytajcie, poczujcie ten zapach śmierci, beznadziei i bezsilności. Będziecie bardziej czujni w patrzeniu na świat. Nikt w tv/rządzie nie mówi jak dbać o zdrowie, nie mówi się o konsekwencjach zamknięcia szpitali na inne choroby. Liczy się tylko szczepionka i czas, śpieszy im się za bardzo. czy zdążął…?

  Polubienie

 12. Adrian pisze:

  Dr Zbigniew Martyka: Dzisiaj już wiemy. Lekarstwo okazało się gorsze od choroby
  Niestety, zaczyna się sprawdzać czarny scenariusz, o którym mówiłem Państwu już w maju. Bezsensowne restrykcje oraz zrujnowanie funkcjonowania służby zdrowia na wiosnę tego roku, owocuje dzisiaj wzrostem zgonów o 40 proc. – przekonuje dr Zbigniew Martyka, ordynator oddziału zakaźnego szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej.
  „To jest przytłaczająca liczba. Dzisiaj umierają najsłabsze osoby, które wcześniej były pozbawione leczenia w szpitalach. W październiku odchylenie liczby zgonów wyniosło ponad 13 tysięcy!” – zauważa dr Martyka.
  „W tym samym okresie liczba zgonów ze stwierdzonym zakażeniem SARS-COV2 (proszę nie mylić ze zgonami z powodu choroby COVID19) wyniosła 3,1 tysiąca osób. Te liczby pokazują dobitnie, że mamy do czynienia ze znacznym wzrostem śmiertelności z powodu przerwanych lub zaniechanych terapii onkologicznych, zawałów, udarów i powikłań innych, dotychczas normalnie leczonych chorób. Jak już wielokrotnie mówiłem, terapia okazała się gorsza, niż choroba” – przekonuje.
  „To niestety jeszcze nie koniec” – ostrzega lekarz. „Aby uniknąć dalszego narastania ilości ofiar z powodu restrykcji i sparaliżowania ochrony zdrowia należy domagać się – wręcz żądać – zniesienia dławiących normalne funkcjonowanie państwa i służb medycznych – restrykcji i obostrzeń. Obostrzeń nie służących niczemu dobremu. Jak pokazują fakty – ilość zachorowań wzrasta pomimo ich wprowadzenia (nic nie dały poza ewidentnymi szkodami zdrowotnymi i gospodarczymi)” – apeluje dr Zbigniew Martyka.
  Read more: https://www.pch24.pl/dr-zbigniew-martyka–dzisiaj-juz-wiemy–lekarstwo-okazalo-sie-gorsze-od-choroby,79830,i.html#ixzz6dQar4qoS

  Polubienie

 13. Adrian pisze:

  Pielęgniarki, które chcą wrócić do zawodu muszą płacić…

  Wiele pielęgniarek chce wrócić do wykonywania zawodu, jednak w izbach pielęgniarskich sporo z nich zniechęca się. Słyszą bowiem, że muszą uregulować składki członkowskie za okres, w którym nie pracowały.
  https://www.rdn.pl/news/pielegniarki-ktore-chca-wrocic-zawodu-skarza-sie-ze-musza-placic-skladki

  Polubienie

 14. Szafirek pisze:

  11 listopada
  Święty Marcin z Tours, biskup

  Marcin urodził się ok. 316 r. w Panonii, na terenie dzisiejszych Węgier, w rodzinie pogańskiej. Jego ojciec był rzymskim trybunem wojskowym. Prawdopodobnie imię Martinus pochodzi od Marsa, boga wojny. Przez wieki powstało tak wiele życiorysów Marcina i legend, że dziś trudno ustalić fakty.
  Prawdopodobnie uczył się w Ticinium (Pawia). Mając 15 lat wstąpił do armii Konstancjusza II. Co do tego, ile lat służył w wojsku, hagiografowie toczą spory. Według jednych 25, inni podają, że tylko 5. Ale wydarzenie, które wszyscy czciciele wspominają, miało miejsce w okresie tej służby. Żebrakowi proszącemu o jałmużnę u bram miasta Amiens Marcin oddał połowę swej opończy. Następnej nocy ukazał mu się Chrystus odziany w ten płaszcz i mówiący do aniołów: „To Marcin okrył mnie swoim płaszczem”.
  Pod wpływem tego wydarzenia Marcin przyjął chrzest i opuścił wojsko, uważając, że wojowanie kłóci się z zasadami wiary. W innych życiorysach znajdujemy informację, że spotkanie z żebrakiem nastąpiło już po chrzcie; Marcin jako chrześcijanin nie mógł służyć w wojsku, dlatego musiał z niego wystąpić. Wielką troską Marcina było nawrócenie swoich rodziców, do którego doprowadził wkrótce po opuszczeniu armii. Następnie udał się do św. Hilarego, biskupa Poitiers (we Francji), stając się jego uczniem. Został akolitą, a następnie diakonem. Po pewnym czasie osiadł jako pustelnik na wysepce Gallinaria w pobliżu Genui, gromadząc wokół siebie wielu uczniów.

  Święty Marcin z ToursW 361 r. założył pierwszy klasztor w Galii – w Liguge. Dziesięć lat później, mimo jego sprzeciwu, lud wybrał go biskupem Tours. Ta data jest potwierdzona w dokumentach – sakrę biskupią otrzymał w roku 371. Jako pasterz diecezji prowadził nadal surowe życie mnisze, budząc sprzeciw okolicznych biskupów. Klasztory, które zakładał, łączyły koncepcję życia mniszego z pracą misyjną. Sam odbył wiele wypraw misyjnych. Rozpoczął chrystianizację prowincji galijskiej i prowadził ją w sposób bardzo systematyczny. Był znanym apostołem wsi. Jako były wojskowy nie zrażał się niepowodzeniami, ale konsekwentnie realizował wytyczone sobie zadania.
  Jeszcze za życia nazywany był mężem Bożym. Współczesny mu hagiograf Sulpicjusz Sewer zanotował wiele cudów wymodlonych przez biskupa Marcina, a także wielką liczbę nawróconych przez niego pogan. Sulpicjusz opisuje także zmagania tego misjonarza z duchami nieczystymi, które atakowały go tym częściej, im więcej dusz nawracał na wiarę chrześcijańską.
  Marcin zmarł 8 listopada 397 r. w Candes podczas podróży duszpasterskiej. Jego ciało sprowadzono Loarą do Tours i pochowano 11 listopada. Jako pierwszy wyznawca – nie-męczennik – zaczął odbierać cześć świętego w Kościele Zachodnim. Relikwie spoczywają w bazylice wzniesionej ku czci Świętego. Jest patronem Francji, królewskiego rodu Merowingów, diecezji w Eisenstadt, Mainz, Rotterburga i Amiens; dzieci, hotelarzy, jeźdźców, kawalerii, kapeluszników, kowali, krawców, młynarzy, tkaczy, podróżników, więźniów, właścicieli winnic, żebraków i żołnierzy.

  W ikonografii przedstawiany jest w stroju biskupa lub jako żołnierz oddający płaszcz żebrakowi. Jego atrybutami są: dzban, gęś na księdze, gęś u jego stóp, koń, księga, model kościoła, dwa psy lub żebrak u jego stóp.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-11a.php3

  11 listopada – św. Jan Jałmużnik, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-11b.php3
  11 listopada – bł. Alicja Kotowska, dziewica i męczennica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-11c.php3
  11 listopada – św. Wiktoria, dziewica i męczennica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-11d.php3

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  WIARA JEST PRZEZWYCIĘŻONĄ WĄTPLIWOŚCIĄ W MIN13:30

  Polubienie

 16. Gosia 3 pisze:

  5.11.2020 r. czwartek, godz. 22:07


  NIE OPUSZCZAJ MNIE JEZU, NIE OPUSZCZAJ.

  TAK MÓWIŁAŚ DO MNIE PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM BO ZNOWU MIAŁAŚ TE SWOJE WĄTPLIWOŚCI.”

  Polubienie

 17. Mateusz pisze:

  Awaria elektrowni atomowej w sąsiedztwie Polski

  W cztery dni po uruchomieniu, w białoruskiej elektrowni jądrowej wybuchły transformatory przekazujące energię ze stosów atomowych.

  – Cztery dni po uroczystym otwarciu przez Aleksandra Łukaszenkę białoruska elektrownia atomowa w trybie awaryjnym przestała funkcjonować – informuje rosyjski Interfaks.

  Według źródeł agencji, w obiekcie „doszło do wybuchu szeregu transformatorów przekazujących energię z obu uruchomionych bloków jądrowych”. Natomiast Mińsk bagatelizuje awarię, twierdząc, że doszło wprawdzie do incydentu, jednak bez poważnych następstw.

  Z kolei opozycyjny portal Tut.by cytuje ekspertów, których zdaniem zniszczeniu uległ cały system przesyłowy energii atomowej, a awaria na długo wyłączyła elektrownię z normalnego funkcjonowania.

  Interfaks przypomina, że koszt budowy elektrowni w białoruskim Ostrowcu wyniósł 11 mld dol. Obiekt jest położony 240 km od polskiej granicy i tylko 30 km od Wilna. W związku z wcześniejszymi informacjami o licznych nieprawidłowościach podczas budowy władze litewskie rozdały wszystkim mieszkańcom ampułki jodu.

  Polubienie

 18. Mateusz pisze:

  Trevignano Romano, 10 listopada 2020 r
  Wiadomość od Jezusa 18:45

  Moi bracia, dziękuję wam, że jesteście tu z radością w moim sercu, ile wiary widzę w waszych sercach. Proszę, dlaczego nie posłuchasz najważniejszego posłańca we wszechświecie, Mojej Matki, która swoją miłością robi wszystko, aby chronić swoje dzieci w tym świecie zamętu. Proszę, bądź w ciszy, w modlitwie i kontemplacji, nie mów. Czy chciałeś zobaczyć znaki końca czasów? Znaki nadeszły i nadal nie wierzysz, powiedziano ci, że apostazja wejdzie do Kościoła z powodu dumnych, samolubnych teologów i stało się to, podważając słowa mojej Ewangelii. Mówiłem ci o głodzie, zarazie i chorobach, które nadejdą, a ty nadal nie wierzysz. Powiedziałem wam, odgłosy wojny zostaną usłyszane, oto one, wszystko jest już objawione w Biblii (Apokalipsa Jana), państwo przeciwko państwu, rządy przeciwko rządom, ludzie przeciwko ludziom, boicie się siebie nawzajem, zabrali wam wolność a ty nadal nie wierzysz. O! ile wiary znajdę po powrocie! Ale ile prób można by pokonać z wiarą i odmawiając różaniec. Moje dzieci, ufajcie i powierzajcie się sobie, a zawsze będę przy was, pójdę w moje ślady i wezmę mnie za rękę, a będę z wami każdego dnia, aż do końca. Teraz błogosławię was jeden po drugim w imię Ojca, w Moje Imię i Ducha Świętego, amen.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   10 LISTOPADA MATKA BOŻA POWTARZA SŁOWA SWOJEGO SYNA:”Moje dzieci, ufajcie i powierzajcie się sobie, a zawsze będę przy was, pójdę w moje ślady i wezmę mnie za rękę, a będę z wami każdego dnia, aż do końca.”
   5 LISTOPADA:
   „KOCHANE DZIECI BOŻE! PRZYRZEKAM WAM,ŻE NIE OPUSZCZĘ ŻADNEGO Z WAS AŻ DO CHWILI MOJEGO PRZYJŚCIA.”

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   PRZEPRASZAM TO SĄ DWUKROTNIE SŁOWA PANA JEZUSA.

   Polubienie

 19. Gosia 3 pisze:

  Marcinie! dzisiaj Twoje imieniny,wspaniałego masz Patrona.
  Z tej okazji życzę Ci wytrwałości w wierze, Błogosławieństwa całej Trójcy Świętej i opieki Matki Bożej i aby Duch Święty dał Ci jednak możliwość dobrego rozeznania co do mojej osoby i odwagi abyś to czym mnie obraziłeś na blogu potrafił uznać za swój wielki błąd .
  Pozdrawiam serdecznie i czynię to już trzeci raz jednak odpowiedzi zwrotnej nie ma.
  A może tym razem będzie inaczej?
  MIŁEGO POPOŁUDNIA Z OKAZJI TWOJEGO ŚWIĘTA I ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

  Polubienie

 20. Adrian pisze:

  List otwarty do Prezydenta Andrzeja Dudy: „Musimy dokonać wyboru: albo stoimy po stronie Boga, albo po stronie szatana!”

  Szanowny Panie Prezydencie,
  Wszelka władza pochodzi od Boga, wybraliśmy Pana Prezydenta, choć ostatnie wybory prezydenckie wyraźnie zobrazowały ogromny podział w narodzie. Zaufaliśmy Panu, wierząc, że bezpiecznym jest i chlubnym, że nasz Prezydent jest osobą wierzącą. Popłynęło i płynie wiele modlitw i podejmujemy post w Pana intencji oraz wszystkich rządzących. Chcemy stać przy Panu Prezydencie murem. Lecz jeśli podniesie Pan rękę na życie dzieci nienarodzonych, straci Pan całkowicie nasze zaufanie, a Bóg i Maryja będą jeszcze bardziej obrażani i ranieni. Z jakim czołem pojedzie Pan wówczas na Jasną Górę i jak popatrzy Pan Królowej Polski w oczy? Jak wtedy pojedzie Pan do Strachociny do św. Andrzeja Boboli, by prosić o wstawiennictwo, tego potężnego męczennika?

  Jako wierzący katolicy nie możemy milczeć w obliczu postawy, jaką przyjmuje Pan wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego ochrony życia dzieci nienarodzonych. Jasno mówi on, iż Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej daje prawo do życia każdemu obywatelowi naszej Ojczyzny.

  List możesz podpisać na stronie petycji:
  https://citizengo.org/pl/signit/183385/view

  (…) Jako wierzący katolicy pragniemy również przypomnieć Panu Prezydentowi o konsekwencjach Pana działania na rzecz poszerzenia prawa do aborcji, jest ono równoznaczne z ekskomuniką, jasno o tym mówi Kodeks Prawa Kanonicznego
  (…) Mamy tylko jedno życie Panie Prezydencie i bolałoby nas ogromnie, gdyby nasz Prezydent wybrał śmierć nad życie i naraził siebie, własną Rodzinę i całą Polskę na wielki Boży gniew. Dzisiaj są czasy kiedy to niestety musimy dokonać wyboru: albo stoimy po stronie Boga, albo po stronie szatana!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   taki napis znalazłam pod powyższym video:
   „Ks. dr Paweł Murziński – Czy powinniśmy się bać przyszłości? (Program nagrany 28 sierpnia)”
   A ja szukałam tego czytania początkowo sprzed 6 listopada i nie było.
   A teraz wszystko jest jasne o czym ks mówi od ok 2 min
   Otóż proszę zobaczcie jak nam się wybiórczo cytuje Pismo św żeby nie powiedzieć fałszuje abyśmy nie rozpoznali czasu ostatecznego
   Takie oto czytanie wysłuchaliśmy w naszych Kościołąch 25 sierpnia 2020
   https://niezbednik.niedziela.pl/liturgia/2020-08-25

   1. czytanie

   Psalm

   Aklamacja

   Ewangelia

   1. czytanie (2 Tes 2, 1-3a. 14-17)

   Ostrzeżenie przed fałszywymi naukami

   Czytanie z Drugiego Listu Świętego Pawła Apostoła do Tesaloniczan

   W sprawie przyjścia Pana naszego, Jezusa Chrystusa, i naszego zgromadzenia się wokół Niego prosimy was, bracia, abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha, bądź przez mowę, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakby już nastawał dzień Pański. Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi.

   Po to wezwał was przez nasze głoszenie Ewangelii, abyście dostąpili chwały Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Przeto, bracia, trwajcie niewzruszenie i trzymajcie się tradycji, o których zostaliście pouczeni bądź żywym słowem, bądź za pośrednictwem naszego listu. Sam zaś Pan nasz, Jezus Chrystus, i Bóg, Ojciec nasz, który nas umiłował i przez łaskę udzielił nam wiecznego pocieszenia i dobrej nadziei, niech pocieszy serca wasze i niech utwierdzi w każdym działaniu i dobrej mowie.
   WYCIĘTO NAJWAŻNIEJSZĄ SENTENCJĘ

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   NOWY TESTAMENT
   2 List do Tesaloniczan

   A TEN NAJWAŻNIEJSZY FRAGMENT POMINIĘTO, ŻEBY DZIECI BOŻE NIE ROZPOZNAŁY CZASU W KTÓRYM ŻYJEMY. CO ZA OBŁUDA
   Okoliczności powtórnego przyjścia Chrystusa
   . 3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo2 i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia2, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć3, tak że zasiądzie w świątyni Boga3 dowodząc, że sam jest Bogiem. 5 Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? 6 4 Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. 7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów6, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. 11 Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu7, 12 aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.

   Polubienie

 21. Mariusz pisze:

  Marcinie drogi,
  Wiem jakie są Twoje życzenia dlatego dołączam się do nich. Życzę ich spełnienia
  i błogosławieństwa Bożego i Matki Bożej na każdy dzień. Wszystkiego Najlepszego!

  P.S. Upominek muzyczny:

  Polubienie

 22. Mateusz pisze:

  Wcale się nie dziwię zdecydowanej reakcji policji

  Polubienie

 23. Mateusz pisze:

  No i na blogu KP jest nowenna w intencji Ojczyzny a poprzednia była w intencji Intronizacji. No ale skoro niektórzy mówią że Intronizacja Pełna już się odbyła no to po w tej intencji się modlić.. To szybka weryfikacja tego o czym pisałem wcześniej…

  Polubienie

 24. Gosia 3 pisze:

  MATEUSZU! CZY TO TY SKIEROWAŁEŚ TEN LIST W SPRAWIE INTRONIZACJI DO ABP DZIĘGI.?
  BARDZO CI DZIĘKUJĘ ŻE TO ZAMIEŚCIŁEŚ.JA ZACZĘŁAM OGLĄDAĆ TĄ UROCZYSTOŚĆ W ŚWIEBODZINIE I ZROZUMIAŁAM,ŻE TAM UCZESTNICZYŁA JAKAŚ ALICJA.CZY TO TA OD APOKALIPSY A TUTAJ JESZCZE JAKAŚ ANNA.CZY TO TA SAMA OSOBA CZY TO JAKIEŚ DWIE”MISTYCZKI” POWIĄZANE Z PANEM GRZEGORZEM.

  Polubienie

  • Millka pisze:

   To są dwie;
   – Anna od Jezusa- natrafiłam na nią niedawno
   – Alicja Maria Michalina od apokalipsy. Wydała szereg orędzi zebrane w katalogach
   Orędz.-Alicja. M.M.cz.I-Wołanie o Króla
   Or…Alicja M.M.cz. II-„Zatwardziałe serca”
   Orędz-Alicja M.M./cz.III-Bić na alarm
   Orędz-Alicja M.M./cz. IV/ Krwawy bicz
   Orędz.- Alicja M.M. cz.V- Boże rozeznanie
   Orędz.-Alicja M.M.cz.VI- Bóg bogaty w miłosierdzie
   Orędz. MM cz. VII- Wołanie o koronację
   Wolna Elekcja- przebieg spotk.
   Wolna Elek.-świad. komentarze
   Orędzia MM cz.VIII Ostatni bój
   MM od Ap..cz.IX-orędzia „sekretne”
   POBUDKA DUCHOWA
   wszystkie są dostępne na stronie ; domymodlitwyjp2

   Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Tak, wysłałem e-mail z zapytaniem o to wydarzenie 31.10.2020r do abp Andrzeja Dzięgi za pośrednictwem adresu mailowego kurii w Szczecinie.

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   MATEUSZU!
   DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ.
   SERDECZNIE POZDRAWIAM.
   SZCZĘŚĆ BOŻE!

   Polubienie

 25. Szafirek pisze:

  12 listopada
  Święty Jozafat Kuncewicz, biskup i męczennik

  Jan Kunczyc (nazwisko zmienił później na Kuncewicz) urodził się w 1580 r. we Włodzimierzu Wołyńskim (na Ukrainie, wówczas w Rzeczypospolitej) w mieszczańskiej rodzinie prawosławnej. Ojciec był ławnikiem miejskim. Rodzice było ludźmi bardzo religijnymi.
  Wiele lat później Jan wspominał ważne wydarzenie z lat dziecinnych. Kiedy będąc z matką w cerkwi dowiedział się, czym był ofiara krzyżowa Jezusa, zauważył spadającą z krzyża iskrę i za chwilę poczuł, jak ta iskra przeniknęła do jego serca. Od tego momentu ukochał liturgię. Przez kolejnych 20 lat nie opuścił żadnego nabożeństwa w cerkwi.
  Początkowo uczęszczał do szkoły katedralnej w rodzinnym mieście, gdzie nauczył się czytania i pisania zarówno w języku staro-cerkiewno-słowiańskim, jak i w języku polskim. Później rodzice, którzy chcieli, by zajął się kupiectwem, wysłali go do Wilna, gdzie terminował u znajomego kupca Jacentego Popowicza. Tam zetknął się z unitami – katolikami obrządku wschodniego, którzy w Wilnie sprawowali liturgię w cerkwi Świętej Trójcy.
  Na wschodnich rubieżach ówczesnej Polski, które były terenami granicznymi między prawosławiem na Wschodzie a katolicyzmem na Zachodzie, żyło wielu unitów. Kościół greckokatolicki sprawuje kult w rycie bizantyńskim, jednak w pełni w zgodzie z nauką Kościoła łacińskiego i podlega papieżowi. Od czasu schizmy w 1054 r. wielokrotnie zawierane były unie, dzięki którym część prawosławnych wracała do Kościoła katolickiego. Niestety, w tamtych czasach religia była bardzo związana z polityką, dlatego unie te nie były trwałe.
  Na pograniczu Rzeczypospolitej i ziem ruskich już w 1257 r. dominikanie doprowadzili do pierwszej unii, która przetrwała do ujarzmienia Rusi przez najazd tatarski. Kolejne unie zawierane były w XV wieku. Największe znaczenie miała unia brzeska zawarta w roku 1596, czyli tuż przed przybyciem Jana do Wilna.
  Młody Kościół unicki był bardzo atakowany przez prawosławie, popierane przez Kozaków i Moskwę. Dochodziło wielokrotnie do czynów zbrojnych. Unici byli traktowani jako odstępcy od wiary i zdrajcy. Wojsko atakowało unickie cerkwie, a hierarchowie usiłowali osadzać duchownych prawosławnych w ich parafiach. Doszło nawet do tego, że w roku 1620 przybył do Polski potajemnie jerozolimski patriarcha prawosławny Teofanes i na miejsce biskupów unickich konsekrował prawosławnych: we Włodzimierzu, Przemyślu, Pińsku, Łucku, Chełmie i w Połocku. W Kijowie osadził biskupa prawosławnego na miejsce unickiego metropolity. Ci właśnie biskupi wszelkimi środkami zmuszali unitów do powrotu do prawosławia.

  Święty Jozafat KuncewiczW takim trudnym okresie Jan zbliżył się do grekokatolików. Zaprzyjaźnił się z Genadijem Chmielnickim, studentem Seminarium Papieskiego w Wilnie, z Piotrem Arkadiuszem, uczonym grekokatolickim, bardzo zasłużonym dla unii, oraz z Janem Welaminem Rutskim, który w Rzymie ukończył Kolegium Ruskie i przystąpił do unii. Zetknął się także z jezuitami. Dzięki tym kontaktom poszerzył swoją wiedzę i wzrastał duchowo.
  W 1604 r. wstąpił do bazylianów (to jedyny w Polsce męski zakon obrządku greckokatolickiego) i złożył śluby w monasterze św. Jerzego. Od tego czasu nosił imię Jozafat. Aktu jego przyjęcia do zakonu dokonał sam metropolita unicki, Hipacy Pociej. Jako brat zakonny Jozafat kształcił się w niedawno założonej Akademii Wileńskiej, gdzie studiował filozofię, teologię, język starosłowiański i liturgię. W 1609 r. otrzymał święcenia kapłańskie i został magistrem nowicjatu. W roku 1613 powierzono mu funkcję przełożonego klasztoru i kościoła bazylianów w Wilnie, którą pełnił z wielkim zaangażowaniem. W latach 1614-1615 towarzyszył metropolicie halicko-kijowskiemu w podróży wizytacyjnej do Kijowa. Po drodze Jozafat zdołał pozyskać dla unii wojewodów połockiego i nowogrodzkiego oraz ufundować klasztor bazylianek w Krasnymborze.
  W roku 1617 został mianowany arcybiskupem Połocka po zmarłym właśnie tamtejszym metropolicie. Święcenia biskupie otrzymał 12 listopada 1618 w Wilnie, po czym wyruszył do Połocka, by odbyć ingres. Zapisał się w pamięci współczesnych jako niezwykły arcybiskup, który nosił stale habit zakonny, nigdy nie jadał mięsa, mieszkał w jednej izbie, którą dzielił jeszcze z pewnym bezdomnym. Dla siebie niczego nie potrzebował, natomiast troszczył się o podwładnych i walczył o przywileje dla duchowieństwa unickiego. Dbał o splendor nabożeństw liturgicznych, niezmordowanie głosił słowo Boże, przemawiał do ludu przy każdej okazji. Szczególną zaś opieką otoczył chorych i ubogich. Był zwolennikiem wczesnej i częstej Komunii świętej. Często wizytował placówki i kapłanów. Dla duchowieństwa ogłosił konstytucje, składające się z 48 przepisów postępowania oraz dodatkowo z 9 paragrafów dla tych, którzy by łamali prawo. Dla mniej wykształconych kapłanów ułożył katechizm jako podstawę do nauczania. Wprowadził obowiązek odprawiania codziennie Świętej Liturgii. Od swoich kapłanów żądał odmawiania brewiarza i comiesięcznej spowiedzi. Wysyłał do nich pisma wyjaśniające różnice między katolicyzmem a prawosławiem.
  Nie trudno się dziwić, że taka aktywność biskupa budziła niezadowolenie przeciwników unii z Kościołem rzymskim. Potężną kampanię przeciwko Jozafatowi wytoczył wspomniany już Teofanes, patriarcha Jerozolimy, który tajnie przybył jako delegat prawosławnego patriarchy Konstantynopola. Mianował biskupem prawosławnym Melecego Smotryckiego, który usiłował przekonać wiernych, że jest jedynym prawowitym biskupem na Białorusi. Pamiętać trzeba, że lud tych terenów był w większości niepiśmienny i z pewnością nie rozumiał sporów doktrynalnych. Prawosławni podgrzewali nastroje nacjonalistyczne i szkalowali abp Kuncewicza jako zdrajcę Cerkwi.
  Kiedy Jozafat musiał w roku 1621 udać się na sejm do Warszawy, wroga mu kampania tak dalece się wzmogła, że zastał po powrocie wzburzone przeciwko sobie wszystkie miasta. W końcu uknuto spisek na jego życie. W październiku 1623 roku udał się do swojej sufraganii do Witebska. Rankiem 12 listopada, zaraz po odprawieniu Mszy świętej, został napadnięty i zabity. Rozjuszony tłum rzucił się na rabunek mieszkania biskupiego, a samego metropolitę maltretowano w sposób okrutny. W końcu dobito go strzałem w głowę. Przed śmiercią Jozafat Kuncewicz miał jeszcze powiedzieć: „Dzieci, czemu napadacie na mój dom? Jeśli macie coś przeciwko mnie, to mnie macie”. Sponiewierane ciało Jozafata utopiono w Dźwinie.
  Męczeństwo Jozafata poruszyło całą Polskę katolicką. Wielu katolików teraz dopiero zrozumiało, czym jest unia. Natychmiast też rozpoczęto proces kanoniczny. Jozafat został beatyfikowany przez papieża Urbana VIII w 1643 r., kanonizowany w 1867 r. przez Piusa IX. Jest patronem diecezji siedleckiej i drohiczyńskiej, zakonu bazylianów, Rusi, Litwy i Wilna.
  Relikwie św. Jozafata przebyły prawdziwie tułaczą drogę. Były one składane w miastach Białorusi, na Litwie, w Polsce. W 1667 r. powróciły do Połocka, ale już w 1706 r. w obawie przed profanacją zostały umieszczone w Białej Podlaskiej. Po kanonizacji carat zażądał ukrycia relikwii. Zostały one przewiezione do Wiednia, a od 1949 r. spoczywają w bazylice św. Piotra w Watykanie. Relikwia lewej ręki św. Jozafata wraz ze skromnym pierścieniem biskupim znajduje się w bazylice Serca Jezusowego na Pradze w Warszawie. Z okazji 300-lecia męczeńskiej śmierci św. Jozafata w 1923 r. papież Pius XI wydał ku jego czci encyklikę Ecclesiam Dei admirabili.

  W ikonografii św. Jozafat Kuncewicz przedstawiany jest w stroju biskupim rytu wschodniego. Jego atrybutem jest topór.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-12a.php3

  12 listopada
  Święty Teodor Studyta, opat https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-12b.php3

  Polubienie

 26. Millka pisze:

  Jezus Chrystus do Luz de Maria – „Nie czekajcie na jutro: teraz musi nastąpić zmiana! Szokujące zjawiska ciała nadejdą z wysoka w związku ze zbliżaniem się niebieskiego, które niespodziewanie zbliży się do ziemi ”- With Commentary By a soul – MaryRefugeOfSouls

  KOMENTARZ ( duszą ):
  W tym przesłaniu do Luz de Marii, naszego Pana, Jezusa Chrystusa, mówi o nadchodzącym Ostrzeżeniu (Oświecenie Sumienia), jak i O ZNAKU BESTII, które będą jeździć przez szatana i jego sługę pod przebranie, które było kiedyś ludzi nie spodziewa.

  Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że w tym jesiennym sezonie (koniec sezonu do 21 grudnia 2020 r.) Będzie ostrzeżenie (oświecenie sumienia). Wiem o tym, ponieważ 19 września 2020 r. (W święto Matki Bożej z La Salette) Pan Nasz Pan Jezus odwiedził mnie „duszę” prywatnie i podał mi DOKŁADNĄ DATĘ UPADKU na Ostrzeżenie, które Papa Bóg aktywnie postawił i całe Niebo przygotowuje się, aby się stało wkrótce. Tę datę zweryfikowałem również ponownie z ponownym wyborem posłańcem (nie Johnem Learym), a Papa Bóg dał mi pozwolenie, abym z góry powiadomił garstkę specjalne osoby, w tym niektórych księży, ta DATA UPADKU jest również wybory i naprawdę nie jestem żartując, że to nastąpi wkrótce, ponieważ jest to tak bardzo potrzebne temu światu.

  Wej w czwartek, 8 października 2020 roku, Jezus przekazał Prorokowi Janowi Leary’emu to przesłanie, w którym publicznie potwierdził, że ja, „dusza” , otrzymałem DOKŁADNĄ DATĘ UPADKU na Ostrzeżenie:

  Jezus powiedział: „Moi ludzie, słyszeliście o niektórych wizjonerach, którzy potwierdzili przesłania innych ludzi, że Moje Ostrzeżenie nadejdzie w tym roku. Strzegłem daty Ostrzeżenia, ponieważ tylko Bóg Ojciec przyniesie je na pole.Ameryka zlokalizowana na rozdrożu z twoimi wyborami i decyzji o zaprzestaniu aborcji. Powiedziałem wam, jeśli nie zaprzestaniecie aborcji, powstrzymam je Swoją karą. Módlcie się więc mocno, aby Sąd Najwyższy unieważnił silną siłę o aborcji. Jeśli tak się nie stanie, wkrótce zobaczysz Ostrzeżenie i przejęcie twojego pobytu przez komunistów. Antychryst będzie miał tylko krótkie panowanie, zanim sprowadzę Moje zwycięstwo na wszystkich złych, którzy wrzuceni do piekła. Moje ostrzeżenie nadejdzie wkrótce, aby spróbować ocalić niektóre dusze, zanim wszystkie złe duchy zmiecione do piekła. Módlcie się i bądźcie cierpliwi bez lęku, ponieważ Moje zwycięstwo wkrótce nadejdzie ”.

  Obecnie nie dwa powody, dlaczego ja publicznie dzielenie się tą wiedzą z wami, moi umiłowani wyznawcy z MaryRefugeOfSouls. Pierwszym językiem jest, że nie rozumieją, dlaczego ludzie wydarzy się w tym sezonie jesiennym. Powodem, dla którego STWIERDZI SIĘ Ostrzeżenie, nie są wybory prezydenckie w USA itp . JEDYNYM POWODEM TEGO UPADKU OSTRZEŻENIE WYDAJE SIĘ, ponieważ ZNAK BESTII JEST TU TERAZ, a Pan NIE MOŻE milionom, a nawet miliardom ludzie, weźcie ZNAK BESTII i nie rozumiejcie, że wybierają śmierć tego w piekle razem zplikacji, NIE ŚWIADCZĄ implikacji, ponieważ, co robią.Tak więc Ostrzeżenie STWIERDZI SIĘ BARDZO WKRÓTCE, ponieważ Bóg nie może wybrać milionom, a nawet miliardom ludzi iść do piekła bez ostrzeżenia ich o tym, co wybierają.

  Tak, TU JEST ZNAK BESTII i do JEDYNY POWÓD, dla którego Ostrzeżenie nadejdzie TEGO UPADKU. Dlatego, że ZNAK BESTII JEST W OBOWIĄZKOWYCH SZCZEPIENIACH NA PANDEMIĘ COVID-19. Obowiązkowe szczepionki – które jest kilka różnych typów / odmian – mają jeden lub więcej technologicznych sposobów zmiany / modyfikacje genomu – nasze samego DNA – tak, że nie jesteśmy już ludzi – które są odkupiona przez Najdroższą Krew Pana naszego Jezusa Chrystusa na krzyżu. Przez sam fakt, że dana osoba przyjmuje SZCZEPIENIE NA COVID-19, przyjmiesz obraz i podobieństwo bestii (szatana), dzięki czemu zostaniesz wspólny zagubiony w piekle – potępiona dusza.

  Dlatego w tym przesłaniu, które Jezus skan Luz de Marii, mówi, że ludzie nie rozpoznają ZNAKU BESTII, ponieważ nie rozumieją, w jaki sposób jest ukrywany pod szczepieniami przeciwko COVID-19. NIE PRZYJMUJ SZCZEPIENIA COVID-19, ponieważ staniesz się przeklętą duszą przeznaczoną do wiecznego piekła.

  Polubienie

 27. Mariusz pisze:

  Drodzy Rycerze Krucjaty Modlitwy,

  Pisze do was Maria od Bożego Miłosierdzia. W czasie obchodów 10 rocznicy misji „Jezus do ludzkości” Nasz Pan Jezus Chrystus poprosił nas o wzmożenie naszych modlitw w okresie kolejnych pięciu tygodni w bardzo szczególnej intencji: o złagodzenie skutków pandemii covid-19 i wszystkiego, co po niej nastąpi. Zostaliśmy poproszeni także o modlitwę za zbawienie dusz.

  Jezus prosi, byśmy przez okres pięciu tygodni, zaczynając od 10 listopada, modlili się w tych dwóch szczególnych intencjach każdego dnia o 3 po południu lokalnego czasu. Minimum modlitw, które mamy się modlić, to modlitwa „Skonałeś, Jezu”, Koronka do Bożego Miłosierdzia, a także podstawowe modlitwy codzienne. Jeśli czas nam na to pozwala, jesteśmy poproszeni także o modlitwę Różańcem świętym oraz dodatkowymi wybranymi przez siebie 33 Modlitwami Krucjaty.

  O godzinie 3 po południu zajrzyjcie na tę stronę internetową, byście mogli odtworzyć to poniższe nagranie zawierające modlitwy podstawowe w waszym języku: https://poland.jtmglobal.network/2020/11/11/modlitwy-podstawowe-po-polsku/

  Dziękuję bardzo za wasze oddanie tej misji. Nasz Pan Jezus Chrystus liczy na wasze modlitwy o złagodzenie skutków pandemii i wszystkiego, co po niej nastąpi!

  Maria od Bożego Miłosierdzia

  Polubienie

 28. Gosia 3 pisze:

  AMEN.

  Polubienie

 29. Adrian pisze:

  Ap 2:10 Do Kościoła w Smyrnie
  „Przestań się lękać tego, co będziesz cierpiał. Oto diabeł ma niektórych spośród was wtrącić do więzienia, abyście zostali poddani próbie, a znosić będziecie ucisk przez dziesięć dni. Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci wieniec życia.”

  Rozporządzenie Ministra Zdrowia ws. kwarantanny:
  2) w § 5 ust. 3 otrzymuje brzmienie: „3. Okres obowiązkowej kwarantanny z powodu narażenia na zakażenie SARS-CoV-2 u osób, u których nie wystąpiły objawy choroby COVID-19, albo styczności ze źródłem zakażenia, ulega zakończeniu po 10 dniach licząc od dnia następującego po ostatnim dniu odpowiednio narażenia albo styczności

  Polubienie

 30. Mateusz pisze:

  Mateusz Morawiecki: Nie musimy wprowadzać narodowej kwarantanny
  Koronawirus w Polsce

  „Nie musimy wprowadzać narodowej kwarantanny” – ogłosił w czwartek wieczorem (12 listopada) na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. „Kochani – wspólnym wysiłkiem wyhamowaliśmy zakażenia tuż przed punktem krytycznym! Dyscyplina działa! Dlatego wciąż proszę i będę prosił – zostańmy w domu.

  Polubienie

 31. Szafirek pisze:

  13 listopada
  Święci
  Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i Krystyn,
  pierwsi męczennicy Polski

  W 1001 r. zaprzyjaźniony z księciem Bolesławem Chrobrym cesarz niemiecki Otton III zaproponował założenie na naszych ziemiach klasztoru, który głosiłby Słowianom Słowo Boże. Cesarz postanowił wykorzystać do zamierzonego dzieła swego krewniaka – biskupa Brunona z Kwerfurtu, wiernego towarzysza św. Wojciecha, znającego ziemie Słowian. Brunon wybrał do pomocy w przeprowadzeniu misji brata Benedykta.
  Benedykt z Petreum (ur. 970) pochodził z zamożnej włoskiej rodziny z Benewentu. Rodzice przeznaczyli go do stanu duchownego już jako małego chłopca. Liczyli na to, że zostanie kapłanem diecezjalnym. Benedykt wybrał jednak życie pustelnicze. Po pewnym czasie przyłączył się do św. Romualda. Zaprzyjaźnił się z innym pustelnikiem – starszym od niego o 30 lat Janem, mieszkającym na zboczu Monte Cassino.

  Jan z Wenecji (ur. 940) pochodził z rodziny patrycjuszów weneckich. Z dożą Piotrem I Orseolo potajemnie opuścił Wenecję, udając się do opactwa benedyktyńskiego w Cusan koło Perpignan. Ta decyzja stała się pewnego rodzaju sensacją. Obydwaj podjęli życie pustelnicze. Po pewnym czasie opuścili opactwo. Jan udał się do św. Romualda, tam zaprzyjaźnił się z Benedyktem. Odznaczał się stanowczością, skutecznością w działaniu i wysoką kulturą.

  Benedykt i Jan, po przybyciu na dwór Bolesława Chrobrego w początkach 1002 r., założyli pustelnię na terenie, który im podarował król – we wsi Święty Wojciech (obecnie Wojciechowo) pod Międzyrzeczem. Wkrótce dołączyli do nich Polacy możnego rodu (może nawet książęcego): żarliwi religijnie rodzeni bracia Mateusz i Izaak – nowicjusze, oraz Krystyn – klasztorny sługa, pochodzący prawdopodobnie z pobliskiej wsi.
  Szóstym zakonnikiem był Barnaba, który wraz z Benedyktem i Janem przybył do Polski z Włoch. Uniknął męczeństwa i według ustnej tradycji resztę życia spędził u kamedułów (spotyka się także informacje, że był to klasztor w Bieniszewie, ale to raczej mało prawdopodobne ze względu na czas powstania tamtej fundacji).
  Eremici zobowiązali się do pustelniczego trybu życia, a przede wszystkim do prowadzenia pracy misyjnej. Benedykt i Jan nauczyli się nawet języka polskiego. Cały czas jednak czekali na biskupa Brunona z Kwerfurtu. Miał on wraz z nimi przybyć do Polski, ale wyruszył do Rzymu po papieskie zezwolenie na prowadzenie misji. Tracący cierpliwość Benedykt wyruszył na spotkanie Brunona, ze względu jednak na zawieruchę polityczną, jaką wywołała śmierć cesarza Ottona III (w styczniu 1002 r.), postanowił wrócić do klasztoru, polecając dalsze poszukiwania Brunona młodemu mnichowi Barnabie. Posłaniec nie wracał. W listopadzie 1003 roku Benedykt i współbracia zaczęli odczuwać niepokój o niego. Nie dane im jednak było doczekać Barnaby.
  Święci Benedykt, Jan, Mateusz, Izaak i KrystynW nocy z 10 na 11 listopada 1003 r. zostali napadnięci przez zbójców i wymordowani. Pierwsze ciosy mieczem otrzymał Jan, po nim zginął Benedykt. Izaaka zamordowano w celi obok. Mateusz zginął przeszyty oszczepami, gdy wybiegł z celi w stronę kościoła. Mieszkający oddzielnie Krystyn próbował jeszcze bronić klasztoru, ale i on podzielił los towarzyszy. Prawdopodobnie powód napadu był rabunkowy, ponieważ zakonnicy otrzymali od Chrobrego środki w srebrze na prowadzenie misji.
  Kult męczenników zaczął się już od ich pogrzebu, na który przybył biskup poznański Unger. Wkrótce potem, w 1006 r., św. Brunon napisał „Żywot pięciu braci męczenników”. Są to pierwsi męczennicy polscy wyniesieni na ołtarze. W poczet świętych wpisał ich Jan XVIII. Patronują diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.
  Relikwie świętych znajdują się w wielu kościołach w Polsce, a także we Włoszech (Ascoli) i w Czechach, gdzie czczone są w katedrze św. Wita na Hradczanach.

  W ikonografii Pięciu Braci Męczenników przedstawianych jest w białych habitach kamedulskich. Atrybutem jest koło tortury.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-13a.php3

  13 listopada – św. Mikołaj I Wielki, papież https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-13b.php3
  13 listopada – bł. Wincenty Eugeniusz Bosiłkow, biskup i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-13c.php3

  Polubienie

 32. Millka pisze:

  Fragment wypowiedzi pod artykułem -szczepionki-na-koronawirusa-nie-kupimy-w-aptece
  Absolutnie NIE TESTOWAĆ SIĘ i NIE SZCZEPIĆ dzieci ani siebie na nic toksycznymi truciznami uszkadzającymi DNA i wywołującymi powikłania neurologiczne! TESTY to kłamliwe narzędzie do pozyskiwania na masową skalę danych o ludziach tj.DNA ! Żaden TEST nie wykrywa propagandowej choroby COVID-19. Nazwa COVID nie jest przypadkowa i każda litera coś znaczy,ostatnie dwie ID -to identyfikacja, kontrola, zniewolenie i uzależnienie ! Test PCR został wynaleziony ponad 30 lat temu,a sam twórca Kary Banks Mullis powiedział, że TEST nie powinien być stosowany do diagnostyki medycznej,ponieważ opiera się na sekwencji wspólnej dla różnych wirusów i pozwala na pobieranie sekwencji DNA. Zobacz,pisząc:,,Testowe oszustwo świata-BitChute”-www bitchute com/video/q8Bb03AD2vxp/”.
  Szczepionki Co V19 będą działać inaczej niż stare szczepionki, spowodują silną reakcję immunologiczną przez modyfikację kodu genetycznego człowieka i to będzie działać do końca życia.Organizm będzie produkował przeciwciała pomimo,że nie jesteś chory–efektem będą choroby autoimmunologiczne (autoagresja) i układ obronny będzie atakował nasze komórki (mające ten zmodyfikowany kod genetyczny). Jeśli po szczepieniu mRNA dostaniesz odczynu poszczepiennego, żaden terapeuta nie będzie w stanie pomóc ci przyczynowo, ponieważ uszkodzenie po szczepieniu będzie genetycznie nieodwracalne-zobacz na YouTube, pisząc:,,Gates się wygadał ! Szczepionka na koronę wymorduje wiele ludzi i wszystkich uszkodzi genetycznie!” Przyjmowanie przez katolików szczepionek,w których stosowany jest materiał pochodzący od dzieci nienarodzonych poddanych aborcji,jest niedopuszczalne z moralnego punktu widzenia, mogą również powodować bezpłodność

  Polubienie

 33. Leszek pisze:

  W (jeszcze, bo niebawem będzie północ) dzisiejszym pierwszym czytaniu na Mszy Św. czytany jest fragment drugiego Listu św. Jana apostoła (2J 4-9), a w nim takie oto słowa:
  7 Wielu bowiem pojawiło się na świecie zwodzicieli, którzy nie uznają, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele ludzkim. Taki jest zwodzicielem i antychrystem.
  W „Prawdziwym Życiu w Bogu” V. Ryden, Pana Jezus tak mówi, kto jest dzisiaj antychrystem:
  (z zeszytu 52)
  …Dziś, córko, Antychryst to duch Buntu, rozbudzony przez szatana, Niegodziwiec – jak go określa Pismo – będący ohydą spustoszenia, która przeniknęła do Mojej Świątyni, o której mówił prorok Daniel (Dn 9,27). Każdy z was jest Moją Świątynią…
  Ten, którego Pisma nazywają Niegodziwcem i który określony został jako ohyda spustoszenia jest jednym z dwóch znaków373 poprzedzających koniec Czasów.
  Drugim znakiem jest wasze wielkie odstępstwo.
  Twoja epoka, Moje dziecko, odrzuciła oddawanie Mi czci, będące waszą powinnością wobec Mnie i również waszym Życiem. Plan szatana polegał na zdobyciu waszej epoki przez doprowadzenie was do uwierzenia, że możecie się obejść beze Mnie. I tak duch Buntu, będący Antychrystem, wszedł do Mojej Posiadłości (z przypisu: do naszych dusz).
  Ten duch Bezprawia – aby nie powiedzieć więcej – wniknął dziś nawet do samego serca Mego Sanktuarium.375 Duch Buntu jest tym, który doprowadza owładniętych nim do wołania: „Ja jestem bogiem!” (2Tes 2,4).
  Ludzie dopuścili się odstępstwa i w ich odstępstwie otwarła się droga, aby szatan wniknął w nich i doprowadził ich wszystkich do gwałtownej śmierci. Ten duch Buntu niszczący duszę, ducha i serce jest Nieprzyjacielem, o którym mówił apostoł Paweł. Jest on tym, który uważa się za znacznie większego od wszystkiego, co ludzie nazywają „bogiem”; za znacznie większego niż wszystko, co odbiera cześć;jest tym, który mówi: „Stanę do walki z Władzą.” (por. Iz 14,4; Hi 15,25).
  W ten sposób zajęli Moje miejsce i ogłosili swe własne prawo, aby wydać wojnę Mojemu Prawu i wszystkiemu, co pochodzi od Mojego Ducha. … (27.06.1991)

  i nieco wcześniej:

  … Pragnę spalić Moim Ogniem ohydę ziejącą pustką, która wniknęła do wnętrza Mojej Świątyni. (z przypisu: Świątynia, Sanktuarium – to my).
  Ohyda spustoszenia to duch Buntu, który uważa, że jest Mi równy (2Tes 2,4). Duch Zła wprowadził się do Mego Sanktuarium, zajmując miejsce Mojej Stałej Ofiary, czyniąc wasze pokolenie bezbożnym. To duch racjonalizmu i naturalizmu doprowadził większość z was do ateizmu. To ten duch, z powodu którego wierzycie, że jesteście samowystarczalni i że możecie wszystkiego dokonać waszymi własnymi wysiłkami. Ta ohyda ziejąca pustką przemieniła was w wyschłą ziemię, w krainę pragnienia, w pustynię. Pokolenie, usunęliście Moją Stałą Ofiarę z waszego wnętrza, bo utraciliście wiarę. … (6.06.1991)

  O tym duchu tak, mówiła Matka Boża w Orędziu nr 28 (z1.12.1973r.) do swych umiłowanych synów, Kapłanów:
  … Duch buntu przeciw Bogu zwiódł ludzkość. Ateizm wdarł się do wielu dusz i zgasił w nich wszelkie światło wiary i miłości.
  To czerwony Smok, o którym mówi Biblia. Czytajcie ją, Moi synowie, bo w obecnych czasach spełniają się jej zapowiedzi. Ileż Moich dzieci stało się już ofiarami szatańskiego błędu! … cdn

  Polubienie

  • Leszek pisze:

   cd.: z innych z Orędzi Matki Bożej nt. ducha buntu/ateizmu:

   … W miarę upływu dni świat będzie się coraz bardziej pogrążał w lodzie egoizmu, zmysłowości, nienawiści, odstępstwa, przemocy i nieszczęścia. Przed wielką ciemnością spadnie na świat noc ateizmu i ogarnie wszystko. … (33, 5.01.1974)
   i
   … Szatan oszukał dziś większą część ludzkości pychą i d u c h e m b u n t u przeciw Bogu, tymczasem jedynie w pokorze i małości można spotkać i zobaczyć Pana.
   Fala negacji Boga i ateizmu – sprowokowana przez bunt przeciwko Bogu i pychę pochodzącą od szatana – naprawdę grozi uwiedzeniem wielkiej części ludzkości.
   Ten d u c h pychy i b u n t u zaraził również dużą część Mojego Kościoła! Nawet ci, którzy powinni być światłem dla innych – oszukani i zwiedzeni przez szatana – są już dziś tylko cieniami chodzącymi w mrokach zwątpienia, niepewności, braku wiary. … (53, 24.07.1974)
   i
   … Niech każdy poświęci się Mojemu Niepokalanemu Sercu. Oto szczepionka, którą – jako Mama pełna dobroci – daję wam, aby was uchronić od epidemii ateizmu, zarażającej tak wiele Moich dzieci i prowadzącej je do duchowej śmierci. … (99, 13.05.1976)
   i
   … Ten świat doświadcza tak wielkiego buntu przeciw Bogu, jakiego nigdy nie widział w swojej historii. Grozi mu zagłada, śmierć i samozniszczenie. … )241e, 2.02.1982)

   Polubienie

 34. Leszek pisze:

  Pan Jezus w tym przekazie o Sobie:
  … POKAZAŁEM CI SIĘ NA NIEBOSKŁONIE NA BIAŁYM OBŁOKU W BIAŁEJ SZACIE. … POWIEDZIAŁEM DO CIEBIE „TAKIEGO MNIE OCZEKUJCIE”, ALE TO NIE WYDARZY SIĘ JESZCZE TERAZ KIEDY ZOBACZYCIE MNIE NA TYM OBŁOKU. NA TEN MOMENT MUSICIE JESZCZE POCZEKAĆ KIEDY PRZYJDĘ JAKO SĘDZIA SPRAWIEDLIWY…
  Podobne tony znajdujemy w Piśmie Świętym, gdzie mowa jest o przybywającym na białym obłoku na sąd Synu Człowieczym (termin ten jest użyty w ewangeliach synoptycznych 70x i w św. ewangelii wg św, Jana: 12x) , mianowicie w:
  – księdze Daniela:
  „13 Patrzałem w nocnych widzeniach: a oto na obłokach nieba przybywa
  jakby Syn Człowieczy. Podchodzi do Przedwiecznego i wprowadzają Go przed Niego.
  14 Powierzono Mu panowanie, chwałę i władzę królewską, a służyły Mu wszystkie narody, ludy i języki. Panowanie Jego jest wiecznym panowaniem, które nie przeminie, a Jego królestwo nie ulegnie zagładzie”. (Dn 7,13n)
  – księdze Apokalipsy św. Jana apostoła:
  14 Potem ujrzałem: oto biały obłok – a Siedzący na obłoku, podobny do Syna Człowieczego,
  miał złoty wieniec na głowie, a w ręku ostry sierp. 16 A Siedzący na obłoku rzucił swój sierp na ziemię i ziemia została zżęta. (Ap 14,14.16)

  Polubienie

 35. Leszek pisze:

  Z przekazu Pana Jezusa:
  … TERAZ JAK MÓWIŁEM BĘDZIE WIELKA BITWA MIĘDZY DOBREM I ZŁEM CZYLI MIĘDZY DZIEĆMI BOGA I DZIEĆMI SZATANA…(por. 1J 3,8-10)
  Dla zainteresowanych: moje opracowanie na blogu dzieckonmp nt. Bitwy na Końcu Czasów:
  KONIEC CZASU wojny szatana z Bogiem
  Posted by Dzieckonmp w dniu 16 stycznia 2015

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s