XL(40) Nowenna Pompejańska – to już 6 rok modlitwy

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS – KRÓL ODWIECZNY I MARYJA MATKA BOŻA  – MATKA JEZUSA I NASZA MATKA KRÓLOWA POLSKI!

WITAM WAS KOCHANI W CHRYSTUSIE PANU! JUŻ W KOLEJNEJ XL NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ.

TĄ KOLEJNĄ NOWENNĘ ROZPOCZNIEMY 24 LISTOPADA CZYLI BĘDZIE TO 2107 DZIEŃ NASZEJ MODLITWY.
A TY KOCHANY JEZU W SWOIM WIZERUNKU NAMALOWANYM W OBRAZIE CZEKASZ I CIERPISZ JUŻ TYLE CZASU GDZIEŚ W CIEMNOŚCI, W CIEMNICY KLASZTORU W CZĘSTOCHOWIE. WIESZ,ŻE MY SIĘ BARDZO TYM MARTWIMY  I NASZE SERCA PRAGNĄ TEGO ZWIEŃCZENIA TWOJEJ INTRONIZACJI NA SKALĘ WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. PRZEPRASZAMY CIĘ ZA TAKĄ OPIESZAŁOŚĆ NASZYCH WŁADZ KOŚCIELNYCH I ZA TO, ŻE NIEKTÓRZY CHCĄ WYCISZYĆ INTRONIZACJĘ OGÓLNONARODOWĄ I TWIERDZĄ, ŻE ONA SIĘ JUŻ ODBYŁA TERAZ W ŚWIEBODZINIE.
NA PEWNO BARDZO CIĘ  UCIESZYŁA,TA LOKALNA INTRONIZACJA ALE JEŚLI ZA TYM STOI TAKIE WIELKIE KŁAMSTWO WYCISZENIA NASZYCH DĄŻEŃ TO JEZU CHRYSTE-SYNU-BOGA NA PEWNO CIĘ TO MOCNO ZRANIŁO.
WYBACZ JEZU CHRYSTE BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ ABY ZADAĆ CI NASTĘPNĄ RANĘ W TWOIM MIŁOSIERNYM NAJŚWIĘTSZYM SERCU. MY JEDNAK PRZYRZEKAMY ,ŻE NADAL NIE USTĄPIMY W MODLITWIE I BĘDZIEMY WALCZYĆ AŻ DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI BY WYDOSTAĆ CIĘ Z TEJ CIEMNICY ABY DWA SERCA TWOJE I MARYI ZOSTAŁY   ZJEDNOCZONE I ABYŚ ZAKRÓLOWAŁ OBOK SWOJEJ MATKI KRÓLOWEJ POLSKI W OŁTARZU NA JASNEJ GÓRZE. TAK NAM DOPOMÓŻ PANIE BOŻE WSZECHMOGĄCY I WSZYSCY ŚWIĘCI RAZEM Z NASZYM ŚWIĘTYM JANEM PAWŁEM II ,KTÓREMU CHCE SIĘ ODEBRAĆ ŚWIĘTOŚĆ. ZA TYCH KTÓRZY TO CZYNIĄ RÓWNIEŻ PRZEPRASZAMY. PANIE JEZU MY TWOJE DZIECI-CZUWAMY BO NASZE LAMPY SĄ WIĄŻ ZAPALONE PRZY MODLITWIE I ZAOPATRZONE W OLIWĘ DO PODTRZYMANIA TWOJEGO ŚWIATŁA.BÓG WAS KOCHA BO JEST MIŁOŚCIĄ I WY GO KOCHACIE DAJĄC ŚWIADECTWO WIARY W TEJ MODLITWIE.
DLATEGO TRWAJMY I CZUWAJMY AŻ DO KOŃCA

DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ I ROZJAŚNIJ OBLICZE TEJ ZIEMI – POLSKIEJ ZIEMI. AMEN.

TAKŻE WYTRWAJMY I W NASZEJ MODLITWIE I DOŁĄCZMY TA MODLITWĘ I Z WIELKĄ WIARĄ MÓDLMY SIĘ W TYCH INTENCJACH O KTÓRE PROSI PAN JEZUS.
INTENCJA 1:
”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM ZAWSZE Z MARYJĄ O ZWIEŃCZENIE AKTU INTRONIZACJI W NASZEJ OJCZYŹNIE WEDŁUG TWOJEJ WOLI”
INTENCJA 2:
”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM O TO ABY KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY OGŁOSIŁ JAK NAJSZYBCIEJ V DOGMAT MARYJNY O WSPÓŁODKUPICIELCE, POŚREDNICZCE I ORĘDOWNICZCE.”
INTENCJA 3:
”BOŻE OJCZE W TRÓJCY ŚWIĘTEJ BŁAGAM OKRYJ NAJDROŻSZĄ KRWIĄ CHRYSTUSA WSZYSTKICH KAPŁANÓW , KTÓRZY NIEZMIENNIE GŁOSZĄ TWOJĄ EWANGELIĘ I PROWADZĄ OWCE DO WIECZNEGO ZBAWIENIA. UDZIEL ŁASKI WSZECHMOCNEJ POZNANIA PRAWDY CAŁEMU EPISKOPATOWI POLSKIEMU, ZDEJM BIELMO Z OCZU BŁĄDZĄCYM KAPŁANOM , WSPOMAGAJ W SWEJ LITOŚCI MIŁOSIERNEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA CHORYCH, CIERPIĄCYCH I PRZEŚLADOWANYCH KAPŁANÓW.”

Nowenna Pompejańska trwa 54 dni. Każdego dnia odmawiamy trzy części Różańca Świętego (radosną, bolesną i chwalebną). Jeśli ktoś chce, może odmawiać czwartą część z Tajemnicami Światła. Przed rozpoczęciem każdej z wszystkich czterech części różańca, wymieniamy najpierw intencję (tylko jedną), a następnie mówimy:
Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego.
Przez 27 dni: od 24 LISTOPADA 2020 roku do 20 GRUDNIA 2020 r. odmawiamy część błagalną nowenny pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:
Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.
Przez następne 27 dni: od 21 GRUDNIA r. do 16 STYCZNIA 2021 roku odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, na końcu różańca, odmawiamy następującą modlitwę:
Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.
Niezależnie od modlitw końcowych, różaniec kończymy trzykrotnym zawołaniem do Matki Bożej:
Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!
Zgłoszenia do NP proszę kierować w komentarzach na tym blogu. Ja postaram się przydzielić Wam tajemnice wg waszych pragnień serca lecz jeśli pragniecie te same to napiszcie mi jakie to były bo to ułatwi mi tworzenie NP. Zawsze w pierwszej kolejności będę chciała zamknąć 1 nowennę. Na końcu wyświetlę układ ułożonych Nowenn i wtedy możecie zgłosić gdy komuś nie będzie odpowiadała przydzielona tajemnica. Spróbuję coś temu zaradzić. Proszę podawać tez nr intencji wg nr treści modlitw.
ZOSTAŃCIE Z PANEM BOGIEM I MATKĄ JEZUSA – MARYJĄ – NASZĄ KRÓLOWĄ POLSKI I Z ŁASKAMI Z NIEBA.
DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ I ROZJAŚNIJ OBLICZE TEJ ZIEMI – POLSKIEJ ZIEMI. AMEN.
MODLITWA ANIOŁA Z FATIMY:
O Boże mój, wierzę w Ciebie uwielbiam Ciebie, ufam Tobie i miłuję Ciebie.
Proszę Cię o przebaczenie dla tych, którzy w Ciebie nie wierzą, Ciebie nie uwielbiają, Tobie nie ufają i Ciebie nie miłują.
Trójco Przenajświętsza, Ojcze, Synu i Duchu Święty.
W najgłębszej pokorze cześć Ci oddaję i ofiaruję Tobie Przenajdroższe Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo Jezusa Chrystusa obecnego na ołtarzach całego świata jako wynagrodzenie za zniewagi, świętokradztwa i obojętność, którymi jest On obrażany.
Przez nieskończone zasługi Jego Najświętszego Serca, i przez przyczynę Niepokalanego Serca Maryi proszę Cię o łaskę nawrócenia biednych grzeszników.
Amen.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

62 odpowiedzi na „XL(40) Nowenna Pompejańska – to już 6 rok modlitwy

 1. Mariusz pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Proponuję 3 Tajemnice:
  Radosną, Bolesną i Chwalebną – każda w innej intencji (bez odmawiania modlitw początkowych
  i końcowych). Dla mojej Mamy Barbary T. Światła. Pozdrawiam serdecznie.
  Z Panem Bogiem i Maryją

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Mariuszku! ale rozumiem,że Ty chcesz tylko 3 dziesiątki różańcowe a mama ile?

   Polubienie

  • Mariusz pisze:

   3 Części różańca bo i tak odmawiam 3 Części różańca:
   radosną, bolesną i chwalebną więc części, a nie dziesiątki.
   Pozdrowienia. Mama Część Światła.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Drogi Mariuszku! to znaczy wspólnie z mamą będziecie każdego dnia odmawiali całą nowennę Pompejańską. Z przyjemnością Wam to przydzielam. Niech Wam Pan Bóg błogosławi a Najświętsza Panienka obdarza dobrym zdrowiem.
    Zostańcie z łaskami płynącymi z Nieba od Stwórcy Wszechświata.

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Gosiula, nie wiem jak będą mi wychodziły modlitwy początkowe i końcowe, ale
    chyba jakiś patent wymyślę. Reszta jest tak jak jak piszesz.
    Ogarniamy calutką jedną NP.
    Tu mam prośbę do modlących się, – jeśli ktoś ma patent na na odmówienie raz
    modlitwy wstępnej i raz końcowej to będę z mamą zobowiązany.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Kochana Gosiu, Moi Drodzy,

    Jednak mam miłość siostrzaną i braterską więc
    jak ktoś ma pretensje lub żal do mnie i mamy to
    z radością odstąpię dziesiątki takie czy takie.
    Pozdrawiam serdecznie.

    Z Panem Bogiem i Maryją

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    MARIUSZKU! TY NIE PAJACUJ TYLKO NAPISZ SZCZERZE ,BO TAJEMNIC DO OBDAROWANIA JEST BEZ OGRANICZENIA. CHYBA,ŻE NIE DASZ RADY I NAPISZ SZCZERZE CO W KOŃCU BĘDZIESZ ODMAWIAŁ

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    To niech zostanie tak jak jest.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    MARIUSZKU! POKAŻ TO VIDEO Z JEZUSEM KRÓLEM ABY BYŁO WIDOCZNE.
    WIEM,ŻE POTRAFISZ TO ZROBIĆ!
    BÓG ZAPŁAĆ!

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Gosiu, zrobiłem jak było można.
    Szczęść Boże!

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   MARIUSZKU! JEŚLI SIĘ ZGODZISZ TO NA KOŃCU TWORZENIA NOWENNY DZIEKI TWOJEMU DUŻEMU WKLADOWI MODLITEWNEMU TAK UZUPEŁNIĘ TWOJE DZESIĄTKI ŻE NP BEDZIESZ MIAŁ 8 W INTENCJI DOGMATU A 2 W INTENCJI INTRONIZACJI (NO TAK PRZYKŁADOWO) A DZIĘKI TEMU POWSTANIE WIĘCEJ NOWENN. OCZYWIŚCIE JESZCZE WSZYSTKO PRZED NAMI .ZOBACZYMY JAK BEDZIE.

   Polubienie

 2. Szafirek pisze:

  Gosiu,dla mnie te same Tajemnice,chyba,że trzeba by było coś zmienić.

  IV Bolesna-Intronizacja
  I Chwalebna-Dogmat
  IV Chwalebna-Kapłani
  V Chwalebna-Intronizacja

  Z Panem Bogiem i Maryją

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Szafirku! Kochany wg życzenia Ci przekazuję tajemnice Różańca Św ponieważ zgłaszasz się na początku tworzenia nowenny i jest wtedy wybór.
   Pozdrawiam serdecznie i przekazuję jako ochronę w modlitwie Błogosławieństwo Boże od całej Trójcy Św i od Matki Bożej aby napełniała Cię radością płynącą z tej modlitwy.

   Polubienie

 3. Millka pisze:

  Gosiu, a jak zwykle proszę o całą tajemnicę we wszystkich intencjach. Pozdrawiam – z Panem Bogiem.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   MILLKO DLA DOBRA ZWIEŃCZENIA NOWENN PROPONUJĘ 3 TAJEMNICE ŚWIATŁA W INTENCJI ZA KAPŁANÓW I 1 ŚWIATŁA DOGMAT MARYJNY I 1 W INTENCJI INTRONIZACJI. TAKŻE CAŁA CZEŚĆ ŚWIATŁA DLA CIEBIE.
   SZCZĘŚĆ BOŻE!

   Polubienie

 4. Mateusz pisze:

  Proszę o następujące tajemnice:
  Maria
  -Intronizacja: 1,2,3 tajemnice radosne
  Dogmat Maryjny- 4 taj. Radosna
  Kapłani- 5 taj. Radosna
  Marta
  -Intronizacja- 3 taj. chwalebna
  Dogmat Maryjny-4 taj. chwalebna
  Kapłani-2 taj. chwalebna
  Tereska
  – Intronizacja:5 taj. światła
  Dogmat Maryjny: 2 taj. światła
  Kapłani: 1 taj. światła
  Dla mnie , Leopolda i Izabeli 1 cześć różańca w 3 intencjach
  Dla Lucyny, Jana 3 tajemnice w 3 intencjach
  Dla Janiny w intencji Intronizacji 1 taj bolesna, za kapłanów 4 bolesna, Dogmat 2 taj bolesna
  Dla Mari S 3 tajemnice w 3 intencjach tak żeby były w tej samej części różańca
  Szczęść Boże!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Mateuszu! i Twoich Przyjaciół w modlitwie!
   Dla Ciebie część Chwalebna, dla Izabelki część Radosna a dla Leopolda część Bolesna.
   Dla koleżanek wg życzenia przekazuję tajemnice a dla pozostałych bez deklaracji proponuję:
   Dla Lucynki:
   2bolesna-Intronizacja
   3bolesna-V dogmat Maryjny
   1 radosna z modlitwą początkową-za kapłanow.
   Dla Jana:
   2bolesna-Intronizacja
   4bolesna-V dogmat Maryjny
   3 ŚWIATŁA:GŁOSZENIE KRÓLESTWA I WZYWANIE DO NAWRÓCENIA -za kapłanow
   Dla MARII S trzy tajemnice chwalebne
   3chwalebna – za kapłanów
   4chwalebna-Intronizacja
   5chwalebna-V dogmat
   NIECH NAJŚWIĘTSZA ARYJA PANNA UPRASZA WAM ŁASKI U JEZUSA CHRYSTUSA I WSZYSTKICH WAS OSŁANIA SWOIM NIEBIESKIM PŁASZCZEM OD WSZELKIEGO ZŁA.
   SZCZĘŚĆ BOŻE!

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    MARYJA-PRZEPRASZAM ALE WYOBRAŹCE SOBIE ŻE NA KLAWIATURZE BRAKUJE MI TYLKO LITERKI”M” ALE I SPACJI KILKU WAŻNYCH ZNAKÓW I CYFEREK I TO JUŻ BARDZO UTRUDNIA.ALE ZASTANAWIA MNIE,ŻE WŁAŚNIE M,JAKBY SZATAN NA ZŁOŚĆ MI TO ZROBIŁ.PO UTWORZENIU NOWENNY BIEGNĘ ZAÓWIĆ KLAWIATURĘ BO JUŻ WYMIĘKAM.
    OD STAREGO KOMPUTERA MAM KLAWIATURĘ ALE WEJSCIE NIE PASUJE DO LAPTOPA I TO TEŻ Z BRAKU CZASU TAK SIĘ CIĄGNIE.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Bóg zapłać!

    Polubienie

 5. KIELICH pisze:

  Gosiu. Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus.
  DLA MNIE POPROSZĘ TAK:
  1 CHWALEBNA ZA INTRONIZACJĘ;
  2 CHWALEBNA ZA DOGMAT
  3 CHWALEBNA ZA KAPŁANÓW
  Szczęść Boże. Dziękuję Gosiu, że tak dzielnie prowadzisz Nowennę.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   NA WIEKI WIEKÓW AMEN.
   KOCHANY KIELICHU!
   OCZYWISCIE DLA CIEBIE OD PANA JEZUSA I MARYI SPECJALNA REZERWACJA ABYŚ TYMI TAJENICAMI CHWALEBNYMI MODLIŁ SIĘ W TYCH PIĘKNYCH INTENCJACH.
   3chwalebna-Intronizacja
   2chwalebna-dogmat
   1chwalebna-za kapłanów
   Niech Niepokalane Serce Maryi uprasza łąskę nawrócenia u Jezusa Miłosiernego dla Twojej żony i syna aby i oni byli przygotowani do Ostrzeżenia.
   Szczęść Boże! i wiele innych łask z Nieba niech spłynie na Was.

   Polubienie

 6. BRYZA pisze:

  Witaj, Kochana Gosiu, poproszę o trzy dziesiątki, w trzech intencjach w/g Twojego uznania.
  Serdecznie pozdrawiam Ciebie i CRB. Szczęść Boże!

  Polubienie

 7. Gosia 3 pisze:

  Kochana Bryzo!
  Dla Ciebie proponuję:
  MODLITWĘ PANA JEZUSA W OGRÓJCU-INTRONIZACJA
  NARODZENIE PANA JEZUSA-V DOGMAT
  NAWIEDZENIE ŚW ELŻBIETY-ZA KAPŁANÓW
  SERDECZNIE CIĘ POZDRAWIAM. 🙂
  NIECH NAJŚWIĘTSZA PANIENKA OPIEKUJE SIĘ TOBĄ I TWOJĄ RODZINĄ W TYCH TRUDNYCH CZASACH A NAJŚWIĘTSZE SERCE JEZUSA POCIESZA CIEBIE KAŻDEGO DNIA.

  Polubienie

 8. Marcin pisze:

  Gosiu, proszę o jedną dziesiątkę różańca w Intecji nr 3 za kapłanów.
  Może być ta sama bolesna Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa na Krzyżu.

  Pozdrawiam.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Cię Marcinie!.
   Proponuję Ci Modlitwę Pana Jezusa w Ogrójcu gdzie Pan Jezus był tak bardzo osamotniony. Ty też wiedziesz tam życie samotnika to może łatwiej Ci będzie zrozumieć to opuszczenie Jezusa w Ogrójcu. Zjednocz się w modlitwie z Jezusem i módl się za naszych kapłanów aby w swej posłudze naśladowali Chrystusa i prowadzili nas do życia wiecznego.
   Szczęść Boże! Również pozdrawiam.

   Polubienie

 9. Jola pisze:

  Gosiu, proszę tak jak zwykle po jednej dziesiątce dla mnie i dla mojego męża.
  Szczęść Boże.!!!

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witam Cię Jolu! i jeszcze raz serdecznie współczuję w związku ze śmiercią taty.
   Niech Pan Jezus i Matka Boża Was pocieszają w tej sytuacji odejścia taty na drugą stronę do wieczności.
   Proponuję dwie tajemnice światła-dla Ciebie Chrzest Pana Jezusa w Jordanie w intencji V Dogmatu a dla męża Cud w Kanie Galilejskiej w intencji za kapłanów.
   Niech Cała Trójca Św Wam błogosławi a Maryja okrywa niebieskim Płaszczem miłości.

   Polubienie

 10. Halina pisze:

  Gosiu!
  Proszę po jednej dziesiątce w każdej intencji dla :
  Haliny-w int.Intronizacji
  Marlenki -w int.Dogmatu
  Ryszard- w int. Kapłanów
  Niech Ci Pan Bóg błogosławi na każdy dzień.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Bóg zapłać Droga Halinko! za te życzenia.
   Dla Ciebie Halinko Głoszenie Królestwa i wzywanie do nawrócenia,
   dla Marlenki Odnalezienie Pana Jezusa w Świątyni a dla męża Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni. Intencje wg życzenia.
   Niech Cała Rodzina Św ma Was w swojej opiece a Pan Bóg posyła Aniołów do Was aby również Was ochraniali na ten trudny czas.

   Polubienie

  • WandaZ pisze:

   Kochana Gosiu ! Poproszę o trzy dziesiątki w trzech intencjach.Szczęść Boże Pozdrawiam

   Polubienie

 11. Gosia 3 pisze:

  Kochana Wandziu!
  Dla Ciebie Ustanowienie Eucharystii w intencji Intronizacji,Przemienienie Pańskie na Górze Tabor-Dogmat, Zesłanie Ducha Świętego za kapłanów.
  Niech Ci Pan Bóg wynagrodzi za wszelkie dobro w stosunku do mojej osoby a Niepokalane Serce Maryi przytula się do Twojego Serca we wszelkich potrzebach.
  Szczęść Boże! dla całej Rodziny Twojej.

  Polubienie

 12. barbara1kanada pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus 🙏
  Kochana Gosiu, niech Pan Bóg błogosławi i wynagrodzi za trud tworzenia kolejnej Nowenny !!
  Bardzo proszę po jednej tajemnicy dla każdej z dwóch Beatek w intencji Intronizacji.., a dla mnie po jednej tajemnicy w każdej intencji.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Kochani! Przydzielę wszystkim wieczorem, bo jestem bardzo zajeta.
   Pozdrawiam wszystkich.
   MARIUSZKU BÓG ZAPŁAĆ!
   Z PANEM BOGIEM I Z MARYJA

   Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   KOCHANA BASIU!
   WYBACZ ŻE TAK DŁUGO CZEKAŁAŚ ALE DZISIAJ CAŁY DZIEŃ ZAJMOWAŁAM SIĘ TYM PONAD 3 LETNIM WNUCZKIEM CO URODZIŁ SIĘ SIĘ WIELKI CZWARTEK.
   CELOWO NIE PODAJĘ JEGO IMIENIA BO PRAGNĘ ANONIMOWOŚCI MOJEJ RODZINY.
   TOBIE BASIU PRZEKAZUJĘ NASTĘPUJĄCE TAJEMNICE:
   UKRZYŻOWANIE I ŚMIERĆ PANA JEZUSA-INTRONIZACJA
   DŻWIGANIE KRZYŻA-DOGMAT
   CUD W KANIE GALILEJSKIEJ ZA KAPŁANÓW
   DLA BEATKI1-WNIEBOWZIECIE NMP
   DLA BEATKI2-ODNALEZIENIE PANA JEZUSA W ŚWIĄTYNI
   KOCHANE RODACZKI NIECH NIEPOKALANE SERCE MARYI UKRYJE WAS W NAJŚWIĘTSZYM SERCU JEZUSA W TYM NIESPOKOJNYM CZASIE.
   SZCZĘŚĆ BOŻE!

   Polubienie

   • barbara1kanada pisze:

    Bóg zapłać 🙏
    Niech Pan Bóg wspomaga Ciebie Gosiu i Twoich Bliskich, jak również wszystkich blogowiczów na tej trudnej drodze życia w tym niepewnym czasie 🙏

    Polubienie

 13. Millka pisze:

  Gosiu: zapoznałam się dopiero teraz z Twoim odzewem we wstępie do nowenny. I muszę powiedzieć , że Twoje prośby o nie zadawanie ran Panu Jezusowi są grubo przesadzone;
  cyt:
  NA PEWNO BARDZO CIĘ UCIESZYŁA,TA LOKALNA INTRONIZACJA ALE JEŚLI ZA TYM STOI TAKIE WIELKIE KŁAMSTWO WYCISZENIA NASZYCH DĄŻEŃ TO JEZU CHRYSTE-SYNU-BOGA NA PEWNO CIĘ TO MOCNO ZRANIŁO.
  WYBACZ JEZU CHRYSTE BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ ABY ZADAĆ CI NASTĘPNĄ RANĘ W TWOIM MIŁOSIERNYM NAJŚWIĘTSZYM SERCU
  Wypada mi pomodlić się za Ciebie , byś przejrzała duchowo i nie wypisywała bzdur o wyciszaniu Intronizacji Narodowej.
  Już pisałam, że stajesz się wyrocznią, a nie widzisz , że Bóg ma swoją wersję wydarzeń.
  Akt Świebodziński- to bezprecedensowa koronacja Pana Jezusa na Króla Polski. Według Ciebie ma wymiar lokalny, a według mnie nie, bo to od niej się zacznie dopiero przemiana Polskich serc, która doprowadzi do Narodowej Intronizacji. Bez niej , dokonanej przed oświetleniem sumień, podlegalibyśmy tym samym prawom co reszta państw w Unii, czyli doświadczylibyśmy rządów nie Bożych, a demonicznych. Większość Polaków to już ateiści, a w Warszawie to także sataniści. Toć to za wiarę „resztki” będziemy jako naród uratowany. Wszystko było warunkowe i mogło by nas zostać tylko 8 milionów. Po tym akcie mamy gwarancję, że ocalimy się jako naród z wojennej pożogi.
  Piszesz, że ważny akt intronizacyjny musi odbyć się w Częstochowie.
  A co powiesz na fakt, że różni przekaźnicy słowa mówią o innych miejscach, w tym o Krakowie i , że tych aktów będzie trzy ?.
  Co powiesz, na przekaz w którym stwierdzono, że z uwagi na uwięzienie Pana Jezusa w ciemnicy na Jasnej Górze, zakon Paulinów i to miejsce wyschnie? (jest prawdziwe czy nie )
  Czy nie ma tu analogii do Watykanu , gdzie obecnie więziony jest Benedykt XVI, a na tronie zasiada Franciszek. Czy tam jest Bóg ?, czy może został już wygnany?. To są pytania , na które odpowie sam Bóg poprzez swoje dzieła. My tego nie wiemy, nie wyrokujmy, czekajmy na objawienie Bożej woli właśnie poprzez zdarzenia o których dopiero się dowiemy. Nie negujmy a prośmy o dar rozeznania, bo wszystko wydarzy się gdy czas dojrzeje .My Polacy także dojrzejemy do Narodowej Intronizacji , a pisanie o wyciszaniu jest najnormalniej w świecie Twoją prywatną opinią.
  Przetoczę jeszcze przesłanie opiekuna Polski Anioła AVE:
  ORĘDZIE 12 GRUDNIA 2011

  Podczas modlitwy stanął przede mną Anioł Ave w bardzo jasnym świetle. Miał w ręku miecz oraz tarczę (jakby złoty ryngraf z wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej). Wyglądał bardzo majestatycznie. Spojrzał na mnie i powiedział:

  ANIOŁ AVE:Uniż swoją swoją głowę, człowiecze, i słuchaj uważnie, co mam do powiedzenia. Przychodzę z polecenia Bożego, aby przekazać słowa otuchy i nadziei dla całego narodu, a przynajmniej dla tej reszty, która wytrwale staje w obronie prawdy i sprawiedliwości. Słuchajcie uważnie tego, co Bóg mówi do was, ponieważ was kocha i was nie opuszcza – przez wzgląd na Miłosierdzie Syna, wstawiennictwo waszej Królowej Maryi oraz modlitwy Świętych.

  Chwila opuszczenia na krzyżu, której teraz doświadczacie, jest jednocześnie dla was próbą wytrwałości. Apostołowie zlękli się ze strachu przed żydami, lecz Maryja wraz z niewiastami oraz Janem stała wiernie obok krzyża aż do końca. Dzisiaj, kiedy niektórzy wasi pasterze milczą i niedostatecznie przeciwstawiają się współczesnemu „sanhedrynowi”, musicie naśladować postawę Maryi – cierpiącej i milczącej, ale wiernej do końca. Pasterze nie mówią jednym głosem – silnym i zdecydowanym – przez co osłabiają swój autorytet w narodzie. Przez niepewność i brak ich jedności, szatan coraz bardziej zuchwale podnosi swój bunt przeciwko Kościołowi w waszej ojczyźnie.

  Bóg chce, aby w waszym narodzie wzrastał duch apostoła Jana, umiłowanego ucznia Jezusa – duch wierności [postawa pod krzyżem] oraz świadectwa [Apokalipsa]. Świadectwem Jezusa jest duch proroctwa – to życie według Ewangelii, tej samej, którą głosił Jan. Jego symbolem jest orzeł, który jako stworzenie ma najbardziej przenikliwe spojrzenie, rozróżniające odwieczne tajemnice i prawdy.

  Chrystus umiłował Polskę, lecz żąda od niej wierności. Czyż wcześniej wam nie mówiłem, że Pan was więcej umiłował niż inne narody? To świadectwo waszej wiary stanie się przykładem dla innych narodów. Polska otrzymała misję od Chrystusa Króla dla innych narodów, aby stała się świadkiem Jego Męki, zmartwychwstania oraz Chwały. Otrzymała ponaglające zaproszenie, by budować i wypełniać prawo oparte na zasadach Królestwa Chrystusowego.

  Teraz walczycie w osamotnieniu, ponieważ Bóg nie dał wam – na ten czas próby milczenia – ani moralnego ani duchowego autorytetu. Sięgajcie jednak do słów tych, którzy w imię Boga walczyli w przeszłości w obronie prawdy, którzy zachęcali do modlitwy i pokuty. Słuchajcie świadków wiernych i odważnych – mężów opatrznościowych, których Bóg posyłał w każdym momencie waszej historii.

  Teraz, w chwili decydującej, Bóg przygotowuje „namaszczonego” dla waszego narodu, na którego spłynął już olej Bożego posłannictwa. On nie będzie miał władzy ziemskiej ani sakramentalnej, lecz otrzyma moc ducha proroctwa. Duch proroctwa to duch prawdziwej wolności, która jest podporządkowana prawdzie i spełnia się w zwycięstwie prawdy. Namaszczony nie będzie sprawował władzy nad narodem, bo demokracja upadnie, a prawo będzie pochodzić z Ewangelii. Będzie głosił słowo Boże z mocą Ducha Świętego, lecz nie będzie pełnił funkcji kapłańskiej, gdyż kapłaństwo zostanie odnowione dla umocnienia wspólnoty Kościoła i narodu. Już teraz są kapłani przygotowywani do tej misji, ale muszą jeszcze zostać oczyszczeni w ogniu posłuszeństwa i wytrwałości. W takim kapłaństwie służebnym zostanie zachowana hierarchiczność ze względu na Mistyczne Ciało Chrystusa. Moc słowa będzie prowadzić wybranego, aby Polska stała się rzeczywistym świadkiem i nosiła świadectwo prawdy jak Jan, którego Bóg powołał na świadka Swojego Słowa. Będzie dawał otuchę narodowi podobnie jak prorok Ezechiel, który przynosił nadzieję na odzyskanie wolności. Czy Bóg nie wybrał prostego pasterza na ziemskiego przywódcę dla swojego narodu? Bóg wybiera to co słabe i zakrywa swoje plany przed wielkimi tego świata, a swoje tajemnice powierza maluczkim. W ten sposób w słabości moc się doskonali. Pod tym natchnieniem wzniosą się sztandary Bożej chwały.

  Polacy! Nie zawsze ci, których okrzyknęliście bohaterami, byli nimi w oczach Boga, dlatego potrzebujecie prawdziwego światła zrozumienia wolności. Wasz naród okazywał i nadal okazuje niewierność wobec Boga, lecz nieustannie jest przez Niego kochany. Wasza Królowa nieustannie wstawia się za wami i wskazuje wam słuszną i jedyną drogę do Jezusa.

  Mówię wam o tym z polecenia Bożego, abyście wiele się za wybranego modlili. Wiedzcie, że czas jego jeszcze nie nadszedł. Nie pytajcie więc o nic, tylko trwajcie na modlitwie. Nie waszą rzeczą jest znać czas albo miejsce, bo tylko Bóg może ocenić, czy dojrzał owoc w narodzie. Z głęboką świadomością i jednocześnie w odpowiedzialności musicie zrozumieć, że te słowa zapowiedzi nie są samospełniającym się proroctwem. Ono zrealizuje się tylko wtedy, jeśli wy wypełnicie je w waszych świadomych czynach.

  Bądźcie czujni i roztropni. Uczynić Chrystusa swoim Królem nie oznacza zapewnić sobie władzę i dostatek, lecz żyć według Jego praw i zasad. Zrozumcie, że oddanie Polski Chrystusowi Królowi jest aktem wiary narodu i nie może służyć żadnej ideologii.

  Idźcie pod krzyż, by tam trwać na modlitwie. Ukochajcie te wszystkie krzyże, które na was spadają jako sprawiedliwa kara za wasze grzechy przeciwko Kościołowi, wierze i Ojczyźnie. Z głęboką wiarą proście waszą Królową o pomoc. Odczujecie moc Jej wstawiennictwa, ponieważ Maryja nigdy was nie opuściła w waszych potrzebach oraz zmaganiach. Niestety niedostatecznie oddaliście wasze serca i czyny w niewolę Miłości Jej Niepokalanego Serca – jak deklarowaliście to przed Jej Tronem, lecz staliście się ofiarami zniewolenia poprzez narzucony wam system wartości, sprzeczny z waszą tożsamością oraz kulturą. Narzucony system nie ma odniesienia do Boga ani do Dekalogu. Maryja jest dla was Bramą, ponieważ chce przyprowadzić was przed Tron Króla i wyrwać cały wasz naród, który jest Jej własnością, z niewoli grzechu. Ona jest Bramą do prawdziwej wolności w Bogu.

  Przyjmijcie Boże błogosławieństwo, z którym przyszedłem dzisiaj do was w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

  Polubienie

  • Millka pisze:

   I dodam jeszcze ,że dla nas Polaków nastał dopiero „Czas Pobudki Duchowej” , a prawdziwe nawrócenie nastąpi, gdy nad nami będzie widmo całkowitego zniszczenia. Być może dopiero wtedy nastąpi Narodowa Intronizacja. Oczywiście gdy będą sprzyjające warunki.
   I nie będzie tak jak pisze Pani „Miecia” , bo:
   ” Uczynić Chrystusa swoim Królem nie oznacza zapewnić sobie władzę i dostatek, lecz żyć według Jego praw i zasad. Zrozumcie, że oddanie Polski Chrystusowi Królowi jest aktem wiary narodu i nie może służyć żadnej ideologii.”
   „Nie waszą rzeczą jest znać czas albo miejsce, bo tylko Bóg może ocenić, czy dojrzał owoc w narodzie. Z głęboką świadomością i jednocześnie w odpowiedzialności musicie zrozumieć, że te słowa zapowiedzi nie są samospełniającym się proroctwem.

   Ono zrealizuje się tylko wtedy, jeśli wy wypełnicie je w waszych świadomych czynach.”

   Intronizacja w Świebodzinie była świadomym czynem przedstawiciela Episkopatu, przedstawicieli rządu-posłów i wiernej resztki.
   Negowanie tego czego tam dokonano lub umniejszanie ,w mojej ocenie, jest bardzo nieroztropne , bo w oczach Bożych może wyglądać to inaczej i być może właśnie przez Boga było zaplanowane i dopuszczone do realizacji.

   Polubienie

 14. MariaF pisze:

  Szczęść Boże!
  Proszę o tajemnice w intencji kapłanów;
  dla mnie – Przemienienie na Gorze Tabor,
  dla Marysi z Wrocławia 1 dziesiatke
  dla Zosi – 1 dziesiątkę
  oraz dla Irenki – 1 dziesiątkę.
  Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

 15. MariaF pisze:

  przepraszam, dla mnie i Marysi w intencji Intronizacji a dla Zosi i Irenki w intencji kapłanów.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Witaj Mario F!
   dla Ciebie wg życzenia bo trzymałam tą dziesiątkę dla Ciebie a dla Marysi Narodzenie Pana Jezusa w intencji Intronizacji a dla Zosi Zwiastowanie NMP ,dla Irenki Nawiedzenie Sw Elżbiety za kapłanów.
   Pozdrawiam Was wszystkie życząc dużo zdrowia, Niech Matka Boża prowadzi Was do Najświętszego Serca Jezusa- Króla Nieba i Ziemi.

   Polubienie

 16. bozna2 pisze:

  Pustelnia 19.11.2020 – Oświadczenie o. Daniela Galusa ws. komunikatu Kurii
  Następuje oddzielenie prawdy od fałszu, dzieci prawdziwie miłujących Ojca od niemiłujących tak, jak powinni, rzucenie ognia Ducha Świętego;
  …” Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. 3 Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach. …Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam….”
  https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=327
  Czy między nami też działa ten ogień Ducha że nie ma wspólnego języka, musi być wszystko oczyszczone między innymi z kłamstwa i nadinterpretacji. To dotyczy wszystkich.
  Ważne, by nie sprzeniewierzać się samemu Bogu.

  Polubienie

 17. Małgosia 4 pisze:

  Gosiu 3, poproszę o przydzielenie mi tajemnicy w intencji Dogmatu i Intronizacji. Pozdrawiam

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   Droga Małgosiu!
   W samo Święto Chrystusa Króla ofiarowuję Ci w intencji Intronizacji Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni,a w Intencji Dogmatu Ukrzyżowanie i Śmierć na Krzyżu Pana Jezusa.
   Niech Chrystus Król-MESJASZ PRAWDZIWY PRZEZ MARYJĘ PROWADZI CIĘ MAŁGOSIU DO ZBAWIENIA.
   Dziękuję i również pozdrawiam. 🙂

   Polubienie

 18. Gosia 3 pisze:

  Droga MarioF i Droga Małgosiu! wybaczcie mi ale mam dzisiaj dużo zaległej modlitwy z racji opieki nad wnuczkiem i jeszcze dzisiaj muszę zamieścić modlitwy na jutro na blogu także jutro Wam przydzielę.
  Szczęść Boże!

  Polubienie

 19. Zofia pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Najświętsza Maryja Panna!
  Droga Gosiu poproszę po jednej tajemnicy Różańca Św. w każdej intencji.

  Polubienie

 20. Gosia 3 pisze:

  NA WIEKI WIEKÓW.AMEN
  WITAM KOCHANA ZOSIU!
  I BARDZO SIĘ CIESZĘ, A NAJWIĘCEJ PAN JEZUS Z MATKĄ BOŻĄ ŻE NADAL JESTEŚ GOTOWA DO MODLITWY.
  I TAK INTRONIZACJA-CIERNIEM UKORONOWANIE PANA JEZUSA
  DOGMAT-BICZOWANIE PANA JEZUSA
  ZA KAPŁANÓW -ZMARTWYCHWSTANIE PANA JEZUSA
  NIECH CHRYSTUS KRÓL WIECZNEJ CHWAŁY RAZEM Z MARYJĄ KRÓLOWĄ POLSKI OPIEKUJĄ SIĘ TOBĄ I JAK PRZYJDZIE NA TO CZAS ZABIERZE DO SWOJEGO
  KRÓLESTWA.
  SZCZĘŚĆ BOŻE! NA TEN SMUTNY CZAS.

  Polubienie

 21. Slawik pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica!
  Gosiu poproszę o te same tajemnice dla nas, jeśli można.

  Polubienie

 22. Gosia 3 pisze:

  NA WIEKI WIEKÓW AMEN.
  KOCHANY SŁAWIKU! BARDZO SIĘ CIESZĘ , ŻE RÓWNIEŻ NIE ZAWIODŁEŚ POMIMO TYCH WSZYSTKICH ZAMIESZEK NA BLOGU.
  TOBIE.PROPONUJĘ TĘ SAMĄ TAJEMNICĘ ALE TWOJEJ ŻONIE DLA DOBRA UKOŃCZENIA 2NP W INTENCJI ZA KAPŁANÓW PROPONUJĘ INNE.
  DLA MAMY-USTANOWIENIE EUCHARYSTII
  DLA ŻONY -WNIEBOWSTĄPIENIE PANA JEZUSA.
  NIECH NIEBIESKI PŁASZCZ MARYI UKRYJE WAS NA TEN CZAS W JEJ NIEPOKALANYM SERCU I PROWADZI JEDNĄ PROSTĄ ALE WĄSKĄ DROGĄ DO JEJ SYNA JEZUSA CHRYSTUSA.
  SZCZĘŚĆ BOŻE!
  NAPISZ CZY SIĘ ZGADZACIE NA ZMIANĘ TAJEMNIC

  Polubienie

 23. Gosia 3 pisze:

  KOCHANI PROSZĘ SPRAWDŹCIE BO NIGDY NIE MIAŁAM AŻ TAKIEGO PROBLEMU Z UŁOŻENIEM NOWENNY(własne problemy rodzinne i ataki na blogu bardzo przeszkadzały) TO JAK COŚ POMYLIŁAM TO WYBACZCIE MI A POPRAWIĘ.
  SZCZĘŚĆ BOŻE! BÓG ZAPŁAĆ!

  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIA
  Narodzenie Pana Jezusa MARIA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni IZABELA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni IZABELA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MIKOŁAJ
  Cud w Kanie Galilejskiej ANASTAZJA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MONI
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor DANUTA
  Ustanowienie Eucharystii TERESKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu JANINA
  Biczowanie Pana Jezusa LUCYNA
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa LEOPOLD

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa PIOTR M
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa KASIA M
  Zesłanie Ducha Świętego KIELICH
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny MARIA S
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIUSZ
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa MARYSIA Z WROCŁAWIA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MAŁGOSIA 4
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni BEATKA 2 (SŁAWIK)

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia HALINA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIA F
  Ustanowienie Eucharystii WANDA Z (MILLKA)

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BRYZA
  Biczowanie Pana Jezusa JAN
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa LEOPOLD
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię LEOPOLD
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa BARBARA Z KANADY

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MATEUSZ
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MATEUSZ
  Zesłanie Ducha Świętego MARTA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny BEATKA 1
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SZAFIREK

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie IZABELA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety IZABELA
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIA (DANUTA Z)
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARLENKA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie JOLA
  Cud w Kanie Galilejskiej TERESKA (MILLKA)
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor WANDA Z
  Ustanowienie Eucharystii KRZYSZTOF

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu LEOPOLD
  Biczowanie Pana Jezusa JANINA (JANINA)
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa LUCYNA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię JAN ( BASIA Z KANADY )
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa GOSIA 3 (MAŁGOSIA 4)

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa SZAFIREK (MARIUSZ)
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa KIELICH (MARIUSZ)
  Zesłanie Ducha Świętego MATEUSZ (MARIUSZ)
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MARTA (MARIUSZ)
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARIA S

  Nowenna nr 4 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie LUCYNA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety BRYZA
  Narodzenie Pana Jezusa IZABELA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni RYSZARD
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie TERESKA
  Cud w Kanie Galilejskiej MĄŻ JOLI
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia JAN
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARIUSZ
  Biczowanie Pana Jezusa MARIUSZ
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MARIUSZ
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MARIUSZ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MARIUSZ

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa KIELICH
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MARTA
  Zesłanie Ducha Świętego MARIA S
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MATEUSZ

  Nowenna nr 5 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie ZOSIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety IRENKA
  Narodzenie Pana Jezusa MARIUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MILLKA
  Cud w Kanie Galilejskiej BASIA Z KANADY
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MILLKA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MILLKA
  Ustanowienie Eucharystii MAMA SŁAWIKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARCIN
  Biczowanie Pana Jezusa LEOPOLD
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię JANINA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa DANUTA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ZOSIA 2
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa ŻONA SŁAWIKA
  Zesłanie Ducha Świętego WANDA Z
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MATEUSZ
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARIUSZ

  Polubienie

 24. Gosia 3 pisze:

  Tak Kochana Zosiu! jak masz przydzielone jutro to zaktualizuję albo jeszcze teraz.
  przepraszam,wybacz,mi

  Polubienie

  • Zofia pisze:

   Kochana Gosiu, nic się nie stało.:) Pozdrawiam Cię serdecznie.
   Niech Bóg w Trójcy Świętej Jedyny Cię błogosławi i Matka Najświętsza ma w czułej opiece.

   Polubienie

 25. Gosia 3 pisze:

  AKTUALIZACJA
  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIA
  Narodzenie Pana Jezusa MARIA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni IZABELA
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni IZABELA

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MIKOŁAJ
  Cud w Kanie Galilejskiej ANASTAZJA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MONI
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor DANUTA
  Ustanowienie Eucharystii TERESKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu JANINA
  Biczowanie Pana Jezusa LUCYNA
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF (ZOSIA2)
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa LEOPOLD

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa PIOTR M
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa KASIA M
  Zesłanie Ducha Świętego KIELICH
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny MARIA S
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIUSZ
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa MARYSIA Z WROCŁAWIA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MAŁGOSIA 4
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni BEATKA 2 (SŁAWIK)

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia HALINA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIA F
  Ustanowienie Eucharystii WANDA Z (MILLKA)

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BRYZA
  Biczowanie Pana Jezusa JAN
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa LEOPOLD
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię LEOPOLD
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa BARBARA Z KANADY

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MATEUSZ
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MATEUSZ
  Zesłanie Ducha Świętego MARTA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny BEATKA 1
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SZAFIREK

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie IZABELA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety IZABELA
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIA (DANUTA Z)
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARLENKA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie JOLA
  Cud w Kanie Galilejskiej TERESKA (MILLKA)
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor WANDA Z
  Ustanowienie Eucharystii KRZYSZTOF

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu LEOPOLD
  Biczowanie Pana Jezusa JANINA (ZOSIA2)
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa LUCYNA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię JAN ( BASIA Z KANADY )
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa GOSIA 3 (MAŁGOSIA 4)

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa SZAFIREK (MARIUSZ)
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa KIELICH (MARIUSZ)
  Zesłanie Ducha Świętego MATEUSZ (MARIUSZ)
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MARTA (MARIUSZ)
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARIA S

  Nowenna nr 4 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie LUCYNA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety BRYZA
  Narodzenie Pana Jezusa IZABELA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni RYSZARD
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie TERESKA
  Cud w Kanie Galilejskiej MĄŻ JOLI
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia JAN
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARIUSZ
  Biczowanie Pana Jezusa MARIUSZ
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MARIUSZ
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MARIUSZ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MARIUSZ

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa KIELICH
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MARTA
  Zesłanie Ducha Świętego MARIA S
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MATEUSZ

  Nowenna nr 5 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie ZOSIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety IRENKA
  Narodzenie Pana Jezusa MARIUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MILLKA
  Cud w Kanie Galilejskiej BASIA Z KANADY
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MILLKA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MILLKA
  Ustanowienie Eucharystii MAMA SŁAWIKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARCIN
  Biczowanie Pana Jezusa LEOPOLD
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię JANINA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa DANUTA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ZOSIA 2
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa ŻONA SŁAWIKA
  Zesłanie Ducha Świętego WANDA Z
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MATEUSZ
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARIUSZ

  Polubienie

 26. Gosia 3 pisze:

  WITAJ MATUSZU! TO W TAKIM RAZIE PODZIĘKUJ BARDZO ODE MNIE LEOPOLDOWI,ŻE ZASTĄPI IZABELĘ.
  ALE JA SIĘ TAK ZASTANAWIAŁAM,ŻE NIKT NOWY NIE DOŁĄCZA DO NASZEJ MODLITWY NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ NA PROŚBĘ PANA JEZUSA. JEDNAK MOJA CÓRKA CO ZAGLĄDA NA Facebooka PRZEKAZAŁA MI BARDZO BUDUJĄCĄ WIADOMOŚĆ ŻE OPRÓCZ NASZEJ SKROMNEJ WSPÓLNOTY MODLI SIĘ JESZCZE OK 5 TYS OSÓB W TYM RODACY Z CAŁEGO ŚWIATA.
  BARDZIE MNIE TO UCIESZYŁO A NAJBARDZIEJ PANA JEZUSA.

  Polubienie

 27. Gosia 3 pisze:

  NAJNOWSZA AKTUALIZACJA
  Nowenna nr 1 Intronizacja

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIA
  Narodzenie Pana Jezusa MARIA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni LEOPOLD
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni LEOPOLD

  Część druga — Tajemnice Światła (nieobowiązkowe)
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MIKOŁAJ
  Cud w Kanie Galilejskiej ANASTAZJA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MONI
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor DANUTA
  Ustanowienie Eucharystii TERESKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu JANINA
  Biczowanie Pana Jezusa LUCYNA
  Cierniem ukoronowanie KRZYSZTOF (ZOSIA2)
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię ANDRZEJ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa LEOPOLD

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa PIOTR M
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa KASIA M
  Zesłanie Ducha Świętego KIELICH
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny MARIA S
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi GOSIA 3

  Nowenna nr 2 Intronizacja
  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie MARIUSZ
  Nawiedzenie świętej Elżbiety MARIUSZ
  Narodzenie Pana Jezusa MARYSIA Z WROCŁAWIA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MAŁGOSIA 4
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni BEATKA 2 (SŁAWIK)

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie BARBARA
  Cud w Kanie Galilejskiej BARBARA
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia HALINA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MARIA F
  Ustanowienie Eucharystii WANDA Z (MILLKA)

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu BRYZA
  Biczowanie Pana Jezusa JAN
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa LEOPOLD
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię LEOPOLD
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa BARBARA Z KANADY

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa MATEUSZ
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MATEUSZ
  Zesłanie Ducha Świętego MARTA
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny BEATKA 1
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi SZAFIREK

  Nowenna nr 3 Dogmat Maryjny

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie LEOPOLD
  Nawiedzenie świętej Elżbiety LEOPOLD
  Narodzenie Pana Jezusa BRYZA
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIA (DANUTA Z)
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARLENKA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie JOLA
  Cud w Kanie Galilejskiej TERESKA (MILLKA)
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia BARBARA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor WANDA Z
  Ustanowienie Eucharystii KRZYSZTOF

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu LEOPOLD
  Biczowanie Pana Jezusa JANINA (ZOSIA2)
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa LUCYNA
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię JAN ( BASIA Z KANADY )
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa GOSIA 3 (MAŁGOSIA 4)

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa SZAFIREK (MARIUSZ)
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa KIELICH (MARIUSZ)
  Zesłanie Ducha Świętego MATEUSZ (MARIUSZ)
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MARTA (MARIUSZ)
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARIA S

  Nowenna nr 4 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie LUCYNA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety BRYZA
  Narodzenie Pana Jezusa LEOPOLD
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni RYSZARD
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIA

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie TERESKA
  Cud w Kanie Galilejskiej MĄŻ JOLI
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia JAN
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor BARBARA
  Ustanowienie Eucharystii BARBARA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARIUSZ
  Biczowanie Pana Jezusa MARIUSZ
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa MARIUSZ
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię MARIUSZ
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa MARIUSZ

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa KIELICH
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa MARTA
  Zesłanie Ducha Świętego MARIA S
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi SZAFIREK
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MATEUSZ

  Nowenna nr 5 W intencji Kapłanów

  Część pierwsza — Tajemnice Radosne
  Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie ZOSIA
  Nawiedzenie świętej Elżbiety IRENKA
  Narodzenie Pana Jezusa MARIUSZ
  Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ
  Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni MARIUSZ

  Część druga — Tajemnice Światła
  Chrzest Pana Jezusa w Jordanie MILLKA
  Cud w Kanie Galilejskiej BASIA Z KANADY
  Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia MILLKA
  Przemienienie Pańskie na górze Tabor MILLKA
  Ustanowienie Eucharystii MAMA SŁAWIKA

  Część trzecia — Tajemnice Bolesne
  Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu MARCIN
  Biczowanie Pana Jezusa LEOPOLD
  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa GOSIA 3
  Dźwiganie krzyża na Kalwarię JANINA
  Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa DANUTA

  Część czwarta — Tajemnice Chwalebne
  Zmartwychwstanie Pana Jezusa ZOSIA 2
  Wniebowstąpienie Pana Jezusa ŻONA SŁAWIKA
  Zesłanie Ducha Świętego WANDA Z
  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi MATEUSZ
  Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi MARIUSZ

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s