19.11.2020r. czwartek, godz. 21:33

BĘDĘ TRZECH WZNOSIŁA A JEDNEGO ZOSTAWIĘ.

TE SŁOWA USŁYSZAŁAŚ OD MATKI BOŻEJ TRZY DNI TEMU. TAK TO MARYJA-MATKA MOJA CI JE PRZEKAZAŁA NAD RANEM 17 LISTOPADA. DOTYCZY TO TEGO CO MA NASTĄPIĆ GDY NIEBO BĘDZIE ŁĄCZYŁO SIĘ Z ZIEMIĄ I NADEJDZIE MOJE KRÓLESTWO BOŻE. TE SŁOWA DOTYCZĄ TYLKO DZIECI BOŻYCH,KTÓRE SĄ TERAZ ZAWIERZONE MARYI I W JEJ BLISKOŚCI.
SĄ RÓŻNE FORMY ZAWIERZANIA SIĘ MATCE BOŻEJ I NIE WYMAGAM OD WAS ABY KAŻDE DZIECKO W JEDNAKOWY SPOSÓB TEGO DOKONAŁO. BYŁY AKTY ZAWIERZENIA W WASZYCH PARAFIACH,INNE DZIECI ZAWIERZYŁY SIĘ WG TEGO CO PRZEKAZAŁ WAM Z NIEBA ŚW LUDWIK A NAJWAŻNIEJSZE ABY DOKONAĆ TEGO Z WIARĄ,ŻE ZNAJDZIECIE
W NIEPOKALANYM SERCU MARYI SCHRONIENIE.
CZYLI MÓWIĘ TERAZ DO DZIECI BOŻYCH ,KTÓRE ŻYJĄ NA ŚWIECIE ,ODMAWIAJĄ CODZIENNIE RÓŻANIEC I SĄ BLISKO NIEPOKALANEGO SERCA MOJEJ MATKI.
UWIERZCIE DZIECI MOJE UKOCHANE,ŻE GDY PRZYJDZIE TRWOGA ONA WAS WZNIESIE I UKRYJE W SWOJEJ NIEBIESKIEJ OPATRZNOŚCI BOŻEJ. CZYLI 3/4 DZIECI BOŻYCH BĘDĄ ZABRANE DO NAS A JEDNO Z WAS  BĘDZIE ZOSTAWIONE ABY POMÓC ZABŁĄKANYM OWCOM,KTÓRE PO OSTRZEŻENIU BĘDĄ ZBLIŻAŁY SIĘ DO MOJEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA I SERCA MARYI.
JESTEŚCIE DZIECI KOCHANE JESZCZE TUTAJ POTRZEBNE ABY POMÓC ZBAWIĆ INNE ROZPROSZONE OWCE.
IDŹCIE DZIECI I GŁOŚCIE ,ŻE NADCHODZI KRÓLESTWO BOŻE,KTÓRE ZOSTAŁO WAM ZAPOWIEDZIANE.
JA JEZUS JESTEM BARDZO SMUTNY, ŻE TAK NIEWIELE LUDZI Z TEGO ŚWIATA ROZPOZNA CZAS MOJEGO NAWIEDZENIA. SĄ TAK MOCNO PRZYWIĄZANI DO TEGO ŚWIATA ,ŻE ZASŁONA ZAWSZE ICH BEDZIE ODDZIELAŁA ODE MNIE.
OBECNIE BARDZO DLA WAS WIDOCZNE JEST TO CO ZAPOWIADALIŚMY I WY TO ROZPOZNAJECIE ALE KOCHANI STANOWICIE GARSTKĘ LUDZI, KTÓRYCH STWORZYŁ PAN BÓG NA SWÓJ OBRAZ I PODOBIEŃSTWO. MARTWI TO MNIE I MOJĄ MATKĘ,KTÓRA PRZECIEŻ PRZYCHODZIŁA I PRZYCHODZI DO WAS ABY PRZEKAZAĆ ORĘDZIA Z NIEBA. JEDNAK WIELU JEJ NIE SŁUCHA BO UWAŻAJĄ TO ZA JAKIEŚ BAJKI.
NIEBO JEST JUŻ NA WSZYSTKO PRZYGOTOWANE. PAMIĘTASZ JAK 21 LISTOPADA 2013 ROKU PRAWIE 7 LAT TEMU USŁYSZAŁAŚ :
„ROZŚWIETLENIE BRAMY NIEBIESKIEJ” A NASTĘPNEGO DNIA 22 LISTOPADA „ZJEDNOCZENIE TWARZY BOGA I CZŁOWIEKA”. TEGO ROKU 22 LISTOPADA I TEGO DNIA OBCHODZICIE W KOŚCIELE ŚWIĘTO MOJE CHRYSTUSA
KRÓLA,KTÓRY NIE DOCZEKAŁ SIĘ W WASZYM NARODZIE WŁAŚCIWEJ INTRONIZACJI.
ZAPAMIĘTAJCIE TE DWIE DATY I OCZEKUJCIE TEGO W NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI.
JESZCZE TERAZ MUSICIE TRWAĆ W CZUJNOŚCI MAJĄC ZAPALONE ŚWIATŁA I LAMPY ZAOPATRZONE W OLIWĘ ABY TO CO MA NASTĄPIĆ SIĘ DOKONAŁO.
JA JEZUS CHRYSTUS PŁACZĘ  NAD TYM CO SIĘ DZIEJE  W KOŚCIELE,NAWET I W WASZYM POLSKIM.
ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II JEST ŚWIĘTYM PAPIEŻEM I TO CO SPOTYKA  JEGO W WASZYM NARODZIE ZASŁUGUJE NA WIELKIE POTĘPIENIE.
NIE POZWÓLCIE ODEBRAĆ MU TEJ CHWAŁY I BROŃCIE (bronią profesorzy czyli świeccy)GO BO JEGO NAUKI I ENCYKLIKI ŚWIADCZĄ  O JEGO ŚWIĘTOŚCI A TO ,ŻE NIE MIAŁ WOKÓŁ SIEBIE LUDZI ZAUFANYCH NIE MOŻE OBCIĄŻAĆ MOJEGO UMIŁOWANEGO UCZNIA.
NIECH DOWODEM NA TO BĘDZIE DLA WAS ,ŻE JEDEN Z BISKUPÓW NATYCHMIAST ZOSTAŁ ODWOŁANY GDY ŚW PAPIEŻ DOWIEDZIAŁ SIĘ O TYM  JEGO WIELKIM GRZECHU W KOŚCIELE. NIE DOWIEDZIAŁ SIĘ TEGO OD NAMIESTNIKÓW WATYKANU LECZ OD OSOBY ŚWIECKIEJ.( od Wandy Półtawskiej o bp Pecu wg przekazu tv ).
WIELE RAZY GO OSZUKANO I NIE MIAŁ NA TO WPŁYWU ABY O WSZYSTKIM WIEDZIEĆ.
NAPOMINAM TYCH KTÓRZY GO OBRAŻAJĄ I USZANUJCIE JEGO ŚWIĘTOŚĆ BO ORĘDUJE W NIEBIE ZA WAMI.
GDY TE RZECZY SIĘ DZIAŁY BYŁ CHORY I SĘDZIWEGO WIEKU DLATEGO NIE OBRAŻAJCIE GO.
NAWET NIEKTÓRZY MOI KAPŁANI TERAZ MAJĄ WĄTPLIWOŚCI CO DO ŚWIĘTOŚCI JANA PAWŁA II( np.ks.Woźnicki)
PRZEZ OSTATNIE LATA PO JEGO ŚMIERCI (15LAT) WASI KAPŁANI NIE POTRAFILI WYDOBYĆ DLA WAS NAUKI TEGO ŚWIĘTEGO PAPIEŻA A ZOSTAWIŁ WAM SENTENCJĘ SPUŚCIZNY TRADYCJI WIARY I DLATEGO WIELE DZIECI POBŁĄDZIŁO BO NIE SŁYSZAŁO TYCH NAUK.

KOCHANE BOŻE DZIECI! BĄDŹCIE TERAZ OSTROŻNE CO DO OBSERWACJI CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO W WASZYCH KOŚCIOŁACH  ( słowa konsekracji?). 
JESTEŚCIE ŚWIADKAMI, ŻE WASI KAPŁANI NIE CZYTAJĄ JUŻ WAM CAŁEJ EWANGELII LECZ JĄ ROZRYWAJĄ NA STRZĘPY. ROBIĄ TO PO TO ABY DZIECI NIE ROZPOZNAŁY MOJEGO CZASU NAWIEDZENIA. WYRZUCAJĄ FRAGMENTY,KTÓRE POKAZUJĄ ŻE JA JUŻ NIEDŁUGO PRZYJDĘ JAK ZAPOWIEDZIAŁEM. (oto przykłady których byłam świadkiem:25.08.2020 (1. czytanie 2 Tes 2, 1-3a…… 14-17 wg https://niezbednik.niedziela.pl/liturgia/2020-08-25 zabrakło najważniejszego fragmentu”Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywane jest Bogiem lub co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga, dowodząc, że sam jest Bogiem. 5 Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? 6 Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. 7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 a wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, 10
15.11.2020 (Ewangelia (Mt 25, 14-15. 19-21)…..ucięta Ewangelia30 A sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz – w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów”)

WY TO ROZPOZNAJECIE,ALE INNE DZIECI TEGO NIE ZAUWAŻAJĄ I DLATEGO MUSIMY DO WAS PRZYJŚĆ Z OSTRZEŻENIEM. TY ZNASZ DZIEŃ CUDU ZAPOWIEDZIANY W GARABANDAL, KTÓRY WYDARZY SIĘ NA NIESPEŁNA ROK PO OSTRZEŻENIU.
JEDNAK NIE POZWALAM CI TEGO UJAWNIAĆ ZE WZGLĘDU NA TAJEMNICĘ (NAWET NAJBLIŻSZEJ RODZINIE) ,ABY DZIECI TRWAŁY W MODLITWIE DO KOŃCA I BYŁY PRZYGOTOWANE NA TO PRZYJŚCIE. A PRZYJDĘ DO WAS Z AKTEM MIŁOSIERDZIA NIESPODZIEWANIE.

JEZUS,KTÓRY MA POLICZONE JUŻ SWOJE OWCE.Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

44 odpowiedzi na „19.11.2020r. czwartek, godz. 21:33

 1. bozena2 pisze:

  Chwała Tobie Jezu Chryste Królu. Choć jesteśmy świadkami różnych ruchów intronizacyjnych i działania człowieka, by uczynić zadość Twemu królowaniu, to ciągle czekamy na właściwą, pełną i płynącą z serc Polaków koronację. Tak nam dopomóż Bóg w Trójcy Świętej Jedynej. Amen.

  Polubienie

 2. bozna2 pisze:

  Szczęść Boże.
  O bilbordach Bożych i czekaniu na pełną intronizację obok tych cząstkowych i niepełnych w Łagiewnikach, w Świebodzinie czy w parafiach.

  Ewa Łapińska – Polsko wracaj do Boga!

  Polubienie

 3. Szafirek pisze:

  27 listopada – św. Wirgiliusz z Irlandii, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-27a.php3
  27 listopada – bł. Małgorzata Sabaudzka, zakonnica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-27b.php3
  27 listopada – św. Franciszek Antoni Fasani, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-27c.php3
  27 listopada – bł. Bernardyn z Fossa, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-27d.php3

  Polubienie

 4. Mateusz pisze:

  Czas pandemii nienawiści i grzechu. Pamiętasz o Cudownym Medaliku?

  Wszechobecny strach przed skutkami pandemii koronawirusa rozlał się po niemal całym świecie. Ludzie pozamykani w domach z niepokojem patrzą w przyszłość. W ruinę popadają nie tylko biznesy, ale – co szczególnie zasmuca – sumienia. Tak! Pandemia braku wiary jest dziś szczególnie zajadliwa i groźna. Szczególnie, gdy przed wiernymi zamykane są kościoły, dostęp do sakramentów jest reglamentowany, a na ulicach przetaczają się tłumy wulgarnych, agresywnych demonstrantów.

  Podawane w mediach kolejne, rosnące liczby zakażonych i zmarłych mogą wystarszyć. W panice wielu ludzi ogranicza swe działania do troski o życie doczesne – robią zapasy żywności, płynów dezynfekcyjnych, maseczek… zapominając przy tym, że nasza główna walka toczy się o wieczność. W kościołach praktyki religijne niemal wygasły, a sumienia usypiane są kolejnymi dyspesami i – przecież niepełnowartościowymi – substytutami w wersji online.

  Wielu w obawie czeka na cudowną szczepionkę… Tylko czy to aby dobra lokata? Warto spojrzeć nieco w pzreszłość. Na początku lat 30. XIX wieku Europę dotknęła epidemia cholery. Przywleczona przez wojska rosyjskie wracające z kampanii tureckiej, rozpełzła się po Europie trzebiąc kolejne narody. W tym czasie Bóg dał wiernym znak swojej opieki i łask, którymi chce obdarzać dusze – Cudowny Medalik. Duchowa broń, z której skuteczności dziś wielu boi się skorzystać.

  Tymczasem Bóg – prawdziwe źródło naszej nadziei – poprzez Najświętszą Maryję Pannę, postanowił dać ludziom znak swojej łaski i bliskości, przekazać wezwanie do nawrócenia. I to wezwanie do pokuty, chrześcijańskiej ufności w Bożą Opatrzność jest zawsze aktualne – bez względu na epokę, trudności i zagrożenia, z jakimi się borykamy. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza dziś.

  Cudowny Medalik z Rue du Bac

  Po zawleczeniu przez rosyjskich żołnierzy, choroba migrowała, pojawiając się w kolejnych krajach. W marcu 1832 roku pierwsze przypadki zachorowań odnotowano we Francji. Wkrótce w Paryżu codziennie umierały setki ludzi. Zaczęło brakować karawanów i trumien. Grabarze nie chcieli pracować obawiając się zarażenia. Zamknięto teatry i sale koncertowe. W połowie roku zaraza ustała. Niestety, nie na długo. W lipcu znów liczba zgonów zaczęła szybko wzrastać. Opieką nad chorymi zajęły się m.in. Siostry Miłosierdzia (szarytki). Pielęgnowały ich, niosły pociechę duchową, rozdawały owalne medaliki z charakterystycznym wizerunkiem Matki Bożej. Szybko między paryżanami zaczęły krążyć wiadomości o wielu cudownych uzdrowieniach wśród chorych, którzy je przyjęli.

  Tak się złożyło, że w jednej ze stołecznych szkół 8-letnia Karolina Nenain, jako jedyna z całej klasy, nie nosiła Medalika. Gdy zapadła na cholerę, otrzymała go od zakonnic. Następnego dnia w pełni zdrowa powróciła do szkoły… W diecezji Meaux na cholerę zachorowała pewna ciężarna kobieta. Jej organizm był już bardzo wyczerpany, kiedy na dzień przed porodem dostała Medalik. Urodziła zdrową dziewczynkę, a sama zdumiewająco szybko wróciła do sił. Naturalnie to tylko dwa z wielu przykładów, do których należy jeszcze dodać liczne nawrócenia osób obdarowanych tym sakramentalium. Nic dziwnego, że wierni zaczęli je nazywać Cudownym Medalikiem, a spod stempla producenta wychodziły kolejne tysiące. Wkrótce zaraza ustąpiła.

  Pod wielkim wrażeniem tych wydarzeń był arcybiskup Paryża, ks. Hiacynt Ludwik de Quelen. Sam zresztą rozdawał Medaliki i obserwował uzdrowienia fizyczne i duchowe, o czym zaświadczył kilka lat później w liście pasterskim: Mamy ogromną radość, że możemy wam przekazać tę wiadomość i pragniemy, aby była ona znana nawet w najdalszych zakątkach katolickiego świata, jakoż nabożeństwo to zakorzeniło się głęboko w naszej diecezji i codziennie jest wzmacniane oraz potęgowane w cudowny sposób przez chorych, którzy dzięki niemu odzyskują zdrowie, oraz jak to łaski i dary mnożą się, gdy uciekamy się do czułego miłosierdzia Maryi Niepokalanie Poczętej.

  Sława Cudownego Medalika szybko rosła. Zakładali go na szyję wierni w coraz to nowych krajach świata. Do końca 1839 roku rozprowadzono 10 milionów egzemplarzy. Efekt? Nowe łaski i cuda. Stopniowo w publikacjach religijnych odsłaniano okoliczności i przebieg objawienia. Dziś mamy już pełny wgląd w informacje na ten temat. Pierwszy raz Maryja ukazała się młodej szarytce s. Katarzynie Labouré w nocy z 18 na 19 lipca 1830 roku. Działo się to w paryskim klasztorze przy Rue du Bac. Niepokalana zapowiedziała nadejście kolejnej krwawej rewolucji. Jednocześnie obiecała strumień łask, którymi Francję i cały świat obdarzy Bóg. Zaledwie kilkanaście dni później w Paryżu stanęły barykady, a król Karol X musiał abdykować.

  Drugie objawienie miało miejsce w tej samej klasztornej kaplicy 27 listopada tego samego roku. Katarzyna znowu ujrzała przed ołtarzem Matkę Bożą. Stała na kuli, symbolizującej glob ziemski, a drugą trzymała w rękach. Znów zapowiedziała moc łask, które ludzie otrzymają za jej pośrednictwem. Następnie otoczył Najświętszą Pannę podłużno-okrągły pas z napisem: O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. Bogarodzica poleciła s. Katarzynie wybicie Medalika według wzoru, jaki widzi. – Wszyscy, którzy go będą nosili, dostąpią wielkich łask, szczególniej jeżeli go będą nosili na szyi. Tych, którzy we mnie ufają, wieloma łaskami obdarzę – obiecała. Potem obraz, niby wielki medalik obrócił się, a wizjonerka ujrzała na drugiej stronie literę „M” z wyrastającym ze środka krzyżem, a poniżej Serce Jezusa otoczone cierniową koroną i Serce Najświętszej Maryi Panny przeszyte mieczem bólu.

  By jak najszybciej spełnić polecenie Matki Bożej, siostra Katarzyna powiedziała o wszystkim swemu spowiednikowi ze Zgromadzenia Misjonarzy św. Wincentego á Paulo. Z początku kapłan z niedowierzaniem przyjmował wyznania nowicjuszki. Jednak za nimi świadczyło spełnianie się proroctw przekazanych młodej zakonnicy przez Bogarodzicę. Wreszcie pierwsze 1500 sztuk medalików, wykonanych ściśle według wzoru nakreślonego przez Niepokalaną, opuściło warsztat jubilerski. To właśnie te egzemplarze rozdawały siostry podczas wspomnianej epidemii cholery.

  Resztę życia s. Labouré spędziła jako przykładna zakonnica, ciężko pracując w dziełach miłosierdzia prowadzonych przez Zgromadzenie. Dożyła spełnienia zapowiedzianego przez Maryję wybuchu nienawiści do Kościoła i porządku społecznego, jakim była Komuna Paryska. Na szczęście komunardzi oszczędzili dom, w którym mieszkała. Potem, gdy państwo francuskie karało ich za bunt i liczne przestępstwa, s. Katarzyna rozdawała skazanym na śmierć Cudowne Medaliki. Zmarła 31 grudnia 1877 r. W 1933 roku została beatyfikowana, a 14 lat później papież Pius XII ogłosił ją świętą.

  Szczególny rozgłos przyniosło Cudownemu Medalikowi nawrócenie członka bogatej rodziny bankierskiej Alfonsa Ratisbonne. Ten oziębły religijnie Żyd, rodem z Alzacji, na prośbę przyjaciela przez kilka dni nosił Cudowny Medalik na szyi i recytował Modlitwę św. Bernarda. Robił to, by udowodnić koledze, że religia to przesąd. Jakież było jego zdziwienie, a zarazem zachwyt, gdy 20 stycznia 1842 roku, podczas przypadkowej wizyty w jednym z rzymskich kościołów ujrzał Matkę Bożą w takiej samej pozie, w jakiej została utrwalona na Cudownym Medaliku. W tym momencie jego duszę rozjaśniło światło wiary. Wkrótce przyjął chrzest i został zakonnikiem.

  Wielkim nabożeństwem do Cudownego Medalika odznaczał się św. Maksymilian Maria Kolbe. Widział w nim główną broń przeciwko złu i propagował przez całe życie zakonne. Zawsze miał przy sobie kilka egzemplarzy, by rozdawać przy każdej nadarzającej się okazji. Potem modlił się w intencji obdarowanych, a resztę zostawiał Bogarodzicy. Notabene nazywał je „kulkami”, które przecież, jak mówią słowa popularnej żołnierskiej piosenki, Pan Bóg nosi…

  ***

  Czyż dziś, taka jak i dawniej, nie powinniśmy się uciekać do wstawiennictwa i opieki Najświętszej Maryi Panny, powierzając jej nasze życie, troski i lęki? W sytuacji z ludzkiego punktu widzenia beznadziejnej, potrzebna jest gorliwa wiara i autentyczne oddanie, zawierzenie się Bożej Opatrzności. Resztę zostawmy Bogarodzicy…

  Polubienie

 5. Millka pisze:

  Witold Gadowski przypomina definicję szczepionki w Polskim prawie.
  Zastrzyk Pfizera to NIE JEST SZCZEPIONKA ! Te zastrzyki to niebezpieczna
  MANIPULACJA GENETYCZNA ! Jeżeli będziemy jak te barany co to tylko dobra trawa ich interesuje, to staniemy się organizmami GMO !

  Później powie o resecie, nowym systemie, powrocie komunizmu, wywiadzie z nie przeciętną prof. neurobiologii Marią Dorotą Majewską o szczepionkach. Rzuca ona poważne podejrzenie o KORUPCJĘ naukowców, aby głosili przychylne decyzje, opinie dla firm farmaceutycznych ! Pod koniec Witold mówi o szukaniu ratunku w Bogu. Reszta rewelacji p. Gadowskiego w komentarzu pod tym linkiem. Radzę ściągnąć zanim skasują. Módlmy się za takich jak p. Gadowski szukających prawdy ludzi.
  Cały komentarz pod tym linkiem
  youtube.com/watch?v=wU5L1Q162e8

  Zrobiona na szybkiego „szczepionka” będzie jeszcze gorsza niż choroba ! Ale tu może kryć się podstęp. Pierwsze szczepionki mogą nie być zjadliwe w początkowym okresie, aby zachęcić ludzi pełnych obaw. Jak ryba połknie przynętę, wtedy zostanie zacięta na hak.

  11.12.2022 roku ! Pfizer kończy testy kliniczne szczepionki, którą już sprzedaje Polskiemu rządowi, Nie tylko firmy szczepionkowe nie wezmą
  odpowiedzialności za skutki poszczepienne, ale i „nasz” rząd nie zamierza
  płacić odszkodowań ! Cudownie ! W co oni nas chcą WROBIĆ ?! Jeżeli jeszcze
  kapłani zaczną nas namawiać do szczepień, to jak powiedział Pan Jezus w jednym objawieniu będzie to końcem Kościoła, który zbrata się z cezarem !

  W dużym skrócie o „szczepionce” podążając myślami p. Gadowskiego

  Fragment RNA wirusa (wkomponowany w przerobione komórki zabitych dzieci !) zostanie wstrzyknięty do naszych ciał, a tam przerobi nasze komórki (które ? oko, serce, narządy wewn., mózg ?) na białko wirusa. Wtedy nasz układ
  odpornościowy ma się zająć zwalczaniem infekcji, czyli wywoła wojnę przeciwko
  naszym komórkom !
  Przyznaję, że nie wiele wiem o wirusologii i szczepionkach. Z różnych,
  niezależnych źródeł informacji (naukowcy, dziennikarze śledczy) można się
  dowiedzieć wielu alarmujących wieści czym grozi użycie tej niezbadanej broni
  genetycznej w walce z infekcjami. Najgorszą jest ta, że nie będzie to broń
  defensywna ale ofensywna, czyli atakująca nasz organizm ! Zainfekuje nas tak
  aby nasz organizm zwrócił się przeciwko samemu sobie ! Skutkiem będą choroby autoimmunologiczne, nowotwory. Kiedy leżałem w szpitalu na reumatologii, pewien młody mężczyzna powiedział czym jest potworny ból spowodowany autoagresją. Nie pomaga nawet morfina !

  Polubienie

 6. Adrian pisze:

  Afera wokół hybryd plug-in. Skandal większy niż dieselgate?

  Europejska Federacja Transportu i Środowiska (T&E) zleciła badania hybryd plug-in. Przedstawiciele T&E nie mają wątpliwości, że obecnie hybrydy plug-in, zamiast łączyć zalety aut spalinowych i elektrycznych, kumulują w jednym pojeździe największe wady obu technologii.
  https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-afera-wokol-technologii-plug-in-skandal-wiekszy-niz-dieselga,nId,4874731#iwa_source=worthsee

  Niemcy będą płacić 15 tyś Euro za złomowanie Ciężarówek EURO 5.

  Mamy więc sytuację, w której na przykład we Frankfurcie nad Odrą ciężarówka z silnikiem Euro 5 jest zagrożeniem dla środowiska i wymaga złomowania, a już 680 kilometrów dalej, w Brześciu, samochód z takim samym silnikiem czeka na klienta jako fabrycznie nowy.
  https://40ton.net/ciezarowki-euro-5-na-zlom-by-nigdzie-nie-truly-powietrza-co-tez-niemcy-opowiadaja/

  wystarczy wyjechać poza Europę żeby się zdziwić jak wygląda flota pojazdów w innych krajach. W takiej np. Afryce jak coś ma Euro 4 to jest to jakiś ewenement, znaczna większość raczej nie ma żadnego Euro, egr czy adblu nie wspominając o katalizatorze….

  Polubienie

 7. Adrian pisze:

  Fundacja Rockefellera i Światowe Forum Ekonomiczne wprowadzają Paszport-Aplikację w 52 krajach

  CommonPass framework for safe and secure border crossing

  CommonPass to cyfrowy „paszport zdrowia” zainicjowany przez The Commons Project, Światowe Forum Ekonomiczne i Fundację Rockefellera, która w pierwszym tygodniu lipca 2020 r. zwołała ponad 350 liderów z sektora publicznego i prywatnego z 52 krajów w celu zaprojektowania wspólnej ramy „bezpiecznego ponownego otwierania granic” na całym świecie.
  =============================
  Francja rozpocznie oznaczać sprzęt indeksem naprawialności

  Od stycznia Francja rozpocznie wdrażanie systemu etykietowania elektroniki, takiej jak laptopy, telefony itd, indeksem naprawialności. Jest to w zgodzie z niedawnymi decyzjami UE by walczyć z celowym postarzanie sprzętu.,. [Eng]
  https://www.gsmarena.com/france_will_begin_labeling_electronics_with_repairability_ratings_in_january-news-46452.php

  Polubienie

 8. Gosia 3 pisze:

  WYJAŚNIENIE DLA BRYGIDY

  22 listopada wysłałam i-maila do Pani Krysi a wczesniej z nią korespondowałam normalnie i 3 dni temu otrzymałam taką oto odpowiedz :

  2020-11-24 22:43:36
  MAILER-DAEMONsmtpo31.poczta…pl (dziwna nazwa brzmi jak DEMON)
  Do:mnie

  I’m sorry to have to inform you that your message could not
  be delivered to one or more recipients. It’s attached below.

  For further assistance, please send mail to postmaster.

  This is the mail system at host smtp.poczta..pl.
  Co przetłuaczyłam:
  To jest system pocztowy na hoście smtp.poczta..pl.

  Przepraszam, że muszę Cię poinformować, że Twoja wiadomość nie mogła
  być dostarczone do jednego lub kilku odbiorców. Jest załączony poniżej…(TUTAJ WYKROPKOWAŁAM BO JAKBY OPRÓCZ ADRESU PANI KRYSI JESZCZE JEDEN ADRES CIEKAWE CZYJ?)

  W celu uzyskania dalszej pomocy, proszę wysłać e-mail do naczelnika poczty.

  Jeśli to zrobisz, dołącz to zgłoszenie problemu. Możesz
  usuń własny tekst z załączonej zwróconej wiadomości.

  system pocztowy

  TAKŻE BRYGIDO JEŚLI MOŻESZ TO PODAJ MI PRZEZ MARIUSZA ADRES A JA SPRAWDZĘ CZY JEST TAKI SAM BO JA CHYBA W SIERPNIU DO NIEJ OSTATNI RAZ PISAŁAM A MOŻE ZMIENIŁA. PRZECIEŻ MASZ JAKO DOBRA KOLEŻANKA I ZALEŻY CI PEWNIE ABY TA SPRAWA SIĘ WYJAŚNIŁA.
  PRZY OKAZJI POKAŻĘ TO INFORMATYKOWI I ZAPYTAM JAK TO PRAWIDŁOWO WYSŁAĆ DO NACZELNIKA I KTO MI SIEDZI I PODGLĄDA BO NAWET MÓJ SYSTEM ANTYWIRUSOWY MI SYGNALIZUJE I POKAZUJE NAWET IMIĘ TEGO PANA.
  JA TO ZNOSZĘ WSZYSTKO ALE DO CZASU GDY JEST TAKA POTRZEBA, NIE DŁUGO JUŻ STĄD ODEJDĘ I TAK BĘDZIE NAJLEPIEJ.

  Polubienie

 9. Mateusz pisze:

  Jeśli modlący się, nie zasługuje na to, aby był wysłuchany, wysłuchanym jednak będzie na mocy zasług Maryi, której się poleca i która wstawia się za nim. [św. Anzelm]

  Bądź pewny, że nie uwłaczasz wcale Synowi wychwalając Matkę, gdyż im więcej uwielbiasz Matkę, tym większa stąd chwała Synowi.
  [św. Bernard]

  Polubienie

 10. Szafirek pisze:

  28 listopada – św. Stefan Młodszy, męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-28a.php3
  28 listopada – św. Jakub z Marchii, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-28b.php3
  28 listopada – bł. Jakub Thomson, prezbiter i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-28c.php3

  Polubienie

 11. Millka pisze:

  fragmenty z Żywego Płomienia:
  Polsko, wkroczyłaś w czas swojego ostatecznego oczyszczenia. Wielu pracuje nad tym, abyście zniknęli z map świata. Niektórzy usiłują działać, lecz szamoczą się w swojej bezsilności. Nie będę wam powtarzał czego od was oczekuję, bo to było wiele razy wam przekazywane. Nie grzeszcie, przebaczajcie sobie nawzajem, bo jest to baza, podstawa Mojego dla was przebaczenia.
  Apokalipsa Świętego Jana Apostoła realizuje się systematycznie na waszych oczach, jej karty przewracają się strona za stroną

  Już niedługo poleje się w Polsce wasza krew, umierać będziecie w głębokim przerażeniu, tak się stanie, bo chronicznie trwacie w ciężkim grzechu, pełni buty, bez pokuty. Coraz mocniej zanika wiara w kapłanach i biskupach, ci już teraz podejmują decyzje dalekie od Woli i Myśli Bożej. Coraz mocniej tracicie nadzieję, zanika wiara i miłość. Proszę was o Moi kapłani i biskupi o organizowanie codziennej modlitwy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

  Życzę sobie, aby biskupi odprawiali codziennie egzorcyzmy, niech pozwolą spełniać tę funkcję wszystkim swoim kapłanom. Podejmijcie aktywną walkę z hordą demonów, nie bójcie się ich, bo one są mocne mocą waszych słabości, a zwłaszcza waszych grzechów. Ja chcę, abyście oczyszczali się na bieżąco, bo pragnę, abyście byli czyści, jak kryształ.

  Przygotujcie się na ucisk, bo będziecie prześladowani z każdej strony. Wytrzymajcie to, bo cała Trójca Święta będzie z wami, będzie was wzmacniać i umacniać. Nie bójcie się śmierci, bo ona jest jak próg, który każdy człowiek musi przekroczyć. Nie obawiajcie się Mnie prosić o wszystko, o każdy detal, o każdy szczegół, bo Ja was słucham i gotów jestem wypełnić.

  Wielu z was się wydaje, że szatan wygrywa ze Mną na całej linii, a to jest nieprawda, to jest jedynie zwodzenie, iluzja pozorów.

  Poddałem wszystko w Ręce Maryi, lecz Ona wie, że na razie nie może nic uczynić, bo jest Wolą Trójcy Świętej, aby wypełniły się wszelkie pisma prorockie. Wielu z was wydaje się próżnym trudem, że wszystko to jest bez znaczenia, a szatan już teraz pokonał siły dobra. Bardzo was proszę, abyście celowo nie upadali, trwajcie przy Trójcy Świętej, a jednak jak się cokolwiek wam przydarzy, to zaraz oczyszczajcie to w Sakramencie Pokuty. Nie zostawiajcie tego nazbyt długo, bo wasz grzech staje się furtką, bramą, przez które wchodzą do wnętrza waszej duszy hordy demonów, działając na was silnie destrukcyjnie. Będąc w takim stanie, jest wam bardzo trudno samemu się podnieść.
  Wiem, że jest wam nie łatwo trwać przy Mnie, a upadły Anioł w tym wam nie pomaga. Każde z was słabnie z każdą chwilą, więc nie będę zwlekał z działaniem. Nie traćcie nadziei, nawet jak opuszczą was kapłani i biskupi. Coraz większa liczba ich wkracza na szeroką autostradę demona, a ta wiedzie wyłącznie ku wiecznej pokucie, ku jezioru ognia i siarki, do piekła.

  Nie oglądajcie się już na nikogo, lecz trwajcie wierni przy Bogu. Trójca Święta jest nieustannie gotowa do udzielania wam niezbędnych Łask Bożych, lecz mimo Bożego starania, kierujecie swoją wolną wolę ku piekielnemu oszustowi. Obudźcie się z letargu, z demonicznej hipnozy, bo przeciwnik czyni wszystko, aby doprowadzić was do miejsca wiecznej pokuty, jeziora ognia i siarki, do piekła.

  Niebawem zamilkną wszelkie prawdziwe objawienia, będzie musiało zrealizować się wszystko to, co było do tej pory zapowiadane. Nadszedł czas, kiedy Aniołowie wykonawcy Sprawiedliwego Gniewu Bożego rozpoczną swą pełną, zasadniczą pracę. W niedługim czasie przez ziemię przetoczą się liczne wydarzenia, a wraz z nimi postępować będą niszczące siły przyrody poruszone ręką Aniołów wykonawców Sprawiedliwego Gniewu Bożego.

  Inną, nie mniej ważną nie ujarzmioną sferą jest sfera języka. Jest wiele osób mających wielki chaos myśli, lubią paplać bez ustanku z każdą osobą, która ma podobną przypadłość. Dość często w chaosie myśli i wypowiadanych słów, człowiek grzeszy wielomówstwem. Sama mowa nie jest grzechem, lecz dość często ociera się o obmowę, kłamstwo, półprawdę, oszczerstwo, przekleństwo, wulgarność, itp., a to niestety już jest grzechem lub do grzechu prowadzi.

  Jestem Bogiem, jestem Trzecią Osobą Trójcy Świętej, która żyje, czuje, a nade wszystko działa. Za krótką chwilę licząc nawet po ziemsku, oświetlę wasze dusze, wasze serca i sumienia Światłem Bożej Sprawiedliwości. Ujrzycie stan swojej duszy, będziecie mieć swoisty przegląd swojej własnej duszy widzianej Moimi Świętymi Oczyma. Pokażę wszystko to, co zapisała pamięć waszej duszy, ona rejestruje film z całego waszego życia.

  Nie obawiajcie się Mnie, ani Mojego Świętego działania, bo to co zamierzam z wami uczynić, zdejmie z was wszelkie, nawet najsłabsze działanie szatana, Moc Boża jest złożona w dłonie Maryi, Mojej Świętej Oblubienicy, sparaliżuje wszelkie działanie złego ducha na okres kilku tygodni. W tym czasie nastąpi to oczekiwane już przez wielu wydarzenie.

  Nie bójcie się Mnie, ani Mojego, Świętego działania. Nie ma człowieka na ziemi, który by w ogóle nie grzeszył, nie zasmucał swoim działaniem dobroci Trójcy Świętej. Moje Święte działanie wyciśnie na każdej duszy, każdego człowieka trwały ślad, który w tym czasie odarty będzie z każdego demonicznego oszustwa i przeniknie do wnętrza duszy, na wskroś.

  W tym czasie nakażę powrót do kapłaństwa, do służby ołtarza każdemu, kto otrzymał ważne święcenia kapłańskie. Powracając, będą musieli porzucić grzeszne życie. Powracając do kapłaństwa, porzucą grzeszne życie, a także kobiety z którymi żyli i grzeszyli. Każdy z nich będzie musiał dźwigać konsekwencje swojego wyboru, podjętych przez siebie wszelkich decyzji. Każdy z nawróconych kapłanów otrzyma ode Mnie odpowiednie światło, co, kiedy i jak ma uczynić. Po dniach duchowej kwarantanny, powrócą wściekłe demony, z powodu tego co się stało. Rozpoczną na nowo swoje misterne działanie, zwodzenie.
  Po okresie duchowej kwarantanny ludzkość ponownie dokona swojego wyboru. Wybierając zło, wkroczą w stan grzechu wiecznego, który nigdy nie będzie odpuszczony. Źli będą prześladowali dobrych, a liczni dobrzy będą zabijani przez tych złych. W tym czasie wielu spośród was złoży swoją głowę w męczeństwie, przechodząc do wieczności. Nie obawiajcie się męczeństwa, bo ono trwa bardzo krótką chwilę. Miłość do Boga umierającego męczennika, obmyje jego duszę przelaną krwią, która wpadnie po skonaniu wprost w objęcia Trójcy Świętej.

  Po ustaniu prześladowań, po usunięciu z ziemi żyjących syna zatracenia, Antychrysta, powróci w swojej Chwale Niebieskiej Jezus, wskrzesi wielu z tych co pomarli dla Jego świadectwa, a ci będą pomagać tym, którzy przetrwali, zorganizować na nowo życie w Nowej Erze. W trakcie trwania Nowej Ery będę aktywnie pomagać tym żywym, którzy przetrwali te wydarzenia.
  Zanim nastaną te chwile, proszę was, abyście do tego czasu starannie przygotowali się duchowo, przez odbycie dobrej spowiedzi, a także materialnie, przez przygotowanie do przeżycia bez zaopatrzenia materialnego przez jakiś czas. Nie traćcie niepotrzebnie czasu na jałowe, bezproduktywne czynności i zajęcia. Nie traćcie czasu na zbędne oglądanie telewizji i godzinami ślęczenie w Internecie, wy wypełniajcie to, co stanowi Wolę Bożą, Boże wskazówki.
  Nadszedł czas, kiedy to demon hurtowo porywa dusze do piekła, on doskonale sobie zdaje sprawę, że jego czas takiego jak teraz działania powoli, ale nieuchronnie dobiega końca. Demon nie odpuszcza, on uwija się jak w ukropie, aby pociągnąć za sobą do potępionej wieczności, kogo się tylko da. Najmocniej pracuje nad Moimi umiłowanymi synami, kapłanami i biskupami.

  Doprowadzając kapłana i biskupa na wieczne męki do piekła, świętuje to jako wielki triumf. Na tą chwilę, na 1000 umierających kapłanów i biskupów na całym świecie, aż 984 idzie na wieczne męki, które dla takiego są o wiele bardziej srogie, niż dla zwykłych ludzi, ze względu na pełnione funkcje i godności. Trójca Święta nie będzie zbyt długo czekać z działaniem, a Mnie pozwoli aktywnie uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu, które niebawem nastąpi.

  Mały Sąd, to Oświetlenie Sumień, to wielka, ogromna Łaska Boża, którą otrzyma każdy żyjący na ziemi człowiek. Moc Boża obezwładni wszelkie upadłe Anioły, te na ten czas wszystkie, co do jednego powrócą do piekła.
  Obecnie wprowadza się wiele negatywnych zmian do liturgii Kościoła Świętego. Falę tych złych zmian zatrzyma Oświetlenie sumień, Światłem Bożej Sprawiedliwości. Wówczas ujrzycie całą prawdę, zwłaszcza ujrzą ją decydenci, a to przyczyni się do ich prawdziwego nawrócenia. To wydarzenie nawróci w Polsce wszystkich polskich kapłanów i biskupów, oni przejrzą na oczy dość szybko, dokonają niezbędnych zmian w Polskim Kościele, a także odbędzie się pełna, uroczysta Intronizacja Mojego Jezusa na króla Korony Polskiej.

  Oświetlenie sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości pozwoli ujrzeć prawdę wszystkim polskim politykom, którzy od tej pory będą chcieli wypełnić każdą, nawet najdrobniejszą Wolę Bożą. Gdy czas blokady demonów się zakończy, powrócą z wściekłością na ziemię. Będą pracować pilnie nad każdym człowiekiem, aby ponownie was oszukać, omamić. Wielu z was powróci do nich zapominając o wszelkich dobrodziejstwach wyświadczonych wam przez Stwórcę.
  Oświetlenie sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości spowoduje wielki szok w sercu duszy każdego człowieka. Ja pomogę przetrwać wam ten czas, a także pomogę podjąć właściwe decyzje każdemu człowiekowi, a zwłaszcza wszystkim Bożym Niewolnikom. Po tym fakcie będzie wam się o wiele lepiej żyło i funkcjonowało.

  Powrót do Łaski Bożej ponownie zapełni świątynie, zniknie potrzeba zmiany liturgii na złą, bo otworzą się oczy tych, którzy o tym decydują. Znając całą prawdę, kapłani i biskupi przywrócą dość szybko Tabernakulum na właściwe, centralne miejsce, a Najświętsza Ofiara Mszy Świętej będzie od tej pory odprawiana tyłem do ludzi, a przodem do Tabernakulum.

  Oszukani przez szatana ci, którzy mieli się za wielkich proroków, odwrócą się od zła, które czynią, naprawią zło i błędy, zaczną za nie odpowiednio pokutować. Po swoim powrocie, demon ponownie zacznie ogłupiać ludzi, używać względem nich swojej demonicznej hipnozy i znieczulenia. Jednak wielu ponownie stanie po stronie szatana, a cały świat ludzi, podzieli się na dwa obozy, ludzi Boga i ludzi szatana. W tym czasie rozpocznie się walka, a wszystkie pisma i proroctwa będą wypełniać się na waszych oczach. Tak bardzo pragnę, abyście pozostali wierni Bogu i Mnie, słuchali Bożych natchnień i wypełniali wszystko, a osiągniecie pełnię zbawienia.

  Koroną całego stworzenia jest Maryja, Moja Święta Oblubienica. Tylko Ona jest najbliżej Trójcy Świętej, to Ona pośredniczy każdej Łasce Bożej, na Niej skupia się Boża Miłość, która przez Nią przepływa jak prąd przez przewodnik. Maryja nie zatrzymuje sobie Bożych Łask i Darów, musi i chce je przekazywać do całej ludzkości, bo tak chce Wola Trójcy Świętej. Nie może się nie dzielić Łaską Bożą, musi ją przekazywać dalej, bo nie będąc jednak Osobą Bożą, nie posiada niczym nieograniczonych możliwości działania.

  Maryja posiada wszelkie możliwe godności i przywileje, co Jej nie zmienia, nie wpływa na zmianę Jej zachowania. Maryja nie jest zwyczajną Osobą, jest Mamą Drugiej Osoby Bożej pod względem ciała, a ta godność wymagała od Trójcy Świętej stworzenia Jej w specjalny sposób, inny niż wszelkie inne dusze i duchy.
  Pragnę, abyście kierowali swoje myśli wyłącznie na Boga, często myślcie o Mnie, niech całe wasze życie stanie się jedną, wielką modlitwą. Rozmawiając z kimś, bądźcie powściągliwi w mowie, nie zbyt wylewni, nigdy nie kłamcie z żadnego powodu, bo to jest obrzydliwe w Bożych Oczach. Jeżeli nie chcesz wypowiedzieć słów prawdy z jakiegoś powodu, lepiej zamilknij. Pilnuj swoich myśli, aby nie wędrowały po tematach, które podsuwa wam demon.
  Niebawem odbędzie się pełne Oświetlenie Sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości. Nie bójcie się Jego, bo sami poznacie prawdę i będziecie mieli porównanie Świętości i Miłości Boga, a kontrastowo własnej grzeszności. Pomogę wam przejść przez ten czas, przez to wydarzenie, ofiaruję wam wiele specjalnych Bożych Łask. Proście Mnie o niezbędną pomoc, o niezbędne Światło Boże, o czyste, miłosierne serce, takie przebaczające, a Ja wam ofiaruję Moje Dary i Łaski Boże, choć nie wszystko od razu.

  Wówczas poznacie to co jest złe w Moich Świętych Oczach. Będziecie mieli szansę nawrócić się, powrócić do Boga. Zapewniam was, to wywoła w was wielki szok duchowy. W pełnym Oświetleniu Sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości pozwolę wam ujrzeć miejsce przeznaczenia na czas Bożego Sądu, na co w tej chwili zasługujecie. Boża Prawda jest bezwzględna, posiada swoją siłę sprawczą. Każdy oświecony będzie na pewien czas wolny od działania upadłego Anioła, a jeżeli własna wola wasza wam nie przeszkodzi, to poznawszy jaka jest Wola Boża, wypełni Ją najszybciej jak potrafi.

  Ja już teraz proszę każdego człowieka dobrej woli, o pomoc biednym, zatwardziałym grzesznikom. Bardzo proszę was o waszą modlitwę, posty, ofiary, wasze wynagrodzenia i ekspiacje, a to wszystko oddawajcie do Bożego Skarbca, do Bożej Dyspozycji. Wasz dar pomoże powrócić do Boga licznym duszom, które bez tej pomocy nie zdołałyby się wyrwać upadłym Aniołom z matni ich pułapek.
  Chcę, abyście byli zawsze przygotowani do tego co dopiero nadchodzi. Polacy, otrząśnijcie się z tego co siłą narzuca wam demon, zły duch, on chce waszej zguby, chce, abyście się kłócili zawzięcie o każdy detal. Moja Święta, Kochana Mama, wstawia się za wami, lecz jest wielki ogrom waszych win, których nieustannie przybywa z każdą chwilą.
  Trwa wojna duchowa, pomiędzy człowiekiem, a szatanem, demonem, on stara się jak może, by zatracić was na wieki w piekle. Chcę, abyście Mi zaufali, pomogli zbawić dusze tych, którzy idą na zatracenie do piekła. Szatan usilnie pracuje nad wami, aby zniszczyć was jako naród. Ogłupia was i pokonuje waszą własną głupotą.

  Módlcie się za waszych rządzących o ich opamiętanie, o ich nawrócenie. Bardzo was proszę, nie przyjmujcie niegodnie Mojego Świętego Ciała, bo przyjmując Komunię Świętą na stojąco i do ręki, czynicie wielkie świętokradztwo, a to mocno obciąża wasze dusze i otrzymujecie w miejsce Bożego Błogosławieństwa, Boże przekleństwo.
  Niebawem każdy człowiek ujrzy prawdę, oświecony Światłem Bożej Sprawiedliwości. Nie walczcie z Bogiem, bo każdy kto z Bogiem walczy, zawsze przegrywa z kretesem. Tylko Trójca Święta jest po Trzykroć Święta, cała świętość powstaje w Bogu na wskutek działania Bożej Miłości.
  Szatan wmawia wam, że wygrał, że pokonał Boga, masoneria już świętuje wiwatując swoje zwycięstwo nad Kościołem Świętym. Ludzkość pozostaje coraz bardziej bez opieki swoich pasterzy, a szatan zmienia liturgię rękami swoich pasterzy z masonerii Kościelnej. Proces degeneracji przerwie jedynie Oświetlenie sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości, który odbędzie się za chwilę, nawet licząc po ziemsku.

  Mały Sąd uświadomi wam prawdę, ale to od was i waszej decyzji zależy, czy zechcecie tę prawdę przyjąć, podjąć. Nowy humanizm nie jest tym, co Ja założyłem, to działanie i kościół masonerii. Ja będę błogosławił tylko tym, którzy pozostaną Mi wierni. Nadszedł czas przelania krwi za wiarę, także na terenie Europy i Ameryki.

  Źli ludzie chcą pozbawić oszczędności tych dobrych, dlatego właśnie wdrażają w życie plan wielkiego kryzysu. Ja i Moje święte działanie w wielu waszych sercach obudzi wielu, lecz czy to wystarczy? Niebawem zakończy się przekazywanie prawdziwych Słów z Nieba, bo na ich dalsze przekazywanie nie pozwoli ucisk i prześladowanie wiernych Mi dzieci.

  Szatan sprawi, że zaczną ze Mną walczyć wszystkie narody, wszędzie pojawi się śmierć i zniszczenie.

  Działania wojenne sprawią, że niedługo zniknie dostawa prądu, wody, gazu, znacznie będą utrudnione dostawy towarów, zwłaszcza żywności do sklepów. Ten kto się nie przygotował choć minimalnie, ten zacznie cierpieć prawdziwy głód. Działania wojenne sprawią, że ludzie przestaną nad sobą panować, rozpoczną się rozboje, napady, masowe gwałty, a także rabunki. Taki jest scenariusz, który szykuje wam szatan, czy tego chcecie? Ja pragnę, abyście wybrali Boga, błogosławieństwo, bo jedynie Boża Moc panuje nad wszystkim.

  Minął już czas, kiedy mogli wam pomagać aktywnie kapłani i biskupi.

  Dopuściłem do tego, aby nimi mogli zostać ludzie o złych zamiarach masoni, agenci różnych struktur. Działając według wytycznych, które otrzymali, sami dość mocno się pogubili, trwają w chaosie demona, który powoli niszczy ich duszę i ciało. Prosiłem wiele razy i nadal was proszę, o waszą modlitwę w ich intencji, a jeszcze lepiej, jak wszystko oddajecie do Bożego Skarbca, do Bożej dyspozycji.
  Ci kapłani, którzy byli i są nadal agentami i sługami zła upadną, nie wytrzymają presji nagonki, a demon chce całkowitej likwidacji stanu kapłańskiego (biskupi, to także kapłani). Nadchodzące wydarzenia nawrócą wielu z nich, oni zaczną pokutować i naprawiać swoje życie. Ci, którzy nie będą chcieli się nawrócić, zostaną zlikwidowani przez tego, komu służyli, on nie ma litości, on ma w głębokiej nienawiści cały stan kapłański i niszczy nawet tych z nich, którzy mu służyli.

  Wzywam do nawrócenia, do opamiętania każdego kapłana, każdego biskupa, nawróćcie się, pokutujcie, jedynie to może was uratować, zwłaszcza waszą wieczność. Zły duch nigdy nie dotrzymuje danego słowa, zwłaszcza jak obiecuje komuś coś dobrego. Ten kto oddał się diabłu w niewolę, ten korzysta z jego „wolności”, temu on nie przeszkadza, ten ma u niego względy, ten opływa w luksusy i wszelkie pozorne bogactwo. Żaden z darów złego ducha jeszcze nigdy nikomu nie przyniósł prawdziwego szczęścia, radości, bo to może wam ofiarować jedynie Trójca Święta.

  Polubienie

 12. Adrian pisze:

  Medyczny NAZIZM w hiszpańskim regionie! Nie zaszczepisz się na covid-19? Zapłacisz 600 TYSIĘCY EURO kary!
  https://prawy.pl/111547-medyczny-nazizm-w-hiszpanskim-regionie-nie-zaszczepisz-sie-na-covid-19-zaplacisz-600-tysiecy-euro-kary-felieton/
  ==================================
  Matka się modli, ksiądz wzywa policję
  Ojciec Gary Ziuraitis zadzwonił na policję, gdy zauważył kobietę, matkę 11 dzieci, która prywatnie modliła się z niektórymi członkami swojej rodziny w Matce Bożej Nieustającej Pomocy w Kansas City (Missouri).
  Matka powiedziała RestoringTheMedia, że chociaż kościół był pusty, posiadacz kluczy krzyczał na nich, że nie noszą masek.
  Wściekły Ziuraitis wezwał wtedy policję, która zauważyła, że egzekwowanie obowiązku noszenia masek nie jest ich zadaniem. Jednak na prośbę księdza poprosili rodzinę o opuszczenie kościoła.
  Matka mówi, że przez sześć tygodni żaden sklep w Kansas City nie poprosił jej o założenie maski.
  https://gloria.tv/post/Q9XMqahUJjgM4ooxY2CccSoyB

  Czy nie dowód, że antychryst już działa ukryty w naszym świecie. A maska to okultystyczny symbol zwłaszcza czarna….Dawniej nosili ją syfiliści, by ukryć szkaradna twarz, dzisiaj każą nakładać w kościele jakby to było miejsce zarazy

  Polubienie

 13. Adrian pisze:

  SAME „PRZYPADKI” …?

  Chińskie laboratorium w Wuhan należy właściwie do Glaxo,
  które przypadkowo należy do Pfizera,
  który zarządza finansami Black Rock,
  które przypadkowo zarządza finansami Open Foundation Society (Soros),
  które przypadkowo jest zainteresowane francuskim AXA,
  który przypadkiem jest chińskim warsztatem z niemieckim firmą Winterthur,
  został przypadkowo kupiony przez sojusz Niemiec
  i przypadkowo jako wielki akcjonariusz ma Avantgarde,
  który jest akcjonariuszem Black Rock,
  który kontroluje banki centralne i zarządza 1/3 światowego kapitału inwestycyjnego,
  który przypadkowo jest wielkim akcjonariuszem Microsoft i Gates,
  który przypadkowo jest akcjonariuszem Pfizer i obecnie pierwszym sponsorem WHO.
  https://gloria.tv/post/cXmnKQfmjuK23LSPEBXVszZsN

  Polubienie

 14. Adrian pisze:

  Nadchodzi bat na foliarzy? Rząd przeprowadzi w Polsce masowe pomiary częstotliwości 5G
  https://www.gsmmaniak.pl/1184964/pomiary-5g-promieniowanie/

  operatorzy zostaną wcześnie powiadomieni i moce przez nich zostaną zmiejszone (znając życie wszystko będzie ok, albo dla picu powiedzą że było kilka miejsc gdzie moc była zawyżona – a gdzie gdzie jest kilka anten o róznej częstotlowości,2g, 3g..), ciekawe kto będzie to robił i jakim sprzętem to będą weryfikować, a co z siecią 4G?

  Polubienie

 15. Leszek pisze:

  Dramatyczny apel księdza: to czasy apokalipsy
  24 listopada 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=nEO9L0r-EO4&feature=youtu.be (20,32 min.)

  Polubienie

 16. Mateusz pisze:

  To pierwszy filmik z papieżem Benedyktem XVI od śmierci brata.

  Polubienie

 17. Mateusz pisze:

  Carbonia 28.11.2020 – 18.18.2020
  „Jezu, nawet dzisiaj powraca do was, o ludzie, przychodzi do was w swojej nieskończonej Miłości, przychodzi, aby krzyczeć na was pokutę: jesteście teraz na końcu podróży, jesteście na ostatniej stacji, pociąg, który teraz przejedzie, będzie szybki: … tym, którzy zredukowali ciężar swoich grzechów, dlatego prawdę mówiąc, mówię wam, abyście uważali i szybko zmniejszyli ciężar, aby nie było przeszkód. Nie karzcie się na Ziemi, gdzie znajdziecie się w wielkim ucisku
  „Bóg interweniuje teraz, aby zabrać swoich i umieścić ich w bezpiecznym miejscu, chcesz być wśród nich
  Teraz na twojej planecie morza się poruszą,
  wulkany będą pluć ogniem, Ziemia zostanie wstrząśnięta jak obrus, aby nie pozostały w niej okruchy zła.”

  „usłyszysz dźwięk trąby, która wezwie moje dzieci na zgromadzenie.
  Oto jestem dla was, moje dzieci, wasz Bóg nadchodzi, aby was zbawić.”

  Polubienie

 18. Adrian pisze:

  Trevignano Romano, 28 listopada 2020 r
  Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Jak pięknie jest widzieć klęczące moje dzieci, do tej pory rzadko widzę serca ludzi niesione miłością do Mnie i do mojego Syna Jezusa. Moje drogie dzieci, już widzę podziały, które zostaną stworzone w wierności Bogu. Moje dzieci, Jestem tutaj, aby przynosić miłość i odwagę oraz chronić Cię w każdej chwili. W tym czasie ci, którzy będą wierni, zobaczą podwojenie łask, aby mogli zrozumieć miłosierdzie Boże, jakie jest wielkie. Moje dzieci, wkrótce zostaniecie przyłapani na ostrzeżeniu, więc przygotujcie się na nieoczekiwane nadejście. Moje drogie dzieci, pamiętajcie, że Prawda jest słowem Bożym i nie może być mistyfikowana, a oto człowiek pozwolił sobie czynić to, co nie jest miłe Bogu. Dzieci, pamiętajcie o słowach Jezusa: „albo ze mną lub przeciwko mnie ”. Bądź z nim, a będziesz miał radość i spokój nawet wtedy, gdy wokół ciebie zapadnie ciemność. Teraz daję wam moje macierzyńskie błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Inne tłumaczenie:

   „Moje dzieci, wkrótce zostaniecie pochwyceni przez ostrzeżenie, więc przygotujcie się, ponieważ nadejdzie ono nieoczekiwanie”

   Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Moje drogie dzieci, pamiętajcie, że Prawda jest słowem Bożym i nie może być mistyfikowana, a oto człowiek pozwolił sobie czynić to, co nie jest miłe Bogu.

   Polubienie

 19. Szafirek pisze:

  29 listopada – bł. Maria Klementyna Anuarita Nengapeta, dziewica i męczennica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-29a.php3
  29 listopada – błogosławieni męczennicy Dionizy i Redempt https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-29b.php3
  29 listopada – św. Saturnin, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/11-29c.php3

  Polubienie

 20. Szafirek pisze:

  Mariuszku,czekają Święci i o.Dolindo na zatwierdzenie! I pilna sprawa na poczcie,wysłałam.Nowenna do Matki Bożej.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Z Panem Bogiem i Maryją

  Polubienie

 21. Gosia 3 pisze:

  O MÓJ JEZU JAK TY JESTEŚ OBRAŻANY BO PRZECIEŻ TAKA ZARAZA ,ŻE AŻ TRUPY WALAJĄ SIĘ PO ULICACH,BRAKUJE MIEJSCA NA POCHÓWKI.
  A WSZYSTKO PO TO ABY TOBIE” DZIECIĄTKO JEZUS” NIE ZAŚPIEWAĆ NA PASTERKACH:
  ” BÓG SIĘ RODZI MOC TRUCHLEJE…ŚMIERTELNY KRÓL NAD WIEKAMI…A SŁOWO CIAŁEM SIĘ STAŁO I MIESZKAŁO MIĘDZY NAMI.

  Wirtualne obchody Bożego Narodzenia w Betlejem
  Opracowanie:
  Magdalena Partyła
  Poniedziałek, 23 listopada (07:08)

  Ministerstwo zdrowia Palestyny zaleciło ścisłe ograniczenie obchodów Bożego Narodzenia w Betlejem w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa. Obchody w biblijnym miejscu narodzin Chrystusa odbędą się wirtualnie – oświadczył burmistrz Betlejem Anton Salman.

  Polubienie

 22. Gosia 3 pisze:

  Iran: śmiertelny atak na czołowego naukowca zajmującego się bronią jądrową

  Mohsen Fakhrizadeh był jednym z naukowców odpowiedzialnych za irański program broni jądrowej. Państwowe media informują, że zmarł w szpitalu po tym, jak został zaatakowany podczas jazdy samochodem…..

  „Terroryści zamordowali dziś wybitnego irańskiego naukowca. To tchórzostwo – z poważnymi powiązaniami z Izraelem – pokazuje desperackie podżeganie do wojny przez sprawców. Iran wzywa społeczność międzynarodową – a zwłaszcza UE – do zaprzestania stosowania haniebnych podwójnych standardów i potępienia tego aktu terroru państwowego” – napisał na Twitterze Javad Zarif, irański minister spraw zagranicznych.

  Polubienie

 23. Adrian pisze:


  Dramatyczny apel księdza: to czasy apokalipsy

  Polubienie

 24. Millka pisze:

  26.11.2020r. Godz.10:41
  Jezus: Aniu, córko Moja, wiele modlitw zanosisz przed Moje Oblicze i wiele dusz dzięki temu dziennikowi się nawróci. I wiele dusz nawróci się i pozna Moje drogi i Miłosierdzie Moje przez książkę, która się ukaże o Miłosierdziu Moim.

  Teraz nadzieja gaśnie w narodzie i trzeba prosić Boga o nadzieję. Duch walki o dobro i prawdę jest tłumiony przez fałszywe posłuszeństwo. Ginie wiara w Polskim narodzie, a lęk staje się coraz większy.
  – Tak, Mój Jezu, lecz miłość Twoja jest ponad wszelkie zło i bramy piekielne jej nie przemogą.

  Jezus: Zamysły szatana są bardzo złe, lecz Ja Mam władzę i wszystko, co się stanie, jest w woli Mojej. Oczyszczenie bywa bolesne, jednak do Mnie należy zwycięstwo.
  Nikt, kto walczy bronią Różańca i trwa w Moim Sercu i Sercu Maryi, złu nie ulegnie.
  Teraz zło jest krzykliwe, a Ja czekam na was w Tabernakulum ciszy. Ta cisza niesie pokój i ukojenie, wzmacnia wasze dusze, daje nadzieję. Przebywajcie ze Mną jak najczęściej, bym nie był samotny. Wstępujcie do kościoła nie tylko na Mszę Świętą i nabożeństwa, lecz także, by Mnie w ciszy Adorować. Pokój Mój wtedy wypełni wasze serca i pośród burzy przejdziecie w zaufaniu, bo Ja jestem w łodzi i nie usnąłem. Do Mnie należy łódź Piotrowa.

  – Dziękuję, Jezu, że zawsze na nas czekasz, że jesteś i dajesz się nam cały. Czy Twój Kościół przetrwa?

  Jezus: Tak, Aniu. Mój Kościół, choć umrze tak, jak Ja umarłem, Zmartwychwstanie nowy i nieskalany. Przyjdzie czas, gdy Antychryst się ujawni i ogłosi się zbawicielem świata.
  Wtedy już wielu ludzi będzie zniewolonych i naznaczonych znamieniem bestii. To będzie krótki czas, aż do trzech dni ciemności. Teraz jest czas ucisku i Polski naród wiele jeszcze wycierpi. Jednak czas oczyszczenia jest czasem wielkiego trudu i cierpienia. Ja jestem Królem Polski i wraz z Maryją, Królową Polskiego narodu, chronię naród Polski.
  Zło, które dopuszczam, jest jak ogień, i przyjdą siewcy, by plewy od ziaren oddzielić. Kto wytrwa do końca, zasłuży na wieniec laurowy na swoją głowę, na koronę świętości.
  Bądźcie święci, jak Ja jestem święty, a włos wam z głowy nie spadnie. Czuwajcie na modlitwie i w niczym nie ustawajcie. Ufajcie, bo Ja jestem z wami, i w każdej Polskiej rodzinie, gdzie jestem zapraszany. I chronię każdego wiernego kapłana i każdą duszę, wam kapłani, powierzoną.

  29.11.2020r. Godz.00:11

  Jezus: Aniu, córko Moja, zbliża się czas Adwentu, czas przygotowania na Moje przyjście, na Moje Narodziny.
  – Tak, Mój Jezu Umiłowany. Jak w tym roku mam przygotować się duchowo na Twoje przyjście?

  Jezus: Córko Moja, czas to wyjątkowy i trudno teraz brać udział w rekolekcjach, gdyż w Kościołach ich nie ma. Są jednak rekolekcje prowadzone przez kapłanów poprzez Internet. I tu warto wziąć udział w rekolekcjach prowadzonych przez O. Augustyna Pelanowskiego. Są też inne, i każdy wybrać może.

  Dusza, choć czysta, potrzebuje odnowy i pogłębienia relacji z Bogiem. Kroki wiary są krokami miłości. Każdy, kto postępuje na Mojej ścieżce, czyni kroki po wąskiej drodze wśród niebezpieczeństw i musi zważać, by się nie potknąć. Na drodze tej bywają śliskie kamienie i węże ukryte między kamieniami – to kusiciele.
  Droga bywa stroma, często w ciemności ducha. Droga Moja to droga zaufania. Każdy, kto chce na niej postąpić, idzie po Moich śladach i wystarczą mu te ślady, by w nie swoje stopy wkładać. Na drodze Mej też jest wytchnienie – to czas łaski, gdy dusza sił nabiera.
  Droga Moja wiedzie przez próby. Gdy dusza jest oczyszczana, wtedy daję pokusy.
  Każdy czas na Mej drodze winien być dobrze wykorzystany, gdyż wszystko, co daję, jest łaską Moją.

  – To prawda, Jezu, choć bywało, że wielki trud odczuwałam na Twojej drodze przez niekończące się próby, to teraz widzę jak bardzo było mi to potrzebne, jak dusza moja jest zahartowana. Wszystko jest nauką Twoją, Panie Jezu, w szkole Twojej Miłości. Czego teraz powinnam się nauczyć w Twojej szkole, mój Jezu?

  Jezus: Aniu, córko Moja, wiele rzeczy chcesz zrobić naraz i wciąż trudności ci sprawia umiar w pracy. Każda chwila jest przez ciebie wykorzystana i mówisz sobie, że wszystkiego nie dasz rady zrobić. Mało masz czasu na odpoczynek i relaks, jednak prawdą jest, że wszystko, co robisz jest w woli Mojej. Jednak pragnieniem Moim jest, byś zważała na swoje zdrowie i dbała o siebie, i pamiętała o odpoczynku. Dałem ci kilka chorób, które niesiesz jako swój krzyż i niewiele na nie zważasz. Jednak choroby te nie postępują zbytnio i obywa się bez pomocy lekarza.

  Tak, staraj się bardziej, by w twoim planie dnia był czas odpoczynku. Wszystko ma swój czas i wiedz, że wtedy będziesz mogła Mi lepiej służyć, a wiele spraw może poczekać.

  – Dobrze, mój Jezu, będę bardziej się starała. Może wydłużysz dla mnie czas i wtedy na wszystko znajdę czas.

  Jezus: Żarty ci się trzymają, i Ja mam poczucie humoru, i mogę skrócić i wydłużyć czas. Jednak potrzebne jest twoje staranie.

  Tak, drogie dusze, czas Adwentu jest czasem pracy nad swoimi wadami, złymi skłonnościami, słabościami. To czas prostowania dróg, to czas przygotowania serca na Moje Narodziny, bym Mógł narodzić się w waszych sercach, Ja sam Bóg.

  Polubienie

 25. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   w 24min na video
   ROK PÓŹNIEJ
   22 LISTOPADA 2014 ROKU DO WIZJONERKI I STYGMATYCZKI LUIZ DE MARIA
   PAN JEZUS POWIEDZIAŁ:
   „UKOCHANI MOI! WKRÓTCE NASTĄPI SPRAWDZIAN WASZYCH SUMIEŃ…..

   Polubienie

 26. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s