Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa | Ewangelia dla nas - strona katolicka

Bóg się rodzi, noc truchleje… Niech mrok struchleje również w naszych sercach i ustąpi miejsca radości i ciepłu. Niech łaska naszego Pana Jezusa Chrystusa zamieszka w naszych sercach i przyniesie nam pokój i ukojenie. Przyjmijcie życzenia życia w blasku chwały naszego Pana, bez mroku niepewności i strachu oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Wesołych, pogodnych, zdrowych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Pociechy z najbliższych, dobrych dań na stole wigilijnym, lśniącej gwiazdki na niebie oraz dużych prezentów duchowych.
Najskrytsze życzenia składa: Mariusz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

 1. Millka pisze:

  Podnieś rękę, Boże Dziecię
  Błogosław Ojczyznę miłą
  W dobrych radach, w dobrym bycie
  Wspieraj jej siłę Swą siłą…

  Polubienie

 2. bozna2 pisze:

  Vicka do Polaków-Najważniejsze Przesłania Medjugorje 7 grudnia 2020

  Polubienie

 3. Kielich pisze:

  Niech w to Boże Narodzenie zajasnieje Krzyż na Niebie,
  Żeby każdy miał widzenie,
  Poznał grzechy, spojrzał w siebie;
  Niech Zbawiciel nas ratuje,
  Da Znak ludziom, Ostrzeżenie,
  Podczas gdy zaraza truje,
  Jezus da nam wybawienie.
  Bóg Prawdziwy się narodzi,
  By zaświadczyć o Milosci,
  Boże Dziecię już przychodzi
  Światłość Wielka ze Światłości.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Piękny wiersz Kielichu.
   Też chciałbym żeby tak było.
   Boże Narodzenie to piękny czas aby to się wypełniło. Tylko szkoda że ja akurat tu na obczyźnie jestem.

   Pozdrawiam serdecznie.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Znów zmienila mi się ikonka. Znów źle wpisałem chyba Email. Bo za każdym razem wpisuję Podpis i Email. Czasami piszę szybko i potem patrzę a tu pełno błędów w moich komentarzach.

    Polubienie

 4. Adrian pisze:

  Carbonia 23.12.2020 – 00.00 godz.

  Zostaniesz zaskoczony i zabiorą cię moi aniołowie.
  Kochana córeczko, pilnuj moich dzieci.
  Nadeszła godzina, która ma być odczytana we wszystkich jego częściach.
  Pan Bóg otworzy niebiosa i przeniesie wszystkie planety i ześle Ducha Świętego do wszystkich swoich dzieci, głosić Jego chwałę i panowanie na ziemi na zawsze.
  Twój czas się skończył O złych ludzi, Pan Bóg przychodzi na ziemię, aby ta ludzkość uwierzyła, że tylko On jest jedynym prawdziwym Bogiem!
  Zostaniesz zaskoczony i zabiorą cię moje anioły
  a ty zostaniesz przetransportowany na planetę niebieską…
  gdzie będziesz leżał przez trzy dni i trzy noce…
  dopóki moja przepowiednia nie spełni się na Ziemi.
  Ludzie Izraela, przygotujcie się na spotkanie z waszym Bogiem, Tym, który was wybrał, abyście byli narodem wybranym. Wielkie rzeczy zrobi Pan i wielkie będą Jego cuda.
  Przygotujcie się na świętość, moje dzieci, bo oto czas się wypełnia, Świt maluje nowe niebo, …to życie przychodzi nowe dla was, we Mnie.
  Uwierzcie w te moje słowa i módlcie się za tych, którzy są daleko ode mnie, módlcie się, aby znowu znaleźli drogę i prosili mnie o przebaczenie za swoje grzechy.
  Flety, cymbały i liry grają… akompaniując melodyjnej pieśni Aniołów moich, które towarzyszą mi na ziemi dla mojego chwalebnego objawienia.
  Niekończące się melodie będą padać, sprawiając, że serca moich dzieci będą wibrować i radować się nimi ze Mną.
  Oto Pan, Król król królów pojawia się przed swoim ludem! Mój lud, błogosławiony jesteś przez swojego Pana Boga, wielkie będą twoje czyny, będziesz powiększać przed moimi wrogami, którzy zobaczą moją moc w tobie.
  Jest to najpiękniejsza godzina, życie ludu Izraela zmieni swoje oblicze, moje błogosławieństwo weźmie ją we Mnie. Nawróćcie się szybko, wy, którzy mnie nie słuchacie, bo zostaliście złapani na złudzeniach cudzołożnika!
  Fałszywy prorok upadnie i wszystko będzie jak za pomocą magii nowe, życie na Ziemi zostanie odnowione we mnie. Mój Kościół powróci do mnie i będzie prowadzony przez nowych kapłanów, których będę błogosławił we mnie, będą świętymi, ponieważ odziedziczą Boga.
  Mówię wam, którzy jeszcze nie rozumiecie, o ludzie, Mój nowy lud będzie królestwem kapłanów wiernych swojemu Bogu, ponieważ Bóg będzie w nich panować.
  Prorocy tych czasów, idźcie do przodu w swojej misji, wasz Bóg napełnia waskości, aby mogła się nawrócić i powrócić do swego Stwórcy Boga.
  Mury Rzymu zadrżą, wszystko nagle się zawali: gdy pomyślą, że mają zwycięstwo w swoich rękach, sytuacja się rozpadnie, Bóg odbierze to, co do Niego należy.
  Zbliża się godzina, bitwa się kończy; Bóg, Król Wszechświata wraca ze swoją niebiańską armią, aby odebrać to, co zawsze było jego.
  Przeklęty będziesz na zawsze, ty, który zdradziłeś mnie, by podążać za moim wrogiem.
  Niech życie we Mnie powstanie nowe, Chrystus triumfuje razem z wiernymi, Jego tron wznowi się i w miłości i radości będzie królował bez końca na ziemi.
  Ruszajcie się, moje dzieci, ruszajcie się bez obaw, … Bóg jest z wami!
  Victoria ist! samym sobą, nie bójcie się niczego, głoście moje święte słowo tej ludz

  Polubienie

 5. Adrian pisze:

  Osoby we Francji, które odmówią przyjęcia szczepionki na COVID-19, będą miały zakaz korzystania z transportu publicznego i podejmowania innych działań na mocy nowo wprowadzonego prawa. Ustawa, która ma zostać przedłożona parlamentowi, nakłada na obywateli obowiązek posiadania dowodu negatywnego wyniku testu COVID lub „leczenia zapobiegawczego, w tym podania szczepionki”, w celu „dostępu do transportu lub do niektórych miejsc, a także do wykonywania określonych czynności . ”
  https://www.infowars.com/author/11/

  Polubienie

 6. Adrian pisze:

  22.12.2020r. Godz. 10:41

  Jezus: Aniu, córko Moja, wiele niepokoju jest wokół ciebie, lecz ty trwaj w Moim pokoju.
  Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia są bardzo ważne, jednak niech twoja dusza będzie zatopiona w Mojej obecności. Ja jestem i prowadzę wierne Mi dusze, ochraniam je i nie pozwolę, by stało się im coś złego. Jednak są dusze ekspiacyjne, ich ofiara i cierpienie jest darem dla wielu, zwłaszcza, gdy jest złączona z Moim cierpieniem.
  – Tak, Mój Jezu, cierpienie jest wielkim darem, ale teraz każdy ucieka od cierpienia, a co dopiero by miał je cenić.
  Jezus: Tak, to prawda. Taka jest nauka świata i każdy prawie tak myśli, i wielu wierzy, że ci, co cierpią nie mają Błogosławieństwa Boga.
  Lecz czy Moi święci nie cierpieli najwięcej? Czy nie umierali dla Mego Imienia?
  Natura ludzka wzdraga się przed cierpieniem i ucieka od niego. To nie znaczy, że nie trzeba szukać pomocy lekarza i zażywać odpowiednich leków.
  Czym jest przyjęcie cierpienia jako daru?
  Przyjęcie cierpienia to jego akceptacja jako łaski od Boga. To łączenie swego cierpienia z Moim na Krzyżu. I to jest wielka łaska, gdyż dusze, które są zaproszone do cierpienia wraz ze Mną, mają udział w dziele Zbawienia.
  A ten, co pije z kielicha Mojej goryczy, to i pije z Kielicha Mojej Chwały.
  Wiele osób prosi cię o modlitwę o uzdrowienie, jednak nielicznym dam tę łaskę.
  Czy przyjmiecie Moje zaproszenie do udziału w dziele Zbawienia?
  – Tak, Mój Jezu, wiele zyska ten, co przyjmie to zaproszenie. Jednak co mają robić ci, co tak bardzo boją się szczepień?
  Jezus: Większość Polaków myśli, by się zaszczepić, i wielu czaka na tę szczepionkę.
  Jednak ci, co to zrobią, skazują się na wielkie cierpienie, bo z powodu swego lęku chcą uciec od cierpienia. Szczepionka ta niesie w sobie przekleństwo i wiele szkodliwych substancji, co wpłyną niszcząco na organizm. Ci, co mieli już różne choroby, zaczną chorować na nowe, zaś ci, co ich nie mieli, i oni poznają, co to ból i cierpienie.
  Kontrola społeczeństwa, która ma na celu wyeliminowanie słabszych i starszych osób, jest wielkim złem. Dlatego w tym czasie ucisku uciekajcie się do Maryi, chrońcie pod jej płaszczem i proście ją o ratunek dla was i dla waszych rodzin. Ja sam chronię wierne Mi dusze i te, co pozostaną Mi wierne, uratuję.
  Słuchajcie Ducha Świętego, a On was wyprowadzi i znajdzie się sposób, by uniknąć szczepionki. Są wierne Mi dusze co wam pomogą, ufajcie, bądźcie wierni i wierzcie Mi Ja was przeprowadzę.
  – Tak, Mój Jezu, wierzę i ufam Twemu prowadzeniu. I wierzę, że nas przeprowadzisz, gdyż jesteśmy Twoim ludem, Tobie oddanym.
  Jezus: Ja Jestem Bogiem i dawcą życia. Moje Błogosławieństwo jest łaską, która sprawia, że dusza wierna przejdzie przez ogień oczyszczenia nie tknięta.
  Tak, drogie dzieci, przychodzę do was w małym bezbronnym Dziecięciu, Ja, Bóg wasz, Zbawiciel. Proszę, przyjmijcie Mnie do swego serca, a serce wasze wypełnię radością i pokojem, byście byli pewni, że Ja wasz Zbawiciel, zginąć wam nie pozwolę.

  Polubienie

 7. Adrian pisze:

  Trevignano Romano, 22 grudnia 2020 r.
  Moje dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie. Dzieci, moje maleństwa, Ja, wasza Matka, jestem zawsze z wami. Pamiętajcie, że to najgorszy czas, jaki ludzkość kiedykolwiek żyła, ale mimo wszystko jest to czas błogosławieństw, małe stadko będzie błogosławione, aby uczynić je silnym w stawieniu czoła każdemu wydarzeniu. Spójrz głęboko w swoje serce, a odnajdziesz radość z odnowionego życia, siłę, z jaką nawet zło ​​może przed tobą uciec. Pan ma dla ciebie tak wiele darów, raduj się z przybycia Zbawiciela. Módlcie się za Amerykę, ponieważ starcia między politykami i między braćmi będą bardzo silne. Uważaj, wkrótce będą lawiny. Teraz zostawiam was z moim Świętym Błogosławieństwem w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen

  Polubienie

 8. Marcin pisze:

  Ludzie umierają po szczepionkach na COVID-19, a informacje o tym znikają z Internetu.

  Niezależnie od ilości osób, które uważają, że wywołujemy psychozę strachu w temacie szczepionek na COVID-19, przedstawiamy punkty widzenia, których próżno szukać w mediach głównego nurtu. Ktoś te treści usuwa i to potęguje pytanie: dlaczego?

  Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków ujawniła, że dwóch uczestników próby zmarło po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Informację o tym przekazał Reuters, ale bardzo szybko została ona usunięta. Potem powołał się na nią izraelski „The Jerusalem Post”. Potem i on zmienił jej treść.

  Została ona także usunięta z archiwum internetowego Wayback Machine. Udało się jednak zrobić screen oryginalnego artykułu z „The Jerusalem Post”.

  Dr Igor Shepherd, lekarz i kierownik Stanowego Departamentu Zdrowia Publicznego i Wydziału Gotowości w Wyoming i członek zespołu reagowania na COVID, został zawieszony po tym, gdy ostrzegł opinię publiczną, że szczepionki przeciwko COVID są „biologiczną bronią masowego rażenia”.

  Shepherd jest specjalistą w dziedzinie broni biologicznej, chemicznej, radiologicznej, jądrowej i materiałów wybuchowych o dużej wydajności.

  Uważa, że „covidowe szczepionki” są tworzone w oparciu o technologię używaną przy tworzeniu broni biologicznej. Jest głęboko zaniepokojony tym, że naród amerykański i ogólnie cały świat jest tak bierny w kwestii „przejęcia” go przez wrogie siły NWO.

  Dr Shepherd najprawdopodobniej decyzją ​​gubernatora stanu Wyoming zostanie za swoje ostrzeżenia usunięty z pełnionych stanowisk.

  Wraz z globalną akcją szczepień, rozpoczęła się nagonka na wszystko, co zaprzecza tezie o bezpieczeństwie i skuteczności szczepionek na COVID-19.

  I to nie jest budowanie psychozy strachu. Ludzie krytykujący tzw. „teoretyków spisku” najwyraźniej nie widzą sprawy pandemii w szerszym kontekście. Jakakolwiek debata na ten temat powinna się zaczynać od wyjaśnienia informacji będących dowodem, że problem ten był od dawna „projektowany” przez elity. Kłopot w tym, że media mainstreamu nie mówią nic o patentach Billa Gatesa, o „Wielkim Resecie”, który zapowiadają główne postaci światowej polityki.

  Nietransparentne działania rządów, łamanie konstytucyjnych praw, brak spójności w ocenie rozwoju sytuacji pandemicznej, wielokrotnie zmieniane zdanie, ciągłe improwizowanie; czy to naprawdę nie wystarczy, by zrozumieć, że nikt tu nikogo nie straszy bezpodstawnie?

  Tworzy się dla społeczeństwa okrojony obraz rzeczywistości, w którym aktem najwyższego heroizmu opracowano szczepionkę, mającą uratować cywilizację.

  Naczelna retoryka jest w tym wypadku fasadą. Prawda jest raczej między słowami. To didaskalia oficjalnych przekazów na temat koronawirusa.

  Jeżeli komuś przeszkadza psychoza „antycovidowców”, zawsze może ograniczyć się do największych mediów, które przedstawią mu prawdę spokojniejszą, mniej psychotyczną, ale za to mocno zniekształconą.

  Wybór należy do czytelników.

  Polubienie

 9. Marcin pisze:

  Dziwne zjawisko. To bylo wczoraj. Prosze ogladnac do konca. To chyba w jakims anglojezycznym kraju.

  Polubienie

 10. Marcin pisze:

  Właśnie czytałem że również w Polsce 27 grudnia mają zacząć się szczepienia pierwszych osób.
  Kilka miesięcy temu czytałem w internecie że Ostrzeżenie ma być przed szczepieniami. Nie wiem jak odbierać tą informację.
  Co prawda ten rok jeszcze się nie skończył.

  Polubienie

 11. bozna2 pisze:

  Dużo błogosławieństwa dla dzieci Bożych od Świętej Rodziny i Dzieciątka Jezus. Otwierajmy serca na miłość Boga. Jezus przychodzi, bo ukochał. Doświadczył gehenny życia na ziemi, by nauczyć nas godności dzieci Bożych. Dziękuję, że jesteście. Niech wam towarzyszą łaska Boża, pokój serca i wśród ludzi.

  Polubienie

 12. Marcin pisze:

  Dzisiaj tutaj w mieście gdzie jestem w Berlinie robili próbę generalną z 700 żołnierzami w specjalnie zbudowanym zadaszonym pomieszczeniu na obrzerzach miasta przed przyjęciem pierwszych osób którzy od 27 grudnia mają zostać zaszczepieni na koronawirusa. Najpierw lekarze i pracownicy domów opieki. To już będzie szło tutaj od niedzieli pełną parą. I czytałem że ta szczepionka będzie tutaj darmowa. Tutaj w Niemczech tak jest że z chwilą zameldowania się trzeba obowiązkowo co miesiąc płacić składki do kasy chorych. Po tym względem tutaj jest trochę inaczej niż w Polsce. I kasa chorych płaci za tą szczepionkę w ramach odprowadzanych składek.
  Ten mój sen mi się trochę przypomina. O zgrozo

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Pomyliłem się, 300 żołnierzy a nie 700. Prawie połowa z nich odgrywała rolę siedząc na wózkach inwalidzkich tak jak by to były starsze osoby na wózkach z domów opieki którzy przyjmą w niedzielę szczepionkę.

   Polubienie

 13. Gosia 3 pisze:

  „BOSKIE DZIECIĘ JEZUS , ZEŚLIJ NAM SWÓJ POKÓJ”

  Niech się weseli święty, bo bliski jest zwycięstwa, niech się raduje grzesznik, bo dane jest mu przebaczenie. Niech powróci do życia poganin, bo do życia jest powołany. W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam, w sercu na nowo tę dobrą nowinę, niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją na cały Nowy Rok 2021!

  NIECH BOŻA DZIECINA BŁOGOSŁAWI WAM I WASZYM RODZINOM
  NIECH POKÓJ DZIECIĄTKA ZAGOŚCI TAM GDZIE LĘK I NIEPEWNOŚĆ
  NIECH MIŁOSIERNE DZIECIĄTKO , PRZYNIESIE WAM NADZIEJĘ
  BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

  NIECH ŚW. RODZINA RATUJE , OŚWIECA I DOPOMAGA
  WYTRWAJMY PRZY PANU DO KOŃCA I NIE LĘKAJMY SIĘ I NAŚLADUJMY JEZUSA BO:Łk 9,24
  Warunki naśladowania Jezusa
  9 24 Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa
  AMEN.

  Polubienie

 14. Mariusz pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać! Piszę od siebie i rodzinki.

  Polubienie

 15. Gosia 3 pisze:

  OTO JEDEN Z KOMENTARZY SPOD VIDEO:
  Cytuję w całości :

  „Wklejam bardzo ciekawy komentarz przeczytajcie!!
  L
  5G przy 60 Ghz rezonuje z cząsteczką tlenu i nadaje tlenowi odwrotną polaryzację, co czyni go znacznie mniej użytecznym dla organizmu ludzkiego. Przy wysokim stężeniu 5G można udusić ludzi na poziomie ulicy. Przy niższych dawkach pojawiają się objawy grypopodobne, które są dokładnie tymi samymi objawami, co grypa z obniżonym poborem tlenu przez organizm. Ale sposób, w jaki zabija 5G, jest znacznie bardziej interesujący.
  Nasze ciała zawierają biliony organizmów pasożytniczych, które żywią się nami, a niektórzy twierdzą, że pomagają nam żyć, wykonując wiele pożytecznych funkcji. Ale kiedy te bakterie, grzyby i pasożyty zostaną poddane działaniu jakiegokolwiek promieniowania mikrofalowego WIFI, zostaną uszkodzone i zaczną rozmnażać toksyny w obronie własnej. Organizmy te szybko się rozmnażają, aby zapewnić sobie przetrwanie. I tak mamy objawy grypopodobne tych organizmów pasożytów wewnętrznych atakowanych przez promieniowanie mikrofalowe WIFI, szybko rozmnażające się i wydalające toksyny. To jest prawdziwa choroba, na którą ludzie zapadają, a nie koronawirus broni biologicznej.
  2G ma przypisane dziesięć częstotliwości mikrofalowych, 3G ma również dziesięć, 4G ma pięć częstotliwości z pewnym nakładaniem się, ale 5G ma 3000 częstotliwości mikrofalowych przypisanych do niej przez FCC. Dlaczego tak dużo? Tak więc 5G powinno nazywać się 297G, a nie 5G. Tak więc dzięki wdrożeniu sieci 5G w Chinach, Korei, Włoszech, Iranie i na statkach wycieczkowych mamy do czynienia z największym stężeniem 5G oraz największą liczbą chorób i zgonów na świecie. Nasze wewnętrzne pasożyty są jak kanarki w kopalni i są szybko zabijane w wyniku użycia 5G. Kiedy dzieje się to zbyt szybko, organizm nie może pozbyć się zwiększonych toksyn, a gospodarz (ty) umiera z powodu zatrucia. Wszystkie nasze ludzkie komórki są ze sobą połączone i tworzą znacznie silniejszy związek, ale wielu naszych pasożytniczych żywicieli w nas jest znacznie bardziej odizolowanych i znacznie bardziej podatnych na promieniowanie mikrofalowe WIFI. Próbują przetrwać, szybko się rozmnażając i wytwarzając toksyny, aby chronić je przed uszkodzeniem, ale nie ma to sensu i umierają z 5G. A wraz z ich szybką śmiercią nasze ciała (przynajmniej stare
  er i mniej zdrowy człowiek) są bardzo szybko przytłaczani przez toksyny i umierają z powodu połączonych skutków obniżonego poboru tlenu z 5G, a także z powodu masowego przeludnienia, a następnie obumierają z naszej wewnętrznej biomasy zarazków i pasożytów, co tworzy przytłaczającą toksemię.
  Kiedy Chińczycy zablokowali ludzi w Wuhan, zwrócili się do swoich nowych telefonów 5G i połączeń internetowych, dzięki czemu miasto zostało zalane znacznie większym promieniowaniem 5G WIFI i sprawiło, że wiele osób zachorowało i umarło. Wiele osób zachorowało nawet od razu na ulicy z powodu niedoboru tlenu, który wcześniej nie powodował choroby. Ogromna chmura promieniowania mikrofalowego 5G 60Ghz spowodowała, że zawartość tlenu w powietrzu R spadła poniżej poziomu krytycznego dla przetrwania.
  Asia wyłączyła 5G i pozostawiła tylko systemy 3G i 4G do komunikacji, więc oni wiedz, że 5G jest prawdziwą przyczyną chorób.
  Dlatego wyłącz smartfony lub włóż je do aluminiowej torebki, dopóki nie będziesz musiała ich używać, aby zmniejszyć narażenie na promieniowanie siebie i wszystkich innych.
  To jest prawdziwa rzecz, którą musisz zrobić, zamiast myć ręce, aby chronić innych.
  A jeśli chciałabyś uleczyć swoich starszych i dziadków, umieść ich w klatce Faradaya, gdzie nie będą stale napromieniowywani przez sygnały WIFI
  Które są wszędzie wokół nas, zwłaszcza w szpitalach. Wtedy ich chore ciała mogą się z czasem uleczyć, gdy toksemia zniknie z ich ciał.

  Grypa nie powoduje tej cichej / szczęśliwej hipoksji. Żaden „wirus” nie może tego spowodować. Jednak milimetrowe promieniowanie mikrofalowe działa:
  To jest test, poczekaj do 2021 roku

  Sławik Kraszennikow o tym wspomniał ze pojawi sie pewna choroba bez nazwy bardzo możliwe że to 5G wkleje tekst:

  Później wrócą wszystkie choroby, o których ludzie już zapomnieli. Jedna choroba pojawi się bez nazwy, od której będzie mnóstwo trupów na ulicach i nikt nie będzie ich chował. Będą po nich pełzać robaki i wokół będzie panował smród. Sławoczka powiedział: „Mamusiu, ludzie będą iść i umierać w ruchu, ponieważ zupełnie nie będą mieć energii. W naszym mieście będzie tak samo”

  Polubienie

  • KIELICH pisze:

   Coś moze być na rzeczy. U mnie na dolnym Śląsku montują co chwilę jakąś wysoką antenę. Po co to? Po co te 5g? Skoro wszyscy już mają internet? Coś sie wydarzy. Nadarmo robią szpitale ze stadioniw z hal sportowych? Oni się szykują na cos grubego. Covid 19 to igraszka. Oby najpierw Ostrzezenie.
   Jak nie wiadomo o ci chodzi to chodzi o wojnę szatana z Bogiem.
   Pragnę zachować czystą Duszę dla Jezusa. Przyjdź Jezu. Proszę…

   Polubienie

 16. Gosia 3 pisze:

  KOCHANI!
  PAN JEZUS PROSI ABY JUTRO PRZED KORONKĄ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA PO 14 ODMÓWIĆ TĄ KORONKĘ DO BOGA OJCA,POTEM O 15 ODMÓWIĆ KORONKĘ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA I POWTÓRZYĆ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO WODĄ EGZORCYZMOWANĄ LUB WODĄ ŚWIĘCONA NASZE DOMOSTWA NA CZTERY STRONY ŚWIATA.
  NIE WYMAGA TEGO O PÓŁNOCY LECZ W CZASIE GODZINY ŁASKI,KTÓRĄ DAŁ DLA ŚWIATA.
  JEZUS MÓWI ŻEBY PROSIĆ BOGA ABY ULITOWAŁ SIĘ NAD ŚWIATEM BO NADCHODZI GODZINA KARY BOŻEJ.
  MÓWI ŻE BÓG JEST PONAD CZASEM A TO SĄ NASZE GRANICE CZASU . TEN CZAS PODAROWAŁ ABY ZREFLEKTOWAĆ SWOJE ZYCIE I SPOJRZEĆ NA MINIONY ROK CZY ZBLIŻYLIŚMY SIĘ DO JEZUSA .I SYLWESTRA NAM TEŻ PODAROWAŁ BO JEST NAM DANY NA PAMIĄTKĘ WSPOMNIENIA PAPIEŻA SYLWESTRA ALE WSZYSTKO ROBIĆ Z UMIAREM ,BÓG MÓWI,ZE FAJERWERKI I NASZE RADOŚCI SĄ JEGO RADOŚCIAMI.
  NIE WIEM CZY DOBRZE PRZEKAZAŁAM ALE TO PRZESŁANIE JEST Z DZISIAJ Z GODZ 14:17.
  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!
  ZROBICIE JAK UWAŻACIE BO JEŚLI TE PRZESŁANIA SĄ USUWANE TO DOPRAWDY NIE WIEM DLACZEGO TO MARIUSZ ROBI. JA JUŻ NIE BĘDĘ ICH PUBLIKOWAŁA NA TYM BLOGU JEŚLI NIE SĄ SZANOWANE.

  Polubienie

 17. Gosia 3 pisze:

  Tutaj wersja rozszerzona ( z rozważaniem) według objawień w Carbonia

  + W imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

  O Boże, przyjdź i ocal mnie.
  Panie, pośpiesz mi na pomoc.
  Chwała Ojcu.
  Myślę

  W pierwszej tajemnicy kontemplujemy triumf Ojca w Ogrodzie Eden, kiedy po grzechu Adama i Ewy obiecuje przyjście Zbawiciela.
  „Pan Bóg rzekł do węża: ponieważ to uczyniłeś, bądź przeklęty wśród wszystkich zwierząt domowych i polnych , na brzuchu będziesz się czołgał i proch będziesz jadł przez wszystkie dni swego życia. Położę nieprzyjaźń między tobą, a między niewiastą, i między nasieniem twym, a nasieniem jej, ona zetrze głowę twoje, a ty czyhać będziesz na piętę jej
  .
  Zdrowaś Maryjo, 10 Ojcze nasz, Chwała Ojcu
  Ojcze mój, dobry Ojcze, ofiaruję się Tobie, oddaję się Tobie.
  Aniele Boży.

  W drugiej tajemnicy kontemplujemy triumf Ojca w chwili „fiat” Maryi podczas Zwiastowania.
  Anioł powiedział do Maryi: „Nie bój się, Maryjo, bo znalazłaś łaskę u Boga. Oto poczniesz Syna, porodzisz go i nazwiesz go Jezusem. Będzie wielki i będzie nazwany Synem Najwyższego; Pan Bóg da mu tron jego praojca, Dawida, i będzie panował nad domem Jakuba na wieki, a jego królestwu nie będzie końca. Wtedy Maryja powiedziała: „Oto ja służebnica Pańska, niech mi się stanie według Twego słowa!”. (Łk 1, 30-38)

  Zdrowaś Maryjo, 10 Ojcze nasz, Chwała Ojcu
  Ojcze mój, dobry Ojcze, ofiaruję się Tobie, oddaję się Tobie.
  Aniele Boży

  W trzeciej tajemnicy kontemplujemy triumf Ojca w ogrodzie Getsemani, gdy oddaje całą swoją moc Synowi.
  Jezus modlił się: „Ojcze, jeśli chcesz, zabierz ode mnie ten kielich! Jednak nie moja, ale Twoja wola niech się stanie ”. Wtedy ukazał mu się anioł z nieba, aby go pocieszyć.
  W udręce modlił się intensywniej, a jego pot stał się jak krople krwi spadające na ziemię. (Łk 22, 42-44)
  Jezus podszedł do nich i zapytał: „Kogo szukacie?” Odpowiedzieli mu: „Jezusa z Nazaretu”. Jezus powiedział do nich: „Ja Jestem!” Gdy tylko powiedział „Ja Jestem!” cofnęli się i upadli na ziemię. (J 18, 4-6)

  Zdrowaś Maryjo, 10 Ojcze nasz, Chwała Ojcu
  Ojcze mój, dobry Ojcze, ofiaruję się Tobie, oddaję się Tobie.
  Aniele Boży

  W czwartej tajemnicy kontemplujemy triumf Ojca w chwili sądu partykularnego.
  Kiedy był jeszcze daleko, jego ojciec zobaczył go i ruszył na spotkanie z nim, rzucił się na jego szyję i pocałował. Potem powiedział do służących: „Szybko, przynieś tu najpiękniejszą suknię i załóż ją, załóż mu pierścionek na palec i sandały na nogi i świętujmy, bo ten mój syn był umarły a znów ożył, zaginął a odnalazł się . ” (Łk 15, 20-24)

  Zdrowaś Maryjo, 10 Ojcze nasz, Chwała Ojcu
  Ojcze mój, dobry Ojcze, ofiaruję się Tobie, oddaję się Tobie.
  Aniele Boży

  W piątej tajemnicy kontemplujemy triumf Ojca w chwili sądu powszechnego.
  Potem ujrzałem nowe niebo i nową ziemię, ponieważ pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, a morza juz nie ma. Widziałem też święte miasto, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przystrojone jak oblubienica zdobna w klejnoty dla swego męża. Wtedy usłyszałem potężny głos dochodzący z tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi! Będzie mieszkał wśród nich, a oni będą jego ludem, a On będzie „Bogiem z nimi”: otrze z ich oczu wszelką łzę; a śmierci już odtąd nie będzie, ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już odtąd nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły. (Ap 21, 1-4)

  Zdrowaś Maryjo, 10 Ojcze nasz, Chwała Ojcu
  Ojcze mój, dobry Ojcze, ofiaruję się Tobie, oddaję się Tobie.
  Aniele Boży

  Salve Regina:

  Witaj Królowo, Matko Miłosierdzia,
  życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj!
  Do Ciebie wołamy
  wygnańcy, synowie Ewy,
  do Ciebie wzdychamy jęcząc i płacząc
  na tym łez padole.
  Przeto, Orędowniczko nasza,
  one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć,
  a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego,
  po tym wygnaniu nam okaż.
  O łaskawa, o litościwa, o słodka Panno Maryjo!

  Polubienie

 18. Szafirek pisze:

  1 stycznia
  Święta Boża Rodzicielka Maryja

  Bogarodzica Maryja

  Pierwszy dzień Nowego Roku to ósmy dzień od Narodzenia Jezusa. Według prawa żydowskiego każdy chłopiec miał być tego dnia obrzezany. W oktawę Bożego Narodzenia, dziękując Bogu za przyjście na świat Chrystusa, Kościół obchodzi uroczystość Maryi jako Matki Bożej, przez którą spełniły się obietnice dane całej ludzkości, związane z tajemnicą Odkupienia. Tego dnia z wszystkich przymiotów Maryi czcimy szczególnie Jej macierzyństwo. Dziękujemy Jej także za to, że swą macierzyńską opieką otacza cały Lud Boży.

  Poświęcenie Maryi pierwszego dnia rozpoczynającego się roku ma także inne znaczenie. Matka Jezusa zostaje ukazana ludziom jako najdoskonalsze stworzenie, a zarazem jako pierwsza z tych, którzy skorzystali z darów Chrystusa. Pragnienie zaakcentowania specjalnego wspomnienia Matki Bożej zrodziło się już w starożytności chrześcijańskiej. Kościół zachodni już w VII wieku wyznaczył w tym celu dzień 1 stycznia.

  Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi to najstarsze maryjne święto. Do liturgii Kościoła wprowadził je dość późno papież Pius XI w roku 1931 na pamiątkę 1500. rocznicy soboru w Efezie (431). Pius XI wyznaczył na coroczną pamiątkę tego święta dzień 11 października. Reforma liturgiczna w roku 1969 nie zniosła tego święta, ale podniosła je do rangi uroczystości nakazanych i przeniosła na 1 stycznia.

  Maryja – Święta Boża Rodzicielka
  W Starym Testamencie jest wiele szczegółowych proroctw, zapowiadających Zbawiciela świata. Pośrednio dotyczą one także osoby Jego Matki. Niektóre z nich są nawet wyraźną aluzją do Rodzicielki Zbawiciela, np. zapowiedź dotycząca Niewiasty, która zetrze głowę węża-szatana (Rdz 3, 15). Jeszcze wyraźniej o Matce Mesjasza wspomina prorok Micheasz (Mi 5, 1-2). Jako proroctwo dotyczące Maryi traktuje się także zapowiedź Izajasza:

  Pan sam da wam znak: Oto Panna pocznie i porodzi Syna i nazwie Go imieniem Emmanuel (Iz 7, 14).

  Poza tymi tekstami tradycja chrześcijańska uznaje wiele innych w znaczeniu typicznym (stanowiącym wzór, pra-obraz), jak np. królowa stojąca po prawicy króla (Ps 45, 10), oblubienica z Pieśni nad Pieśniami, zwycięska Judyta czy ratująca swój naród od niechybnej zguby bohaterska Estera.

  Maryja była córką świętych Joachima i Anny (tak przekazuje nam apokryf Protoewangelia Jakuba, pochodzący z roku ok. 150). To oni oddali ją do Świątyni (to także przekaz apokryficzny – wspomnienie tego wydarzenia obchodzimy w liturgii 21 listopada). Przez Boga została wybrana na Matkę Jezusa Chrystusa. Jej postać jest obecna na kartach Nowego Testamentu od chwili Zwiastowania po Zesłanie Ducha Świętego.
  Anioł Gabriel zwiastuje Jej narodzenie Syna, który będzie „Synem Najwyższego” (Łk 1, 26-38). Od tej chwili Maryja całkowicie oddaje się Bogu. Za wskazaniem anioła odwiedza swoją krewną, św. Elżbietę, matkę Jana Chrzciciela (Łk 1, 39-56). Wraz ze swym oblubieńcem, św. Józefem, w związku ze spisem ludności udaje się do Betlejem, miasta, z którego wywodzi się Jej ród (a także ród Józefa, Jej męża). Tutaj przychodzi na świat Jezus (Łk 2, 1-20). Zgodnie z żydowskim obyczajem ofiarowuje Syna w świątyni (Łk 2, 21-38). Wobec zagrożenia ze strony Heroda ucieka z Jezusem i św. Józefem do Egiptu (Mt 2, 13-18). Po śmierci króla wraca do Nazaretu (Mt 2, 19-23). Podczas pobytu w Jerozolimie przeżywa niepokój z powodu zagubienia swego Syna (Łk 2, 41-49). Na godach weselnych w Kanie poprzez Jej wstawiennictwo Jezus czyni swój pierwszy cud (J 2, 1-11).
  Synoptycy (św. Mateusz, św. Łukasz i św. Marek) wspominają, że Maryja towarzyszyła Panu Jezusowi w Jego wędrówkach apostolskich (Mt 12, 46-50; Mk 3, 31-35; Łk 8, 19-21). Maryja jest także świadkiem śmierci Chrystusa. Stoi pod krzyżem Jezusa, gdy Ten powierza Ją opiece swego umiłowanego ucznia Jana (J 19, 25-27). Pod krzyżem zostaje Matką Kościoła i ludzkości. Po ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu pozostaje wśród Apostołów w Jerozolimie.
  Maryja niewątpliwie jest osobą najbliższą Jezusowi ze względu na szczególną rolę w dziele zbawienia. Jej niezwykłe posłannictwo i miejsce w chrześcijaństwie odsłania tekst Apokalipsy.
  Według tradycji po wniebowstąpieniu Jezusa żyła jeszcze 12 lat. Niektóre dokumenty mówią, że mieszkała ze św. Janem w Efezie, inne – że nie opuszczała Jerozolimy. Pusty grób Maryi znajduje się obok Ogrodu Oliwnego w dolinie Cedron. Fakty z Jej życia, tytuły i wezwania modlitewne oraz cudowne wydarzenia, które miały miejsce za Jej przyczyną, Kościół rozważa w ciągu wielu świąt podczas całego roku liturgicznego.

  Spośród szczególnych przywilejów Maryi na pierwszym miejscu trzeba wymienić Jej Boskie macierzyństwo, które w dzisiejszej uroczystości czcimy. Kiedy Nestoriusz, patriarcha Konstantynopola, odważył się odróżniać w Jezusie Chrystusie dwie natury i dwie osoby, wtedy Maryję zaczął nazywać Matką Chrystusa-Człowieka i odmówił Jej przywileju Boskiego macierzyństwa. Jednak biskupi zebrani na soborze w Efezie (431) stanowczo odrzucili i potępili naukę Nestoriusza, wykazując, że Jezus miał tylko jedną osobę, której własnością były dwie natury: Boska i ludzka. Dlatego Maryja była Matką Osoby Jezusa Chrystusa w Jego ludzkiej naturze – była więc Matką Bożą. Prawda ta została ogłoszona jako dogmat. Zebrani na tym soborze biskupi Kościoła pod przewodnictwem legatów papieskich orzekli jednogłośnie, że nie tylko można, ale należy Maryję nazywać Matką Bożą, Bogurodzicą (greckie Theotokos). Maryja nie zrodziła Bóstwa, nie dała Panu Jezusowi natury Boskiej, którą On już posiadał odwiecznie od Ojca. Dała Chrystusowi Panu w czasie naturę ludzką – ciało ludzkie. Ale dała je Boskiej Osobie Pana Jezusa. Jest więc Matką Syna Bożego według ciała i w czasie, jak według natury Bożej i odwiecznie Pan Jezus jest Synem Bożym. Ta godność i ten przywilej wynosi Maryję ponad wszystkie stworzenia i jest źródłem wszystkich innych Jej przywilejów.
  Prawdę o Boskim macierzyństwie Maryi potwierdzono na soborach w Chalcedonie (451) i w Konstantynopolu (553 i 680), w konstytucji Pawła IV przeciwko arianom (socynianom) w roku 1555, w wyznaniu wiary Benedykta XIV (1743) oraz w encyklice Piusa XI Lux veritatis w 1931 roku.
  Kościół właściwie przez cały rok wysławia ten wielki przywilej Maryi. W codziennej Komplecie w antyfonie końcowej spotykamy słowa: „Witaj, Matko Zbawiciela!”, „Witaj, Królowo nieba, Pani aniołów!”, „Witaj korzeniu i bramo święta, z której Światło zeszło na ziemię!”, „Królowo nieba, wesel się, alleluja, albowiem, którego zasłużyłaś nosić, zmartwychwstał, jak przepowiedział, alleluja!”, „Witaj, Królowo… a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż”.

  Macierzyństwo Maryi wobec Jezusa jest wyjątkowe, ponieważ jest dziewicze. Maryja była Dziewicą zawsze: przed porodzeniem Jezusa i po Jego urodzeniu, aż do śmierci. Kościół nie ustanowił osobnego święta dla podkreślenia tego tytułu. Łączy go jednak bezpośrednio z Boskim macierzyństwem. Prawdę o dziewiczym macierzyństwie ogłosił jako dogmat na Soborze Laterańskim I w roku 649. Jednak wiarę w tę prawdę Kościół wyraził również na soborach poprzednich, np. w Chalcedonie (451) i w Konstantynopolu (553). Nadto prawdę tę akcentuje w wyznaniach wiary, w orzeczeniach papieży, w pismach Ojców Kościoła i w liturgii.

  Pan Bóg godnością przewyższa wszystko, co tylko istnieje. Dlatego kult najwyższy, tak prywatny, jak i publiczny, należy się Panu Bogu. Maryja jest tylko stworzeniem, ale wśród stworzeń wyróżniona została najwyższą godnością. Dlatego Kościół oddaje Jej cześć szczególną, większą niż innym Świętym, co w liturgii nazywa się kultem hyperduliae – czcią wyjątkową. Kult Świętych jest zawsze względny i pośredni. Czcimy ich bowiem, ponieważ są przyjaciółmi Boga, a całą swoją godność i chwałę zawdzięczają Panu Bogu. To samo odnosi się również do Matki Bożej.
  W swoich początkach chrześcijaństwo na pierwszy plan wysuwało kult Pana Jezusa jako Wcielonego Słowa i Zbawiciela świata. W miarę jednak, jak nauka Chrystusa ogarniała coraz to nowe obszary, powiększało się też zainteresowanie osobą Matki Zbawiciela. Dlatego wspomnienie o Niej spotykamy u pierwszych Ojców Kościoła oraz w apokryfach. Kiedy zaczął rozwijać się kult męczenników, a zaraz potem wyznawców, kult Matki Bożej zyskiwał na znaczeniu. Od wieku IV można już mówić o powszechnym kulcie Maryi w Kościele. Wzrósł on po Soborze Efeskim (431), kiedy zaczęto stawiać ku czci Matki Bożej kościoły, otaczać kultem Jej obrazy, układać modlitwy, wygłaszać homilie i obchodzić Jej święta. Dzisiaj kult Matki Bożej w Kościele katolickim jest tak powszechny i żywy, że stanowi jedną z jego cech charakterystycznych. Do jego najważniejszych elementów należą:
  Dni i święta Maryi. W roku liturgicznym mamy kilkanaście obchodów maryjnych, co jest sytuacją wyjątkową – nikt inny nie jest tak często w liturgii wspominany. Niektórym z tych obchodów Kościół nadaje rangę najwyższą – uroczystości: Boskiego macierzyństwa Maryi (1 stycznia), Jej Wniebowzięcia (15 sierpnia) i Niepokalanego Poczęcia (8 grudnia). Dwa miesiące: maj i październik są miesiącami Maryi, w których Maryja odbiera szczególną cześć u wiernych. Są także święta lokalne, np. w Polsce – Królowej Polski (3 maja) czy Matki Bożej Częstochowskiej (26 sierpnia). Także poszczególne miejscowości czy zakony mają swoje święta. Sobota każdego tygodnia już od wczesnego średniowiecza była obchodzona jako dzień Maryi. W Okresie Zwykłym Kościół dozwala na odprawianie w soboty Mszy św. według specjalnego formularza o Matce Bożej.
  Świątynie pod wezwaniem Matki Bożej. Zaczęto je stawiać już od wieku IV. Dzisiaj są ich tysiące na całym świecie. Najdostojnieszą z nich jest bazylika Matki Bożej Większej w Rzymie.
  Obrazy i rzeźby Matki Bożej. Ikonografia w tej dziedzinie jest niezmiernie bogata. Obejmuje setki tysięcy obrazów i rzeźb. Pierwsze wizerunki Maryi spotykamy już w katakumbach w II w. – w katakumbach Pryscylli w Rzymie umieszczono literę M z krzyżem. Nadto na suficie jednej z krypt tych katakumb widzimy Maryję siedzącą na wysokim krześle niby na tronie albo na katedrze biskupiej. Jest ubrana w białą tunikę i ma welon dziewiczy na głowie. Na kolanach trzyma Dziecię Jezus. Powstały całe szkoły ikonografii maryjnej. Wiele obrazów i figur zasłynęło niezwykłymi łaskami, tak że zostały uznane za cudowne (jest ich ok. 3000, w tym kilkaset koronowano koronami papieskimi). Do sanktuariów maryjnych podążają milionowe rzesze pielgrzymów.
  Figury Maryi, stawiane na placach. W samym Awinionie we Francji jest ich 158. Wiele z nich przedstawia wysoką wartość artystyczną. W Rzymie znana jest kolumna Matki Bożej Niepokalanej na Placu Hiszpańskim, przed którą papież co roku zwyczajowo w każde święto Niepokalanej (8 grudnia) składa wiązankę kwiatów.
  Pisma teologów. Nie było pisarza kościelnego, który by nie podejmował tematyki maryjnej. Rocznie wychodzi kilkaset prac na temat Matki Bożej. Istnieją specjalne biblioteki, czasopisma i encyklopedie mariologiczne.
  Kongresy mariologiczne: miejscowe, diecezjalne, prowincjalne, krajowe, międzynarodowe. Rocznie przypada ich w różnych krajach kilka do dziesięciu, z okazji specjalnych – więcej. Pierwszy międzynarodowy kongres mariologiczny odbył się w Lyonie w dniach 5-8 września 1900 roku.
  Rozmaite nabożeństwa. Wystarczy wymienić najgłośniejsze: nabożeństwo 3 Zdrowaś Maryjo, koronki, różaniec, szkaplerze, medaliki, małe oficjum brewiarzowe (czyli Godzinki), nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, nowenny, pielgrzymki, peregrynacje obrazów i figur Matki Bożej, prywatne i publiczne akty poświęcenia się Matce Bożej, Święte Niewolnictwo, Dzieło Pomocników Maryi.
  Maryja jest patronką Kościoła powszechnego, wielu diecezji, zakonów, krajów, miast oraz asysty kościelnej, lotników, matek, motocyklistów, panien, piekarzy, prządek, studentów i szkół katolickich.

  Maryja – Święta Boża RodzicielkaW ikonografii Najświętsza Maryja Panna jest – obok Jezusa – najczęściej występującą postacią. Sztuka chrześcijańska rozwinęła szereg typów Madonny: z Dzieciątkiem, Matki Bożej tkliwej, majestatycznej (w sztuce bizantyjskiej), tronującej, opiekuńczej, orędującej, dziewczęcej, surowej władczyni, królowej, mieszczki, wieśniaczki, wytwornej damy. Ukazywana jest jako Bogurodzica, Niepokalana, Bolesna, Wniebowzięta, Niewiasta z Apokalipsy, Różańcowa, Wspomożycielka, Królowa, Matka Kościoła.
  Jej atrybutami są m.in.: gołąb – symbol Ducha Świętego, siedem gołębi – oznaczających siedem darów Ducha Świętego, jagnię, jaskółka, jednorożec; ciała niebieskie: gwiazdy, księżyc, półksiężyc, słońce i gwiazdy; kwiaty: anemon, fiołek, irys, lilia, lilia w ręku – symbol Niepokalanej, róża, różany szpaler; drzewa: cedr, dąb, drzewo figowe; owoce: cytryna – znak cierpienia, goździk, jabłko – symbol Odkupienia, truskawka, winorośl, winogrono jako symbol Jezusa zrodzonego ze szlachetnego winnego szczepu; ciernie, łza, mały krzyż, krucyfiks, miecz, miecz w piersi, siedem mieczów, narzędzia męki w dłoniach anioła; Boskie Miasto, kielich, kielich z hostią, korona, księga, otwarta księga, naszyjnik, naszyjnik z korali, perła, różaniec, smok u stóp, studnia.

  Polubienie

 19. Szafirek pisze:

  Każdego roku we wszystkich klasztorach Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia odbywa się losowanie rocznych Patronów. Do tego wydarzenia wielką wagę przywiązywała św. Siostra Faustyna, gdyż spodziewała się wielkiej pomocy z nieba, udzielanej jej na prośbę Patrona Roku. Święci bowiem, to nie tylko wzory chrześcijańskiego życia, od których wiele się można nauczyć, ale także możni orędownicy u Boga, którzy wstawiają się za nami.

  Wraz z Patronem otrzymujemy roczną intencję do modlitwy, którą możemy podejmować na różne sposoby, nawet krótkim aktem strzelistym, oraz przesłanie, które najczęściej pochodzi z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny.
  https://www.faustyna.pl/zmbm/patronowie/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s