17.12.2020; czwartek, godz. 19:41

BOŻE DZIECIĄTKO WZYWA WAS W TYM CZASIE NA PASTERKĘ

MOJE UKOCHANE DZIECI! KTÓRE WCIĄŻ UFACIE MI ,ŻE PRZYSZEDŁEM DO WAS I MÓWIĘ DO WAS PRZEZ MOJĄ SŁUŻEBNICĘ.
W TYM ROKU GDY ZASIĄDZIECIE DO WIGILII WASZE DOMY BĘDĄ NIEJEDNOKROTNIE TAK PUSTE NIŻ ZWYKLE TO BYŁO WCZEŚNIEJ ALE JA JAK ZAWSZE BĘDĘ WŚRÓD WAS W TĘ NOC WIGILIJNĄ WIECZERZY,KTÓRĄ BĘDZIECIE SPOŻYWAĆ NA MOJĄ PAMIĄTKĘ OCZEKIWANIA NA MOJE NARODZENIE.
NIE WPUŚCICIE DO SWYCH DOMÓW ANI PRZYBYSZA ZGŁODNIAŁEGO,ANI WĘDROWCA UMĘCZONEGO BO WAM ZAKAZANO ABYŚCIE GŁODNEGO NIE NAKARMILI,A SPRAGNIONEGO NIE NAPOILI W IMIĘ MIŁOŚCI WASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA. STARAJĄ SIĘ WAM ZNISZCZYĆ TRADYCJĘ PUSTEGO NAKRYCIA I MIŁOŚCI DO BLIŹNIEGO. ZRESZTĄ WY TEŻ JESTEŚCIE JUŻ PRAWIE WSZYSCY NA TO OBOJĘTNI.
JEST TO JEDEN SZCZEGÓLNY DZIEŃ W ROKU KIEDY DAJĘ WAM SIEBIE W OBFITOŚCI. NAJPIERW NA PASTERCE JESTEM W HOSTII JAKO DZIECIĄTKO JEZUS NA PIERWSZEJ MSZY ŚW A NA NASTĘPNYCH W BOŻE NARODZENIE PRZYCHODZĘ DO WAS JAKO DOROSŁY JEZUS CHRYSTUS .DLATEGO WARTO WAM W TEN DZIEŃ JEDEN W ROKU PRZYJĄĆ MNIE W TYCH DWÓCH ODRĘBNYCH LECZ JEDNAKOWYCH POSTACIACH HOSTII ŚWIĘTEJ ( zrozumiałam ,że tylko tego dnia można przyjąć Komunię Św 2 razy jeśli Pasterka rozpoczyna się prawidłowo o północy a jeśli wcześniej to niestety nie ma takiej możliwości) .JEST TO WIĘC SZCZEGÓLNY DZIEŃ MOJEGO NARODZENIA,KTÓRY W TYM CZASIE JEST BARDZO NISZCZONY,OBRAŻAJĄCY I ZASMUCAJĄCY MNIE (szopka w mieście Świętym, Komunia Św na rękę ,profanacje wizerunku Matki Bożej i Świątyń td).
ADWENT JEST PRZYGOTOWANIEM WAS DO TEGO MOJEGO WIELKIEGO ŚWIĘTA KIEDY PRZYSZEDŁEM NA ŚWIAT W UBOGIEJ STAJENCE. JESZCZE MACIE CZAS ABY PRZEDSIĘWZIĄĆ JAKIEŚ WŁASNE POSTANOWIENIA W WASZYM NAWRACANIU SIĘ ORAZ PIELĘGNOWAĆ TRADYCJĘ UCZESTNICTWA W RORATACH,KTÓRE SĄ POŚWIĘCONE MOJEJ MAMIE-MATCE BOŻEJ. TO ONA NOSIŁA MNIE PRZEZ 9 MIESIĘCY POD SWOIM NIEPOKALANYM SERCEM,W SWOIM ŚWIĘTYM ŁONIE I WYDAŁA NA ŚWIAT PRZEZ MOC DUCHA ŚWIĘTEGO W UBOGIM ŻŁÓBKU.
POSTARAJCIE SIĘ MOJE DZIECI PODZIĘKOWAĆ MARYI ŻE POWIEDZIAŁA NATYCHMIAST SWOJE „FIAT” GDY PRZYBYŁ DO NIEJ ANIOŁ GABRIEL I ZWIASTOWAŁ MOJE NARODZENIE.
NIE GARDŹCIE DZIECI OBFITOŚCIĄ TEGO MOJEGO ŚWIĘTA NARODZENIA BO DO KAŻDEGO PRAGNĘ PRZYJŚĆ NA TEJ PIERWSZEJ MSZY ŚWIĘTEJ NA PASTERCE JAKO NOWO NARODZONE DZIECIĘ I DOTKNĄĆ WAS RĄCZKAMI MAŁEGO DZIECKA. NIE UNIKAJCIE MNIE MOJE DZIECI BO MUSICIE WIEDZIEĆ ŻE JA ZA WAMI TĘSKNIĘ I WSPOMINAM TE CZASY KIEDY WASZE ŚWIĄTYNIE BYŁY PRZEPEŁNIONE WASZĄ OBECNOŚCIĄ I KOLĘDAMI,KTÓRE MNIE WITAŁY KAŻDEJ WIGILIJNEJ NOCY. TRZEJ KRÓLOWIE POKONALI TAKĄ WIELKĄ ODLEGŁOŚĆ ABY PRZYBYĆ NA MOJE POWITANIE A ŚWIĄTYNIE SĄ PRZECIEŻ W NIEWIELKIM WASZYM ZASIĘGU I CZĘSTO NIE POTRAFICIE TEGO ŚWIĘTA NALEŻYCIE UCZCIĆ.
ZDEJMIJCIE BIELMO Z OCZU I UZNAJCIE ŻE TYLKO JA JEZUS CHRYSTUS WAS ODKUPIŁEM Z WASZYCH GRZECHÓW,CZEGO NIE MOŻE DOKONAĆ NIKT INNY. Report this ad

WY ZARZĄDZAJĄCY ŚWIATEM,KTÓRZY BOICIE SIĘ WŁASNYCH CIENI, NIE ZABRANIAJCIE DZIECIOM MOIM PRZYCHODZIĆ DO MNIE I NIE USTALAJCIE SWOICH PRAW W ŚWIĄTYNIACH BOGA BO JESTEŚCIE SŁABYMI ZARZĄDCAMI NAD ŚWIATEM A JEDYNIE DOBRYMI WYKONAWCAMI I NAJEMNIKAMI SZATANA.

DZISIAJ 17 GRUDNIA TO DZIEŃ URODZIN ,NA URZĘDZIE PANUJĄCEGO FRANCISZKA. TEGO DNIA PRZED LATY ŚW FAUSTYNA BARDZO CIERPIAŁA I BYŁ TO JEDEN Z NAJBARDZIEJ BOLESNYCH DNI JEJ ŻYCIA. A TY W DNIU JEGO ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH 13 GRUDNIA 2020 W OSTATNIĄ NIEDZIELĘ TEŻ DOZNAŁAŚ WIELKIEGO CIERPIENIA BO TWOJA LEWA STOPA ZOSTAŁA PRZEBITA SZPIKULCEM. NIE SPAŁAŚ CAŁĄ NOC Z BÓLU I NAD RANEM DAŁEM CI TO NATCHNIENIE BO PORÓWNAŁEM TO TAMTEJ SYTUACJI CIERPIENIA ŚW FAUSTYNY.
NAD RANEM JUŻ WIEDZIAŁAŚ, ŻE CIERPISZ ZA WYSOKO POSTAWIONEGO KAPŁANA-MOJEGO KOŚCIOŁA LECZ NIE WIEDZIAŁAŚ ZA KTÓREGO. A TERAZ PRAGNĘ CI POWIEDZIEĆ ŻE NIE ZA JEDNEGO LECZ ZA DWÓCH.
14 GRUDNIA WYDANE ZOSTAŁO TO OŚWIADCZENIE DOTYCZĄCE TEGO ZAKONNIKA A TWOJE CIERPIENIE TRWAŁO I TRWA. TWOJA PRZEBITA STOPA JEST WYRAZEM JAK DEPTANY JESTEM W ŚWIĄTYNIACH I JAK WIELU KAPŁANÓW NIE CHCE ZAAKCEPTOWAĆ TEJ PRAWDY MOJEGO UPOKORZENIA MNIE W KOŚCIOŁACH.
MARTWIŁAŚ SIĘ, ŻE NIE DOJDZIESZ DZISIAJ NA ADORACJĘ ALE Z POMOCĄ MĘŻA DAŁAŚ JEDNAK RADĘ. PO WYJŚCIU Z ADORACJI POCZUŁAŚ ULGĘ BO JA MÓWIŁEM I POWTARZAM, ŻE JESTEM NAJLEPSZYM LEKARZEM NA WASZE DOLEGLIWOŚCI ,JEDNAK DO TEGO POTRZEBNE JEST WASZE ZAPARCIE,POKONANIE BÓLU I NADZIEJA BEZGRANICZNA WE MNIE A WTEDY DOKONUJĘ TEGO CUDU.
WASZE PLANY NIGDY JEDNAK NIE SĄ ZGODNE Z WOLĄ BOŻĄ I STARACIE SIĘ JE UKŁADAĆ WG WŁASNYCH POMYSŁÓW.
TO , ŻE MACIE TERAZ DWÓCH PAPIEŻY , JEDNEGO NA URZĘDZIE A DRUGIEGO NA STOLICY PIOTROWEJ TO JEST W PLANIE BOSKIM GDZIE POWIEDZIAŁEM GDY TYLKO NIECH TEN USTĄPI CO JESZCZE POWSTRZYMUJE A NASTĄPI NASTĘPNY TO SIĘ DOKONA CO ZAPLANOWAŁ PAN BÓG. WSZYSTKO JAK WIDZICIE ODBYWA SIĘ WG SCENARIUSZA BOGA OJCA A NIE TAKIEGO JAKIEGO NIEKTÓRZY OCZEKUJĄ. WG TEGO PLANU NIE POCHODZĄCEGO OD PANA BOGA APOKALIPSA BYŁABY NIEZGODNA Z RZECZYWISTOŚCIĄ,KTÓRA SIĘ WŁAŚNIE REALIZUJE. TO PYCHA LUDZKA POPYCHA NIEKTÓRYCH LUDZI DO TEGO BY ZNISZCZYĆ PLAN BOŻY,KTÓRY DZIEJE SIĘ Z JEGO DOPUSTU CZYLI WOLI BOGA.
PYSZNI NIGDY TEGO NIE ZROZUMIEJĄ I ZAWSZE POSTAWIĄ SIĘ NA WŁASNYCH POMYSŁACH PONAD BOGIEM.
CO BÓG UCZYNIŁ NIECH RĘKA LUDZKA NIE ZMIENIA BO OBRAŻA TO BOGA.
TUTAJ DAŁEM ODPOWIEDŹ NA PYTANIE,KTÓRE CI ZADANO. Report this ad

DROGIE DZIECI! DZIĘKUJĘ,ŻE POTRAFICIE ZJEDNOCZYĆ SWOJE OGROMNE CIERPIENIA Z MOIM.
POWIEDZIAŁAŚ: PANIE JEZU! – ILE TY TYCH SZPIKULCÓW DOSTAŁEŚ W CIEMNICY OD ŻOŁDAKÓW A JA JEDNEJ KUTEJ RANY NIE MOGĘ WYTRZYMAĆ.ROZPAMIĘTUJESZ OD DAWNA PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM MOJE CIERPIENIA ZADANE W CIEMNICY I DLATEGO DO TEGO CIĘ WYBRAŁEM.
NIEKTÓRZY TWOI BLISCY MÓWIĄ JESTEŚ JAK DZIECKO-PO CO TO JEZUSOWI POTRZEBNE TAKIE ROZPAMIĘTYWANIE?
NIE SŁUCHAJ TEGO GŁOSU,BO SERCA DZIECIĘCE NAJBARDZIEJ UKOCHAŁEM I WSZYSTKIE TE SERCA ZAPRASZAM JAK NAJBLIŻEJ STAJENKI W MOJE BOŻE NARODZENIE 2020 ROKU.

DZIECIĄTKO JEZUS,KTÓRE KOCHA SWOJE DZIECI I ICH PACHNĄCE NIEWINNOŚCIĄ SERCA.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

116 odpowiedzi na „17.12.2020; czwartek, godz. 19:41

 1. Gosia 3 pisze:

  MARIUSZ! JA CIĘ O COŚ PROSIŁAM I ZA CHWILĘ NAPISZĘ PUBLICZNIE O TYM NA BLOGU I ZAKOŃCZYMY TĄ NASZĄ ZNAJOMOŚĆ.PEWNIE CHCESZ TEGO TO TAK BĘDZIE.
  ROBISZ JAK ZWYKLE NA ZŁOŚĆ.

  Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Gosiu, to miały być dwa Przesłania w jednym, – prawda. Więc chwila na przerobienie na litery niewytłuszczone i wstawienie Przesłania. Czuję jednak, że Ty chcesz mnie pogrążyć, ale…

   Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Nic nie robię na złość, ale to Twoje przekonanie.
   Natomiast wpisy główne oraz wpisy wewn. można wykasować, ale po co? Jednak podczas gdy przeglądarka jest niezabezpieczona, a nikt specjalnie się nie interesuje to jest jeden sposób by wykasować wpis główny z całą zawartością.
   Gosia, jednak czy Ty myślisz, że to ja?

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    DOPIERO TERAZ TO ODCZYTAŁAM.
    ZAŁÓŻMY ŻE MÓWISZ PRAWDĘ ALE JAK WYTŁUMACZYSZ ŻE JAK WSTAWIAŁEŚ OSTATNIE PRZESŁANIE TO UWIERZĘ ŻE NIE ZAUWAŻYŁEŚ I URWAŁEŚ TEKST ALE JAK CI ZWRÓCIŁAM UWAGĘ TO ZAMIEŚCIŁEŚ CAŁE LECZ BEZ TYCH NAWIASÓW Z OBJAŚNIENIAMI. NA TO TRZEBA BYŁO MIEĆ CZAS I W TEKŚCIE POGRZEBAĆ -PRAWDA?
    NO TO JAK NIE TY TO KTO MOŻE MIEĆ TAKIE MOŻLIWOŚCI NA TWOIM BLOGU.
    TO PODAJ MI SPOSÓB JAK TEGO MOŻE DOKONAĆ INNA OSOBA I JA ZROBIĘ PRÓBĘ ALE NAPISZ INSTRUKCJĘ NA POCZCIE ABY NIKT O TYM SIĘ NIE DOWIEDZIAŁ. .CHYBA ZALEŻY CI NA MOIM ZAUFANIU?

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Nie dość, że mnie publicznie oskarżyłaś to teraz mam
    publicznie podać jak można skasować materiał ze
    strony głównej? Nie. Mogę powiedzieć tylko, że są no
    z dwie pewne możliwości np. z mniejszego urz.
    mobilnego lub innej strony. W tym czasie mnie nie nie
    było i proszę mnie o winę nie obarczać.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Mariusz czytaj bardziej ze zrozumieniem co się do Ciebie pisze 🙂

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Ponieważ, jak wiesz nie za bardzo Twoje blokowe
    dość długie teksty daje się ot tak publikować muszę
    je przerabiać na niewytłuszczone Przesłania i dlatego
    czasem mam ich po kilka do wstawienia tak jak
    widziałaś ostatnio. Pozdrawiam.

    PS. Z miłą chęcią widzę dalsze Twoje Przesłania na
    naszym blogu.

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Dobrze Gosiu, poddaję się weryfikacji.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    DOBRZE MARIUSZU! JAK BĘDZIESZ SZANOWAŁ SŁOWA PANA JEZUSA TO NADAL BĘDĘ CI PRZEKAZYWAŁA I JA JUŻ NIE POTRZEBUJĘ TWOJEGO SPRAWDZANIA,TO NAJWAŻNIEJSZE ABY PAN JEZUS BYŁ Z CIEBIE ZADOWOLONY I NIE MIAŁ CI NIC DO ZARZUCENIA..PRAWDA?

    Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  NO TO ZRÓB TO DO KOŃCA O CO PROSIŁAM, NANIEŚ TĄ POPRAWKĘ BO SPRAWDZIŁAM ŻE TEGO NIE ZROBIŁEŚ. PRZYKRO MI ILE TRZEBA CIĘ O WSZYSTKO PROSIĆ A JA JUŻ MAM CORAZ MNIEJ SIŁY.A MÓWIŁAM,ŻEBYŚ SIĘ NIE ŚPIESZYŁ .POZA TYM SAM DOPROWADZASZ DO TEGO ABY TO BYŁO NA BLOGU A PO CO ABY BYŁY SENSACJE.
  SAM JESTEŚ TEMU WINIEN. MOŻNA BYŁO TO ZAŁATWIĆ POZA BLOGIEM,ALE MOŻE NICH WSZYSCY BĘDĄ WIEDZIELI DLACZEGO ODESZŁAM.

  Polubienie

 3. Gosia 3 pisze:

  OJ MARIUSZ! CO TY PLECIESZ JAKIE DWA PRZESŁANIA W JEDNYM.
  JA CIEBIE POGRĄŻYĆ NO CHYBA TY MNIE A JA CIĘ NA POCZCIE O COŚ PROSIŁAM.
  ŁADNIE SIĘ ZACZĄŁ NOWY ROK.:(
  ZRÓB TO O CO PROSIŁAM I SPEŁNIJ MOJĄ PROŚBĘ BO JAK JUŻ USUNĄŁEŚ TO PRZESŁANIE TO UWAŻAŁAM,ŻE MOŻNA TO WYKORZYSTAĆ W DOBRYM CELU-A MIANOWICIE DOKONANIA KOREKTY.
  A CZEMU USUNĄŁEŚ? MOŻE BYŁY CENNE KOMENTARZE.TEGO SIĘ PEWNIE NIE DOWIEMY.

  Polubienie

 4. Gosia 3 pisze:

  MARIUSZ! CO TY WYPRAWIASZ BYŁO DOBRZE TO JEDNO PRZESŁANIE A TO DRUGIE USUŃ I WRÓĆ DO ARCHIWUM TO ZNACZY DO LISTOPADA I TAM POPRAW.
  JA MAM WRAŻENIE,ŻE TY WIESZ O CO MI CHODZI.LECZ CHCESZ ZE MNIE ZROBIĆ TĄ NIEDOBRĄ. W TAKIM RAZIE JA ODEJDĘ BO JESTEM ZMĘCZONA Z TOBĄ TYM DRAŻNIENIEM SIĘ.
  KOCHANI! NIE PRZERYWAJCIE NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ I TRWAJCIE W SWOICH DZIESIĄTKACH.
  NIECH WAM PAN BÓG BŁOGOSŁAWI!

  Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Gosia, dotarłem do Przesłania z 19.11 ur. i co mam połączyć, lub zmienić? Nie wiem. Ty piszesz, że wiesz… To jest pora gdzie wykonuję rozkazy, a nie myślę, przepraszam.
   Co do słowa Bożego – na ten rok też brak.

   Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Od którego momentu mam wstawić Przesłanie z 19.11. ur.?

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    BYŁO W UWADZE CO ZROBIĆ (JEDNO ZDANIE W NAWIASIE POPRAWIĆ). NIC NIE WSTAWIAĆ NA NOWYM WPISIE A POPRAWIĆ W PRZESŁANIU W LISTOPADZIE.
    OT TYLKO TYLE JAK ODNAJDĘ TO CI WYŚLĘ NA POCZTĘ ALE TY MIAŁEŚ TO GOTOWE CO USUNĄŁEŚ.
    POZA TYM JA NIC NIE ROZKAZUJĘ A JEDYNIE PROSZĘ I NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKICH UWAG.

    Polubienie

   • Mariusz pisze:

    Gosiu, zrobię to jutro, bowiem dziś zaczęła mi krew z oka lecieci.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    MARIUSZ!
    MAM NADZIEJĘ,ŻE NIE POWIESZ ŻE TO PRZEZE MNIE.
    POZA TYM JA DZISIAJ NIC CI NIE KAZAŁAM ROBIĆ ALE WCZESNEJ UZGODNIĆ TO ZE MNĄ. NIE POSŁUCHAŁEŚ. NIE KOMBINUJ NIC Z PRZESŁANIAMI , TO CI MOGĘ DORADZIĆ.\PRZYKRO MI Z TEGO POWODU. BARDZO MI PRZYKRO.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Pozdrawiam Ciebie Mariuszu.
    Szczęść Boże.

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    A SZKODA ŻE NIKT NIE ZAPYTA MARIUSZA DLACZEGO USUNĄŁ TO PRZESŁANIE I A ŻEBY WSTAWIĆ TO OSTATNIE MIAŁ WIELKIE PROBLEMY BY TO ZROBIĆ,NAJPIERW UCIĄŁ A POTEM POWYCINAŁ.
    JA PRZYGOTOWYWAŁAM GO TAKŻE W CHOROBIE I NIKOMU TUTAJ SIĘ NIE UŻALAŁAM.
    JEŚLI TO NIE ZOSTANIE WYJAŚNIONE TO ODEJDĘ I NA MNIE JUŻ PEWNIE PRZYSZŁA PORA.
    Z PANEM BOGIEM I Z MATKĄ BOŻĄ.
    ŻEGNAM SIĘ JUŻ DZISIAJ W WAMI.

    Polubienie

 5. Szafirek pisze:

  Hymn do Ducha Świętego

  O Stworzycielu, Duchu, przyjdź,
  Nawiedź dusz wiernych Tobie krąg.
  Niebieską łaskę zesłać racz
  Sercom, co dziełem są Twych rąk.

  Pocieszycielem jesteś zwan
  I najwyższego Boga dar.
  Tyś namaszczeniem naszych dusz,
  Zdrój żywy, miłość, ognia żar.

  Ty darzysz łaską siedemkroć,
  Bo moc z prawicy Ojca masz,
  Przez Boga obiecany nam,
  Mową wzbogacasz język nasz.

  Światłem rozjaśnij naszą myśl,
  W serca nam miłość świętą wlej
  I wątłą słabość naszych ciał
  Pokrzep stałością mocy Twej.

  Nieprzyjaciela odpędź w dal
  I Twym pokojem obdarz wraz.
  Niech w drodze za przewodem Twym
  Miniemy zło, co kusi nas.

  Daj nam przez Ciebie Ojca znać,
  Daj, by i Syn poznany był.
  I Ciebie, jedno tchnienie Dwóch,
  Niech wyznajemy z wszystkich sił.

  Niech Bogu Ojcu chwała brzmi,
  Synowi, który zmartwychwstał,
  I Temu, co pociesza nas,
  Niech hołd wieczystych płynie chwał. Amen.

  Polubienie

 6. Szafirek pisze:

  1 stycznia
  Święta Boża Rodzicielka Maryja

  Bogarodzica Maryja

  Pierwszy dzień Nowego Roku to ósmy dzień od Narodzenia Jezusa. Według prawa żydowskiego każdy chłopiec miał być tego dnia obrzezany. W oktawę Bożego Narodzenia, dziękując Bogu za przyjście na świat Chrystusa, Kościół obchodzi uroczystość Maryi jako Matki Bożej, przez którą spełniły się obietnice dane całej ludzkości, związane z tajemnicą Odkupienia. Tego dnia z wszystkich przymiotów Maryi czcimy szczególnie Jej macierzyństwo. Dziękujemy Jej także za to, że swą macierzyńską opieką otacza cały Lud Boży.

  Poświęcenie Maryi pierwszego dnia rozpoczynającego się roku ma także inne znaczenie. Matka Jezusa zostaje ukazana ludziom jako najdoskonalsze stworzenie, a zarazem jako pierwsza z tych, którzy skorzystali z darów Chrystusa. Pragnienie zaakcentowania specjalnego wspomnienia Matki Bożej zrodziło się już w starożytności chrześcijańskiej. Kościół zachodni już w VII wieku wyznaczył w tym celu dzień 1 stycznia.

  Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi to najstarsze maryjne święto. Do liturgii Kościoła wprowadził je dość późno papież Pius XI w roku 1931 na pamiątkę 1500. rocznicy soboru w Efezie (431). Pius XI wyznaczył na coroczną pamiątkę tego święta dzień 11 października. Reforma liturgiczna w roku 1969 nie zniosła tego święta, ale podniosła je do rangi uroczystości nakazanych i przeniosła na 1 stycznia.

  Maryja – Święta Boża Rodzicielka
  W Starym Testamencie jest wiele szczegółowych proroctw, zapowiadających Zbawiciela świata. Pośrednio dotyczą one także osoby Jego Matki. Niektóre z nich są nawet wyraźną aluzją do Rodzicielki Zbawiciela, np. zapowiedź dotycząca Niewiasty, która zetrze głowę węża-szatana (Rdz 3, 15). Jeszcze wyraźniej o Matce Mesjasza wspomina prorok Micheasz (Mi 5, 1-2). Jako proroctwo dotyczące Maryi traktuje się także zapowiedź Izajasza:

  Pan sam da wam znak: Oto Panna pocznie i porodzi Syna i nazwie Go imieniem Emmanuel (Iz 7, 14).

  Poza tymi tekstami tradycja chrześcijańska uznaje wiele innych w znaczeniu typicznym (stanowiącym wzór, pra-obraz), jak np. królowa stojąca po prawicy króla (Ps 45, 10), oblubienica z Pieśni nad Pieśniami, zwycięska Judyta czy ratująca swój naród od niechybnej zguby bohaterska Estera.

  Maryja była córką świętych Joachima i Anny (tak przekazuje nam apokryf Protoewangelia Jakuba, pochodzący z roku ok. 150). To oni oddali ją do Świątyni (to także przekaz apokryficzny – wspomnienie tego wydarzenia obchodzimy w liturgii 21 listopada). Przez Boga została wybrana na Matkę Jezusa Chrystusa. Jej postać jest obecna na kartach Nowego Testamentu od chwili Zwiastowania po Zesłanie Ducha Świętego.
  Anioł Gabriel zwiastuje Jej narodzenie Syna, który będzie „Synem Najwyższego” (Łk 1, 26-38). Od tej chwili Maryja całkowicie oddaje się Bogu. Za wskazaniem anioła odwiedza swoją krewną, św. Elżbietę, matkę Jana Chrzciciela (Łk 1, 39-56). Wraz ze swym oblubieńcem, św. Józefem, w związku ze spisem ludności udaje się do Betlejem, miasta, z którego wywodzi się Jej ród (a także ród Józefa, Jej męża). Tutaj przychodzi na świat Jezus (Łk 2, 1-20). Zgodnie z żydowskim obyczajem ofiarowuje Syna w świątyni (Łk 2, 21-38). Wobec zagrożenia ze strony Heroda ucieka z Jezusem i św. Józefem do Egiptu (Mt 2, 13-18). Po śmierci króla wraca do Nazaretu (Mt 2, 19-23). Podczas pobytu w Jerozolimie przeżywa niepokój z powodu zagubienia swego Syna (Łk 2, 41-49). Na godach weselnych w Kanie poprzez Jej wstawiennictwo Jezus czyni swój pierwszy cud (J 2, 1-11).
  Synoptycy (św. Mateusz, św. Łukasz i św. Marek) wspominają, że Maryja towarzyszyła Panu Jezusowi w Jego wędrówkach apostolskich (Mt 12, 46-50; Mk 3, 31-35; Łk 8, 19-21). Maryja jest także świadkiem śmierci Chrystusa. Stoi pod krzyżem Jezusa, gdy Ten powierza Ją opiece swego umiłowanego ucznia Jana (J 19, 25-27). Pod krzyżem zostaje Matką Kościoła i ludzkości. Po ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu pozostaje wśród Apostołów w Jerozolimie.
  Maryja niewątpliwie jest osobą najbliższą Jezusowi ze względu na szczególną rolę w dziele zbawienia. Jej niezwykłe posłannictwo i miejsce w chrześcijaństwie odsłania tekst Apokalipsy.
  Według tradycji po wniebowstąpieniu Jezusa żyła jeszcze 12 lat. Niektóre dokumenty mówią, że mieszkała ze św. Janem w Efezie, inne – że nie opuszczała Jerozolimy. Pusty grób Maryi znajduje się obok Ogrodu Oliwnego w dolinie Cedron. Fakty z Jej życia, tytuły i wezwania modlitewne oraz cudowne wydarzenia, które miały miejsce za Jej przyczyną, Kościół rozważa w ciągu wielu świąt podczas całego roku liturgicznego.

  Spośród szczególnych przywilejów Maryi na pierwszym miejscu trzeba wymienić Jej Boskie macierzyństwo, które w dzisiejszej uroczystości czcimy. Kiedy Nestoriusz, patriarcha Konstantynopola, odważył się odróżniać w Jezusie Chrystusie dwie natury i dwie osoby, wtedy Maryję zaczął nazywać Matką Chrystusa-Człowieka i odmówił Jej przywileju Boskiego macierzyństwa. Jednak biskupi zebrani na soborze w Efezie (431) stanowczo odrzucili i potępili naukę Nestoriusza, wykazując, że Jezus miał tylko jedną osobę, której własnością były dwie natury: Boska i ludzka. Dlatego Maryja była Matką Osoby Jezusa Chrystusa w Jego ludzkiej naturze – była więc Matką Bożą. Prawda ta została ogłoszona jako dogmat. Zebrani na tym soborze biskupi Kościoła pod przewodnictwem legatów papieskich orzekli jednogłośnie, że nie tylko można, ale należy Maryję nazywać Matką Bożą, Bogurodzicą (greckie Theotokos). Maryja nie zrodziła Bóstwa, nie dała Panu Jezusowi natury Boskiej, którą On już posiadał odwiecznie od Ojca. Dała Chrystusowi Panu w czasie naturę ludzką – ciało ludzkie. Ale dała je Boskiej Osobie Pana Jezusa. Jest więc Matką Syna Bożego według ciała i w czasie, jak według natury Bożej i odwiecznie Pan Jezus jest Synem Bożym. Ta godność i ten przywilej wynosi Maryję ponad wszystkie stworzenia i jest źródłem wszystkich innych Jej przywilejów.
  Prawdę o Boskim macierzyństwie Maryi potwierdzono na soborach w Chalcedonie (451) i w Konstantynopolu (553 i 680), w konstytucji Pawła IV przeciwko arianom (socynianom) w roku 1555, w wyznaniu wiary Benedykta XIV (1743) oraz w encyklice Piusa XI Lux veritatis w 1931 roku.
  Kościół właściwie przez cały rok wysławia ten wielki przywilej Maryi. W codziennej Komplecie w antyfonie końcowej spotykamy słowa: „Witaj, Matko Zbawiciela!”, „Witaj, Królowo nieba, Pani aniołów!”, „Witaj korzeniu i bramo święta, z której Światło zeszło na ziemię!”, „Królowo nieba, wesel się, alleluja, albowiem, którego zasłużyłaś nosić, zmartwychwstał, jak przepowiedział, alleluja!”, „Witaj, Królowo… a Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż”.

  Macierzyństwo Maryi wobec Jezusa jest wyjątkowe, ponieważ jest dziewicze. Maryja była Dziewicą zawsze: przed porodzeniem Jezusa i po Jego urodzeniu, aż do śmierci. Kościół nie ustanowił osobnego święta dla podkreślenia tego tytułu. Łączy go jednak bezpośrednio z Boskim macierzyństwem. Prawdę o dziewiczym macierzyństwie ogłosił jako dogmat na Soborze Laterańskim I w roku 649. Jednak wiarę w tę prawdę Kościół wyraził również na soborach poprzednich, np. w Chalcedonie (451) i w Konstantynopolu (553). Nadto prawdę tę akcentuje w wyznaniach wiary, w orzeczeniach papieży, w pismach Ojców Kościoła i w liturgii.

  Pan Bóg godnością przewyższa wszystko, co tylko istnieje. Dlatego kult najwyższy, tak prywatny, jak i publiczny, należy się Panu Bogu. Maryja jest tylko stworzeniem, ale wśród stworzeń wyróżniona została najwyższą godnością. Dlatego Kościół oddaje Jej cześć szczególną, większą niż innym Świętym, co w liturgii nazywa się kultem hyperduliae – czcią wyjątkową. Kult Świętych jest zawsze względny i pośredni. Czcimy ich bowiem, ponieważ są przyjaciółmi Boga, a całą swoją godność i chwałę zawdzięczają Panu Bogu. To samo odnosi się również do Matki Bożej.
  W swoich początkach chrześcijaństwo na pierwszy plan wysuwało kult Pana Jezusa jako Wcielonego Słowa i Zbawiciela świata. W miarę jednak, jak nauka Chrystusa ogarniała coraz to nowe obszary, powiększało się też zainteresowanie osobą Matki Zbawiciela. Dlatego wspomnienie o Niej spotykamy u pierwszych Ojców Kościoła oraz w apokryfach. Kiedy zaczął rozwijać się kult męczenników, a zaraz potem wyznawców, kult Matki Bożej zyskiwał na znaczeniu. Od wieku IV można już mówić o powszechnym kulcie Maryi w Kościele. Wzrósł on po Soborze Efeskim (431), kiedy zaczęto stawiać ku czci Matki Bożej kościoły, otaczać kultem Jej obrazy, układać modlitwy, wygłaszać homilie i obchodzić Jej święta. Dzisiaj kult Matki Bożej w Kościele katolickim jest tak powszechny i żywy, że stanowi jedną z jego cech charakterystycznych. Do jego najważniejszych elementów należą:
  Dni i święta Maryi. W roku liturgicznym mamy kilkanaście obchodów maryjnych, co jest sytuacją wyjątkową – nikt inny nie jest tak często w liturgii wspominany. Niektórym z tych obchodów Kościół nadaje rangę najwyższą – uroczystości: Boskiego macierzyństwa Maryi (1 stycznia), Jej Wniebowzięcia (15 sierpnia) i Niepokalanego Poczęcia (8 grudnia). Dwa miesiące: maj i październik są miesiącami Maryi, w których Maryja odbiera szczególną cześć u wiernych. Są także święta lokalne, np. w Polsce – Królowej Polski (3 maja) czy Matki Bożej Częstochowskiej (26 sierpnia). Także poszczególne miejscowości czy zakony mają swoje święta. Sobota każdego tygodnia już od wczesnego średniowiecza była obchodzona jako dzień Maryi. W Okresie Zwykłym Kościół dozwala na odprawianie w soboty Mszy św. według specjalnego formularza o Matce Bożej.
  Świątynie pod wezwaniem Matki Bożej. Zaczęto je stawiać już od wieku IV. Dzisiaj są ich tysiące na całym świecie. Najdostojnieszą z nich jest bazylika Matki Bożej Większej w Rzymie.
  Obrazy i rzeźby Matki Bożej. Ikonografia w tej dziedzinie jest niezmiernie bogata. Obejmuje setki tysięcy obrazów i rzeźb. Pierwsze wizerunki Maryi spotykamy już w katakumbach w II w. – w katakumbach Pryscylli w Rzymie umieszczono literę M z krzyżem. Nadto na suficie jednej z krypt tych katakumb widzimy Maryję siedzącą na wysokim krześle niby na tronie albo na katedrze biskupiej. Jest ubrana w białą tunikę i ma welon dziewiczy na głowie. Na kolanach trzyma Dziecię Jezus. Powstały całe szkoły ikonografii maryjnej. Wiele obrazów i figur zasłynęło niezwykłymi łaskami, tak że zostały uznane za cudowne (jest ich ok. 3000, w tym kilkaset koronowano koronami papieskimi). Do sanktuariów maryjnych podążają milionowe rzesze pielgrzymów.
  Figury Maryi, stawiane na placach. W samym Awinionie we Francji jest ich 158. Wiele z nich przedstawia wysoką wartość artystyczną. W Rzymie znana jest kolumna Matki Bożej Niepokalanej na Placu Hiszpańskim, przed którą papież co roku zwyczajowo w każde święto Niepokalanej (8 grudnia) składa wiązankę kwiatów.
  Pisma teologów. Nie było pisarza kościelnego, który by nie podejmował tematyki maryjnej. Rocznie wychodzi kilkaset prac na temat Matki Bożej. Istnieją specjalne biblioteki, czasopisma i encyklopedie mariologiczne.
  Kongresy mariologiczne: miejscowe, diecezjalne, prowincjalne, krajowe, międzynarodowe. Rocznie przypada ich w różnych krajach kilka do dziesięciu, z okazji specjalnych – więcej. Pierwszy międzynarodowy kongres mariologiczny odbył się w Lyonie w dniach 5-8 września 1900 roku.
  Rozmaite nabożeństwa. Wystarczy wymienić najgłośniejsze: nabożeństwo 3 Zdrowaś Maryjo, koronki, różaniec, szkaplerze, medaliki, małe oficjum brewiarzowe (czyli Godzinki), nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, nowenny, pielgrzymki, peregrynacje obrazów i figur Matki Bożej, prywatne i publiczne akty poświęcenia się Matce Bożej, Święte Niewolnictwo, Dzieło Pomocników Maryi.
  Maryja jest patronką Kościoła powszechnego, wielu diecezji, zakonów, krajów, miast oraz asysty kościelnej, lotników, matek, motocyklistów, panien, piekarzy, prządek, studentów i szkół katolickich.

  Maryja – Święta Boża RodzicielkaW ikonografii Najświętsza Maryja Panna jest – obok Jezusa – najczęściej występującą postacią. Sztuka chrześcijańska rozwinęła szereg typów Madonny: z Dzieciątkiem, Matki Bożej tkliwej, majestatycznej (w sztuce bizantyjskiej), tronującej, opiekuńczej, orędującej, dziewczęcej, surowej władczyni, królowej, mieszczki, wieśniaczki, wytwornej damy. Ukazywana jest jako Bogurodzica, Niepokalana, Bolesna, Wniebowzięta, Niewiasta z Apokalipsy, Różańcowa, Wspomożycielka, Królowa, Matka Kościoła.
  Jej atrybutami są m.in.: gołąb – symbol Ducha Świętego, siedem gołębi – oznaczających siedem darów Ducha Świętego, jagnię, jaskółka, jednorożec; ciała niebieskie: gwiazdy, księżyc, półksiężyc, słońce i gwiazdy; kwiaty: anemon, fiołek, irys, lilia, lilia w ręku – symbol Niepokalanej, róża, różany szpaler; drzewa: cedr, dąb, drzewo figowe; owoce: cytryna – znak cierpienia, goździk, jabłko – symbol Odkupienia, truskawka, winorośl, winogrono jako symbol Jezusa zrodzonego ze szlachetnego winnego szczepu; ciernie, łza, mały krzyż, krucyfiks, miecz, miecz w piersi, siedem mieczów, narzędzia męki w dłoniach anioła; Boskie Miasto, kielich, kielich z hostią, korona, księga, otwarta księga, naszyjnik, naszyjnik z korali, perła, różaniec, smok u stóp, studnia.

  Polubienie

 7. Szafirek pisze:

  Niedawno wylosowałam patrona na ten rok:

  Patron

  TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA

  Praktyka

  Będę zachęcał(a) moich bliskich i ludzi,
  którzy staną na drodze mojego życia,
  by zaufali Bożemu Miłosierdziu.

  Przesłanie

  Dusza, która zaufa Mojemu miłosierdziu,
  jest najszczęśliwsza,
  bo Ja sam mam o nią staranie (Dz. 1273).

  🙂

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Pięknie!

   Polubienie

  • KIELICH pisze:

   cudownie 🙂

   Polubienie

  • Marcin pisze:

   Szafirku
   Ty masz teraz całą Asystę przy sobie 😉 Trójca Święta.
   Nie dziwię się, Ty pewnie bardzo kochasz Pana Boga, wydajesz się trochę tak jakby święta osoba 😉
   Pozdrawiam.

   Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Oj Marcinie,co do mojej osoby to przesada…Ja to sobie tak pomyślałam,że tak ze mną nie za dobrze,że aż takiej opieki potrzebuję:)
    Pozdrawiam Wszystkich.Szczęść Boże!

    Polubienie

   • Szafirek pisze:

    Zapomniałam dopisać,że oczywiście bardzo się cieszę,bo się nie spodziewałam.A też się cieszę,bo mąż wylosował Ducha świętego (tak jak Ty Kielichu) .Często mu powtarzałam ostatnio żeby się modlił do Ducha świętego,nie wiem czy to robił,ale teraz będzie jakby „zmuszony” do tego:) tak więc ucieszyłam się bardzo.

    Polubienie

 8. Adrian pisze:

  W kierunku Ziemi leci niebezpieczny gigant
  3 stycznia koło naszej planety przeleci ogromny obiekt. Wielkością przypominać będzie Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. To 220-metrowa asteroida 2003 AF23. Obiekt przeleci jednak w bezpiecznej odległości 6,9 mln kilometrów od Ziemi.
  31 grudnia około godziny 7 rano naszą planetę minęła asteroida 2020 YB4. Miałą średnicę około 36 metrów i przeleciała w odległości 6,1 mln kilometrów od Ziemi.Jak informuje NASA, na początku roku możemy spodziewać się trzech asteroid. Pierwsza z nich, nazwana 2019 YB4 i mająca średnicę 15 metrów, przeleci w bezpiecznej odległości 6,4 mln kilometrów. 2 stycznia możemy spodziewać się dwóch kolejnych ciał niebieskich.
  2020 YA1 i 2020 YP4 miną Ziemię w odległości odpowiednio 1,5 i 2,1 mln kilometrów. Pierwsza z wymienionych asteroid będzie miała 15 metrów szerokości, zaś druga 21. Prawdziwy olbrzym jednak dopiero przed nami.
  https://www.o2.pl/informacje/koniec-swiata-w-kierunku-ziemi-leci-gigantyczna-asteroida-6592576233765696a

  Polubienie

 9. Adrian pisze:

  Aborcja w Hiszpanii:
  ..”„Widzieliśmy, jak robią kremy z ciał abortowanych dzieci, konkretnie, jedno centrum aborcyjne dostarcza średnio 250 kg dziecięcego mięsa do fabryki kremów”

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/250-kg-dzieci%C4%99cego-mi%C4%99sa-dla-fabryki-krem%C3%B3w-czyli-o-biznesie-aborcyjnym-w-hiszpanii/ar-BB1cnzd3?ocid=msedgntp

  Polubienie

 10. Gosia 3 pisze:

  PIĘKNYCH MACIE PATRONÓW A JA WYLOSOWAŁAM ŚW. MARTĘ,ZAWSZE PAMIĘTAŁAM TO JAK JEZUS JĄ UPOMNIAŁ A SIOSTRĘ MARIĘ POCHWALIŁ ,ZE JEST W NIM ZASŁUCHANA, A GDY MARTA CHCIAŁA TO PRZERWAĆ I BY JEJ POMOGŁA PRZY WIECZERZY.
  WŁAŚCIWIE TO WTEDY SZKODA MI SIĘ JEJ ZROBIŁO . ALE KTOŚ MUSIAŁ USŁUŻYĆ ABY TEN DRUGI MÓGŁ BYĆ ZASŁUCHANYM I ZAPATRZONYM W JEZUSA.
  MARTA BYŁA BARDZO GOŚCINNA I CHCIAŁA TEŻ NAKARMIĆ JEZUSA.MYŚLĘ,ŻE W TYM MOMENCIE BYŁA TEŻ ZAZDROSNA O JEZUSA.,O KAŻDE SŁOWO KTÓREGO NIE MOGŁA USŁYSZEĆ OD JEZUSA,BO BYŁA ODDALONA OD NIEGO W KUCHNI. JEZUS O TYM WIEDZIAŁ,ŻE GO BARDZO KOCHA I ZNAŁ JEJ WIARĘ.

  Patron

  św. MARTA

  Praktyka

  Modlę się za matki i kobiety,
  które troszczą się o codzienne życie w domu.

  Przesłanie

  Wielka miłość
  rzeczy małe umie zamieniać na rzeczy wielkie
  i tylko miłość
  nadaje czynom naszym wartość (Dz. 303).

  Polubienie

  • Szafirek pisze:

   Gosiu,Święta Marta to też piękna patronka.
   Pozdrawiam serdecznie.

   Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Gosiu myślę że Ty łączysz w sobie cechy Marii i Marty tzn wiernie z wielką uwagą słuchasz co mówi Pan Jezus a przy tym jesteś bardzo pracowita. Pozdrawiam 🙂

   Polubienie

  • KIELICH pisze:

   Gosiu. Święta Marta pełniła, najpiękniej jak potrafiła, Wolę Bożą. Wypełniała obowiazki stanu, pelnila uczynki Milosierdzia.
   Ty Gosiu też organizujesz wszystko tak by jak najwiecej osob bylo przy Jezusie. Pełnisz Wolę Boza.
   Szczęść Boże Gosiu.

   Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    Święta Marta. Patronka zapracowanych

    Postać św. Marty znana jest nam z ewangelicznej opowieści o licznych odwiedzinach Jezusa w Betanii. Jeśli spojrzeć na wszystkie te spotkania, można stwierdzić, że Marta miała w sobie sporo buntu i pretensji. Była jednak osobą bardzo gościnną i szczerze zatroskaną o wiele spraw.

    Betania położona jest na wschodnim zboczu Góry Oliwnej, niedaleko Betfage, odległego od Jerozolimy o ok. 3 km. Św. Marta mieszkała tam ze swoim rodzeństwem – Marią i Łazarzem. Chrystus darzył ich szczególną przyjaźnią – często przychodził do nich w odwiedziny. Św. Łukasz opisuje, jak podczas jednego ze spotkań Marta starała się jak najlepiej ugościć Jezusa, kręcąc się w kuchni. Maria w tym czasie siedziała u Jego stóp, przysłuchując się słowom Nauczyciela. Dlaczego Marta poskarżyła się Jezusowi? Być może chciała również uczestniczyć w rozmowie z Panem, a zarazem mieć wszystko pod kontrolą.

    Jezus nie gani Marty – wręcz przeciwnie, pokazuje jej Siebie – Słowo – jako drogę do uwolnienia się od konieczności zabiegania o wszystko. Nierzadko w siostrach z Betanii odczytuje się obraz Kościoła, w którym jest miejsce nie tylko na czyn i słowo, ale też na słuchanie i milczenie.

    Marta jest również pierwszą z sióstr, która wybiega na spotkanie Jezusowi, gdy ten przybył do Betanii dowiedziawszy się o śmierci Łazarza. Ponownie czyni mu wyrzuty – „gdybyś tu był, mój brat by nie umarł”. Znów Jezus daje Marcie do zrozumienia, że wiara w Niego jest ważniejsza od wszystkiego, co wydaje się istotne. Właśnie w tej scenie opisanej przez św. Jana Marta wyznaje swoją wiarę w Jezusa jako Mesjasza, Syna Bożego. W tym wydarzeniu warto zauważyć jeszcze jedną, bardzo ciekawą rzecz – skąd Marta wiedziała, że chce się On spotkać również z Marią? Intuicyjnie niejako Marta poszła zawołać siostrę, choć Jezus nie prosił jej o to.

    Chrystus pojawia się w Betanii jeszcze raz, przed świętem Paschy – to stamtąd na osiołku wyruszył do Jerozolimy. I tym razem to Marta była gospodynią na wieczerzy, Maria zaś namaściła Jezusowi nogi olejkami – spotkanie to opisuje św. Marek.
    DROGI SZAFIRKU,MATEUSZU I KIELICHU!

    TO NIE JEST NA PEWNO PRZYPADEK ŻE TAKĄ PATRONKĄ PAN BÓG MNIE OBDAROWAŁ.JESTEM PEŁNA BUNTU I PRETENSJI TAK JAK ŚW MARTA .MÓWIĘ DO JEZUSA TO JUŻ KONIEC NIE BĘDĘ SIĘ UDZIELAŁA NA TYM BLOGU BO JA SIĘ ŚPIESZĘ,PRZEPISUJĘ TO CO TYM MÓWISZ NA TEJ ZEPSUTEJ KLAWIATURZE NIEJEDNOKROTNIE TEŻ W CIERPIENIU I BÓLU IDĘ PRZED NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT,KONSULTUJĘ Z OPIEKUNEM DUCHOWYM I KSIĄDZ TEŻ MA W TYM DUŻY UDZIAŁ A KTOŚ NISZCZY TWOJĄ PRACĘ I JEDNYM KLIKNIĘCIEM USUWA TWOJE SŁOWO LUB DRAŻNI SIĘ ABY PRAWIDŁOWO ZAMIEŚCIĆ.
    PO CZYM WYBACZAM I POMIJAM SWÓJ WŁASNY HONOR BO WIEM,ŻE TO NIE MOJE TO SŁOWO LECZ KOCHANY JEZUSIE! OD CIEBIE POCHODZI.
    SAMA SOBIE SIĘ DZIWIĘ,ŻE ZACHOWUJĘ SIĘ WG WAS ŚMIESZNIE I PONIŻAJĄCO ALE TO JEST PONAD MOIM WŁASNYM EGO.
    MARIUSZ SĄDZI,ŻE JA MU WYDAJĘ ROZKAZY, NIE MARIUSZKU! TO JEZUS CHRYSTUS JE TOBIE I MNIE WYDAJE LECZ TY W TO NIE WIERZYSZ.
    JA TUTAJ JESTEM NIKIM BO TUTAJ IDZIE NAJWYŻSZY JEZUS CHRYSTUS,BŁOGOSŁAWIONY,KTÓRY IDZIE W IMIĘ PAŃSKIE.
    TO PRAWDA ,ŻE JESTEM PRACOWITA PRZYNAJMNIEJ W TYM CO TUTAJ ROBIĘ ALE W GOTOWANIU TEŻ -NA ŚWIĘTA PIEKĘ TORTY,STRUCLE Z MAKIEM I SERNIKI.ORAZ PIEKĘ MIĘSA ZAMIAST GOTOWEJ WĘDLINY BO GOTOWCÓW NA RAZIE UNIKAM I NIE ZJADAM TEGO SAMA ALE DZIELĘ SIĘ Z INNYMI.
    JA SAMA SOBIE SIĘ CZASAMI DZIWIĘ JAK JA TO WSZYSTKO OGARNIAŁAM BO BYŁ CZAS ŻE OPRÓCZ PRACY WŁASNEJ ZAWODOWEJ WYKONYWAŁAM TEŻ DRUGĄ PRACĘ.PROWADZIŁAM MĘŻOWI KSIĘGOWOŚĆ BO PROWADZIŁ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ PRZEZ KILKA LAT MOJEGO UCZESTNICTWA NA BLOGU.
    PRZEZ OSTATNIE TRZY LATA BARDZO CIERPIAŁAM W PRACY BO ZMIENIŁA SIĘ DYREKCJA Z DYREKTORA NA MŁODĄ PANIĄ DYREKTOR.
    W SWOIM GABINECIE MIAŁA OBRAZKI MASOŃSKIE A JA DZIAŁAŁAM NA NIĄ JAK PŁACHTA NA BYKA.
    WSZYSCY SIĘ JEJ BALI A JA KIEDYŚ POWIEDZIAŁAM KOLEŻANKOM W PRACY ŻE JA SIĘ BOJĘ TYLKO PANA BOGA.PEWNIE DONIESIONO I ZACZĄŁ SIĘ OSTRY MOBBINNG. MOGŁABYM JESZCZE PRACOWAĆ ALE USTĄPIŁAM I SAMA ZREZYGNOWAŁAM BO STRACIŁABYM ZDROWIE.
    TAKIE SĄ REALIA W NASZEJ OJCZYŹNIE A JA W TRAKCIE PRACY ZAWODOWEJ ZOSTAŁAM ODZNACZONA NAWET KILKOMA MEDALAMI NIE POWIEM W JAKIEJ DZIEDZINIE ZA ZASŁUGI DLA OJCZYZNY I TAK ZOSTAŁAM POTRAKTOWANA ZA SWOJĄ PRACOWITOŚĆ.
    NIE MIAŁAM OKAZJI WAM TEGO OPOWIEDZIEĆ, NIE CHWALĘ SIĘ TYM ABSOLUTNIE BO NIE MA CZYM.
    O. GDYBY TAK ZDOBYĆ WIENIEC CHWAŁY BOGA ALE NIESTETY DALEKA TO DROGA DO MOJEJ ŚWIĘTOŚCI. ZNAM SWOJĄ NĘDZĘ.
    DZIĘKUJĘ WAM ZA TO PORÓWNANIE.ALE TEŻ UWAŻAM,ŻE PIĘKNA PATRONKA I PIĘKNA INTENCJA BO PRZY OKAZJI JEZUS KAŻE MI SIĘ MODLIĆ ZA KOBIETY WYCHOWUJĄCE DZIECI I KOBIETY SAMOTNE A UWAŻAM,ŻE W TYM CZASIE RODZINY WIELODZIETNE BARDZO CIERPIĄ . TO JEST DLA NICH WIELLLKKKI UCISK GDY DZIECI SIEDZĄ CAŁYMI DNIAMI W DOMU BEZ SZKOŁY.TO ZDALNE NAUCZANE TO JEDEN OBŁĘD.
    NO TROCHĘ SIĘ ROZPISAŁAM.PRZEPRASZAM
    SZCZĘŚĆ BOŻE!

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    POMINĘŁAM WAŻNY FRAGMENT O ŚW MARCIE:

    We wszystkich tych wydarzeniach dostrzegamy, jak poważaną postacią musiała być Marta – była prawdziwą panią domu. Możemy również przypuszczać, że Marta była również osobą ważną dla Jezusa – św. Jan pisze, że miłował On „Martę, jej siostrę i brata”. Rodzeństwo pojawia się tylko w relacji do Marty. Niewątpliwie także Jezus był dla Marty Kimś bardzo ważnym – jej postawa to idealne zobrazowanie przysłowia „Gość w dom – Bóg w dom”.

    W ikonografii przedstawia się św. Martę w skromnej szacie z pękiem kluczy za pasem lub we wspaniałej sukni z koroną na głowie. Na niektórych obrazach pojawia się również z Marią. Jej atrybutami są: drewniana łyżka, sztućce, księga, naczynie, różaniec. Są również prezentacje, w których Marta prowadzi na pasku smoka lub kropi go kropidłem. Jedna z legend opowiada bowiem jakoby Marta przybyła z Marią i Łazarzem do Prowansji, gdzie pokonała smoka Taraska.

    Czczona jest jako patronka gospodyń domowych, hotelarzy, kucharek, sprzątaczek i właścicieli zajazdów. Może być też patronką dla wszystkich ludzi zapracowanych, może szczególnie dla tych, którzy swoją pracą są pochłonięci nawet w wakacje.

    Polubienie

 11. Adrian pisze:

  Carbonia 30.12.2020 – 7.39 p.m.

  Jako Współodkupicielka, poprowadzę cię do zwycięstwa.
  Mój mały kwiatku, oto mam ci powiedzieć, że czekanie się skończyło.
  Od jutra wszystko się zmieni, ponieważ Bóg interweniuje, aby dać swoją małą pozostałość wiecznego szczęścia.
  Mój Jezus posyła mnie do ciebie, abym rozpoczął misję.
  Jako Współodkupicielka poprowadzę was do zwycięstwa i zaprowadzę do mojego Jezusa, świętego i niepokalanego w miłości, gdyż Ja sam będę was uczył miłości!
  Wróćcie do mojego Jezusa, o ludzie, powróćcie do Niego, aby światło i życie wieczne przyszło do was. Wyrzeknijcie się szatana, porzućcie rzeczy świata, preferujcie rzeczy Boga, bo to oni dadzą wam życie w obfitości w szczęściu wiecznym.
  Gwiazdy spadną z nieba! Rozpocznie się wielkie oczyszczenie! Ta Ludzkość zostanie odsłonięta przed Bogiem Miłości, który ją osądzi i umieści po swojej prawej lub lewej stronie.
  Potężni Ziemianie wkrótce spadną ze swoich tronów, nagła burza ich obali, a wiejący wiatr ich rozproszy. Nigdy więcej nie będą mieli władzy nad tą Ludzkością, ponieważ żadna zła istota nie pozostanie. Bóg postanowił oczyścić zło, chce umieścić swoje stworzenie w świecie miłości i szczęścia.
  Teraz będziesz zadowolony, o ty, który mnie zdradziłeś, teraz twój bóg zabierze cię z nim do piekła. Przeklęty niech będzie ten, kto postawił się przeciwko swojemu Stwórcy Bogu i walczył z nim, aby dać siłę szatanowi.
  Biedni ludzie, biedni, ponieważ porzucili siebie dla zła, nie stawiając oporu, nie rozeznając się, oddali swoje życie na śmierć, nigdy więcej nie ujrzą światła!
  Ja, Najświętsza Maryjo, mówię wam: dzieci moje, otwórzcie szeroko serca swoje na Chrystusa, powróćcie do Niego szybko, proście o przebaczenie za wasze grzechy. Pokutujcie, o ludzie, pokutujcie! Biegnij po osłonę, póki możesz, bo noc nadchodzi w ciemności i zimnie. Uważajcie mężczyźni, obudźcie się, zanim będzie za późno.
  Ruszajcie do przodu z różańcem w ręku, moje dzieci.
  Moja mała wierna armia, pomóż Jezusowi i Marii zbawić jak najwięcej dusz.
  Błogosławię cię w imię Trójcy Przenajświętszej.

  Polubienie

 12. Szafirek pisze:

  2 stycznia – św. Bazyli Wielki, biskup i doktor Kościoła https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-02a.php3
  2 stycznia – św. Grzegorz z Nazjanzu, biskup i doktor Kościoła https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-02b.php3

  Polubienie

 13. Adrian pisze:

  Jestem gotów iść do więzienia, ale nie przyjmę nieetycznej szczepionki wyprodukowanej z linii komórkowych abortowanych dzieci – powiedział w wywiadzie z portalem Life Site News bp Athanasius Schneider.
  Bp Schneider był pytany o oświadczenie, jakie wydał razem z kard. Pujatsem, bp. Stricklandem, bp. Lengą i bp. Petą, w którym hierarchowie zajęli krytyczne stanowisko wobec nowych szczepionek na COVID-19.
  Biskup Schneider wyjaśnił, że on i jego bracia biskupi, którzy podpisali oświadczenie, rozumieją wagę tego, co zasugerowali, mówiąc, że odmowa szczepienia przeciwko COVID może prowadzić do surowych kar. Jego Ekscelencja wyjaśnił, podobnie jak inny sygnatariusz, biskup Strickland, że gotowy jest pójść do więzienia, ale nie przyjmie szczepionki splamionej aborcją. Co więcej – nie przyjmie jej nawet, gdyby wymagało to ofiary z życia. Powiedział, że Bóg da mu siłę do złożenia ostatecznej ofiary w razie koniczności.
  Biskup Schneider powiedział, że to „ból w sercu”, widzieć tak wiele osób, które ceni, popierających dopuszczalność przyjęcia skażonej aborcją szczepionki przeciwko COVID. Wierzy, że są „po prostu zaślepieni”, ale Bóg pokaże im konsekwencje i otworzą im oczy

  Read more: https://www.pch24.pl/bp-schneider–jestem-gotow-isc-do-wiezienia–ale-nie-przyjme-nieetycznej-szczepionki-,80831,i.html#ixzz6iNcdm6hM

  Polubienie

 14. Szafirek pisze:

  Cytat z „Dzienniczka” nr 178

  Dziś zaczynamy trzecią probację100. Zebrałyśmy się całą trójką u m. Małgorzaty, bo inne siostry miały w nowicjacie trzecią probację. Matka Małgorzata rozpoczęła modlitwą i objaśnieniem, na czym polega trzecia probacja, i wspomniała, jak wielką jest łaska ślubów wieczystych. Nagle rozpłakałam się w cały głos. W jednej chwili stanęły mi wszystkie łaski Boże przed oczyma duszy mojej, widząc się tak nędzną i niewdzięczną wobec Boga. Siostry zaczęły mnie strofować – czego ona się tak rozpłakała – jednak Matka Mistrzyni obroniła mnie i powiedziała, że się nie dziwi.
  Po skończonej godzinie poszłam przed Najświętszy Sakrament i jako największa nędza i nicość prosiłam Go o miłosierdzie, aby raczył uleczyć i oczyścił moją biedną duszę. – Wtem usłyszałam te słowa: Córko Moja, wszystkie nędze twoje spłonęły w ogniu Mojej miłości, jakoby jedno źdźbło wrzucone w niepojęty żar. A tym uniżeniem ściągasz na siebie i inne dusze całe morze miłosierdzia Mojego. I odpowiedziałam: Jezu, kształtuj moje biedne serce według Twojego Boskiego upodobania.

  Polubienie

 15. Mateusz pisze:

  Z facebooka:

  Rzymski Katolik 2.0
  2 godz. ·
  ⚠️🌍⚠️ „Nawet czasopismo naukowe, takie jak MeteoWeb, nie może ignorować pewnych zjawisk, które nadal mają wpływ na opinię publiczną.” – włoska prasa o Trevignano Romano
  „Proroctwa w czasach tak niepewnych jak te, które doświadczamy, zawsze mają pewien urok, a także wpływają na myśli i czyny milionów ludzi na całym świecie. Wiara jest oczywiście czymś osobistym i prywatnym, ale są chwile i znaki, które wierzący nie mogą pozostać niezauważonymi. Nawet czasopismo naukowe, takie jak MeteoWeb, nie może ignorować pewnych zjawisk, które nadal mają wpływ na opinię publiczną.
  Orędzia Matki Bożej z Trevignano Romano, dla wielu włoskich wierzących, zawsze były punktem odniesienia. Zwłaszcza, że ​​podobno w ostatnim czasie kilkakrotnie się spełniły.
  Poniżej przedstawiamy refleksję Vittorio Pellicano, który wyjaśnił naszej redakcji, w jaki sposób „ proroctwa, które Najświętsza Dziewica i Jej Syn Jezus powierzają Giselli, nadal spełniają się z zaskakującą regularnością”.
  Oto tekst Pellicano, który trafił do naszej redakcji:
  Madonna powierza Giselli, mistyczce pochodzenia sycylijskiego mieszkającej w Trevignano Romano, objawienia o wielkiej wartości. Dotykają przede wszystkim braku wymiaru duchowego w dzisiejszym świecie. Człowiek stopniowo oddala się od Boga . W Kościele i społeczeństwie obywatelskim szerzy się odstępstwo. Afirmacja relatywizmu, dążenie do nowego humanizmu i nowego porządku światowego prowadzi do wywyższania człowieka i stawiania w tle wartości moralnych i religii katolickiej.
  W tej sferze refleksji Niebo powierza także Giselli pewne ostrzeżenia o ważnych negatywnych wydarzeniach dotyczących naszego ziemskiego życia, które ma nastąpić w krótkim czasie . Wydaje się, że ostrzeżenia te mają na celu przygotowanie wiernych na ich wystąpienie, aby mogli uniknąć konsekwencji lub je ograniczyć, a jednocześnie pomóc wszystkim, a zwłaszcza niepewnym i ateistom, uwierzyć i zwrócić się do Boga.
  Ostrzeżenia, które wstrząsają wrażliwością nas wszystkich, dotyczą tematu choroby . Matka Boża z Trevignano zyskała wielki rozgłos, ostrzegając nas przed pojawieniem się koronawirusa: „ Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd przyjdą nowe choroby, wszystkie gotowe zaatakować powietrze przez nieznane bakterie… ” (przesłanie z 28 września 2020 r. zostało obszernie udokumentowane w niedawno wydanej książce: The Carezza di Maria and the warning for her children, the history of the Madonna di Trevignano Romano and the Prophecy on COVID-19 , red by Ferdinando Carignani (Edizioni Segno, 155 s. , 17 euro), który jest dostępny w księgarniach.
  W przesłaniach powierzonych Giselli w 2020 roku Matka Boża i Jezus podkreślają, że czas „nowych chorób” nie zakończy się wraz z koronawirusem; wkrótce pojawią się inne gorsze choroby, na które trudno będzie znaleźć lekarstwo. Jednocześnie zachęcają nas, abyśmy nie bali się wirusów , ale raczej bali się okoliczności pozostania bez Eucharystii, „ chleba życia wiecznego ”:
  „ Spójrzcie na przewidywane czasy, nadejdą nowe choroby, na które trudno będzie znaleźć lekarstwo ” (Madonna, 28 stycznia 2020); „ Wirusy podążyły swoją drogą ” (Madonna, 18 lutego 2020 r.); „ Moje dzieci, to nie będzie ostatni wirus, który przyleci z ziemi, ale czekać na coś innego, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest ich pełen ” (Madonna, 29 lutego 2020); „ Drogie dzieci, nie bójcie się wirusów, ale raczej zostaniecie bez chleba życia wiecznego ” (10 marca 2020); „ Przygotujcie się dzieci, nadejdą ciężkie czasy z powodu nowych pandemii ” (Madonna, 17 marca 2020); „Proszę was o siłę i odwagę, módlcie się za zmarłych, którzy są i którzy będą, epidemie będą trwały, aż moje dzieci zobaczą w swoich sercach światło Boga”(21 kwietnia 2020); „ Od jesieni pojawią się inne wirusy ” (Jezus, 30 czerwca 2020 r.); „ Módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, ponieważ wkrótce nadejdzie nowa choroba. Módlcie się za Włochy ”(Madonna, 24 października 2020 r.); „ Jeśli się nie wzmocnisz, nie będziesz w stanie stawić czoła nowym chorobom, które nadejdą ” (Madonna, 7 listopada 2020).
  W związku z tym należy zauważyć, że ostatnio niektóre warianty Covid-19 pojawiły się w Anglii i Afryce Południowej; wiadomości te wywołały wielką niepewność co do skuteczności szczepionek mających na celu powstrzymanie infekcji (zarówno tych już dostępnych, jak i tych, które są nadal testowane); spowodowały poważne reperkusje na rynkach finansowych i nakłoniły różne narody do przyjęcia środków mających na celu ograniczenie przepływu osób (zamknięcie lotów do iz zainteresowanych krajów).
  Wiele innych proroctw powierzonych Giselli dotyczyło trzęsień ziemi . Matka Boża ostrzegła niedawno Gisellę, że w naszym kraju ziemia będzie bardzo drżeć: „ Dzieci, módlcie się za Włochy, bo wkrótce ziemia zadrży ” (17 listopada 2020); „ Ziemia mocno się zatrzęsie, … módlcie się za Włochy ” (1 grudnia 2020); „ Włochy będą bardzo mocno drżeć, módlcie się”(19 grudnia 2020 r.). W grudniu 2020 r. Liczne trzęsienia ziemi o niezwykłym znaczeniu dotknęły różne części naszego kraju, z północy na południe: 29 grudnia w Salizzole w prowincji Werona (4,4 stopnia), tego samego dnia, kiedy trzęsienie ziemi z epicentrum Chorwacja (6,4 wielkości) była odczuwalna na wielu obszarach naszego półwyspu (od Trydentu po Kampanię); 22 grudnia w Ragusie (4,4 wielkości); 21 grudnia w Montegiorgio (prowincja Fermo, 3,5 magnitudo) i Foggi (3,3 magnitudo); 19 grudnia w San Luca w Kalabrii (3,9 magnitudo); 17 grudnia w Mediolanie (3,8 magnitudo, najsilniejszy od ponad 500 lat).
  W dniu 15 grudnia 2020 r. Jezus przywołał również niebezpieczeństwo trzęsień ziemi i budzenia się wulkanów: „ Posłuchajcie hałasu trzęsień ziemi, posłuchajcie budzących się wulkanów, spójrzcie na tę ludzkość, która utraciła swoje wartości i miłość, ale jest pełna dumy i pychy zapominając o pokorze ”(przesłanie z 15 grudnia 2020 r.). W dniach 21-22 grudnia Etna dała początek spektakularnej erupcji z eksplozjami i fontannami lawy widocznymi z Katanii i wielu sąsiednich krajów.
  Matka Boża 22 grudnia ubiegłego roku ostrzegła: „ Uważaj, wkrótce będą lawiny”. 30 grudnia lawina uderzyła w obszar mieszkalny w gminie Gjerdrum, około 20 kilometrów na północ od Oslo, w Norwegii; osuwisko, jedno z największych w historii Norwegii, spowodowało zniszczenie kilku domów i obrażenia niektórych osób (na dzień 31 grudnia nadal było około dziesięciu zaginionych osób).
  Czy są to zbiegi okoliczności, czy – jak twierdzi Matka Boża – znaki z Nieba, które wstrząsają ludzkimi sumieniami i przybliżają ich do wiary?
  Na koniec warto zwrócić uwagę na kilka przepowiedni dotyczących sytuacji politycznej w Stanach Zjednoczonych: „Módlcie się za Amerykę i nie patrzcie na ciszę tamtych czasów, wkrótce dadzą się odczuć konflikty ” (Madonna, 17 listopada 2020); „Módlcie się za Amerykę, bo starcia między politykami i między braćmi będą bardzo silne ” (Madonna, 22 grudnia 2020). W dzisiejszych czasach wiadomo, że prezydent Trump, nadal kwestionując wynik wyborów prezydenckich z 3 listopada 2020 r., Grozi zamknięciem się w Białym Domu, aby uniemożliwić ugodę Bidena zaplanowaną na 20 stycznia 2021 r. Chaos to mogłoby mieć nieprzewidywalne konsekwencje.
  Jaki może być cel ostrzeżeń Matki Bożej, jeśli nie przekonanie wszystkich, że Jej objawienia są autentyczne, i nakłonienie ludzi najbardziej oddalonych od wiary, aby uwierzyli jej ostrzeżeniom? ”
  Tłumacz google z lekką korektą

  Polubienie

 16. Mariusz pisze:

  Patron

  św. MARIA MAŁGORZATA ALACOQUE

  Praktyka

  Modlę się,
  wynagradzając miłosiernemu Sercu Jezusa
  za wszystkich, którzy nie ufają Jego dobroci.

  Przesłanie

  Jezus dał mi poznać,
  jak Mu jest miła modlitwa wynagradzająca.
  – Mówi mi: „Modlitwa duszy pokornej i miłującej
  rozbraja zagniewanie Ojca Mojego
  i ściąga błogosławieństw morze” (Dz. 320).

  Polubienie

 17. MariaF pisze:

  Mój Patron

  MATKA BOŻA z LOURDES

  Praktyka

  Wspierać będę modlitwą ludzi chorych
  oraz cały personel medyczny.

  Przesłanie

  Jak chorobę mierzy się termometrem,
  a silna gorączka mówi nam o wielkości choroby,
  tak w życiu duchownym cierpienie jest termometrem,
  który mierzy miłość Bożą w duszy (Dz. 774).

  Polubienie

 18. MariaF pisze:

  Matko Boża, Niepokalana Maryjo!

  Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości.

  Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką.

  Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz.

  Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, by moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

  – Kard. Stefan Wyszyński

  Polubienie

 19. Gosia 3 pisze:

  DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

  Warszawa, dnia 10 grudnia 2020 r. Poz. 2212
  ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA1)z dnia 10 grudnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 Na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaź-nych u ludzi (Dz. U. z 2020 r. poz. 1845 i 2112) zarządza się, co następuje: § 1. W rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 27 lutego 2020 r. w sprawie zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 (Dz. U. poz. 325) po § 1 dodaje się § 1a w brzmieniu: „§ 1a. Szczepienia ochronne przeciwko COVID-19 mogą być przeprowadzane przez:

  1) osoby, które posiadają prawo wykonywania zawodu odpowiednio lekarza, felczera, pielęgniarki, położnej lub wykonują zawód ratownika medycznego;

  2) higienistki szkolne posiadające kwalifikacje do wykonywania szczepień określone w przepisach wydanych na podstawie art. 17 ust. 10 pkt 3 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.”. § 2. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.
  Minister Zdrowia: wz. W. Kraska

  Polubienie

 20. Millka pisze:

  Korona wirus – „Wyszczepienia rodzaju ludzkiego to pewna śmierć duszy i ciała”.

  Nowe orędzie z 27XII2020r./ – fragmenty

  Błogosławię JA KRÓL POLSKI BOŻA DZIECINA i mówię mocą Ducha Świętego, jak Mnie uwielbiacie przez modlitwę, śpiew kolęd i dobre życie wg przykazań Dekalogu, w mię Ojca Wszechmogącego Mnie Chrystusa Syna Boga Żywego i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.

  „Nowe Jeruzalem” zamknie swoje granice, by moce zła nie miały dostępu do ludu wybranego i moich wybranych namaszczonych proroków. Czas został skrócony, by Syn Człowieczy to jest JA DZIECIĘ JEZUS, wtedy i teraz Król Polski został rozpoznany, choć przyszedłem do swoich, a jednak !!!

  Błogosławi was dzieci umiłowane Maryja przez Niepokalane Serce i święty Józef przez Przeczyste Serce, prosząc by Dziecię Jezus naznaczyło Swoją rączką znak krzyża świętego nad Polską i skruszyło te krnąbrne serca matek, ojców i dzieci w waszych rodzinach, w Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen.
  I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

  Matko, a co do tych szczepionek co nam tak refundują i namawiają masmedia z rządem na czele? Pytają twoje dzieci – J. B . zatroskana?

  Odpowiedź brzmi: Nie, nie, nie! To jest metoda szatańska, by zniewolić dzieci Moje, by potem kierować waszymi falami mózgowymi przez 5-G. Manipulowani będziecie jak manekiny, odczujecie zamęty w głowie, potem będą wam rozkazywać co macie robić. To zaprogramowany system bazy waszego DNA.

  I zmienią waszą tożsamość, to jest wszczepienie ciężkich metali, które nie są obojętne dla organizmu. Szczepionka oparta na abortowanych ciałach dzieci, wytworzy antyciała ofiarowane lucyferowi. Czy jemu chcecie służyć?

  Walka z tym korona wirusem, tą metodą wyszczepienia rodzaju ludzkiego, to jest pewna śmierć duszy i ciała. Zabraniam.

  Ja Arka Przymierza skryję was w Moim Niepokalanym Sercu.Trwajcie w pokoju.

  Napisz: Moja niewolnico AMM od Apokalipsy – różyczko, duszo mistyczna, że świat idzie ku zagładzie.

  Jeśli mój lud w Królestwie Miłości Dwóch Serc nie upadnie na kolana, a szczególnie Episkopat Polski i jego Biskupi, Kapłani, nie mówiąc już o Rządzących tym krajem nad Wisłą, to duża pożoga idzie od wschodu i zachodu!!

  To grozi użyciem broni atomowej, która może dokonać spustoszenia totalnego, czarna ziemia, pustynia, pustkowie nie tylko w ludzkich duszach, sercach w rodzinach, którzy odeszli od wiary.

  Módlcie się kochane wybrane dzieci, by „Polska – Nowe Jeruzalem” ostała się w większej liczbie dusz, by granice Mojego Niepokalanego Serca i Najświętszego Serca Pana Jezusa Syna Mojego, Króla Polski nie zostały naruszone, a Straż Aniołów pod wodzą Świętego Michała Archanioła zachowała porządek w czasie oczyszczenia i broniła was.

  Nie mniej gniew Ojca Przedwiecznego jest bardzo duży. Te profanacje Eucharystii – Ciała Najświętszego Jezusa Chrystusa przez samych kapłanów, którzy dezynfekują swoje namaszczone, konsekrowane dłonie wszelkiego rodzaju płynami na spirytusie, ranią Ciało Najświętsze, które krwawi i jeszcze podają wiernym w maseczkach, obligując /do przyjmowania/ w wielu parafiach na brudne ręce.

  Znieważane są wizerunki Pana Jezusa i Moje – Jego Najświętszej Mamusi, św. JPII i Świętych, niszczone i łamane krzyże, oraz profanowane są w pełni, zakłócane nabożeństwa Mszy Świętej.

  Papież wasz rodak powtarzał to zawierzenie TOTUS TUUS MARYJA jak również Prymas Tysiąclecia Mąż Stanu kard. Stefan Wyszyński kandydat na ołtarze, postawił wszystko w tych trudnych czasach komunizmu, reżimu sowieckiego na Mnie Maryję, a teraz jest czas jeszcze trudniejszy.

  Wprowadzają globalizm, terror, chcą porządku wg nowego świata, gdzie idzie totalitaryzm, reguły ustalone przez masonów – pachołków szatana. Anty-kościół przeciw Kościołowi katolickiemu. Odpowiedzcie dzisiaj sami, co was tak zniewala?

  Wszelkie zło, chce ten ostatni bastion wiary jakim jest Polska, zniszczyć. I o dziwo, w tym maczają swoje ręce biskupi, kapłani, choć nie wszyscy, ale większość . Jaka jest wasza odpowiedzialność przed Bogiem Ojcem Wszechmogącym Tatusiem, Synem Człowieczym, Królem Polski, którego Imienia jest wam tak ciężko wymówić i wysyłacie / biskupi/ pisma, by kapłani tego IMIENIA KRÓL POLSKI pobożnie nie wymawiali i nie wyznawali.

  Polubienie

 21. Adrian pisze:

  Carbonia 02.01.2021 – lub godz. 17.24

  Trwa rój sejsmiczny lub niewyobrażalnym znalezieniu.
  Święta Maryja jest z wami.
  Naprzód, córko Syjonu, napisz do Ludu Bożego
  , jestem „ Tota Pulchra” (Cała piękna Jestes Maryja) , jestem Dziewica Maryja, Matka Jezusa i Matka twoja.
  Moje dzieci, nadeszła godzina Mnie, oto jestem wśród was, aby was poprowadzić do zmartwychwstania.
  To decydujące godziny, trwa walka, książę tego świata jest na ostatni złem.
  Miej wiarę w Jezusa i pomóż mu, ofiaruj Mu całe swoje tak z wiernością i miłością. Módlcie się, moje dzieci, ponieważ modlitwą można złagodzić ból.
  Trwa rój sejsmiczny o niewyobrażalnej wielkości, co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Wulkany przygotowują się do erupcji. Trzęsienia ziemi, grad i katastrofalne deszcze uderzą w Ziemię.
  Fatima jest w trakcie realizacji. Nikt, kto nie nawrócił się, nie będzie w stanie uchronić się przed nadchodzącym wielkim uciskiem. Dumny człowiek odwrócił się od swojego Boga Stwórcy, oddał się diabelskiej perwersji, teraz skosztuje rózgi Ojca, ból będzie tak wielki, że w końcu będzie musiał się do Niego pochylić, uznać Go za jedynego i prawdziwego Boga, będzie musiał zrozumieć że bez Boga Miłości nic nie jest możliwe dla człowieka.
  Módlcie się, moje dzieci, módlcie się, aby kary zmniejszyły się. Módlcie się, błagajcie o Boże miłosierdzie dla tych, którzy odwrócili się od Niego i poszli za Szatanem.
  Różaniec Święty jest bronią, która dotyka Serca Boga, ponieważ jest błaganiem Jego Najświętszej Matki do Niego, wzywajcie miłość Tej, która dała wam Miłość iz Miłością oddała Siebie dla waszego zbawienia. .
  Dokonuj rozeznania! W tych godzinach świat zostanie katapultowany w wielkie katastrofy, które będą następować jedna po drugiej bez wytchnienia dla ludzkości. Nadszedł czas, aby człowiek pokutował i wołał o pomoc Boga, wzywał Jego pobożności, Jego miłosierdzia!
  Nawracajcie się, o ludzie, nawracajcie się! Bez twojego nawrócenia Bóg nie będzie w stanie interweniować, aby udzielić ci swojej pomocy, powróć do Niego teraz, zanim zacznie się burza.
  Ja, Najświętsza Maryja Panno, otworzę swój płaszcz na wszystkich, którzy się nawrócą i proszą ze skruszonym sercem o przebaczenie od Ojca za ich grzechy; trzymani we Mnie, będą bezpieczni od jakiejkolwiek katastrofy.
  Śmiało, nie bądźcie głupi, otwórzcie swoje serce na waszego Boga miłości, wróćcie do Niego, wyrzeknijcie się szatana!
  Czekam na was z mocą wiary w Chrystusa Jezusa, mojego Syna.
  Maryja Królowa Boskiej Miłości.

  Polubienie

 22. Millka pisze:

  CZWARTEK 28 MARCA 2019

  Nowa Ameryka komunistyczna

  10 marca 2019 roku

  Byłem w moim domu niewiele robiąc, gdyż czcząc ten dzień jako swój szabat, zacząłem odczuwać duchowe wrażenia. Modliłem się, aby pokazać mi, co nadchodzi dla ludu Bożego w tych ostatecznych czasach.

  Mroczny, mroczny ucisk zbliża się do ludzi w Ameryce i wydaje się, że jest to ciężki, ciemny koc. Czuje się jak komunizm. Czuje się jak duch, który panował nad Rosją lata temu.

  Widzę, jak ludzie są duszeni i przytrzymywani wbrew ich woli. Ciemny przywódca przejął władzę w Waszyngtonie, a Ameryka, niegdyś kraina wolnych, stała się krajem ucisku. Jego ludzie, teraz uciskani, powiedzieli, że to „dla ich własnego bezpieczeństwa, dla ich własnego dobra”. Tak to się zaczyna.

  Ale to nie jest dla ich własnego dobra. To droga do ich poddania.

  Coś brakuje, ale nie widzę, co to jest. Coś nam odebrano. Nie tylko nasza wolność, nie tylko wolność słowa – to coś więcej. Powietrze jest tak ciężkie, że boimy się oddychać.

  28 marca 2019 roku

  Rozmyślałem nad tym, co zobaczyłem dziesiątego dnia i zobaczyłem, że skoro chrześcijanie otrzymają nagrodę, a ludzie szatana będą mieli taką gorliwość, by usunąć wszystkich, którzy opowiadali się za sprawiedliwością, nigdzie nie będzie bezpieczne. Będą infiltry, które jeśli będziesz ich świadkiem, poinformują cię o tym. Jeśli przeprowadzisz wyszukiwanie w Google i dotyczy to wszystkiego, co chrześcijańskie, ludzie pojawią się w twoim domu i zabiją. Jeśli udasz się do Amazona, aby coś zamówić i jest to związane z czymkolwiek chrześcijańskim, zostaniesz zgłoszony i cię zabiją. Rząd w Ameryce nie tylko to usankcjonuje, ale także będzie do tego zachęcać, więc zło będzie w tym czasie przywódcą rządzącym Ameryką. Lider, którego widzę w duchu, jest tak zły, zastanawiam się, czy to Antychryst. Czuje się zarówno mężczyzną, jak i kobietą, więc nie wiem, czy to nazwać on, czy ona.

  I to rząd będzie wykonywał większość zabójstw. Najpierw.

  Pokazano mi wiele lat temu i nieustannie, odkąd to ma wielki początek, zabijanie chrześcijan wszędzie tam, gdzie ich znajdziesz, będzie nie tylko dozwolone, ale będzie zachęcane, a potem stanie się wiadomością, o której CNN i inni będą informować z radością . „Więcej hejterów zostało dzisiaj usuniętych dla silniejszej Ameryki!”

  Widziałem, że będą ludzie, którzy dosłownie budują swoje bogactwo na doniesieniach o chrześcijanach, więc zostaną zabici, a następnie rząd da tym ludziom wszystko, co chrześcijanie mają, aby zatrzymać.

  Będzie panował szczególny rodzaj zła, którego chrześcijanie nie będą w stanie pokonać, ponieważ będzie to czas, o którym mowa w Daniela 7.

  Daniela 7: 20-22

  20 A z dziesięciu rogów, które były na jego głowie, i z drugiego, który wyrósł, przed którym upadły trzy; nawet tego rogu, który miał oczy i usta, które mówiły wielkie rzeczy, a którego wygląd był mocniejszy niż jego towarzysze.
  21 I patrzyłem, a ten róg walczył ze świętymi i przemógł ich;
  22 Aż przyszedł Przedwieczny, a sąd został wydany świętym Najwyższego; i nadszedł czas, kiedy święci opanowali królestwo.

  Serce przywódcy w tym czasie będzie tak ciemne, że nie ma w nim światła. Osoba bez litości, zdecydowana zniszczyć wszystko, co jest Ameryką, bo kiedyś stała po stronie Boga. Zdecydował się usunąć wszelki ślad po Nim z tej ziemi. Nie będzie już miłosierdzia, miłości, dobroczynności ani rządu, który w ogóle troszczy się o swoich ludzi. Będzie grzech i niegodziwość, perwersja i bezprawie i będzie panować w tej ziemi.

  Będzie to przywódca, którego w pełni posiada Szatan.

  Pan powiedział, że ten holokaust będzie dotyczył zarówno chrześcijan, jak i Żydów i będzie gorszy niż holokaust, który rozpoczął Adolph Hitler.

  UWAGA Dodano w grudniu 2020 r .: Przez bardzo długi czas pokazywano mi w Duchu czas tak złego i perwersyjnego, że w Ameryce zalegalizowana jest pedofilia, coś tak przerażającego, że nawet nie chciałem o tym mówić i nadać temu większej mocy, ale ja nadal to widzę i jestem pewien, że czas tych wrażeń jest w tym samym czasie. W tym czasie zapanuje zboczenie. Pedofilia, bestialstwo, wszystko to, co jest dla nas perwersyjne i obrzydliwe, będzie powszechne i otwarcie, aby wszyscy mogli być świadkami, jak brud opanowuje ziemię

  Polubienie

 23. Millka pisze:

  GłosWołającyNaPustyni

  STARE UPADA A POWSTAJE NOWE
  Wiesz dlaczego są trzęsienia ziemi i wybuch tylu wulkanów?
  Albo dlaczego są te powodzie i tornada?
  Właśnie przebiega proces tworzenia Nowej Ziemi.
  Stare upada, a powstaje Nowe.
  Wszystko jest w fazie oczyszczenia.
  Góry upadają, tworząc doliny i nowe wyżyny.
  Lawa powoduje przyrost lądów.
  Ziemia nabiera nowych kształtów i otrzyma Nową szatę.
  Przybiera na masie.
  Dlatego tak wybuchają teraz wulkany wszędzie.
  Powstają pęknięcia, rysy i szczeliny.
  Czyli nowe kaniony, góry i wodospady.
  Pustyń nie będzie.
  Za to wielkie obszary zieleni.
  Nową Ziemię będzie można przyrównać do pięknych ogrodów.
  Powstają nowe gatunki zwierząt.
  Będzie pięknie.

  Polubienie

 24. Mateusz pisze:

  „..to, co wydaje się odległe, może nastąpić w ciagu kilku tygodni lub miesięcy.” ⚠️

  🌏🔥☄Luz de Maria, 30/12/2020
  Orędzie Archanioła Michała

  „Przyjmijcie, z miłością przychodzącą od Przenajświętszej Trójcy oraz od Naszej i waszej Królowej i Matki, błogosławieństwa, abyście szli dalej z Wiarą.
  Jesteście wciąż w ciemnościach, które okryły Ziemię, i są teraz bardziej gęste. Słuchajcie Boskiego Ducha Świętego, który was wzywa do utrzymywania świecy zapaloną, aby wola każdego z was była większa od pokus tego świata. Te czasy są mocne, jednakże jeszcze mocniejsze będą te nadchodzące, w których wypełni się to, co jeszcze brakuje, a zostało ogłoszone w Objawieniach danych przez Królową Nieba. Musicie przygotować się duchowo; trwajcie z Wiarą mocną i konieczną, abyście potwierdzali Wiarę w Naszego i waszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa.
  Macki Jedynego Światowego Rządu wszędzie się poruszają, we wszystkich sferach codziennego życia ludzi, społeczeństwo będzie podkopywane z większą gwałtownością, wartości zostały sabotowane i będą [sabotowane] bardziej, normy [prawne] są iluzją, a prawa są i będą reformowane przeciwko tym, którzy się nie poddają złu Światowego Ładu.
  W kalendarzu, który rozpoczniecie, będziecie żyć pośród wielkiego rozmieszczania [jak żołnierzy] macek antychrysta, reprezentowanych przez Światowy Ład. Człowiek będzie okrutniejszy wobec swoich bliźnich, władza się zwiększa i implementuje się prawa, by podporządkować sobie tych, którzy się sprzeciwiają temu, co [lub: tym, którzy] uchwalają.
  To pokolenie zostanie zapamiętane za ciężkie grzechy, między nimi za promulgację praw przeciwko Darowi Życia i za akceptowanie, by aktualni Herodowie przyklaskiwali śmierci niewiniątek. Iluż duchowych trędowatych zostaje wyznaczonych dla [zachowania] dobrego samopoczucia ludów! I w tej chwili działają dla interesów demonicznych, podczas gdy Lud Boży idzie dalej w religijności nie będąc pouczanym, nie wiedząc, że kto przeprowadza albo w bezpośredni sposób uczestniczy w aborcji [dokonanej z] premedytacją i która odnosi skutek, nosi na sobie ekskomunikę. {Dokonanie] aborcji z premedytacją jest zbrodnią przeciwko Darowi życia. Bóg pobłogosławił człowieka, a ten odpowiedział aberracjami przeciwko Darowi, jaki otrzymał. Słowa Bożego się nie respektuje, ci, którzy mają obowiązek prowadzić Lud Boży, nie stosują twardo sankcji, aby to pokolenia powstrzymało się od innych aberracji. Aborcja [dokonana] z premedytacją jest zbrodnią, którą dozwala się na Ziemi, i dlatego cierpimy w Niebie, wobec zatwardziałości w ludzkim sercu. Przypomnijcie sobie Kaina: zadał śmierć swemu bratu Ablowi, i Bóg wydał wyrok. Bóg, wobec zła tego strasznego grzechu, ogłasza Kainowi: „Cóżeś uczynił? Krew brata twego głośno woła ku mnie z ziemi! Bądź więc teraz przeklęty na tej roli, która rozwarła swą paszczę, aby wchłonąć krew brata twego, przelaną przez ciebie” (Rdz 4, 10-11). Kto [z was] zezwala na praktykę aborcji: nawróćcie się [ze skruchą], wyznajcie to i oddalcie się od tego straszliwego grzechu.
  Nasz Król i Pan Jezus Chrystus widzi wnętrze każdego człowieka i traktuje każdą duszę pojedynczo; zmieńcie swoje życie, nawróćcie się! Aborcja nie jest [jakąś] modą, jest zbrodnią przeciw niewinnemu. Zbirowie Szatana pracują gorączkowo, by upowszechnić aborcję na skalę światową. Biedna ludzkości, ciężar waszych własnych grzechów spadnie [na was] na nowo!
  ⚠️Ludu Boży, czy czujecie, [jakby] wypełnienie się Proroctw było odległe? ⚠️Tak, jak ten wirus nadszedł nieoczekiwanie i zmienił całą ludzkość, tak pojawią się nowe plagi, stworzone ręką samego człowieka. Gdy najmniej tego oczekujecie… Gdy się męczycie i poddajecie… Gdy wam mówią, że wszystko jest farsą i was zapewniają, że Piekło nie istnieje, albo że Piekłem są smutne doświadczenia na Ziemi… Gdy negują transsubstancjację i oddalają was od Pokarmu Eucharystycznego… Gdy mają wszędzie w pogardzie Królową i Matkę wszelkiego stworzenia… [Oto] nadeszło, nadeszło! to, co było zapowiedziane, a ludzkość będzie [wtedy] uśpiona, świętująca i wśród grzechów. Jakże szybko i łatwo dajecie wiarę modernizmom, i jakże szybko przestajecie wierzyć i tracicie Wiarę… Obłudnicy, groby pobielane! [por. Mt 23,27] Ziemia się otwiera, i pochłonie człowieka! Nie wierzycie, że ziemia się trzęsie na każdym kontynencie w silnych wstrząsach, w miastach, które ochraniają wielkie stolice światowego grzechu. Znaki na Niebie będą częstsze, aż nadejdzie Ostrzeżenie. Tak, jak trzęsie się grunt, tak zostaje zburzone ludzkie poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia wam bożek Pieniądz; wtedy właśnie nastąpi to, że podniosą wzrok ku górze, a większość nie będzie wiedziała, czego szukać ani do kogo wołać. Wobec obalenia [dosł. zburzenia] waszego ziemskiego bożka, ujawni się ludzka słabość.
  Ludu Boży: Nie wszystko jest smutnym doświadczeniem dla tych, którzy żyją idąc wśród potknięć, z codziennym krzyżem na swych ramionach. W Bożej Sprawiedliwości jest radość dla tych, którzy są wierni, dla tych, którzy się nawracają ze skruchą, dla tych, którzy szukają nawrócenia, dla tych, którzy przychodzą skruszeni. Miłosierdzie Boże znajduje się przed wszystkimi; niektórzy nim gardzą, inni błagają o nie ze skruchą i je otrzymują, [jeszcze] inni czekają [zwlekając], by się zmienić; ci ludzie letni zostaną zwymiotowani z Bożych Ust. Człowiek istnieje i dano mu wolną wolę, władzę podejmowania decyzji od wieku odpowiedniego do tego. To, co się postanawia, jest życiem lub śmiercią dla duszy.
  Ludu umiłowany Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa: Nawróćcie się ze skruchą, nim zapadnie noc; nawróćcie się. Zostaliśmy wysłani, by wykonać [wyrok] Bożej Sprawiedliwości dla ocalenia Ludu Bożego. Walka staje się coraz cięższa z każdą chwilą, Zły rzuca się na ludzkość z coraz większą furią, w szczególności [walczy] przeciwko wiernym Trójcy Przenajświętszej oraz Naszej i waszej Królowej i Matce. Nie lękajcie się, dlatego [właśnie] jesteśmy wśród was, wzywajcie naszej pomocy, nie lękajcie się. Trzymajcie się pod płaszczem Naszej i waszej Królowej i Matki, a zobaczycie, jak zło się wycofuje.
  Módlcie się, Ludu Boży, módlcie się za Anglię. Módlcie się, Ludu Boży, módlcie się za Włochy, zadziwia [lub: zaciemnia] ludzkość. Módlcie się, Ludu Boży, módlcie się bez zmęczenia, módlcie się, abyście kochali Bożą Wolę. Módlcie się, abyście byli wierni aż do końca. Błogosławię was, nie słabnijcie.
  Każdy człowiek posiada miecz Wiary, utrzymujcie go w górze w każdej chwili. Nie szukajcie przewidywań, ale przygotowujcie się duchowo, nie poddawajcie się w wierności. Módlcie się: „Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta”. Któż jest jak Bóg? Nikt nie jest jak Bóg! „Św. Michał Archanioł
  Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta. x3

  Komentarz Luz de Maria: Bracia: Św. Michał Archanioł wciąż broni Ludu Bożego. On broni Kościoła, dlatego nie możemy zapomnieć modlitwy: Św. Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom Złego Ducha bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do Piekła. Amen. W tej chwili wzywa nas do trwania w gotowości, do niesłabnięcia w Wierze i do bycia świadomymi, że to, co wydaje się odległe, może nastąpić w ciagu kilku tygodni lub miesięcy. Niech nie zastaną nas śpiącym utrzymujmy [uniesioną] w górę i zapaloną lampę Wiary. Amen

  Polubienie

  • Millka pisze:

   Mateuszu – treść modlitwy do Św Michała Archanioła jest zgoła inna w komentarzu Luz de Maria.
   Tłumaczona translatorem brzmi następująco:
   KOMENTARZ LUZ DE MARÍA

   Bracia:
   Święty Michał Archanioł nadal broni Ludu Bożego. Broni Kościoła, więc nie możemy zapomnieć o modlitwie:

   San Miguel Arcangel, broń nas w walce.
   Bądź naszą obroną przed niegodziwością i sidła diabła.
   Stłum go, Boże, prosimy błagających, a ty, Książę Niebiańskiej Milicji,
   wrzucony do piekła z boską mocą szatan i inne złe duchy
   które są rozproszone po całym świecie na zatracenie dusz.
   Amen.

   W tej chwili wzywa nas, abyśmy pozostali w pozycji stojącej, nie upadali w wierze i pamiętali, że to, co wydaje się odległe, może się wydarzyć w ciągu kilku tygodni lub miesięcy.
   Niech nie zastają nas śpiących, trzymajmy wysoko i zapaloną lampę wiary.
   Amen.

   Polubienie

   • Millka pisze:

    Mateuszu – w komentarzu który podałeś jest treść modlitwy zmienionej przez polską masonerię, co ewidentnie kłóci się z treścią tłumaczoną translatorem Luz de Maria :

    Św. Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom Złego Ducha bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do Piekła. Amen.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Translator nie działa pod wpływem Ducha Świętego Millko 🙂

    Polubienie

   • Millka pisze:

    Mateuszu – translator potwierdził, że modlitwa do Św Michała Archanioła została podmieniona i powinniśmy się modlić dotychczasową treścią.;

    Święty Michale Archaniele, broń nas w walce.
    A przeciw złośliwym zasadzkom szatana bądź nam obroną . Niech go Bóg pogromi , pokornie błagamy. A Ty Książę Wojska Niebieskiego szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po świecie krążą,mocą Bożą strąć do piekła. Amen

    Polubienie

 25. Mateusz pisze:

  W listopadzie roku 2019 minął 5-cio letni mandat udzielony kard. Robertowi Sarahowi jako prefektowi Kongregacji ds. Kultu Bożego. Mandat ten nie został po dziś dzień przedłużony, co także sugeruje, że tę kongregację czekają poważne zmiany. Równocześnie kard. Sarah osiągnął już wiek emerytalny określony przez prawo kanoniczne.

  Polubienie

 26. Mateusz pisze:

  No to teraz już mają drogę otwartą do zmian w liturgii….

  Polubienie

 27. Szafirek pisze:

  3 stycznia
  Najświętsze Imię Jezus

  Istnieje wiele imion, którymi określano Syna Bożego. Już prorok Izajasz wymienia ich cały szereg: Emmanuel (Iz 7, 14), Przedziwny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju (Iz 9, 6). Prorocy: Daniel i Ezechiel nazywają Mesjasza „Synem człowieczym” (Dn 7, 13), a Zachariasz powie o Nim: „a imię Jego Odrośl” (Za 6, 12). W Nowym Testamencie św. Jan Apostoł nazwie Syna Bożego „Słowem” (J 1, 1). Sam Jezus Chrystus da sobie nazwy: Syn człowieczy (Mt 24, 27. 30. 37. 39. 44), Światłość świata (J 8, 12), Droga, Prawda i Życie, Dobry Pasterz (J 10, 11; 14, 6) itp. Jednak imieniem własnym Wcielonego Słowa jest Imię Jezus. Ono bowiem zostało nadane Mu przez samego niebieskiego Ojca jako imię własne:

  W szóstym miesiącu (od zwiastowania Zachariaszowi narodzenia św. Jana Chrzciciela) posłał Bóg anioła Gabriela do miasta zwanego Nazaret, do Dziewicy poślubionej mężowi, imieniem Józef (…). Anioł rzekł do Niej: „Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga. Oto poczniesz i porodzisz Syna i nadasz Mu imię Jezus” (Łk 1, 26-31).

  Św. Mateusz przypomina, że to samo polecenie otrzymał również św. Józef:

  Anioł Pański ukazał mu się we śnie i rzekł: „Józefie, synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej Małżonki; albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło. Porodzi Syna, któremu nadasz imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od jego grzechów” (Mt 1, 20-21).

  Pod tym też imieniem Słowo Wcielone odbiera największą cześć. Etymologicznie hebrajskie imię Jezus znaczy tyle, co „Jahwe zbawia”. Tak więc imię było synonimem posłannictwa, celu, dla którego Syn Boży przyszedł na ziemię. Imię to nadano Synowi Bożemu w ósmym dniu po narodzeniu, który liturgicznie przypada dnia 1 stycznia. Św. Łukasz tak nam krótko opisuje to wydarzenie:

  Gdy nadszedł dzień ósmy i należało obrzezać Dziecię, nadano Mu imię Jezus, którym je nazwał anioł, zanim się poczęło w łonie (Matki) (Łk 2, 21).

  Jezus ChrystusSam Jezus powiedział o swoim Imieniu:

  Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: O cokolwiek byście prosili Ojca, da wam w imię moje. Do tej pory o nic nie prosiliście w imię moje: Proście, a otrzymacie, aby radość wasza była pełna (J 16, 23-24).

  Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego pili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie (Mk 16, 17-18).

  Apostołowie zawierzyli Chrystusowej obietnicy i spełniła się ona na nich w całej pełni. W imię Chrystusa czynili cuda. Św. Piotr do napotkanego kaleki od urodzenia mówi:

  Nie mam srebra ani złota, ale co mam, to ci daję: W imię Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, chodź! (Dz 3, 6).

  Do zdumionego tym cudem tłumu Apostoł mówi:

  Przez wiarę w Jego Imię temu człowiekowi, którego widzicie i którego znacie, Imię to przywróciło siły (Dz 3, 16).

  To samo wyznanie powtórzy także przed najwyższą Radą żydowską:

  Jeżeli przesłuchujecie nas w sprawie dobrodziejstwa, dzięki któremu chory człowiek uzyskał zdrowie, to niech będzie wiadomo wam wszystkim i całemu ludowi Izraela, że w imię Jezusa Chrystusa Nazarejczyka – którego wy ukrzyżowaliście, a którego Bóg wskrzesił z martwych – że przez Niego ten człowiek stanął zdrowy… I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni (Dz 4, 10-12).

  Św. Paweł Imieniu Jezusa oddaje najwyższe pochwały:

  Uniżył samego siebie, stawszy się posłusznym aż do śmierci – i to śmierci krzyżowej. Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezus zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich, i podziemnych (Flp 1, 8-10).

  Wszystko, cokolwiek działacie słowem lub czynem, wszystko (czyńcie) w imię Pana Jezusa, dziękując Bogu Ojcu przez Niego (Kol 3, 17).

  Jako cel swojej całej niezmordowanej działalności apostolskiej św. Paweł wskazuje:

  Aby w was zostało uwielbione imię Pana naszego Jezusa Chrystusa (Dz 16, 18).

  Także św. Paweł w imię Jezusa czynił cuda. Do szatana, który opętał pewną dziewczynę, woła:

  Rozkazuję ci w imię Jezusa Chrystusa, abyś z niej wyszedł! (Dz 3, 6-7).

  Kult Imienia Jezus ma więc głębokie uzasadnienie w Piśmie Świętym. Tekstów to potwierdzających można by przytoczyć znacznie więcej (J 14, 13-14; Dz 5, 40-41; 9, 15-16; Hbr 1, 4; Rz 10, 13; 2 Kor 5, 20; Ap 7, 1-11). Św. Paweł tak się rozmiłował w tym Najświętszym Imieniu, że w swoich pismach wymienia je aż 254 razy.

  Kult Imienia Jezus jest żywy także w tradycji Kościoła. Św. Efrem, ilekroć napotkał to imię wypisane czy wyryte, całował je ze czcią. Orygenes o tym Imieniu pisze: „Imię Jezus – to imię Wszechmocnego… To imię Pańskie niech będzie błogosławione na wieki”. Św. Jan Złotousty mówi: „Imię Jezusa Chrystusa, gdy je uważnie rozważymy, oznajmia nam całe jego dobrodziejstwo. Nie bez przyczyny bowiem zostało nam dane. Jest ono skarbcem tysiąca dóbr”.
  Przepiękny hymn ku czci Imienia Jezus ułożył św. Bernard z Clairvaux: „Wszystkie Boże przymioty dają się słyszeć uszom moim na dźwięk Imienia Jezus. Czczym jest wszelki pokarm, gdy tym olejem nie jest namaszczony… Gdy piszesz, nie rozumiem, gdy tam nie czytam Jezusa. Gdy dyskusję wiedziesz i rozmawiasz, nie pojmuję, gdy nie dźwięczy w niej Imię Jezus… Jezus jest miodem w ustach moich, słodką melodią w uszach, radosną uciechą w sercu… Smuci się kto z was? Niech tylko Jezus przyjdzie do jego serca, niech wypłynie na jego usta – a oto wobec światłości Jego Imienia pierzchnie każda chmura i powróci wesele” (Sermo 15 super Cantica).
  Św. Bernardyn ze Sieny nosił ze sobą tablicę, na której złotymi głoskami był wypisany monogram Pana Jezusa; w każdym kazaniu Bernardyn adorował to Imię: „O Imię Jezusa, wyniesione ponad wszelkie imię! O Imię zwycięskie! Radości aniołów, szczęście sprawiedliwych, przerażenie potępionych… Umysł się miesza, język drętwieje, wargi niezdolne są wyrzec słowo, gdy się ma sławić Najświętsze Imię Jezusa”.
  Syn duchowy św. Bernardyna, bł. Władysław z Gielniowa, każde swoje kazanie rozpoczynał od Imienia Jezusa. W znanym wierszu o Męce Pańskiej każdą nową strofę rozpoczyna tym Najświętszym Imieniem. Kiedy w Wielki Piątek 1505 r. wymawiał Imię Jezus, wpadł w zachwyt i został porwany na oczach słuchaczy nad ambonę.
  Św. Wawrzyniec Justynian pisze: „W przeciwnościach, w niebezpieczeństwach, w lęku – w domu, na drodze, na pustkowiu, na falach – gdziekolwiek się znajdziesz, wszędzie wzywaj Imienia Zbawiciela”.
  Św. Redegunda, bł. Henryk Suzo i św. Joanna de Chantal na swoich piersiach wyryli Imię Jezusa. Św. Ignacy Loyola umieścił w herbie założonego przez siebie zakonu jezuitów monogram imienia Jezus.
  W wieku XV powstała litania do Imienia Jezus, co dowodzi powszechności kultu tegoż Imienia. Zwyczajem powszechnym we wszystkich niemal językach świata stało się pozdrowienie chrześcijańskie: „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus”.

  Pan Jezus ma jeszcze imię drugie, nadane Mu przez proroków i Jego wiernych wyznawców. Jest nim greckie imię Chrystus (hebrajskie – Mesjasz). Oznacza ono tyle, co „namaszczony” lub „Pomazaniec Pański”. Namaszczano w Starym Testamencie królów i arcykapłanów, a Duchem Świętym byli namaszczeni prorocy. Chrystus Pan jest Królem; jest Kapłanem (por. Hbr 4, 14 – 12, 2); jest także Prorokiem – On bowiem był celem wszystkich proroctw. On również wiele rzeczy przepowiedział: o sobie, jak też odnośnie losów ludzkości i świata. Od imienia Chrystusa otrzymali także imię Jego wyznawcy, najpierw w Antiochii, potem niedługo w całym świecie:

  W Antiochii po raz pierwszy nazwano uczniów chrześcijanami (Dz 11, 26).

  Ojcowie Kościoła i święci wiele razy podkreślali wagę tego Imienia. Tertulian pisze: „Chrześcijanin – to drugi Chrystus”. Św. Pacjanowi przypisuje się piękne wyznanie: „Imię moje – chrześcijanin, nazwisko – katolik”. Św. Grzegorz z Nyssy napomina: „Jesteś chrześcijaninem, naśladuj Chrystusa… Nie noś tego Imienia na próżno”. Podobnie pisze św. Leon I Wielki: „Poznaj, chrześcijaninie, godność twoją… Pamiętaj, jakiego Ciała jesteś członkiem”. A św. Bernard przypomina: „Od Chrystusa nazywamy się chrześcijanami… Czyż przeto nie tą drogą, którą podążał Chrystus, i my powinniśmy podążać? Chrześcijanie otrzymali imię od Chrystusa. To zaś zobowiązuje do czynu chrześcijańskiego – byśmy, będąc spadkobiercami imienia, byli również spadkobiercami Jego cnót”.

  Do pierwszych i najpowszechniej spotykanych jeszcze dzisiaj symboli Jezusa Chrystusa należą Jego monogramy. W sztuce starożytnej były one wyrazem osoby. Najdawniejsze pochodzą już z wieku III. Do najdawniejszych należą: I X, co oznacza Jezus Chrystus; X P, co znaczy Chrystus; wreszcie najczęściej spotykane monogramy IHS lub grecką literę X (chi) i wpisaną w nią grecką literę P (ro) – są to dwie pierwsze litery od greckiego słowa XPISTOS, czyli Pomazaniec, Mesjasz. Ostatni symbol ma o tyle jeszcze wymowę, że wyraźnie określa, iż Chrystus stał się naszym Zbawicielem przez ofiarę krzyża. Symbol przedostatni natomiast wywodzi się od czasów cesarza Konstantyna I Wielkiego, kiedy to ów władca kazał na sztandarach swoich wojsk umieścić ten symbol (po roku 313). Najwięcej rozpowszechnił się też on w świecie. Często do tego symbolu dodawano inne, wieniec laurowy jako znak zwycięstwa, litery alfa i omega, co oznacza wieczność i bóstwo Jezusa Chrystusa itp.
  Od wieku XV bardzo popularny stał się monogram Pana Jezusa, złożony z trzech liter: IHS. Jest to „zlatynizowany” skrót grecki trzech pierwszych liter greckich od imienia Jezus (wielkimi literami: IHSOYS). Wreszcie symbolem Pana Jezusa najdawniejszym, bo sięgającym wieku II, jest słowo greckie Ichthys („ryba”). Był to umowny znak rozpoznawczy dla chrześcijan w czasie prześladowań. W literach tego słowa chrześcijanie odczytywali skrót greckich słów: Jesous Christos Theou Yios Soter, co znaczy: Jezus Chrystus, Syn Boży, Zbawiciel.

  W Starym Testamencie tak wielką czcią otaczano imię Boga, że nie wolno go było wymawiać nawet kapłanom. Przy czytaniu publicznym zamieniano imię Jahwe na określenia zastępcze: Pan, Władca itp. Cześć Imienia Bożego wymaga, aby i dziś nie wymawiać go bez potrzeby. Drugie przykazanie Dekalogu mówi wyraźnie: „Nie będziesz brał Imienia Pana Boga twego nadaremnie”.

  Papież Klemens XII (+ 1534) pozwolił na osobne oficjum i Mszę świętą o Imieniu Jezus. Papież Innocenty XIII rozciągnął to święto na cały Kościół (1721), a papież św. Pius X wyznaczył je na niedzielę po Nowym Roku lub – gdy tej zabraknie – na 2 stycznia. Najnowsze, trzecie wydanie Mszału Rzymskiego, przypisało je jako wspomnienie dowolne na dzień 3 stycznia.

  Warto dodać, że chrześcijanie Wschodu praktykują Modlitwę Jezusową, polegającą na wielokrotnym powtarzaniu imienia Jezus, znaną od pierwszych wieków.

  3 stycznia – św. Genowefa, dziewica
  3 stycznia – św. Cyriak Eliasz Chavara, prezbiter
  3 stycznia – bł. Alan de Solminihac, biskup
  3 stycznia – św. Józef Maria Tomasi, kardynał

  Polubienie

 28. Mateusz pisze:

  Orędzie Matki Bożej/ Włochy
  Trevignano Romano 02/01/2021

  Z oficjalnej strony FB:

  „Dzień dobry wszystkim, wczoraj Matka Boża przekazała Giselli krótkie przesłanie, którym się z wami dzielimy:
  Trevignano Romano
  2 stycznia 2021 r
  „Zacznij zapalać poświęcone świece i przygotuj się.
  Tak jak dziewice oczekują oblubieńca, nie dajcie się złapać nieprzygotowani, nie możecie wiedzieć, jak i kiedy, madytujcie na modlitwie ”.

  Polubienie

 29. Gosia 3 pisze:

  DZISIAJ W TYDZIEŃ PO BOŻYM NARODZENIU KIEDY KOŚCIÓŁ WSPOMINA NAJŚWIĘTSZE IMIĘ JEZUSA PAN JEZUS PRZYSZEDŁ DO MNIE W PODWÓJNEJ HOSTII ŚW.
  MIAŁAM W DUCHU PRETENSJĘ DO KAPŁANÓW ODPRAWIAJĄCYCH MSZĘ ŚWIĘTĄ ,ŻE O TYM NIE WSPOMNIELI ANI JEDNYM SŁOWEM PODCZAS EUCHARYSTII.
  ZARAZ PO PRZEISTOCZENIU WYNAGRADZAŁAM ZA TO JEZUSOWI I WYPOWIEDZIAŁAM W DUSZY SWOJEJ:
  „NIECH BEDZIE UWIELBIONE NAJŚWIĘTSZE TWOJE IMIĘ JEZUS”
  KAPŁAN UDZIELAJĄCY MI KOMUNII TEŻ SIĘ ZORIENTOWAŁ I JAKBY SKINĄŁ RĘKĄ, ŻE WIDOCZNIE TAK MA BYĆ.
  WRÓCIŁAM DO ŁAWKI I DZIĘKOWAŁAM JEZUSOWI ZA TĄ WIELKĄ SZCZODROŚĆ DLA MEJ NĘDZNEJ DUSZY”
  JEZU UFAM TOBIE!

  Polubienie

 30. Mateusz pisze:

  Choroba X – pojawiła się nowa śmiertelna choroba w Afryce
  U kobiety z Demokratycznej Republiki Konga zdiagnozowano nową śmiertelną chorobę zwaną „chorobą X”. Testy wykazały brak wirusa Ebola i innych znanych chorób w obecności objawów gorączki krwotocznej.
  Kongijski mikrobiolog Jean – Jacques Muembe – Tamfum, który jako pierwszy odkrył wirusa Ebola w 1976 roku, ostrzegł, że w Demokratycznej Republice Konga (DRK) może pojawić się nowa śmiertelna choroba.
  Według Muembe – Tamfum, jedna z pacjentek z miasta Ingende na zachodzie kraju miała objawy gorączki krwotocznej. Kobieta została przebadana i wysłana do badań w National Institute for Biomedicine Research w Kinszasie. Nie wykazano tam obecności Ebola i śladów innych chorób znanych medycynie.
  Muembe – Tamfum sugeruje, że kobieta może być tzw. pacjentką zero z wcześniej niewykrytym patogenem, który nazwano „chorobą X”. Według afrykańskiego naukowca nowa choroba może być równie zaraźliwa jak COVID-19, a jej śmiertelność może wynosić 50 – 90% zgonów, jak przy wirusie Ebola (średnio połowa pacjentów umiera z powodu gorączki wywołanej tym wirusem).
  Teraz kobieta, u której zdiagnozowano nieznany patogen, jest izolowana, może komunikować się z krewnymi tylko przez plastikowe okno. Tożsamość pacjentki jest utrzymywana w tajemnicy, aby nie narażać jej i jej bliskich na niebezpieczeństwo ze strony okolicznych mieszkańców, którzy obawiają się zarażenia wirusem Ebola.

  Jednocześnie „choroba X” pozostaje tylko hipotetyczna. Niemniej jednak Światowa Organizacja Zdrowia poważnie obawia się nowej epidemii.

  Muembe – Tamfum ostrzegał wcześniej, że w przyszłości ludzkość stanie w obliczu nowych chorób odzwierzęcych przenoszonych ze zwierząt na ludzi. Jednocześnie mikrobiolog nie wyklucza, że takie choroby mogą wywołać groźniejsze pandemie niż COVID-19.

  Polubienie

 31. Mateusz pisze:

  Matka Boża Wszystkich Narodów: czy za ostatnią decyzją kryje się coś więcej?
  Biskup Haarlemu-Amsterdamu, Johannes Hendriks (66), nalegał 30 grudnia na odrzucenie uznanych przez Pawła VI rzekomych objawień Matki Bożej Wszystkich Narodów Idzie Peerdeman (+1996).

  Co ciekawe, Hendriks wcześniej zgadzał się z emerytowanym biskupem Haarlemu-Amsterdamu, Jozefem Puntem (74), aby uznać te objawienia.

  Według rzymskiego teologa wypowiadającego się anonimowo dla Gloria.tv, Hendriks mógł zostać „zmuszony” przez Kongregację Nauki Wiary do wydania swojego „haniebnego oświadczenia”.

  Teolog wskazał, że to samo stało się z Maryją, Pośredniczką Wszelkiej Łaski w Lipie, na Filipinach, a teraz z Matką Bożą Ameryki.

  Dochodzi on do wniosku, że „każde objawienie dotyczące Maryi jako Współodkupicielki i Pośredniczki jest bezlitośnie atakowane przez tych, którzy są u władzy”.

  Według niego „wykonują oni pracę nieprzyjaciela i pewnego dnia zapłacą, gdy Maryja zmiażdży ich piekielne zboczenia i oszustwa pod Jej stopami”.

  Polubienie

 32. Adrian pisze:

  03.01.2021r. Godz.15:51

  Jezus: Aniu, córko Moja, duch lęku zaślepia wielu ludzi i nie widzą, że profanują Moje Ciało i Krew, i nie widzą, że jest deptane i znieważane, i nie widzą, jak zło zawładnęło ich życiem.
  Imię Moje jest Święte i na dźwięk Mego Imienia zgina się każde kolano.
  Tak, teraz przyjmuje się Mnie, Boga, na stojąco i coraz częściej profanując Moje Ciało i Krew. Ja Jestem waszym Bogiem i każdy, kto godnie Mnie przyjmuje, otrzyma Mój pokój i łaskę. Lecz dusze, co kierują się lękiem, śmierć sobie gotują, a śmierć duszy jest gorsza od śmierci ciała, bo to jest wieczna śmierć.
  – Tak, Mój Jezu, teraz wielu ludzi boi się choroby, cierpienia i śmierci. Czym jest śmierć dla Chrześcijanina, co wierzy w życie wieczne?
  Jezus: Śmierć jest przejściem do życia w Niebie. Każda dusza, co tak myśli, tęskni za życiem w Niebie blisko Boga w Jego szczęściu.
  Teraz wiele dusz kieruje się lękiem; lękiem o zdrowie, o życie, o byt. I wielu wierzy, że dzięki szczepieniom skończy się pandemia i wróci dawne życie. Złudne są ich oczekiwania, gdyż szczepienia będą ponawiane, i będą nowe wirusy i nowe choroby, przedtem nieznane. Ci, co się zaszczepią kierując się lękiem będą rozczarowani, gdyż nie skończy się pandemia, a oni zdrowia nie zyskają. Złość i frustracja sprawi, że będą waszymi wrogami. Dlatego strzeżcie się tych, co będą się szczepić, i nie ufajcie nikomu. Tylko Mnie możecie zaufać i Mej Matce, Maryi. Wierność wasza będzie nagrodzona, bo Ja zachowam was od zła i wskażę drogę wyjścia z każdej trudnej sytuacji.
  Wierna jest miłość Boga, a Imię Moje, Jezus, orężem w walce. Wzywajcie Mego Imienia, a każdy zły duch przegra w tej walce.
  – Tak, Mój Jezu, Imię Twoje ma wielką moc, i wiele razy tego doświadczyłam. To najkrótszy egzorcyzm. Ojcze, a co mają czynić dusze, co Tobie za mało ufają i wątpią, są chwiejne, mają do Ciebie żal albo pretensje, oskarżają Cię o zło na tym świecie?
  Bóg Ojciec: Dusze wątpiące i nieufne, wiara ich jest mała i miłość jest mała. Często wiedza religijna bardzo słaba, nie wiedzą, gdzie prawda, a gdzie fałsz. Gubią się i złu ulegają, a potem mają pretensje do Boga: gdzie był Bóg, gdy krzywda mi się działa? Gdzie był Bóg, gdy były wojny, okupacja, zabory? Gdzie byłeś, Panie Boże, gdy gnębili nas komuniści? I gdzie teraz jesteś, gdy sprzedają nasz kraj i niszczą gospodarkę?
  Dusze nierozumne, co nie kochają Boga i nie wiedzą, że grzech sprawia, iż zło zstępuje na ziemię. Każdy grzech ma swoje konsekwencje i jest źródłem działania szatana.
  Wszelkie dobro pochodzi od Boga i całe stworzenie pokazuje Jego miłość do człowieka, gdyż świat został dla Niego stworzony, by cieszył się pięknem stworzenia.
  Jednak człowiek często zło wybiera, i skłonność ta ma swoje korzenie w grzechu Adama i Ewy. Miłosierdzie Moje nie oznacza braku konsekwencji za grzechy, lecz łaskę wyrwania grzesznika ze złej drogi.
  Historia Polski jest trudna, lecz dar męczeńskiej krwi uczynił tą ziemię godną Mojego Królestwa. Nie wszystkie narody wykupiły się krwią męczenników, dlatego znikną z mapy świata. Zaś Naród Polski, gdzie ziemia jest nasączona krwią przodków, krwią męczenników, jest Nowym Jeruzalem.
  Ja Jestem Bogiem, co ofiarował swego Syna Jezusa Chrystusa, by umarł śmiercią Krzyżową, by cierpiał wiele mąk w ciemnicy, by szedł drogą Krzyżową. Droga Krzyżowa Mego Syna wciąż się ponawia i trwa, a śmierć Jego jest ponawiana na wszystkich Ołtarzach świata podczas Mszy Świętej każdego dnia. Gdy kapłan ofiarowuje Mojego Syna podczas konsekracji, On znów umiera, a Krew Jego Święta do Kielicha spływa.
  Mocą Ducha Świętego kawałek chleba zamienia się w Jego Ciało, które za was umiera.
  Czy wystarczy wam wiary, by wdzięczne stało się wasze serce?
  Cierpliwy jest Bóg, co znosi zniewagi, gdyż zna słabość człowieka i czeka, aż powróci syn marnotrawny.
  Wiele w tych słowach jest nauki. Kto chce zrozumieć, niech wzywa Ducha Świętego.

  Księga Izajasza 55, 6 – 9
  „Bliskość i wielkość Pana
  Szukajcie Pana, gdy się pozwala znaleźć,
  wzywajcie Go, dopóki jest blisko!
  Niechaj bezbożny porzuci swą drogę
  i człowiek nieprawy swe knowania.
  Niech się nawróci do Pana, a Ten się nad nim zmiłuje
  i do Boga naszego, gdyż hojny jest w przebaczeniu.
  Bo myśli moje nie są myślami waszymi
  ani wasze drogi moimi drogami –
  wyrocznia Pana.
  Bo jak niebiosa górują nad ziemią,
  tak drogi moje – nad waszymi drogami
  i myśli moje – nad waszymi myślami.”

  Polubienie

 33. Adrian pisze:

  Nowy Jork: Propozycja ustawy, która pozwala zatrzymać nosiciela wirusa

  Projekt ustawy, która pozwala na zatrzymanie każdego nosiciela choroby (lub mającej kontakt z taką osobą) w placówce medycznej lub „innej odpowiedniej placówce lub pomieszczeniu wyznaczonym przez gubernatora”. Gubernator lub osoba przez niego wyznaczona mogłaby po prostu wydać odpowiedni nakaz.
  https://redstate.com/nick-arama/2021/01/02/303487-n303487
  =============================
  Podatek cukrowy. Napoje droższe niż w USA i Niemczech

  Podatek cukrowy wszedł w życie niecałe dwa dni temu, a konsumenci już widzą pierwsze jego skutki. Ceny niektórych słodkich napojów gazowanych błyskawicznie poszły w górę nawet o 40 proc. Za butelkę Coli czy Pepsi czasem trzeba zapłacić nawet ponad 6 zł.
  1,25 USD w Stanach Zjednoczonych, 1,19 EURO w Niemczech i aż 6,25 zł w Polsce – tak wygląda porównanie ceny butelki Coca Coli.
  https://www.money.pl/gospodarka/podatek-cukrowy-napoje-drozsze-niz-w-usa-i-niemczech-6593217710635808a.html
  https://finanse.wp.pl/blyskawiczne-podwyzki-podatek-cukrowy-daje-o-sobie-znac-sprawdzamy-ceny-6592924409502496a

  już znależli sposób zamiast małpki 100ml to są teraz 350 ml, pojawiły się koncentraty np o smaku coli, co wlewasz sobie do szklanki i rozcieńczasz z wodą, chodzą słupy że wszelkie markety w grudniu wykupiły cała miesieczną produkcję tych napoi i mają duuże zapasy

  Szczecin. Lodowisko otwarte mimo zakazu? Na środku kwiaty
  Kontrowersje w Szczecinie. Właściciel prywatnego lodowiska postanowił w nietypowy sposób zareagować na nowe obostrzenia. Na środku lodowej płyty otworzył magazyn kwiatów. Aby je kupić, trzeba wejść lub wjechać na łyżwach na lód.
  https://wiadomosci.wp.pl/szczecin-lodowisko-otwarte-mimo-zakazu-na-srodku-kwiaty-6593209945799456a

  Polubienie

 34. Millka pisze:

  Braun UJAWNIA u Roli szokujące FAKTY ws. szczepień na COVID-19 w Polsce!? Nowa MEGA afera finansowa?

  Polubienie

 35. Mateusz pisze:

  Fragment orędzia św Józefa do
  Edson Glauber (Itapiranga, Brazylia)

  „Ja jestem tutaj, by zaoferować wam moje Przeczyste Serce jako schronienie i obronę w tych trudnych chwilach bólu. Ci, którzy schronią się w mym Sercu, będą chronieni i nie zostaną przez nic wstrząśnięci, gdyż ja będę ich chronił jako swojej własności, z rozkazu Pana, i zachowam maleńką Wierną Resztę dla mojego Syna, Jezusa Chrystusa. Mój umiłowany Ojcze Józefie, kiedy powiedziałeś „maleńka reszta”, [to] czy [to znaczy, że] jest [ona] liczebnie niewielka? Jak możemy to rozumieć? Nieliczni będą ci, którzy wytrwają w wierności memu Synowi Jezusowi aż do końca, lecz wielka będzie liczba tych, którzy się potępią i będą opanowani przez oszustwa i błędy demona, gdyż dadzą się zwyciężyć przez świat, przez prześladowania, przez ból i przez cierpienia. Będą myśleć o ocaleniu własnego życia, ale je stracą, ponieważ odrzucą swój krzyż, w poszukiwaniu fałszywego szczęścia i światowych iluzji. Dopomóż nam nie zdradzić Jezusa ani Jego nauk!… Nie pozwól, aby to się wydarzyło w naszym życiu! Poświęcajcie się każdego dnia mnie, memu Przeczystemu Sercu, a ja uzyskam dla was wiarę, ochronę i łaskę, i wewnątrz Serca mego Boskiego Syna was umieszczę, i będziecie bezpieczni, w Jego pokoju. Przyjmij teraz moje błogosławieństwo: w Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego. Amen!

  Polubienie

 36. Szafirek pisze:

  4 stycznia – św. Aniela z Foligno, zakonnica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-04a.php3
  4 stycznia – św. Elżbieta Seton, wdowa https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-04b.php3
  4 stycznia – św. Genowefa Torres Morales, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-04c.php3

  Polubienie

 37. KIELICH pisze:

  Tak sobie wpisałem w neta słowa- Objawienie Panskie -i tak mi sie wyświetliło:”Objawienie Pańskie, Epifania – chrześcijańska uroczystość mająca uczcić objawienie się Boga człowiekowi, obecność Boga w historii człowieka, a także uzdolnienie człowieka do rozumowego poznania Boga. ”
  Żeby wszyscy poznali Boga już 6tego stycznia. …marzenia moje takie… Jezu Kocham Ciebie.

  Polubienie

 38. Szafirek pisze:

  Dziś w nocy miałam sen dziwny,że od kogoś, jakiegoś mężczyzny dostałam klucz w prezencie,taki duży,(można powiedzieć jak w rzeczywistości klucze są,ale taki jak stare klucze,taki tradycyjny kształt) był złoty i wysadzany jakby brylantami.Wiem,że miał być do noszenia na łańcuszku,ale ja w tym śnie pomyślałam,jak ja mam go nosić ,taki ciężki,wielki klucz? Nie jestem pewna,ale zdaje mi się,że pomyślałam sobie nawet,że jeszcze żeby to był krzyżyk albo jakiś medalik,a po co mi klucz nosić(to to na pewno pomyślałam)? I odwróciłam go na tylną stronę i on się przemienił jakby w obrazek,jakby medalik się zrobił z tego klucza właśnie i zobaczyłam na nim wizerunek Matki Bożej Licheńskiej.I tyle.
  Dziwny sen,nie wiem czy coś oznacza,ale tak sobie w google wpisałam „klucz Matka Boża” i wyświetliło się jedynie pełno stron z breloczkami z Matką Bożą do kluczy,a na samym dole taka strona z takim tekstem.Może miałam to przeczytać,a może też ktoś inny jeszcze,więc go zamieszczam:

  Krzyż – ucieczka w czasie prześladowań
  14 września obchodzimy w Kościele katolickim uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Z tej okazji publikujemy piękny i jakże aktualny tekst libańskiego mnicha i mistyka, św. Charbela Makhloufa.

  Każdy zamek ma klucz, każde drzwi posiadają zamknięcie, które wymaga klucza, żeby je otworzyć. Śmierć zatrzasnęła bramy Nieba, a grzech zamknął je na klucz. Krzyż jest kluczem, który otwiera każdą blokadę grzechu i śmierci i szeroko otwiera bramy Nieba. Nie ma innego klucza do Nieba poza Krzyżem.

  Drzwi do Nieba znajdują się w punkcie styczności Nieba i ziemi, na szczycie Golgoty. To widzialna, namacalna i znana każdemu człowiekowi brama. Niektórzy myślą, że nie jest zamykana i przejdzie przez nią każdy, kto ją lekko popchnie. Kiedy jednak zbliżysz się, zobaczysz, że może zostać otwarta tylko za pomocą właściwego klucza.

  Nie da się sprawdzić, czy klucz jest właściwy, nie wkładając go do zamka. Klucz jest tylko jeden: to Krzyż Chrystusa. Nie trudźcie się, szukając go poza Krzyżem, nie próbujcie zrobić go sami. Wielu ludzi marnuje swoje życie, projektując własne klucze, wycinając i szlifując je według własnego pomysłu, w przekonaniu, że dzięki temu otworzą kiedyś Bramę Raju. Wielu odwraca się od Krzyża Chrystusa. Ale kiedy staną przy Bramie, prawda wyjdzie na jaw, a inne sposoby otwarcia jej okażą się nieskuteczne.

  Nasze życie jest podróżą ku tej Bramie. Na końcu albo będziesz miał klucz i otworzysz ją, albo będziesz stał tam z pękiem kluczy, na które zmarnowałeś cały czas swojego życia, a one okazały się zwykłą ułudą i przyniosły rozczarowanie. Nieś Krzyż Chrystusa, a otworzysz Bramę Nieba.

  Podnieś Krzyż Chrystusa z radością, zapałem i odwagą, nie zważaj na tych, którzy cię wyśmiewają, nie zatrzymuj się i nie płacz z płaczącymi ani nie skarż się z tymi, którzy narzekają. Żadne zawodzenie czy narzekanie nie tworzy historii zbawienia, żadne bicie się w piersi czy wywarzanie bram Niebios nie pomoże ci wejść do środka. Zbawienie przynoszą łzy prawdziwego żalu. Jedna łza skruchy otwiera wielką bramę. Spadnie ona z policzka prawdziwie odważnego i wiernego sługi.

  Weź Krzyż Chrystusa i idź Jego śladem, a Maryja będzie ci towarzyszyć, tak jak swojemu Synowi. Z każdą bolesną raną powiedz sobie: W ranach Chrystusa! Za każdym razem, gdy odczujesz ból, zawołaj: W Twojej męce, o Chryste! Zawsze, gdy będziesz oskarżany, prześladowany i obrażany, mów: Na Twoją chwałę, o Panie!

  Twoja słabość jest po to, abyś ją pokonał, a nie po to, żebyś miał kolejną wymówkę. Kiedy weźmiesz na ramiona Krzyż Chrystusa, nie ugniesz się pod ciężarem bólu czy zmęczenia, będziesz kroczył z pewnością, cierpliwością, w milczeniu. Po dotarciu do Bramy, radość z przejścia przez jej próg przewyższy ból i zmęczenie wędrówki. Szczęśliwy z dotarcia do celu, zapomnisz o cierpieniu.

  Twoja droga na Golgotę jest długa na tym świecie, niesiesz Krzyż Chrystusa (…).

  Masz wielu wrogów, ponieważ są oni wrogami Krzyża. Nie czyń z nich swoich wrogów. Mów do nich językiem Krzyża, nawet jeśli sprawiają ci ból. Najbliższe miesiące i lata będą bardzo trudne, gorzkie i ciężkie jak Krzyż. Wytrwaj w głębokiej modlitwie płynącej z wiary, w cierpliwości płynącej z nadziei i w miłości promieniującej z Krzyża. Przemoc napełni ziemię, cała planeta będzie poraniona i okaleczona przez ignorancję i nienawiść, wszyscy ludzie wokół ciebie będą słaniać się z bólu, strach napełni ziemię jak potężny podmuch wiatru, a smutek zamieszka w sercach wszystkich ludzi. Nierozumni i przepełnieni nienawiścią ludzie będą władali losem swoich poddanych i doprowadzą ich do rozpaczy i śmierci przez swoje zaślepienie nienawiścią, które nazywają sprawiedliwością, przez swą zatwardziałość w nieświadomości, którą nazywają wiarą. Nienawiść i nierozumność przejmą panowanie nad światem. Ale ty wytrwaj w wierze i miłości.

  Gdy zmieni się oblicze ziemi, ty zachowaj oblicze Chrystusa. Granice, wspólnoty i ludzkie systemy będą wymazane i zapisane od nowa, ludzie załamią się pod potęgą ognia i stali. Niech twoja miłość nie zna granic, twoją wspólnotą niech będzie Kościół, a Twoim prawem Ewangelia. Bądź kotwicą, która umacnia zbłąkane statki na wzburzonym morzu, a twoje serce niech stanie się spokojną przystanią dla zagubionych, bezdomnych i szukających pomocy. Wzywaj w swojej modlitwie miłosierdzia i zalewaj ziemię miłością.

  Módl się, aby zatwardziałe serca zmiękły, zaciemnione umysły otwarły się, a katastrofy i tragedie ustały. Nie bój się, gdyż na końcu powstanie światłość Chrystusa, zajaśnieje znak Krzyża i Kościół będzie promieniował światłem. Wytrwaj w wierze w Chrystusa i nie trwóż się, złóż swoją ufność w Bogu Zmartwychwstania i Życia. Nadchodzi Jego chwała.

  Św. Charbel, Orędzia z Nieba, Wydawnictwo AA, Kraków 2013, s. 35–39. Tytuł pochodzi od redakcji.

  Polubienie

 39. Adrian pisze:

  Szczepienia w Polsce

  Polubienie

 40. Adrian pisze:

  Trevignano Romano 3 stycznia 2021
  Moje dzieci, dziękuję wam, że jesteście tu na modlitwie i odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, zapalcie świece wiary i kontynuujcie modlitwę; w tej chwili potrzebujemy was chrześcijan i tych, którzy są w prawdzie. Moje dzieci, bądźcie ostrożni, ponieważ wszystko, co ma się wydarzyć, powinno otworzyć wam oczy i pokazać, że spoczywa na was sprawiedliwość i kara Boża. Wiele narodów odwróciło się od praw Bożych i przywłaszczyło sobie inne, które nie mają nic wspólnego z boskością.
  Dzieci, módlcie się za tych, którzy promowali prawa dotyczące aborcji, ponieważ ich cierpienie będzie wielkie. Dzieci, droga antychrysta się otwiera, ale bądźcie spokojni, ponieważ ogień Ducha Świętego spadnie na moje dzieci, które nie dadzą się zwieść. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen

  Polubienie

 41. Millka pisze:

  GłosWołającyNaPustyni 20 godzin temu

  CZYSTOŚĆ JEST ŚWIĘTA!!

  Powiadam wam jeszcze raz!!
  Czystość dziecka jest Świętością!!
  Czystość umysłu, serca i Ducha i duszy i ciała!!!
  Biada każdemu, kto to, co Święte i co do Boga Żywego należy, uderza!!
  Jeśli ludzkość nie powróci do wartości Ducha!! Do wartości Świętych!! Do Prawa Miłości zostanie uderzona przez Sprawiedliwość Boga Żywego!!
  I Biada wielka biada spadnie na to Przewrotne Pokolenie!!
  Biada mieszkańcom Ziemi za ich niegodziwość!!
  Za ich złość przeciw Życiu!!
  Za bluźnierstwo przeciw Słowu Boga Żywego!!
  Biada powiadam wam biada!!
  Albowiem zawołają do gór! „Ukryjcie nas przed gniewem Baranka Bożego!
  Zasłońcie nas, abyśmy uszli przed Jego Obliczem!
  Albowiem Wielkie są Dzieła Wszechmocnego!!
  I Wielkie jest Jego Ramię, które spada na nas!
  Schowajcie nas w swych grotach i ukryjcie nas, jak ukryliście wielkiego Proroka Boga Żywego!”
  Lecz na próżno będzie wasze wołanie!
  Na próżno wasze próby ukrycia się przed Tym, Który zasiada na Wiecznym Tronie Swej Chwały!
  Albowiem nic nie może być ukrytego ani zakrytego!!
  Gdyż wszystko jest Jawne przed JEGO Obliczem!!

  „Z KAŻDEJ MYŚLI I SŁOWA WYPOWIEDZIANEGO CZŁOWIEK SĄDZONY BĘDZIE”.

  „Jak się człowiecze wytłumaczysz przed Bogiem Żywym za Twoje uczynki przeciw Bogu i bliźniemu swemu?!!
  Jak chcesz uniknąć Sprawiedliwości Boga Żywego za przelewanie Krwi niewinnej?!
  „Czyż nie wiesz, że Aniołowie tych maluczkich, tych niewiniątek, Kwiatów niebiańskich stoją przed Tronem Boga Żywego i wołają o Sprawiedliwość Boga Żywego?!!
  Iż zanoszą wszystkie skargi tych najmniejszych przed Tron Boga Żywego?!!
  Czyż nie powiedziane było przez usta Jezusa, że z każdej myśli i słowa wypowiedzianego, człowiek będzie sądzony?!!
  Tak!! Będzie sądzony za każde dobre Słowo i za bezużyteczne, złe słowo!!
  Albowiem dobre Słowo jest błogosławieństwem dla was!!
  Jest Prawdą i Miłością!!
  Zaś bezużyteczne słowo, złe słowo jest przekleństwem!!
  Zrozumcie to i pojmijcie Mądrość i Prawdę Boga Żywego!!
  Albowiem nic co nie jest Czyste nie ujrzy Królestwa Niebieskiego!!
  Nic co nie jest Czyste nie ujrzy Oblicza Boga Żywego!!”

  POLSKO!! WOŁAJ W TRWODZE SERCA I DUSZY! POKUTA! POKUTA! POKUTA!

  „Polsko!!!
  Zostaniesz wstrząśnięta jak wstrząsa się drzewem Figowym!!
  Ukorz się w pokorze serca i żałuj za swoje grzechy popełnione względem Boga Żywego i bliźniego swego!!
  Nakryj się szatą pokutną a na głowę włóż welon żałobny!!
  Upadnij przed Obliczem Boga Żywego i wołaj o Miłosierdzie do serca przebitego, które wylewa na świat ten upadły i na Ciebie Łaski Zdrój i Wody Życia!!
  I wołaj w trwodze serca i duszy! POKUTA! POKUTA! POKUTA!
  Zawróć z Drogi zatracenia i powróć na Drogę Miłości!
  A Twoje wołanie usłyszy Wszechmocny!!
  I zlituje się nad Tobą i podniesie Cię i okryje Twoją nagość!!
  I poprowadzi Cię i będziesz przebywać pod Jego Skrzydłem!!”

  Polubienie

 42. Millka pisze:

  Dr Piotr Bein – cz. 4. Szczepionki_ pandemia_ ludobójstwo.

  Piotr Bein 5. Jane Burgermeister Niebezpieczne szczepionki
  https://www.cda.pl/video/17640618c

  Piotr Bein – niebezpieczne szczepionki. Świńska grypa cz.6

  Polubienie

 43. Adrian pisze:

  Wywiad z ANTHONY PATCH’EM z 2014 ROKU nt prawdziwego celu szczepień, 3-CIA NIĆ DNA. Ważny film.

  W wywiadzie jest mowa między innymi o tzw Apokalipsie Zombie. To jest bardzo ciekawy temat, zwłaszcza, że w wielu filmach sciene fiction pojawiają się w przyszłości ludzie zoombie.

  Wywiad został przeprowadzony w roku 2014 i już wtedy Anthony Patch powiedział a propos pandemii, że “chodzi o to, by ludzie domagali się szczepionki, w której będzie TRZECIA NIĆ DNA zbudowana z krzemu.

  Ostatecznym celem jest uczynienie ludzi hybrydami.

  Zmienione DNA sprawi, że ludzie natychmiast stracą świadomość, niezależność i możliwość samodzielnego podejmowania decyzji.

  Będzie to także miało wpływ na poziomie moralnym, na niezależność etyczną, moralną.

  Jeśli tak się stanie będą mogli kontrolować ludzi i wydawać im polecenia. Na przykład zabicia chrześcijan.

  Natomiast panowie tego świata, masoni, celebryci poprzez technologię będą chcieli osiągnąć nieśmiertelność…

  https://detektywprawdy.pl/2021/01/04/wywiad-z-anthony-patchem-z-2014-roku-nt-prawdziwego-celu-szczepien-3-cia-nic-dna-wazny-film/

  Polubienie

 44. Adrian pisze:

  27 grudnia 2020 Święta Rodzina w niedzielę Pana Jezusa…

  „Drogie dzieci! Znaki są już namacalne, proroctwa się wypełniły…..Moje dzieci! Zrozum: ten świat jest tak grzeszny, że musi zostać zniszczony. Gdyby któryś z nich pozostał, bez względu na to, jak dobrze się wydawał, ponownie zrodziłby grzech, a zło znów by go opanowało…. „nadeszła godzina”, to znaczy, że spełnione są wszystkie warunki proroctw. Grzech opanował świat, moc zła działa, miliardy demonów opanowały świat przez zło ludzkie, ponieważ każdy, kto kocha i popełnia grzech, przywoła złe demony. Módlcie się tylko o jedną rzecz: abym jak najszybciej powrócił na ziemię i osądził świat, odtworzył go i przyniósł pokój. Jak obiecałem w 24. Mt. Mateusza, skrócę czas, w rzeczywistości już to zrobiłem, aby dać jeszcze mniej czasu na zło, aby oszukać ludzi, w rzeczywistościjeśli to możliwe, nawet wybrani….Wszystko jest już gotowe, aby ziemia została zniszczona przez ogień..
  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=hu&sp=nmt4&u=https://jezusuzenete.hu/2020-december-27-szent-csalad-vasarnapjan-az-ur-jezus/&xid=25657,15700023,15700124,15700149,15700168,15700186,15700190,15700201,15700205&usg=ALkJrhhSIohI8sYhOKZkVr1A9Dba3vGhwA
  =======================
  W Nowej Zelandii rzeźnia na życzenie
  W Nowej Zelandii rzeźnia na życzenie od poczęcia, aż do urodzenia dziecka, bez powodu, bez przyczyny, „na życzenie”. Dziecku nie poda się nawet znieczulenia przed dokonaniem aborcji. „Cywilizacja” śmierci..
  https://gloria.tv/post/1GZA4kTWyriS4rh3xxtjSN99J
  =======================
  „Amen and awoman”. Kuriozalne zakończenie modlitwy w Kongresie USA
  https://wprawo.pl/amen-and-awoman-kuriozalne-zakonczenie-modlitwy-w-kongresie-usa-wideo/
  =======================
  Koronawirus w Anglii. Boris Johnson ogłosił kolejny lockdown
  Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson ogłosił nowy ogólnokrajowy lockdown w Anglii. Od wtorku większość szkół zostanie zamknięta. Wyjście z domu będzie musiało zostać uzasadnione jedną z wyszczególnionych przez rząd potrzeb.
  https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-anglii-boris-johnson-oglosil-kolejny-lockdown-6593707346160416a

  Polubienie

 45. Adrian pisze:

  WIEŻA KHALIFA – OLUKTYSTYCZNE PRZNACZENIE NAJWYŻSZEJ BUDOWLI NA ŚWIECIE.

  https://globalna.info/2021/01/04/wieza-khalifa-oluktystyczne-prznaczenie-najwyzszej-budowli-na-swiecie/

  Polubienie

 46. Adrian pisze:

  Jezus: „Dzisiaj jest wielu heretyków. Pismo św. Pawła odnosi się do nich: ”

  „Dziwię się, że od tego, który was powołał do łaski Chrystusa, tak szybko rozstaliście się z inną ewangelią, chociaż nie ma innej; jest co najwyżej kilka osób, które wprowadzą cię w błąd i spróbują wypaczyć ewangelię Chrystusa. Ale jeśli my, albo anioł z nieba, głosimy wam ewangelię inną niż ta, którą głosiliśmy, niech będzie przeklęty………… „Mój chwalebny powrót jest bliski, gdy będę sądził świat. Starajcie się pokutować, odpokutować, póki jeszcze jest czas łaski, bo potem nadeszła godzina sprawiedliwości. Otwórzcie Pisma! ” ……….Teraz antychryst zacznie działać. Uważaj na niego! Swoimi pochlebnymi manierami i fałszywymi cudami chce wielu oszukać, aby później zepchnąć ich na zagładę. Jeśli zachowasz moje nauczanie i wytrwasz ze Mną aż do śmierci, będziesz zbawiony. Jestem z wami każdego dnia aż do końca świata i udzielam wam wszelkiej łaski ”.
  https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=hu&sp=nmt4&u=https://jezusuzenete.hu/2020-december-27-az-ur-jezus/&xid=25657,15700023,15700124,15700149,15700168,15700186,15700190,15700201,15700205&usg=ALkJrhhxZi9mcmP04PwZwcWsiYdrKjVg_g

  Polubienie

 47. Millka pisze:

  Wiadomość otrzymana przez Christinę – 31 grudnia 2020 r

  Pan przemówił do Christiny bardzo surowym głosem. Powiedział:
  „Biada, biada, biada temu, kto zablokował Moje słowo skierowane do serca i duszy ludzkości, która mogłaby Mi odpowiedzieć.

  Ogień, zaraza, zaraza, głód i trzecia wojna światowa będą szalały na ziemi, aż dwie trzecie światowej populacji zostanie unicestwione. Ci, którzy pozostaną żywi, będą zazdrościć zmarłym. Człowiek ze wschodu będzie zły, okrutny i nie okaże litości mieszkańcom świata. O głupota człowieka wierzącego, że kiedy otrzyma szczepionkę, wszystko wróci do normalnego zachowania – tak jak było wcześniej. Jakże głupio jest taki „człowiek”, który nie usłyszał Mojego wezwania, ponieważ gdyby Moje słowa zostały wzięte do serca, miałbyś mądrość, by zrozumieć, jak zostaliście oszukani przez tych, którzy są w jedności z antychrystem. Kontrolowanie i niszczenie was będzie oszustwem stworzonych przez człowieka mocy!

  Mój Kościół ogołocił się ze wszystkiego, co do Mnie należy, i zostawił was, mój lud, bez nikogo, kto by pasł trzodę. Jak wam kiedyś powiedziałem, sam będę pasł Moją trzodę i biada człowiekowi, który wprowadził Mój lud w ciemność i zaparł się świętości skarbów Mojego Kościoła dla Mojego ludu. Tak wielu ucieka i chowa się, zamiast służyć Mojej trzodzie odprawiając Mszę św. I karmi Moje baranki Moim Najświętszym Ciałem, ale tym, którzy twierdzą, że są pasterzami, mówię: „Przyniosłeś Mi tylko wstyd”.

  Świat wkracza teraz w ciemność antychrysta, więc nie ma powrotu do „normalności”, jaką widzi człowiek, ale do ciemności w jedności z antychrystem, który jest na was zmuszany, gdy celowo nie odpowiedzieliście na Moje wezwanie. Mój Kościół jest przygotowany na wejście antychrysta, tak jak są tacy, którzy są w jedności z antychrystem, aktywni w Moim Kościele i są tacy, którzy wprowadzają jedną światową walutę. Jak już ci powiedziałem, będą kontrolować twoje istnienie, dyktując ci sposób, w jaki pragną, a wszystko, co posiadasz, nie będzie już do ciebie należeć. Gdy wy, głupi ludzie, patrzycie na to wszystko, co się przed wami dzieje, chcę, żebyście zdali sobie sprawę, jak wiele razy powtarzałem te słowa w Moim maleńkim – ale bezskutecznie.

  Smród śmierci będzie wszędzie, ponieważ życie nie będzie miało ani znaczenia, ani wartości dla życia antychrysta: zostaniecie usunięci. Wzywam ludzkość, aby uważała i słuchała tego, co mówię. Otwórz KSIĄŻKĘ i przeczytaj rozdział ósmy siódmej pieczęci Bożej … ”

  (Dla wygody tych, którzy mogą nie mieć pod ręką egzemplarza BIBLII, rozdział ósmy Apokalipsy znajduje się bezpośrednio po tym przesłaniu. zakończone;)

  „… W tym czasie w Niebie zapanuje wielka cisza.

  Módlcie się, módlcie się, módlcie się za dusze całej ludzkości i dusze wielu, którzy umrą nieprzygotowani. Malutka, nie bój się ujawnić wszystkiego, co ci powiem.

  Ojciec, Syn i Duch Święty.

  Apokalipsa, rozdział 8
  (siódma pieczęć Boga)
  Następnie Baranek złamał siódmą pieczęć i przez około pół godziny w niebie panowała cisza.

  Następnie zobaczyłem siedem trąb, które dano siedmiu aniołom, którzy stoją przed Bogiem. Inny anioł, który miał złotą kadzielnicę, przyszedł i stanął przy ołtarzu. Dano mu dużą ilość kadzidła, aby ofiarował modlitwy wszystkich świętych na złotym ołtarzu, który stał przed tronem, i tak z ręki anioła unosił się dym z kadzidła w obecności Boga i wraz z nim modlitwy świętych. Wtedy anioł wziął kadzielnicę i napełnił ją ogniem z ołtarza, który następnie rzucił na ziemię. Natychmiast rozległy się grzmoty i błyskawice, i ziemia zatrzęsła się.

  Siedmiu aniołów, którzy mieli siedem trąb, było teraz gotowych, by na nie zagrać. Pierwszy zadął w trąbę, a wraz z nią grad i ogień zmieszane z krwią spadły na ziemię; spalono trzecią część ziemi, trzecią część wszystkich drzew i spalono każde źdźbło trawy. Drugi anioł zadął w swoją trąbę i było tak, jakby wielka góra, cała w ogniu, została wrzucona do morza: jedna trzecia morza zamieniła się w krew, jedna trzecia wszystkich żywych istot w morzu została zabita, i jedna trzecia wszystkich statków została zniszczona. Trzeci anioł zadął w trąbę, a wielka gwiazda spadła z nieba, płonąc jak kula ognia, i spadła na jedną trzecią wszystkich rzek i źródeł; była to gwiazda zwana Wormwood, a jedna trzecia całej wody zamieniła się w gorzki piołun, tak że wielu ludzi umarło po jej wypiciu. Czwarty anioł zadął w trąbę,i trzecia część słońca i jedna trzecia księżyca i trzecia część gwiazd zostały spalone, tak że światło zgasło z jednej trzeciej z nich i przez jedną trzecią dnia nie było światła, i to samo w nocy .

  W mojej wizji usłyszałem orła, wołającego głośno, lecąc wysoko nad głową: „Biada, biada, biada wszystkim ludziom na ziemi na dźwięk pozostałych trzech trąb, które trzej aniołowie zadmą”.

  Polubienie

 48. Szafirek pisze:

  5 stycznia – bł. Maria Marcelina Darowska, zakonnica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-05a.php3
  5 stycznia – bł. Dydak Józef z Kadyksu, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-05b.php3
  5 stycznia – św. Edward Wyznawca, król https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-05c.php3
  5 stycznia – św. Szymon Słupnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-05d.php3
  5 stycznia – św. Jan Nepomucen Neumann, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-05e.php3

  Polubienie

 49. Adrian pisze:

  Carbonia 04.01.2021 – 6.29 p.m.

  Jezus jest teraz na swoim drugim przyjściu na Ziemię.
  Niech to moje przesłanie zostanie rozesłane do mojego ludu!
  Mój lud, niewierny lud, nawróć się! …nadeszła godzina naszego spotkania. Znaleziono je w białych szatach.
  Ja, Bóg Ojciec Wszechmogący, proszę was, niewdzięczni ludzie: … Chcecie cieszyć się życiem we mnie, czy chcecie iść do piekła z szatanem? Zdecyduj teraz, bo czas się kończy.
  Ja, wasz Bóg Stwórca, wzywam was, abyście byli gotowi, z czystym sercem, nie pozwólcie, aby szatan was ode mnie okradł.
  Módlcie się codziennie Różańcem Świętym, zjednoczcie się w modlitwie do Najświętszej Maryi Panny, Waszej Matki Niebieskiej, z Nią pójdziecie do nieba, jeśli uszanujecie Jej prowadzenie do Mnie.
  Zbawiciel świata objawi się wkrótce w swojej chwale. Zostaniesz odwiedzony z góry, … zostaniesz osądzony, o ludzie! Pozbądźcie się swoich grzechów.
  Umiłowane dzieci, które naśladujecie mojego Syna Jezusa, pomóżcie Mu w tym planie zbawienia, oddając się do Jego dyspozycji. Bądź zdolny do naśladowania Go!
  Ogłaszajcie Dobrą Nowinę,
  Powiedz, że Jezus jest teraz na swoim drugim przyjściu na Ziemię,
  że wszyscy ci, którzy będą kochać, uwielbiać, służyć i iść za Nim
  będzie miał życie wieczne w ogromnej radości i nieskończonej miłości.
  Odwiedź Jezusa w żłobie, powiedz mu całą swoją miłość, pocieszaj go i adorować go jako jedynego i jedynego prawdziwego Boga. Uczcić powrót Jezusa.
  Błagajcie o Jego miłosierdzie, ludzie, bądźcie w stanie oddać pokłony Temu, który oddał swoje życie za wasze zbawienie. Pokornijcie się z Nim, oddajcie się Mu w totus tuus, a wasze bogactwo będzie w Jego nieskończonym Dobru.
  Bądźcie gotowi! Módlcie się Różańcem Świętym, wasze ręce połączone z rękami Maryi, błagając o pomoc dla Boskiego Stwórcy.
  Teraz ziemia zadrży, morza podniosą się, wybuchną wulkany!
  FATIMA! Straszna będzie kara dla niegodziwych!

  Polubienie

 50. Millka pisze:

  Módlcie się za Święte Młodzież 27/12/2020

  Katedra św. Patryka Parramatta
  Podczas dzisiejszej Mszy św. Pojawił się Pan nasz Jezus. Powiedział: „Moja córko Walentyno, chcę, żebyś dzisiaj rozważyła abortowane dzieci, Święte Niewiniątka. Chcę, żebyś się za nich modlił, pomyślał, jak bardzo czuję się urażony mordowaniem małych dzieci przez aborcję ”.

  Powiedział: „Nie tylko w czasach Heroda mordowali niewinne dzieci. Dzisiaj Moje niewinne dzieci są mordowane w najbardziej przerażający sposób na całym świecie, a ponieważ są niewinne, nie mogą sobie pomóc. Płaczą i krzyczą tak głośno, że ich krzyki sięgają aż do Nieba. Płaczę w Niebie za Moimi małymi niewinnymi dziećmi, ponieważ nie mają one szans na życie i rozwój. Taka zbrodnia jest popełniana na całym świecie; świat, który jest teraz całkowicie pokryty ciemnością, a będzie tylko gorszy, ponieważ ludzie nie chcą pokutować ”.

  Kiedy Ojciec Chris odprawiał Mszę Świętą i kiedy nasz Pan wyjaśniał mi o Świętych Niewiniątkach, nagle zobaczyłem wiele pięknych anielskich dzieci unoszących się wokół ołtarza, wysoko, ale niezbyt wysoko. Wszyscy byli ubrani na biało i och, tak pięknie, kiedy na nich patrzyłem. Niektóre dzieci miały blond włosy, inne brązowe.

  Nasz Pan powiedział: „To są wszystkie dzieci po aborcji”.

  Ofiarowałem je naszemu Panu jako zadośćuczynienie za grzechy rodziców i lekarzy. Nasz Pan wciąż pragnie, abym Mu je wszystkie ofiarował, aby wszyscy byli z Nim w niebie.

  Nasz Pan dalej mówił do mnie o stanie świata. Powiedział: „ Doświadczysz wielu zmian na świecie, które będą zarówno szokować, jak i zaskakiwać, i będziesz coraz bardziej kontrolowany przez zło . Nawet kościoły się zmienią, zobaczycie. Będą bardzo dotknięci. Nie będziesz tak wolny, jak teraz. Nawet teraz nie jesteś wolny, ale mimo to możesz chodzić do kościoła. Wkrótce to wszystko się skończy ”.

  „Koronawirus rozprzestrzenia się po całym świecie, zmienia swój kurs i krąży w kółko, a za każdym razem, gdy się krąży, staje się silniejszym i śmiercionośnym wirusem”.

  „Ludzie myślą, że Nowy Rok przyniesie światu dobre rzeczy. Nie będzie lepiej, ale będzie znacznie gorzej. Jak bardzo was błagam i pragnę, aby ludzie się zmienili i wrócili do Mnie. Jestem jedynym, który może cię uratować i ochronić przed całym tym złem. Bądźcie silni i zjednoczcie się ze Mną ”- powiedział.

  Powiedziałem: „Panie, mam zamiar wzywać Cię i krzyczeć tak głośno, że usłyszysz mnie z Nieba”.

  Pan Jezus odpowiedział: „Walentyno, moje dziecko, nie chcę, żebyś panikował. Chcę, żebyś dodawał ludziom odwagi i nadziei, aby się nie bali. Moje panowanie jest zawsze tak blisko. Musisz przejść przez to cierpienie, które jest przepowiedziane. ”

  Kiedy pisałem tę wiadomość, zobaczyłem błysk niebiesko-złotego światła nad napisem. Duch Święty był obecny, aby nas oświecić i pomóc nam napisać Prawdziwe Słowo Boże.

  Polubienie

 51. Adrian pisze:

  Trevignano Romano 4 stycznia 2021 r.
  Nadzwyczajne przesłanie:
  Podczas Mszy Świętej, w chwili Eucharystii, Jezus powiedział mi: wszyscy, którzy otrzymali dar Ducha Świętego i żyli nim, w trudnych chwilach, które nadejdą, Pan będzie z oni będą w pokoju i radości, podczas gdy ci, którzy nie żyli w Duchu, będą kontynuować swoją podróż w rozpaczy i ciemności. Amen

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   No piękne a wczoraj otrzymałem książeczkę o Duchu Świętym bo Stowarzyszenie im. ks Piotra Skargi (PCH24) rozsyła 🙂 Razem z pięknym obrazkiem z Trójcą Świętą z modlitwą poświęcenia Duchowi Świętemu którą od wielu miesięcy odmawiam codziennie.

   Polubienie

 52. Gosia 3 pisze:

  31.12.2020 r.

  „OCALĘ WAS I NIE BÓJCIE SIĘ, ŻE BĘDZIECIE OPUSZCZONE W TYCH GODZINACH SMUTKU DLA ŚWIATA…..

  … I NIE ZATWARDZAJCIE SWOICH SERC BO GDY JESTEŚCIE Z NAMI POŁĄCZENI TO MY O WAS KOCHANE DZIECI DBAMY I CZUWAMY NAD WAMI….”

  Polubienie

 53. Mateusz pisze:

  Przeczytałem ze św Małgorzata Maria Alacoque która jest moją patronką na ten rok że miała pierwsze widzenie związane z Nabożeństwem do Najświętszego Serca Jezusowego 27 grudnia 1673 roku. No i w tym przesłaniu i praktyce(wylosowanej na ten rok zw. z patronem) było napisane żeby wynagradzać Miłosiernemu Sercu Jezusa i że to rozbraja zagniewanie Boga Ojca. Ten sen o trzęsieniu ziemi i samo trzęsienie w Turcji miało miejsce właśnie 27 grudnia…Jak rozumiem trzęsienie symbolizuje ten gniew Boga Ojca który trzeba „rozbrajać” wynagradzaniem…

  Polubienie

 54. Mateusz pisze:

  Potwierdzone! Watykan wydał oświadczenie przeciwko Matce Bożej Wszystkich Narodów
  Biskup diecezji Haarlem-Amsterdam, Johannes Hendriks, przyznał, że „ostateczna redakcja” jego oświadczenia z 30 grudnia przeciwko rzekomym objawieniom Matki Bożej Wszystkich Narodów została dokonana przez Kongregację Nauki Wiary.

  Hendriks poprosił Kongregację w 2020 roku o wyjaśnienia.

  Oświadczenie Kongregacji zezwala na rozpowszechnianie modlitw i obrazu Matki Bożej Wszystkich Narodów, o ile nie ma odniesienia do objawień, napisał w Arsacal.nl.

  Wszystkiego, co mogłoby być odebrane jako nawet dorozumiane uznanie orędzi i objawień, należy unikać, wyjaśnił Hendriks, „ponieważ Zgromadzenie wyraziło negatywną opinię na ich temat”. Zazwyczaj Watykan jest zupełnie nieostrożny, jeśli chodzi o ochronę depozytu wiary.

  Hendriks „potrafi zrozumieć” rozczarowanie tych, którzy wierzą w objawienia, które „zainspirowały wielu”. Sam wielokrotnie uczestniczył w spotkaniach modlitewnych Matki Bożej Wszystkich Narodów.

  Watykan jest przeciwny objawieniom nie dlatego, że są one wątpliwe, ale dlatego, że przedstawiają Matkę Bożą jako pośredniczkę wszystkich łask.

  Polubienie

 55. Mateusz pisze:

  Viganò: Franciszek instrumentem, który wprowadzi królestwo Antychrysta
  Jorge Bergoglio jest duchowym przywódcą religii uniwersalnej, poszukiwanej przez ideologię globalistyczną w celu odwołania różnych religii, głównie katolicyzmu, arcybiskup Viganò powiedział 3 stycznia Stephenowi Bannonowi (pełny tekst tutaj).

  Viganò nazywa Franciszka sługą agendy globalistycznej, a Donalda Trumpa przeszkodą w jej realizacji – dlatego Bergoglio poparł wybór Bidena.

  Według Viganò plan globalistyczny ma zasadnicze znaczenie dla ustanowienia „królestwa Antychrysta”, ponieważ podziela jego zasady, środki i cele.

  Przypomina on, że ci, którzy przed laty mówili o Nowym Porządku Świata, byli nazywani „teoretykami spiskowymi”. Teraz wszyscy światowi przywódcy, włącznie z Franciszkiem, mówią o nim, opisując go dokładnie w terminach używanych przez tak zwanych „teoretyków spiskowych”.

  Globaliści szczycą się tym, że są architektami Nowego Zakonu Światowego „do tego stopnia, że przyznają, iż potrzeba pandemii, by osiągnąć swoje cele w zakresie inżynierii społecznej”, pisze Viganò.

  Polubienie

 56. Gosia 3 pisze:

  W MEDIACH CO RAZ OSTATNIO PODAJĄ IDZIE BESTIA ZE WSCHODU-RZEKOMO TAK NAZYWAJĄ ZIMĘ CO MNIE BARDZO DZIWI.ZIMA JEST PIĘKNA I RADOŚCIĄ DLA DZIECI.
  W TYM PRZEKAZIE MOŻE CHODZI O PRAWDZIWĄ BESTIĘ-ANTYCHRYSTA.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s