31.12.2020 r.; czwartek, godz. 14:17

WASZE GRANICE CZASU.  

TAK KOCHANE DZIECI! TO SĄ WASZE WYZNACZONE GRANICE CZASU GDY KOŃCZY SIĘ STARY ROK A ZACZYNA ZA CHWILĘ NOWY. W ŻYCIU CHRZEŚCIJANINA MACIE KAŻDY Z WAS WYZNACZONY CZAS ABY PRZEŻYĆ GO TAK ABY UZYSKAĆ ŻYCIE WIECZNE. JA JEDNAK JESTEM POZA WASZYM CZASEM I NIE JEST ON DLA MNIE ŻADNĄ GRANICĄ. BÓG DZIAŁA POZA CZASEM I WIELE RAZY POPRZEZ SWOICH PROROKÓW I POSŁAŃCÓW WYZNACZYŁ WAM CZAS  WIELKICH ŁASK. DANA ZOSTAŁA WAM GODZINA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO TJ. GODZINA MOJEJ ŚMIERCI I GDY SIĘ MODLICIE W CZASACH PODAROWANYCH WAM PRZEZ NIEBO UZYSKUJECIE NAJWIĘCEJ ŁASK. DLATEGO  NIE MA POTRZEBY ABYŚCIE MODLILI SIĘ KONIECZNIE O PÓŁNOCY.( tutaj Pan Jezus bierze pod uwagę ludzi starszych,schorowanych, małe dzieci których także chciałby widzieć na wspólnej modlitwie) BÓG PODAROWAŁ WAM TEN CZAS ABYŚCIE MOGLI SPOJRZEĆ NA SWOJE ŻYCIE WSTECZ W PERSPEKTYWIE STAREGO KOŃCZĄCEGO SIĘ ROKU I TEGO CO MA NADEJŚĆ. GDY POŁĄCZYCIE TEN CZAS MODLITWĄ REFLEKSYJNĄ ZASTANOWIENIA SIĘ JAK UPŁYNĄŁ WAM MINIONY ROK CZYLI W JAKIM STOPNIU ZBLIŻYLIŚCIE SIĘ DO MNIE DO CHRYSTUSA Z WASZYM WITANIEM RADOSNYM NOWEGO ROKU, NIE JEST TO ŻADNYM WYKROCZENIEM POZA PRAWA BOŻE. WASZE FAJERWERKI I RADOŚCI SĄ NASZYMI RADOŚCIAMI I PAN BÓG NIGDY NIE ZABRANIA WAM SIĘ CIESZYĆ Z NOWEGO ROKU ,CZASU SYLWESTROWEGO NA PAMIĄTKĘ WSPOMNIENIA PAPIEŻA SYLWESTRA. JEDNAK WSZYSTKO MUSICIE ZACHOWAĆ W UMIARZE ABYŚCIE RANO NIE DOZNALI GORYCZY,ŻE ZMARNOWALIŚCIE TĘ NOC NA ZATRACENIE SWOJEJ ŚWIADOMOŚCI W UPOJENIU ALKOHOLOWYM. WSZYSTKO CO ROBICIE W POŁĄCZENIU Z PRZEŻYWANIEM UROCZYSTOŚCI RELIGIJNYCH W ŁASCE UŚWIĘCAJĄCEJ NIE DA SIĘ WAM ZATRACIĆ. W PRZEŻYWANIU RADOŚCI W SWOICH RODZINNYCH DOMACH JESTEŚCIE CZĘSTO PODZIELENI I DLATEGO PAN BÓG WYZNACZA WAM INNE GODZINY NA MODLITWY JAK WCZEŚNIEJ WAM POWIEDZIAŁEM. GDY TO WSZYSTKO POTRAFICIE POŁĄCZYĆ ZAWSZE WSZYSTKO JEST NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU BO JA W KAŻDEJ CHWILI POWINIENEM BYĆ DLA WAS WAŻNY. JEST TERAZ INNY DLA WAS CZAS I CZAS BALI MINĄŁ BEZPOWROTNIE, WASI BLISCY I WY O TYM WIECIE,ŻE TERAZ JEST PODAROWANY WAM CZAS PRZEZ BOGA OJCA NA WASZE NAWRÓCENIE. SKŁADAJCIE BOGU OJCU DZISIAJ DZIĘKCZYNIENIE ZA TEN CZAS KTÓRY NADSZEDŁ A GRANICA TEJ NOCY NIE ROZDZIELA TEGO CZASU I JEST W ŁĄCZNOŚCI NA WASZE NAWRÓCENIE.

DZISIAJ WEZWAŁEM CIĘ NA GODZINĘ 14 PRZED NAJŚWIĘTSZY SAKRAMENT BO PRAGNĄŁEM ABYŚ W MOJEJ OBECNOŚCI ODMÓWIŁA TEN RÓŻANIEC DO BOGA OJCA W IMIENIU TWOJEGO NARODU. SKŁADAŁAŚ DZIĘKCZYNIENIE  JUŻ W INNYM MIEJSCU  BO JA ZNOWU ZOSTAŁEM WTRĄCONY DO CIEMNICY W TEJ ŚWIĄTYNI NA SAMO MOJE BOŻE NARODZENIE. PRZEŻYWASZ TO RAZEM ZE MNĄ BO NIE MOŻESZ MNIE TUTAJ ADOROWAĆ (tylko na zapisy a Pan Jezus wzywa mnie o różnej porze). SKŁADAŁAŚ DZIĘKCZYNIENIE ZA MINIONY ROK I PROSIŁAŚ O OPIEKĘ BOGA OJCA NA NASTĘPNY. A TERAZ MÓWIĘ DO MOICH DZIECI ABY JUTRO PO 14 ODMÓWIŁY RÓŻANIEC DO BOGA OJCA ( różaniec mający imprimatur Kościoła , którym modlił się bp Stanisław Padewski) PROSZĄC O LITOŚĆ ABY SIĘ NAD WAMI ULITOWAŁ BO IDZIE WIELKI UCISK JAKIEGO DO TEJ PORY NIE ZAZNALIŚCIE. WYBRAŁEM TEN DZIEŃ ŚWIĘTA MATKI BOŻEJ RODZICIELKI I DLATEGO WAS O TO PROSZĘ. TA WASZA MODLITWA MA WYPRZEDZIĆ KORONKĘ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA GDZIE MNIE ZANOSICIE W OFIERZE PRZED OBLICZE BOGA OJCA. BO ZANIM JA PRZYSZEDŁEM ZBAWIĆ ŚWIAT ,TO BÓG OJCIEC MNIE POSŁAŁ I WYKONAŁEM JEGO WOLĘ.

SPOJRZAŁAŚ NA ZDJĘCIE JESZCZE W MIARĘ MŁODEGO KS.SOPOĆKO, KTÓRE WISI W TEJ KAPLICY ADORACJI I ZROBIŁAŚ MU ZDJĘCIE. JA WIEM MOJE DZIECKO DLACZEGO TO ZROBIŁAŚ ( wydał mi się podobny do opiekuna duchowego). UJRZAŁAŚ POTEM NA ZDJĘCIU NIEBIESKĄ POŚWIATĘ I WIZERUNKI DWA POŁĄCZONE MIŁOŚCIĄ. TO JA WASZ JEZUS I BLISKO BÓG OJCIEC JAKO STANOWIENIE JEDNO. POKAZUJĘ TO WSZYSTKO TOBIE BO PRAGNIEMY WZMOCNIĆ CIEBIE I TYM SAMYM PRAGNIEMY PRZYPROWADZIĆ JAK NAJWIĘCEJ DZIECI DO SIEBIE JUŻ W TYCH OSTATNICH MOMENTACH,WASZEGO PODAROWANEGO WAM CZASU,KTÓRY NIEUSTANNE PRZYBLIŻA GODZINĘ KARY MOJEGO OJCA.

DZIECI BOŻE! BĄDŹCIE ROZSĄDNE I CZUWAJCIE I NIE ODDALAJCIE SIĘ ODE MNIE. JUTRO PO TEJ MODLITWIE W GODZINIE MIŁOSIERDZIA POWTÓRZCIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO SWOICH DOMÓW WODĄ EGZORCYZMOWANĄ LUB WODĄ ŚWIĘCONĄ NA CZTERY STRONY ŚWIATA- KAŻDEGO DOMOSTWA. OCALĘ WAS I NIE BÓJCIE SIĘ, ŻE BĘDZIECIE OPUSZCZONE W TYCH GODZINACH SMUTKU DLA ŚWIATA. ZIEMIA JESZCZE BARDZIEJ BĘDZIE JĘCZEĆ OD GRZECHÓW I PORUSZAĆ NIEKTÓRE KONTYNENTY. MÓDLCIE SIĘ CIĄGLE NA RÓŻAŃCU I NIE WYPUSZCZAJCIE GO Z RĄK. MARYJA PRZYPROWADZA I PRZYBLIŻA WAS DO MNIE I JA ZAWSZE WYSŁUCHUJĘ JEJ PROŚBY. JUTRO JEJ ŚWIĘTO I NIE ZATWARDZAJCIE SWOICH SERC BO GDY JESTEŚCIE Z NAMI POŁĄCZENI TO MY O WAS KOCHANE DZIECI DBAMY I CZUWAMY NAD WAMI. DZIĘKUJCIE BOGU OJCU ZA PODAROWANY CZAS BO WIELU CO MNIE NIE CHCIAŁO POZNAĆ,PRZYBLIŻYŁO SIĘ TERAZ DO MNIE. CIESZY MNIE TO POMIMO TEGO, ŻE W GODZINIE ICH STRACHU TO NASTĄPIŁO I KOCHAM ICH TAK SAMO JAK WAS.   BŁOGOSŁAWIĘ WAM NA TE TRUDY DLA WAS DO ZNOSZENIA.   W IMIĘ OJCA I MNIE SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN.   SYN BOŻY-WASZ MESJASZ,KTÓRY WSŁUCHUJE SIĘ W PROŚBY SWOJEJ NIEPOKALANEJ MATKI,ŚWIĘTEJ RODZICIELKI -MARYI.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

123 odpowiedzi na „31.12.2020 r.; czwartek, godz. 14:17

 1. Szafirek pisze:

  6 stycznia
  Objawienie Pańskie – Trzej Królowie

  Pokłon Trzech Króli

  Pokłon Mędrców ze Wschodu złożony Dziecięciu Jezus, opisywany w Ewangelii przez św. Mateusza (Mt 2, 1-12), symbolizuje pokłon świata pogan, wszystkich ludzi, którzy klękają przed Bogiem Wcielonym. To jedno z najstarszych świąt w Kościele. Trzej królowie być może byli astrologami, którzy ujrzeli gwiazdę – znak narodzin Króla. Jednak pozostanie tajemnicą, w jaki sposób stała się ona dla nich czytelnym znakiem, który wyprowadził ich w daleką i niebezpieczną podróż do Jerozolimy.
  Herod, podejmując ich, dowiaduje się o celu podróży. Podejrzewa, że narodził się rywal. Na podstawie proroctwa w księdze Micheasza (Mi 5, 1) kapłani jako miejsce narodzenia Mesjasza wymieniają Betlejem. Tam wyruszają Mędrcy. Odnajdując Dziecię Jezus, ofiarowują Mu swe dary. Otrzymawszy we śnie wskazówkę, aby nie wracali do Heroda, udają się do swoich krajów inną drogą.

  Uroczystość Objawienia Pańskiego należy do pierwszych, które uświęcił Kościół. Na Wschodzie pierwsze jej ślady spotykamy już w III w. Tego właśnie dnia obchodził Kościół grecki święto Bożego Narodzenia, ale w treści znacznie poszerzonej: jako uroczystość Epifanii, czyli zjawienia się Boga na ziemi w tajemnicy wcielenia. Na Zachodzie uroczystość Objawienia Pańskiego datuje się od końca IV w. (oddzielnie od Bożego Narodzenia).
  W Trzech Magach pierwotny Kościół widzi siebie, świat pogański, całą rodzinę ludzką, wśród której zjawił się Chrystus, a która w swoich przedstawicielach przychodzi z krańców świata złożyć Mu pokłon. Uniwersalność zbawienia akcentują także: sama nazwa święta, jego wysoka ranga i wszystkie teksty liturgii dzisiejszego dnia.

  Pokłon Trzech KróliEwangelista nie pisze o królach, ale o Magach. Ze słowem tym dość często spotykamy się w Starym Testamencie (Kpł 19, 21; 20, 6; 2 Krn 33, 6; Dn 1, 20; 2, 2. 10. 27; 4, 4; 5, 7. 11). Oznaczano tym wyrażeniem astrologów. Herodot, historyk grecki, przez Magów rozumie szczep irański. Ksantos, Kermodoros i Arystoteles przez Magów rozumieją uczniów Zaratustry.
  Św. Mateusz krainę Magów nazywa ogólnym mianem Wschód. Za czasów Chrystusa Pana przez Wschód rozumiano cały obszar na wschód od rzeki Jordanu – a więc Arabię, Babilonię, Persję. Legenda, że jeden z Magów pochodził z murzyńskiej Afryki, wywodzi się zapewne z proroctwa Psalmu 71: „Królowie Tarszisz i wysp przyniosą dary. Królowie Szeby i Saby złożą daninę. I oddadzą Mu pokłon wszyscy królowie… Przeto będzie żył i dadzą Mu złoto z Saby”. Przez królestwo Szeby rozumiano Abisynię (dawna nazwa Etiopii). Na podstawie tego tekstu powstała także tradycja, że Magowie byli królami. Tak ich też powszechnie przedstawia ikonografia.
  Prorok Izajasz nie pisze wprost o królach, którzy mają przybyć do Mesjasza, ale przytacza dary, jakie Mu mają złożyć: „Zaleje cię mnogość wielbłądów, dromadery z Madianu i Efy. Wszyscy oni przybędą ze Saby, ofiarują złoto i kadzidło” (Iz 60, 6). Kadzidło i mirra były wówczas na wagę złota. Należały bowiem do najkosztowniejszych darów.
  Św. Mateusz nie podaje także liczby Magów. Malowidła w katakumbach rzymskich z wieku II i III pokazują ich dwóch, czterech lub sześciu. U Syryjczyków i Ormian występuje ich nawet dwunastu. Przeważa jednak w tradycji Kościoła stanowczo liczba trzy ze względu na opis, że złożyli trzy dary. Tę liczbę np. spotykamy we wspaniałej mozaice w bazylice św. Apolinarego w Rawennie z wieku VI. Także Orygenes podaje tę liczbę jako pierwszy wśród pisarzy chrześcijańskich. Dopiero od wieku VIII pojawiają się imiona Trzech Magów: Kacper, Melchior i Baltazar. Są one zupełnie dowolne, nie potwierdzone niczym.
  Kepler usiłował wytłumaczyć gwiazdę betlejemską przez zbliżenie Jowisza i Saturna, jakie zdarzyło się w 7 roku przed narodzeniem Chrystusa (trzeba w tym miejscu przypomnieć, że liczenie lat od urodzenia Jezusa wprowadził dopiero w VI w. Dionizy Exiguus; przy obliczeniach pomylił się jednak o 7 lat – Jezus faktycznie urodził się w 7 roku przed naszą erą). Inni przypuszczają, że była to kometa Halleya, która także w owym czasie się ukazała. Jednak z całego opisu Ewangelii wynika, że była to gwiazda cudowna. Ona bowiem zawiodła Magów aż do Jerozolimy, potem do Betlejem. Stanęła też nad miejscem, w którym mieszkała Święta Rodzina. Św. Mateusz nie tłumaczy nam, czy tę gwiazdę widzieli także inni ludzie.
  Żydzi przebywali na Wschodzie, w Babilonii i Persji, przez wiele lat w niewoli (606-538). Znane więc mogło być Magom proroctwo Balaama: „Wschodzi gwiazda z Jakuba, a z Izraela podnosi się berło” (Lb 24, 17). U ludów Wschodu było powszechnym wówczas przekonaniem, że każdy człowiek ma swoją gwiazdę.

  Pokłon Trzech KróliKiedy Magowie przybyli do Syna Bożego? Z całą pewnością po ofiarowaniu Go w świątyni. Według relacji Ewangelisty, że Herod kazał wymordować dzieci do dwóch lat, wynika, iż Magowie przybyli do Betlejem, kiedy Chrystus miał co najmniej kilka miesięcy, a może nawet ponad rok. Magowie nie zastali Jezusa w stajni; św. Mateusz pisze wyraźnie, że gwiazda stanęła nad „domem” (Mt 2, 11). Było w nim jednak bardzo ubogo. A jednak Mędrcy „upadli przed Nim na twarz i oddali Mu pokłon”. Padano na twarz w owych czasach tylko przed władcami albo w świątyni przed bóstwami. Magowie byli przekonani, że Dziecię jest przyszłym królem Izraela.
  Według podania, które jednak trudno potwierdzić historycznie, Magowie mieli powrócić do swojej krainy, a kiedy jeden z Apostołów głosił tam Ewangelię, mieli przyjąć chrzest. Legenda głosi, że nawet zostali wyświęceni na biskupów i mieli ponieść śmierć męczeńską. Pobożność średniowieczna, która chciała posiadać relikwie po świętych i pilnie je zbierała, głosi, że ciała Trzech Magów miały znajdować się w mieście Savah (Seuva). Marco Polo w podróży na Daleki Wschód (wiek XIII) pisze w swym pamiętniku: „Jest w Persji miasto Savah, z którego wyszli trzej Magowie, kiedy udali się, aby pokłon złożyć Jezusowi Chrystusowi. W mieście tym znajdują się trzy wspaniałe i potężne grobowce, w których zostali złożeni Trzej Magowie. Ciała ich są aż dotąd pięknie zachowane cało tak, że nawet można oglądać ich włosy i brody”.
  Identyczny opis zostawił także bł. Oderyk z Pordenone w roku 1320. Jednak legenda z wieku XII głosi, że w wieku VI relikwie Trzech Magów miał otrzymać od cesarza z Konstantynopola biskup Mediolanu, św. Eustorgiusz. Do Konstantynopola zaś miała je przewieźć św. Helena cesarzowa. W roku 1164 Fryderyk I Barbarossa po zajęciu Mediolanu za poradą biskupa Rajnolda z Daszel zabrał je z Mediolanu do Kolonii, gdzie umieścił je w kościele św. Piotra. Do dziś w katedrze kolońskiej za głównym ołtarzem znajduje się relikwiarz Trzech Króli, arcydzieło sztuki złotniczej.

  Pokłon Trzech Króli

  Od XV/XVI w. w kościołach poświęca się dziś kadzidło i kredę. Kredą oznaczamy drzwi na znak, że w naszym mieszkaniu przyjęliśmy Wcielonego Syna Bożego. Piszemy na drzwiach litery K+M+B, które mają oznaczać imiona Mędrców lub też mogą być pierwszymi literami łacińskiego zdania: (Niech) Chrystus mieszkanie błogosławi – po łacinie:

  Christus mansionem benedicat

  Zwykle dodajemy jeszcze aktualny rok.

  Król Jan Kazimierz miał zwyczaj, że w uroczystość Objawienia Pańskiego składał na ołtarzu jako ofiarę wszystkie monety bite w roku ubiegłym. Święconym złotem dotykano całej szyi, by uchronić ją od choroby. Kadzidłem okadzano domy i nawet obory, a w nich chore zwierzęta. Przy każdym kościele stały od świtu stragany, na których sprzedawano kadzidło i kredę. Kadzidłem wierni okadzali swoje mieszkania. Zwyczaj okadzania ołtarzy spotykamy u wielu narodów starożytnych, także wśród Żydów (Wj 30, 1. 7-9; Łk 1). W Biblii jest mowa o kadzidle i mirze 22 razy. Mirra to żywica drzewa Commiphore, a kadzidło – to żywica z różnych drzew, z domieszką aromatów wszystkich ziół. Drzew wonnych, balsamów jest ponad 10 gatunków. Rosną głównie w Afryce (Somalia i Etiopia) i w Arabii Saudyjskiej.
  W dawnej Polsce w domach pod koniec obiadu świątecznego roznoszono ciasto. Kto otrzymał ciasto z migdałem, był królem migdałowym. Dzieci chodziły po domach z gwiazdą i śpiewem kolęd, otrzymując od gospodyni „szczodraki”, czyli rogale. Śpiewało się kolędy o Trzech Królach. Czas od Bożego Narodzenia do Trzech Króli uważano tak dalece za święty, że nie wykonywano w nim żadnych ciężkich prac, jak np.: młocki, mielenia ziarna na żarnach; kobiety nawet przerywały przędzenie.

  W ikonografii od czasów wczesnochrześcijańskich Trzej Królowie są przedstawiani jako ludzie Wschodu w barwnych, częstokroć perskich szatach. W X wieku otrzymują korony. Z czasem w malarstwie i rzeźbie rozwijają się różne typy ikonograficzne Mędrców.

  Polubienie

 2. Gosia 3 pisze:

  Gosia 3 pisze:
  6 stycznia 2021 o 11:34

  W MEDIACH CO RAZ OSTATNIO PODAJĄ IDZIE BESTIA ZE WSCHODU-RZEKOMO TAK NAZYWAJĄ ZIMĘ CO MNIE BARDZO DZIWI.ZIMA JEST PIĘKNA I RADOŚCIĄ DLA DZIECI.
  W TYM PRZEKAZIE MOŻE CHODZI O PRAWDZIWĄ BESTIĘ-ANTYCHRYSTA.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Ciekawe jak się Antychryst w mediach objawi.
   Może obwieści koniec pandemii.

   Polubienie

  • Mariusz pisze:

   Pozdrawiam Cię Marcinie,
   Antychryst będzie człowiekiem przystojnym, bardzo inteligentnym,
   będzie władał wieloma językami oprócz łaciny.
   Będzie bezwględny! I jeszcze jedno będzie miał hipnotyczne oczy.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Witaj Mariuszu 🙂
    Miałem na myśli co on takiego zrobi i jak będą przedstawiały go media że prawie wszyscy padną mu do stóp jak to było mówione w przekazach. Może będzie rzeczywiście oczami hipnotyzował.

    Pozdrawiam serdecznie.

    Polubienie

   • Kama pisze:

    Przecież u Cypriana Polaka Pan Jezus wskazał kto jest tym Antychrystem-Antonio Tajani

    Polubienie

 3. Adrian pisze:

  23, 30 grudnia 2020:

  Jezus powiedział: „Ludu mój, cieszycie się świętem moich narodzin, aw waszych sercach jest radość z mojego przyjścia jako niemowlęcia. Cieszysz się, że mogę czcić Mnie jako swojego Zbawiciela, nawet pośród wszystkich prób wirusów. Niektórzy akceptują nowe szczepionki, których ostrzegałem, abyś nie przyjmował. Tej nanotechnologii można by użyć do sterowania Tobą za pomocą mikrofal 5G w chmurze internetowej. Po Moim Ostrzeżeniu i czasie nawrócenia, masz pozbyć się wszystkich swoich urządzeń internetowych, ponieważ Antychryst będzie próbował kontrolować cię swoimi oczami. To kolejny powód, aby nie przyjmować szczepionki, ponieważ nanocząsteczki będą podlegać kontroli w chmurze. Niedługo zobaczysz wiele walk o te oszukańcze wybory i jak to zostanie rozwiązane. Przygotujcie się na przybycie do Moich schronień, kiedy wasze życie będzie zagrożone.Zaufaj Mi, że ochronię cię przed złymi ”.
  Jezus powiedział: „Ludu mój, w tej wizji próbuję wam pokazać, jak macie cud Mojej Rzeczywistej Obecności na każdej Mszy św. Jestem prawdziwie Obecny w każdej otrzymywanej Hostii, abyście mogli docenić moje bycie z wami przez podczas. Proszę Mój lud tylko, aby nie przyjmowali Mojej Hostii, jeśli masz grzech śmiertelny na swojej duszy. Przygotuj się na przyjęcie Mnie przynajmniej modlitwą o akt skruchy. Kocham was wszystkich tak bardzo i mogę dzielić się moją miłością, kiedy godnie Mnie przyjmiecie w Komunii św. Każdy sakrament przynosi ci Moją łaskę, aby wzmocnić cię przed grzechem. Dziękuję wszystkim ludziom, którzy podwoili swoje modlitwy za waszego Prezydenta. Będzie więcej prób odkrycia całego oszustwa. Z pewnością dowiesz się wszystkiego, kiedy przyniosę Moje Ostrzeżenie. Bądźcie gotowi, aby przyjść do Moich schronień, kiedy ujrzycie nadchodzący konflikt ”.
  (…) W czasie chaosu przyniosę Moje Ostrzeżenie. Kiedy nadejdzie Ostrzeżenie, nie będzie już powrotu, ponieważ po sześciu tygodniach nawrócenia można było zobaczyć początek ucisku. Pozwolę Antychrystowi na przejęcie kontroli nad ziemią przez krótki czas. Wtedy wprowadzę złych do piekła, a Moich wiernych do Mojej Ery Pokoju ”.
  http://www.johnleary.com/index.php/2021/01/?cat=3&order=ASC
  =========================
  500 zł nagrody za zaszczepienie się przeciwko COVID-19? Wójt jednej z gmin zapowiada premie finansowe
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/500-z%c5%82-nagrody-za-zaszczepienie-si%c4%99-przeciwko-covid-19-w%c3%b3jt-jednej-z-gmin-zapowiada-premie-finansowe/ar-BB1csnV5
  =========================
  04 STYCZNIA 2021 08:50

  WEZWANIE BOGA OJCA DO WIERNEGO LUDU. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA

  Ludu mój, moje dziedzictwo, mój pokój niech będzie z wami
  Ludu mój, już wkraczacie w dni oczyszczenia, wielkie próby dopiero nadejdą; Jeśli pozostaniesz niewzruszony w wierze i ufasz Bogu, nie stracisz ani jednego włosa….. Kiedy Mój Syn zostanie wygnany z ich Domów przez Obrzydliwość Spustoszenia, Duch Święty Boży trzy i pół razy oddzieli się od ogromnej większości ludzkości i będą wiedzieć, co to znaczy być bez Ducha Bożego, którym jest dawcą życia….W tych dniach duchowego spustoszenia wróg twojej duszy będzie cię kusił, umartwiał i kradł dusze wszystkich, którzy pozostają w grzechu lub w duchowej oziębłości. To będzie czas żniw, w którym kąkol zostanie oddzielony od pszenicy; trzy i pół roku, czas ostatniego panowania mojego przeciwnika, w którym zostaniecie całkowicie oczyszczeni………..zachowaj spokój podczas prób; módlcie się, pośćcie i czyńcie pokutę, aby oczyszczenie było dla was bardziej znośne. Nie trać głowy ani nie czuj się samotny; pamiętaj, że Niebo cię nie opuści

  Polubienie

 4. Adrian pisze:

  Koronawirus. Sukces Izraela w szczepieniach! Na czym polega ich sekret?

  Izrael to kraj, który znakomicie radzi sobie ze szczepieniami na koronawirusa. Podczas wiosennej i jesienno-zimowej fali notowali bardzo wiele przypadków choroby. Do dziś zaszczepili 15 proc. społeczeństwa! Dlaczego idzie im to tak sprawnie?
  https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-sukces-izraela-w-szczepieniach-na-czym-polega-ich-sekret-6594277663767360a

  …………żydzi, którzy odrzucili Przymierze Boga ustanowione poprzez Mojżesza, będą cierpieć, tak jak to było przez wieki. Odebrana zostanie ich władza nad ziemią ich przodków i jedynym rozwiązaniem będzie podpisanie traktatu, gdzie staną się niewolnikami antychrysta. Moja wybrana rasa będzie cierpieć, tak jak Ja cierpiałem i okazane jej zostanie mało litości.

  Traktowanie Żydów będzie gorsze niż to, okazane im podczas ludobójstwa, które miało miejsce w czasie Drugiej Wojny Światowej.

  To w Izraelu, jak przepowiedziane, Ucisk będzie widoczny najwyraźniej.

  To z powodu Izraela eskalować będą wojny, gdzie stanie się trudne do ustalenia, kto jest prawdziwym wrogiem.

  Wkrótce potem podpisany zostanie traktat pokojowy, a człowiek pokoju wejdzie na światową scenę.

  Unia Europejska będzie niszczyć wszystkie ślady Boga

  Bestia z dziesięcioma rogami, czyli Unia Europejska, będzie niszczyć wszystkie ślady Boga.

  Teraz jest czas na przygotowanie się do ich okrucieństwa, które będzie bez precedensu, gdy dojdzie do zniesienia Chrześcijaństwa.

  …..Seksualna niemoralność wzrośnie, gdyż nasili się Bitwa Armageddonu.

  Aborcja i morderstwo będą tak powszechne, że wielu uodporni się na jakiekolwiek uczucie współczucia dla tych, którzy są bezbronni…..

  http://ostrzezenie.net/wordpress/2012/12/06/wrogowie-zydow-we-wszystkich-narodach-zbiora-sie-razem-zjednoczeni-aby-zniszczyc-izrael/

  Polubienie

 5. Mateusz pisze:

  Luz de Maria de Bonilla (Argentyna), 04.01.2021., orędzie Jezusa

  Najukochańszy Ludu Mój:

  Błogosławię was, dzieci Moje. Utrzymuję was w Moim Sercu, w Mojej Woli, abyście nie opierali się Moim wezwaniom. Bądźcie Mi wierni, utrzymujcie się w uważności na Moje wezwania; wzrost duchowy jest konieczny, aby Mój Lud utrzymywał się w uważności i zakorzenieniu w Moich Sprawach, i tak abyście nie poddawali się hordom Szatana. Kocham was, Dzieci Moje, nie przyjmujcie ideologii, które was prowadzą do wpadnięcia w ręce Szatana przez macki, które on utrzymuje w ludzkości, znajdując wsparcie w tych, którzy tworzą światową elitę, od której pochodzą rozporządzenia do wykonania przez całą ludzkość. Nie nazywam „elitą światową” jedynie tych, którzy za pomocą władzy ekonomicznej kupują sumienia i wydają prawa według swojego zamysłu dla obezwładnienia Mego Ludu, lecz także tych, którzy, dzięki [swojemu] uczestnictwu w Moim Kościele, zanurzają Mój Lud w katastrofalnej rzezi fizycznej, a jednocześnie w śmierci duchowej, doprowadzając was do zanurzenia się w modernizmach, które zadają Mi wielki ból. Bądźcie wierni Mnie. Nie macie uchodzić za „dobrych chrześcijan”, pragnę chrześcijan wzorowych, oddanych Mej Woli. Wy, dzieci, musicie ewangelizować poprzez [swoją] obecność [jako] ludzi, którzy żyją stale we Mnie, nie stając się fanatycznymi ekstremistami, którzy oddalają swych braci od Mego boku. Wzywam was do modlitwy dla dobra duszy, wzywam was do ewangelizowania dla osobistego wzrostu i dla przybliżenia do Mnie waszych braci. Wraz z duchowym wzrostem człowiek rośnie napełniając się poznaniem, ale nade wszystko wykorzystując je dla dobra swych braci, będąc samą Moją Miłością i z Mej Miłości, a „wszystko inne będzie wam dodane (Mt 6, 33)”. Iluż z Moich dzieci nie udaje się duchowo urosnąć, bo utrzymują swoje serce w zgorzknieniu, zaślepieniu, upartości w swoim ludzkim „ego”, z powodu swojej pychy, swej chciwości, swojej obojętności na cudzy ból… Te i inne defekty w sercu człowieka są tym, co modernizm umieścił w Moich dzieciach, by je zatwardzić i doprowadzić do patrzenia [tylko] na samych siebie. To plan Jedynego [Światowego] Rządu – dzieci Moje, obudźcie się! – [by] wyindywidualizować człowieka, aż po doprowadzenie go do utworzenia swojej własnej świątyni w każdym z was, i byście w ten sposób uniezależnili się ode Mnie. Wzywam was, abyście byli mocni w wierze, nie wypierali się Mnie, byli prawdziwi, abyście przestrzegali prawdziwego Magisterium Mojego Kościoła. Wzywam was, żebyście byli mocni w miłości do Mej Matki. Wzywam was [do tego], abyście przyzywali ochrony waszych Aniołów Stróżów, nie zapominając o Moim umiłowanym św. Michale Archaniele. Bądźcie mężni i niestrudzeni, nie słabnijcie w miłości do Mnie, bądźcie niestrudzeni w oddaniu się Mnie. Zbliża się żniwo, nie Ostatecznego Sądu nad narodami, ale tego pokolenia, po czym zostaną wypełnione Proroctwa, które zostały zadekretowane przez Bożą Wolę, [ale] nie bez udzielenia wcześniej Mojemu Ludowi okazji do nawrócenia poprzez Ostrzeżenie.

  Najukochańszy Ludu Mój: Moje Serce boleje, widząc was obojętnymi, i widząc, jak Nieprzyjaciel Duszy porusza się z łatwością wśród całej ludzkości. Boleję nad Mymi dziećmi, które cierpią z powodu tylu zbrodni, które popełnia ludzka władza. Boleję jako Ojciec Miłości z powodu wojny, która się zbliża, z powodu bólu, jaki wciąż cierpicie przez źle wykorzystywaną naukę, która bez namysłu rozprzestrzenia choroby, i boleję z powodu chorób nieoczekiwanych i nieznanych, które sam człowiek rozprzestrzeni, padając łupem grzechów ciała.

  Ludu Mój, najukochańszy Ludu Mego Serca, zatrzymajcie się, przestańcie Mnie obrażać! Moja Matka ofiarowywuje swoje łzy za każde z was. Moja Matka przyjęła was u stóp Mego Krzyża Chwały, by was prowadzić i chronić, szanując wolną wolę każdego z Moich [dzieci]. Ludu Mój, wobec katastrof, które przeżywacie i tych przyszłych, zwracajcie uwagę na to, co się dzieje wokół was, uciekajcie się pod [Jej?] opiekę i ochronę. Demon wstrząsa Moim Ludem, jednakże Mój umiłowany Lud jest chroniony przez Tarczę Miłości Mojej Matki, przed którą Demon ucieknie, i Moje [dzieci] ujrzą „Tryumf Niepokalanego Serca Mej Matki”. Dlatego musicie wytrwać nieporuszeni w wierze.

  Ludu umiłowany, módlcie się, ziemia dalej się trzęsie, módlcie sie za Stany Zjednoczone, módlcie się za Amerykę Środkową. Ludu umiłowany, módlcie się, woda oceanu rzuca się na wybrzeże; z morza wynurzają się wyspy i wulkany, wywołując przerażenie Mych dzieci. Ludu Mój, Moja Matka przyozdabia was cudem, [jednym] z tych, które tylko Ona potrafi dawać tym, którzy Ją miłują.

  Wezwałem was do wyczekiwania Mojego Anioła Pokoju, którego Ja poślę, aby Mój Lud został umocniony i więcej nie słabł; kochajcie go, niech się nie mówi: „to ja nim jestem”, albo „jest tu”, albo „tam”. Ponieważ ten, kogo posyłam, przychodzi w godzinie Naszej Woli. Jest to chwila próby, i miłości boskiej i macierzyńskiej. Wyczekujcie z cierpliwością, z samą cierpliwością Naszej Trójcy. „Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jedynego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, lecz miał życie wieczne” (J 3, 16). Nie watpcie w Moją Miłość do każdego z Mych dzieci; wątpcie [raczej] w [tę] miłość, którą [wy] Mnie kochacie. Błogosławię was, kocham was Miłością Wieczną! Ja Jestem waszym Bogiem, a wy Moim Ludem. Wasz Jezus

  Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta. x3

  Komentarz Luz de Maria: Słowa Miłości dla Ludu umiłowanego przez swego Pana i swego Boga. Zanim wydarzenia nastąpią, zostały nam ogłoszone poprzez te Orędzia. Żyjmy tą Bożą Miłością, która niczym miód skrywa się wewnątrz tego Słowa, aby nas pociągnąć, aby nas utrzymać w tej Bożej Miłości, im silniejsze będą nadchodzące wydarzenia. To dokładnie ta Mądrość Bożej Miłości ogłasza nadchodzący ból z taką słodyczą, prowadzi nas do wyczekiwania z cierpliwością i Wiarą chwili Tryumfu Niepokalanego Serca naszej Najświętszej Matki. Jako Lud Boży przyjmijmy tę oliwę, by trwać dalej z zapaloną lampą, i by nie żyć w ciemnościach. Amen.

  Polubienie

 6. Millka pisze:

  Środa, 6 stycznia 2021 r
  Wiele niegodziwości

  Moje dzieci, powiedziałem wam, że to, czego teraz doświadczacie, to próba generalna przed tym, co będzie dalej. Czy zastanawiałeś się nad znaczeniem moich słów skierowanych do ciebie?

  To, co następuje, jest o wiele silniejsze i bardziej rozpowszechnione, o wiele bardziej zabójcze niż to, z czym teraz się spotykasz. Zło będzie w centrum tego, co nastąpi, a jego celem jest władza.

  Niedługo uwolniona zostanie kolejna plaga, która pochłonie życie setek tysięcy. Wydaje ci się, że umieranie nigdy się nie skończy. W wielu krajach jest teraz wiele niegodziwości na wysokich stanowiskach w wielu krajach i dążą one do uzyskania całkowitej kontroli, aby mogły rządzić każdym twoim ruchem.

  W miarę upływu czasu twoje ruchy będą znacznie bardziej ograniczone niż teraz, a ci u władzy będą próbowali ograniczyć nawet to, z kim możesz się komunikować i jak. Ich intencją jest, aby te ograniczenia obowiązywały długo po zniszczeniu przez nową plagę. Będą odporni na tę zarazę, ponieważ byli jej twórcami. Został stworzony na taki czas jak ten.

  Poznajcie Moje dzieci, czas, w którym żyjecie. To dopiero początek trudności dla Mojego ludu, ponieważ będzie się zwiększać z każdym mijającym rokiem. Widzieliście już, jak Mój lud był prześladowany, ale tym razem będzie gorzej. Dużo gorsze.

  Wasze przygotowanie do tego jest Moim świętym Słowem. Codziennie bądź w Moim Słowie. Zapamiętaj to, gdy niegodziwi wydadzą przeciwko niemu prawa. Wiedzcie to głęboko w waszych duszach, bo to będzie cała różnica albo was w tym czasie.

  Przypowieści Salomona 29: 2

  2 Gdy rządzą sprawiedliwi, lud się weseli, a gdy panuje bezbożny, płacze.

  Efezjan 6:12

  12 Albowiem toczymy bój nie z krwią iz ciałem, ale z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, ze władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami na okręgach niebieskich.

  2 Tymoteusza 3:12

  12 Tak, i wszyscy, którzy chcą pobożnie żyć w Chrystusie Jezusie, będą prześladowani.

  Polubienie

 7. Millka pisze:

  Ze strony gloria.tv;

  Różaniec w ręku zamiast maski na twarzy.
  Wczoraj byłam zaczepiona przez policję, z zapytaniem dlaczego nie mam maski na twarzy?
  Jako, że zawsze w ręku trzymam duży i widoczny Różaniec, na którym się modlę odpowiedziałam im, że mnie maska nie obowiązuje, ponieważ teraz sprawuję kult religijny.
  Podejrzewam, że nie wiedzieli o tym, że istnieje taki przepis.
  Dodałam, że mam więcej powodów dla których nie noszę maski i wymieniłam je.
  Zaznaczyłam, że Konstytucja jest dla nas nadrzędnym prawem, a nie jakieś podrzędne ustawy i zarządzenia. A te nakazy dotyczące noszenia masek są niezgodne z Konstytucją.
  Nadmieniłam, że nawet sam Morawiecki na ten temat się wypowiadał.
  A podstawowym powodem, dla którego nie noszę maski jest to, że jako Katolik, złamałbym I-wsze i V-te Przykazania Boże.
  I-wsze, ponieważ maska na twarzy jest znakiem okultystycznym i obraża Boga.
  V-te gdyż zasłaniając usta maską narażam się na utratę zdrowia, a nawet życia.
  Tak ich ,,zażyłam” ,że nie wiedzieli co mają mi odpowiedzieć. Nie odezwali się ani słowem.
  Powiedzieli do widzenia odwrócili się i poszli.

  Polubienie

 8. Gosia 3 pisze:

  RODZICE WCZEŚNIAKÓW ZACHĘCANI DO SZCZEPIEŃ.
  A KTO POMYŚLAŁ O TYCH MATKACH CO CHCĄ JE POTEM KARMIĆ PIERSIĄ LUB ŚCIĄGAJĄ POKARM I CHCĄ PODAWAĆ DZIECKU OD POCZĄTKU. JAK SIĘ ZASZCZEPIĄ TO JUŻ WIADOMO,ŻE NIE MOGĄ KARMIĆ MLEKIEM Z PIERSI A JAK SIĘ NIE ZASZCZEPIĄ TO NIE WEJDĄ I TEŻ NIE BEDĄ MIAŁY ANI KONTAKTU Z DZIECKIEM ANI MOŻLIWOŚCI KARMIENIA.
  KTO TO WYMYŚLIŁ ? TYLKO LUDZIE SZATANA,TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA.
  PANI DOKTOR -KOBIETA DZISIAJ DO TEGO ZACHĘCAŁA NA INFO ,TAKA SŁODZIUTKA,MILUTKA A WYZUTA MACIERZYŃSKIEJ MIŁOŚCI DO DZIECIĄTKA.
  KOBIETA, ŻEBY TEGO NIE ROZUMIAŁA.
  Mt24.19
  Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni! 20 A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. 21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd7 i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.
  Mk13.17
  17 Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni. 18 A módlcie się, żeby to nie przypadło w zimie. 19 Albowiem dni owe będą czasem ucisku, jakiego nie było od początku stworzenia Bożego aż dotąd6 i nigdy nie będzie. 20 I gdyby Pan nie skrócił owych dni, nikt by nie ocalał. Ale skróci te dni z powodu wybranych, których sobie obrał.

  Polubienie

 9. Mateusz pisze:

  Trevignano Romano
  fragment orędzia z 22/12/2020 „Módlcie się za Amerykę, ponieważ starcia między politykami i między braćmi będą bardzo silne.”

  Polubienie

 10. Mateusz pisze:

  Zamieszki w USA! Kongres przerywa obrady, Gwardia Narodowa w drodze. Wprowadzono godzinę policyjną

  Polubienie

 11. Szafirek pisze:

  7 stycznia – św. Rajmund z Penyafort, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-07a.php3
  7 stycznia – św. Lucjan, prezbiter i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-07b.php3

  Polubienie

 12. Millka pisze:

  06.01.2021r. Godz.16:29

  Jezus: Aniu, córko Moja, wiedz, że łaska Moja prowadzi ciebie i wszystkie wierne Mi dusze. Zaś miłość, która jest wielkim darem, jest największym szczęściem człowieka.

  Miłość Boża, co wypełnia serce, niesie pokój i radość, i jest to prawdziwe szczęście.

  Bez miłości Bożej dusza umiera. Tak narodziłem się dla ludzi, by miłość Boża wylała się na cały świat. Zaś Gwiazda Betlejemska, która zaprowadziła Trzech Króli na miejsce Mego narodzenia, nie była tylko zjawiskiem, lecz zdarzeniem zaplanowanym przez Boga od stworzenia świata. Nic się nie dzieje przypadkowo i znak ten, co jakiś czas się powtarza, by przypomnieć ludziom, że Bóg w małym Dziecięciu przyszedł do tego świata.

  – Dziękuję, Jezu, za wielki dar Twoich Narodzin, za miłość, za to, że jesteś wszędzie tam, gdzie Cię zaprosimy.

  Maryja: Boża miłość pragnie być w każdym sercu, lecz wiele serc jest zamkniętych, wiele jest serc, co odrzuca miłość Boga i Mnie odrzuca.

  Tak jak Trzej Królowie przyszli i uznali w małym Dziecięciu Króla i Boga, tak serca ludzkie nie są już zdolne przyjąć Jego bezwarunkowej, czystej miłości.

  Tak, pragnę ponowić swą prośbę do dusz wiernych i oddanych Bogu, by oddały Mu pokłon i w ofierze złożyły Mu dar modlitwy, dar postu, dar ofiary ze swego życia. Te dary są bardzo cenne w oczach Boga, i On pragnie wam wszystko wynagrodzić.

  Cenna jest miłość Boga, cenne są Jego łaski, cenna jest ręka Opatrzności, co czuwa nad każdą duszą. Tak, drogie dusze, wszystko, co ofiarujecie Bogu, po stokroć do was powróci.

  Dziś bardzo zagrożone są rodziny, dlatego zapraszajcie Boga Ojca do swych domów, do swych rodzin. Tam, gdzie jest Bóg Ojciec, tam jest i Syn, i Duch Święty.

  Ja, Maryja, pragnę być też zaproszona, wraz z swym mężem Józefem, opiekunem Mojego Syna. Teraz wasze dusze są bardzo zagrożone, gdyż zło wylewa się na świat, lecz Ja, Maryja, wstawiam się za wami bezustannie, we łzach. Pragnę was wyrwać ze słabości waszych, uzależnień, z przeszłości zła. Uciekajcie się do Mnie, proście Mnie o wszystko, a Ja zaniosę wasze modlitwy przed Oblicze Boga Ojca. Nie wszystkie wsze modlitwy są zgodne z wolą Bożą i tych nie mogę przedstawić Bogu. Jednak te, co są z nią zgodne, zawsze Mu przedstawię. Bóg pragnie dla was, Moje dzieci, tego, co jest dla was dobre, i zna wszystkie zamysły wasze, i tajniki serca.

  Miłość Boga, to miłość matki i ojca, pełna troski i zrozumienia. Wiele zależy od waszych decyzji i postanowień. Pamiętajcie, szczera, prosta modlitwa oddana Bogu toruje łaskę. Ważna jest wdzięczność Bogu za wszystkie łaski. A wasze uwielbienie oddaje Chwałę Bogu i otwiera wasze serca na łaskę Boga, bo uwielbienie wam jest potrzebne, a nie Bogu. Modlitwa taka jest radością waszej duszy i daje przyzwolenie Bogu, by mógł działać w waszym życiu.

  – Tak, Maryjo, nasza Matko ukochana, wiele dusz prosi Boga o różne łaski. A czy ktoś pyta, co może zrobić dla Boga, by Go uszczęśliwić?

  Maryja: Tak, Aniu, są takie dusze, co służą Bogu z oddaniem, są dusze, co oddały się w niewolę miłości Bogu, i Mnie ofiarowały swe życie. Dusze te Bóg przeprowadzi i osłoni, a Ja, Maryja, ukryję je pod swoim płaszczem tak, że staną się niewidzialne dla wroga.

  Czas ten trudny jest sprawdzianem dla wielu dusz. Dusza taka, co Mi się ofiarowała i przylgnęła całym sercem do Boga, nadziei nie straci i wszystko przejdzie zgodnie z wolą Boga. Ten rok burzliwy przetrwa dusza wierna i Bóg będzie przy niej. Zaś te, co ulegną lękowi i swe dusze zaprzedadzą, wiele cierpieć będą musiały. Czas ucisku trwa, i wielki trud przed wami, Moje drogie dzieci. Jednak Ja jestem z wami i otacza was Mój płaszcz. Ja jestem waszą Arką, Me Serce przystanią.

  Ten, co Mi zaufał, nie zginie. Ten, co zaufał Menu Synowi, zwycięży. A ten, co wytrwa, zdobędzie Palmę Świętości, Palmę Zwycięstwa.

  Polubienie

 13. Adrian pisze:


  Pilne!!! Posłuchaj zanim zablokują. Dotyczy też ciebie i twoich najbliższych a także znajomych. Wszystkich
  Życie, zdrowie, etyka petycja we Francji w cieniu Norymbergi lekarze, farmaceuci, pielęgniarki

  Polubienie

 14. Adrian pisze:


  RE:SET/CBDC czyli JEŚLI NIE WIESZ O CO CHODZI TO…

  GLOBALNY RE:SET = BRETTON WOODS 2.0

  Polubienie

 15. Adrian pisze:

  NBC News uważa, że “chrześcijański nacjonalizm” stoi na przeszkodzie w zaszczepieniu populacji USA.
  Amerykańska stacja telewizyjna NBC News opublikowała ostry atak na jak to nazywają „chrześcijańskich nacjonalistów”, którzy odmawiają sobie wstrzyknięcia szczepionki mRNA COVID-19, która spowodowała już ponad 3150 działań niepożądanych , zgony na zawał serca , potwierdzony przypadek porażenia Bella
  Podobnie jak w czasach ostatecznych filmy, które wszyscy oglądaliśmy, wkrótce będą polować na chrześcijan, którzy nie zgodzą się na przyjęcie Nowego Porządku Świata i planu szczepienia całego świata.
  Z WIADOMOŚCI NBC:
  Amerykanie znaleźli różne powody, aby podważać sens szczepionki . Jedną ze społeczności, która wydaje się być nieproporcjonalnie przeciwna, są chrześcijańscy nacjonaliści. W rzeczywistości, w nowym badaniu odkrywamy, że Amerykanie, którzy silnie opowiadają się za chrześcijańskim nacjonalizmem – blisko jedna czwarta populacji – są znacznie bardziej skłonni do kwestionowania bezpieczeństwa szczepionek i bycia wprowadzanymi w błąd na ich temat (np. Wierząc, że szczepionki powodują autyzm lub nie pracują lub że ci, którzy nimi zarządzają, są nieuczciwi). Jeśli wystarczająca liczba Amerykanów oprze się szczepionce Covid-19 w oparciu o podejrzenia zakorzenione w dezinformacji, wyniki byłyby katastrofalne dla uzyskania odporności stada i ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa.
  Chrześcijański nacjonalizm jest ideologią, która dąży do tego, aby szczególny wyraz chrześcijaństwa był uprzywilejowany w sferze publicznej – w tożsamości narodowej, polityce publicznej i świętych symbolach Stanów Zjednoczonych. Koncentruje się na określeniu granic obywatelstwa amerykańskiego, które jest (i nie jest) t) „prawdziwym” Amerykaninem.
  NAJCZĘŚCIEJ „CHRZEŚCIJAŃSKA AMERYKA” TO TAKA, W KTÓREJ W CENTRUM KULTURY ZNAJDUJĄ SIĘ BIALI, RDZENNI MIESZKAŃCY, KONSERWATYWNI POLITYCZNIE I RELIGIJNIE CHRZEŚCIJAŃSCY AMERYKANIE. W NASZEJ OSTATNIEJ KSIĄŻCE POKAZUJEMY, ŻE ABY ZROZUMIEĆ RÓŻNE KWESTIE OŻYWIAJĄCE WOJNY KULTUROWE, MUSIMY ZWRÓCIĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA CHRZEŚCIJAŃSKI NACJONALIZM.
  W dwóch innych niedawnych badaniach stwierdzamy, że chrześcijański nacjonalizm jest głównym predyktorem ignorowania zachowań zapobiegawczych w odniesieniu do Covid-19. Pokazujemy, że ci Amerykanie bardziej cenią wolność osobistą lub dobrobyt gospodarczy niż ochronę słabszych. I chociaż nie mierzą bezpośrednio nacjonalizmu chrześcijańskiego, inni badacze stwierdzają, że państwa religijne w większym stopniu nie przestrzegały nakazów pozostania w domu, a konserwatywni protestanci są znacznie bardziej sceptyczni, niż naukowcy rozumieją Covid-19.
  źródło:
  https://www.nbcnews.com/think/opinion/christian-nationalism-s-covid-vaccine-doubt-threatens-america-s-herd-ncna1252515
  Co za piękne wyróżnienie.
  Intelektualiści kierowani duchem Lucyfera tworzą nowe -izmy, nowe doktryny, ideologie i nurty filozoficzne.
  Nadają nazwy czemuś co nie istnieje, a mimo wszystko jest. Powiedzmy że jest grupa ludzi obżerających się. Frazesolodzy określą obżerających nurtem obżartyzmu.
  Pamiętam jak byłem w wojsku i nasi zwierzchnicy mówili nam, że w jednostce panuje tumiwisizm 🙂 Też ciekawy nurt.
  Tylko jak określić ludzi z z LGBT? Może nacjonalizmem sodomskim?
  No więc jestem przeciwny nacjonalizmowi sodomskiemu na ziemiach polskich, ponieważ są wrogami moich przodków.
  Proszę o stworzenie ustawy mającej na celu eksmitowanie Edomitów, Chazarów oraz Kananejczyków na ich rodzime ziemie.
  Oczywiście w dwie strony nie działa ten nacjonalizm a tylko w jedną gdyż są równi i równiejsi.
  Dlaczego tak bardzo się cieszę z tego naznaczenia nas?
  Po pierwsze w ten sposób pokazują, że to wartości biblijne powodują głoszenie prawdy, w tym szczepionkowej.
  Po drugie ten termin “nacjonalizm chrześcijański” wkłada miecz Jezusa w samo chrześcijaństwo. Gros księży i pastorów będzie musiało opowiedzieć się po jakiej stronie stanąć, choć i tak uważam, że część antyszczepionkowych pastorów stoi po stronie syjonizmu. Taka kontrolowana opozycja. Ale włożenie miecza zrobi grubą krechę mimo wszystko.
  https://detektywprawdy.pl/2021/01/07/nbc-news-uwaza-ze-chrzescijanski-nacjonalizm-stoi-na-przeszkodzie-w-zaszczepieniu-populacji-usa/

  Polubienie

 16. Mateusz pisze:

  Polska na 3. miejscu w Europie pod względem liczby szczepień

  Proces szczepień jest wciąż w fazie rozruchu, ale będzie przyspieszał; w tym momencie na tle Europy zajmujemy trzecie miejsce pod względem liczby zaszczepionych osób – powiedział w czwartek szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

  Polubienie

 17. Mateusz pisze:

  wtorek, 12 listopada 2013 roku, godz. 20.30

  Pierwszy znak będzie taki, że Ziemia zacznie się szybciej obracać. Drugi znak będzie dotyczył słońca, które wyłoni się większe, jaśniejsze i zacznie się obracać. Obok niego zobaczycie drugie słońce. Wtedy pogoda sprawi, że świat będzie wstrząsany, a te zmiany spowodują, że wiele części ziemi zostanie zniszczonych…

  …Gdy Mój Kościół oświadczy, że wita z radością wszystkich, nie dajcie się oszukać. Nie znaczy to, że przyjmą pogan w Moim Kościele, by i oni mogli się pokłonić przed Moim tabernakulum. Nie, to będzie parada bałwochwalstwa przede Mną, spowodowana grzechem pychy, aby bezcześcić święte, poświęcone tabernakula. Na Moich ołtarzach będą umieszczać pogańskie symbole i będą się domagać, aby niczego niepodejrzewający parafianie kłaniali się swoim współbraciom i współsiostrom i witali ich życzliwie i z hojnością…

  Polubienie

 18. Mateusz pisze:

  W całym 2020 roku odnotowano już 28 najkrótszych dni na tle historii pomiarów. W żadnym poprzednim roku nie miało miejsca coś podobnego. Stąd właśnie zrodził się żart, że nie tylko my, ale też Ziemia jak najszybciej chce się pożegnać z tym koszmarnym rokiem.

  Polubienie

 19. Adrian pisze:

  Odtajniono zapisy umowy na A4. Okazuje się, że… może być gorzej
  Aktualne opłaty za przejazd małopolskim odcinkiem autostrady A4 Katowice-Kraków to obecnie 60% maksymalnej opłaty, jaka może być ustalona.
  https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-odtajniono-zapisy-koncesji-na-autostrade-a4-moze-byc-gorzej,nId,4968358
  ==================================
  Trzynaście kopalń przeznaczonych do likwidacji. Jest rządowy plan.
  Wyciekł projekt umowy społecznej rządu z górnikami. Zamiast wprowadzać jakikolwiek ład i porządek do dyskusji o koniecznej transformacji energetycznej, dokument jeszcze bardziej miesza i każe zadawać nowe pytania. Być może padną one w przyszłym tygodniu, gdy mają odbyć się kolejne rozmowy…
  https://spidersweb.pl/bizblog/umowa-spoleczna-rzadu-z-gornikami/
  ==================================
  ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW, FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny

  Click to access D20202412.pdf


  ==================================
  Respirator od rządu plus płuco. Efekt? Rozerwany organ. Tak lekarze opisują działanie sprzętu, który dostali z Agencji Rezerw Materiałowych. Na naprawę wadliwego sprzętu muszą czekać dłużej, niż przeciętny obywatel na naprawę pralki. Sprzęt miał pomóc w walce z koronawirusem, a póki co, to lekarze muszą walczyć z jego wadami. Personel medyczny nie przebiera w słowach, nie zostawiając suchej nitki na rządowej „pomocy”.
  https://superbiz.se.pl/wiadomosci/w-szpitalach-wybuchaja-pluca-wadliwy-sprzet-od-rzadu-lekarze-przerazeni-aa-85jW-eCCW-uoQg.html?utm_campaign=buttonFB&utm_medium=fb&utm_source=facebook&fbclid=IwAR0IZRdbWPDAQzA9oy8k5tTLEQba6XgknIx9wkaxUbix6zHI4p3_rJxobHA

  Polubienie

 20. Adrian pisze:

  A co z pochwyceniem? REPOST

  UWAGA: Stało się to w 2008 roku. Słyszałem różne niejasne rzeczy o „Wniebowzięciu” i nie wiedziałem, w co wierzyć. Słyszałem różne opinie ludzi, widziałem różne opinie w Internecie i oglądałem w telewizji rzeczy, które pokazywały różne opinie. Zapytałem więc Pana, ponieważ On jest jedynym, który naprawdę wie. Oto, co powiedział.
  Sobota, 1 stycznia 2011 r
  Panie, co z pochwyceniem (lub powtórnym przyjściem)
  3 maja 2008 r. Zapytałem Pana o wniebowzięcie (lub powtórne przyjście – o czym myślę jako o zachwycie). Czytałem o czasach ostatecznych i chciałem lepiej zrozumieć, co ma nadejść. „Panie, jak inni nie będą wiedzieli, dokąd się udaliśmy – czy nie usłyszą Twojego krzyku i dźwięku trąby, kiedy wzywasz nas do domu?”
  „ Inni usłyszą świszczący dźwięk, to wszystko, bo nie mogą usłyszeć Mojego głosu ani Mojej trąby, tak jak Moje dzieci . (Ew. Mateusza 24: 40–41) W jednej chwili Moje dzieci zostaną zabrane, a świat zostanie wrzucony w wielką ciemność . (Jeremiasza 13:16)Wtedy mój gniew spadnie na tych, którzy pozostawili w tyle na strasznych drogach, bo się Mnie zaparli, nie znają Moich dróg ani Mojego Imienia. Nie, moje dzieci nie zostaną pozostawione w tyle, aby cierpieć mój gniew w tym czasie, ponieważ Jezus niósł mój gniew za was, ale nie za niegodziwych niewiernych.
  Nadchodzi wielki i straszny dzień na ziemi. W tym czasie nastąpi wielkie zamieszanie i zamieszki, ponieważ ci, którzy zostaną w tyle, nie będą wiedzieli, w co wierzyć i wpadną w panikę. Będą wołać do Mnie, ale ja ich nie wysłucham, bo ich nie znam, bo już wytyczyli swoją ścieżkę i wybrali sposób, w jaki będą nią żyć, a Mój czas łaski dla ludzi dobiegnie końca.
  Bestia pojawi się na ziemi i nadejdzie straszny czas, jakiego twój umysł nie byłby w stanie pojąć, ponieważ jest to naprawdę poza pojmowaniem człowieka, aby oddać ją w ręce samego szatana i nie umrzeć! Ale moje dzieci nie zobaczą tego dnia, ponieważ będą tutaj ze Mną, w niebie.
  Zachwycenie rzeczywiście nastąpi w mgnieniu oka, jak mówi Moje Słowo, jedna sekunda dwie będą pracować razem na polu, a następna druga zniknie i nikt nie zostanie na ziemi nie będzie wiedział dlaczego. Ich umysły też będę zaciemniać w tych dniach. Gruba ciemność, którą widziałeś w swoim duchu (wizja, którą miałem w styczniu podczas czczenia dużego ciemnego koca schodzącego w kierunku ziemi – naprawdę niesamowita – w moim duchu natychmiast pomyślałem o grubej ciemności)przyjdą i będą mieli oczy, które nie widzą, i uszy, które nie słyszą.
  Będą ślepo podążać za antychrystem ku ich wiecznemu zniszczeniu, ponieważ nie poznali Mnie ani nie wzywali Mojego Imienia, kiedy był jeszcze czas . „
  Uwaga autora : wydało mi się to interesujące. Kiedy odszukałem wersety zawierające wyrażenie „gruba ciemność”, w KJV w Księdze Izajasza 60: 2 jest jeszcze jedno odniesienie : Oto ciemność {Strong’s H2822: od hebrajskiego słowa hesek oznaczającego śmierć, nędzę, zniszczenie, ignorancję , smutek, złość lub niejasność} okrywa ziemię i brutto ciemność {Strong H6205: od hebrajskiego arapel (mówi, że prawdopodobnie pochodzi od H6201 arap oznaczającego OPUSZCZANIE ), co oznacza ciemność, ciemną chmurę, ciemność, gęstą ciemność lub gęstą ciemność} lud: ale nad tobą powstanie Pan, a jego chwała będzie widziana nad tobą . Wierzę, że taki był sens wizji koca ciemności, który ujrzałem w moim duchu zstępującym na ziemię – gdy ciemność spada na ziemię, chwała Boża pojawia się i jaśnieje coraz jaśniej na Jego Oblubienicy w tym czasie.
  https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://wingsofprophecy.blogspot.com/&prev=search&pto=aue

  Polubienie

 21. bozna2 pisze:

  Kochani Różaniec do Boga Ojca odmawiam już parę miesięcy. Zdarzyło się to po tym, jak byłam na modlitwie wstawienniczej, aby uzyskać zrozumienie woli Bożej względem siebie. Wiecie jaką chorobę w tym czasie przechodziłam. Usłyszałam od Księdza i wstawienników piękne słowa od Naszego Ojca, który przemawiał w szczodrości swego Dobrego i Miłosiernego serca, typu kochana córko. To były słowa miłości i bliskości, Kogoś Kto mnie od zawsze dobrze zna. To było dla mnie wielkie przeżycie. Myślałam, że może będę miała słowa poznania od Maryi albo Pana Jezusa, a tu Bóg Ojciec, ale mnie to nie zdziwiło, bo wtedy czytałam i słuchałam orędzia „Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci”oraz zakupiłam wydania książkowe. Samo Niebo skierowało moją uwagę i poznanie na Ojca. Życzę wszystkim, którzy są w wielkiej potrzebie by prosili Boga Ojca o ratunek, bo On zapewnił, że o cokolwiek poprosisz otrzymasz.
  https://bogojciec.pl/rozaniec/
  Moje drogie dzieci! Każdy dobry i zły uczynek otrzymuje swoją nagrodę lub karę stosownie do tego, na co zasługuje. Wy, moi drodzy, nadal czyńcie dobro, kontynuujcie modlitwę za grzeszników i nie spędzajcie dnia bez proszenia mnie, abym jak najszybciej powrócił w mojej chwale, aby sądzić żywych i umarłych i przyjść do mojego królestwa. Módlcie się o to codziennie w Ojcze nasz, ale niestety niektórzy po prostu mówią to jako zwyczajowy tekst, nie zmieniając go w czyn i nie tęskniąc za spełnieniem w swoich sercach. Kościół modli się od dwóch tysięcy lat: niech przyjdzie Królestwo Boże, niech się dzieje Jego wola, jak w niebie i na ziemi. Zamiast tego jednostka stawia siebie w centrum, wyklucza Boga ze swojego życia i wierzy, że liczy się tylko to, że jego wola się spełni. Dlatego na świecie jest tak wiele grzechów i tak wielu nieszczęśliwych ludzi.Jeśli nazywacie Niebo wiecznym szczęściem – a robicie dobrze, ponieważ tak jest – to ziemia może stać się szczęśliwą egzystencją tylko wtedy, gdy zostanie na niej wykonana wola Boża. Nie byłoby to trudne do osiągnięcia, gdyby ludzie przyjęli wolę Ojca, zaparli się samych siebie i nieśli swój krzyż, aby pomóc potrzebującym i sobie nawzajem.
  https://jezusuzenete.hu/2020-december-27-szent-csalad-vasarnapjan-az-ur-jezus/

  Polubienie

 22. bozna2 pisze:

  https://www.przymierzemilosci.pl/aktualno347ci/szczepionki-przekazy-prorokow
  https://citizengo.org/pl/184502-swiadectwo-wiary-przeciwko-masowym-szczepieniom-skierowane-do-episkopatu-polski-prezydenta-i
  https://www2.memri.org/polish/debata-w-irackiej-telewizji-nie-mozna-winic-hitlera-zydzi-sa-przyczyna-wszystkich-konfliktow-covid-19-jest-masonskim-narzedziem-szczepionka-bedzie-uzywana-do-kontrolowania-ludzi-przez-sat/14892
  Matko, a co do tych szczepionek co nam tak refundują i namawiają masmedia z rządem na czele? Pytają twoje dzieci – J. B . zatroskana?

  Odpowiedź brzmi: Nie, nie, nie! To jest metoda szatańska, by zniewolić dzieci Moje, by potem kierować waszymi falami mózgowymi przez 5-G. Manipulowani będziecie jak manekiny, odczujecie zamęty w głowie, potem będą wam rozkazywać co macie robić. To zaprogramowany system bazy waszego DNA.

  I zmienią waszą tożsamość, to jest wszczepienie ciężkich metali, które nie są obojętne dla organizmu. Szczepionka oparta na abortowanych ciałach dzieci, wytworzy antyciała ofiarowane lucyferowi. Czy jemu chcecie służyć?

  Walka z tym korona wirusem, tą metodą wyszczepienia rodzaju ludzkiego, to jest pewna śmierć duszy i ciała. Zabraniam. http://www.domymodlitwyjp2.pl/

  Polubienie

 23. Adrian pisze:

  Carbonia 01.06.2021 – 18.17

  Przygotuj się na ostrzeżenie!

  Stanie się to wkrótce, kiedy wszystko będzie teraz wydawać się w sprawie diabła, abbigliamentoj Ja, Bóg Stwórca, wasz Ojciec, obudzę dla Mnie ludzkość.
  Swoją mocą zaskoczę mężczyzn! Zobaczą Mnie, będą zdumieni, w sercu odczuwają lęk przed Mną, ale nie zrozumieją od razu, ponieważ są nieobecni u Mnie, żyli na świecie i przyodziali si w fałszywe światłaę. Wtedy i tylko wtedy będą krzyczeć z pełnego oddechem w swoich ciałach: „Ojcze, czujemy Twój gniew!”.
  Będziesz szalony, nie zrozumiesz, dlaczego nie będziesz przygotowany! Zakwestionowałeś moją Prawdę, zniknąłeś w magii szatana, który jak dobry uwodziciel zdołał zabrać cię ode Mnie, ale Ja Jestem O ludzie, wiedzieliście o tym, ale wiedzieliście o tym, ale w swojej dumie rzucyśłścamij dumie rzucyśłśc i pożądaniem, ciesząc się w w pełni grzechem.Szatan oślepił cię, odebrał ci jasność, oddałeś się jego grze i teraz nie będzie wydostać się z jego kręgu śmierci.
  Ogień spadnie z nieba, ziemia zadrży wszędzie,
  z nieba nadejdą grzmoty i hałasy,
  gniew Boży będzie straszny.
  Skierowaliście życie do piekła lub ludzi, w swojej wolnej woli, którą wybraliście, teraz będę waszym Bogiem Stwórca, który pociągnie za wodze.
  Dość, moje dzieci, wystarczy! Osiągnęliście dno, poszliście dalej, nie mogę dłużej czekać, moje wierne dzieci, mój mały odpoczynek błaga o moja interwencję, zmęczenie jest wielkie, a wielkenie Mój. Błagają mnie lub wczesny powrót! Krzyczą swoją wielką miłość do Mnie! Włożyli Mnie! Prowadzeni przez Maryję, z różańcem w ręku, walczą ze złem i błagają lub moje miłosierdzie.
  Spójrzcie na Mnie, moje błogosławione dzieci, wasz Bóg usłyszał wasze lamenty, przy mnie z zadowoleniem waszą ofertę zbawienia tej nędznej ludzkości, teraz nadszedł czas, abrodym dałnie wamąnąwęc
  Czas się skończył, nadeszła epiphany , aby świat Mnie rozpoznał: Mędrcy oddali Mi cześć, oddali mi cześć i pokłonili się Mi; rozpoznali Boga, który zbawia, szli za gwiazdą, którą im posłałem jako przewodnika do Mnie, przyprowadziłem ich do Mnie i odpowiedzieli mi swoją miłością.
  Czek Dzisiajam na was, odwiedzcie mnie moje dzieci, rozpoznnajcie mnie i proś mnie o przebaczenie, ponieważ nadszedł czas na moją manifestację.
  Wszyscy jesteście kochani, wszyscy jesteście w moim Najświętszym Sercu, jako Ojciec i Bóg, na was, abyście udzielili wam łaski we Mnie. Nie bądźcie głupi, pokutujcie teraz i proście o przebaczenie za wasze grzechy … wyrzeknijcie się szatana, a wezmę was do Siebie i dam wam mnie.
  Cóż za radość mieć was wszystkich!
  Jakie piękno w moich oczach!
  Cóż za radość żyć żyć tam w mojej ogromie.
  Jakie szczęście dla ciebie w moim świecie!
  Chodźcie, umiłowane dzieci, widziałem waszą nieprawość, uznaję wasze człowieczeństwo, ale chcę usłyszeć siebie nazywanego Ojcem, chcę być dla was wszystkim!
  Przyjdź do Mnie, nie zwlekaj dłużej, kocham cię!
  Jeśli będziesz w stanie zrozumieć Moje Słowa, zostaniesz zbawiony.

  Polubienie

 24. Szafirek pisze:

  8 stycznia – św. Piotr Tomasz, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-08a.php3
  8 stycznia – św. Wawrzyniec Iustiniani, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-08b.php3
  8 stycznia – św. Seweryn z Noricum https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-08c.php3
  8 stycznia – św. Daniel Comboni, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-08d.php3
  8 stycznia – bł. Eurozja Barban https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-08e.php3

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Ciekawe co się 20 stycznia wydarzy według tej daty w tym wideo. Może coś w Ameryce.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Ameryka już nie będzie Ameryką.

    Polubienie

   • Adrian pisze:

    https://businessinsider.com.pl/firmy/przepisy/wsa-w-warszawie-orzekl-ze-rzadowe-zakazy-epidemiczne-sa-sprzeczne-z-konstytucja/e5el6q1
    ======================
    PiS chce odebrać Polakom możliwość ODMOWY PRZYJĘCIA MANDATU? Jest nowy projekt
    https://prawy.pl/112255-pis-chce-odebrac-polakom-mozliwosc-odmowy-przyjecia-mandatu-jest-nowy-projekt/
    ======================
    Czy Prezydent USA przekaże władze Radzie Wojskowej?
    https://gloria.tv/post/gpucTHGJdpxF22d6N2PJsHk7V
    media głównego ścieku wraz elitą za wszelką cenę chcą się pozbyć Trumpa wiadomo kto pociąga za sznurki…..pewnie go usunął jak Kennediego (zamach dokonany 22 listopada 1963), nawet jeśli do (lub po) 21 stycznia nic się nie wydarzy, to na pewno będą jego i tak zabić…..(będzie zamach stanu, wojna domowa, wybuch wulkanu lub atak nuklelarny ?)

    Polubienie

   • Adrian pisze:

    Piątek, 8 stycznia 2021: (Bomba)
    WIZJA:
    W kościele św. Jana Ewangelisty po Komunii św. widziałem nowego demaskatora, który faktycznie zmienił głosy Trumpa na głosy Bidena, włamując się przez Internet do maszyn Dominium z Rzymu we Włoszech. To największy przypadek zdrady spowodowanej zagraniczną ingerencją.
    Jezus powiedział:
    „Mój synu, widziałeś, jak nowy informator ujawnił prawdziwe źródło tego, w jaki sposób Demokraci używali oszukiwania do zamiany głosów Trumpa na głosy Bidena. Ten pracownik dużej firmy użył wojskowych satelitów do zmiany głosów w Rzymie ktore to zostały wysłane przez Internet do Niemiec, a następnie do Ameryki. Kiedy wyłączono maszyny American Dominion, wowczas zmieniła się liczba głosów. To jest cudzoziemska zdrada na najwyższym szczeblu. Ludzie z głębokiego państwa boją się waszego prezydenta i dlatego chcą go oskarżyć i unieszkodliwic. Wiedzą, że jeśli go nie powstrzymaja, to ludzie z głębokiego stanu pójdą do więzienia za zdradę stanu.
    Wasz prezydent powinien jak najszybciej ujawnić Amerykanom te nagrane dowody. Jeśli skorumpowane sądy nie zaakceptują tych nowych dowodów, to znajdziecie sie wkrotce w częściowym stanie wojennym, który wskrzesi prezydent Trump na mocy ustawy o powstaniu, aby skazać przywódców demokratycznych na więzienie za ich zdradzieckie zbrodnie. Mogłoby to wywołać wojnę domową ze stanem głębokiego panstwa. Jeśli wasz prezydent nie podejmie działań przed 20 stycznia, wszyscy będziecie w państwie komunistycznym. Przygotujcie się na Moje nadchodzące Ostrzeżenie i ucisk, ponieważ wkrótce zostaniecie wezwani do Moich schronień, gdy wasze życie będzie zagrożone. „
    http://www.johnleary.com/

    Polubienie

 25. Adrian pisze:

  Koronakomunizm w natarciu. Wywłaszczanie w Portugalii w imię odbudowy gospodarki
  Rząd Portugalii uchwalił przepisy, na podstawie których państwo będzie mogło wywłaszczyć obywateli w sytuacji wyższej konieczności związanej z planem odbudowy gospodarki po koronakryzysie – ogłosił w piątek socjalistyczny gabinet premiera Antonia Costy.
  https://nczas.com/2021/01/08/koronakomunizm-w-natarciu-wywlaszczanie-w-portugalii-w-imie-odbudowy-gospodarki/
  =======================
  Liderka Demokratów w Senacie przyznała, że rozmawiała z szefem połączonych sztabów, jak powstrzymać Donalda Trumpa przed rozpoczęciem ataku atomowego przed upływem jego prezydentury
  https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/8063671,nancy-pelosi-usa-wojsko-donald-trump-bron-jadrowa-impeachment-kapitoll.html
  =======================
  Ta wiadomość to cios dla policji. Premii w tym roku nie będzie
  To zła wiadomość dla policjantów i pracowników cywilnych policji. W tym roku trzeba będzie prawdopodobnie zapomnieć o nagrodach i premiach uznaniowych
  https://www.o2.pl/informacje/ta-wiadomosc-to-cios-dla-policji-premii-w-tym-roku-nie-bedzie-6595026739551040a

  Polubienie

 26. Szafirek pisze:

  9 stycznia – św. Adrian z Canterbury, opat https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-09a.php3
  9 stycznia – św. Julian z Antiochii, męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-09b.php3
  9 stycznia – św. Andrzej Corsini, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-09c.php3
  9 stycznia – bł. Alicja le Clerc, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-09d.php3

  Polubienie

 27. Adrian pisze:

  To o tym mówił niedawno tu wstawiany Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński:

  „Skończył się 20. letni okres ochrony patentowej dla szczepionki na grypę i dlatego grypa musiała zniknąć. W jej miejsce pojawił się COVID. Następne patogeny i choroby są już w przygotowaniu. ”

  https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/

  Polubienie

 28. Adrian pisze:

  Carbonia 08.01.2021 – 2.41 p.m.

  Żyjecie już w czasie karcenia, Niebo ogłosi nowy początek.
  Moje ukochane dzieci, to nadal Ojciec wzywa was z powrotem do siebie.
  Obudźcie się, ludzie, nadszedł czas wielkiego ucisku, Ziemia będzie cierpieć, Ludzkość będzie rozdarta przez ból.
  Szatan dobrze zaaranżował swój zły plan, aby cię odepchnąć ode mnie, uczynił cię ślepym i głuchym na mnie, twoje serce stało się czarne jak smoła, zaplątałeś się w jego siatkę śmierci, jego potężne pazury trzymać cię utknął i nie można mu się oprzeć, bo dałeś mu pozwolenie nad tobą, on zarządza tobą i prowadzi cię coraz dalej od Boga Stwórcy.
  Ziemia drży w swojej agonii, ta Ludzkość nadal ma nadzieję na rozwiązanie tego zła, które ją otacza.
  Zaprawde, dajcie znać ludziom, że nie będzie odwrotu,
  że wojna będzie nie do zniesienia,
  że śmierć będzie przychodzić od domu do domu
  dla tych, którzy nie uczynili się bezpiecznymi w Chrystusie Jezusie,
  Droga, prawda i życie! Tylko zbawienie!
  Bóg interweniuje, by położyć kres tej porażce spowodowanej przez Zło. Ziemia zostanie oczyszczona, aby być zamieszkana przez wiernych Chrystusa, przez tych, którzy chodzą w Jego prawach i szanować Jego wolę.
  Bóg Ojciec jest gotowy na swoją sprawiedliwość!
  Uważajcie, o panowie, pokutujcie teraz, zanim będzie za późno. Ci, którzy nienawidzili Syna i ukrzyżowali Go, i nadal stale powtarzać Jego ukrzyżowanie, nie będzie mógł być zbawiony, chyba że kłaniają się Mu z sercem skruszonym i prosić Go o przebaczenie. Nikczemne istoty pracowały nad tym człowieczeństwem, aby go załamać… i umrzeć.
  Żyjecie już w czasie karcenia; Niebo wyznaczy koniec tej herezji i ogłosi nowy początek.
  Głowa Starożytnego Węża zostanie zmiażdżona przez Błogosławioną Dziewicę, ze wszystkimi jej dziećmi, jej armią na ziemi: … Jej pięta! Dzieci wierne swojemu Synowi Jezusowi, prawdziwemu Magisterium Kościoła.
  Dzieci Jerozolimy, wznieście serca wasze do Najwyższego, wyciągnijcie miecze: niechaj będzie głośno głoszona prawda! Rozbijajcie swoje różańce z wiarą w Maryję, błagajcie o powrót chwalebnego Chrystusa na Ziemię!
  Ogłosić jego zwycięstwo! Bóg jest! Nikt nie jest taki jak Bóg! Nic nie jest niemożliwe dla Boga! On uczyni wszystko nowym i będzie głosił swoje królestwo na ziemi.
  Chodźcie, jako prawdziwi żołnierze Chrystusa, służyć Mu w ostatecznej misji w zbawieniu, stojąc mocno w Nim, Prawdzie!

  Polubienie

 29. Adrian pisze:

  Nieoficjalne: Rząd przedłuży obostrzenia o kolejne dwa tygodnie
  https://www.pch24.pl/nieoficjalne–rzad-przedluzy-obostrzenia-o-kolejne-dwa-tygodnie,81158,i.html
  ================================
  PILNE: Anglia wprowadza obowiązkowe TESTY dla podróżnych! Za ich brak będą wystawiane mandaty w wysokości £500
  Od przyszłego tygodnia testy dla osób przekraczających granicę w Anglii będą obowiązkowe
  Za brak testu dostaniemy mandat w wysokości £500
  https://www.polishexpress.co.uk/pilne-anglia-wprowadza-obowiazkowe-testy-dla-podroznych-za-ich-brak-beda-wystawiane-mandaty-w-wysokosci-ps500?fbclid=IwAR24gEaJtTVUW0U0DKbYGQefihOkUcJRfA9s-gPriZdbD8dX9-iZFIpX6PE
  ================================
  Badanie Pentagonu: szczepionka przeciw grypie zwiększa ryzyko koronawirusa o 36% (i inne badania uzupełniające)
  https://forumemjot.wordpress.com/2021/01/07/badanie-pentagonu-szczepionka-przeciw-grypie-zwieksza-ryzyko-koronawirusa-o-36-i-inne-badania-uzupelniajace/
  ================================
  „Narodowy Program Szczepień groźny dla narodu”. Prof. Piotrowski: Rząd nie przekazuje pełnej informacji
  O Narodowym Programie Szczepień mówił dziś na antenie Radia WNET Mirosław Piotrowski. Były europoseł podkreślił, że choć ma on „bardzo łagodną nazwę”, to jego zdaniem, jest on „groźny” dla narodu polskiego, ponieważ rząd nie przekazuje pełnej informacji na temat tej szczepionki. Jak tłumaczył, rządzący nie mówią, że została ona dopuszczona do użytku warunkowo, ze względu na nieprzeprowadzenie części badań klinicznych.
  https://dorzeczy.pl/kraj/167917/narodowy-program-szczepien-grozny-dla-narodu-prof-piotrowski-rzad-nie-przekazuje-pelnej-informacji.html
  ================================
  Firma zajmująca się rozpoznawaniem twarzy twierdzi, że Antifa zinfiltrowała protestujących Trumpa, którzy zaatakowali Kapitol
  https://www.washingtontimes.com/news/2021/jan/6/xrvision-firm-claims-antifa-infiltrated-protesters/
  ================================
  Wyborcza: Działaczka PSL gwałcona przez biznesmena. Zmarła w tajnym policyjnym mieszkaniu w niewyjaśnionych okolicznościach
  https://naszapolska.pl/2021/01/09/wyborcza-dzialaczka-psl-gwalcona-przez-biznesmena-zmarla-w-tajnym-policyjnym-mieszkaniu-w-niewyjasnionych-okolicznosciach/

  Polubienie

 30. Mateusz pisze:

  Ks. Michel Rodrigue (Kanada), 31.12.2020., orędzie Boga Ojca

  Mój synu, napisz to, co mówię do twojego serca. Wielka ciemność spowija świat, i teraz nadszedł czas. Szatan zaatakuje fizyczne ciało Moich dzieci, które stworzyłem na Mój obraz i podobieństwo. Od początku ludzkość otrzymała i wciąż otrzymuje istnienie poprzez Słowo i w Słowie. Po pierworodnym upadku Pierwszej Pary, tylko Mój Umiłowany Syn mógł wam przywrócić, poprzez swoją ofiarę na Krzyżu, Moje podobieństwo, które utraciliście. Poprzez żywą wodę, która wytrysnęła z Jego Serca, sprawił On, że wypłynęło źródło Sakramentu, który czyni was jednym z Nim i ze Mną. Szatan chce zniszczyć wasze ciała, które są świątyniami Ducha Świętego: Mojego Ducha Miłości, który mieszka w was. Szatan, poprzez swoje marionetki, które rządzą światem, chce wam wstrzyknąć swój jad. Będzie on posuwał swoją nienawiść do was aż do punktu, [w którym będzie się wam] przymusowo narzucać, bez brania pod uwagę waszej wolności. Po raz kolejny wiele z Moich dzieci, które nie mogą się bronić, będzie męczennikami milczenia, jak to było w przypadku Świętych Niewiniątek [Betlejemskich]. To jest właśnie to, co Szatan i jego siepacze robili zawsze. Ostrzegam was, wszystkich Moich wiernych i każdą osobę dobrej woli, w tej uroczystej oktawie Narodzin Mego Syna na Ziemi. Dziś, w tę błogosławioną Uroczystość Bożego Macierzyństwa Dziewicy Maryi, wybranej spomiędzy wszystkich kobiet, rozpoczyna się czas nieprzyjaźni pomiędzy Jej potomkami a Wężem Starodawnym, którym jest Diabeł i Szatan. Ponieważ wy jesteście w Moim Synu, Jezusie, poprzez Jego święty Chrzest, jesteście Jego rodem, Jego potomstwem. Jesteście wszyscy dziećmi Mojej Córki, wybranej spomiędzy wszystkich niewiast: Dziewicy Maryi. Ona jest waszą Matką. Nie bój się, mała trzódko. Ja będę [wam towarzyszył i] udzielał wam pomocy. We właściwym czasie przyjdzie chwała Mego Syna, Jezusa, w związku z [lub: ze względu na, wskutek] Tryumfem Niepokalanego Serca Mej Córki i waszej Błogosławionej Matki, Maryi! Wasz Ojciec, który was kocha!

  Komentarz:
  W tych dniach, w których świat wchodzi w czas decydujacej bitwy między Dobrem a Złem, między Chrystusem i Maryją a Szatanem i Antychrystem, nasz kochający Ojciec daje nam schronienie w Sercu naszej Matki Maryi, która ma nas poprowadzić do zwycięstwa. Podczas gdy nienawiść Nieprzyjaciela będzie nas atakować z coraz większą siłą, odbierając nam kolejne obszary wolności i narzucając nam przemocą swój szatański „porządek świata”, naszym zadaniem (a zarazem jedynym ratunkiem) jest skorzystać z tego zaproszenia, schronić się w Sercu Maryi przez osobiste, głębokie i realne oddanie, zawierzenie i poświęcenie się Jej, i pomagać Jej ratować dusze naszych bliźnich i nas samych za pomocą środków, które nam podaje, a szczególnie za pomocą modlitwy różańcowej, sakramentów, Słowa Bożego, pokuty i postu. Nie bójmy się: choć jesteśmy mali, słabi i sotsunkowo nieliczni wobec tych tak po ludzku potężnych hord zła oraz wielkich potęg światowych i duchowych stojących za nimi, to jednak mamy Ojca i Matkę, mamy Zbawiciela, i dlatego już stoimy po zwycięskiej stronie. Ufajmy Bogu i polegajmy na Nim, pozwalając, by to On troszczył się o nas, nie bez ludzkiej roztropności, ale na pewno bez lęku. Zwycięstwo jest blisko; a nawet, gdyby przyszło nam stracić to życie doczesne, to przecież potem czeka nas wieczność z nieskończenie kochającym Bogiem. Toteż żyjmy miłością ofiarną i zwycięską, każdego dnia składając samych siebie w ofierze razem z Chrystusem na ołtarzu Nieskończonej Miłości, aby razem z Nim pokonać śmierć i zmartwychwstać.

  Polubienie

 31. Adrian pisze:

  Ksiądz został wysłany na przymusowy urlop po tym gdy . ..”podczas modlitwy wiernych ks. Piotr Krysztofiak, rezydent w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wielkopolskim powiedział: „Wszystkie obecnie produkowane szczepionki na COVID-19 zostały wytworzone z wykorzystaniem ciał dzieci pochodzących z aborcji. Módlmy się za naukowców, aby wynaleźli szczepionkę niebudzącą kontrowersji moralnych”.
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ksi%C4%85dz-m%C3%B3wi%C5%82-%C5%BCe-do-produkcji-szczepionek-wykorzystuje-si%C4%99-p%C5%82ody-z-aborcji-zosta%C5%82-ukarany/ar-BB1cBHCV?ocid=msedgntp
  ==========================
  Aborcja groźniejsza niż Covid, 42 mln ofiar w 2020 r.
  https://www.niedziela.pl/artykul/63416
  to oficjalne dane, a nie oficjalne pewnie 2x większe, gdzie przodują Chiny, Indie gdzie większości musi się urodzić chłopiec

  Polubienie

 32. Adrian pisze:

  Policjanci ścigają dzieci zjeżdżające na sankach ze stoków na Kaszubach.
  Kontrole stoków na Kaszubach. Policja na tropie dzieci na sankach. Chce ukarania właściciela nieczynnego wyciągu narciarskiego.
  https://bezprawnik.pl/kontrole-stokow-na-kaszubach/
  ====================
  Przymusowa kastracja Afrykanów, sterylizacja Afrykanek – konieczność ekologiczna
  http://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?p=545583#p545583
  ====================
  Koronawirus w Portugalii. Rząd zapowiedział lockdown
  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-w-portugalii-rzad-zapowiedzial-lockdown,nId,4976535
  ===================
  Wkroczyłeś w czas wielu zmian i odczuwasz skutki w swoim życiu. Inni wokół was również odczuwają niestabilność tej godziny, ale nie bójcie się, mój ludu, tylko wierzcie.
  Potrząsam wszystkim, czym można wstrząsnąć w tym czasie, a kiedy wstrząśnie w waszym życiu, niektórych ludzi i niektórych rzeczy już nie będzie. Pragnę więcej twojej uwagi i skupienia. Pragnę spędzić z Tobą czas, którego te relacje w Twoim życiu uniemożliwiły i nie będę ich dłużej tolerować.
  Poddajcie się Mi, ukorzcie się pod Moją potężną ręką i pozwólcie Mi czynić to, co trzeba, abyście mogli wznieść się wyżej w tej intymnej wędrówce, abyście byli chronieni w tym, co ma spotkać wasz naród i każdy naród. Że możesz być teraz ukryty w sekretnym miejscu.
  Środa, 6 stycznia 2021 r
  Wiele niegodziwości
  Moje dzieci, powiedziałem wam, czego teraz doświadczacie, to próba generalna przed tym, co będzie dalej. Czy zastanawiałeś się nad znaczeniem moich słów skierowanych do ciebie?
  To, co następuje, jest znacznie silniejsze i bardziej rozpowszechnione, o wiele bardziej zabójcze niż to, z czym teraz się borykasz. Zło będzie w centrum tego, co nastąpi, a jego celem jest władza.
  Niedługo uwolniona zostanie kolejna plaga, która pochłonie życie setek tysięcy. Wydaje ci się, że umieranie nigdy się nie skończy. W wielu krajach jest teraz wiele niegodziwości na wysokich stanowiskach w wielu krajach i dążą one do uzyskania całkowitej kontroli, aby mogły rządzić każdym twoim ruchem.
  W miarę upływu czasu twoje ruchy będą znacznie bardziej ograniczone niż teraz, a ci u władzy będą próbowali ograniczyć nawet to, z kim możesz się komunikować i jak. Ich intencją jest, aby te ograniczenia obowiązywały długo po zniszczeniu przez nową plagę. Będą odporni na tę zarazę, ponieważ byli jej twórcami. Został stworzony na taki czas jak ten.
  Poznajcie Moje dzieci, czas, w którym żyjecie. To dopiero początek trudności dla Mojego ludu, ponieważ będą się one zwiększać z każdym mijającym rokiem. Widzieliście już, jak mój lud był prześladowany, ale tym razem będzie gorzej. Dużo gorsze.
  Wasze przygotowanie do tego jest Moim świętym Słowem. Codziennie bądź w Moim Słowie. Zapamiętaj to na wypadek, gdy niegodziwi wydadzą przeciwko niemu prawa. Wiedzcie to głęboko w waszych duszach, bo to będzie cała różnica albo was w tym czasie.
  Sąd nad wszystkimi rzeczami
  Wtorek, 5 stycznia 2021 r
  Moje wyroki docierają teraz do każdego narodu. Będziesz świadkiem katastrof, jakich nie widziałeś wcześniej. Usłyszysz o katastrofach, w których masz bliskich i wiesz, że nie przeżyli. To jest czas sądu nad wszystkimi rzeczami.
  Teraz cała ziemia musi zostać osądzona, abym sprowadził was wszystkich do domu, do Mnie.
  Nie bój się tego, co widzisz, ale módl się i módl się gorliwie za niezbawionych wśród Twoich bliskich. Módlcie się, abym ich uratował. Módlcie się o siłę i wytrwałość wszystkich, którzy Mnie znają, aby ich wiara nie zawiodła, ponieważ w wielu dziedzinach staną się tragiczne, Moje Dzieci.
  Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r
  Zrozumieć bitwę
  Przechodząc przez te niepewne dni, wiedz, że już widzę ścieżkę wytyczoną przed tobą. Twoim zadaniem jest kroczyć nim, skupiając się na Mnie. Twoim zadaniem jest nie pozwolić, by wróg spowodował twoje potknięcie.
  Będę cię prowadził i zapewniam ci bezpieczeństwo na każdym kroku. Spójrz teraz na otwarte drzwi, które postawiłem przed tobą. Znajdź ścieżkę, do której cię powołałem, i wejdź na nią bez strachu i obaw. Nie pozwól wrogowi, żeby cię przestraszył, ale odetnij jego zły głos.
  Miejsce, które cię nazwałem, może nie być tym, czego najbardziej pragniesz. Może to być miejsce, o którym nie brałeś pod uwagę, ale wiem, gdzie cię umieścić ze względów bezpieczeństwa, abyś mógł przejść resztę podróży.
  Będzie to okres oczekiwania, ponieważ dużo wiesz o tym, co nadchodzi, i czekasz, aż to się spełni.
  Nie marnujcie tego czasu, Moi drodzy, ale postawcie się w Moim Duchu, aby zwyciężyć!
  Naostrz swój miecz i zrozum bitwę, w której toczysz, aby wróg nie zabrał cię szybko. Nie myl tego sezonu oczekiwania z okresem odpoczynku.
  https://wingsofprophecy.blogspot.com/

  Polubienie

 33. Gosia 3 pisze:

  DALSZY CIĄG

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   No właśnie, warto obejrzeć

   Polubienie

  • Marcin pisze:

   Dlaczego wtedy policja wyprowadziła tego księdza z kościoła? Bo nie miał on maski podczas mszy i zabronił innym wiernym noszenia maski podczas mszy? Że głosi poglądy że ta pandemia to spisek i że krytykuje papieża franciszka?
   Dlaczego ten pan na tym wideo tak krytykuje? Kim jest ten pan?

   Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Policja dostała zgłoszenie, czekała aż ksiądz skończy sprawować msze św. żeby Go tylko wylegitymować i spisać.Jakby okazał dowód osobisty to by policja księdza nie wyprowadziła On wolał się sprzeciwiać. Może chce z siebie na siłę zrobić męczennika?

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Nie zam tego księdza i tego pana z tego wideo. Może w obecnym czasie trzeba się sprzeciwiać a nie iść z prądem. Ks Pelanowski, ks Murziński, ks Natanek też się sprzeciwili i zostali suspendowani, a przecież mówią prawdę. Co do tego wideo to myślę że ten pan ma jakiś uraz do tego księdza, może kiedyś byli między nimi jakieś niesnaski i teraz tak się skupił za bardzo na osobie tego księdza. Widać na tym wideo, że ten pan na przymus wypowiada wszysko najgorsze o księdzu. Bynajmniej ja to tak wyczuwam.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Ks.Woźnicki mówi żeby nie chodzić na nową mszę świętą, atakuje św Jana Pawła 2, papieża Benedykta XVi. Krótko mówiąc nie jest On wzorem do naśladowania

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Acha. To nie wiedziałem.
    Przepraszam

    Polubienie

 34. Mateusz pisze:

  Papież Franciszek: Zaszczepię się w przyszłym tygodniu
  Koronawirus z Chin

  W przyszłym tygodniu zaszczepię się przeciwko COVID-19 – oświadczył papież Franciszek w wywiadzie telewizyjnym dla komercyjnej włoskiej stacji Canale 5. Szczepionkę nazwał etyczną i konieczną. Odrzucanie jej określił jako „samobójczy negacjonizm”.

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Oglądajcie koniecznie

   Polubienie

  • Marcin pisze:

   Tam co jest w tych szczepionkach. Coś takiego co wspólpracuje za pomocą tej najnowszej sieci 5G o której kilka miesięcy temu było głośno.
   To jest wszystko powiązane. Człowiek wtedy będzie pod kontrolą i ten przesyłany sygnał będzie oddziaływał na zachowanie człowieka.

   Polubienie

   • Millka pisze:

    Dodam od siebie , ze na stronie dzieckonmp jest całkowita blokada osób wyrażających swój sprzeciw propagandzie szczepionkowej rządu tj. eliminacji w mediach merytorycznej dyskusji w sprawie preparatu inżynierii genetycznej jaką jest „szczepionka”.

    Polubienie

  • Millka pisze:

   Chrystus do proroka Johna Leary’ego – „To jest obca zdrada na próbkę – jeśli twój prezydent nie podejmie działania przed 20 stycznia, wszyscy będziecie w państwie komunistycznym”
   8 stycznia 2021 r

   Prorok John Leary
   http://www.johnleary.com

   Piątek, 8 stycznia 2021
   (Bombshell)

   W kościele św. Jana Ewangelisty po Komunii św. Widziałem nowy demaskatora, który faktycznie zmienił głosy Trumpa na głosy Bidena, hakując przez Internet maszyny Dominium z Rzymu we Włoszech. To jest czas przypadek zdrady spowodowanej zagraniczną interwencją. Jezus powiedział:

   „Mój synu, stwierdzenie, jak nowy informator prawdziwe źródło, w jaki sposób Demokraci używali oszukiwania do zamiany głosów Trumpa na głosy Bidena. Ten pracownik dużej firmy użyłkowych satelitów do zmian w Rzymie i został wysłany przez Internet do Niemiec, a następnie do Ameryki. Kiedy wyłączono maszyny American Dominion zmieniła się liczba głosów. To jest cudzoziemska zdrada na najniższym rankingu. Ludzie z głębokiego państwa boją się twojego prezydenta i dlatego chcą iść oskarżyć. Wiedzą, że jeśli nie mogą iść powstrzymać, ludzie z głębokiego stanu pójdą do więzienia za zdradę. Wasz prezydent musi jak najszybciej ujawnić Amerykanom, te nagrane abonenci. Jeśli sądy nie zaakceptują tych młodych ludzi, wtedy moglibyście zobaczyć częściowy stan wojenny, na który powołał się waszdent w ramach Ustawy o powstaniu,aby skazać przywódców Demokratów na więzienie za ich zdradzieckie zbrodnie. Może wywołać wojnę domową z głębokiego państwa. Jeśli prezydent nie podejmie działania przed 20 stycznia, będziecie w stanie komunistycznym. Przygotujcie się na Moje nadchodzące Ostrzeżenie i ucisk, ponieważ wkrótce zostaniecie wezwani do Moich schronień, gdy wasze życie będzie zagrożone. ”
   Uwaga: oświadczenie demaskatora można znaleźć pod adresem :
   https://nationsinaction.org Informacje te można zobaczyć na youtube.com tak długo, jak jest dostępne: zrobiła to Maria Zack Włochy (30 minut) i Simon Parkes z satelity Leonardo 6, sty 2020 (5 min)

   Polubienie

 35. Szafirek pisze:

  10 stycznia – św. Grzegorz z Nyssy, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-10a.php3
  10 stycznia – św. Wilhelm z Bourges, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-10b.php3
  10 stycznia – katedra w Drohiczynie https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-10c.php3

  Polubienie

 36. Adrian pisze:

  PLANET LOCKDOWN” – FILM KTÓRY YOUTUBE I FB USUNĘŁO W 24 GODZINY (video w linku)
  W prezentowanym nagraniu Catherine demaskuje mechanizmy funkcjonowania pasożytniczej grupy interesów działającej w służbie syndykatu banków centralnych i globalnych „elit”, które dzięki infiltracji i przejęciu organów administracji rządowej i instytucji publicznych sprawują ukrytą kontrolę ekonomiczną, polityczną, finansową i informacyjną nad praktycznie wszystkimi sektorami światowej gospodarki, od mediów, poprzez system edukacji, aż po agencje ochrony zdrowia.
  Catherine ujawnia kulisy realizowanego pod przykrywką pandemii programu „Wielki Reset” i związanej z nim agendy technokratyczno-trashumanistycznej. Demaskuje plany „elit” wobec światowej populacji, opisuje dystopijny świat przyszłości, w którym wkrótce będziemy żyć, gdy już zakończy się budowa globalnej infrastruktury nadzoru, oraz uświadamia o jak wielką stawkę toczy się gra i co się stanie, jeśli ludzie w porę nie przejrzą na oczy i – co ważniejsze – nie przestaną sami aktywnie wspierać systemu opresji.
  https://globalna.info/2021/01/10/planet-lockdown-film-ktory-youtube-i-fb-usunelo-w-24-godziny/
  ===========================
  UWAGA DO AKCJI: Przeglądarka FireFox przygotowuje się do zablokowania wszystkich niezależnych mediów w samej witrynie.
  Usuń FireFox i przejdź do ustawień Brave ( https://brave.com/ ) lub ustawień Gab Dissenter ( https://dissenter.com/download )
  ZOBACZ https://www.NaturalNews.com w celu uzyskania niezależnych wiadomości
  ZOBACZ https://www.infowars.com, aby uzyskać dostęp do niezależnych wiadomości
  UWAGA: Amazon AWS zdejmie platformę Parler w ciągu działania 24 godzin… Big Tech TYRANNY na sterydach!
  UWAGA: Apple zablokuje możliwość komunikacji alarmowej Trumpa na wszystkich iPhone’ach
  https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://maryrefugeofsouls.com/&prev=search&pto=aue

  Polubienie

 37. KIELICH pisze:

  Takie spostrzezenie mam po wysłuchaniu Księdza Natanka, że czasy Boga Ojca to Stary Testament , czasy Jezusa Chrystusa to Nowy Testament i zostają jeszcze czasy ostateczne dla Ducha Świętego. Teraz nastąpi dzialanie z pełną mocą Ducha Świętego. Wszystko co zakryte zostanie odkryte. Nie przeminie to pokolenie jak się to wszystko stanie.
  Duchu Swiety przyjdź, niech zniknie w sercu trwoga, bym żył Tylko Jezusem, bym żył tylko dla Boga.

  Polubienie

 38. Marcin pisze:

  Podobno już coś się dzieje w Ameryce.
  Wojsko na ulicach.

  Polubienie

 39. Marcin pisze:

  Podobno we Włoszech, w samym Watykanie był jakiś przekręt w sprawie ostatnich wyborów prezydenckich w USA. Teraz to wszystko w tym momencie wychodzi na jaw. Papież będzie uciekał z Rzymu, może to Franciszek i będzie Ostrzeżenie.

  Polubienie

 40. Mateusz pisze:

  Według mnie to co się dzieje w USA to po prostu Wielki Wyreżyserowany Teatr

  Polubienie

  • Mateusz pisze:

   Ważne słowa Matki Bożej do ks Gobbiego (Imprimatur) na temat Papieża Pawła VI w kontekście krytykujących go kapłanów tradycjonalistów:

   22.08.1976
   Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej
   … Pragnę uczynić z was dzieci, które chcą i potrafią być zawsze posłuszne.

   m Posłuszeństwo i uległość – oto mundur, w który chcę was ubrać.

   n Moje rozkazy będę wam przekazywać za pośrednictwem głosu tych, których Mój Syn ustanowił, aby rządzili Jego Kościołem: przez Papieża i Hierarchię z nim zjednoczoną.

   o Jak bardzo Moje matczyne Serce jest dziś zranione i zbolałe z powodu niektórych Kapłanów, a nawet Biskupów, nie słuchających już zarządzeń Wikariusza Mego Syna Jezusa!

   p Wszelkie królestwo podzielone wewnętrznie skazane jest na upadek i ruinę.

   q Moi biedni synowie – nieposłuszni i buntujący się – są ofiarami najbardziej subtelnego i podstępnego rodzaju pychy i zdążają ku śmierci.

   r Jakże szatanowi, Mojemu przeciwnikowi od początku, udaje się was dziś oszukiwać i zwodzić!

   s Utwierdza was w przekonaniu, że jesteście stróżami tradycji i obrońcami wiary, gdy tymczasem jako pierwsi upadacie w wierze i niepostrzeżenie popadacie w błąd.

   t Wmawiając wam, że Papież zdradza Prawdę, szatan burzy fundament, na którym zbudowany jest Kościół, fundament, dzięki któremu Prawda trwa nienaruszona przez wieki.

   u Szatan podsuwa wam myśl, że nawet Ja nie akceptuję działania Papieża. Przez to w Moim imieniu krytykuje się osobę i działalność Ojca Świętego.

   v Kapłani, synowie Mej szczególnej matczynej miłości, bądźcie roztropni, uważni, przewidujący, bo ciemność już wszystko ogarnia.

   w Jakże Mama może publicznie krytykować decyzje Ojca Świętego, skoro tylko on ma łaskę stanu, uzdalniającą go do wykonywania tak wzniosłej posługi!

   x Zachowywałam milczenie, kiedy mówił Mój Syn. Zachowywałam milczenie, kiedy mówili Apostołowie, a teraz trwam w milczeniu miłości wobec głosu Papieża, aby coraz bardziej się szerzył, aby wszyscy go słuchali i aby był zawsze przyjmowany przez dusze.

   y Stale jestem przy osobie Mojego pierwszego szczególnie umiłowanego syna, Wikariusza Mojego Syna Jezusa.

   z Moim milczeniem pomagam mu mówić.

   A Moim milczeniem nadaję moc Jego słowu.

   B Powróćcie, Moi synowie Kapłani, powróćcie do miłości, do posłuszeństwa Papieżowi, do jedności z nim!

   C Dzięki temu będziecie mogli należeć do Mojego zastępu, którego jestem Królową i Wodzem.

   D Dzięki temu usłyszycie Moje rozkazy, które będę wydawać głosem Papieża.

   E Dzięki temu będziecie mogli walczyć wraz ze Mną o pewne zwycięstwo. Jeśli tego nie uczynicie, będziecie podążać drogą ku klęsce.

   F Przyodzieję was Moją wewnętrzną uległością i będziecie zawsze posłuszni. Dzięki temu uczynię was narzędziami przydatnymi w Mojej bitwie i ujrzycie w końcu Moje królewskie zwycięstwo.

   Polubienie

  • Marcin pisze:

   Tak, tak też może być że to wszystko wyreżyserowane a Donald Trump to po prostu marionetka i wykonuje polecenia.
   No ale coś musi się dziać aby wypełniły się słowa Apokalipsy.

   Polubienie

 41. Mateusz pisze:

  9.08.1978

  159 Śmierć Papieża

  a Jutro, Mój bardzo drogi synu, skończy się czas twego krótkiego wypoczynku.

  b Chciałam cię znów tu umieć, przy twoim kierowniku duchowym i w towarzystwie tych dzieci – tak słabych i z ludzkiego punktu widzenia tak ograniczonych, które jednak Moje Serce wyjątkowo kocha.

  c Tylko wasza małość i słabość przyciąga Moje macierzyńskie upodobanie. Żyłeś z nimi w takiej prostocie.

  d Spędziłeś ten czas na modlitwie, w skupieniu wewnętrznym. Żyłeś w jedności ze Mną.

  e Ze Mną przeżywałeś także bolesne chwile dla Kościoła, z powodu śmierci jego najwyższego Pasterza, Wikariusza Mojego Syna Jezusa, Papieża Pawła VI.

  f Był on naprawdę wielkim darem Serca Jezusowego dla Kościoła.

  g Jego misja się zakończyła. Gdy był na tej ziemi, byliście blisko niego przez modlitwę i waszą miłość. Teraz on, w Raju, będzie blisko was, by – przez swoje potężne wstawiennictwo – pomagać wam w wypełnieniu waszej misji. (…)

  Polubienie

 42. Mateusz pisze:

  Papież wprowadził nowe posługi kobiet. Ministrantki i szafarki Komunii Świętej zalegalizowane

  Ojciec Święty zmienił Kodeks Prawa Kanonicznego i wprowadził nowe posługi dla kobiet. Świeckie zostały teraz dopuszczone do służby Słowa i ołtarza w formie posługi lektoratu i akolitatu. Franciszek wysłał list z wyjaśnieniem tej decyzji do Kongregacji Nauki Wiary, kard. Luisa Ladarii.

  W wielu krajach na całym świecie już od wielu lat naginano Kodeks Prawa Kanonicznego. Kobiety czytały Słowo Boże oraz pełniły posługę przy ołtarzu – albo jako ministrantki, albo jako szafarki Komunii świętej. Nie było to w żaden sposób usankcjonowane prawnie; św. Paweł VI w roku 1972 zastrzegł – zgodnie z tradycją – te posługi dla mężczyzn. Stolica Apostolska przez lata nie wyciągała jednak żadnych konsekwencji wobec biskupów i księży, którzy dopuszczali tego rodzaju posługę kobiet w swoich diecezjach i parafiach.

  Teraz papież Franciszek sformalizował tę żeńską posługę. Zmiana, jak wyjaśnił, jest podyktowana przez namysł na ostatnim Synodzie Biskupów. W roku 2019 obradował w Rzymie Synod Amazoński; Ojcowie Synodalni poprosili papieża o zwiększenie zakresu liturgicznej posługi kobiet.

  Papież odpowiedział na to w najnowszym motu proprio Spiritus Domini. Zmienił paragraf pierwszy kan. 230 KPK. Ojciec Święty stwierdził, że w ostatnich latach „dokonał się rozwój doktrynalny, który uwydatnił, iż niektóre posługi ustanowione przez Kościół mają jako podstawę bycie ochrzczonym oraz udział w królewskim kapłaństwie otrzymanym w sakramencie chrztu”. Franciszek stwierdził, że posługi, o których mowa, są przeznaczone dla świeckich i są „zasadniczo różne od posługi święceń, przyjmowanych poprzez właściwy sakrament”.

  W swoim liście do kard. Luisa Ladarii, prefekta Kongregacji Nauki Wiary, Franciszek odniósł się też do kwestii kapłaństwa kobiet. Przypomniał nauczanie św. Jana Pawła II, zgodnie z którym „w odniesieniu do posług związanych ze święceniami, Kościół w żaden sposób nie posiada mandatu udzielania kobietom święceń kapłańskich”. Inaczej jest jednak, stwierdził papież, w odniesieniu do posług, bo „dziś wydaje się wręcz stosowne przezwyciężenie tego zastrzeżenia”.
  Papieska decyzja niewątpliwie rozbudzi nadzieje modernistów na wprowadzenie w Kościele diakonatu kobiet. Franciszek przypomniał wprawdzie, że zgodnie z nauczaniem Kościoła kobiety nie mogą otrzymywać święceń kapłańskich. Znaczna część progresistów twierdzi jednak, że nie dotyczy to diakonatu. Diakon bowiem, wskazują, wyświęcany jest nie do kapłaństwa, ale do posługi.
  Zacytowane słowa papieża Franciszka nie pozwalają jednoznacznie rozstrzygnąć, jak on osobiście to ocenia. W istocie jedna diakon uczestniczy w tych samym sakramencie, w którym uczestniczy prezbiter i biskup; stąd przyzwolenie na diakonat kobiet przy jednoczesnym niedopuszczaniu ich do wyższych stopni sakramentu święceń byłoby sprzecznością, o czym mówi często na przykład kard. Gerhard Müller.

  Przed 1972 rokiem lektorat i akolitat zaliczały się do tak zwanych niższych święceń i były częścią drogi do kapłaństwa. Św. Paweł VI zadecydował jednak o ich formalnym oddzieleniu od sakramentu święceń.

  Do zmiany roli kobiet w liturgii wzywa się dziś zwłaszcza na niemieckiej Drodze Synodalnej. Tam proponuje się jednak nie lektorat i akolitat, ale właśnie diakonat; niemieccy moderniści chcieliby też umożliwić kobietom głoszenie kazań. W tych dziedzinach Franciszek nie wprowadził niczego nowego, ale zarazem trudno zaprzeczyć, że – przy wszystkich zastrzeżeniach – jest to krok w tę właśnie stronę.

  Polubienie

 43. Adrian pisze:

  Carbonia 10.01.2021 – 19.59

  Cała Ziemia zadrży, wpadniesz w rozpacz.
  Dzieci Jerozolimy, dziś wzywam zostało ponownie do nawrócenia, odpowiedzcie mi teraz, jutro może być za późno.
  Mój kielich jest wylany, czas minął, świat jest w ruinie, twoja dusza jest brudna.
  Na co jeszcze czekasz na moje dzieci? Nie spędzę czasu, wszystko jest postanowione! Nagle usłyszysz na niebie potężny ryk i cała Ziemia zadrży, wpadniesz w rozpacz, bo poczujesz w sercu, że to koniec dla Ciebie!
  Oto Bóg Stwórca grzmi swoją złością na niegodziwców, interweniuje w tej niegodziwej ludzkości.
  Ja, Bóg, oczyszczę ten świat przeklęty przez szatana i położę swoją pieczęć w miłości i miłości.
  Nowy lud,
  nowe pokolenie zamieszka Ziemię odnowioną przez Boga,
  w Jego Świątobliwości umieści nowy lud,
  nigdy więcej nie będzie grzechu .
  Szatanowi zabrakło czasu, jego plan się nie powiódł, nawet jeśli w swojej dumie podejmie ostatnią przeklętą próbę rzucenia Mi wyzwania.
  Moje dzieci, odbudźcie się, to jest godzina waszej męki, wasz ucisk będzie straszny, jeśli nie otworzycie Mnie swojego serca. Proście Mnie lub przebaczenie ze skruszonym sercem, błagajcie lub moje miłosierdzie, miej w sobie prawdziwe pragnienie bycia Moim i ja Uratuję cię.
  Dopilnuj swojego prawdziwego nawrócenia TERAZ, w tym krótkim czasie, który wciąż jest dla ciebie dostępny; nie bądźcie głupi, przyjmijcie w sobie te moje wezwanie do zbawienia, wróćcie do Mnie, waszego Jedynego i Prawdziwego Boga, aby być zbawionym.
  Obrót Ziemi nabiera prędkości. Czas się skraca, zanim się zorientujesz, zapadnie ciemność.
  L ‚ America jest w niebezpieczeństwie, wróg ma zamiar wyzwolić swoje zemstę, jego chciwość jest wielka, w tej chwili czuje się silniejsza, atakuje Amerykę i powoduje wielki ból.
  Módlcie się lub ludzie, módlcie się lub oczekiwanie na moją interwencję. Cień śmierci krąży w całym świecie! Obudźcie się, módlcie się, moje dzieci, wróćcie do Mnie.
  Bóg Ojciec.

  Polubienie

 44. Adrian pisze:

  Chińskie taksówki stały się niedostępne dla ludzi bez kodu QR
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chinskie-taksowki-staly-sie-niedostepne-dla-ludzi-bez-kodu-qr
  =======================

  W sumie dobrze pokazane jak lewackie media teraz działają

  Polubienie

 45. Mateusz pisze:

  🔥Orędzie Matki Bożej, Itapiranga
  Edson Glauber, 09/01/2021
  „Pokój, Moje umiłowane dzieci, pokój! Moje dzieci, Ja jestem Królową Różańca i Pokoju, jestem Matką Kościoła i całej ludzkości. Przychodzę z Nieba, by was prosić, żebyście mieli wiarę, żebyście byli mocni w próbach życia i żebyście się nie odrywali od drogi prawdy, wskazanej przez Mego Syna Jezusa, ponieważ wielu będzie tych, którzy zdradzą prawdę, by iść za kłamstwem; wielu porzuci drogę Mego Syna, szukając fałszywego życia i fałszywego szczęścia. Wielu upadnie i straci wiarę. Wiele rodzin zostanie zdziesiątkowanych w tak krótkim czasie, bo nie ufały Panu, lecz złożyły swą ufność w wielkich tego świata, którzy są niczym i nie mogą was ocalić. Módlcie się, Moje dzieci, odmawiajcie wiele Różańców, bo jedynie Różaniec zdoła was ocalić od obecnych ciemności, które wam zagrażają. Miejcie wiarę i odwagę. Prześladowania staną się wyraźniejsze i okrutniejsze, ale walczcie aż do końca, z miłości do Mego Syna, i nie wyrzekajcie się swej wiary. Bóg jest z wami i On zadziała w pewnym momencie na korzyść tych wszystkich, którzy Mu ufają i wzywają Jego świętego Imienia. Wielkie kataklizmy spustoszą wiele miejsc na świecie, z powodu buntu i nieposłuszeństwa ludzi. Kościół Święty utracił blask łaski, podążając za ideami i ciemnościami świata. Ci, którzy mają go prowadzić, zgubili kurs Statku (Kościoła) i prowadzą go w środek wielkiej burzy. Błagajcie o przebaczenie swoich grzechów i bądźcie zawsze w Bożej łasce, ponieważ ci, którzy Mnie posłuchają, nie wpadną w rozpacz i nie oderwą się od drogi prawdy. Ja was kocham i was błogosławię: w Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego. Amen!”

  Polubienie

 46. Marcin pisze:

  Potencjalnie niebezpieczna asteroida zbliża się do Ziemi.

  Najbliższe zbliżenie tego ciała niebieskiego do Ziemi spodziewane jest w nocy z 13 na 14 stycznia. Zgodnie z obliczonymi danymi, jego jasność wyniesie 12,9 magnitudo. Na środkowych szerokościach geograficznych półkuli północnej będą dobre warunki do jej obserwacji.

  Polubienie

 47. Millka pisze:

  10.01.2021r. Godz.10:11
  Jezus: Aniu, córko Moja. Wiedz, że wiele dusz myśli, że słowa, które zapisujesz, nie pochodzą od Boga. Jednak wiedz, że wiara w narodzie Polskim jest słaba i niewiele osób posiada światło Ducha Świętego. Duch prawdy prowadzi ludzi do Boga i daje pragnienie życia zgodnie z przykazaniami. Zaś duch kłamstwa zwodzi ludzi i zasiewa wątpliwość, by zwieść ludzi i oddalić od Boga. Dusza, co nie ma w sercu Mojej miłości, nie odróżnia dobra od zła. Nawet ta dusza, co Mnie szuka, jest zwodzona, i także ta, co jest na drodze Mojego nawrócenia. Szatan działa w dwojaki sposób, okłamując, że Boga nie ma, okłamując dusze, że grzechu nie ma, okłamując dusze, że Miłosierdzie Boga pozwala grzeszyć, gdyż Bóg i tak wszystko przebaczy, i nie ma konsekwencji. Wiele dusz teraz myśli, że po śmierci wszyscy idą do Nieba.

  – Tak, Mój Jezu, teraz niewiele osób myśli o śmierci, a co dopiero o tym, co stanie się z nimi po śmierci. Żyją tu i teraz bez Twojej radości.

  Jezus: Natura ludzka jest słaba i grzeszna, i zło to wykorzystuje. Zaś śmierć nie jest kresem życia człowieka, lecz przejściem do życia wiecznego. Jaka zaś będzie wieczność, zależy od wyborów człowieka. Bóg daje wolność i wybór, życie lub śmierć wieczną.

  Śmiercią wieczną jest piekło i tu wyjścia nie ma. To miejsce wielkich mąk duchowych, braku Boga, braku nadziei, to miejsce nienawiści. To przerażające miejsce, gdzie wiele dusz przebywa, i pewne jest, że z tego miejsca wyjścia nie ma.
  Ja daję wybór duszy do jej ostatniego tchnienia. Jednak od czego zależy wybór duszy?
  Dusza, co żyła blisko Boga, pragnie do Niego powrócić. Dusza, która ma miłość Bożą w sercu, jasny ma wybór.
  Zaś dusza, co w grzechu żyła, walkę przeżywa, i tu trudniejszy jest jej wybór, gdyż wola jej jest osłabiona.
  Zaś dusze, co Mnie odrzuciły albo nie znały, często źle wybierają, gdyż wola ich jest słaba.
  Tu wielkiej łaski trzeba, by dusza odrzuciła podszept szatana.

  – Tak, Mój Ojcze, wiele modlitw trzeba za grzeszników, za dusze konające. Czy wiele dusz teraz ginie na wieki?

  Bóg Ojciec: Tak, Aniu, wiele dusz odrzuca miłość Boga. W tej ostatniej chwili życia na ziemi wiele dusz wybiera złą drogę, drogę śmierci duchowej.
  Śmierć jest łaską przejścia do życia wiecznego, jednak jaka to będzie wieczność?
  Wieczność szczęśliwa, bez bólu i cierpienia, czy wieczność w ciągłym bólu i cierpieniu?
  Pragnieniem Boga jest, by wszystkie dusze do siebie przyciągnąć. I Ja, Bóg Wszechmogący, czekam na wszystkie dusze, by do Mnie powróciły. Wszystkie dusze stworzyłem z miłości, gdyż miłością pragnąłem się podzielić. Stworzyłem człowieka na swój obraz i podobieństwo, i człowiek jest Koroną Stworzenia. Nad Anioły postawiłem człowieka, zaś Anioły stworzyłem, by wam służyły.
  Jaka jest wartość człowieka? Jaka jest jego godność?
  Godność człowieka, to godność syna i córki Boga samego.
  Czy wiecie jaka jest godność dzieci Bożych?
  Dziecko Boże zna swą godność, jako dziecko Boga samego, Stworzyciela Świata. Jako dziecko Jezusa Chrystusa, Króla Świata, wie, że największa jest jego godność.
  Kto tak się ceni, by wiedzieć, że do niego należy Moje Królestwo i wszystko, co posiadam?
  Cóż wam wmawia szatan?
  Człowiek nie jest niczym zwierzę, i nie jest jak roślina, co ginie bezpowrotnie. Człowiek, co duszę nieśmiertelną posiada, żyje wiecznie.

  – Dziękuję, Umiłowany Tato, za każde Twoje słowo. Cóż mamy czynić, by dusze były uratowane, szczególnie te, które są nam bliskie, te, co idą drogą zatracenia, drogą śmierci, te, które zwiódł szatan?

  Bóg Ojciec: Drogie dzieci, dziś czasy ostatnie, gdzie walka toczy się o każdą duszę. Ja Jestem Bogiem, waszym Ojcem, i pragnę uratować każdą duszę. Śmierć będzie ratunkiem dla wielu dusz od śmierci wiecznej.
  Módlcie się, drogie Moje dzieci, za dusze grzeszne, za te, co Mnie, Boga ich Ojca, odrzuciły. Za dusze letnie, by do Mnie powróciły, by w chwili śmierci pragnęły wyznać swój grzech i duszę do Mnie zwróciły.
  Ja czekam z utęsknieniem na każdą duszę, i modli się teraz za was, Moje dzieci, całe Niebo, byście wytrwali, byście Boga zawsze wybierali.

  Psalm 140
  „Przeciw podstępnym wrogom Kierownikowi chóru. Psalm. Dawidowy.
  Wybaw mię, Panie, od człowieka złego, strzeż mnie od gwałtownika:
  od tych, którzy w sercu knują złe zamiary, każdego dnia wzniecają spory.
  Ostre jak u węża ich języki, a jad żmijowy pod ich wargami.
  Od rąk grzesznika ustrzeż mię, Panie, zachowaj mnie od gwałtownika,
  od tych, co zamyślają z nóg mnie zwalić.
  Pyszni sidło na mnie skrycie zastawiają: złoczyńcy rozciągają powrozy,
  umieszczają pułapki na mojej drodze.
  Mówię Panu: Jesteś moim Bogiem; usłysz, o Panie, moje głośne błaganie.
  Panie, mój Panie, potężna moja pomocy, osłaniasz w dniu walki moją głowę.
  Nie dawaj tego, Panie, czego pragnie niegodziwiec, nie spełniaj jego zamiarów!
  Niech nie podnoszą głowy ci, którzy mnie otaczają, niech dzieło ich warg przygniecie ich samych!
  Niech spadnie na nich deszcz węgli ognistych; niech zwali ich do dołu, by się nie dźwignęli!
  Niech nie ostanie się w kraju mąż złego języka: gwałtownika niech ogarną nieszczęścia.
  Wiem, że Pan oddaje sprawiedliwość ubogiemu, biednemu – słuszność.
  Tylko sprawiedliwi będą sławili Twe imię, prawi mieszkać będą przed Twoim obliczem.”

  „Biblia Tysiąclecia” Wydawnictwo Pallottinum w Poznaniu, 2003

  Polubienie

 48. Millka pisze:

  Poniedziałek, 11 stycznia 2021 r
  Dark Hearts
  Nadchodzi czas wielu zdrad Moich dzieci. Moje dzieci, musicie nauczyć się zawsze mieć się na baczności, gdyż wielu próbuje was oszukać w tym czasie.
  W pobliżu jest wielu takich, którzy, jak myślicie, są dla was, którzy nazywają siebie Moim Imieniem, którzy zaczną teraz zwracać się przeciwko wam, gdy ciemność w dużym stopniu się zwiększy. Strzeżcie się Moje dzieci wilków w owczej skórze. Wasze rozeznanie powie wam, kto jest ze Mnie, a kto nie.
  Ci, którzy udają Moi, których serca są ciemne, zostaną wam objawieni w tym czasie. Uważaj i nie ufaj im, gdy zobaczysz w nich ciemność, ponieważ ciemność ta będzie wzrastać aż do końca.
  Niebezpieczeństwo szybko wzrośnie dla Moich ludzi teraz, gdy zbliżysz się do swojego czasu opuszczenia ziemi.

  Łukasza 22:48
  48 Ale Jezus mu rzekł: Judaszu, pocałunkiem wydasz Syna Człowieczego?

  1 Jana 4: 1
  4 Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na świat.

  Polubienie

 49. Millka pisze:

  W hiszpańskim domu opieki wykryto wielkie ognisko koronawirusa. Wcześniej wszystkim pensjonariuszom i pracownikom podano pierwszą dawkę szczepionki.

  Hiszpański dziennik ‚El Pais” donosi o wykryciu dużego ogniska koronawirusa w gminie Calvia na Majorce. 55. – ponad połowa pensjonariuszy miejscowego domu opieki – i 14. pracowników jest zarażonych koronawirusem.

  Sprawa szokuje, bo zarażenie wykryto u nich po zaszczepieniu szczepionką Pfizer/BioNTech, które miało miejsce 30 grudnia. Szczepionkę otrzymało wtedy wszystkich 104 pensjonariuszy i wszyscy pracownicy. Wiadomo, że do zarażenia doszło po zaszczepieniu, bowiem przed tym wszystkim zrobiono testy na obecność koronawirusa.

  34. pensjonariuszy trafiło do szpitali. 21 przebywa w domu opieki, a pozostali są na kwarantannie. Ministerstwo Zdrowia podaje, że szczepionka ma być skuteczna dopiero po przyjęciu 2 dawek. Pensjonariusze i pracownicy domu przyjęli zaś tylko jedną. Druga miała być im podana po 21 dniach.

  Polubienie

 50. Millka pisze:

  ” Wychów Klatkowy”Niemcy w niebezpieczeństwie całkowitej izolacji i upadku największej gospodarki na Świecie.
  Od poniedziałku wchodzą nowe zaostrzenia prywatności naszych zachodnich sąsiadów. Kto trochę przebywał w tym kraju wie, że to karny naród,który wypełnia nakazy i zakazy z prawdziwą determinacją. Od jutra mieszkaniec Niemiec wchodząc do sklepu będzie mógł stać w długich kolejkach, przepychając sie niemal codziennie po zatłoczonych sklepach spożywczych,które stały sie jego jedyną odskocznią. Rownocześnie ten sam mieszkaniec będzie mógł odwiedzić swoją babcie,mamę czy siostrę w pojedynkę bez żony, męża czy dzieci. Kto czyta od lat prywatne orędzia wie, że szatan w tych ostatnich czasach będzie próbował zniszczyć rodzine. Szatan atakuje od najsłabszych w wierze, a Niemcy utracili juz wiarę i od lat kościoły świeciły pustkami. W ostatnich latach zauważyliśmy wiele pozamykanych kościołów, a te co zostały zostały zmodernizowane na bary,kluby, czy sale konferencyjne.
  Od jutra będziemy świadkami nowej rzeczywistości, tak zwany
  „24 godzinny Wychów Klatkowy” 8 godzin do roboty, 8 godzin w internecie i 8 godzin do sypialni. Izolacja stała sie faktem, a Jezus Chrystus nasz Pan przestrzega tylko kto Go słuchał?
  Jezus- Dzieci!!! Uważajcie bo izolacja powoduje więcej problemów niż wirus

  Polubienie

 51. Szafirek pisze:

  12 stycznia – św. Elred z Rievaulx, opat https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-12a.php3
  12 stycznia – św. Bernard z Corleone, zakonnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-12b.php3
  12 stycznia – św. Marcin z León, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-12c.php3
  12 stycznia – św. Arkadiusz, męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-12d.php3
  12 stycznia – św. Tacjana, męczennica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-12e.php3
  12 stycznia – św. Antoni Maria Pucci, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-12f.php3
  12 stycznia – św. Małgorzata Bourgeoys, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-12g.php3

  Polubienie

 52. Marcin pisze:

  Podobno aresztowali „papieża” Franciszka i postawili mu zarzuty. FBI ma go wkrótce przesłuchiwać.
  Czy to prawda? Czy niesprawdzona wiadomość?

  Polubienie

 53. Marcin pisze:

  Górale mówią dość! Będą otwierać swoje biznesy mimo lockdownu

  Polubienie

 54. Marcin pisze:

  Syberia rozpadnie się na dwie części. Wczorajszy bardzo silny wstrząs jest tego zapowiedzią.

  Nagły wzrost aktywności sejsmicznej w rejonie jezior Bajkał i Chubsuguł, według sejsmologów, to oznaka, że wkrótce gigantyczne trzęsienie może spowodować olbrzymie pęknięcie w skorupie ziemskiej od Mongolii przez Bajkał i Jakucję aż po Ocean Arktyczny, dzieląc Syberię na dwie części.

  W nocy z poniedziałku na wtorek (11/12.01) o godzinie 22:33 czasu polskiego, kilka kilometrów pod dnem jeziora Chubsuguł, na granicy Rosji i Mongolii, doszło do bardzo silnego trzęsienia ziemi. Wstrząs miał M6.8 i był jednym z najpotężniejszych w tej części Syberii w całej historii sejsmologii.

  Od tej pory notowanych jest wiele wstrząsów wtórnych przekraczających M5.0. Najsilniejsze wstrząsy były notowane przez wszystkie polskie sejsmografy, mimo, że znajdujemy się aż 5 tysięcy kilometrów od miejsca wystąpienia trzęsień.

  Polubienie

 55. Marcin pisze:

  Reakcje po szczepionce moderny.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Nie dziwić się, że producenci szczepionek nie wzięli odpowiedzialności za skutki uboczne. Tam widnieje na ulotkach tych szczepionek taka informacja, że producent szczepionki nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne. Nie zależnie czy to szczepionka firmy moderna, pfitzer czu biontech itd. To ta sama i jedna TRUCIZNA!!
   Mordercy!!

   Polubienie

 56. Mateusz pisze:

  Bp Bałabuch: Komisja Liturgiczna zajmie się sprawą dopuszczenia kobiet do akolitatu i lektoratu

  „Wypracowane normy muszą być zaakceptowane przez całą Konferencję Episkopatu Polski. Każda zaś zmiana w tekstach liturgicznych wymaga potwierdzenia ze strony Stolicy Apostolskiej. Nasza Komisja Liturgiczna zajmie się sprawą w najbliższym możliwym czasie” – wyjaśnia w rozmowie z KAI bp Adam Bałabuch, przewodniczący Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów KEP.

  „Udostępnienie posługi lektoratu i akolitatu dla kobiet to sprawa bardzo świeża, dlatego z pewnością potrzebny będzie czas, aby zarówno Konferencje Episkopatów poczyniły odpowiednie dostosowania nie tylko w tekstach liturgicznych (na pewno nie przed zmianami, które wprowadzi Kongregacja ds. Kultu Bożego), ale także w programach formacyjnych i duszpasterskich” – mówi w rozmowie z KAI bp Adam Bałabuch.

  Hierarcha wskazuje, że Papież Franciszek w Motu Proprio „Spiritus Domini” napisał, iż warunkiem przyjęcia zarówno mężczyzn jak i kobiet do posługi lektoratu i akolitatu są wiek i przymioty ustalone zarządzeniem Konferencji Episkopatu. „W liście do Kard. Ladarii papież określił, że zadaniem Konferencji Episkopatów będzie ustalenie odpowiednich kryteriów dla rozeznawania i przygotowania kandydatów i kandydatek do posług lektoratu lub akolitatu. Biskupi muszą więc rozeznać, jakie warunki i moment będą odpowiednie dla wprowadzenia posługi lektoratu i akolitatu dla kobiet. Niemniej zapewne taka możliwość zostanie zgodnie z wolą Ojca Świętego wprowadzona” – zaznaczył bp Bałabuch.

  „Nie działa to tak, że od razu po ogłoszeniu Motu Proprio posługi lektoratu i akolitatu teraz automatycznie z dnia na dzień będą udzielane kobietom. Przypomnijmy, że w Polsce na razie tylko w kilku diecezjach takie posługi są udzielane w ogóle i dzieje się to po długim przygotowaniu i dokładnej ocenie kandydatów. Niewielka popularność tych posług nie wynika z opieszałości w reformach kościelnych, ale jest to uzależnione także od stanu świadomości eklezjalnej ogółu wiernych, co w naszym kraju ma swoje konkretne ukształtowanie. Lektor i akolita to osoby charakteryzujące się nie tylko odpowiedzialnością za Kościół lokalny, ale także takimi cechami charakteru, które czynią z nich liderów we wspólnotach, osoby na których pasterze mogą polegać, i którym mogą powierzać odpowiedzialne funkcje (nie tylko służenie do Mszy, ale prowadzenie grup, współpracę w ewangelizacji)” – wyjaśnia przewodniczący Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów KEP.

  Bp Bałabuch podkreśla, że stosowne normy i przepisy wypracowane zostaną na poziomie Konferencji Episkopatu Polski. „Najpierw zapewne tym tematem zajmie się Komisja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów KEP, potem jeszcze wypracowane normy muszą być zaakceptowane przez całą Konferencję Episkopatu Polski. Każda zaś zmiana w tekstach liturgicznych wymaga potwierdzenia ze strony Stolicy Apostolskiej. Nasza Komisja Liturgiczna zajmie się sprawą w najbliższym możliwym czasie” – zapewnia hierarcha.

  Read more: https://www.pch24.pl/bp-balabuch–komisja-liturgiczna-zajmie-sie-sprawa-dopuszczenia-kobiet-do-akolitatu-i-lektoratu,81256,i.html#ixzz6jLXY4O2n

  Polubienie

 57. Mateusz pisze:

  Watykan: Benedykt XVI zaszczepi się przeciwko koronawirusowi

  Skoro tylko Państwo Watykańskie otrzyma zamówione 10.000 dawek szczepionki Pfizer/Biontech papież-senior Benedykt XVI ma zamiar również zaszczepić się przeciwko koronawirusowi – podaje niemiecka agencja KNA.

  Wraz z papieżem – seniorem zaszczepieni mają być wszyscy mieszkańcy klasztoru „Mater Ecclesiae” – powiedział niemieckiej agencji katolickiej osobisty sekretarz Benedykta XVI, arcybiskup Georg Gänswein. W tym kontekście przypomniano słowa papieża Franciszka, który w wywiadzie dla telewizji Canale 5 zapewnił, że sam zapisał się do szczepienia, i uważa, że z etycznego punktu widzenia każdy powinien się zaszczepić. W przeciwnym bowiem razie narażamy nie tylko swoje własne życie, ale także i życie innych.

  W minionym tygodniu szef watykańskiej służby zdrowia, prof. Andrea Arcangeli, powiedział, że dawki szczepionek zostaną dostarczone w ciągu kilku dni. Stwierdził, że Państwo Watykańskie zamówiło około 10.000 dawek szczepionki u producenta z Moguncji, firmy Biontech, oraz jej amerykańskiego partnera, firmy Pfizer. Ilość ta powinna być wystarczająca dla potrzeb pracowników Stolicy Apostolskiej i Watykanu, jak również współubezpieczonych osób pozostających na utrzymaniu i emerytów. Pracownicy musieli zadeklarować przed Bożym Narodzeniem, czy chcą się zaszczepić, czy też nie.

  Polubienie

 58. Adrian pisze:

  Trump & Kennedy. Trump mówi też o TTIP.

  Minęło 55 lat, a historia i przemówienia lubią się powtarzać. Przerażające słowa od najpoważniejszych polityków. Czy to prawda…oczywiście, że tak, przerażająca prawda.

  Polubienie

 59. Adrian pisze:

  Motopułapka Norwegów. Część prawie nowych aut trzeba złomować zamiast naprawiać

  ….w obszernym materiale NRK, na złomowiska, do całkowitej utylizacji, trafiają dość często względnie nowe auta elektryczne i z każdym rokiem jest ich więcej. Często są przy tym uszkodzone na tyle kosmetycznie, że pracownicy złomowiska nie chcą uwierzyć, że to auto naprawdę ma trafić do zgniatarki….za ogromną część kwoty, którą trzeba dopłacić, odpowiada pakiet akumulatorów. Jakiekolwiek jego uszkodzenie najprawdopodobniej sprawi, że dla tamtejszego ubezpieczyciela naprawa zostanie określona jako nieopłacalna i samochód trafia na złom.
  I tutaj mała dygresja. W przypadku jednego z testowanych przez nas aut elektrycznych producent – choć nie znajdziemy tego raczej w broszurce informacyjnej – informował, że w razie kolizji, w której uszkodzeniu ulegnie pakiet akumulatorów, auta się po prostu nie naprawia. Idzie na złom, bo bezpieczne i sensowne kosztowo odbudowanie takiego pojazdu jest niemożliwe.
  https://spidersweb.pl/autoblog/samochody-elektryczne-norwegia-naprawy/

  Polubienie

 60. Adrian pisze:

  ZROZUMIEĆ WIELKI RE:SET – REZYLIENCJA I CYBERBEZPIECZEŃSTWO
  Polubienie

 61. Millka pisze:

  Wiadomość otrzymana przez Christinę – 31 grudnia 2020 r

  Pan przemówił do Christiny bardzo surowym głosem. Powiedział:
  „Biada, biada, biada temu, który zablokował Moje słowo skierowane do serca i duszy ludzkości, która mogłaby Mi odpowiedzieć.

  Ogień, zaraza, zaraza, głód i trzecia wojna światowa będą szalały na ziemi, aż dwie trzecie światowej populacji zostanie unicestwione. Ci, którzy pozostaną żywi, będą zazdrościć zmarłym. Człowiek ze wschodu będzie zły, okrutny i nie okaże litości mieszkańcom świata. O głupota człowieka wierzącego, że kiedy otrzyma szczepionkę, wszystko wróci do normalnego zachowania – tak jak było wcześniej. Jakże głupio jest taki „człowiek”, który nie usłyszał Mojego wezwania, ponieważ gdyby Moje słowa zostały wzięte do serca, miałbyś mądrość, by zrozumieć, jak zostaliście oszukani przez tych, którzy są w jedności z antychrystem. Kontrolowanie i niszczenie was będzie oszustwem stworzonych przez człowieka mocy!

  Mój Kościół ogołocił się ze wszystkiego, co do Mnie należy i zostawił was, mój lud, bez nikogo, kto by pasł trzodę. Jak wam kiedyś powiedziałem, sam będę pasł moją trzodę i biada człowiekowi, który wprowadził Mój lud w ciemność i zaparł się świętości skarbów Mojego Kościoła dla Mojego ludu. Tak wielu ucieka i chowa się, zamiast służyć Mojej trzodzie odprawiając Mszę św. I karmi Moje baranki Moim Najświętszym Ciałem, ale tym, którzy twierdzą, że są pasterzami, mówię: „Przynieśliście Mi tylko wstyd”.

  Świat wkracza teraz w ciemność antychrysta, więc nie ma powrotu do „normalności”, jaką widzi człowiek, ale do ciemności w jedności z antychrystem, który jest na was zmuszany w waszej rozmyślnej niezdolności do odpowiedzi na Moje wezwanie. Mój Kościół jest przygotowany na wejście antychrysta, tak jak są tacy, którzy są w jedności z antychrystem, aktywni w Moim Kościele i są tacy, którzy wprowadzają jedną walutę światową. Jak już ci powiedziałem, będą kontrolować twoje istnienie, dyktując ci sposób, w jaki pragną, a wszystko, co posiadasz, nie będzie już do ciebie należeć. Kiedy wy, głupi ludzie, patrzycie na to wszystko, co się przed wami dzieje, chcę, żebyście zdali sobie sprawę, jak wiele razy powtarzałem te słowa w Moim maleńkim – ale bezskutecznie.

  Smród śmierci będzie wszędzie, ponieważ życie nie będzie miało żadnego znaczenia ani wartości dla życia antychrysta: zostaniesz usunięty. Wzywam ludzkość, aby uważała i słuchała tego, co mówię. Otwórz KSIĄŻKĘ i przeczytaj rozdział ósmy siódmej pieczęci Bożej … ”

  (Dla wygody tych, którzy mogą nie mieć pod ręką egzemplarza BIBLII, rozdział ósmy Apokalipsy znajduje się bezpośrednio po tym przesłaniu. zakończona;)

  „… W tym czasie w Niebie zapanuje wielka cisza.

  Módlcie się, módlcie się, módlcie się za dusze całej ludzkości i dusze wielu, którzy umrą nieprzygotowani. Maluchu, nie bój się ujawnić wszystkiego, co ci powiem.

  Ojciec, Syn i Duch Święty. ”

  Polubienie

 62. Millka pisze:

  Zbliża się kolejna szczepionka! Ulotka szokuje? Czego nam nie mówią? P. Skutecki w MN!

  Polubienie

 63. Leszek pisze:

  To się dzieje w jeszcze niedawno bastionie katolicyzmu w zachodniej Europie, w Irlandii, i może niebawem w szaleństwie propagandy covidowej stać się polską rzeczywistością:

  „Mieszkam w Irlandii od 14 lat. Kraju niegdyś katolickim a dziś pogańskim, lewackim i ateistycznym. Dość powiedzieć że w pierwszym roku legalizacji aborcji dokonano tu dokładnie 6666 aborcji. Od marca 2020 po raz trzeci zamknięto nam kościoły a Msza Święta jest nielegalna. Ksiądz odprawiający Mszę dla wiernych może dostać mandat i być aresztowany. Przy trzecim lockdownie próbujemy spotykać się w tajemnicy, w katakumbach na Mszy Świętej odprawianej przez zaledwie kilku w całym kraju, odważnych kapłanów. Bogu dzięki za nich, że mimo restrykcji nie boją się ryzykować. Również i my, w Dublinie, a jest nas około 30 osób, spotykamy się w dziwnych miejscach, ukradkiem, ryzykując zatrzymanie przez policję lub mandat (nie wolno się przemieszczać dalej niż 5km a do katakumb często trzeba i 30km przejechać), jeździmy z tęsknoty za Chrystusem. Jesteśmy prześladowani a kościół katolicki w Irlandii jest praktycznie uziemiony. Co gorsza biskupi nie próbują walczyć, a ludzie cierpią. Umierają bez sakramentów. Od roku odwołane są chrzty, pierwsze komunie, nie było bierzmowania w całym kraju. Jedyne czego nie można odwołać to pogrzeby….
  Księże Teodorze. Proszę o modlitwę za nas, katolików w Irlandii. Wy w Polsce nie zdajecie sobie sprawy jaką wartością jest kościół, dostępność do Mszy Świętej, spowiedzi, komunii Świętej… Nie wiecie, co możecie stracić… My tutaj już wiemy, że danie publicznego świadectwa swojej wiary, może drogo kosztować i być aktem odwagi. To się nie dzieje w Chinach ani muzułmańskim kalifacie. Ale w Irlandii, skąd pochodzi tylu świętych…
  Księże Teodorze. W którymś z najbliższych Różańców wieczornych, wspomnij o nas. Nawet nie wiesz że twoje przemyślenia, rozważania tutaj,na tej duchowej pustyni, są jak krople świeżej rosy…
  Ktoś zapytał mnie, po co tu jesteśmy, skoro jest aż tak źle. Odpowiadam że Pan Bóg nas tu posłał, bo kto, jak nie my, katolicy mieszkający w Irlandii, dawniej katolickim kraju, kto jak nie my, będzie się tu modlił, trwał i odnawiał wiarę?….
  Bóg zapłać za cierpliwość doczytania do końca. Z Bogiem. Agnieszka” (6.01.2021)

  O tym samym ( z komentarzami internautów) możemy przeczytać na portalu frondy:
  https://www.fronda.pl/a/z-internetu-irlandia-jest-juz-krajem-poganskim,155539.html

  Polubienie

 64. Millka pisze:

  12 STYCZNIA 2021-revelacionesmarians
  Moi umiłowani ludzie:
  MOJE ŚWIĘTE SERCE, ŹRÓDŁO MIŁOŚCI, CHCE POWITAĆ MOJE skruszone i nawrócone dzieci.

  Ukochani, starajcie się czynić dobro, odrzucajcie niepotrzebne myśli w stosunku do swoich braci. Jest tak wiele czynów i dzieł, które uniemożliwiają im właściwe przeżywanie celebracji Eucharystii, gdy zbliżają się z sercem z kamienia, bez miłości do bliźniego, a tym samym tracą pierwsze przykazanie.

  Wierzą, że kochają mnie, z wyjątkiem bliźniego, z którego robią drewno na opał i stają się popiołem, które bez litości rozrzucają na wietrze.

  TO TEN CHWIL, KTÓRY CZEKAŁ BEZ PRZYGOTOWANIA SIĘ, BY BYĆ I OKAZAĆ MOJĄ TA SAMĄ MIŁOŚĆ TEN SAMI SOBIE, IGNĄC, ŻE BEZ MOJEJ MIŁOŚCI NIE SĄ NIC I W NIC SĄ ŁATWYCH NAUCZYCIELI DEMONA I DEMONÓW TEGO POKOLENIA.

  Moja ukochana Matka przewidziała, że ​​zło przygotowało istoty ludzkie, aby służyły jej i były kierowcami nienormalnych grzechów tego pokolenia. Szatan ma upodobanie we wprowadzaniu Mojego Ludu w chaos, podążając śladami demonicznych idei, którymi ludzkość Mnie raz po raz krzyżuje. Zło czerpie przyjemność z patrzenia, jak człowiek coraz bardziej cierpi, aby go zniechęcić i w ten sposób poddać się łatwości, nawet jeśli zatraci duszę.
  Umiłowani ludzie, pozostańcie gotowi na próbę w wierze (I Pet 1,7) przez tych, którzy kontrolują ludzkość i są zarządcami jednej religii, która wyklucza Mnie, ponieważ nie jest to Moja Wola, ale stworzenie ludzkiej woli dla celów domena światowa. Miejcie świadomość, że wiara jest wystawiana na próbę we wszystkich aspektach ludzkiego życia, ponieważ na drodze Mojego Ludu religia, edukacja, formacja moralna, ekonomia … nieuchronnie niosą Wiarę we Mnie, aby wytrwali w obliczu narzucenia porządku świata. (1)
  Istoty ludzkie są osaczane przez światową potęgę, która poniża ludzką godność, co prowadzi do wielkiego braku kontroli, działając pod panowaniem pomiotu szatana, wcześniej konsekrowanego z wolnej woli.
  Czekam z Boską Cierpliwością, aż grzesznicy pokutują i wzywam tych, którzy czują, że Mnie kochają, aby całkowicie Mi się oddali, umacniając się w wierze, bez pustych słów i pustych serc, ale prawdziwej i ciągłej praktyki Błogosławieństw, niestrudzonych czcicieli Mojej Obecności Rzeczywiste w Najświętszym Sakramencie Ołtarza.

  W tym bardzo trudnym dla ludzkości czasie, ataki chorób wywołanych przez niewłaściwie wykorzystywaną naukę wciąż się nasilają, przygotowując ludzkość do dobrowolnego zażądania znaku bestii, nie tylko po to, by nie zachorować, ale także po to, Wkrótce będzie mu brakować materialnie, zapominając o duchowości w obliczu słabej wiary.

  Moment wielkiego głodu postępuje (2) jak cień nad ludzkością, która nieoczekiwanie stoi w obliczu radykalnych zmian, zmniejszających zbiory z powodu różnych klimatów.

  Moi umiłowani ludzie, módlcie się, wzburzenie rośnie w wielkich krajach, w tym we Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Szwajcarii.

  Moi drodzy, silne trzęsienia ziemi sieją spustoszenie, módlcie się za kraje, o które was prosimy, w tym Singapur i Australię.

  Mój umiłowany ludu, módlcie się o ustanowienie Mojego Kościoła, ono słabnie.
  Rozumiecie, ukochane dzieci, niepotrzebne podróże doprowadzą was do pozostania na stałe cudzoziemcami na ziemiach, które nie są wasze. Nadal żyją w niepokoju związanym z zamkniętymi granicami, nie będąc oczekiwanym.

  ZBLIŻ SIĘ DO MOJEJ MATKI, PROWADZI CIĘ NA MOJĄ DROGĘ: „ZRÓB, CO ON MÓWI” (J 2,5).
  MOJE DZIECI, NAWRÓCONE I PRZEKONANE, SĄ PRZYCZYNEM DO ODRZUCANIA ZŁA, WIĘC WYTRZYMAJCIE W WIERZE.

  NIE BÓJ SIĘ!
  BĘDĘ Z WAMI DO KOŃCA.
  NIEPOKALANE SERCE MOJEJ MATKI TRIUMFUJE, A WY JESTEŚCIE JEJ DZIECI.
  Czekam na Ciebie, przyjdź do Mnie.
  Twój Jezus

  Polubienie

 65. Millka pisze:

  11 stycznia 2021 r
  PILNE WEZWANIE MARYI POMOCY LUDOM BOŻYM. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA.
  Dziatki, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi, a moja miłość i opieka Matki Pomocy, zawsze wam towarzyszą.

  Stadko mojego Syna , bieg waszego życia wkrótce się zmieni; cisza i spokój wkrótce zostaną utracone; Wielkie wydarzenia, które całkowicie odmienią Twoje życie i codzienne życie, wkrótce się wydarzą. Rozpoczyna się czas mojego przeciwnika i jego wysłanników zła, a ludzkość, a zwłaszcza Lud Boży, czeka ucisk, prześladowanie, uwięzienie, uległość, niewolnictwo, znęcanie się i śmierć. Nowy Porządek Świata, który służy mojemu przeciwnikowi, już zaczął dominować na świecie; Jego program tyranii rozpoczął się od planu szczepionek i szczepień przeciwko istniejącej pandemii; Te szczepionki nie są rozwiązaniem, ale początkiem holokaustu, który doprowadzi do śmierci, transhumanizmu (*) i zaszczepienia piętna bestii milionom ludzi.

  Dzieci, proszę was, wracajcie do Boga z całego serca , ponieważ tylko w Nim znajdziecie pokój, bezpieczeństwo, zaufanie i rozwiązanie wszystkich swoich problemów;Tylko Bóg może zniszczyć pułapki i oszustwa, którymi będą się zajmować wysłannicy zła! Pretekst pandemii zostanie wykorzystany do ujarzmienia i zniewolenia ludzkości; ograniczenia staną się bardziej surowe, ponieważ to, czego szukają, to trzymanie ludzkości pogrążonej w strachu i panice, tak aby nie mogła protestować; Starają się także, w warunkach więzienia, zdestabilizować gospodarkę wielu narodów, zwłaszcza tych najbiedniejszych, aby sprawować nad nimi władzę i kontrolę. Zbankrutowane narody pomogą sobie pożyczkami, ale aby uzyskać do nich dostęp, będą musiały bezwarunkowo zaakceptować całą agendę Nowego Porządku Świata. Każdy podbity naród utraci suwerenność, jego rządy stracą autonomię, będą rządzić się prawami i polityką Nowego Porządku Świata.

  Sierp i Młot będą rządzić Nowym Porządkiem Świata, a wszyscy, którzy wystąpią przeciwko temu reżimowi, znikną. Własność prywatna zostanie utracona w krajach rządzonych przez Nowy Porządek Świata, a nawet władzę rodzicielską rodziców nad ich dziećmi, zwłaszcza tymi najmłodszymi. Wszystko przejdzie w ręce państwa, które będzie odpowiedzialne za dysponowanie majątkiem obywateli i rodzin. Lud Boży pójdzie na wygnanie; Tylko ci, którzy mają znamię bestii, będą mogli kupować, sprzedawać i korzystać z pomocy i usług państwa.

  Dziatki, od tego roku zaczną się boleści dla ludzkości, jaki smutek odczuwam w swoim Sercu jako Matka ludzkości, wiedząc, że ogromna większość zostanie zgubiona, ponieważ są daleko od Boga! Zaczynają się wielkie uciski; niesprawiedliwość, oszustwo, maltretowanie, represje, uległość, niewolnictwo, głód i śmierć będą pustynią, przez którą będziecie musieli przejść; Tylko jeśli pozostaniesz zjednoczony z Bogiem i wyjęty z mojego Świętego Różańca, będziesz w stanie zdać te testy.

  Ponownie mówię wam, trzodo mojego Syna, nie upuszczajcie mojego różańca, ponieważ da wam wielkie zwycięstwa nad siłami zła; módlcie się w łańcuchu z moim różańcem, a wszystkie plany i oszustwa mojego przeciwnika i jego wysłanników zła potoczą się po ziemi. Stadko Mojego Syna, mój Różaniec zjednoczony z Twoją Zbroją jest ochroną i duchową siłą, dzięki której pokonasz mojego przeciwnika i jego zastępy zła. Dziatki, czas zjednoczenia się w modlitwie i skupieniu, ponieważ ciemność, grzech i zło już pokrywają ziemię. Dlatego bądźcie posłuszni moim instrukcjom i nie puszczajcie mojego różańca, abyście zwyciężyli we wszystkich próbach.

  Niech pokój mojego Pana pozostanie w was, a moja Miłość i macierzyńska ochrona będą wam zawsze towarzyszyć.

  Wasza Matka, Maryjo Wspomożycielka.
  Dziatki szerzcie do wiadomości orędzie zbawienia całemu światu.
  Henoch.

  Polubienie

 66. Szafirek pisze:

  13 stycznia – św. Hilary z Poitiers, biskup i doktor Kościoła https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-13a.php3
  13 stycznia – bł. Weronika Nagroni, mniszka https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/01-13b.php3

  Polubienie

 67. Szafirek pisze:

  Dz.S.Faustyny
  532 Po Komunii świętej ujrzałam Pana Jezusa, który mi rzekł te słowa: Dziś wniknij w ducha ubóstwa Mojego i tak urządź wszystko, aby najubożsi nie mieli ci czego zazdrościć. Nie w gmachach i we wspaniałych urządzeniach, ale w sercu czystym i pokornym podobam sobie.
  533 Kiedy pozostałam sama, zaczęłam się zastanawiać nad duchem ubóstwa. Widzę jasno, że Jezus nic nie miał, chociaż jest Panem wszechrzeczy. Żłóbek pożyczony, idzie przez życie czyniąc wszystkim dobrze, a sam nie ma, gdzie by głowę skłonić. A na krzyżu widzę szczyt Jego ubóstwa, bo nawet i szaty nie ma na sobie. O Jezu, przez uroczysty ślub ubóstwa pragnę się upodobnić do Ciebie; ubóstwo będzie mi matką. (10) Jak zewnętrznie nic nie posiadać i nie rozporządzać jako własnością, tak i wewnętrznie niczego nie pragnąć. A w Najświętszym Sakramencie jak wielkie Twoje ubóstwo. Czy była kiedy dusza tak opuszczona – jak Ty, Jezu, na krzyżu?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s