28.01.2021 r. czwartek, godz. 15:00

TAM GDZIE ŁASKA BOŻA W WIELKIEJ OBFITOŚCI TAM TEŻ DUŻE CIERPIENIE.

TO NIE JEST ŁATWE ABY BYĆ MOIM NARZĘDZIEM I PRZEKAZYWAĆ ODE MNIE SŁOWA BOŻE. ZRESZTĄ OD DAWNA CIĘ WYBRAŁEM,ZANIM ZACZĄŁEM PRZEKAZYWAĆ CI TE PRZESŁANIA. KRZYŻ POJAWIA SIĘ W TWOIM ŻYCIU OD DAWNA A WIELE RAZY OCALIŁEM CIĘ OD ŚMIERCI BO BYŁAŚ NAM POTRZEBNA ( w dzieciństwie szkarlatyna, gdy miałam 17 lat topiłam się w jeziorze, zachłyśnięcia, poważny atak serca w wieku około 30 roku życia z powodu którego znalazłam się w szpitalu, migrenowe bóle głowy, które pojawiły się po szczepieniu,które określałam jakby ktoś mi obręcz nałożył na głowę, wrzód na dwunastnicy i inne cierpienia z powody zabiegów których nie sposób wyliczyć).
URODZIŁAŚ SIĘ W PIĄTEK W DZIEŃ KIEDY UMARŁEM NA KRZYŻU A WSZYSTKIE SAKRAMENTY ŚW PRZYJĘŁAŚ W JEDNYM KOŚCIELE PW. ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA.
TYLKO W CIERPIENIU MOGĄ RODZIĆ SIĘ TAKIE MOJE PRZEKAZY I TYLKO TE SĄ PRAWDZIWE GDZIE WASZE KRZYŻE SĄ CIĘŻKIE.
JA TEŻ MOJA…..CIERPIAŁEM I UMARŁEM NIEWINNIE TAK JAK CIERPI SARA I INNE NIEWINNE DZIECI.
NIE DZIWCIE SIĘ DZIECI,ŻE WASZE CIERPIENIA SĄ MI POTRZEBNE DO ZBAWIENIA ŚWIATA ALE TEŻ NIEJEDNOKROTNIE DO WASZEGO NAWRÓCENIA.
NAGINAM GAŁĄZKI,KTÓRE NIE ZAWSZE CHCĄ ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ I NIE MÓWIĘ W TEJ CHWILI O TOBIE.
WIESZ O KIM TERAZ MÓWIĘ ALE NIE MA POTRZEBY ABY PUBLICZNIE O TYM PISAĆ.
KAŻDY GDY WYBIERA SWOJĄ DROGĘ SAM MUSI ODPOWIADAĆ ZA SWOJE DECYZJE I DŹWIGAĆ SWÓJ KRZYŻ A NIE PRZERZUCAĆ GO NA INNYCH. TO DOBRA WOLA INNYCH I MIŁOŚĆ DO BLIŹNIEGO  MOŻE ZDECYDOWAĆ O POMOCY W NIESIENIU KRZYŻA INNYCH ALE NIE WOLNO ROSZCZENIOWO GO NARZUCAĆ INNYM.
TO JA ROZDZIELAM KRZYŻE I JA WAS NIMI OBDAROWUJĘ A WY POWINNIŚCIE NIE ODRZUCAĆ GO LECZ NIEŚĆ GO SAMODZIELNIE TAK JAK JA GO NIOSŁEM. POMÓGŁ MI JEDYNIE SZYMON Z CYRENY ALE MU TO NARZUCONO A JA OCZEKIWAŁEM ABY POMÓGŁ MI TEN CO GO MU NARZUCIŁ.
A WIĘC NIKOMU NIE NARZUCAJCIE A WEŹCIE GO NA SWOJE RAMIONA A TYM SAMYM PODTRZYMUJECIE MÓJ KRZYŻ GDY TAK TERAZ CIERPIĘ W KOŚCIELE ŚWIĘTYM. TAKIE SĄ MI MIŁE WASZE KRZYŻE.

 MÓWIĘ DO MOICH UMIŁOWANYCH KAPŁANÓW OD WIELU PRZEZ WYBRANE DUSZE- MOJE NARZĘDZIA A ONI WRAZ NIE CHCĄ TEGO PRZYJĄĆ JAKO PRAWDĘ OBJAWIONĄ.
W KOŚCIELE POLSKIM JESTEM TERAZ BARDZO DEPTANY PODCZAS EUCHARYSTII. WIELU KAPŁANÓW POZORNIE WBREW FAŁSZYWEGO POSŁUSZEŃSTWA PODAJE MNIE NA RĘKĘ ŚWIECKIM I MOJE KAWAŁKI CIAŁA Z KRWIĄ SPADAJĄ NA POSADZKĘ A POTEM MNIE DEPCZECIE. WYNOSICIE JE NA BUTACH ZE ŚWIĄTYŃ I MOJA KREW JEST JUŻ ROZLANA PO WASZYCH ULICACH I DOMOSTWACH.
NAWOŁYWAŁEM WIELE RAZY DO PODAWANIA MNIE OSŁANIAJĄC PATENAMI ALE TEN GŁOS NIE DOCIERA DO KAPŁANÓW A JEŚLI DOCIERA TO ONI W TO NIE WIERZĄ,ŻE MNIE TYM OBRAŻAJĄ I PROFANUJĄ.
DLATEGO MOJE DZIECKO POTRZEBNE MI WŁAŚNIE WASZE CIERPIENIA ABYŚCIE MI POMOGLI  WYNAGRADZAĆ ZA GRZECHY MOICH SŁUG I DZIECI CO ZABIJAJĄ TAKIE DZIECI JAK SARA I NIE CHCĄ PRZYJĄĆ PRAWDY.
NIE ODRZUCAJCIE WŁASNYCH CIERPIEŃ BO POCHODZĄ ODE MNIE JEZUSA UKRZYŻOWANEGO KIEDYŚ PRZED WIELOMA LATY A TERAZ PONOWNIE JESTEM BEZCZESZCZONY NA CAŁYM ŚWIECIE.

DZIECI ZAOPATRZCIE SIĘ W WODĘ ŚWIĘCONĄ I EGZORCYZMOWANĄ BO NIEDŁUGO JUŻ JEJ NIE BĘDZIECIE MOGLI ZDOBYĆ W WASZYCH ŚWIĄTYNIACH. NADCHODZI BOWIEM OHYDA SPUSTOSZENIA I WASZA NAJŚWIĘTSZA EUCHARYSTIA NIE BĘDZIE JUŻ MOJĄ OFIARĄ NA KRZYŻU.
BĘDZIECIE MUSIELI OPUŚCIĆ ŚWIĄTYNIE ,CI CO ZROZUMIECIE CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO NA WASZYCH OŁTARZACH. INNE DZIECI TE ZAGUBIONE OWCE,KTÓRE NIE CHCIAŁY ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ NIE ROZPOZNAJĄ TEGO,ŻE MNIE JUŻ W ŚWIĄTYNIACH NIE BĘDZIE.
WASZA RESZTA-MAŁA TRZÓDKA  POZOSTANIE PRZY MNIE LECZ TRUDNO WAM BĘDZIE ZNALEŹĆ PRAWDZIWEGO SŁUGĘ BOŻEGO-KAPŁANA.
WIDZICIE JAK TERAZ WYGLĄDAJĄ OPUSTOSZAŁE KOŚCIOŁY W KTÓRYCH POZOSTAŁO 1/3 MOICH DZIECI W PORÓWNANIU PRZED CZASEM OGŁOSZONEJ PANDEMII.ICH STRACH PRZED ZARAZĄ JEST TAK WIELKI,ŻE OPUŚCILI MNIE BO NIE WIERZĄ ŻE JA IM W DALSZYM CIĄGU MOGĘ POMÓC JAKO JEDYNY ICH OBROŃCA W TYCH CZASACH.
ICH ZDROWIE STAŁO SIĘ NA PIERWSZYM PLANIE A NIE ICH PRAWDZIWY BÓG I CZŁOWIEK KTÓRY POSZEDŁ NA KRZYŻ ABYŚCIE MIELI ŻYCIE WIECZNE.  NIEKTÓRZY KAPŁANI NIE DAJĄ WAM PRZYKŁADU WIARY I NA MSZY ŚW ZACHOWUJĄ SIĘ TAK JAKBY MNIE TAM NIE BYŁO,ZASŁANIAJĄ SIĘ PRZEDE MNĄ MASKAMI GDY ROZDZIELAJĄ MNIE PODCZAS KOMUNII ŚW.
NIE WIERZĄ W TO ŻE JA JESTEM ICH RĘKOMA I STAJĄ SIĘ W TYM MOMENCIE NAJWYŻSZYM KAPŁANEM W MOJEJ OSOBIE.
ZASMUCA MNIE TO BARDZO,KIEDY PATRZĘ NA TO WSZYSTKO JAK UPADŁA WIARA I MAŁO KTO JUŻ WIERZY ,ŻE JESTEM ŻYWY I PRAWDZIWY W TYM BIAŁYM OPŁATKU.
DZIECI CIERPCIE RAZEM ZE MNĄ I NIE ZASMUCAJCIE MNIE W TEJ OSTATNIEJ PRÓBIE KOŚCIOŁA.
WY JESTEŚCIE JEDYNIE MOJĄ RADOŚCIĄ, NIEKTÓRZY Z WAS NAWET MNIE NIE WIDZIELI A BARDZO MI UWIERZYLI,ŻE JA NIEDŁUGO PO WAS PRZYJDĘ.
TO PRAWDA ,ŻE KAŻDE NIEOCHRZCZONE DZIECKO NIE TRAFIA DO NIEBA JAKO DZIECKO LECZ POWRACA JAKO ANIOŁEK CHWALEBNY I JEST W CHÓRACH ANIELSKICH.NAWET JEŻELI W WYNIKU ABORCJI NIE Z JEGO WINY TO SIĘ PRZECIEŻ STAŁO NIE MOŻE BYĆ CZŁOWIEKIEM LECZ ANIOŁEM W NIEBIE.
TA KREW WYLANA PODCZAS ABORCJI WRACA DO NIEBA I PAN BÓG NIEJEDNOKROTNIE TO DZIECKO  POSYŁA NA ŚWIAT JESZCZE RAZ W INNYCH ORGANIZMACH W INNYCH RODZINACH.
ŻADNA KREW I CIAŁO POWOŁANE PRZEZ STWÓRCĘ NIE JEST MARNOWANE JAKBY TO MOGŁO SIĘ WYDAWAĆ TYM,KTÓRZY ZABIJANIA TEGO DOKONUJĄ.TE KROPLE KRWI Z ABORCJI ZBIERAJĄ POSŁANI ANIOŁOWIE Z NIEBA I ZANOSZONE SĄ Z POWROTEM W KIELICHACH PRZED TRON BOGA OJCA A NAJWYŻSZY STWORZYCIEL JĄ SKRZĘTNIE PIELĘGNUJE I PONOWNIE POWRACA NA ZIEMIĘ W INNYM MAŁYM CZŁOWIEKU -DZIECIĄTKU. PŁACZEMY TUTAJ W NIEBIE NAD TYMI KIELICHAMI PRZEPEŁNIONYMI NIEWINNĄ KRWIĄ PRZELEWANĄ , W TYCH CZASACH W OGROMNYCH ILOŚCIACH.
PO TO TEŻ BĘDZIE OSTRZEŻENIE ABY WSZYSCY RODZICE ZROZUMIELI,ŻE MUSZĄ OCHRZCIĆ SWOJE DZIECI,NAWET TE NIENARODZONE ABY SPOTKAĆ SIĘ Z NIMI W NIEBIE I ROZPOZNAĆ JAKO WŁASNE DZIECKO.
JA JEZUS CHRYSTUS JUŻ WAM RAZ POWIEDZIAŁEM ABYŚCIE CZYM PRĘDZEJ OCHRZCILI SWOJE DZIECI ZANIM PRZYJDĘ JAKO SĘDZIA SPRAWIEDLIWY ABY WAS OSĄDZIĆ.NIE ZWLEKAJCIE Z TYM BO CZASU MACIE CORAZ MNIEJ A RĘKA PANA BOGA JUŻ NIE JEST POWSTRZYMYWANA PRZEZ MARYJĘ JAK POWIEDZIAŁA W LA SALETTE.ZA DUŻO JUŻ NIEWINNEJ DZIECIĘCEJ KRWI ZOSTAŁO PRZELANEJ,MĘCZEŃSKO NIEWINNIE ZGINĘŁO WIELU CHRZEŚCIJAN I DLATEGO RĘKA BOGA MUSI OPAŚĆ Z KARĄ NA TEN ŚWIAT.
NASTĄPIŁ UPADEK CYWILIZACJI BO NIKOGO JUŻ PRAWIE NIE DZIWI ,ŻE MOJE DZIECI ZABIJA SIĘ ODŁĄCZAJĄC OD APARATURY RATUJĄCEJ ŻYCIE.
WIELE DZIECI SIĘ DEPRAWUJE PRZEZ DOROSŁYCH.ZAMYKANE SĄ W DZIECIŃCACH A TAM SĄ POZBAWIANE NIEWINNOŚCI,ŻE GRZECH SODOMY I GOMORY JEST O WIELE MNIEJSZY NIŻ TO CO ZŁOCZYŃCY WYPRAWIAJĄ Z TYMI MALEŃSTWAMI.
DZIECI SĄ SPRZEDAWANE JAK KIEDYŚ NIEWOLNICY A CZĘSTO ZABIJANI NA ORGANY I MY JUŻ NIE MOŻEMY DŁUŻEJ PATRZEĆ JAK CIERPIĄ.
PŁODY POCHODZĄCE Z ABORCJI UŻYWANE SĄ DO HANIEBNYCH CELÓW ,KTÓRYCH PAN BÓG NIGDY NIE ZAAKCEPTUJE I TYCH KTÓRZY TO CZYNIĄ STRĄCI DO PIEKŁA.
OCZYSZCZENIE MUSI NADEJŚĆ ABYŚMY MOGLI PRZYGOTOWAĆ KRÓLESTWO BOŻE, KTÓRE WŁAŚNIE NADCHODZI.
NIKT Z TAKIMI OKRUTNYMI CZYNAMI TAM NIE TRAFI BO KTO INGERUJE W DZIEŁO STWÓRCY-ŚWIĄTYNIĘ DUCHA ŚWIĘTEGO NA ZAWSZE ZOSTANIE POTĘPIONY. SĄ TO GRZECHY PRZECIWKO DUCHOWI ŚWIĘTEMU.
A SPOŻYWANIE DZIEŁA STWÓRCY I DODAWANIE DO SZCZEPIONEK JEST TYM SAMYM GRZECHEM I WIELKĄ OBRAZĄ BOGA I NIGDY NIE ZOSTANIE ODPUSZCZONY.

MOJE KOCHANE DZIECI!
JEDNAK MUSICIE JESZCZE TROCHĘ POCZEKAĆ ZANIM NADEJDZIE GODZINA OSTRZEŻENIA.STANIE SIĘ TO W DWÓCH DATACH BLISKICH SOBIE BO PRZECIEŻ WIECIE,ŻE ISTNIEJĄ RÓŻNICE CZASOWE NA ŚWIECIE.
JUŻ NIE ZGADUJCIE A PRZYGOTUJCIE SIĘ SOLIDNIE I KONIECZNIE ZE ŚWIATŁEM,KTÓREGO NIE CHOWAJCIE DLA SIEBIE LECZ MIEJCIE ZAPALONE NA WIERZCHU BO MACIE PRZECIEŻ DO KOŃCA GŁOSIĆ EWANGELIĘ,KTÓRĄ WAM PRZEKAZAŁEM PRZEZ APOSTOŁÓW.

 WASZ NAJWYŻSZY KAPŁAN – JEZUS CHRYSTUS,KTÓRY WAM BŁOGOSŁAWI I PRZYCHODZI DZISIAJ DO WAS ZE
 SWOJĄ MATKĄ – MARYJĄ I ZE ŚW MICHAŁEM ARCHANIOŁEM.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

115 odpowiedzi na „28.01.2021 r. czwartek, godz. 15:00

 1. Marcin pisze:

  Jak rozumieć to zdanie? „STANIE SIĘ TO W DWÓCH DATACH BLISKICH SOBIE BO PRZECIEŻ WIECIE,ŻE ISTNIEJĄ RÓŻNICE CZASOWE NA ŚWIECIE.”
  To co, dwa razy ma być Ostrzeżenie? Nie rozumię tego. Przecież jest mówione wszędzie że będzie Ona miało miejsce w tym samym czasie na świecie. Jak u nas będzie dzień to na drugiej półkuli będzie noc. To jest normalne. Może też dojść do tego że podczas Ostrzeżenia słońce się zaćmi i przez kilka dni na całym świecie będzie ciemno, nawet w dzień.

  Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   W PROSTY SPOSÓB BO JEŚLI MY W POLSCE MAMY PRZYKŁADOWO 31 GRUDNIA TO W INNYCH KRAJACH JEST KILKANAŚCIE GODZIN WCZEŚNIEJ JUŻ 1 STYCZNA. NASTĘPNEGO ROKU ,NA TEN MOMENT CZASOWY A JESZCZE INNI POWITAJĄ GO KILKANAŚCIE GODZIN PÓŹNIEJ NIŻ MY. WSZYSTKO WIĘC STANIE SIĘ W JEDNYM MOMENCIE LECZ O INNYCH CZASACH LOKALNYCH I W INNYCH DWÓCH DATACH ALE BĘDĄCYCH PRZY SOBIE.
   NP PAN JEZUS POWIEDZIAŁ 21 LISTOPADA: ROZŚWIETLENIE BRAMY NIEBIESKIEJ A NASTĘPNEGO DNIA 22 LISTOPADA: SPOTKANIE BOGA I CZŁOWIEKA TWARZĄ W TWARZ.WG MNIE POWIEDZIAŁ FAKTYCZNIE TO SAMO JEDNEGO I NASTĘPNEGO DNIA LECZ WYRAZIŁ TO INACZEJ.
   JEŚLI UDAŁO MI SIĘ TO DOBRZE WYTŁUMACZYĆ TO SIĘ CIESZĘ MARCINIE.
   SZCZĘŚĆ BOŻE!

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Dziękuję za wytłumaczenie.
    Myślę że nie tylko ja jeden zrozumiałem z tego fragmentu że jakoby Ostrzeżenie miało mieć miejsce dwa razy.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

 2. Szafirek pisze:

  o. Augustyn Pelanowski. Mocne ostrzeżenie przed osądem. Zmądrzałem wyrzucony za burtę.

  Polubienie

 3. Szafirek pisze:

  Ks. Piotr Glas: Szatan zasiewa w nas nienawiść do samych siebie

  Polubienie

 4. Szafirek pisze:

  Ks. Piotr Glas: Grzeszenie z premedytacją to jak plucie Panu Bogu w twarz

  Polubienie

 5. Szafirek pisze:

  28.01.2021 r. czwartek, godz. 15:00
  „…A RĘKA PANA BOGA JUŻ NIE JEST POWSTRZYMYWANA PRZEZ MARYJĘ …”

  Trevignano Romano 30 stycznia 2021
  Drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach, pociesza mnie patrzenie na was w modlitwie z wiarą w waszym sercu. Dzieci, spójrzcie, co się dzieje wokół was, klęski żywiołowe nie trwały długo na świecie i będą trwać dalej. Dzieci, to są czasy, kiedy Boże ramię nie może być dłużej trzymane, Jego sprawiedliwość będzie wielka, czasami okrutna dla tych, którzy bluźnią Jego Świętemu Imieniu, dla tych konsekrowanych dzieci, które bezczeszczyły Kościół i nie miały litości nad tym, ile bólu spowodowały mój syn. Dzieci, nie wierzcie w ten świat, który chce was zepsuć w najlepszy sposób, sprawiając, że wszelkie zło uchodzi za dozwolone. Zwróć uwagę na pochlebstwa diabła, który w tych czasach i przy tak wielu grzechach zyskał siłę. Moje dzieci, wasza wiara was zbawi, proście z wiarą, a będzie wam dana,zapukajcie, a będzie wam otworzone, wzywajcie Mojego Imienia i Jezusa, a nie zostawimy was samych. Kocham Cię i jestem blisko Ciebie. Módlcie się za Amerykę, za kapłanów i za Papieża, módlcie się za możnych tego świata, aby ich serca zostały oświecone i zapanował pokój na ziemi. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

  „..Dzieci, to są czasy, kiedy Boże ramię nie może być dłużej trzymane,…”

  Polubienie

 6. Adrian pisze:

  POLSKA: 15 OSÓB ZMARŁO TUŻ PO SZCZEPIENIU NA COVID-19 – MINISTERSTWO WIE TYLKO O 4

  Otrzymaliśmy zgłoszenia kolejnych zgonów w bliskim związku czasowym z podaną szczepionką. W rządowym systemie są tylko cztery zgłoszenia, Razem 14 przypadków śmierci w bliskim związku czasowym ze szczepieniem.
  Informacje będą na bieżąco aktualizowane
  Mężczyzna 73 lata, DPS Ostrowino, zmarł dobę po szczepieniu, porażenie po szczepionce na polio w dzieciństwie. Zaszczepiony 19.01.2021 rano, zmarł 20.01.2021 o 20:30. Lekarz zgłosił NOP dopiero dobę po zawiadomieniu prokuratury przez pełnomocnika opiekunki prawnej, choć miał obowiązek w ciągu godziny. Brak świadomej zgody opiekuna prawnego na szczepienie.
  2. Kobieta 83 lata, DPS śląsk, zmarła 2 dni od szczepienia. 19.01.2021 szczepienie, 22.01.2021 zgon – podopieczna DPSu nie potrafiła się podpisać, nie mówiła, była po udarze, brak możliwości świadomej zgody, rodzina się nie zgodziła na szczepienie (telefon, mail), które mimo to zostało wykonane. NOP nie zgłoszony.

  3. Kobieta 99 lat, DPS w mazowieckim, zmarła w ciągu doby od szczepienia, 26.01.2021 w akcie zgonu została wpisana niewydolność sercowo – płucna. NOP nie zgłoszony.

  4. Mężczyzna 75 lat, ZOL małopolska, szczepienie w piątek 19.01.2021, śmierć tydzień później, zatrzymanie krążenia. W tym samym ośrodku w tym samym czasie zmarła również druga osoba. NOP nie zgłoszony.

  5. Kobieta 83 lata Kraków, ‚pacjentka z chorobami zasadniczymi, miażdżyca, nadciśnienie, niewydolność krążeniowa, wg lekarza zgon pacjentki nie pozostaje w związku z podaniem szczepionki. Niehospitalizowana”. NOP zgłoszony przez lekarza (informacja z gov.pl)

  6. Kobieta 64 lata, pielęgniarka, świętokrzyskie, zmarła dobę od szczepienia, dostała duszności. NOP nie zgłoszony.

  7. Kobieta 46 lat, pielęgniarka, lubuskie, śmierć w ciągu kilku dni od szczepienia. NOP nie zgłoszony.

  8. Mężczyzna, pracownik szpitala, podkarpackie zmarł 15 stycznia tuż po szczepieniu. NOP nie zgłoszony.

  9. Mężczyzna, DPS Wielkopolska, zmarł 19.01.2021 (opisane w mediach) NOP nie zgłoszony.

  10. Mężczyzna, DPS śląskie, śmierć. NOP nie zgłoszony.

  11. Mężczyzna, DPS, podlaskie, nowotwór, śmierć. Szczepiony 20.01.2021. NOP nie zgłoszony.

  12. Mężczyzna, 49 lat DPS Ciechanów – nagła duszność, saturacja 82%, RR – 120/98, tętno – 120, potem utrata przytomności, zatrzymanie krążenia, resuscytacja, zgon. Opisywane przez media. NOP zgłoszony (informacja z gov.pl)

  13. Mężczyzna, śmierć DPS podlaskie. NOP nie zgłoszony.

  14. Kobieta, Mysłowice 27.01.2021 gorączka 38,0-38,4st. Biegunka, wymioty. Powikłania: obrzęk płuc, podejrzenie zapalenia płuc. Zgon 29.01.2021 r. NOP zgłoszony (informacja z gov.pl)

  15. Mężczyzna, 70 lat, małopolskie. NOP nie zgłoszony.

  Justyna Socha
  https://stopnop.com.pl/

  Polubienie

 7. Mateusz pisze:

  Edson Glauber (Itapiranga, Brazylia), 31.01.2021., orędzie Maryi, Królowej Pokoju i Różańca Świętego

  Pokój, Moje umiłowane dzieci, pokój! Moje dzieci, Ja, wasza Matka, przychodzę z Nieba, by udzielić wam miłości Mego Niepokalanego Serca. Ta miłość jest miłością Mego Syna zjednoczoną z [lub: zjednoczonego z] Moim Sercem, i tę miłość wam daję. Nie wpadajcie w rozpacz wobec prób i trudności życiowych. Mój Syn jest z wami i was błogosławi. Dla tych, którzy wierzą w Jego Miłość, On uczyni wielkie rzeczy. Wierzcie, a błogosławieństwo i światło Mego Syna zawsze będą nad wami i nad waszymi rodzinami. Jego światłość jest potężna i oślepia Szatana. Jednoczcie się z Moim Synem, a Jego Światłość rozproszy wszelkie mroki. Wszystkich błogosławię: w Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego. Amen!

  Polubienie

 8. Adrian pisze:

  Wkrótce szczepionka na koronawirusa dla dzieci? W Rzeszowie trwają testy kliniczne

  W Rzeszowie trwają testy, które mają sprawdzić skuteczność szczepionki na koronawirusa wśród dzieci. W planach jest zaszczepienie również najmłodszych w celu uzyskania większej odporności w społeczeństwie.

  Na całym świecie trwają masowe szczepienia obywateli. W pierwszej kolejności szczepione są grupy uprzywilejowane, do których należą medycy czy seniorzy. W planach jest jednak zaszczepienie również najmłodszych.

  Szczepionka na koronawirusa dla dzieci. Na razie trwają testy w Rzeszowie

  Jak podaje wp.pl, w Rzeszowie trwają testy kliniczne przygotowujące do wprowadzenia szczepionek wśród dzieci – Badania kliniczne tzw. trzeciej fazy odbywają się w grupie nastolatków w wieku powyżej 11. roku życia. Dodatkowo obejmie najmłodsze dzieci w wieku powyżej trzech miesięcy. Na razie nie możemy podać bliższych szczegółów ze względu na poufny charakter projektu – powiedział, cytowany przez Wirtualną Polskę, dr Stanisław Mazur, prezes Centrum Medycznego Medyk z Rzeszowa i organizator szczepień na terenie województwa podkarpackiego.

  Wiadomo, że rzeszowskie centrum współpracuje z jednym z producentów szczepionek. Testy mają dać odpowiedź na temat skuteczności szczepionki wśród dzieci oraz możliwych skutków ubocznych. Medycy nie mieli problemów ze znalezieniem chętnych do wzięcia udziału w testach.

  Jak wyjaśnił dr Mazur, mimo że dzieci najczęściej przechodzą koronawirusa bezobjawowo, to zaszczepienie ich pomoże w zbudowaniu odporności stadnej. Dodatkowo udałoby się dzięki temu uniknąć pocovidowego zespół zapalnego.

  ————–

  ” Wprowadzenie globalnej szczepionki, przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci, będzie jedną z najbardziej nikczemnych form ludobójstwa, jakich doświadczy świat aż od czasu śmierci Żydów pod rządami Hitlera.” —— 10.11.2012, 23:45

  ” Oni wprowadzą formę ludobójstwa poprzez obowiązkowe szczepienia dla waszych dzieci, z waszym lub bez waszego pozwolenia.
  Szczepionka ta będzie trucizną i zostanie przedstawiona w ramach globalnego planu opieki zdrowotnej.”—- Piątek, 09.11.2012,

  Polubienie

 9. Szafirek pisze:

  2 lutego
  Ofiarowanie Pańskie

  Fra Angelico: Ofiarowanie Chrystusa w świątyni
  Nazwa obchodzonego 2 lutego święta wywodzi się od dwóch terminów greckich: Hypapante oraz Heorte tou Katharismou, co oznacza święto spotkania i oczyszczenia. Oba te święta były głęboko zakorzenione w tradycji Starego Testamentu.
  Na pamiątkę ocalenia pierworodnych synów Izraela podczas niewoli egipskiej każdy pierworodny syn u Żydów był uważany za własność Boga. Dlatego czterdziestego dnia po jego urodzeniu należało zanieść syna do świątyni w Jerozolimie, złożyć go w ręce kapłana, a następnie wykupić za symboliczną opłatą 5 syklów. Równało się to zarobkowi 20 dni (1 sykl albo szekel to 4 denary lub drachmy, czyli zapłata za 4 dni pracy robotnika niewykwalifikowanego). Równocześnie z obrzędem ofiarowania i wykupu pierworodnego syna łączyła się ceremonia oczyszczenia matki dziecka. Z tej okazji matka była zobowiązana złożyć ofiarę z baranka, a jeśli jej na to nie pozwalało zbyt wielkie ubóstwo – przynajmniej ofiarę z dwóch synogarlic lub gołębi. Fakt, że Maryja i Józef złożyli synogarlicę, świadczy, że byli bardzo ubodzy.

  Święto Ofiarowania Pańskiego przypada czterdziestego dnia po Bożym Narodzeniu. Jest to pamiątka ofiarowania Pana Jezusa w świątyni jerozolimskiej i dokonania przez Matkę Bożą obrzędu oczyszczenia.
  Kościół wszystkim ważniejszym wydarzeniom z życia Chrystusa daje w liturgii szczególnie uroczysty charakter. Święto Ofiarowania Pana Jezusa należy do najdawniejszych, gdyż było obchodzone w Jerozolimie już w IV w., a więc zaraz po ustaniu prześladowań. Dwa wieki później pojawiło się również w Kościele zachodnim.
  Tradycyjnie dzisiejszy dzień nazywa się dniem Matki Bożej Gromnicznej. W ten sposób uwypukla się fakt przyniesienia przez Maryję małego Jezusa do świątyni. Obchodom towarzyszyła procesja ze świecami. W czasie Ofiarowania starzec Symeon wziął na ręce swoje Pana Jezusa i wypowiedział prorocze słowa: „Światłość na oświecenie pogan i na chwałę Izraela” (Łk 2, 32). Według podania procesja z zapalonymi świecami była znana w Rzymie już w czasach papieża św. Gelazego w 492 r. Od X w. upowszechnił się obrzęd poświęcania świec, których płomień symbolizuje Jezusa – Światłość świata, Chrystusa, który uciszał burze, był, jest i na zawsze pozostanie Panem wszystkich praw natury. Momentem najuroczystszym apoteozy Chrystusa jako światła, który oświeca narody, jest podniosły obrzęd Wigilii Paschalnej – poświęcenie paschału i przepiękny hymn Exultet.
  W Kościele Wschodnim dzisiejsze święto (należące do 12 najważniejszych świąt) nazywane jest Spotkaniem Pańskim (Hypapante), co uwypukla jego wybitnie chrystologiczny charakter. Prawosławie zachowało również, przejęty z religii mojżeszowej, zwyczaj oczyszczenia matki po urodzeniu dziecka – po upływie 40 dni od porodu (czyli po okresie połogu) matka po raz pierwszy przychodzi do cerkwi, by w pełni uczestniczyć w Eucharystii. Ślad tej tradycji był kultywowany w Kościele przedsoborowym – matka przychodziła „do wywodu” i otrzymywała specjalne błogosławieństwo; było to praktykowane zazwyczaj w dniu chrztu dziecka i – tak jak wówczas także chrzest – poza Mszą św. Zwyczaj ten opisał Reymont w „Chłopach”.
  W Polsce święto Ofiarowania Pana Jezusa ma nadal charakter wybitnie maryjny (do czasów posoborowej reformy Mszału w 1969 r. święto to nosiło nazwę „Oczyszczenia Maryi Panny” – „In purificatione Beatae Mariae Virginis”). Polacy widzą w Maryi Tę, która sprowadziła na ziemię niebiańskie Światło i która nas tym Światłem broni i osłania od wszelkiego zła. Dlatego często brano do ręki gromnice, zwłaszcza w niebezpieczeństwach wielkich klęsk i grożącej śmierci. Niegdyś wielkim wrogiem domów w Polsce były burze, a zwłaszcza pioruny, które zapalały i niszczyły domostwa, przeważnie wówczas drewniane. Właśnie od nich miała strzec domy świeca poświęcona w święto Ofiarowania Chrystusa. Zwykle była ona pięknie przystrajana i malowana. W czasie burzy zapalano ją i stawiano w oknach, by prosić Maryję o ochronę. Gromnicę wręczano również konającym, aby ochronić ich przed napaścią złych duchów.
  Ze świętem Matki Bożej Gromnicznej kończy się w Polsce okres śpiewania kolęd, trzymania żłóbków i choinek – kończy się tradycyjny (a nie liturgiczny – ten skończył się świętem Chrztu Pańskiego) okres Bożego Narodzenia. Dzisiejsze święto zamyka więc cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. Liturgia po raz ostatni w tym roku ukazuje nam Chrystusa-Dziecię.

  Ofiarowanie Chrystusa w świątyni

  Od 1997 r. 2 lutego Kościół powszechny obchodzi ustanowiony przez św. Jana Pawła II Dzień Życia Konsekrowanego, poświęcony modlitwie za osoby, które oddały swoje życie na służbę Bogu i ludziom w niezliczonych zakonach, zgromadzeniach zakonnych, stowarzyszeniach życia apostolskiego i instytutach świeckich. Pamiętajmy o nich w podczas naszej dzisiejszej modlitwy na Eucharystii.

  Polubienie

 10. bozna2 pisze:

  Panie błogosław nam!

  Kadry pochodzą z pięknego filmu Maria z Nazaretu

  Polubienie

 11. Mateusz pisze:

  Nowenna do Matki Bożej z Lourdes, w intencji chorych – ( 2 – 10 luty ) dzień I

  Dzień pierwszy nowenny- 2 lutego

  „Miłość do cierpiących jest znakiem i miarą poziomu cywilizacji i rozwoju narodu” (Jan Paweł II).
  O Pani nasza z Lourdes, która wzywana jesteś z wielką ufnością jako pośredniczka łask i miłosierdzia, uproś nam łaski, których potrzebujemy dla naszego uzdrowienia duchowego i fizycznego.

  Każdego dnia nowenny:

  Miłosierny Boże, przyjdź z pomocą naszej słabości i spraw, abyśmy za wstawiennictwem Niepokalanej Rodzicielki Twojego Syna, której pamiątkę obchodzimy, dźwignęli się z naszych grzechów do nowego życia. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
  Boże, otacza mnie świat pełen egoizmu, pychy, indywidualizmu, obojętności. Trudno odnaleźć miłość, tę prawdziwą – Twoją. Ważniejsze staje się „mieć” niż „być”. Pragnę dziś wołać, bym potrafił zmieniać ten świat swoim świadectwem życia, bym niósł swoją postawą orędzie ratunku, uzdrowienia dla świata, bym był znakiem Twojej miłości.

  Maryjo, matko Boga i ludzi, módl się za nami.
  Święta Bernadetto, módl się za nami.
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Modlitwa za chorych

  Boże, Twój Syn dźwigał nasze boleści
  i objawił nam wartość tajemnicy cierpienia,
  wysłuchaj nasze prośby zanoszone za chorych
  i spraw, aby pamiętali, że należą do tych,
  którym Ewangelia obiecuje pociechę,
  i aby czuli się zjednoczeni z Chrystusem cierpiącym
  za zbawienie świata.
  Przez Chrystusa Pana naszego.
  Amen.

  Dzień drugi nowenny 3 lutego

  „Wielu braci i sióstr wciąż jeszcze nie otrzymuje niezbędnej pomocy lekarskiej. Jest to wielka niesprawiedliwość, która przynagla do niezwłocznego działania wszystkich, a zwłaszcza tych, na których spoczywa wielka odpowiedzialność w sferze polityki i gospodarki” (Jan Paweł II).
  O Pani nasza z Lourdes, której potęga jest tak wielka w Niebie, że Twoje prośby nigdy nie zostają odrzucone, Ty, która bogata jesteś w miłosierdzie i moc. Uproś nam u Syna swego łaski, o które z ufnością prosimy.

  Boże, doświadczam wielkiego bólu, kiedy obserwuję postawy służby zdrowia odpowiedzialnej za opiekę nad chorymi, cierpiącymi oraz postawy decydujących o jej dotowaniu i rozwoju. Dziękuję za czynione dobro, ale widzę, jak jeszcze wiele do uporządkowania. Daj kierującym mądrość, odpowiedzialność i siły do odkrywania ciągle na nowo sensu swojej misji niesienia pomocy człowiekowi, który jej potrzebuje, który na nią czeka.

  Maryjo, matko Boga i ludzi, módl się za nami.
  Święta Bernadetto, módl się za nami.
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Modlitwa za chorych

  Boże, Twój Syn dźwigał nasze boleści
  i objawił nam wartość tajemnicy cierpienia,
  wysłuchaj nasze prośby zanoszone za chorych
  i spraw, aby pamiętali, że należą do tych,
  którym Ewangelia obiecuje pociechę,
  i aby czuli się zjednoczeni z Chrystusem cierpiącym
  za zbawienie świata.
  Przez Chrystusa Pana naszego.
  Amen.

  Dzień trzeci nowenny 4 lutego
  „Cierpienie człowieka, cierpienie ludzi, którego nie da się uniknąć, przyjęte w duchu wiary, jest źródłem mocy dla cierpiącego i dla innych” (Jan Paweł II).
  O Pani nasza z Lourdes, która objawiłaś swoją miłość dla grzeszników, polecając Bernadecie modlić się za nich. Nasze grzechy sprawiają, że nie jesteśmy godni zbliżyć się do Ciebie, ale z ufnością prosimy: wyjednaj nam skruchę za grzechy i łaskę szczerej spowiedzi.
  Boże, kiedy spotyka mnie cierpienie, tyle we mnie buntu, gniewu, znaków zapytania. Tak trudno zrozumieć, że Ty jesteś w tym wydarzeniu. Brak mojej pokory, przyjęcia Twojej woli. Daj mi łaskę otwartego i odważnego serca, bym potrafił przyjmować Twój plan wobec mnie, nawet gdy przychodzi cierpienie. Bym potrafił być znakiem wielkich darów, którymi mnie obdarzasz, a swoją postawą dawał świadectwo mojej wiary w pełnym zaufaniu Tobie, bym pokazywał, że Ty jesteś Panem życia i śmierci.

  Maryjo, matko Boga i ludzi, módl się za nami.
  Święta Bernadetto, módl się za nami.
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Modlitwa za chorych

  Boże, Twój Syn dźwigał nasze boleści
  i objawił nam wartość tajemnicy cierpienia,
  wysłuchaj nasze prośby zanoszone za chorych
  i spraw, aby pamiętali, że należą do tych,
  którym Ewangelia obiecuje pociechę,
  i aby czuli się zjednoczeni z Chrystusem cierpiącym
  za zbawienie świata.
  Przez Chrystusa Pana naszego.
  Amen.

  Dzień czwarty nowenny 5 lutego

  „Pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim – pojedynczym osobom, instytucjom religijnym, organizacjom pozarządowym – którzy z godną podziwu gorliwością służą chorym i cierpiącym. Mam na myśli w szczególności rzeszę zakonników i zakonnic, którzy wspólnie z licznymi świeckimi pracują w szpitalach i w małych ośrodkach zdrowia krajów najuboższych, pośród trudności i konfliktów, ryzykując nawet własne życie, aby ratować życie braci” (Jan Paweł II).
  O Pani nasza z Lourdes, przychodzimy do Ciebie, jako do Tej, która nigdy nikomu nie odmawia swego miłosierdzia. Przybądź nam z pomocą, o Maryjo, i uproś nam czystość duszy i ciała.
  Boże, moje myśli kierują się do wszystkich, którzy posługują chorym, którzy pochylali się nade mną. Dziękuję za to, że postawiłeś ich przy mnie. Daj siłę i moc wszystkim w trudnej służbie dla drugiego człowieka. Ludziom posługującym chorym daj łaskę odkrywania w nich Ciebie.

  Maryjo, matko Boga i ludzi, módl się za nami.
  Święta Bernadetto, módl się za nami.
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Modlitwa za chorych

  Boże, Twój Syn dźwigał nasze boleści
  i objawił nam wartość tajemnicy cierpienia,
  wysłuchaj nasze prośby zanoszone za chorych
  i spraw, aby pamiętali, że należą do tych,
  którym Ewangelia obiecuje pociechę,
  i aby czuli się zjednoczeni z Chrystusem cierpiącym
  za zbawienie świata.
  Przez Chrystusa Pana naszego.
  Amen.

  Dzień piąty nowenny 6 lutego

  „Ludzie samotni, odepchnięci, psychicznie chorzy, fizycznie upośledzeni są wszędzie. Czy mamy dla nich czas? Pamiętajcie, cokolwiek uczynicie tym ludziom, uczynicie samemu Bogu…” (Matka Teresa z Kalkuty).
  O Pani nasza z Lourdes, dziękujemy Ci za Twą troskliwość nad nami, ponieważ nigdy nie przestajemy być Twoimi dziećmi. Nawróć wszystkich grzeszników, aby pojednali się z Bogiem i pomiędzy sobą.
  Boże, szybko przemijają dni mojego życia. Często biegnę, nie zauważając drugiego człowieka, szczególnie tego potrzebującego. Zapominam, że to Ty w nim przychodzisz do mnie. Tracę wiele czasu, a potrzeba jednego – realizować tak konkretnie Twoją miłość. Proszę, wyzwól mnie z obojętności i daj siły, bym się zatrzymał i zauważył Ciebie, który wołasz o miłość.

  Maryjo, matko Boga i ludzi, módl się za nami.
  Święta Bernadetto, módl się za nami.
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Modlitwa za chorych

  Boże, Twój Syn dźwigał nasze boleści
  i objawił nam wartość tajemnicy cierpienia,
  wysłuchaj nasze prośby zanoszone za chorych
  i spraw, aby pamiętali, że należą do tych,
  którym Ewangelia obiecuje pociechę,
  i aby czuli się zjednoczeni z Chrystusem cierpiącym
  za zbawienie świata.
  Przez Chrystusa Pana naszego.
  Amen.

  Dzień szósty nowenny 7 lutego

  „Jestem świadoma, że jesteśmy maleńką kroplą w wielkim oceanie nędzy i cierpienia, ale jeżeli nie byłoby tej kropli, to ludzkie cierpienie i nędza byłyby jeszcze większe…” (Matka Teresa z Kalkuty).
  O Pani nasza z Lourdes, która znosiłaś wszystko z największą cierpliwością, uproś nam męstwo potrzebne do znoszenia chorób i cierpień duchowych, które pragniemy ofiarować Bogu, jako wynagrodzenie za grzechy świata oraz w intencjach Kościoła Świętego.
  Boże, zauważam, że dziś liczy się siła, zdrowie, odwaga itd. Nie ma miejsca dla ludzi doświadczonych chorobą, cierpieniem, słabością. Wyrzuca się ich poza margines życia – domy starców, odosobnienie, a w konsekwencji eutanazja. Tragizm człowieka. Brak chrześcijańskich postaw w służbie, oddaniu dla innych ludzi. Panie, otwórz me serce na Twoją miłość. Umocnij tą miłością wszystkich posługujących chorym.

  Maryjo, matko Boga i ludzi, módl się za nami.
  Święta Bernadetto, módl się za nami.
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Modlitwa za chorych

  Boże, Twój Syn dźwigał nasze boleści
  i objawił nam wartość tajemnicy cierpienia,
  wysłuchaj nasze prośby zanoszone za chorych
  i spraw, aby pamiętali, że należą do tych,
  którym Ewangelia obiecuje pociechę,
  i aby czuli się zjednoczeni z Chrystusem cierpiącym
  za zbawienie świata.
  Przez Chrystusa Pana naszego.
  Amen.

  Dzień siódmy nowenny 8 lutego

  „Bycie blisko chorego jest niezbędne, winna jednak temu towarzyszyć ewangelizacja środowiska, w którym żyjemy” (Benedykt XVI).
  O Pani nasza z Lourdes, któraś powiedziała do Bernadety: „Nie obiecuję ci szczęścia na tym świecie, lecz w innym”, pozwól nam zrozumieć wartość cierpienia, które sama u stóp krzyża przeżyłaś.
  Boże, widzę świat ludzi troszczących się o zdrowie, urodę, skoncentrowanych na sobie, uchylających się od posługi wobec potrzebujących. Konieczna jest ewangelizacja naszego otoczenia, by było zdolne bezinteresownie wyjść ku drugiemu człowiekowi. By nie zabrakło gestów miłości, ale również opieki modlitewnej nad chorymi, cierpiącymi. Być może choroba kogoś bliskiego pomoże odkryć na nowo wartość, sens i cel życia każdego z nas.

  Maryjo, matko Boga i ludzi, módl się za nami.
  Święta Bernadetto, módl się za nami.
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Modlitwa za chorych

  Boże, Twój Syn dźwigał nasze boleści
  i objawił nam wartość tajemnicy cierpienia,
  wysłuchaj nasze prośby zanoszone za chorych
  i spraw, aby pamiętali, że należą do tych,
  którym Ewangelia obiecuje pociechę,
  i aby czuli się zjednoczeni z Chrystusem cierpiącym
  za zbawienie świata.
  Przez Chrystusa Pana naszego.
  Amen.

  Dzień ósmy nowenny 9 lutego

  „Cierpienie, ból, niepowodzenie to są pocałunki Jezusa, to znaki, że już jesteś tak blisko Jezusa na krzyżu, że może Cię pocałować” (Matka Teresa z Kalkuty).
  O Pani nasza z Lourdes, Niepokalane Poczęcie, Dziewico czysta i bez skazy, uproś nam łaskę czystości, abyśmy mogli przeciwstawić się okazjom do grzechu i zwrócić się w modlitwie przeciwko wszystkim zagrożeniom, które przynosi świat, szatan i ciało.
  Boże, chcę Cię dziś prosić o dar zrozumienia, że cierpienie to szczególna łaska, wybranie, ścisła relacja z Chrystusem cierpiącym, współuczestnictwo z Nim w zbawczej misji świata. Dotknij tym darem wszystkich chorych, by zrozumieli, że mogą swoją ofiarą wyprosić niebo nie tylko dla siebie, ale nieść także ratunek innym, tym, którzy zagubili się w tym świecie.

  Maryjo, matko Boga i ludzi, módl się za nami.
  Święta Bernadetto, módl się za nami.
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Modlitwa za chorych

  Boże, Twój Syn dźwigał nasze boleści
  i objawił nam wartość tajemnicy cierpienia,
  wysłuchaj nasze prośby zanoszone za chorych
  i spraw, aby pamiętali, że należą do tych,
  którym Ewangelia obiecuje pociechę,
  i aby czuli się zjednoczeni z Chrystusem cierpiącym
  za zbawienie świata.
  Przez Chrystusa Pana naszego.
  Amen.

  Dzień dziewiąty nowenny 10 lutego

  „Potrzebne jest duszpasterstwo zdolne pokrzepiać chorych w cierpieniu, pomagające im przemieniać swój los w moment łaski dla siebie i innych dzięki żywemu uczestnictwu w misterium Chrystusa” (Benedykt XVI).
  O Pani nasza z Lourdes, która tak bardzo polecałaś pokutę, uproś nam łaskę przyjęcia dobra, które Bóg daje. Spraw, abyśmy zrozumieli wszelkie zło grzechu i jego nieobliczalne skutki dla naszego życia doczesnego i wiecznego
  Boże, oddaję Ci wszystkich tych, których wezwałeś w szczególny sposób do pójścia za Tobą: kapłanów, a zwłaszcza posługujących chorym. Niech prowadzi ich Twoja miłość, by potrafili być dobrymi narzędziami w Twoich dłoniach i dawali Ciebie tym, do których ich posyłasz. Niech nigdy nie zabraknie im radości w posłudze.

  Maryjo, matko Boga i ludzi, módl się za nami.
  Święta Bernadetto, módl się za nami.
  Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…

  Modlitwa za chorych

  Boże, Twój Syn dźwigał nasze boleści
  i objawił nam wartość tajemnicy cierpienia,
  wysłuchaj nasze prośby zanoszone za chorych
  i spraw, aby pamiętali, że należą do tych,
  którym Ewangelia obiecuje pociechę,
  i aby czuli się zjednoczeni z Chrystusem cierpiącym
  za zbawienie świata.
  Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

  Polubienie

 12. bozna2 pisze:

  10 stycznia 2021 – Opieraj się!

  Matka Boża: Moje dziecko. Zostało ci tylko chwilę. Bądź pewien, że Jezus, twój Zbawiciel i Odkupiciel, który tak bardzo cię kocha, będzie z tobą przez cały czas! Nie zostawimy żadnego z naszych wiernych dzieci w spokoju, więc wierzcie, ufajcie i pozostańcie w głębokiej modlitwie, ponieważ wasza modlitwa jest potrzebna, wasza modlitwa się zmienia, a wasza modlitwa utrzymuje was w ukryciu w Jezusie, moim Synu, który kocha i cierpi tak bardzo.

  Już prawie koniec, kochane dzieci, którymi jesteście, ale koniec będzie ciężki, trudny. Antychryst rozszerza swoją moc wszędzie tam, gdzie są bezpańskie dzieci, które nie są mocno zakotwiczone w wierze. Przed niczym się nie cofnie i będzie czczony jak największy, bezprecedensowy bohater, dobroczyńca i magik, ten ostatni tylko w „znanych kręgach”, a świat go pokocha, będzie go czcił i podporządkuje. Jest gotowy, ukochane dzieci, na jego wielkie show, które wkrótce nadejdzie. Trzymajcie się tylko, umiłowane dzieci, którymi jesteście, i nigdy nie dajcie się zwieść: mój syn, wasz Jezus, nie będzie żył wśród was, tak możecie go odróżnić.

  Temu, kto wierzy, że nie jest jeszcze koniec czasów, który nadal ślepo naśladuje tych, którzy szli drogą, należy powiedzieć: Wasze dni są policzone, umiłowane dzieci, które jesteście. Musicie być czujni i wierni Jezusowi, i musicie przestać podążać za tymi, którzy uciekli, ponieważ wprowadzają was w pułapkę i prowadzą do zepsucia, z którego nie ma ucieczki. Bądź więc czujny i pozostań wierny Jezusowi.

  Módlcie się i błagajcie Ducha Świętego, gdyż tylko Duch Święty może was uchronić od zamętu. Błaga o jasność i prosi o odwagę. Nie będzie to łatwiejsze, ale musisz stać niewzruszenie i ufać Jezusowi, ponieważ tylko On da ci zbawienie i wprowadzi cię do Nowego Królestwa, tylko On, twój Jezus, który tak bardzo cię kocha.

  Nie możesz zaakceptować znaku bestii [mikroczipa]! Bez względu na to, czego nie wolno ci już robić: bądź silny! Czas jest krótki, a Nowe Królestwo jest gotowe, więc stój mocno i nie daj się zwieść! „Normalne” życie już nie będzie istniało, nawet jeśli wszyscy na to macie nadzieję.Musicie pozostać silni i nie ścigać mas, a nie mediów, nie tych, którzy biegli razem i nie przeciwników Mojego Syna, ponieważ to oznacza wasz upadek. „Normalne” życie, które ci oferują, jest możliwe tylko wtedy, gdy zaakceptujesz piętno bestii. Sprzeciwiajcie się, umiłowane dzieci, którymi jesteście, bo kto nosi znamię diabła, nie odziedziczy Nowego Królestwa. Zostanie utracone, bo wkrótce, bardzo szybko blask i blask, z jakim szatan cię wabi i uwodzi, upadnie, a zepsucie pozostanie.

  Bóg Ojciec wkracza. Ten czas jest blisko, ale musisz pozostać wierny Jezusowi, aby zostać zbawionym i wywyższonym. Kto upadnie, kto stanie się słaby, kto z jakiegoś powodu nie może oprzeć się pokusie, niech będzie powiedziane: Tylko wierne dzieci będą mogły się uratować, gdy ręka ojca zatrzaskuje; tylko wierne dzieci zostaną oszczędzone przed gniewem ojca. Będą przebywać w swoich domach, a kto stracił swój dom, znajdzie schronienie w innym domu lub hostelu (uwaga: pokazywani są znajomi, rodzina, wspólnoty religijne). On wszystko zapieczętuje i będzie miał gotowe świece konsekrowane. Będzie się modlił, modlił, modlił. Robi to przez 3 dni. A na zewnątrz będzie burza, i zadrży ziemia, a potoki ognia pochłoną duże części ziemi,znikną w ziemi, potoki ognia. A ziemia oczyszcza się i odnawia. Bóg, Pan i Ojciec, odnowi ją dla wszystkich wiernych i wytrwałych dzieci.

  Ale nie możesz stać się miękki, zapinać się lub poddawać! Tak jak w dzisiejszych czasach, musicie być niezachwiani i mocno zakotwiczeni w wierze w Jezusa Chrystusa do końca. Każdy, kto się waha, zostanie zgubiony, ponieważ zamieszanie jest teraz coraz większe! Podział w Kościele i poza nim będzie się pogłębiał i ludzie będą się między sobą sprzeczać. Każdy chce wiedzieć lepiej, ale tylko Bóg Ojciec wie, gdzie teraz jesteś. Powstrzymaj się od stwierdzeń i spekulacji, ponieważ tylko On, Ojciec Niebieski, zna datę. Jest wielu, którzy mówią, że wiedzą, ale tylko Bóg Ojciec wie, kiedy nadejdzie czas.

  Dlatego bądźcie gotowi, umiłowane dzieci, bądźcie czujni i pozostańcie wierni Jezusowi. Nie mogę i nie mogę powiedzieć dzisiaj więcej.

  Posłuchajcie mojego wezwania w tych orędziach i pozostańcie wierni Jezusowi. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, bo wasza modlitwa jest tak potrzebna. Amen.

  W głębokiej miłości, twoja matka w niebie. Matko wszystkich dzieci Bożych i Matko Odkupienia. Z obecnymi tu Jezusem i Bogiem Ojcem oraz świętymi i świętymi aniołami. Amen.

  Komunikat nr 1273

  18 stycznia 2021 – Zła sieć diabła!

  Matka Boża: Moje dziecko. Moje słodkie dziecko. Czas jest trudny i zwodniczy. W twoim świecie jest dużo zepsucia. Zła sieć diabła nadal się rozszerza, coraz bardziej, ale zostanie rozerwana, jak pajęczyna pająka tulącego się w bezpiecznym miejscu, który czeka na swoją ofiarę, gdy tylko wejdzie w swoją sieć i zostanie złapany, uspokaja, by ostatecznie je skonsumować.

  Umiłowane dzieci, którymi jesteście, wyobraźcie sobie diabła w ten sam sposób: rozpościera sieci i wiele dzieci się wplątuje. Może nie chcą, ale im więcej kopią, tym częściej zostają złapani. Nie zdali sobie sprawy z niebezpieczeństwa na czas i nie mogą już samodzielnie się uwolnić. Ale ukochane dzieci, którymi jesteście, Boże, wasz Ojciec Niebieski, mogą was uwolnić z każdej sytuacji, bez względu na to, jak beznadziejna może być! Dlatego wasza skrucha jest tak ważna! Musisz pokutować i zaufać Jezusowi! Nie ma innego sposobu na uwolnienie się ze szponów zła! Musisz zawrócić i przyznać się do winy, do błędów! Masz wybór: wieczne potępienie lub Miłosierdzie Mojego Syna, który wybacza wszystko, co zrobiłeś i / lub czego nie zrobiłeś,jeśli to wyznajesz, odpokutuj i szczerze odpokutuj!

  Dzieci, zostało mało czasu! Obudź się i nie pozwól złemu trzymać cię pod swoim urokiem! Co masz do stracenia? Twoja reputacja? Twoje luksusowe życie? Blask i blask, którym diabeł cię zaślepia i który wkrótce, bardzo szybko zniknie? Nie wierzycie, ale będzie tak, jak Ja, wasza Matka w Niebie, powiem wam dzisiaj: dni zła są policzone i powodzenia tym, którzy wyznali Mojemu Synowi na czas i porzucili zło! Nie możesz służyć dwóm panom! Więc zdecyduj się! Jezus, Mój Najświętszy Syn, jest samą miłością, ale diabeł wznieca nienawiść i zazdrość, i przynosi nierząd i zepsucie, ponieważ: nie zna miłości!

  Wybierzcie więc ukochane dzieci, którymi jesteście. Wielkie Ostrzeżenie jest blisko…
  https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=de&u=http://mail.kommherrjesus.de/aktuelles/maria-zur-goettlichen-vorbereitung-der-herzen/botschaften2016-2022/botschaften2021&prev=search&pto=aue

  Polubienie

 13. Mateusz pisze:

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Szkoda że bardzo mało takich kapłanów którzy tak głoszą Słowo Boże.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    ”W świecie cichego serca”

    Lękam się hałasu, głośnego centrum miasta,
    Gdzie wszystko idzie naprzód, gwar przyćmiewa ciszę.
    Lękam się niewinnych trzasków, błahości ludzkiej,
    Więc otwieram oczy umysłu, patrzę i widzę:

    Jakże piękne jest niebo i cudowna cisza,
    Kolorowo kwitną kwiaty i ćwierkają ptaki,
    Jak pięknie świeci słońce, życie dni odlicza,
    Do taktu pada deszcz – cudowny świat taki!

    Lecz nadal lękam się miasta, gdzie wszystko żyje w hałasie,
    Jest tam tak głośno i pędzą ludzie,
    Muzyka z okien rozbrzmiewa nowością,
    Więc otwieram oczy umysłu, patrzę i widzę:

    Że niebo takie boskie, błękitne i jasne,
    Powypełniane chmurami płynącymi z wolna,
    Że w konarach ptak uwija gniazdo własne,
    A nieopodal pod nim stokrotka rośnie polna.

    I kocham ten spokój, tę ciszę, harmonię,
    Że piękniejszego nic nie mogło mnie spotkać.
    I biorę swój świat, w mym sercu go schronię,
    Bo tam tylko nam dane jest Stwórcę napotkać.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Kilka lat temu napisałem ten wiersz. Już wstawiałem go raz tutaj na blogu. Jeszcze raz może wstawię. Może komuś się przyda.
    Wena do pisania wierszy opuściła mnie kilka lat temu.

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    To tak trochę odnośnie tej ciszy, o której mówi ks. Chmielewski w tym powyższym kazaniu.

    Polubienie

 14. Mateusz pisze:

  Jest potwierdzenie z Księgi Prawdy :

  18.12.2012,
  Każde dziecko zamordowane w łonie matki staje się aniołem w Królestwie mojego Ojca. One modlą się każdego dnia za każdą matkę, która świadomie i bez wahania dokonała zabiegu, aby zakończyć w sobie życie tego dziecka. Ich modlitwy służą ratowaniu dusz swoich Matek.

  Polubienie

 15. Adrian pisze:

  W tym roku wejdzie Amazon do Polski! Oznacza to bankructwo małych firm! Główne media niezwykle mocno chwalą wprowadzenie Amazona do Polski! Głos w nich jest jednolity! Amazon określa firmy, które na nim sprzedają towarem mianem tzw. wewnętrznych konkurentów! Chce on zlikwidować niezależne sklepy i pozostawić na rynku tylko sklepy na Amazonie! W USA upadły tysiące firm przez Amazona! Jest to wielki wyścig szczurów! Mali gracze się w nim zgubią i upadną! Amazon praktycznie nie płaci podatków, także jego wejście do Polski będzie oznaczało ogromny cios dla polskiej gospodarki! Ta firma w dodatku słabo wynagradza swoich pracowników i ich wykorzystuje! Nie możemy kupować z Amazona niczego! Ta firma jest na bakier z prawem! Amazon nie będzie płacił podatków, więc podatki dla obywateli wzrosną, aby państwo nie było stratne! Musimy wspierać polskie firmy, aby pieniądze wydane w Polsce zostały w naszym kraju!
  https://www.prawyglos.com/artyku%C5%81y/wejscie-amazona-do-polski-to-kataklizm-gospodarczy-sprzeciwmy-sie
  ================================
  W Irlandii obiekty wojskowe przerabiane są na obozy izolacyjne.
  https://detektywprawdy.pl/2021/02/02/w-irlandii-obiekty-wojskowe-przerabiane-sa-na-obozy-izolacyjne/

  Polubienie

 16. Marcin pisze:

  Zastanawia mnie dlaczego Pan Jezus mówił wcześniej w tych przesłaniach że Ostrzeżenie jest już nad nami a teraz mówi że jednak musimy jeszcze trochę poczekać zanim nadejdzie godzina Ostrzeżenia.
  A co jeśli Ostrzeżenie może wydarzyć się teraz w lutym.
  Jeżeli już to należy trzymać się jednej narracji jak jest np w przesłaniach z Carbonii.
  Nie rozumię dlaczego Pan Jezus powiedział również że byśmy nie zgadywali kiedy nadejdzie Ostrzeżenie.
  Przecież data Ostrzeżenia to nie data Powtórnego Przyjścia Pana Jezusa. Przecież nie zgadujemy kiedy Pan Jezus Powtórnie Przyjdzie w swoim Powtórnym Przyjściu a jedynie kiedy będzię miało miejsce Ostrzeżenie.
  To wszystko. Nie widzę w tym nic złego.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   I to nie jest zgadywanie. Tego tak bym nie nazwał. Po prostu pod wpływem chwili przychodzą takie różne myśli którymi chcemy się tutaj dzielić, i na temat Ostrzeżenia, i na inne różne tematy. I myślę że tak zostanie bo taka jest natura człowieka.

   Polubienie

   • Millka pisze:

    Bardzo dawno temu czytałam, że w Polsce będzie wojna – najadą na nas obce wojska i będziemy musieli uciekać ze swoich domostw. Zagrożony będzie Śląsk ( górny i dolny). Nie potrwa ona długo, ale do domów powinniśmy wrócić dopiero po ostrzeżeniu.
    Czy tak będzie ? zobaczymy.
    Pewne jest tylko to, że ostrzeżenie będzie w połowie chaosu (na całym świecie).

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Ja czytałem że Ostrzeżenie ma być pierwsze a któtko po tym wojna. Myślę że już teraz jesteśmy w środku chaosu z tą pandemią i z tymi szczepionkami. Tak poza tym ja myślałem że Ostrzeżenie będzie przed szczepionkami. Może też na krótką chwilę, na kilka tygodni zostało przesunięte w czasie, bo już szczepią od jakiegoś czasu. Ale nie może być w nieskończonośc przesuwane. Conchita która ma ogłosić publicznie datę Cudu też już jest podeszłego wieku. Teraz w niedzielę 7 lutego skończy ona 72 lata.

    Polubienie

   • Millka pisze:

    Wojna światowa ma być po ostrzeżeniu , ale u nas zawierucha wojenna ponoć ma być wcześniej. A jak będzie ? – niebawem się przekonamy.

    Polubienie

   • Jan pisze:

    LIST DO KOLOSAN 3
    NOWE ŻYCIE W CHRYSTUSIE
    1 Jeśli więc razem z Chrystusem powstali z martwych, szukajcie tego , co w górze przebywa CHRYSTUS zasiadając po prawicy Boga.
    2 Dążcie do tego, co w górze , nie do tego , co na ziemi.
    3 Umarliscie bowiem i wasze życie jest ukryte z Chrystusem w Bogu.
    4 Gdy się ukaże Chrystus , nasze życie, wtedy i wy razem z Nim , ukazecie się w chwale.

    Polubienie

  • Jan pisze:

   Czas nadejścia ostrzeżenia jest moim zdaniem przesuwany w czasie ponieważ jest mała grupka ludzi na świecie która modli się za przebłaganie za grzechy świata , o oddalenie kar za aborcję itd.
   Bóg wysłuchuje tych modlitw i lituje się nad nami nad tym grzesznym światem który nie chce przestać grzeszyć i opamiętać się .
   Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy.
   Z Panem Bogiem.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Pozdrawiam.

    Polubienie

   • elzbieta pisze:

    jestem tego samego zdania Wszystkiego dobrego

    Polubienie

   • Gosia 3 pisze:

    JANIE ! PODOBNIE TO ROZUMIEM JAK TY.
    JEDNAK WRÓCĘ DO NASZEJ ROZMOWY GDZIE PODPISAŁEŚ SIĘ JAKO DEWOTA JAN. JA W ŻADEN SPOSÓB CIEBIE TAK NIE NAZWAŁAM LECZ ODNIOSŁAM SIĘ DO TWOJEGO WPISU:” ODMÓWIĆ 24 RAZY…”
    ZABRZMIAŁO TO WRĘCZ ROZKAZUJĄCO BEZ ŻADNEGO WYJAŚNIENIA.GDYBYŚ TY OD RAZU NAPISAŁ O CO CHODZI ALE TY TO ZROBIŁEŚ DOPIER0 POTEM .
    DZIWIĄ MNIE BARDZO OSOBY,KTÓRE POJAWIAJĄ SIĘ NA BLOGU, NIE UCZESTNICZĄ W NASZEJ NOWENNIE A CHCIAŁYBY TUTAJ WPROWADZAĆ SWÓJ PORZĄDEK W TRYBIE ROZKAZUJĄCYM.ODPISUJĘ TO DOPIERO DZISIAJ BO NADAL SPRAWUJĘ OPIEKĘ NAD 3 MAŁYCH DZIECI.
    I TYLKO TYLE CHCIAŁAM WYJAŚNIĆ A ŚW MICHAŁ ARCHANIOŁ JEST MI BARDZO BLISKI I NIE OD 2 LAT DO NIEGO SIĘ MODLĘ I PROSZĘ O OPIEKĘ ALE OD KILKUNASTU I JEMU TEN ROZKAZ BEZ WYJAŚNIENIA NA PEWNO SIĘ TEŻ NIE SPODOBAŁ LECZ CHCIAŁBY ABY DZIECI ZROZUMIAŁY,ŻE TO NIE CHODZI O KLEPANIE RAZ PO RAZ LECZ JAK NAJCZĘSTSZE WZYWANIE GO DO WSPOMAGANIA.
    TAKŻE GDYBY NIE MOJA ODPOWIEDŻ DO CIEBIE NIE WSZYSCY BY ZROZUMIELI O CO CHODZI W TYM 1 TWOIM KOMENTARZU.
    TAKŻE STARAJ SIĘ EWANGELIZOWAĆ PRACUJĄC Z CAŁEGO SERCA DLA DOBRA DZIECI.
    POZDRAWIAM SERDECZNIE.

    Polubienie

 17. Szafirek pisze:

  3 lutego – św. Błażej, biskup i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-03a.php3
  3 lutego – św. Oskar, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-03b.php3
  3 lutego – św. Maria Klaudyna od św. Ignacego Thevenet, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-03c.php3

  Polubienie

 18. Mateusz pisze:

  Polubienie

 19. Mateusz pisze:

  Colle del Buon Pastore (Wgórze Dobrego Pasterza)
  Carbonia, 02.02.2021

  Miej pragnienie posiadania Mnie.
  Jezus jest w tobie, która jesteś Moją oblubienicą.
  Umiłowana córko, nadszedł czas popiołów, pochylcie głowę wy wszyscy, którzy jeszcze Mnie nie rozpoznaliście, ponieważ wasz dzień nadchodzi gorzki, jeśli nie nawrócicie się do Tego, który dał wam życie.
  Jesteście biednymi ludźmi, jesteście na świecie i żywicie się rzeczami tego świata, nie odczuwacie w swoim sercu najmniejszego pragnienia Mnie, tego, co we Mnie dobre.
  Wielkanocą Pańską mają się radować Jego dzieci, miejcie pragnienie posiadania Mnie.
  Moi umiłowani pasterze, czyli wy, którzy wciąż we Mnie wierzycie i służycie Mi nieustannie, zaprawdę powiadam wam: Nadeszły dni mojego powrotu między was, módlcie się i pośćcie, szanujcie Mnie jak zawsze, wasze serce jest całe we Mnie.
  Grad spadnie w bezprecedensowy sposób, ogień będzie płonął wszędzie, ale dzieci Boże pozostaną nietknięte po tej katastrofie, która ma uderzyć w Ziemię.
  Nagłe przebudzenie wulkanu sprawi we Włoszech tyle bólu!
  Moje dzieci, polecajcie się Mi, poświęcajcie się Mojemu Najświętszemu Sercu i Niepokalanemu Sercu Maryi.
  Zaufajcie zbawieniu, och dzieci, żaden człowiek na ziemi nie może wam pomóc, ponieważ żaden człowiek nie ma mocy Boga, Boga Stwórcy, Tego, który może wszystko.
  Mieszkańcy Jerozolimy, Moja interwencja jest bliska, bądźcie gotowi!
  Silny wiatr przyniesie wielką burzę, która zmiecie wszystko, ale wy, Moje dzieci, pozostańcie w swoich domach na modlitwie i w swoich sercach obejmijcie Moje Najświętsze Serce.
  Błogosławię was i chronię was w Moim Najświętszym Sercu.

  Polubienie

 20. Mateusz pisze:

  Luz de Maria de Bonilla (Argentyna), 1.02.2021., orędzie Jezusa

  Umiłowany Ludu Mój:

  Przyjmijcie Me błogosławieństwo i Moją Miłość dla każdego [i każdej z was]. Jak wiatr szepcze, tak samo Moje Serce szepcze miłość dla Moich, aby przybliżyć ich do Mnie.

  Umiłowany Ludu Mój, posuwacie się naprzód w życiu codziennym. Ludzkość przyzwyczaiła się do tego codziennego życia, i [tylko] nieliczne rzeczy doprowadzają ją do zatrzymania się i zastanowienia nad konsekwencjami ich samych [tzn. tych rzeczy(?)]. To skutek ciągłych nowinek, wprowadzanych po to, by ludzkość nie reagowała na zmiany, lecz wręcz przeciwnie, by patrzyła na to, co się dzieje, jako na coś normalnego. Mój Kościół jest silnie opanowywany [dosł. najeżdżany] przez dym Szatana, który czyni się [coraz] bardziej w nim obecny, [podczas gdy] Moje dzieci nie rozeznają, dokąd ich prowadzą. To pokolenie nowinek przyjmuje to, co mu narzucają, jako jeszcze jedną nowinkę, i w ten sposób prowadzą was na drogę przerażenia, gdzie [dojdzie do tego, że] siły demoniczne będą prześladować was osobiście. Ostrzegłem was o zmianach wewnątrz instytucji Mojego Kościoła, [o tych ludziach], którzy oddalają was od Mej prawdy i nie zważają na Słowa Moje i Mojej Matki. Musicie myśleć i postępować jako ludzie Wiary wobec narastającego narzucania [wam Nowego] Porządku Świata, nie zapominając o tym, że Wiarę trzeba wprowadzać w czyn, aby [jej?] nasiona wzrastały i wydały owoce Życia Wiecznego.

  Umiłowany Ludu Mój: skrócę te dni z miłości do Mej Matki i [z powodu] Jej ciągłych próśb. Niech nie zwodzą was [wyznaczanymi, konkretnymi] datami; trwajcie w gotowości, jak [mądre] panny z lampami pełnymi oliwy [Mt 25, 4]! Nie dajcie się zdezorientować: żyjecie w pełnym [Czasie] Ucisku, takim, jakiego nie było od początku świata aż do tych chwil, i jaki nie nastąpi ponownie… Z powodu ciągłych próśb Mej Matki i Moich Wybranych, skrócę ten czas, aby nie zatracili się wszyscy Moi wierni. Żyjecie w [czasie] wojny, i ona nabiera siły; ludzkość wchodzi w przerażenie, ale potrzeba, by to się wydarzyło; twardość serca Moich dzieci musi ustąpić z powodu okrucieństwa samego człowieka, który działa bez bojaźni.

  Bądźcie uważni; Morze Śródziemne jest przyczyną światowych wiadomości [medialnych]; Potęgi nie każą na siebie czekać, by zademonstrować swoją wielkość. Módlcie się, dzieci Moje, módlcie się za Bliski Wschód. Módlcie się, dzieci Moje, módlcie się za Stany Zjednoczone, przyroda siecze je plagami, ziemia się trzęsie. Módlcie się, dzieci Moje, módlcie się; Rosja przestanie być bierna. Umiłowany Ludu Mój, wulkany w swojej aktywności zanieczyszczają wody, ten cenny płyn, którego nie cenicie, stanie się potem przyczyną walk.

  Umiłowany Ludu Mój: czy zastanawiacie się nad swoją codziennością? Z chwili na chwilę doświadczyliście [zdarzenia] niespodziewanego, wywołanego ręką człowieka nauki, wykorzystującego ją dla zła ludzkości. Nie widzicie, że manipulują wami z wielką subtelnością, aż ukażą się przed wami siepacze Złego, i Nieprawość już ustanowiona [jako światowa władza] osiągnie to, że jedni będą zdradzać innych. Módlcie się i wznoście ducha [ku Mnie (?)] zanim te rzeczy zaczną się dziać, w przeciwnym [bowiem] razie [tylko] nieliczni będą ci, którzy wytrwają w Wierze. Nie mówię wam o końcu świata, ale [o końcu] tego pokolenia, w którym wypełni się Moje Słowo. [Nie pozwalajcie, by te] Wydarzenia [przechodziły] niezauważone [przez was]. Ja Jestem Miłosierny, i przyjmuję was z wielką radością, gdy się nawracacie i okazujecie skruchę. Musicie przygotować się w tym momencie, skoro dni przejdą szybko, przyśpieszając Wydarzenia. Jesteście Moimi dziećmi, które kocham, i musicie zwiększać [swoją] Wiarę. Kochajcie bliźniego, ponieważ [bo inaczej?] Miłość miłosierna między Moimi dziećmi [wkrótce] zaniknie. Nie lękajcie się tego, co wam zapowiadam z wyprzedzeniem, ale się radujcie, albowiem Ja, Pan, Jestem z Moim Ludem i ochraniam was w każdej chwili. Dziękujcie za to, co macie i bądźcie ludźmi pokoju, żarliwymi miłośnikami Mojej Matki i wiernymi św. Michałowi Archaniołowi i Chórom Niebiańskim. Kocham Moje dzieci, nie zostawiam was bez opieki, jestem uważny na każde z was; bądźcie wierni, przyjmujcie Mnie, kochajcie Mnie. Mój Anioł Pokoju nadejdzie, ta pomoc dla Mego Ludu nadejdzie, i raz jeszcze Mój Lud będzie świadkiem Mej Miłości. Błogosławię was, dzieci umiłowane. Bądźcie posiadaczami Miłości, Wiary, Nadziei i Miłosierdzia. Wasz Jezus

  Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta. x3

  Komentarz: Jezus ostrzega nas, abyśmy nie przeżywali swojej codzienności w sposób bezmyślny, przyjmując ślepo wszystko, co słudzy Szatana nam narzucą; raczej wykorzystujmy dany nam czas, by wzrastać w wierze, nadziei i miłości, i w ten sposób przygotowujmy się na nadchodzące prześladowania i inne, trudne doświadczenia. Nie musimy jednak niczego się obawiać: Jezus jest z nami, i On, Wszechmocny Bóg i Zwycięzca Śmierci, będzie nas ochraniał, a nawet skróci nadchodzące wydarzenia ze względu na wybranych, by jak najwięcej ocalało (por. Mk 13, 20). Dlatego tak ważne jest, żebyśmy byli gotowi w każdej chwili.

  Polubienie

 21. Adrian pisze:

  Osoby odpowiedzialne za szczepienia na COVID-19, łamią „Kodeks Norymberski” i powinny być sądzone jak „ludzie Hitlera”

  Rząd wielokrotnie w czasie pandemii łamał prawo, jednocześnie nakazując przestrzegania go przez społeczeństwo. Pora więc powołać się na jeszcze jeden dokument, który całkowicie obnaża ludzi, wywierających presję na szczepienia specyfikami na COVID-19.

  W 1947 roku po ujawnieniu zbrodniczych eksperymentów medycznych, jakie zostały przeprowadzone w niemieckich obozach koncentracyjnych, Trybunał Wojskowy powołany przez „aliantów”, wprowadził w życie tzw. „kodeks norymberski” – międzynarodowe prawo, w którym zawarto 10 zasad dopuszczalności doświadczeń na ludziach. Pod ów kodeks podlegają także badania nad wpływem nowych leków na organizm ludzki………………
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szczepienia_na_covid19_i,p258602487#komentarze

  Polubienie

 22. Millka pisze:

  1 lutego 2021 r

  WEZWANIE JEZUSA DOBREGO PASTERZA DO SWOJEJ TRZODY. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA.

  Owce mojej trzody, Pokój mój z wami.
  Moje stado, wszystko dopełnia się w całej swej pełni, a to niewdzięczne i grzeszne człowieczeństwo trwa nadal, nie budząc się z duchowego letargu. Rozpoczął się czas ciemności i wielu zginie, ponieważ są daleko ode Mnie. Już jesteś pośród wilków, moja trzodo; bądź pokorny, roztropny i przebiegły, a nikomu nie ujawnisz swojego serca, ponieważ dobrze wiesz, że wilki szukają kogoś do pożarcia. Niedługo zaczną się wielkie wydarzenia, które zmienią losy ludzkości; wirusy i pandemie nasilą się i będą nadal obecne w waszym świecie; Kiedy ludność zacznie być dziesiątkowana przez pandemie, panika i strach ogarną ludzkość.
  Żadna szczepionka nie zapewni ci ochrony, tylko ochrona duchowa, a lekarstwa, które zesłało ci Niebo, posłużą do przeciwdziałania wirusom i pandemiom, które zniszczą ludzkość. W powietrzu rozprzestrzenią się nowe wirusy, które spowodują bardziej śmiercionośne pandemie, ludzkość zostanie zdziesiątkowana, a gospodarki krajów najbiedniejszych, ze względu na intensywność kwarantann, potoczą się po ziemi. Jeździec głodu i zarazy jest już pośród was i zaczął wylewać swój kielich na mieszkańców ziemi. Miliony dusz za brak duchowego przygotowania zostaną utracone na zawsze, gdy śmierć nadejdzie z powodu pandemii.
  Zaczyna się ból ludzkości i jaki smutek odczuwam, kiedy widzę tyle letniej i grzesznej ludzkości, która zatraci się, nie zważając na moje wezwania do nawrócenia! Ucisk, ucisk, jest tym, co cię czeka, a ogromna większość nadal się nie budzi! Zła wiadomość dotrze do Twojej firmy i będzie następować jedna po drugiej; ta ludzkość nie będzie w stanie wstać, gdy dotknie jej inne nieszczęście i nieszczęście; wszystkie pieczęcie zaczęły się otwierać i wszystko, co napisano na ten koniec czasu, jest wypełnione co do joty. Niebo i ziemia przeminą, ale Moje Słowa nie przeminą. (Mateusz 24, 35)
  Znak bestii w szczepionkach zostanie wam przedstawiony i ogromna większość ludzkości zginie, ponieważ nie chce słuchać moich wezwań; To samo stanie się z wieloma moimi owcami, które z powodu braku wiedzy zginą. Wtedy ponownie spełni się to, co powiedział prorok Ozeasz: Mój lud zginie z powodu braku wiedzy. (Ozeasza 4, 6). Wzywam moje wierne owce, aby szerzyły moje orędzia zbawienia w tych ostatnich czasach i pouczały moje letnie owce i wszystkich, którzy nie mają wiedzy o tym, co ma nadejść, aby przygotowali się i nie zgiń w nadchodzących próbach oczyszczenia.

  Pokój zostawiam wam, mój pokój wam daję. Pokutujcie i nawróćcie się, ponieważ Królestwo Boże jest blisko.
  Wasz Mistrz, Jezus Dobry Pasterz.
  Moja trzodo, niech moje orędzia zbawienia będą znane na wszystkich krańcach ziemi.
  Henoch.

  Polubienie

 23. Mateusz pisze:

  apel premiera : Wytrzymajmy jeszcze trochę. „Jak tylko dotrą szczepionki możemy szczepić po 10 mln osób miesięcznie”

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Oby te szczepionki nie były obowiązkowe.

   Polubienie

  • Ma4cin pisze:

   To wystarczą ok 4 miesiące żeby zaszczepili się wszyscy Polacy.
   To chyba Ostrzeżenie musi już przyjść bo innej rady nie ma aby wybić z głowy rządzącym ten pomysł szczepienia na szeroką skalę niesprawdzonymi, eksperymentalnymi, lucyferiańskimi szczepionkami!

   Polubienie

 24. Mateusz pisze:

  W tym roku odbywają się obchody 100. rocznicy poświęcenia Polski Sercu Jezusowemu !

  Msza św. w bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie zainaugurowała obchody 100. rocznicy poświęcenia Polski Sercu Jezusowemu. Uroczystości zakończą się ponownym poświęceniem narodu polskiego Sercu Pana Jezusa 11 czerwca, którego dokona przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, ks. abp Stanisław Gądecki w obecności członków episkopatu

  W łączności z uroczystościami w Krakowie akt poświęcenia zostanie złożony w każdej parafii w Polsce.

  Eucharystii inaugurującej obchody w święto Chrztu Pańskiego przewodniczył prowincjał Prowincji Polski Południowej Jezuitów o. Jarosław Paszyński SJ. W homilii podkreślił, że „Jezus chce, byśmy przyszli do Niego i nasze serca kształtowali na Jego wzór, i tak jak On doświadczali, że jesteśmy umiłowanymi dziećmi Ojca”.

  W ramach przygotowania do tych uroczystości zostały przygotowane materiały duszpasterskie na pierwsze piątki miesiąca, propozycje kazań pasyjnych, dróg krzyżowych i nabożeństw czerwcowych.

  W Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie będą również organizowane konferencje, wieczory uwielbienia i koncerty. W mediach katolickich będą się ukazywały artykuły na temat kultu Serca Bożego. Planowane jest wydanie specjalnego albumu poświęconego bazylice i kultowi Najświętszego Serca Pana Jezusa.

  Polubienie

 25. Mateusz pisze:

  Polubienie

 26. Szafirek pisze:

  4 lutego – św. Joanna de Valois https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04a.php3
  4 lutego – św. Weronika https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04b.php3
  4 lutego – św. Katarzyna Ricci, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04c.php3
  4 lutego – św. Jan de Brito, prezbiter i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04d.php3
  4 lutego – św. Gilbert, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04e.php3
  4 lutego – św. Józef z Leonissy, prezbiter https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04f.php3
  4 lutego – św. Maria de Mattias, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-04g.php3

  Polubienie

 27. Marcin pisze:

  Oszaleli z tymi szczepionkami. Ostatnio Chiny i Rosja oferują swoje szczepionki. Tych ich szczepionek też bałbym się przyjmować. Wiadomo że tym dwóm mocarstwom chodzi również o kontrolę nad światem i przewodnictwo.
  Już sama nazwa tej rosyjskiej szczepionki „sputnik” bardzo źle mi się kojarzy. Nie znam j. rosyjskiego ale tą nazwę słyszałem już kilka razy w swoim życiu i kojarzyła mi się tak jakby z wojną, z rosyjskim wojskiem, z czymś niedobrym. Teraz sprawdzałem co ta nazwa oznacza i okazuje się że synonim wyrazu „sputnik” to satelita. A wiadomo satelity są po to aby wykrywać, wyłapywać, śledzić.

  Polubienie

 28. Adrian pisze:

  Trevignano Romano 3 lutego 2021
  Drogie dzieci, dziękuję wam, że wysłuchaliście w swoim sercu mojego wezwania. Kochane dzieci, dziękujemy za modlitwy. Ja, twoja Matka, jestem tutaj, dotykam ziemi, aby cię pouczyć, matkę, która cię podnosi, gdy upadasz, która wyciąga cię z błota i tam, gdzie są jakieś stworzenia; To Ja zawsze osuszam wasze łzy, przywracając wam nadzieję i światło mojego Syna, aby oświetlało waszą drogę. Moje dzieci, jestem waszą Matką: dlaczego nie skorzystacie z Miłosierdzia, które zstępuje na was, aby zmienić swoje życie? Uwielbiane dzieci, módlcie się za Kościół, bo teraz walka jest u progu, będzie żył swoją pasją. Módlcie się dużo, bez przerwy. Silna burza wstrząśnie światem, a ty znowu marnujesz czas, łącząc się z ziemskimi rzeczami. Moje dzieci, wszystko jest dla was gotowe, mleko i miód zejdą z gór; pokój,miłość i dużo spokoju są dla ciebie gotowe; ale proszę was, wierzcie i żyjcie moimi orędziami. Moje dzieci, dzisiaj zstąpi wiele łask, świadczą, będą wdzięczne Bogu za tak wielką miłość, uznając Go za jedynego prawdziwego Boga, teraz zostawiam wam moje macierzyńskie błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen

  Polubienie

 29. Adrian pisze:

  Szwajcaria nie zatwierdziła szczepionki AstraZeneca. „Dane są niewystarczające”
  https://forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/8084879,szwajcaria-szczepionka-astrazeneca-bez-zatwierdzenia.html?fbclid=IwAR3syEAzeOimlofTIvIaddUjJEAL3cvm27FrPiunGldO16lIBsPIvIhNF_E
  =======================================
  Spędzasz kilka tygodni w luksusowym hotelu, cieszysz się słońcem, dostajesz szczepionkę i zaświadczenie
  https://tvn24.pl/swiat/dubaj-turystyka-szczepionkowa-doniesienia-hiszpanskich-mediow-5007275?fbclid=IwAR1zRqasFnKR9YzGmYFE5wjhoxFlgWkhCqHiDPD4M6FhGLs1fay0iw1eFXo
  =======================================
  4 lutego 2021
  Święto Matki Bożej Ognistej, Forli, Włochy

  Moja Miłości, Moja piękna i wszystkie Moje ukochane dzieci, przyszedłem, aby ostrzec wiernych, aby zmienili swoje życie i prosili o przebaczenie za grzechy. NIE wolno im dalej obrażać naszego Pana, który już jest zbyt obrażony. Co muszą zrobić Matka i Ojciec, aby obudzić cały świat śpiących dzieci? Czy znać potrząsać całą ziemią, czy niszczyć ziemią po części na raz, czy też wybrać ogniu spadać z nieba wraz z kometami zniszczenia? Czy znasz całe ziemi zamarznąć i zabić całe jedzenie? Czy znacie, aby cała ziemia stała się tak gorąca, że ​​zniszczyła wasze pożywienie, wasze ciała i wszystko, co macie, ogniem i suchością? Czy chciałbyś, aby jedna z tych rzeczy otworzyła ci oczy lub kilka z nich naraz? To tylko kilka sposobów, w jakie Niebo może cię ukarać.A może wróżnić człowiekowi zniszczyć się za pomocą wojny lub bomby atomowej?

  Moje dzieci, nie widzicie, jak to jest z powodu grzechów aborcji i grzechów ciała. Postaramy się obudzić było Ostrzeżeniem, kiedy zobaczycie, dokąd pójdziecie do Nieba, czyśćca lub piekła. Większość ludzi na ziemi poszłaby teraz do piekła, gdyby Bóg zniszczył ziemię. Chcemy, abyście wszyscy zostali zbawieni. Mamy nadzieję, że Ostrzeżenie obudzi Nieprawidłowość naszych dzieci, bo inaczej będzie to druga opcja, o której mówiłem wcześniej.

  Bóg Ojciec jest zmęczony czekaniem, ale ja, Maryja, powstrzymałem jego rękę. To tylko krótki czas, jeśli człowiek nie zaprzestanie aborcji i grzechów, kiedy Bóg powstrzyma cię i zniszczenie lub pozwolił ci zniszczyć ziemię, z wyjątkiem schronisk, do których wyśle ​​niektóre z naszych dzieci, które są w stan łaski. Proszę, proszę, pokutujcie teraz, zanim będzie za późno. Nasza dama boleści.
  https://www.childrenoftherenewal.com/holyfamilyrefuge

  Polubienie

 30. Adrian pisze:

  LUTY 1 2021 15:50
  WEZWANIE JEZUSA DOBREGO PASTERZA DO SWOJEJ TRZODY. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA

  Owce mojej trzody, Pokój mój z wami

  Moja trzodo, wszystko dopełnia się w swej całości, a to niewdzięczne i grzeszne człowieczeństwo trwa nadal, nie budząc się z duchowego letargu. Zaczął się czas ciemności i wielu zginie, ponieważ są daleko ode Mnie. Już jesteś pośród wilków, moja trzodo; bądź pokorny, roztropny i przebiegły, a nikomu nie ujawnisz swojego serca, ponieważ dobrze wiesz, że wilki szukają kogoś do pożarcia. Niedługo zaczną się wielkie wydarzenia, które zmienią losy ludzkości; wirusy i pandemie nasilą się i będą nadal obecne w waszym świecie; Gdy ludność zacznie być dziesiątkowana przez pandemie, panika i strach ogarną ludzkość.

  Żadna szczepionka nie zapewni ci ochrony, tylko ochrona duchowa, a lekarstwa, które przysłało ci Niebo, posłużą do przeciwdziałania wirusom i pandemiom, które zniszczą ludzkość. W powietrzu rozprzestrzenią się nowe wirusy, które spowodują bardziej śmiercionośne pandemie, ludzkość zostanie zdziesiątkowana, a gospodarki krajów najbiedniejszych ze względu na intensywność kwarantann potoczą się po ziemi. Jeździec głodu i zarazy jest już pośród was i zaczął wylewać swój kielich na mieszkańców ziemi. Miliony dusz za brak duchowego przygotowania zostaną utracone na zawsze, gdy śmierć nadejdzie z powodu pandemii.

  Zaczyna się ból ludzkości i jaki smutek odczuwam, kiedy widzę tyle letniej i grzesznej ludzkości, która zatraci się, nie zważając na moje wezwania do nawrócenia! Ucisk, ucisk, jest tym, co cię czeka, a ogromna większość nadal się nie budzi! Zła wiadomość dotrze do Twojej firmy i będzie następować jedna po drugiej; ta ludzkość nie będzie w stanie wstać, gdy dotknie jej inne nieszczęście i nieszczęście; wszystkie pieczęcie zaczęły się otwierać i wszystko, co napisano na ten koniec czasu, jest wypełnione co do joty. Niebo i ziemia przeminą, ale Moje Słowa nie przeminą. (Mateusz 24, 35)

  Znak bestii w szczepionkach zostanie wam przedstawiony i ogromna większość ludzkości zginie, ponieważ nie chce słuchać moich wezwań; To samo stanie się z wieloma moimi owcami, które z powodu braku wiedzy zginą. Wtedy ponownie spełni się to, co powiedział prorok Ozeasz: Mój lud zginie z powodu braku wiedzy. (Ozeasza 4, 6) Wzywam moje wierne owce, aby szerzyły moje orędzia o zbawieniu w tych ostatnich czasach i pouczały moje letnie owce i wszystkich, którzy nie mają wiedzy o tym, co ma nadejść, aby się przygotowali i nie zgiń w nadchodzących próbach oczyszczenia.

  Pokój zostawiam wam, mój pokój wam daję. Pokutujcie i nawróćcie się, bo Królestwo Boże jest blisko
  Wasz Mistrz, Jezus Dobry Pasterz

  Polubienie

 31. Adrian pisze:

  Wieści szczepionkowe. 11 osób z Domu Opieki w Bawarii zmarło. Polka odchodząca w nicość.
  Pierwszy news z Bawarii z domu opieki. 25% zaszczepionych zmarło – 11 osób.
  https://detektywprawdy.pl/2021/02/04/wiesci-szczepionkowe-11-osob-z-domu-opieki-w-bawarii-zmarlo-polka-odchodzaca-w-nicosc/
  =====================================
  W USA planują utworzyć „Ministerstwo Prawdy”.

  Pisarz New York Timesa wezwał we wtorek administrację Bidena do wyznaczenia kogoś, kto zajmie się dezinformacją i krajowym ekstremizmem.
  Kevin Roose, felietonista ds. Technologii w The Times , pisze:
  „Kilku ekspertów, z którymi rozmawiałem, zaleciło, aby administracja Bidena utworzyła między agencyjną grupę zadaniową do walki z dezinformacją i krajowym ekstremizmem, na czele której stałby ktoś w rodzaju „ rzeczywistego mistrza ”. ”
  https://detektywprawdy.pl/2021/02/04/w-usa-planuja-utworzyc-ministerstwo-prawdy/
  =====================================
  Tajemniczy dźwięk wstrząsa południową Arizoną.

  Kolejny tajemniczy huk wstrząsnął domami i trzasnął oknami w Tucson w środę 3 lutego. Uderzył około 12:12 czasu amerykańskiego.
  Portal kold.com zasypany został setkami wiadomości na Facebooku; ludzie z okolic Green Valley aż do Picture Rocks mówią, że to czują lub słyszą.

  Kluczowa jest chyba ta wypowiedź mieszkańca tych okolic:
  Czułem to po północno-zachodniej stronie i opisałbym to jako odczucie fali sejsmicznej pochodzącej z ziemi, a nie z nieba.
  =====================================
  American Girl wydała swoją „Dziewczynę roku 2021” i jest to pierwsza lalka zawierająca element LGBTQ.

  American Girl to duża firma amerykańska zajmująca się produkcją lalek dla dzieci.
  https://detektywprawdy.pl/2021/02/03/american-girl-wydala-swoja-dziewczyne-roku-2021-i-jest-to-pierwsza-lalka-zawierajaca-element-lgbtq/

  Polubienie

 32. Marcin pisze:

  WYBUCHŁ WULKAN ETNA!
  SPEKTAKULARNA ERUPCJA WULKANU ETNA NA KILKA GODZIN PRZED SZCZYTEM SILNYCH ODDZIAŁYWAŃ MAGNETYCZNYCH!

  DO 14 LUTEGO MAJĄ TRWAĆ TE ODDZIAŁYWANIA MAGNETYCZNE.

  Polubienie

 33. Piotr pisze:

  Taka myśl przyszła mi do głowy:
  6 i 1/2 tygodnia = czas Wielkiego
  Postu.
  Osobiście wolałbym, żeby to było za 7 lat… mam jeszcze wiele do poprawienia, a niestety jestem człowiekiem o twardym karku i powolnym działaniu.

  Dziś piątek = chleb i woda. Życzę wszystkim wytrwałości.

  Polubienie

 34. Mateusz pisze:

  autor Agnieszka Szaroleta
  05/02/2021
  Bóg jest Ojcem naszym.

  I.
  Bóg jest Ojcem moim. Nie ma na świe­cie tytułu wyższego nad tytuł ojca, który też nadaje bezwzględne i największe pra­wo do miłości. Jakimże jednak sposo­bem Bóg jest moim Ojcem? Jest nim w sposób Jemu wyłącznie właściwy. Jest Stworzycielem mojej duszy i ciała, cudo­wnym sposobem połączył te dwa czyn­niki wlał życie w mój organizm, dał mi władzę i zdolności, uposażył mój umysł i serce we wszelkie możliwe przymioty i od pierwszej chwili istnienia utrzymywał mnie i utrzymuje; bez Jego szczegól­niejszej bowiem pomocy nie byłbym w stanie władz i zdolności moich używać.

  Jest zatem Ojcem moim, nie w sposób przejściowy i jednorazowy lecz przez nieustanny wpływ na mój byt i egzysten­cję, który się każdej chwili mego życia odnawia. Jest Ojcem moim, ponieważ nieustannie o moich potrzebach, wygo­dach a nawet i przyjemnościach pamięta: tak dalece, że nawet te, których odważył­bym się wbrew Jego woli i przykazaniom używać, z Jego wyłącznie łaski i miło­sierdzia pochodzą. Mógłby mi każdej chwili odebrać to wszystko, czem mnie udarował, jeżeli darów Jego nadużywam i posługuję się nimi nie dla Jego chwa­ły, lecz dla dogodzenia miłości własnej.
  W Jego ręku śmierć i życie moje; ma wszelką nade mną władzę i jednej chwili zgnieść i unicestwić mnie może; a jednak nie czyni tego, bo jest nadto miłościwy i dobry. Czemże są inni i najlepsi nawet ojcowie ziemscy w porównaniu z Bo­giem? Jeżeli zatem prawo natury naka­zuje dzieciom, jako nieodzowny i święty obowiązek, miłość ku rodzicom: o ileż bardziej obowiązuje mnie prawo miłowa­nia, tak ze wszech miar dobrego Boga!

  Dalej wiara uczy mnie, że Bóg nie tylko jako Stworzyciel, lecz zarazem w wyższy i doskonalszy sposób jest moim Ojcem. Jako Stworzyciel jest nim z porządku natury; ten drugi sposób je­dnak, jest czysto nadnaturalny. Co do pierwszego, rozum ludzki jakkolwiek słaby i ograniczony, pojmuje i zgadza się na podstawie wiary; drugi jednak jest tajemnicą wiary, niedocieczoną i ponad wszelkie ludzkie pojęcie. Bóg jest Ojcem moim ponieważ przybrał mnie za dziecko Swoje w Osobie jednorodzonego Syna Swego Jezusa Chrystusa. Pierwsza Oso­ba Trójcy Świętej ma charakter Ojca, ponieważ przed wiekami zrodziła Syna równego Jej we wszystkiem, tak co do isto­ty jak i natury. Mnie w ten sposób żadną miarą Bóg zrodzić nie mógł, ponieważ sprzeciwiałoby się to absulutnie tak Jego jak i mojej naturze; ale w miłości swej niezrównanej, wynalazł środek Jemu wy­łącznie właściwy, za pomocą którego ro­dzaj ludzki ma prawo nazywać Go Ojcem swoim; otóż ten Ojciec przedwieczny połączył nierozdzielnie ludzką naturę z Bo­ską Osobą Swego Syna, który nas odku­pił, za braci Swoich przyjął, w dziedzi­ctwo Boże wcielił i tem samem przyspo­sobił za dzieci Boże.

  Bóg zatem jest Ojcem moim przez nadnaturalną łaskę, tak, jak jest Nim w istocie rzeczy dla jednorodzonego Syna Swego Jezusa Chry­stusa. Tą samą miłością, jaką umiłował ukochanego Syna Swego i mnie w Nim ukochał także; i o ile staram się naślado­wać przykłady, jakie nam Jezus Chrystus zostawił, o tyle ten Ojciec niebieski spo­gląda na mnie z upodobaniem i czyni mnie uczestnikiem tych wszystkich praw, które się Synowi Jego należą. To dzie­dzictwo nieba, to przysposobienie mnie za prawdziwe dziecko Boże, jest łaską i dobrodziejstwem tak niezmiernej wagi i tak zaszczytnymi obdarza mnie przywilejami, że aniołowie nawet mogliby mi tej chwały pozazdrościć, gdyby w ogóle byli zdolni uczuciu zazdrości podlegać.

  Jakżeż powinienem zatem kochać i nieustannie wielbić Boga, że raczył tak zbliżyć się do mnie i w tak ścisłym sto­sunku prawdziwego Ojca połączyć się ze mną; jest to nadmiarem Jego niezrów­nanej dobroci i miłości ku mnie, których nawet pojąć, zrozumieć i ocenić nie jestem w stanie!

  Miłość Syna Bożego ku Ojcu, po Wcie­leniu przeniknęła Jego Duszę, w tym samym stopniu, w jakim Go przedtem przejmowała: ta miłość przez łaskę poświęcającą, tak samo i mojej udziela się duszy; a jak Jezus Chrystus podczas ży­cia Swego na ziemi, każdej chwili, nieustanne dawał dowody, tak myślą, słowa­mi, jak i uczynkami Swojej miłości ku Ojcu: tak i ja powinienem o ile słaba moja natura ludzka zdobyć się na to mo­że, przy każdej sposobności przez częste akty objawiać moją miłość ku Bogu i sta­rać się ją z dniem każdym pomnażać.

  II.

  Prawa, jakie nabyłem u Boga jako Jego dziecko przybrane, zwiększają i przy­mnażają jeszcze powodów, skłaniających mnie do ukochania Go nad miarę. Najpierw zaszczyt to niewypowiedziany, że przez to prawo staję się członkiem Boskiej Rodziny; jednorodzony Syn Boży jest w tej Rodzinie najstarszy, a ja staję się bratem, siostrą Jego, jak to Sam nieraz w naukach Swoich potwierdzał. Należę do Do­mu Bożego, i to nie w charakterze sługi, ale ukochanego dziecięcia. Nawet o anio­łach nie możemy utrzymywać, ze są na równi z nami dziećmi Bożemi: bo jak słusz­nie święty Paweł naucza, Słowo wcielone nie przyjęło natury anielskiej, ale ludzką.

  Mogę zatem wraz z Jezusem Chrystusem, Bogiem moim, ojczyznę niebieską za moją własność uważać i Bóg chce nawet abyśmy do niej ustawicznie wzdychali, a za Bogiem tęsknili, jako dzieci za uko­chanym Ojcem. Pod tym względem Sam Pan nasz Jezus Chrystus, między Sobą a nami żadnej nie robi różnicy, i do uczniów Swoich temi odzywał się słowy: „Mój Bóg i wasz Bóg, mój Ojciec i wasz Ojciec”. A zatem uczucia, jakich doświad­czał Bóg wcielony, Jezus Chrystus, gdy mówił: „Mój Boże i mój Ojcze! powin­ny w pewnej mierze i moje serce przej­mować, gdy mam. szczęście te słowa po­wtarzać, a zarazem powinny też być pod­nietą do obudzenia we mnie coraz go­rętszej miłości ku Bogu.

  Następnie jako dziecko Boże, mam zarazem prawo do szczególniejszych względów opieki i troskliwości ojcowskiej. Każdy ojciec uważa dziecko swoje, jako część swoją własną; zajmuje się niem, jakby sobą samym; pieści je i na każdym kroku okazuje mu swe przywiązanie, podziela jego przyjemności i cierpienia; jednem słowem, żyje życiem swego dziecka i w jego szczęściu widzi własne szczęście.
  Ode mnie samego zatem zależy, abym uważając się rzeczywiście za dziecko Boże, jako takie kochał Go i jak najwierniej Mu służył; odbierał nawzajem od Boga dowody tak tkliwego uczucia, na jakie nie potrafiłby się zdobyć żaden ojciec ziemski. Co więcej, jakkolwiek nieposłusznym, wyrodnym i niewdzięcz­nym dotąd byłem, a może i jestem jeszcze, jeżeli się zastanowię nad postę­powaniem Boga względem mnie, muszę koniecznie przejąć się najgorętszem uczu­ciem wdzięczności i uwielbienia, dla tej niepojętej dobroci Bożej, która tak cier­pliwie znosiła odstępstwa moje, a następ­nie żal i skruchę moją z taką słodyczą przyjęła. Ta tak piękna i rzewna opowieść o „Synu marnotrawnym”, którą nam Jezus Chrystus zostawił, jest zaledwie słabem i bladem odbiciem miłosierdzia naszego niebieskiego Ojca względem wszystkich grzeszników. Skoro zaś jest tak dobry i miłosierny wobec tych, którzy Go obrażają, jakżeż tkliwym być musi dla tych, którzy Mu są zawsze posłuszni i wierni! Co do mnie, to czy przez dro­gę pokuty wrócił mi łaskę Swoją, czy też przez niepojętą dobroć chronił mnie od cięższych upadków, czyż zdołam kiedy­kolwiek odpłacić Mu się należycie jak najgorętszem uczuciem wdzięczności i przywiązania za tę Jego nade mną ojcowską opiekę? On sam bowiem zobowiązał się do tego czuwania nademną, do tej wobec mnie troskliwości ojcowskiej i za­przeczyć mi jej nie jest w stanie.

  Na koniec, na podstawie godności dzie­cka Bożego, mam niezaprzeczone prawo do dziedzictwa nieba, i tego prawa nikt mnie pozbawić nie może, jeżeli sam przez złą wolę z pod niego się nie wyłamię. To prawo potwierdza nam nauka wiary, tak nieomylnie i niezachwianie, jak i tę pra­wdę, że Bóg jest Ojcem naszym; i jak te­go tytułu nikt nam nie zaprzeczy, tak też i tego praw a nikt nam odebrać nie mo­że, wyjąwszy, jak już wyżej powiedzieliśmy, własne nasze dobrowolne upadki i własną złą wolę, które same jedynie wydziedziczyć’ nas mogą.

  Na czem że jednak polega to dzie­dzictwo do którego mam takie niezaprze­czone prawo? Jest to posiadanie Boga w całem słowa tego znaczeniu, o ile to jest możliwem dla ograniczonych zdolno­ści mej duszy. Szczęście Samego Boga to szczęście, które On od wieków po­siada, stanie się moim udziałem, własno­ścią moją. Abym był zdolny to szczęście pojąć i zrozumieć, Bóg przemieni naturę moją, uszlachetni moje zdolności, pogrą­ży mnie w Sobie tak, że duch mój pię­knością Jego olśniony, w Nim utonie i w Nim na wieki spoczywać będzie.

  Dziedzictwo to, tem większą wartość dla mnie przedstawia, że mam wszelką pewność i bezpieczeństwo, iż go będę mógł używać trwale i wiecznie, że gdy raz wejdę w jego posiadanie, już mi nigdy więcej odebranem być nie może i nikt mi tego szczęścia i słodkiego spokoju przerwać ani zakłócić nie będzie w stanie. Niewdzięczność moja zatem jest nie do da­rowania, jeśli nie staram się całą gorącością mego uczucia ukochać i każdej chwili mego życia pamiętać i myśl moją podnosić do tego najlepszego Ojca, któ­ry dzieli się zemną tem wszystkiem, co ma i posiada, który czyni mnie uczestni­kiem Swego własnego szczęścia i chwały.

  III.

  Charakter dziecka Bożego, który zo­stał mi udzielony w dniu Chrztu świę­tego, nigdy już, żadną miarą zatarty być nie może; jakiekolwiek są uczucia i postępowanie moje względem Boga On jest i zawsze niezmiennie pozostanie Ojcem moim. Charakter ten zatem wkłada na mnie konieczny i nieodzowny obowiązek kochania Boga, i on też będzie powodem mego potępienia, jeśli przyka­zaniu temu zadosyć nie uczynię.

  Tytuł dziecięcia Bożego stanowić bę­dzie największą radość moją w niebie. Tam to podziwiać będę z bliska i ze się tak wyrażę, w stosunku ściślejszym, wszy­stkie nieskończone doskonałości Boga; jako Ojciec najlepszy okaże mi On w ca­łym blasku i potędze dobroć i miłosierdzie Swoje; olśniony tychże urokiem, w nieustannem zachwyceniu śpiewać będę hymn radości, ciesząc się i radując, że jestem dzieckiem tak ze wszech miar doskona­łego Ojca, i przez mój ścisły z Nim stosunek, te niezrównane Boskie zalety staną się w pewnym stopniu i moją własnością, w skutek prawa dziedzictwa, do którego z dobroci Swojej przypuścić mnie ra­czył.

  Jeżeli, uchowaj Boże, miałbym nie­szczęście dostać się do piekła— i tam na­wet zachowam jeszcze charakter dzie­cka Bożego, i on to właśnie byłby źródłem największych moich udręczeń, gorzkich wyrzutów za brak miłości dla tak dobrego Ojca i bezgranicznej rozpa­czy, że już Go nigdy więcej kochać nie będę mógł!

  O! gdyby mi danem było, w tem ży­ciu jeszcze, odczuć całą piękność i dobroć Boga, w tym stopniu jak ją czują potę­pieni w piekle, ileż dokładałbym starań, aby Go nad wszystko uwielbić i ukochać!
  Ich nieszczęście polega, na tem, że jak­kolwiek czują nieprzeparty pociąg do kochania tej najwyższej Istoty, która ich przeznaczyła do wiecznego zbawie­nia, lecz potępieni z własnej winy, nie są już więcej zdolni do kochania i muszą Boga nienawidzieć; moją zaś zbrodnią i występkiem jest dobrowolne opieranie się tem u przykazaniu, które mi otwiera niebo. Potępieni, wbrew woli, z koniecz­ności, muszą Boga Ojcem swoim uzna­wać, a zarazem tak ku Niemu, jak i ku sobie samym najzaciętszą pałają nienawiścią! Cóż za straszne i przerażające położenie, jakżeż nieszczęśliwą musi być dusza, którą szarpie podobna dwoistość uczuć przez wieczność całą!

  Rozważanie nieszczęścia potępionych, jak i wiecznej szczęśliwości wybranych, jednakowe nasuwa mi postanowienia i myśli; to jest, że powinienem o ile to w mojej mocy, w tem życiu kochać i słu­żyć wiernie Bogu i Ojcu mojemu: od tego bowiem zależy moje szczęście wieczne; je­żeli zaś zaniedbam to ćwiczenie, będę zmu­szony po śmierci nienawidzieć Boga i ska­zany zostanę na wieczne potępienie.

  Święta Katarzyna Genueńska przedsta­wiała sobie szatana, pod tem krótkiem, ale wiele znaczącem określeniem: „Ten który nie kocha, i nigdy kochać nie może!”—i myśl ta przejmowała ją zawsze przerażeniem i zgrozą. Jeśli to określenie nie obudza w sercach naszych wstrę­tu i trwogi, znakiem to jest, że miłość nasza ku Bogu jest bardzo słaba i wcale niepodobna do miłości tej wielkiej świętej.

  Polubienie

 35. Mateusz pisze:

  Polubienie

 36. Szafirek pisze:

  5 lutego
  Święta Agata, dziewica i męczennica

  Święta Agata
  Agata (etymologicznie: „dobra”) zwana Sycylijską jest jedną z najbardziej czczonych w chrześcijaństwie świętych. Wiadomości o niej mamy przede wszystkim w aktach jej męczeństwa. W pierwszych wiekach chrześcijaństwa istniał bowiem zwyczaj, że sporządzano akta męczenników; większość z nich nie doczekała do naszych czasów. Akta męczeństwa Agaty pochodzą dopiero z V wieku.
  Według opisu męczeństwa Agata urodziła się w Katanii na Sycylii ok. 235 r. Po przyjęciu chrztu postanowiła poświęcić się Chrystusowi i żyć w dziewictwie. Jej wyjątkowa uroda zwróciła uwagę Kwincjana, namiestnika Sycylii. Zaproponował jej małżeństwo. Agata odmówiła, wzbudzając w odrzuconym senatorze nienawiść i pragnienie zemsty. Trwały wówczas prześladowania chrześcijan, zarządzone przez cesarza Decjusza. Kwincjan aresztował Agatę. Próbował ją zniesławić przez pozbawienie jej dziewiczej niewinności, dlatego oddał ją pod opiekę pewnej rozpustnej kobiety, imieniem Afrodyssa. Kiedy te zabiegi spełzły na niczym, namiestnik skazał Agatę na tortury, podczas których odcięto jej piersi. W tym czasie miasto nawiedziło trzęsienie ziemi, w którym zginęło wielu pogan. Przerażony namiestnik nakazał zaprzestać mąk, gdyż dostrzegł w tym karę Bożą. Ostatecznie Agata poniosła śmierć, rzucona na rozżarzone węgle, 5 lutego 251 r.
  Jej ciało chrześcijanie złożyli w bezpiecznym miejscu poza miastem. Papież Symmachus (+ 514) wystawił ku jej czci w Rzymie przy Via Aurelia okazałą bazylikę. Kolejną świątynię w Rzymie poświęcił jej św. Grzegorz Wielki w roku 593. Wreszcie papież Grzegorz II (+ 731) przy bazylice św. Chryzogona na Zatybrzu wystawił ku jej czci trzeci rzymski kościół. Dowodzi to wielkiej czci, jaką otaczano ją w owych czasach. Obecnie ciało Agaty znajduje się w katedrze w Katanii. Wielkiej czci doznają jej relikwie, m.in. welon, dzięki któremu, jak niesie podanie, Katania niejeden raz miała doznać ocalenia.
  W dzień św. Agaty w niektórych okolicach poświęca się pieczywo, sól i wodę, które mają chronić ludność od pożarów i piorunów. Poświęcone kawałki chleba wrzucano do ognia, by wiatr odwrócił pożar w kierunku przeciwnym. W dniu jej pamięci karmiono bydło poświęconą solą i chlebem, by je uchronić od zarazy. Św. Agata jest patronką Sycylii, miasta Katanii oraz ludwisarzy. Wzywana przez kobiety karmiące oraz w chorobach piersi.

  W ikonografii św. Agata przedstawiana jest w długiej sukni, z kleszczami, którymi ją szarpano. Atrybutami są: chleb, dom w płomieniach, korona w rękach, kość słoniowa – symbol czystości i niewinności oraz siły moralnej, palma męczeńska, obcięte piersi na misie, pochodnia, płonąca świeca – symbol Chrystusa.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-05.php3

  Polubienie

 37. Mateusz pisze:

  Uwielbię nowy dzień Wielkiego Czwartku w sposób niezrównany.

  Krzyż i Eucharystia są nierozłączne.

  Dlatego wieczorem tego Wielkiego Czwartku jaśniejący Krzyż przypomni wszystkim moją bolesną Mękę i Boską Eucharystię.

  Hostia Święta zajaśnieje jak Boskie słońce przed oczami mieszkańców ziemi.

  Będzie to wielka radość dla wszystkich dusz, które na Mnie czekają i rozumieją, że mój wielki powrót nie jest daleki. W chwili ukazania się Krzyża i Hostii Świętej cały świat zrozumie, że Ja zaprowadzam nowy porządek i że obejmę na nowo panowanie”.

  Jadwiga Kamska, współczesna wizjonerka ze Śląska 2008-10-23

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Pamiętam że w zeszłym roku przed Wielkanocą też ktoś wstawił ten fragment.
   Myślisz że Ostrzeżenie będzie miało miejsce 1 kwietna tego roku w Wielki Czwartek?
   Pozdrawiam Mateuszu

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    Pan Jezus zna nasze serce i nic nie szkodzi że dzielimy się tutaj na blogu swoimi spostrzeżeniami odnośnie Ostrzeżenia. To nie jest zgadywanie a tylko dzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Nie nazwałbym tego zgadywaniem. Tak poza tym to nie jest to data Powtórnego Przyjścia Pana Jezusa w Chwale, bo tego nikt nie wie. Co do Ostrzeżenia to nic nie szkodzi że dzielimy się swoimi spostrzeżeniami.
    Sam przed chwilą wstawiłeś powyżej ten fragment gdzie jednoznacznie jest mowa o Ostrzeżeniu, o Krzyżu na Niebie 🙂
    Nie bój się Pan Jezus zna nasze serca i nasze pragnienia.

    Polubienie

 38. Mateusz pisze:

  Pan Jezusa mówił żeby nie zgadywać więc nie będę zgadywał ale wydaje mi się że trochę później. Ostrzeżenie ma być niespełna rok przed Wielkim Cudem a Wielki Cud ma być chyba w okolicach kwietnia Pozdrawiam.

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Tu miałem wstawić ten komentarz.
   Pan Jezus zna nasze serce i nic nie szkodzi że dzielimy się tutaj na blogu swoimi spostrzeżeniami odnośnie Ostrzeżenia. To nie jest zgadywanie a tylko dzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Nie nazwałbym tego zgadywaniem. Tak poza tym to nie jest to data Powtórnego Przyjścia Pana Jezusa w Chwale, bo tego nikt nie wie. Co do Ostrzeżenia to nic nie szkodzi że dzielimy się swoimi spostrzeżeniami.
   Sam przed chwilą wstawiłeś powyżej ten fragment gdzie jednoznacznie jest mowa o Ostrzeżeniu, o Krzyżu na Niebie 🙂
   Nie bój się Pan Jezus zna nasze serca i nasze pragnienia.

   Polubienie

   • Marcin pisze:

    A Wielki Cud nie musi być w okolicach kwietnia. Może ale nie musi. Z tego co wiem to jakiś czas temu na blogu Królowej Pokoju ktoś wyliczył że Wielki Cud ma być w kwietniu. Tak w ogóle to myślę że admin tamtego bloga Królowa Pokoju myli się bardzo w swoich wyliczeniach. Mimo że jest on pobożną osobą to będzie czuł wstyd przed Bogiem podczas Ostrzeżenia za to że wprowadzał ludzi w błąd w swoich wyliczeniach.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Może nic w tym złego żeby sobie pogdybać ale Maryja powiedziała w Kanie Galilejskiej „ZRÓBCIE WSZYSTKO, COKOLWIEK WAM POWIE MÓJ SYN” 🙂

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Mówi w różnych przesłaniach że za chwilę będzie Ostrzeżenie.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Mówi tak od kilku lat 🙂

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Tak, ale wtedy nie było ogólnoświatowej, rozdmuchanej pandemii i zabójczych szczepionek tak jak teraz jest.

    Polubienie

   • Mateusz pisze:

    Oprócz zakazów i nakazów są także rady które Pan Bóg udziela dla naszego dobra.

    Polubienie

  • Gosia 3 pisze:

   31.12.2020 r.; czwartek, godz. 14:17

   WASZE GRANICE CZASU.

   TAK KOCHANE DZIECI! …..
   JA JEDNAK JESTEM POZA WASZYM CZASEM

   Polubienie

 39. Millka pisze:

  ŚWIĘTO MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ- 02. 02. 2021r.
  PRZESŁANIE CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI!

  „Słowo Boże” dane mocą Ducha Świętego przez Chrystusa Króla Polski, który jest „światłem na oświecenie pogan i chwałą ludu Twego, Izraela”. Potwierdzenie otrzymałaś w czasie ofiary Mszy Świętej, psalm – 24, werset ostatni, zapisz: „Któż jest tym Królem Chwały ! Pan Zastępów! On jest Królem Chwały”.

  Napisz AMM od Apokalipsy, Pan Mój Król Chwały i Bóg Mój Król Izraela. Jemu chwała na wieki. Król Chwały Izraela Nowego Jeruzalem – Polski mówi: Więc otwórzcie bramy serc arcypasterze, wierni w posłudze królewskiej i wy kapłani w bazylikach, sanktuariach, kościołach na peryferiach miast i wsi, bo nadeszła godzina, by mógł wkroczyć Król Chwały, to jest Król Polski i Wszechświata. Pytam was uczeni w piśmie Episkopatu Polskiego i nie polskiego. Pytam Was, kto wami rządzi, czy mamona przysłoniła wam oczy, serca, bo zasłonę macie jak za czasów Mojżesza i nie rozpoznaliście czasu nawiedzenia.

  Tak, Ja Król Polski pragnę pójść do ludu mojego w tej ufundowanej figurze Króla Polski intronizowanej i ukoronowanej przez kochanego abp A. Dzięgę, wspomaganego przez posługę miłą mojemu sercu ks. proboszcza Ryszarda Franciszka.

  Jest to dar Narodu Polskiego, tych serc z kraju i z zagranicy, które Mnie kochają i pragną Mojego nawiedzenia.

  Polecam to ogłosić publicznie przez masmedia i strony internetowe współpracujące z łaską Bożą; szczególnie „DM św. JPII”, „Przymierza Miłości Bożej” i też tą nową – Grzegorza i Mariusza /„Peregrynacja.pl” strona w trakcie budowy/ – oznajmić tą radosną wieść wszem i wobec Narodowi Polskiemu wśród tej zawieruchy dziejowej, propagowania zła, przeinaczania reguły „Konsekracji chleba i wina”, wydawania dekretów KK niezgodnych z Wolą Trójcy Świętej – udziału kobiet w liturgii czytań…….

  Czas się kończy, ucisk w pełni trwa. To jest próba dla dzieci Matki Kościoła Świętego, czy wybiorą życie Boże w zaufaniu, czy śmierć w szczepionkach daną przez złego ducha lucyfera. Wasze stanowisko na „nie” w tej sprawie, to przystąpienie do Wielkiej Nierządnicy.

  Apokalipsa dokonuje się na waszych oczach. Stan kościoła i pracujących kapłanów z winnicy nie Mojej dobiega końca. Ohyda spustoszenia jest przygotowana przez dzisiejszy sanhedryn. Za waszą zgodą kapłani, gdy podpiszecie tzw. lojalkę , wobec tej sianej anarchii niechrześcijańskiej, na nowo Mnie Chrystusa Króla – II Osobę Boską ukrzyżujecie. To wam sam Antychryst podsuwa.

  „Gdy podpiszesz lojalność papieżowi, biskupowi”, Ja Jezus Chrystus Syn Boga Żywego wyrzucę cię kapłanie precz, wypluję cię i będziesz się smażył w piekle – w ogniu jeziora siarki na wieki.

  To nie są żarty, to jest Moja Boża Wola. Rozważaj to w sercu. Wierność Mnie Bogu Najwyższemu w pierwszej kolejności, a nie masońskim biskupom, kardynałom łącznie z Fałszywym Prorokiem. To jest apogeum.

  Otwórzcie oczy duszy, serca, otwórzcie uszy i słuchajcie co do was mówię Ja Chrystus Król Polski i Wszechświata. Ja Jestem, Który Jestem, Syn Boga Żywego – II Osoba Boga, Światło na Oświecenie pogan. A wy jesteście gorsi niż poganie, bo im nikt nie głosił Ewangelii Nowego Testamentu i proroctw Starego Testamentu, a teraz i to „Słowo Boże” zawarte w tych Księgach Bożej mądrości, chcecie i już zmieniacie, tak jak wam wygodnie, by iść za światem, nauką niezgodną z zasadami Bożej ewangelii zapisanej na kartach historii BOŻEGO PRZYMIERZA Z BOGIEM W TRÓJCY JEDYNYM.

  Wy Excelencje w EP na nowo zawierzcie, zawrzyjcie ten „Pakt przymierza” z Bogiem Ojcem, Synem Bożym, to jest ze Mną Jezusem Chrystusem Królem Polski i Wszechświata i Duchem Świętym Ożywicielem, ten Akt odnowy życia w prawdzie i duchu w sakramentach świętych. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

  Bo Boża Wola jest święta, by Boża wiara, nadzieja i miłość zakwitła na nowo w Polsce – Nowym Jeruzalem, bo sobie upodobałem ten kraj w budowaniu Królestwa Dwóch Serc Mojego Najświętszego Serca i Niepokalanego Serca Maryi waszej Hetmanki, przez Przeczyste Serce Świętego Józefa w Roku Mu poświęconym. Cały Dwór niebieski Królowej Polski oręduje za wami razem ze św. JPII, który teraz do was przemówi mocą Ducha Świętego.

  Błogosławi Wam Bóg Ojciec Wszechmogący, Syn Boży w Mojej Osobie Chrystusa Króla Polski i świata całego oraz Duch Święty III Osoba Boska przez Niepokalane Serce Królowej Polski i wstawiennictwo św. JPII, potwierdzenie: Księga Rodzaju rozdział 3, werset 8, zapisz: „A gdy usłyszeli szelest Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie w powiewie dziennym, skrył się Adam z żoną swoją przed Panem Bogiem wśród drzew ……………………………….

  A teraz Wszechmogący Bóg zawoła was po imieniu kapłani, biskupi, ludu mój i wypędzi was precz ze Swojego Ogrodu Eden, bo zasłużyliście na piekło. Sąd Ducha Świętego wam wskaże wasze miejsce w szeregu cuchnącej siarki i wrzuci was w ogień, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów, to wam mówi św. JPII.

  Nie posłuchaliście proroków tych czasów, zamknęliście im usta, by nie prorokowali, wyrzuciliście ich na pustynię. A Ja wam mówię Bóg w Trójcy Jedyny, nie jest Bogiem niemym, który w tych czasach milczy wg was.

  To Bóg miłości, kocha was, poucza, daje ostrzeżenia, oznajmia Swoją Świętą Wolę, zanim wyda wyrok, zawsze daje ratunek dla swoich dzieci nierozsądnych i nieroztropnych; czeka. Ale czas czekania skończy się i co wam pozostanie z waszych zapasów, złota czy srebra „judaszowskich srebrników”, tylko bunt i nędza. Myślicie, że ukryjecie się przed Jego po trzykroć Świętym Majestatem?

  Tak, żal duszę ściska, serce boleść czuje, gdy na śmierć na nowo Mistrza wydajecie. O nierozumne stworzenia Boże.

  Tak, te szczepionki was wykończą. To plan walki biologicznej połączonej z nowoczesną technologią wież kontrolnych 5-G, 7-G, wszczepiania implantów. To będzie baza waszych danych DNA, by działać na wasze fale mózgowe, by was uśmiercić, a nie wyleczyć. To jest zmiana genowa, będziecie jak króliki doświadczalne, zombi. Nic was przed zagładą nie uchroni.

  Dzieci Maryi Królowej Polski niech trzymają się z dala od naznaczonych tym znamieniem bestii. Tylko moc Chrystusa Króla Polski i Wszechświata, peregrynacja godna Jego Majestatu w tej figurze może wam dać Pancerz Miłości i przerwać to pole magnetyczne promieniowania na waszą osobowość, traktowania falami na wasz mózg i wasze narządy w organizmie od środka, co wywoła wiele chorób, które powoduje cowid 19 przez niewydolność płuc: nowotwory, nadciśnienie, alzheimer, zakrzepy itd..

  Już wkrótce zamknąć należy TV- telewizję, komputery, telefony komórkowe, inne formy przekazu. Pozostanie tylko łączność duchowa przez Aniołów Bożych, Eucharystia w katakumbach, Domach Modlitwy w wielkiej konspiracji przygotowana. Ludzie zniewoleni, ci co pobrali szczepionkę, będą wam skakać do oczu, wyć z bólu. U nich nastąpi rozdwojenie jaźni, wojsko wkroczy do akcji, by was wydusić jak szczury, którym się daje trutkę.

  Dopiero w tym czasie nastąpi publiczna manifestacja przeciw restrykcjom politycznym sianej propagandy, jak wy Polacy, moi rodacy się nie obudzicie w czas, by dać protest wychodząc na ulice miast. Trzeba najpierw upaść na kolana, wszyscy w poście, pokucie trwając, bo może nie pozostać kamień na kamieniu, jak widziałaś /pęknięta kula ziemska, gdy byłaś na pielgrzymce w ziemi świętej /.

  A teraz Polska Nowe Jeruzalem wybrana? A jednak dał się zniewolić Rząd, Parlament, Episkopat Polski, kościół! Zakneblowali wam usta, zakryli twarz, jak wprowadzili ten ryt masoński, by nie widzieć swoich wykrzywionych twarzy. Zdradzili was Polsko Ojczyzno Moja wrogowie, a mniemali się przyjaciółmi, wprowadzając Nowy Porządek Świata, gdzie grupka bogaczy nabija swoją kiesę, by was wprowadzić do piekła. Zło ma mało czasu, działa ze dwojoną siłą by ujarzmić, zniszczyć dusze ludzi, zgwałcić, pomieszać pojęcia dobra i zła.

  Demony chodzą po polskich ulicach, pełno ich w urzędach na stanowiskach, służą złemu. Apeluję Ja św. JPII, choć Mnie opluwają, znieważają, to mocą potęgi Bożej, Jej Świętej Woli Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego wołam:

  Pokuty, pokuty, pokuty, międzynarodowego postu; co winien ogłosić Episkopat Polski, miejscowi biskupi diecezjalni, kapłani; bić na alarm. Na kolana ludu mój, wszyscy i może trochę ubłagacie, jak nie, to zostanie was 1/3 liczby ludzkości.

  Nie lękaj się AMM od Apokalipsy, różyczko mistyczna duszo, narzędzie z Woli Trójcy Świętej w spisywaniu tego świętego pouczenia Słowa Bożego. A słowo ciałem się stało i zamieszkało pośród was, Światło na oświecenie pogan, oby was oświecił Król Chwały, KRÓL POLSKI I WSZECHŚWIATA, PAN ZASTĘPÓW, który ma moc i potęgę, by was uleczyć, gdy go zaprosicie do waszych diecezji, parafii i waszych serc.

  Błogosławię w Imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Potwierdzenie. Apokalipsa św. Jana rozdał 3, werset 16, zapisz: „A tak żeś letni, a nie gorący, ani zimny, wypluję cię z ust moich”. Bogu niech będą dzięki, chwała Królowi Polski i Wszechświata. Bóg zapłać, św. JPII. AMEN.

  Polubienie

 40. Mateusz pisze:

  24.07.2011, 23:00
  Jesteście Moją umiłowaną armią i razem poprowadzimy wszystkich waszych braci i siostry z powrotem do ich prawowitego domu w Królestwie Niebieskim.
  Kocham każdego z was i troszczę się o każdego z was, dzieci. Nigdy nie zapomnijcie odmówić tej modlitwy, kiedy modlicie się do Mnie każdego dnia.

  „O mój najdroższy Jezu, weź mnie w Swoje Objęcia i pozwól, by moja głowa spoczęła na Twoim Ra-mieniu, tak abyś w odpowiednim czasie mógł mnie podnieść do Swojego chwalebnego Królestwa.
  Pozwól, by Twoja Najdroższa Krew przepływała przez moje serce, byśmy mogli złączyć się w jedno.”

  Wasz umiłowany Zbawiciel
  Jezus Chrystus

  Polubienie

 41. Adrian pisze:

  Karbonia 03.02.2021 – godz. 23.37

  Ci ludzie zaparli się Mnie.

  Ci ludzie mnie nienawidzą, nie chcą mnie znać. Przeklnę tę rasę i stworzę nową, wierną Mnie, jej Bogu Stwórcy.

  Ziemia zakiełkuje nowa i będzie tak piękna, jak Bóg zawsze chciał, aby była; nowe rzeczy pojawią się w niej w miłości. Ja jestem Kwiatem Pszenicy!

  Ten lud Mój będzie we Mnie wierny. Muszę mieć wierność Mojego stworzenia, aby móc je mieć Moje i dać mu całego Siebie.
  Chodźcie Moje dzieci, ten czas się skończył, macie wykiełkować nowe w nowym życiu we Mnie.

  Teraz gromić będę Mój gniew, będzie on ogromny dla tych, którzy nie rozpoznali Mnie, którzy nie powrócili do Mnie, ponieważ ich wybór padł na innego boga: … niedoskonałego i przeklętego szatana!

  Wszechmogący Bóg, jedyny i prawdziwy Bóg, ogłasza swój rychły gniew na tę przeklętą ludzkość.

  Archipelag Toskański umrze, jego sława zginie z powodu jego zaprzeczenia Mnie.
  Ameryka będzie na kolanach z powodu jej wyobcowania ode Mnie.
  Wielu ludzi umrze z powodu buntu natury.

  Powstaną nowe ziemie!

  Wystarczy! Ten naród zaparł się Mnie, wybrał Mojego wroga, rozproszę go wśród potwornych cierpień; bitwa się rozpoczęła, teraz będzie postępować ze wszystkimi bolesnymi konsekwencjami dla tego niewdzięcznego ludu, dalekiego od Moich Praw, uwiedzionego przez szatana.

  Pontyfikat Piotra został uzurpowany przez szatana, jego akolici dobrze mu służą, moi słudzy zostali rozproszeni, a on ich ograł. … Miserum est!

  Boże Wszechmogący!

  Polubienie

 42. Adrian pisze:

  Polska, jak i inne kraje, które oferują swoje obligacje amerykańskim inwestorom zarejestrowane są w amerykańskiej komisji papierów wartościowych! Oznacza to, że są one zniewolone deep state i czymś na wzór kolonii dla finansjery w USA!
  https://www.prawyglos.com/artyku%C5%81y/polska-i-inne-kraje-koloniami-deep-state-finansjery-w-usa
  ======================
  Ultradźwięki wybudziły ze śpiączki kolejnych pacjentów
  W 2016 roku, zespół badawczy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles zastosował nieinwazyjną technikę stymulacji mózgu ultradźwiękami o niskiej częstotliwości. 25-letni pacjent był po operacji i znajdował się w śpiączce farmakologicznej. Wykazywał minimalne oznaki świadomości i rozumienia mowy. Jednak dzięki ultradźwiękom udało się pobudzić neurony we wzgórzu – regionie mózgu, który u osób w śpiączce posiada ograniczoną sprawność. Już po trzech dniach, pacjent odzyskał pełną świadomość.

  Najnowsze badania są kontynuacją eksperymentu sprzed lat i zdają się potwierdzać, że ultradźwięki faktycznie mogą wybudzać pacjentów ze śpiączki. Tym razem technikę stymulacji mózgu zastosowano na trzech pacjentach w stanie minimalnej świadomości. Ta specyficzna forma terapii obejmowała dwie 10-minutowe sesje z tygodniową przerwą między sesjami.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ultradzwieki-wybudzily-ze-spiaczki-kolejnych-pacjentow

  Polubienie

 43. KIELICH pisze:

  Taki komentarz na trevignano romano- „…przesłania nie powinny być czytane w duchu ludzkiego rozumu, ale w duchu wiary.”
  Z tym się zgadzam. I mając silną Wiarę, wielką Nadzieję tęsknię ogromnie za Miłością. Jestem pewny, że Jezus nie będzie zwlekał. Zainterweniuje niezwlocznie. Duch Święty zostanie wylany na wybrańców… już…teraz…

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Kielichu, nie uwierzysz. Ja dzisiaj w południe też czytałem komentarze i zrobiłem sobie na polskie tłumaczenie i przeczytałem dokładnie ten sam komentarz i też zwróciłem uwagę na te same słowa.
   Też myślę że Jezus nie będzie już zwlekał i zainterweniuje nezwłocznie.
   Pozdrawiam

   Polubienie

 44. bozna2 pisze:

  RF Kennedy Jr. ostrzega: pod żadnym pozorem nie należy przyjmować szczepionki COVID-19
  http://choosing-him.blogspot.com/2020/12/r-f-kennedy-jr-warns-dont-take-covid-19.html

  Polubienie

 45. Szafirek pisze:

  6 lutego
  Święci męczennicy
  Paweł Miki i Towarzysze

  Na początku XVI wieku chrześcijaństwo w Japonii rozwijało się bardzo dynamicznie. Pierwszym misjonarzem w tym kraju był św. Franciszek Ksawery w latach 1549-1551. Niestety, pięknie zapowiadające się dzieło zostało prędko zatrzymane przez fanatyzm władców. Wybuchło nagłe, bardzo krwawe prześladowanie. Na te właśnie czasy przypada bohaterska śmierć św. Pawła Miki i jego 25 Towarzyszy. Wśród tych męczenników było 3 jezuitów, 6 franciszkanów i 17 tercjarzy franciszkańskich.
  Paweł Miki urodził się koło Kioto w zamożnej rodzinie w roku 1565. Miał zaledwie 5 lat, kiedy otrzymał chrzest – w Japonii w XVI w. zdarzało się to niezwykle rzadko. Kształcił się u jezuitów, do których w wieku 22 lat wstąpił. Będąc klerykiem, pomagał misjonarzom jako katechista. Po nowicjacie i studiach przemierzył niemal całą Japonię, głosząc naukę Chrystusa. Kiedy miał już otrzymać święcenia kapłańskie, w 1597 r. wybuchło prześladowanie. Aresztowano go i poddano torturom, aby wyrzekł się wiary. W więzieniu spotkał się z 23 Towarzyszami. Po torturach obwożono ich po mieście z wypisanym wyrokiem śmierci. Paweł wykorzystał okazję, by zebranym tłumom głosić Chrystusa. Więźniów umieszczono w więzieniu w pobliżu miasta Nagasaki. Dołączono do nich jeszcze dwóch chrześcijan, których aresztowano za to, że usiłowali nieść pomoc więźniom. Na naleganie prowincjała władze zgodziły się dopuścić do skazanych kapłana z sakramentami. Tę okazję wykorzystali dwaj nowicjusze, by na jego ręce złożyć śluby zakonne.
  Poza miastem ustawiono 26 krzyży, na których zawieszono aresztowanych chrześcijan. Paweł Miki jeszcze z krzyża głosił zebranym poganom Chrystusa, dając wyraz swojej radości z tego, że ginie tak zaszczytną dla siebie śmiercią. Zachęcał do wytrwania także swoich Towarzyszy. Męczennicy przeszyci lancami żołnierzy dopełnili swej ofiary 5 lutego 1597 r. Są to pierwsi męczennicy Dalekiego Wschodu. Do chwały błogosławionych wyniósł ich Urban VIII w roku 1627, a do chwały świętych – Pius IX w roku 1862. Ten sam papież doprowadził ponadto do beatyfikacji kolejnych 205 męczenników japońskich, którzy ponieśli śmierć w wieku XVII.
  https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-06a.php3

  6 lutego
  Święta Dorota, dziewica i męczennica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-06b.php3

  Polubienie

 46. mariusz2015 pisze:

  WAŻNA DECYZJA RADY EUROPY
  Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy przyjęło sprawozdanie 27 stycznia 2021 roku, które wyraźnie stwierdza, że ​​szczepienia NIE powinny być obowiązkowe w UE, osoby odmawiające nie powinny być dyskryminowane, a świadectwo szczepień nie powinno być używane jako paszport. Zgromadzenie Parlamentarne jest zdecydowanym zwolennikiem szczepień, a także zdecydowano się zwalczać „dezinformację i wahania” dotyczące szczepionek Covid-19 „za pomocą skutecznych środków”.

  W raporcie „Szczepionki Covid-19: względy etyczne, prawne i praktyczne” (Rezolucja 2361), sekcja 7.3 stwierdza się, że ​​państwa członkowskie i UE są zachęcane do działania „w celu zapewnienia wysokiej akceptacji szczepionek

  7.3.1. dopilnować, aby obywatele byli informowani, że szczepienia NIE są obowiązkowe i że nikt nie jest naciskany politycznie, społecznie lub w inny sposób, aby się zaszczepić, jeśli nie chce;

  7.3.2. dopilnować, aby nikt nie był dyskryminowany za to, że nie został zaszczepiony z powodu potencjalnego zagrożenia dla zdrowia lub nie chce zostać zaszczepiony;

  7.3.3. podjąć skuteczne wczesne działania w celu przeciwdziałania dezinformacji, dezinformacji i wahaniom w związku ze szczepionkami Covid-19;

  7.3.4. rozpowszechniać przejrzyste informacje o bezpieczeństwie i potencjalnych skutkach ubocznych szczepionek oraz współpracować z platformami mediów społecznościowych i regulować je, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się dezinformacji;

  7.3.5. jasno informować o treści umów z producentami szczepionek i udostępniać je publicznie do badań parlamentarnych i publicznych;

  W sekcji 7.4 wezwano również do jak najszybszego opracowania szczepionek dla dzieci, biorąc pod uwagę wszystkie obawy dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności. Na pierwszym miejscu musi być dobro dzieci i być zgodne z prawami dziecka określonymi przez ONZ. Należy poważnie wziąć pod uwagę życzenia samych dzieci.

  7.5.2. ma również ogromne znaczenie: „Używaj świadectw szczepień wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem: monitorowanie skuteczności szczepionek, potencjalnych skutków ubocznych i działań niepożądanych”. Innymi słowy: świadectwa szczepień NIE mogą być używane jako paszport lub bilet wstępu.

  W punkcie 8 stwierdza się, że w trosce o demokrację parlamenty narodowe muszą zachować swoją funkcję przedstawicieli (ludzi), prawodawców i organów nadzorczych w przypadku pandemii. W związku z tym Zgromadzenie Parlamentarne wzywa parlamenty do wykonywania tych uprawnień, zgodnie z ustaleniami, w tym w celu opracowania, przydzielenia i dystrybucji szczepionek Covid-19.

  Dobra wiadomość dla osób, które nie chcą się szczepić

  Bardzo pozytywne jest to, że Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy zdecydowało, że szczepienia nigdy nie powinny być obowiązkowe, nawet pośrednio, to znaczy poprzez używanie świadectw szczepień jako paszportów i biletów wstępu, wykluczając tym samym osoby niezaszczepione z części społeczeństwa.

  Szkoda jednak, że jednocześnie wzywa się rządy do ograniczenia wolności słowa w odniesieniu do szczepionek – które również nie są w żaden sposób niekontrowersyjne z naukowego punktu widzenia – a nawet do przeciwdziałania jej czynnymi środkami. Zgromadzenie Parlamentarne również ślepo patrzy na szczepionki jako NA rozwiązanie kryzysu Covid-19, bez żadnych krytycznych komentarzy.

  Niemniej jednak jest to wreszcie dobra wiadomość, ponieważ osoby i partie, które z jakiegokolwiek powodu sprzeciwiają się szczepieniom i paszportom szczepień, mają teraz solidną podstawę prawną UE. Nie muszą nawet mieć do tego powodów medycznych; wystarczy nie chcieć się zaszczepić. Dlatego też nie można odmówić wjazdu w inne miejsce z powodu braku szczepień, niezależnie od tego, co jest zagrożone lub co postanowiono w Hadze.

  dzieckonmp.wordpress.com

  Polubienie

 47. Mateusz pisze:

  21.09.2011, 22:00

  Moje dzieci, nigdy nie zapominajcie, że wiele tajemnic podawanych Moim prorokom i widzącym, zapowiadających przyszłe, mające nadejść wydarzenia, zostało złagodzonych poprzez modlitwę. Wie-le, bardzo wiele katastrof ekologicznych zostało anulowanych ze względu na oddanie okazane Mojej Błogosławionej Matce. Jej wierni, przez ich modlitwy, zapobiegli wielu trzęsieniom ziemi, powodziom i tsunami. Modlitwa może być bardzo potężna. Modlitwa i cierpienie jednej osoby może uratować naród. Pamiętajcie o tym.
  Kocham wszystkie Moje dzieci. Moc uratowania każdego z was leży w waszych rękach, dzieci. Nie zapomnę tego, co powiedziałem wcześniej. Modlitwa jest waszym ochronnym pancerzem przed złem na tym świecie. Modlitwa może złagodzić globalne katastrofy. Módlcie się o pokój na świecie. Módlcie się też o ułatwienie w przejściu do nowego Raju na ziemi, który czeka na wszystkie Moje dzieci, szukające zbawienia.

  Wasz umiłowany Jezus

  Polubienie

 48. Mateusz pisze:

  Przypomnienie wizji siostry Yvety

  Wydarzenia nie przebiegną tak szybko, jak byście chcieli, ponieważ każda dusza na tej ziemi musi okazać Mi miarę swej miłości, wytrwałości i wszystkich swoich dobrych uczynków. Opóźniłem te wydarzenia końcowe nie dla wydłużenia cierpień Moich dzieci, ale z powodu nieskończonego Mego Miłosierdzia. Po tym cudzie zrozumiecie to, czego nie rozumiecie teraz, ponieważ dostrzegacie tylko to, co jest widzialne dla waszych oczu, a macie zrozumieć właściwy sens wydarzeń.

  Sekret fatimski poznacie wszyscy, kiedy nadejdzie oznaczony czas. Słowo FATIMA będzie wypisane ognistymi literami na niebie i będzie widziane przez wszystkich. Wśród wielu nastąpi zamieszanie i strach przed Moim sądzeniem ludzi, które będę sprawować. Przerażenie i panika ogarnie Moich wrogów. Ich upokorzenia wobec wszystkich będą nie do zniesienia. Kpiny z Boga nie mogą pozostać bez kary! Nie może też odrzucanie Mojej Najświętszej Matki, umiłowanej na całą wieczność, obyć się bez ukarania winnych. W godzinie zemsty nad wrogami Mojej Najświętszej Matki, ukochanej Matki Boskiej z Fatimy – nie znajdą oni żadnego usprawiedliwienia przed Moim Sądem. W odpowiedniej godzinie Mój Ojciec uderzy i oni wszyscy zostaną ukarani….

  Najświętsza Dziewica i Krzyż

  Kiedy pojawi się Świetlisty Krzyż, wypiszę na nim Imię Mojej pokornej Służebnicy. Ten Krzyż będzie wysyłał promienie, które dla niektórych okażą się karą, a innym przyniosą chlubę i uzdrowienie. Wiele osób zostanie tymi promieniami uleczone.

  Nagrodzę wiarę Moich dzieci sprawiedliwą miarą, odpowiednią do ich wiary we Mnie i w Moje słowa, odpowiednio do ich życia. Wiara jest wielką łaską, darem Ducha Świętego, koniecznie winniśmy prosić o nią z wielką ufnością. Nigdy nie odtrącę duszy, która prosi Mnie o cnoty – jakie by one nie były.

  Moja Najświętsza Matka przybędzie z tym Świetlistym Krzyżem i przyniesie światu Swego Syna, Jezusa, który jest Światłością Świata. W tej szczególnej chwili Ona będzie prezentować ten bolesny i broczący Krwią Krzyż Ojcu Doskonałej Sprawiedliwości i Przebaczenia, aż wielki pokój zstąpi na ziemię. Moja Najświętsza Matka jest również prawdziwą Współodkupicielką i Ona udowodni to wszystkim. Jest Ona Pośredniczką między Boską Sprawiedliwością a Jej dziećmi na ziemi – i to przez ten Krzyż. Ona przynosi Chrystusa Światu, dlatego też przedstawi swego Syna wraz z tym Krzyżem (…)

  Polubienie

 49. Adrian pisze:

  Allegro zamknęło aukcję dla WOŚP. „Matka Boska Kermitowska”
  W ramach aukcji charytatywnej WOŚP wystawiono na sprzedaż wydruk zatytułowany „Matka Boska Kermitowska”. Przedmiot licytacji oburzył niektórych internautów i w konsekwencji zniknął z Allegro. Czy aukcja jest dowodem na obrazoburczy charakter działań Owsiaka, jak przedstawiają to niektóre media?
  https://v.wpimg.pl/MTI4MzI0YjUoVjtJZktvIGsObxMgEmF2PBZ3WGZ_YmJ9ADVJfwJiMiBYKAgsQCJ6LkY4CihHPXo5WGIbOVliIngbKRM6QCE1MBsoFytVKXstUXhJfgAuNWRXfk8oHXk3Kg1gQysGfXl_DHpPelQpZn5RKUtrTQ
  https://ksiazki.wp.pl/matka-boska-kermitowska-usunieta-z-allegro-skandal-na-wosp-6605279703063200a

  jest coraz gorzej, ludzie sami proszą na siebie karę, w takim tempie będzie niedługo znieczulica, typowa dewacja,nic się mnie tak nie cieszy,mam nadzieje,że interwencja wisi już…….

  Polubienie

 50. Mateusz pisze:

  „Aby Bóg Ojciec był znany, czczony i kochany przez wszystkich ludzi

  W Fatimie Najświętsza Maryja Panna zachęciła troje dzieci aby „Ofiarowaly sie Bogu” i aby „pocieszały serce Boga, który jest bardzo smutny”. Jest to dla nas zaskakującą nowością, ponieważ przywykliśmy do postrzegania Boga Ojca jako Wszechmogącego.”

  I tak tez jest w modlitwie Pieczęć Boga Żywego gdzie mówimy: Kocham, Cię drogi Ojcze, pocieszam Cie w tych czasach drogi Ojcze

  Polubienie

 51. Szafirek pisze:

  7 lutego – św. Ryszard, król https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07a.php3
  7 lutego – św. Teodor, żołnierz, męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07b.php3
  7 lutego – św. Koleta z Corbie, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07c.php3
  7 lutego – św. Gwaryn, biskup https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07d.php3
  7 lutego – św. Jan z Triory, prezbiter i męczennik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07e.php3
  7 lutego – bł. Pius IX, papież https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07f.php3
  7 lutego – bł. Klara Ludwika Szczęsna, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-07g.php3

  Polubienie

 52. Adrian pisze:

  Trevignano Romano 6 lutego 2021
  Drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, wielu z was czeka na Ostrzeżenie, jakby to było tylko miłosierdzie, ale pamiętajcie, dzieci, będzie to również wydarzenie, które chirurgicznie pozbawi was życia. Moje dzieci, przyszedłem do was, aby zebrać moją małą wierną resztkę. Dzieci, nie bądźcie jak faryzeusze, nie bądźcie fałszywi, pamiętajcie, że widzę wasze serca i nic nigdy nie może być przede mną ukryte. Dzieci, zawsze dawajcie świadectwo i miejcie odwagę, czasami odczuwacie lęk przed sądami innych, tak jak apostołowie, a niektórzy z nich zaparli się Jezusa ze strachu, a jednak zostali przez Niego wybrani. ziemi, aby nie podążali drogą, o której myślą, ponieważ moje dzieci i ich przyszłość będą zależeć od ich projektów, wojny są planowane. Moje dzieci, jestem tutaj i kocham was. Czyńcie wieczerniki modlitwy wszędzie, dziś świat was potrzebuje, módlcie się za Kościół i za waszych władców. Teraz zostawiam was z moim matczynym błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

  Polubienie

 53. Mateusz pisze:

  Dokładniejsze tłumaczenie plus komentarz:

  Gisella Cardia (Trevignano Romano, Włochy), 6.02.2021., orędzie Maryi

  Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie w swym sercu. Dzieci Moje, wielu z was oczekuje Ostrzeżenia tak, jakby było tylko miłosierdziem; lecz pamiętajcie, dzieci, że będzie to również wydarzenie, które z chirurgiczną precyzją obnaży wasze życie. Dzieci Moje, Ja przyszłam pomiędzy was, by zebrać razem Moją maleńką, wierną Resztę. Dzieci, nie bądźcie jak faryzeusze, nie bądźcie fałszywi, pamiętajcie, że Ja widzę wasze serca i że przede Mną nic nie będzie mogło nigdy być ukryte. Dzieci, zawsze dawajcie świadectwo i miejcie odwagę; czasami czujecie strach przed cudzymi osądami tak jak Apostołowie, i niektórzy z nich ze strachu zaparli się Jezusa, chociaż byli przez Niego wybrani. Dzieci, módlcie się za możnych tej Ziemi, żeby nie obrali drogi, którą mają zamiar [pójść], ponieważ od ich projektów będą zależeć Moje dzieci i ich przyszłość; zaplanowane są wojny. Dzieci Moje, Ja jestem tutaj i was kocham. Wszędzie róbcie wieczerniki modlitewne, dzisiaj świat was potrzebuje, módlcie się za Kościół i za waszych rządzących. Zostawiam was teraz z Moim matczynym błogosławieństwem: w Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego. Amen.

  Komentarz: Nadchodzący Minisąd (Oświecenie Sumień) będzie dla wielu ludzi szansą na nawrócenie i jeszcze ściślejsze zjednoczenie się z Bogiem, ale będzie to również moment trudny i bolesny dla bardzo wielu osób; całe nasze życie, aż po najmniejsze grzechy i niewierności, zostanie dokładnie oświetlone przez Świętość Boga przed naszymi oczami. Dlatego, aby nie był to moment aż tak bolesny, nawróćmy się już teraz, regularnie przystępując do sakramentu Spowiedzi i prosząc Ducha Świętego za przyczyną Maryi by pokazywał nam nasze grzechy i pomagał nam już teraz ich się wyrzekać, wybierając miłość i prawdę w miejsce egoizmu i fałszu. Maryja chce nas już teraz zebrać razem, abyśmy byli Jej narzędziami i pomocą w ratowaniu dusz. Musimy jednak starać się być bardzo święci; wmawianie sobie, że takimi już jesteśmy, podczas gdy w rzeczywistości wciąż jesteśmy pełni egoizmu i przywiązania do samych siebie, jest kłamstwem, faryzeizmem i powierzchownością, i tego musimy się wystrzegać. Nie bójmy się też tego, co powiedzą inni; módlmy się do Ducha Świętego o odwagę, a następnie starajmy się własnym życiem i słowem pokazywać innym ludziom, w Kogo wierzymy i jakie są tego konsekwencje. Możni tego świata, ci, którzy chcą jedynie jeszcze więcej władzy, bogactw i kontroli nad światem, nie liczą się z niczyim życiem, i z pewnością nie będą się wahali rozpętać wojny, by tylko osiągnąć swoje cele; dlatego trzeba się za nich modlić, aby ich plany zostały zniweczone albo przynajmniej mocno ograniczone, a oni sami by się nawrócili. Módlmy się też za Kościół, który zmierza w stronę Wielkiej Apostazji. Trwajmy na modlitwie, by tak otwierać się na działanie Boga i Maryi, tak, by Ona mogła nas przyprowadzić do Niego i jeszcze bardziej otworzyć na działanie Jego łaski.

  Polubienie

 54. Adrian pisze:

  Carbonia, 06.02.2021 – 17.03
  Bóg wejdzie w swoją sprawiedliwość. Poruszy Ziemią jak obrus.

  W moim Miłosierdziu wezmę do Siebie wszystkie moje dzieci.

  Nadszedł ten dzień, aby go odczytać we wszystkich jego góry, wywrócę wszystko do nogami i określę swoją sprawiedliwość.

  Strzeżcie się ludzie, wiatr będzie teraz wznosił się i wiał jak nigdy dotąd, będziecie zaskoczeni, stanie się to nagle, nie będziecie w stanie nic zrobić przeciwko sile natury.

  Neapol ma otrzymać swoją nagrodę, odsunęli Prawdę na bok, szerzej Szatana zamiast Boga Miłości, dzisiaj zmierzą się z wielkim zniszczeniem, które na niego spadnie.

  San Gennaro odwróć się od ciebie, tak jak ty to kręgeś ze Mną, jestem twoim Nauczycielem, ale wybrałeś inną drogę zatracenia, wiecznej śmierci.

  Bóg Ojciec, Stwórca, mówi wam jeszcze raz, or ludzie: nadeszły te chwile, o których tak wiele mówiliśmy, nie macie już czasu, jeśli nie nawrócicie się teraz, to będzie dla był konieczie. Bóg wejdzie do swojej sprawiedliwości, zostaniesz prawo po jego stronie lub lewej stronie.

  Dopilnujcie, abyście się nawrócili, ludzie, włóżcie w siebie Prawdę,
  wyjdźcie z nieprawości i pilnie proście o przebaczenie,
  ponieważ nie ma już czasu do stracenia.

  Niedługo zostaniesz przytłoczony wielką katastrofą, twoje serce zwariuje, nie będziesz wiedzieć, iść drogą iść, będziesz jak szczury w pułapce.

  Dlaczego nie ugniesz kolan i nie tomatolisz się do Tego, który jest Ojcem życia?

  Dlaczego się nie nawracacie, o ludzie, jaki los dla was!

  Potrząsam Ziemią jak obrusem, nie zostawię na niej najmniejszego okruchu, wszystko się oczyści.

  Niebo ogłasza koniec tej starożytnej historii! Oto nowy czas, o ludzie, zaproszę wszystkie moje dzieci do wejść w Nową Erę, sprawię, że będę cieszyć się w całym Dobrem.

  Idź, jak cię prosi twój Ojciec, nadeszła godzina, grom ma być ostrzeżony na całej Ziemi. Amen!

  Polubienie

 55. Adrian pisze:

  Kanada: W domu opieki w Roberta Place zmarła ponad połowa pensjonariuszy (66 z 127 osób). U wszystkich stwierdzono C-19. Narracja: winny nowy szczep wirusa. Dopiero pod koniec mimochodem wspomniano, że seniorzy otrzymali już pierwszą dawkę „szczepionki”…

  https://toronto.citynews.ca/video/2021/02/04/66-residents-have-died-at-roberta-place-long-term-care-home/?fbclid=IwAR2hAc0X6WZ2c9uie7Y6j5pF5JR2TSK7upfN8z_CAqvI67I2m6IXfFArevQ

  Polubienie

 56. Mateusz pisze:

  27.11.2011, 15:00 Nie ujawniam dat
  Moja szczerze umiłowana córko, musisz zachować spokój i opanowanie i złożyć całą swoją ufność we Mnie.
  Czas Ostrzeżenia prawie nadszedł, ale musisz być cierpliwa. Módl się, Moja córko, żeby cała ludzkość mogła być uratowana przez Mój Dar.
  Proszę, nie zgadujcie dat, powiedziałem wam wiele razy, że Ja nie ujawniam dat.
  Nie są one przeznaczone dla waszej wiedzy. Bądźcie cierpliwi. Czas na Ostrzeżenie nastąpi zgodnie z Moją Świętą Wolą.
  Złóżcie całą swoją ufność we Mnie i zostawcie wszystko w Moich Rękach.
  Wasz umiłowany Jezus

  Polubienie

  • Marcin pisze:

   Nikt nie zgaduje dokładnych dat a tylko przybliżone ramy czasowe. Sami przecież my prawie wszyscy tutaj na blogu jeszcze rok czy 2 lata temu zgadywaliśmy kiedy to będzie. Ale najbardziej dyskutowaliśmy w 2016 roku.
   Będą ku temu znaki.

   Polubienie

   • KIELICH pisze:

    Tak Marcinie. Ja np modlę sie codziennie, nawet mozna powiedzieć, ze co chwilę, o Interwencje Bożą, o Ostrzeżenie, o Dopust Boży dla świata. O to bym nie zawstydzil sie gdy Jezus się objawi. Gdy przeczytam w jakiś Oredziach, że Interwencja Boza bedzie już, że wlasnie się rozpoczyna to raduje się moja Dusza a jak ktos mówi że jeszcze dużo czasu do Interwencji to sie smuci moja Dusza. Tak już mam. Tęsknię bardzo za Zyciem Wiecznym. Dla mnie „…śmierć to Zysk”. Im szybciej nastapi Ostrzezenie tym bliżej do Nowej Ziemi. Chcę, pragnę by Interwencja Boża byla teraz, jak najszybciej.
    Myślę, że można mówić o otczuciach zwiazanych z czasem Ostrzeżenia. Bo o Przyjściu Jezusa na oblokach tylko Bog Ojciec wie kiedy. A o Wielkim Cudzie wie Conchita z Garabandal. To znaczy, ze można próbować wyznaczyć czas Ostrzezenia. Bo jest mowa, ze Cud wydarzy sie niespełna rok po Ostrzezeniu. Wiec skoro Conchzita wie kiedy to czy my nie mozemy zgadywać?
    …Cud wydarzy się w czwartek o godzinie 8:30 wieczorem, miedzy 8 a 16 dniem marca, kwietnia lub maja, w święto męczennika Eucharystii i zbiegać się będzie z ważnym wydarzeniem w Kościele katolickim. Conchita zna datę Wielkiego Cudu i ogłosi ją na 8 dni naprzód…
    Bardzo lubię Marcin Twoje spostrzezenia. Pisz jak najczęściej. Pozdrawiam wszystkich. Z Panem Bogiem

    Polubienie

   • Marcin pisze:

    Witaj Kielichu,
    Ja mam tak samo i myślę tak samo jak Ty. Ja wiem że co za dużo to niezdrowo. Jest takie powiedzenie. No ale w końcu różne orędzia też mówią co chwilę o Ostrzeżeniu. To jest obecny temat na ten czas. To trzyma też wielu ludzi przy nadziei. Bardzo nie podoba mi się jak admin bloga Królowa Pokoju wyznaczył takie odległe ramy czasowe tam na jego blogu i najgorsze jest to że te odległe daty tam są widoczne cały czas na stronie głównej tamtego blogu.
    Chciałem też dodać że ja wyczuwam u Ciebie Kielichu taką żywą wiarę. To jest dobre. Nowy, żywy duch tkwi w Tobie. Tak wyczuwam.
    Pozdrawiam

    Polubienie

 57. Szafirek pisze:

  8 lutego – św. Hieronim Emiliani https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-08a.php3
  8 lutego – św. Józefina Bakhita, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-08b.php3
  8 lutego – św. Idzi Maria od św. Józefa, zakonnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-08c.php3

  Polubienie

 58. KIELICH pisze:

  2 list Sw. PIOTRA 3, 8 -10
  „Niech zaś dla was, umiłowani, nie będzie tajne to jedno, że jeden dzień u Pana jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień. 9 Nie zwleka Pan z wypełnieniem obietnicy – jak niektórzy są przekonani, że Pan zwleka – ale On jest cierpliwy w stosunku do was. Nie chce bowiem niektórych zgubić, ale wszystkich [chce] doprowadzić do nawrócenia. 10 Jak złodziej zaś przyjdzie dzień Pański, w którym niebo z szumem przeminie, gwiazdy się w ogniu rozsypią, a ziemia i dzieła na niej zostaną odnalezione.”

  Polubienie

 59. Adrian pisze:

  Carbonia 08.02.2021 – 18.04.2019

  Ostrzeż mój lud przed zbliżającą się interwencją.

  Moja umiłowana oblubienico, święta Ewangelia zapisuje wszystko, co ujawniasz, jestem Bogiem Miłości, Stwórcą.

  Dzisiaj jest święto w niebie, ponieważ Sardynia odpowiedziała na wezwanie Najświętszej Dziewicy, modlitwy idą prosto do Nieba, a Bóg troszczy się o wszystko. Będę łaskał każdą prośbę złożoną z miłości i włożę mój lud we Mnie, osiągną świętość i będą bezpieczni w moich ramionach.

  Bóg widzi, jak jego lud jest rozdzierany przez niegodziwość szatana, ale nadszedł czas końca, szatan zostanie przykuty do piekła i nigdy więcej nie będzie w stanie skrzywdzić moich dzieci.

  Katania wkrótce zostanie pokonana przez Etnę, jej wściekłość będzie wielka, jej erupcja rozerwie północno-wschodnią ścianę, która zapadnie się do morza i spowoduje wielkie tsunami.

  Zapewnię swoim dzieciom, tym, którzy podążają za Mną i szanują moje Słowo oraz wprowadzą je w życie. Obejmę ich wszystkich przede Mnie i nikt nie będzie miał bólu.

  Tyber zaraz się wyleje, woda zaatakuje całe miasto.
  Zabrzmi alarm, na ulicach rozlegną się jęki i krzyki!

  Rzym, stolica Włoch, zawarła sojusz z piekielnym wrogiem,
  straci swoją chwałę i skończy na stosie.

  Módlcie się i pośćcie, posypcie głowę popiołem i pokornie proście o przebaczenie Boga Miłości, waszego Stwórcę.

  Kurz wzniesie się i pokryje wieczne miasto, które zostanie pogrzebane w popiele.

  Życie we Mnie znów powstanie, wszystko będzie inne, dźwięk trąby ostrzeże mój lud, że wszystko jest gotowe.

  Idź, ostrzeż mój lud przed moją nieuchronną interwencją, wszystko ma być nowe we Mnie.

  Bóg ratuje.

  Polubienie

 60. Szafirek pisze:

  9 lutego – św. Apolonia, dziewica i męczennica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-09a.php3
  9 lutego – bł. Marian Szkot, opat https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-09b.php3
  9 lutego – bł. Anna Katarzyna Emmerich, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-09c.php3
  9 lutego – bł. Euzebia Palomina Yenes, dziewica https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-09d.php3
  9 lutego – bł. Leopold z Alpandeire, zakonnik https://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/02-09e.php3

  Polubienie

 61. Gosia 3 pisze:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s